PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظرتون از كدوم شركت adsl بگيرم.....لطفا" راهنمايي كنيد

CHEGUEVARA.
29-03-2010, 13:36
سلام
دوستان به نظرتون از چه شركتي سرويس بگيرم...؟؟؟
قبلا"از شهراد گرفته بودم كه راضي بودم ولي در حال حاضر از امپراتور كه فكر كنم زير شاخه صبا نت باشه سرويس دارم كه واقعا" آشغاله....!!!
يه سرويسي ميخوام كه pingش كم باشه /براي آنلاين بازي كردن ميخوام...:20:
راستي اين افت سرعتي كه يكي/دو ماه پيش بود هنوز هم هست:13:
منتظره پاسخ هاتون هستم:10:

CHEGUEVARA.
29-03-2010, 18:10
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد...

jamy_khoshtip
29-03-2010, 18:26
سلام . ببینید من هم دوستم مثل شما هست . برای بازی می خواهد . الان از شاتل داره و بسیار راضی است .

اما من نمی دونم همه از دست شاتل ناراضی هستند . یک سر به تاپیک شاتل بزنید .

من خودم از سپنتا دارم و بسیار راضی هستم . پینگ من هم که از cmd و از سایت yahoo در تاریخ 09 فروردین ساعت 7:25 که گرفتم 347 هست .

من نظرم بر این است که اگر می خواهی کیفیت داشته باشیو بدون قعطی و ..... از سپنتا یا لایزر بگیر .

موفق و پیروز باشید .

Advanced Ali-001
29-03-2010, 19:06
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد...

اوه اوه اوه.....از شاتل نگیرااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااامن یه دونه یه ماهه گرفتم روز دوم پسش دادم!!!!!!!!
برو از صبانت بگیر به قرآن بهترینه اگه تو منطقه شما دوست گرامی نداشت برین طرف سپنتا که سرویساش تو دنیا تکه بعدشم پارس تلکام خوبه ولی شاتل وآسیاتکو پارس آنلاین نگیریاااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
این تن بمیره از این سه تا نگیریاااااااااااااااااااا ااااا
مخلصیم:11:

sei_pm
29-03-2010, 19:52
شاتل = ریختن پول توی آشغال

STON-COLD
29-03-2010, 20:18
اگ میخوای 128 یا 256 بگیری مخابرات بهترینه
محدویت حجم هم نداره

jamy_khoshtip
29-03-2010, 23:26
سلام . اول تشکر کنم از دوستانم که به شما راهنمایی کردن . چون تا اونجایی که من اطلاع دارم و می دونم پینگ برای بازی آنلاین بسیار مهم است .

من در مورد شاتل از طرف دوستم که سرویس دارد نظرم را ارائه کردم .
در مورد آسیاتک، زمانی که من آسیاتک داشتم پینگم 500 تا 600 متغییر بود . قعطی بسیار زیاد بود . خدمات دهی افتض .
در مورد پارس آنلاین » به هیچ وجه نگیر - مدرسه ما جمهوری از پارس آنلاین داره 7 روز هفته 10 روز تعطیلات است .
بله . اگر محدود می خواهید از صبانت بگیرید . اگر نامحدود می خواهید سپنتا بعد هم لایزر . ( با پارس تله کام آشنایی ندارم )

من دگر نظری ندارم . ولی خوب بازهم سعی من این است که بچه ها رو قانع کنم که هرچه قدر پول بدن آش می خورن و دگر این که دنبال چیز ارزون و ... نرید . من سپنتا رو بسیار بسیار بسیار قبول دارم .

شاد و پیروز

CHEGUEVARA.
29-03-2010, 23:44
ببخشين شهراد چطوره....؟؟؟؟ 10 gig در ماهش

The Stig
29-03-2010, 23:50
سلام من از شاتل گرفتم در کل راضیم البته ما دماوندیم نمی دونم شاتل تو تهران هم مثل اینجا باشه یا نه.ولی اگه خواستی بگیری از خودشون مودم بگیر چون خیلی مزایا داره برات بعدا هم بازی در نمی یارن... .موفق باشی

hastor111
30-03-2010, 00:11
سلام
شاتل که افتضاحه....با هزار روش دزدی و کم فروشی می کنن
پشتیبانیش یک زبون بازهایی هستن که دومی ندارن
کلا شاتل به درد نمی خوره

pedram_sad
30-03-2010, 13:12
سلام
شاتل که افتضاحه....با هزار روش دزدی و کم فروشی می کنن
پشتیبانیش یک زبون بازهایی هستن که دومی ندارن
کلا شاتل به درد نمی خوره