PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد fujifilm s2000 hd

naseresmaeily
26-03-2010, 00:41
با سلام
دوستان من ميخوام يك دوربين فوجي s2000HD بخرم.مي خواستم ببينم نظرتون در مورد اين دوربين و كيفيت عكس هاش چيه..؟؟؟
ممنون ميشم اگه كسي اين دوربين رو داره يك يا دو عكس با كيفيت اصلي برام بزاره....
باتشكر.

M A X I M U M
26-03-2010, 06:26
خب از اسمش مشخصه
اين نوع دوربين مسلما فضاي خوبي دارن و همچنين قابل ارتقا مي باشند. كيفيت هم كه اسم دوربين گوياي همه چيزه
فقط پيشنهاد مي كنم قيمت هارو سبك سنگين كنيد و اگه تفاوت زيادي با مدل هاي بالاتر نداشت اونارو انتخاب كنيد

naseresmaeily
26-03-2010, 12:25
دوست عزيز ممنون از پاسختون..
من چند تا عكس كه توسط اين دوربين گرفته شده توي اينترنت ديدم ولي چون كوچيك شده بودن به كيفيت عكس ها شك كردم و احساس كردم گرمي خاصي توي اين عكس ها نيست.مي خواستم ببينم شما يا كسي از دوستان عكس هاي اين دوربين را با كيفيت اصلي ديده؟
اگه از اين مورد مطمين بشم همين امروز مي خرم.....
با تشكر

seymour
26-03-2010, 19:10
دوست عزيز ممنون از پاسختون..
من چند تا عكس كه توسط اين دوربين گرفته شده توي اينترنت ديدم ولي چون كوچيك شده بودن به كيفيت عكس ها شك كردم و احساس كردم گرمي خاصي توي اين عكس ها نيست.مي خواستم ببينم شما يا كسي از دوستان عكس هاي اين دوربين را با كيفيت اصلي ديده؟
اگه از اين مورد مطمين بشم همين امروز مي خرم.....
با تشكر
این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین.

ضمناً در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم نمونه های زیادی موجوده..

کلاً برای سرچ در این مورد، واژه sample+s2000hd رو سرچ کن.

sastwhc
27-03-2010, 11:05
با سلام
دوستان من ميخوام يك دوربين فوجي s2000HD بخرم.مي خواستم ببينم نظرتون در مورد اين دوربين و كيفيت عكس هاش چيه..؟؟؟
ممنون ميشم اگه كسي اين دوربين رو داره يك يا دو عكس با كيفيت اصلي برام بزاره....
باتشكر.

مزایای این دوربین گرم بودنه عکس ها و داشتن رینگ فوکوس اسن و البته ایزوی بالا و نکات منفیش نویز در ایزوی بالا و افت کیفیت در حالت تله است و البته با توجه به قیمتش در کنار SX20 یکی از انتخاب های خوبه SLR Like محسوب میشه اما یادت نره کیفیت خروجی SX20 بهتره (البته بعد post processing احتمالا فوجی نتیجه ی بهتری داره)

P A R S A
27-03-2010, 12:23
مزایای این دوربین گرم بودنه عکس ها و داشتن رینگ فوکوس اسن و البته ایزوی بالا و نکات منفیش نویز در ایزوی بالا و افت کیفیت در حالت تله است و البته با توجه به قیمتش در کنار SX20 یکی از انتخاب های خوبه SLR Like محسوب میشه اما یادت نره کیفیت خروجی SX20 بهتره (البته بعد post processing احتمالا فوجی نتیجه ی بهتری داره)
اینی که شما داری میگی S200 EXR هست، این بنده خدا داره میگه S2000 HD !

sastwhc
27-03-2010, 13:38
اینی که شما داری میگی S200 EXR هست، این بنده خدا داره میگه S2000 HD !

تایید میشه
منظورم s200 exr

sastwhc
27-03-2010, 14:02
متاسفانه شاید با اطمینان می توان گفت که یک SLR Like عالی نیست اما از S2500 بهتر است .هنگام فیلم برداری نماهای دور کمی تار بودند . . . ولی عکس هایش بنظر من سرد نیامد.(فکر کنم حدود 3 یا 4 ماه پیش یکی از دوستان از ان داشت ولی برای اطمینان نمونه ی عکس هایش را در image-resource ببینید.
تا یادم نرفته بگم با توجه به قیمتش باید گفت عکس های خوبی میگبره و احتمالا در این قیمت ها گزینه بهتری نداری اما اگر در مورد قیمت مصالحه کنی مورد ها بهتر کم نیستند
==================
بازم تاکید میکنم با این قیمت اصلا نمیتونی یه سوپر زوم در این حد بخری اما بهرحال SX20 با قیمتی به مراتب بالاتر خروجی بهتری دارد

naseresmaeily
30-03-2010, 19:30
دوستان از شما به خاطر پاسخ هاتون ممنون هستم...
من همچنان دارم تحقيق مي كنم....

ebi66_boukan
31-03-2010, 00:33
من این دوربین رو دارم.به عنوان کسی که به عکاسی علاقه منده اصلا توصیه نمیکنم.از عکس هاش راضی نیستم(البته شاید من توقعم بالاست)
ولی اگه بودجت میرسه روی canon sx20,sx10 و یا sony hx1 .panasonic fz-28,fz-35 فکر کن.من که دیگه عمرا SLR Like بگیرم.دوربین بعدی من SLR خواهد بود.پس شما هم خوب فکر کن.اگه هدفت صرفا ثبت خاطرست هر دوربینی میتونه نیازتو برطرف کنه ولی اگه به عکاسی علاقه داری مطمئن باش دوربین های SLR like به علت محدودیت(از جمله نویز دیافراگم و ....)نمیتونن جوابگوی نیاز های شما باشن.
راستی اگه بودجت به اونایی ک بالا گفتم نرسید اینم خوبهcanon SX200IS
موفق باشی

sastwhc
01-04-2010, 06:06
من این دوربین رو دارم.به عنوان کسی که به عکاسی علاقه منده اصلا توصیه نمیکنم.از عکس هاش راضی نیستم(البته شاید من توقعم بالاست)
ولی اگه بودجت میرسه روی canon sx20,sx10 و یا sony hx1 .panasonic fz-28,fz-35 فکر کن.من که دیگه عمرا SLR Like بگیرم.دوربین بعدی من SLR خواهد بود.پس شما هم خوب فکر کن.اگه هدفت صرفا ثبت خاطرست هر دوربینی میتونه نیازتو برطرف کنه ولی اگه به عکاسی علاقه داری مطمئن باش دوربین های SLR like به علت محدودیت(از جمله نویز دیافراگم و ....)نمیتونن جوابگوی نیاز های شما باشن.
راستی اگه بودجت به اونایی ک بالا گفتم نرسید اینم خوبهcanon SX200IS
موفق باشی

من با شما موافقم متاسفانه کیفیت خروجی و امکانات جانبی این سری از دوربینه ای فوجی چندان قابل توجه نیست ولی بی تردید قیمت خوبی دارند و البته ادیت پس از عکاسی میتواند تا حدی کمک کند
موفق باشید