PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لوازم خانگی بلومبرگ

mehrdad8086
25-03-2010, 11:35
سلام

یه مدتیه تبلیغات Blomberg رو زیاد می بینم حالا یا زیاد شده تبلیغ یا من توجهم جلب شده

چندی پیش تو فروشگاه یکی دو مدل یخچالشو دیدم بسیار خوشکل و با کیفیت به نظر میومدن

فکر کنم قطعات آلمان و مونتاژ ترکیه هستن

کسی اطلاعی داره؟کیفیت ؟کارائی؟گارانتی(6ماه وارانتی 2سال گارانتی و 12 سال خدمات)!!

البته LCD و ...هم داره

shahab_f
25-03-2010, 11:40
به نظر میرسه تو رنج قیمت خودش کیفیت خیلی عالی داشته باشه ، یه نفر از فامیل ساید بای سایدش رو خریده خیلی راضیه .
یه محصول جالبم داره که یه ماشین ظرف شوییه که هیچ دکمه ای به جز دکمه ی استارت نداره ، با سنسور های توش تعداد ظرف و کثیفی اونارو میسنجه و هر چقدر لازم باشه آب مصرف میکنه !

behnam34
27-03-2010, 17:13
من دنبال ساید بای ساید بلو مبرگ گشتم.ظاهرا مدل x اون آلمانیه ولی تو ایران ظاهرا مدل xt هست که من فقط تونستم تو یه سایت یونانی گیر بیارم و اینکه علیرغم چیزی که به ما گفته شده بود تا 22 فوت بیشتر نداره.

mehrdad8086
28-03-2010, 16:46
من دنبال ساید بای ساید بلو مبرگ گشتم.ظاهرا مدل x اون آلمانیه ولی تو ایران ظاهرا مدل xt هست که من فقط تونستم تو یه سایت یونانی گیر بیارم و اینکه علیرغم چیزی که به ما گفته شده بود تا 22 فوت بیشتر نداره.
سری X یا رو نمی دونم....
اما فروشگاهی که من رفتم 2 نوع داشت یکی سفید فکر کنم 25 یا 23 و او یکی که 4 درب بود!و معرکه!!!!سیلور و 29فوت ....اونروزی که اینو دیدم یخچالهای زیادی رو دیدم LG Samsung و خیلیهای دیگه....

اما این یکی با قیمت 2400 واقعا یه جور دیگه به نظرم اومد....احتمالا همینو می گیرم
درب دستگاه رو باز کنید و ببینید متوجه حرفم می شوید:46:

behnam34
29-03-2010, 20:20
سری X یا رو نمی دونم....
اما فروشگاهی که من رفتم 2 نوع داشت یکی سفید فکر کنم 25 یا 23 و او یکی که 4 درب بود!و معرکه!!!!سیلور و 29فوت ....اونروزی که اینو دیدم یخچالهای زیادی رو دیدم LG Samsung و خیلیهای دیگه....

اما این یکی با قیمت 2400 واقعا یه جور دیگه به نظرم اومد....احتمالا همینو می گیرم
درب دستگاه رو باز کنید و ببینید متوجه حرفم می شوید:46:

مدلش چیه دوست من

mehrdad8086
29-03-2010, 21:09
مدلش چیه دوست من

راستش مدلش رو نمی دونم یعنی یادم نیست.چون اونروز قصد خرید نبود دقیقا یادم نیست

اینم بگم دربهای پایین مربوط به فریزر به طرفین باز میشد مانند درب بالا و اینکه سرمای هر قسمت رو به دلخواه تنظیم می شد کرد.حتی قسمتی برای یخزدائی داشت:18:
درب Samsung قسمت فریزر کشوئی باز و بسته می شه که اصلا جالب نبود برام

webaz
16-06-2010, 23:00
منظورت از ۴ در حتما این مورده که طبق اطلاعات سایته سهند به دو رنگ سفید و استیل موجوده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidR15
22-06-2010, 10:07
سلام
بچه ها نمايندگي رسمي محصولات بلومبرگ چه شركتيه؟اينكه ميگن قطعات آلمانيه به نظرتون درسته؟

zm213
20-08-2010, 10:21
کسی از یخچال 2 قلو بلومبرگ خبری نداره که کیفیتش چطوریه ؟؟؟

نسبت به زانوسی

آقا یکی جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساشا
22-01-2012, 23:56
من فروردین 90 ساید و لباسشویی بلومبرگ خریدم، از خود فروشگاه اصلی تو شریعتی تهران. اول بگم که از نظر شکل ظاهری و زیبایی و کیفیت ظاهری ساخت نسبت به جنسهای کره ای خیلی بالاتره و خیلی مجذوب کننده است.
اما بعد:
فروشنده گفت که ساید 28 فوت هستش که بعد از خرید و حمل اون و با مقایسه حجم نوشته شده روی درب یخچال متوجه شدم که یخچال فریزر 25 فوت بیشتر نیست و اصولا اروپایی ها یخچال بالای 25 فوت یا تولید نمی کنند یا اینکه من ندیده ام.
یخچال فریزر بعد از دو روز پانلش هنگ کرد و هیچ دکمه ای کار نمی کرد و تا امروز مجبوریم مرتب دوشاخه یخچال رو از برق بکشیم تا رست شود و چند روزی دکمه ها کار کنند. خدمات بعد از فروش سهند سرویس در حد صفر و فوق العاده بی تربیت هستند و فقط سیم اتصال زمین رو قطع کردند که تاثیری نداشت و من علت و ارتباط مشکل ما با سیم ارت رو نفهمیدم! :blink:
لباسشویی بعد از 6 ماه کار شروع کرد به سر و صدا کردن و موقع کار بالا و پایین می پره.
در یک کلام اگر پولتون رو از سر راه گیر آوردین و اعصاب پولادین و وقت اضافی فراوان دارید بلوبرگ بخرید و لذت ببرید!

goodman
02-03-2012, 08:36
لباسشویی حتما جابه جا شده بگو یکی بیاد برات تنظیم کنه من که خیلی راضیم

mehdi5naderi
10-01-2013, 11:27
سلام
می‌خواستم با توجه به قیمتهای جدید نظرتون رو درباره محصولات بلومبرگ بدوم.
مثلا تو یخچال فریزر دوقلو 7 کشو بلومبرگ نزدیک به 1 میلیون از سامسونگ پایینتره.
به نظرتون علت چیه؟
من سابقه کار ساسونگ رو دیدم، آیا کسی درباره بلومبرگ تجربه ای داشته؟