PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطعی مکرر مودم ADSL

talebi81
25-03-2010, 00:19
سلام.
به تازگی از mahan net سرویس 512 گرفتم. مودم من هم D-Link وایرلس است. تا 15 روز اول هم خوب بود. اعتبار هم هنوز دارم.

وقتی مودم رو روشن می کنم، چراغ پاور روشن میشه. بعد چراغ DSL شروع به چشمک زدن می کنه تا ثابت میشه و بعد چراغ اینترنت روشن میشه. چراغ wireless هم روشنه و Status هم چشمک می زنه.

ولی از دیشب اینترنت مرتب قطع میشه. یعنی بعد از روشن کردن مودم، مراحل فوق طی می شود و بعد از حدود یک دقیقه کارکردن با اینترنت با سرعت بسیار کم! ، مجددا چراغ DSL شروع به چشمک زدن می کند تا مجددا ارتباط برقرار شود. جالب است که وقتی کلا لپتاپ خاموش است هم این اتفاق تکرار می شود.

مودم را چند دقیقه خاموش نگه داشتم. کابل تلفن را عوض کردم. دستگاه های تلفن را از مدار خارج کردم، فایده نداشت.

نظر دوستان چیست؟ ایراد کار کجاست؟ چه کار باید بکنم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
25-03-2010, 00:21
مخابرات هستش 55% ميتوني زنگ بزني به پشتيباني و يا همون مخابرات

magister
25-03-2010, 00:51
دوست عزیز این مشکلم من داشتم firmware مودم آپدیت کنی مشکلت حل میشه موفق باشی.

dsa dsa
25-03-2010, 11:05
شرمنده ها ولي ----- دي لينك !

alfex wi fi 2000
linksys wag 120n
asus

talebi81
25-03-2010, 13:38
جناب DSA لطفا ادب را (اگر موجود داشته باشید) رعایت کنید و در اموری که به شما ارتباطی ندارد دخالت نفرمایید. :13:

(نمی دانم این فروم مدیر ندارد؟ والله اگر توی فرومهای تخصصی دیگر مثل عکاسی دات کام ، اگر کسی از این کمتر هم بگوید، از فروم که هیچی از زندگی ساقط می شود!!!)

بگذریم. زنگ زدم به پشتیبانی ماهان، گفت تا چهاردهم باید صبر کنید. :41:

فایل فرم ور رو هم دانلود کردم ولی موقع آپ کردن ارور میده.

اگر کسی مشکل مشابه داشته که رفع شده و بتونه خبر بده و راهنمایی کنه، ممنون میشم.

KING_DESIGNER
25-03-2010, 14:57
طالبی جان خودتو ناراحت نکن پارازیت از در و دیوار میباره در رو ببندی از پنجره میاد !!!
عزیز مشکلت مربوط به مخابرات آپدیت کردن مودم هیچ اثری نداره راستی گفتی عکاسی دات کام داداش من یه چندتا سئوال هم ازت دارم راجع به عکاسی اجازه هست پیغام خصوصی بدم ؟

talebi81
25-03-2010, 21:08
سلام.
ممنونم دوست عزیز. پس انشالله شنبه پیگیری می کنم.
حالا نمی دانم اگر خودم بروم مخابرات یا تماس بگیرم درست میشه یا نه :41:.

در مورد سوال عکاسی هم در خدمت شما هستم. می توانید پیام خصوصی بفرستید.
البته اگر به همان فروم akkasee.com هم مراجعه کنید، از هر کس بپرسید علی طالبی کیه؟ نشانتان می دهد.:20:

AMIR_EVILPRINCE
25-03-2010, 21:17
آقا اين چند تا رو بررسي كن:
آپديت مودم
سيم سر فيش اتصال كابل تلفن مشكلي نداشته باشه(من مشكلم با اين حل شد)
مودم كنار وسايل مغناتيسي نباشه
مودم رو مستقيم به خط تلفن وصل كن.

Pami
25-03-2010, 21:43
من همین مشکل رو داشتم ، رفتم بررسی کردم دیدم تلفن بیسیم من که همزمان با خط adsl استفاده میشه روی خط تلفن نویز میندازه که باعث شده بود اسپلیتر من مشکل پیدا کنه ، اصلا احتمال این رو نمیدادم ولی با تعویض اسپلیتر مشکل قطعی پشت سر هم و سرعت پایین برطرف شد .

a6l3i
25-03-2010, 22:16
جناب DSA لطفا ادب را (اگر موجود داشته باشید) رعایت کنید و در اموری که به شما ارتباطی ندارد دخالت نفرمایید. :13:

(نمی دانم این فروم مدیر ندارد؟ والله اگر توی فرومهای تخصصی دیگر مثل عکاسی دات کام ، اگر کسی از این کمتر هم بگوید، از فروم که هیچی از زندگی ساقط می شود!!!)

بگذریم. زنگ زدم به پشتیبانی ماهان، گفت تا چهاردهم باید صبر کنید. :41:

فایل فرم ور رو هم دانلود کردم ولی موقع آپ کردن ارور میده.

اگر کسی مشکل مشابه داشته که رفع شده و بتونه خبر بده و راهنمایی کنه، ممنون میشم.

واسه Upgrade کردن Firmware حتما از IE استفاده کنید. مابقی مرورگرها Error میدن.

talebi81
27-03-2010, 12:27
زنگ زدم به پشتیبانی ماهان نت.
سریع بررسی کرد و گفت خط نویز داره. یک تنظیماتی رو همونجا انجام داد و گفت احتمالا درست شده.
و درست شد. :20:
ممنون از همگی که راهنمایی کردن.:11: