PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا می شه پلاگین های برنامه های دیگه رو وارد پریمیر کرد؟

bb
06-04-2006, 20:03
سلام
چه طوری می شه از پلاگین های فتوشاپ یا برنامه های دیگه در adobe primerer استفاده کرد؟

Elfin-D
07-04-2006, 00:28
نميشه
هر برنامه پلاگين مربوط به خودش رو داره

bb
07-04-2006, 20:18
خوب از پلاگین after effect چطور؟

arash_irani
08-04-2006, 00:23
خوب از پلاگین after effect چطور؟
سلام دوست من
اين سوال شما تقريبا شبيه اينه كه بگيم ايا تو انجمن پي سي ورد ميشه پست داد و همان پست رو در انجمن ديگه اي ببينيم :biggrin:
( شوخي بود عزيز )

تا جايي كه من ميدونم فرمت هاي پلاگين ها و همينطور نحوه كار هر پلاگين در يك برنامه خاص جوري تعريف شده كه اون برنامه قادر به خواندن و اجرا كردن پلاگين ها هست بجز برنامه فتوايمپكت كه از پلاگين هايي كه بر روي فتوشاپ نصب شده هم ميتونه استفاده كنه (البته من چند تا نصب كردم اينجور ديدم شايد براي همه پلاگينها اين مساله صادق نباشه )

ولي در كل شما ميتونيد فايلهاتون رو در برنامه فتوشاپ بسازيد و هر نوع افكتي رو بهش اعمال كنيد و بعد فرمت اون رو با همان فرمت PSD ذخیره کنید و بعد اون رو به برنامه پریمیر بیاورید و بعد در اونجا فایل رو ویرایش و به قولی میکس کرده و با همان فرمت prproj. برای پریمیر نسخه پرو و یا با فرمت ppj. مربوط به نسخه های قبلی برنامه پریمیر
که فرمت خروجی برنامه پریمیر هست ذخیره و بعد اون رو به برنامه افتر افکت ببرید
البته یک مشکلی که هست باز در برنامه افتر افکت هم نمیتونید فیلتر های اعمال شده در برنامه پریمیر بر روی فایلهاتون رو در اون برنامه مشاهده کنید ولی میتونید یک سری از فیلتر ها و ترانزیشن هایی رو که در برنامه پریمیر اعمال کردید رو در خود برنامه افتر افکت انجام بدین

در کل عزیز شما باید در هر برنامه کارتون رو انجام بدین و با خیال راحت اون رو رندر و سپس فایل خروجی گرفته و بعد اون رو به برنامه دیگر برده و سایر کارها رو در برنامه بعدی انجام بدین
امیدوارم که متوجه شده باشید
موفق باشید
یا حق

siadate
17-04-2006, 06:20
دوست اين چه كاريه كه شما پلاگين فتوشاپ را روي پريماير سوار كنيد از نرم افزارهاي زير استفاده كنيد

1- هالييوود اف ايكس
2-ويدئو اف ايكس

هر كدام قابليت اين را دارند تا نرم افزار مورد نظر را خودتان انتخاب كنيد

bb
17-04-2006, 06:48
دوست خوب من
سلام
من با همه این برنامه ها کار کردم
فقط یه سئوال بود گفتم بذاربپرسم
راستی در مورد ویدئو اف ایکس بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

siadate
17-04-2006, 08:31
اينم يه نرم افزاري مانند هالي وود است اما خيلي سريعتر وداراي حجم كمتري است وتقريبا قابيلتهاي هالييوود رادارد