PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی و رفع اشکال مودم وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

joe_satriani
12-11-2010, 10:52
سلام
من یه مودم TP-LINK 8901 G وایرلس دارم و میخوام با استفاده از وایر لس به یک منبع اینترنت وایرلس دیگه وصل بشم.
چطور باید اینکارو بکنم؟
لطفا کمک کنید.
ممنون

با سلام
شما نمیتونید با استفاده از مودم وایرلس به یه منبع وایرلس دیگه وصل بشید
شما میتونید دستگاه هایی نظیر گوشی موبایل، لپ تاپ و ... رو به مودم وایرلس وصل کنید و به اینترنت وصل بشید از طریق بیسیم

موفق باشید.

roteal2007
12-11-2010, 11:58
دوستان من از خود مخابرات اينترنت گرفتم و با روش زير تونستم با خود مودم كانكت بشم

اول كانكشن pppoe را كه با ويندوز ساختيد حذفش كنيد بعد از طريق وب برازر وارد كانفيگ مودم بشيد بعد بريد به status
در اونجا هر كدوم از pvcها كه vci =0 و vpi=35 بود رو به خاطر بسپاريد بعد در interface setup> internet
اون pvc با مشخصات vci , vpi وارد مي كنيد بعد در Encapsulation تيك رو روي pppoe قرار ميدهيم بعد يوزر و پسورد رو وارد مي كنيم
بعد سيو ميكنيم تمام شد
در صفحه اول همین تاپیک هم بود.

سلام
من یه مودم TP-LINK 8901 G وایرلس دارم و میخوام با استفاده از وایر لس به یک منبع اینترنت وایرلس دیگه وصل بشم.
چطور باید اینکارو بکنم؟
لطفا کمک کنید.
ممنون

برای این کار احتیاج به کارت شبکه وایرلس دارین.

goli_8862
13-11-2010, 22:13
salam
من میخوام با گوشیم به وایرلس مودمم وصل بشم هر کاری هم که تو تاپیک اول بود کردم
حالا گوشیم پیداش میکنه رمز هم بهش میدم و کانکت هم میشه اما نمیدونم چرا سایتی رو باز نمیکنه
دوستان کمک کنین:20:

Aless
15-11-2010, 14:42
سلام
من همه کارهای صفحه اول را انجام دادم و کانکت میشه مودمم ولی هیچ صفحه ای را باز نمیکنه!
چیکارکنم؟
کانکشنی را هم که ویندوز ساخته را هم نمیزاره پاک کنم.Delete نمیشه!
وقتی با CD هم نصب میکنم اخر کار Error 020 میده!
میگه:
Please check WAN conection type and parameters
Please check your Network conectivity and retry
حالا من چکار کنم؟ عیب از چیه؟
خطم هم رانژه هست و امادست.
ممنون میشم راهنماییم کنید!

Perpetual
15-11-2010, 16:35
salam
من میخوام با گوشیم به وایرلس مودمم وصل بشم هر کاری هم که تو تاپیک اول بود کردم
حالا گوشیم پیداش میکنه رمز هم بهش میدم و کانکت هم میشه اما نمیدونم چرا سایتی رو باز نمیکنه
دوستان کمک کنین:20:
به این پست مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
من همه کارهای صفحه اول را انجام دادم و کانکت میشه مودمم ولی هیچ صفحه ای را باز نمیکنه!
چیکارکنم؟
کانکشنی را هم که ویندوز ساخته را هم نمیزاره پاک کنم.Delete نمیشه!
وقتی با CD هم نصب میکنم اخر کار Error 020 میده!
میگه:
Please check WAN conection type and parameters
Please check your Network conectivity and retry
حالا من چکار کنم؟ عیب از چیه؟
خطم هم رانژه هست و امادست.
ممنون میشم راهنماییم کنید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما هم به این پست برید:

امیدوارم مشکلاتتون رفع بشه

viera
23-11-2010, 16:46
سلام
من امروز یه مدم tp link w8901g خریدم و از طریق کابل شبکه به سیستمم وصلش کردم
با کانکشن داخل ویندوز راحت به اینترنت وصل میشه اما طبق روشی که توی دفترچه و انجمن بود انجام دادم اما از طریق خود مودم به صورت خودکار وصل نمیشه
من میخوام طوری تنظیم بشه که به محض روشن شدن مودم به اینترنت وصل بشه حتی بدون روشن بودن سیستم که بتونم با مبایل ازش استفاده کنم و نیازی به روشن کردم سیستم نباشه
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

joe_satriani
23-11-2010, 19:05
سلام
با کانکشن داخل ویندوز راحت به اینترنت وصل میشه اما طبق روشی که توی دفترچه و انجمن بود انجام دادم اما از طریق خود مودم به صورت خودکار وصل نمیشه
من میخوام طوری تنظیم بشه که به محض روشن شدن مودم به اینترنت وصل بشه حتی بدون روشن بودن سیستم که بتونم با مبایل ازش استفاده کنم و نیازی به روشن کردم سیستم نباشه

با سلام
دوست عزیزم یه عکس از صفحه ی تنظیماتی که توی مودم انجام دادید بذارید
-- چون اگه دقیقا مثه گفته های توی انجمن و دفترچه عمل کرده باشید نباید مشکل خاصی باشه

موفق باشید.

MasoudBJ
24-11-2010, 18:34
در قسمت connection setting سه گزینه وجود داره، میشه راجع بهشون توضیح بدید خصوصا 2 مورد آخر
ممنون

joe_satriani
24-11-2010, 20:45
در قسمت connection setting سه گزینه وجود داره، میشه راجع بهشون توضیح بدید خصوصا 2 مورد آخر
ممنون

با سلام
میشه تصویر بذارید از اون قسمت؟

ممنون

موفق باشید.

viera
25-11-2010, 00:49
با سلام
دوست عزیزم یه عکس از صفحه ی تنظیماتی که توی مودم انجام دادید بذارید
-- چون اگه دقیقا مثه گفته های توی انجمن و دفترچه عمل کرده باشید نباید مشکل خاصی باشه

موفق باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه تنظیمات هم همون پیشفرض است . این مودم رو دوستم برد خونشون از مخابرات adsl داشت گفت با همین تنظیمات همونطور که میخواستم کار کرد اما خونه ما که از آسیاتک adsl دارم فقط با ساخت کانکشن داخل ویندوز وصل میشه و خودکار وصل نمیشه همچنین با گوشی هم که بهش وصل میشم اینترنت نداره داخل گوشی ، نمیدونم چکارش کنم :41: vci و vpi هم درست دادم

MasoudBJ
25-11-2010, 11:29
با سلام
میشه تصویر بذارید از اون قسمت؟

ممنون

موفق باشید.

سلام
بفرمایید

sei_pm
25-11-2010, 12:26

بقیه تنظیمات هم همون پیشفرض است . این مودم رو دوستم برد خونشون از مخابرات adsl داشت گفت با همین تنظیمات همونطور که میخواستم کار کرد اما خونه ما که از آسیاتک adsl دارم فقط با ساخت کانکشن داخل ویندوز وصل میشه و خودکار وصل نمیشه همچنین با گوشی هم که بهش وصل میشم اینترنت نداره داخل گوشی ، نمیدونم چکارش کنم :41: vci و vpi هم درست دادم

آخرین گزینه تو عکس زیر رو disable کنید.

viera
25-11-2010, 16:10
آخرین گزینه تو عکس زیر رو disable کنید.

بازم نشد :41:

joe_satriani
26-11-2010, 12:40
سلام
بفرمایید

با سلام
این قسمت برای زمانی هست که شما مودم رو در حالت pppoe تنظیم میکنید و دائم وصل هستید به اینترنت
با تنظیم این گزینه میتونید مودم رو طوری بذارید که" دائم وصل باشه" دوم"بعد از مدتی که استفاده نشد و بیکار موند روی حالت idle بره" و بعد هم اینکه به صورت دستی باشه
که معمولا گزینه ی اول و دوم کاربرد بیشتری دارن

موفق باشید.

hot849
26-11-2010, 20:00
سلام
با تشکر از شما دوست عزیز

یک سوال داشتم

آیا با این مودم می توان مثل مودم معمولی رفتار کرد؟ یعنی هروقت بخواهیم وایرلس آن را خاموش کنم و با کابل به کامپیوتر وصل شویم؟

مرسی:8:

sei_pm
26-11-2010, 21:55
سلام
با تشکر از شما دوست عزیز

یک سوال داشتم

آیا با این مودم می توان مثل مودم معمولی رفتار کرد؟ یعنی هروقت بخواهیم وایرلس آن را خاموش کنم و با کابل به کامپیوتر وصل شویم؟

مرسی:8:

بله می تونید مشکلی نداره

MasoudBJ
26-11-2010, 22:52
شرکت صبانت برای شبانه رایگانش اکانت جداگانه داره.
آیا میشه طوری تنظیم کرد که روزانه در حالت PPPoe با اکانت روزانه وصل شه که بشه از وایرلس هم استفاده کرد.
و شبا هم یا با حالت Bridge یا PPPoe با اکانت شبانه وصل بشه؟
ممنون

MasoudBJ
26-11-2010, 22:57
با سلام
این قسمت برای زمانی هست که شما مودم رو در حالت pppoe تنظیم میکنید و دائم وصل هستید به اینترنت
با تنظیم این گزینه میتونید مودم رو طوری بذارید که" دائم وصل باشه" دوم"بعد از مدتی که استفاده نشد و بیکار موند روی حالت idle بره" و بعد هم اینکه به صورت دستی باشه
که معمولا گزینه ی اول و دوم کاربرد بیشتری دارن

موفق باشید.
منظور از حالت دستی همون ساختن کانکشن هستش(مثل Dial up) ؟
ضمنا یک قسمتی هم داره که نوشته Bridge Interface که دو حالت Activated و Deactivated داره.
این رو هم لطفا توضیح بدید.

hot849
26-11-2010, 23:20
بله می تونید مشکلی نداره

آیکون تشکر را پیدا نکردم

بنابراین همین جا از شما تشکر می کنم:40:

viera
27-11-2010, 18:10
سلام

کسی نیست جواب بده ؟ ظاهرا این مودم با آسیاتک مشکل داره سی نیست که تونسته باشه حلش کنه ؟ :13:

Perpetual
28-11-2010, 10:24
کسی نیست جواب بده ؟ ظاهرا این مودم با آسیاتک مشکل داره سی نیست که تونسته باشه حلش کنه ؟ :13:
یه سری به این پست بزنید شاید مشکلتون حل شد

viera
28-11-2010, 10:44
بازم نشد ، تمام تنظیمات طبق گفته دوستان و دفترچه راهنما رو انجام میدم اما بازم در حالت ppoe کانکت نمیشه به دوتا تصویر زیر دقت کنید من نتونستم بفهمم اشکال از کجاشه ، با isp هم تماس گرفتم اونا هم بد تر از من نفهمیدن ، یکی راهنمایی کنه خواهشا :41:

Perpetual
28-11-2010, 11:10
بازم نشد ، تمام تنظیمات طبق گفته دوستان و دفترچه راهنما رو انجام میدم اما بازم در حالت ppoe کانکت نمیشه به دوتا تصویر زیر دقت کنید من نتونستم بفهمم اشکال از کجاشه ، با isp هم تماس گرفتم اونا هم بد تر از من نفهمیدن ، یکی راهنمایی کنه خواهشا :41:

یه سوال : وقتی با bridge وصل میشید چراغ اینترنت روشن میشه؟؟
اگر الآن شما بوسیله تنظیمات bridge می تونید وصل بشید و تنظیماتی رو که قبلا ذکر شده رو انجام دادین و درست نشده پس از 3 چیز می تونه باشه:
1-
اطلاعات isp تون رو درست وارد نکردید VPI/VCI
-2
isp شما فقط با تنظیمات bridge وصل میکنه و مشکل از isp هست.
3-
ممکنه مشکل ------ داشته باشید.

viera
28-11-2010, 11:21
یه سوال : وقتی با bridge وصل میشید چراغ اینترنت روشن میشه؟؟
چراغ اینترنت روی مودم روشن نمیشه ولی وصل میشه به اینترنت در حالت bridge

1-
اطلاعات isp تون رو درست وارد نکردید VPI/VCI
اطلاعات درسته از خود isp پرسیدم

-2
isp شما فقط با تنظیمات bridge وصل میکنه و مشکل از isp هست.
اونا که میگفتن این مودم با آسیاتک سازگار نیست اما از نمایندگی خود مودم پرسیدم گفتن امکان نداره سازگار نباشه

3-
ممکنه مشکل ------ داشته باشید.
یعنی چطور؟

Perpetual
28-11-2010, 11:39
اونا که میگفتن این مودم با آسیاتک سازگار نیست اما از نمایندگی خود مودم پرسیدم گفتن امکان نداره سازگار نباشه
یعنی چطور؟
این مودم هم bridge و هم pppoe رو ساپورت میکنه .
اگر وقتی همه تنظیماتی رو که گفتیم انجام دادید و ودر حالت pppoe وصل نشد(این در حالتیه که چراغ internet شما روشن باشه) وارد تنظیمات مرورگرتون بشید و توی تنظیمات ------ auto detect رو غیر فعال کنید یا برای توضیحات بیشتر به این تاپیک که قبلا سوال خودم بوده مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم مشکلتون حل بشه
من دیگه راهی به ذهنم نمیرسه

miladddd
29-11-2010, 00:39
سلام
دو تا سوال دارم

1- چطور میشه در حالت bridge چراغ اینترنت روشن باشه و با لپوایرلس لپتاپ به اینترنت وصل شد؟
2- در حالت bridge چطور میشه کانکشنی داشت که سر ساعت معینی کانکت بشه یا حداقل اگه اینطور نمیشه با بالا اومدن کامپیوتر کانکت بشه؟

Perpetual
29-11-2010, 06:27
در مورد سوال اولتون گمان کنم که نمیشه در حالت bridge همچین کاری کرد.
ولی در مورد سوال دومتون می تونم بگم که این چیزی که شما می خواین رو دقیقا نمیشه انجام داد ولی یه نرم افزاری هست به اسم Jitbit Macro Recorder که می تونید با استفاده از اون کانکشنتون رو روی دسکتاپ بزارید یه فایل کنترلی درست کنید که هربار که ویندوز بالا اومد اتوماتیک کار گفته شده رو انجام بده و با نرم افزار Auto Power-on & Shut-down اون فایل رو موقع بالا اومدن ویندوز اجرا کنید.

alishop
30-11-2010, 22:52
سلام من یه مودم tp-link td-w8901gدارم و میخوام با استفاده از وایرلس اون بین چند کامپیوتر شبکه ایجاد کنم.میتونید کمکم کنید؟ممنون میشم.من هرجای اینترنت گشتم نتونستم مطلبی در این مورد پیدا کنم:41:
یه سوال دیگه هم دارم آیا میشه با این شبکه ای که به وسیله ی وایر لس ایجاد میکنیم بازی شبکه ای انجام داد؟وآیا برای انجام این کار به اینترنت نیازی هست؟

miladddd
01-12-2010, 10:50
در مورد سوال اولتون گمان کنم که نمیشه در حالت bridge همچین کاری کرد.
ولی در مورد سوال دومتون می تونم بگم که این چیزی که شما می خواین رو دقیقا نمیشه انجام داد ولی یه نرم افزاری هست به اسم Jitbit Macro Recorder که می تونید با استفاده از اون کانکشنتون رو روی دسکتاپ بزارید یه فایل کنترلی درست کنید که هربار که ویندوز بالا اومد اتوماتیک کار گفته شده رو انجام بده و با نرم افزار Auto Power-on & Shut-down اون فایل رو موقع بالا اومدن ویندوز اجرا کنید.

این نرم افزارو گرفتم
چجوری باهاش باید کار کنم؟

Perpetual
01-12-2010, 15:28
چون جواب این سوالتون ربطی به تاپیک نداره با پیغام جوابتون رو می دم.

goli_8862
01-12-2010, 21:39
سلام دوستان
من با وصل شدن گوشیم به مودم مشکل دارم گوشیم شبکه رو پیدا میکنه کانکت هم میشه اما هیچ page رو باز نمیکنه
قبلا هم مشکلمو گفته بودم اما حل نشد
هر کس که با گوشیش وصل شده راهنمایی کنه

Perpetual
01-12-2010, 23:05
سلام من یه مودم tp-link td-w8901gدارم و میخوام با استفاده از وایرلس اون بین چند کامپیوتر شبکه ایجاد کنم.میتونید کمکم کنید؟ممنون میشم.من هرجای اینترنت گشتم نتونستم مطلبی در این مورد پیدا کنم:41:
یه سوال دیگه هم دارم آیا میشه با این شبکه ای که به وسیله ی وایر لس ایجاد میکنیم بازی شبکه ای انجام داد؟وآیا برای انجام این کار به اینترنت نیازی هست؟
اول باید بگم که تمام کامپیوتر هایی که قراره از طریق وایرلس شبکه بشن و سرویس بگیرن باید حتما کارت شبکه وایرلس داشته باشن.
بعدش اگه همه کارت شبکه وایرلس داشتن کافیه که وایرلس مودم رو فعال کنید و بعدش با کامپیوتر ها یه سرچ توی محیط اطراف از طریق خود نرم افزار ویندوز که مخصوص همین کار هست رو انجام بدید و بعد از اینکه مودم رو پیدا کردن بهش وصل بشین که من توصیه می کنم حتما یه رمز رو برای ارتباط وایرلس در نظر بگیرید تا کسی سوء استفاده نکنه.
بله می تونید بازی کنید البته باید بازی هم شبکه ای باشه.
نه اصلا به اینترنت نیازی نیست مگر خود بازی اینترنتی باشه وگر نه نمی خواد مثلا من خودم call of diuty رو با همین مودم شبکه ای بازی کردم.

goli_8862
01-12-2010, 23:34
اقای alimovahedi میشه یه سوال منم جواب بدین:41::46:

Perpetual
02-12-2010, 06:23
راستش من هنوز با موبایل از طریق این مودم به اینترنت وصل نشدم ولی اگه می خواید می تونید از این صفحات از تاپیک و دنبال کردن پاسخ ها برای رسیدن به پاسختون استفاده کنید:

امیدوارم مشکلتون حل بشه

roteal2007
02-12-2010, 12:55

از صفحه اول مودمتون عکس بگیرید و بزارید اینجا.
گوشیتون هم بگید ببنیم چی به چیه.

goli_8862
02-12-2010, 20:14
سلام و تشکر از همه دوستان که لطف کردن و کمک کردن
گوشی من 5530 با سیستم عامل سیمبین ویرایش 5 یکی از دوستان گفتند که باید mac aderess گوشی رو با مودم ست کنم که متاسفانه من نتونستم mac adress گوشیمو پیدا کنم
اینم صفحه اول مودم منظورتون همینه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\goli\Desktop\untitled

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\goli\Desktop\untitled
عکس مودمم اومد؟مگه نباید "وارد کردن عکس" رو بزنیم؟

roteal2007
03-12-2010, 11:19
سلام و تشکر از همه دوستان که لطف کردن و کمک کردن
گوشی من 5530 با سیستم عامل سیمبین ویرایش 5 یکی از دوستان گفتند که باید mac aderess گوشی رو با مودم ست کنم که متاسفانه من نتونستم mac adress گوشیمو پیدا کنم
اینم صفحه اول مودم منظورتون همینه؟

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

عکس مودمم اومد؟مگه نباید "وارد کردن عکس" رو بزنیم؟

خير . شما عکستو ىجا آپ کن بعدش لينکشو از طريق اون مربع زرد توى پست دادن وارد کن ىا فط لينکک آپلودت رو بزار

amin_ict_5
03-12-2010, 14:07
با سلام
من یک PC دارم و سه لپ تاپ
مودم هم را حالت bridge گذاشتم چون نمیخوام یوزر و پس ام داخل مودم باشه و در ضمن من دو تا یوزر و پس دارم یکی نامحدود و یکی شبانه که اگه قرار باشه یوزر و پس را داخل مودم بزارم و از حالت PPPoE استفاده کنم باید بیخیال اکانت شبانه بشم

حالا که مودم روی حالت bridge هستش با کانکشن دستی به اینترنت وصل میشم
من میخوام این چند کامپیوتر را شبکه کنم
ip ها اتومات خودشون Set میشه و همه هم workgroup هستند و همدیگر را میبینند

چطوری میشد روی یکی کانکشن زد و اینترنت را با بقیه share کرد ؟؟؟

goli_8862
03-12-2010, 20:42
سلام دوستان
اینم از عکس صفحه اول مودم

Perpetual
04-12-2010, 06:03
با سلام
من یک PC دارم و سه لپ تاپ
مودم هم را حالت bridge گذاشتم چون نمیخوام یوزر و پس ام داخل مودم باشه و در ضمن من دو تا یوزر و پس دارم یکی نامحدود و یکی شبانه که اگه قرار باشه یوزر و پس را داخل مودم بزارم و از حالت PPPoE استفاده کنم باید بیخیال اکانت شبانه بشم

حالا که مودم روی حالت bridge هستش با کانکشن دستی به اینترنت وصل میشم
من میخوام این چند کامپیوتر را شبکه کنم
ip ها اتومات خودشون Set میشه و همه هم workgroup هستند و همدیگر را میبینند

چطوری میشد روی یکی کانکشن زد و اینترنت را با بقیه share کرد ؟؟؟

به نظر من اینطور نمیشه به همه اینترنت رسوند چون مودم روی bridge تنظیم شده.
چون تا حالا من این کار رو نکردم شما امتحان کنید ببینید جواب می ده یا نه.
شما برید همو جایی که آی پی استاتیک تعریف کردید و پایین اون پنجره getway تمام سیستم هایی که می خواید از طریق سیستمی که به اینترنت وصله، به اینترنت وصل بشن رو به آی پی سیستمی که با bridge به اینترنت وصله تغییر بدید.
شاید تنظیمات دیگه ایم باشه ولی من نمیدونم.
یه کار دیگه ه میتونید انجام بدید تا اینترنت شیر بشه(که بازم خودم انجام ندادم) اونم اینه که کانکشنتون رو شیر کنید تا بقیه کامپیوتر ها کانشنتون رو توی لیست کانکشناشون ببینن.
موفق باشید

hes_luckey
05-12-2010, 13:39
سلام بجه ها خسته نباشید

من میخوام این مودم رو بگیرم ولی از بردش میترسم

میخوام مودم رو بزارم طبقه پایین ،تا طبقه بالا میکشه بردش ؟؟!!

ممنونم

goli_8862
05-12-2010, 14:01
سلام دوستان
اینم از عکس صفحه اول مودم

سلام
این دفعه دیگه به گغته دوستان گوش کردم و عکسو اپلود کردم
دوستان راهنمایی کنن به این بدخت از همه جا مونده و رونده:41::41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

viera
05-12-2010, 15:07
سلام دوستان
من با وصل شدن گوشیم به مودم مشکل دارم گوشیم شبکه رو پیدا میکنه کانکت هم میشه اما هیچ page رو باز نمیکنه
قبلا هم مشکلمو گفته بودم اما حل نشد
هر کس که با گوشیش وصل شده راهنمایی کنه
شما به سوالات زیر پاسخ بده تا بتونم مشکلت رو حل کنم:
1- از چه شرکتی سرویس میگیری؟
2- چراغ اینترنت روی مودمت روشن میشه ؟
سیستمت در چه حالتی کانکت میشه به مودم؟

سلام
دوستان راهنمایی کنن به این بدخت از همه جا مونده و رونده:41::41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نکته رو مد نظر داشته باشید که این مودم ظاهرا با چند سرویس دهنده از جمله آسیاتک مشکل داره من خودم به همین خاطر مجبور شدم رفتم مودم رو پس دادم و یکی دیگه گرفتم که سه سوت وصل شد!

sei_pm
05-12-2010, 15:32
سلام

مودم شما باید در حالت pppoe تنظیم بشه و بدون کانشکن به اینترنت وصل بشید.
vpi/vci برای isp شما چنده؟ برید داخل interface setup و PVC 4 رو انتخاب کنید بعد vpi/vci درست رو ست کنید و یوزرنیم و پسورد رو هم بزنید و سیو کنید.

Perpetual
05-12-2010, 16:27
سلام بجه ها خسته نباشید

من میخوام این مودم رو بگیرم ولی از بردش میترسم

میخوام مودم رو بزارم طبقه پایین ،تا طبقه بالا میکشه بردش ؟؟!!

ممنونم
اگه فاصله طبقه اول با طبقه بالا بیشتر چهار دیوار و 20 متر نیست ، به راحتی جواب می ده.
راستی سقف بین طبقات چیه (از چه جنسیه)؟؟

goli_8862
05-12-2010, 22:29

این نکته رو مد نظر داشته باشید که این مودم ظاهرا با چند سرویس دهنده از جمله آسیاتک مشکل داره من خودم به همین خاطر مجبور شدم رفتم مودم رو پس دادم و یکی دیگه گرفتم که سه سوت وصل شد!

سلام با تشکر از همه شما

goli_8862
05-12-2010, 22:34

سلام با تشکر از همه
من از مخابرات سرویس میگیرم
چراغ اینترنتم روشن میشه من اصلا با pc مشکلی ندارم یه کانکشن ساختم و با اون به راحتی کانکت میشم فقط با گوشی مشکل دارم
تو حالت pppoe هم وصل میشم اینکه میگین بدون کانکشن باید کانکت شم رو بلد نیستم
لطف کنین یاد بدین

Perpetual
06-12-2010, 06:21
سلام با تشکر از همه
چراغ اینترنتم روشن میشه من اصلا با pc مشکلی ندارم یه کانکشن ساختم و با اون به راحتی کانکت میشم فقط با گوشی مشکل دارم
لطف کنین یاد بدین
خوب وقتی شما تو حالت pppoe به اینترنت وصل میشید خوب یعنی بدون کانکشن وصل شدید دیگه!!!

goli_8862
06-12-2010, 21:05
خوب وقتی شما تو حالت pppoe به اینترنت وصل میشید خوب یعنی بدون کانکشن وصل شدید دیگه!!!

سلام
باشه خب الان با گوشیم چیکار کنم؟کانکت میشهpage باز نمیکنه!!!
یه چیز دیگه:من نمیدونم vpi/vci برا مخابرات تهران چنده اگه کسی از مخابرات میگیره کمک کنه ولی بدون اینکه اینو ست کنم pc کانکت شد
دوستان واقعا به کمکتون احتیاج دارم
اخه واقعا کسی اینجا نیست که با گوشی درست حسابی وصل بشه؟؟؟؟
کمک کمک کمک کمک کمک ......:41:

roteal2007
08-12-2010, 15:47
سلام

این موارد چک بشه:
1.vpi و vci باید 0 , 35 باشه
2.از توی اینترفیس ستاپ و بعدش internet مطمئن بشید که یوزر پس رو درست وارد کردید .
3. شیو کرده و از تنظیمات خارج بشید .
4.حالا چراغ مودم رو نگاه کنید ببینید اون چراغ که یه علامت e داره روشنه یا نه منظورم adsl "نیست"
5. اگه روشن بود بگید وگرنه دوباره 1 تا 3 رو چک کنید و خبر بدین.
این نکته رو هم بدونین الان شما در این عکسی که گذاشتین در حالت pppoe تنظیم هست اما یکی از موارد 1 و 2 اشتباهه یا اصلان انجام ندادید.

goli_8862
08-12-2010, 22:09
این موارد چک بشه:
1.vpi و vci باید 0 , 35 باشه
2.از توی اینترفیس ستاپ و بعدش internet مطمئن بشید که یوزر پس رو درست وارد کردید .
3. شیو کرده و از تنظیمات خارج بشید .
4.حالا چراغ مودم رو نگاه کنید ببینید اون چراغ که یه علامت e داره روشنه یا نه منظورم adsl "نیست"
5. اگه روشن بود بگید وگرنه دوباره 1 تا 3 رو چک کنید و خبر بدین.
این نکته رو هم بدونین الان شما در این عکسی که گذاشتین در حالت pppoe تنظیم هست اما یکی از موارد 1 و 2 اشتباهه یا اصلان انجام ندادید.

سلام دوستان
واقعا از همه به خصوص roteal2007 متشکرم:40::11::11::11:بلاخره بعد از چندین ماه درست شد
:31::31::31::39:
الان واقعا از خوشحای نمیدونم چیکار کنم!!!!!!!!!!!!

viera
09-12-2010, 18:42
سلام
باشه خب الان با گوشیم چیکار کنم؟کانکت میشهpage باز نمیکنه!!!
یه چیز دیگه:من نمیدونم vpi/vci برا مخابرات تهران چنده اگه کسی از مخابرات میگیره کمک کنه ولی بدون اینکه اینو ست کنم pc کانکت شد
دوستان واقعا به کمکتون احتیاج دارم
اخه واقعا کسی اینجا نیست که با گوشی درست حسابی وصل بشه؟؟؟؟
کمک کمک کمک کمک کمک ......:41:

سلام با تشکر از همه
لطف کنین یاد بدین

دوست گرامی شما وقتی با خود pc وصل میشی یعنی روی حالت bridg هستی برو صفحه اول همین تاپیک تنظیمات رو انجام بده بعد از داخل pc از اینترنت دیسکانکت کن و کانکشن رو حذف کن حالا مودمت رو خاموش و روشن کن :
1- چرا پاور
2- چراغ adsl
3- چراغ اینترنت
4- چراغ شبکه (اگر سیستمت با کابل وصل شده باشه)
5- چراغ وایرلس

این چراغ ها پشت سر هم روشن میشن اگر تنظیمات درست باشه بعد هم با pc و هم مبایل میتونی استفاده کنی و دیگه نیاز نیست با pc کانکت بشی
vci/vpi هم توی گوگل جستجو کنی یا از پشتیبانی سرویست بپرسی بهت میگن

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

آقا شرمنده حواسم نبود مشکلت حل شده ، راستش دکمه حذف هم پیدا نکردم :45:

TPLink
10-12-2010, 22:44
اگر ممکنه نگاهی به این تاپیک کنید :

yedostekhob
11-12-2010, 01:37
سلام من مودم TP-LINK 8901 G رو دارم 5 دقیقه وصل هست بعد قطع می شه دوباره وصل می شه هر کاری کردم د رست نشده جانه من یکی کمک کنه این مشکل رو حل کنم

roteal2007
11-12-2010, 16:14
سلام من مودم TP-LINK 8901 G رو دارم 5 دقیقه وصل هست بعد قطع می شه دوباره وصل می شه هر کاری کردم د رست نشده جانه من یکی کمک کنه این مشکل رو حل کنم

چک کنید اسپیلیتر رو درست وصل کردین یا نه.

ERFAN121
14-12-2010, 12:14
سلام
من یک مودم TP-LINK TD-W8901G دارم و توی یک شبکه میخام رنج آی پی هایی که وصل میشن را مثلا به 9.9.9.1 الی 9.9.9.30 یا هر چیز دیگه ای تغییر بدم آیا میشود با تنظیمات مودم اینکار را انجام داد؟
ممنون از توجه شما

mxiivii
15-12-2010, 06:33
دوستان من یه مودم tp-link w8901g (هم جای لن داره هم برای وایرلس میشه ازش استفاده کرد) گرفتم که بتونم همزمان با لپتاپ و pc به اینترنت وصل بشم.. هرکاری میکنم نمیتونم.. لطفا کامل راهنماییم کنید خ زور زدم هیچ جاچیزی پیدا نکردم که بدردم بخوره....

skull_avatar
15-12-2010, 10:28
دوستان من یه مودم tp-link w8901g (هم جای لن داره هم برای وایرلس میشه ازش استفاده کرد) گرفتم که بتونم همزمان با لپتاپ و pc به اینترنت وصل بشم.. هرکاری میکنم نمیتونم.. لطفا کامل راهنماییم کنید خ زور زدم هیچ جاچیزی پیدا نکردم که بدردم بخوره....
شما سی دی که در جعبه مودمتون موجود هست رو در کامپیوتر بذارید خیلی آسون و با شکل قدم به قدم راهنماییتون میکنه چیکار کنید.
نوع کانکشن رو هم pppoe انتخاب کنید.

اگه بازم نتونستید از طریق آموزش پست اول همین تاپیک امتحان کنید.

NewLaptop
15-12-2010, 16:26
با سلام و خسته نباشید

من یه مودم وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G خریدم و می خوام یه کامپیوتر که کارت شبکه بیسیم بهش وصله و همچنین یک یا دو لپ تاپ به صورت بیسیم از این مودم استفاده کنند با شرایط زیر:
1- به صورتی باشه که حتما با کانکشن به این مودم بیسیم وصل شن
2- طوری باشه که 2و یا 3 تا سیستم بتونند به طور همزمان به این مودم وصل شن
3- همچنین سیستم های خونه های اطراف نتونند به این مودم وصل شن
4- لطفا در مورد کارهایی که باید برای امنیت مودم بیسیم انجام داد راهنمایی کنید
در ضمن من هیچ گونه اطلاعی از شبکه کردن ندارم و کاملا مبتدی ام و این مودم رو هم قبلا روش تنظیمات اولیه انجام شده و زمانی که می خوام وارد قسمت تنظیمات بشم password پیش فرض رو تغییر دادن می خواستم راهنماییم کنید

با تشکر.

roteal2007
15-12-2010, 17:36
سلام
من یک مودم TP-LINK TD-W8901G دارم و توی یک شبکه میخام رنج آی پی هایی که وصل میشن را مثلا به 9.9.9.1 الی 9.9.9.30 یا هر چیز دیگه ای تغییر بدم آیا میشود با تنظیمات مودم اینکار را انجام داد؟
ممنون از توجه شما

بله امکانش وجود داره. که یه بازه برای مودم و ip تعیین کنید.
راستی 2000 پستم مبارکم.:20:

hes_luckey
15-12-2010, 23:08
سلام
آقا من این مودم خریداری کردم و طبق آموزش پست اول راه اندازی کردم ولی یه سوال دارم

توی pc که مودم به اون وصل میشه فقط با opera میتونم وبگردی کنم و دانلود هم میتونم بکنم ولی با firefox و ie نمیتونم ، رو که با وایرلس وصل میشه هیچ مشکلی نیست و این مشکل فقط تو pc

ممنون میشم اگه کمک کنید

joe_satriani
16-12-2010, 13:13
سلام
آقا من این مودم خریداری کردم و طبق آموزش پست اول راه اندازی کردم ولی یه سوال دارم

توی pc که مودم به اون وصل میشه فقط با opera میتونم وبگردی کنم و دانلود هم میتونم بکنم ولی با firefox و ie نمیتونم ، رو که با وایرلس وصل میشه هیچ مشکلی نیست و این مشکل فقط تو pc

ممنون میشم اگه کمک کنید

با سلام
اين مشكل مربوط ميشه به ويندوز و مرورگرهاتون
يه دور كوكي ها مرورگر رو پاك كنيد و دوباره امتحان كنيد
اگه بازم نتونستيد با مرورگرهاي ديگه وارد بشيد به انجمن مرورگر بريد و اونجا مطرح كنيد

موفق باشيد.

Perpetual
16-12-2010, 18:05
احتمالا شما هم مشکل قبلی من رو دارید که دوستمون joe_satriani اشاره کردند.
شما میتونید اینجا جواب مشکلتون رو بگیرید:

hes_luckey
16-12-2010, 19:10
احتمالا شما هم مشکل قبلی من رو دارید که دوستمون joe_satriani اشاره کردند.
شما میتونید اینجا جواب مشکلتون رو بگیرید:

نه آقا ------ ست نکردم مشکل از جایی دیگست ممنونم

mehdi_08
16-12-2010, 20:27
دوستان یه مسئله خیلی مهمی رو بگم یوز و پس ادمین مودم رو به یه چیز دیگه ای عوض کنین چون در غیر این صورت خیلی راحت می شه اکانت adsl رو ه ک کرد تو این چند روزه که راه -- کردنشو یاد گرفتم تنها مودمی که ه ک می شه همین مدل 8901 حمتا این توصیه رو جدی بگیرین

NewLaptop
16-12-2010, 23:33
با سلام و خسته نباشیدمن یه مودم وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G خریدم و می خوام یه کامپیوتر که کارت شبکه بیسیم بهش وصله و همچنین یک یا دو لپ تاپ به صورت بیسیم از این مودم استفاده کنند با شرایط زیر:1- به صورتی باشه که حتما با کانکشن به این مودم بیسیم وصل شن 2- طوری باشه که 2و یا 3 تا سیستم بتونند به طور همزمان به این مودم وصل شن3- همچنین سیستم های خونه های اطراف نتونند به این مودم وصل شن4- لطفا در مورد کارهایی که باید برای امنیت مودم بیسیم انجام داد راهنمایی کنیددر ضمن من هیچ گونه اطلاعی از شبکه کردن ندارم و کاملا مبتدی ام و این مودم رو هم قبلا روش تنظیمات اولیه انجام شده و زمانی که می خوام وارد قسمت تنظیمات بشم password پیش فرض رو تغییر دادن و نمی تونم وارد قسمت تنظیمات بشممی خواستم راهنماییم کنیدبا تشکر.

Perpetual
17-12-2010, 07:15
با سلام و خسته نباشیدمن یه مودم وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G خریدم و می خوام یه کامپیوتر که کارت شبکه بیسیم بهش وصله و همچنین یک یا دو لپ تاپ به صورت بیسیم از این مودم استفاده کنند با شرایط زیر:1- به صورتی باشه که حتما با کانکشن به این مودم بیسیم وصل شن 2- طوری باشه که 2و یا 3 تا سیستم بتونند به طور همزمان به این مودم وصل شن3- همچنین سیستم های خونه های اطراف نتونند به این مودم وصل شن4- لطفا در مورد کارهایی که باید برای امنیت مودم بیسیم انجام داد راهنمایی کنیددر ضمن من هیچ گونه اطلاعی از شبکه کردن ندارم و کاملا مبتدی ام و این مودم رو هم قبلا روش تنظیمات اولیه انجام شده و زمانی که می خوام وارد قسمت تنظیمات بشم password پیش فرض رو تغییر دادن و نمی تونم وارد قسمت تنظیمات بشممی خواستم راهنماییم کنیدبا تشکر.

سلام
در مورد 1,2- شما نمیتونید به چند نفر که می خوان از طریق کانکشن وصل بشن اینترنت بدید چون برای اینکه از کانکشن بتونید استفاده کنید باید مودم روروی حالت bridge تنظیم کنید که در این حالت هم نمیشه به چند نفر از طریق بیسیم سرویس داد.
در مورد 3- شما میتونید وقتی که کسی از وایرلس استفاده نمیکنه ، وایرلس این مودم رو غیرفعال کنید اما اگر بخواید از وایرلس استفاده کنید باید هم از طریق معرفی mac و هم از طریق رمز 'گذاشتن در تنظیمات وایرلس از -- شدن خودتون جلوگیری کنید.
در مورد 4- حالا وارد تنظیمات که شدید خودتون براحتی می فهمید چطوره!!!!!!
یکیش اینه که تا وارد تنظیمات مودم شدی رمز ورود بع تنظیمات مودم رو عوض کنید.
در مورد آخر - خوب دکمه ریست (که پشت مودم هست و یه کم تو رفته) رو با مداد یه 10 ثانیه نگه دار و بعدش تمام چیز هایی که روی مودم بودن اعم از رمز خود مودم و رمز وایرلس و یوزرنیم پسورد و ... پاک میشه و برای وارد شدن به مودم باید از یوزرنیم و پسورد زیر استفاده کنید . اما اینو بگم که دوباره باید مودم رو برای وصل شدن کانفیگ کنید. هواستون باشه!!!!!
U:admin
P:admin

hes_luckey
19-12-2010, 18:44
آقا این مدل آنتنش عوض میشه ؟ یه آنتن 8dBi میخوام بگیرم واسش اگه عوض میشه

Perpetual
20-12-2010, 06:21
آقا این مدل آنتنش عوض میشه ؟ یه آنتن 8dBi میخوام بگیرم واسش اگه عوض میشه

من عوض نکردم ولی به احتمال زیاد چون کابلی که میخوره مثل کابل آنتن های دیگس میتونید یه انتن قویتر هم بزنید ولی به نظر من یه آنتن بگیرید که برقش رو خودش به طور مستقیم بگیره نه از مودم.
موفق باشید

hes_luckey
20-12-2010, 10:03
من عوض نکردم ولی به احتمال زیاد چون کابلی که میخوره مثل کابل آنتن های دیگس میتونید یه انتن قویتر هم بزنید ولی به نظر من یه آنتن بگیرید که برقش رو خودش به طور مستقیم بگیره نه از مودم.
موفق باشید

یعنی چجوری باشه ؟؟!!

من یه آنتن دیدم میگفت 13تومن ولی دیگه ندیدم چطور وصل میشه و چجوریه

نمیخوام زیاد خرج کنم در حد همین 13تومن

Perpetual
20-12-2010, 14:29
یعنی چجوری باشه ؟؟!!

من یه آنتن دیدم میگفت 13تومن ولی دیگه ندیدم چطور وصل میشه و چجوریه

نمیخوام زیاد خرج کنم در حد همین 13تومن

اول بگم اگه بخواید از طریق این مودم به مودم دیگه ای وصل بشید نمیشه چون این مودم حالت کلاینت-سروری نداره!!
خوب حالا بریم سر بحث آنتن:
این آنتنی که روی این مودمه از نوع دوقطبی و با بهره 2dBi هست و تا فاصله 30 متری تا 11مگابیت بر ثانیه رو ساپورت میکنه و به میزان افزایش فاصله سرعت هم کم میشه.برای این انتن تا 1 متر میتونید سیم بندازید و کانکتورش هم RP-TNCهست.
برای اطلاع بیشتر با انواع آنتن ها توصیه میکنم به این صفحه برید و دقیقا نوع کانکتور ها ی این آنت ها رو ببینید هر آنتنی که کانکتور اون RP-TNC باشه برای شما مناسبه البته هواستون به همه جهته/ جهتدار بودن و برد و مجوز داشتنشون هم باشه .
گمان کنم اون انتن سومیه راست کار شما باشه.

موفق باشید

mohammad_twe
20-12-2010, 15:40
سلام
من این مدوم رو بگیرم میتونم اینترنت adsl رو به وایرلس لبتاپ هم انتقال بدم ؟ همینطور وایرلس یا وای فای موبایل ؟؟ کامپیوتر باید برای همچین اتقالی حتما روشن باشه یا کامپیوتر خاموش هم باشه وایرلس مودم کاره خودش رو میکنه ؟

sei_pm
20-12-2010, 18:45
سلام
من این مدوم رو بگیرم میتونم اینترنت adsl رو به وایرلس لبتاپ هم انتقال بدم ؟ همینطور وایرلس یا وای فای موبایل ؟؟ کامپیوتر باید برای همچین اتقالی حتما روشن باشه یا کامپیوتر خاموش هم باشه وایرلس مودم کاره خودش رو میکنه ؟

بله می تونید اینترنت رو به صورت وایرلس برای لپتاپ و موبایل به اشتراک بگذارید و اگر مودم روی pppoe تنظیم بشه نیازی نیست pc شما روشن بمونه.

saastn
20-12-2010, 21:18
سلام،
من دیروز یه مودم از همین مدل خریدم. سرویسم مخابرات تهرانه و سیستم عامل XP.
قبل از من فرد دیگه ای از این سرویس استفاده می کرده که مودم اون هم از همین مدل بوده. من یوزر/پس رو ازش گرفتم ولی هرچه کردم نتونستم کانکت شم. چه از طریق Wizardی که توی CD هست چه از طریق QuickStart و چه از طریق تنظیم دستی توی صفحه InternetSetup. نه در حالت Bridge و نه PPPoE.
توی حالت PPPoE وقتی از طریق ویزارد روی CD می رم توی بخش آخر (Verify Router Settings) خطای 020 میده و میگه مشخصات WAN و متصل بودن قطعات رو چک کن.
اما توی مود Bridge کار تمام و کمال انجام میشه ولی وقتی Connection ویندوز می خواد وصل بشه پنجره های Connecting... و Verifying User\Pass... و Registering Your Computer... به ترتیب میان ولی یه ثانیه بعد پیغام خطایی میاد که میگه Link to TCI Faild.Reconnect Pending... و دکمه Redial و شمارش معکوسش ظاهر میشه.
یه نکته هم وجود داره که شاید جالب باشه، صاحب قبلی یوزر/پسی که به من داد و ازش استفاده می کرد اشتباه بود. من بعد از این که با 1899 تماس گرفتم و همه مسائل رو چک کرد یوز/پسی رو گفت که هردوش با اونی که صاحب قبلی داده بود یه اختلاف جرئی داشت.
ضمنا من از این آقایون مخابرات در مورد Mac IP هم پرسیدم که کلا نمی دونستند چی هست و می گفتن که ما همچین چیزی رو فعال نمی کنیم.
همه راهنمایی هایی هم که قبلا توی این تاپیک مطرح شده رو چک کردم و نتیجه ای نگرفتم.
صفحه InternetSetup و Status مودمم رو توی هر دو وضعیت PPPoE و Bridge میذارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقبلا از کمک دوستان ممنونم.

پ.ن: خیلی جالبه که توی این فروم از طرف مدیرانش سختگیری روی مطرح نشدن موضوعات انحرافی در تاپیک نمیشه و سوالات با رنج بازی توی یک تاپیک مطرح میشه. اگه سوالات جداگونه توی تاپیک های مجزا مطرح می شد کسانی مثل من که بعد از گذشت زمان به تاپیک مراجعه می کنن دچار مشکل نمی شن و مجبور نیستن کلی مطالب نا مرتبط رو بخونن.

saastn
20-12-2010, 21:28
سلام،
قبل از من فرد دیگه ای از این سرویس استفاده می کرده که مودم اون هم از همین مدل بوده. من یوزر/پس رو ازش گرفتم ولی هرچه کردم نتونستم کانکت شم. چه از طریق Wizardی که توی CD هست چه از طریق QuickStart و چه از طریق تنظیم دستی توی صفحه InternetSetup. نه در حالت Bridge و نه PPPoE.
توی حالت PPPoE وقتی از طریق ویزارد روی CD می رم توی بخش آخر (Verify Router Settings) خطای 020 میده و میگه مشخصات WAN و متصل بودن قطعات رو چک کن.
اما توی مود Bridge کار تمام و کمال انجام میشه ولی وقتی Connection ویندوز می خواد وصل بشه پنجره های Connecting... و Verifying User\Pass... و Registering Your Computer... به ترتیب میان ولی یه ثانیه بعد پیغام خطایی میاد که میگه Link to TCI Faild.Reconnect Pending... و دکمه Redial و شمارش معکوسش ظاهر میشه.
یه نکته هم وجود داره که شاید جالب باشه، صاحب قبلی یوزر/پسی که به من داد و ازش استفاده می کرد اشتباه بود. من بعد از این که با 1899 تماس گرفتم و همه مسائل رو چک کرد یوز/پسی رو گفت که هردوش با اونی که صاحب قبلی داده بود یه اختلاف جرئی داشت.
ضمنا من از این آقایون مخابرات در مورد Mac IP هم پرسیدم که کلا نمی دونستند چی هست و می گفتن که ما همچین چیزی رو فعال نمی کنیم.
همه راهنمایی هایی هم که قبلا توی این تاپیک مطرح شده رو چک کردم و نتیجه ای نگرفتم.

پ.ن: خیلی جالبه که توی این فروم از طرف مدیرانش سختگیری روی مطرح نشدن موضوعات انحرافی در تاپیک نمیشه و سوالات با رنج بازی توی یک تاپیک مطرح میشه. اگه سوالات جداگونه توی تاپیک های مجزا مطرح می شد کسانی مثل من که بعد از گذشت زمان به تاپیک مراجعه می کنن دچار مشکل نمی شن و مجبور نیستن کلی مطالب نا مرتبط رو بخونن.

amin750
25-12-2010, 00:45
سلام اگه بخوای از ای پی استاتیک استفاده کنی چطور میشه؟؟؟
من یه جایی دیدم رو مودم یوزر و پس ست نکرده بودند ولی گزینه آی پی استاتیک فعال بئد و همشون صفر بودن؟؟؟

sei_pm
25-12-2010, 10:49
سلام اگه بخوای از ای پی استاتیک استفاده کنی چطور میشه؟؟؟
من یه جایی دیدم رو مودم یوزر و پس ست نکرده بودند ولی گزینه آی پی استاتیک فعال بئد و همشون صفر بودن؟؟؟

بستگی داره به isp مثلا پارس آنلاین خودش ip رو روی اکانتتون ست میکنه و هیچ تنظیم خاصی نمی خواد و هر دفعه کانکت بشید همون ip رو میگیره یل بلید تیک use static ip رو بزنید و اونجا ip رو ست کنید:

sei_pm
25-12-2010, 11:03
سلام،

شما از مخابرات خود تهران سرویس گرفتید؟ چند وقته ؟ کدوم مرکز؟ خیلی عجیبه سرعت آپلود شما رو 32 بستند.
تنظیمات شما درسته و مشکلی نداره اگر با کانکشن ویندوز کانکت میشه و زود قطع میشه مشکل از اونهاست
قابلیت Mac Filtering هم رو مخابرات فعال نیست پس نیازی نداره شما مک مودم رو بهشون بدید.
در مورد پ.ن شما بعد از ورود به سایت روی نام کاربری کنار خوش آمدید کلیک کنید و تو صفحه بعدی روی پيدا کردن تمام پست هاي saastn کلیک کنید دیگه نیازی نیست همه پستها رو بخوانید:

mohammad_twe
25-12-2010, 22:13
بله می تونید اینترنت رو به صورت وایرلس برای لپتاپ و موبایل به اشتراک بگذارید و اگر مودم روی pppoe تنظیم بشه نیازی نیست pc شما روشن بمونه.

سلام
من خریدم
مدل 8101 رو
حالا میخوام share کنم روی لب تاپ
که لب تاپ مودم رو میشناسه و سیگنال رو میگیره اما قسمت اینترنت قطع هست ! وصل هم نمیشه :دی
دکستاپم هم الان توی اینترنت هست
چه کنم که درست بشه ؟؟

amin750
26-12-2010, 01:00
سلام دوستان
یه سوال؟؟
میشه از مودم TD-W9801G به عنوان سوئیچ استفاده کرد (بدون داشتن خط اینترنت روی مودم)
اگه میشه چطور؟؟؟

Perpetual
26-12-2010, 07:05
سلام دوستان
یه سوال؟؟
میشه از مودم TD-W9801G به عنوان سوئیچ استفاده کرد (بدون داشتن خط اینترنت روی مودم)
اگه میشه چطور؟؟؟
دوست عزیز این مودم بدون اتصال به اینترنت میتونه هم یه access point برای وایرلستون باشه و هم یه سوئیچ برای شبکه های محلیتون.
چطور نداره دیگه ، کافیه که اگه می خوای چند تا کامپیوتر (pc or laptop) رو با کابل به چهار ورودی کابل کراس پشت مودم وصل کنید یا از طریق 1-وایرلس و فعال کردن وایرلس مودم و همچنین 2-فعال کردن وایرلس کامپیوتر مقابل ، 3- مودم رو در لیست سرویس های وایرلستون جست و جو کنید.
اگر از هر کدوم از طریق ها به مودم وصل شدید میتونید با دونستن ip کامپیوتر های دیگه ای که به مودم وصل هستن به اونها وصل بشید (این همون کار سوئیچ رو میکنه)
موفق باشید

---------- Post added at 07:05 AM ---------- Previous post was at 07:02 AM ----------

سلام
من خریدم
مدل 8101 رو
حالا میخوام share کنم روی لب تاپ
که لب تاپ مودم رو میشناسه و سیگنال رو میگیره اما قسمت اینترنت قطع هست ! وصل هم نمیشه :دی
دکستاپم هم الان توی اینترنت هست
چه کنم که درست بشه ؟؟

شما باید فایروال هاتون رو ببندید.
منظورتون از دکستاپم هم الان توی اینترنت هست" چیه؟؟
راستی ویندوزتون چیه؟؟

mohammad_twe
26-12-2010, 16:03
ویندوز یکی 7 و یکی ویستا
منظورم اینه که میخوام هر 2 سیستم همزمان با همین adsl توی اینترنت باشه
یعنی از طریق وایرلس اینترنت رو از مودم به وایرلس لب تاپ share کنم

sei_pm
26-12-2010, 17:45
ویندوز یکی 7 و یکی ویستا
منظورم اینه که میخوام هر 2 سیستم همزمان با همین adsl توی اینترنت باشه
یعنی از طریق وایرلس اینترنت رو از مودم به وایرلس لب تاپ share کنم

اگر در حال حاضر مودم روی pppoe تنظیم هست و بدون کانکشن به اینترنت وصل هستید کافیه 192.168.1.1 رو داخل مرورگر بزنید و یوزر و پس admin بزنید و به قسمت وایرلس برید و اون رو اکتیو کنید اگر یک عکس از اون قسمت بندازید تنظیمات دقیق رو میگم.

amirpers
26-12-2010, 17:52
دوستان به دادم برسيد
به خدا خسته شدم ديگه.
اينترنت من مال مخابرات منطقه اا تهرانه.
من اين مودم رو خريدم. و وصل كردم. چراغ ADSL هم روشنه. شروع كردم به كانفيگ كردن با سي دي از چهار مرحله اي كه داشت ، سه مرحله رو پشت سر گذاشت (در حالت PPPoE) و در مرحله چهارم ، جايي كه يه سري چيزها رو چك مي كرد به مشكل برخورد.

خواستم با وارد كردن 192.168.1.1 كانفيگش كنم. همه مراحل رو رفتم.مراحل صفحه اول اين تاپيك رو هم مرحله به مرحله انجام دادم (بيش از 20 بار) اما اصلا كانكت نميشه و روي آيكون شبكه علامت مثلث زرد وجود داره.ويندوزم هم 7 هستش.
به پشتيباني مخابرات هم زنگ زدم گفتند كه اينترنت وصله و مشكل از كانفيگ كردنه.
رفتم داخل سايت شركت گارانتي كننده مودم و تمام مراحل اون رو به ترتيب انجام دادم (شبيه به همين تاپيك بود) البته قبلش مودم رو ريست كردم . باز هم درست نشد كه نشد.
زنگ زدم به شركت گفتند به جاي PPPoE‌ بايد Bridge بسازم و بعدش هم يه كانكشن بسازم تا ببينم چه اروري ميده تا راهنماييم كنند.

واقعا عجب پروسه وحشتناكيه اين وصل كردن مودم و اتصال برقرار كردن.
راستي شركت گفت كه بايد آي پي مودم رو هم از 192.168.1.1 به يه آي پي ديگه مثل 192.168.100.1 تغيير بدم و به طبع اون يه آي پي ديگه هم كه اسمش يادم نيست بايد تغيير كنه به 192.168.100.2 .

ديگه واقعا اعصاب ندارم .........

roteal2007
26-12-2010, 18:03
دوستان به دادم برسيد
به خدا خسته شدم ديگه.
من اين مودم رو خريدم. و وصل كردم. چراغ ADSL هم روشنه. شروع كردم به كانفيگ كردن با سي دي از چهار مرحله اي كه داشت ، سه مرحله رو پشت سر گذاشت (در حالت PPPoE) و در مرحله چهارم ، جايي كه يه سري چيزها رو چك مي كرد به مشكل برخورد.

خواستم با وارد كردن 192.168.1.1 كانفيگش كنم. همه مراحل رو رفتم.مراحل صفحه اول اين تاپيك رو هم مرحله به مرحله انجام دادم (بيش از 20 بار) اما اصلا كانكت نميشه و روي آيكون شبكه علامت مثلث زرد وجود داره.ويندوزم هم 7 هستش.
رفتم داخل سايت شركت گارانتي كننده مودم و تمام مراحل اون رو به ترتيب انجام دادم (شبيه به همين تاپيك بود) البته قبلش مودم رو ريست كردم . باز هم درست نشد كه نشد.
زنگ زدم به شركت گفتند به جاي PPPoE‌ بايد Bridge بسازم و بعدش هم يه كانكشن بسازم تا ببينم چه اروري ميده تا راهنماييم كنند.

راستي شركت گفت كه بايد آي پي مودم رو هم از 192.168.1.1 به يه آي پي ديگه مثل 192.168.100.1 تغيير بدم و به طبع اون يه آي پي ديگه هم كه اسمش يادم نيست بايد تغيير كنه به 192.168.100.2 .

با سلا اصلا کار وحشتناکی نیست.
مثلث زرد یعنی کارت شبکت درست نصب نیست شما هم از سی دی دستگاه استفاده نکن.
اون ip رو که گفته تغییر بدین مربوط میشه به
lan,ipadress
و starting ip adress.

Aless
27-12-2010, 00:17
دوستان به دادم برسيد
به خدا خسته شدم ديگه.

من هم همین مشکل ر ا داشتم دوست من هنوز هم نتونستم درست کنم.
شما یه کانکشن بورلند بساز و وصل شو تا ببینیم میشه درستش کرد.

shitan
27-12-2010, 21:50
دوستان به دادم برسيد
به خدا خسته شدم ديگه.

ببینید چراغ اینترنت روشنه اگه روشنه اینترنت وصله و مشکلی ندارید .می مونه limit شدن کارت شبکه که به جای ip گرفتن از dhcp .ip را دستی به کارت شبکه بدید مشکل حله.
ip address خودت را 192.168.100.2 به عنوان مثال تنظیم کن و default getway modem هم 192.168.100.1
این کار هم فقط برای اینه که بیشتر افراد ای پی مودم را دیفالت می زارند و معمولا اکثرشون دچار مشکل میشند.

amirpers
28-12-2010, 07:53
دوستان مشكلم حل شد.
واقعا به اين مخابرات بايد چي بگم؟
بايد حروف يوزرنيمي كه اونا به من داده بودند و حروف بزرگ بود رو كوچك تايپ مي كردم .
همين

mahdi_a82
06-01-2011, 09:54
با سلام
من تا دیروز دو تا مودم داشتم یکی tplink 8811 و بعدش dilink 2520u و در هردو از کانکشن ppoe روی مودم استفاده می کردم و مشکلی نداشتم. ولی دیروز مودم tplink w8901g خریدم و اومدم کانفیگ کردم به صورت ppoe ولی چراغ اینترنتش روشن نمی شه در حالی که با حالت bridg به راحتی وصل می شه و مشکلی نداره. چه کار باید بکنم.

joe_satriani
06-01-2011, 17:43
با سلام
من تا دیروز دو تا مودم داشتم یکی tplink 8811 و بعدش dilink 2520u و در هردو از کانکشن ppoe روی مودم استفاده می کردم و مشکلی نداشتم. ولی دیروز مودم tplink w8901g خریدم و اومدم کانفیگ کردم به صورت ppoe ولی چراغ اینترنتش روشن نمی شه در حالی که با حالت bridg به راحتی وصل می شه و مشکلی نداره. چه کار باید بکنم.

با سلام
يه دور مودم رو ريست كنيد و دوباره تنظيمش كنيد
ببينيد درست ميشه

موفق باشيد.

havva
12-01-2011, 21:41
سلام
من تازه adsl رو فعال کردم مراحل صفحه اول رو هم رفتم اینکه چراغ adsl روشنه در مودم یعنی adsl من فعاله؟ یا اینکه بازم ممکنه شرکت اینترنتی من اکناتم رو فعال نکرده باشه؟ چون صفحه ای رو باز نمی کنه من vci vpi رو هم ازشون پرسیدم و وارد کردم. چراع اینترنتم خاموشه.

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من چه با lan چه وایرلس وصل میشم روی علامت شبکه یه علامت زرد تعجب هست مشکلی داره؟ من می تونم وارد صفحه تنظیمان مودم شم و از اون بابت مشکلی نیست.
یک مرتبه مودم رو ریست کردم ولی برام جالب بود بعد ریست شدن وقتی اومدم quick setup هنوز پیش فرض زمان روی تهران بود!!! و همچنین سایر مسایل

mo_re1212
12-01-2011, 23:27
سلام.
من این مودومو (TD-W8901G) تازه گرفتم ولی وقتی میزارمش روی pppoe خودش کانکت بشه نمیشه ! نمیدونم باید چیکار کنم .اینترنتم هم از مخابرات گرفتم. اگه کسی میتونه کمک کنه!مرسی.

amirpers
12-01-2011, 23:59
دوست من امیدوارم شما هم مثل من به اشتباه حروف بزرگ تایپ نکرده باشید یوزرنیمتون رو.

yashgin128
13-01-2011, 16:15
سلام
دوستان من هم تازگیها همین مودم رو گرفتم
سوال من اینه که زمانی که دیسکانکنت می کنم و سیستم رو خاموش .مودم رو هم خاموش کنم یا نه؟

joe_satriani
13-01-2011, 17:19
سلام
من تازه adsl رو فعال کردم مراحل صفحه اول رو هم رفتم اینکه چراغ adsl روشنه در مودم یعنی adsl من فعاله؟ یا اینکه بازم ممکنه شرکت اینترنتی من اکناتم رو فعال نکرده باشه؟ چون صفحه ای رو باز نمی کنه من vci vpi رو هم ازشون پرسیدم و وارد کردم. چراع اینترنتم خاموشه.

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من چه با lan چه وایرلس وصل میشم روی علامت شبکه یه علامت زرد تعجب هست مشکلی داره؟ من می تونم وارد صفحه تنظیمان مودم شم و از اون بابت مشکلی نیست.
یک مرتبه مودم رو ریست کردم ولی برام جالب بود بعد ریست شدن وقتی اومدم quick setup هنوز پیش فرض زمان روی تهران بود!!! و همچنین سایر مسایل

با سلام
زماني كه چراغ adsl روشن باشه يعني خط شما رانژه شده و براي استفاده آماده هست
اما اگه Internet خاموش باشه يعني مشكل از شركت هست و يا اينكه از داخل سيستم شما هست
مثلا به قول دوستمون يوزر و پسورد اشتباه هست
حتما كنترل كنيد كه يوزر و پسورد رو عينا وارد ميكنيد
چه بزرگ چه با كوچيك

موفق باشيد.

سلام.
من این مودومو (TD-W8901G) تازه گرفتم ولی وقتی میزارمش روی pppoe خودش کانکت بشه نمیشه ! نمیدونم باید چیکار کنم .اینترنتم هم از مخابرات گرفتم. اگه کسی میتونه کمک کنه!مرسی.

با سلام
شايد مخابراتي كه ازش اينترنت رو گرفتيد اين قابليت رو نداره
چون گاهي همينطوري هست
بهشون بگيد كه چيكار كنيد تا انجام بشه
و اينكه حتما چك كنيد كه تنظيمات pppoe رو درست انجام ميديد

موفق باشيد.

سلام
دوستان من هم تازگیها همین مودم رو گرفتم
سوال من اینه که زمانی که دیسکانکنت می کنم و سیستم رو خاموش .مودم رو هم خاموش کنم یا نه؟

با سلام
خوب اگه خاموش كنيد كه بهتره ديگه
چون استفاده از مودم كه نميكنيد
پس بيخودي روشن بمونه هم از عمرش كاسته ميشه و هم برق مصرف ميكنه

موفق باشيد.

ramin martinez
13-01-2011, 22:07
سلام
هیچ راهی برای استفاده از وایرلس برای شیر اینترنت در گوشی تو حالت Bridge Mode نیست آخه بدبختی اکانت شبانه صبانت جداست تو حالت pppoe فقط یه اکانت میشه تعریف کرد

joe_satriani
13-01-2011, 23:27
سلام
هیچ راهی برای استفاده از وایرلس برای شیر اینترنت در گوشی تو حالت Bridge Mode نیست آخه بدبختی اکانت شبانه صبانت جداست تو حالت pppoe فقط یه اکانت میشه تعریف کرد

با سلام
خیر دوست عزیز
راهی نیست
شما زمانی که میخواید از شبانه استفاده کنید میتونید داخل مودم برید و عوضش کنید
کاری که گاهی من میکنم

موفق باشید.

goli_8862
15-01-2011, 22:24
سام دوستان
تو قسمت internet option تو تب connectionsبعد lan setting ما باید کدوم گزینه رو تیک بزنیم؟تو قسمت ادرس همین198....اینا رو باید وارد کنیم؟
با تشکر:11:

samfisher7
21-01-2011, 19:11
سلام
تو چند صفحه ی قبل خوندم که این مودم با اسیا تک مشکل داره
یعنی واقا مشکل داره؟
و اگه داره راه حلی برای این قضیه نیست
حتما باید مودم رو عوض کرد؟

joe_satriani
21-01-2011, 20:14
سلام
تو چند صفحه ی قبل خوندم که این مودم با اسیا تک مشکل داره
یعنی واقا مشکل داره؟
و اگه داره راه حلی برای این قضیه نیست
حتما باید مودم رو عوض کرد؟

با سلام
دوست عزيزم نبايد به گفته ي يكي دو نفر اكتفا كرد
فكر نكنم اينطوري باشه

موفق باشيد.

سام دوستان
تو قسمت internet option تو تب connectionsبعد lan setting ما باید کدوم گزینه رو تیک بزنیم؟تو قسمت ادرس همین198....اینا رو باید وارد کنیم؟
با تشکر:11:

با سلام
دوست عزيزم شما بفرماييد كه چه كاري رو ميخوايد انجام بديد؟

موفق باشيد.

goli_8862
22-01-2011, 21:21
با سلام

موفق باشيد.[/QUOTE]

سلام دوباره
نمیخوام کار خاصی رو انجام بدم میخوام بدونم برا چیه؟به چه درد میخوره؟
یه مشکلی که هست ماهی 3 یا4 بار کلا اینترنت من قطع میشه یا مثلا وایرلسش کار میکنه(یعنی تو گوشی خوبه اما تو pc نه) که بعد هم با ریست مودم خوب میشه!!!!میخواستم ببینم چرا اینطوری میشه؟ تنظیمات خاصی داره که به هم بخوره؟!!
با تشکر

farhad200
22-01-2011, 21:29
اقا من adsl دارم که با این مودم میخوام به موبایل وصل بشم ولی گوشی مودم رو میشناسه و رمز رو هم وارد میکنم میگه وصله اما اصلا هیچ تو اینترنت نمیره با 4 تا گوشی دیگه هم امتحان کردم
mac adress هم دادم
دیگه دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟

goli_8862
23-01-2011, 09:45
اقا من adsl دارم که با این مودم میخوام به موبایل وصل بشم ولی گوشی مودم رو میشناسه و رمز رو هم وارد میکنم میگه وصله اما اصلا هیچ تو اینترنت نمیره با 4 تا گوشی دیگه هم امتحان کردم
mac adress هم دادم

سلام
منم قبا با گوشیم همچون مشکلی داشتم که خوشبختانه با راهنماییهای دوستان حل شد
مث اینکه چراغ اینترنت رو مودم خیلی مهمه بین حتما اون روشن باشه اگر که نبود vpi or vci رو اشتباه زدی
این که روشن باشه میتونی امیدوار باشی:46:

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

mac adress هم دادم

سلام
مث اینکه چراغ اینترنت رو مودم خیلی مهمه بین حتما اون روشن باشه اگر که نبود vpi or vci رو اشتباه زدی
بازم از اساتید بپرس ایشاله که حل میشه:20:

elvin_1987
25-01-2011, 11:09
دوستان من دیروز مودم دی لینک2730 گرفتم و در دو حالت تنظیم کردم هم بریدنگ هم پی پی ای پی ای در حالت پی پی ای پی ای که تنظیم مکردم یکبار چراغ اینترنت سبز میشد یکبار دیگه قرمز بعد 2 3 تا صفحه باز میکرد اینترنت می خوابید صفح لود نمیشد با مودم تی پی8811 امتحان کردم اینترنتنم مشکلی نداشت.با وایرلسم وصل میشدم 1 صفحه باز میکردم باز دیتا می خوابید رسیو پایین بود دیگه صفحه باز نمیکرد.
دوستان مشکل از کجا بوده راسی سروریس من اسیا تک در شهرستان هست.

اینم بگم رفتم مودم رو تو سایت رسمیش رجیستر کنم ثبت کنم که گفت همچین مدل مودی نیست.!!!!!
اما برد وایرلس رو رو فرکانس جی امتحان کرو تا 3 طبقه پایین می رفتم خوب انتن میداد.

تی پی لینک8901 هم این مشکل رو داره؟

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

سلام
م
---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

سلام
بازم از اساتید بپرس ایشاله که حل میشه:20:
دوست عزیز من تو مودم دی لینک2730 VPI va VCI رو دقیق می دام یکبار روشن میشد چراغ اینترنت یکبار هم قط میشد قرمز میشد .گفتم شاید مشگل از خط و ای اس پی هست مودم تی پی8811 رو وصل کردم مثل ساعت کار کرد برام.به نظرت مشکل از کجاست؟
اخه اگه وی پی ای و وی سی ار رو اشتباه زدم که نباید وصل میشد به اینترنت.وصلم میشد چند صفحه باز میکرد دیگه بالا نمیومد صفحات.با وایرلسم وصل میشد یوزر پس می دادم چراغ اینترنت هم روشن سبز بود اما باز تو لپتاپم صفحه باز نمی شد یا می شد هم 1 2 صفحه باز میشد دیگه باز نمیکرد.مشکل سخت افزاری مدم هست یا نرم افزاری؟

actros 1843
25-01-2011, 15:17
سلام دوستان من میخوام این مودم 8901 تی پی رو بخرم میشه یه کم در موردش توضیح بدین چه جور مودمی هست خوبه/ شما راضی هستید؟
الن قیمت اش چنده؟

ممنون:11:

roteal2007
25-01-2011, 15:21
سلام دوستان من میخوام این مودم 8901 تی پی رو بخرم میشه یه کم در موردش توضیح بدین چه جور مودمی هست خوبه/ شما راضی هستید؟
الن قیمت اش چنده؟

ممنون:11:

مودم خوبیه آنتنش قابل تعویضه یعنی میشه از یه آنتن قویتر هم برای وایرلسش استفاده کرد....

actros 1843
25-01-2011, 15:34
مودم خوبیه آنتنش قابل تعویضه یعنی میشه از یه آنتن قویتر هم برای وایرلسش استفاده کرد....

یعنی آنتن خودش خوب نیست واسه استفاده خونگی میخوام فقط میخوام اذیت نکنه.

roteal2007
25-01-2011, 15:43
یعنی آنتن خودش خوب نیست واسه استفاده خونگی میخوام فقط میخوام اذیت نکنه.

چرا 70 متر رو راحت جواب میده اگه COVRAGE بهتر خواستی میتونی آنتن قویتری ببندی.
اما شما بودجت چقدره؟

actros 1843
25-01-2011, 15:50
من در حد همون 40 تا45 اگه وایر لس هم نبوداشکال نداره فقط میخوام لن باشه و تی پی باشه اذیت هم نکنه مثل بچه خوب کار کنه.:31:

elvin_1987
25-01-2011, 16:42
من در حد همون 40 تا45 اگه وایر لس هم نبوداشکال نداره فقط میخوام لن باشه و تی پی باشه اذیت هم نکنه مثل بچه خوب کار کنه.:31:
عزیز من خودم یک تی پی لینک 8811 دارم خدایی تا الان ازش خیلی راضیم منم دنبال یک مودم وایرلس دارم یکی خریدم که دیدی اذیت کرد ردش کردم رفت.اگه فقط پورت لن و یو اس بی می خوایی بیا بدم به تو به جاش یک 8901 بگیر بقیشم سر میدم.:20:

actros 1843
25-01-2011, 18:07
عزیز من خودم یک تی پی لینک 8811 دارم خدایی تا الان ازش خیلی راضیم منم دنبال یک مودم وایرلس دارم یکی خریدم که دیدی اذیت کرد ردش کردم رفت.اگه فقط پورت لن و یو اس بی می خوایی بیا بدم به تو به جاش یک 8901 بگیر بقیشم سر میدم.:20:

این هم حرفیه.

شما تهرانید؟من تهران ام.

فردا میخوم برم بخرم با دوستام مشورت کنم جواب میدم.

elvin_1987
25-01-2011, 18:49
ok نه تهران نیسم اما پست هزینش 3 تومنه.در خدمتم.

goli_8862
25-01-2011, 22:55
دوست عزیز من تو مودم دی لینک2730 VPI va VCI رو دقیق می دام یکبار روشن میشد چراغ اینترنت یکبار هم قط میشد قرمز میشد .گفتم شاید مشگل از خط و ای اس پی هست مودم تی پی8811 رو وصل کردم مثل ساعت کار کرد برام.به نظرت مشکل از کجاست؟
اخه اگه وی پی ای و وی سی ار رو اشتباه زدم که نباید وصل میشد به اینترنت.وصلم میشد چند صفحه باز میکرد دیگه بالا نمیومد صفحات.با وایرلسم وصل میشد یوزر پس می دادم چراغ اینترنت هم روشن سبز بود اما باز تو لپتاپم صفحه باز نمی شد یا می شد هم 1 2 صفحه باز میشد دیگه باز نمیکرد.مشکل سخت افزاری مدم هست یا نرم افزاری؟

سلام
من کامل متوجه نشدم!:41:الان مشکل شمت با دی لینکه یا بت تی پی لینک؟
این که میگی چند صفحه باز میشده بعد بسته میشده تو کدوم مودم بوده؟

elvin_1987
26-01-2011, 12:18
سلام
من کامل متوجه نشدم!:41:الان مشکل شمت با دی لینکه یا بت تی پی لینک؟
این که میگی چند صفحه باز میشده بعد بسته میشده تو کدوم مودم بوده؟
مهربون مشکل من با دی لینک بود دی لینک 2730

الانم می خوام تی پی لینک8901 بخرم خیلی ها راضین ازش. منتها شهرستانم اینجا ندارن.
کسی می تتونه یک فروشگاه اینترنتی معرفی کنه تا خرید کنم:10:

havva
26-01-2011, 15:18
فروشگاه اینترنتی بخوای بخری کم کم 6-7 تومن گرون تر از خود بازار ایرانیان هست

roteal2007
26-01-2011, 16:11
مهربون مشکل من با دی لینک بود دی لینک 2730

الانم می خوام تی پی لینک8901 بخرم خیلی ها راضین ازش. منتها شهرستانم اینجا ندارن.
کسی می تتونه یک فروشگاه اینترنتی معرفی کنه تا خرید کنم:10:

من واسه فامیلا از لیون کامپیوتر خریدم...خوب بوده...اما اول زنگ بزن قیمت بگیر آدرس هم سرچ کن چون اینجا تبلیغ میشه.

elvin_1987
26-01-2011, 20:28
مرسی دوست عزیز.من لیون پرسیدم گفتن 8901 نداریم.جایی دیگه سراغ دارین؟دوستان کسی میتونه ار تهران برام بخره بفرسته با پست؟ممنون میشم

goli_8862
28-01-2011, 11:27
با سلام

موفق باشيد.

سلام دوباره
یه مشکلی که هست ماهی 3 یا4 بار کلا اینترنت من قطع میشه یا مثلا وایرلسش کار میکنه(یعنی تو گوشی خوبه اما تو pc نه) که بعد هم با ریست مودم خوب میشه!!!!میخواستم ببینم چرا اینطوری میشه؟ تنظیمات خاصی داره که به هم بخوره؟!!
با تشکر[/QUOTE]

چرا هیچکی جواب منو نمیده!!!!!!!!!!!!:41::41::41:

joe_satriani
28-01-2011, 12:05
سلام دوباره
با تشکر

چرا هیچکی جواب منو نمیده!!!!!!!!!!!!:41::41::41:[/QUOTE]

با سلام
دوست عزيزم اون تب براي اين هست كه شما ميتونيد پروتوكل هاي اتصال به اينترنت رو تغيير بديد
دستي آي پي بديد
امنيت اتصالتون رو چك كنيد و ....

موفق باشيد.

insomniac2
28-01-2011, 14:07
من می‌خوام تنظیمات مودم رو عوض کنم ولی نمی‌تونم با یوزر و پسورد ادمین، ادمین وصل شم، خودم تنظیم اولیه رو انجام ندادم. راهی هست بتونم این پسورد رو بدست بیارم؟ ریست هم کردم باز با ادمین لاگین نشد
سئوال دیگه من چطور ریست کردم ولی اینترنت دارم؟!

اون آدمی هم که مودم رو کانفیگ کرده به صورت PPPoE کانفیگ کرده. ولی وقتی می‌خوام از اینترنت شبانه رایگان استفاده کنم کانکشنی که می‌سازم لاگین نمیشه، مشکل این چیه؟

roteal2007
28-01-2011, 19:04
من می‌خوام تنظیمات مودم رو عوض کنم ولی نمی‌تونم با یوزر و پسورد ادمین، ادمین وصل شم، خودم تنظیم اولیه رو انجام ندادم. راهی هست بتونم این پسورد رو بدست بیارم؟ ریست هم کردم باز با ادمین لاگین نشد

اون آدمی هم که مودم رو کانفیگ کرده به صورت PPPoE کانفیگ کرده. ولی وقتی می‌خوام از اینترنت شبانه رایگان استفاده کنم کانکشنی که می‌سازم لاگین نمیشه، مشکل این چیه؟

شما یه بار دگمه پشت مودم رو 10 ثانیه نگه داری مودم ریست میشه. و پسورد و یوزر هر دو admin هستن.
شما در حالت بریج بسازید مشکل حل میشه.

joe_satriani
28-01-2011, 19:10

با سلام
در ادامه ي راهنمايي دوستمون؛
حتما دقت كنيد كه هر دو فيلد رو بدين شكل وارد ميكنيد:

admin
admin

موفق باشيد.

insomniac2
28-01-2011, 23:18
پشت مودم یه سوراخ ریست هست مثل ماشین حساب، من اونو فشار دادم ریست نشد
ضمن اینکه من هر دو تا رو admin وارد کردم. بازم پنجره یوزر و پسورد باز میشه
با سی‌دی هم امتحان کردم وقتی می‌خواد شروع به نصب بکنه پنجره یوزر پس باز میشه که دوباره ادمین رو قبول نمی‌کنه

اگر بریج باشه دیگه نمی‌تونم به صورت وایرلس استفاده کنم آیا؟ و باید مدام بین PPPoE و Bridge تغییر کنم؟

roteal2007
29-01-2011, 11:43
پشت مودم یه سوراخ ریست هست مثل ماشین حساب، من اونو فشار دادم ریست نشد
ضمن اینکه من هر دو تا رو admin وارد کردم. بازم پنجره یوزر و پسورد باز میشه
با سی‌دی هم امتحان کردم وقتی می‌خواد شروع به نصب بکنه پنجره یوزر پس باز میشه که دوباره ادمین رو قبول نمی‌کنه

اگر بریج باشه دیگه نمی‌تونم به صورت وایرلس استفاده کنم آیا؟ و باید مدام بین PPPoE و Bridge تغییر کنم؟

برای استفاده از وایرلس مودمتون باید روی pppoe کانفیگور بشه.
کابل تلفن رو از مودم بکش و بعدش امتحان کن.

insomniac2
29-01-2011, 12:47
مشکل رفع شد، دز واقع مشکلی نبود، کسی که مودم رو کانفیگ کرده پسورد رو عوض کرده بود و به من نگفته :))
ممنون

nafe-bandar
07-02-2011, 00:34
سلام
من مودم رو طبق آموزش کانفیگ کردم ولی بازم نمی تونم از وایرلس بهش وصل شم... ؟!

yell
07-02-2011, 15:51
سلام به همه .
من یه مودم TP-Link TDW8901G گرفتم . همه کابل ها و اتصالات رو هم انجام دادم و از اسپیلیتر هم استفاده کردم .
مشکل من اینه که وقتی با تلفن صحبت میکنم ، چراغ ADSL ثابت و روشن میمونه و وقتی تلفن رو قطع میکنم ، چراغ ADSL یا خاموش میشه یا هر از چندگاهی چشمک میزنه ! اما چراغ WLAN روشنه و همین طور چراغ پورت لاینی که بهش وصل کردم .
در ضمن سیستم من کارت شبکه نداره و یک راست دارم روی لپ تاپ نصب میکنم . ویندوزم 7 هست .
این رو هم اضافه کنم با 192.168.1.1 وارد میشم ( در هر دو مرورگر IE و اوپرا ) و تنظیمات رو با موفقیت انجام میدم اما بعدش هیچ سایتی باز نمیشه و Error به شماره 651 میده .
در ضمن من یه گوشی سامسونگ GT-S5233A هم دارم . میخوام بدونم چطور باید باهاش به سیستم وایرلسم وصل شم .
خیلی خیلی ممنون پیشاپیش ...

roteal2007
07-02-2011, 20:58
سلام به همه .
من یه مودم TP-Link TDW8901G گرفتم . همه کابل ها و اتصالات رو هم انجام دادم و از اسپیلیتر هم استفاده کردم .
مشکل من اینه که وقتی با تلفن صحبت میکنم ، چراغ ADSL ثابت و روشن میمونه و وقتی تلفن رو قطع میکنم ، چراغ ADSL یا خاموش میشه یا هر از چندگاهی چشمک میزنه ! اما چراغ WLAN روشنه و همین طور چراغ پورت لاینی که بهش وصل کردم .
در ضمن سیستم من کارت شبکه نداره و یک راست دارم روی لپ تاپ نصب میکنم . ویندوزم 7 هست .
این رو هم اضافه کنم با 192.168.1.1 وارد میشم ( در هر دو مرورگر IE و اوپرا ) و تنظیمات رو با موفقیت انجام میدم اما بعدش هیچ سایتی باز نمیشه و Error به شماره 651 میده .
در ضمن من یه گوشی سامسونگ GT-S5233A هم دارم . میخوام بدونم چطور باید باهاش به سیستم وایرلسم وصل شم .
خیلی خیلی ممنون پیشاپیش ...

شما چندتا تلفن تو خونه داری؟
باید سر راه هر تلفن یه اسپلیتر بزاری.
شما مودم رو در حالت BRIDG کانفیگور کردین که برای استفاده وایرلس باید در حالت PPPOE تنظیم بشه طبق آموزش پست 1 عمل کنید.

yell
08-02-2011, 09:51
شما چندتا تلفن تو خونه داری؟
باید سر راه هر تلفن یه اسپلیتر بزاری.
شما مودم رو در حالت BRIDG کانفیگور کردین که برای استفاده وایرلس باید در حالت PPPOE تنظیم بشه طبق آموزش پست 1 عمل کنید.

مرسی .
اون دیروز حل شد . مشکل پریز ضد برق بود .
مشکل اینه که چراغ اینترنت خاموشه . دلیلش چیه ؟

elvin_1987
08-02-2011, 10:20
اگه مودمت رو حالت PPPOe تنظیم باشه چراغ اینترنت روشن میشه در حالت Brıdng چراغ اینترنت خاموش میشه البته تو دی لینک اینجوریه تی پی لینک رو نمی دونم

yell
08-02-2011, 14:44
اگه مودمت رو حالت PPPOe تنظیم باشه چراغ اینترنت روشن میشه در حالت Brıdng چراغ اینترنت خاموش میشه البته تو دی لینک اینجوریه تی پی لینک رو نمی دونم
نه ، درست بود . رو همون PPPOE کانفینگ کردم . مشکل از شرکت بود که اکانتمو فعال نکرده بودن .
الانم با ADSL 512 در خدمت شمام :8:

Angel Of Darkness
11-02-2011, 14:26
سلام من میخواستم مودم دوستمو براش وصل کنم که مدلش اینه : linksys wag 120 n

ولی با اینکه همه چیز وصله موقع کانفیگور کردن از cd هیچ نمیشناشه و پیغام زیرو میده مشکل از کجاست :

حتی من توسط این آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونم وارد تنظیمات مودم بشم ولی بیخود پیغام بالا رو میده چیکار باید کرد ؟

Angel Of Darkness
11-02-2011, 19:47
تمام مشکل مربوط به فایروال بود که 1 روز تمام بیخودی وقت ما رو گرفت

nafe-bandar
14-02-2011, 19:55
سلام
من مودم رو طبق آموزش کانفیگ کردم ولی بازم نمی تونم از وایرلس بهش وصل شم... ؟!

من هنوز مشکل دارم
غیر کانفیگ چه چیزی لازمه ؟!

yell
15-02-2011, 12:21
من هنوز مشکل دارم
غیر کانفیگ چه چیزی لازمه ؟!
شما اولین باره میخوای وصل شی یا نه ؟ اگه اولین باره میتونه مشکل از ISP باشه . یه بار رو بریج کانفینگ کن ببین میتونی وصل شی یا نه . اگه اررو داد ، اررو رو بگو ببینیم چی کار میتونیم انجام بدیم .

nafe-bandar
15-02-2011, 14:37
برای وایرلس بار اوله...
با بریج هم کانفیگ کردم نشد...
با گوشی که میرم هیچ سایتی باز نمی کنه

roteal2007
15-02-2011, 19:07
برای وایرلس بار اوله...
با بریج هم کانفیگ کردم نشد...
با گوشی که میرم هیچ سایتی باز نمی کنه

شما با pppoe تنظیم کن ببین چراغ e روی مودم روشن میشه؟

sheytoon001
16-02-2011, 14:14
سلام به همه دوستان
آقا من یه tplink 8811 داشتم و امروز با یه td w8901G عوض کردم:31:
مشکل من اینه که تمام مراحلی که دوستان گفتند رو انجام دادم اما چراق internet روشن نمیشه ولی چراق adsl روشنه
مجبورم کانکشن بسازم تا به اینترنت وصل شم، چند بار مودم رو ریست کردم و دوبازه کانفیگ کردم اما اصلا نمیشه
از طرفی با ,وایرلس لپ تاپ بهش کانکت میشم اما اصلا نمیشه اینترنت رفت:13:
الان باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید چون خیلی عجله دارم:11:
راستی با اون 8811 هم با کانکشن کانکت میشدم و اصلا نمیدونستم بدون کانکشم هم میشه وصل شد ولی همین تنظیمات pppoe رو انجام میدادم ولی بدون کانکشن نمیشد:19:
adsl از مخابرات گرفتم(256)
اینم تنظیمات مودمم

maziarb
16-02-2011, 14:30
سلام من میخواستم مودم دوستمو براش وصل کنم که مدلش اینه : linksys wag 120 n

ولی با اینکه همه چیز وصله موقع کانفیگور کردن از cd هیچ نمیشناشه و پیغام زیرو میده مشکل از کجاست :

حتی من توسط این آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونم وارد تنظیمات مودم بشم ولی بیخود پیغام بالا رو میده چیکار باید کرد ؟

حالا چرا میخوای حتماً installش کنی من این رو نصبش کردم، اما هیچی نداره، فقط یه گزینه داره که واسه رفتن به 192.168.1.1 هستش، اصلاً modem adsl وقتی با پورت ethenet وصل میشه که cd راه انداز یا درایور لازم نداره، فقط و فقط همین 192.168.1.1 یا آدرس دیگری که پست مودم نوشته شده و default هستش، اگر هم مودم خیلی قاط زد از روی دکمه ای که پشت مودم توی فرورفتگی هستش hard resetش میکنی
اما یه راه حل دیگه ای به فکرم رسید! درایور Ethernet یا همان کارت شبکه network رو آپدیت کنید، از سایت مادربرد، شاید! درست شد
:11:

maziarb
16-02-2011, 14:40
سلام به همه دوستان
آقا من یه tplink 8811 داشتم و امروز با یه td w8901G عوض کردم:31:
مشکل من اینه که تمام مراحلی که دوستان گفتند رو انجام دادم اما چراق internet روشن نمیشه ولی چراق adsl روشنه
مجبورم کانکشن بسازم تا به اینترنت وصل شم، چند بار مودم رو ریست کردم و دوبازه کانفیگ کردم اما اصلا نمیشه
از طرفی با ,وایرلس لپ تاپ بهش کانکت میشم اما اصلا نمیشه اینترنت رفت:13:
الان باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید چون خیلی عجله دارم:11:
راستی با اون 8811 هم با کانکشن کانکت میشدم و اصلا نمیدونستم بدون کانکشم هم میشه وصل شد ولی همین تنظیمات pppoe رو انجام میدادم ولی بدون کانکشن نمیشد:19:
adsl از مخابرات گرفتم(256)
اینم تنظیمات مودمم

الان با مودم جدید اصلاً وصل نمیشه، یا pppoe وصل نمیشه؟
اگه کلا وصل نمیشه ، شاید فیلتـر mac address داره مخابرات

sheytoon001
16-02-2011, 14:57
به اینترنت وصل میشه اما فقط با ساختن کانکشن از داخل ویندوز
چراغ اینترنت هم به هیچ وجه روشن نمیشه (چراغ adsl ثابت روشنه)
من میخوام با چندتا سیستم و اللخصوص با وایرلس لپ تاپ به اینترنت وصل شم اما نمیشه:13:
الان من باید چیکار کنم:19:، لطفا راهنمایی کنید:11:

maziarb
16-02-2011, 15:56
الان نظری ندارم:20:
اینجارم ببینید
efstelecom.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=160

sheytoon001
16-02-2011, 16:43
الان نظری ندارم:20:
اینجارم ببینید
efstelecom.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=160
این راه هایی که توی اون تاپیک هم کفته شد انجام دادم، فایده نداشت:13:

nafe-bandar
16-02-2011, 18:36
شما با pppoe تنظیم کن ببین چراغ e روی مودم روشن میشه؟

اونطوری هم کانفیگ کردم
چراغ اینترنت روشن نمیشه...
چراغ وایرلس روشنه اما فعال نیست ...!

mohamad skystar
16-02-2011, 20:42

احتمالا از مخابرات هست.

sheytoon001
16-02-2011, 22:34
آقایون نظر همه اینه که باید زنگ بزنم مک آدرس رو ریست کنن؟ یا اینکه مشکل از جای دیگست
تو این عکس توجه کردین آی پی ها همه صفر هستن؟
من چند بار مودم رو ریست و دوباره با روش های مختلف کانفیگ کردم هنوز مشکل برطرف نشده

sheytoon001
17-02-2011, 15:56
خوب بلاخره فهمیدم مشکل از چی بود:26:
VCI مخابرات شهر ما 33 هست نه 35 :31:
الان کاملا درست شده:5:
بچه های دیگه هم که این مشکل رو دارن حتما این مورد رو چک کنن :3:
از همه بچه هایی که کمک کردن ممنونم:10:

shayanzez
17-02-2011, 20:10
با سلام من مودم TP-Link TD-W8901G دارم.با موبایل که بهش کانکت میشم بعضی موقع های سایت ها رو باز میکنه با Opera mini و مرورگر خود نوکیا ولی بیشتر مواقع باز نمیکنه.کانکت میشه و کار نمیکنه. میخواستم بدونم چی کار باید بکنم ؟ گوشیم هم 5800 هست.

Mahdi.K.S
19-02-2011, 08:49
سلام دوستان
می خواستم بدونم آیا با این مودم میشه mac address دستگاه هایی که از طریق وایرلس به مودم وصل هستند رو فهمید؟؟
ممنون

roteal2007
20-02-2011, 16:50
سلام دوستان
می خواستم بدونم آیا با این مودم میشه mac address دستگاه هایی که از طریق وایرلس به مودم وصل هستند رو فهمید؟؟
ممنون

بله در قسمت lan میتونی تمام دستگاه هایی که به روتر وصل هستن رو ببینی و توی وایرلس ف ی لترشون کنی.

Ostad AliReza
23-02-2011, 18:27
اقا این مودم ویندوز هفتو کامل ساپرت میکنه؟

Mahdi.K.S
23-02-2011, 20:16

من که نزدیک یک ساله دارم از این مودم با ویندوز هفت استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم.

shayanzez
24-02-2011, 13:48
با سلام من مودم TP-Link TD-W8901G دارم.با موبایل که بهش کانکت میشم بعضی موقع های سایت ها رو باز میکنه با Opera mini و مرورگر خود نوکیا ولی بیشتر مواقع باز نمیکنه.کانکت میشه و کار نمیکنه. میخواستم بدونم چی کار باید بکنم ؟ گوشیم هم 5800 هست و از شرکت صبانت اصفهان اینترنت میگیرم... لطفا جواب بدید خیلی مهمه!

joe_satriani
24-02-2011, 21:51

با سلام
بله مودم ها همه ي سيستم عامل ها رو ساپورت ميكنن

موفق باشيد.

با سلام من مودم TP-Link TD-W8901G دارم.با موبایل که بهش کانکت میشم بعضی موقع های سایت ها رو باز میکنه با Opera mini و مرورگر خود نوکیا ولی بیشتر مواقع باز نمیکنه.کانکت میشه و کار نمیکنه. میخواستم بدونم چی کار باید بکنم ؟ گوشیم هم 5800 هست و از شرکت صبانت اصفهان اینترنت میگیرم... لطفا جواب بدید خیلی مهمه!

با سلام
مشكل از مودم هست اينطور مواقع
البته چك كنيد كه همون موقع آيا اينترنتتون روي كامپيوتر كار ميكنه يا خير

موفق باشيد.

shayanzez
25-02-2011, 09:12
با سلام
مشكل از مودم هست اينطور مواقع
البته چك كنيد كه همون موقع آيا اينترنتتون روي كامپيوتر كار ميكنه يا خير

موفق باشيد.[/QUOTE]

سلام .بله با کامپپوتر کار میکنه . دی ان اس های صبانت رو هم روی گوشی ست کردم.تنظیمات مودم WPA2/AES هست.لطفا کمک کنید

hike
01-03-2011, 12:37
بچه ها این مدل با شاتل مشکلی که نداره.. شاید یکی بگیرم
و ایا به دلیل تحریم نمیشه وارد سایتش شد؟

hike
01-03-2011, 13:28
یک سوال دیگه. در حال حاضر اخرین ورژن موجود در ایران چند است و ایا میشه از روی جعبه متوجه شد که مودم چه ورژنی است؟
میشه یکی از دوستان که جدیدا خریده چک کنه ببینه مودمشون ورژن چنده
با توجه به این صفحه

hike
03-03-2011, 18:52
میشه یکی که جدیدا اینو خریده زیر مودم رو ببینه ورژن چنده . با توجه به عکس پست قبل

roteal2007
04-03-2011, 12:17
میشه یکی که جدیدا اینو خریده زیر مودم رو ببینه ورژن چنده . با توجه به عکس پست قبل

از من ورژن 2 بود اما جدید نیست و مال یک سال قبل هست

psat
04-03-2011, 12:36

مال من 3 بود.
زیرش فکر میکنم نوشته بود 3.3 VERSION

hike
05-03-2011, 09:10
خیلی ممنون. تو سایتش اخرین ورژن رو 6 زده . حالا نمیدونم اینجا پیدا میشه یا نه. از شرکتشون باید بپرسم

bijandarbari
05-03-2011, 21:42
با سلام خدمت دوستان
مودم 8901 من ورژن 3.3 هست .
ورژن فیرم ویر اون هم
FwVer:3.11.2.167_TC3086 HwVer:T14.F7_5.0
هست . ایا اپدیت فیرم ویر موجب بهبود سرعت بالا اومدن مودم میشه؟ چون مودم حدود 45 ثانیه طول می کشه تا کامل بالا بیاد.
اصلا اپدیت فیرم ویر توصیه میشه؟

psat
05-03-2011, 22:37
با سلام خدمت دوستان
مودم 8901 من ورژن 3.3 هست .
ورژن فیرم ویر اون هم
FwVer:3.11.2.167_TC3086 HwVer:T14.F7_5.0
هست . ایا اپدیت فیرم ویر موجب بهبود سرعت بالا اومدن مودم میشه؟ چون مودم حدود 45 ثانیه طول می کشه تا کامل بالا بیاد.
اصلا اپدیت فیرم ویر توصیه میشه؟

سلام
دوست عزیز درکل توصیه نمیشه مگر مشکلی برای مودمت بوجود اومده باشه.
هر Firm ware جدیدی که میاد توضیحاتش داده شده که برای رفع چه مشکلی هست.
پس اگر مشکلی ندارین بهتره آپدیت نکنین.اون مدت به isp هم مربوطه.شما با یه مودم
دیگه تست کن اگر تفاوت زیاد بود آپدیت کن.

hike
06-03-2011, 15:56
tplink گارانتیش چند سال است؟

AMIRIEH
07-03-2011, 12:49
با سلام
دوستان با توجه به اینکه مودم پروتکل PPTP رو ساپورت می کند آیا امکان تنظیم وی پی ان روی مودم وجود دار د اگر این کار امکانپذیر باشد همه یوزهای مودم (موبایل ،پی سی و ...)از طریق وی پی ان به اینترنت وصل خواهند شد .اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند لطفا دریغ نفرمائید

sei_pm
08-03-2011, 14:30
با سلام
دوستان با توجه به اینکه مودم پروتکل PPTP رو ساپورت می کند آیا امکان تنظیم وی پی ان روی مودم وجود دار د اگر این کار امکانپذیر باشد همه یوزهای مودم (موبایل ،پی سی و ...)از طریق وی پی ان به اینترنت وصل خواهند شد .اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند لطفا دریغ نفرمائید

بله اگر از pptp پشتیبانی کنه میشه ااکنت v p n رو داخلش ست کرد و بقیه وسایل هم از همون --- استفاده می کنند. اگر میشه از قسمتی گتید یک عکس آپلد کنید چون من مدلی ندیدم تو ایران که این قابلیت رو داشته باشه.

tplink گارانتیش چند سال است؟

گارانتی 1 سال تعویض فرادانش

mostafa_maca
08-03-2011, 22:11
سلام دوستان بنده همین مودم 8901 رو دارم و از شاتل دارم سرویس میگیرم و تمام تنظیماتی که ذکر شده در صفحه اول رو انجام دادم ولی چراغ اینترنتش روشن نمیشه و در واقع نمیتونم به اینترنت وصل بشم!میخواستم ببینم مشکل از کجاها میتونه باشه؟چندین حالت رو تست کردم bridge,pppoe و چیزای دیگه....
ممنون میشم کمکم کنین در ضمن من اولین بارمه وارد دنیای وایرلس میشم....

mehdi_08
08-03-2011, 23:14
دوستان
من یه موضوعیرو متوجه شدن دیروز این مودم رو خریدم وقتی DHCP روشن باشه یهو قاطی می کنه سایت ها لود نمی شن و با دی ان اس مشکل پیدا می کنه ولی وقتی DHCP رو غیر فعال می کنم و به صورت دستی بهش آی پی می دم دی ان اس رو ست می کنم مشکلی نداره
اشگال از کجاست ؟؟

almani
08-03-2011, 23:24
بعضی وقتها همچین مشکلی از خود isp هست

hike
09-03-2011, 13:23
دوستان
من یه موضوعیرو متوجه شدن دیروز این مودم رو خریدم وقتی DHCP روشن باشه یهو قاطی می کنه سایت ها لود نمی شن و با دی ان اس مشکل پیدا می کنه ولی وقتی DHCP رو غیر فعال می کنم و به صورت دستی بهش آی پی می دم دی ان اس رو ست می کنم مشکلی نداره
اشگال از کجاست ؟؟
فیرمور بروز است؟ ورژن سخت افزاری مودمتون چنده؟

mehdi_08
09-03-2011, 13:38
بعضی وقتها همچین مشکلی از خود isp هست

منم احتمال دادم مشکل از شرکت باشه از مخابرات گرفتم 1 2 ماهه که داره سرویس می ده به قول معروف بی دروپیکره جای خاصی برای پشتیبانی نداره:13:

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

فیرمور بروز است؟ ورژن سخت افزاری مودمتون چنده؟
Firmware Version

:
3.0.1 Build 100901 Rel.23594

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

دوستان یه سوال دیگه چرا وقتی dhcp رو غیر فعال می کنم قسمت دی ان اس هم غیر فعال می شه در حالی که توی مودم قبلیم (دی لینک) dns و dhcp از هم جدا بودن مب شد هر کدوم رو غیر فعال کرد

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

برا من زده 3.5

hike
09-03-2011, 14:54
منم احتمال دادم مشکل از شرکت باشه از مخابرات گرفتم 1 2 ماهه که داره سرویس می ده به قول معروف بی دروپیکره جای خاصی برای پشتیبانی نداره:13:

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

Firmware Version

:
3.0.1 Build 100901 Rel.23594

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

دوستان یه سوال دیگه چرا وقتی dhcp رو غیر فعال می کنم قسمت دی ان اس هم غیر فعال می شه در حالی که توی مودم قبلیم (دی لینک) dns و dhcp از هم جدا بودن مب شد هر کدوم رو غیر فعال کرد

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

برا من زده 3.5
خب فیرمور بروز است.
یک پست هم دیدم در مورد نت مخابرات که پشتیبانی tplink گفته باید ip مودم و شروع ipهای dhcp از 192.168.1.1 تغییر بکنه

cool20063
10-03-2011, 03:51
دوستان کسی روش -- یا update بلده که سرعتو بالا تر ببره ؟
من 3 تا مشکل دارم :
1- وقتی مودم روشن می کنم 10 ثانیه طول میکشه بیاد بالا :13:
2-با اینکه اکانت نتم 256 kb بیشتر از 65 kb سرعت دانلود ندارم :41:
3- میخوام از طزیق wifi مودم شبکه های اطراف و . ببینم اما نمیدونم چه جوری ؟:19:

yell
10-03-2011, 09:44
دوستان کسی روش -- یا update بلده که سرعتو بالا تر ببره ؟
من 3 تا مشکل دارم :
1- وقتی مودم روشن می کنم 10 ثانیه طول میکشه بیاد بالا :13:
2-با اینکه اکانت نتم 256 kb بیشتر از 65 kb سرعت دانلود ندارم :41:
3- میخوام از طزیق wifi مودم شبکه های اطراف و . ببینم اما نمیدونم چه جوری ؟:19:
فریم ویور رو باید آپدیت کنید . سرچ کن توی گوگل .
1. متوجه نشدم ! 10 ثانیه طول میکشه آماده به کار بشه ، یا اینکه روشن بشه ؟!؟
2. جناب سرعت دانلودت خیلیم خوبه ! من که 512 دارم ، با 60 تا 90 دانلود میکنم . سرعت دانلود به این شکل به دست میاد : سرعت اکانتی که دارین تقسیم بر 8 .
3. اونم الان یادم نیست :31: اما توی تنظیمات مودم یه خرده بگردی پیدا میشه ! :31:

mehdi_08
11-03-2011, 02:16
خب فیرمور بروز است.
یک پست هم دیدم در مورد نت مخابرات که پشتیبانی tplink گفته باید ip مودم و شروع ipهای dhcp از 192.168.1.1 تغییر بکنه

دقیقا اون روز اول مدام پیغام یکسان بودن ای پی رو میداد
که حتی اومدم رنج ای پی رو عوض کردم ولی دیگه هیچ سایتی رو بالا نمی اورد مجبور شدم برش گردونم به حالت قبل ولی دیگه اون ارور ای پی نیومد

roteal2007
11-03-2011, 10:53
دقیقا اون روز اول مدام پیغام یکسان بودن ای پی رو میداد
که حتی اومدم رنج ای پی رو عوض کردم ولی دیگه هیچ سایتی رو بالا نمی اورد مجبور شدم برش گردونم به حالت قبل ولی دیگه اون ارور ای پی نیومد

دقت کنید رنج IP درست تنظیم کردین؟
IP ADDRES1.1.1.1
DFCP 1.1.1.2 فقط تفاوت باید در عدد آخر باشه...DNS سرور هم اگه از کومودو استفاده میکنید بزارید در حالت DEFULT و چک کنید...

yashgin128
11-03-2011, 21:16
سلام
من یه پی سی دارم با xp و یه لپتاپ با 7 .
همین الان توضیحات صفحه اول رو خوندم و همه مراحل رو انجام دادم.
الان تو پی سی با کانکشن بدون مشکل به اینترنت متصل میشم.اما تو لپتاپ با اینکه مودممو میشناسه (از طریق وایرلس)ولی دیگه به اینترنت متصل نمیشه؟حتی اون علامت دو تا کامپیوتر(نماد شبکه )هم نمیاره؟
سوال بعدی من هم اینه که با این مودم میشه دو سیستم بالا رو به هم شبکه کرد طوری که امکان ارسال و دریافت فایل وجود داشته باشه؟
ممنون

mehdi_08
11-03-2011, 23:31
دوستان بخوام قدرت خروجی وایرلس رو کم کنم باید چیکار کنم ؟؟
الان تا 50 متری خونه از یه طرف از اون طرف خونه تا 100 متری وایرلس با قدرت خوب پوشش داره بخوام کمترش کنم تا فقط محدود به محوطه خونه بشه چه تنظیماتی رو باید اعمال کنم؟

cool20063
12-03-2011, 16:25
اپدیت کردن لازمه حتما ؟ یا جهت رفع اشکاله فقط ؟:5:

mehdi_08
12-03-2011, 18:37
امروز مودم رو بردم تو حیاط رفتم چک کردم تا فاصله 260 متری سیگنال با قدرت 40 درصد دریافت می شد بدون مانع و با دید مستقیم
دیگه جا نبود بیشتر دور شم

hike
13-03-2011, 21:00
انتن این مودم چند dbi است؟ و اینکه از wds پشتیبانی می کنه یا نه

hike
13-03-2011, 23:22
گارانتی tplink سه ساله است.هم فرا دانش هم نوین رایان. 2 سال تعویض و 1 سال خدمات پس از فروش( تعمیر رایگان؟)

hike
14-03-2011, 00:10
من تو نت 2 مدل از w8901g دیدم. فرق بین این 2 تا در چی هست؟

و دومی این شکلی:

Aless
14-03-2011, 19:39
دوستان من تمام تنظیمات را انجام دادم ولی آخرش برای وصل شدن به اینترنت نیاز به کانکشن هست.خودش انومات وصل نمیشه.وایرلسش هم کار نمیکنه.نوت بوکمم که بهش وصل میکنم به نت وصل نمیشه ولی کامپیوترم وصله.تنظیمات ppo... هم انجام دادمم ولی بازم نمیشه!
اگه کمکم کنید ممنون میشم.

yashgin128
14-03-2011, 19:54
اقا یکی به زبون شیرین فارسی به ما بگه که با این مودم میشه چند کامپیوتر رو به هم شبکه کرد یا نه؟(یعنی غیر از
اشتراک اینترنت میشه باهاش چندکامپیوتر رو هم شبکه کرد؟)
ما منتظریم

hike
14-03-2011, 20:18
اقا یکی به زبون شیرین فارسی به ما بگه که با این مودم میشه چند کامپیوتر رو به هم شبکه کرد یا نه؟(یعنی غیر از
ما منتظریم

جایی ندیدم به این مورد اشاره کنه. ولی مودم edimax 7284wna تا 253 کانکشن رو قبول میکنه.
w8901g حداقل باید 10-15 تا رو ساپورت کنه بنظرم

hike
14-03-2011, 20:39
بچه ها کسی نظری نداره این 2 مدل چه فرقی با هم دارن

hike
15-03-2011, 07:34
دوستان
اشگال از کجاست ؟؟

شما این مشکلتون حل شد؟

psat
15-03-2011, 12:08
بچه ها کسی نظری نداره این 2 مدل چه فرقی با هم دارن

دوست عزیز ورژن های سخت افزاریشون باهم تفاوت دارند.
اونیکه پایینش کاملا مشکیه ورژنش جدیدتره.tplink بعضی اوقات میاد و با تغییر ورژن سخت افزاری
یک مدل ، شکل ظاهری اون رو هم تغییر میده.بیشتر توی مدل های پرفروشش دیدم اینکارو کرده.

resident
15-03-2011, 14:06
سلام، منم همین مودم رو دارم و سوال اسای دارم:
اینکه چطوری میتونم دو تا کامپیوتر رو که به مودم وصل هستن و از طریق مودم به اینترنت پرسرعت، و توی Network Places فایل های Share به راحتی مشاهده و قابل دسترسی هستن؛
1. حالا چطوری میتونم بازی های LAN رو انجام بدم؟ IP کامپیوتر خودم 19.168.1.2 و IP اون یکی 192.168.1.3 تعریف شده. اما توی بازی ها زمانی که IPها رو وارد میکنیم پیدا نمیشن یا وقتی search میکنم پیدا نمیشن!! باید چیکار کنم؟
2. برای بازی های online چه راه حلی هست که همزمان دو تا کامپیوتر از طریق internet آنلاین بتونن بازی کنن؟! چون زمانی که یه کامپیوتر لاگین میشه، اون یکی کامپیوتر نمیتونه لاگین کنه.

hike
15-03-2011, 14:32
سلام، منم همین مودم رو دارم و سوال اسای دارم:
اینکه چطوری میتونم دو تا کامپیوتر رو که به مودم وصل هستن و از طریق مودم به اینترنت پرسرعت، و توی Network Places فایل های Share به راحتی مشاهده و قابل دسترسی هستن؛
1. حالا چطوری میتونم بازی های LAN رو انجام بدم؟ IP کامپیوتر خودم 19.168.1.2 و IP اون یکی 192.168.1.3 تعریف شده. اما توی بازی ها زمانی که IPها رو وارد میکنیم پیدا نمیشن یا وقتی search میکنم پیدا نمیشن!! باید چیکار کنم؟
2. برای بازی های online چه راه حلی هست که همزمان دو تا کامپیوتر از طریق internet آنلاین بتونن بازی کنن؟! چون زمانی که یه کامپیوتر لاگین میشه، اون یکی کامپیوتر نمیتونه لاگین کنه.
اسم بازیتون؟ همدیگر رو میتونید پینگ کنید؟

resident
15-03-2011, 16:02
اسم بازیتون؟ همدیگر رو میتونید پینگ کنید؟

بازی زیاده، مثلا همین Counter Strike 1.6 Condition Zero یا Conflict Global Storm
منظورتون رو دقیقا از PING نمیفهمم یعنی چی؟؟

hike
15-03-2011, 16:28
بازی زیاده، مثلا همین Counter Strike 1.6 Condition Zero یا Conflict Global Storm
منظورتون رو دقیقا از PING نمیفهمم یعنی چی؟؟
منظورم دستور ping است
command prompt
ping 192.168.1.2 و بلعکس. فایروال آف باشه

resident
15-03-2011, 18:04
منظورم دستور ping است
command prompt
ping 192.168.1.2 و بلعکس. فایروال آف باشه

بعد از اون پیغام گفتم بزار فایروال شبکه محلی رو کلا غیر فعال کنم، مشکل درست شد:)
ولی بازم ممنون از شما:11:

فقط میمونه اینکه همزمان دو تا کامپیوتر از طریق اینترنت بتونن بهم وصل بشن.
شاید باید دو تا IP داشته باشم، یعنی یه IP برای این کامپیوتر (که هست) و یه IP واسه اون یکی کامپیوتر تعریف بشه که IPهاشون متفاوت از هم توی اینترنت باشه و میسر کنه. ؟؟؟؟

hike
15-03-2011, 18:20
بعد از اون پیغام گفتم بزار فایروال شبکه محلی رو کلا غیر فعال کنم، مشکل درست شد:)
ولی بازم ممنون از شما:11:

فقط میمونه اینکه همزمان دو تا کامپیوتر از طریق اینترنت بتونن بهم وصل بشن.
شاید باید دو تا IP داشته باشم، یعنی یه IP برای این کامپیوتر (که هست) و یه IP واسه اون یکی کامپیوتر تعریف بشه که IPهاشون متفاوت از هم توی اینترنت باشه و میسر کنه. ؟؟؟؟
من در حالت ics همچین مشکلی ندارم. هیچ بازیی نمیتونید انلاین 2 نفری انجام بدید؟ ggclient است؟ شاید مورد از NAT باشه.. دقیق نمیدونم.

mehdi_08
15-03-2011, 18:41
شما این مشکلتون حل شد؟
امتحان نکردم فعلا خاموشش کردم
ولی به احتمال 95 درصد مر بوط به مخابراطه که ازش سرویس می گیرم:46:

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

امروز مودم رو بردم تو حیاط رفتم چک کردم تا فاصله 260 متری سیگنال با قدرت 40 درصد دریافت می شد بدون مانع و با دید مستقیم
دیگه جا نبود بیشتر دور شم
پیرو صحبت ها قبلیم اگه ارتفاع دید مساوی(محل من سر بالایی بود ) بود سیگنال قوی تر دریافت می شد یعنی همون300 متر رو به راحتی می شه لینک زد

resident
16-03-2011, 18:10
سلام،
گویا واسه دوستان ابهام سنگین و سیاهی پیش اومده بود که با این مودم نمیشه دوتا کامپیوتر به اینترنت متصل شن!!!! و امروز یکی از دوستان این رو خصوصی پرسید، در جواب این عده باید بگم:
بله مودم Tp-Link 8901G دارم و باهاش دو تا سیستم به اینترنت متصل هستند!!!! 40هزار تومن پول مودم باشه اونوقت نشه این کار رو کرد؟! مودم 20 تومنی هم میتونه همزمان چندتا وسیله رو به اینترنت متصل کنه!!!!!

این مودم 4تا پورت LAN داره و بنابراین میتونه 4تا PC یا Laptop یا کنسول بازی یا تلویزیون یا... رو با کابل LAN به اینترنت متصل کنه. و همینطور میتونه همزمان با Wireless هم بهش متصل شد؛ اما تعداد Wireless رو یادم نیست چندتا بود.
روش کار هم روش خاصی نیست! خیلی راحت!
با PC یا لپ تاپ (که من به پورت PC1 وصل کرده بودم) تنظیمات مودم و adsl رو انجام بدید. (همون وارد کردن 192.168.1.1 و بعدش کلیک روی Run Wizzard)
بعدش هر PC رو خواستید با LAN وصل کنید و دقت داشته باشید که تنظیمات قبلی ای توی شبکه LAN اون کامپیوتر نباشه، مثلا قبلا IPش رو 192.168.0.1 تعریف نکرده باشدی و تنظیمات IP رو گزینه اول (IP اتوماتیک) باشه.
وایرلس هم که هیچ مشکلی نداره، وایرلس دستگاه تون رو روشن کنید و متصل شید.

فقط جهت رفاه بهتون پیشنهاد میکنم اینطور عمل کنید که بهتره:
PC1:
IP Address: 192.168.1.2
Sub net Mask: 255.255.255.0
Default Gateway: 192.168.1.1
Prefferd DNS Server: 192.168.1.1

PC2:
IP Address: 192.168.1.3

PC3:
IP Address: 192.168.1.4

و به هیمن ترتیب...
سوال و مشکلی داشتید بپرسید.

resident
16-03-2011, 21:27
دوستان من تمام تنظیمات را انجام دادم ولی آخرش برای وصل شدن به اینترنت نیاز به کانکشن هست.خودش انومات وصل نمیشه.وایرلسش هم کار نمیکنه.نوت بوکمم که بهش وصل میکنم به نت وصل نمیشه ولی کامپیوترم وصله.تنظیمات ppo... هم انجام دادمم ولی بازم نمیشه!
اگه کمکم کنید ممنون میشم.

شما وقتی اولین درخواست اتصال به اینترنت ازتون صادر شه مودموصل میشه. وقتی اکسپلوررتون رو باز کردید آدرس صفحه موردنظرتون رو وارد کنید، خود مودم اتوماتیک متصل میشه. یا هر دستوری که برای اینترنت صادر بشه، مثلا وقتی توی بازی هستین و وارد بخش online میشید...
اینکه کانکشن برای اتصال و عدم اتصال مودم میشه ساخت یا نه رو هنوز نمیدونم، چون واسم کاربردی نداره زیاد نرفتم دنبالش، اما اگه فهمیدم اینجا میگم.

ما منتظریم

جواب شما رو هم که کامل و مفصل دادم. واستون پیغام خصوصی هم زدم.

اپدیت کردن لازمه حتما ؟ یا جهت رفع اشکاله فقط ؟:5:

مسلما جهت رفع اشکال لازمه. اما گاها میبینی آپدیتی که هست بهبودی موثری داره، اینجاست که بهتره آپدیت رو انجام بدید.

دوستان بخوام قدرت خروجی وایرلس رو کم کنم باید چیکار کنم ؟؟
الان تا 50 متری خونه از یه طرف از اون طرف خونه تا 100 متری وایرلس با قدرت خوب پوشش داره بخوام کمترش کنم تا فقط محدود به محوطه خونه بشه چه تنظیماتی رو باید اعمال کنم؟
:31: یا دور مودمت مانع و کاور بکش:5: یا بهترین کار اینه که Mac Addressهایی اختصاصی و محدودی تعریف کنی تا فقط اونا بتونن متصل بشن. و گزینه دیگه هم گذاشتن پسور هستش.

A.N.A.P
17-03-2011, 20:03
دوستان من این مودم رو واسه PC میخوام چون بیشتر واسه استفاده گوشیم میخوام ! به غیر از خود مودم و تجهیزات داخل

جعبه چه چیز های دیگه ای لازمه ؟ کامپیوترم از این Wi-Fi و این چیزا نداره ها !:31:

resident
17-03-2011, 20:17
دوستان من این مودم رو واسه PC میخوام چون بیشتر واسه استفاده گوشیم میخوام ! به غیر از خود مودم و تجهیزات داخل

جعبه چه چیز های دیگه ای لازمه ؟ کامپیوترم از این Wi-Fi و این چیزا نداره ها !:31:

بالاخره واسه PC میخواهین یا گوشی:31:؟؟
1 عدد مودم - 1 عدد آدوپتور برق - 1 عدد انتن - 1 عدد اسپلیتر - 2 عدد کابل تلفن - 1 عدد کابل LAN کوتاه - احتمالا دفترچه راهنمای چند صفحه ای فارسی - 1 عدد CD راهنما - کارت ضمانتنامه هم که جای خود دارد:46:
بسه دیگه:20:

A.N.A.P
17-03-2011, 22:31
بالاخره واسه PC میخواهین یا گوشی:31:؟؟
1 عدد مودم - 1 عدد آدوپتور برق - 1 عدد انتن - 1 عدد اسپلیتر - 2 عدد کابل تلفن - 1 عدد کابل LAN کوتاه - احتمالا دفترچه راهنمای چند صفحه ای فارسی - 1 عدد CD راهنما - کارت ضمانتنامه هم که جای خود دارد:46:
بسه دیگه:20:
نه دوست عزیز به طور پیش فرض واسه PC هست ولی از خاصیت وایرلسش میخوام واسه گوشی استفاده کنم !

سوال من اینه که گوشی من WiFi داره ولی PC نداره ... چه جوری PC مودم رو شناسایی میکنه ؟

solo8
17-03-2011, 22:34
نه دوست عزیز به طور پیش فرض واسه PC هست ولی از خاصیت وایرلسش میخوام واسه گوشی استفاده کنم !

سوال من اینه که گوشی من WiFi داره ولی PC نداره ... چه جوری PC مودم رو شناسایی میکنه ؟

با سیم های اتصال.(یا USB یا کابل شبکه)

resident
17-03-2011, 23:03

مودم شما از یک طرف به پریز وصله؛ از اونطرف به PC
و حتی اصلا میتونه به PC وصل نباشه. شما هر دستگاه وایرلسی که داری، وایرلسش رو روشن میکنی، مودم تون رو پیدا می کنید (این مودم وایرلس داره دیگه!!!!!!!) مودموتون رو که پیدا کردید کاکنکت میشید و به اینترنت تماما آزاد!! متصل میشید:)
مودم شما یک router هم هست؛ یعنی میتونید دستگاه هایی که بهش وصل میشه تا برن اینترنت رو هم باهم share و متصل کنید. مثلا الان من دو تا کامپیوتر رو با این مودم هم به اینترنت متصل کردم هم باهمدیگه lan هستن و اشتراک فایل و امکان بازی lan دارن.

mehdi_08
17-03-2011, 23:17
شما وقتی اولین درخواست اتصال به اینترنت ازتون صادر شه مودموصل میشه. وقتی اکسپلوررتون رو باز کردید آدرس صفحه موردنظرتون رو وارد کنید، خود مودم اتوماتیک متصل میشه. یا هر دستوری که برای اینترنت صادر بشه، مثلا وقتی توی بازی هستین و وارد بخش online میشید...
اینکه کانکشن برای اتصال و عدم اتصال مودم میشه ساخت یا نه رو هنوز نمیدونم، چون واسم کاربردی نداره زیاد نرفتم دنبالش، اما اگه فهمیدم اینجا میگم.

جواب شما رو هم که کامل و مفصل دادم. واستون پیغام خصوصی هم زدم.

مسلما جهت رفع اشکال لازمه. اما گاها میبینی آپدیتی که هست بهبودی موثری داره، اینجاست که بهتره آپدیت رو انجام بدید.

:31: یا دور مودمت مانع و کاور بکش:5: یا بهترین کار اینه که Mac Addressهایی اختصاصی و محدودی تعریف کنی تا فقط اونا بتونن متصل بشن. و گزینه دیگه هم گذاشتن پسور هستش.
سلام
رمز و اینار و که گذاشتم
می گم داخل تنظیمات وایرلس چیزی برای کم کردن قدرت خروجی نداره؟؟؟

resident
18-03-2011, 16:10
سلام
رمز و اینار و که گذاشتم

تا جایی که من میدونم و گشتم نه. چون با وجود رمزهای WPK2 (املاش درست نوشتم؟!) دیگه نیازی به نگرانی آنچنانی نیست!!!
دلیل اینکه میخواهی برد رو کم کنی چیه؟!

hike
18-03-2011, 16:36
سلام
رمز و اینار و که گذاشتم

اینجا میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
'گزینه transmit power

mehdi_08
18-03-2011, 22:49
تا جایی که من میدونم و گشتم نه. چون با وجود رمزهای WPK2 (املاش درست نوشتم؟!) دیگه نیازی به نگرانی آنچنانی نیست!!!
دلیل اینکه میخواهی برد رو کم کنی چیه؟!
چون شبکه 24 ساعته روشنه گفتم قدرت امواج خروجی رو کمتر کنم بر سلامتی ضرر نداشته با شه

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------
]

اینجا میشه
'گزینه transmit power
این گزینه رو کم کردم ولی پدر سوخته عین قبل سیگنال می ده

hike
19-03-2011, 13:27
چون شبکه 24 ساعته روشنه گفتم قدرت امواج خروجی رو کمتر کنم بر سلامتی ضرر نداشته با شه

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------
]

این گزینه رو کم کردم ولی پدر سوخته عین قبل سیگنال می ده
آنتنش رو میخوای جدا کن. مثل اینکه انتن داخلی هم داره

mehdi_08
19-03-2011, 13:52
آنتنش رو میخوای جدا کن. مثل اینکه انتن داخلی هم داره
مطمئنی آنت داخلی داره؟؟ چون حتی از طریق اون سوکتش هم امواج رو پخش می کنه

hike
19-03-2011, 14:08
مطمئنی آنت داخلی داره؟؟ چون حتی از طریق اون سوکتش هم امواج رو پخش می کنه
منظور منم همینو میگم دیگه . وقتی انتنش رو جدا میکنی باید باز هم انتن بده. منتها باید بردش کمتر بشه. تو منوالش نوشته انتن داخلی هم داره

hike
19-03-2011, 14:14
یا یک کار دیگه بکنی و broadcast ssid رو غیر فعال کنی

mehdi_08
19-03-2011, 20:10
یا یک کار دیگه بکنی و broadcast ssid رو غیر فعال کنی
می شه یه توضیحی در باره این عملکرد بدی؟
فکر کنم برا یمخفی کردن شبکه با شه ها
من می خوام قدرت خروجی روکمتر کنم !!
از نظر -- شدن نگرانی ندارم

hike
19-03-2011, 21:16
می شه یه توضیحی در باره این عملکرد بدی؟
فکر کنم برا یمخفی کردن شبکه با شه ها
من می خوام قدرت خروجی روکمتر کنم !!
از نظر -- شدن نگرانی ندارم
اره همینه .اسم شبکت تو لیست سرچ شبکه ها دیده نمیشه. خب transmit power رو low کردی انتن رو هم جدا کردی. دیگه راهی نمانده.

rameshk
20-03-2011, 16:31
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
من اینترنت رو بین دو تا لپ تاپ و دو تا گوشی بوسیله مودم وایرلس (TD-W 8901 G ) شیر دادم.
میخواستم بدونم که چطوری میتونم بفهمم که چند تا سیستم الان از اینترنت دارن استفاده میکنند؟
نرم افزار خاصي ميخواد؟
در ضمن حالت مودم PPPoE است
3پا3

resident
21-03-2011, 00:24
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
من اینترنت رو بین دو تا لپ تاپ و دو تا گوشی بوسیله مودم وایرلس (TD-W 8901 G ) شیر دادم.
میخواستم بدونم که چطوری میتونم بفهمم که چند تا سیستم الان از اینترنت دارن استفاده میکنند؟
نرم افزار خاصي ميخواد؟
در ضمن حالت مودم PPPoE است
3پا3

برای دیدن LANها به 192.168.1.1 بروید؛ Interface Setup؛ و بعدش LAN.
برای دیدن WLANها نمیدونم میشه یا نه، تاحالا این کار رو نکردم و الان هم واسم مقدور نیست امتحان کنم، ولی امتحان کنید: به 192.168.1.1 بروید؛ Interface Setup؛ و بعدش LAN.

ALI MOSAYEBI
24-03-2011, 11:32
سلام دوستان
دستم به دامنتون ی نفر به من بگه چطور میتونم مودم TP LINL وایر لس رو برای استفاده اینتر نت به وسیله گوشی موبایل تنظیم کنم؟؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
24-03-2011, 12:46
سلام دوستان
دستم به دامنتون ی نفر به من بگه چطور میتونم مودم TP LINL وایر لس رو برای استفاده اینتر نت به وسیله گوشی موبایل تنظیم کنم؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
ابتدا وايرلس رو از روي دستگاه مودم روشن كنيد دكمش رو
سپس به داخل تنظيمات مودم بريد و به قسمت wlan بريد
اول از همه enable كنيد و يه كليد و پسورد هم واسش تعريف كنيد
سپس تنظيمات رو ذخيره كنيد و بيايد بيرون
و با دستگاه ديگه سرچش كنيد و پس از اينكه پيدا كرد پسوردي رو كه داديد بهش رو وارد كنيد و بهش وصل بشيد

موفق باشيد.

rameshk
25-03-2011, 23:45
برای دیدن LANها به 192.168.1.1 بروید؛ Interface Setup؛ و بعدش LAN.
برای دیدن WLANها نمیدونم میشه یا نه، تاحالا این کار رو نکردم و الان هم واسم مقدور نیست امتحان کنم، ولی امتحان کنید: به 192.168.1.1 بروید؛ Interface Setup؛ و بعدش LAN.

از اين مسير فقط ميشه سيستم هايي كه تا حالا از اينترنت استفاده كردند رو ديد (چه باسيم، چه بي سيم)
اما آمار لحظه اي نميده كه بطور واضح تعداد سيستم هاي در حال استفاده رو بده
يعني هيچ نرم افزاري واسش نيست؟

يه سوال ديگه
اين مدل مودم(TD-W 8901 G) ميتونه جاي مودم معمولي عمل كنه؟
مثلا از طريق دايال آپ به اينترنت وصل بشه؟ يا فكس ارسال ودريافت كنه؟

3پا3

resident
26-03-2011, 08:19
از اين مسير فقط ميشه سيستم هايي كه تا حالا از اينترنت استفاده كردند رو ديد (چه باسيم، چه بي سيم)
اما آمار لحظه اي نميده كه بطور واضح تعداد سيستم هاي در حال استفاده رو بده
يعني هيچ نرم افزاري واسش نيست؟

يه سوال ديگه
اين مدل مودم(TD-W 8901 G) ميتونه جاي مودم معمولي عمل كنه؟
مثلا از طريق دايال آپ به اينترنت وصل بشه؟ يا فكس ارسال ودريافت كنه؟

3پا3

اولا آهان:) این "3پا3" رو فک کردم اشتباهی نوشتید، الان فهمیدیم چیه:)
دوما نه!!!!!!!!! شما میگید "سيستم هايي كه تا حالا از اينترنت استفاده كردند"؛ اما اینجا History نیست و نداره!! اونجا که معرفی کردم دستگاه هایی که همین الان به مودم متصل هستند رو نشون میده نه دستگاه هایی که "تاحالا" از اینترنت استفاده کردند!!
سوما هم نه، امکان پذیر نیست به صورت دیال آپ به اینترنت وصل شوید.
اگر در جریان قیمت فکس مودم هستید که هیچی اما اگه نه یه فکس مودم گیگابایت (Windows 7 Supported:7:) به قیمت 8.000تومان میتونید بخرید و نصب کنید.

maziarb
27-03-2011, 01:04
سرعت منم پایین بودش، الان بهتر شده، فکر کنم حداقل تا بعد از عید سرعت بالا باشه(عیدی باشه) انشا... همیشه سرعت بالا باشه،

Royce
30-03-2011, 00:46
دوستان برد وایرلس این مودم چقدره؟در حد قابل قبول هست؟
با پارس آنلاین که مشکلی نداره؟
ممنون

resident
30-03-2011, 08:57
ممنون

دوستمون توی همین تایپیک به صورت تجربی امتحان کردن:20:

این مودم مشکلی نداره؛ مگر اینکه پارس آنلاین مشکل داشته باشه:5:

hike
30-03-2011, 12:24
ممنون
بردش باید خیلی خوب باشه. دوستان هم که اشاره کردند. من امروز یکی خریدم .41 تومن.
بدون انتن بیرونی و transmit power روی low دو خط انتن در فاصله 1 متری میده.

هشت بهشت
30-03-2011, 12:28
سلام .

بالاخره بعد از چند ماه توی تاپیک خودم پست دادم :31:

ممنون

من با وایرلس از 3 تا اتاق فاصله ( حدود 11 متر ) خوب دریافت میکردم .

البته طبیعیه که توی سرعت دانلود و کیفیت سیگنال دریافتی اثر میذاره .

با پارس آنلاین هم مشکلی نداره ( کلا با هیچ ISP مشکل نداره ؛ بچه خوبیه :27: )

naser-iran
31-03-2011, 22:44
دوستان سلام من میخواستم بدونم میشه بااین مودم کلا چند سیستم رو با هم شیر کرد مثلا 3 سیستم رو و یه ری س ی و ر لینوکسی رو
ایا میشه هارد میان این سیستم هارو با این مودم به اشتراک بزارم یا قطعاتی مثل کارت دی وی بی رو
در ظمن سیستم سوم تو مغاذه هستش ومن میخوام از طریق دوتا اکسس پوینت نانو استیشن 5 اینها رو به هم وصل کنم تو مغاذه که مشکلی برای وصل کردن نانو استیشن نیست اما تو منزل که دو سیستم دارم و یه ری سی ور مشکل کمود کارت شبکه دارم ایا میشه اون نانو استیشن رو هم به این مودم وصل کرد ممنون میشم جوابمو سریع بدین

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

واگه میشه چه جوری

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

لطفا یه کوچولو توضیع بدین

resident
01-04-2011, 00:31
دوستان سلام من میخواستم بدونم میشه بااین مودم کلا چند سیستم رو با هم شیر کرد مثلا 3 سیستم رو و یه ری س ی و ر لینوکسی رو
ایا میشه هارد میان این سیستم هارو با این مودم به اشتراک بزارم یا قطعاتی مثل کارت دی وی بی رو
در ظمن سیستم سوم تو مغاذه هستش ومن میخوام از طریق دوتا اکسس پوینت نانو استیشن 5 اینها رو به هم وصل کنم تو مغاذه که مشکلی برای وصل کردن نانو استیشن نیست اما تو منزل که دو سیستم دارم و یه ری سی ور مشکل کمود کارت شبکه دارم ایا میشه اون نانو استیشن رو هم به این مودم وصل کرد ممنون میشم جوابمو سریع بدین

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

واگه میشه چه جوری

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

لطفا یه کوچولو توضیع بدین

بله، شما میتونید 4تا سیستم رو از طریق اتصال کابل LAN و بقیه رو از طریق وایرلس باهم share کنید، و به طور پیش فرض تمام امکانات هر سیستم share میشه، برای مثال با سیستم یک میتونید از پرینتر سیستم 2 استفاده کنید. درمورد کارت --- تجربه ای ندارم و نمیدونم ولی فک نمیکنم بشه چون کارت --- به صورت stream هستش، گفتم که نمیدونم، شاید هم بشه!!
نانو استیشن نمیدونم دقیقا چیه ولی از اسمش پیداست که شبکه ها رو گویا به هم وصل میکنه، در این مورد دیگر دوستان اظهار نظر کنن.

Honradez
01-04-2011, 01:24
سلام.

مي‌خواستم بپرسم چطور ميشه روي مودم رمز گذاشت. يعني منظورم اينه که يه رمزي باشه که کس ديگه‌اي با اتصال به شبکه وايرلس نتونه تنظيماتشو دستکاري کنه.

با تشکر.

resident
01-04-2011, 08:40
سلام.

مي‌خواستم بپرسم چطور ميشه روي مودم رمز گذاشت. يعني منظورم اينه که يه رمزي باشه که کس ديگه‌اي با اتصال به شبکه وايرلس نتونه تنظيماتشو دستکاري کنه.

با تشکر.

برای رمز ورود به تنظیمات مودم به آدرس زیر بروید:
- 192.168.1.1
- Maintenance
که خودش اتوماتیک سربرگ اول (Administration) رو میاره، اونجا می تونید رمز ورود رو تغییر بدید.
برای رمز وایرلس هم:
- Interface Setup
- Wireless
در قسمت Authentication Type نوع کدگذاری رمز رو انتخاب می کنید و بسته به نوع انتخابی می بایست رمز بدید. برای مثال حداقل 8 کاراکتر و حداکثر 63 کاراکتر اسکی؛ یا 8 الی 64 کاراکتر اعداد و حروف؛،...

sahba.
01-04-2011, 17:33
با سلام
من مودم TP-LINK TD-W8960N خریدم 67000 تومن و adsl شاتل دارم
حالا مشکل من اینه که مودم در حالت Bridge خیلی خوب کار میکنه ولی در حالت pppoe کانکت میشه و سایتارو هم باز میکنه اما بعضی از سایتارو مثل gmail و google reader رو باز نمیکنه به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه
البته dns server هم از شاتل گرفتم و ست کردم اما بازم جواب نداد
ممنون

sahba.
02-04-2011, 08:05
با سلام مجدد
راه حل مشکل رو فهمیدم اینجا قرار میدم شاید بدرد کسی بخوره
داخل تنظیمات مودم یه گزینه هست به نام MTU که به صورت پیش فرض دیفالت هست که باید اونو تغییر بدیم روی 1392 البته بعضی از ispها متفاوت که با سوال از isp میشه این عددو بدست بیاریم

:20:

joe_satriani
02-04-2011, 13:30
با سلام
من مودم TP-LINK TD-W8960N خریدم 67000 تومن و adsl شاتل دارم
حالا مشکل من اینه که مودم در حالت Bridge خیلی خوب کار میکنه ولی در حالت pppoe کانکت میشه و سایتارو هم باز میکنه اما بعضی از سایتارو مثل gmail و google reader رو باز نمیکنه به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه
البته dns server هم از شاتل گرفتم و ست کردم اما بازم جواب نداد
ممنون

با سلام
فكر نكنم اين مشكل كه جيميل و گوگل ريدر رو باز نكنه ربطي به نوع تنظيمش باشه
شما اين مشكل رو به شركت بگيد
از سمت اونا هست

موفق باشيد.

Royce
03-04-2011, 18:13
سلام
دو تا سوال مهم برام پیش اومده
اول اینکه این مودم آیا این قابلیت و داره که وقتی به کامپیوتر وصل نیست (یا کامپیوتر خاموشه)اینترنت و از طریق وایرلس شیر کنه؟
سوال دومم اینه که برای امنیت وایرلس روش پسورد میذاشتیم یا مک آدرس بهش معرفی میکردیم حالا برای اون 4 تا پورت خروجی شبکه چیکار میشه کرد؟ آیا اگه تنطیمات روی pppoe باشه و مودم روشن باشه کسی مثلا لپ تاپشو از طریق کابل شبکه به مودم وصل کنه میتونه اینترنت کار کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

hike
04-04-2011, 22:08
سلام
دو تا سوال مهم برام پیش اومده
اول اینکه این مودم آیا این قابلیت و داره که وقتی به کامپیوتر وصل نیست (یا کامپیوتر خاموشه)اینترنت و از طریق وایرلس شیر کنه؟
سوال دومم اینه که برای امنیت وایرلس روش پسورد میذاشتیم یا مک آدرس بهش معرفی میکردیم حالا برای اون 4 تا پورت خروجی شبکه چیکار میشه کرد؟ آیا اگه تنطیمات روی pppoe باشه و مودم روشن باشه کسی مثلا لپ تاپشو از طریق کابل شبکه به مودم وصل کنه میتونه اینترنت کار کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سوال اول جوابش مثبته
ولی در مورد دوم فکر نکنم راه موثری برای محدود کردن پورت شبکه روی این مدل مودم وجود داشته . بله در حالت pppoe اترنت هم به اینترنت وصل میشه. میشه dhcp رو غیر فعال کرد و ip مودم رو هم عوض کرد. منتها ارتباط لن هم دچار مشکل میشه.

ESMALVAFA2005
04-04-2011, 22:14
سلام خدمت دوستان عزيز:)
من يكي از همين مودم هاي TD-W 8901 G دارم
مي خواستم ببينم آيا اين امكان وجود داره كه با استفاده از پورت هاي LAN اين موم بين دو تا كامپوتر شبكه راه اندازي كرد(بدون استفاده از تجهيزات ديگر،فقط با همين مودم وكابل شبكه)؟!
اگه امكان پذير هست، چگونه؟!
در حال حاضر اينترنت روي مودم هستش و براي استفاده از اينترنت روي كامپيوتر دومي نيازي به روشن بودن كامپيوتر اولي نيست! كه بسيار هم عالي هستشD:
اگه همچين امكاني وجود داره از خريد و اضافه كردن يه كارت شبكه بي سيم راحتم كردينp:
اگر هم سوال و درخواستم تكراري هست همينجا عذر خواهي مي كنم،توي تاپيك چرخيدم ولي به نتيجه اي نرسيدم،مطالب خيلي زياد بودs-:

Royce
05-04-2011, 00:17
در مورد پست شماره 482 اگه کسی اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه پیلیز

hamidrezaj
05-04-2011, 04:28
سلام

از دوستان میخواستم بپرسم مودم TD-W 8901 G مشکلی با پارس آنلاین نداره؟ چون میخواستم

این مدل یا Zyxel 660RU بگیرم. نمیدونم کدوم رو بگیرم , لطفا بگید کدوم رو بگیرم چون تو قسمت راهنمایی خرید

به نتیجه نرسیدم.

ممنون

hike
05-04-2011, 05:38
سلام خدمت دوستان عزيز:)
من يكي از همين مودم هاي TD-W 8901 G دارم
مي خواستم ببينم آيا اين امكان وجود داره كه با استفاده از پورت هاي LAN اين موم بين دو تا كامپوتر شبكه راه اندازي كرد(بدون استفاده از تجهيزات ديگر،فقط با همين مودم وكابل شبكه)؟!
اگه امكان پذير هست، چگونه؟!
در حال حاضر اينترنت روي مودم هستش و براي استفاده از اينترنت روي كامپيوتر دومي نيازي به روشن بودن كامپيوتر اولي نيست! كه بسيار هم عالي هستشD:
اگه همچين امكاني وجود داره از خريد و اضافه كردن يه كارت شبكه بي سيم راحتم كردينp:
اگر هم سوال و درخواستم تكراري هست همينجا عذر خواهي مي كنم،توي تاپيك چرخيدم ولي به نتيجه اي نرسيدم،مطالب خيلي زياد بودs-:
بله میشه. کافیه که دستگاهها از مودم ip بگیرند. بعد فایروال ویندوز را روی هر پی سی غیر فعال کنید بعد از چک کردن ای پی هر سیستم ، با دستگاه دیگه اونو ping کنید تا بببینید همدیگر رو می ببینند یا نه .

سلام

از دوستان میخواستم بپرسم مودم TD-W 8901 G مشکلی با پارس آنلاین نداره؟ چون میخواستم

این مدل یا Zyxel 660RU بگیرم. نمیدونم کدوم رو بگیرم , لطفا بگید کدوم رو بگیرم چون تو قسمت راهنمایی خرید

به نتیجه نرسیدم.

ممنون

مشکلی نداره. نگران نباش.منتها چون مودم رو از خودشون نمیگیری برای تنظیم بهت کمک نمی کنند.زیکسل که بی سیم نیست . این بی سیمه. زیکسل چنده؟ اگر بی سیم نمیخوای میتونی asus am604 بگیری. بچه ها 23 خریدن.

هشت بهشت
05-04-2011, 09:53
← شبکه کردن سیستمها با استفاده از مودم ADSL وایرلس دار →

:10:

lilietttt
05-04-2011, 15:59
سلام ...کمک....کمک... من مودم وایرلس 2600یو دی لینک گرفتم کانفیگشم کردم الان از طریق لن وصله ولی با وایر لس هرکار میکنم وصل نمیشه نه با موبایل نه با لپتاپ همه ی اون گزینه های اینیبل وایرلسمم روشنه تو تنظیمات مودم بهم گفتن باید حالتwpa رو تغیر بدم ولی نمیدونم چطوری توروخدا کمک کنید بگید... من هرچقدرم دنبال pppoe میگردم پیداش نمیکنم... مشکل از چیه؟

hamidrezaj
05-04-2011, 16:18
بله میشه. کافیه که دستگاهها از مودم ip بگیرند. بعد فایروال ویندوز را روی هر پی سی غیر فعال کنید بعد از چک کردن ای پی هر سیستم ، با دستگاه دیگه اونو ping کنید تا بببینید همدیگر رو می ببینند یا نه .

مشکلی نداره. نگران نباش.منتها چون مودم رو از خودشون نمیگیری برای تنظیم بهت کمک نمی کنند.زیکسل که بی سیم نیست . این بی سیمه. زیکسل چنده؟ اگر بی سیم نمیخوای میتونی asus am604 بگیری. بچه ها 23 خریدن.

قیمت زیکسل اطراف 45 تومنه , و به نظر دوستان زاکسل بهتره یا ASUS am604 یا TD-W 8901G ؟

البته ASUS am604 دو نوع وایرلس و سیمی داره.

من فعلا از لب تاپ استفاده نمیکنم البته شاید از اینترنت موبایل استفاده کنم فقط مهم واسم کیفیت و سرعت مودم هست که به مرور ادا درنیاره.

hike
05-04-2011, 18:20
قیمت زیکسل اطراف 45 تومنه , و به نظر دوستان زاکسل بهتره یا ASUS am604 یا TD-W 8901G ؟

البته ASUS am604 دو نوع وایرلس و سیمی داره.

من فعلا از لب تاپ استفاده نمیکنم البته شاید از اینترنت موبایل استفاده کنم فقط مهم واسم کیفیت و سرعت مودم هست که به مرور ادا درنیاره.
همشون خوبن. میتونی smc هم بخری. 2.5 سال گارانتی تعویض داره. بیسیمش با 4 پورت لن قبل از عید 47 بود.ایسوس 604 انتخاب خوبیه. من 602 هم دارم از سال 85 داره کار میکنه.اون موقع شاتل 75 تومن بهمون انداخت.

hamidrezaj
05-04-2011, 19:14
ممنون

از خرید Zyxel 660RU منصرف شدم چون یه پورت LAN داره

فقط بین TD-W 8901G و ASUS AM604 موندم کدوم رو بگیرم. مدل های دیگه دوست ندارم بگیرم.

D@niel
06-04-2011, 15:50
سلام دوستان.

با وایرلس این مودم یه مشکل کوچیک دارم.
میخوام با لپ تاپ وصل بشم به اینترنت که نمیشه.نمیدونم مشکل کجاست.
مودم و لپ تاپ با هم در ارتباط اند اما به اینترنت وصل نیست وایرلس مودم.

اینم عکسش :

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

پ.ن : با گوشی هم تست کردم جواب نداد.
تنظیمات خاصی داره مودم؟

hike
06-04-2011, 16:46
سلام دوستان.

اینم عکسش :

تنظیمات خاصی داره مودم؟
خب یک عکس هم از صفحه تنظیمات وایرلس مودم بگذارید ..

D@niel
06-04-2011, 17:24
خب یک عکس هم از صفحه تنظیمات وایرلس مودم بگذارید ..
خدمت شما...
عکس یه خورده بزرگ بود لینکش رو گذاشتم.
مرسی

راستی چراغ اینترنت مودم هم خاموش هست.اما من طبق تنظیماتی که دوستان گفتن کانفیگ کردم که جواب نداد.

hike
06-04-2011, 18:11
خدمت شما...
مرسی

راستی چراغ اینترنت مودم هم خاموش هست.اما من طبق تنظیماتی که دوستان گفتن کانفیگ کردم که جواب نداد.
یکبار رمزی سازی رو غیر فعال کنید ببینید فرقی میکنه..بعد ip دیفالت مودم رو هم از یک رنج دیگه بدید و همچنین رنج dhcp . بخصوص اگر از مخابرات دارید..

hamidrezaj
06-04-2011, 22:30
دوستان لطفا راهنمایی کنند بین TP-LINK TD-W 8901G و ASUS AM604 موندم کدوم رو بگیرم؟

منتظرم ممنون

هشت بهشت
06-04-2011, 22:48
خدمت شما...
مرسی

اگه چراغ اینترنت خاموش باشه 2تا دلیل داره .

1 - خطتون هنوز رانژه نشده
2- توی سیم کشی تلفنتون قطعی هست .

اگه مطمئن هستین که خطتون رانزه شده ، مودم رو ببرید ورودی سیم تلفن به خونه ـتون و از اونجا امتحان کنین

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

دوستان لطفا راهنمایی کنند بین TP-LINK TD-W 8901G و ASUS AM604 موندم کدوم رو بگیرم؟

منتظرم ممنون

بستگی به بودجه تون داره

معمولا Asus هم بهتره و هم گرونتر

hamidrezaj
06-04-2011, 23:56

قیمت دوتاش هم تقریبا یکیه
لطفا با دلیل پیشنهاد بدید

liali
07-04-2011, 20:21
سلام دوستان.

اینم عکسش :

تنظیمات خاصی داره مودم؟

منم یه همچین مشکلی داشتم زنگ زدم به پشتیبانی و خطم رو ریست کردن . مودم رو خاموش کردم وبعد از 20 دقیقه مشکلم برطرف شد
لااقل فعلا که بر طرف شده !

یه سوالی داشتم میخواستم بدونم در اکانت شبانه ی صبانت اگر با وایرلس وصل شده باشیم بعد از یک ساعت که دیسکانکت میشه خودش دوباره کانکت میشه یا اینکه چه جوریاست؟