PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه‌ی مردان آهنین

jamshidjap
23-03-2010, 22:37
سلام

تو اين تاپيک لطفا نظراتتون رو در مورد اين مسابقه بگين ...

ممنون

jamshidjap
23-03-2010, 22:43
به نظر من اين مسابقه در دو سال اول بسيار عالي بود ... اما رفته رفته ، سال به سال کيفيتش اومد پايين ؛ تا جاييکه امسال شاهد بي کيفيت ترينش هستيم...

طراحي دکور بسيار مبتديانه و غير استاندارد ...

زمان بندي بسيار بد ...

سوتي هاي مجري و داور ...

حرکات بچه گانه ورزشکاران...

اشتباهات داوران در تايم گيري ، طوري که حتي اقدام به مخفي کردن اين موضوع هم نميکنند و با کمال آرامش اشتباه خود را اعلام ميکنند...

ولي در کل ، حداقلش اين موارد باعث نقش بستن خنده بر روي لبان بينندگان ميشه که خود اين موضوع ميتونه از نکات مثبت اين برنامه باشه ...

به نظر من اين مسابقه به نوعي دچار روزمرگي شده و هر سال مجريان و داوران به خصوصي دعوت ميشن ... خيلي خوبه که يه تغيير اساسي تو نحوه برگزاري اين مسابقه صورت بگيره

smartexploit
23-03-2010, 23:20
امسال نفر اول مسابقات مردان آهنين 1389 روح اللاه داداشي شده , رضا قرائي هم حذف شده , مهراب فاطمي هم ششم يا هفتم شده , كي باورش ميشه؟

Fate2646
24-03-2010, 14:19
اصلا کسی دیگه این مسابقاتو نگاه میکنه ؟واقعا لازمه هر سال این مسابقه بخش بشه به نظر من دیگه اصلا هیچ جذابیتی نداره انگار همون مسابقاتسالای پیشو داری میبینی

S0R3N4
24-03-2010, 21:47
سلام
بچه ها
دیروز روح الله داداشی رو دیدم!ازش پرسیدم که کی قهرمان شد:

گفت من قهرمان شدم!ازش پرسیدم مهراب چکار کرد گفت هفتم شد و ازش پرسیدم رضا قرائی چندم شد و در حین نا باوری گفت که تو دور مقدماتی حذف شد!من که دهنم واز موند وقتی شنیدم...:41:

شهرام_ایرانی
24-03-2010, 22:05
یعنی این مهراب خودش خیلی خراب کرد
یک سال بازی کرد یک سال داور شد
یعنی به تمام معنا خودش رو خراب کرد

smartexploit
24-03-2010, 22:09
اصلا کسی دیگه این مسابقاتو نگاه میکنه ؟واقعا لازمه هر سال این مسابقه بخش بشه به نظر من دیگه اصلا هیچ جذابیتی نداره انگار همون مسابقاتسالای پیشو داری میبینی

به نظر من جذابترين قسمتش , پشت صحنشه

ElmO
25-03-2010, 22:14
یه مجری خیلی تاثیر داره توی یه همچین برنامه ها و مسابقاتی ..
توی این مسابقات مجری باید کارشناس هم باشه !
باید حداقل یه بار زیر اسکات رفته باشه ! .. یه دوتا دمبل و هالتر دستش گرفته باشه ! ..
که بفهمه باید چجوری و از چی حرف بزنه با ورزشکار ..
ورزشکاری که زیر اسکات 400 کیلویی جر خورده! رو ازش میپرسه سخت بود؟ .. !!!!

خنک ترین و مسخره ترین مجری هست این جاودانی ..
متاسفانه پارتی کلفت! باعث میشه همه جا باشه ..

یکی از دوستان صحبت جالبی کرده بود ..
میگفت واسه جذاب تر شدن مسابقات و بیشتر دیده شدن! ، یهو دیدی عمو پورنگو آوردن !
والا....

.

jamshidjap
26-03-2010, 00:12
اگه يادتون باشه سال اول مجري ، يه پسره بود خوشتيپ و خوش هيکل ، يه چيزليي از بدنسازي حاليش بود ... اون سال خيلي خوب بود ... بعدش ديگه گند زدن...

بعد در مورد تماشاچي ها ، ... مسخره ها ورداشتن سي چل تا بچه دبستاني اوردن که ورزشکارا رو تشويق کنن... انگار اومدن اردو ... يا سفر علمي ...

از اون طرف اون ليفتراکا و لودر ها رو نيگا ميکني ، .... واقعا افتضاح

resident_evil
26-03-2010, 00:23
بزرگترين نقطه ضعف اين مسابقات مجري برنامه هستش . اين يارو تو برنامه هاي فوتبالي مياد حال همه رو به هم ميزنه با اون طرفداري هاي مسخرش از يه تيم به خصوص تو اين برنامه هم كه كلا تخصصي نداره و يه وقتايي هم با يكي لج ميكنه و فقط ميخواد اونو خراب كنه . كلا بايد يه سري تغييرات اساسي بدن اون سالاي اول واقعا هيجان داشت اما الان 40 دقيقه ميشيني پاش هيچ احساسي نداري ! تماشاگراي برنامه هم كه اقعا جالبن . خواستن امسال مجبور نشن به كسي سكه بدن به خاطر بلند كردن 4 تا وزنه اومدن يه سري بچه رو آوردن از نوع مونث كه كسي نياد بگه من ميخوام اين item رو امتحان كنم تا سكه ببرم ! كلا تا اينجا فوق العاده مسخره بوده . ميخوان تنوع ايجاد كنن كلا گند ميزنن

rh.mohammad
26-03-2010, 00:33
مجری برنامه که واقعا داغونه .
ایتم ها خیلی تکراری شدن و واقعا خسته کنندن .
شرکت کننده ها هم که همونایین که از همون اول بودن . از الان معلومه کیا فینال میرسن .
دار مسابقه هم که خیلی تالوئه تیپ و هیکلش و خیلی هم بیحاله .
کلا باید از پایه درستش کنن .

اینا کلی خرج بدنشون میکنن و کلی پول خرج میکنن تا به اینجا برسن آخرش فقط به 4-5 نفرشون یه چیزی میدن . اگه از نظر مالی حمایت بشن مطمئنا رکوردای بهتری هم میتونن بزنن و قهرمانای جدیدتری رو هم میتونیم ببینیم

ali-07
26-03-2010, 12:26
بچه ها اينم از نتايج مسابقات من كه ديدم اعصابم خورد شد ،شما هم اگر حالتون گرفته ميشه نگاه نكنيد:
دوستان باز هم برای 2 سال پیاپی روح الله داداشی قهرمان مردان اهنین سال 89 شد.

اینم نتایج رتبه های اول تا پنجم

1-روح الله داداشی

2-مسلم دارابی

3-مهرداد باجلان

4-نقد علی اسماعیلی

5- محراب فاطمی

این نکته رو هم عرض کنم که رضا قرائی مصدوم میشه و از ادامه ی مسابقات باز میمونه.

این دوره مسابقات همراه با حاشیه های زیادی بوده از جمله اخراج شدن مجتبی ملکی به علت کتک کاری و چاقو کشی با برادر روح الله داداشی
و دعوای محراب فاطمی در فینال مسابقات با روح الله داداشی

خبر تائید شده است و دوستانی که در مسابقه ی فینال حضور داشته اند گقته اند
منبع هم:«
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:18::13:

sin2x=2sinxcosx
26-03-2010, 13:04
خوبه که در مورد یه برنامه همه با هم اتفاق نظر دارن .
واقعا خیلی ضایع اس این برنامه . چیزی هم که باعث میشه جذابیتش بیاد پایین این مجری بی حال و داور بی حال تر از اون هستش . من نمی دونم فوتبال چه ربطی به این مسابقه داره . تازه از فوتبال هم چیز زیادی سرش نمی شه .
"آقای جاودانی ... در این آیتم از مسابقه ورزشکاران ما باید از پنجه و زانوی بسیار قوی برخوردار باشند تا بتوانند به نحو احسن این قسمت را به پایان برسانند..... !!!! " :41:
بیش از اندازه ضایع و بی انرژی و .........
تماشاگرا هم که واقعا هیچی ...... :41:
من نمی دونم منظورشون از اوردن چند دختر بچه 8 ساله به این نوع مسابقات که همه شون مذکر و به طور میانگین 30 ساله هستن چه معنی ای داره .
دکوراسیون هم کلی اشکال داره .
حالا جدی جدی ملکی مابین مرحله 3 و 4 چاقوکشی کرد ؟

malaki_mall
26-03-2010, 13:30
من چند سال پیش شنیده بودم که خوردنگاه با فاطمی ها نسبت فامیلی داره و به همین بهانه هر دوره که فاطمی ها شرکت کنن قرایی ها شرکت نمی کنن.

این دوره هم که سنت شکنی شد دیدین همه قرایی ها یه جورایی مصلحتی حذف شدن.

به جز اولین دوره که اسمش قویترین مردان بود، اون دوره که تو شهرک سینمایی (هزاردستان بود) محشر بود و کشیدن واگن به متراژ 12 متر توسط رضا قرایی که مجتبی ملکی رو تو آخرین آیتم کشید پایین.

toolhelp
26-03-2010, 15:48
برنامه مزخرفيه ديگه مثل قبلنا ديدن نداره با آدماي تكراري از هر طايفه هم ميبيني 2 تا 4 تا شركت ميكنن برادر -پسر عمو امه دايي ......

از برادران دادشي و قرايي هيچوقت خوشم نيومد. ولي دارابي قابل تحمله.

در كل اميدوارم سازندگان اين برنامه مزخرف يه تكوني به خودشون بدن و باند بازي رو بذارن كنار و آدماي جديد بيارن مخصوصا مجري....

نميدونم آوردن تماشاگر خردسال اونم از نوع مونث براي مسابقه خشني مثل اين كه حتي ممكنه توش حوادث خيلي بدي اتفاق بيفته كار عاقلانه اي هست يا نه ! من اگه جاي پدر و مادر اون بچه ها بودم به هيچ وجه حاضر نميشدم بچمو بفرستم تا اين مسابقه رو از نزديك نگاه كنه !

ali-07
26-03-2010, 16:05
البته من بايد بگم كه واقعا از مسابقات 4-5 پيشش خوشم ميومد ،اما الان يه جوري شده كه هر سال يه سري چهره ها رو ميبينيم و همونا هم ميرن و فينال و هموناهم قهرمان ميشن ،با نظرتون در باره مجري موافقم خودنگاه هم كه ديگه هيچي با اون سوتي هايي كه ميده!!:41:

H A M A S
26-03-2010, 16:20
من چند سال پیش شنیده بودم که خوردنگاه با فاطمی ها نسبت فامیلی داره و به همین بهانه هر دوره که فاطمی ها شرکت کنن قرایی ها شرکت نمی کنن.

این دوره هم که سنت شکنی شد دیدین همه قرایی ها یه جورایی مصلحتی حذف شدن.

به جز اولین دوره که اسمش قویترین مردان بود، اون دوره که تو شهرک سینمایی (هزاردستان بود) محشر بود و کشیدن واگن به متراژ 12 متر توسط رضا قرایی که مجتبی ملکی رو تو آخرین آیتم کشید پایین.

اون دوره اول نبود
دوره اول مربوط به 10-12 سال پیش بود
مرحل اول مقدماتی بارفیکس بود
وزن کنده ای که میزدن 70 کیلو گرم بود!!
به نظم باید شرکت کننده خارجی رو هم شرکت بدن
یه جورایی یه تورنمنت بین المللی بشه

piremard
26-03-2010, 16:50
من نمی دونم منظورشون از اوردن چند دختر بچه 8 ساله به این نوع مسابقات که همه شون مذکر و به طور میانگین 30 ساله هستن چه معنی ای داره .

چیرلیدرز با دامنهای بلند و مقنعه + حضور بانوان در ورزشگاهها + رشد عقاید سکشوالیتی در بین باورهای نسل آینده + نمایش نسل رو به انقراض مرد :38:

mani_2004_2006
26-03-2010, 16:55
افتضاحه ! هیچ جذابیتی نداره :13:
این یارو جاودانی چی سرش میشه که باید بشه مجری این برنامه ؟ کاملا لوس و خنکه این مردک
هیچ تنوعی نداره . هر سال تکرار سال قبلی هست
تماشاگرا هم که ...
فقط بین آیتم ها یه نشون میده تماشاگرا رو و ... شق شق شق شق ( صدای دست ) :دی

به نظرم کلا باید همه چی عوض شه حتی این یارو داوره

امسال بعد از سالها، انتظاره طرفدارانه مسابقاته قویترین مردانه ایران به پایان رسید!

خبر این بود:
"بالاخره محراب فاطمی و رضا قرائی رو در روی هم به مسابقه میپردازن"

سالها بود كه، هر وقت برادران فاطمی در این مسابقات شركت میكردند، هیچ عضوی از خانواده برادرانه قرائی در این مسابقات حضور نمیافتند. و این قضیه در سالهای بعد، در مورد خانواده فاطمی نیز مصداق پیدا كرد.

اما امسال بالاخره مهراب فاطمی یكی از قویترین مردان جهان و ركوردار آسیا و ایران، حاضر شد با رضا قرائی یكی دیگر از قویترین مردان جهان و دارنده عناوین سومی و چهارمی جهان، رور در رو به رقابت بپردازند و به این همه شایعه و انتظار طرفدارانه این مسابقات، پایان بدند.

اما مسابقات امسال،
بسیار دور از انتظاره طرفدارانه این ورزش بود!

رضا قرائی مصدوم شد.
مهراب فاطمی پنجم شد.
مجتبی ملكی از مسابقات اخراج شد!
و روح الله داداشی قهرمانیه دوره ی گذشتش رو تكرار كرد.

نتایج و اتفاقاته بسیار عجیب!

اما قضیه از این قرار بود:

مجتبی ملكی دارنده چندین عناوین داخلی و آسیایی بعد اینكه با آمادگیه كامل در این مسابقات شركت كرده بود، (حتی برای این مسابقات، از شركت در مسابقات آسیایی انصراف داده بود. و نزدیك 36 كیلو از وزن خودشو برای آمادگی هر چه بیشتر در این مسابقات كم كرده بود) بعد از گذروندن 2 آیتم از دور مقدماتی، با برادره روح الله داداشی (قهرمان دوره قبل و این دوره مسابقات) درگیریه لفظی پیدا میكنه. و منجر به كتك كاری و استفاده از چاقو نیز میشه، و از این مسابقات اخراج میشه. و اولین شوك رو به این مسابقات وارد میكنه.

اما شوك بعدی كه تا حدود زیادی جذابیت این دوره از مسابقات رو گرفت،
مصدومیت رضا قرائی از 2 ناحیه ی مچ دست و پا بود. كه این هركول ایرانی رو نیز از مسابقات این دوره دور كرد.

اما مثل اینكه حواشی قرار نبود از این مسابقات دور بشه!

حاشیه ی بعدی،
درگیریه مهراب فاطمی و روح الله داداشی در دور فینال بود.

مهراب فاطمی كه انگیزه ی خودشو، یعنی مصدوم شدن كسیكه برای رقابت با اون پا به این مسابقات گذاشته بود (رضا قرائی) و درگیری با كسیكه تو این مسابقات جو بدی بر علیه اش تو اردوی مسابقات بین شركت كننده ها شكل گرفته بود (روح الله داداشی)، از دست داده بود،
دیگه فینال مسابقات رو جدی نگرفت، و منجر به پنجم شدنش شد!

بله.
سه هركول بزرگ ایرانی، در این مسابقات یكی پس از دیگری از دور خارج شدن تا نتیجه ی عجیبی در این دوره از مسابقات شكل بگیره:

نفر اول: روح الله داداشی
نفر دوم: مسلم دارابی
نفر سوم: مهرداد باجلان
نفر چهارم: اسماعیلی
نفر پنجم: مهراب فاطمی

malaki_mall
26-03-2010, 18:30
به نظر من قویترین مرد قیاس احمدیه که واسه بعضی از آیتم ها به خاطر قدش مشکل پیدا می کنه.

مسلم دارابی هم فوق العاده اس، خیلی با فیزیک و مرامش حال می کنم.(پارسال با بد شانسی محض دوم شد.)

OSEN
26-03-2010, 19:09
واقعا هر سال داره افت میکنه . من که امسال یه قسمتشم نشستم کامل نیگا کنم . با اون دکور و تماشاچیای افتضاح [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی امسال آیدین خطایی شرکت کرده یا نه ؟ خیلی با هیکلش حال میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piremard
26-03-2010, 19:11
صدا و سیما تصمیم گرفته در کلیه برنامه های تلویزیونی - بلی استثنا - "نقش خانواده" رو "پر رنگ" کنه .
این سیاست کاملا جدی و اجباریه . بخشیش از سوی "نهاد خانواده ریاست جمهوری" دیکته شده .
دکور این برنامه ، اجرای بقولی لوس ، پرهیز از حرکات "خشن" و آوردن تماشاگران دختر خردسال در برنامه و ... همگی از نمود های سیاسی-خانوادگی تلویزیون هست .
اگر یکروز دیدید بجای آهنگ ورزش و مردم موسیقی ویالون و تانگو پخش کردن یا تیم پرسپولیس به رنگ صورتی تغییر فرم داد تعجب نکنید ! چون سیاست صدا و سیما بسمت "خانواده" در اینجا منظور زن هست پیش می ره .
البته بنده هیچ دیفنسی علیه زنان ندارم . منظورم اینکه تلویزیون بصورت تک قطبی داره جلوی نیازهای طبیعت مردانه رو می گیره . اگر هم این شوی "مردان آهنین " رو هنوز نشان می دند ، یکی از عمده دلایلش تکیه بر "روحیه گذشت و پهلوانی و حمایت از خانواده" داره :2:

این نمایش از نظر من توهین به جنسیت مرد هست /

mostafa_360
26-03-2010, 19:18
خداییش امسال بهترین سالیه که این مسابقات برگزار میشه البته قبول دارم باید یه تجدید نظر در مورد مجری و داور برنامه بکنند.مجری برنامه اصلآ در حد و اندازه ی این مسابقه ی حرفه ای نیست اقای خودنگار هم بسیار خشک و بی روح هستند.
از این که فهمیدم امسال داداشی اول شده خیلی خوشحال شدم چون واقعآ کارش درسته مسلم دارابی هم بسیار دوست داشتنیه.اما به نظرم محراب فاطمی خودشو خراب کرد.اما یکی از موضوعاتی که منو خیلی ناراحت کرد انصراف دادن مجتبی ملکی توی 2 ایتم اخر بود که واقعآ بچه گانه بود.امیدوارم سال دیگه شاهد حضور بچه های جدیدتر باشیم و صد البته پدیده های جدیدتر.

masoudtr
26-03-2010, 23:22
وقتی باند بازی تا این حد تو تلویزیون ایران باشه همین میشه
چه دلیلی داره هر سال یک داور و یک مجری که هر دو تا هم مردم به ضعیف بودنشون معترفن حضور داشته باشن
اینا حتی نرفتن قوی ترین مردان جهان را ببینن
یکم الگو برداری کنن
یادمه 7-8 پیش قوی ترین مردان جهان را دیدم کفم برید الان اینا واقعا مسخره اش کردن احتمالا از سال بعد شاید دیگه برگزار نشه اگه خدا بخواد
همین سریال های دیگه را هم نگاه کنید همه همون هایی بودن که سال های قبل هم بازیگر سریال های نوروزی بودن اگه کسی سریال های طنز خارجی را نگاه کرده باشه اصلا این سریال های اب دو خیاری حالش را بهم میزنه
مشکل مردم ما اینه که محدود به همین صدا و سیما هستن و برنامه واقعی ندیدن که سطحشون بره بالا

C0OPeR
26-03-2010, 23:41
آخه یکی نیست بگه اون دختر بچه دبستانی چی میفهمه که آوردی نشوندی اونجا ! خجالت هم نمیکشن :41:
اینو هم دیگه همه میدونن (اسم نمیبرم) مجری و داور و چندتا از گنده ها که سال های پیش قهرمان میشدن چطوری مقام میاوردن و امسال خوشبختانه اکثرا تو دور مقدماتی حذف شدن . (دست هایی پشت پرده است) :27:

shiraz13
27-03-2010, 00:28
بچه ها من کالبد شکافی کردم دیدم آهنی در وجود بچه های عزیز نیست بیشتر هورمون هست
رضا قرایی مصدوم شد

iman_s
27-03-2010, 01:45
واقعا امسال خيلي به دردنخور شده.
مخصوصا با تماشاشي ها.قبلنا گردش علمي يا تفريحي يا سيرك و پارك ميبردند الان ميبرند ديدن گنده بك ها.
همونطور هم كه قبلا گفتند روح اله قهرمان ميشه.در خونشون پارچه تبريك زده بودند. جالبه كه پارسال تو محلشون پارچه زده بودند و تبريك نايب قهرماني رقيبش رو گفته بودند :دي

resident_evil
27-03-2010, 20:10
واقعا بايد تبريك گفت به اين ورزشكاران مثلا حرفه اي كه به راحتي مصدوم ميشن يكي انصراف ميده يكي حال نميكنه ادامه بده يكي خسته ميشه ول ميكنه !
كلا برنامه مضخرفيه .

MOHAMMAD2010
27-03-2010, 20:16
آره قبول دارم مجریش با دکورش افتضاحه
ولی کل برنامه بد نیست - اینقد گیر ندین دیگه !

C0OPeR
27-03-2010, 21:16
چند قسمت قبل همون آیتم آخری که باید وزنه روی زمین میکشیدن هیچکی کفش مخصوص آیتم رو نداشت . قرائی که داداشش تو همه آیتما آخر شده بود سریع رفت یه کفش آورد مخصوص همون آیتم : دی
خیلی راحت وزنه رو میکشید بدون اینکه سر بخوره ولی بازم نتونست تو اون آیتم اول شه :27:
یکی قدرت و استعدادشو داره ولی پول و تجهیزات نداره یکی هم مثل اینا ...

هشت بهشت
27-03-2010, 22:26
واقعا حیف شد رضا قرایی مصدوم شد .

این ماجرای دعوا و چاقو کشی راسته ؟

یادمه دوسال قبل هم همین حرف را درمورد مجتبی ملکی میزدن .

numberone
28-03-2010, 00:00
حیسن رسولی هم شهری ماستا:5::27:

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

اوخ ببخشید حسین رسولی:31:

sinath
28-03-2010, 00:24
یه برنامه تکراری با مجری و داور و ایتم ها و مراحل و بعضا شرکت کنندگان و دکوراسیون تکراری
من که فقط مرحله فینال رو می بینم یا بعضی نیمه نهایی ها
امسال هم روح الله داداشی قهرمان میشه ببینید کی گفتم!

far2009
28-03-2010, 09:50
مصدومیت رضا قرائی مشکوک بود. پاره شدن پوست کلی دردآور هست وای به حال پاره شدن عضله !

تقریبا میشه گفت این ها نمی خواهند قرائی را با فاطمی در یک مسابقه شرکت بدهند و این مسئله داره حال همه را میگیره ؟!!!

امسال بدترین دوره این مسابقات بود :13:

Arashdn
28-03-2010, 10:00
واقعا این دوره مهراب فاطمی شرکت کرده؟؟؟
یه سال داور شده یه سال شرکت کننده؟

ali-07
28-03-2010, 17:11
بله و امشب هم محراب هست هم طالشی

.::SMS::.
28-03-2010, 23:29
به نظرم من دیدن مراحل ابتدایی اتلاف وقته
فینال رو میبینم و گاها نیمه نهایی

ali-07
29-03-2010, 00:02
به نظرم من دیدن مراحل ابتدایی اتلاف وقته
فینال رو میبینم و گاها نیمه نهایی

امشب كه خيلي جال بود سه نفر نيمه نهايي رفتن ،فاطمي ،طالشي و شريفي يه پا فينال بود برا خودش!!:46:

S0R3N4
29-03-2010, 00:18
واقعا با مصدومیت قرائی خیلی این مسابقه از جذابیت افتاد
رضا واقعا غوله
بیاد قهرمانی رو باید بذارن کنار براش...
ولی حیف...

Arashdn
29-03-2010, 08:11
واقعا با مصدومیت قرائی خیلی این مسابقه از جذابیت افتاد
رضا واقعا غوله
بیاد قهرمانی رو باید بذارن کنار براش...
ولی حیف...
پارسال که قهرمان نشد .....

C0OPeR
29-03-2010, 08:22
ديشب كركر خند بود :27:
گروه مردان آهنين زنگ زده ... ولي رقابتش جالب بود .

Arashdn
29-03-2010, 08:39
ولی فاطمی دیگه اصلا مثل قدیم زور نداره ....
قدیما خیلی بهتر مسابقه میداد

ديشب كركر خند بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گروه مردان آهنين زنگ زده ... ولي رقابتش جالب بود .
آره ماشالله همه شون بالای 35 بودن
ولی خب به قول خودنگاه بازم مسن ها ....

far2009
29-03-2010, 10:16
جدا همه این اتفاقات توی ایران رخ می دهد

- توی یک گروه برخلاف قوانین 3 نفر صعود می کنند !

- توی یک گروه فقط 2 نفر باقی می مانند و بقیه انصراف می دهند !

- یک مرد آهنین ( مجتبی ملکی ) بدون هیچ دلیلی انصراف می دهد !

- عدم حضور قهرمانان با هم !

- حضور بچه های دبستانی در این مسابقات خشن !

- مجری داور هم هست ؟!!!

- داوری های بسیار سطح پایین !

و ...

pcforlife
29-03-2010, 10:59
- توی یک گروه برخلاف قوانین 3 نفر صعود می کنند !

- توی یک گروه فقط 2 نفر باقی می مانند و بقیه انصراف می دهند !

- یک مرد آهنین ( مجتبی ملکی ) بدون هیچ دلیلی انصراف می دهد !

- عدم حضور قهرمانان با هم !

- حضور بچه های دبستانی در این مسابقات خشن !

- مجری داور هم هست ؟!!!

- داوری های بسیار سطح پایین !
تائید میشه به شدت!:31:

resident_evil
29-03-2010, 11:11
ديشب مهراب گوي رو خيلي قشنگ انداخت بالا كُلي حال كردم . از طفوليت اينو دوست داشتم حيف كه ديگه نميتونه مثل قبل باشه .

ali-07
29-03-2010, 11:30
ديشب داداش كوچيكه محراب هم بود (اسمش چي بود؟:دی)
حيف كه هيچ كدوم از قرايي ها نيومدن بالا وگرنه مسابقات زيباي بود فينال با حضور محراب و روح الله و رضا و مهرداد و....

OSEN
29-03-2010, 11:57
سلام .

این آخرین دوره ی مردان آهنین هستش ؟؟! من دیشب یه همچین چیزی به گوشم خورد !

Inter
29-03-2010, 12:13
نه احتمالا آخرین دوره حضور جاوردانی هست خودش گفت دیشب

یادش بخیر اولین دوره مجریش خیلی باحال بود

سر اون چکش ها خیلی خوب اجرا میکرد (متنوع تر بود)

من صحنه ای که محراب بدو بدو پیکان رو برد یادم نمیره (اولین دوره)

یکی دیگه بود بنام حمید سلطان اونم خوب بود

هییییی چه زود پیر شدیم رفت

C0OPeR
29-03-2010, 12:21
نه احتمالا آخرین دوره حضور جاوردانی هست خودش گفت دیشب
خودش ديگه همه چيز رو ميدونه . گفتش كه خوشبختانه ديگه از دوره بعد نيستم تا بيننده ها منو تحمل كنن :دي

ragbar12
29-03-2010, 15:18
به نظرم برنامه ديشب جالب بود و رقابتم سنگين
دم محراب فاطمي هم گرم كه واقعا هيجان مسابقاتو بيشتر كرد
ولي فكر كنم كريم تالشي در مرحله اخر ميتونست ركورد بهتري نسبت به محراب بزنه ولي اين كارو نكرد تا محراب بياد بالا
دمش گرم

mostafa_360
29-03-2010, 15:27
دیشب که مسابقه رو دیدم محراب فاطمی نسبت به قدیم ضعیف تر شده بود کاشکی امسال شرکت نمی کرد.به نظر من زمان برادران فاطمی و قرایی به اخر رسیده.راستی مجری برنامه هم گفت که از سال دیگه مجری برنامه نخواهد بود که این خیلی خوبه.

The Joker
29-03-2010, 15:55
رضا قرایی که شدیدا مغرور شده بود و خیلی حال کردم از حذف شدنش ! همیشه دوست داشتم باشه ولی دیگه ندارم ! حمیدشون هم شیر فلکشو باز کرده و واقعا حال کردم که باخت !

مهراب رو خیلی دوست دارم چون مرد باحالیه !

جاودانی ام خوشحال شدم داره میره چون تخریب روحیه ی به تمام معناست و خیلی خنک حرفه !

تماشاگراهم که فاجعه است !

றД ĵ ĭ Đ
29-03-2010, 15:57
کلا حالم از مجری و داور و دکور و آیتم های این برنامه بهم میخوره ! اه اه

4 تا تیکه آهن و تیر و تخته رو سر هم کردن وزنه ساختن !

هشت بهشت
29-03-2010, 17:07
به سن و سال محراب فاطمی هم توجه کنید . ( 38 )

وقتی جوون بود ( و ما هم بچه بودیم ) چه هیجانی داشت رقابت هاش ...

امیدوارم مصدوم نشه ... جای رضا قرایی هم خالی .

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

این جاودانی فکر کرده مسابقه فقط زور زدنه .

ورزشکارها حرفه ای کار میکنن اما جاودانی میگه سر یه آیتم تمام قدرت تون را خالی کنید

خوب شد که میخاد بره ( اگه بره )

numberone
29-03-2010, 20:15
انقدر گفتین مجریش بده بیچاره گفت دیگه از سال بعد نمی یام

Arashdn
30-03-2010, 00:16
خدایی محراب زور قدیمو نداره
سال 82 یادتونه؟؟؟
اوج قدرت محراب اون زمان بود
الان دیگه 38 سالشه
تنها هیجان امسال رقابت رضا قرایی و مهراب بود که اونم قسمت نشد

M A H 3 A
30-03-2010, 13:51
چرا محراب فاطمی دیشب این کار رو کرد من که حس کردم نمی خواد بالا بره ولی بازم رفت..!!

றД ĵ ĭ Đ
30-03-2010, 14:54
چرا محراب فاطمی دیشب این کار رو کرد من که حس کردم نمی خواد بالا بره ولی بازم رفت..!!

خوب مگه دیوونس زور الکی بزنه ؟ اون میدونست میره بالا ، انصراف داد !

S0R3N4
30-03-2010, 15:06
پارسال که قهرمان نشد .....

آخه پارسال بود مگه؟
2 سال اومد دو سالم قهرمان شد رفت دیگه...

malaki_mall
30-03-2010, 15:09
لازمه چند نکته رو خدمتتون عرض کنم.

1-تماشاچی در کار نیست که بخواد خورد سال باشه(تماشاچی ها همون شرکت کننده های سایر گروه ها هستن)

2-شما حجم بدن علیرضا قرایی رو با بقیه مقایسه کنین و البته قدرتش.(اونای دیگه عضله نیست، آب زیر پوست شون جمع شده.)

از این محراب فاطمی خیلی بدم میاد، یادم هست اولین دوره که مجموعه آزادی برگزار شد با مهدی کل انداخته بودن که مهدی اگه شده تو یکی از آیتم ها رکورد محراب رو بزنه که توی پلکان قدرت مهدی 36 رفت و محراب 37 و گرنه تو تمام آیتم ها از بین چند صد شرکت کننده تمام آیتم ها محراب رکوردار بود.

نمی دونم بعضی ها میگن اینا سالی چند صد میلیون پول ناندرولون و ... میدن اونوقت این مردک میاد واسه جایزه 12 میلیونی اینجور دلقک بازی در میاره.

OSEN
30-03-2010, 15:19
لازمه چند نکته رو خدمتتون عرض کنم.

1-تماشاچی در کار نیست که بخواد خورد سال باشه(تماشاچی ها همون شرکت کننده های سایر گروه ها هستن)

2-شما حجم بدن علیرضا قرایی رو با بقیه مقایسه کنین و البته قدرتش.(اونای دیگه عضله نیست، آب زیر پوست شون جمع شده.)

از این محراب فاطمی خیلی بدم میاد، یادم هست اولین دوره که مجموعه آزادی برگزار شد با مهدی کل انداخته بودن که مهدی اگه شده تو یکی از آیتم ها رکورد محراب رو بزنه که توی پلکان قدرت مهدی 36 رفت و محراب 37 و گرنه تو تمام آیتم ها از بین چند صد شرکت کننده تمام آیتم ها محراب رکوردار بود.

نمی دونم بعضی ها میگن اینا سالی چند صد میلیون پول ناندرولون و ... میدن اونوقت این مردک میاد واسه جایزه 12 میلیونی اینجور دلقک بازی در میاره.
ببخشید یس اون دختر فسقلا هویجن ؟!! خو تماشاچین دیگه :46:

malaki_mall
30-03-2010, 15:32
ببخشید یس اون دختر فسقلا هویجن ؟!! خو تماشاچین دیگه :46:

عزیز دل وقتی دوستان آیتم می زنن، صدای دست زدن چند نفر میاد؟

اونا کار تدوین هستش.(اگر هم باشن فقط یه مدت کوتاه هستن یا اصلا همزمان نیست.)

Arashdn
30-03-2010, 17:34
آره
ورزشکارا هم دیگه اونقدر انگیزه ندارن
مثلا قدیما امکان نداشت محراب از آیتمی انصراف بده حتی اگه 2 برابر همه امتیاز داشته باشه
ولی خدایی من قبلا خیلی طرفدار محراب بودم
امسال ازش نا امید شدم
اونم حق داره این دختر کوچولو ها قراره تشویقش کنن و بهش انگیزه بدن؟؟

fariborz_1
30-03-2010, 17:46
من از روزي كه رضا قرايي مصدوم شد
ديگه گفتم به درد بخور نيست
اوايل يه جاذبه اي داشت الن ديگه ...

far2009
30-03-2010, 17:47
من طرفدار رضا قرائی هستم. اگر زور خودش را بزند هیچ کس حریفش نمی شود. حتی بعد از آیتم ها هم نفس نفس نمی زند !

S0R3N4
30-03-2010, 18:10
موافقم
رضا قرائی تو ایران رغیب نداره به هیچ وجه!
بابا بخدا تو این مسابقات احساس میکنم نصف زورش رو میزنه
یادتون اون سال باید قطار رو تا آخر مکیشید؟تازه اون سال سرباز بود...همون سال که ملکی دوم شد...
یادتون رضا چه قدرتی داشت؟
در ضمن
رضا تو بلند کردن گوی رکورد جهانی دستشه!این شوخی نیس.خود یارو جاودانی هم گفت اینو.به قول همون یارو جاودانی یه نابغه هست تو این ورزش!حیف که مصدوم شد...
اصلا دیگه برام جذابیت نداره
راستی
اوایل امیر هم بود بینشون!اون چرا شرکت نکرد؟

M A H 3 A
30-03-2010, 18:16
رضا قرائی تو ایران رغیب نداره به هیچ وجه!
چرا نداره محراب فاطمی رو دست کم نگیرید...

far2009
30-03-2010, 19:18
چرا نداره محراب فاطمی رو دست کم نگیرید...
محراب قوی هست ولی بهترین نیست . قرائی خیلی راحت آیتم ها را می زنه در صورتی که محراب زور زیادی می زنه .

دور آخر که قرائی شرکت کرده بود آیتم های فینال را کاملا برنامه ریزی شده می زد تا داداشش هم رتبه بهتری بگیرد این یعنی اصلا این آیتم ها برای قرائی مشکل ساز نیست.

اگر هم اشتباه نکنم قرائی مقام سومی و پنجمی جهان را هم دارد. و در گوی هم رکورد دار جهان هست .

قدرت قرائی را همه سالی که واگن را کشید شناختند . کارش فوق العاده بود متاسفانه این مرحله دیگه اجرا نشد و تفاوت کرد. آن سال واگن را نشسته با یک طناب به سمت خود می کشیدند با شیب 16 درصد ولی در سال های اخیر مرد آهنین از شانه تا انگشت های پا و 2 تا طناب برای کشیدن کمک می گیرد و همانطور هم که می بینید خیلی ها موفق می شوند.

alex110
30-03-2010, 19:35
امسال و سال قبل سال روح الله داداشي هست و محراب هم پنج مي شه
اون منسابقات قويترين مردان ايران كه از شبكه 3 پنج شنبه ها پخش مي شد خيلي مهيج تر و ديدني تر بود تا اين مسابقات در ضمن اگر محراب فاطمي شركت نمي كرد و پنجم نميشد براي هميشه يك اسطوره در اين رشته مي موند

S0R3N4
30-03-2010, 19:57
هفتم شد نه پنجم...

றД ĵ ĭ Đ
30-03-2010, 23:30
هفتم شد نه پنجم...

پنجم میشه نه هفتم

malaki_mall
31-03-2010, 01:54
این علی اسماعیلی عجب اخلاقی داره، اصلا زمین تا آسمون با بقیه شون فرق داره.

کافیه یارو یه بار برسه فینال دیگه خدا رو هم بنده نیست و واسه آیتم زدن ناز میکنه.

farshid_titan
31-03-2010, 16:54
محراب فاطمي امده بود كه فقط پوزه رضا قرايي بزنه واسه اينكه تو اين چند سال رضا واسش خيلي كري خونده محراب اصلان هم ضعيف نشده خيلي هم قوي تر بود !!! منتظر رضا بود كه برسه به فينال :21:
رضا مسدوم شد ... محراب هم ديگه انگيزه نداره........ فينال رو هم ببينين خودتون متوجه ماجرا ميشين كه محراب ايتم ها رو اماتور مي زنه:41::2:
همه ركورداي كه امسال
تو تمريناش زد از رضا سر تره واسه همينم شركت كرد تو اين سنش .....................

:41::41::41::41::41::41:

ساله ديگه يكي بنام براتي شركت ميكنه كه ميشه اعجوبه قدرت اير ان ...............بچه شيرازه

البته اگه جو اين ورزش كثيف شده بزاره.......:40:

غضنفر مدل 88
31-03-2010, 17:05
اين برنامه كلا بايد شكلش مجري و........ تغيير كنه
اين داور هم اينقدر آيتم هارو توضيح ميده كه من حفظشون كردم
الان از هر كي بپرسي گوي چند كيلو و............ميدونه
واقعا متاسفم

C0OPeR
31-03-2010, 19:39
دو تا جمله بلدن (این مجری و داور) از اول تا آخر همش تکرار میکنن .
طرف هنوز کارش رو شروع نکرده مجری میگه "فوقالعادست کارش.... باریکلا"
همون طرف قبلی (: دی) رکورد میزنه دو متر داور میگه "رکورد خیلی خوبی بجای گذاشتن ... دو متر و نیم سانت"

name
31-03-2010, 19:59
دو تا جمله بلدن (این مجری و داور) از اول تا آخر همش تکرار میکنن .
طرف هنوز کارش رو شروع نکرده مجری میگه "فوقالعادست کارش.... باریکلا"
همون طرف قبلی (: دی) رکورد میزنه دو متر داور میگه "رکورد خیلی خوبی بجای گذاشتن ... دو متر و نیم سانت"

باز خوبه امسال زیاد سوتی نمیده.
یادم میاد توی یه دوره که گفت 16 متر و 40 ثانیه!

mohsen_gh1991
31-03-2010, 20:51
واقعا دیگه این برنامه یه نواخت شده خدا کنه سال دیگه یه مسابقه دیگه بذارن.

4039
01-04-2010, 02:00
این قسمت از مردان آهنین چقدر مسخره بود !
اینا اسمشون فقط ورزشکاره یک جو اخلاق ورزشکاری توی وجودشون نیست . دیدین چطوری با هم لجبازی میکردن ؟
خدا بیامرزه پهلوانان سابق این ممکلکتو که مهمتر از هر چیزی براشون ارزشهای اخلاقی و پهلوونی بود و اینکه بتونن دل یکیو بدست بیارن نه اینکه مثل اینا همه دیگه رو خراب کنن و با لج و لجبازی و گاوبندی بخوان از یک مرحله بالا بیان.
اینا فقط اسم ورزشکارو یدک میکشن !

4039
01-04-2010, 02:00
این پست تکرار شد .

Arashdn
01-04-2010, 07:59
دیشن من ندیدم مردان اهنین
(یعنی خیلی دیر وقت بود) تکرارش کی هست؟

شـیـفــو
01-04-2010, 09:40
مهراب فاطمي چي گفت ؟
گفت بايد 2 ميليون بدم ديسكمــو عمل كنم ؟
همونجايي كه يه سنگ مثل آسياب رو بايد بچرخونن . خودش و داداش 2 متر ذفتند !

fariborz_1
01-04-2010, 10:09
دیشن من ندیدم مردان اهنین
(یعنی خیلی دیر وقت بود) تکرارش کی هست؟
ساعت 4 بعد از ظهر

H A M A S
01-04-2010, 10:29
محراب قوی هست ولی بهترین نیست . قرائی خیلی راحت آیتم ها را می زنه در صورتی که محراب زور زیادی می زنه .

دور آخر که قرائی شرکت کرده بود آیتم های فینال را کاملا برنامه ریزی شده می زد تا داداشش هم رتبه بهتری بگیرد این یعنی اصلا این آیتم ها برای قرائی مشکل ساز نیست.

اگر هم اشتباه نکنم قرائی مقام سومی و پنجمی جهان را هم دارد. و در گوی هم رکورد دار جهان هست .

قدرت قرائی را همه سالی که واگن را کشید شناختند . کارش فوق العاده بود متاسفانه این مرحله دیگه اجرا نشد و تفاوت کرد. آن سال واگن را نشسته با یک طناب به سمت خود می کشیدند با شیب 16 درصد ولی در سال های اخیر مرد آهنین از شانه تا انگشت های پا و 2 تا طناب برای کشیدن کمک می گیرد و همانطور هم که می بینید خیلی ها موفق می شوند.

اگر اون سال حق مجتبی ملکی رو نمیخوردن رضا قرایی که رضا قرایی نمیشد!

محراب فاطمی چیزی داره که رضا قرایی نداره!

اخلاق

Arashdn
01-04-2010, 11:35
انصافا اخلاق محراب حرف نداره
یادمون نره 38 سالشه

mohsen_gh1991
01-04-2010, 13:24
نظرتون چیه توی همین تاپیک یا یه تاپیک دیگه برای نظرسنجی بین محراب فاطمی و رضا قرایی بزنیم. چیز جالبی میشه.

far2009
01-04-2010, 16:21

اخلاق
رکورد قرائی توی کشیدن واگن با ملکی قابل مقایسه نبود. کاملا مشخص هست که رضا قرائی خیلی قوی تر هست. ملکی روی کنده ها خوب بود.

قبول دارم که محراب اخلاق خوبی دارد ولی رضا قرائی به نظر من توی اخلاق عادی هست مثل خیلی های دیگر البته انصافا اخلاق خوبی هم دارد.

من هم موافق نظرسنجی هستم. البته با تیتری کاملا مناسب !

S0R3N4
01-04-2010, 16:31
بابا شما چرا همه چیو با هم قاطی میکنین؟زور چه ربطی داره به اخلاق؟
در ضمن
من فکر نمیکنم اخلاق رضا بد باشه....اصلا خوب هم هست!همیشه خندون...
من پارسال شمال رفته بودم رضا رو دیدم.خیلی خوش برخورده.محراب هم بد نیس ولی چیز زیادی از رضا نداره....
بابا رضا یه غوله...نصف زورش رو ما مبینیم.تا حالا دیدن مثل محراب قرمز شه سر آیتم ها؟
موافق نظر سنجی نیستم...

malaki_mall
01-04-2010, 16:39
رکورد قرائی توی کشیدن واگن با ملکی قابل مقایسه نبود. کاملا مشخص هست که رضا قرائی خیلی قوی تر هست. ملکی روی کنده ها خوب بود.

قبول دارم که محراب اخلاق خوبی دارد ولی رضا قرائی به نظر من توی اخلاق عادی هست مثل خیلی های دیگر البته انصافا اخلاق خوبی هم دارد.

من هم موافق نظرسنجی هستم. البته با تیتری کاملا مناسب !

این موضع تکراری بید جیگر.

به نظر من بایستی چند تا کار انجام بشه تا مسابقه از حالت یکنواخت در بیاد.

1-انتخاب چند اسپانسر درست و حسابی به جای یه دونه مزخرف.

2-بین المللی کردن مسابقات(البته نیازی نیست قهرمان جهان دعوت بشه،مثلا می تونن از اعراب حاشیه خلیج دوستی شرکت کننده دعوت کنن و اسپانسر تپل جذب کنن.):21:

3-افزایش جوایز در حد قابل قبول(اونوقت ببینم کی گاوبندی میکنه؟)

4-قرار دادن جوایز جداگانه برای کسانی که رکودار آیتم ها میشن(ببینم کی از یه آیتم انصراف میده؟)

5-برگزاری مسابقات در محل های مناسب به نحوی که ورزشکاران گمنام و جوانتر هم جزو تماشاچی ها باشن.(البته اینطور باید هر برنامه کلی سکه پیاده شن.)

shahroozm
01-04-2010, 16:40
من از یه نفر پرسیدم گفت داداشی قهرمان میشه

darkmindms
01-04-2010, 17:24

اخلاق
کاملا تاییدمیکنم!!!
در ضمن همیشه برا من سوال بود که چرا در سالهایی فاطمی پشت سر هم اول میشد قرایی شرکت نمیکرد!!!
اگه اشتباه نکنم اولین سالی بود که با هم شرکت کردن که اونم مصدومیت خیلی عجیب قرایی رو در پی داشت:jealous:

King_90
01-04-2010, 18:10
ببخشید من اون سری رو یادمه که حقمجتبی رو خوردن.اما دقیقا یادم نمی اد داستان سره چی بود.چیکار کردن؟

H A M A S
01-04-2010, 18:32
یه آیتم بود که دو تا ماشین از سراشیبی میرفتن پایین ورزشکار هم وسط بود که با زنجیر هر دو تا ماشین چپ و راست رو میگرفت و نمیزاشت بیادپایین و هر کی بیشتر میگرفت برنده بود

داستان از این قراره که موقعی که ملکی میاد بگیره یکی از ماشین ها دیرتر راه میفته
و مجتبی زنجیر اونوری که به موقع راه افتاده سفت میگره و به طور غیر ارادی زنجیر اونوری شل میشه
چون فشار نامتوازن هست
بعد از چند ثانیه کوتاه دو تا زنجیر از دست ملکی در میرن
==========================

شما خودت یک بار 30 کلویی با یک دست بگیر
با دست دیگت یه بار 2 کیلویی

===========================
خلاصه درخواست میده دوباره برگزار بکنن که نمیشه
مجتبی ملکی هم دیگه نمیخواد شرکت کنه
اما به اصرار میاد توی مسابقه اخر شرکت میکنه
همتون یادتون میاد که ملکی جایزه شو نمیگرفت
======================================
دوستان خرده نگیرند که چرا بحث اخلاق و .... قاطی ورزش میکنن مهم زوره!
خیلی خب!
قدرت آرواره های کفتار تقریبا دو برابر شیر جنگل هست
ولی شیر سلطان جنگله
چون شیره

alinaserifar
01-04-2010, 18:33
مسلم دارابی امشبه ؟ :دی قهرمان امسال اگه محراب نشه مسلمه ... داداشی کی مسابقشه ؟ :)

King_90
01-04-2010, 18:52
یه آیتم بود که دو تا ماشین از سراشیبی میرفتن پایین ورزشکار هم وسط بود که با زنجیر هر دو تا ماشین چپ و راست رو میگرفت و نمیزاشت بیادپایین و هر کی بیشتر میگرفت برنده بود

و مجتبی زنجیر اونوری که به موقع راه افتاده سفت میگره و به طور غیر ارادی زنجیر اونوری شل میشه
چون فشار نامتوازن هست

خیلی خب!
ولی شیر سلطان جنگله
چون شیره

اها درسته اون ایتم رو یادم میاد.دستتون درد نکنه

damn
01-04-2010, 19:17
بابا شما چرا همه چیو با هم قاطی میکنین؟زور چه ربطی داره به اخلاق؟
در ضمن
من فکر نمیکنم اخلاق رضا بد باشه....اصلا خوب هم هست!همیشه خندون...
من پارسال شمال رفته بودم رضا رو دیدم.خیلی خوش برخورده.محراب هم بد نیس ولی چیز زیادی از رضا نداره....
بابا رضا یه غوله...نصف زورش رو ما مبینیم.تا حالا دیدن مثل محراب قرمز شه سر آیتم ها؟
موافق نظر سنجی نیستم...
قرمز شدن محراب و اسه اور دوز دارو هایی که می زنه !! :31:

malaki_mall
02-04-2010, 00:27
برنامه امشب رو دیدین؟

این خودنگاه هم خیلی مزخرفه، سر کنده بیخود تایم غیاث احمدی رو خراب کرد.

بجای اینکه نظر سنجی کنیم کی خر زور تره، اینو بزاریم.

به نظر شما مردان آهنین بیشترشون(با لحن مزدک بخونین)>>

1-ترکن؟
2-لرن؟
3-کردن؟
4-هیچکدام.

:21:

شـیـفــو
02-04-2010, 04:46
مردان آهني انگليسي ها جالبــه . آيتم هاي قشنگ و جذاب و جديد با شركت كننده هاي واقعا قوي !
مثلا :
قسمت اول : 4.8 كيلومتر شـنــا + 20كيلومتر دوچرخه سواري + 30 كيلومتر دو + ....
قسمت دوم : كشيدن قطار + بلند كردن هليكوپتر + پرش از طبقه چهارم روي دوم و بعد رو زمين و .....
قسمت هاي بعدي هم همينطور ... !
مال خودمون هم خوبه امـا ديگه زيادي تكراري شده .
مخصوصا آخرش اين مجريـــه ميگه از : اسپانسر خودبمون ....
خسته نميشن .

Arashdn
02-04-2010, 07:23
مردان آهني انگليسي ها جالبــه . آيتم هاي قشنگ و جذاب و جديد با شركت كننده هاي واقعا قوي !
مثلا :
قسمت اول : 4.8 كيلومتر شـنــا + 20كيلومتر دوچرخه سواري + 30 كيلومتر دو + ....
قسمت دوم : كشيدن قطار + بلند كردن هليكوپتر + پرش از طبقه چهارم روي دوم و بعد رو زمين و .....
قسمت هاي بعدي هم همينطور ... !
مال خودمون هم خوبه امـا ديگه زيادي تكراري شده .
مخصوصا آخرش اين مجريـــه ميگه از : اسپانسر خودبمون ....
خسته نميشن .
این جمله اسپاسنر خوبمون ... دیگه جدا داره اعصاب منو خورد میکنه
در و دیوار که همش تیراژه ماشین
ولی دیشب نسبت به گروه های دیگه جالب تر بود
به نظر من غیاث احمدی زورش خوبه ولی قدش کار دستش میده
حالا جایی هست بتونیم مال این انگلیسی هارو هم ببینم؟

far2009
02-04-2010, 09:27
این دادن یک امتیاز برای رکورد زدن قانونی هست ؟ یک سال سکه می دهند یک سال هیچی نمی دهند !

مجری ، داور ، شرکت کننده ، آیتم ، مسابقات ، محل ، تماشاچی ها ، همه و همه تکراریـــــــــــــــــــ ــــه !

اوج خلاقیت این ها توی چرخ آسیاب هست که زیرش لاستیک گذاشتند و همش هم این را می گن ؟!

MORINIO
02-04-2010, 13:14
به نظر میاد امسال هم داداشی اوله!

ali-07
02-04-2010, 18:03
به نظر میاد امسال هم داداشی اوله!

بله همينجوره امسال داداشي قهرمانه:27:

Mr.Crow
02-04-2010, 18:58
یکی بود سالهای پیش می اومد و اکثرآ به فینال هم میرسید. جوون بود و ساده ! قدش بلند بود و هیکلش هم متوسط (خیلی چاق نبود :دی) یه کمی هم محجوب بود ! اگه فهمیدین کی رو میگم , امسال اصلآ خبری ازش بود ؟!

mohsen_gh1991
02-04-2010, 22:18
برنامه امشب رو دیدین؟

این خودنگاه هم خیلی مزخرفه، سر کنده بیخود تایم غیاث احمدی رو خراب کرد.

بجای اینکه نظر سنجی کنیم کی خر زور تره، اینو بزاریم.

به نظر شما مردان آهنین بیشترشون(با لحن مزدک بخونین)>>

1-ترکن؟
2-لرن؟
3-کردن؟
4-هیچکدام.

:21:

فوق العاده بود .منم موافقم.

*IN*
03-04-2010, 00:00
ادم این احترام به بیننده و مسابقرو میبینه حال میکنه
یارو سیخ کنه سر آیتم میاد نکنه نمیاد:41:
اینکی که فشارش افتاد اونیکیم که سرما خورد :41:

garaa
03-04-2010, 00:05
امشب اسماعیلی حیف بود ...

محراب هم سرماخورده :eh: و انصراف داد .

4039
03-04-2010, 00:06
بابا ایولا از 7 نفر 5 نفرشون آیتم گوی رو کامل زدن . خودنگار میگفت توی مسابقات جهانی از 8 نفر فقط دو نفر میتونن این آیتمو کامل بزنن . تازه رضا هم نبود !
این داداشی چقدر آمادست ماشالا ! اگه رضا قرایی هم بود رقابت این دو تا واقعا دیدنی میشد .

alidata2010
03-04-2010, 00:11
اسماعیلی سر واگن داشت خودشو گره میزد:31: کرکر خنده بود:31:

prance666
03-04-2010, 00:14
فقط حیف شد رضا قرایی نبود ولی خدایی داداشی بهش قهرمانی میاد بچه خوبی هم هست محراب فاطمی برای اینکه بیشتر ضایع نشه کنار کشید اون جاودانی هم که عشقه محراب رو داره

resident_evil
03-04-2010, 00:15
مگه بين 2 تا آيتم چقدر فاصله هستش كه يوهو محراب زرتش قمسور شد ؟ : دي
اي كاش جوون بود بازم ميامد . كلا امسال هركي حال نكرد ديگه ادامه نداد . مسخره بازي بود تا حد زيادي

mohsen_sir
03-04-2010, 00:18
محراب فاطمی انصافاً کارش خوبه الانم یه خورده آماده نیستش.من پیشبینی میکنم 100% نفر 5 میشه اول داداشی 2ومم اون ÷سر جونه اسمش یادم رفت فکنم آخوندی بود سفیده اون میشه:46:

4039
03-04-2010, 00:18
فقط حیف شد رضا قرایی نبود ولی خدایی داداشی بهش قهرمانی میاد بچه خوبی هم هست محراب فاطمی برای اینکه بیشتر ضایع نشه کنار کشید اون جاودانی هم که عشقه محراب رو داره

به نظر منم رسید محراب خودش کنار کشید حالا شایدم واقعا سرما خوردگی هم داشته اما به هر حال توان رقابت با داداشی توی وجودش نبود .
به هر حال هر سال نفرات برتر دوره های قبل همشون سرحال و آماده نیستن و همین مساله جذابیت رقابتها رو بالا میبره چون رقابتها رو متنوع میکنه .
ایکاش یک بار رقابت اینا رو با حریفان جهانی میدیدیم .

4039
03-04-2010, 00:24
مگه بين 2 تا آيتم چقدر فاصله هستش كه يوهو محراب زرتش قمسور شد ؟ : دي
اي كاش جوون بود بازم ميامد . كلا امسال هركي حال نكرد ديگه ادامه نداد . مسخره بازي بود تا حد زيادي

آره نوید محراب حیف شد .
ایکاش حسین فاطمی جوون بود بعد میدیدم کی میتونه جلوش عرض اندام کنه .محراب خوبه اما حسین یک چیز دیگه بود ( جوونیاشو میگم ) .

resident_evil
03-04-2010, 00:27
آره نوید محراب حیف شد .
ایکاش حسین فاطمی جوون بود بعد میدیدم کی میتونه جلوش عرض اندام کنه .محراب خوبه اما حسین یک چیز دیگه بود ( جوونیاشو میگم ) .

حسين همونه كه هميشه با محرابه ؟ كه اون چرخ رو هم 23 متر برد ؟ چرخ اساره بود چي بود اون يارو : دي

4039
03-04-2010, 00:33
حسين همونه كه هميشه با محرابه ؟ كه اون چرخ رو هم 23 متر برد ؟ چرخ اساره بود چي بود اون يارو : دي

حسین همونه که صورت تورفته و لاغری داره .

یه عکس از رضا قرایی توی مسابقات جهانی

*Batman*
03-04-2010, 00:35
سلام.
بابا این محراب خودشو ضایع کرد ما رو هم نا امید.معلوم بود آماده نیست.نمیتونست با داداشی و دارابی رقابت کنه.
غرورش هم به سومی و چهارمی رضایت نمیداد.
=============================================
سر الوار من با محمدی میرفتم بالا میومدم پایین.20 بار انداختش.:31:

reza_ballack
03-04-2010, 00:36

چون فشار نامتوازن هست

خیلی خب!
ولی شیر سلطان جنگله
چون شیره

ولی تا اونجایی که من یادمه در مورد غلطوندن اون ماشین بود ( فکر کنم فولکس بود ) که مجتبی فولکس را میگردونه و بعد از چرخش ، ماشین را ول میکنه که ماشین برمیگرده و داور میگه ملکی باید دوباره بچرخوندش که همین هم وقتش را میگیره . اعتراض هم میکنه که میگن باید فیلم بازبینی بشه و نهایتاً هم میپیچونن و بررسی هم نمیکنن .
من تا اونجایی که یادمه این بود .

resident_evil
03-04-2010, 00:37
كسي لينكي چيزي نداره من مسابقات جهاني رو دان كنم ؟

4039
03-04-2010, 00:52
كسي لينكي چيزي نداره من مسابقات جهاني رو دان كنم ؟

یه سرچ بزن پیدا میکنی . ارزش دانلود کردن داره . توی یک دوره داداشی و اسماعیلی مقام سوم جهانیو کسب کردن و محمدی چهارم شد .
یک دوره هم ملکی و موسی خانی و کریم طالشی شرکت کردن . رتبه هاشونو نمیگم تا جذابیتش برات از بین نره . فاطمی و قرائی هم توی مسابقات جهانی شرکت کردن .

davidjoker
03-04-2010, 07:37
اقای قرائی در چه دوره هایی در مسابقات جهانی شرکت کردند؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این مربوط به 2006 World's Strongest Man

به غیر از این دوره دیگه در چه دوره هایی ( و یا مسابقاتی ) شرکت کردند؟

M A H 3 A
03-04-2010, 13:36
بچه ها امروز کی تکرار می شه؟؟؟

P.1052
03-04-2010, 14:51
من دوست داشتم دارابی اول بشه(چون همشهریمونه:31:)ولی نمیشه چون داداشی اول میشه.
ولی تو مرحله ی نیمه نهایی حق قیاس احمدی رو خوردن.(تو قسمت کنده)بیچاره یه عالمه اون کنده ی 150 کیلو رو رو سرش گرفته بود تا وقتی اون خودنگاه سوت زد.در مقابل داداشی هنوز کنده رو درست و حسابی رو سرش نبرده بود که سوت رو زد.

shazdekhanoom
03-04-2010, 14:59
من که اصلا خوشم نمیاد! جدیدا خیلی چرت شده، مهراب فاطمی انصراف داد... قرایی حذف شد... من که دیگه خوشم نمیاد از این مسابقه.

S0R3N4
03-04-2010, 15:01
حسین همونه که صورت تورفته و لاغری داره .

یه عکس از رضا قرایی توی مسابقات جهانی

سلام
میشه لینک دانلود این مسابقات رو گیر آورد؟

malaki_mall
03-04-2010, 15:09
اقای قرائی در چه دوره هایی در مسابقات جهانی شرکت کردند؟

این مربوط به 2006 World's Strongest Man

به غیر از این دوره دیگه در چه دوره هایی ( و یا مسابقاتی ) شرکت کردند؟

رضا قرایی + سول بتایی تنها ایرانی هایی هستن که تو مسابقات قوی ترین مردان جهان شرکت کردن.

رضا قرایی توی سال 2006 از بین 5 نفر توی گروه خودش(مرحله مقدماتی) چهارم میشه و بالا نمیاد.

چهارم از 5 نفر.

Pami
03-04-2010, 15:26
تو ویکیپدیا میتونید نتیجه های هر دوره رو ( 3 نفر اول ) رو ببینید و اینکه در کدوم منطقه مسابقات برگذار شده :

The World Strongest Man ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FWorld%2527s_Strongest_Man)

این هم سایت رسمی جهانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gestman.com%2Findex.php) این مسابقات

نتایج رسمی مسابقات داخل ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_of_the_results) به همراه نام قهرمان هر دوره و سال

malaki_mall
03-04-2010, 15:34
لیست تمام مسابقات تحت عناوین مختلف که بعضا بین المللی و بعضا منطقه ای هستند.

ملاک هم همون مسابقاتی هست که چند دوره ماریوژ قهرمانش شده.:21:

M A H 3 A
03-04-2010, 18:58
خیلی حیف شد محراب فاطمی انحراف داد...
روح ا... داداشی اوله (به نظرمن البته)

XaniaR_paliz
03-04-2010, 19:31
امشب مسابقه نهایی برگزار میشه:
۲۳:۵۵

4039
03-04-2010, 20:58
من خودم تا الان مسابقات جهانی رو ندیدم . الان رفتم توی سایت این رقابتها , اونجا جزئیاتی از این رقابتها تشریح شده بود از جمله آیتمهای این مسابقات . به نظرم رسید جزئیات آیتمهای اون مسابقاتو توی این تاپیک بزارم شاید بعضی از بچه ها مثل من کنجکاو باشن که آیتمهای جهانی چه شباهتهایی با آیتمهای مسابقات قویترین مردان ایران داره .

آیتم حمل چمدون و کشیدن زنجیر :
5 ورزشکار با هم توی 5 خط مسابقه میدن . ابتدا حمل دو چمدون و بعد کشیدن زنجیر . برنده ورزشکاریه که بیشترین مسافت ( خط پایان هم در نظر گرفته شده ) رو در کمترین زمان طی کنه .
وزن هر کدوم از چمدونها 130 کیلو و وزن زنجیر 300 کیلوگرم

این آیتم از روی تصویر مشخصه . مسابقه یک نفرست هر کی تکرار بیشتری در زمان معینی داشته باشه برندست.
وزن کل تنه درخت 380 کیلیوگرم

شبیه این آیتمو چند سال پیش توی مسابقات داخلی داشتیم . مسابقه تک نفره برگزار میشه .برنده کسیه که زمان بیشتری این دو وزنه رو که شبیه ستون هستن نگه داره .
وزن هر کدوم از این دو 160 کیلوگرم

این آیتمو هم توی مسابقات چند سال قبل داشتیم . 5 تا ستونه با وزن های 220-225-250-275 و 300 کیلوگرم

این آیتم از روی تصویر مشخصه . وزن این کامیون هم گفته شده متغیره .

این آیتم هم که مشخصه لیفته که توی مسابقات هم داشتیم اما با این تفاوت که وزنه هایی ( در یک زمان معین ) یکی یکی به داخل اون جعبه اضافه میشه . مسابقه با وزنه 250 کیلو گرمی شروع میشه . وزنهای بعدی به ترتیب : 260-275-285-300-320-335 کیلو گرم .
کسی که بتونه بیشترین وزنه رو در کمترین زمان لیفت کنه برندست .

این آیتم رو هم توی مسابقات داخلی داشتیم . ورزشکار باید کنده رو در یک زمان مشخص روی سرش نگه داره . ورزشکاری برندست که بیشترین تکرار لیفت ممکنه رو در زمان 75 ثانیه داشته باشه .
وزن کنده : 115 کیلو گرم

این آیتم رو دقیقا توی فینال مسابقات داخلی امسال داشتیم .
وزنه ها به ترتیب :
100 -112 - 120 - 140 و 160 کیلو گرم

این آیتمو هم توی مراحل قبل مسابقات داخلی داشتیم بنابراین احتیاج به توضیح نداره .
وزن هر چمدون : 160 کیلو گرم

توی این آیتم ورزشکار باید ماشین رو لیفت کنه و دوباره به زمین بزاره . کسی که بیشترین لیفتو در یک زمان مشخص داشته باشه برنده این بخشه .
وزن کل ماشین 1800 کیلوگرم

شبیه این آیتمو هم سالهای قبل داشتیم . برنده کسیه که سریعتر از بقیه مسافت معین شده رو طی کنه یا اگه نتونست بیشترین مسافت محاسبه میشه .
وزن 415 کیلو گرم
مسافت 30 متر
زمان 60 ثانیه

کشیدن هواپیما
مثل آیتم بالا

مسافت 30 متر
زمان 75 ثانیه
وزن حدود 70 تن

دقیقا شبیه این آیتمو پارسال داشتیم امسال هم بود اما نه به شکل نقشه . اینجا نقشه آفریقاست ( توی مسابقات خودمون اگه یادتون باشه نقشه استانها بود ) . برنده کسیه که بیشترین مسافتو طی کنه .
وزن 175 کیلو گرم

فکر میکنم این عکس رضا قرائیه که توی این مسابقات شرکت کرده ( این عکسو از توی همین سایت قویترین مردان جهان گرفتم ) :

*IN*
03-04-2010, 21:05
با تو جه به پست بالا مسابقات ما خیلی سنگین تره
چرا پس تو جانی رتبه نمیارن؟؟؟

4039
03-04-2010, 21:16
سلام
میشه لینک دانلود این مسابقات رو گیر آورد؟

والا منم این مسابقاتو ندیدم ولی باید دیدنی باشه .

منم نمیدونم .
دیشب خود نگاه هم میگفت توی مسابقات جهانی از 8 نفری که توی یک گروه هستن آیتم 5 گانه گویها رو ( که دیشب توی آیتمها بود ) فقط دو نفر میتونن کامل بزنن اما دیشب از 7 نفرشون 5 نفر کامل زدن تا رضا قرایی نبود وگرنه از 8 نفر 6 نفرشون میزدن . شرایط مسابقه هم دقیقا مثل آیتم جهانیه هم ارتفاع سکو و هم وزنه ها .

hassan_magic2000
03-04-2010, 21:43
سلام دوستان چند تا خبر بسیار دسته اول که دلیل انصراف محراب و اسماعیلی توشه :46: :

بی باک بی بال
03-04-2010, 21:49

چون همش با امپول قرص سر پا هست
مثل وزنه برداری

malaki_mall
03-04-2010, 22:09
اون مسابقاتی که خودنگاه گفتش 6 نفر نتونستن گوی رو بزارن بالا مسابقات قوی ترین مردان جهان نبود بلکه مسابقات آرنولد استرانگ من کلاسیک بید.

XaniaR_paliz
03-04-2010, 23:00
فینال الان شروع شد:20:

XaniaR_paliz
03-04-2010, 23:42
به به تبریک میگم به آقای داداشی :دی

بی باک بی بال
03-04-2010, 23:43
فینال الان شروع شد

تمام شد:31:

றД ĵ ĭ Đ
03-04-2010, 23:48
واقعا هیجان منو از خود بیخود کرده بود !!

خاک بر سرشون با این مسابقه برگزار کردنشون . حیف وقت !

*IN*
03-04-2010, 23:53
اینام با خودشون درگیرنا
چرا هی این اهدای جوایزو میزدن جلو؟؟؟

C0OPeR
03-04-2010, 23:55
مسابقه بود یا برنامه تبلیغاتی تیراژ ماشین ؟

றД ĵ ĭ Đ
03-04-2010, 23:59
اون خبر ها ی صفحه ی قبل هم خیلی جالب بود حتما بخونید .

یه مشت مفت خور تو این مملکت جریان کار رو دستشون گرفتن و کیفشو میکنن اونوقت ما باید فقط حرصشو بخوریم !

بی باک بی بال
04-04-2010, 06:26
یه مشت مفت خور تو این مملکت جریان کار رو دستشون گرفتن و کیفشو میکنن اونوقت ما باید فقط حرصشو بخوریم !

مگه حق شما روهم توی این مسابقات خوردن

oj2008pc
04-04-2010, 07:55
بچه ها اينم از نتايج مسابقات من كه ديدم اعصابم خورد شد ،شما هم اگر حالتون گرفته ميشه نگاه نكنيد:
دوستان باز هم برای 2 سال پیاپی روح الله داداشی قهرمان مردان اهنین سال 89 شد.

اینم نتایج رتبه های اول تا پنجم

1-روح الله داداشی

2-مسلم دارابی

3-مهرداد باجلان

4-نقد علی اسماعیلی

5- محراب فاطمی

این نکته رو هم عرض کنم که رضا قرائی مصدوم میشه و از ادامه ی مسابقات باز میمونه.

این دوره مسابقات همراه با حاشیه های زیادی بوده از جمله اخراج شدن مجتبی ملکی به علت کتک کاری و چاقو کشی با برادر روح الله داداشی
و دعوای محراب فاطمی در فینال مسابقات با روح الله داداشی

خبر تائید شده است و دوستانی که در مسابقه ی فینال حضور داشته اند گقته اند
منبع هم:«
:18::13:
ببخشید شما که گفتین محراب پنجم میشه .
این که انصراف داد .

mohsen_gh1991
04-04-2010, 11:29
فک کنم درست باشه چون یه جای دیگه هم خوندم

resident_evil
04-04-2010, 12:32
كلا امسال كاملا مشخص بود كه همه بي انگيزه هستن و كوچكترين رقابتي وجود نداره . البته اينو بدون توجه به خبرهاي صفحه ي قبل ميگم .

S0R3N4
04-04-2010, 12:45
دیدن محراب پنجم نشد؟من رفته بودم شمال 5-6 عید روح الله رو دیدم...اون گفت از قبل!میتونید برید پست اولم رو تو این تاپیک ببینید!!!!ولی بی شرف نگفت که محراب انصراف داده...:31:
ولی دم روح الله گرم که آیتم ها رو کامل زد!!!
یکی از مزخرفترین سری ها مردان آهنین بود...
همه بی انگیزه!!!همه شل!!واقعا باید فکری به حال این برنامه بکنن....خیلی چرت شده...

The Joker
04-04-2010, 12:55
واقعا داداشی حقش بود به نظرم ، مث مرد تمام آیتم ها رو زد و واقعا امتیاز بالایی که گرفت حقش بود .

با این که مهراب رو خیلی دوست داشتم ، اما گند زد به تماشاگرا و رفت ! سرما خوردم !! علی اسماعیلی هم مث بچه ها اومد کنار قرائی و موقع شروع گفت : (مث بچه ها بخونین ) من نمیرم ! (به اونجای هممون که نمیری !)

یکی از بزرگترین ضعف های مسابقه که باعث از دست دادن جذابیت و نبود رقابت بین بچه ها بود نحوه ی امتیاز دهی بود ؛ واقعا هیچ رقابتی نبود دیگه با اون امتیاز ها ؛ باید جوری تنظیم میشد که امتیاز ها نزدیک هم باشه و مردان (+ اون چند بچه مرد) با هم بجنگن !

بیچاره داداشی اول شد بعدش اون مراسم ؟! رو براش گرفتن !

واقعا مشکل از ریشه است : دی

Arashdn
04-04-2010, 13:29
واقعا داداشی حقش بود به نظرم ، مث مرد تمام آیتم ها رو زد و واقعا امتیاز بالایی که گرفت حقش بود .

با این که مهراب رو خیلی دوست داشتم ، اما گند زد به تماشاگرا و رفت ! سرما خوردم !! علی اسماعیلی هم مث بچه ها اومد کنار قرائی و موقع شروع گفت : (مث بچه ها بخونین ) من نمیرم ! (به اونجای هممون که نمیری !)

یکی از بزرگترین ضعف های مسابقه که باعث از دست دادن جذابیت و نبود رقابت بین بچه ها بود نحوه ی امتیاز دهی بود ؛ واقعا هیچ رقابتی نبود دیگه با اون امتیاز ها ؛ باید جوری تنظیم میشد که امتیاز ها نزدیک هم باشه و مردان (+ اون چند بچه مرد) با هم بجنگن !

اون 4 تا خبر که تو صفحه قبل گذاشتن رو بخون
به جواب خیلی از سوالات میرسی

ali-07
04-04-2010, 13:48
اين چند خبر رو خوندم ،واقعاا اگر هم هر اتفاقي افتاده باشه بازم مسولان مسابقات همه چيزيو تكذيب ميكنن،هركي يه حرفي ميزنه آخر ما نفهميديم كي راست ميگه كي دروغ؟
اما بازم هر حرفي پشت سر داداشي بگن،در هر صورت حقش بود كه قهرمان بشه:5:

றД ĵ ĭ Đ
04-04-2010, 14:59

شما اخبارو خوندی که اینطوری میگی ؟

Boy Ka
04-04-2010, 15:10
در مورد این خبرهایی که گذاشته شده چند نکته رو باید گفت:

1- همه اینهایی که اعتراض کردن کسایی هستن که انصراف دادن

2- اگر واقعا به وجود تبانی اعتقاد داشتن و از اول میدونستن چرا همون اول انصراف ندادن؟ ملکی وقتی انصراف داد که تو 2-3 تا آیتم نتونست اول بشه و اصلا صعود نمیکرد. فاطمی وقتی کنار رفت که دید زورش به داداشی نمیرسه. مرحله اول فینال که سوم شد و مرحله گوی هم فکر کنم سوم شد. وقتی دید قهرمان نیست کنار کشید. اسماعیلی هم همینطور وقتی تو مرحله قطار 0 امتیاز گرفت کنار رفت.

اینا بخاطر ضعف خودشون کنار رفتن نه چیزدیگه ای.

3- همه میدونن خودنگاه و فاطمی از اول با هم بودن و دوستان صمیمی هستن. حالا خودنگاه بیاد بر علیه فاطمی کاری انجام بده؟ عمرا. خودنگاه آدمی نیست که بخواد پارتی بازی کنه.

4- اینا رو که بزاریم کنار همه دیدین که زور داداشی واقعا از همه بیشتر بود. هیچکس نمیتونه قهرمانیشو ببره زیر سوال با این حرفا چون تو تمام مراحل فینال بجز یکیشون که دوم شد اول شد.

5- ظاهرا تمام این اعتراضات بخاط اینه که برادر داداشی عضو کمیته فنی مسابقات بوده و این باعث شده نفرات بالا اعتراض داشته باشن. دلیل دیگه ای وجود نداره.

ragbar12
04-04-2010, 15:20
به نظرم ديگه وقتشه داوري هاي اين مسابقات براي سال هاي اينده تغيير كنه
تموم دوره مسابقاتو خود نگاه داوري كرده و امسالم كه اعتراضات به داوري زياد بود
فينالم كه اصلا جذاب نبود

far2009
04-04-2010, 15:45
1- همه اینهایی که اعتراض کردن کسایی هستن که انصراف دادن

.
این که طبیعیه . باید طور دیگری می بوده ؟!!!

ملکی وقتی انصراف داد که تو 2-3 تا آیتم نتونست اول بشه و اصلا صعود نمیکرد. فاطمی وقتی کنار رفت که دید زورش به داداشی نمیرسه. مرحله اول فینال که سوم شد و مرحله گوی هم فکر کنم سوم شد. وقتی دید قهرمان نیست کنار کشید. اسماعیلی هم همینطور وقتی تو مرحله قطار 0 امتیاز گرفت کنار رفت.

.

ملکی توی مرحله مقدماتی انصراف داد. توی این مرحله کسی زور خودش را نمی زنه . همچنین ملکی موقع انصراف دوم بود و امتیاز خوبی هم داشت.

محراب هم بدشانسی آورد . تازه حتما خیلی از مسائل را هم دیده که فهمیده نمیتونه قهرمان بشه . محراب آدم با اخلاقی هست و اگر واقعا مسابقات خوب بود خودش می آمد و جلوی بینندگان معذرت خواهی می کرد ولی این کار را برای اعتراض نکرد

اسماعیلی هم که حق داشت. این ها اگر به فکر مسابقات بودند حاضر می شدند اسماعیلی دوباره شرکت کنه و مسابقات جذاب تر بشود.

همه میدونن خودنگاه و فاطمی از اول با هم بودن و دوستان صمیمی هستن. حالا خودنگاه بیاد بر علیه فاطمی کاری انجام بده؟ عمرا. خودنگاه آدمی نیست که بخواد پارتی بازی کنه.

حق خیلی ورزش کارها را خورد مثل قیاس احمدی . در ضمن اتفاقات خیلی پشت پرده هستند که به همین راحتی قضاوت کرد.

اینا رو که بزاریم کنار همه دیدین که زور داداشی واقعا از همه بیشتر بود. هیچکس نمیتونه قهرمانیشو ببره زیر سوال با این حرفا چون تو تمام مراحل فینال بجز یکیشون که دوم شد اول شد.
بله داداشی قوی هست. من هم قبول دارم ولی بقیه باید شرایط بهترین را در مقابل این شرکت کننده داشته باشند.
نداشتن انگیزه ، امکانات ، مشکلاتی که قطعا در این مسابقات بوده و تبانی هایی که اگر درست باشند همه این مسائل زیر سوال می رود !

ظاهرا تمام این اعتراضات بخاط اینه که برادر داداشی عضو کمیته فنی مسابقات بوده و این باعث شده نفرات بالا اعتراض داشته باشن. دلیل دیگه ای وجود نداره.

اعتراض به داوری ، به نحوه بازی ها ، آیتم ها و موردی که شما گفتید همگی وحود داشته است.

من هم یک سوال داشتم . اصلا معلوم شد به کی چی دادند ؟! فقط 2 تا مدال بود !

S0R3N4
04-04-2010, 15:56
خب امیره قرائی امتیازش کم بود که مسابقه نداد؟
حامد امیری واقعا تو زور کم آورد یا تو گاوبندی؟
محراب رو گوی باید سوم میشد؟؟؟؟؟؟اگه پشت صحنه ی مردان آهنین رو هم دیده باشید موقعی که محراب داور بود همش خودنگاه باهاش بد صحبت میکرد یا بهش میتوپید!نمیشه گفت دوستان خوب!!!!!
واقعا فکر میکنی اسماعیلی 10 سانت قطار رو میکشید؟
اصلا این سری از مسابقات یه حالت بیمار گونه داشت!چیزی به اسم انگیزه وجود نداشت!!!نه تماشاگرای درست و حسابی!نه آیتم های جالب!!!نه شرکت کننده های با انگیزه

Boy Ka
04-04-2010, 16:28
ا

من هم یک سوال داشتم . اصلا معلوم شد به کی چی دادند ؟! فقط 2 تا مدال بود !

یه جایی خوندم 13 تا سکه طلا دادن به نفر اول. راست و دروغش رو نمیدونم.

far2009
04-04-2010, 17:07
یه جایی خوندم 13 تا سکه طلا دادن به نفر اول. راست و دروغش رو نمیدونم.
اگر این شرکت تیراژه ماشین 13 تا سکه می داد که مجری از اول برنامه مدام تکرار می کرد . در ضمن این جایزه فکر کنم برای پارسال یا سالی که قرائی قهرمان شد بود.

XaniaR_paliz
04-04-2010, 17:33
اسماعيلي: قهرمان اين دوره از مردان آهنین از قبل تعيين شده بود/ یکی از مسئولین گفت هر كس پول ندارد وارد اين رشته نشود!:18:
فيناليست مسابقات مردان آهنین با اعتراض به نحوه قضاوت در فينال اين رقابتها گفت: در آيتم كشيدن واگن قطار متاسفانه كمربند پشت من محكم نبود كه من به اين موضوع اعتراض كردم و...

فيناليست مسابقات مردان آهنین با اعتراض به نحوه قضاوت در فينال اين رقابتها گفت: در آيتم كشيدن واگن قطار متاسفانه كمربند پشت من محكم نبود كه من به اين موضوع اعتراض كردم و متاسفانه اعتراض مرا غير قابل قبول اعلام كردند.

"علي اسماعيلي" در گفتگو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، با بيان مطلب فوق اظهار داشت: ضعف داوري در اين رقابتها باعث شد تا من از ادامه بازي انصراف دهم چرا كه حتي اجازه ندادند تا من فيلم را بازبيني كنم و بعد از اعتراض من رکوردم را "خودنگاه" 10 سانتي متر و "افضلي" 40 سانتي متر اعلام كرد.

وي با اشاره به اينكه سطح اين مسابقات به نسبت سالهاي گذشته بسيار پائين تر بود، افزود: امسال سطح مسابقات از نظر استانداردها و رسيدگي به اعتراضات براي جلوگيري از آسيب ديدگي بسيار پايين بود و اين در حالي است كه يكي از مسئولين اين فدراسيون بعد از اعتراض من قاطعانه اعلام كرد "هر كس پول ندارد وارد اين رشته نشود".

اسماعيلي خاطر نشان ساخت: علاوه بر توهينهاي بسيار از سوي مسئولين اين فدراسيون ما در بدترين وضعيت براي ادامه مسابقات بوديم هر چند كه قهرمان اين دوره از مسابقات به لطف كميته فني از قبل تعيين شده بود.

فيناليست قويترين مردان ايران تاكيد كرد: بنده حتي براي "كوچ" مربي ام و حضور وي در تمريناتم بيش از 5 روز درگير بودم و اين در حالي است كه برخي از ورزشكاران با بيش از 2 تا 3 "كوچينگ" در زمان مسابقه به ميدان مي رفتند.

وي در خاتمه اضافه كرد: حتي در سال گذشته من با نامهرباني هاي مسئولين در جايگاه سوم ايستادم و اميدوارم كه رئيس فدراسيون در خصوص روال كار اين فدراسيون تدابير لازم را بينديشد تا زحمات چندين و چند ساله بازيكنان به هدر نرود.

4039
04-04-2010, 17:37
من نمیگم پشت پرده خبرایی نبوده اما اینو با قاطعیت میگم که خبرگزاییها کم دروغ نمینویسن پس زیاد روی این دست اخبار حساب باز نکنید .

4039
04-04-2010, 17:50
آدم از بعضی شایعات واقعا خندش میگیره . از جمله همین خبری که یکی از دوستان به نقل از ایپنا توی تاپیک درج کرده . آخه یعنی چی که از قبل قهرمان رو مشخص کردن خوبه همه چشم داشتن دیدن داداشی با چه اقتدار و فاصله زیادی تونست نفر اول بشه . احتمالا پارگی عضله بازوی رضا قرائی هم با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته تا نتونه به فینال برسه !

مطلب دومی که توی این خبر اومده اینه که گفته شده :

" امسال سطح مسابقات از نظر استانداردها و رسيدگي به اعتراضات براي جلوگيري از آسيب ديدگي بسيار پايين بود "

آخه یکی نیست بگه اگه واقعا شما به مساله آسیب دیدگی توجه دارین پی چرا بقول پزشک مسابقات یک جفت کفش پاشنه دار که از مچ پا محافظت میکنه برای خودتون تهیه نکردین . علاوه بر این چرا همین ورزشکارا به کمیته فنی مسابقات اصرار کردن که وزنه ها رو سنگین تر طراحی کنه خودتون دیدین که خودنگاه چقدر از این مساله عصبانی بود .

به نظر من این خبر گزاری با پخش اخبار دروغ و یک سری شایعات برای مطرح شدن و سر زبون افتادن خودش اقدام به پخش این شایعات کرده .

far2009
04-04-2010, 19:55
آخه یعنی چی که از قبل قهرمان رو مشخص کردن خوبه همه چشم داشتن دیدن داداشی با چه اقتدار و فاصله زیادی تونست نفر اول بشه
ببین دوست من داداشی واقعا قوی هست . ولی نباید به همین سادگی قهرمان می شد حداقل یک رقابتی می داشت مثل پارسال که در آیتم نهایی و با اختلاف 2 یا 3 ثانیه ای رتبه برتر مشخص شد.
اگر این مسائل مطرح شده ( نه شایعه نه واقعیت ) که داداشی با آیتم ها از قبل آشنا بوده و تمرین داشته خوب این یک مزیت بزرگ برای داداشی هست. من نمی گم اگر این مسائل نبود داداشی قهرمان نمی شد حرف من سر جنگیدن تا لحظه آخر هست .

آخه یکی نیست بگه اگه واقعا شما به مساله آسیب دیدگی توجه دارین پی چرا بقول پزشک مسابقات یک جفت کفش پاشنه دار که از مچ پا محافظت میکنه برای خودتون تهیه نکردین . علاوه بر این چرا همین ورزشکارا به کمیته فنی مسابقات اصرار کردن که وزنه ها رو سنگین تر طراحی کنه خودتون دیدین که خودنگاه چقدر از این مساله عصبانی بود .
آسیب دیدگی که فقط به یک کفش بستگی نداره . مهمتر از کفش نوع طراحی آیتم ها هست. مثلا
کشیدن گونی ها در مرحله مقدماتی به خاطر نوع زمین کاملا غیر استاندارد بود ( گیر می کرد )
یا مرحله نقشه خیلی ها پایشان به زمین گیر کرد . حتی نزدیک بود یک نفر آسیب ببیند.
یا مرحله کشیدن گاری که برای محراب بسیار خطرناک شد.
و ...

ولی من برای اینکه سوء تفاهم نشه قهرمانی داداشی را تبریک می گم . من خیلی با کارش حال کردم. مخصوصا با کول های کنار گردنش چیزی که ورزشکار ها خیلی کم دارند.

HOJ-JAT
04-04-2010, 20:02
اخرش خیلی مسخره جایزه ها رو دادان..شلنگ ابو گرفتن توش..:دی

4039
04-04-2010, 20:48
ببین دوست من داداشی واقعا قوی هست . ولی نباید به همین سادگی قهرمان می شد حداقل یک رقابتی می داشت مثل پارسال که در آیتم نهایی و با اختلاف 2 یا 3 ثانیه ای رتبه برتر مشخص شد.
اگر این مسائل مطرح شده ( نه شایعه نه واقعیت ) که داداشی با آیتم ها از قبل آشنا بوده و تمرین داشته خوب این یک مزیت بزرگ برای داداشی هست. من نمی گم اگر این مسائل نبود داداشی قهرمان نمی شد حرف من سر جنگیدن تا لحظه آخر هست .

آسیب دیدگی که فقط به یک کفش بستگی نداره . مهمتر از کفش نوع طراحی آیتم ها هست. مثلا
کشیدن گونی ها در مرحله مقدماتی به خاطر نوع زمین کاملا غیر استاندارد بود ( گیر می کرد )
یا مرحله نقشه خیلی ها پایشان به زمین گیر کرد . حتی نزدیک بود یک نفر آسیب ببیند.
یا مرحله کشیدن گاری که برای محراب بسیار خطرناک شد.
و ...

ولی من برای اینکه سوء تفاهم نشه قهرمانی داداشی را تبریک می گم . من خیلی با کارش حال کردم. مخصوصا با کول های کنار گردنش چیزی که ورزشکار ها خیلی کم دارند.

سلام خدمت شما دوست عزیز

در مورد طراحی نامناسب بعضی از قسمتها که شما به چند موردش اشاره کردی کاملا حرف شما درسته این افتضاح به هیچ وجه قابل توجیه نیست اما نباید یک ورزشکار قدرتی کفش مناسب داشته باشه ؟ والا من که آماتور هم حساب نمیشم موقع تمرین این مورد ابتدائیو رعایت میکنم از ورزشکاری در این سطح واقعا بعیده .
مچ پای یک نفرشون توی مرحله مقدماتی به خاطر نداشتن کفش مناسب پیچ خورد در صورتیکه میتونست این اتفاق نیفته حداقل احتمالشو میشد کم کرد .

یعنی شما میفرمایید بخاطر اینکه قبلا داداشی از آیتمها خبر داشته و بقیه خبر نداشتن و همچنین اینکه داداشی این آیتمها رو تمرین کرده و بقیه نکردن داداشی اینقدر فاصلش زیاد شد ؟
فکر نمیکنم درست باشه تا مطمئن نشدیم به یک نفر افترا بزنیم ایشون که اینجا نیست از خودش دفاع کنه ما که نباید به هر خبری استناد کنیم .
نه به هیچ وجه نمیتونه اینطوری باشه به چند دلیل مشخص و واضح .
اول اینکه داداشی توی آیتمهایی رکورد زد که معمولا هر ساله اون آیتمها یا حداقل شبیه اون آیتمها توی مسابقات هست مثل همون پلکان یا چرخ آسیاب یا همون اساره .
علاوه بر این رکوردها توی بقیه آیتمها هم داداشی رکوردهای بسیار خوبی بجا گذاشت آیتمهایی که توی دوره های قبل هم بود و معمولا تو هر دوره از مسابقات هست با کمی تغییر اما اونقدر تغییرات عمده نیست که بگیم فقط کسی میتونه اون حرکت رو انجام بده که قبلا اونو تمرین کرده باشه .

malaki_mall
04-04-2010, 22:52
این تیراژه ماشین اسپانسر چی بود؟

محل مسابقات که شهرک سینمایی بود.

تماشاچی هم اصلا در کار نبود.(اگه دقت کرده بودین توی برنامه های آخر مرتب 2 تا پسر دوقلو که تی شرت زرد پوشیده بودن رو نشون میداد.)

جایزه هم مطمئنم اینقدر کم بوده که اعلام نشده.:13:

بعله دیگه سال... بوده باید در دادن امکانات و جایزه صرفه جویی می شد.:13:

واقعا اینا عرضه نداشتن یه اسپانسر واسه طراحی دکور و آیتم ها جذب کنن؟:13:

گند زدن به صدا و سیما جمیعا.

றД ĵ ĭ Đ
04-04-2010, 23:05
گند زدن به صدا و سیما جمیعا.

صدا سیما گند زده هست ...

MohandesMCD
05-04-2010, 00:42
زیبایی های مسابقه:
1.موسیقی سنتی ایرانی+دکور قدیمی تهران+ پسر بچه ای که لباس رومی پوشیده !!!

2.تا جایی که چشم بنده کار میکرد حکم قهرمانی رو توی کاور گذاشته بودند و قاب نکرده بودن

3.آقای جاودانی پدیده امسال بود

4.من نمیدونم چرا مهراب فاطمی انصراف داد.دلیلش نامعلوم(هزار بار تکرار شد این جمله)

5.چرا خوب نرفتی؟بگو چرا؟آخه چرا(اوج حرفه ای بودن مجری مسابقه)

6.رییس فدراسیون اگه یک کاری رو انجام نمیداد شب خابش نمیبرد: آرزوی سلامتی دارم برای .......

7.ورق ها و نبشی های اضافه ساختمان سازی به همدیگه جوش داده شده بودن و حکم وزنه رو پیدا کرده بودن

8.ورزشکار 10 ثانیه حرکت میزد و بعدش 15 ثانیه به صورت صحنه آهسته همون حرکت رو نشون میداد !

9.مسابقه "مردان آهنین" در آخرین قسمت به "قویترین مردان ایران" تغیر نام داده شد

10.رییس فدراسیون همانند سالهای گذشته شخصی لاغر اندام بود که سنگینترین چیزی که تو عمرش حمل کرده 2کیلو سبزی خوردن بوده!

11.رییس تیراژه ماشین و رییس فدراسیون چرا اینقدر صمیمی بودن و هیندیوانه میزاشتن زیر بغل هم؟

12.مهم برنده شدن هستش نه دریافت سکه

و............

resident_evil
05-04-2010, 00:59
يكي از كليدي ترين و جالبترين سوال هاي جاوداني اين بود كه طرف از زير 500 كيلو وزنه ميامد . داره ميميره و نفس نفس ميزنه ميره خفتش ميكنه خيلي خونسرد ميگه " سخت بود ؟ " : دي

masoudtr
05-04-2010, 07:42
يكي از كليدي ترين و جالبترين سوال هاي جاوداني اين بود كه طرف از زير 500 كيلو وزنه ميامد . داره ميميره و نفس نفس ميزنه ميره خفتش ميكنه خيلي خونسرد ميگه " سخت بود ؟ " : دي
از اون باحال تر جاهایی بود که طرف مثلا داشت اون ماشین زرده را بلند میکرد :31:بعد داشت جونش در میاومد که بالا نگه اش داره
این جاودانی میگفت خیلی راحت :21::21::21:

mohsen_gh1991
05-04-2010, 10:52
ولی اگه این مسابقه رو توی فضای آزاد یعنی توی خیابون و در ملا عام برگذار میکردن خیلی جالب تر میشد . خیلی جو بهتر حاکم میشد به مسابقه.

றД ĵ ĭ Đ
05-04-2010, 14:27
یارو چه 10 ثانیه تحمل کنه چه 1 دقیقه ، چه 1 متر ببره چه 10 متر ،جاوندانی : فوق العاده بود !!!

OSEN
05-04-2010, 19:23
یارو چه 10 ثانیه تحمل کنه چه 1 دقیقه ، چه 1 متر ببره چه 10 متر ،جاوندانی : فوق العاده بود !!!
و البته خودنگاه که طرف چه 30 ثانیه ای آیتم و میزد که 60 ثانیه ای میگفت : تایم خوبی بدست آوردن !! :27:

Mr.Crow
05-04-2010, 19:59
اونجاها رو بگو که مثلآ میخوان نمک بریزن ! خودنگاه قیافه جدی میگیره میگه 40 ثانیه , بعد میگه شوخی کردم ! مثلآ باید بخندیم !!

mehdi30nema
05-04-2010, 20:53
یکی از دوستان میتونه آیتم های فینال رو بگه ؟

*Necromancer
05-04-2010, 20:54
اونجاها رو بگو که مثلآ میخوان نمک بریزن ! خودنگاه قیافه جدی میگیره میگه 40 ثانیه , بعد میگه شوخی کردم ! مثلآ باید بخندیم !!

ما که نباس بخندیم! اون که از جون مایه گذاشته تا رکورد بزنه بایس بخنده!

یکی از دوستان میتونه آیتم های فینال رو بگه ؟
من فقط دو تاشو دیدم
یکی نگه داشتن دو تا ستون ستگین بود هر چی زمان بیشتر باشه امتیاز بالاتره(یعنی ستونا عمودی بودن یارو وسط شون ایستاده بود31:)
یکی هم پلکان قدرت بود که وزنه های 230_250_270 رو باید 10 پله بالا ببرن

mr_khodaei2008
06-04-2010, 11:36
چرا وقتي جوايز را ميدادن مثل سالهاي قبلي نميگفتن چيه مثلا چندتا سكه

اهداي جوايز خيلي بد بود

baloteli
06-04-2010, 16:33
دوستان اینم بخونین بد نیست خیلی جالبه از دستش ندید

resident_evil
06-04-2010, 17:35
دوستان اینم بخونین بد نیست خیلی جالبه از دستش ندید

برادر يه خلاصه اي ازين به ما ميگي ؟ : دي

mohsen_gh1991
06-04-2010, 18:19
متنش خیلی زیاد بود نشد بخونمش هر کی خونده یه توضیح برسونه.

fery joon
07-04-2010, 04:54
من خوندمش.كلا در مورد مسائل پشت پرده اين مسابقات هستش :20:

mr_khodaei2008
07-04-2010, 11:13

alireza-1991
07-04-2010, 13:36
امسال اصلا فینال جذاب نبود:41:

S0R3N4
12-04-2010, 15:24
6.رییس فدراسیون اگه یک کاری رو انجام نمیداد شب خابش نمیبرد: آرزوی سلامتی دارم برای .......

:31::31::31:

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

لابد امسال خیلی ضایع بود

این خط ها رو بخونین!!!!رضا عجب خفنیه.دمش گرم:

در سالهای بعد ظهور رضا قرایی را داشتیم که برادر بزرگترشان امیر از آنها حمایت میکند وخانواده قوی ومتدین وبا آبرویی هستند ودارای آبرویی دربین خاص وعام ورضا هم جوان بود وهم قوی وهم اینکه حمایت میشد وبادی نبودند که از این بادها بترسند ضمناً با وزنی 105کیلو حاضر شد ودر اولین حضورش در سال 80برای مسابقات جهانی در یک مسابقه 3 مرحله ایی اول شد وقرار شد به مسابقات جهانی برود اما چون که سربازی نرفته بود نفر دوم رفت که محراب باشد وسی دی هایی که پخش است از او مربوط به این مسابقات است و بقول رضا قرایی که به آنها گفته بود در هر مسابقه ایی که بگذارید شرکت میکنم ومراحل آن مسابقات هم فاطمی ها تعیین کنند ایشان وحتی نحوه امتیاز ومراحل بعهده شما باشد واز این پس رضا قرایی سر گرم مسابقات جهانی شد واین اخبار و به رقابت طلبیدن ها خودنگاه ومهدی را اللخصوص عاصی کرده بود تا اینکه حمید قرایی هم 18 ساله شد وبرای کسب تجربه او را راهی مسابقات کیش کرده بودند که همزمان مسابقات جهانی رضا شرکت کرده بود و 3تن از فاطمیها بنامهای محراب حسین وعلی فاطمی به حمید قرایی میگویند کو رضا چرا نیومده میگوید مسابقات جهانیست وآنها که آتش گرفته بودند میگویند ترسیده واو هم میگوید نه و3نفری جوانمردانه وار سر این بچه 18ساله میریزند در حضور جمع و باحمایت دوستانشان که بعد از مقداری ضد و خورد که حدوداً ظهر بوده وبعد جدا کردن آنها حمید به داداش بزرگش زنگ میزند وجریان رامیگوید وامیر با 2 تن از دوستانش میآید ودرساعت 10 شب در لاوی هتل بهم میرسند که حسین فرار میکند ومحراب هم یک سالتوی ناجور به گردن میخورد وبا کارد دوست حمید صورتش پاره میشود وعلی هم کتک مفصلی میخورد سپس امیر ودوستانش میروند ودر یک قهوه خانه در تهران بر سر طرفداران محراب و رضا درگیری میشوند ویکی از طرفدارن رضا کشته میشود ودرگیری بالا میگیرد سپس عده ایی واسطه شده میگویند در مسابقات پایتخت بیایید هر دو تا شرکت کنید ورضا میگوید زمان وتعداد مراحل ومواد مسابقات بعهده شما وحتی نحوه امتیاز بندی که نیمی از طرفداران رضا بودند ونیمی دیگر طرفداران محراب وآنقدر رضا با قدرت ظاهر میشود که حتی مرحله آخر را هم انجام نمیدهد رضا وبا اختلاف فاحش رضا قرایی اول میشود والبته رضا سوم جهان هم شد وامیر هم نفر 105کیلویی های جهان وبزودی نیز حمید جلوتر از آن دو برادر دیگر اگر با همبین شیوه پیش رود والبته بسیار خلاصه گفتم

*Necromancer
13-04-2010, 11:09
امسال اصلا فینال جذاب نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

من فقط با این قسمت حال نکردم که از یه نفر با لباس رومی برای اهدای جوایز استفاده شد:|:|:|:|

babi
13-04-2010, 22:00
خدا وکلیی هیچ حساسیتی نداره ...
خیلی رمانتیک میشینی تخمه میشکونی ...
بازی تماشا میکنی ...
مردان آهنین ... !!!!!!!

mohsen_gh1991
13-04-2010, 23:18
کلا توی این سری مسابقات به شکل خفنی تبانی شد.