PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی و رفع اشکال مودم وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

Armin.Computer
30-01-2014, 16:52
آره مثل پست اول

به پشتیبانی زنگ بزن بگو تو سیستم تاریخ اتصال میندازه
منظورم اینه که اونجا تاریخ اتصال می زنه
اگه بزنه یعنی تا سرور isp مشکلی نداره و مشکل جای دیگه هست

leo.unique
30-01-2014, 17:08
با سلام من مودم مدل td w8951nd دارم روز اول که وصلش کردم به صورت pppoe بدون هیچ مشکلی جواب داد اما روز بعد دیدم چراغ اینترنت خاموشه ...رفتم توی تنظیماتش دیدم خودش pvc رو تغییر داده ..به حالت اولیه برگردوندمش ولی وقتی سیو میکنم بازم چراغ اینترنت خاموشه رو حالت bridge وصل میشه ولی pppoe نه....در ضمن مودمی که اولین بارم قبل این داشتم هم رو pppoe نمیومد بالا....الانم هر چی ریست میکنم دوباره کلیه اطلاعات وارد میکنم اخرشم این نتیجشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه زنگ میزنم به مخابرات میگم از مک شماست میگه نه اصلا اینجور چیزا نیست...این اشکال مودمته
ما رو بگو خوشحال شده بودیم رو pppoe کار میکرد.....
به نظرتون این مشکل از tplink یا نه؟
مخابرات که میگه اینکه مودم رو bridge وصل میشه ولی رو pppoe نه پس مشکل از خود مودمته...به نظر شما راست میگه؟
امکان نداره خودش vpi/vci رو تغییر بده !!! بده واست کانفیگ کنن مودمو !

nedashiva
31-01-2014, 19:25
سلام

من چندروزیه نمیتونم با سیستمم به نت وصل شم یعنی قبلا راحت میتونستم مشکلی نداشتم ولی الان نمیدونم چی شده بااینکه چهار تا چراغ مودم هم روشنه ولی باز مینویسه no network acces یا no internet acces مدل مودم هم tp-link و خط تلفن هم وصله نمیدونم مشکل از کجاست؟ کابل مرتبط به مودم هم پیشم نیس ک اونجوری امتحان کنم.... سیستمم مشکلی نداره با وایراس دوستم امتحان کردم

پیشاپیش ممنون از کمکتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin.Computer
31-01-2014, 22:32
سلام

من چندروزیه نمیتونم با سیستمم به نت وصل شم یعنی قبلا راحت میتونستم مشکلی نداشتم ولی الان نمیدونم چی شده بااینکه چهار تا چراغ مودم هم روشنه ولی باز مینویسه no network acces یا no internet acces مدل مودم هم tp-link و خط تلفن هم وصله نمیدونم مشکل از کجاست؟ کابل مرتبط به مودم هم پیشم نیس ک اونجوری امتحان کنم.... سیستمم مشکلی نداره با وایراس دوستم امتحان کردم

پیشاپیش ممنون از کمکتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مودم رو پینگ می کنه؟

TCG
02-02-2014, 19:13
سلام دوستان خسته نباشید یه مودم وایرلس مدل TP-Link TD-W8901N خریدم توی نصب و تنظیماتش دچار مشکل شدم.
مودم و قطعات جانبیشو کامل از طریق LAN به کامپیوتر وصل کردم. به اینترنت هم وصل میشم و استفاده میکنم اما نمیتونم از طریق آیپی مودم وارد تنظیماتش بشم و کانفیگش کنم. میخوام روی وایرلسش رمز بزارم ولی نمیشه.
از طریق سی دی داخلش هم اررور میده و نصب نمیشه.
آیپی مودم رو پینگ میکنم پینگ میده اما از طریق IE و Firefox که آیپی 192.168.1.1 رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته. میشه لطفاً راهنماییم کنید؟ با تشکر.

sasan.69
02-02-2014, 19:30
کیفیت TP-LINK 8901چطوره؟(وقتی گرفتم میگن که کیفیت نداره!)

Armin.Computer
02-02-2014, 22:37
سلام دوستان خسته نباشید یه مودم وایرلس مدل TP-Link TD-W8901N خریدم توی نصب و تنظیماتش دچار مشکل شدم.
مودم و قطعات جانبیشو کامل از طریق LAN به کامپیوتر وصل کردم. به اینترنت هم وصل میشم و استفاده میکنم اما نمیتونم از طریق آیپی مودم وارد تنظیماتش بشم و کانفیگش کنم. میخوام روی وایرلسش رمز بزارم ولی نمیشه.
از طریق سی دی داخلش هم اررور میده و نصب نمیشه.
آیپی مودم رو پینگ میکنم پینگ میده اما از طریق IE و Firefox که آیپی 192.168.1.1 رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته. میشه لطفاً راهنماییم کنید؟ با تشکر.

مودم رو خاموش و روشن کردی؟

TCG
03-02-2014, 00:45
مودم رو خاموش و روشن کردی؟

آره خاموش روشن میکنم درست میشه ولی دفعه ی بعد که بخوام برم داخل دوباره باید خاموش روشن کنمش.
کانکشن جدیدم ساختم ولی هنوز همین مشکلو دارم.

poyyesh
03-02-2014, 01:54
سلام دوستان

با پی سی اینترنت وصله ولی با وای فای گوشی میگه دریافت ای پی -- ذخیره شد -- متصل شد ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه ؟

مودم 8968 تی پی اینترنت مخابرات و گوشی اکسپریا اس پی

اینم تنظیمات مودم

WAN Connection Type: PPPoE
VPI [0-255]: 8
VCI [32-65535]: 35
User Name: ********
Password: ******
Network Name (SSID): TP-LI
Network Security Type: Most Security (WPA2-PSK)
Network Security Key:

Armin.Computer
03-02-2014, 15:58
آره خاموش روشن میکنم درست میشه ولی دفعه ی بعد که بخوام برم داخل دوباره باید خاموش روشن کنمش.
کانکشن جدیدم ساختم ولی هنوز همین مشکلو دارم.

وقتی پینگ میده یعنی ارتباط برقراره
با یه مرورگر یا یه سیستم دیگه امتحان کن

tv.mob
09-02-2014, 17:16
سلاخم دوستان خواهشن یکی راهنماییم کنه.

من مودم بوردم خود شرکت ای دی اس ال گتم تنظیمش کن. بعد گفتم که جوری بزارید که وقتی مودم روشن میشه اینترنت و ووایرلس و وای فایش خودکار فعال بشه.

الان وقتی مودم روشن میکنن اینترنت خو.دکار فعال بشه ولی wifi رو نمیخوام خودکار فعال بشه. یعنی وقتی دکمه wifi پشت مودم رو میزنم wifi روشن بشه نه خودکار.

اخه الان هرچی دکمه وای فای رو میزنم فای فایم خاموش نمیشه :n13::n28:

amir raya
26-02-2014, 17:02
سلام
مودمم رو کانفیگ کردم . چراغاش هم همه روشن شدن. ولی وقتی با وای فای وصل میشم لیمیتد میزنه و وصل نمیشه. روی 4 5 تا دستگاه امتحان کردم نمیشه. هزار دفعه هم ریست سخت افزاری و نرم افزاری دادم. درست نمیشه. چیکار کنم؟

androidyek
09-03-2014, 00:13
برای من ارور 020 میده
میشه بگید چیکارش کنم؟

androidyek
11-03-2014, 14:40
برای من ارور 020 میده
میشه بگید چیکارش کنم؟

یه نفر کمک کنه مشکل قبلی حل شد ولی الان وای فای گوشیم وصل میشه ولی نه دریافت داره نه ارسال

mohammad_203
11-03-2014, 15:09
سلاخم دوستان خواهشن یکی راهنماییم کنه.

من مودم بوردم خود شرکت ای دی اس ال گتم تنظیمش کن. بعد گفتم که جوری بزارید که وقتی مودم روشن میشه اینترنت و ووایرلس و وای فایش خودکار فعال بشه.

الان وقتی مودم روشن میکنن اینترنت خو.دکار فعال بشه ولی wifi رو نمیخوام خودکار فعال بشه. یعنی وقتی دکمه wifi پشت مودم رو میزنم wifi روشن بشه نه خودکار.

اخه الان هرچی دکمه وای فای رو میزنم فای فایم خاموش نمیشه :n13::n28:

سلام
دکمه wifi رو باید چند لحظه نگه دارین تا خاموش شه.
تو قسمت تنظیمات مودم interface setup ->wireless قسمت access point روغیرفعال کنید.

kv7_shadow
11-03-2014, 18:03
دوستان من این مودم رو دارم، میخوام برد آنتن WLAN ـش رو کم کنم!
چیکار باید بکنم؟

moomiaaei2000
28-03-2014, 17:16
سلام دوستان
سال نو همگی مبارک:n12:
مودم من از همین مدل هستش.TP-LINK TD-W8901G
تو وصل شدن به وای فای با گوشی مشکل دارم.گوشی مودم رو پیدا میکنه،سیگنال دهیشم عالیه ولی کانکت نمیشه!با چند گوشی دیگه هم امتحان کردم.با لپ تاپ هیچ مشکلی نداره و راحت وصل میشه.
مرسی از راهنماییتون

kv7_shadow
28-03-2014, 17:55
سلام دوستان
سال نو همگی مبارک:n12:
مودم من از همین مدل هستش.TP-LINK TD-W8901G
تو وصل شدن به وای فای با گوشی مشکل دارم.گوشی مودم رو پیدا میکنه،سیگنال دهیشم عالیه ولی کانکت نمیشه!با چند گوشی دیگه هم امتحان کردم.با لپ تاپ هیچ مشکلی نداره و راحت وصل میشه.
مرسی از راهنماییتون
سلام سال نوی شما هم مبارک
ببینم احیانا گوشی شما اندرویدی نیست؟ با بیس cyanogen؟
اگه هست، شما برین بخش wifi منو رو بزنید، بعد advance رو انتخاب کنید
اونجا نوشته wifi region code بعد us رو انتخاب کنید

moomiaaei2000
28-03-2014, 18:06
سلام سال نوی شما هم مبارک
ببینم احیانا گوشی شما اندرویدی نیست؟ با بیس cyanogen؟
اگه هست، شما برین بخش wifi منو رو بزنید، بعد advance رو انتخاب کنید
اونجا نوشته wifi region code بعد us رو انتخاب کنید
بله اندروید هستش ولی رامش رسمیه.با چند گوشیه دیگه هم امتحان کردم.

androidyek
29-03-2014, 11:10
برای من یه مشکل دیگر پیش اومده و اونم مشابه نوشته قبلیه من کلا با وای فای نمیتونم برم اینترنت خیل راحت وصل میشم به مودم ولی گوشی اینترنت نمیره با دوتا گوشی هم تست کردم گوشی xperia p &xperia miro هردو راحت وصل میشن اما اینترنت نمیرن ولی با لن تو کامپیوتر خیلی راحت میرم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

moomiaaei2000
30-03-2014, 12:01
برای من یه مشکل دیگر پیش اومده و اونم مشابه نوشته قبلیه من کلا با وای فای نمیتونم برم اینترنت خیل راحت وصل میشم به مودم ولی گوشی اینترنت نمیره با دوتا گوشی هم تست کردم گوشی xperia p &xperia miro هردو راحت وصل میشن اما اینترنت نمیرن ولی با لن تو کامپیوتر خیلی راحت میرم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
مودمتون از همین مدله؟
TD-W8901

androidyek
30-03-2014, 17:46
بله w8901 هستش

poyyesh
31-03-2014, 13:17
بله w8901 هستش

سلام دوستان

منم دقیقا مشکل این دوستمونو دارم
androidyek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مودم من 8968 ورژن 1 و گوشی اکسپریا SP

با همین تنظیمات گوشی به مودمایایه دیگه از طریق وای فای وصل میشم ولی به مالخودم وصل میشه اما با مرورگرایه مختلف هیچ سایتی و باز نمیکنه

با سی دی هم همه مراحلو میره اما اخرین مرحله دوتا گزینه داره گزینه 1 رو اکی میکنه ولی 2 رو خطا میده و این پیامو میده

و میگه فایلد تو ویریفی روتر ستینگ به انگلیسی

چیکارش کنم

pesarebaba2006
08-04-2014, 00:29
سلام
لطفا متخصصین جواب کامل و دقیق بفرمایند:

من کامپیوتر رو بصورت LAN و موبایل رو بصورت WLAN ازشون استفاده میکنم.
میشه کاری کرد که اتصال اینترنت کامپیوتر بصورت دستی باشه، ولی وایرلس 24 ساعته روشن و وصل باشه؟
لطفا بفرمایید چطور

nw_nk
08-04-2014, 21:37
سلام دوستان
من مدتی با مودم tplink w8901g کار می کردم و مشکلی نداشتم:n01:، ولی الان مدتی میشه که وقتی روشن می کنم و باهاش کار میکنم مشکلی ندارم ولی بعد از 1 دقیقه چراغ وایرلسش خاموش میشه و کار نمی کنه، وقتی روشن-خاموشش می کنم دیگه چراغ وایرلسش روشن نمیشه، حالا وقتی که می خواهم تو این حالت با کابل وصل بشم دیگه شبکه رو نمیشناسه، باید حتما کامپیوتر رو reset کنم تا شبکه رو بشناسه.
یعنی احتمال داره مودم داره میسوزه؟؟!!:n13:
آخه بگیر نگیر داشتنش مصیبت داره:n24:، گاهی وقتها بعد روشن کردن چراغ وایرلس کار میکنه چشمک هم میزنه و باهاش صفحه web هم باز میکنم ولی یه دفعه چراغه این دفعه خاموش نمیشه فقط دیگه چشمک نمیزنه و دیگه با web هم نمیشه کار کرد.
لطفا کمکم کنید:n28:

آقا یکی کمک کنه، چراغ وایرلس بود که گفتم اول روشن کردن مودم یه چشمکی میزنه، الان دیگه کلا کار نمیکنه و فقط باید با کابل وصل بشم . یعنی از 4 تا چراغ فقط 3 تاش روشنه
یکی بگه چه خبر داره میشه؟ مودم داره میسوزه یا مشکل چیز دیگه است

ممنون

سلام دوستان
مودم من تی پی لینک 8951 است امروز ناگهان چراغ وایرلسش خاموش شد و دیگه روشن نشد و وقتی تو تنظیمات مودم میرم دیگه گزینه وایرلس نداره و وقتی میخوام دوباره کانفیگ کنم پیغام
ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... IP format error
میده ولی با کابل کار میکنه
لطفا دوستان کمک کنید

دقیقا مشکل منم همینه:n17:، مدل مال من tplink w8901g با این تفاوت که
اوایل چراغ وایرلسش روشن خاموش میشد ولی الان دیگه کلا روشن نمیشه، باید با کابل وصل بشم
لطفا کمک کنید:n28:

من هم یک TD-W8951ND V3 با این مشکل به دستم رسید
با سرچ و تمام کارایی که کردم این مشکل حل نمیشه
ظاهرا سخت افزاریه و گارانتی تعویض تنها راهه

چراغ وایرلس روشن نمیشه
تب Wireless در Interface Setup وجود نداره
برای تنظیم با Wizard هم ارور FAIL TO UPDATE DUE TO... IP format error میده

فقط میشه از LAN استفاده کرد

asidbaz2000
15-04-2014, 14:33
سلام من چند روزیه که xperia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) m dual خریدم مشکلی که دارم اینه که گوشی wifi خونه رو پیدا میکنه و میشناسه و پسوردم چک میکنه و در نهایت ارتباط wifi برقرار میشه اما هیچ صفحه ای رو با هیچ برازری باز نمیکنه!!! مشکل از کجاست باید چیکار کنم؟

reza_dj25
18-04-2014, 16:49
منم همین مشکل رو دارم

leo.unique
18-04-2014, 17:50
سلام من چند روزیه که xperia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) m dual خریدم مشکلی که دارم اینه که گوشی wifi خونه رو پیدا میکنه و میشناسه و پسوردم چک میکنه و در نهایت ارتباط wifi برقرار میشه اما هیچ صفحه ای رو با هیچ برازری باز نمیکنه!!! مشکل از کجاست باید چیکار کنم؟

منم همین مشکل رو دارم
pppoe کانفیگ کردین ؟

reza_dj25
18-04-2014, 22:15
مهندس من می خوام رو Bridge Modeباشه که خودم با کنکشن on بشم این جور برام بهتره لطفا راهنمایی کیند

leo.unique
18-04-2014, 23:02
مهندس من می خوام رو Bridge Modeباشه که خودم با کنکشن on بشم این جور برام بهتره لطفا راهنمایی کیند
مهندس کیه ؟؟ من سیکلمو با پارتی بازی گرفتم :n08:

reza_dj25
19-04-2014, 10:44
من می خوام VPI/VCI بزارم روی 0 تا 35 این ارور رو میده نتم اسیا تک هست
ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... Duplicate to a VPI/VCI !

Ghaioom
19-04-2014, 11:02
من می خوام VPI/VCI بزارم روی 0 تا 35 این ارور رو میده نتم اسیا تک هست
ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... Duplicate to a VPI/VCI !

این ارور مربوط به دو تا شدن vpi/vci هست. یکیشو پاک کن بعد ثبت میشه. یا هر چی هست رو پاک کن دوباره ثبت کن.

reza_dj25
19-04-2014, 12:27
من تنظیمات مربوط به ppoe رو انجام دادم الانم wifi درست شد ولی من بر روی کامپیوترم چند کاربری دارم (broadband conection) حالا اگه بخوام فقط با اونا کانکت بشم چی؟دیگه نخوام اتوماتیک بعد از اینکه کامپیوترم روشن شد به نت وصل شه چی؟:n27:

Ghaioom
19-04-2014, 13:44
من تنظیمات مربوط به ppoe رو انجام دادم الانم wifi درست شد ولی من بر روی کامپیوترم چند کاربری دارم (broadband conection) حالا اگه بخوام فقط با اونا کانکت بشم چی؟دیگه نخوام اتوماتیک بعد از اینکه کامپیوترم روشن شد به نت وصل شه چی؟:n27:

باید bridge بسازی دیگه. به جای pppoe

reza_dj25
19-04-2014, 15:00
خوب اونوقت دیگه تو wifi جواب نمیده.کسی نیست جواب منو بده آهای ملتتتتتتتتتتتتتتت

bestvici
21-04-2014, 16:09
سلام.
من نمینونم با کابلی که به کامپیوترم وصله به اینترنت وصل بشم اما با wifi میتونم وصل بشم مشکل از کجاست.
مودمم هم td-w8901g هست.
(چراغ کابلش هم روشن میشه اما اخطار no internet access میده)
لطفا سریع کمکم کنین ممنون

9vin
21-04-2014, 17:41
سلام دوستان

من وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم چراغ اینترنت خاموشه اما به محض فعال کردن وای فای گوشی یا لبتاب چراغ اینترنت مودم روشن و قابل استفاده میشه ....

من میخام اینطور نباشه و به محض خاموش روشن کردن مودم به صورت اتوماتیک چراغ اینترنت مودم روشن بشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید :n16:

.AMA
27-04-2014, 12:01
سلام. من یه اپتاپ تازه خریدم. ویندوز 8.. هر کاری میکنم به مودمم وصل نمیشه.. با موبایل راحت وصل میشیم.چند بار تنظیمات مودو ریست کردم به محض ریست آی پی میگیره و اوکی است اما همینکه لپ تاب خاموش بشه دیگه وصل نمیشه.. دستی هم آی پی دادم وصل نشد و limited connectivity mide..میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟

مسعودددد
13-05-2014, 22:26
برای خطای 020 چکار کنیم؟

نهغشدیخمشفه
21-05-2014, 09:32
با
سلام خدمت همه دوستان من یه مودم tp link w890 دارم که بعد ده دقیقه dc میشه و باس یه روشن خاموش کنم تا دوباره...
میخوام ببینم کسی هست در جهت رفع این مشکل....

نهغشدیخمشفه
21-05-2014, 09:35
با ​سلام روی ۳۳ بزارید درست میشه

mofi
28-05-2014, 19:51
سلام بچه ها :n18:
یه سئوال :n15:
من چجوری می تونم پسورد این مودم رو ریست کنم؟ admin و admin رو قبول نمی کنه:n27:

mostafah67
28-05-2014, 22:00
سلام بچه ها :n18:
یه سئوال :n15:
من چجوری می تونم پسورد این مودم رو ریست کنم؟ admin و admin رو قبول نمی کنه:n27:

از طریق ریست سخت افزاری، از پشت دستگاه یه جایی داره که باید با یه چیز نوک تیز از طریق اونجا ریست بشه

Sent from my C2305 using Tapatalk

mofi
28-05-2014, 22:41
از طریق ریست سخت افزاری، از پشت دستگاه یه جایی داره که باید با یه چیز نوک تیز از طریق اونجا ریست بشه

زدم اون دکمه رو با سوزن، چراغ adsl خاموش شد دوباره چشمک و زد و روشن موند
ولی باز admin & admin رو قبول نکرد :n03:

mostafah67
28-05-2014, 22:52
ظاهرا که ریست شده نمیدونم دیگه مشکلش از کجاست

arman1982
30-05-2014, 02:57
دوستان من به تازگی یه مودم tplink گرفتم و با 1000 مکافات تونستم pppoe رو ok کنم منتهی الان یه مشکلی هست و اون اینه که کانکشن وایرلس توی موبایل دیده میشه ولی توی خودم ویندوز دیده نمیشه و فقط باید با کابل شبکه وصل بشم البته یه بار ریست کردم مودم رو و درست شد ولی سیستم که دوباره روشن کردم مشکل داشت و با ریست هم درست نشد دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید

Armin.Computer
31-05-2014, 00:02
دوستان من به تازگی یه مودم tplink گرفتم و با 1000 مکافات تونستم pppoe رو ok کنم منتهی الان یه مشکلی هست و اون اینه که کانکشن وایرلس توی موبایل دیده میشه ولی توی خودم ویندوز دیده نمیشه و فقط باید با کابل شبکه وصل بشم البته یه بار ریست کردم مودم رو و درست شد ولی سیستم که دوباره روشن کردم مشکل داشت و با ریست هم درست نشد دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
مراحل کانفینگ رو توضیح بدید

arman1982
31-05-2014, 21:34
سلام
مراحل کانفینگ رو توضیح بدید
مراحل رو طبق پست اول همین صفحه رفتم ولی خدا رو شکر مساله حل شد فکر کنم توی صفحه های 60 به بعد بود که یکی از دوستان به یه نفر که مشکل من رو داشت پیشنهاد کرده بود مودم رو صفر کارخونه کنه و من هم همین کار کردم از اول کانفیگ کردم و درست شد ممنون بابت پاسخگویی
موفق و پیروز باشید

reza536
07-06-2014, 19:20
دوبار ارسال شد

reza536
07-06-2014, 19:23
سلام دوستان مدتیه با یه مشکل عجیب برخورد کردم
من از اینترنت ADSL مخابرات اصفهان 2030 استفاده میکنم. بعضی وقتا به اینترنت که وصل میشم هیچ سایتی را باز نمیکنه (بعضی وقتا فقط گوگلا باز میکن)
بعد ووقتی یه پرو ک س ی ( شیل تر شکن) فعال میکنه خیلی راحت همه سایتارو باز میکنه ولی با قطع شیل شک ن دوباره هیچ سایتی باز نمیشه
با لپتاپ و و ایرلس که وصل میشم هم همین مشکلو دارم و با گوشی هم همینطور
خواهشا کمکم کنید
باتشکر

alexindar
17-06-2014, 11:51
برای افزایش برد مودم وایرلس بهتره چیکار کنم چه راهی به صرفه تره
میشه دو تا مودم 8901g به صورت ریپیتر به هم وصل کرد
آیا مودم tp link 8901g قابلیت ریپیتر داره اگه داره لطفا آموزش بزارین
ممنون

mk367
27-06-2014, 20:37
سلام مودم من جدیدا خیلی داغ می کنه باید چیکار کنم؟

wetch-king
06-07-2014, 12:35
یه سوال داشتم اگر مودم انتن نداشت نمیشه از وایرلس استفاده کرد؟

Armin.Computer
07-07-2014, 22:06
یه سوال داشتم اگر مودم انتن نداشت نمیشه از وایرلس استفاده کرد؟

منظورتون اینه که مودم معمولی باشه؟

ehsan11571
09-07-2014, 14:07
با سلام خدمت دوستان لطفا اگه کسی هست راهنمایی کنه
من ی اینترنت وایرلس گرفتم ک مدل دستگاهش tp-link wa5210g
هیشکی هم بلد نیست ک کانفیگش کنه برام خودم از طریق کابل مشکلی نداره ولی هر کاری میکنم وایرلسش راه اندازی نمیشه

Armin.Computer
09-07-2014, 16:59
هیشکی هم بلد نیست ک کانفیگش کنه برام خودم از طریق کابل مشکلی نداره ولی هر کاری میکنم وایرلسش راه اندازی نمیشه

چرا؟
مشکلش دقیقا چیه؟

Mr.Pooya
09-07-2014, 20:34

سلام

همونطور که دوستمون هم گفتند دقیقا چه مشکلی دارید که با وایرلس وصل نمیشه ؟ و اینکه از صفحه تنظیمات وایرلس عکس بزارید تا بهتر بتونیم راهنمایی تون کنیم.

موفق باشید

mokhtariha
12-07-2014, 18:30
سلام
من یه مدم مدل 8901g دارم ولی بیشتر از 8 دستگاه نمیتوانند به wifi اون وصل بشن ایا راهی برای افزایش کاربران وصل شده به آن هست

ehsan11571
13-07-2014, 10:29
اصلا این دستگاه این قابلیت رو داره که همزمان ک رسیو داره ارسال سیگنال از طریق وایرلس رو هم داشته باشه
مثلا من به ی اینترنت isp وایرلس وصلش میکنم و فقط از طریق لن کار میکنه.وایرلس خود دستگاه من کار نمیکنه

ehsan11571
13-07-2014, 10:37
حقیقتش بردمش پیش نمایندگی isp شهرمون و بهم گفتن ک این غیر قانونیه ک وایرلسش فعال باشه.15 کیلومتر اکسز پوینتش امواج وایرلس میفرسته
بهمین خاطر ip دستگاهو عوض کردن ک من نتونم وارد تنظیمات کانفیگش بشم.و الان فقط از طریق لن به اینترنت کانکت میشم.راحی داره ک بتونم وارد تنظیمات کانفیگش بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه رسیتش کنم بلد نیستم ک کانفیگش کنم.ip لول 6 بش داده یارو.

ehsan11571
13-07-2014, 10:41
حقیقتش بردمش پیش نمایندگی isp شهرمون و بهم گفتن ک این غیر قانونیه ک وایرلسش فعال باشه.15 کیلومتر اکسز پوینتش امواج وایرلس میفرسته
بهمین خاطر ip دستگاهو عوض کردن ک من نتونم وارد تنظیمات کانفیگش بشم.و الان فقط از طریق لن به اینترنت کانکت میشم.راحی داره ک بتونم وارد تنظیمات کانفیگش بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan11571
13-07-2014, 14:49
اصلا این دستگاه این قابلیت رو داره که همزمان ک رسیو داره ارسال سیگنال از طریق وایرلس رو هم داشته باشه
مثلا من به ی اینترنت isp وایرلس وصلش میکنم و فقط از طریق لن کار میکنه.وایرلس خود دستگاه من کار نمیکنه

Ahmad77888
16-07-2014, 17:07
سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم تنظیمان مقدار mtu رو در این مودم تغییر بدم؟

Le0nard0
16-07-2014, 17:57
سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم تنظیمان مقدار mtu رو در این مودم تغییر بدم؟

interface setup -->internet
پایین صفحه TCP MTU Option میتونی mtu رو تغییر بدی

sara mohsen
18-07-2014, 15:24
سلام من همه کارایی که گفتی رو میکنم ولی نمیتونم بدون LAN کانکت شم.وقتی میرم روی کانکشنم میزنهtroubleshooting

Armin.Computer
18-07-2014, 22:35
سلام من همه کارایی که گفتی رو میکنم ولی نمیتونم بدون LAN کانکت شم.وقتی میرم روی کانکشنم میزنهtroubleshooting

مشکلتون چی بوده؟
خلاصه بفرمایید

aminkhoob
23-07-2014, 10:30
سلام
من با وایرلس لپ تاب میتونم وصل بشم اما میخام این مودم رو با لن به کامپیوتر با ویندوز XP وصلش کنم ولی اونو نمیشناسه

آیا درایور لازم داره؟

Armin.Computer
23-07-2014, 13:19
سلام
من با وایرلس لپ تاب میتونم وصل بشم اما میخام این مودم رو با لن به کامپیوتر با ویندوز XP وصلش کنم ولی اونو نمیشناسه

آیا درایور لازم داره؟

درایور کارت شبکه نصبه؟

aminkhoob
24-07-2014, 05:58
درایور کارت شبکه نصبه؟

اون که آره و میشه باهاش dial up کرد ، اما چه ربطی به مودم وایرلس داره؟

Armin.Computer
24-07-2014, 09:59
اون که آره و میشه باهاش dial up کرد ، اما چه ربطی به مودم وایرلس داره؟

دیال آپ که مودمش جدا هست
ببین شما مودم رو پینگ کن ببین چی میگه

badboys_87
24-07-2014, 11:50
در قسمت دیوایس منیجر سیستم اول نگاه کنید گزینه network adaptor وجود داره و نصب هست ؟؟ اگر نیست باید درایور شبکه نصب بشه

badboys_87
24-07-2014, 13:41
چه جوری میتونم مودمم رو به دوربین مدار بسته وصل کنم؟؟؟

alexindar
28-07-2014, 11:08
سلام
من دو مودم 8901g و 8901n رو به صورت wds به وصل كردم و اينترنت شير ميكنه ولي بعد از مدتي يدفه قطع ميشه وقتي وارد تنظيمات ميشم ميبينم كانفيگ به هم خورده مشكل از چي ميتونه باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

HAMZE4770
28-07-2014, 21:28
سلام دوستان منم همیم مشکلو دارم مودمم TP-LINKهستش با LANکانکت میشه ولی با وای فای گوشیم نه یعنی کانکت میشه اما تو مرورگر و کلا توی برنامه های اینترنتیش چیزی رو نمیاره و قطه تو تنظیمات مودم هم رفتم و اکسس پوینت رو اکتیو کردم ولی بازم نشد کسی میتونه کمکم کنه؟

Armin.Computer
29-07-2014, 08:55
سلام دوستان منم همیم مشکلو دارم مودمم TP-LINKهستش با LANکانکت میشه ولی با وای فای گوشیم نه یعنی کانکت میشه اما تو مرورگر و کلا توی برنامه های اینترنتیش چیزی رو نمیاره و قطه تو تنظیمات مودم هم رفتم و اکسس پوینت رو اکتیو کردم ولی بازم نشد کسی میتونه کمکم کنه؟

تنظیمات رو دست نزدید؟

ARMANSTNT
03-08-2014, 02:26
سلام دوستان چطور میشه ذر حالت BRIDGE از وایرلس استفاده کرد مودم TP LINK
چون دو تا یوزر و پسورد دارم در حالت BRIDGE راحت میشه کلنکشن ساخت ولی وایرلس وصل نمیشه ممنون میشم راهنمای کیند:n12::n12::n12:

fanoostalaei
03-08-2014, 07:43
سلام دوستان چطور میشه ذر حالت BRIDGE از وایرلس استفاده کرد مودم TP LINK
چون دو تا یوزر و پسورد دارم در حالت BRIDGE راحت میشه کلنکشن ساخت ولی وایرلس وصل نمیشه ممنون میشم راهنمای کیند:n12::n12::n12:
با هر خط تلفن میشه با یه یوزر نیم وصل شد
اگر بخواید با هر 2 تا به صورت دلخواه وصل شید باید بریج استفاده کنید ولی در این صورت وای فای قابل استفاده نیس
ولی من خودم هم 2 تا اینترنت دارم و از pppoe ایتفاده میکنم (باید برید و مودم رو تنظیم کنید)

alexindar
04-08-2014, 07:48
من مودم رو كانفيگ ميكنم فردا صبح كه ميبينم اينترنت قطه تو تنظيمات كانفيگ به هم خورده
pvc1ميشه pvc0

moslem47
06-08-2014, 18:27
دوستان من مودم tp link 8901 n دارم . خواهشا به صورت مبتدی بفرمایید چطور میشه هم با کابل و هم وایرلس وصل شد؟

alexindar
08-08-2014, 11:50
بعضي اوقات اينترنت مودم قط ميشه و چراغ اينترنت خاموش ميشه و با يه خاموش روشن كردن درست ميشه آيا مودم خرابه

Le0nard0
08-08-2014, 12:38
بعضي اوقات اينترنت مودم قط ميشه و چراغ اينترنت خاموش ميشه و با يه خاموش روشن كردن درست ميشه آيا مودم خرابه

یه عکس از status مودمت بذار

alexindar
08-08-2014, 13:44
یه عکس از status مودمت بذار

بعضي موقع هم مثل الان با زدن192.168.1.1 وارد تنظيمات نميشه

alexindar
08-08-2014, 14:22
بعضي موقع هم مثل الان با زدن192.168.1.1 وارد تنظيمات نميشه

با خاموش و روشن كردن درست شد و اينم ذكر كنم كه من دو مودم 8901g و 8901n رو به صورت wds به هم وصل كردم كه 8901 g مودم اصلي هست

(@.@)
12-08-2014, 17:34
دوستان من مودم tp link 8901 n دارم . خواهشا به صورت مبتدی بفرمایید چطور میشه هم با کابل و هم وایرلس وصل شد؟

این سوال من هم هست دوستان لطفا کمک کنید

Reza R"ch
15-08-2014, 15:34
سلام دوستان
من توی تنظیمات مودم، حالت Bridge Mode رو به PPPoA/PPPoE تغییر دادم ولی هنوزم برای وصل شدن به اینترنت نیازه با کانکشنی که ساختم وصل بشم!به صورت اتوماتیک وصل نمیشه!
من میخوام که همزمان چند نفر بتونن به اینترنت وصل بشن،یک با کابل لن و بقیه با وای فای!
تنظیمات رو توی یک سایت خودندم و انجام دادم ولی فعلا که مشکل دارم!

saeed85
16-08-2014, 00:02
دوستان من مودمم تی پی لینک مدل 8968 هستش.
میشه راهنمایی بفرمایید که من از کدوم بخش میتونم سرعت وای فای رو پایین بیارم ؟ مثلا سرعت استفاده از اینترنت رو با وای فای بیارم روی 5 کیلوبایت بر ثانیه . (دهن اینترنت رو این مهمونا صاف کردن )
مثلا میشه با کم کردن قدرت وایرلس محدودیتی ایجاد کرد ؟
ممنون

alexindar
20-08-2014, 15:52
آخرین ورژن فریمور 8901g کدومه؟
v6

m.miladalikhani
10-09-2014, 19:53
سلام.
من 2 تا مودم دارم
هر دو مودم هم آک و کاملا نو و جدید هستن.
یکی اسوس مدل n12 دو آنتنه سری الماس سیاه (به قول خودشون)
و یکی دیگه TPLINK مدل 8980
ابتدا سرویسم رو از آسیاتک میگیرم و مودمم رو که اسوس بود رو داشتم و کانفینگ کردن واسم و نصب شد و بدون هیچ مشکلی کار میکرد
اما به دلیل برد کم وای فای مودمم تصمیم گرفتم همون تی پی لینک 8980 سه آنتنه رو خریداری کنم.
ولی الان متوجه شدم لینک adsl من یا همون چراغ adsl من روی مودم اسوس روشن میشه و ثابت میمونه و هیچ مشکلی نداره
اما روی مودم تی پی لینک 8980 که جدید ترین نوع از برند تی پی لینک هستش چراغ دی اس ال به طور متناوب هر 6 یا 7 ثانیه یک بار خاموش میشه و مجددا کانکنت میشه از توی صفحه ی مودمم هم همینطوره نشون میده توی قسمت استاتوس مودم هزمان با چراغ مودم چند ثانیه یک بار کانکت و دیسکانکت میشم vpi و vci هم درست وارد کردم 0 و 35 هستش
جالبیش اینجاست که وقتی روی حالت Bridge مود مودم رو کانفینگ میکنم و از کانکشن ویندوز هم کانکت میشم به مودم و فقط توی همون چند ثانیه ای که چراغش روشنه کانکت میشم و پیج اینترنت هم بارگزاری میشه اما بلافصله قطع میشه
تمام این مشکلات فقط با مودم تی پی لینکم هست و مودم اسوس هیچ مشکلی نداره
حالا بلافاصله شما میخواید بگید مشکل از مودم تی پی لینک هست اما باید بگم من مودم رو بردم 4 5 جای دیگه کانفینگ کردم و تست کردم و هیچ مشکلی هم نداشت و فقط و فقط توی خونمون اینجوریه
بدون اسپیلیتر با اسپیلیتر و حتی با یک اسپیلیتر دیگه هم حتی تست کردم و وضعیت همچنان مشابه هست الانم با مودم اسوسم کانکتم :(
لطفا راهنمایی بفرمایید اساتید بزرگوار
عذرخواهی دو چندان بابت طولانی بودن پستم و توضیحاتم.

fanoostalaei
10-09-2014, 19:56
سلام.
من 2 تا مودم دارم
هر دو مودم هم آک و کاملا نو و جدید هستن.
یکی اسوس مدل n12 دو آنتنه سری الماس سیاه (به قول خودشون)
و یکی دیگه TPLINK مدل 8980
ابتدا سرویسم رو از آسیاتک میگیرم و مودمم رو که اسوس بود رو داشتم و کانفینگ کردن واسم و نصب شد و بدون هیچ مشکلی کار میکرد
اما به دلیل برد کم وای فای مودمم تصمیم گرفتم همون تی پی لینک 8980 سه آنتنه رو خریداری کنم.
ولی الان متوجه شدم لینک adsl من یا همون چراغ adsl من روی مودم اسوس روشن میشه و ثابت میمونه و هیچ مشکلی نداره
اما روی مودم تی پی لینک 8980 که جدید ترین نوع از برند تی پی لینک هستش چراغ دی اس ال به طور متناوب هر 6 یا 7 ثانیه یک بار خاموش میشه و مجددا کانکنت میشه از توی صفحه ی مودمم هم همینطوره نشون میده توی قسمت استاتوس مودم هزمان با چراغ مودم چند ثانیه یک بار کانکت و دیسکانکت میشم vpi و vci هم درست وارد کردم 0 و 35 هستش
جالبیش اینجاست که وقتی روی حالت Bridge مود مودم رو کانفینگ میکنم و از کانکشن ویندوز هم کانکت میشم به مودم و فقط توی همون چند ثانیه ای که چراغش روشنه کانکت میشم و پیج اینترنت هم بارگزاری میشه اما بلافصله قطع میشه
تمام این مشکلات فقط با مودم تی پی لینکم هست و مودم اسوس هیچ مشکلی نداره
حالا بلافاصله شما میخواید بگید مشکل از مودم تی پی لینک هست اما باید بگم من مودم رو بردم 4 5 جای دیگه کانفینگ کردم و تست کردم و هیچ مشکلی هم نداشت و فقط و فقط توی خونمون اینجوریه
بدون اسپیلیتر با اسپیلیتر و حتی با یک اسپیلیتر دیگه هم حتی تست کردم و وضعیت همچنان مشابه هست الانم با مودم اسوسم کانکتم :(
لطفا راهنمایی بفرمایید اساتید بزرگوار
عذرخواهی دو چندان بابت طولانی بودن پستم و توضیحاتم.
علیک سلام
ابتدا بهتره خواهش کنم تا فونتتون رو اندازش رو بذارید روی دیفالت باشه :n16:
در مورد مشکلتون هم میشه یه عکس از استاتوس مودم تی پی لینک بذارید ( روی حالتی که مودم خط تلفن رو آپ کرده )(از میزان نویز )

m.miladalikhani
11-09-2014, 23:38
علیک سلام
ابتدا بهتره خواهش کنم تا فونتتون رو اندازش رو بذارید روی دیفالت باشه :n16:
در مورد مشکلتون هم میشه یه عکس از استاتوس مودم تی پی لینک بذارید ( روی حالتی که مودم خط تلفن رو آپ کرده )(از میزان نویز )
تشکر بابت توجهتون به پست بنده
به روی چشم فونتش رو اصلاح میکنم گفتم چون متنم طولانیه بزرگ و Bold بنویسمش که چشم خواننده ی پست اذیت نشه.
مودمم هر 5 ثانیه یک بار کانکت و دیسکانکت میشه
من از هر دو حالت اسکرین شات گرفتم و میزارم.

yummy_boy
21-09-2014, 11:20
با سلام

من تو کدوم بخش از مودم Tplink می تونم کاری کنم که فقط یک سیستم بتونه به اینترنت وصل بشه؟؟

تو قسمت Access manegement رفتم و بعد روی قسمت Filter کلیک کردم و رفتم interface خودم انتخاب کردم و بعد حالت MAC رو انتخاب کردم و بعد MAC Address سیستم که میخوام فقط اون به اینترنت وصل بشه رو زدم و ذخیره کردم ولی باز هم همه سیستم ها به اینترنت وصل میشن!!!
میشه راهنمایی کنید

محمد1346
24-10-2014, 19:42
سلام بامبایل به وایرلس کانک میشود داخل انتنرنت نمی رود مودم رارست کردم تنظیمات راانجام دادم ویندوز عوض کردم فایده نداشت لطفا راهنمائی کنید ممنون

HAMZE4770
27-10-2014, 11:27
سلام نوع مودمتون چیه

hossein4504
28-10-2014, 19:52
سلام دوستان
مودم تی پی لینک8901n گرفتم بالب تاپ وصل میشم اما با گوشی وصل نمیشه.گوشی سامسونگ ریست فکتوری کردم بازم نشد.یک بار هم مودم ریست کردم بازم نشد لطفا راهنمایی کنید.

hossein4504
28-10-2014, 19:57
سلام دوستان
مودم تی پی لینک8901n گرفتم بالب تاپ وصل میشم اما با گوشی وصل نمیشه.گوشی سامسونگ ریست فکتوری کردم بازم نشد.یک بار هم مودم ریست کردم بازم نشد لطفا راهنمایی کنید.

m.b.z
28-10-2014, 21:04
سلام دوستان

توی تنظیمات وایرلس کشور رو بذار روی US

برای من به این شکل مشکل حل شد

p.a7
29-10-2014, 23:17
سلام دوستان
من ی مودم 8980 دارم و میخوام رمز ورود مودم را که در حالت پیش فرضadmin است را عوض کنم لطفا کمکم کنید
و ی سوال دیگه چطور میشه مودم را تنظیم کنم که فقط برای سیستم های خود سرعت دانلود بالا باشه و برای افراد متفرقه سرعت و حجم دانلود کم باشه و بعضی ip سیستم ها را هم غیر قابل استفاده از مودم کرد
با تشکر

p.a7
02-11-2014, 20:29
سلام دوستان
من ی مودم 8980 دارم و میخوام رمز ورود مودم را که در حالت پیش فرضadmin است را عوض کنم لطفا کمکم کنید
و ی سوال دیگه چطور میشه مودم را تنظیم کنم که فقط برای سیستم های خود سرعت دانلود بالا باشه و برای افراد متفرقه سرعت و حجم دانلود کم باشه و بعضی ip سیستم ها را هم غیر قابل استفاده از مودم کرد
با تشکر

سلام دوستان کسی نبود جواب ما را بده

رشیدان
03-12-2014, 12:41
سلام

من نمیتونم وارد تنظیمات مودم tp link بشم از اینترنت وایرلس استفاده میکنم اینترنت دارم ولی وقتی تو ادرس بار ای پی 192.168.1.1 میزنم هیچی باز نمیشه ممنون میشم کمک کنید

afshin b
03-12-2014, 13:43
سلام

من نمیتونم وارد تنظیمات مودم tp link بشم از اینترنت وایرلس استفاده میکنم اینترنت دارم ولی وقتی تو ادرس بار ای پی 192.168.1.1 میزنم هیچی باز نمیشه ممنون میشم کمک کنید
با cmd مودم رو پینگ کنین ببینین پینگ داره یا نه.
فیل.تر.شکن نباید وصل باشه.
اگه نشد، یکبار مودم رو دستی خاموش و روشن کنین بعد ببینین وارد تنظیمات میشه یا نه.
اگه بازم نشد باید با نگه داشتن دکمه ی کوچک پشت مودم برای ۵ ثانیه، مودم رو ریست کنین که تمام تنظیماتتون هم از بین میره

رشیدان
03-12-2014, 23:42
میخواستم از تنظیمات مودمم بکاپ بگیرم رمز وای فای رو عوض کنم نشد :n28: یعنی هیچ راهی نیست بفهمم ip مودم چیه :sq_10:

afshin b
04-12-2014, 00:17
میخواستم از تنظیمات مودمم بکاپ بگیرم رمز وای فای رو عوض کنم نشد :n28: یعنی هیچ راهی نیست بفهمم ip مودم چیه :sq_10:

بعد از اینکه مطمئن شدین به مودم وصلین، cmd رو باز کنین و دستور زیر رو اجرا کنین
ipconfig
بعد لیستی نشون داده میشه و جلوی عبارت gateway آی پی مودم نوشته میشه

رشیدان
04-12-2014, 23:43
خدا رو شکر مشکلم حل شد :n02:
کسانیکه نمیتونن به تنظیمات مودمشون برن مثل من که اینترنت وایرلس دارم ولی نمیتونستم به مودم وای فای برای تغییر رمز یا بکاپ حالا هرچی برم میتونن این روشو امتحان کنن :
به Control Panel رفته بعد روی Network and Sharing Center کلیک کرده در سمت چپ بالای صفحه گزینه دوم Change adapter settings را انتخاب کنید روی ایکن کارت شبکه راست کلیک کنید از پنجره باز شده گزینه Internet Protocol Version 4 را انتخاب و بروی Properties کلیک کنید حالا گزینه Use the following IP address را انتخاب و در کادر IP address ای پی 192.168.1.100 عدد 100 متغیره میتونه 50 یا 70 یا 8 هم باشه بعد روی کادر پایینی فقط کلیک کنید مقدار تعریف شده وارد میشه و در پایان Ok را کلیک کنید حالا میتونید در ادرس مرورگرتون IP مودمتون رو وارد کنید که همون 192.168.1.1 میباشد و وارد تنظیمات مودمتون بشید بعد از ورود و اتمام کارتون همون مراحل گفته شده رو برید و مقادیر رو پاک کنید غیر فعال کنید تا بتونید از اینترنت استفاده کنید امیدوارم تونستم کمکی کرده باشم چاکریم

hossein019940
21-12-2014, 23:37
دوستان من مودمم وایلرس روشن میشه و از طریق گوشی سرچ که میکنم پیدا میشه پسورد هم میزنم ولی مینویسه در حال آی پی گرفتن از مودم ولی اصلا هیچی به هیچی هست
مشکل چیه؟
ریست هم کردم

jivara
08-01-2015, 10:06
با سلام خدمت تمامی اساتید
دوستان امروز یه مشکلی واسم پیش اومده این هست که موقعی که سر راه wifi رمز میزارم گوشیم به wifi وصل نمیشه ولی در حالت بدون رمز وصل میشه !!
روی هیچکدوم از حالت wp2...وصل نمیشه فقط موقعی که روی حالت disable هست مشکلی نداره...
ممنون میشم راهنمایی کنید

rasoul2005
17-01-2015, 19:50
درود
دوستان میخوام یه مودم وایرلس دار تک پورت بخرم بنظرتون چه مارکی بخرم؟
ممنون

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

HAMZE4770
18-01-2015, 13:06
[QUOTE=rasoul2005;8521136]درود
دوستان میخوام یه مودم وایرلس دار تک پورت بخرم بنظرتون چه مارکی بخرم؟
ممنون

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk[/QUOT
سلام از من میپرسی مودم دی لینک بخر که از لحاظ انتن دهی عالیه من خودم TP-Link خریدم پشیمونم.یا نه هواوی بخرین عالیه تک پورتم هست هم جم و جوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / MT882a

messi138
21-01-2015, 18:43
سلام
من يه مودم واي فاي TP-Link W8901N خريداري كرده ام و زماني كه مودم رو روشن ميكنم چراغ adsl و اينترنتش دائم روشنه حتي اگه سيم تلفن هم بهش وصل نباشه بازم روشن ميمونه و ريست هم نميشه و وارد سايت 192.168.1.1 iهم نميشود.
و چراغ كابل شبكه دائم چشمك ميزند.
بنظرتون مورد از مودمه؟؟؟
راه حلي داره؟؟؟

messi138
21-01-2015, 19:30
:n05::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n05:

slmtbkhsh
26-02-2015, 08:49
سلام
من اینترنت وایرلسم اصلا وصل نمی شه هرکاری می کنم ولی کامپیوترهام وصل هستند فقط وایرلس وصل نمی شه همه تنظیمات درست انجام دادم.لطفاراهنمائی کنید.

elham 2020
13-03-2015, 00:16
با سلام اگر با همه سيستم ها اين مشكل رو داريد بايد وارد صفحه خود مودم شويد و فركانس آنتن دهي اون رو با توجه به حل شدن مشكل تغيير دهيد معمولا در مودم هاي tplink تو قسمت interface setup و از زير منوي wireless يه گزينه اي به نام channel داريد كه معمولا رو حالت اتومات هست اونو به عدد هاي ديگه تغيير بديد و چك كنيد كه با اين فركانس ها هم مشكل دارد يا خير

hadymk
07-04-2015, 00:24
مودمم اخیرا وصل نمیشه!:n29:
ریست فکتوری کردم نشد. از پشت مودم هم سوزن زدم و دوباره مودم رو کانفیگ کردم نشد!!!!!!

لطفا کسی که تجربه شو داشته کمک کنه!!|
قبلا یادمه یکی از دوستام میگفا با پینگ مودمش رو ریست کرده درست شده...
بهر حال لطفا کمک کنید...

همه چراغ مودم بحز اینترنت روشنه
موردم با پینگ 192.168.1.1 جواب میده اما با 4.2.2.4 request time out میده!!!!

hadymk
07-04-2015, 14:30
مودمم اخیرا وصل نمیشه!:n29:
ریست فکتوری کردم نشد. از پشت مودم هم سوزن زدم و دوباره مودم رو کانفیگ کردم نشد!!!!!!

لطفا کسی که تجربه شو داشته کمک کنه!!|
قبلا یادمه یکی از دوستام میگفا با پینگ مودمش رو ریست کرده درست شده...
بهر حال لطفا کمک کنید...

همه چراغ مودم بحز اینترنت روشنه
موردم با پینگ 192.168.1.1 جواب میده اما با 4.2.2.4 request time out میده!!!!

درستش کردم مربوط به وی لن میشد ک دی اکتیو بود...
خواستم دوستان ک به مشکل شبیه من برخورد کردند در جریان باشند./

mrtztavakoli
16-07-2015, 06:58
سلام
منم یه مودم
وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G دارم . اپراتور مخابرات روش پسورد گذاشته. الآن هر کاری می کنم یادم نمیاد. می خوام ریست کنمش دکمه ریست کار نمی کنه!!! یعنی مودم بصورت سخت افزاری ریست می شه اما وقتی روشن می شه و میاد بالا باز هم با یوزر نیم و پسورد admin نمی تونه وارد شه.
خاطرم هست تو مودم های هوآوی باید کلید ریست رو نگه داریم و بعد روشن کنیمش. اینطوری می ره تو حالتی که فقط فایل firmware رو برای آپدیت قبول می کنه و پسورد نمی خواد. کسی می دونه تو مودم های وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G همچین چیزی وجود داره؟ یعنی بدون اینکه بخوای پسورد وارد کنی بتونی فریمور رو آپدیت کنی. یا حداقل اینکه بتونی ریست کنی
ممنون

didar_2025
20-07-2015, 01:29
درسته کسی جواب نداد ولی حل شد. تموم شد .

adel28
01-09-2015, 10:20
یه مودم TP-Link W8901G دارم که چند روزی هست که چراغ Wireless اش خاموش شده.
تو تنظیمات که رفتم، اصلا تب وایرلس نداره و پریده!!! (عکس زیر)

چطور میشه مشکل رو حل کرد؟

lieee
01-09-2015, 20:22
یه مودم TP-Link W8901G دارم که چند روزی هست که چراغ Wireless اش خاموش شده.
تو تنظیمات که رفتم، اصلا تب وایرلس نداره و پریده!!! (عکس زیر)

چطور میشه مشکل رو حل کرد؟

قسمت advance setup رو چک کردین گززینه ای به اسم wlan باید داشته باشه
یا هم که از quick start به حالت ویزاردی برید جلو ..

hoomanprs
05-09-2015, 13:54
سلام یه سوال داشتم ، اصلا نمیشه از طریق وای فای مودم رو کانفیگ کرد.
من الان میخوام مودم رو راه اندازی کنم روی لپ تاپ ، کابل lan هم ندارم، چی کار کنم
یه سوال دیگه، قبل از این کارا حتما باید درایو مودم رو روی لپ تاپ نصب کنم یا بدون اون هم میشه؟

hike
21-12-2015, 17:44
سلام.
من 4 سالی است w8901g رو دارم. تا حالا بدون مشکل برام کار کرده. ولی اخیرا متوجه یک حفره امنیتی در این مودم شدم. نمیدونم در موردش اطلاع دارید یا نه. این روتر 3 تا ورژن داره. ورژن 2و3و6
برای من 3 است. زیر مودم نوشته چه ورژنی دارید.
این حفره امنیتی zynos نام داره. برای اینکه ببینید مودم شما این مشکل رو داره یا نه این ادرس رو بزنید:
اگر ایپیتون رو عوض کردید ایپی خودتون رو بزنید. در این حالت بدون اینکه از شما پسورد بخواد یک نسخه از رام دانلود میشه و هکر میتونه از طریق اون پسورد مودم شما رو پیدا کنه و به مودم شما دسترسی پیدا کنه و مثلا میتونه ادرس dns شما رو تغییر بده و در نتیجه شما رو به ادرسهای دلخواهش هدایت کنه یا نام ssid رو تغییر بده. تست کنید و نتیجه رو بگید.

hike
22-12-2015, 19:13
توضیحاتی در مورد آسیب پذیری میس فورچون کوکی یا Misfortune Cookie Vulnerability . این آسیب پذیری رو هم روتر w8901g داره.
براورد میشه 12 میلیون روتر این آسیب پذیری رو دارند.
روترهایی که دارای این مشکل هستند اسمشون اورده شده.

hike
25-12-2015, 11:54
سلام.
همانطور که میدونید این مودم امکان تغییر امکان نام کاربریه پیش فرض (admin) رو از طریق gui نمیده. ولی یک راه داره و اونم از طریق telnet است. مشکل اینه که من وقتی از طریق تلنت نام کاربری رو تغییر میدم پیغام موفقیت امیز میده و بعدش میشه با نام کاربری جدید وارد شد؛ ولی وقتی مودم رو خاموش و روشن میکنم نام کاربری برمیگرده به همون admin. میشه شما هم اگر این مودم رو دارید یک تست بکنید ونتیجه رو اینجا بگید؟
نحوه تغییر نام کاربری از telnet:
cmd رو باز کنید و بزنید telnet 192.168.1.1 و اینتر کنید. اگر ip عوض کردید ip خودتون رو بدید. (اگر telnet نصب نیست از مسیر program and features و بعد turn windows features on or off تلنت رو نصب کنید)
بعد ازتون پسورد میخواد. پسورد رو بزنید.
بعد دستور زیر رو بنویسید:
sys adminname ahmad اینجا من برای مثال نام ahmad رو انتخاب کردم. بعد اینتر کنید. نام کاربری عوض میشه و میتونید با نام جدید وارد بشید ولی همانطور که گفتم بعد از یکبار خاموش روشن کردن نام کاربری به admin برمیگرده.
با تشکر.

hike
06-01-2016, 17:46
سلام.
من 4 سالی است w8901g رو دارم. تا حالا بدون مشکل برام کار کرده. ولی اخیرا متوجه یک حفره امنیتی در این مودم شدم. نمیدونم در موردش اطلاع دارید یا نه. این روتر 3 تا ورژن داره. ورژن 2و3و6
برای من 3 است. زیر مودم نوشته چه ورژنی دارید.
این حفره امنیتی zynos نام داره. برای اینکه ببینید مودم شما این مشکل رو داره یا نه این ادرس رو بزنید:
اگر ایپیتون رو عوض کردید ایپی خودتون رو بزنید. در این حالت بدون اینکه از شما پسورد بخواد یک نسخه از رام دانلود میشه و هکر میتونه از طریق اون پسورد مودم شما رو پیدا کنه و به مودم شما دسترسی پیدا کنه و مثلا میتونه ادرس dns شما رو تغییر بده و در نتیجه شما رو به ادرسهای دلخواهش هدایت کنه یا نام ssid رو تغییر بده. تست کنید و نتیجه رو بگید.
سلام.
مودمهایی که دارای آسیب پذیرس زینوس هستند:

AirLive WT-2000ARM
D-Link DSL-2640R
Huawei 520 HG
Huawei 530 TRA
Pentagram Cerberus P 6331-42
TP-Link TD-8816
TP-Link TD-W8901G
TP-Link TD-W8951ND
TP-Link TD-W8961ND
ZTE ZXV10 W300
ZynOS
ZyXEL ES-2024
ZyXEL Prestige P-2602HW
بعد از اینکه یک نسخه از رام رو ذخیره کردید برید یه سایت زیر و اونو آپلود کنید:
کد کپچا رو وارد کنید و سپس منتظر نمایش پسورد مودم خود باشید.

mishkaa
07-06-2016, 12:51
بعد از اینکه مطمئن شدین به مودم وصلین، cmd رو باز کنین و دستور زیر رو اجرا کنین
ipconfig
بعد لیستی نشون داده میشه و جلوی عبارت gateway آی پی مودم نوشته میشه

سلام دوستان عزیز
ببخشید من میخوام فریمور رو برای اولین اپدیت کنم، میخوام قبل از اون از فریموری که الان هست بکاپ بگیرم، چطوری این کار رو انجام بدم،نتونستم پیدا کنم گزینه بکاپ رو
مدل هم همین TD-W8901G هست

ممنونم

emadd69
19-07-2016, 07:06
سلام دوستان .خسته نباشید

دوستان بنده این مودم رو دارم .چند وقتیه احساس میکنم ضعیف شده .هم از نظر سرعت هم از نظر افت آنتن دهی وای فای . البته یه 5/6 سالی میشه به صورت ممتد دارم ازش استفاده میکنم . گاهی اوقات وقتی روشنه یهو آنتن وای فایش کلا قطع میشه و اجباراً باید مودم رو ریستارت کرد تا درست شه .
از طریق فریمور مودم رو آپدیت کردم . اما تاثیری نداشت .
مشکل چیه ؟ چاره چیه ؟

ممنون

roohroba
20-07-2016, 01:33
... حذف شود...

bean
09-08-2016, 23:43
با درود
دوستان بنده مودم tplink 8901g دارم ولی مدتی است که پورت لن مودم ناگهن کاملا قطع و تنها وایرلس مودم بدون هیچ مشکلی به اینترنت وصل بماندبعد از پیش امدن این مشکل مودم اجازه ورود به صفحه تنضیمات مودم رو نمی دهد و اشتباه بودن پسورد ورود را نشان می دهد تا اینکه مجبور به ریستار کردن سخت افزاری مودم وکانفینگ مجدد ان کنم .لطفا اگر راه حلی جهت رفع این مشکل وجود دارد راهنمایی بفرمایید . ممنون

saeedbxvs2
10-11-2016, 23:25
چطور wps رو غير فعال کنم؟
چطور از هک واي فاي اين مدل جلوگيري کنم؟

mtchabok
11-04-2017, 01:52
چطور wps رو غير فعال کنم؟
چطور از هک واي فاي اين مدل جلوگيري کنم؟
پشت مودم یک دکمه برای خاموش روشن، کردن wps داره.
بهترین راه حل استفاده از تعیین دستگاه های مجاز با مک ادرس هست.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

vahidsep
15-02-2018, 13:51
سلام
دو روزه که چراغ DSL مودم TP-Link من ثابت نمیشه و مدام چشمک میزنه.
از نویزگیر جدا کردم و مستقیم به خط تلفن وصل کردم که درست شد.سیم های ارتباطی تست شده که سالم هستن.
از یه نویزگیر جدید استفاده کردم باز هم چراغ DSL ثابت نمیشه و چشمک میزنه.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟:n03:

mrm95
18-06-2018, 14:12
سلام
به وسیله دکمه ریست پشت مودم و نگه داشتن پنج ثانیه ای اون، مودم رو یک بار ریست کنید و دوباره ویزاردش رو نصب کنید. مشکلتون حل خواهد شد:n16::n12:

mrm95
18-06-2018, 14:14
سلام
دکمه ریست پشت مودم رو چند ثانیه بگیرید تا مودم خاموش روشن شه و ریست بشه
دوباره ویزاردش رو نصب کنید
مشکلتئن حل میشه:n12:

afceaglee2013
02-11-2018, 15:26
دیروز رفتم برای کانفیگ این مودم .. همون اول کار خواستم برم به تنظیمات که نذاشت. اصلا پسورد نمیخواست و هیچی باز نمیکرد .. چنتا آی پی مثل 0.1 0.0 2.0 2.1 2.2 و .. رو امتحان کردم ولی نشد که نشد
گفتم شاید لپتاپ مشکل داره و ... بیخیال LAN شدیم و پسورد وایفای رو گرفتم و با گوشیم وصل شدم ولی باز وارد تنظیمات مودم نمیشد پشت مودم هم آی پی رو 1.1 نوشته بود .. گفتم حتما آی پی شو عوض کردن .. مودمو ریست کردم و تنظیمات و انجام دادم و همه چی اوکی بود (اینترنت وصل شد) به درخواست مشتری لیست سفید ایجاد کردم براشون و مک آدرس ها رو وارد کردیم و apply رو زدم و گوشیا شون وصل شد و خلاصه همه چی اوکی بود ولی بعد از یکی دو دیقه باز هم نمیذاشت وارد تنظیمات مودم بشم :n13:

باز دوباره ریست کردم مودمو و از اول تنظیمات و اعمال کردم و دوباره بعد از چند دیقه که تنظیمات لیست سفید رو اعمال کردم بازم وارد تنظیمات مودم نشد که نشد
از لپتاپ (با لن و وایرلس) از پوشی خودم و یکی از پوشیای خودشون

همه چی اوکی ه اینترنت وصله ولی وارد تنظیمات گوشی نمیشه .. با توجه به اینکه من خودم کانفیگ رو انجام دادم مطمئنم که هیچ تنظیمات اضافی برای بلاک کردن این آدرس انجام نشده
حدسایی که میزنم اینه که شاید یه نفر دیگه وارد تنظیمات شده که منو نمیذاره یا خود مودم مشکل پیدا کرده:n36:

شما همچین تجربه ای باهاش دارید ؟؟

ERF@NIAN
06-03-2019, 13:56
دیروز رفتم برای کانفیگ این مودم .. همون اول کار خواستم برم به تنظیمات که نذاشت. اصلا پسورد نمیخواست و هیچی باز نمیکرد .. چنتا آی پی مثل 0.1 0.0 2.0 2.1 2.2 و .. رو امتحان کردم ولی نشد که نشد
گفتم شاید لپتاپ مشکل داره و ... بیخیال LAN شدیم و پسورد وایفای رو گرفتم و با گوشیم وصل شدم ولی باز وارد تنظیمات مودم نمیشد پشت مودم هم آی پی رو 1.1 نوشته بود .. گفتم حتما آی پی شو عوض کردن .. مودمو ریست کردم و تنظیمات و انجام دادم و همه چی اوکی بود (اینترنت وصل شد) به درخواست مشتری لیست سفید ایجاد کردم براشون و مک آدرس ها رو وارد کردیم و apply رو زدم و گوشیا شون وصل شد و خلاصه همه چی اوکی بود ولی بعد از یکی دو دیقه باز هم نمیذاشت وارد تنظیمات مودم بشم :n13:

باز دوباره ریست کردم مودمو و از اول تنظیمات و اعمال کردم و دوباره بعد از چند دیقه که تنظیمات لیست سفید رو اعمال کردم بازم وارد تنظیمات مودم نشد که نشد
از لپتاپ (با لن و وایرلس) از پوشی خودم و یکی از پوشیای خودشون

همه چی اوکی ه اینترنت وصله ولی وارد تنظیمات گوشی نمیشه .. با توجه به اینکه من خودم کانفیگ رو انجام دادم مطمئنم که هیچ تنظیمات اضافی برای بلاک کردن این آدرس انجام نشده
حدسایی که میزنم اینه که شاید یه نفر دیگه وارد تنظیمات شده که منو نمیذاره یا خود مودم مشکل پیدا کرده:n36:

شما همچین تجربه ای باهاش دارید ؟؟
حالا تاپیک قدیمی هست ولی tp link هایی که این مشکل رو دارن گزینه upnp رو خاموش کنید درست میشه

afceaglee2013
06-03-2019, 22:36
حالا تاپیک قدیمی هست ولی tp link هایی که این مشکل رو دارن گزینه upnp رو خاموش کنید درست میشه
ممنون دوست عزیز
میگن اگه upnp غیرفعال بشه مشکلاتی برای اجرای برنامه هایی مثل اسکایپ بوجود میاد ... درسته؟

shaahani
07-03-2019, 14:00
ممنون دوست عزیز
میگن اگه upnp غیرفعال بشه مشکلاتی برای اجرای برنامه هایی مثل اسکایپ بوجود میاد ... درسته؟

UPnP سرویس بازکردن خودکار پورت ها هست که باعث میشه یک آی پی عمومی اینترنتی، قابل دسترس بشه و به عنوان سرویس دهنده به شبکه اینترنت سرویس بده.
برای امنیت بیشتر بهتره این گزینه بطور کلی غیرفعال باشه و بعد اگر برنامه یا بازی مشکل باز کردن پورت داشت، بجای اینکه سرویس خودکار باز کردن پورت ها UPnP را فعال کنید، در تنظیمات مودم بصورت موردی ، پورت مورد نیاز خودتون رو با استفاده از بخش پورت فوروارد باز کنید.
اینطوری دیگه یک برنامه مخرب بصورت ناخواسته و مخفی نمیتونه پورت های ارتباطی شما رو باز کنه بطوری که از روی اینترنت دستگاه شما قابل دسترسی کامل قرار بگیره.

(البته من مطمئن نیستم که مودم شما با خاموش کردن این سرویس، درست بشه و بدون مشکل صفحه کانفیگش باز بشه، و شک بیشتر من به بخش مک فیلترینگ مودم ها است که فعال کردن اونها باعث بروز این مشکل در بعضی دستگاه های بی کیفیت میشه)

siyavarsh
08-09-2020, 22:56
سلام و درود

من تصمیم به آپدیت مودم با فریم ور مدل و ورژن زیر
FwVer:3.11.2.175_TC3086 HwVer:T14.F7_5.0

دارم . در سایت خود مودم هم خیلی گشتم که دقیقا همین ورژن رو پیدا کنم
ممنون میشم اگه لینکی وجود داشت قرار بدید;)