PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه و سفید

mohsensada
25-03-2010, 19:17
خوب بعداز این همه گشت زدن توی اینترنت و اینطرف و اونطرف پیش خودم گفتم یه جای رو به کمک شما دوستان درست کنیم تا اگه کسی سوالی در مورد خریدن دستگاه - مارک- مدل دستگاه و مشخصات فیزیکی و مکان موردنظر برای خرید و سایت های موجود را اطلاع رسانی کنیم تا همگی بتوانند از تجربه یکدیگر استفاده کنند.

Aria it
25-03-2010, 19:43
دو سایت زیر از سایت های جامع و کاربردی هستند که می تونید اطلاعاتی در مورد دستگاه های کپی رنگی و سیاه و سفید به دست آوردید که می تونید مدل های مختلف را با هم مقایسه کنید-از قیمت دستگاه ها با خبر بشید و ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsensada
25-03-2010, 19:54
من خودم از copy bazarخریداری کرده ام یه کپی رنگی درست پارسال خریدم - یه نفر به اسم نظرزاده اونجاست که بهتون پیشنهاد می کنم اگه دستگاه می خواهید حتماً یه سر بزنید و یه سایت دیگه هم که تازه آشنا شدم خیلی مفید است رو به شما پیشنهاد می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - این سایتی کپی لاین هم خیلی شباهت به کپی بازار داره تقریباً کپی هم دیگرند ولی بازهم یه سربزنید - دستگاه ها با قیمت های متفاوت هست.

mohsensada
26-03-2010, 17:45
خوب برای شروع امروز من خودم در کل تعریف استوک و یا مزایا و معایب استوک خریدن را تعریف می کنم.
استوک به دستگاه های گفته می شود که بمدت محدودی در کشور های اروپایی کار کرده و بعداز مدتی بدلیل قوانین خاص خود کشورهای اروپایی میاند دستگاه نو تحویل می دهند و دستگاه های کارکرده را خریداری می کند. و بعد از ان دلالان ایرانی این دستگاه ها که اکثراً تمیز هستند را به قیمت نامحدودی خریداری می کند و سپس با یه سرویس اولیه دستگاه را آماده فروش می کنند پس دستگاه های استوک با توجه به اینکه قیمت پایینی دارند، می توان کار زیاد با کیفیت مطلوب ازش کشید (البته کسانی هم هستند که دستگاه درب داغو که زمانی استوک بودند و بعداز اینکه به ایران امده و استفاده لازم را کرده اند و به قول معروف پوکیده شده است را بخواهند بجای استوک بفروشند. که باید حواستان در این مورد جمع باشه از کی می خرید) مثلآ قبلاً مدل های ریکو از 10 شروع می شد مثل 1035&1045 که الان استوک محسوب نمی شود و دست دوم بحساب میاید چون زمان ورود انها بیش از 2 سال به ایران می گذرد و دستگاه های جدید با 20 که همون پیشرفته مدل های 10 هست به بازار امده هست. مثل 2045&2035.
و در کل اگر شما بخواهید یه دستگاهی که تمام امکانات از جمله سرعت، کپی دور همزمان و سورت و... باید یه چیزی حول و حوش 5الی 6 میلیون شاید هم بیشتر بدید ولی در صورتی مه قیمت تموم شده یه دستگاه استوک معمولی 2045 تقریباً 1200 تومان هست که خیلی مغرون به صرفه هست.

aliy2324
31-03-2010, 16:57
سلام دوستان من می خوام برای مغازه یه دستگاه بخرم کارم هم گرفتن کپی
می خوام قیمت دستگاه با نباشه نهایتش 450
شما دستگاه های چند کاره پیشتهاد میکنید یا فتوکپی؟
امکانات مورد نظرم هم
1-قابلیت چاپ دورو
2-کیفیت ساخت مناسب, نباشه بعد از یک ماه خراب شه
3_هزینه کم شارژ یا تونر
4-گستردگی خدمات پس از فروش و لوازم جانبی

خودم چند مورد از کانن دیدم و یه مدل لکس مارک نظرتون درباره این مدل ها بگید و اگه مدل بهتری هم سراغ دارین بگید ممنون میشم

چند کاره کانن مدل 4330d (چاپکر کپی اسکنر) دارای چاپ دورو ADF 20 قیمت 285
کانن فوتکپی D320 کارکرد کارتریج 3500 -ADF نداره نمیدونم دورو میزنه یا نه 375
کانن فوتکپی D340 دارای ADF , چاپ دورو از 450 گرون تره
البته ببخشید اینجا میپرسم شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی جاهای مربوطه زدم کسی جواب نداد !

mohsensada
31-03-2010, 22:37
سلام علی
دستگاه های کانن نسبتاً کیفیت خوبی نسبت به بقیه ی دستگاه ها دارد - پس در این مورد خاطر جمع باش که دستگاه خوبی است و کیفیت هم که اگر همان اول خوب باشه خاطرجمع باش که هرچی از دستکاه کار بکشی به مرور زمان کیفیت پایین میاد- و می تونی یه درام بخری برای کارهای پرکیفیت و اینکه بگم سرویس کار در اغلب نقاط کشور وجود دارد ولی به نظر من دستگاه های ریکوافیشیو که در همه جا معروفه بخاطر کم هزینه بودن و ارزانی دستگاه ازجمله امکاناتی مانند:
اسکن - پرینت - حافظه - چاپ دورو ADF و .... هست را بهت پیشنهاد می کنم
باز هم سوالی بود در خدمتم

جاسم کدخدایی بنت
01-04-2010, 12:53
منم موافقم با محسن آقا

aliy2324
01-04-2010, 16:52
سلام مرسی که کمک کردین
درکل بنظرتون این دستگاه های چند کاره برای کپی گرفتن توی مغازه مناسب هستند (البته حجم کار خیلی بالا نیست)
میشه یه مدل از این دستگاه های ریکوافیشیو تو این رنج قیمت معرفی کنید؟

mohsensada
01-04-2010, 19:32
خوب عزیز دستگاه توی سایت های که بالا زده ام مدل و قیمتش هست می تونی بری ببینی - ولی رنج قیمتی شما اگه همون 450 هزارتومان هست خوب بهت پیشنهاد می کنم یه چهارکاره کانن مدل mf4140 که قیمت 330 هزارتومان هست با یکسال گارانتی و اخرین سایز هم A4 هست ودرضمن اینکه دستگاه های 4 کاره خوب هست یا نه دستگاه های hp که خودم هم داشته ام واقعاً افتضاح هم کیفیت پایین دارند و هم اینکه مخزن 700 تایی داره که بیشتر 1000 تا کپی نمی تونی استفاده کنی - ولی کانن هم کیفیت بالا و هم اینکه سگ جونه و مخزن 2000 تایی داره که من خودم تا 5000 تام چاپ کردم و مشکلی نداره .
ولی بنظر من می تونی با 700 الی 800 یه دستگاه ریکو 1045 رو بخری که هم سرعت بالا (دقیقه ی 45 عدد کپی یا پرینت) و هم سایز a3 هم می زنه - فقط باید سعی کنی تمیز بخری
((الان در شهرستان کاشان که من خودم اولین استفاده کننده چهارکاره کانن بودم اکثر دفترفنی ها ، بانک ها و کافی نت ها هم اورده اند))
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی لازم را کرده باشم.

mohsensada
06-04-2010, 22:20
خوب کسی اگه دستگاه پلاتر داره یه خورده توضیح بده چه جوری هستش.
مدل - قیمت و .....

mohsensada
13-04-2010, 11:02
فکر کنم کسی پلاتر نداره - یا اینکه نمی خواهند رقیب پیدا کنند.
بابا کمک کنید دیگه ببینم چی به چیه؟
شاید ما هم خریدیم. ههههههههه

mohsensada
29-04-2010, 13:28
خب چرا کسی در مورد پلاتر ها توضیح چیزی نمی ده - باشه خودم اطلاعات درمیارم میزارم .

SevenART
30-04-2010, 01:40
خوب کسی اگه دستگاه پلاتر داره یه خورده توضیح بده چه جوری هستش.
مدل - قیمت و .....

ببخشید جواب ندادم ندیدم ..

من خودم دستگاه پلاتر رنگی hp 550 دارم .. نود سانته در طول ... قیمت سه سال پیش :3500 .. یک از نمایندگی هاش از تهران پول را واریز کردم به صورت نقدی و اونها دستگاه را از آلمان وارد کرده و فرستادن با خاور به سمت در خونه ما ...

این پلاتری که ما داریم کلا برای نقشه کشی ها خوب نیست چرا؟ چون که اونها میرن با قیمت پایینتر و بهتر توسط پلاترهای لیزری (که البته قیمت دستگاهشون چند برابره همین پلاتره )چاپ می کنن ... یعنی این پلاتر رنگی جوهر افشان مثل یه دونه پرینتره از همه نظر فقط غولتشن تر ... و یه کاتر هم داره که اون شیت را اندازه گیری کنه (یه بار خراب شد روح جدو آبادمان جلو چشمانمان ظاهر شد تا درستش کردم .. خودم :دی) ... و کلا یه رم هم می خوره ... که حدود 300.000 تومن فیشه ...

پلاترهای لیزری که سریعتر هستند در چاپ .. قیمتشون چنیدن برابر یعنی حدود 10 12 میلیون ولی چاپشون سریعتره .. رنگ مورد استفاده کمتر تموم میشه وو قیمت رنگ کمتره .. و از اینجور مزایا ..

mortezaon
14-05-2010, 19:32
ما تو شركت پلاتر اپسون داريم كه 700 خريدمش و خيلي عاليه

mohsensada
16-05-2010, 16:13
مرتضی خب یه خورده بیشتر توضیح می دادی مارک - سرعت و هزینه و...

mohammad20005
03-06-2010, 16:42
سلام .

كسي تا حالا از اين شركت دستگاه كپي خريده ؟ البته از نوع استوكش !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

88802131-88804033 -88802130
منطقه:
تهران
آدرس:
خيابان انقلاب - بين خيابان استاد نجات الهي و فردوسي - كوچه شاهرود - پلاك 6- واحد 6

من مي خوام يه استديو 45 بخرم زنگ زدم شركت گفت 1400000 تومان . كسي قيمتي چيزي داره از اين نوع دستگاهها .

يا يه جاي مطمئن واسه خريد .

mohsensada
04-06-2010, 10:49
سلام محمد خوبی من خودم شخصاً خرید نکردم ولی یکی از همکارهام دستگاه ازهمین شرکت خریده بود خیلی تعریفشو می کرد می گفت که همه جوره دستگاه داره و در ضمن دستگاهی که من دیدم خیلی تمیز بود پس این نشونه خدمات برتر نسبت به دیگر فروشندگان هست - در ضمن برای مقایسه قیمت باید دستگاه رو مقایسه کرد مثلاً یه دستگاه اینقدر درب و داغونه بهت می دند یک میلیون و صدتومان ولی یه سره گیر سرویسش هستی و یه دستگاه با 200 تومان اضافه کلاً اذیتت نمی کنه حالا خودت قضاوت کن - راستی به این سایت هم یه سر بزن

mohammad20005
04-06-2010, 20:28
ممنون محسن جان .

مي دوني من مشهدم و مشكل واسه خدماتش دارم والا قيمتايي كه گفت همچين يكم از مشهد بهتر بود چون همون 45 كپي رو تو مشهد مي دن 1600000 بعدشم ميگن برد پرينتر اينا نيست در جهانه !!!
ولي از همين آقاي دسترسي سوال كردم گفت نه اصلا اينطور نيست و ما با برد پرينتر به اين قيمت مي ديم .

خيلي گيج ميزنم اين روزا موندم از كجا و كي دستگاه بخرم . ! كاش مي شد يكي مطمئن پيدا ميشد !

mohsensada
05-06-2010, 09:19
محمد جان من خودم بچه کاشانم سال گذشته دستگاه رنگی می خواستم رفتم تبریز (همین سایت کپی بازار) و اونجا دستگاه خریدم -
ولی شما همون تهران هم که برید ارزش دارد و یه مسافرتی رفتی و هم توی خیابان ایرانشهر پر از مغازه هست که دستگاه با خدمات خوب ارائه می کنند شما می تونید برید اونجا و با پرسجو کردن و به نظر من یه خورده بلوف اومدن پهلوی فروشنده، با فروشنده جوری رفتار کنی تا بهترین دستگاهش رو دراختیارت بزاره - مثلاً بگی ما خیلی دستگاه می خواهیم حالا یکی می خریم ببینیم کجا چه خبره ........... و از این حرفها راحت می تونی مخش بزنی .........

mohsensada
20-08-2010, 12:21
خب بچه می بخشید یه مدت نبودم - ولی کسی درس و حسابی در مورد پلاتر برای بمن توضیح ندادها

behi83
19-09-2010, 16:01
درود

به نظر شما برای کار تکثیر روبروی دانشگاه کدام گزینه بهتر است:

1. 2 دستگاه ریکو 2045 به جای1 دستگاه ریکو 2075؟؟؟
نکات مهم ظرفیت در ماه و خواب دستگاه برای تعمیر

2. 1 دستگاه c350 برای رنگی هدف دانشجویان
یا 1 دستگاه ریسو برای چاپ تراکت جذب کار با تبلیغ وسیع؟؟؟

سپاس

shiroyh
20-09-2010, 09:10
سلام
مدتی هست قصد دارم برای کافی نت دستگاه فتوکپی بخرم
مدل های 250x و 450u شارپ دیدم و همچنین 1045 و 2045 و 2075 ریکو شنیدم و هچنین مدل های مختلف توشیبا.
1- دستگاهی می خوام که قیمت مناسب داشته باشه
2-قابلیت شارژ داشته باشه
3- ظرفیت بالا برای پرینت داشته باشه
4-تعمیرات زیاد پدر درنیاره
5-قابلیت اتصال به شبکه داشته باشه که اماکن گیر نده چرا کپی اوردم
با تشکر

behi83
21-09-2010, 13:16
درود

به نظر شما برای کار تکثیر روبروی دانشگاه کدام گزینه بهتر است:

>> 2 دستگاه ریکو 2045 به جای1 دستگاه ریکو 2075؟؟؟
نکات مهم ظرفیت در ماه و خواب دستگاه برای تعمیر

>> 1 دستگاه c350 برای رنگی هدف دانشجویان
یا 1 دستگاه ریسو برای چاپ تراکت جذب کار با تبلیغ وسیع؟؟؟

سپاس

mohsensada
28-09-2010, 09:08
می بخشید که یه خورده دیر شد تا جوابتون رو بدم
behi83 ببین این فکر خوبی که می خواهی دستگاه 2045 رو برداری چون اینجوری کارت نمی خوابه یعنی اگه یه زمانی اومد یکیش خراب شد بازم یکی دیگه داری استفاده کنی ولی اگه بیایی 2075 بخری مطمئن باش که اگه یه وقت خراب بشه و خرابی جوری باشه که 3 روز دستگاه خوابیده باشه دیگه بدجور درگیر میشی -
و ظرفیت دستگاه من خودم همین دستگاه 2045 رور دارم چند وقت پیش هاروز 21 ماه رمضان صبح ساعت 9 صبح شروع کردم به کپی گرفتن تا صبح روز بعد ساعت 5 فکرشو بکن چیکار با دستگاه کردم ولی آخ نگفت
دستگاه رنگیتم که همون کونیکا هستش که فعلاً تو بورسه کیفیت بهت می ده مثل هلو
کلاً همین چیزهای خودت گفتی بهش عل کن چون خوبه دستگاه های هستند

mohsensada
28-09-2010, 09:29
سلام
مدتی هست قصد دارم برای کافی نت دستگاه فتوکپی بخرم
مدل های 250x و 450u شارپ دیدم و همچنین 1045 و 2045 و 2075 ریکو شنیدم و هچنین مدل های مختلف توشیبا.
1- دستگاهی می خوام که قیمت مناسب داشته باشه
2-قابلیت شارژ داشته باشه
3- ظرفیت بالا برای پرینت داشته باشه
4-تعمیرات زیاد پدر درنیاره
5-قابلیت اتصال به شبکه داشته باشه که اماکن گیر نده چرا کپی اوردم
با تشکر

سلام ببین اگه یه خورده توی همین تایپیک بگردی میبینی که همون ریکو بهتر همه هست مثلاً با 20 هزارتومان جوهر میتونی 30هزارتا چاپ کنی

mohsensada
16-11-2010, 15:35
خب بچه ها کسی ادرس مرکز خرید برای مواد مصرفی و قیمت نداره !!!!!!
من الان ست فابریک دستگاه کونیکا cf3102 رو می خواهم آخرین قیمتم 175 تومان بود لطفا زحمتشو بکشید

mohsensada
26-11-2010, 18:51
قدیم ها اینجا بهتر بود ها هیچکی دوست نداره نه سوال کنه نه جواب بده!!!! میشه برای یارانه ها باشه!!!!!!!!!

caonkaran
03-12-2010, 16:40
به این سایت سر بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

caonkaran
03-12-2010, 23:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsensada
10-12-2010, 09:59
بچه ها قبلاً هم مطرح کردم من تونر رنگی فابریکی دستگاه کونیکا مدل cf3102 رو می خواهم هرکی قیمتی یا ادرسی داشت بهم کمک کنه مر30 احتیاج فوری دارم

andyan
11-12-2010, 11:54
سلام
میخواستم یک دستگاه کپی تهیه کنم.
بین toshiba 45 و 450 گیر کردم.
البته طی تماسی که با سایت کپی بازار داشتم گفتن که 450 جدیدتره ولی قیمتش با برد پرینتر میشه یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان در حالی که 45 با برد پرینتر میشه یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان. نظر شما چیه؟
البته بودجه من محدودتره و حدود یک و پانصد بیشتر ندارم.
تعداد کار من هم پایینه. حدود 100 برگ در روز

mohsensada
12-12-2010, 17:32
سلام
اول که خوبه یه چندجا دیگه قیمت بگیری چون سایت ها یه چیزی می گند در صورتی که مناسبتر هم می تونی پیدا کنی من اگه پول می داشتم و می دونستم کارشو دارم 450 برمیداشتم ولی اگه می دیدم تحت فشار قرار می گیرم 45 رو برمیدارم چون هردو دستگاه های با کیفیت و خوبی هستند
موفق باشی

mohsensada
14-12-2010, 19:06
سلام بچه ها من تا عید می خواهم یه دستگاه تکثیر بخرم به نظر شما چه مارکی بخرم و چه خصوصیاتی داره
مر30 از کمکتون

Alireza SM
01-01-2011, 11:55
بچه ها دستگاه تكثير خوب سياه و سفيد براي كتاب فروشي چي پيشنهاد ميدين و قيمتش چقدره ؟‌

mohsensada
13-01-2011, 12:26
کتابفروشی چه ربطی به دستگاه تکثیر داره مطمئنه دستگاه تکثیر می خواهی؟

Pooryia_khan
25-01-2011, 22:04
با سلام

دوستان عزيز من يك دستگاه كپي Sharp AR-M207 گرفتم . تمام كاريش خوبه فقط نتونستم با اسكنش كار كنم .
مي خواستم اگر كسي از دوستان با اين دستگاه كار كرده من رو راهنمايي كنه ؟ يا اگه لينك دانلود درايورهاشو داره ممنون مي شم برام بزاره .

t2download
26-01-2011, 08:40
عزیزم یک پرینتر 3 کاره معرفی میکنی که کاتریج ارزون قیمت بخوره و زمان خشک شدن کاتریج چه مدتی هست .؟ :20:

mohsensada
27-01-2011, 16:13
خب داداش می خواهی چیکار باهاش بکنی یه خورده بیشتر توضیح بده
رنگی باشه، سیاه و سفید
اگه سیاه و سفید بخواهی باید از نوع لیزری باشه و من بهت کانن رو بهت پیشنهاد میکنم که قیمتش هم حدود 210 هزارتومان با پرینت 3000 هزارتا شکه بستگی به کارهات داره تا 5 هزارتا هم پیش میره

Amin.P30
30-01-2011, 15:12
دوستان من AM 410 SHARP مد نظرمه .
زیاد نمیخام کپی بزنم. 4 کاره هستش .
در باره ش کسی اطلاعات داره ...؟
کلا من چیزی میخام که گارانتی خوب و طول عمر زیاد و پر کردن کارتریجش اسون و بصرفه باشه .
گارانتی شارپ هم مادیرانه و بسیار عالی.

عکس + قیمت + کارایی:

mohsensada
31-01-2011, 22:13
دوستان من AM 410 SHARP مد نظرمه .
زیاد نمیخام کپی بزنم. 4 کاره هستش .
در باره ش کسی اطلاعات داره ...؟
کلا من چیزی میخام که گارانتی خوب و طول عمر زیاد و پر کردن کارتریجش اسون و بصرفه باشه .
گارانتی شارپ هم مادیرانه و بسیار عالی.

عکس + قیمت + کارایی:

من که تا حالا با این دستگاه کار نکردم ولی اگه زیاد نمی خواهی کپی بزنی و سایز کاغذ بیش از a4 نمیشه دستگاه کانن mf4100 رو بخر حدود 320 هزارتومان چهارکاره که سرعت خوبی داره و خب کار میکنه من خودم 3 ساله دارم فقط تونر توش میرزم

mohsensada
01-02-2011, 19:18
خب گفتم بخاطر این که تایپیک غیرفعال نباشه در مورد قیمت انواع لوازم جانبی هم بحث کنیم
الان تونر فابریک ریکو 2035،2045،1035،1045 حدود 24 هزارتومان و تونر فابریک کونیکا cf3102 و 450 بیزهاب نزدیک به 175 هزارتومان (متغییر) و غیر فابریک از 100 هزارتومان شروع شده تا 160 هزارتومان
نکته: برای دستگاه رنگی اگه شما از تونر غیرفابریک استفاده می کنید باید حداقل بعداز 3 بار استفاده از تونر غیر فابریک 1 بار تونر فابریک استفاده کنید تا دل لوپر دستگاه خاصیت خودشو از دست نده و کیفیت دستگاه پایین نیاد این کار برای دستگاه های سیاه و سفید هم صدق می کنه.

mohsensada
17-02-2011, 20:23
راستی بچه ها کسی قیمت دقیق کونیکا c550 را نمی دونه چند من حدود 6 تومان دارم فکر کنم ارزانتر باشه ممنون
-----------------------------------------------
راستی علت فیلتر شدن سایت را کسی نمی دونه؟؟؟؟؟؟

po3ter
23-02-2011, 10:37
سلام من عضو جدید هستم اول اومدم اینجا .منم دوست دارم اطلاعاتم در مورد چاپ بالا بره .وقتی داشتم تو وب میگشتم یه سایت پیدا کردم پوسترهای زیبایی داره البته یه سایت پوستر و انواع پوسترها را هم داره .خیلی خوب بود قیمتشم مناسب بود حتما ازشون خرید کردم کیفیت چاپشون هم خوب بود شما هم یه سری بزنید.

mohsensada
24-02-2011, 08:51
عزیز اینجا جایی تبلیغات نیست فکر کنم این سایت هم مال خود شما باشد - اینجا برای دستگاه های فتوکپی و مواد مصرفی اونها هستش
راستی اینم بگم اونهای که توی این تایپیک ها میاند فکر کنم اکثراً شاغل و سروکار با این دستگاه ها را دارند پس احتیاج به خریدنشون ندارند، خودشون چاپ می کنند!!

doyar83
07-03-2011, 20:42
من دو تا دستگاه کونیکا مینولتا بیزهاب 253 دارم که خیلی ازش راضی ام البته به تغییر شغل فروشنده هر دوشون هستم اگر کسی سوالی در مورد انواع و اقسام کونیکا مینولتا داشت من 6 ساله با این دستگاه ها کار می کنم در خدمتم.

mohsensada
08-03-2011, 18:50
داداش من دستگاه یه مشکل داره حدود چندماه میشه که دارم با دست انجام می دم مشکلم فقط به یه تونرشه وقتی که تونر آبی را میزارم پیغام می ده تونر اضافه کن ولی وقتی نمی زارم پیغام میره و من مجبوره رنگ ابی را با دست به خورد دستگاه بدم که این باعث میشه گاهی اوقات بیش از اندازه یا کم تونر بریزم
عیبش چیه؟

mohsensada
26-03-2011, 18:33
دویار چی شد؟؟؟
راستی کسی سرویسکار با انصاف نداره - هرکی داره شماره بده
شرمنده دیگه تکرار نمیشه

resident
27-03-2011, 11:29
لطفا از زدن پست های پشت سرهم جدا خودداری کنید.
می توانید از ویرایش پستتون استفاده کنید و مطالب جدیدتان را در آن درج کنید.

معمولا توی بازار تعمیرات میشه یه جای خوب و باانصاف پیدا کرد.

akbareshghi
06-06-2011, 18:18
بچه ها دستگاه تكثير خوب سياه و سفيد براي كتاب فروشي چي پيشنهاد ميدين و قيمتش چقدره ؟‌

بنظرم اینروزها همه می گویند مدلهای ریکو به صرفه ترینه ، من قبول دارم اما کدام مدلها خرابی های کمتری دارند ؟ کیفیت بالاتر و هزینه هربرگ کپی کمتر
بهترین انتخاب بنظرم با قیمت 4و نیم میلیون تومان دستگاههای بروز تولید سال 2008 اروپا با کنتور اروپا مدلهای 2090 با کد b070 و مدل 2105 با کد دستگاه b071 می باشند البته مدل اول سرعت 90 کپی یا پرینت در دقیقه (دارای بورد پرینت و اسکن 1200 dpi) و مدل دوم 2105 با سرعت 105 کپی یا پرینت در دقیقه می باشد.
البته دستگاه را با مشاوره یک سرویس کار حرفه ای از بازار تهران ، شهرهای مهاباد ، تبریز ، مراغه بخری بهترین کار را کردی .
افراد و سرویس کاران حرفه ای زیادی در خیابان ایرانشهر (فلکه فردوسی تهران) وجود دارند از قبیل
سرویسکار حرفه ای در سطح ایران :
آقای یوسفی -تهران تکنسین دستگاههای ریکو
مهاباد آقای دهقانزاده
مراغه اسماعیل ایراندوست
تبریز : مانی ساعدی و امین نظرزاده
تهران:اصغر قضاوتی (بهترین)
عطایی (فروش قطعات اوراقی )
حمید سجادی (متخصص دستگاههای 2105 و 2090)
آقای آزاد
علیرضایی (فروش و تعمیر ریکو )
مجید پناهی (مربی و آموزش خصوصی دوره های تعمیرات دستگاههای ریکو)
مهندس بوربور(مربی و آموزش خصوصی دوره های تعمیرات دستگاههای ریکو)
افضل (فروشنده قطعات یدکی مهم ازقبیل درام ، بلید ، ترنسفر بلت ، شارژ رول ، ناخنک ها ، پودر سنگین یا دولوپر، ...
حقیقت (قدیمی ترین فروشنده در اول خیابان ایرانشهر)
شریعتی
حسن رضوی
میثم اعتماد
صحرایی(تخصص در زمینه تعمیر 2045 و 2035 ، 1045 و 1035)
در زمینه فروش اینترنتی قطعات یدکی کمتر فروشگاهی در ایران اقدام به کار پرسود کرده اند البته سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در زمینه قیمت مظنه خوبی به شما می دهد .
سایت دوم که امکان خرید اینترنتی دارد قیمتهای بالایی زده و به آنها توجه نکنید ولی برای ذخیره تصاویر قطعات فکر کنم مفید باشد .

در ضمن بیشتر قطعات ریکو در ایران از دو شرکت چینی تهیه می شوند و اکثر قطعات به وفور در همان بازار(ایرانشهر) یافت می شود .
اگر هم نویش پیدا نشود حتما دست دوم از روی دستگاهها راه حل فروش جایگزین می باشد.

مدل 2105 در روی درب جلویی دستگاه حک شده است البته شرکتهای تولیدکننده دیگر از قبیل گستتنر با GESTETNER مدل 10512 ، LANIER LD0105 لنیر ، SAVIN 40105 بغیر از RICOH Aficio 2105 می باشند .
در مورد مدل Aficio 2090 ، گستتر مدل 9002 ، لنیر مدل LD090 ، ساوین مدل 4090 را در جلوی دستگاه -- کرده است

akbareshghi
12-06-2011, 16:03
من دو تا دستگاه کونیکا مینولتا بیزهاب 253 دارم که خیلی ازش راضی ام البته به تغییر شغل فروشنده هر دوشون هستم اگر کسی سوالی در مورد انواع و اقسام کونیکا مینولتا داشت من 6 ساله با این دستگاه ها کار می کنم در خدمتم.
بنده یک مدل 450 دارم با کنتور 600 هزار تا
الان خوب می زند احتمالا بعد از 10 هزار تا قطعاتی از آن نزدیک به تعویض برسند. لطفا درباره مدلهای جدید بنر زن یا طول زن و مدلهای بالاتر کمی اطلاعات بده
با تشکر

alirezajah
12-07-2011, 00:10
با سلام.
دوستان من الان 4 سال هست که کار با دستگاه فتوکپی آفیشیو 700 و کونیکا 350 میکنم. اگر کسی سوالی داشت خوشحال میشم بتونم کمک کنم در ضمن در مورد قیمت دستگاه ها هم کمی خبر دارم و همینطور قطعات مصرفی. در کل هم از هر 2 دستگاه راضی هستم . مخصوصاً کونیکا که الان دارم روزانه حدود 1000 پرینت رنگی می گیرم اما هیچگونه اذیتی نمی کنه . در ضمن تا حدودی هم از سرویس دستگاه ها اطلاع دارم.

mohsensada
12-07-2011, 08:31
سلام از كدهاي 450 چيز مي دوني؟
چه جوري روزي 1000 پرينت ميگري اونم رنگي بايد يه چندتا دستگاه داشته باشي تا بتوني اينقدر كار ازش بگيري؟؟

alirezajah
12-07-2011, 12:57
کدها رو اگر بگی شاید بدونم. همه کدها رو نه اما بعضی رو می دونم مشکل چی هست؟
در ضمن من با همون یک دستگاه 1000 پرینت رو می گیرم و مشکلی هم نداره.

mohsensada
13-07-2011, 08:34
خوبه من ديروز يه كد مي خواستم هيچكي نبود تا الان پيدا كردم ميزارم تا اگه كسي گير افتاد بدردش بخوره شما هم هر كدي كه مي بيني يادت هست كمك كن تا هم من هم بقيه استفاده كنند
كد استاب ليزر
STOPP00STOPP01

توي صفحه وقتي يك لايه بيندازه مال چيه من همه رنگ ها رو تست كردم فقط قرمز اينجوره يه لايه اضافه كه به زرد شباهت داره مي اندازه - بايد چيكار كرد

سید مسیب
13-07-2011, 14:17
با سلام به همه دوستان
من یه مینولتا 162 برام آوردن که کمرنگ میزد.
بعد از سرویس کردن دولوپر و یونیت درام و سایر متعلقات حالا که دستگاه رو روشن میکنم ارور 032 میده.دوباره همه چیز رو چک کردم ولی دوباره با این کد بخورد میکنم.
یه کمکی به من بکنید.
سید مسیب

alirezajah
14-07-2011, 00:28
دوست عزیز مشکل از درام ایمیچ شما هست. باید یک سرویس کار رو بیارید تا دوباره اون رو برای شما چک کنه. البته قبل از اون ایمیج دستگاه رو یک بار دربیارید و دوباره جا بزنید شاید درست بشه. متأسفانه من c350 دارم و اطلاعات کاملی از 162 ندارم

mohsensada
06-10-2011, 13:40
كسي تونر فابريك كونيكا سراغ نداره البته با قيمت روز

hmnader
20-11-2011, 01:55
سلام دوستان

برای پرینت حدود 150 برگ A3 در روز (بعضی وقتها تا 600 برگ در روز) چه مدلهای رو میشه استفاده کرد؟
(قیمت حدودا 1200 باشه)

(یکی از دوستان شارپ 5516 یا 5520 رو پیشنهاد کرده؟)
آیا دستگاه کپی سیاه و سفیدی هست که اسکنرش رنگی باشه ؟
ضمنا آیا میشه به دستگاه های استوک اعتماد کرد ؟(از هر کسی پرسیدم میگه تو بخر)

ممنون

m.miladalikhani
26-01-2012, 12:24
سلام من این انجمن رو از توی گوگل سرچ کردم.وبلافاصله فقط به خاطر همین عضو شدم.راستیتش من قصد راه اندازی یک دفتر فنی رو دارم.و انشا... اگه راه افتاد تصمیم دارم تا حد زیادی ارتقاش بدم.اینه که علاقه مندم از تجربیاته دوستان نهایت استفاده رو ببرم.

m.miladalikhani
26-01-2012, 13:25
کلا من تجربه ای از دستگاه های کپی ندارم.اما چاپگر های پی سی رو چرا.اما فتوکپی نه.ولی یه اندک شناختی از برند شارپ در وجود حقیر هست.ولی برند هایی مثل آفیشو و ....رو فقط اسمشونو شنیدم.من کلا نظرم به برند شارپ هست.بدون در نظر گرفتن مدل.کلا چطور دستگاه هایی هستند؟از نظر هزینه ی چاپ.تعمیر...شارژ تونر.و سایر مسائلی که دوستان اینکاره در جریان کار هستند.و من اطلاع ندارم.تشکر.

rkimi
03-03-2012, 21:38
سلام
من یه سوال داشتم
اگر توی دستگاه کپی سیاه و سفید از کارتریج رنگی استفاده کنیم چی میشه؟
(رای کپی یه سری فرم به رنگ آبی)

hawrehawreh
18-05-2012, 19:03
من میخوام یه دستگاه آفیشیو بگیرم اگه اصلاعاتی از معایب و مزایای 2090 و 1075 و 2075 و mp7500 دارید ممنون میشم در اختیارم بگذارید

arshaamm_sm2001
22-08-2012, 17:49
با درود فراوان
دوستان من قصد دارم یک دفتر فنی راه بیندازم.اطلاعاتی در این مورد می خوام و اینکه چه دستگاههایی برای فتوکپی و پلات بخرم مناسبتره؟
سپاس

arshaamm_sm2001
22-08-2012, 22:49
با درود , دوست عزیز.
پرینتر رنگی بهتره یا کپی رنگی؟ واسه دفتر فنی؟

mohsensada
23-08-2012, 17:50
خیلی وقت ، وقت نکردم بیام ولی دوباره شروع میکنیم به امید خدا

mohsensada
23-08-2012, 17:52
سلام دوستان

برای پرینت حدود 150 برگ A3 در روز (بعضی وقتها تا 600 برگ در روز) چه مدلهای رو میشه استفاده کرد؟
(قیمت حدودا 1200 باشه)

(یکی از دوستان شارپ 5516 یا 5520 رو پیشنهاد کرده؟)
آیا دستگاه کپی سیاه و سفیدی هست که اسکنرش رنگی باشه ؟
ضمنا آیا میشه به دستگاه های استوک اعتماد کرد ؟(از هر کسی پرسیدم میگه تو بخر)

ممنون

سلام دوست عزیز میدونم دیره ولی گیر بودم نتونستم زودتر جواب بدم - جواب میدم تا اگه یه زمانی دوستی گیر بود راحت باشه
استوک خوبه به شرطی اینکه واقعاً استوک باشه - چون یه وقت های دستگاه دست دوم ایران رو به عنوان استوک به شما می دهند تعریف استوک موجود است فکر کنم صفحه 1 باشه
اسکنر دستگاه سیاه و سفید هم رنگی می باشد
اگه قصد خرید استوک داشته باشی کونیکا حرف اول رو میزنه !!

mohsensada
23-08-2012, 18:03
کلا من تجربه ای از دستگاه های کپی ندارم.اما چاپگر های پی سی رو چرا.اما فتوکپی نه.ولی یه اندک شناختی از برند شارپ در وجود حقیر هست.ولی برند هایی مثل آفیشو و ....رو فقط اسمشونو شنیدم.من کلا نظرم به برند شارپ هست.بدون در نظر گرفتن مدل.کلا چطور دستگاه هایی هستند؟از نظر هزینه ی چاپ.تعمیر...شارژ تونر.و سایر مسائلی که دوستان اینکاره در جریان کار هستند.و من اطلاع ندارم.تشکر.

سلام خوبه انشالله که خوب شروع کرده باشی تو همین تایپیک جواب در مورد دستگاه فتوکپی هست ولی در مورد شارپ بگم که دستگاه خوبیه ولی نسبت به آفیشیو (ریکو) مقرون به صرفه نیست ولی در عوض کیفیت بهتری داره!

mohsensada
23-08-2012, 18:05
سلام
من یه سوال داشتم
اگر توی دستگاه کپی سیاه و سفید از کارتریج رنگی استفاده کنیم چی میشه؟
(رای کپی یه سری فرم به رنگ آبی)
سلام دستگاه دچار مشکل میشه دلوپر و قسمت های دیگر ممکنه خرج براتون بندازه! مقرون به صرفه هم نیست

mohsensada
23-08-2012, 18:09
من میخوام یه دستگاه آفیشیو بگیرم اگه اصلاعاتی از معایب و مزایای 2090 و 1075 و 2075 و mp7500 دارید ممنون میشم در اختیارم بگذارید
سلام اینقد بگم که سری دستگاه های 20 جدیدتر و کامل تر از 10 هست یعنی 2075 از 1075 بهتر هستش به عبارت دیگه سری 10 دیگه منسوخ شده است به نظر بنده شما دستگاه 2090 رو بگیرید خوشایندتر باشه بازهم برای خرید سری به خیابان جمهوری (تهران) بزنید ضرر نداره - فال و تماشاه

mohsensada
23-08-2012, 18:15
با درود , دوست عزیز.
پرینتر رنگی بهتره یا کپی رنگی؟ واسه دفتر فنی؟

سلام خوب هردو چون دفتر فنی هم کپی رنگی می خواهد و هم پرینتر رنگی
به عبارت دیگه چاپ رنگی خیلی بهتره چون منبع درامد(سود) بیشتر برای شما داره هردو رو شما میتونید همون دستگاه فتوکپی کونیکا را بخرید که برای دفتر فنی مناسبه ودر اکثر دفتر فنی ها استفاده می شود که دارای برد پرینتر هم باشه با 3 تومان هم کپی خریدی و هم پرینتر البته از نوع استوک قیمت تموم شده برای هربرگ کپی و پرینت 60 تومان البته پرینت هم کیفیت بهتر داره و هم دردسر و هم تونر کمتری مصرف میکنه و درضمن هنگامی تحویل کار پرینت پول بیشتری نسبت به کپی دریافت می شود

از پلات سررشته ندارم ولی مابقی موضوع درخواستی شما در همین تایپک موجود می باشد.
موفق باشید!

arshaamm_sm2001
24-08-2012, 10:00
محسن جان مرسی از راهنماییتون.
میشه منو بیشتر راهنمایی کنید که واسه دفتر فنی چه دستگاههایی رو لازم دارم با چه مارک و مدل و حتی قینت ؟
نمی خوام بیگدار به اب بزنم
هر کی یه چیزی میگه.
ممنون میشم اگر اهنماییم کنید.
با سپاس فراوان

mohsensada
25-08-2012, 18:03
محسن جان مرسی از راهنماییتون.
میشه منو بیشتر راهنمایی کنید که واسه دفتر فنی چه دستگاههایی رو لازم دارم با چه مارک و مدل و حتی قینت ؟
نمی خوام بیگدار به اب بزنم
هر کی یه چیزی میگه.
ممنون میشم اگر اهنماییم کنید.
با سپاس فراوان
اول کار باید ببینی سرمایه چقدر داری - و کجا دفتر فنی می زنی مثلا کنار دانشگاه - توی یه شهر بزرگ، خیابان اصلی شهر یا نه توی ی خیابان پرت و یا شهر کوچیک ولی در کل شما برای شروع واسه دفتر فنی به دستگاه های که احتیاج داری را برات میگم:
1 کامپیوتر
دستگاه پرینتر (که بهت پیشنهاد میکنم 4 کاره کانن 4550 بخری چون طول عمر خوبی داره و کم خرج ودرضمن خودم یکیشو 4 سال میشه دارم هروقت هم دستگاه کپی اصلی خراب شد میتونی به عنوان کار راه انداز استفاده کنی)

دستگاه کپی آفیشیو (ریکو) مدل 2035 یا 2045 مدل های بهتر هم هست که قیمت و سرعتش فرق میکنه من خودم 2 تا 2035 دارم قیمت بستگی به شهر خرید خودت بستگی داره تهران با برد پرینتر 1200 تا 1400 ولی یجا مثل اران و بیدگل باید 1500 تا 1800 بخری البته اینم بگم که دستگاه ها رو استوک بخر چون مقرون به صرفه است استوک همون دست دوم اروپا رو میگند مواظب باش که کارکرد ایران بهت ندهند که اذیت میشی
دستگاه رنگی کونیکا 350 بیشتر جاها 450 دارند ازجمله خودم ولی صفحه لمس دچار مشکل میشه ولی 350 این مشکل رو نداره قیمت حدود 2200 تا 3 میلیون اونم بستگی به تمیزی دستگاه داره
دستگاه پانچ دوکاره حدود 300 تومان که هم پانچ پلاستیکی می تونی بزنی و هم فلزی
دستگاه کاتر (برش کاغذ ) معمولی میتونی بخری 30 هزارتومان
دستگاه پرسa3 زن 150 هزارتومان
دستگاه ریسو برای تکسیر تراکت تبلیغاتی و ...
به نظر من یه بار برو تهران قیمت های به روز بگیر چون ممکنه یه خورده تفاوت داشته باشه بعد خرید بکن درضمن میتوان یک از مزایای خرید از شهر خودتو پشتیبانی اون دستگاه بدونی مثلا دستگاه های که شهر خودت می خری اگه عیب پیدا کرد به فروشنده میگی بیاد تعمیر ولی وقتی که تهران خریدی یه کم سخت میشه ولی به هرحال بستگی به جا داره میتونی موقعه خرید اسم قطعات رو بپرسی و وقتی دستگاه عیب پیدا کرد بصورت تلفنی خودت رفع عیب کنی
اکثر دستگاه ها 30 هزار تا 50 هزارتا گارانتی فروشنده قبول میکنه که دستگاه عیب بگیره مجبور به تامین قطعات رایگان و تعمیر اون میباشه پس حواست جمع کن موقع خرید اسم گارانتی روش نذاره و وقتی خراب شد بخواد پول قطعه ازت بگیره
مخصوصاً بعضی سرویسکارها و فروشنده های سودجو (نامرد!!)

arshaamm_sm2001
25-08-2012, 18:34
آقا محسن واقعا ممنونم من خیلی ایتت کردم اما خیلی خوب راهنماییم کردین.سپاسگذترم
من اهوازم و 2 مکان مد نظرمه یکی بالا شهر یکی مرکز شهر که بورس دفتر فنی است اما در حد 20 تا هستن نظر شما کجا بهتره؟ آفیشیو رو از کجا میتونم استعلام بگیرم کونیکا رو از شیراز پرسیدم استوک و خوب گفت اهواز ندیدم.
شما درامدت توی دفتر فنی که داری چطوره؟
من حدود 10 تا 14 می خوام هزینه کنم با دستگاه پلات سیاه و سفید البته کار دانشجویی رو هم می خوام انجام بدم. نطرتون و بدید ممنون میشم و منتظرم عزیز.

mohsensada
26-08-2012, 09:03
آقا محسن واقعا ممنونم من خیلی ایتت کردم اما خیلی خوب راهنماییم کردین.سپاسگذترم
من اهوازم و 2 مکان مد نظرمه یکی بالا شهر یکی مرکز شهر که بورس دفتر فنی است اما در حد 20 تا هستن نظر شما کجا بهتره؟ آفیشیو رو از کجا میتونم استعلام بگیرم کونیکا رو از شیراز پرسیدم استوک و خوب گفت اهواز ندیدم.
شما درامدت توی دفتر فنی که داری چطوره؟
من حدود 10 تا 14 می خوام هزینه کنم با دستگاه پلات سیاه و سفید البته کار دانشجویی رو هم می خوام انجام بدم. نطرتون و بدید ممنون میشم و منتظرم عزیز.
خواهش میکنم
مکان رو که خودت باید ببینی چه جوره یه وقت مرکز شهر بین 20 تا همکار میتونی خودتو بکشونی بالا و مشتری جذب کنی یه وقت هم می بینی نه و اذیت میشی بالاشهر هم که دردهای خودشو از جمله کرایه گرون حالا خودت باید تصمیم گیری کنی
شما میخواهی حدود 14 تومان پول توی این کار بریزی پس ارزش داره 50 تومان خرج کنی تا تهران بری و انواع دستگاه و انواع دستگاه ها رو از نزدیک ببینی تا تو انتخابت دچار مشکل نشی
پلاتر ندارم ولی قبلا سراغ گرفتم چیزی که بدرد بخوره حدود 5 تا 7 میلیون پولش که برای اول کار میتونی نخری البته وام صندوق مهر امام رضا هم هست که میتونی قبل از زدن مغازه بگیری تا سرمایه بره بالا
موفق باشی

aabnabat
13-10-2012, 00:56
سلام دوستان...

من یه مزایده برنده شدم یه کتابفروشی و تایپ و تکثیره توی دانشگاه رازی کرمانشاه. دانشگاه سراسری...

تا 10 روز دیگه تحویل میگیرمش خواستم یدونه دستگاه فتوکپی سیاه و سفید استوک بخرم چند تا سوال داشتم از با تجربه های اینکار...

قبلا اینکارو نکردم واسه همین میخوام بدونم چه مدل دستگاهی باید بگیرم که هم نسبتا با کیفیت باشه هم قیمت خودش و قطعات جانبی و تعمیراتش مناسب باشه و هم دیگه احتیاج به خرید یه دستگاه کپی رومیزی و پرینتر لیزری نداشته باشم...

بودجه من بین 2 تا حداکثر 4میلیونه برای این دستگاه اما ترجیحا 3 تومن بیشتر نمیخوام هزینه کنم...

دستگاه های استوک canon gp-605 - ricoh 2045 - ricoh 2075 و sharp ar-m450 u رو مد نظر داشتم اما gp-605 و 2075 قیمت عادیشون 3.5 الی 4 میلیون بوده که دیروز تماس گرفتم با آقای ایراندوست مدیر ایران کپی تبریز گفت با دلار جدید بین 7 تا 8 میلیون شده!!!! اگه اشتباه نکنم 2045 رو گفت 2.6 میلیون! لطفا راهنماییم کنین که آیا 2045 جوابگو هست؟ دستگاه خوبیه؟ کم خرجه؟ مثلا بین روزی 1 برگ تا 4-5 هزار برگ میشه باهاش زد؟

بازم میگم هیچ تجربه ای ندارم میدونم 2075 از همه بهتره ولی پولشو ندارم متاسفانه. نمیدونم حجم کار اونجا چقدره ما برآورد کردیم 6-7 میلیون کل هزینمون باشه واسه راه اندازی اونجا بدون کتاب!

سوال آخرم اینکه خرید از این 3تا سایت مطمئنه؟ چه از نظر اصل و سلامت بودن دستگاه چه قیمت مناسب و چه تحویل بدون دزدی و این؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منتظر نظر اساتید هستیم :D:sq_24::sq_25:

mohsensada
13-10-2012, 09:36
سلام دوستان...

من یه مزایده برنده شدم یه کتابفروشی و تایپ و تکثیره توی دانشگاه رازی کرمانشاه. دانشگاه سراسری...

تا 10 روز دیگه تحویل میگیرمش خواستم یدونه دستگاه فتوکپی سیاه و سفید استوک بخرم چند تا سوال داشتم از با تجربه های اینکار...

قبلا اینکارو نکردم واسه همین میخوام بدونم چه مدل دستگاهی باید بگیرم که هم نسبتا با کیفیت باشه هم قیمت خودش و قطعات جانبی و تعمیراتش مناسب باشه و هم دیگه احتیاج به خرید یه دستگاه کپی رومیزی و پرینتر لیزری نداشته باشم...

بودجه من بین 2 تا حداکثر 4میلیونه برای این دستگاه اما ترجیحا 3 تومن بیشتر نمیخوام هزینه کنم...

دستگاه های استوک canon gp-605 - ricoh 2045 - ricoh 2075 و sharp ar-m450 u رو مد نظر داشتم اما gp-605 و 2075 قیمت عادیشون 3.5 الی 4 میلیون بوده که دیروز تماس گرفتم با آقای ایراندوست مدیر ایران کپی تبریز گفت با دلار جدید بین 7 تا 8 میلیون شده!!!! اگه اشتباه نکنم 2045 رو گفت 2.6 میلیون! لطفا راهنماییم کنین که آیا 2045 جوابگو هست؟ دستگاه خوبیه؟ کم خرجه؟ مثلا بین روزی 1 برگ تا 4-5 هزار برگ میشه باهاش زد؟

بازم میگم هیچ تجربه ای ندارم میدونم 2075 از همه بهتره ولی پولشو ندارم متاسفانه. نمیدونم حجم کار اونجا چقدره ما برآورد کردیم 6-7 میلیون کل هزینمون باشه واسه راه اندازی اونجا بدون کتاب!

سوال آخرم اینکه خرید از این 3تا سایت مطمئنه؟ چه از نظر اصل و سلامت بودن دستگاه چه قیمت مناسب و چه تحویل بدون دزدی و این؟

منتظر نظر اساتید هستیم :D:sq_24::sq_25:
سلام -
با توجه به پست های قبلی می تونی تا حدودی جوابتو بگیری
ولی به نظر من 2 دستگاه باید بخری چون امکان خرابی دستگاه پیش میاد 2 تا باشه کارت لنگ نمی مونه با توجه به سرمایه همون 2045 بهتره - درضمن سعی کن تو شهر خودت پیدا کنی چون تجربه ای نداری برای سرویس و مسائل پشتیبانی راحتری و مسئله دیگه میتونی برای خرید بری تهران که مناسبتر هستش من خودم از کپی بازار گرفتم بعد نبود ولی پشتیبانی جالبی نداره
درکل حرفش بیشتر از عملشونه این سایتها!!!
موفق باشی

aabnabat
13-10-2012, 13:26
سلام -
با توجه به پست های قبلی می تونی تا حدودی جوابتو بگیری
ولی به نظر من 2 دستگاه باید بخری چون امکان خرابی دستگاه پیش میاد 2 تا باشه کارت لنگ نمی مونه با توجه به سرمایه همون 2045 بهتره - درضمن سعی کن تو شهر خودت پیدا کنی چون تجربه ای نداری برای سرویس و مسائل پشتیبانی راحتری و مسئله دیگه میتونی برای خرید بری تهران که مناسبتر هستش من خودم از کپی بازار گرفتم بعد نبود ولی پشتیبانی جالبی نداره
درکل حرفش بیشتر از عملشونه این سایتها!!!
موفق باشی

خیلی ممنون راهنمایی کردین. اگه بودجه دوتا دستگاه داشتم غمی نبود فعلا حتی یه خودکارم نخریدم. زیاد به تهرانیا اعتماد ندارم واسه همین گفتم از سایت بخرم و دردسر گشتن و خرید و حمل و نقل و اینکه دستگاه بده یا خوبه نداشته باشم. میگن کپی بازار و ایران کپی دست تو دستگاه نمیبره و استوک مستقیم اروپا رو بدون دله دزدی وارد میکنه سرویس میکنه و میفروشه و در کل تقریبا دستگاهاش نو هستن. راسته این حرف؟ یکی اینجا هست خودش مشتری کپی بازار بوده اما چند سال پیش. الان میگه تعمیراتشو میتونم برات انجام بدم. بنظرم اگه قیمت تهرانم همین حدود باشه بهتره از سایت بخرم نه؟ الان 2045 رو کپی بازار میده 2800000 ایران کپی میده 2600000 . تو شهر خودم جایی سراغ ندارم این مدلو داشته باشه و مطمئن هم باشه. شما قیمت تهرانشو نمیدونید؟

بازم ممنون

mohsensada
14-10-2012, 08:40
خیلی ممنون راهنمایی کردین. اگه بودجه دوتا دستگاه داشتم غمی نبود فعلا حتی یه خودکارم نخریدم. زیاد به تهرانیا اعتماد ندارم واسه همین گفتم از سایت بخرم و دردسر گشتن و خرید و حمل و نقل و اینکه دستگاه بده یا خوبه نداشته باشم. میگن کپی بازار و ایران کپی دست تو دستگاه نمیبره و استوک مستقیم اروپا رو بدون دله دزدی وارد میکنه سرویس میکنه و میفروشه و در کل تقریبا دستگاهاش نو هستن. راسته این حرف؟ یکی اینجا هست خودش مشتری کپی بازار بوده اما چند سال پیش. الان میگه تعمیراتشو میتونم برات انجام بدم. بنظرم اگه قیمت تهرانم همین حدود باشه بهتره از سایت بخرم نه؟ الان 2045 رو کپی بازار میده 2800000 ایران کپی میده 2600000 . تو شهر خودم جایی سراغ ندارم این مدلو داشته باشه و مطمئن هم باشه. شما قیمت تهرانشو نمیدونید؟

بازم ممنون
قیمت تهران رو ندارم ولی برو تهران خیلی مناسبتر پیدا میکنی - ی قیمت از همکارها میگرم دستگاه گرون شده ولی نه اینقد الان ی دستگاه رنگی همکارها خریده قبلا 2500 بوده الان 2900 شده
1 کاری دیگه میتونی بکنی برای کار راه اندازی فعلا 1 بخر قیمت دستگاه باز میاد پایین دومی را بعدش بخری

aabnabat
14-10-2012, 13:31
قیمت تهران رو ندارم ولی برو تهران خیلی مناسبتر پیدا میکنی - ی قیمت از همکارها میگرم دستگاه گرون شده ولی نه اینقد الان ی دستگاه رنگی همکارها خریده قبلا 2500 بوده الان 2900 شده
1 کاری دیگه میتونی بکنی برای کار راه اندازی فعلا 1 بخر قیمت دستگاه باز میاد پایین دومی را بعدش بخری

آره فعلا بخوام هم نمیتونم یه دستگاه گرون یا دوتا دستگاه بگیرم. دلارم پایین میاد اما نه فعلا...
تا بیبینیم خدا چی میخواد شاید تهرانم رفتم. گرچه تقریبا بعیده بتونم برم. از تهرانم بگیرم تعمیرکارش بهرحال باید همشهری خودم باشه. همون سایت معقول تر بنظر میاد. پانچ جزوه چرا انقدر گرونههههههه!!؟؟؟ 700 هزار تومن معمولیش! :sq_3: منظورم همونه که کنار جزوات رو باهاش سوراخ و سیمی میکنن. فکر کنم بهش میگن دستگاه فنر زن پلاستیکی صحافی!

maryam74114
15-01-2013, 11:33
سلام خدا کنه دلار اومده باشه پایین :n02:
می خوام یه تعمیراتی واسه کپی بزنم تو شهرستان من هچکسی وارد نیست منم حدودا صفر به نظر شما چقدر هزینه:n13: می بره و چون خدمات ادرای هست آیا می تونم تکثیر و کپی هم انجام بدم:n01:

oosmehdi
20-01-2013, 17:01
دستگاه کپی آفیشیو (ریکو) مدل 2035 یا 2045 مدل های بهتر هم هست که قیمت و سرعتش فرق میکنه من خودم 2 تا 2035 دارم قیمت بستگی به شهر خرید خودت بستگی داره تهران با برد پرینتر 1200 تا 1400 ولی یجا مثل اران و بیدگل باید 1500 تا 1800 بخری البته اینم بگم که دستگاه ها رو استوک بخر چون مقرون به صرفه است استوک همون دست دوم اروپا رو میگند مواظب باش که کارکرد ایران بهت ندهند که اذیت میشی
دستگاه رنگی کونیکا 350 بیشتر جاها 450 دارند ازجمله خودم ولی صفحه لمس دچار مشکل میشه ولی 350 این مشکل رو نداره قیمت حدود 2200 تا 3 میلیون اونم بستگی به تمیزی دستگاه داره

با تشکر فوق العاده از توضیحات عالیتون mohsensada میخوام بدونم مگه دومی (کونیکا 350) کار اولی (کپی آفیشیو (ریکو))رو نمیکنه ؟
چه الزامیه که هر جفتش بخریم حداقل برای شروع
آیا اصلا وقتی با پرینتر رنگی لیزری ، چاپ سیاه وسپید انجام می دیم ، می تونیم فقط رنگ سیاهش رو شارژ کنیم یا نه چاپ سیاه و سپید همون رنگی محسوب میشه و کلا باید همه چی شارژ بشه ؟
خواهش میکنم این سوال رو بزارین به حساب بی اطلاعی بنده
ممنون

oosmehdi
21-01-2013, 11:18
نبودددددددددد؟!!!

هم سفر
24-01-2013, 11:12
با تشکر فوق العاده از توضیحات عالیتون mohsensada میخوام بدونم مگه دومی (کونیکا 350) کار اولی (کپی آفیشیو (ریکو))رو نمیکنه ؟
چه الزامیه که هر جفتش بخریم حداقل برای شروع
آیا اصلا وقتی با پرینتر رنگی لیزری ، چاپ سیاه وسپید انجام می دیم ، می تونیم فقط رنگ سیاهش رو شارژ کنیم یا نه چاپ سیاه و سپید همون رنگی محسوب میشه و کلا باید همه چی شارژ بشه ؟
خواهش میکنم این سوال رو بزارین به حساب بی اطلاعی بنده
ممنون
بله میتونی با کونیکا چاپ متن و سیاه سفید انجام بدی
من خودم یکبار این کار را انجام دادم کیفیتش عالی میشه
اما...
هزینه مصرفیت یه چیزی بیش از چند برابر میشه اصلا برات صرف نمیکنه
دو سال پیش که من ریکو و کونیکا خریدم مصرف هر برگ کپی سیاه سفید با ریکو بدون کاغذ 2.5 تومان بود و هزینه رنگی با کونیکا 50 تومان.

یک توصیه دیگه هم بهت میکنم اگه میتونی دو تا ریکو بخر با یک مدل اینطوری هر وقت یک قطعه از این به مشکل می خوره میتونی با او یکی عوض کنی. دو دستگاه داشتن خیلی خیلی تو این دو سال به داد من رسیده. کلا ریکو خیلی خوبه ولی زیاد اذیت می کنه من که تقریبا یک سرویس کار ریکو شدم
یکی می گفت توشیبا کمتر اذیت می کنه و خراب می شه
اما برعکس ریکو به زنم به تخته تو این دوساله کونیکام خیلی خوب کار کرده حتی یک بار هم سرویس کار بهش سر نزده

mohsensada
25-01-2013, 11:39
شرمنده دیر جواب دادم ولی گفته های دوستمون صحیح است
شما میتونی جداگانه رنگ مشکی رو شارژ کنی ولی قیمت های تموم شده زیادتر است یعنی هربرگ با ریکو بگیری مثلا حساب کن 15 تومان ولی با رنگی 150 تومان اونوقته که نمی صرفه
و ریکو دستگاه سالم و خوبه البته موقع خرید باید مواظب باشی استوک بهت بدند نه دست دوم که مثل دوستمون اذیت بشه
من خودم شخصا 2 ریکو دارم یکیشو 300 هزارتا برام زد تا سرویس جزئی کردم ولی اون یکی نه 300 هزارتا زد 300 تومان پول سرویس دادم
کونیکا کار به سرعتش نداشته باش من یکی CF302 دارم قدیمیه ولی کیفیته اش عالیه یکی 450 که به کیفیت دستگاه قدیمی نمیرسه دلیلش هم اینه که سرعت 450 بالاتره و موقع اسکن کردن تصویر سرعت بیشتر باعث اسکن ضعیفتر میشه
کونیکا میخری 350 بخر

mohsensada
25-01-2013, 11:44
در ضمن قیمت دستگاه ها الان متاسفانه دوبرابر شده و نکته قابل توجه از خرید دستگاه نترس که بگی کارش هست یا نه همیشه با داشتن دستگاه ، کار مخصوص خودش جور میشه!!!

oosmehdi
26-01-2013, 17:36
شرمنده دیر جواب دادم ولی گفته های دوستمون صحیح است
شما میتونی جداگانه رنگ مشکی رو شارژ کنی ولی قیمت های تموم شده زیادتر است یعنی هربرگ با ریکو بگیری مثلا حساب کن 15 تومان ولی با رنگی 150 تومان اونوقته که نمی صرفه
و ریکو دستگاه سالم و خوبه البته موقع خرید باید مواظب باشی استوک بهت بدند نه دست دوم که مثل دوستمون اذیت بشه
من خودم شخصا 2 ریکو دارم یکیشو 300 هزارتا برام زد تا سرویس جزئی کردم ولی اون یکی نه 300 هزارتا زد 300 تومان پول سرویس دادم
کونیکا کار به سرعتش نداشته باش من یکی CF302 دارم قدیمیه ولی کیفیته اش عالیه یکی 450 که به کیفیت دستگاه قدیمی نمیرسه دلیلش هم اینه که سرعت 450 بالاتره و موقع اسکن کردن تصویر سرعت بیشتر باعث اسکن ضعیفتر میشه
کونیکا میخری 350 بخر

از کجا بین استوک و دست دوم فرق بذاریم ؟!

من از یه فروشنده (تو یزد) سوال کردم تو مایه های 10 میلیون دستگاه معرفی کنه سیاه و سفید canonon gp 605 ( میلیون تومن 5) رو پیشنهاد داد و konika c451 رو (6 میلیون تومن ) بعد یه مدت بهش زنگ ردم گفتم مبلغ بالاست کمتر برای سیاه و سفید چی داری یه کنن دیگه معرفی کرد کنن 405 بود به قیمت 2500 .بعد بهم پیشنهاد داد c450 بگیرم به جای c451 با همون کنن 605 خوب که فکر کردم (البته من افیشو 700) رو پیشنهاد دادم شدیدا با ریکو مشکل داشت البته متذکر هم شد که نداره لیکن یه چیزایی گفت نفهمیدم این بود که با خوندن این پست تصمیمم بر کونیکا 350 شد (که ممنونم،‌البته فروشنده هم گفت که خودتو بکشی قرار نیست تا 10 سال دیگه به روزی 2000 تا کپی رنگی برسی منٌ میگفت) حالا میخوام نظر شما رو راجع به هزینه‌ی 5 میلیونی برا canon gp 605 بدونم آیا پیشنهاد بهنری دارین؟

در ضمن قیمت دستگاه ها الان متاسفانه دوبرابر شده و نکته قابل توجه از خرید دستگاه نترس که بگی کارش هست یا نه همیشه با داشتن دستگاه ، کار مخصوص خودش جور میشه!!!

ایشالا
بازم ممنون

oosmehdi
29-01-2013, 19:31
یه چند جا دیگم تحقیق کردم گفتن این مدل canon مال 15 سال پیشه زیراکسم گفتن بدرد دفتر فنی نمیخوره گفتن بهترینش برای سیاه و سفید RICOH Aficio ،تو مایه های 5 ،6 ملیون RICOH Aficio1075 و 2075 رو معرفی کردن برای رنگی که تقریبا همه رو کونیکا نظر مثبت دارن اما هنوز بین 450 و 350 دو دلم لازم به ذکر در حد یکی دو میلیون بال پایین فرقی برام نداره
خواهش میکنم راهنماییم کنین در ضمن می خوام بدونم یه دستگاه چند کاره برا روز موادا بگیرم یا نه اگه آره تو مایه های 500 چی رو معرفی میکنین؟
پیشاپیش ممنونم

هم سفر
29-01-2013, 21:31
یه چند جا دیگم تحقیق کردم گفتن این مدل canon مال 15 سال پیشه زیراکسم گفتن بدرد دفتر فنی نمیخوره گفتن بهترینش برای سیاه و سفید RICOH Aficio ،تو مایه های 5 ،6 ملیون RICOH Aficio1075 و 2075 رو معرفی کردن برای رنگی که تقریبا همه رو کونیکا نظر مثبت دارن اما هنوز بین 450 و 350 دو دلم لازم به ذکر در حد یکی دو میلیون بال پایین فرقی برام نداره
خواهش میکنم راهنماییم کنین در ضمن می خوام بدونم یه دستگاه چند کاره برا روز موادا بگیرم یا نه اگه آره تو مایه های 500 چی رو معرفی میکنین؟
پیشاپیش ممنونم

فکر نکنم دستگاه چندکاره به دردت بخوره
من کونیکا 350 دارم تا جایی که می دونم این دو تا 2 فرق اساسی (به جز سرعت) با هم دارند
1- 350 کپی دورو داره اما پرینت دورو نمی زنه یکی می گفت 450 کپی و پرینت دورو داره
2- وقتی می خواستم دستگاه بخرم فروشنده گفت 450 می تونه با عرض A3 و طول خیلی چاپ لارج فرمت بزنه

mohsensada
31-01-2013, 13:24
پیشاپیش ممنونم

خب تا اونجایی که من میدونم دستگاه اول سیاه و سفید ریکو (آفیشیو) و رنگی کونیکا موفق بوده ولی شما اگر از لجاظ جا و مکان شرایط خوبی را داری مثلا دانشگاه و مدارس اطراف مغازه هستند میتونی 2075 بخری و گرنه پیشنهاد نمیشه چون سرعت بالاتر عیب های بیشتر داره و بیشتر احتیاج به سرویس پیدا میکنه - پس لطفا دقت کنید رنگی هم ببین کارت چطوره اگه تعداد کارت زیاده همون 450 رو بخر

پس

mohsensada
31-01-2013, 13:26
از کجا بین استوک و دست دوم فرق بذاریم ؟!

من از یه فروشنده (تو یزد) سوال کردم تو مایه های 10 میلیون دستگاه معرفی کنه سیاه و سفید canonon gp 605 ( میلیون تومن 5) رو پیشنهاد داد و konika c451 رو (6 میلیون تومن ) بعد یه مدت بهش زنگ ردم گفتم مبلغ بالاست کمتر برای سیاه و سفید چی داری یه کنن دیگه معرفی کرد کنن 405 بود به قیمت 2500 .بعد بهم پیشنهاد داد c450 بگیرم به جای c451 با همون کنن 605 خوب که فکر کردم (البته من افیشو 700) رو پیشنهاد دادم شدیدا با ریکو مشکل داشت البته متذکر هم شد که نداره لیکن یه چیزایی گفت نفهمیدم این بود که با خوندن این پست تصمیمم بر کونیکا 350 شد (که ممنونم،‌البته فروشنده هم گفت که خودتو بکشی قرار نیست تا 10 سال دیگه به روزی 2000 تا کپی رنگی برسی منٌ میگفت) حالا میخوام نظر شما رو راجع به هزینه‌ی 5 میلیونی برا canon gp 605 بدونم آیا پیشنهاد بهنری دارین؟

ایشالا
بازم ممنون

استوک و دست دوم فکر کنم تو فروم جواب داده شده!

mohsensada
31-01-2013, 13:31
فکر نکنم دستگاه چندکاره به دردت بخوره
من کونیکا 350 دارم تا جایی که می دونم این دو تا 2 فرق اساسی (به جز سرعت) با هم دارند
1- 350 کپی دورو داره اما پرینت دورو نمی زنه یکی می گفت 450 کپی و پرینت دورو داره
2- وقتی می خواستم دستگاه بخرم فروشنده گفت 450 می تونه با عرض A3 و طول خیلی چاپ لارج فرمت بزنه

سلام دوست عزیز شما فرمودید دوسال پیش دستگاه خریدید و دفتر فنی زدید لطفاً لطف کنید و مکانی که دستگاه خریدی و شرایطشو بگید تا دوستانمان بیشتر آشنا بشند.
و البته خوشحال شدم که مطالب فروم بدرد شما خورده و تونستید از آن استفاده کنید، متاسفانه اون های که دانش و تجربه زیاد دارند در خصوص دستگاه های کپی حوصله کمک کردن به دیگران را بصورت رایگان تقریبا ندارند!!

هم سفر
02-02-2013, 22:44
سلام دوست عزیز شما فرمودید دوسال پیش دستگاه خریدید و دفتر فنی زدید لطفاً لطف کنید و مکانی که دستگاه خریدی و شرایطشو بگید تا دوستانمان بیشتر آشنا بشند.
و البته خوشحال شدم که مطالب فروم بدرد شما خورده و تونستید از آن استفاده کنید، متاسفانه اون های که دانش و تجربه زیاد دارند در خصوص دستگاه های کپی حوصله کمک کردن به دیگران را بصورت رایگان تقریبا ندارند!!

چشم
برای خرید دستگاه می تونید با آقای آزاد 09125948622 تماس بگیرید
دستگاه خوب و تمیزی با قیمت مناسب بهم فروختن. سرویس دستگاه را هم به خوبی بهم آموزش دادند

تا جایی که بتوانم با حظورم دراینجا دین خود را به فروم ادا می کنم باشد که دوستانی که به جمع همکاران ما می پیوندند پیروز باشند

oosmehdi
02-03-2013, 19:40
پیشنهادتون برای خرید یه دستگاه چند کاره تا سقف 900 تومن چیه؟

mohsensada
09-03-2013, 01:12
پیشنهادتون برای خرید یه دستگاه چند کاره تا سقف 900 تومن چیه؟

کانن 3 کاره حدود 700 تومان 4 کاره الان قیمت ندارم ولی فک کنم 1100 باشه
فرق 4 کاره به غیراز فکس پشت رو زن اون هم هست که شاید خیلی ها به اون اشاره نکنند

mohsensada
09-03-2013, 01:14
برای ورود به منو مخفی کونیکا البته پیشنهاد میشه همه قسمت ها رو دستکاری نکنید ولی برای استاب لیزر (تنظیم رنگی و بهتر شدن کیفیت دستگاه) استفاده کنید
Utility --> Counter --> Stop --> 0 --> 0 -->Stop --> 0 --> 1 در صورت نیاز به وارد کردن رمز عبور می توانید با وارد کردن هشت تا عدد صفر 00000000 وارد شوید

sinaset
28-03-2013, 11:19
سلام خدمت همه دوستان .
ببخشید دوستان می تونید، یک دستگاه فتوکپی خوب رنگی زیر 4 یا 5 میلیون به ما معرفی کنید (دو رو زن و a3 هم باشه) اگر وزن و عرض کم داشته باشه بهتر خواهد بود .
(یک سایت خوب هم برای خرید معرفی (در صورت امکان))
تویه بعضی سایت زیر 17 یا 19 میلیون اصلان فتوکپی رنگی نبود (دلیلی این امر چیست ؟)
باتشکر

sinaset
29-03-2013, 16:47
سلام دوستان
ممنون میشم ما رو راهنمایی کنید.
باتشکر

mohsensada
06-04-2013, 00:42
سلام دوستان
ممنون میشم ما رو راهنمایی کنید.
باتشکر

سلام شما از اول همین فروم شروع به مطالعه بکنید تقریبا میشه گفت به تمام جوابهایتون حتی بیشتر هم می رسید
هم آدرس سایت هست و هم مشخصات دستگاه
ولی دلیل اینی که دستگاه 19 تومن زده شده به دو چیز بستگی داره
1- سراغ دستگاه نو رفتی
2- قیمت دلار
ولی چیزی که بدون دردسر باشه و مشخصات شما را داشته باشه همون 450 که بیشتر دفتر فنی ها دارند مصرف میکنند قبلا 3 تومان بود الان فکر نکنم بیش از 5 تومان شده باشه
بهترین جا تو خیابان های ایرانشهر تهران بگردی بهتر از سایت ها شاید پیدا کنی
سوالی بود در خدمتم
موفق باشی

sinaset
06-04-2013, 10:22
سلام شما از اول همین فروم شروع به مطالعه بکنید تقریبا میشه گفت به تمام جوابهایتون حتی بیشتر هم می رسید
هم آدرس سایت هست و هم مشخصات دستگاه
ولی دلیل اینی که دستگاه 19 تومن زده شده به دو چیز بستگی داره
1- سراغ دستگاه نو رفتی
2- قیمت دلار
ولی چیزی که بدون دردسر باشه و مشخصات شما را داشته باشه همون 450 که بیشتر دفتر فنی ها دارند مصرف میکنند قبلا 3 تومان بود الان فکر نکنم بیش از 5 تومان شده باشه
بهترین جا تو خیابان های ایرانشهر تهران بگردی بهتر از سایت ها شاید پیدا کنی
سوالی بود در خدمتم
موفق باشی
سلام دوست من
ممنون از پاسخ شما .
به سایت لاین ، زنگ زدم ، گفتن 450 از 2 تا 4 میلیون داریم (بسته به میزان استفاده کنتور).(451 ،6میلیون)
چندتا سوال داشتم
لوازم یا اپشن های اضافی، چه چیزی بدرد بخوری همراهش هست که بخرم ؟
ایا دستگاه فتوکپی به کامپیوتر اتصال پیدا می کند ، که از انجا بهش دستور چاپ برگه رو بدیم ؟
ایشون گفتن 12 هزار برگ چاپ می کنه، ایا همچین چیزی درسته ؟
وزن دستگاه بدون ابشن های اضافه چقدر می باشد ؟
باتشکر

thecrow
06-04-2013, 22:09
دوستان من یک دستگاه رنگس konica c450 دارم.
قصد دارم از اسکنر اون استفاده کنم.
ولی اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم.
هیچ آموزش خاص یا منبع مفیدی هم توی اینترنت پیدا نکردم.
کسی می تونه کمک کنه؟

mohsensada
07-04-2013, 10:20
سلام دوست من
ممنون از پاسخ شما .
به سایت لاین ، زنگ زدم ، گفتن 450 از 2 تا 4 میلیون داریم (بسته به میزان استفاده کنتور).(451 ،6میلیون)
چندتا سوال داشتم
لوازم یا اپشن های اضافی، چه چیزی بدرد بخوری همراهش هست که بخرم ؟
ایا دستگاه فتوکپی به کامپیوتر اتصال پیدا می کند ، که از انجا بهش دستور چاپ برگه رو بدیم ؟
ایشون گفتن 12 هزار برگ چاپ می کنه، ایا همچین چیزی درسته ؟
وزن دستگاه بدون ابشن های اضافه چقدر می باشد ؟
باتشکر
آپشن رو بیخیال چون چیزی خاصی نداره که بخای بگیر شما فقط دستگاه ای که میگیری سعی کن تمیز باشه ببین و انتخاب کن و حتماً فروشنده گارانتی بکنه تا خاطرت جمع بشه
450 همشون دارای برد پرینتر هستند که می تونی پرینت رنگی هم بگیری و دستگاه دور زن است
12 هزارتا فک کنم بشرط این باشه که جوهر فابریک بریزی که قیمتش بالاست کسی نمیرزه ولی دستگاه مقرون بصرفه ای هستش

mohsensada
07-04-2013, 10:22
کسی می تونه کمک کنه؟
باید با ی نفر متخصص کامپیوتر که از شبکه و یه خورده انگلیسی را بتون درک کنه و یا سرویسکار دستگاه کمک بگیری نرم افزار رو نصب کنه و بعد اسکن کار میکنه
فقط در جریان باش که نرم افزار اسکنرش رو جدا باید دانلود کنی!

abretireh
10-05-2013, 11:51
دوستان کسی میدونه ارور c-0510 تو کونیکا مدل 350 مال چیه؟؟

abc_ramak
13-06-2013, 15:53
سلام
یه دستگاه شارپ 450 استوک بهم پیشنهاد دادن با قیمت 3.5 --- تبریز
به نظرتون مناسبه؟
ریکو 2035 یا 2045 استوک مد نظرم بود ولی گفتن تبریز سرویس کار نداره و دردسرش زیاده
گفتن قیمت هم مثل همینه...ولی هزینه های ریکو بالاتره! درسته؟؟ :n29:

mohsensada
15-06-2013, 17:26
سلام
یه دستگاه شارپ 450 استوک بهم پیشنهاد دادن با قیمت 3.5 --- تبریز
به نظرتون مناسبه؟
ریکو 2035 یا 2045 استوک مد نظرم بود ولی گفتن تبریز سرویس کار نداره و دردسرش زیاده
گفتن قیمت هم مثل همینه...ولی هزینه های ریکو بالاتره! درسته؟؟ :n29:

سلام الان قیمت ندارم ولی شارپ کیفیت داره ولی هزینه ی تموم شده از ریکو بسیار متفاوت تر و بیشتر هست و در ضمن ریکو دردسری نداره من خودم الان 350 هزارتا کپی زدم با 2035 هنوز که مشکل نداشته
و خوشبختانه توی تبریز سرویسکارهای خوبی پیدا می شود یه تماس با شرکت کپی بازار آقای نظرزاده بگیر یا سایت copybazar.ir هم قیمت بگیر و هم سوال بپرس در مورد سرویسکار

2OOO
22-06-2013, 12:55
دنبال کسی یا مکانی هستم تا بتونم از تجربیات کاری و زیر و بم بازار بتونم استفاده کنم مثله کلاسای آموزشی فشرده

من اطلاعات پایه رو دارم اما میخوام بیشتر بدونم واسه یه شروع موفق

میخوام وارد این کار بشم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

mohsensada
24-06-2013, 23:26
دنبال کسی یا مکانی هستم تا بتونم از تجربیات کاری و زیر و بم بازار بتونم استفاده کنم مثله کلاسای آموزشی فشرده

منظورتون رو متوجه نشدم كلاسهاي آموزشي براي سرويس دستگاه و تعمير ميخواهد و از دستگاه ها سررشته پيدا كنيد يا نه كلا از لحاظ كار و انجام كارهاي دفتر فني آموزش ببينيد!!!

mohsensada
27-06-2013, 07:44

اگه قراره دفتر فني بزنيد دوره هاي فشرده شايد جالب نباشه بهت پيشنهاد ميكنم توي يك دفتر فني به عنوان كارآموز ي مدت مشغول بكار بشو
و همچنين دوره هاي طراحي هم برو كه فكر كنمبا دوره آموزشي و كارآموزي كه بري جمعاً 2ماه تا 3 ماه زمان بخواهد البته در قالب دفتر فني خيلي كارهاي ميتوني بكني كه اون به خودت بستگي داره!

2OOO
01-07-2013, 09:31
اگه قراره دفتر فني بزنيد دوره هاي فشرده شايد جالب نباشه بهت پيشنهاد ميكنم توي يك دفتر فني به عنوان كارآموز ي مدت مشغول بكار بشو
و همچنين دوره هاي طراحي هم برو كه فكر كنمبا دوره آموزشي و كارآموزي كه بري جمعاً 2ماه تا 3 ماه زمان بخواهد البته در قالب دفتر فني خيلي كارهاي ميتوني بكني كه اون به خودت بستگي داره!
خودمم به این نتیجه کم کم داشتم نزدیک میشدم بازم ممنون از راهنمایی شما. حدف من ایجاد یک مرکز چاپ دیجیتال اما ضعفم نداشتن اطلاعات از دستگاهای موجود برای کیفیت بالا و هزینه کمتر
فکر کنم استفاده از یک مشاور با تجربه بتونه کمک خوبی باشه

mohsensada
01-07-2013, 21:58
خودمم به این نتیجه کم کم داشتم نزدیک میشدم بازم ممنون از راهنمایی شما. حدف من ایجاد یک مرکز چاپ دیجیتال اما ضعفم نداشتن اطلاعات از دستگاهای موجود برای کیفیت بالا و هزینه کمتر
فکر کنم استفاده از یک مشاور با تجربه بتونه کمک خوبی باشه

شما ی مدت در دفتر فنی که کار بکنید متوجه همه چیز میشوید فقط بنظر من هرجا قراره کاریاد بگیرید فقط به عنوان کارآموز برید نه به عنوان این که قصد دارید دفتر بزنید چون ممکنه برخوردشون فرق بکنه!!

mohsenfhm
02-07-2013, 13:14
باید با ی نفر متخصص کامپیوتر که از شبکه و یه خورده انگلیسی را بتون درک کنه و یا سرویسکار دستگاه کمک بگیری نرم افزار رو نصب کنه و بعد اسکن کار میکنه
فقط در جریان باش که نرم افزار اسکنرش رو جدا باید دانلود کنی!

کسی می تونه کمک کنه؟

اصلا سخت نیست ! به زودی یک آموزش کامل میزارم :n19:

m.miladalikhani
23-07-2013, 11:06
سلام خوبه انشالله که خوب شروع کرده باشی تو همین تایپیک جواب در مورد دستگاه فتوکپی هست ولی در مورد شارپ بگم که دستگاه خوبیه ولی نسبت به آفیشیو (ریکو) مقرون به صرفه نیست ولی در عوض کیفیت بهتری داره!
تشکر بابت راهنماییتون.مرسی.

hamed_li
19-09-2013, 22:14
با سلام خدمت دوستان و اساتید
متاسفانه در هیچ سایت ایرانی درباره آموزش و راهنمای نصب و راه اندازی konica minolta c450 چیزی پیدا نکردم که باعث تاسم و نگرانی و ناراحتی هستش...
از دوستان کاردان و ماهر تقاضا دارم اگر مشکلی ندارن به صورت جامع درباره روش نصب از طریق شبکه و ip توضیح بدن تا بنده کو دوستان امثال بنده که مطمعنم زیاد هستند و بعد از کمی تلاش دستگاه و دست نصاب هایی که خوب و سالم و کاردانشون واقعا واقعا کم پیدا میشن و نابلد هاشونم بلایی سر آدم میارن که امیدوارم هیچ کسی مثل من تجربش نکنه
با تشکر

mohsensada
22-09-2013, 17:55
متاسفانه در هیچ سایت ایرانی درباره آموزش و راهنمای نصب و راه اندازی konica minolta c450 چیزی پیدا نکردم که باعث تاسم و نگرانی و ناراحتی هستش...
از دوستان کاردان و ماهر تقاضا دارم اگر مشکلی ندارن به صورت جامع درباره روش نصب از طریق شبکه و ip توضیح بدن تا بنده کو دوستان امثال بنده که مطمعنم زیاد هستند و بعد از کمی تلاش دستگاه و دست نصاب هایی که خوب و سالم و کاردانشون واقعا واقعا کم پیدا میشن و نابلد هاشونم بلایی سر آدم میارن که امیدوارم هیچ کسی مثل من تجربش نکنه
با تشکر
اصلا کار خاصی نیست شما باید فقط کم ip دادن رو بلد باشی اگه وقت کنم تو اولین فرصت برات میزارم
ما که هرجا رفتیم نصب کردیم کسی هزینه نصب بهمون نداد

hamed121hamed
18-10-2013, 21:36
یکی از دلایل کنار گذاشتن دستگاه های استوک در اروپا نیاز اون دستگاه ها به تعمیره. این نوع دستگاه ها پس از خرید توسّط تجّار ایرانی و ورود به ایران بعنوان استوک فروخته می شن. لذا با سرویس عمومی سرویسکار، اشکالات اساسی دستگاه (مثل خراب بودن تاچ یا موتور تونر یا ...) مشخّص و برطرف نمی شه. لذا اگه کالاتون گارانتی داشته باشه حدّاقل یک الی هفته طول می کشه که اشکالات اساسیش مشخّص بشه و پس از کلّی ناز سرویسکار و برطرف شدن اشکالاتش، بتونین با دستگاتون درست و حسابی کار کنین.
بنظر اگر یک میلیون بیشتر پول صرف کنید و مثلاً یه دستگاه نو شارپ بخرید هرچند تمامی امکانات ریکو رو نداره و هزینه ی چاپ بالاتری داره، امّا برای کارهای تعداد کم بی دردسرتر، بهتر و زودتر جواب می ده.
امّا اگه دست به آچار هستید و کار زیاد دارید چاره ای جز خرید دستگاه استوک ریکو نیست. چرا که نوی این دستگاه خیلی گرون در می آد.

hamed121hamed
18-10-2013, 22:03
با تشکر
فکر کنم باید کارهای زیر رو انجام بدید:
1. دستگاه کامپیوتر رو با کابل کراس شبکه به اسکنر وصل کنید؛
2. آی پی اسکنر و کامپیوتر رو در یک رنج و با یک عدد فاصله قرار بدید. برای تغییر آی پی در ویندوز 7 مراحل ذیل رو انجام بدید:
setting =control panel=network and internet=view network status and tasks=change adaptor setting=right click on your network adaptor=propertise=tcp/ip v4=properrtis

مثلاً 192.168.10.1 برای کامپیوتر و 192.168.10.2 برای پرینتر.

subnetmask رو 255.255.255.0 قرار بدید.

defalult gateway رو خالی بذارید.

حالا از منوی استارت گزینه ی run دستور ذیل رو تایپ کنید:
ping 192.168.100.2

اگر replay داشتید یعنی دو دستگاه اصطلاحاً همدیگرو می بینن. حالا تو نرم افزار درایور اسکنر که روی کامپیوتر دارید آی پی دستگاه اسکنر رو معرّفی کنید. حالا از منوی file نرم افزار کورل گزینه ی Aquire و aquire image یا در نرم افزار فوتوشاپ منوی file گزینه ی import، import from scanner دستور اسکن رو برای دستگاه صادر کنید و اسکن رو انجام بدید.
امیدوارم روی دستگاه شما کار کنه.

dianakhashi
03-12-2013, 19:01
سلام
دستگاه من شارپ M300 هست
و به طور ناگهانی کیفیت کپی گرفتنش کم می شود
نمونه کپی را آپلود کردم در آدرس زیر
مشکل اصلی اینه که تکه هایی از خطوط پررنگ سند اصلی به وسط صفحه کپی شده میان
عین سایه
لطفا راهنمایی کنید ممنون

hamed121hamed
06-12-2013, 16:33
سلام
دستگاه من شارپ M300 هست
و به طور ناگهانی کیفیت کپی گرفتنش کم می شود
نمونه کپی را آپلود کردم در آدرس زیر
مشکل اصلی اینه که تکه هایی از خطوط پررنگ سند اصلی به وسط صفحه کپی شده میان
عین سایه
لطفا راهنمایی کنید ممنون
با عرض شرمندگی
پاسخ سوال شما رو نمی دونم. امیدوارم اساتید فن کمک کنند که مشکل دستگاه شما حل بشه.

dianakhashi
08-12-2013, 10:05
ممنون:n28::n28::n28:

akbareshghi
17-12-2013, 14:08
سرویس کاران حرفه ای دستگاههای فتوکپی شارپ در تهران کی ها رو می شناسید؟
فروشنده های قطعه بخصوص درام و بلید و تونر و دولوپر شارپ مدل 451 چیپست تونر ؟
تنها یکی رو می شناسم بنام حامد اکبری اما نه ادرسی از ایشان دارم نه تلفنی
در ضمن شارپ گلف با شماره 02188328638 که دفتر مرکزی تهران خ ایرانشهر شمالی خیابان آذرشهر پلاک 3 واحد 102 می باشد .
هرکسی آدرس یا تلفنی از سرویس کار حرفه ای شارپ داره به اشتراک بگذارد لطفا
با تشکر

AAb NAbAT
30-12-2013, 21:21
سلام دوستان من کرمانشاه هستم ما یه کتابفروشی زدیم و دوتا دستگاه فتوکپی شارپ ar-m451 خریدیم اما به یکسال نکشید مغازه رو جمع کردم اگه کسی قصد خرید دستگاه استوک ارزون و با سرعت متوسط و فوق العاده کم هزینه میخواد من هردوتاشو میفروشم واسه توضیح بیشتر تماس بگیرید.
09355914013 ...

آقا اکبر من تهران نمیدونم ولی همینجا کرمانشاه یه شرکتی هست 40 ساله دستگاه شارپ تعمیر میکنن اگه به کارت میاد شمارشو بدم خدمتت. دستگاه منو نو نو کرده الان! 451 صفر کیلومتر. زیاد واسه قطغات خودتو اذیت نکن بجز درام هرکدومشو بگن اصلیه دروغ میگن!

Arfo
01-03-2014, 00:49
سلام
به نظرتون میشه از کونیکا 450 جدا از پرینت رنگی و اسکن برای فتوکپی های معمولی تک صفحه ای و تعداد پایین استفاده کرد ؟
ایا صرفه اقتصادی داره ؟
ایا با توجه به کپی های تک صفحه ای مثلا شناسنامه و... استهلاک دستگاه بالا میره؟

کلا یه دفتر کاری هست که میخواد یه دستگاه کپی و پرینت رنگی لیزری داشته باشه . پیشنهادتون چیه ؟
با تشکر

mohsensada
04-03-2014, 00:18
سلام
به نظرتون میشه از کونیکا 450 جدا از پرینت رنگی و اسکن برای فتوکپی های معمولی تک صفحه ای و تعداد پایین استفاده کرد ؟
ایا صرفه اقتصادی داره ؟
ایا با توجه به کپی های تک صفحه ای مثلا شناسنامه و... استهلاک دستگاه بالا میره؟

کلا یه دفتر کاری هست که میخواد یه دستگاه کپی و پرینت رنگی لیزری داشته باشه . پیشنهادتون چیه ؟
با تشکر
پیشنهاد اول و اخر برای اینجور دفاتر کونیکا هستش
میتونه 350 خریداری کنه قیمت پرداختی برای دستگاه کمتر می باشه البته سرعت هم پایین تره!

mohsensada
04-03-2014, 00:36
از دوستان کسی برنامه اسکنر کونیکا 450 را نداره لینک بده

Arfo
06-03-2014, 10:46
پیشنهاد اول و اخر برای اینجور دفاتر کونیکا هستش
میتونه 350 خریداری کنه قیمت پرداختی برای دستگاه کمتر می باشه البته سرعت هم پایین تره!
مرسی
به همین نتیجه رسیدم بعد از کلی بررسی ولی خوب ارزش نداشت واسه چند تومن 350 بگیرم
دیشب یه Konica 450 از آقای نظر زاده گرفتم حالا ببینم چه میشه

Arfo
06-03-2014, 22:42
از دوستان کسی برنامه اسکنر کونیکا 450 را نداره لینک بده
multi colour رو انتخاب کن ...کل درایور هاش اینجاست

y-as
24-04-2014, 21:09
با سلام
می خواستم یک دستگاه فتوکپی رنگی برای مغازه بخرم ( تایپ و تکثیر ) میشه منو راهنمایی کنید که چه دستگاهی بخرم هم باصرفه باشه و هم با کیفیت چاپ بهتر
ممنون میشم راهنمایی کنید .( کونیکا 350 بهتره یا کونیکا 450 )
میشه اساتید در این مورد راهنمایی کنند باتشکر

y-as
27-04-2014, 16:45
مثل اینکه دوستان نمی خوان راهنمایی کنن

AAb NAbAT
28-04-2014, 09:13
سلام Y-as !
کونیکا بیزهاب 450 اسم و رسم دارتره و تقریبا تو هر جایی پیدا میشه ولی من خودم کلا رنگی نداشتم. تو دستگاهای سیاه و سفید از نظر قدرت به ترتیب: کنن - ریکو و شارپ و از نظر با صرفه بودن شارپ - ریکو - کنن معقول هستن. اما تو رنگی بنظرم نیم نگاهیم به سری mx شارپ داشته باش! هم هزینه هاش پایینتره هم دستگاهای جدیدتری هستن...

diyaco
02-05-2014, 16:50
با سلام خدمت اساتید عزیز
میخواستم بدانم آیا کدی هسنت که بتوان با وارد کردن آن کیفیت خروجی آفیشیو700 را بهتر نمود و بعبارت ساده تر کاری کرد که دستگاه پررنگ تر کپی کند؟

y-as
07-05-2014, 12:40
با سلام
آقایان کسی هست در مورد کونیکا بیزهاب 650 اطلاعاتی بده و آیا در مورد باصرفه بودن آن ویا کارکرد آن منو راهنمایی کنه خیلی ممنوع اگه زودتر راهنمایی کنید.

mohsensada
08-05-2014, 00:04
با سلام
می خواستم یک دستگاه فتوکپی رنگی برای مغازه بخرم ( تایپ و تکثیر ) میشه منو راهنمایی کنید که چه دستگاهی بخرم هم باصرفه باشه و هم با کیفیت چاپ بهتر
ممنون میشم راهنمایی کنید .( کونیکا 350 بهتره یا کونیکا 450 )
میشه اساتید در این مورد راهنمایی کنند باتشکر
450از لحاظ سرعت خیلی بهتره و کیفت هم همینطور بحث های قبلی رو بخون مفیده برات

mohsensada
08-05-2014, 00:08
با سلام خدمت اساتید عزیز
میخواستم بدانم آیا کدی هسنت که بتوان با وارد کردن آن کیفیت خروجی آفیشیو700 را بهتر نمود و بعبارت ساده تر کاری کرد که دستگاه پررنگ تر کپی کند؟

با زدن دکمه ریسیت و شماره 108 و نگه داشتن دکمه استپ وارد کد شوید و رو sp کلیک کنید سپس 2207 رو بزن و # رو بزن ی دکمه بزرگ جلوته اونا بزن پررنگ میکنه

y-as
23-05-2014, 18:33
لطفاً راهنمایی کنید
موقع پرینت A3 سمت چپ بعد از پرینت کم رنگ می زنه می شه دلیلشو بفرمائید .( مدل دستگاه کونیکا بیزهاب 350 )
باتشکر

y-as
24-05-2014, 16:40
لطفاً راهنمایی کنید
موقع پرینت A3 سمت چپ بعد از پرینت کم رنگ می زنه می شه دلیلشو بفرمائید .( مدل دستگاه کونیکا بیزهاب 350 )
باتشکر
لبه سمت چپ رنگ مشکی و قرمز را تغییر نمی ده ولی رنگهای سبز و طوسی و ... و نیز عکس رو کم رنگ می زنه
البته سرویس کار گفت که باید دستگاه جاش طراز باشه که این کارو هم کردم ولی متأسفانه هنور درست نشده
ممنوع اگه راهنمایی کنید

mohsensada
02-06-2014, 00:13
لطفاً راهنمایی کنید
باتشکر
لبه سمت چپ رنگ مشکی و قرمز را تغییر نمی ده ولی رنگهای سبز و طوسی و ... و نیز عکس رو کم رنگ می زنه
البته سرویس کار گفت که باید دستگاه جاش طراز باشه که این کارو هم کردم ولی متأسفانه هنور درست نشده
ممنوع اگه راهنمایی کنید

احتمالا مال درام باشه و شاید هم رنگ نمیکشه باید ی چک پرینت بگیری ببینی رنگ ها دستگاه کدوم مشکل داره
در کل استاب لیزر بزن شاید برطرف بشه!

rayanita
23-06-2014, 17:05
دوستان سلام
دستگاه من شارپ350 هستش ،در کل ازش راضی ام اما وقتی به مشکل میخوره یکم برام دردسر ساز میشه
ی مشورت از دوستان میخواستم
من اگر این مدل رو بفروشم و برم سراغ آکبند توشیبا 181 آیا عاقلانس؟
کلا دوستان کسی تجربه خرید دستگاه های توشیبا آکبندشو داره؟از نظر قدرت دستگاه؟جنس بدنه؟تعمیر و نگهداری؟>
ممنون میشم دوستان کمکم کنید

ErfanImmortal
23-06-2014, 19:46
سلام
میخوام یه کونیکا C451 بخرم این مدل چاپ دیجیتال هست دیگه؟
برگه گلاسه ای که واسه چاپ دیجیتال استفاده میکنن با گلاسه جوهر افشان فرق میکنه؟ چون یه دستگاه C451 که مد نظرم هست واسه خرید رویه یه برگه گلاسه 235گرم که زد زیاد خوب نبود و کمی تصویر مات بود
رویه بسته کاغذ زده بود که inkjet و فکر کنم اینها واسه جوهر افشان هست
درسته؟
واسه دیدن کیفیتش رویه برگه گلاسه باید چه نوع برگه ای رو انتخاب کنم؟
ممنونم

skh1300
12-07-2014, 00:09
سلام میخوام یه چاپ دیجیتال راه بندازم دستگاه کپی رنگی رو کونیکا 550 انتخاب کردم اما برا دستگاه کپی سیاه سفید نمیدونم چی بخرم چون کارم جوری هست نمیدونم چقدر چاپ در روز دارم.همین طور برا ریسوگراف هم همین مشکل دارم نمیدونم اصلا ریسو برا شروع لازم میشه یا نه.میشه یه دسگاه خوب برا کپی سیاه سفید و ریسو بهم معرفی گنین.مطالب سایت رو خوندم اما به نظرم تاریخش مال 4 سال پیش هست.مشکل مالی ندارم.فقط میخوام بعدا اذیت نشم.

pranses12
15-07-2014, 21:12
مراحل نصب پرينتر

كونيكا بيزهاب 351 رو ميخواستم
چگونه ميشه پرينت گرفت مراحل نصب آي پي رو توضيح بديد ممنون ميشم
------------------------------------------------------------------------------------------
به دستگاه چه آي پي بديم به سيستم چه آي پي؟
------------------------------------------------------------------

pranses12
16-07-2014, 09:01
كسي نبود جواب ما رو بده

ErfanImmortal
16-07-2014, 09:21
مراحل نصب پرينتر

كونيكا بيزهاب 351 رو ميخواستم
چگونه ميشه پرينت گرفت مراحل نصب آي پي رو توضيح بديد ممنون ميشم
------------------------------------------------------------------------------------------
به دستگاه چه آي پي بديم به سيستم چه آي پي؟
------------------------------------------------------------------

داریور نصبش رو دارید؟
اگه درایورش رو دارید ، بعد از اتصال کونیکا با (شبکه/کامپیوتر) توسط کابل شبکه ، شما باید برید تویه Control Panel و Add printer رو بزنید و بعدش بگید که پرینتر تحت شبکه هست و بعد IP کونیکا رو وارد کنید، بصورت اتوماتیک درایورش رو میشناسه اما بعد از نصب باید خودتون هم برید درایورش رو آپگرید کنید
اما نجوه IP دادن دستگاه ( من واسه C451 که دستگاه خودمه انجام دادم) دکمه Utillity/Counter رو میزنی تا تنظیمات بیان بعد ازت پسورد میخواد که واسه من 1تا8 هست و بعدش میری تویه تنظیمات NETWORK و بعد TCP/IP و اونجا یه آی پی که تویه رنج IPهای شبکت هست وارد میکنی
به همین سادگی

pranses12
16-07-2014, 09:32
داریور نصبش رو دارید؟
اگه درایورش رو دارید ، بعد از اتصال کونیکا با (شبکه/کامپیوتر) توسط کابل شبکه ، شما باید برید تویه Control Panel و Add printer رو بزنید و بعدش بگید که پرینتر تحت شبکه هست و بعد IP کونیکا رو وارد کنید، بصورت اتوماتیک درایورش رو میشناسه اما بعد از نصب باید خودتون هم برید درایورش رو آپگرید کنید
اما نجوه IP دادن دستگاه ( من واسه C451 که دستگاه خودمه انجام دادم) دکمه Utillity/Counter رو میزنی تا تنظیمات بیان بعد ازت پسورد میخواد که واسه من 1تا8 هست و بعدش میری تویه تنظیمات NETWORK و بعد TCP/IP و اونجا یه آی پی که تویه رنج IPهای شبکت هست وارد میکنی
به همین سادگی

ميشه يكم واضح تر و ساده تر توضيح بديد

اين قسمتش رو ما نفهميديم دوست عزيز
تویه Control Panel و Add printer رو بزنید و بعدش بگید که پرینتر تحت شبکه هست و بعد IP کونیکا رو وارد کنید، بصورت اتوماتیک درایورش رو میشناسه اما بعد از نصب باید خودتون هم برید درایورش رو آپگرید کنید

skh1300
16-07-2014, 15:40
سلام میخوام یه چاپ دیجیتال راه بندازم دستگاه کپی رنگی رو کونیکا 550 انتخاب کردم اما برا دستگاه کپی سیاه سفید نمیدونم چی بخرم چون کارم جوری هست نمیدونم چقدر چاپ در روز دارم.همین طور برا ریسوگراف هم همین مشکل دارم نمیدونم اصلا ریسو برا شروع لازم میشه یا نه.میشه یه دسگاه خوب برا کپی سیاه سفید و ریسو بهم معرفی گنین.مطالب سایت رو خوندم اما به نظرم تاریخش مال 4 سال پیش هست.مشکل مالی ندارم.فقط میخوام بعدا اذیت نشم.
جواب سوال من هم بدید

mohsensada
01-08-2014, 09:26
جواب سوال من هم بدید

سلام اطلاعات کلی همینه فقط مدل دستگاه ها ارتقا یافته برای مثال ریکو ۱۰۴۵ که بعدا با رفع مشکلات جزیی شد ۲۰۴۵ و حالا که MPG2045 که کیفیت بالاتری پیدا کرده و بنظرمن اگه شما از لحاظ قیمت مشکل ندارید ۲۰۷۵ به بالا انتخاب کنید از لحاظ سرعت بالاتره البته از نوع MPG که رزولیشن بالای برخورداره البته باز سرعت بالاتر و هزینه بیشتر مدل ۱۰۵ هم دستگاه قابل قبولیه!!

mohsensada
01-08-2014, 09:39
سلام
میخوام یه کونیکا C451 بخرم این مدل چاپ دیجیتال هست دیگه؟
برگه گلاسه ای که واسه چاپ دیجیتال استفاده میکنن با گلاسه جوهر افشان فرق میکنه؟ چون یه دستگاه C451 که مد نظرم هست واسه خرید رویه یه برگه گلاسه 235گرم که زد زیاد خوب نبود و کمی تصویر مات بود
رویه بسته کاغذ زده بود که inkjet و فکر کنم اینها واسه جوهر افشان هست
درسته؟
واسه دیدن کیفیتش رویه برگه گلاسه باید چه نوع برگه ای رو انتخاب کنم؟
ممنونم
سلام تا جایی که من اطلاعات‌ دارم این مدل سرویسکار ماهر میخاد و همش دردسره یک مدل بالاتر یا پایین تر تهیه کنید
درضمن هم به شما دوستان توصیه میکنم در سال ۲دفعه نمایشگاه چاپ در تهران داریم یکبار در تبریز برای اطلاعات عمومی و افزایش تجربه مفیده و ضرر نداره از ما گفتن بود

mohsensada
26-09-2014, 12:39
دوستان سلام
دستگاه من شارپ350 هستش ،در کل ازش راضی ام اما وقتی به مشکل میخوره یکم برام دردسر ساز میشه
ی مشورت از دوستان میخواستم
من اگر این مدل رو بفروشم و برم سراغ آکبند توشیبا 181 آیا عاقلانس؟
کلا دوستان کسی تجربه خرید دستگاه های توشیبا آکبندشو داره؟از نظر قدرت دستگاه؟جنس بدنه؟تعمیر و نگهداری؟>
ممنون میشم دوستان کمکم کنید
دوست عزیز شرمنده دیر دیدم ولی جواب میدم حداقل برای نفرات بعدی
دستگاه های شارپ و توشیبا دستگاه های با کیفیت ولی پرهزینه هستند شما می توانید از دستگاه های سیاه وسفید ریکو و رنگی کونیکا استفاده کنید هزینه قطعات در حد صفر می باشد بشرط خریداری دستگاه استوک نه دست دوم و سرویسکار شاید سالی یبار بیاد البته برای من که این جور بوده تو این 7 سال

alp13
28-11-2014, 15:57
دوستان اینجا کسی تونسته اسکنر کونیکا بیزهاب 350 رو نصب کنه
من چند تا فیلم از یوتو ب برداشتم همه چی رو حل می کنم فقط میرم صفحه کانفیگ دستگاه ( از طریق وارد کردن آی پی تو اینترنت اکسپلور) اونجا که قراره اسکنر رو به دستگاه معرفی کنیم دکمه add که میزنم فرقی نمی کنه اسکن اضافه نمیشه

mohsensada
02-12-2014, 01:01
احتیاجی به این کار نیست بعداز نصب نرم افزار مربوط درایور اسکن به ایمپورت در فتوشاپ میری خودش بصورت اتوماتیک شناسایی میکنه

alp13
06-12-2014, 18:39
احتیاجی به این کار نیست بعداز نصب نرم افزار مربوط درایور اسکن به ایمپورت در فتوشاپ میری خودش بصورت اتوماتیک شناسایی میکنه

arbab2
18-12-2014, 00:41
سلام دوستان من تازه کارم در میخواستم مغازه بزنم برای شروع کپی سیاه سفید لازم دارم دستگاه ریکو خوبه به نظرتون الان چه مدلی ازش پیشنهاد میدین؟ هزینه مواد مصرفی و قطعاتش چطورهست؟

alp13
19-12-2014, 13:57
سلام دوستان من تازه کارم در میخواستم مغازه بزنم برای شروع کپی سیاه سفید لازم دارم دستگاه ریکو خوبه به نظرتون الان چه مدلی ازش پیشنهاد میدین؟ هزینه مواد مصرفی و قطعاتش چطورهست؟

اول باید مشخص کنی حجم کپیت چقدره (دستگاههای هستن 75 برگ در دققه چاپ می کنن دستگاهی هم هست 35 برگ مثل دستگاه خودم شارپ)

دوست عزیز من ریکو دارم و هم شارپ (ساژم و هم سری ام ایکس )
ریکو اگه شانست بگیره دستگاه خوب گیرت بیاد عالیه ولی هزینه نگهداری و قطعاتش گرون هست همچنین سرویسکارا ماشالله خیلی منصفانه جیبت رو خالی می کنن
یعنی باید اونقدر حجم کپیت زیاد باشه که هم هزینه سرویسکارا و هم قطعات خود دستگاه رو جبران کنه و هم چیزی واسه خودت بمونه

اما اگه حجم کپیت متوسطه و زیاد دغدغه سرعت نداری سری ام ایکس شارپ الان فوق العاده هستن (با قیمت 4 تومن میتونی مدل ام ایکس برداری )
سیستم دستگاههاش خیلی سادست و خودت هم میتونی بعد چند وقت ایرادهای جزئیش رو حل کنی ولی مدلای ریکو سیستم خیلی پیچیده ای دارن هر سرویسکاری اولا بلد نیست و اگه هم بلد باشه اکثرشون منصف نیستن

پس اول شما باید حجم کارت رو مشخص کنی

Tohid
21-12-2014, 01:56
سلام...
قصد خرید فتوکپی رنگی دارم...
راهنمایی میخواستم...خودم نظرم روی کونیکا هست...حالا نمی دونم لوازم جانبی و مواد مصرفیش چطوره؟
در ضمن یه دستگاه P50 , t50 هم دارم...
ممنون

alp13
21-12-2014, 10:59
سلام...
قصد خرید فتوکپی رنگی دارم...
راهنمایی میخواستم...خودم نظرم روی کونیکا هست...حالا نمی دونم لوازم جانبی و مواد مصرفیش چطوره؟
در ضمن یه دستگاه P50 , t50 هم دارم...
ممنون

دوست عزیز من بیزهاب 350 دارم( از مدلای جدید کونیکا خبر ندارم) کار چاپش خوبه ولی یک مدل شارپ ام ایکس 4501 هم تازه گرفتم که چاپش خیلی بهتر و روشن تر از مدل کونیکا هست

مدل دقیق مدنظرتون رو اشاره نکردید .. بهتره بری از نزدیک دستگاه ها رو تست کنی

مقایسه که خودم رو این دو مدل انجام دادم
زمان گرم شدن و آماده به کار کونیکا تقریبا 2 دقیقست ولی مال شارپ 5 دقیقه
در عوض مدت ارسال فایل و چاپ روی کاغذ شارپ خیلی سریع تر از کونیکا هست
اسکن هم کار شارپ عالیه متاسفانه نتونستم اسکن کونیکا رو فعال کنم .

بک مزیت دیگه شارپ اینه که دو حالت چاپ سیاه و سفید و رنگی مجزا با دکمه جدا داره که هم کار سیاه و سفیدت رو ( تا حد متوسط) راه میندازه هم کار رنگی رو با بهترین کیفیت

mohsensada
22-12-2014, 09:22
دنبال برنامه اسکن با ورژن بالاتر باش

alp13
26-12-2014, 19:48
دنبال برنامه اسکن با ورژن بالاتر باش

دوست عزیز من هرچی درایور بود نصب کردم نشد میشه لینکی اگه داری لطف کنی
مرسی

sinasignal
30-12-2014, 21:06
اساتید و دوستای خوبم لطف کنن در رنج 3 تومان (یا کمی بالاتر) یه دستگاه کپی (که امکان پرینتم داشته باشه) معرفی کنن.
این دستگاه رو برای یه دفتر در حد روزی نهایتا 100 برگ A3 لازم دارم.رنگی بودنش برام مهم نیست کارهامون چاپ نقشه سیاه سفیده

تا الان دستگاه SHARP X180 رو بهم پیشنهاد دادن . کسی اطلاعی ازش داره؟

gherti69
31-12-2014, 10:17
سلام دوستان.
من تازه یه کونیکا 550 خریدم.
اما user box کار نمیکنه! و به هارد خودش و فلش که وصل میکنم دسترسی ندارم!
احتمالش هست که هاردشو برداشته باشن یا سوخته باشه؟ یا اگه راه دیگه ای هست که بشه به هارد یا فلش دسترسی داشت بگید. ممنون
اسکنرشم از هیچ راهی کار نمیکنه!

alp13
01-01-2015, 16:21
سلام دوستان.
من تازه یه کونیکا 550 خریدم.
اما user box کار نمیکنه! و به هارد خودش و فلش که وصل میکنم دسترسی ندارم!
احتمالش هست که هاردشو برداشته باشن یا سوخته باشه؟ یا اگه راه دیگه ای هست که بشه به هارد یا فلش دسترسی داشت بگید. ممنون
اسکنرشم از هیچ راهی کار نمیکنه!

من هم کونیکا 350 دارم متاسفانه اسکنر کار نمیکنه

اساتید و دوستای خوبم لطف کنن در رنج 3 تومان (یا کمی بالاتر) یه دستگاه کپی (که امکان پرینتم داشته باشه) معرفی کنن.
این دستگاه رو برای یه دفتر در حد روزی نهایتا 100 برگ A3 لازم دارم.رنگی بودنش برام مهم نیست کارهامون چاپ نقشه سیاه سفیده

تا الان دستگاه SHARP X180 رو بهم پیشنهاد دادن . کسی اطلاعی ازش داره؟

من مدل شارپ ساژم 9535 دارم الان قیمتش 33000 هستش کیفیت چاپش فوق العادست برد پرینترش هم خیلی خوبه
ولی سعی کن مدل 9545 رو بگیری که سرعتش 10 برگ در دقیقه بیشتره
از اینا بهتر هم سری ام ایکس 4500 هست که قیمتش حدود 4 تومنه (3800)

akbar8
28-01-2015, 17:58
شلام دوستان

میخام یه دستگاه کپی سیاه سفید خوب و قوی بخرم که خرابیش کم باشه.
فعلا یه دستگاه توشیا 355 دارم اما ازش خوشم نمیاد زیاد مرد نیس.
به نظرتوون برند ریکو از توشیبا بهتر نیس؟؟
یه ریکو 7500 پیدا کردم میگه حدود 6 تومن به نظرتوون می ارزه؟؟

کلا خودتون تویه رنج زیر 10 تومن چه دستگاهی پیشنهاد میکنین؟

aririkateki
10-02-2015, 09:34
سلام من یه دستگاه کپی konica minolta bizhub c350 توی محل کارم دارم ولی تجربه استفاده از اونو ندارم.
اگه امکان داره از ابتدای کار راهنمایی کنید چطور میتونم ازش استفاده کنم.

با تشکر

Tohid
17-02-2015, 00:43
بعد از کلی تحقیق نظرم روی کونیکا 450 گرفته..قصد گرفتن کپی رنگی تا سایز a3 و شاید چاپ اعلامیه برام مهمه..
متاسفانه کیفیت چاپش نمی دونم چقدر مطلوبه...
در ضمن سوالی دارم...
این مدل با 2 تومان میشه خرید؟؟ آخه از 1.5 تا 5 قیمت می دهند..
قیمت مواد مصرفی و سرویس این دستگاه چقدره؟؟
ممنون

mohsensada
19-02-2015, 12:39
بعد از کلی تحقیق نظرم روی کونیکا 450 گرفته..قصد گرفتن کپی رنگی تا سایز a3 و شاید چاپ اعلامیه برام مهمه..
متاسفانه کیفیت چاپش نمی دونم چقدر مطلوبه...
در ضمن سوالی دارم...
این مدل با 2 تومان میشه خرید؟؟ آخه از 1.5 تا 5 قیمت می دهند..
قیمت مواد مصرفی و سرویس این دستگاه چقدره؟؟
ممنون
سلام دستگاه ۴۵۰ تمیز باشه کیفیت خوبی داره ولی با توجه به این که چندسالی هست تو بازار مورد استفاده قرار گرفته و شرکت اصلی مدلهای بالاتر را جایگزین کرده پیشنهاد میکنم اگه کار زیاد دارید کونیکا سری ۴۵۲ میتونه خوب باشه با توجه به اینکه دستگاه تا چندسال اینده از لحاظ سرویس و قطعات مشکلی نخواهید داشت

mohsensada
19-02-2015, 12:42
سلام من یه دستگاه کپی konica minolta bizhub c350 توی محل کارم دارم ولی تجربه استفاده از اونو ندارم.
اگه امکان داره از ابتدای کار راهنمایی کنید چطور میتونم ازش استفاده کنم.

با تشکر

راهنمایی خواصی نمیخاد شما هرجا مشکل داری بگو تا راهنماییت بکنم

Tohid
20-02-2015, 14:51
یعنی این دستگاه اگه حدود 2500 بگیرم احتمال داره هم مشکل داشته باشه هم قطعاتش در آینده گیر نیاد؟؟
سوال دیگه ...
این دستگاه فقط پورت لن داره میشه کار دیگه ای کرد که با پورت لن کار نکنه؟؟
چون من 2 تا pc با هم شبکه هستند و امکان نصب و وصل کردن این 2 تارو ندارم..ممنون

gherti69
22-02-2015, 10:55
یعنی این دستگاه اگه حدود 2500 بگیرم احتمال داره هم مشکل داشته باشه هم قطعاتش در آینده گیر نیاد؟؟
سوال دیگه ...

من از 450 نمیدونم ولی خودم 550 دارم که با 451 تفاوتی نداره. همه میگفتن فقط با LAN میشه به PC متصلش کرد. اما من با USB‌ کانکت شدم خیلی راحت تر تونستم کار کنم.
دستگاه من یه پورت USB‌ دارهکه با کابل USB‌‌ وصلش کردم به سیستمم خودش درایورشو شناسایی کرد.
اما با LAN کلی دردسر IP دادن داشتم

saeedvalentino
23-02-2015, 12:06
با سلام خدمت همه ی دوستان
من کل صفحات این تاپیک را خوندم
من کافینت دارم
حجم کاریم زیاد نیست
میخوام کپی رنگی بگیرم
باتوجه مطالب دوستان کونیکا 450 چیز خوبی برای کار من است
فقط دوستان راهنمایی کنند هنگام خرید به چه نکاتی باید توجه داشت . از کجا بفهمیم دستگاه دست دوم هست یا استوک معمولا کنتور این دستگاه ها قبال دستکاری است.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

mohsensada
24-02-2015, 00:50
سوال دیگه ...
اونکه صدرصد ولی به پیشنهاد من اگه اصرار داری دستگاه 450 بخری بگرد دنبال دست دوم تمیز چون استوک دروغی بیش نیست والبته با گارانتی 10 هزار عددی که خاطر جمع باشی می تونی کارت lan هم بخری تا مشکل شبکه هم حل بشه که حدود 20 هزارتومان بیشتر نیست
موفق باشید

mohsensada
24-02-2015, 00:53
با سلام خدمت همه ی دوستان
من کل صفحات این تاپیک را خوندم
من کافینت دارم
حجم کاریم زیاد نیست
میخوام کپی رنگی بگیرم
باتوجه مطالب دوستان کونیکا 450 چیز خوبی برای کار من است

فقط دوستان راهنمایی کنند هنگام خرید به چه نکاتی باید توجه داشت . از کجا بفهمیم دستگاه دست دوم هست یا استوک معمولا کنتور این دستگاه ها قبال دستکاری است.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

450 که همینطور گفتم استوک وجود نداره چون الان حدود 5 ساله تو بازار ایرانه یعنی تو خارج ایران عملا تولید نداره شما می تونید از فروشنده معتبر دستگاه تمیز تهیه کنید که گارانتی هم داشته باشید البته توجه داشته باشید که الان با توجه به تونرهای مزخرف تمام دستگاه های رنگی که از تونرهای غیرفابریک خریداری میکنه با مشکل پرز مواجه اند که خطی در وسط صفحه می اندازه پس از همه لحاظ هرچی هرجا میخرید با ضمانت بخرید !!!

saeedvalentino
25-02-2015, 19:21
mohsensada ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلش از آقا محسن تشکر کنم این تاپیک از سال 2010 ایجاد شده و این آقا محسن هنوزم پاسخگوست . توی دنیای امروز کسی رایگان هیچ اطلاعاتی را نشر نمیده و جای تشکر داره انشااله خدا عوضشو بهش بده.

من واقعا موندم چه دستگاهی بخرم میخوام یه دستگاه ارزون قیمت و در عین حال با کیفیت بخرم البته حاضرم تا 3.500.000 هم هزینه کنم. واقعا اگر دستگاه کپی رنگی نو و نه استوک وجود داشت من حاضر بودم حتی تا 6 میلیون هم هزینه کنم اما چکنم که این دستگاه های کارکرده هیچ اعتباری بهشون نیست.
من یه دستگاهی میخوام که اذیت نکنه چون واقعا حجم کاریم هم زیاد نیست من یه جورایی میخوام جنسم جور باشه هرکی امد نپره در عین حال کارهای متفرقه هم باهاش انجام بدم مثلا آگهی فوت و ... شما چی پیشنهاد میکنید
یه بنده خدایی میگفت اپسون جوهرافشان بخر هم نوش توی بازاره هم هزینه نگهداریش کمتره و هم کیفیتش بیشتر
نشر شما چیه واقعا گیر کردم

mohsensada
20-03-2015, 15:37
mohsensada ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلش از آقا محسن تشکر کنم این تاپیک از سال 2010 ایجاد شده و این آقا محسن هنوزم پاسخگوست . توی دنیای امروز کسی رایگان هیچ اطلاعاتی را نشر نمیده و جای تشکر داره انشااله خدا عوضشو بهش بده.

من واقعا موندم چه دستگاهی بخرم میخوام یه دستگاه ارزون قیمت و در عین حال با کیفیت بخرم البته حاضرم تا 3.500.000 هم هزینه کنم. واقعا اگر دستگاه کپی رنگی نو و نه استوک وجود داشت من حاضر بودم حتی تا 6 میلیون هم هزینه کنم اما چکنم که این دستگاه های کارکرده هیچ اعتباری بهشون نیست.
من یه دستگاهی میخوام که اذیت نکنه چون واقعا حجم کاریم هم زیاد نیست من یه جورایی میخوام جنسم جور باشه هرکی امد نپره در عین حال کارهای متفرقه هم باهاش انجام بدم مثلا آگهی فوت و ... شما چی پیشنهاد میکنید
یه بنده خدایی میگفت اپسون جوهرافشان بخر هم نوش توی بازاره هم هزینه نگهداریش کمتره و هم کیفیتش بیشتر

سلام
برادر عزیز اپسون ممکنه هزینه اولیه یعنی خرید دستگاه کم باشه ولی فقط و فقط برای چاپ عکاسی مناسبه و ضمنا مشکلات گرفتی هد بیچاره ات میکنه میتونی همون کونیکا ۴۵۰ تمیز پیدا کنی ولی باز اگه بیشتر تونستی هزینه کنی کونیکا ۴۵۲ بخر
چند نکته
دستگاه کونیکا نو توی بازار هست مبلغ ۳۰ میلیون به بالا بنظز من که نمیصرفه (من الان ۷ ساله استوک مصرف میکنم) مشکلی نداشتم چون از فروشنده واقعی خریدم و با ضمانت امیدوارم متوجه منظورم شده باشی یعنی استوک از فروشنده مطمن و باانصاف بخری صدرصد به مشکل برنمیخوری
دوم که با اپسون نمیتونی اعلامیه ترحیم بزنی و همچنین کار زیاد بکشی
راستی دلیل پاسخگویی بنده به این دلیله که خودم از صفر شروع کردم و همانطور که میدونی کسی جواب درست و حسابی نمیده و ادم میمونه چی بخره پس سعی میکنم از تجربه ۷ ساله خودم دراختیار همکاران و دوستان بزارم
تازگی ها دستگاه سلفون کش اضافه کردم که به موقع به دوستانی توضیحات کامل میدم چون هیچ اطلاعاتی که بدرد دفاتر فنی بخوره ندیدم تو این زمینه
باز باید ببخشید اگر غلط املایی وجود داره یا جملات کامل نیس چون با گوشی جواب میدم

mohsensada
20-03-2015, 15:38

سلام
برادر عزیز اپسون ممکنه هزینه اولیه یعنی خرید دستگاه کم باشه ولی فقط و فقط برای چاپ عکاسی مناسبه و ضمنا مشکلات گرفتی هد بیچاره ات میکنه میتونی همون کونیکا ۴۵۰ تمیز پیدا کنی ولی باز اگه بیشتر تونستی هزینه کنی کونیکا ۴۵۲ بخر
چند نکته
دستگاه کونیکا نو توی بازار هست مبلغ ۳۰ میلیون به بالا بنظز من که نمیصرفه (من الان ۷ ساله استوک مصرف میکنم) مشکلی نداشتم چون از فروشنده واقعی خریدم و با ضمانت امیدوارم متوجه منظورم شده باشی یعنی استوک از فروشنده مطمن و باانصاف بخری صدرصد به مشکل برنمیخوری
دوم که با اپسون نمیتونی اعلامیه ترحیم بزنی و همچنین کار زیاد بکشی
راستی دلیل پاسخگویی بنده به این دلیله که خودم از صفر شروع کردم و همانطور که میدونی کسی جواب درست و حسابی نمیده و ادم میمونه چی بخره پس سعی میکنم از تجربه ۷ ساله خودم دراختیار همکاران و دوستان بزارم
تازگی ها دستگاه سلفون کش اضافه کردم که به موقع به دوستانی توضیحات کامل میدم چون هیچ اطلاعاتی که بدرد دفاتر فنی بخوره ندیدم تو این زمینه
باز باید ببخشید اگر غلط املایی وجود داره یا جملات کامل نیس چون با گوشی جواب میدم

mohsensada
06-06-2015, 23:35
سلام خدمت همکاران محترم
چند نکته که گفتم برای دوستان تازه کار شاید مفید باشد را میگم تا در این راه موفق تر عمل کنید
اول از همه هر ساله به نمایشگاه های مربوط به شغل خودتون برید برای کار چاپ نمایشگاه بین المللی در دیماه و نمایشگاه نشر رومیزی و دیجیتال 5 الی 8 خرداد هرسال در هتل المپیک می باشد بروید هم با تکنولوژی های جدید و دستگاه های جدید اشنا می شوید و هم با شرکت های ارائه کننده خدمات که می تونید راحت انتخاب کنید با کدوم کار کنید!!!
دوم از خرید دستگاه (خوب ) نترسید مثلا دستگاه کونیکا 452 از 5میلیون شروع میشه تا 12 میلیون خب تکلیف 5 تومانی مشخصه که چطور باید باشه بگردید یک دستگاهی بخرید که حداقل یکسال فقط چاپ براتون بزنه پس دستگاه خوب خوبه !!! و اینکه ممکن است بعضی از افراد که معمولا هستن بگن این دستگاه را نمیخاد بخری کارش نیست ... (مخصوصا در شهرهای کوچک) بهتون بگم که مهم خود شما هستید اگر هنر دارید که طرح بزنید و کار خاص انجام بدهید پس اقدام کنید این شما هستید که باید کار برای دستگاهتون درست کنید و مشتری پیدا کنید (سال 87 خودم وقتی میخواستم دستگاه رنگی بیارم 2 نفر بیشتر نداشتن که آن زمان بهم میگفتن نمیخاد کارش نیست ولی طوری شد که حدود 12 نفر تو همان منطقه دستگاه اوردند و جالبتر کارهای رنگی من از سیاه و سفیدم بیشتره!) و الان که حدود 8 نفر دستگاه بنر دارند بنده قصد خرید دستگاه بنر را دارم چون عقیده دارم من میتونم مشتری های خودم پیدا کنم و موفق باشم پس در شغل خودتون از هیچی نترسید و تنها با دوست داشتن شغلتان خرید کنید و بروز باشید
در حال حاضر هم خدمت دوستانی که قصد خرید دستگاه های جدید دارند بگم که دستگاه سیاه وسفید استوک ریکو mp5000 را پیشنهاد میکنم که حدود 5 میلیون قیمت داره و رنگی هم کونیکا 452 که یک دستگاه با کیفیت و خوب را میتوانید حدود 7 تا 8 براحتی پیدا کنید.
موفق و پیروز باشید

Tohid
30-06-2015, 20:47
دستگاه کیو سرا 2230 چطوره ارزش خرید داره؟؟؟
در مقابل کونیکا چطوره؟؟
مواد مصرفی و ....
چطوره؟؟

Tohid
15-07-2015, 11:37
طبق تحقیقی که انجام دادم..تونر و مواد مصرفی بالایی داره...و ارزش خرید نداره...
گویا در حال حاضر کونیکا بیزهاب بهتره....

حالا دوستانی که دارند این دستگاه .....
مل 350 با 450 زیاد فرق داره؟؟؟؟
کیفیت چطور ؟؟

6774
16-07-2015, 13:52

melody_201
23-07-2015, 22:38
سلام
دوستان من قصد شروع کار و زدن یه مغازه لوازم التحریر و چاپ را دارم
میخوام یه دستگاه رنگی و یه سیاه و سفید بخرم
باگشت و گذار در نت به این نتیجه رسیدم که
رنگی کونیکا 452 بگیرم
و سیاه و سفید شارپ ام ایکس 450
نظر دوستانو در مورد این دو دستگاه میخوام بدونم
452 را میدونم یکی از بهترین های بازاره و تقریبا شکی توش نیست
ولی تو سیاه و سفید موندم
مصرفمم شاید روزانه بین 1000 تا 1500 برگ باشه

iranpg
08-11-2015, 11:52
دوستان سلام من تصمیم دارم دفترفنی تاسیس کنم .
پیشنهادشما خریدکدام دستگاه سیاه وسفیداست.
متشکر می شوم اکربه من کمک کنید.

iranpg
08-11-2015, 11:53
دوستان سلام من تصمیم دارم دفترفنی تاسیس کنم .
پیشنهادشما خریدکدام دستگاه سیاه وسفیداست.
متشکر می شوم اکربه من کمک کنید.

aminxa
09-11-2015, 13:24
سلام
دوستان من قصد شروع کار و زدن یه مغازه لوازم التحریر و چاپ را دارم
میخوام یه دستگاه رنگی و یه سیاه و سفید بخرم
باگشت و گذار در نت به این نتیجه رسیدم که
رنگی کونیکا 452 بگیرم
و سیاه و سفید شارپ ام ایکس 450
نظر دوستانو در مورد این دو دستگاه میخوام بدونم
452 را میدونم یکی از بهترین های بازاره و تقریبا شکی توش نیست
ولی تو سیاه و سفید موندم
مصرفمم شاید روزانه بین 1000 تا 1500 برگ باشه

سلام
باید در جریان باشی که451,452 تونر فابریک جواب میده که یک ست الان 1100-1200 هزینش هست اما کیفیتش عالی هست من الان 2 سال دارم و مشکلی نداشتم حتی 451 هم دارم با وجودی که ایمج مشکی ضعیفتری نسبت به 452 داره اما ازش راضی هستم چون از جای مطمئن خرید کردم استوک اروپا نه استوک ایران ( اگه بشه بهش گفت استوک)
توی این 5 سالی هم که کار چاپ انجام میدم دستگاه سیاه و سفید بهتر از آفیشو ندیدم شما یه آفیشیو 1075 بخر خیال خودت رو راحت کن اصلا طرف توشیبا و شارپ نرو

geysar
24-11-2015, 22:35
سلام
لطفا به قیمت های این سایت نگاه کنین ببینین منصفانه هست ؟ویکی که خوبه بهم پیشنهاد بدین
من می خوام یه دستگاه کپی تا دو نیم ملیون بخرم.

mohsensada
27-11-2015, 09:59
طبق تحقیقی که انجام دادم..تونر و مواد مصرفی بالایی داره...و ارزش خرید نداره...
گویا در حال حاضر کونیکا بیزهاب بهتره....

حالا دوستانی که دارند این دستگاه .....
مل 350 با 450 زیاد فرق داره؟؟؟؟
کیفیت چطور ؟؟

همیشه در همه جا ثابت شده که دستگاه های جدیدی که وارد بازار می شوند امکان شکست در بازار و ادامه کار وجود دارد خصوصا چاپ دیجیتال
الان دستگاه بهترین کیفیت را بزند ولی وقتی سرویس کار برای اون دستگاه نباشه عملا بدرد نمیخوره یا قطعات مصرفی پیدا نشه بعداز یک مدت دستگاه میخوابه
ولی دستگاه های معروف که در بازار هستن برای مثال کونیکا هر عطاری و بقالی برید قطعه هاشو پیدا میکنی!
به همین راحتی می شه فهمید چه باید خرید!

melody_201
06-12-2015, 09:30
سلام به همه دوستان همکار و غیر همکار :n16:

ممنون بابت راهنماییتون ولی یکم دیر بود و من دستگاهامو خریدم
سیاه و سفید شارپ سری ام ایکس 450 ، 4 ملیون تومن
و رنگی به خاطر کمبود بودجه از 452 رفتم سراغ 450 با قیمت 3 ملیون تومن

از جفت دستگاها راضی هستم جفتشون کیفیت قابل قبولی دارن
جفتشونم یه مشکلات جزیی دارن
سیاه و سفید از کاست یک کاغذو کج میکشه و گیر میکنه نمیدونم ایرادش از کجاست فقط هم از کاست یک این ایرادو داره
رنگی هم رو کارتریج قرمز یه خط سفید نازک میندازه
تعمیرکار قراره بیاد جفتشو نگاه کنه

بعد از شروع اینکار تونستم انتشارت دانشگاهم بگیرم
حالا برای انتشارات دانشگاه دنبال یه سیاه و سفید تعداد بالا زن میگردم تو جستجو ها رسیدم به ریکو ام پی 7000 و 8000 و شارم سری ام ایکس 550 620 700
ولی قیمت ها بکم بالاست
دوستان راهنمایی کنید ببینم چی باید بگیرم

mohsensada
15-12-2015, 00:08
سلام به همه دوستان همکار و غیر همکار :n16:

ممنون بابت راهنماییتون ولی یکم دیر بود و من دستگاهامو خریدم
سیاه و سفید شارپ سری ام ایکس 450 ، 4 ملیون تومن
و رنگی به خاطر کمبود بودجه از 452 رفتم سراغ 450 با قیمت 3 ملیون تومن

از جفت دستگاها راضی هستم جفتشون کیفیت قابل قبولی دارن
جفتشونم یه مشکلات جزیی دارن
سیاه و سفید از کاست یک کاغذو کج میکشه و گیر میکنه نمیدونم ایرادش از کجاست فقط هم از کاست یک این ایرادو داره
رنگی هم رو کارتریج قرمز یه خط سفید نازک میندازه
تعمیرکار قراره بیاد جفتشو نگاه کنه

بعد از شروع اینکار تونستم انتشارت دانشگاهم بگیرم
حالا برای انتشارات دانشگاه دنبال یه سیاه و سفید تعداد بالا زن میگردم تو جستجو ها رسیدم به ریکو ام پی 7000 و 8000 و شارم سری ام ایکس 550 620 700
ولی قیمت ها بکم بالاست
دوستان راهنمایی کنید ببینم چی باید بگیرم

مبارک باشه
شارپ هزینه مصرفی بالای داره
mp7000 یا mp8000 تو سرعت تفاوت دارن دستگاه خوب و با کیفیتی هست مجبوری فشار به خودت بیاری که بعداً مجبور نشی دوباره هزینه کنی الان با این بازار که قسطی هم میدن شما راحت میتونید از هرجایی که هستید قسطی تهیه کنید
اون خط سفید هم بخاطر نامرغوب بودن تونرها رخ میده یک مقداری پرز میگره که باعث خط انداختن میشه مواظب باشید سرکیسه تون نکنن که 5 دقیقه بیشتر کار نداره

akbareshghi
16-01-2016, 20:29
چه کسانی در ایران بهترین تعمیرکاران حرفه ای ریسوگراف هستند؟
بنظر بنده حقیر در خیابان ظهیرالاسلام می‌توان رد هفت نفر از بهترین تعمیرکاران ایرانی را گرفت :آقایان بختیاری ، موسوی البته برادر آقای بختیاری نیز در شمال تعمیرکار حرفه ای محسوب می‌شود .
آقای محبی در کرج کارمند شرکت صدرا اکسین
و البته لیست افراد در آینده نزدیک بروز می‌شود .

mohsensada
29-01-2016, 23:15
چه کسانی در ایران بهترین تعمیرکاران حرفه ای ریسوگراف هستند؟
بنظر بنده حقیر در خیابان ظهیرالاسلام می‌توان رد هفت نفر از بهترین تعمیرکاران ایرانی را گرفت :آقایان بختیاری ، موسوی البته برادر آقای بختیاری نیز در شمال تعمیرکار حرفه ای محسوب می‌شود .
آقای محبی در کرج کارمند شرکت صدرا اکسین
و البته لیست افراد در آینده نزدیک بروز می‌شود .

تشکر از شما
ولی بهتر است ادرس و یا شماره تماسی از اقایان درج می شد
یکی از همکارها یک دستگاه تکثیر داره که چندسالی میشه خراب شده و بخاطر اینکه فعال نیست دستگاه را درست نکرده حالا قصد خرید دستگاه را دارم شما اطلاعاتی از مدل دستگاه gestetner 5329l دارید ایا قطعات و سرویسکار برای دستگاه پیدا میشه یا خیر؟

simorgh14
04-02-2016, 12:08
با درود

می خواهم یک دستگاه مپی برای یک مدرسه بگیریم،

1- دنظرتون در مورد مارک توشیبا چیست؟ من دنبال یک مارک عمری و هر کار کن می گردم
2- بودجه 5-7 میلیون
3- ترجیحا دستگاه دورو بزند

melody_201
10-02-2016, 22:36
با درود

2- بودجه 5-7 میلیون

شارپ ام ایکس 620 یا 550 یا 700

melody_201
10-02-2016, 22:38
سلام خدمت همه دوستان
دوستان میخوام یه پلاتر بگیرم عرض 110 و ترجیحا 8 رنگ
چی پیشنهاد میدین ؟ اپسون ، کانن ، اچ پی ؟

mohsensada
18-02-2016, 00:14
با درود

2- بودجه 5-7 میلیون

سلام و خسته نباشید
دستگاه استوک mp7000 or 8000 یکی از این دو دستگاه را بگیرید کیفیت و سرعت بالایی دارد نسبت به سایر دستگاه کم دردسر می باشد

Qaribeh
27-02-2016, 18:44
سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی
بنده یه دستگاه شارپ AR450 دارم یه مشکل داره و اونم اینه که وقتی کپی میگیرم گاهی اوقات کاغذ رو پله پله می کنه و گاهی هم سایه میندازه.ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

mohsensada
11-04-2016, 09:02
سلام خدمت همه دوستان
دوستان میخوام یه پلاتر بگیرم عرض 110 و ترجیحا 8 رنگ
چی پیشنهاد میدین ؟ اپسون ، کانن ، اچ پی ؟

در زمينه پلاتر هر مارك مزيت هاي خاص خودش را دارد بهترين حالت اين مي باشد كه شما در مرحله اول نوع استفاده و كارايي خود را مشخص كنيد
براي مثال در زمينه دفتر فني به شخصه hp t795 را پيشنهاد ميكنم و براي آتليه و كارهاي ديگه epson البته كانن دستگاه هاي خوبي داره ولي از لحاظ قيمت اوليه مقداري زياد مي باشد...!
صرفا براي راهنمايي كردن بهتر بايد اهداف كاملا مشخص باشند!

poorya 70
14-04-2016, 12:04
با عرض سلام
میخواستم بدونم برای خرید دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا c452 استوک باید به چه نکاتی توجه کنم که سرم کلا نره .
چون تا حالا دستگاه استوک نخریدم .

mohsensada
18-04-2016, 13:40
با عرض سلام
میخواستم بدونم برای خرید دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا c452 استوک باید به چه نکاتی توجه کنم که سرم کلا نره .
چون تا حالا دستگاه استوک نخریدم .
سلام دوست عزيز
قاعدتا راه هاي دور زدن براي قالب كردن دست دوم بجاي استوك زياد هست مخصوصا دستگاه هاي كه بيشتر از 1 سال تو بازار در حال كار هستند در حال حاضر شما مي تونيد بسمت دستگاه هاي جديد كونيكا بريد كه تازه استوك شدند مانند C652كه حدود 9500 قيمت دارند ولي در كل براي خريد دستگاه به چند مورد بايد توجه داشته باشيد تا در صورتي كه دست دوم هم باشند دستگاه خوبي باشد و امكان سوددهي براي شما را داشته باشد
يكي از موارد درام مي باشد سعي كنيد چك كنيد كه احياناً خط و خشي رو درام نباشد و البته چندطرح مختلف به همراه داشته باشيد و نمونه چاپ بگيريد (ممكن است نمونه چاپي كه خود فروشنده بگيرد، نمونه باشد كه عيب هاي دستگاه را مخفي نگه ميدارد) - در قسمت كد، يك قسمت دارد بنام IMAGING PROCESS ADJUSTMENT بعد وارد IMAGE BACKGROIND ADJ ميشي و تمام عددها بايد برابر با صفر باشد در غير اينصورت درام ها ضعيف مي باشند و براي مخفي كردن عيوب درام ها اعداد را كم و زياد مي كنند
مورد بعدي هيترهاي دستگاه را چك كنيد كه موردي چيزي نداشته باشد
ولي در كل سعي كنيد از فروشنده اي خريد كنيد كه پشتيباني واقعي به شما ارائه كند نا اينكه يك دستگاهي را بفروشد و پولش را بگيرد و برود دنبال كارش
موفق باشيد

poorya 70
20-04-2016, 16:44
ممنون بابت راهنماییتون .
ولی نمیخوام بیشتر از 6 میلیون بشه ، من رشت هستم ، برای خرید میخوام برم تهران ،
بنظرتون کجا بخرم بهتره ؟کدوم شرکت و کجا ؟

poorya 70
28-04-2016, 10:12
ممنون بابت راهنماییتون .

mohsensada
16-05-2016, 14:14
ممنون بابت راهنماییتون .

خب همون 452 را بخريد
شركت خاصي را نميشه معرفي كرد چون همه وقتي دستگاه بدي رو دستشون باد كرده باشند بد هستند و زماني كه دستگاه خوب داشته باشند خوب هستند بايد فقط حواست جمع باشه
مركزشون كه خيابان ايرانشهر در تهران هست
الان بهترين زمان براي خريد هست با توجه به نمايشگاه از 28 ارديبهشت (فردا) تا 1 خرداد ماه نمايشگاه چاپ ديجيتال هست مي توني شرايط خوب و دستگاه خوب خريد كني

miremadcard
13-06-2016, 11:09
با سلام خدمت همه
علی الخصوص جناب آقا محسن که از اعضای فعال و پاسخگوی گروه هستند
بنده همه صفحات این تایپیک رو خواندم و کلی بر اطلاعاتم در این زمینه افزوده شده که جا داره از همه کسانی که پاسخ می دن تشکر کنم.
ولی با وجود این چند تا سوال داشتم که می خواستم مطرح کنم
ما مغازه ای داریم که اجاره ای نیست، وامی در حدود 13 میلیون گرفتم و قصد راه اندازی که دفتر فنی کوچک رو داریم، ولی این مغازه با وجود اینکه در مرکز شهر واقع شده ولی چون در خیابان اصلی نیست و دانشگاه و یا مدرسه ای هم در اطراف آن نیست می خواستم ببینم آیا اصلا این شغل در آمدش خوب هست که بشه هم اقساط وام رو داد و هم چیزی بمونه سر سفره ببریم یا نه.
اگه بخواهیم دستگاه تهیه کنیم ایرانشهر خوبه، یا از شهر خودمان بگیرم،( همدان) اگه از تهران بگیریم آیا برای سرویس دهی میان، اذیت نمی کنن؟
این سات کپی بازار چه طوره، میشه بهش اطمینان کرد برای سرویس کاری؟
با تشکر فراوان

ma2004ri
17-07-2016, 13:50
آقا محسن سلام
یه دستگاه کپی A3 برای دفتر شرکت ساختمانی می خواستیم که کار پرینت هم انجام دهد، به ما پیشنهاد کردن استوک بگیریم مدل توشیبا 166 به قیمت 2،600،000
به نظر شما انتخاب بهتری می توانیم داشته باشیم ؟

shoptahrir
17-07-2016, 18:17
سلام
من یه دستگاه AR351 دارم
جدیدا وقتی کپی میگیرم از هر چند تا کاغذ یکیشو چروکیده میده بیرون
وقتی دقت کردم ظاهرا اونهایی که چروک میشن یه ذره لبه کاغذ کج هستش ، یعنی ظاهرا از کاست که اومده بیرون یا تو مسیر قبل از فیوزینگ کج شده.
کسی میتونه جوری راهنمایی کنه که خودم مشکل رو بتونم حل کنم؟

در ضمن کاغذ هم عوض کردم و دبل آ خوب گذاشتم فرقی نکرده

ممنون

mohsensada
22-07-2016, 14:41
با سلام خدمت همه
علی الخصوص جناب آقا محسن که از اعضای فعال و پاسخگوی گروه هستند
بنده همه صفحات این تایپیک رو خواندم و کلی بر اطلاعاتم در این زمینه افزوده شده که جا داره از همه کسانی که پاسخ می دن تشکر کنم.
ولی با وجود این چند تا سوال داشتم که می خواستم مطرح کنم
ما مغازه ای داریم که اجاره ای نیست، وامی در حدود 13 میلیون گرفتم و قصد راه اندازی که دفتر فنی کوچک رو داریم، ولی این مغازه با وجود اینکه در مرکز شهر واقع شده ولی چون در خیابان اصلی نیست و دانشگاه و یا مدرسه ای هم در اطراف آن نیست می خواستم ببینم آیا اصلا این شغل در آمدش خوب هست که بشه هم اقساط وام رو داد و هم چیزی بمونه سر سفره ببریم یا نه.
اگه بخواهیم دستگاه تهیه کنیم ایرانشهر خوبه، یا از شهر خودمان بگیرم،( همدان) اگه از تهران بگیریم آیا برای سرویس دهی میان، اذیت نمی کنن؟
این سات کپی بازار چه طوره، میشه بهش اطمینان کرد برای سرویس کاری؟
با تشکر فراوان

سلام
خوشحالم که مطالب برای شما مفید بوده. جواب سوالات شما
اولا هیچ شغلی نیست که از اول سوددهی داشته باشید و سوددهی هم به نوع خدماتی که شما ارائه می کنید دارد
دوما سعی کنید 13 تومان وام را 10 تومان خرج کنید و 3 تومان سرمایه در گردش باشد برای اوایل
دوم شرایط شهر و نکان را خود شما بیشتر اشنا هستید ولی تجربه نشون میده خدمات خوب بهمراه تبلیغات هدفمند میتونه مشتری را بسمت شما بکشونه
برای خرید هم سعی کنید از شهر خودتون بخرید تا در سرویس دهی به مشکل برنخورید از تهران و ... امکان دارد برای سرویس به مشکل برخورید خود بنده بعداز 8 سال تازه دارم خرید دستگاه هامو از تهران انجام میدم
خدمات چاپ هم که از اول می تونید با تهران کار کنید
شرمنده گوشی هستم ممکنه مشکل تایپی داشته باشد
موفق باشید

mohsensada
22-07-2016, 14:44
آقا محسن سلام
یه دستگاه کپی A3 برای دفتر شرکت ساختمانی می خواستیم که کار پرینت هم انجام دهد، به ما پیشنهاد کردن استوک بگیریم مدل توشیبا 166 به قیمت 2،600،000
به نظر شما انتخاب بهتری می توانیم داشته باشیم ؟

سلام
من بجای شما باشم ریکو مدل 2045 تهیه میکنم حدود 2 تومان

aliarioo
12-08-2016, 19:46
سلام دوستان
یه دستگاه شارپ مدل ar-m350u دارم . خیلی کم رنگ چاپ میزنه
هیچ سرویس کاری هم ازش سر در نمیاره
دولوپرش سالمه . درامشم نوئه - یونیت لیزرشم تمیزکاری شده ولی کم رنگ میزنه
کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟

Tiik_Taak24
21-09-2016, 00:34
سلام
من هم چند تا سوال در مورد دستگاه ها داشتم
میخواستم دفتر فنی بزنم و این چند دستگاه رو انتخاب کردم میخواستم اگر ممکنه راهنماییم کنین که کدومشون مناسب نیست و موقع خرید به چه چیزایی باید توجه ویژه کنم
اخه هر جا یه قیمت میده و اختلاق قیمت ها هم بین یک تا چهار میلیون هم هست :(
پلاتر : HP Design Jet T795
کپی سیاه سفید : RICOH Aficio MP 7500
کپی رنگی : Konica Minolta BIZHUB C552 که بین این مدل و مدل Konica Minolta BIZHUB C652 دو دل هستم
لمینت طولی : OEM Laminator -1100
ممنون میشم اگه جای مطمعنی هم سراغ دارین بهم پیشنهاد کنید که هم مطمعا باشه هم قیمت هاش مناسب

mohsensada
28-09-2016, 01:14
سلام
من هم چند تا سوال در مورد دستگاه ها داشتم
میخواستم دفتر فنی بزنم و این چند دستگاه رو انتخاب کردم میخواستم اگر ممکنه راهنماییم کنین که کدومشون مناسب نیست و موقع خرید به چه چیزایی باید توجه ویژه کنم
اخه هر جا یه قیمت میده و اختلاق قیمت ها هم بین یک تا چهار میلیون هم هست :(
پلاتر : HP Design Jet T795
کپی سیاه سفید : RICOH Aficio MP 7500
کپی رنگی : Konica Minolta BIZHUB C552 که بین این مدل و مدل Konica Minolta BIZHUB C652 دو دل هستم
لمینت طولی : OEM Laminator -1100
ممنون میشم اگه جای مطمعنی هم سراغ دارین بهم پیشنهاد کنید که هم مطمعا باشه هم قیمت هاش مناسب

سلام
پلاتر : HP Design Jet T795 بهترین دستگاه موجود در رده قیمت که وجود داره (2 ماه خریدم کیفیت عالیه)
کپی سیاه سفید : RICOH Aficio MP 7500 فکر کنم سری ها 7000 یا 8000 تهیه کنید بهتر باشن
کپی رنگی : Konica Minolta BIZHUB C552 که بین این مدل و مدل Konica Minolta BIZHUB C652 دو دل هستم 452 خریداری کنید البته جدیدا ریکو هم دستگاه های با کیفیتی عرضه میکنند
لمینت طولی : OEM Laminator -1100 مارک رویال از همه بهتره ولی قیمت هم نسبت به بقیه مارک ها دوبرابر هستش
یک توصیه دوست گرامی ممکنه تو بازار یک دستگاه رنگی پیدا کنید 3 تومان همون مارک و مدل را یکجای دیگه بفروشن 6 تومان/ قطعا کیفیت قطعات فرق میکنند ارزان خریدن همیشه خوب نیست و بقول معروف هرچی پول بدید اش کاسه تون می کنند و توصیه دوم خدمات و پشتیبانی مهم تر از خرید دستگاه اس یعنی اگر شما از یک نفر دستگاه خرید کنید که صرفا دستگاه را به شما فروخته و بعد جواب برای پشتیبانی نداشته باشد عملا دستگاه شما میخوابد سعی کنید درست انتخاب کنید
موفق باشید

Tiik_Taak24
28-09-2016, 22:34
سلام

لمینت طولی : OEM Laminator -1100 مارک رویال از همه بهتره ولی قیمت هم نسبت به بقیه مارک ها دوبرابر هستش
ممنون میشم اگه جای مطمعنی هم سراغ دارین بهم پیشنهاد کنید که هم مطمعا باشه هم قیمت هاش مناسب تو تلگرام در ارتباط باشید تا چندتا گروه بهتون معرفی کنم تا تصمیم درست بگیرید

خیلی زیاد تشکر برای وقت و جواب هاتون ^_^
فقط من منظورم از لمینت لمینت های طولی برای پلات بود :(
و مورد دوم یوزر تلگرامتون گویا اشتباه بوده و چیزی پیدا نکرد :( ممنون میشم اصلاحش کنین
بازم تشکر

mohsensada
30-09-2016, 12:22
خیلی زیاد تشکر برای وقت و جواب هاتون ^_^
فقط من منظورم از لمینت لمینت های طولی برای پلات بود :(
و مورد دوم یوزر تلگرامتون گویا اشتباه بوده و چیزی پیدا نکرد :( ممنون میشم اصلاحش کنین
بازم تشکر

سلام خواهش میکنم
بله سلفون و لمینت طولی بنده هم عرض کردم

CLICKSAMAN

Tohid
23-10-2016, 00:01
سلام
به تازگی دستگاه 450 کونیکا گرفتم.
از مشکل مکش کاغذش بگذریم...
1 مشکل داره وقتی روشن میشه ارور
ریپلیس یونیتی میده!!! که ok می زنم میره..
این ارور چطور می تونم رفع کنم؟؟
در ضمن کیفیت کپیش خوبه
کی برای سرویس اقدام کنم؟؟
از چه مواد مصرفی استفاده کنم؟؟؟
ممنون می شم دوستان اگه اطلاعی دارن بفرمایند..

hamid577
23-10-2016, 00:49
سلام دوستان
من توی مغازه ای کار می کردم که c450 و توشیبا 455 داشت
و اینقد که خرابی داشتن کلافه مون کرده بود و همیشه کار لنگ بود
حالا خودم میخاستم یه دفتر فنی بزنم شاید زیاد سوال پرسیده باشن چی خوبه ولی
با بودجه ای حدود 6 تا 7 تومن میخام یه دستگاه سیاه سفید و رنگی متوسط بگیرم که کارم رو راه بندازه
اگر از دوستان آشنا به کار کمی من رو راهنمایی کنه ممنون میشم

mohsensada
27-10-2016, 12:37
سلام دوستان
من توی مغازه ای کار می کردم که c450 و توشیبا 455 داشت
و اینقد که خرابی داشتن کلافه مون کرده بود و همیشه کار لنگ بود
حالا خودم میخاستم یه دفتر فنی بزنم شاید زیاد سوال پرسیده باشن چی خوبه ولی
با بودجه ای حدود 6 تا 7 تومن میخام یه دستگاه سیاه سفید و رنگی متوسط بگیرم که کارم رو راه بندازه
اگر از دوستان آشنا به کار کمی من رو راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام خسته نباشید
دوست گرامی
دستگاه 450 خیلی خوب بود ولی تا 2 سال پیش، گیر دستگاه شما صرفا بخاطر انتخاب نادرست کارفرما بوده
شما برای خرید دستگاه در درجه اول پشتیبانی براتون مهم باشه و دوم فردی منصف
کونیکا452 خریداری کنید که حدود 5500 با 6000 برگ گارانتی بهتون میدن
دستگاه سیاه سفید هم mp4000 که حدود 4 تومان با 40هزاربرگ گارانتی
البته می تونید هردو را از یک نفر بگیرید و با پرداخت پیش پرداخت و مابقیه اقساط اقدام به تهیه کنید

Tohid
31-10-2016, 11:51
دوستان دستگاه ریسو چه مدلی معرفی میکنید؟؟؟

amin148
28-11-2016, 21:20
سلام دوستان من یه دستگاه کپی میخوام که روزی 30 تا کپی سیاه و سفید و چند تا پرینت رنگی A3 بگیرم (پرینت رنگی برا فایل های کد هست ) .
بین کونیکا 350 یا 351 یا 450 موندم . بودجم هم 3 تا 3.5 هست .

بعد میخواستم بدونم 351 هم مثل 451 مشکل ایمجینگ مشکی داره ؟

البته روزی 20 تا اسکن هم دارم و برام مهمه که اسکنش بدون دردسر فعال باشه و شبکه هم بشه .

ممنون میشم اگه جواب بدین

mohsensada
09-06-2017, 12:19
دوستان دستگاه ریسو چه مدلی معرفی میکنید؟؟؟

سلام
ریسو rz200

mohsensada
09-06-2017, 12:22
سلام دوستان من یه دستگاه کپی میخوام که روزی 30 تا کپی سیاه و سفید و چند تا پرینت رنگی A3 بگیرم (پرینت رنگی برا فایل های کد هست ) .
بین کونیکا 350 یا 351 یا 450 موندم . بودجم هم 3 تا 3.5 هست .

بعد میخواستم بدونم 351 هم مثل 451 مشکل ایمجینگ مشکی داره ؟

البته روزی 20 تا اسکن هم دارم و برام مهمه که اسکنش بدون دردسر فعال باشه و شبکه هم بشه .

ممنون میشم اگه جواب بدین

سلام با این پولی که دارید میتونید پیش پرداخت بدید و مابقی را قسط پرداخت کتید 452 خرید کنید
450 بیشتر از 1700 پول بدی ضرر کردی

nazibazi
16-06-2017, 23:27
با سلام
من دستگاه کونیکا مینولتا c451 دارم کارکردش کمه زیر 80 هزار تا کار کرده اول اینکه این دستگاه با این کارکرد چند بخری خوبه .

اما اصل مشکلم وقت پرینت زدنه که رنگ زدش بی دلیل روی کاغذ رو کثیف میکنه و گاهی تصویر به رنگ زرد نکرار میشه میشه بگید مشلش چیه
یه مشکل دیگه نقطه های ریزآبی رنگه اونم اگه میدونید کمک کنید ممنون

متاسفانه نمیتونم عکسش رو بزارم سایت اجازه نمیده این آدرس تصویر هست بدون اولش زحمت بکشید کپی کنید در نوار آدرس
s9.picofile.com/file/8297974192/111.gif

mohsensada
28-07-2017, 08:35
با سلام
من دستگاه کونیکا مینولتا c451 دارم کارکردش کمه زیر 80 هزار تا کار کرده اول اینکه این دستگاه با این کارکرد چند بخری خوبه .

اما اصل مشکلم وقت پرینت زدنه که رنگ زدش بی دلیل روی کاغذ رو کثیف میکنه و گاهی تصویر به رنگ زرد نکرار میشه میشه بگید مشلش چیه

متاسفانه نمیتونم عکسش رو بزارم سایت اجازه نمیده این آدرس تصویر هست بدون اولش زحمت بکشید کپی کنید در نوار آدرس
s9.picofile.com/file/8297974192/111.gif

مشکل زرد میتوکه از بلید باشه وابی از درام و بلید

mi13
12-08-2017, 01:08
سلام به نظر شما خرید دستگاه ریکو 2045 الان عاقلانست؟ با قیمت 2300
mp2500 چطور؟ با قیمت 1900
برای کار متوسط کدوم رو پیشنهاد میدین
گزینه های بهتری تو این رنج قیمت هست؟
فکر میکنم 2045 مناسب ترین گزینه باشه فقط مشکلی که بهش فکر میکنم کیفیت پایین پرینته که 400dpi هست دوستانی که دارن آیا پرینت بی کیفیتی میگیره این دستگاه؟