PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HDD Regenerator | بهترین نرم افزار رفع بد سکتور هارد

majid_naderi
19-02-2005, 12:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

crack:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:wink: :lol:

Navid
19-02-2005, 13:07
مرسی majid_naderi جان
اگه این ادعا درست باشه که محشره :mrgreen:

majid_naderi
19-02-2005, 17:26
انشا الله :wink: :D

mehdioffflone
19-02-2005, 19:00
فكر ميكنم bad sector رو بجاي درست كردن مخفي ميكنن

Navid
19-02-2005, 19:06
نه در بعضی موارد درست می کنه ولی در بعضی موارد نمی تونه درست کنه ( شاید مخفی کنه ) چون بعضی BAD Sector ها با هیچ برنامه ای درست نمی شه

yakh_3000
19-02-2005, 20:01
با سلام!
اين رو خودت از اين آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داونلود كردي؟
من كه نتونستم.اگه ميشه به صورت لينك بذارش.شايد بشه. :roll:

majid_naderi
21-02-2005, 14:23
سلام yakh_3000
ببخشيد يه خورده دير شد.

hashem
21-02-2005, 15:24
اقا مجيد سلام
من نتوانستم فايل crackرا دانلود كنم لطفا مرا راهنمايي كن
قربانت
هاشم

majid_naderi
22-02-2005, 14:22
چشم :oops:

mohammad hamed
23-02-2005, 11:58
پس فايل كرك چي شد :?:

majid_naderi
23-02-2005, 21:58
سلام
به خدا من همه جارو گشتم.هستش ولي مشكل داره يا خرابه.اگه اومد من حتما به شما اطلاع ميدم.
ديگه ببخشيد.
سعي خودمو ميكنم.
:oops: :lol:

pedramonline
27-02-2005, 14:42
اگه بد سكتور نرم افزاري باشه درستش ميكنه
همين
معجزه گر كه نيست بياد يه قسمتي از هارد كه خراب شده رو بسازه :shock:

اين ادعا ها پوچ هست
شما ديگه چرا باور ميكنيد :lol:

mohammad hamed
27-02-2005, 18:40
ميشه مختصري در مورد طرز كارش بنويسيد

mohammad hamed
01-03-2005, 17:06
انگار كسي جواب نميده

pedramonline
02-03-2005, 01:33
سلام
دوست عزیز 2 نوع بد سکتور داریم

1) نرم افزاری :
که سیستم عامل به اشتباه بد سکتور تشخیص میده و عاملش هم ااینه که ویروس بگیری یا برنامه ای به درستی از روی هارد پاک نشه و ...
که توسط برنامه های مربوطه مشکل به طور کامل هل میشه

2) سخت افزاری :
در این حالت به علت ضربه خوردن هد هارد به سطح هارد برخورد میکنه و باعث خش و خط افتادن روی هارد میشه ( فاصله هد تا صفحه هارد 1 دهم اندازه یک موی سر هست :shock: )
در این حالت این خط هی بزرگتر شده تا مجبور به خرید هارد بشی
با برنامه های مربوط این نقاطی که دارای خط و خش یا همون بدسکتور هستند مارک میخورن تا نرم افزااری روی اون قسمت هارد نشینه چون هد نمیتونه بخونه

افتاد الان :mrgreen:

javadhosenzade
13-03-2005, 12:58
جواب بده عالی البته من قبلا با یک نرم افزار دیگه این کارو کردم 8)

mohammad hamed
16-03-2005, 17:05
پس كرك چي شد :? :?: :!:

patal
16-03-2005, 17:25

radepa
05-04-2006, 01:13
برنامه ای که می بینید قابلیت این رو داره که بد سکتوری های فیزیکی یا خش های بر روی هارد دیسک شما رو بشناسه و اونا رو تعمیر کنه . همه ی فرمت ها از قبیل NTFS یا FAT یا FAT32 رو هم پشتیبانی می کنه . حتی با ایجاد دیسکت های بوت مخصوص تحت DOS میتونه گرفتن بد سکتوری رو در هارد دیسک های فرمت شده یا پارتیشن بندی نشده هم انجام بده . اگر به کارتون میاد از دستش ندید و دانلودش کنید چون برنامه ی قوی ای هست و حجمش هم واقعا کمه . لینک هم توسط خودم چک شده و اشکالی ندارهحجم اين برنامه:

دانلود برنامه
(2.2 مگابايت)
سریال نامبر : Name: Master XinClub
Serial: 000017-D5KJKA-N8YPR3-DYX34X-272KJB-JVU5A4-R2Z0WW-YJZE91-BCZEG2-FH83NG

masoudkhsh
09-04-2006, 14:38
سریالش اشتباهه

radepa
09-04-2006, 22:42

radepa
09-04-2006, 22:44
ببين اينها كار مي كنه يا نه منتظرم

masoudkhsh
11-04-2006, 12:35
نه متاسفانه

alaodin1
11-04-2006, 16:11
خودتان را خسته نكنيد كرك اين نرم افزار مي شود گفت اصلا وجود ندارد هم اين نسخه هم نسخه 1.42 آن

x_2007
16-05-2008, 21:52
رفع بد سكتور هارد ديسك ها به دو طريق امكانپذير است روش اول بصورت HardWare يا سخت افزاري است و روش دوم بصورت Software يا نرم افزاري ميباشد كه از روش قبلي ساده تر بوده و براي اكثر كاربران نيز انجام آن امكانپذير ميباشد.

نام HDD Regenerator در لغت به معناي تقويت كننده هارد و در عمل نيز نام نرم افزاري است كه قادر است بد سكتور هاي ديسك شما را برطرف كرده و آن ها را تعمير نمايد.
اين نرم افزار ابزاري منحصر به فرد جهت تعمير صدمات وارده به هارد ديسك است كه طبق ادعاي برنامه نويسان آن ,بر خلاف ديگر نرم افزار هاي رفع Bad Sector كه فقط ميتوانند بد سكتور ها را علامت گذاري كرده و آن ها را مخفي نمايند, HDD Regenerator قادر به بازسازي بد سكتور هاي هارد ديسك و تعمير آن ها به روشي جديد ميباشد!
اين نرم افزار ابتدا به بررسي سطح هارد ديسك پرداخته و سپس در صورت مواجه شدن با بد سكتور ، سعي در رفع آن ها بصورت نرم افزاري ميكند!
پس از نصب اين نرم افزار و اجراي آن انتظار نداشته باشيد كه با صفحه اي زيبا و گرافيكي روبرو شويد چرا كه اين نرم افزار پس از اجرا فقط چند سطر متن راهنما را براي كاربر به نمايش گذاشته و از وي ميخواهد تا با قرار دادن ديسكت در فلاپي درايو يا سي دي خام در رايتر سيستم خود به ايجاد يك ديسك Bootable پرداخته و پس از Restart ويندوز كار خود را در محيط Dos آغاز كنيد!
اين نرم افزار از يك تكنولوژي فوق العاده قدرتمند و جديد در تعمير بد سكتور ها استفاده ميكند و با انواع هارد ديسك ها, كليه سيستم فايل ها و همچنين هارد هاي پارتيشين بندي نشده سازگار ميباشد.
بر اساس گفته وب سايت اين نرم افزار , HDD Regenerator قادر است تا بيش از 60% از انواع صدمات وارده بر هارد ديسك شما را ، پيدا كرده و تعمير نمايد

HDD Regenerator - the unique software program for regeneration of hard disk drives. The program eliminates physical damages (bad sectors) from hard disk drive surface. It does not hide bad sectors, it really restores them!
If you suspect that your hard drive contains bad sectors, you may experience difficulties when you try to copy data from your disk, or notice that your operating system is unstable or discover that you are unable to boot to Windows altogether. But there is no need to panic and start paying lots of money for a business recovery service, or throw out your hard drive thinking that your important information is lost for good. How it works: Almost 60% of all hard drives damaged with bad sectors have an incorrectly magnetized disk surface. We have developed an algorithm which is used to repair damaged disk surfaces. This technology is hardware independent, it supports many types of hard drives and repairs damage that even low-level disk formatting cannot repair. As a result, previously unreadable information will be restored. Because of the way the repair is made, the existing information on the disk drive will not be affected!
Main benefits: Hard disk drive is an integral part of every computer. It stores all your information. One of the most prevalent defects of hard drives is bad sectors on the disk surface. Bad sectors are a part of the disk surface which contains not readable, but frequently necessary information. As a result of bad sectors you may have difficulties to read and copy data from your disk, your operating system becomes unstable and finally your computer may unable to boot altogether. When a hard drive is damaged with bad sectors, the disk not only becomes unfit for use, but also you risk losing information stored on it. The HDD Regenerator can repair damaged hard disks without affecting or changing existing data. As a result, previously unreadable and inaccessible information is restored
.
Program features :
- Ability to detect physical bad sectors on a hard disk drive surface.
- Ability to repair physical bad sectors (magnetic errors) on a hard disk surface.
- The product ignores file system, scans disk at physical level. It can be used with FAT, NTFS or any other file system, and also with unformatted or unpartitioned disks.
- Bootable regenerating diskette allows starting regenerating process under DOS automatically.
- Bootable regenerating CD can be created from the program and used to automatically start regenerating process

Homepage -
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Size: 2.09 MB

Unforgiven
16-06-2008, 02:06
HDD Regenerator - Fix and repair hard drives and keep your hard drive in top condition.

Almost 60% of all hard drives have incorrectly magnetized disk surfaces. HDD Regenerator has found an algorithm which is a special sequence of high and low level signals. These signals are generated by the software and they switch damaged surfaces. Even low level formatting is not able to handle this task! HDD Regenerator regenerates bad sectors by magnetic reversal. If your hard drive is damaged by bad sectors, the disk not only becomes unfit for use, but also you risk losing information stored on the disk. HDD Regenerator will regenerate your hard disk. As a result, unreadable damaged information will be restored. With all this going on the existing information is not affected or lost!

Unforgiven
05-11-2008, 19:22
HDD Regenerator v1.5.1 | 3.69 MB

Unforgiven
13-01-2009, 19:44
HDD Regenerator v1.61

amini_bio
21-01-2009, 10:03
آقا كرك يا سريال براي ورژن 1.61 از كجا بايد گير بياريم؟

max_3d
09-03-2009, 12:03
درود
ما یه هارد 250 مکستور داریم بدسکتور گرفته فقط دو تا از درایو ها بدسکتور گرفته درایو cوِd هرموقع ویندوز نصب میکنم ویندوز یه15 دقیقه طول میکشه بیاد بالا موقعی که کامپیوتر رو روشن میکنم صفحه آبی معروف برای ترمیم فایلهای ویندوز میاد بالا وبعد قفل میکنه
1_عیب از سیستم عامل نیست 100%
2_سیستمم هیچ مشکلی ندارد جز هارد
خب حالا اصل مطلب آیا نرم افزاری هست که در محیط ویندوز بدسکتور هاردم رو بگیره واطلاعاتم پاک نشه یا فقط درایو cوِd رو برام رفع بدسکتور کنه چون همین 2 تا درایو بدسکتور داره
لطفا کمکم کنید دارم دیونه میشم دم عیدی

x_2007
09-03-2009, 21:26
درود
ما یه هارد 250 مکستور داریم بدسکتور گرفته فقط دو تا از درایو ها بدسکتور گرفته درایو cوِd هرموقع ویندوز نصب میکنم ویندوز یه15 دقیقه طول میکشه بیاد بالا موقعی که کامپیوتر رو روشن میکنم صفحه آبی معروف برای ترمیم فایلهای ویندوز میاد بالا وبعد قفل میکنه
1_عیب از سیستم عامل نیست 100%
2_سیستمم هیچ مشکلی ندارد جز هارد
خب حالا اصل مطلب آیا نرم افزاری هست که در محیط ویندوز بدسکتور هاردم رو بگیره واطلاعاتم پاک نشه یا فقط درایو cوِd رو برام رفع بدسکتور کنه چون همین 2 تا درایو بدسکتور داره
لطفا کمکم کنید دارم دیونه میشم دم عیدی

دوست عزیز نرم افزار های دیگر هم برای رفع مشکل شما موجود هست

ولی بهترین نرم افزار برای رفع این مشکل همین برنامه هست که تحت داس کار میکنه

شما هم میتونید یه فلش رو بوتیبل کنید هم توسط سی دی این کارروانجام بدید

Saleh
27-03-2009, 21:52
HDD Regenerator v1.61 6.8MB

Unforgiven
28-03-2009, 23:13
HDD.Regenerator.v1.61.Incl.KeyMaker.and.Patch-DVT

Saleh
28-04-2009, 21:05
HDD Regenerator 1.71 8.01 MB

x_2007
28-04-2009, 21:42
Dposoft.HDD.Regenerator.v1.71.Incl.Key Maker.and.Pa tch-DVT

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Maker.and.Pa tch-DVT.rar

فاصله میان کی میکر و پچ رو حذف کنید

Unforgiven
29-04-2009, 00:35
Dposoft.HDD.Regenerator.v1.71.Incl.Key Maker.and.Pat ch-DVT

فاصله میان کی میکر و پچ رو حذف کنید

satttanism
01-05-2009, 13:00
HDD Regenerator v1.71 | 8 MB

roohoravan
11-09-2010, 13:56
سلام. زمان زيادي براي پيدا كردن بد سكتورها ميخواد؟ درسته ؟ اطلاعات روي هارد را پاك نميكنه؟ كل هارد را بررسي ميكنه يا ميشه درايوي را مشخص كرد.ممنون

xeNociDe
13-09-2010, 15:50
HDD Regenerator 1.71

Saleh
15-10-2010, 10:07
HDD Regenerator 2011 6.7 MB

xeNociDe
15-10-2010, 10:13
HDD Regenerator Full version 1.71 + Genuine key

ali nemesis
02-11-2010, 16:59
اکثر لینک های دانلود فیلتر شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali nemesis
02-11-2010, 17:34
من که هر کاری کردم نتومستم نرم افزار را اکتیو کنم در حالت پرمیموم ورژن هم که تا به یک بد سکتور میرسه دیگه بعد از نمایش بد سکتور از نرم افزار خارج میشه :41:

abbas_p
02-11-2010, 17:41
من که هر کاری کردم نتومستم نرم افزار را اکتیو کنم در حالت پرمیموم ورژن هم که تا به یک بد سکتور میرسه دیگه بعد از نمایش بد سکتور از نرم افزار خارج میشه :41:
با این سریال نامبر چک کن...برای من با همین اکتیو میشه!!

popowoody
25-11-2010, 10:12
HDD Regenerator 2011

shahabprince
30-11-2010, 18:58
HDD Regenerator 2011 v11.0011

password