PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>ذوب‌آهن با 3 گل تيم اسكولاري را درهم كوبيد | پیروزی ذوب آهن با یک گل در بازی برگشت

oghtapost
24-03-2010, 19:21
ذوب‌آهن با 3 گل تيم اسكولاري را درهم كوبيد
خبرگزاري فارس: تيم ذوب آهن در ديدار مقابل بنيادكار ازبكستان با نتيجه سه بر صفر به برتري رسيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ذوب آهن در سومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 18 امروز در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف بنيادكار ازبكستان رفت و سه بر صفر پيروز شد.
اين ديدار در حضور بيش از 8 هزار تماشاگر و با قضاوت گوي ميونگ يونگ آغاز شد. وي در اين ديدار به غفور اف و دنيلسون از تيم بنياد كار كارت زرد نشان داد.
گل هاي تيم ذوب آهن در دقايق 38، 53 و 80 مسابقه توسط سيد محمد حسيني، محمد قاضي و محمد رضا خلعتبري به ثمر رسيد تا شاگردان فيليپه اسكولاري شكستي سنگين را تجربه كنند.
ريوالدو بازيكن سرشناس و برزيلي تيم بنياد كار به دليل مصدوميت در تركيب اصلي اين تيم حضور نداشت.

اسامي بازيكنان ذوب آهن: شهاب گردان، علي احمدي، سيد محمد حسيني، فرشيد طالبي، محمد منصوري(91 محسن مسلمان)، حسن اشجاري، محمد‌رضا خلعتبري، قاسم حدادي‌فر، سينا عشوري، محمد قاضي(83 مصطفي صالحي نژاد) و ايگور كاسترو(76 اسماعيل فرهادي)
سرمربي: منصور ابراهيم زاده

fouad-pes
24-03-2010, 19:32
این برد شیرین رو به همه ایرانی ها ، مخصوصا اصفهانی های عزیز تبریک میگم.
ولی فقط استقلال!

Y@var
24-03-2010, 20:13
منم این برد رد تبریک میگم:11:
مثل اینکه بالاخره داره طلسم صعود نکردن تیم های ایرانی میشکنه:20:

smartexploit
24-03-2010, 20:17
من بازي رو ديدم, واقعا برد حق ذوب آهن بود, تبريك ميگم:11:

King_90
24-03-2010, 20:19
خدایی خیلی قشنگ بازی کردن.اصلا فکرش رو نمی کردم.
دستشون درد نکنه :دی

mehryazdan
24-03-2010, 22:07
خیلی تعجب کردم 3 0 خیلی خوب بود

dampayi
25-03-2010, 00:39
جا داره من این جمله رو بگم :
نه قرمز نه آبی ذوب آهن عشق مایی :دی

Pami
25-03-2010, 00:46
عالی بود واقعا گل کاشتن ! قیافه اسکولاری دیدنی بود !!! تو عمرش فکر نمیکرد یه تیم ایرانی اون رو با اینهمه مهره پر ادعا شکست بده !!
پیش بینی خودم صعود استقلال و ذوب آهن به عنوان تیم اول هست و سپاهان با اما و اگر به عنوان تیم دوم و مس هم متاسفانه حذف :41:

றД ĵ ĭ Đ
25-03-2010, 11:53
ایول ذوب آهن دمشون گرم

pcforlife
25-03-2010, 12:05
ماشالا ذوب آهن...
تبریک..!!!

King_90
25-03-2010, 12:20
اسکولاري: ذوب‌آهن مي‌تواند فيناليست ليگ قهرمانان شود

سرمربي تيم فوتبال بنيادکار ازبکستان گفت: بازي تيم ذوب آهن مرا تحت تاثير قرارداد و اين تيم مي‌تواند به فينال ليگ قهرمانان نيز راه يابد.

فيليپه اسکولاري پس از شکست سنگين تيمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: امروز اصلا خوب بازي نکرديم و بر عکس حريف ما فوق العاده ظاهر شد.

وي ادامه داد: مسووليت باخت امروز بر عهده من است؛ ولي اميدوارم در ادامه راه موفق باشيم.

سرمربي بنيادکار در خصوص عدم استفاده از ريوالدو گفت: اين بازيکن از ناحيه مچ مصدوم بود ولي اميدوارم در بازي‌هاي آينده بتوانيم از وي استفاده کنيم.
اسکولاري در خصوص اينکه آيا تيم ذوب آهن شانس فيناليست شدن در آسيا را دارد يا خير گفت:بازي امروز اين تيم مرا تحت تاثير قرار داد و با وجود اينکه مي دانم در گروه ما رقابت سنگين و سخت است، ولي معتقدم ذوب آهن حتي مي تواند فيناليست ليگ قهرمانان آسيا شود. در بازي امروز اين تيم فشار زيادي به دروازه ما وارد کرد و بعد از زدن گل اول مصمم تر از قبل به کارش ادامه داد.
وي در خصوص مربيگري اش در آسيا گفت: خوشحالم که در اين قاره مربيگري مي کنم چون در اينجا استعدادهاي زيادي وجود دارد.
سرمربي بنيادکار در ادامه در خصوص اينکه در صورت ارائه پيشنهاد آيا حاضر است سرمربي تيم ملي ايران شود يا خير گفت: تا پايان سال جاري با بنيادکار قرارداد دارم و فقط به اين تيم فکر مي کنم؛ بنابراين نمي توانم به پيشنهاد ديگري فکر کنم.
وي در خصوص شهر اصفهان نيز گفت: اصفهان شهر بسيار جذابي است و فکر نمي کردم اينقدر مدرن باشد. اينجا واقعا مردم خونگرم و ميهمان نوازي دارد و من سورپرايز شدم اما بايد بگويم فرش در اينجا بسيار گران است، با اين وجود 15 تخته فرش خريدم و شايد باز هم خريد کنم.
اسکولاري در پايان در پاسخ به سوال يک خبرنگار که پرسيده بود در خصوص شکست چلسي مقابل اينتر ميلان چه نظري دارد گفت: من ديگر مربي چلسي نيستم و نمي توانم به اين سوال پاسخ بدهم.
تيم ذوب آهن امروز در سومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا با 3 گل بنيادکار ازبکستان را مغلوب کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dampayi
25-03-2010, 12:51
اما بايد بگويم فرش در اينجا بسيار گران است، با اين وجود 15 تخته فرش خريدم و شايد باز هم خريد کنم
:18:
این یارو مث که یه تختش کمه ....

satttanism
25-03-2010, 13:08
واقعا بازی دیدنی و جذابی بود
ذوب آهن بازم موقعیت گل داشت که نشد
هیچ کس فکرش رو نمیکرد ذوب همچین نتیجه ای بگیره
کاملا مشخص بود که اسکولاری ذوب رو دست کم گرفته بود
گل دوم هم که دیگه دیدنی بود خداییش
آبروی اصفهان رو خرید ذوب آهن و تسکینی بود بر باخت سپاهان
به امید درخشش بیشتر تیم های ایرانی:40:

King_90
25-03-2010, 13:08
:18:
این یارو مث که یه تختش کمه ....

از یه تخته فکر کنم گذشته :دی
حالا پول فرشها هیچی چطوری می خواد اینا رو ببره.می دونه چند کیلو اضافه وزن داره هواپیما.

mahdishata
25-03-2010, 13:15
از یه تخته فکر کنم گذشته :دی
حالا پول فرشها هیچی چطوری می خواد اینا رو ببره.می دونه چند کیلو اضافه وزن داره هواپیما.

با کشتی میبرن:31::27:

rh.mohammad
25-03-2010, 13:17
دم اصفهانیای عزیزمون گرم . خیلی حال داد این برد .
ایشالا امسال حداقل یه پای فینال ایرانی باشه .

Ezel
25-03-2010, 13:30
منصور ابراهیم زاده ، مربی که سپاهان قدرش رو ندونست . فکر کن اگه الان ابراهیم زاده مربی سپاهان بود با این مهره ها چه میکرد تو آسیا ، اون موقع دیگه سپاهان میشد طوفان زرد به جای کره شمالی.

mahdishata
25-03-2010, 13:43
موفقیت ذوب اهن فقط وفقط به خاطر ثبات تیمی هستش والبته مربی کار امد
مثل پرسپولیس نیست که کل تیمو جابجا کنه

satttanism
25-03-2010, 13:46
منصور ابراهیم زاده ، مربی که سپاهان قدرش رو ندونست . فکر کن اگه الان ابراهیم زاده مربی سپاهان بود با این مهره ها چه میکرد تو آسیا ، اون موقع دیگه سپاهان میشد طوفان زرد به جای کره شمالی.
این حرف شما کاملا درست هست
سپاهان الان دچار مشکلات داخلی شده و همین دلیل بازی عجیب سپاهان هست
اگه یادتون باشه هم سپاهان وقتی نایب قهرمان آسیا شد که ابراهیم زاده کمک مربی بود

یعنی میشه گفت ذوب آهن الان تنها تیمی هست که تقریبا همه چیزش رو از سر مربی داره

AmiRreZA_RAcEr
25-03-2010, 14:06
بالاخره ذوب آهن آبرو شهرمونو خرید
با اینکه من اصفهانیم ولی خیلی از سپاهان بدم میاد !
در عوض ذوب رو دوست دارم
ولی خوب این اسکولاری خیلی احمقه که فرشارو گرون بش انداختن بعد اومده میگه فرش اینجا گرونه !!!!
عشقه پرسپولیس

masoudtr
25-03-2010, 14:38
همین ابراهیم زاده اگه اشتب نکنم مربی تیم ملی شد یک برد هم نیاورد عوضش کردن درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
این اسکولاری 14 میلیون برای مربی گری گرفته دیگه این چند هزار دلار فرش پولی نیست که

pcforlife
25-03-2010, 14:48
همین ابراهیم زاده اگه اشتب نکنم مربی تیم ملی شد یک برد هم نیاورد عوضش کردن درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
البته اینو بگم... کلا شرایط مربی گری تیم ملی با مربی گری در باشگاه ورزشی فرق می کنه... ولی حرفت یه جورایی منطقیه...

این اسکولاری 14 میلیون برای مربی گری گرفته دیگه این چند هزار دلار فرش پولی نیست که
باحال گفتی....!!!!:دی

satttanism
25-03-2010, 14:58
کلا مربی گری در تیم ملی بحثش فرق داره
در تیم ملی انقدر دست وجود داره که به نظر من مربی کمترین کار رو میتونه بکنه
شما کدوم مربی رو سراغ دارین که در سال های اخیر با تیم ملی خوب نتیجه گرفته باشه؟
خوبه دیدین دادکان و حاج رضایی در برنامه 90 چه حرف هایی زدن

satttanism
27-03-2010, 13:09
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: هدف ما اين است که با کسب نتيجه در ليگ قهرمانان آسيا، به جام باشگاه هاي جهان برسيم.

منصور ابراهيم زاده پس از پيروزي تيمش مقابل بنياد کار اظهار داشت:قبل از بازي از من سوال شده بود که آيا در اين ديدار دفاعي بازي مي‌کنيم که در پاسخ گفتم روز مسابقه نشان مي دهيم که چگونه بازي خواهيم کرد.
وي ادامه داد: تلاش بازيکنان ما خوب بود. آنها به دنبال اين بودند که تفکرات مرا در زمين پياده کنند.بنياد کار تيمي بود که در 90 مسابقه شکست نخورده و از اين لحاظ رکورددار است. ما امروز مقابل تيمي مقتدر بازي کرديم و خوشحالم که قدرتمان را به رخ کشيديم.
ابراهيم زاده در خصوص تقابل با اسکولاري و شکست وي گفت: اسکولاري براي من قابل احترام است. او يک مربي حرفه اي بوده و رهبري يک تيم حرفه اي را بر عهده دارد. برد و باخت هميشه در فوتبال وجود دارد ولي خوشحالم يک تيم با چنين مربي مقتدري را شکست داديم که اين مايه سرافرازي است. من به کشورم افتخار مي کنم که شرايط کار در فضايي مناسب و آرام را برايم فراهم کرده است.
وي در خصوص ديدار برگشت تيمش مقابل بنياد کار گفت: در ازبکستان کار سختي داريم چون آنها از ميزباني خوب استفاده مي کنند و مثل ما تماشاگران پر جنب و جوشي دارند اما ما هم براي بازي برگشت برنامه داريم.
سرمربي ذوب آهن در خصوص اينکه آيا فکر مي کرد تيمش با سه گل برنده شود گفت: اينجا احساس کارايي ندارد، ما به پيروزي فکر مي کرديم و اين مسابقه دو بخش داشت. بخش اول ميل به بردن در بازيکنان من بود و بخش دوم نگاه بازيکنان بنياد کار نسبت به تيم ما بود. آنها تصور نمي کردند که ما اينقدر قوي باشيم؛ اما حالا که سه گل به آنها زديم در بازي برگشت کار بسيار سختي پيش رو خواهيم داشت. روي 2 گل اول تنوع تاکتيکي داشتيم ولي روي گل سوم از خستگي مدافعان آنها استفاده کرديم و ضربه زديم.
وي در پايان در خصوص صحبت‌هاي اسکولاري در مورد شانس فيناليست شدن ذوب آهن گفت: نمي توانيم بگوييم در آينده چه اتفاقي مي افتد اما هدف گذاري ما اين است که در جام باشگاه هاي جهان بازي کنيم. براي رسيدن به اين مهم بايد تلاش کنيم و بازيکنان من اين توان را دارند اما اگر هم نتوانستيم به اين معنا نيست که هدف گذاري ما غلط بوده است.

football3.ir

mahdishata
28-03-2010, 09:09
تشویق تیم خارجی توسط طرفداران همشهری!
تعدادی لیدرهای یکی از تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ، تیم خارجی را در ایران تشویق کردند.

تعدادی از لیدرهای یکی از تیم های متمول حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با تشویق نماینده یکی از کشورهای آسیای میانه در بازی با تیم همشهری شان شوکی بزرگ ایجاد کردند. این اتفاق درحالی افتاد که مسولان عالیرتبه استان هم در ورزشگاه حضور داشتند و از این حرکت این اندک همشهری های شان به خشم آمدند.
خشم مقامات استانی که در صدر آنها شخص استاندار بود سبب شد تا خیلی زود لیدرها کنترل شوند و تنها یک صدا در ورزشگاه شنیده شود و آن هم فریاد تشویق نماینده ایران بود که توانست دلچسب ترین و مهم ترین پیروزی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را برابر تیمی که چند چهره سرشناس برزیلی فوتبال جهان را در اختیار داشت ، بدست آورد.

khabaronline.ir

dampayi
29-03-2010, 12:34
بازی برگشت فرداست؟
ساعت چنده؟

satttanism
30-03-2010, 17:29
تبریک میگم دوستان
اسکولاری و ریوالدو در برابر تکنیک ایرانی زانو زدند
راستی داور های ایرانی رو هم قدرشون رو بدونید چون حداقل عشق کارت دادن ندارند

satttanism
30-03-2010, 18:21
ذوب آهن چهارمين مسابقه خود در ليگ قهرمانان آسيا را نيز با پيروزي پشت سر گذاشت تا با 10 امتياز صعود خود را به مرحله بعدي قطعي كند. اين برد در شرايطي به وقوع پيوست كه ذوب آهن مثل بازي رفت كنترل خوبي روي حريف نامدارش داشت.

هفته چهارم رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا
گل: محمدرضا خلعتبري(30) براي ذوب آهن ورزشگاه جار تاشكند، تماشاگر 20 هزارنفر
داور: سون با اوجي
اخطار: حسيني، حدادي‌فر، اشجاري، احمدي (ذوب آهن)
اخراج : ريوالدو
ذوب آهن : شهاب گردان، محمد حسيني، علي احمدي(75مصطفي صالحي‌نژاد)، فرشيد طالبي، محمد منصوري، حسن اشجاري، محمد خلعتبري، قاسم حدادي‌فر(86 محمد مسلمان)، اسماعيل فرهادي(60 ايگور كاسترو)، سينا عشوري، محمد قاضي
سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرح بازي: بنيادكار بعد از دو برد متوالي مقابل الوحده امارات و الاتحاد عربستان مقابل ذوب آهن كه حالا قوي‌ترين تيم گروه دوم ليگ قهرمانان آسياست دومين شكست را پذيرفت. اين مسابقه يك شاهكار تاكتيكي در طرف كادرفني ذوب آهن بود كه يك‌بار ديگر قابليت‌هاي خود را اثبات كرد.
ذوبي‌ها با ارائه يك بازي منطقي و كنترل ريوالدو، چپاروف و دنيلسون ستاره‌هاي گران‌قيمت بنيادكار، آرام‌آرام خود را به دروازه‌ حريف نزديك كردند و روي يك ضربه ايستگاهي با تيزهوشي خلعتبري به گل رسيدند. نكته جالب شكل بازي ذوب‌آهن بعد از گل زده بود. آنها با وجود اتخاذ شيوه احتياط آميز هرگز به دفاع كامل نپرداختند و با سرعت و تحرك خلعتبري و سپس كاسترو كه در نيمه دوم به زمين آمد، چندبار ديگر صاحب موقعيت شدند. ضمن اينكه به هر حال اخراج ريوالدو هم تأثير خود را در پيروزي ذوب آهن گذاشت، گرچه او در تمام لحظات حضور در ميدان تحت‌تأثير سبزپوشان ذوب آهن بود.جالب اينكه محسن مسلمان در آستانه زدن گل دوم بود كه با خطاي بازيكن حريف سرنگون شد اما داور بي‌توجه از اين صحنه گذشت. در حالي كه مي‌توانست دومين بازيكن بنيادكار را نيز اخراج كند.
حالا ذوب آهن براي قطعيت صعود بايد منتظر كسب نتيجه تساوي در بازي امشب الاتحاد ـ الوحده باشد. گرچه همين حالا هم بايد ذوبي‌ها را صعودكننده دانست.
شرح گل:
1ـ0(ذوب آهن): پرتاب اوت سيدمحمدحسيني با ضربه سر محمدقاضي همراه شد كه اشتباه مستروف، خلعتبري را در موقعيت تك به گل قرار داد كه ضربه بغل پاي خلعتبري تك گل بازي را رقم زد.
اتفاق ويژه: بعد از اينكه محمد رضا خلعتبري گل ذوب آهن را در دقيقه 30 به ثمر رساند، تماشاگران ازبكستاني به عملكرد بازيكنان تيم اعتراض كردند و اسكولاري نيز به دليل ناراحتي چند دقيقه‌اي از روي نيمكت تكان نخورد.
بهترين بازيكن :‌ گرچه شهاب گردان نمايش بهتري داشت اما تيم ذوب آهن نمايش بهتري از خود نشان داد. اين تيم 10 امتيازي است و حالا بايد خود را آماده مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا كند.

goal.com

dampayi
30-03-2010, 18:43
منم این برد رو تبریک می گم :دی
خدایی دمشون گرم :دی
ولی گل مفتی زدیم :دی

یادتونه بازی رفتشون گزارشگره (یادم نیست کی بود) گفت ذوب اهن اگه مساوی هم بگیره نتیجه ی خوبی گرفته !! اونم تو خونه :دی
بعد حالا امروز مردک می گفت ذوب آهن امروز حداقل باید مساوی بگیره !!!!!:18:
همین جوری جو می گیرتمون دیگه :دی
حالا خدارو شکر بردیم ...:دی

S0R3N4
30-03-2010, 19:02
اه؟بردن؟دمشون گرم بابا
منم این پیروزی رو تبریک میگم...
مس هم که برد
امسال خوب شدن تیما...
ایول داره...

far2009
30-03-2010, 19:10
عجب موقعیتی را کاسترو از دست داد . ذوب آهن خیلی خوب و منطقی بازی می کنه . تبریک می گم.

Y@var
30-03-2010, 19:54
تبریک میگم.:5:فردا هم ایشالله استقلال و سپاهان هم می برند تا دوباره مثل هفته ی اول از تیم های ایرانی تمجید بشه.خداییش عشق میکنم وقتی اینا از تیم های ایرانی تعریف می کنند.ولی تیم ملی...حیف!...:41:

AAKOJ
30-03-2010, 21:08
منم این برده از طرف هوادارن تراختور تبریک میگم به امید اینکه مسئولین فوتبال از خواب غفلت بلند شن و فوتبال دو قطبی آبی و قرمز را ول کنن . به خدا تیم های شهرستانی استعداد هایی دارند که محاله تو این دو تیم آبی و قرمز ببینیم. به امید اون روز

pourya_bo2pmc
30-03-2010, 21:21
به امید برد برای بازی فردای استقلال نیز هم