PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دسته بازی

mehrdad84
06-04-2006, 23:50
با سلام
من يك دسته بازي جهت كامبيوترخريده ام مي خواستم بدانم چگونه بازي را كه نصب كردم ان را بشنساند يعني تمام بازي ها فقط با حركت موس فعال مي شوند ببخشيد از سوال ابتدايي ما

hoseinquest
07-04-2006, 00:01
دسته شما از پورت usb استفاده میکنه یا serial

mehrdad84
07-04-2006, 09:32
Uspاستفاده می کند

mehrdad84
07-04-2006, 09:33
Usbاسفاده می کندتصیحیح شد

hoseinquest
07-04-2006, 12:55
معمولا دستگاه های usb بدون مشکل کار میکنند. شما برای تنظیمات به control panel بروید و از قسمت game controllers تنظیمات دسته رو مشاهده کنید

aria57
12-09-2007, 08:13
سلام
من يه جفت دسته بازي كامپيوتر به اسم twin usb vibration gamepad گرفتم.سي دي راه اندازش نصب ميشه ولي توي گيم كنترل مينويسه وصل نيست وكامپيوتر دسته رو نميشناسه .چراغهاي روي دسته هم روشن ميشه.دسته هاي usb با اسمهاي ديگه رو ميشناسه ومشكلي نداره.لطفا كمك كنيد

Nosrati zadeh
04-11-2009, 16:58
منم يه دسته بازي با مارك stars خريدم . درايورش رو كه نصب ميكني همه ابشن هاش مياد اما دسته كار نميكنه . بعد كه درايورش رو حذف ميكنم و به صورت پلاگ ميشناسه كار هم ميكنه اما ويبرش ديگه نمياد تو قسمت ابشن و كلا ناقصه .

چيكار بايد كرد ؟
ويندوزم هم ويستاس

mostafaharvest
04-11-2009, 17:33
درايور دسته شما مال ويستاست يا ايكس پي ؟ اگه مال ويستا نيست بگرد دانلود كن يا مدلش رو بگو تا كمكت كنيم.
بعد اينكه شما چطوري چك كردي كه ميگي كار نميكنه ؟ اگه از توي control panel تو قسمت controllers رفتي كه فقط كافيه سرعت موتور هايه ويبره رو ببري بالا تا به كاربيفتن . البته شايد هم تو نصب درايور ها مثلا مدل بدون آنالوگ و ويبره رو انتخاب كردي . به هر حال از درستي درايور ها مطمئن شو ؟
موفق باشي

Nosrati zadeh
10-11-2009, 13:33
سلام دوست خوبم . دستت درد نكنه بخاطر توضيحاتي كه دادي .
درسته داخل سي دي درايور ويستا وجود نداره . همون سي دي رو روي ويندوز xp تست كردم و نصب شد و همه ابشن هاش هم فعال بود .
حالا مدلش رو بايد ببينم چيه تا بگم كه بيشتر كمكم كني .
قربون معرفتت داداش .

راستي دسته ها حالا با هر ماركي مگه نبايد دكمه هاشون داخل يه بازي به صورت پبش فرض مثلpes10يكي باشن . اما من دو دسته متفاوت دارم كه دكمه هاش جا به جاست در صورتي كه اصلا تنظيم دكمه هاشو دست كاري نكردم. در اين باره هم از تجربياتت در اختيارمون بزار .

موفق باشي . يا علي