PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دومین مجموعه بازیهای مستقل ایرانی

صفحه ها : [1] 2

Prince_ of _Persia
25-03-2010, 07:49
با سلام خدمت تمامی دوستان و بازیسازان عزیز و تبریک سال نو :11:

قصد دارم تا دومین مجموعه بازیهای مستقل رو به یاری پرودگار تهیه کنم. برای مجموعه جدید فکر و ایده های بهتری دارم که کیفت این مجموعه رو تا حد زیادی بالا می برد. این مجموعه جدید بصورت تجاری منتشر می شود و تمامی کسانی که بازیشون در این مجموعه گذاشته بشه بعد از انتشار مجموعه دستمزد در یافت می کنند تا یک در آمد زایی برای آنها داشته باشه و تشویق به ساخت بازیهای بهتری بشوند. در این مجموعه بازیها باید تا حد امکان بدون باگ و اشکالی باشند که تو چشم باشه .

شرایط بازی برای گذاشتن در مجموعه :
برای اینکه بازیها خطاهای کمتری داشته باشه توسط خودم تست می شه و به سازنده اطلاع می دم تا باگهاش رو رفع کنه و اگر سازنده نتونست باگ رو رفع کنه می تونه بازی رو برای اصلاح به من بده تا براش درست کنم و در مجموعه قرار بدهم. بازیهای ساخته شده باید بصورت کامل باشه و نسخه آزمایشی یا دمو نباشد. همینطور باید از گیم پلی مناسبی برخوردار باشد در کل یک بازی شسته رفته و جمع و جور و قشنگ باشد تا در مجموعه قرار بگیرد.
همینطور بازی باید تا اواخر فرودین تکمیل شده باشد.

تمامی دوستان که مایل به همکاری هستند هرچه سریعتر به من اطلاع دهند. اولویت با افرادی هست که زودتر به من اطلاع بدهند.

با تشکر
مهدیار جهانگیری

ویرایش دوم 1388/12/20

بازیهای که تا به این لحظه قرار شده در مجموعه قرار بگیرند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان هر چه سریعتر حتی اگه بازیشون تکمیل نیست و تا آخر این ماه تکمیل می شه به من خبر بدن تا تو لیست بزرامشون. تعداد بازیهای این مجموعه حداکثر 20 بازی هست.

AMIR REZAs
25-03-2010, 10:45
ببخشید این مجموعه شامل بازی هایی هست که تک نفره ساخته میشه یا دونفره هم میشه ساخت؟؟؟
و لطفا تاریخ دقیق اتمام رو بگید.
با تشکر

ehsan_wwe
25-03-2010, 12:41
ميسازمت :21:...........

برو بچ يه ايده خر ،‌ زد به مغز متفكرم تو بازياتونو پر از تبليغ بكنيد :27: كه هم از تبليغ پول در بياريد هم از ....
البطه ميشه توشونو پاچه خاري هم ريخت مثلا جمله زيباي " سلطان غم مارد زن " به به چه جمله زيباييه :31:
يه مثلا بهشت زير پايه ....است( جاخالي رو اسم دوست دختر يا دوست دخترانتون بذارين )

Prince_ of _Persia
25-03-2010, 23:15
ببخشید این مجموعه شامل بازی هایی هست که تک نفره ساخته میشه یا دونفره هم میشه ساخت؟؟؟
و لطفا تاریخ دقیق اتمام رو بگید.
با تشکر

نه تعداد مهم نیست فقط بازی مستقل از شرکت های خصوصی باشه . تاریخ دقیق اگر ظرفیت تکمیل شد تا آخر همین ماه و گرنه تا آخر اردیبهشت.

برو بچ يه ايده خر ،‌ زد به مغز متفكرم تو بازياتونو پر از تبليغ بكنيد كه هم از تبليغ پول در بياريد هم از ....
البطه ميشه توشونو پاچه خاري هم ريخت مثلا جمله زيباي " سلطان غم مارد زن " به به چه جمله زيباييه
يه مثلا بهشت زير پايه ....است( جاخالي رو اسم دوست دختر يا دوست دخترانتون بذارين )

اگه تیراژ اون چیزی که من می خوام بشه خیلی عالی می شه و نیاز به تبلیغ هم نداره. برای اینکار ایده های بزرگتری دارم ولی پله پله. می خوام کاری کنم نمایشگاه بازیهای رایانه ای یک غرفه مخصوص بازیهای مستقل داشته باشیم.

parvizamd
26-03-2010, 06:23
پرنس جان میشه بازی من نبرد مرگبار هسته جنگ رو تو بازی های مستقل بزاری همش 5 مگ حجمشه
اینم هم لینک تاپیک این بازی:>>>

Prince_ of _Persia
26-03-2010, 08:43
پرنس جان میشه بازی من نبرد مرگبار هسته جنگ رو تو بازی های مستقل بزاری همش 5 مگ حجمشه
اینم هم لینک تاپیک این بازی:>>>

بله این بازی رفت تو لیست مجموعه بازیها.

parvizamd
27-03-2010, 06:43
ممنون پرنس جان :31:

parvizamd
07-04-2010, 14:16
پرنس بازی با حجم 25 مگ (فشرده چطور میشه) نبرد مرگبار سرباز وطن بزودی آپلود میشه

aryasoft2872
08-04-2010, 14:20
کاراگاه علوی هم جالبه...

(البته من سازنده اش نیستم فقط در حد پیشنهاد بود.)

Prince_ of _Persia
08-04-2010, 18:01
پرنس بازی با حجم 25 مگ (فشرده چطور میشه) نبرد مرگبار سرباز وطن بزودی آپلود میشه

خیلی خوبه . با فرمت rar یا zip فشردش کن.

کاراگاه علوی هم جالبه...

(البته من سازنده اش نیستم فقط در حد پیشنهاد بود.)

اون بازی دمو هست البته من سازندگانش رو ندیدم ولی فکر کنم کاملش رو بخوان تجاری بدن بیرون

parvizamd
09-04-2010, 08:34
آقا نفری چقدر میدین؟البته مهم کار فرهنگیه:31:

Prince_ of _Persia
09-04-2010, 11:54
نمی دونم !!! اگه کار موفق بشه و استقبال بشه فکر کنم متوسط حقوق یک ماه کارمند برای یک بازی

gamesaz
23-04-2010, 07:59
لطفا بازی Maze Pok رو هم به لیست مجموعه اضافه کنید.

حجم: 1.8 مگابایت
دانلود:

keb
23-04-2010, 11:23
بازیه والیبال من و بکستبال منو هم اضافه می کنید؟ منم جوونم گناه دارم. این بازی کاملا مستقله ها:10:

parvizamd
23-04-2010, 11:42
keb جان بهتره به بازی هوش منصوعی اضافه کنی! بازی دونفره زیاد حال نمیده:31:

keb
23-04-2010, 12:02
همه ی این بازی ها یک نفره اند. الا من ابتکار به خرج دادم بازی مولتی ساختم می گید یه نفرش کنم؟

Arrowtic
23-04-2010, 20:48
در آینده بازی زندگی رویایی منم اضافه کنیدا!(از همین الآن زنبیل گذاشتم!)

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

آقا ما که تبلیغ تو بازی بهمون نیومده.یه بار رفتیم بهشت زیر پای مادران له شدیم!

parvizamd
24-04-2010, 05:54
بازی های معمولا یک نفره بازی می شن تا دو نفره

Prince_ of _Persia
24-04-2010, 10:43
بازیه والیبال من و بکستبال منو هم اضافه می کنید؟ منم جوونم گناه دارم. این بازی کاملا مستقله ها

کیفیت این مجموعه بالاتر از قبلی هست. بازی شما خیلی کوچک هست و روش کم کار شده اگه قرار بود از این مدل بازیها بزاریم تا حالا 100 تا بازی برای مجموعه داشتیم. برای ساخت بازیتون بیشتر زمان بگذارید و بازیتون باید دارای هدف باشه . بازیهای تمرینی و کوچک در مجموعه قرار نمی گیرند.

در آینده بازی زندگی رویایی منم اضافه کنیدا!(از همین الآن زنبیل گذاشتم!)
شما بازیت رو تکمیل کن اگه خوب بود تو مجموعه گذاشته می شه.

مهلت معرفی بازیها تا آخر اردیبهشت تمدید شد.

keb
24-04-2010, 18:31
باشه پس واسه بازیه سه بعدیم من از حالا جا رزرو کردم...

gamesaz
25-04-2010, 06:59
بازی های بنده رو هم لطفا به لیستتون اضافه کنید: :20:

AMIR REZAs
25-04-2010, 12:46
پرنس جان میشه بازیهایی که تا الان قرار گرفتند رو بگید؟

aryasoft2872
26-04-2010, 14:24
توی پست اول هستش دیگه...

Prince_ of _Persia
26-04-2010, 18:17
بازی های بنده رو هم لطفا به لیستتون اضافه کنید:

با سلام . من بازیهای شما رو بررسی کردم از نظر کیفیتی در حد بازیهای دیگه مجموعه نیست بیشتر به دلیل استفاده از اسپرایت آماده و این ظلم به بقیه بازیهاست اگه در آخر مهلت لیست به حد نصاب نرسید از یکی دو تا بازیهای شما استفاده می کنم. برای اینکه حق کسی ضایع نشود.

AMIR REZAs
01-05-2010, 12:46
ببخشید آقا مهدیار این dvd که میخواد تو مجله دنیای بازی بیاد ، اولین مجموعه هست یا دومیش؟؟
فکر می کنم شماره ی بعدی دنیای بازی بیاد....

Prince_ of _Persia
01-05-2010, 23:27
ببخشید آقا مهدیار این dvd که میخواد تو مجله دنیای بازی بیاد ، اولین مجموعه هست یا دومیش؟؟
فکر می کنم شماره ی بعدی دنیای بازی بیاد....

مجموعه دوم که هنوز حاضر نشده . مجموعه اول هست

Prince_ of _Persia
23-08-2010, 07:43
خوب خبر جدید اینکه پخش مجموعه قطعی شد یعنی اگه مجموعه حاضر بشه راحت پخش می شه . مبلغی هم که برای هر بازی پیش بینی شده ( با توجه به قیمت خرید شرکت پخش) برای هر بازی 500 هزار تومان هست.

بازیهای که تا الان تو لیست قرار گرفتند. :

نبرد مر گبار سرباز وطن
نبرد مرگبار هسته جنگ
پادشاه خیابان ها : شهر بوشهر
The world Defender
Smoke
توپ توپ 2

لازمه دوباره یاد آوری کنم که بازی شما حتما نباید جدید باشه بلکه بازی که قبلا ساختید ولی تو مجموعه قبلی نبوده رو هم میشه تو مجموعه گذاشت. پیشنهادی که شرکت پخش داد این بود که اگه مجموعه تا یکماه دیگه از نظر تعداد تکمیل نشد چند تا از بازیهای خوب مجموعه اول رو هم دوباره تو این مجموعه بزاریم.

Prince_ of _Persia
23-08-2010, 17:39
بازی تاجر کوچولو 2 به لیست اضافه شد.

کسانی که بازیهاشون تو لیست هست شماره حساب + ایمیلشون رو برام پیغام کنند که اگه به انجمن سر نزدند دسترسی بهشون داشته باشم و بتونم به حسابشون پول واریز کنم
با تشکر

AMIR REZAs
23-08-2010, 21:21
سلام
آقامهدیار لطفا یه جا واسه هایجک ممنوع تو مجموعه نگه دارید........:31:
امیدوارم قبل از پر شدنش تونسته باشم بازی رو تموم کنم:20:

Prince_ of _Persia
24-08-2010, 06:58
سلام
آقامهدیار لطفا یه جا واسه هایجک ممنوع تو مجموعه نگه دارید........
امیدوارم قبل از پر شدنش تونسته باشم بازی رو تموم کنم

باشه . بازی هایجک ممنوع به لیست اضافه شد . فقط سعی کن باگ نداشته باشه . گرافیک خیلی مهم نیست روی گیم پلی اش بیشتر کار کن.
چون این مجموعه تجاری هست یک کاری کن کسانی که می خرن نفرینمون نکنن . البته این حرفم با بقیه بچه ها هم بود.

keb
24-08-2010, 11:07
یه جا هم برا ما نگه دار. من باید هرجور شده کل بازی های سه بعدی رو بخوابونم تا مردم هی نکن بازی سه بعدی حتما بهتر از دوبعدیه.

این سری هم گرافیک بازی خوبه هم اسپرایت ها کار خودمه کدنویسی هاش هم همین طور. بنابراین شدیدا کار خودمه:31: حجمش هم که دهن پرکنه:31:

Prince_ of _Persia
25-08-2010, 07:51
یه جا هم برا ما نگه دار. من باید هرجور شده کل بازی های سه بعدی رو بخوابونم تا مردم هی نکن بازی سه بعدی حتما بهتر از دوبعدیه.

این سری هم گرافیک بازی خوبه هم اسپرایت ها کار خودمه کدنویسی هاش هم همین طور. بنابراین شدیدا کار خودمه

چیزی که زیاده فعلا جا . بازیت قشنگ باشه برای من کافیه .

Omid_Sadeghvand
25-08-2010, 13:03
تا 12/20 مهلت است تا بازی درون لیست قرار بگیره؟

alisahaf70
25-08-2010, 14:05
یه سری هم به کلبه مخروبه ی ما بزنید :دی

اینم بازیه ما

مرحله هم هر چقد بخوای یه هفته ای تحویل می گیری فعلا 7 تاست ساخت هر مرحله یه 15 دقیقه ای طول می کشه از رو فایل می خونه برا همین اضافه کردنش کاری نداره
مرسی

Prince_ of _Persia
26-08-2010, 07:51
تا 12/20 مهلت است تا بازی درون لیست قرار بگیره؟

تا آخر شهریور مهلت هست.

یه سری هم به کلبه مخروبه ی ما بزنید

اینم بازیه ما

من هنوز بازیتون رو دانلود نکردم ولی از عکسها پیداست که ایده جالبی داره . بازیتون به لیست اضافه شد .

alisahaf70
26-08-2010, 08:35
ممنون ایدش اینه که باید اون توپ رو با چرخوندن مکعب و تغییر جاذبه بندازی توی اون مکعب زرده تلپورتو اینا هم داره

Prince_ of _Persia
27-08-2010, 03:04
ممنون ایدش اینه که باید اون توپ رو با چرخوندن مکعب و تغییر جاذبه بندازی توی اون مکعب زرده تلپورتو اینا هم داره

خیلی جالب به نظر می رسه. باید برم دانلود کنم.

Prince_ of _Persia
23-09-2010, 08:26
لیست بازیهای که تا الان تو مجموعه قرار گرفتند :

توپ توپ 2
تاجر کوچولو2
dark cube
نبرد مر گبار سرباز وطن
نبرد مرگبار هسته جنگ
پادشاه خیابان ها : شهر بوشهر
The world Defender
Smoke
هایجک ممنوع
جنگ روبات ها
دزدان دریا
گوی و میدان
شر زنده
توپ و گل

خوب از جمله اخبار اینکه بازی قهرمان کار خودم کلا تجاری شد و اسمش هم به wrong dream تغییر پیدا کرد و رفت برای بنیاد برای همین تو مجموعه نیست. گوی و میدان تو مجموعه قبلی اجرا نمی شد این گیم استادیو کامپایل مشکل دار تازگی ها می داد بیرون که دلیلش رو نمی دونم برای همین تو مجموعه جدید سالمش رو گذاشتم . تعداد هم که به 12 تا بازی رسیده پس باید 8 تا بازی از مجموعه قبلی بزاریم . دوستان نظر بدن چه بازیهای رو بزاریم..

keb
23-09-2010, 15:06
من خودم یه بازی خر میدم حال کنی تا مجبور بشی هفت تا از قبلی بزاری. شاخ ترین بازی دوبعدی سال!!!!!!!!!

Prince_ of _Persia
24-09-2010, 08:15
من خودم یه بازی خر میدم حال کنی تا مجبور بشی هفت تا از قبلی بزاری.

خیلی خوبه . پس سریع تر امادش کن.

Prince_ of _Persia
27-09-2010, 08:22
بازی شر زنده به لیست اضافه شد.
دوستان تا آخر این هفته سعی کنن بازیهاشون رو کامل کنند.
شاید مجموعه کامل شد و سطحش بالا بود ببرمش بنیاد.
خوشبختانه این محموعه همه بازیها تو یک سطح هستند و بازی سطح پایین نداریم.

Omid_Sadeghvand
27-09-2010, 11:00
بازی توپ و گل رو گفتید که اضافه میکنم!:46:

Prince_ of _Persia
27-09-2010, 21:45
آهان امید جان شرمنده یادم رفت !
بازی توپ وگل هم به لیست اضافه شد.

Prince_ of _Persia
02-10-2010, 16:59
آقا مجموعه رو می خوام تحویل بدمها . چی شد پس
منتظر جواب چند تا از دوستان هستم.

پرویز جان : لینک بازیت رو قرار شد بزاری که هنوز خبری نیست
امید جان : پیغامت رو مثل اینکه چک نکردی من نمی تونم فایل رو اکسترکت کنم.
کیان جان : قرار بود بازیت رو برسونی پس چی شد .

دوستان یک تاریخی رو برای تموم شدن کارشون به من بدهند که بدونم تا کی باید صبر کنم

با تشکر

keb
02-10-2010, 18:37
آقا مجموعه رو می خوام تحویل بدمها . چی شد پس
منتظر جواب چند تا از دوستان هستم.

پرویز جان : لینک بازیت رو قرار شد بزاری که هنوز خبری نیست
امید جان : پیغامت رو مثل اینکه چک نکردی من نمی تونم فایل رو اکسترکت کنم.
کیان جان : قرار بود بازیت رو برسونی پس چی شد .

دوستان یک تاریخی رو برای تموم شدن کارشون به من بدهند که بدونم تا کی باید صبر کنم

با تشکر

من قبل از تموم شدن هفته میدم. یه بازی استراتژی هم دارم میسازم که اگه بر کنی تا دو هفته دیگه تمومه.

parvizamd
03-10-2010, 05:54
اگه تا دو روز آپ نکردم آدرس خونه تون بده تا پست کنم خونه تون مهدیار جان

Prince_ of _Persia
03-10-2010, 13:23
من قبل از تموم شدن هفته میدم. یه بازی استراتژی هم دارم میسازم که اگه بر کنی تا دو هفته دیگه تمومه.
به دو هفته دیگه نمی رسه . همین بازی اول رو برسونی خیلی خوبه.

اگه تا دو روز آپ نکردم آدرس خونه تون بده تا پست کنم خونه تون مهدیار جان
خوبه . پس منتظرم.

parvizamd
03-10-2010, 14:06
اگه نشد آدرس خونه تون برام pmکن

lovei_2006
04-10-2010, 00:32
اقا واقعا دستتون درد نكه عالي اگه اين مجموعه بتونه منتشر بشه ميشه يه محرك واسيه تمام بازي ساز هاي حرفه اي و مبتدي

اگه جايي تو بنياد يا .......... گير كردين واسه مجوز شايد بتونم واستون كاري كنم پس هرجا كمك خواستين به من بگين

اوميد وارم هرچه زودتر اين مجموعه بياد بيرون

راستي يه پيشناهاد شما مي تونيد حق انتشار اين بازي رو به يه شركت بفروشيد اونوقت ديگه لازم نيست نگران ضرر بازي باشيد
روش فكر كنيد

Prince_ of _Persia
06-10-2010, 13:11
قا واقعا دستتون درد نكه عالي اگه اين مجموعه بتونه منتشر بشه ميشه يه محرك واسيه تمام بازي ساز هاي حرفه اي و مبتدي

اگه جايي تو بنياد يا .......... گير كردين واسه مجوز شايد بتونم واستون كاري كنم پس هرجا كمك خواستين به من بگين

اوميد وارم هرچه زودتر اين مجموعه بياد بيرون

راستي يه پيشناهاد شما مي تونيد حق انتشار اين بازي رو به يه شركت بفروشيد اونوقت ديگه لازم نيست نگران ضرر بازي باشيد
روش فكر كنيد

ممنون دوست عزیز . احتمالا به شرکت بفروشم که دیگه نگران ضرر نباشیم. به بنیاد هم امیدی نیست.

pro 3d game studio
09-10-2010, 18:07
ما همچنان اندر خم ارسالیم

Prince_ of _Persia
10-10-2010, 10:08
من در حال انجام کارهای نهایی ( ساخت اتوران ، مرتب سازی بازی ها و ...) مجموعه ام . گرچه هنوز تعدادی از مشکلات بر طرف نشده.
ولی خوب مجبورم مجموعه رو همین طوری بفرستم بره.

parvizamd
11-10-2010, 06:30
آقا کی فرستاده میشه

ufo-alien
13-10-2010, 13:25
سلام
مدیر تیم :AFM RAYAN
سازنده بازی :WAR ARMAGEDDON(جنرال 3 ارتش ایران)

از تمام دو ستانی که توانایی همکاری در ارتقائ موتور بازی(SAGE)
را دارند
تقاضای همکاری می کنیم
ار تباط با ما:
MANSORI54@YMAIL.COM

Prince_ of _Persia
13-10-2010, 21:06
آقا کی فرستاده میشه
اتوران تکمیل شده . بزودی میدمش به شرکت

سلام
مدیر تیم :AFM RAYAN
سازنده بازی :WAR ARMAGEDDON(جنرال 3 ارتش ایران)

از تمام دو ستانی که توانایی همکاری در ارتقائ موتور بازی(SAGE)
را دارند
تقاضای همکاری می کنیم
ار تباط با ما:
MANSORI54@YMAIL.COM

عزیز این موضوع ربطی به این تاپیک نداشت برای همکاری باید یک تاپیک جداگانه بزنی

pro 3d game studio
18-10-2010, 05:48
آقای جهانگیری : منظور شما از بزودی یعنی چند روز یا ماه دیگه ؟ نکنه مشکلی پیش اومده خدایی نکرده .

Prince_ of _Persia
18-10-2010, 09:18
آقای جهانگیری : منظور شما از بزودی یعنی چند روز یا ماه دیگه ؟ نکنه مشکلی پیش اومده خدایی نکرده .

خیر عزیز منظور من همان چند روز است . متاسفانه شرکت پخش کننده درگیر نمایشگاه رسانه های دیجیتال شده و قرار شده تا امروز یا فردا مجموعه رو ببرم براشون. امروز که من دانشگاه باید برم فردا براشون می برم.

Prince_ of _Persia
19-10-2010, 18:57
خوب امروز بلاخره یک جلسه 2 ساعته با شرکت پخش داشتم. به ازای هر باگ داخل بازیها من می موندم و شرمندگی:2:
از شانس من هم هر بازی می اومد به یک باگی یا سوتی می خورد. بازی پادشاه خیابان ها خیلی ایراد داشت از جمله تموم شدن خیابان ها ، گیرکردن های الکی تو مپ و ... که این بازی بیشتر تو چش می زد . یه جورایی ناقص به نظر می رسید.
بعضی چیزها هم سوتی بود مثل نوشته های که باید تو سازندگان می اومد نه اول بازی .
من خودم بارها تاکید کرده بودم که بازیتون لازم نیست پیچیده باشه ولی باگ های ابتدایی نداشته باشه.
یکسری بازیهای دیگه هم بودن منجمله بازی شیطان زنده که اصلا نتونستند تو بازی تکون بخورند و 2 دقیقه بیشتر از این بازی ببینند. که من قبلا به سازنده اش هم این رو گفته بودم.
در کل اون چیزی که انتظار داشتند نبود. بازیهای خوب هم به خاطر نقص بعضی بازیها انطور که باید دیده نشدند. 6 تا 7 بازی رو کلا دیدند.
درسته که این بازی ها موقعی که رایگان هستند خیلی خوبند ولی وقتی می خواد کسی براش پول بده خیلی از مشکلات دیده می شوند.
حتی ممکنه که چند تا از بازی ها به درخواست شرکت حذف بشه تا به کیفیت مجموعه لطمه نخوره .
به هر حال گفتند که باید مجموعه یک بررسی کلی بشه که تا هفته آینده خبر قطعی اش رو به من می دهند.

khanghodrat
19-10-2010, 20:08
خیلی ممنون
تاجر کوچولو هم تست شد؟ :31:
چون من اسمم رو اول بازی زده بودم :20:

bazisaz
19-10-2010, 21:46
خوب حالا کدوم بازی ها رو قبول کردن ؟

parvizamd
20-10-2010, 06:53
قبول نکردند فدای سرت بی خیال.

Prince_ of _Persia
20-10-2010, 14:10
دوستان عجله نکنید گفتم که تا هفته دیگه خبرش رو می دن.

خیلی ممنون
تاجر کوچولو هم تست شد؟
نه منظورم بازی شما نبود. تاجر کوچولو هم تست شد و جالب اینکه رئیس شرکت با بازی خیلی حال کرد چون قبلا بازی کارتیش رو دیده بود. نمی دونستم بازیت رو از روی یک بازی کارتی درست کردی. ولی اینکه بازی دکمه خروج نداشت یکم ضد حال زد.

pro 3d game studio
20-10-2010, 15:45
سلام
آقای جهانگیری یه فرصت میتونی از شرکت بگیری مثلا یکی دو روز یا بیشتر تا بچه ها منجمله خودم ، ایراد بازیهاشون رو بگیرن؟
فقط زودتر جواب بدید.
ممنون

pro 3d game studio
20-10-2010, 17:21
آقا ، مشکل زامبی های اول بازی رو حل کردم . هر چند اگر کسی بازیخور باشه ، سختی این قسمت اصلا براش اهمیت نداره.
دیگه کجاش رو اصلاح کنم؟ اون رئیس شرکت به کجاش گیر می داد؟

khanghodrat
20-10-2010, 18:14
دوستان عجله نکنید گفتم که تا هفته دیگه خبرش رو می دن.

نه منظورم بازی شما نبود. تاجر کوچولو هم تست شد و جالب اینکه رئیس شرکت با بازی خیلی حال کرد چون قبلا بازی کارتیش رو دیده بود. نمی دونستم بازیت رو از روی یک بازی کارتی درست کردی. ولی اینکه بازی دکمه خروج نداشت یکم ضد حال زد.
بله بازی از روی بازی کارتی به همین اسم ساخته شده
کلیاتش از اون بود ...
و اینکه فقط در شهر دکمه خروج نیست در نقشه هست (سمت چپ بالا -> منو) ...
بهرحال اگر خواستن واسشون 3 رو هم میسازم :31:
مرسی بابت زحماتت :10:

Prince_ of _Persia
20-10-2010, 18:39
سلام
آقای جهانگیری یه فرصت میتونی از شرکت بگیری مثلا یکی دو روز یا بیشتر تا بچه ها منجمله خودم ، ایراد بازیهاشون رو بگیرن؟
فقط زودتر جواب بدید.
ممنون

گفتم تا یک هفته دیگه وقت هست که خبرش رو می خوان به من بدن . اصلا ممکنه به بعضی بازیها ایراد بگیرن و بگن که رفعش کنیم.
بقیه سوالهات رو هم تو پیغام خصوصی جواب دادم.

Hotsun
20-10-2010, 19:40
سلام
به جز 2-3 نفر بقیه نمیدونن بازی دزدان دریایی هم برای منه/گفتم همه بدونن.

میخواستم بدونم ایراد و باگی چیزی دیده نشده تو بازی من؟؟؟
البته میدوم ایراد داره ولی کلاً نظرشون چی بود در مورد بازی من؟؟؟

راستی آقای جهانگیر لینک اینجا رو نداده بودین به من و با توجه به عظمت این انجمن اصلاً حالش نبود بگردم دنبالش برای همین هی نامه میزدم براتون(منظورم اینه که ببخشید)و البته همین لینک هم از آقای امیر رضا گرفتم که دیگه سر شما شلوغه مزاحمتونم نشده باشم دیگه.

parvizamd
21-10-2010, 06:39
پرنس جان تو پادشاه خیابان ها دقیقا تو کجاهاش گیر می کرد می خواهم اگه بتوانم اصلاح کنم و سرباز وطن و هسته جنگ مشکلی نداشته اند

alisahaf70
21-10-2010, 14:10
پرنس جان وضع دارک کیوب چه طور بود؟

Prince_ of _Persia
21-10-2010, 17:06
سلام
به جز 2-3 نفر بقیه نمیدونن بازی دزدان دریایی هم برای منه/گفتم همه بدونن.

میخواستم بدونم ایراد و باگی چیزی دیده نشده تو بازی من؟؟؟
البته میدوم ایراد داره ولی کلاً نظرشون چی بود در مورد بازی من؟؟؟

راستی آقای جهانگیر لینک اینجا رو نداده بودین به من و با توجه به عظمت این انجمن اصلاً حالش نبود بگردم دنبالش برای همین هی نامه میزدم براتون(منظورم اینه که ببخشید)و البته همین لینک هم از آقای امیر رضا گرفتم که دیگه سر شما شلوغه مزاحمتونم نشده باشم دیگه.

عزیز من نمی دونستم لینک این تاپیک رو نداری . چون همیشه تو ردیف های بالایی انجمن هست. از خودم هم می پرسیدی بهت می گفتم . منظورم این بود که خبرها رو تو تاپیک می زنم که همه بدونند و گرنه شما هر چند بار که دوست داشتی به من نامه بده.

پرنس جان تو پادشاه خیابان ها دقیقا تو کجاهاش گیر می کرد می خواهم اگه بتوانم اصلاح کنم و سرباز وطن و هسته جنگ مشکلی نداشته اند
اول کار می خواست سوار ماشین بشه به یکجاهای نامرئی گیر می کرد.

پرنس جان وضع دارک کیوب چه طور بود؟
همه بازیهای تست نشدند . این یک هفته وقت رو هم برای همین گذاشتند که بازی ها رو کامل تست کنند.

Reza Azimy_RW
21-10-2010, 17:19
سلام دوستان
Prince جان این بازی من رو هم میزاشتی تو مجموعه دلم نشکنه !
لینک دانلودش تو تایپیکم هست . البته اون لینک دانلود مال نسخه ایه که هنوز کامله کامل نشده ولی خوب اگه مشکلی نیست با همون سر کنید چون دیگه نمیتونم نسخه جدیدرو اپلود کنم ! البته اگه کار تموم شده و اتوران سازی کردی و ... که هیچی . مثل اینکه دیر رسیدم :19:

Prince_ of _Persia
21-10-2010, 17:24
سلام دوستان
Prince جان این بازی من رو هم میزاشتی تو مجموعه دلم نشکنه !
لینک دانلودش تو تایپیکم هست . البته اون لینک دانلود مال نسخه ایه که هنوز کامله کامل نشده ولی خوب اگه مشکلی نیست با همون سر کنید چون دیگه نمیتونم نسخه جدیدرو اپلود کنم ! البته اگه کار تموم شده و اتوران سازی کردی و ... که هیچی . مثل اینکه دیر رسید
کجا بودی عزیز من که بهت پیغام داده بودم که می خوای بازیت رو تو مجموعه بزارم. فکر کنم تو تاپیک خودت بود.
اتوران ساخته شده ولی هنوز ok نشده . یک کاریش می کنم.
اون نسخه که من دانلود کردم تا جای اون لوله ها که می پیچند بیشتر نمی شه رفت توپ می افته پایین.

Reza Azimy_RW
21-10-2010, 18:26
کجا بودی عزیز من که بهت پیغام داده بودم که می خوای بازیت رو تو مجموعه بزارم. فکر کنم تو تاپیک خودت بود.
اتوران ساخته شده ولی هنوز ok نشده . یک کاریش می کنم.
اون نسخه که من دانلود کردم تا جای اون لوله ها که می پیچند بیشتر نمی شه رفت توپ می افته پایین.
کدوم پیغام !؟!
دستت طلا
اون لوله ها رو میشه رد کرد ولی یکم سخته . تو نسخه جدید درست شده ولی متاسفانه نمیتونم اپلودش کنم . شاید هم تونستم ولی توی این هفته !

parvizamd
21-10-2010, 20:00
این باگ نیست پرنس اول مرحله باید حتما بشکه ها را بزنی بعد خودش می گفت بهتره یک دوری بزنیم با کلیک F سوار ماشین می شد.

alisahaf70
21-10-2010, 21:20
عزیز من نمی دونستم لینک این تاپیک رو نداری . چون همیشه تو ردیف های بالایی انجمن هست. از خودم هم می پرسیدی بهت می گفتم . منظورم این بود که خبرها رو تو تاپیک می زنم که همه بدونند و گرنه شما هر چند بار که دوست داشتی به من نامه بده.

اول کار می خواست سوار ماشین بشه به یکجاهای نامرئی گیر می کرد.

همه بازیهای تست نشدند . این یک هفته وقت رو هم برای همین گذاشتند که بازی ها رو کامل تست کنند.

پرنس جان دارک کیوب برای اجرا به یکسری برنامه مثل فیزکس درایور نیاز داره ها باید کنارش باشه وگرنه رانتایم میده

Hotsun
25-10-2010, 21:29
اینم لینک مربوط به بازی دزدان دریایی که گفته بودم و الان هم تو لیسته:

Prince_ of _Persia
26-10-2010, 10:52
این باگ نیست پرنس اول مرحله باید حتما بشکه ها را بزنی بعد خودش می گفت بهتره یک دوری بزنیم با کلیک F سوار ماشین می شد.

می دونم . بعد از اینکه گفت یک دوری بزنیم گیر می کرد به اطراف ماشین. حدودا با فاصله یک متر با ماشین.

پرنس جان دارک کیوب برای اجرا به یکسری برنامه مثل فیزکس درایور نیاز داره ها باید کنارش باشه وگرنه رانتایم میده

خیالت جمع اکثرا دارن.

mbatiri
26-10-2010, 11:02
با تشكر از ذوق و علاقه دوستان:20:

Prince_ of _Persia
29-10-2010, 13:04
خبر جدید اینکه من دیروز زنگ زدم شرکت. الان مشغول کارهای نمایشگاه الکامپ هستند و ظاهرا نرسیدن کامل مجموعه رو تست کنند.
منتها من پیگریم تا دو سه روز دیگه خبرش رو بگیرم.
این نمایشگاه ها هم تموم نمی شه ما به کارمون برسیم.

Hotsun
29-10-2010, 19:59
خوبه دیگه اگه اینجوریه که اصلاً بگین عرضه نمیشه دیگه(شوخی) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم مگه شرکت کوچیکیه که وقتی نمایشگاه میشه همه رو میبرن نمایشگاه؟؟؟
دو نفر اضافه ندارن که بقیه نمایشگاهن اینا تست کنن؟؟؟
یا شاید پروژه مهمه خود مدیر عاملش میخواد تست کنه سر وقت اینکار رو میکنه!!!

راستی اصلاً عرضه کننده کیه؟؟؟یعنی کدوم شرکته؟؟؟

Prince_ of _Persia
29-10-2010, 21:48
خوبه دیگه اگه اینجوریه که اصلاً بگین عرضه نمیشه دیگه(شوخی)
ببینم مگه شرکت کوچیکیه که وقتی نمایشگاه میشه همه رو میبرن نمایشگاه؟؟؟
دو نفر اضافه ندارن که بقیه نمایشگاهن اینا تست کنن؟؟؟
یا شاید پروژه مهمه خود مدیر عاملش میخواد تست کنه سر وقت اینکار رو میکنه!!!

راستی اصلاً عرضه کننده کیه؟؟؟یعنی کدوم شرکته؟؟؟

نه خود مدیر عامل تست می کنه. همه نمی رن نمایشگاه ولی درگیر کارهاشن.
عرضه کننده شرکت مدرن هست.

life_gombin
30-10-2010, 10:40
با آقای رفیعی جلسه داشتید ؟

Prince_ of _Persia
31-10-2010, 11:37
بله . شما ایشون رو قبلا دیدید.؟

Hotsun
01-11-2010, 16:37
راستی اتوران تصویر از بازی داره یا فقط اسماشونو زده؟؟؟
اصلاً یه توضیح کلی بدین ممنون میشم.

راستی اگه طرح و از این جور چیزا داره یه تصویر بذارین هر موقع تونستین.

Prince_ of _Persia
01-11-2010, 20:34
فردا باید برم دنبال مجوز ساخت بازی ! اعصاب این یکی رو ندارم. خدا کنه فقط یک روزه تموم بشه.

اتوران ساده است و فقط متن داره بعدا عکسش رو می ذارم..

parvizamd
03-11-2010, 19:13
پرنس جان فکر نکنم بازی من قبول کنن دریغ از اون همه زحمت واقعا بهتره phpیاد بگیرم حداقل یک پولی توشه !(بابت اسپم ببخشید)

Prince_ of _Persia
04-11-2010, 10:24
پرنس جان فکر نکنم بازی من قبول کنن دریغ از اون همه زحمت واقعا بهتره phpیاد بگیرم حداقل یک پولی توشه !(بابت اسپم ببخشید)

منم باهات موافقم. ولی این علاقه است که ما رو تو این کار نگه داشته . بلاخره یک زمانی درست می شه . فعلا بهترین راه حل اینه که تو یک شرکت برنامه نویسی کار کنی و تو خونه به ساخت بازی برسی .

کار مجموعه افتاده اداره ارشاد :41: . می ترسم به چند تا بازیها ایراد بگیرند فکر نمی کردم برای مجموعه هم بیان تک تک بازیها رو ببینند.

parvizamd
04-11-2010, 14:04
پرنس جان بنظر تو بازی من قبول میکنن یا نه؟

Prince_ of _Persia
04-11-2010, 14:32
پرنس جان بنظر تو بازی من قبول میکنن یا نه؟
اون دو بازی اول فکر کنم موردی نداشته باشه . فقط این بازی آخرت در نقش مافیا ! اونم توی بوشهر و ادم کشی و ... فکر نکنم مجوز بگیره.

parvizamd
05-11-2010, 08:32
یهو نیان ببرنم inforamtion پدر مو دربیارن .

Hotsun
06-11-2010, 00:07
راستی آقای جهانگیر آقای فلاح(سازنده شر زنده)بهم گفته بودن هر خبری از بازیش شد به من بگین من بهش بگم آخه دست رسی به نت نداره یه هفته(جایی رفته)برای همینم به من گفت با SMS بهش بگم.
پس هر چی شد بگین که مطلعش کنم.

راستی آقا پرویز اگر هم به بازیت مجوز ندن فقط بهت میگم اینو بدونی که تو دل مایی و ما به عنوان یه بازی ساز توپ و کار بلد ازت یاد میکنیم چون واقعاً اینجوری هستی پس حیفه که بخوای بازی سازی رو بذاری کنار.
فقط میتونی با نشون دادن نمونه کارهات به چند تا شرکت تازه کار به راحتی مدیر پروژشون بشی و فقط اگه به گرافیک و این جور چیزا هم گیر دادن میتونی بگی با بودجه صفر انتظارتون چیه مهم اینه که میدونی بازی سازی چیه و برنامه نویسی رو میزنی تنگ بازی در حد تیم ملّی.

در ضمن اصلاً نگران نباش کاریت ندارن ولی فقط ممکنه بگن حق نداره بازی بیاد بیرون و هیچ کس هم نباید صداشو در بیاره که قبلاً بازی رو نت اومده.درست مثل این همه کتابی که نوشته میشن ولی مجوز بهشون داده نمیشه.بازی شما هم ساخته شده ولی مجوزش هنوز معلوم نیست.

حالا بازی من که درباره یه سربازه ولی خوبه چیز خاصی نداره.

parvizamd
06-11-2010, 07:04
راستی آقای جهانگیر آقای فلاح(سازنده شر زنده)بهم گفته بودن هر خبری از بازیش شد به من بگین من بهش بگم آخه دست رسی به نت نداره یه هفته(جایی رفته)برای همینم به من گفت با SMS بهش بگم.

راستی آقا پرویز اگر هم به بازیت مجوز ندن فقط بهت میگم اینو بدونی که تو دل مایی و ما به عنوان یه بازی ساز توپ و کار بلد ازت یاد میکنیم چون واقعاً اینجوری هستی پس حیفه که بخوای بازی سازی رو بذاری کنار.
فقط میتونی با نشون دادن نمونه کارهات به چند تا شرکت تازه کار به راحتی مدیر پروژشون بشی و فقط اگه به گرافیک و این جور چیزا هم گیر دادن میتونی بگی با بودجه صفر انتظارتون چیه مهم اینه که میدونی بازی سازی چیه و برنامه نویسی رو میزنی تنگ بازی در حد تیم ملّی.

در ضمن اصلاً نگران نباش کاریت ندارن ولی فقط ممکنه بگن حق نداره بازی بیاد بیرون و هیچ کس هم نباید صداشو در بیاره که قبلاً بازی رو نت اومده.درست مثل این همه کتابی که نوشته میشن ولی مجوز بهشون داده نمیشه.بازی شما هم ساخته شده ولی مجوزش هنوز معلوم نیست.

لطفا داری hotsun راستش واقعه دیگه سوژه جنگ ترویست تکراری شده به خاطر همین سعی کردم یک سبک جدید تو ایران بازی بسازم هر بازی خوبی درنیومد!و به خاطرش ریاضی عمومی افتادم.

Prince_ of _Persia
06-11-2010, 15:56
یهو نیان ببرنم inforamtion پدر مو دربیارن .
نترس من باهاتم. چیزی که نگفتم گفتم فقط ممکنه مجوز بهش ندن.

خبر خاصی نشده عزیز دنبال کارهای مجوزش هستم. به خودم هم شماره اش رو داده اگه چیزی شد بهش خبر بدم.

لطفا داری hotsun راستش واقعه دیگه سوژه جنگ ترویست تکراری شده به خاطر همین سعی کردم یک سبک جدید تو ایران بازی بسازم هر بازی خوبی درنیومد!و به خاطرش ریاضی عمومی افتادم.
این ریاضی عمومی کلا با بازی سازی جور در نمی یاد من هم دو بار ازش افتادم هم دبیرستان و هم دانشگاه اونم به خاطر بازی سازی

parvizamd
06-11-2010, 16:52
مخصوصا .. تو انتگرال مردشورش ببرن .بابت اسپم ببخشید

anti-military
06-11-2010, 17:38
من بازی پرویز رو تموم کردم از نظر سیاسی که اصلا مشکلی نداشت . خیلی بعید هست نخوان مجوز بدن !
بازی یه مقدار از نظر گرافیکی و صداگذاری مشکل داشت اما امکانات خیلی خوبی داشت ...

Prince_ of _Persia
06-11-2010, 17:54
مخصوصا .. تو انتگرال مردشورش ببرن .بابت اسپم ببخشید
آی گفتی منم از همین مزخرف بدم می یاد. باقیش رو می تونم یکجورایی بفهمم این یکی خیلی رو اعصابه. جالبه فیزیک 1 رو هم که می فهمی وسطش پای این انتگرال رو می کشن وسط:9:

من بازی پرویز رو تموم کردم از نظر سیاسی که اصلا مشکلی نداشت . خیلی بعید هست نخوان مجوز بدن !
بازی یه مقدار از نظر گرافیکی و صداگذاری مشکل داشت اما امکانات خیلی خوبی داشت ...
خدا کنه اینطور باشه که شما می گی . ولی من منظورم از لحاظ داستان و سبک بازی بود.

Prince_ of _Persia
07-11-2010, 17:16
آخرین اخبار : مجموعه تو ارشاد برای مجوز گرفتن.
بازی پادشاه خیابان ها رو مجبور شدم از تو مجموعه بردارم . یک چند تا بازی ها هم یکم مورد داره که باید ببینیم چی می شه.
ولی بقیه بازیها مشکلی نداره و بهم گفتن که مجوزش ok
فقط من باید دو چیز ببرم براشون یکی فیلم از گیم پلی بازیها و نامه از تمامی شما که منو به عنوان مدیر پروژه مجموعه مستقل قبول دارید.
هر کدوم یک نامه با ذکر مشخصات خودتون و بازیتون بنویسید و منو به عنوان مدیر پروژه معرفی کنید و امضا کنید بعد اسکن کنید لینکش رو برام بفرستید. تا فردا شب بفرستید تا بتونیم پس فردا برای ارشاد ببرم.

AMIR REZAs
07-11-2010, 17:30
هر کدوم یک نامه با ذکر مشخصات خودتون و بازیتون بنویسید و منو به عنوان مدیر پروژه معرفی کنید و امضا کنید بعد اسکن کنید لینکش رو برام بفرستید. تا فردا شب بفرستید تا بتونیم پس فردا برای ارشاد ببرم.
سلام
متاسفانه من اسکنر ندارم :41: اگه میشه کدپستی تون رو بدید پستش کنم....

MARTIN
07-11-2010, 17:38
سلام
متاسفانه من اسکنر ندارم اگه میشه کدپستی تون رو بدید پستش کنم....
نگران نباش.
با دوربین دیجیتال یا دوربین گوشیت اگه با کیفیته عکس بگیر حله...

anti-military
07-11-2010, 18:05
سلام
متاسفانه من اسکنر ندارم :41: اگه میشه کدپستی تون رو بدید پستش کنم....

کی متوجه میشه که امضا واقعا امضای شماست ؟ آقا مهدیار میتونه یه امضای از خودش بزنه و بعد شماره تلفن شما رو زیرش بنویسه !

Hotsun
07-11-2010, 18:12
بگین ببینم اگه بازی من مشکل داره درستش کنم آبشم افکت گذاشتم کیفیتش چند برابر شده با امضا یه جا پست کنم یا اگه نزدیک هم باشیم خودم میارمش ولی اگه نه که همون اسکن امضا رو میدم تمام.

Prince_ of _Persia
07-11-2010, 18:23
بگین ببینم اگه بازی من مشکل داره درستش کنم آبشم افکت گذاشتم کیفیتش چند برابر شده با امضا یه جا پست کنم یا اگه نزدیک هم باشیم خودم میارمش ولی اگه نه که همون اسکن امضا رو میدم تمام.

من که تو بازی مشکلی ندیدم اگه همون آبش فقط عوض نه لازم نیست لینک جدید بدی. دوباره من باید به ارشاد و شرکت بازی رو بدم.
همون برگه موافقت لازمه . فقط امضات رو اسکن نکنی ها کلش رو رو برگه بنویس و امضا کن بعد اسکن کن ممنون

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

سلام
متاسفانه من اسکنر ندارم اگه میشه کدپستی تون رو بدید پستش کنم....
دو تا راه حل داری هم به قول متین جان می تونی عکس با کیفیت بگیری.
یا اینکه بری سر فتوکپی سر خونه تون من خودم هم اسکنر ندارم هر وقت لازم داشتم بیرون اسکن می کنم.

راستی بازیهای گمشده از آرمین و fire cold از رضا عظیمی به مجموعه اضافه شد اونا هم یک موافقت نامه حاظر کنن.

Reza Azimy_RW
07-11-2010, 21:04
دمت گرم پرنس جان . واقعا زحمت کشیدی . ما که از اول به شما دار بودیم ( مثل بینی !)!از همون اول با اموزش های گیم میکرت . :11::10:

پرنس جان میشه من همین فردا صبح نسخه نهایی بازیمو اپ کنم تا نسخه اخرشو توی مجموعه بزاری ؟ اگه میشه که همین فردا صبح اپ میکنم . دلم میخواد بازی کامل توی مجموعه باشه . . البته همون مرحله یکه ولی خوب خیلی خیلی گرافیک پیشرفت کرده نسبت به اونی که قبلا اپ کرده بودم و همچنین گذشتن از اون گردیه راحتر شده و .......اپلود کنم ؟

ویرایش :

پرنس جان اسم و فامیل شما رو چی بنویسیم ؟

راستی دوستان بیاید به صندلی داغ بازیسازها . MRTIN جان روی صندلی نشسته .

parvizamd
08-11-2010, 07:47
آخرین اخبار : مجموعه تو ارشاد برای مجوز گرفتن.
بازی پادشاه خیابان ها رو مجبور شدم از تو مجموعه بردارم . یک چند تا بازی ها هم یکم مورد داره که باید ببینیم چی می شه.
ولی بقیه بازیها مشکلی نداره و بهم گفتن که مجوزش ok
فقط من باید دو چیز ببرم براشون یکی فیلم از گیم پلی بازیها و نامه از تمامی شما که منو به عنوان مدیر پروژه مجموعه مستقل قبول دارید.
چرا ؟؟؟؟:41:نه.........بی خیال به درک...تقصیر خودم بود!
بزودی اسکن می کنم

Reza Azimy_RW
08-11-2010, 10:46
سلام پرنس جان
بازیو اپلود کردم ( همون Fire Cold کامل شدس ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازی رفع باگ شده و گرافیکشم خیلی پیشرفت کرد تو این نسخه . ( کل حجمش 25 مگ )
ممنون میشم این نسخه رو بزاری تو مجموعه

pro 3d game studio
08-11-2010, 12:19
آفای جهانگیری من معرفی نامه رو آماده کردم و اسکنش هم کردم . براتون پیام خصوصی می کنم.

Hotsun
08-11-2010, 16:15
پس فقط معرفی نامه رو تا شب براتون میفرستم آخه اسکنرم یکم مشکل داره باید باهاش ور برم تا اسکن کنه :31:

Prince_ of _Persia
08-11-2010, 18:38
دمت گرم پرنس جان . واقعا زحمت کشیدی . ما که از اول به شما دار بودیم ( مثل بینی !)!از همون اول با اموزش های گیم میکرت .

پرنس جان میشه من همین فردا صبح نسخه نهایی بازیمو اپ کنم تا نسخه اخرشو توی مجموعه بزاری ؟ اگه میشه که همین فردا صبح اپ میکنم . دلم میخواد بازی کامل توی مجموعه باشه . . البته همون مرحله یکه ولی خوب خیلی خیلی گرافیک پیشرفت کرده نسبت به اونی که قبلا اپ کرده بودم و همچنین گذشتن از اون گردیه راحتر شده و .......اپلود کنم ؟

ویرایش :

پرنس جان اسم و فامیل شما رو چی بنویسیم ؟

راستی دوستان بیاید به صندلی داغ بازیسازها . MRTIN جان روی صندلی نشسته .
عزیزم نگو این حرفها رو هر کاری کردم وظیفه ام بود در برابر بازیسازی مخصوصا مستقلش.
اسم من هم فکر می کردم تا الان می دونی : مهدیار جهانگیری
نسخه جدید بازیت رو می ذارم تو مجموعه

alisahaf70
08-11-2010, 21:59
پرنس جان می شه فردا صبح زود تحویل بدم فردا صبح تا قبل از ۱۰ برات می فرستمش می شه؟
برای dark cube
واقعا هم دستت برای زحمتات درد نکنه خیلی زحمت کشیدی

Reza Azimy_RW
09-11-2010, 00:07
پرنس جان خیلی ممنون بابت اینکه نسخه جدید رو قرار میدی توی مجموعه و همه زحمتایی که میکشی . موافقت نامه رو هم فرستادم .

alisahaf70
09-11-2010, 09:03
پرنس جان ممنون منم تعهد نامه را فرستادم

Omid_Sadeghvand
09-11-2010, 12:54
چه بازیهایی تو لیست قرار گرفتند!؟

Prince_ of _Persia
10-11-2010, 00:31
این کل مجموعه اس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی شما رو امید جان یا winrar امتحان کردم ارور crc می ده یکبار دیگه هم دانلود کردم مشکل حل نشد. فقط بازی توپ و گل شما تو مجموعه است . چون دیگه هم جا نداریم . ولی اگه مشکل حل شد می تونم جا توپ و گل بزارمش .

Hotsun
10-11-2010, 17:22
ممنون از این همه زحمتی که میکشین.

راستی برای من دزدان دریایی هست که یی آخرشو جا انداختین.:31:

Prince_ of _Persia
13-11-2010, 17:13
یه خبر خوش امروز ارشاد بودم گفتند که تا هفته دیگه مجوزش صادر می شه.
با شرکت هم صحبت کردم مجوز که حاظر شد در جا می ریم سر قرارداد.

parvizamd
20-11-2010, 07:10
پرنس جان باید چی رو تو برگه بنویسم اسکن کنم ارسال کنم

Prince_ of _Persia
20-11-2010, 22:27
پرنس جان باید چی رو تو برگه بنویسم اسکن کنم ارسال کنم
حاجی کجایی یک هفته عقبی . بقیه بچه ها هفته پیش فرستادند . کس دیگه ای هم هست هنوز نفرستاده باشه.؟؟

---------------------------------
بنویس من اسم و فامیل سازنده بازی ................. آقای مهدیار جهانگیری را به عنوان مدیر پروژه دومین مجموعه بازیهای مستقل ایرانی معرفی می نمایم.
امضا و تاریخ

parvizamd
21-11-2010, 06:31
خدا خیرت بده راستی کاربر فعال شدنت مبارک

Prince_ of _Persia
21-11-2010, 17:50
خدا خیرت بده راستی کاربر فعال شدنت مبارک
ممنون پرویز جان .

---------------------------------
امروز دوباره رفتم ارشاد گفتند این هفته بازیها به حد نصاب نرسیده و شورای تصمیم گیرنده تشکیل نشده تو این هفته احتمالا تشکیل می شه.

alisahaf70
21-11-2010, 20:14
دستت درد نکنه

parvizamd
21-11-2010, 20:39
آقا نمیشه این پادشاه خیابان یک جوری قاطیت کنی محتوا سک3ی که نداشت!محتوای سیا3ی که نداشت
باور کنید بیشتر همه بازی هام روش کار کردم

Prince_ of _Persia
22-11-2010, 20:04
آقا نمیشه این پادشاه خیابان یک جوری قاطیت کنی محتوا سک3ی که نداشت!محتوای سیا3ی که نداشت
باور کنید بیشتر همه بازی هام روش کار کردم
پرویز جان می دونی که دست من نیست وگرنه من که از خدام بود می ذاشتم تو مجموعه.
مشکل گیم پلی هست شما در نقش یک مافیایی می تونی مردم شهر رو بکشی با پلیس در بیفتی و. ..

parvizamd
24-11-2010, 06:37
پرویز جان می دونی که دست من نیست وگرنه من که از خدام بود می ذاشتم تو مجموعه.
مشکل گیم پلی هست شما در نقش یک مافیایی می تونی مردم شهر رو بکشی با پلیس در بیفتی و. ..
میدونم پرنس جان تقصیر خودم بود اگه به جای اینکه طرف پلیس می کردم بعد نمی ذاشتم بتونه مردم یا پلیس بکشه شاید الان بهش مجوز می دادند به پرنس جان بازم تشکر بابت زحمات:11:

Reza Azimy_RW
02-12-2010, 20:55
پرنس جان خبری نشد ؟ خبر جدید ؟!

Prince_ of _Persia
02-12-2010, 21:39
پرنس جان خبری نشد ؟ خبر جدید ؟!

نه می بینی که شانس ما سه هفته اس می خوریم به تعطیلی ادارات .:19:

pro 3d game studio
03-12-2010, 15:22
یاد این جمله افتادم :
من میدونم که موفق نمیشیم گالیور.

Prince_ of _Persia
03-12-2010, 20:39
یاد این جمله افتادم :
من میدونم که موفق نمیشیم گالیور.
آخ گفتی من الان اوضاعم اینجوریه . از بس که به در بسته خوردیم.

Prince_ of _Persia
05-12-2010, 12:19
خوب همونجور که حدس می زدم گفتند که هنوز بررسیش کامل نشده و تو این هفته تموم می شه اگه خدا بخواد.
شرکت پخش گفت اینا کارشون حداقل یکماه طول می کشه من باور نکردم.
خودشون که می گفتن یک هفته ای ردیفه. هیچوقت به این اداره جات اطمینان نمی شه کرد.

Prince_ of _Persia
15-12-2010, 05:56
خوب بالاخره یک خبر خوب . مجموعه مجوز گرفته ولی هنوز حاظر نبود . شنبه یکشنبه باید برم بگیرم.
یک توصیه دارم برای کسانی که دارند بازی می سازند و می خوان تجاریش کنند از همین الان برین پروانه ساخت بازیتون رو بگیرید. بعد اینها خودشون شما رو به بنیاد معرفی می کنند و راحتتر می تونید تسهیلات بگیرید. در بعضی مواقع هم شما رو به شرکتهای پخش کننده ارجاع می دهند .

alisahaf70
15-12-2010, 09:42
خیلی دستت مرسی پرنس جان جبران کنیم

Prince_ of _Persia
15-12-2010, 20:25
خیلی دستت مرسی پرنس جان جبران کنیم

مخلصیم. کاری نکردم. حداقلش این بود که راه و چاه تجاری کردن بازی رو یاد گرفتم.

Prince_ of _Persia
18-12-2010, 15:40
من فردا می رم ارشاد مجوز رو بگیرم. زنگ زدم بهم خبر دادند که ظاهرا معرفی نامه ها رو گم کرده بودند که دوباره باید ببرم. فقط من نگاه می کردم معرفی نامه ها کامل نبود و چند نفر یا یادشون رفته یا من خاطرم نبوده که بهشون بگم و معرفی نامه ندارند این دوستان هر چه سریعتر تا امشب برای من نامه ای که من رو به عنوان نماینده و مدیر پروژه معرفی می کنه امضا کنند و اسکن کنند وبرای من بفرستند که بدون اون مجوز رو به من نمی دهند.

آقای پرویز بازگشا برای بازیهای نبردمرگبار سرباز وطن و هسته جنگ
آقای کوشا شقاقی برای بازی توپ توپ 2
آقای آرمین اویسی برای بازی گمشده یا lost .

Hotsun
19-12-2010, 18:45
بچه ها معرفی نامه رو بدین دیگه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی هیچ عکسی چیزی دارین از پک مجموعه بذارین ببینیم چجوری شده.
و این که با چه قیمتی قراره عرضه بشه؟

ممنون.

life_gombin
20-12-2010, 09:21
من بزودی میفرستم ممنون

parvizamd
20-12-2010, 13:05
همین امشب می فرستم

Prince_ of _Persia
22-12-2010, 13:26
من بزودی میفرستم ممنون
شش سال بعد . من هنوز منتظرم. یک برگه کاغد اینهمه معطلی نداره که. با این که مجوز رو یکشنبه گرفتم ولی قول دادم بقیه معرفی نامه ها رو براشون ببرم.

همین امشب می فرستم
ممنون رسید دستم.

اینم از مجوز ما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hotsun
22-12-2010, 13:37
ایول دست شما درد نکنه فکر کنم خیلی کاغذ بازی داشته پس:

خسته نباشی

راستی ببینم بالاخره اعتبارش یکساله یا ماهه؟؟؟
اون پایینش رو میگم :31:

pro 3d game studio
22-12-2010, 13:51
آقا مهدیار خدا قوت
حالا کدوم شرکت میخواد توزیعش کنه؟

Reza Azimy_RW
22-12-2010, 14:52
ایول اقا مهدیار چه حالی دادی . بی نهایت ممنون . میدونم خیلی زحمت داشت و از این به بعدشم داره :11::40:

Prince_ of _Persia
22-12-2010, 19:02
ایول دست شما درد نکنه فکر کنم خیلی کاغذ بازی داشته پس:

خسته نباشی

راستی ببینم بالاخره اعتبارش یکساله یا ماهه؟؟؟
اون پایینش رو میگم

ممنون خیلی مخلصیم. عچب چیزی دیدی من خودم دقت نکرده بودم. اعتبارش یکسال هست.

آقا مهدیار خدا قوت
حالا کدوم شرکت میخواد توزیعش کنه؟
ممنون.شرکت مدرن تا اینجا که صحبت شده. البته هنوز موافقتش قطعی نشده . و قراره بهم خبر بده.

ایول اقا مهدیار چه حالی دادی . بی نهایت ممنون . میدونم خیلی زحمت داشت و از این به بعدشم داره
ممنون عزیز لطف داری. البته اگه با شرکت به توافق برسیم دیگه کار دیگه ای نداره و زحمت مجوز پخش و مجوز درجه بندیش می افته گردن شرکت پخش.

parvizamd
22-12-2010, 19:02
دمت گرمت مهدیار جان از نوع بخاری خیلی مخلیصیم خیلی باحالی
به قول کلید اسرار:

خدا ازت راضی باشه
:11:

bazisaz
22-12-2010, 22:47
بالاخره تو عمرمون یه مجوز بازی هم دیدیم . خسته نباشی .
حالا از این بگذریم سخن پول خوش تر است :21: (ش.و.خ.ی)
به قول خودمون الین آقرمسن . (همون دستت درد نکنه است ):40:

Prince_ of _Persia
23-12-2010, 10:59
دمت گرمت مهدیار جان از نوع بخاری خیلی مخلیصیم خیلی باحالی
به قول کلید اسرار:
ممنون عزیز روحیه ای که شما بچه ها به من می دید باعث می شه ادامه بدم.

بالاخره تو عمرمون یه مجوز بازی هم دیدیم . خسته نباشی .
حالا از این بگذریم سخن پول خوش تر است (ش.و.خ.ی)
به قول خودمون الین آقرمسن . (همون دستت درد نکنه است )
با جمله دوم موافقم . این شرکت ها موقع قرارداد بستن و پول دادن انگار که می خوان جون بدند. تا اونجایی که من فهمیدم پولی که واسه مجموعه می دهند بیشتر از مقدار سودی هست که از فروشش بدست می یارند. منتها ارشاد ازشون به خاطر حمایت از تولید کننده حمایت می کنه و در ازاش بهشون مجوز بعضی بازیهای خارجی رو زودتر می ده تا جبران بشه.

bazisaz
26-12-2010, 16:42
خوب چه خبر .
انگار هنوز به نتیجه نرسیدید ؟

life_gombin
26-12-2010, 22:41
آقای جهانگیری من یه پرس و جویی از کارتون کردم متاسفانه یکمی راه رو اشتباه رفتی و اینطور زمان زیادی اذیتت میکنن !
یه تماس حتما باهام بگیر ! (09363657297)

Prince_ of _Persia
29-12-2010, 11:15
خبر جدید اینکه بنیاد ظاهرا حمایتش در حال محدود شدن هست و این شرکت پخش ها رو کمک بنیاد حساب می کنند. احتمالا با یکی دو تا شرکت دیگه صحبت کنم . البته چون در گیر امتحانات پایان ترمم یکم ممکنه کار طول بکشه. البته ممکن با قیمت هم مشکل داشته باشند که من صحبت می کنم ببینم با پایین آوردن قیمت مشکل حل می شه یا نه.

parvizamd
29-12-2010, 18:28
گالیور ما موفق نمی شیم(با لحن آخر های عمر)!
شوخی!ولی چرا همش به در بسته می خوریم ولی بازم پرنس جان خسته نباشی!

Prince_ of _Persia
31-12-2010, 17:46
گالیور ما موفق نمی شیم(با لحن آخر های عمر)!
شوخی!ولی چرا همش به در بسته می خوریم ولی بازم پرنس جان خسته نباشی!

این به خاطر شما نیست. به خاطر شانس با حاله منه!. من یک چیز هم که برام مهمه می خوام بخرم یا ازش قحطی می شه یا اینکه کلی گرون می شه . عجبا.
از یک دختر هم که خوشم می یاد یکدفعه دختره ده تا صاحب پیدا می کنه ! :39::14:
دیگه چه برسه به کارهای بزرگی مثل این. نمی بینی قیافم چقدر داغون شده به آواتارم دقت کن.!:27:

parvizamd
02-01-2011, 14:14
به قول طرف (امیدجان اون ور آّبی)
آنها به شما نه نمگن...
بی خیال مهم اینکه شما زحمتش می کشی پرنس جان

Hotsun
28-01-2011, 12:30
سلام بر دوستان بازی ساز...

امتحانات که دیگه تموم شده بگین ببینیم چه خبر :31:
آقای جهانگیری؟؟؟
یه سوال.
پک بازی به عهده ی ناشره؟؟؟
اگه نه چی آماده کردین؟؟؟
تصویری چیزی بذارین که کم کم اینجا داره به خاک خوردن میوفته هاااا.

ممنون

Prince_ of _Persia
29-01-2011, 05:16
سلام بر دوستان بازی ساز...

امتحانات که دیگه تموم شده بگین ببینیم چه خبر
آقای جهانگیری؟؟؟
یه سوال.
پک بازی به عهده ی ناشره؟؟؟
اگه نه چی آماده کردین؟؟؟
تصویری چیزی بذارین که کم کم اینجا داره به خاک خوردن میوفته هاااا.

ممنون

خوب ناشر هنوز زیر بار نمی ره و می گه باید منتظر موند . منتها یک راه دیگه هست که پیشنهاد داده کار رو شراکتی کنه که هر میزان نسخه از بازی فروخته شد به ما پول بده. البته یکم ریسک هست . اگه حداقل 10000 نسخه نفروشه با پول بازیها جور در نمی یاد. نظر دوستان چیه ؟
اینقدر درگیر این مرحله قراردادش موندیم که به پک نرسید اونکار بعد از این هست. پک خاصی نداره . حرفایی که شده شبیه پک بازی های xbox قرار بشه .
تصویر هم که قبلا از اتوران مجموعه گذاشته بودم . چیز د یگه ای اضافه نشده .

-------------------------------------------------------------------------
و یک خبر جدید می خوام یک سمینار بازیسازی مستقل راه بندازم. بچه های مجموعه اونایی که تهرانند کیا می یان . اعلام آمادگی کنن. برای سخنرانی هم مطلب دارید برای من بفرستید تا ترتیبش رو بدم. اینجوری می تونیم همدیگه رو ببینیم و در مورد بازی سازی بحث کنیم. چند تا از دوستهای دیگم هم که از بازیسازهای خوبی هستند ( از تیم بازیسازی میر مهنا و دفاع) می خوام دعوت کنم.
تاریخش تو اسفند هست دقیقش رو اعلام می کنم.

Reza Azimy_RW
29-01-2011, 08:51
خوب ناشر هنوز زیر بار نمی ره و می گه باید منتظر موند . منتها یک راه دیگه هست که پیشنهاد داده کار رو شراکتی کنه که هر میزان نسخه از بازی فروخته شد به ما پول بده. البته یکم ریسک هست . اگه حداقل 10000 نسخه نفروشه با پول بازیها جور در نمی یاد. نظر دوستان چیه ؟
اینقدر درگیر این مرحله قراردادش موندیم که به پک نرسید اونکار بعد از این هست. پک خاصی نداره . حرفایی که شده شبیه پک بازی های xbox قرار بشه .
تصویر هم که قبلا از اتوران مجموعه گذاشته بودم . چیز د یگه ای اضافه نشده .

-------------------------------------------------------------------------
و یک خبر جدید می خوام یک سمینار بازیسازی مستقل راه بندازم. بچه های مجموعه اونایی که تهرانند کیا می یان . اعلام آمادگی کنن. برای سخنرانی هم مطلب دارید برای من بفرستید تا ترتیبش رو بدم. اینجوری می تونیم همدیگه رو ببینیم و در مورد بازی سازی بحث کنیم. چند تا از دوستهای دیگم هم که از بازیسازهای خوبی هستند ( از تیم بازیسازی میر مهنا و دفاع) می خوام دعوت کنم.
تاریخش تو اسفند هست دقیقش رو اعلام می کنم.
سلام پرنس جان
خوب میگه صبر کنیم که چی بشه ؟

اگه حداقل 10000 نسخه نفروشه با پول بازیها جور در نمی یاد. نظر دوستان چیه ؟

هر کی موافقه تشکر زیر پستمو بزنه !

pro 3d game studio
29-01-2011, 12:25
آقا مهدیار ، بهش بده بره مجموعه رو . بهتر از اینه که منتظر بمونیم .

Prince_ of _Persia
29-01-2011, 12:28
سلام پرنس جان
خوب میگه صبر کنیم که چی بشه ؟
تا تکلیف هولوگرامهایی که برای حمایت از شرکتهای پخشی که بازیهای ایرانی رو می خرند معلوم شه. تا اونها بفهمند پولی که واسه خرید مجموعه می دهند بهشون بر می گرده یا نه.

نظر خودم هم اینست که بدیم بره. دیگه از بلاتکلیفی خسته شدم.

Reza Azimy_RW
29-01-2011, 13:47
اره مهدیار جان بده بهشون مجموعه رو . یه موقع تا 1 ساله دیگه نشد . اونوقت دیگه مثلا 500 تومن به چه دردمون میخوره ؟! شایدم اصلا اوضاع بدتر شد ! شانس که نداریم !
دور روز دیگه بازیهای ایرانی سطحش میره بالا دیگه همینم ازمون نمیخرند !
به نظر من نقد رو ول ننکنیم نسیه رو بچسبیم !:27:

NINJA0098
29-01-2011, 16:53
بچه های مجموعه اونایی که تهرانند کیا می یان
فقط بچه های مجموعه و اونایی که تهرانن میتونن بیان؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Prince_ of _Persia
30-01-2011, 18:20
آقا مژده دیشب رفتم قراردادش رو بستم . خسته بودم نتونستم بیام خبرش رو بدم. قراردادش بالاخره امضا شد. همون شراکتی که گفتم. تا شنبه باید بازیها رو تحویل بدم هر کی ورژن جدید از بازیش داره سریعتر بهم برسونه که تا شنبه بزرامش تو مجموعه. دوباره باید بره ارشاد برای مجوز پخش بعد از اونهم می ره برای تولید و بسته بندی اگه به موقع عمل کنیم همین طرف سال می تونیم مجموعه رو بدیم بیرون. قرار داد روی 10000 نسخه بسته شده و اگه این تعداد بفروشه قیمت هر بازی 500 هست . اگر تا 15000 تا بفروشه به هر نفر 700 می رسه و اگه 20000 تا بفروشه هر نفر یک ملیون .

برای سمینار هم من اکثر صحبتاش رو کردم. هر کی از بچه های بازی ساز دوست داشت می تونه بیاد . فقط اعلام کنید که من براتون جا رزو کنم. هر چه سریعتر خبرش رو بهم بدید. برای سخنرانی هر کی مقاله و مطلبی داره من رو در جریان بزاره. احتمالا نشریات بازی رو هم خبر کنم که بیان خبر تهیه کنند. وقتشه درست حسابی یک خودی نشون بدیم تا بتونیم جایی برای بازیسازی مستقل و حمایت از اون رو فراهم کنیم.

bazisaz
30-01-2011, 23:36
دستت درد نکنه
خوش به حالتون ما که تهران نیستیم بر و بچ بازی ساز و ببینیم :37:

parvizamd
31-01-2011, 06:56
ای خدا خیرت بده پرنس جان :10:

Prince_ of _Persia
31-01-2011, 11:09
دستت درد نکنه
خوش به حالتون ما که تهران نیستیم بر و بچ بازی ساز و ببینیم

عکسهای همایش رو می گیرم تو بخش بازی سازی می ذارم تا همه رو ببینی آرش جان.

ای خدا خیرت بده پرنس جان
مخلصیم . لطف داری پرویز جان

bazisaz
04-02-2011, 22:09
:7: کار مجموعه هم تموم شد به سلامتی
:33: هو هو مهدیار :33: هو هو مهدیار

Prince_ of _Persia
05-02-2011, 22:06
کار مجموعه هم تموم شد به سلامتی
خیر آرش جان تا زمان تکثیر ، بسته بندی و پخش مجموعه این داستان همچنان ادامه دارد.

-----------------------
امروز مجموعه رو تحویل شرکت دادم و از اونجا رفتیم و مجموعه رو برای گرفتن مجوز پخش و رده بندی سنی به ارشاد بردیم.

Hotsun
24-02-2011, 17:58
خب چه خبر آقا مهدیار؟؟؟
گفته بودین قراره مجموعه قبل عید عرضه بشه!!!

parvizamd
24-02-2011, 18:02
راستی واقعا کی ارایه می شه؟!

anti-military
24-02-2011, 18:11
حالا بزارید تو سمینار در موردش یکم صحبت بشه تبلیغ بشه بعد منتشر میشه دیگه :d

parvizamd
24-02-2011, 18:47
یک نگاه به این تاریخ بنداز :
25-03-2010, 10:49 AM

اولین پست این تاپیک!

Prince_ of _Persia
26-02-2011, 08:17
هی بابا. چه دل خوشی دارید شما دوستان. بازی تو مجوز گرفتن پخش و رده بندی سنی هست.من گفتم به احتمال زیاد قبل عید پخش می شه و هنوز هم احتمالش هست. ولی خیالتون راحت برای اینکه پولمون رو شرکت بده 4 ماهی بعد پخش درگیریم چون شراکتی قرارداد بستیم. البته اگه واگذاری مجموعه هم بود یک چک 5-6 ماهه یا تو سه قسط بهمون می داد.

Hotsun
26-02-2011, 13:30
چه دل خوشی داریم؟؟؟
فعلاً که بیشترمون داریم روی پروژه های جدید کار میکنیم و در عین حال منتظریم.
مثلاً پروژه جدید خود من انقدر هزینه داره که اگر پول این مجموعه رو هم بذارم رو حساب خودم آخرش مجبورم یه وامی چیزی هم بگیرم.
آخه پوستر برای بازیم رفتم سفارش دادم گفتن هر یه دونش 300هزار تومن تازه چون شمایی و از قبل میشناسیمتون.:18:
کانسپت برای ساخت محیط گفتن دونه ای 75هزار تومن طراحی میکنیم :2:(یه صد تایی باید بزنیم یعنی میشه 7.5 ملیون)
طراحی منو (بدون برنامه نویسی)گفتن 2 ملیون(البته منوی من هم منوئه ها/ایده جدیدی برای منو دارم که انقلابی اصلاً :31:)
حالا با این حساب به نظر شما اصلاً اگر دل هم برامون بمونه اون خوشیه میمونه :41:
بگذریم به هر حال این مجموعه هم کمکی میتونه باشه برای هممون که بتونیم یه کارهایی بکنیم و اگر حتی 4ماه دیگه هم چیزی برسه دستمون بازم خدا رو شکر میکنیم چون تا اوم موقع حساب های خودمون خالی شده و دیگه...

NINJA0098
26-02-2011, 13:44
چه دل خوشی داریم؟؟؟
مثلاً پروژه جدید خود من انقدر هزینه داره که اگر پول این مجموعه رو هم بذارم رو حساب خودم آخرش مجبورم یه وامی چیزی هم بگیرم.
آخه پوستر برای بازیم رفتم سفارش دادم گفتن هر یه دونش 300هزار تومن تازه چون شمایی و از قبل میشناسیمتون.
کانسپت برای ساخت محیط گفتن دونه ای 75هزار تومن طراحی میکنیم (یه صد تایی باید بزنیم یعنی میشه 7.5 ملیون)
طراحی منو (بدون برنامه نویسی)گفتن 2 ملیون(البته منوی من هم منوئه ها/ایده جدیدی برای منو دارم که انقلابی اصلاً )
حالا با این حساب به نظر شما اصلاً اگر دل هم برامون بمونه اون خوشیه میمونه
بگذریم به هر حال این مجموعه هم کمکی میتونه باشه برای هممون که بتونیم یه کارهایی بکنیم و اگر حتی 4ماه دیگه هم چیزی برسه دستمون بازم خدا رو شکر میکنیم چون تا اوم موقع حساب های خودمون خالی شده و دیگه...
بابا بیخیال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من قبلا واسه بازی زال یه مدل خریده بودم 50 تومن انقدر سوختم که رفتم زیبراشو و مکس رو حرفه ای تر یاد گرفتم .
حالا جدا میخوای این همه واسه بازیت خرج کنی؟
(شرمنده اسپم دادم تو کف این خرج موندم)

Hotsun
26-02-2011, 20:30
راستش اگه نمونه کارهای جدیدم رو دیده باشی میبینی کیفیت کار خیلی بالائه طوری که یکی از بچه ها میگفت فکر کردم با Cryengine3 ساختی :31:
و خب به همون نسبت هم برای کارهایی که بلد نیستم باید خرج کنم و چون کارهای 2بعدیم خوب نیست باید و گرون هم هست خرج میره بالا.
برای اینکه دیگه اسپم هم نشه:
آقا مهدیار یادتون باشه به محض اینکه جلد بازی آماده شد ازش یه عکس بذارین ما هم ببینیم.

Prince_ of _Persia
28-02-2011, 18:16
چه دل خوشی داریم؟؟؟
آخه پوستر برای بازیم رفتم سفارش دادم گفتن هر یه دونش 300هزار تومن تازه چون شمایی و از قبل میشناسیمتون.

پس مشکلات شما هم کم نیست. منم دلم می خواد زودتر کار این مجموعه تموم بشه ولی چه می شه کرد.
به محض اینکه طرح جلدش قطعی شد اینجا می ذارم.

parvizamd
28-02-2011, 21:20
مهدیار جان لاقل پولش خرد بدند !باور کن می دونم زحمت می کشی ولی این قضیه واقعا خیلی کشیده!

iload
01-03-2011, 05:22
سلام

تبریک به همتون :

Prince_ of _Persia
01-03-2011, 19:02
مهدیار جان لاقل پولش خرد بدند !باور کن می دونم زحمت می کشی ولی این قضیه واقعا خیلی کشیده!

پرویز جان . خورد خورد تو سه قسط قرار شده بده . قسط اولش هم بعد از پخش مجموعه است . باور کن من خودمم دستم خیلی خالیه و گرنه قسط اول رو از جیب خودم زودتر می دادم.

-------------------
بچه ها تبریک می گم رده بندی هم که حاظر شد. خدا رو شکر. فقط نمی دونم چرا رده بندی سنیش اینقدر زیاد شده.

Hotsun
01-03-2011, 19:22
بچه ها از طرف بنیاد با من تماس گرفتن منم نبودم وقتی زنگ زدم گفتن شاید برای جشنواره بوده بعد گفتن فردا تماس بگیرین.
کسی میدونه چی به چیه؟
راستی چرا بازیمونو تو بازی های خارجی زدن؟

parvizamd
01-03-2011, 19:44
مهدیار جان به جان خودم منظوری نداشتم راستش ولی خیلی کشیده بازم میگیم:
خسته نباشی ایشال... جبران می کنم

bazisaz
02-03-2011, 00:22
بچه ها از طرف بنیاد با من تماس گرفتن منم نبودم وقتی زنگ زدم گفتن شاید برای جشنواره بوده بعد گفتن فردا تماس بگیرین.
کسی میدونه چی به چیه؟
راستی چرا بازیمونو تو بازی های خارجی زدن؟

درباره جشنواره بازیهای رایانه ای بوده که قرار بود اسفند برگزار بشه می خوان بعد عید بذارنش با منم تماس گرفتن .
اگه بازی رو تغییر دادید نسخه ی جدید رو براشون بفرستید.
شرمنده بحث تاپیک عوض شد.

Prince_ of _Persia
02-03-2011, 12:40
مهدیار جان به جان خودم منظوری نداشتم راستش ولی خیلی کشیده بازم میگیم:
خسته نباشی ایشال... جبران می کنم
خواهش می کنم پرویز جان . می دونم خیلی طول کشیده.

درباره جشنواره بازیهای رایانه ای بوده که قرار بود اسفند برگزار بشه می خوان بعد عید بذارنش با منم تماس گرفتن .
اگه بازی رو تغییر دادید نسخه ی جدید رو براشون بفرستید.
شرمنده بحث تاپیک عوض شد.
تایید می شه. با من هم تماس گرفتند. نسخه جدید بازیتون رو برای جشنواره بفرستید.

Reza Azimy_RW
02-03-2011, 13:46
تایید می شه. با من هم تماس گرفتند. نسخه جدید بازیتون رو برای جشنواره بفرستید.
جشنواره چیه ؟ من کجام ؟ اینجا کجاس ؟ شما کی هستی ؟!

مهدیار جان من فقط یه نسخه از بازیمو برایه شما فرستادما . اگه باید جایه دیگه ای بفرستم قربون دستت یه ایمیلی چیزی بده براشون بفرستم .

Reza Azimy_RW
02-03-2011, 20:32
دوستان کسی جوای سواله منو نداره ؟ زودتر قربون دستتون جواب بدین اینترنتم به زودی تموم میشه !

bazisaz
02-03-2011, 20:40
دوستان کسی جوای سواله منو نداره ؟ زودتر قربون دستتون جواب بدین اینترنتم به زودی تموم میشه !

مثل اینکه واقعا قاطی کردیا . من که گفتم به این بحث ربطی نداره اینا که گفتیم ماله جشنواره ی بازی های رایانه ای تهرانه که هر کی شرکت کرده اگه نسخه ی جدیدی از بازیش داره براشون بفرسته اصلا ربطی به مجموعه نداره .

Reza Azimy_RW
31-03-2011, 13:05
سلام
پرنس جان خبر جدیدی نشد ؟ نمیدونی کی پخش میشه مجموعه ؟

Prince_ of _Persia
02-04-2011, 18:19
تو تعطیلات بودم. خبر ندارم فردا خبرش رو می گیرم.
اگه دوست داشتید هم می تونید شخصا پیگیر باشید
اقای دستخوار : 09123209756

online_amin
02-04-2011, 19:29
اقای دستخوار

:دی :دی

عجب اسم با حالی.

Prince_ of _Persia
07-04-2011, 16:07
اقا من دیروز پیگیر شدم ارشاد و بلاخره با پافشاری مجوز رو گرفتم بردم شرکت پخش.
انشااله خدا بخواد تا 10 روز دیگه بازی تولید و به مرحله پخش می رسه. ما هم اولین قسط پرداختیمون رو می گیریم.

parvizamd
08-04-2011, 21:40
پرنس جان کی سهم ما میرسه؟:31:

Prince_ of _Persia
09-04-2011, 19:10
پرنس جان کی سهم ما میرسه؟
در اولین فرصتی که پول دست من برسه. موقع پخش بازی قرار شده قسط اول رو پرداخت کنند دیگه گفتم که عزیز.

parvizamd
09-04-2011, 21:37
ای خدا ازت راضی باشه پرنس جان :46:

یه خورده پاچه خواری کنیم (شاید بیشتر بهمون پول دادن!!!:31:)
ای مهدیار ای عرض ساقدار پوش(فرمانده) ای گیم میکر ای گیم دیپلور ای پروفشنال ای ....

بسه دیگه دوز پاچه خواریم زده بالا:31:

Prince_ of _Persia
10-04-2011, 11:48
ای خدا ازت راضی باشه پرنس جان

یه خورده پاچه خواری کنیم (شاید بیشتر بهمون پول دادن!!!)
ای مهدیار ای عرض ساقدار پوش(فرمانده) ای گیم میکر ای گیم دیپلور ای پروفشنال ای ....

بسه دیگه دوز پاچه خواریم زده بالا

ای بابا بس کن پرویز جان . اینارو می گی یک وقت پر رو می شم دیدی پولت ندادما :31:
امیدوارم فقط شرکت بدقولی نکنه که من پیش شما ها خجالت زده نشم . تا همین الان هم خیلی طول کشیده می دونم

Hotsun
10-04-2011, 13:56
اگرم بدقولی کرد فوقش اینه که از جیب خودتون پولش رو میدین دیگه :31:

از شوخی بگذریم,اونا برای اینکه اسم خودشونو خراب نکنن و فرصت قراردادهای بعدی رو از خودشون صلب نکنن نمیان زیر همه چی بزنن و فوقش یکی دو روز دیرتر میدن.
راستی آقای پرویز انقدر پاچه نخوارون چون بعضی های دیگه انقدر تو پیام خصوصی پاچه خواروندن پای مهدیار زخم شده دیگه از این به بعد تاثیر منفی میذاره.
اونایی هم که پاچه خواری کردن من میدونم کیا هستن الان پروندشون رو میگم:

هر چی هست دار و دسته خرزو خان هستن اینم عکس اولیش:

اینم عکس دستیارهاش:
:31::20::13:

*ویرایش:
راستی اینجا یه چیزایی هست,اینجا:

میخواستم بدونم شما اینا رو پر کردین تا بازی رو ثبت کنن یا این مال قسمت حمایته؟؟؟
یا شما با بنیاد کار نداشتین و همین که وزارت ارشاد مجوز داد اونا هم ثبت کردن؟؟؟
قضیه چیه؟؟؟

راستی اینجا:
توش رده بندی سنی بازی های خارجی رو زده,حالا جالب اینجاست اوّلیش اینه دومین مجموعه بازیهای مستقل ایرانی
:31:
یکی لطفاً یجوری بهشون اطلاع بده که از اون قسمت برش دارن یا اگر هم بر نمیدارن به قسمت بازی های ایرانی اضافه کنن.
البته بر ندارن بهتره چون هم تو ایرانیا برن ببینن و هم تو خارجی ها برای ما یجور تبلیغه خودش :46:

Prince_ of _Persia
11-04-2011, 10:38
میخواستم بدونم شما اینا رو پر کردین تا بازی رو ثبت کنن یا این مال قسمت حمایته؟؟؟
یا شما با بنیاد کار نداشتین و همین که وزارت ارشاد مجوز داد اونا هم ثبت کردن؟؟؟
قضیه چیه؟؟؟

نه این فرمهای بنیاده ربطی به فرمهای ارشاد برای مجوز گرفتن نداره و برای گرفتن حمایت از بنیاد هست.

توش رده بندی سنی بازی های خارجی رو زده,حالا جالب اینجاست اوّلیش اینه دومین مجموعه بازیهای مستقل ایرانی

بازی کوشا یعنی افسانه توکیا هم دومیشه:27:
نمی دونم اشکال از کجاست فکر نکنم جوابگو باشند تو این زمینه. گرچه زیاد هم مهم نیست یه اطلاع رسانی ساده هست که کسی هم نمی بینه

Reza Azimy_RW
11-04-2011, 12:25
دوستان به نظرتون تایپیک این مجموعه تو بخشه بازیهایه رایانه ای زده بشه خوبه ؟ اونجا خیلی بازدیدش بالاس خیلی تبلیغ خوبی میشه .
به نظره من چند تا شات از هر بازی با یکم توضیحاته فنی و ... برایه یه تایپیک تو بخشه بازیهایه کامپیوتری میتونه خوب باشه

Hotsun
11-04-2011, 13:16
من فکر میکنم فکر خوبیه پس زدن تاپیک با آقا مهدیار چون کل مجموعه رو داره و از همه بازی ها میتونه تصویر بذاره و توضیح در رابطه با همشون میتونه بده.
تاپیکش رو زدین اینجا لینکشو بذارین چون من تو کل P30 فقط این قسمت رو میبینم :31:
راستی توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود کنید چون موندگاریش بالائه :46:

Reza Azimy_RW
11-04-2011, 14:07
اره خوب اگه مهدیار جان موافق باشه که همه کسایی که بازیشون تو مجموعس این اطلاعات رو بفرستن برایه مهدیار جان کهتایپیکشو بزنه :

اطلاعات فنی مثله انجین و ...
چند خط توضیح
3 تا شات
اینجوری تایپک هم جمع و جور میشه !

Prince_ of _Persia
11-04-2011, 17:12
پیشنهاد خیلی خوبی رضا جان همه بازی ها رو با هم یک تاپیک می زنیم. اطلاعات بازیهاتون رو هم بفرستید برای من
تا بزارمش تو تاپیکش

Prince_ of _Persia
12-04-2011, 12:21
دوستان خواهشا هر چی لینک تو نت از بازهایی که تو مجموعه هست رو پاک کنید. اینطوری طرف یه سرچ ساده می زنه بازیتون رو پیدا می کنه و به فروش مجموعه لطمه می خوره. هر چه سریعتر اقدام کنید.

Reza Azimy_RW
15-04-2011, 00:26
مهدیار جان پس تایپیکو نزدی !؟

Prince_ of _Persia
15-04-2011, 22:48
اطلاعاتی از بازیها به من داده نشده فقط دو تا بازی رو دارم. بقیه دوستان اطلاعات رو برسونند که بزنم تاپیک رو.
مجموعه هم قراره تو این هفته کار تولیدش تموم بشه و انشاا.. پخش بشه.

Prince_ of _Persia
20-04-2011, 18:44
امروز زنگ زدم گفتند که ظاهرا تولیدش تو کارخونه به اتمام رسیده به همه تبریک می گم. برای پرداخت هم به من قول آخر هفته رو دادند.
که انشالا.. برای اول هفته دیگه من بتونم از خجالت دوستان در بیام.

اینم از تاپیک مجموعه . اشتراک بشید که بتونید به سوالها جواب بدید :

3Dmajid
20-04-2011, 18:47
قضیه چیه ؟ من از این تاپیک بی خبرم :20:

parvizamd
20-04-2011, 18:53
به افتخار مهدیار جان بزن کف سوت بلبلی :40:

بلاخره انتظار ها به پایان رسید حالا نفری چقدر میدن؟

Prince_ of _Persia
20-04-2011, 19:30
ا بچه شلوغ نکن . اغتشاش می کنی هان؟ :31::21:
بزار ببینم این اخرش می خواد قسط اول رو چقدر بده بعد باید تقسیم بر 15 کنمش.
پخش مجموعه هم احتمالا تو هفته آتی هست. اطلاع بازیتون رو به من برسونید تا زودتر بزارم تاپیکش شلوغ شه.

MiladZarrin
20-04-2011, 22:48
سلام، فکر میکنم یه مقدار دیر اومدم. ولی بازی مستقل من تازه کارش تموم شده و منتشرش کردم. اگر امکان داشت اون رو هم توی مجموعه بذارید

اسمش البی ه. امیدوارم خوشتون بیاد.

Reza Azimy_RW
21-04-2011, 10:21
ایول به مهدیاره خودمون ! دمت گرم . عجب حالی دادی صبح زود ! تا شب شارژیم ! :11:

راستی تو تایپیک اسمه : انفجار رو نوشتی : انفحار

شایدم اسمش همون انفحار باشه نمیدونم ! :31:
ویرایش :
دیشبم که ریال ترکوند بارسلونو دیگه فاز پشته فاز ! :27::21:

3Dmajid
21-04-2011, 10:35
یکی بگه اینجا چه خبره :45:قضیه چیه

Reza Azimy_RW
21-04-2011, 11:25
یکی بگه اینجا چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قضیه چیه
بچه ها تقریبا پارسال بود بازیهایه مستقل خودشونو دادند به اقا مهدیار و اونهم زحمت کشیدنت براش مجوز پخش و ... گرفتند و حالا 1 هفته دیگه منتشر میشه و یه پولی به بازیسازایه مستقل میرسه .
بازم تشکر از مهدیار جان
موفق باشی

parvizamd
21-04-2011, 13:03
شاجرم شاجرم پرویز پیشتازه که داره می خونه بیا...

ببخشید جوگیر شدم.

اینم اطلاعات بازی :

نبرد مرگبار:هسته جنگ
موتور :GAME MAKER 7.0 PRO
مدت ساخت :یک ماه کمتر
سبک :سوم شخص خیالی

نبرد مرگبار :سرباز وطن
موتور:3D GAME STUDIO A7
مدت ساخت :سه ماه
سبک :اول شخص

Reza Azimy_RW
21-04-2011, 14:03
پرویز اطلاعاته بازیتو که باید پی ام میکردی به مهدیار ! شات هم که نزاشتی . ترکوندی واقعا ! :31:

Hotsun
21-04-2011, 15:08
امروز زنگ زدم گفتند که ظاهرا تولیدش تو کارخونه به اتمام رسیده به همه تبریک می گم. برای پرداخت هم به من قول آخر هفته رو دادند.
که انشالا.. برای اول هفته دیگه من بتونم از خجالت دوستان در بیام.
چی...:18:
شوخی میکنی...:20:
ایول ایول داش مهدیار و ایول :31:

عجب خبری دادیناااااااااااوووسبرتصث خصسرتصثهرت...:5:
بچه ها به همتون یه خسته نباشید اساسی میگم و به مهدیار جان یه خسته نباشید اساسی تر و ویژه چون اگه نبود شاید بازی هیچ کدوممون تا الان به هیچ جا نرسیده بود و میدونم خیلی زحمت کشیده.

حالا قیمت چنده میخوام بازی خودمو بخرم :31:
اگه خرید پستی داره بگین من برم کل مجموعه رو یه 1000تایی ازش بخرم سود کنیم کلی :31:
(قسمت شوخی بالا رو ولش کنید اصل سوال رو جواب بدین چون جدی بود)

anti-military
21-04-2011, 15:15
یه شماره حساب ایجاد کنید و پرداخت اینترنتیش رو فعال کنید تا من یه 2-3 هزار تومن بهتون جایزه بدم :31:

( آخه تو بازار که فکر نکنم پیدا بشه حداقل فروش اینترنتی هم بزارید که منم بتونم حداقل یه کمکی به فروش بیشتر بازی کرده باشم )

honestbud
21-04-2011, 15:18
آقا دستتون درد نکنه!
دمتون گرم!
ایشالا سال دیگه بیشتر بشین!

چند تا بازی مستقل تو این مجموعه هستش؟

هر وقت پخش شد بگید ما هم بریم از مغازه بخریم!

3Dmajid
21-04-2011, 15:40
بچه ها تقریبا پارسال بود بازیهایه مستقل خودشونو دادند به اقا مهدیار و اونهم زحمت کشیدنت براش مجوز پخش و ... گرفتند و حالا 1 هفته دیگه منتشر میشه و یه پولی به بازیسازایه مستقل میرسه .
بازم تشکر از مهدیار جان
موفق باشی

چه خبر خوبی ... :26:

Hotsun
21-04-2011, 17:53
میتونید اینجا رو چک کنید:

البته اطلاعات بازیمو من هم میفرستم به یکی از بچه ها هم گفتم بفرسته پس آپدیت میشه و هر روز یه بار سر بزنید.

Reza Azimy_RW
21-04-2011, 19:37
( آخه تو بازار که فکر نکنم پیدا بشه حداقل فروش اینترنتی هم بزارید که منم بتونم حداقل یه کمکی به فروش بیشتر بازی کرده باشم )
تو بازار 100 درصد پخش میشه . فقط فروشه اینترنتی نیست / مثله بقیه بازیهایه ایرانی که پخش میشه .

چند تا بازی مستقل تو این مجموعه هستش؟
تو تایپیکش هست ! فک کنم 15 تا

هر وقت پخش شد بگید ما هم بریم از مغازه بخریم!

بازیسازایه انجمن که باید بخرند ! اصلا کی میخواد نخره ؟ بیاد جلو :21:

parvizamd
21-04-2011, 19:43
حالا حدود قیمت هر حلقه چقدر هست؟

Prince_ of _Persia
22-04-2011, 08:02
سلام، فکر میکنم یه مقدار دیر اومدم. ولی بازی مستقل من تازه کارش تموم شده و منتشرش کردم. اگر امکان داشت اون رو هم توی مجموعه بذارید
عزیز این مجموعه که منتشر شده کاش کمی زودتر بازیت رو می رسوندی. حالا انشاا.. باشه برای مجموعه بعدی.

عجب خبری دادیناااااااااااوووسبرتصث خصسرتصثهرت...
بچه ها به همتون یه خسته نباشید اساسی میگم و به مهدیار جان یه خسته نباشید اساسی تر و ویژه چون اگه نبود شاید بازی هیچ کدوممون تا الان به هیچ جا نرسیده بود و میدونم خیلی زحمت کشیده.

حالا قیمت چنده میخوام بازی خودمو بخرم
اگه خرید پستی داره بگین من برم کل مجموعه رو یه 1000تایی ازش بخرم سود کنیم کلی
(قسمت شوخی بالا رو ولش کنید اصل سوال رو جواب بدین چون جدی بود)

بچه شلوغ نکن جاش اطلاعات بازیت رو برسون به من :31:
کاری نکردم عزیز بازیهای مال شماست منم مثل شما فقط یک بازی تو مجموعه دارم. قیمت cd هاش فکر کنم 2500 تا 3000 تومن باشه. البته به مغازه دارها هم پوستر می دن که می زنن در مغازه شون . خرید پستی هم نداره ولی تا جایی که می دونم تو همه شهرها پخش می شه . من که خودم قرار شده 20-30 تاش رو تو دانشگامون بین دوستام پخش کنم.

مجید جان ساعت خواب ،یکساله این تاپیکش اینجاست.
ممنون رضا جان از اطلاعاتی که دادی .لطف داری کاری نکردم
مصطفی جان شما لطف داری همون یک نسخه رو هم که بگیری کمک کردی. چرا عزیز اتفاقا تو بازار پیدا می شه .
پرویز جان شما تو فازی نمیدونی من تو چه حالیم. این بیاد بیرون کلا از خوشحالی منفجر می شم.
یک نسخه از بازی هم برای مجلات بازی فرستاده می شه که نقد مجموعه رو ببینیم. امیدوارم انتظارات رو بر آورده کنه

دیروز رفتم یکسر شرکت. گفتند که دوشنبه میاد بیرون و شروع می شه به پخش . پرداخت هم موکول شد به اوایل هفته آتی. این دانشگاه و کارهای دیگه هم خیلی اذیت می کنه و گرنه یکسره اونجا می شستم تا همه کارهاش تموم شه.

parvizamd
22-04-2011, 08:22
ببخشید مهدیار جان از خود بی خود شدم.

قربون برم ای شافتلو ای هلو ای پرنس ای ارز ساقدار

شوخی کردم ولی دست درد نکنه .

Prince_ of _Persia
26-04-2011, 15:29
خوب خبر جدید اینکه cd های مجموعه آماده شده فقط هنوز بسته بندی هاش در نیومده . قرار قسط اول هم برای آخر این هفته شده. پخش مجموعه رو هم با این وضع نمی دونم کی می شه .

Hotsun
26-04-2011, 16:31
ممنون که خبرها رو بهمون میدین.

راستی توی نمایشگاه سالن برج میلاد غرفه نداره این عرضه کننده ما.:5:؟؟؟

Prince_ of _Persia
26-04-2011, 18:16
مدرن ؟ احتمالا داره تو رسانه های دیجیتال که داشت. اگه شانس بیاریم شاید مجموعه به نمایشگاه هم برسه. دعا کنین برسه خیلی فروشش بهتر می شه

Prince_ of _Persia
28-04-2011, 10:54
خوب خبر خوب براتون دارم. مدرن یک غرفه گرفته تو نمایشگاه . فقط هم بازیهای ایرانی تولید شده اش رو تبلیغ می کنه که یکیش مجموعه هست و بازی کوشا جان هم هست. منم قرار شده تو غرفه باشم. شماره غرفه رو به محض اینکه فهمیدم اعلام می کنم. دوست داشتین بیاین یه سری بزنین همدیگه رو هم ببینیم.

honestbud
28-04-2011, 11:02
آقا محلش، برج میلاده دیگه؟
میشه آدرس دقیقش رو بدی؟آخه برج میلاد از چند تا بزرگره راه داره!از کدومش بیایم؟جای پارک هست که ماشین بیاریم یا با خط واحد :31: بیایم!

از کی شروع میشه؟ فکر کنم 8-12 ام باشه.آره؟

Hotsun
29-04-2011, 19:15
واقعاً که.

رفتم غرفه مدرن گفتم مجموعه مستقل 2 نیومده طرف هنگ کرد بعد گفت همین بازی ها رو داریم دیگه.(بازی های 100سال پیش مثل Cold War و از اینجور چیزا میفروخت.)
رفتم یه دور زدم برگشتم به اون یکی که تو غرفه بود گفتم:
آقای دستخوار هستن؟
گفت نه نیومدن :41:
گفتم آقای جهانگیری چطور؟
گفت اون بازی سازه که به ما ربطی نداره. :19:
گفتم مجموعه مستقل 2 چی شد؟
گفت 2-3 روز دیگه مونده :2:

AMIR REZAs
29-04-2011, 19:46
رفتم غرفه مدرن گفتم مجموعه مستقل 2 نیومده طرف هنگ کرد بعد گفت همین بازی ها رو داریم دیگه.(بازی های 100سال پیش مثل Cold War و از اینجور چیزا میفروخت.)
رفتم یه دور زدم برگشتم به اون یکی که تو غرفه بود گفتم:
آقای دستخوار هستن؟
گفت نه نیومدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم آقای جهانگیری چطور؟
گفت اون بازی سازه که به ما ربطی نداره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم مجموعه مستقل 2 چی شد؟
گفت 2-3 روز دیگه مونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم امروز رفتم همون جا :31:
من فقط اولیو گفتم :31: گفتم مجموعه بازیهای مستقل کی میاد ، گفت آخر تابستون :18: ??Really

alisahaf70
29-04-2011, 19:59
به منم گفت اول تابستون

Prince_ of _Persia
29-04-2011, 21:58
من امروز کلی کار داشتم. دستخوار هم قرار بود بهم زنگ بزنه بگه بیام یا نه خبری ازش نشد . حالا فردا هر طور شده می رم ببینم چی به چیه. باید حتما تبلیغی از مجموعه بزارن به من قول داد بود. اول تابستون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معلوم هست چه خبره؟؟

alisahaf70
30-04-2011, 05:44
تنها تبلیغش این بود که یه پوستر در بدترین جای ممکن نصب کرده و روش نوشته به زودی
بعد 5 -6 تا عنوان نوشته آخریش نوشته اولین مجموعه بازیهای مستقل

Prince_ of _Persia
30-04-2011, 14:19
عجب وضع افتضاحی بود ! این نمایشگاه بود یا شهر بازی؟
رفتم به غرفه هم سر زدم دستخوار که نیست. غرفه دارها هم هیچ کدوم از بچه هایی که من می شناسم نیستند. موبایل ش هم جواب نداد این آقای دستخوار. برای مجموعه ظاهرا حوصله نکردن پوستر درست کنند. پوستر بازی کوشا هم خودش زده بود.
این قضیه تابستان هم ظاهرا صحت داره از مسئولین ارشاد پرسیدم ظاهرا همه پخش کننده ها بازیهاشون رو نگه داشتند برای تابستون ولی من نمی ذارم همچین اتفاقی بیفته . چه وضعی ما داریم به شدت عصبانی ام از دست کارهای اینا :19:

parvizamd
30-04-2011, 18:14
کی اینجا مجموعه واسه ما پول بشه خدا داند؟!!!

راستی پرنس جان این دستخوار اونجا کارش چیه؟

Prince_ of _Persia
03-05-2011, 18:46
کی اینجا مجموعه واسه ما پول بشه خدا داند؟!!!

راستی پرنس جان این دستخوار اونجا کارش چیه؟

راستشو بخواید این چند وقت کارهای دانشگاه و اینا اصلا حوصله ندارم پی گیر کارا بشم. دستخوار مدیر عامل شرکت پرویز جان
اصلا اعصابم بدجور داغونه اینهمه زحمت کشیدم اینم از آخر کاره . تو رو خدا مملکته داریم ؟ آقا این بازی سازی چیه ؟ 6 ساله زحمت داریم می کشیم هیچی به هیچی . بریم بنایی کنیم بهتره

راستی تو نمایشگاه آقای رسولی رو دیدم و ازش تشکر کردم بابت توجهی که به بازی سازی مستقل داره. اونم گفت که خیلی دوست داره با اخبار بازیهای مستقل و بچه های مستقل بیشتر آشنا بشه . ایمیل شخصیش رو گرفتم و اطلاعات مجموعه رو براش فرستادم. گفت که خودش هم عاشق ساخت بازی مستقله و داره بازی مستقل می سازه

alisahaf70
11-05-2011, 20:00
بچه ها تو سایت دنیای بازی مجموعه رو معرفی کرده

Prince_ of _Persia
12-05-2011, 17:38
آقای امین گرامی چرا تو نظرات دنیای بازی شما نوشتید که این بازی بدون اجازه شما تو مجموعه گذاشته شده ؟؟؟!!!:18::19:
من دارم شاخ در می یارم عجیبه ها .

Reza Azimy_RW
12-05-2011, 17:48
آقای امین گرامی چرا تو نظرات دنیای بازی شما نوشتید که این بازی بدون اجازه شما تو مجموعه گذاشته شده ؟؟؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فک کنم یاشار پناهی به امین گرامی نگفته بازی رو به شما داده ! :31:

alisahaf70
12-05-2011, 17:52
آقا این نظر اشتباه بود الان کل مجموعه رفته زیر سوال با این کار تاجر کوچولو

AMIR REZAs
12-05-2011, 18:25
آقای امین گرامی چرا تو نظرات دنیای بازی شما نوشتید که این بازی بدون اجازه شما تو مجموعه گذاشته شده ؟؟؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا رو نگا :

Reza Azimy_RW
12-05-2011, 18:35
عجب بلبشوری شده . یکی دیگه بازی یکی دیگه رو فروخته ... 2 نفری ساختن اون به اون نگفته . واقعا از 2 تا دوست که با هم یه بازی رو ساختن توقع نمیره :13:

parvizamd
12-05-2011, 18:44
معلوم هست چه خبره؟؟؟؟؟

AMINGERAMI
12-05-2011, 19:40
بله متاسفانه به بنده نگفتن که همانگ شده!

اگر هم همانگ شده بود :

بنده به مدیر عامل شرکت مربوطه میل زدم ولی جواب قانع کننده ای نگرفتم!!!!اصلا نگفت که اجازه منتشر کردن بازی رو گرفتن یا نه!

AMIR REZAs
12-05-2011, 19:47
بنده به مدیر عامل شرکت مربوطه میل زدم ولی جواب قانع کننده ای نگرفتم!!!!اصلا نگفت که اجازه منتشر کردن بازی رو گرفتن یا نه! تا اونجایی که میدونم از همه ی سازنده های بازیها امضاء گرفته شده که مدیر پروژه ی بازیشون آقای جهانگیری Prince_ of _Persia هستن/

Prince_ of _Persia
12-05-2011, 20:04
بله متاسفانه به بنده نگفتن که همانگ شده!

اگر هم همانگ شده بود :

بنده به مدیر عامل شرکت مربوطه میل زدم ولی جواب قانع کننده ای نگرفتم!!!!اصلا نگفت که اجازه منتشر کردن بازی رو گرفتن یا نه!

عزیز مدیر اون شرکت پخش که در جریان همه سازنده ها و بازی ها نیست ، من هستم. بعد هم من اجازه انتشارش رو از یاشار پناهی گرفتم و اجازه نامه اش رو هم دارم و من فکر می کردم فقط سازنده ایشون باشه که باید الان ایشون با شما قضیه رو رفع و روجوع کنه. اصلا در ابتدای مجوز گرفتن از ارشاد برای همین از من اجازه نامه از تمامی سازندگان خواستند تا اینکه بعدا همچین مشکلاتی پیش نیاد.پس شما لطف کن تا بیش از این اعتبار مجموعه رو زیر سوال نبردی
نظرت رو تو دنیای بازی عوض کن .

فعلا کم مشکل با پخش کننده سر گرفتن قسط اول و تاریخ پخش مجموعه ندارم که این مشکل هم اضافه شد. خواهشا هر کدوم دوستان دیگه هم با کسی دیگه ای بازیشون رو ساختن بهش اطلاع بدن که این وضع دیگه پیش نیاد.

AMINGERAMI
12-05-2011, 20:08
کوتاهی از سوی آقای پناهی بوده!

شاید از نظر ایشون بنده هیچ حقی ندارم که بدونم....

حالا واقعا من حق داشتم بدونم یا نه؟! ایشون میل بنده رو داشتن... میتونستن خبر بدن ولی ندادن!

parvizamd
12-05-2011, 20:24
چی بگم با این کارت دوست عزیز حیث مجموعه زیر سوال ببردی .در صورت امکان اون نظر رو ویرایش کن.

AMINGERAMI
12-05-2011, 20:34
حتما این کار رو میکنم....:46:

در ضمن یه مسئله ای رو هم بگم که بنده قصد ضربه زدن به مجموعه رو نداشتم..... اولش خیلی تند رفتم چون واقعا عصبانی شدم و کل قضیه رو نمیدونستم.... در کل اشتباه کردم و قبول هم دارم ولی مقصر تنها من نبودم....

بازم میگم » آقای یاشار پناهی کوتاهی کردند!

khanghodrat
13-05-2011, 10:13
یک پیشنهاد به دوستان
هیچ وقت با کسی دیگه بازی نسازید!!!!!
امین گرامی هیچکارست ایده بازی از منه فقط و فقط گرافیک اونم 2-3 جا با امین گرامی بوده!!!
بعد نمیدونم ایشون چه حقی دارن... هم ایشون و هم اقای هاشمی فقط با نوشتن اسم در سازندگان راضی بودن!!!!!!!
خلاصه به این حرفا گوش ندید اصلا واقعیت معولومه
اگر قراره به خاطر اینکه اسم کسی تو بازی بگه بازی منه وای به حال ما
باتشکر

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

کوتاهی از سوی آقای پناهی بوده!

شاید از نظر ایشون بنده هیچ حقی ندارم که بدونم....

حالا واقعا من حق داشتم بدونم یا نه؟! ایشون میل بنده رو داشتن... میتونستن خبر بدن ولی ندادن!
امین گرامی تو چی کاره ای اخه!!!
یه غلطی کردم خواستم بهت فرصت بدم :41:
واقعا هم حقی نداری

silsin
13-05-2011, 10:17
اه اقا دعوا چیه ؟ من قضیه رو دقیق نمی دونم ولی این جور دعوا افتادن به هیچ وجه صحیح و در شان شما بازی سازان نیست شما دوست هم هستید نه دشتمن هم لطفا هر دوتون کوتاه بیاین

khanghodrat
13-05-2011, 10:18
فعلا کم مشکل با پخش کننده سر گرفتن قسط اول و تاریخ پخش مجموعه ندارم که این مشکل هم اضافه شد. خواهشا هر کدوم دوستان دیگه هم با کسی دیگه ای بازیشون رو ساختن بهش اطلاع بدن که این وضع دیگه پیش نیاد.
من باز تاکید میکنم ایشون هیچکارست
اگر قرار بود واسه هر اسمی که من در سازندگان اوردم اجازه میگرفتم که
الان باید از اقای رسولی اقای هاشمی بچه های دی اف و فنای و پی دی اجازه میگرفتم
گفتم ایشون به خاطر یک منو انتطظار اجازه میخواد!!!
متاسفم واسه خودم

honestbud
13-05-2011, 10:20
به نظر من هم درست نیست بین 2 نفر که شریک بودند و یا دوست اینطوری بشه!
من هم مثل silsin نمیدونم دقیاقا داستان چیه(البته تاپیک رو دنبال میکردم ها) اما
بهتره که ماجرا رو حل کنید!
اگه کسی اشتباه کرده، اون یکی ببخشه و اگه هم نامردی کرده و طرف مقابل نمیتونه تحمل کنه خیلی با شعور و اروپایی دیگه با هم همکاری نکنید، همین!
اینطوری حداقل دوستیتون پابر جا میمونه!

این پیشنهاد منه!

khanghodrat
13-05-2011, 10:25
به نظر من هم درست نیست بین 2 نفر که شریک بودند و یا دوست اینطوری بشه!
من هم مثل silsin نمیدونم دقیاقا داستان چیه(البته تاپیک رو دنبال میکردم ها) اما
بهتره که ماجرا رو حل کنید!
اگه کسی اشتباه کرده، اون یکی ببخشه و اگه هم نامردی کرده و طرف مقابل نمیتونه تحمل کنه خیلی با شعور و اروپایی دیگه با هم همکاری نکنید، همین!
اینطوری حداقل دوستیتون پابر جا میمونه!

این پیشنهاد منه!
نامردی چیه؟!!
کدوم نامردی من بازی رو ساختم!!!
ایشون قبل از اینکه از من بپرسه نظر داده!!!

silsin
13-05-2011, 10:28
نامردی چیه؟!!
کدوم نامردی من بازی رو ساختم!!!
ایشون قبل از اینکه از من بپرسه نظر داده!!!

خب به نظرم صبر کن خودش هم بیاد ببینیم چی می گه .
بازم می گم دوستی ارزشش خیلی بیشتر از این مسائل کوچیکی که بخوای بهمش بزنی.

khanghodrat
13-05-2011, 10:32
دوست عزیز یا نظز نده یا واقعیت رو بگو
شما اول بازی رو انجام بده 800 جا اسم من ساینت من اورده شده
ایشون مدعیه!! چه دوستی الان قلبم از نارحتی درد گرفته...
این همه زحمت بکش اخرش این بشه ....
بوی پول فهمیده پریده وسط!!
شما بازی بکنی میفهمی سه تا طرح زده ایشون منو - صحفه ای واسه نوشته و غیره- هد بالای صفحه
من چیکار کنم الان؟
-------------------------------
این موضوع خیلی بهم برخورده ... نمیدونم چیکار منم

این لینک صفحه ای که بازیی ساخت شده
شما ببینید 16 مرداد 89 نوشتم با تشکر از امین گرامی
یک سال گذشته صداش الان دراومده!