PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفي سايتي مثل http://www.host.sk/

Reza1969
07-04-2006, 00:44
سلام
من قبلا در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام كرده و يه صفحه ساده شخصي در قالب PHP-Proxy براي رد شدن از ف ي ل ت ر درست كرده بودم . الان مدتيه اين سايت به آي پي هايي كه از ايران وصل ميشن بخاطر در تحريم بودنمون سرويس نميده و لذا صفحه من هم باز نميشه. ممنون ميشم اگه يه سايت ديگه با اين مشخصات و امكانات به من معرفي كنيد.

sa3er
07-04-2006, 01:24
با سلام
پيشنهاد استفاده از سايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت و اطلاعات بيشتر در تاپيك مربوطه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و البته بزودي با استفاده از پرشين گيگ.......

Reza1969
07-04-2006, 01:46
صابر جان ممنون از راهنماييت.

gecret
07-04-2006, 05:12
من تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را خوندم فکر کنم از این همه سایت فری که داده شده که من تست کردم فقط چند تا خوب هستند
1.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که یک گیگ فضا میده بدون تبلیغ ایرانی هم هستش ولی php رو ساپورت نمیکنه سایت شما بصورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در میاد
2.برای php یکی قبلا بود که الان باید درخواست بدی با ایمیل نه تبلیغ داره کنترل پنل هم میده من تست کردم phpproxy هم ساپورت میکنه بسیار هم سرعت بالایی داره من تا 6 ماه پیش مستقیم رجیستر میکردم ولی الان باید یک ایمیل درخواست بهشون بدی unixserverhosting.comسایت شما بصورت username.inet-csa.com در میاید.
3. برای php فعلا به نظر من سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترینه کنترل پنل کاملی داره ولی من خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ترجیح میدم تبلیغ بسیار کوچیکی داره که میشه برداشتش 200 مگ هم فضا میده البته سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم هستش ولی بدرد نمیخوره همانند سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش ولی تبلیغات زیادی داره و 50 مگ فضا میده هر دوی این سایت ها یک تیتا بایت ماهیانه پهنای باند داره