PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد خط تلفن و اینترنت adsl

Ehsan PCbase
24-03-2010, 15:09
سلام
سال نوتون مبارک
من دانشجو هستم و می خوام اینترنت adsl‏ بگیرم ...
اواخر مرداد پارسال پول تلفنمون 140 تومن اومد و پرداخت نکردیم تا اینکه چند هفته بعد خطمون یه طرفه شد ... بعد یه مدت دیگه دو طرفه قطع شد و رسیدیم تا هفته پیش که بوق می زد ولی نه تماسی میشد دریافت کرد نه تماسی میشد گرفت و کلا قطع شد و دیگه همون بوق الکی رو هم نمی زنه ... خلاصه حدود 7 ماهی می گذره .
خواستم بپرسم اگر بخوام وصل کنم باید یه خط دیگه بگیرم و این خط سوخته و بر نمی گرده ؟ و اگر سوخته باشه و بخوام خط جدید بگیریم باید بدهی خط قبلی رو بدیم تا خط جدید بدن ؟
بعد برای adsl‏ باید چه مدمی گرفت ؟ به نظرتون مدمی که سرویس دهنده ها میدن خوبه ؟ و اینکه برای مصرف خانگی تا چقدر سرعت و حجم میدن ؟
شنیدم برای خونگی بیشتر از 256 نمیدن ولی اگر دانشجو باشی 512 هم میدن . درسته ؟
سوال دیگم اینه که فقط دانلود از حجمی که می گیرم کم می کنه یا نه اپلود هم کم می کنه ؟ و ایا بازدید از سایت ها هم از حجم کم می کنه؟
من اطلاعاتی در این باره ندازم .
ممنون میشم تو همین تاپیک جواب بدید .

sei_pm
24-03-2010, 15:18
سلام
سال نوتون مبارک
من دانشجو هستم و می خوام اینترنت adsl‏ بگیرم ...
اواخر مرداد پارسال پول تلفنمون 140 تومن اومد و پرداخت نکردیم تا اینکه چند هفته بعد خطمون یه طرفه شد ... بعد یه مدت دیگه دو طرفه قطع شد و رسیدیم تا هفته پیش که بوق می زد ولی نه تماسی میشد دریافت کرد نه تماسی میشد گرفت و کلا قطع شد و دیگه همون بوق الکی رو هم نمی زنه ... خلاصه حدود 7 ماهی می گذره .
خواستم بپرسم اگر بخوام وصل کنم باید یه خط دیگه بگیرم و این خط سوخته و بر نمی گرده ؟ و اگر سوخته باشه و بخوام خط جدید بگیریم باید بدهی خط قبلی رو بدیم تا خط جدید بدن ؟
بعد برای adsl‏ باید چه مدمی گرفت ؟ به نظرتون مدمی که سرویس دهنده ها میدن خوبه ؟ و اینکه برای مصرف خانگی تا چقدر سرعت و حجم میدن ؟
شنیدم برای خونگی بیشتر از 256 نمیدن ولی اگر دانشجو باشی 512 هم میدن . درسته ؟
سوال دیگم اینه که فقط دانلود از حجمی که می گیرم کم می کنه یا نه اپلود هم کم می کنه ؟ و ایا بازدید از سایت ها هم از حجم کم می کنه؟
من اطلاعاتی در این باره ندازم .
ممنون میشم تو همین تاپیک جواب بدید .

اون خط رو ازتون گرفتند حالا قیمت اون رو از بدهی کم می کنند و باید باقی بدهیتون رو بدید. شمارتون هم به احتمال واگذار شده بله باید خط جدید بگیرید ولی دعا کنید که pcm نباشه.
ودم سرویس دهنده ها فقط گرون تر از بازار هست.
برای خانه 128 به بالا نمی دهند. دانشجو باشید هر چی دوست داری میتونی بگیری ولی کو پولش.
آپلود + دانلود = حجم مصرفی. باز دید صفخات هم آپلود داره و هم دانلود.

dsa dsa
24-03-2010, 15:21
pcm چیه قضیه اش ؟

davood.2008
24-03-2010, 15:30
دوست عزیز من هم دانشجو هستم
برای خونه 512 گرفتم البته با پهنای باند 2 گیگ چون دانلود ندارم و بیشتر تو اینترنت چرخ می زنم برام کافیه تازه اگه تموم شد بم گیگ اضافه هم می دن

یه پیشنهاد اگه خواستی بگیری زیر 512 اصلا به صرفه نیست

یا علی ...

saman3230
24-03-2010, 15:42
pcm چیه قضیه اش ؟

PCM یعنی خط شما امکان برقراری ADSL رو نداره یا به قول گفتی پورت نمیشه !!

Ehsan PCbase
24-03-2010, 15:55
اون خط رو ازتون گرفتند حالا قیمت اون رو از بدهی کم می کنند و باید باقی بدهیتون رو بدید. شمارتون هم به احتمال واگذار شده بله باید خط جدید بگیرید ولی دعا کنید که pcm نباشه.
ودم سرویس دهنده ها فقط گرون تر از بازار هست.
برای خانه 128 به بالا نمی دهند. دانشجو باشید هر چی دوست داری میتونی بگیری ولی کو پولش.
آپلود + دانلود = حجم مصرفی. باز دید صفخات هم آپلود داره و هم دانلود.

pcm چی هست ؟
پس اگر مودم رو خودم بگیرم بهتره ؟
یه اگهی دیدم زده بود اینترنت 512 ماهانه 9200 با حجم 3 گیگ .
قیمتش خوبه ؟
ولی یه ساعاتی از شب رایگان هست . درسته ؟

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

نه ببخشید با حجم 1 گیگ

nitro
24-03-2010, 16:03
PCM: مخابرات در سالهای اخیر به خصوص در مناطق مرکزی شهر به جای توسعه شبکه کابلی از شیوه خاصی به نام PCM (Pulse Code Modulation) جهت افزایش ظرفیت خطوط استفاده نموده است که در این شیوه ظرفیت هر کابل به چندین خط تلفن ثابت اختصاص داده می شود.
اگرچه این شیوه توان پاسخگویی به نیاز گفتگوی تلفنی و انتقال صدا را برای مشترکان فراهم می‌کند، اما به دلیل تقسیم ظرفیت یک کابل امکان استفاده و اشتراک اینترنت ADSL برای مشترکانی که خطوط تلفن آنها با این شیوه فراهم شده است، وجود نخواهد شد. همچنین این خطوط در اتصال Dailup به شبکه های اینترنت نیز مشکلاتی را برای مشترکان ایجاد می‌کنند و عموما سرعت اتصال مشترکان این گونه خطوط پایین تر از 33.6 کیلو بیت است.

مودم رو خودتون بگیرید بهتره
البته میگن 9200، وقتی میری اونجا آبونمان و مالیات مخابرات رو هم میکشن روش و قیمت اصلی رو میگن

من الان از شاتل استفاده میکنم فقط به خاطر سرویس شبانه و اینکه شرکت پدر مادر داریه
512 - 3 گیگ + 1 تا 7 صبح رایگان
شبی نزدیک به 1 گیگ میشه دانلود کرد :27:

mary83
24-03-2010, 16:04
حجم 1 گیگ !!! شما با 512 واقغی اگه تونستی با 1 گیگ 1 ما ه دوم بیاری من جایزه می دم بهت

sei_pm
24-03-2010, 16:24
PCM:
من الان از شاتل استفاده میکنم فقط به خاطر سرویس شبانه و اینکه شرکت پدر مادر داریه
:27:

واقعا که چندتا پدر مادر داره این شرکت کافی هست به تاپیکهای داخل امضاء من مراجعه کنید تا تعدادش دستتون بیاد.

Ehsan PCbase
24-03-2010, 16:28
PCM: مخابرات در سالهای اخیر به خصوص در مناطق مرکزی شهر به جای توسعه شبکه کابلی از شیوه خاصی به نام PCM (Pulse Code Modulation) جهت افزایش ظرفیت خطوط استفاده نموده است که در این شیوه ظرفیت هر کابل به چندین خط تلفن ثابت اختصاص داده می شود.
اگرچه این شیوه توان پاسخگویی به نیاز گفتگوی تلفنی و انتقال صدا را برای مشترکان فراهم می‌کند، اما به دلیل تقسیم ظرفیت یک کابل امکان استفاده و اشتراک اینترنت ADSL برای مشترکانی که خطوط تلفن آنها با این شیوه فراهم شده است، وجود نخواهد شد. همچنین این خطوط در اتصال Dailup به شبکه های اینترنت نیز مشکلاتی را برای مشترکان ایجاد می‌کنند و عموما سرعت اتصال مشترکان این گونه خطوط پایین تر از 33.6 کیلو بیت است.

مودم رو خودتون بگیرید بهتره
البته میگن 9200، وقتی میری اونجا آبونمان و مالیات مخابرات رو هم میکشن روش و قیمت اصلی رو میگن

512 - 3 گیگ + 1 تا 7 صبح رایگان
شبی نزدیک به 1 گیگ میشه دانلود کرد :27:

من با این خط سرعت دیال اپم 50.6 پود البته وقتی دوشاخه تلفن رو می کشیدم ولی وقتی نمی کشیدم سرعت همون 33.6 بود که البته در این حالت گاهی به 46 هم می رسید .
پس pcm‏ نبوده؟
این شرکت شاتل فقط برای تهرانه ؟

Ehsan PCbase
24-03-2010, 16:33
حجم 1 گیگ !!! شما با 512 واقغی اگه تونستی با 1 گیگ 1 ما ه دوم بیاری من جایزه می دم بهت

یعنی با این سرعت همون بازدید از صفحات کلی از حجم کم میکنه یا نه به دلیل اینه که ادم راغب میشه دانلود بیشتری کنه و از این بابت حجم مصرف میشه ؟

هشت بهشت
24-03-2010, 16:51
یعنی با این سرعت همون بازدید از صفحات کلی از حجم کم میکنه یا نه به دلیل اینه که ادم راغب میشه دانلود بیشتری کنه و از این بابت حجم مصرف میشه ؟

هر دو . هرصفحه اینترنتی را که باز میکنی از حجم ترافیکت کم میشه . مرتب هم وسوسه میشی دانلود کنی.

من سری اولی که ADSL گرفتم ( سرعت 1 مگ با 6 گیگ ترافیک 3 ماهه ) با وجود اینکه فیلم و فایل های پر حجم دانلود نکردم ، یک ماه و نیم این 6 گیگ تموم شد .

alfa_df2000
24-03-2010, 17:11
سلام

سال نو شما عزیز نیز مبارک

اگر اینترنت می خواهی استفاده کنی چندتا راه هستش که بهت توضیح می دهم :

-----------------------

1: استفاده از اینترنت ماهوا-ره ای با حداقل هزینه

با سرعت دانلود 50 الی 60 کیلوبایت ( پهنای 512 کیلوبایت نامحدود ) البته وقتی مک ( MAC ) استفاده کننده اش زیاد

شود سرعت بر روی 14 کیلوبایت در حداقل خودش می رسه .

البته سرعت دانلود صبح ها خیلی عالی هستش و حداکثر هستش .

ماهانه = 8 هزار تومان

برای باز کردن صفحات حجیم و دانلودهای کوچک خیلی عالی هستش .

------------------------

2: برای دانلودهای حجیم هم سرویس های ارزان الان روی ماهوا-ره NSS6 خیلی خیلی زیاد شده و روز به روز

قیمت کاهش پیدا می کنه خصوصا سرویسهای روی سیستم S2 با سرعت های بسیار بالا از 2 مگابایت 8 و 12

مگابایت - البته سرعت های بالاتر هم هستش .

-------------------------

برای استفاده از اینترنت ماهوا-ره ای یک طرفه به موراد زیر نیاز دارید :

کارت دی-وی بی ( 3 تا کار بسیار مفید برات انجام می ده که به همه چیز می خوره و گور بابای ISP )
از جمله دانلود افلاین رایگان . دانلود شبی حداقل 30 الی 80 گیگابایت فیلم و نرم افزار جدید و هرچی که دلت بخواد.
این مزایا مفید کارت هستش . و شبکه های ماهوا-ره ای رو هم می تونی توی کامپیوتر نگاه کنی .

دی-ش ماهوا-ره
یک اینترنت adsl
البته adsl 64kb حجمی با محدودیت یک گیگابایت برای یک ماه کاملا مناسب هستش . که هزینه اش در می یاد
فکر کنم 4 یا 5 هزار تومان . یا ارزونتر . برای دانلودهای کوچک .

---------------------------

هزینه کل اینترنت برای یک ماه می شود : 8+4 = 12 هزار تومان

هر چقدر می خواهی صفحه باز کن و دانلود کوچک انجام بده .

در ضمن هیچ محدودیتی هم نداری و نمیخواد که دانشجو باشی یا نباشی:31::27:

هزینه تلفن به خاطر استفاده از اینترنت هم که نخواهی داشت .

--------------------------------

موفق باشید .

Ehsan PCbase
24-03-2010, 18:47
هر دو . هرصفحه اینترنتی را که باز میکنی از حجم ترافیکت کم میشه . مرتب هم وسوسه میشی دانلود کنی.

من سری اولی که ADSL گرفتم ( سرعت 1 مگ با 6 گیگ ترافیک 3 ماهه ) با وجود اینکه فیلم و فایل های پر حجم دانلود نکردم ، یک ماه و نیم این 6 گیگ تموم شد .

خب دانلود رو میشه گذاشت برای شب که رایگان هست .
پس به نظر شما من چه سرعت و حجمی بگیرم ؟!
به غیر از وبگردی عادی ، دانلود و اپلود خیلی دارم .
الان واقعا 1 مگ میدن ؟

هشت بهشت
24-03-2010, 18:58
خب دانلود رو میشه گذاشت برای شب که رایگان هست .
پس به نظر شما من چه سرعت و حجمی بگیرم ؟!
به غیر از وبگردی عادی ، دانلود و اپلود خیلی دارم .
الان واقعا 1 مگ میدن ؟

بله . 1مگ میدن ( البته با جواز کسب یا ثبت شرکت / قبلا با گواهی اشتغال به تحصیل هم میدادند اما با این جریانات اخیر دیگه نمیدن ) .

نظر من صبانت هست . البته 1 مگ . ( نظر دیگر دوستان را هم بپرس ) . خود من صبا 1 مگ دارم و راضی ام .

میزان ترافیک هم بستگی به جیبت داره .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dsa dsa
24-03-2010, 18:59
از کجا باید بفهمیم pcm هست یا نه ؟؟

joe_satriani
24-03-2010, 19:27
منم صبانت دارم و ازش راضيم!! خيلي خوبه.

Big-travian
24-03-2010, 19:54
سلام

سال نو شما عزیز نیز مبارک

اگر اینترنت می خواهی استفاده کنی چندتا راه هستش که بهت توضیح می دهم :

-----------------------

1: استفاده از اینترنت ماهوا-ره ای با حداقل هزینه

با سرعت دانلود 50 الی 60 کیلوبایت ( پهنای 512 کیلوبایت نامحدود ) البته وقتی مک ( MAC ) استفاده کننده اش زیاد

شود سرعت بر روی 14 کیلوبایت در حداقل خودش می رسه .

البته سرعت دانلود صبح ها خیلی عالی هستش و حداکثر هستش .

ماهانه = 8 هزار تومان

برای باز کردن صفحات حجیم و دانلودهای کوچک خیلی عالی هستش .

------------------------

2: برای دانلودهای حجیم هم سرویس های ارزان الان روی ماهوا-ره NSS6 خیلی خیلی زیاد شده و روز به روز

قیمت کاهش پیدا می کنه خصوصا سرویسهای روی سیستم S2 با سرعت های بسیار بالا از 2 مگابایت 8 و 12

مگابایت - البته سرعت های بالاتر هم هستش .

-------------------------

برای استفاده از اینترنت ماهوا-ره ای یک طرفه به موراد زیر نیاز دارید :

کارت دی-وی بی ( 3 تا کار بسیار مفید برات انجام می ده که به همه چیز می خوره و گور بابای ISP )
از جمله دانلود افلاین رایگان . دانلود شبی حداقل 30 الی 80 گیگابایت فیلم و نرم افزار جدید و هرچی که دلت بخواد.
این مزایا مفید کارت هستش . و شبکه های ماهوا-ره ای رو هم می تونی توی کامپیوتر نگاه کنی .

دی-ش ماهوا-ره
یک اینترنت adsl
البته adsl 64kb حجمی با محدودیت یک گیگابایت برای یک ماه کاملا مناسب هستش . که هزینه اش در می یاد
فکر کنم 4 یا 5 هزار تومان . یا ارزونتر . برای دانلودهای کوچک .

---------------------------

هزینه کل اینترنت برای یک ماه می شود : 8+4 = 12 هزار تومان

هر چقدر می خواهی صفحه باز کن و دانلود کوچک انجام بده .

در ضمن هیچ محدودیتی هم نداری و نمیخواد که دانشجو باشی یا نباشی:31::27:

هزینه تلفن به خاطر استفاده از اینترنت هم که نخواهی داشت .

--------------------------------

موفق باشید .
برای قیمت هایی که گفتی مدرک بیار
یا سایتشو بگو:5:

Ehsan PCbase
24-03-2010, 19:56
اره باید از کجا مطمئن شیم خطی که میگیریم pcm‏ نیست ؟ اگر pcm ‎‏ بود باید چیکار کرد؟
صبا نت تعرفه ش چطور هست ؟
بی زحمت ادرس سایتش رو بدید .
به من که دانشجو هستم 1 مگ میدن ؟
من دانلود و اپلود رو می زارم برای ساعت رایگانش در نتیجه حجم زیادی مصرف نمی کنم .
پس حجم کم می گیرم .
یه سوال : ایا استفاده از پ.ر.و.ک..س.ی برای دور زدن سایت ها بیشتر از حالت معمولی از حجم کم میکنه ؟

alfa_df2000
24-03-2010, 20:09

عزیزجان مدرک نمی خواهد . معلومه تازه کار هستی .:31:

بنده خودم توی این کار هستم .

و الان هم دارم استفاده می کنم البته سرعت بالا دارم برای دانلودهای حجیم .

بهتره به انجمن های دانلود سر بزنی یا خواستید بنده کمکتون می کنم ( پیام خصوصی بده چون معرفی شخصی

یا فروش ممنوع هستش در فروم ) البته بعد از تعطیلات و اینکه تا 1 اردیبهشت دارم می رم مسافرت .

اگر خواستی پیام بده .1 اردیبهشت که برگشتم در خدمتم .

یا عجله دارید به انجمن های دیگر دانلود دی - وی بی بروید یه چندتا از دوستان قدیمی در حال فروش هستند

و اینکه کاملا تضمینی هستش . به یک بار امتحانش می ارزه پشیمان نمی شوید .:11:

موفق باشید .

Ehsan PCbase
24-03-2010, 20:20
اینترنت ماهوارو ای دردسرش زیاده و نمی صرفه . از تهیه وسائل بگیر تا تنظیمات و ...

هشت بهشت
24-03-2010, 20:21

برای اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sei_pm
24-03-2010, 20:34
عزیزجان مدرک نمی خواهد . معلومه تازه کار هستی .:31:

بنده خودم توی این کار هستم .

با کدوم ID توی اینکار هستی؟
نکنه می خوای بگی عبود هستی و ما خبر نداریم.

Big-travian
24-03-2010, 21:14
من دو ساله --- دارم و دانلود افلاین:5:
اینترنت ماهواره ای زیر 100 تومن وجود نداره
مگر به صورت مشترک مثل گروها که بدرد نمیخوره:13:
زیر 50 هم همگی share هستن:13:

shahyar_2005
24-03-2010, 21:42
من دو ساله --- دارم و دانلود افلاین:5:
اینترنت ماهواره ای زیر 100 تومن وجود نداره
مگر به صورت مشترک مثل گروها که بدرد نمیخوره:13:
زیر 50 هم همگی share هستن:13:

دوست خوبم می شه بگی چرا وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا استفاده کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاملا معلوم هستش که مبتدی هستی برادر من .
اول کمی تحقیق و بعد در مورد موضوع نظر بدهید .:11:
این اینترنتی که ایشون گفتند وجود دارد و همه جا هم می فروشند و با قیمت 9 یا 10 هزار تومان-گرچه فکر کنم
ایشون 1 یا 2 هزار تومان ارزونتر می دهند
در ضمن دردسرش کاملا کم تر از دردسر مخابرات هستش.

Big-travian
24-03-2010, 21:54
دوست خوبم می شه بگی چرا وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا استفاده کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاملا معلوم هستش که مبتدی هستی برادر من .
اول کمی تحقیق و بعد در مورد موضوع نظر بدهید .:11:
این اینترنتی که ایشون گفتند وجود دارد و همه جا هم می فروشند و با قیمت 9 یا 10 هزار تومان-گرچه فکر کنم
ایشون 1 یا 2 هزار تومان ارزونتر می دهند
در ضمن دردسرش کاملا کم تر از دردسر مخابرات هستش.
گفتم که 2 ساله دارم از نوع افلاین استفاده میکنم:31:
شما مبتدی هستی که نمیدونی اون قیمت send رو نداره
و تازه اگر هم share نباشه:5:

KING_DESIGNER
24-03-2010, 21:56
سلام
دوست خوبمون داش مهرداد38 توی همین فروم از این سرویس استفاده میکنند و ماهی 15 تومن پرداخت کردند !
سرویس 2 گیگ حجمی و 512 نامحدود دارند که اول باید 2گیگ حجمی رو استفاده کنند وبا سرعت 2 مگ برایشون این سرویس برقراه بعد از این که حجمشون تموم شد میتونن از سرویس 512 نامحدود استفاده کنند اقای شهریار درست میگوند لطفا بحث رو هم به تاپیک مربوط به اینترنت دوربرد ببرید
در ضمن جای هیچ شک و شبهه ای هم نیست چون خود منم اگه خدا بخواد و مطمئن بشم که مخابرات سرویس 512 به دست ملت نمیده در اسرع وقت میخوام برم سروقت همین اینترنت ولی قبلش میخوام دو طرفه رو چک کنم که بعد از همین تعطیلات یه تماسی باید با یه ارگانی بگیرم از طریق حقوقی پیگیریش کنم ببینم مارا چیه چون اینترنت دوطرفه ارزونتر هم درمیاد و احتیاجی به مودم و adsl برای ارسال نداره ولی متاسفانه در این کشور عزیمون تا بخوای استفاده کنی انگ جاسوسی بهت میزنن باید برم سر وقت اون ارگان مخصوص ببینم ماجرا چیه . وگرنه ناچارا از اهمین سرویس یه طرفه استفاده میکنم.
سئوالی بود در تاپیک مربوط به اینترنت دوربرد در خدمتم/

Ehsan PCbase
24-03-2010, 22:28
اره باید از کجا مطمئن شیم خطی که میگیریم pcm‏ نیست ؟ اگر pcm ‎‏ بود باید چیکار کرد؟

من دانلود و اپلود رو می زارم برای ساعت رایگانش در نتیجه حجم زیادی مصرف نمی کنم .
پس حجم کم می گیرم .
یه سوال : ایا استفاده از پ.ر.و.ک..س.ی بیشتر از حالت معمولی از حجم کم میکنه ؟

کسی جواب نمیده ؟

Big-travian
24-03-2010, 22:28
سلام
دوست خوبمون داش مهرداد38 توی همین فروم از این سرویس استفاده میکنند و ماهی 15 تومن پرداخت کردند !
سرویس 2 گیگ حجمی و 512 نامحدود دارند که اول باید 2گیگ حجمی رو استفاده کنند وبا سرعت 2 مگ برایشون این سرویس برقراه بعد از این که حجمشون تموم شد میتونن از سرویس 512 نامحدود استفاده کنند اقای شهریار درست میگوند لطفا بحث رو هم به تاپیک مربوط به اینترنت دوربرد ببرید
در ضمن جای هیچ شک و شبهه ای هم نیست چون خود منم اگه خدا بخواد و مطمئن بشم که مخابرات سرویس 512 به دست ملت نمیده در اسرع وقت میخوام برم سروقت همین اینترنت ولی قبلش میخوام دو طرفه رو چک کنم که بعد از همین تعطیلات یه تماسی باید با یه ارگانی بگیرم از طریق حقوقی پیگیریش کنم ببینم مارا چیه چون اینترنت دوطرفه ارزونتر هم درمیاد و احتیاجی به مودم و adsl برای ارسال نداره ولی متاسفانه در این کشور عزیمون تا بخوای استفاده کنی انگ جاسوسی بهت میزنن باید برم سر وقت اون ارگان مخصوص ببینم ماجرا چیه . وگرنه ناچارا از اهمین سرویس یه طرفه استفاده میکنم.
سئوالی بود در تاپیک مربوط به اینترنت دوربرد در خدمتم/
اکانت 15 هزار تومنی وجود نداره
اگه داشت همینجا معرفی میکردند
البته از شرکت خارجی :31:

هشت بهشت
24-03-2010, 23:22
صبا نت تعرفه ش چطور هست ؟
بی زحمت ادرس سایتش رو بدید .
پس حجم کم می گیرم .
یه سوال : ایا استفاده از پ.ر.و.ک..س.ی برای دور زدن سایت ها بیشتر از حالت معمولی از حجم کم میکنه ؟

برای اینکه بفهمی خطی که گرفتی pcm هست یا نه ، : اگه یکی از سرویس دهنده های ADSL پیش شماره تو پشتیبانی کنه یعنی pcm نیست . ( یا اگه مخابرات پشتیبانی کنه یعنی pcm هست ) / اگه اشتباه می گم دوستان تصحیح کنند.

تعرفه های صبا نسبتا خوبه . اما بستگی به جیب داره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای اینکه مطمئن بشی به دانشجو ها ( با گواهی اشتغال به تحصیل ) 1 مگ میدن یا نه ، یه تلفن ساده به شرکت بزن . ( اگه یکم خودتو لوس کنی بهت میدن . :27: )

در مورد پ * روکسی دوستان اطلاعات بیشتری دارند

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

راستی صبا سرویس 2 مگ هم راه انداخته

KING_DESIGNER
24-03-2010, 23:24
دوست عزیز 15 تومنی معلومه وجود نداره چون اینجا ایرانه !
ولی همچین سرویسی از اکانت ایزی اسکای هست به قیمت 8 دلار ! که وقتی دلالی این کاسبهای ایرانی هم روی این قضیه حساب کنیم میشه 15 تومن حتی 13 تومینش هم هست ! خواستی بگو شمارشو بهت بدم.

shahyar_2005
25-03-2010, 00:13

دوست خوبم پرو-کسی فقط به صورت یک ژنراتور می ماند که ای پی درخواستی شما رو به سرور پرو-کسی

دهنده می فرستد و در انجا ای پی مخفی و سایت باز شده به شما پس داده می شود .

پس فرقی نمی کند صبح تا شب از پرو-کسی استفاده کن همان حجمی که از اینترنت استفاده می کنی کم می

شود. در ضمن اگر از وی- پی ان می خواهی استفاده کنی هم باز هم فرقی نمی کند.

در واقع پرو-کسی فقط فقط واسط هستش. تا شما بدون محدودیت باشی

موفق باشید.

Ehsan PCbase
25-03-2010, 08:48
ممنونم از شما و دوستان دیگری که تا اینجا راھنمایی کردن .
یه سوال دیگه : ایا صبا نت می تونه من رو کنترل کنه که چه سایت هایی میرم ؟
مثلا اگه رفتم سایت ب.ی ب.ی س.ی فارسی یا بالا..ترین نیاد خرمو بگیره ؟!

هشت بهشت
25-03-2010, 11:56

این ISP ها اینقدر مشتری دارند ( و میشه گفت همه به این جور سایت ها و خفن تر از اونها سر میزنند ) که نمی تونند تک تک کنترل کنند .

مگه اینکه اقدام ضد ا*منیتی یکنی که حسابت با ا*طلاعات :18:هست .

shahyar_2005
25-03-2010, 13:00

دوست خوبم هر سایتی که فیل-تر هستش شما فقط با پروک-سی می توانی وارد ان شوی

پس وقتی با پروک-سی وارد می شوی ای پی مخفی می شود و هیچکس نمی داند که شما کجا هستید.

پروک-سی از نوع نرم افزار یا وب یا وی-پی ان کاملا امنیتی هستند و کسی نمی تواند بفهمد که شما کجا هستید.

در حالت ازاد ( بدون استفاده از پروک-سی ) که وارد سایتی می شوی ای پی سایت درخواستی شما از طریق تلفن به

سرور ISP و مخابرات می رود و پاسخ درخواست شما داده می شود.

در این صورت کاملا می توانند بفهمند که شما چه کار می کنید.

ایمیل ها هم اینگونه پیگیری می شوند