PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 32 لیگ برتر - یونایتد به صدر بازگشت

*M!L4D*
28-03-2010, 10:39
دو گل " ديميتار برباتف " در هر نيمه بازي به اضافه گل به خودي " جيلويد ساموئل " و گل ديرهنگام دارن گيبسون يار ذخيره منچستر اين تيم را در مسير چهارمين قهرماني پياپي قرار داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل- در آخرین دیدار شنبه شب رقابتهای لیگ برتر، منچستریونایتد توانست با پیروزی 0-4 در خانه بولتون بار دیگر به صدر جدول بازگردد.
ساموئل در دقیقه 38 بازی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا یونایتد نیمه اول را با برتری به پایان برد.
دیمیتار برباتوف در دقایق 69 و 78 و گیبسون (82) سه گل دیگر را برای یونایتد به ثمر رساندند تا تیم سرالکس فرگوسن بتواند باپیروزی 0-4 و کسب هر سه امتیاز این دیدار، پس از چند ساعت به صدرنشینی چلسی پایان دهد.
بدین ترتیب در صدر جدول لیگ برتر ، نسبت به ساعاتی پیش تغییراتی حاصل شد. منچستریونایتد توانست با کسب این سه امتیاز با 72 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد. چلسی با 71امتیاز در رده دوم است و آرسنال با 68 امتیاز در رده سوم قرار دارد. البته چلسي پس از پيروزي قاطعانه اش بر ويلا از تفاضل گل به مراتب بهتري نسبت به منچستر برخوردار شده است .
تاتنهام پس از پيروزي دو بر صفر بر پورتموث با گلهاي " پيتر کراچ " و " نيکو کرانچار " موقعيت خود را در مکان چهارم تقويت کرد ..

و اما چلسی و آرسنال :

سایت گل- هفته سی و دوم رقابتهای لیگ برتر امشب بابرگزاری دیدارهایی آغاز شد. در یکی از مهمترین بازیها چلسی موفق شد تا با پیروزی پرگل مقابل استون ویلا برای ساعاتی هم که شده به صدرجدول بازگردد و در انتظار لغزش یونایتد در دیدار امشبش باشد. آرسنال با تساوی مقابل بیرمنگام به کسب یک امتیاز قناعت کرد تا با پایان یافتن این دیدارها چلسی موقتا با 71 امتیاز در صدر قرار بگیرد.یونایتد بدون احتساب امتیاز دیدار امشب با یک بازی کمتر 69 امتیازی است و آرسنال با یک امتیاز این تساوی با 68 امتیاز در رده سوم است.

در دیدارهای امشب این نتایج به دست آمد:
* بیرمنگام 1- آرسنال 1
گلها: فیلیپس (90) برای بیرمنگام و سمیر نصری (81) برای آرسنال

*چلسی 7- استون ویلا 1
گلها: لمپارد (15، 44(پنالتی)، 62(پنالتی)، 90)، مالودا (57 و 68) و کالو (83) و کرو (29) برای استون ویلا

* هال سیتی 2- فولام 0
گلها:بولارد (17،پنالتی) و فاگان (49)

* وستهم 0- استوک سیتی 1
گل: فولر (69)

*ولوورهمپتون 0- اورتون0

pcforlife
28-03-2010, 11:04
ماشالا منچستر!
آرسنال قدر موقعیت رو ندونست... حالا هر نتیجه تو بازی هفته بعد منچستر - چلسی به دست بیاد، قطعا آرسنال صدر نشین نمیشه...!

MORINIO
28-03-2010, 12:48
ایول چلسی:27:

چیکار کرده 7 تا اونم به استون ویلا!

*M!L4D*
28-03-2010, 13:12
جالبه ها ... منچستر و چلسی بدون بهترین گلزناشون اینطوری نتیجه گرفتند :دی

vahidgame
28-03-2010, 15:50
خیلی حال کردم که چلسی به استون ویلا 7 تا زد چون چلسی با استون ویلا همیشه مشکل داره مخصوصا توی خونه استون ویلا.

D r i v e r
29-03-2010, 07:59
ماشالا منچستر!
آرسنال قدر موقعیت رو ندونست... حالا هر نتیجه تو بازی هفته بعد منچستر - چلسی به دست بیاد، قطعا آرسنال صدر نشین نمیشه...!
دونست
دقیقه 92 گل خوردن اون هم از روی ضد حمله و اون هم به خاطر بی عرضگی دروازه بان خیلیه
گفته میشه آرسن ونگر به شدت عصبانی و ناراحت بوده!
دیگه با این تساوی من شانس خیلی کمی برای آرسنال قائلم :37:

pcforlife
29-03-2010, 10:40
دونست
دقیقه 92 گل خوردن اون هم از روی ضد حمله و اون هم به خاطر بی عرضگی دروازه بان خیلیه
گفته میشه آرسن ونگر به شدت عصبانی و ناراحت بوده!
دیگه با این تساوی من شانس خیلی کمی برای آرسنال قائلم :37:
من تو تاپیک هفته 31 جزیره هم گفته بودم که این بیرمنگام احتمال داره شاخ بشه...!!!!:31:
ولی من یه جورایی شانس آرسنال رو بیشتر از چلسی میبینم (جسارت به طرفدارای چلسی نشه یهو!)... اگه چلسی بیاد و تو اولدترافورد مساوی بگیره، جدول دوباره به حساس ترین حالت ممکن بر میگرده...

King_90
29-03-2010, 11:26
در هر صورت بازی این هفته منسچتر چلسی در صورت مساوی شد خیلی جدول رو حساس می کنه.

D r i v e r
29-03-2010, 11:44
من تو تاپیک هفته 31 جزیره هم گفته بودم که این بیرمنگام احتمال داره شاخ بشه...!!!!:31:
ولی من یه جورایی شانس آرسنال رو بیشتر از چلسی میبینم (جسارت به طرفدارای چلسی نشه یهو!)... اگه چلسی بیاد و تو اولدترافورد مساوی بگیره، جدول دوباره به حساس ترین حالت ممکن بر میگرده...
جالبه این بار دومی هست که بیرمنگام این بلا ها رو سر آرسنال میاره و از مسیر قهرمانی دور میکنه :13:
بازی چلسی - منچستر رو هیچجوره نمیتونم پیشبینی کنم
هر 2 خیلی خطر ناکن :31:
از یه ور رونی و از طرف دیگه دروگبا که هر کدومشون بنظرم بهترین مهاجمان حال حاضر دنیان

davy jones
30-03-2010, 11:01
از یه ور رونی و از طرف دیگه دروگبا که هر کدومشون بنظرم بهترین مهاجمان حال حاضر دنیان

چلسی 2 تا از بهترین نتیجه هاش رو که همون 7 بر 1 باشه رو بدون دروگبا بدست آورده. ظاهرا بدون دروگبا بهتر بازی میکنن. دروگبا وقتی تو زمینه همش به فکر اینه که داور رو فریب بده و موقعیتها رو حروم میکنه.