PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ارتباط با SKYPE

l.rad
25-03-2010, 15:36
سلام
چند بار از SKYPEاستفاده کردم، از وقتی که اینترنت پر سرعت گرفتم خوب بود هم صدا و هم تصویر، ولی یک هفته هست (از آغاز نوروز89) که ارتباط ایجاد نمی شه یا این که در چند ثانیه اول قطع میشه. چند بار Sing outکردم و دوباره sing inاما تاثیری نداشته.
خیلی ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید . می خوام بدونم کسی دیگه ای هم این مشکل رو داشته؟
خیلی فوریه:2:

MESSI19
25-03-2010, 17:36
بله عزیز منم همیچین مشکلی رو دارم و فکر نمی کنم ربطی به سرور اسکایپ داشته باشه .و از داخل محدود شده

joe_satriani
25-03-2010, 18:02
بله - متاسفانه چند روزي هست كه اين مشكل وجود داره . حالا يا مشكل ميتونه از قيلترينگ ايران باشه يا ميتونه از سرور اونا.
كه مشكل دوم بعيدتر به نظر ميرسه.

موفق باشيد.

A.M.D.D.E.V.I.L
25-03-2010, 18:09
huh
من اين مشكلو 10 ماهه كه دارم
:19::9::44:

l.rad
27-03-2010, 15:26
سلام
چند بار از SKYPEاستفاده کردم، از وقتی که اینترنت پر سرعت گرفتم خوب بود هم صدا و هم تصویر، ولی یک هفته هست (از آغاز نوروز89) که ارتباط ایجاد نمی شه یا این که در چند ثانیه اول قطع میشه. چند بار Sing outکردم و دوباره sing inاما تاثیری نداشته.
خیلی ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید . می خوام بدونم کسی دیگه ای هم این مشکل رو داشته؟
خیلی فوریه:2:
چه کار باید کرد؟کسی راه حلی نداره؟ اصلا کسی تو این روزها با اسکایپ کار کرده؟ راه حل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
28-03-2010, 00:28
چه کار باید کرد؟کسی راه حلی نداره؟ اصلا کسی تو این روزها با اسکایپ کار کرده؟ راه حل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه من كه كار نكردم ديگه - ديدم فايده نداره - شما با قيلتر شكن و اينطور دم و دستگاها استفاده كن ببين بازم نميتوني؟!

sepid12ir
28-03-2010, 19:08
پس تنها من نیستم که این مشکل را دارم :41: .... من دقیقا از بهمن ماه این مشکل را دارم...

تورخدا اگه راهی هست مارو بی خبر نذارین ...

غیر از skype کدوم سرویس را برای چت تصویری پیشنهاد میکنید ؟ .... (البته یاهو مسنجر هم نه ... !!)

undertaker_ss
28-03-2010, 21:05
پس تنها من نیستم که این مشکل را دارم :41: .... من دقیقا از بهمن ماه این مشکل را دارم...

تورخدا اگه راهی هست مارو بی خبر نذارین ...

غیر از skype کدوم سرویس را برای چت تصویری پیشنهاد میکنید ؟ .... (البته یاهو مسنجر هم نه ... !!)

gmail هم خوبه
البته باید برای download اش یا از چیز پی ان استفاده کنی یا پ ر و ک س ی
چون واسه ایران تحریمه
ولی خیلی خوبه و سریعتر از یاهو هم هست
meebo هم بود قبلا نمی دونم الان قیلتره یا نه

JOSTOJUGAR
07-04-2010, 21:55
منم با sKYPE مشکل دارم با پ ر ک هم جواب نمیده

Big-travian
08-04-2010, 04:20
تو SKYPe مثل مسنجر های دیگه روم وجود نداره؟؟؟

radium
09-04-2010, 11:21
تو SKYPe مثل مسنجر های دیگه روم وجود نداره؟؟؟

اسکایپ فقط واسه برقراری تماس هست و خبری از روم و این چیزا نیست.
دوستانی که مشکل دارن از چیز پی ان استفاده کنید:31:
همش بدلیل بسته شدنش پورتاش از طرف مخابرات هست!
چیز پی ان مشکلتون رو حل میکنه!
اطلاعات بیشتر خواستید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Fxsignal
09-04-2010, 12:16
واسه منم مشکل داره و خیلی دیر کانکت میشه !
به نظر شما بهترین سیستم چت صوتی قوی و بدون مشکل چیه ؟

undertaker_ss
10-04-2010, 20:16
واسه منم مشکل داره و خیلی دیر کانکت میشه !
به نظر شما بهترین سیستم چت صوتی قوی و بدون مشکل چیه ؟

google talk
برای دانلودش باید ای پی رو تغییر داد چون ایران تحریمه
اگه خواستی بگو برات آپ کنمش

l.rad
07-05-2010, 13:55
gmail هم خوبه
البته باید برای download اش یا از چیز پی ان استفاده کنی یا پ ر و ک س ی
چون واسه ایران تحریمه
ولی خیلی خوبه و سریعتر از یاهو هم هست
meebo هم بود قبلا نمی دونم الان قیلتره یا نه

خواستم ازتون تشکر کنم. راهنمایی خوبی بود الا من از gmail استفاده می کنم .
ممنوووووووووون:20:

babak_deghat
09-05-2010, 11:38
منم این مشکلو دارم با اسکایپ. adsl دارم
چراغ طرف رو میبینم که روشنه ، اما هر چی بهش زنگ میزنم چیزی دریافت نمیکنه. اونم وقتی به من زنگ میزنه من تماسی دریافت نمیکنم.
هر از 100 مرتبه 1 بار تماسش رو دریافت میکنم یا اون تماسم رو دریافت میکنه اما بعد از 5-6 ثانیه قطع میشه

ÖMID
09-05-2010, 16:35
سلام دوستان من یک مشکلی دارم اینکه من چند سال پیش من با یکی دوست شدم تو یه جایی و بعدا ای دی skype گرفتم هنگام ثبت نام در skype از ایمیل 10 دقیقه ای استفاده کردم که اونم از بین رفته ... و پسوردش هم یادم رفت.
حالا اون دوست صمیمی من بودو کلی ازش عکس اینا دارم و دلم براش تنگ شده راهی هست که ایمیلم رو برگردونم یا به یکی از مدیران skype بگم که ای دی مربوطه رو از نام کاربری skype بده به من ؟؟؟
چطور میتونم ثابت کنم ؟
یا اینکه اصلا به مدیران skype ایمیل بزنم که من نگام ثبت نام از ایمیل 10 دقیقه ای استفاده کردم و اون ایمیل رو بدن و من اونو توسط سایت خودش باز سازی کنم (یعنی به مدیران سایت ده دقیقه ای بگن که اینو واسم بسازن)
خیلی مهمه که پسورد رو پیدا کنم

blue fire
18-06-2010, 23:57
سلام
منم مثل بقیه شددا با اسکایپیم مشکل دارم
هم من on هستم هم نفر پشت خطی ولی off نشون میده
واسه اینکه مطمئن شم تلفن زدم و چک کردم ولی اصلا پیغام بهش نمی رسه نه متن نه ویذو
از google talk هم خواستم استفاده کنم نشد لطف کرده تحریم کرده
از paltalk هم خواستم استفاده کنم لصف کردن فییییییییییییییییییییلتر شده
آخه چرا ؟!
اینهمه پول میدیم واسه dsl که همه سایتا رو فیییییییییلتر کنن و همه چیز و ببندن

atteesh
22-06-2010, 09:34
مگه چه علت و ايرادي و ضعفي در اين كشور وجود داره كه اينقدر از جريان آزاد اطلاعات و ارتباط باجهان هراس وجود داره چه چيزي باعث ميشه كه نياز به فيل تر ينگ احساس بشه ؟
گمان كنم يك جاي كار مي لنگه و يك ريگي به كفش اينها باشه
من هم با اسكايپ مشكل دارم و مدام قطع و وصل ميشه

masi_mascot
23-06-2010, 09:08
منم با اسکای مشکل دارم ، بنظرم گوگل تالک بهتره

parisa6628
23-06-2010, 14:06
بچه ها من یه سوالی برام پیش اومده! من تا 10 روز پیش می تونستم از اسکایپ استفاده کنم و راحت تماس برقرار می کردم با خارج از کشور!

ولی الان 10 روزه مطلقا نمیشه call کرد از اینطرف! از اون طرف هم زنگ می زنن تماس قطع میشه! ولی دوست من توی همین تهران می تونه اسکایپ استفاده کنه!! چرا این مدلیه؟

a_mehr
29-06-2010, 10:06
سرویس های اینترنتی که استفاده می کنید متفاوت هست.

یه راه حل برای کسایی که نمی تونن با اسکایپ وصل بشن وجود داره

البته 100% جواب نمی ده ولی تو بیشتر مواقع مخصوصا برای اینترنت های بالای 512 واقعی کارسازه

حتما u95 رو میشناسید. اگر اونو رو کامپیوترتون دارید اجراش کنید. بعد شماره پروپسی و پورتتون رو مطابق با U95 در تنظیمات اسکایپ تنظیم کنید.

اونوقت هم شما سبز می شید و هم مخاطبتون رو سبز می بینید.

توضیحات بیشتر با پ.خ . ( آخه این مخابراتچی ها همه جا پلاسن.)