PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای دیدن کانار های ماهواره ای

leon scott kendy
24-03-2010, 13:00
سلام بچه ها من دنبال نرم افزاری هستم که بشه باهاش از اینترنت کانار های ماهواره ای رو دید
من م یخوام این کانال رو باهاش ببنم نم یدونم کجایی هست ولی اسمش اینه
WOWOW

ask_bl
24-03-2010, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Super Internet TV allows you to watch 2200 live television channels and listen to 5000 online radio stations from 100 countries. There is no need for a TV Tuner card because all the channels are streamed through your Internet connection.

All you need is a Windows PC and an Internet connection. You can also record your favorite programs at will. Super Internet TV is ideal for people interested in alternative programming, learning languages, foreign cultures, entertainment, sports or news.

Features:
- Watch 2000 Internet TV
- Listen to 5000 radio stations
- No special hardware required
- Very Easy-to-Use Interface
- No PC knowledge required
- Recording Internet TV channels and radio stations
- Resizable screen, including full-screen mode
- Automatic channel list updates
- Your own personal favorite list
- Advance filtering
- Faster video stream loading
- More reliable connection
- Works anywhere in the world

Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
24-03-2010, 13:20
سلام بچه ها من دنبال نرم افزاری هستم که بشه باهاش از اینترنت کانار های ماهواره ای رو دید
من م یخوام این کانال رو باهاش ببنم نم یدونم کجایی هست ولی اسمش اینه
WOWOW

اگه صرفا براي اين كانال ميخواين ميتونيد از پخش online استفاده كنيد و اگه يه سرچ تو گوگل كنيد,ميتونيد برنامه live رو ببينيد ولي اگه براي همه كانالها مي خواين برنامه هاي زيادي براي اين كار هست,مثل
super internet tv,online tv player,...كه ميتونيد ازشون استفاده كنيد.
در ضمن نرم افزاري كه دوستمون معرفي كردن اون كانالي رو كه شما ميخواين نداره.

hasibi01
24-03-2010, 21:16
تلویزیون دیدن از طریق اینترنت باعث نمام شدن حجم دانلود نمیشه؟؟؟ :13:

ask_bl
24-03-2010, 21:42
تلویزیون دیدن از طریق اینترنت باعث نمام شدن حجم دانلود نمیشه؟؟؟ :13:
چرا Recieve محسوب میشه !اتفاقا حجم قابل توجهی هم هست .

leon scott kendy
24-03-2010, 21:45
اگه صرفا براي اين كانال ميخواين ميتونيد از پخش online استفاده كنيد و اگه يه سرچ تو گوگل كنيد,ميتونيد برنامه live رو ببينيد ولي اگه براي همه كانالها مي خواين برنامه هاي زيادي براي اين كار هست,مثل
super internet tv,online tv player,...كه ميتونيد ازشون استفاده كنيد.
در ضمن نرم افزاري كه دوستمون معرفي كردن اون كانالي رو كه شما ميخواين نداره.

دوست من من دنبال این کانال هستم می توانی بهم کمک کنی من خودم گشتم نتوانستم چیزی پیدا کنم
دنبال این کانال هستم فقط
WOWOW

shahyar_2005
24-03-2010, 21:45
برادر من چرا از دی وی بی استفاده نمی کنی؟؟؟؟؟

خیلی راحت هر کانالی رو می توانی ببینی ( البته باید اکانت سی سی کم داشته باشی که سه ماه می شود 24 هزارتومان).

بهترین پکیج ها رو هم باز می کنه مثل پریمیر و اسکای و کانال مثبت و نوا و در کل 95 درصد شبکه ها.

هرچی بخواهی هستش هم نگاه کن و هم ضبط کن.

انلاین به درد کشورهای پیشرفته می خوره نه کشوری مثل ایران اون هم با این سرعت افتضاح.

در ضمن توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هر کانالی بگی هستش و سرعتشم خیلی خوب کار می کنه.

سربلند باشید.

Dew Drop
24-03-2010, 23:02
دوست من من دنبال این کانال هستم می توانی بهم کمک کنی من خودم گشتم نتوانستم چیزی پیدا کنم
دنبال این کانال هستم فقط
WOWOW

سلام
از لينك زير ميتونيد ببينيد.

hasibi01
25-03-2010, 12:45
راهی وجود نداره که بشه بدون استفاده از حجم دانلود کانالهای ماهواره و یا ایران رو دید؟؟؟ :13:

leon scott kendy
25-03-2010, 18:34
راهی وجود نداره که بشه بدون استفاده از حجم دانلود کانالهای ماهواره و یا ایران رو دید؟؟؟ :13:
نه فکر نکنم راهی باشه من که بلد نیستم اگه بقیه دوستان بلدن کمکی کنند و بگن

Masоud
26-03-2010, 08:48
سلام

شما وقتی داری کانال ها رو تماشا میکنی انگار داری فیلم می بینی و جز دریافت یا همون Receive محسوب میشه و حجم زیادی رو میگیره.

موفق باشید :40:

sahand_loietive
03-06-2010, 19:55
اصلا دیدن ماهواره با اینتزنت به صرفه نیست

درضمن با هر سرعتی هم نمیشه دید چون مدادم قطع و وصل میشه

اینترنتون هم باید محدودیت دانلود نداشته باشه چون بعد چند روز خیلی زود محدودیت تموم میشه

عطارد
07-06-2010, 23:48
در مرورگر " گوگل کروم " یک افزونه هست به نام Chrome TV که باهاش میشه بیش از 3000 تا از کانال های ماهواره ای سرتاسر دنیار رو با کیفیت خیلی خوب دید.
میشه از اینجا دانلودش کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم توضیحاتش :
Chrome TV is a free plug-in to watch online TV direct from your browser. With more than 3,000 TV channels from all over the world, this is best way to easily watch TV on your computer. All the channels you love – sports, music, news, movies, lifestyle, entertainment, movies and more – in one small icon on your browser. Simple, no registration needed and 100% safe.