PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

ahoora f
11-09-2010, 16:36
گالاکسی چندتا پک داره؟ من دو نوع پک دیدم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفاوت این پک ها در چیه و کدوم بهتره واصلیه ؟کشور سازنده ،کیفیت ، لوازم جانبی
چند کشور گالاکسی میسازن؟ کره ، سنگاپور ،کدومش اصلیه ؟

ahoora f
11-09-2010, 16:50
با نصب رام فارسی نمایش فایل word و pdf و text فارسی مشکل نداره ؟

webcopernic
11-09-2010, 18:29
سلام

چند تا سوال داشتم. اول اینکه از کجا میشه این پک بزرگ را خرید؟ بعدشم برای دیدن وب سایت فارسی باید رام فردی نصب کرد؟ یعنی اگر الان گوشی بخریم نمیتونه وب سایت فارسی نشون بده ؟

با تشکر

~ReZa~
11-09-2010, 20:05
سلام.
نینجا جان x10خوبه یا این گوشی.؟:31::31:
میشه کمی در موردش توضیح بدی.
سرعتش چطوریاست؟

hosein63
11-09-2010, 20:50
سلام.
سرعتش چطوریاست؟

x10 را داری با چی مقایسه می کنید:22: گلاکسی خداست

Cyber-Dude
12-09-2010, 00:25
گالاکسی چندتا پک داره؟ من دو نوع پک دیدم .

تفاوت این پک ها در چیه و کدوم بهتره واصلیه ؟کشور سازنده ،کیفیت ، لوازم جانبی
چند کشور گالاکسی میسازن؟ کره ، سنگاپور ،کدومش اصلیه ؟

هر دو اصلین، اول که این پک کوچیکا اومدن.بعدش بزرگا.اونام اصلین چون یه نفر از نمایندگی(خارج از کشور) از این بزرگا گرفته بود.کلا سامسونگ تو کار تنوعه

خدايي جناب نينجا انگليسي باشه منو ها باكلاستره.راهي هست منو انگليسي باشه و فقط اس ام اس ها فارسي بشه؟
منم ميخوام اين هفته بگيرم ولي ميترسم خيلي افت پيدا كنه.الان 16رو يكي 660ميفروشه؛نميدونم بگيرم يا نه.

بعد شما محافظ زدي؟مگه نميگن ضد خشه؟

قبول دارم انگلیسی رو گوشی باشه بهتره اونم به این خاطر که نصفش انگلیسی میشه نصف فارسی که جالب نیست به نظرم.
اگه منو هارو انگلیسی کنی اس ام اس و بروزر اینترنت فارسی نشون میدن
کلا محافظ باشه دله ادم قرص تره :27: قبول نداری؟ ولی به نظرم محافظ بدنه لازم تره.بهرحال هیچکدوم الان نیست تو بازار وگرنه این دوستمون برچسب ایفون نمیزد روش :46:

با نصب رام فارسی نمایش فایل word و pdf و text فارسی مشکل نداره ؟

تکست و پی دی اف رو که مشکلی نداره ولی ورد رو کلماتشو از چپ به راست مینویسه که اونم با نرم افزار حل میشه.

سلام

چند تا سوال داشتم. اول اینکه از کجا میشه این پک بزرگ را خرید؟ بعدشم برای دیدن وب سایت فارسی باید رام فردی نصب کرد؟ یعنی اگر الان گوشی بخریم نمیتونه وب سایت فارسی نشون بده ؟

با تشکر

الان اکثر پک های بازار فکر کنم از این بزرگا باشن
کلا برای دیدن فارسی باید این رام فارسی رو نصب کنی.بدون رام درست نشون نمیده

webcopernic
12-09-2010, 10:00
دوستان اگر یک Galaxy S بدون گارانتی بگیریم نمیتونه وب سایتهای فارسی را درست نشون بده ؟ منظورم این است که فونتش بهم می ریزه ؟

mahroo_z1
12-09-2010, 10:31
سلام دوستان:5:

ویدئو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p o u r i a
12-09-2010, 14:14

ویدئو:

مثل اینکه این فلش هم داره ، اینجا گیر میاد یا نه ؟

میدونم واسه اپراتور verizon هستش اما اگر ایران بیاد شاید unlock بشه.

س.ا.ا
12-09-2010, 14:39
گلکسی با گارانتی پارس مایکروتل اومد
8 گیگ 696 تومن
16 گیگ 736 تومن

hateftotti
12-09-2010, 15:14
گلکسی با گارانتی پارس مایکروتل اومد
8 گیگ 696 تومن
16 گیگ 736 تومن

مطمئنی؟؟؟
اندروید فرویو یا اکلیر؟

r_you168
12-09-2010, 15:38
رو دل نکن یه وقت 736 تومن می خواد بخوره.

satanic_soulful
12-09-2010, 16:19
هیجکس جواب سوال مارو نداد
این نشون میده
دوستان اینجا اطلاعاتی ندارن از این گوشی و فقط دنبال قیمت هست

ebi66_boukan
12-09-2010, 16:25
اگه اين قيمت واقعي باشه بايد بگيم خاك بر سر مايكروتل كلاهبردار كه داره از آب گل آلود ماهي ميگيره؛پيش به سوي بدون گارانتي.

reza198000
12-09-2010, 16:35
دمت گرم آقا ابی 66
این همه ملتو الاف خودشون کردن اونم با این قیمت . بابا خیلی نامردین از اول میگفتین

حالا که اینطوره پیش به سوی بدون گارانتی با فریمور فارسی سامسونگ

reza198000
12-09-2010, 16:40
گوشی شاپ با گارانتی پارسه 8گیگ رو زده 645هزار و16گیگ رو زده 685 هزار
بابا بازم گوشی شاپ که می گفتیم گرون فروشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ninja3000sh
12-09-2010, 20:20
خدايي جناب نينجا انگليسي باشه منو ها باكلاستره.راهي هست منو انگليسي باشه و فقط اس ام اس ها فارسي بشه؟
منم ميخوام اين هفته بگيرم ولي ميترسم خيلي افت پيدا كنه.الان 16رو يكي 660ميفروشه؛نميدونم بگيرم يا نه.

بعد شما محافظ زدي؟مگه نميگن ضد خشه؟
من خودم با منوی انگلیسی کار میکنم عزیز.اون عکسو گذاشتم تا دوستان ببینند.
در مورد محافظ هم تو مشخصاتش که ننوشته ضد خش هستش پس محافظ بزنی خوبه

سلام

با تشکر

همون علاءالدین میفروشن عزیز.
در ضمن اگه میخواهی گوشی فارسی ساز بشه بهترین روش نصب همون فریمویو هستش.
اگه الان گوشی رو بخری اگه اون فریمویو روش نباشه نمیتونه سایتهای فارسی رو باز کنه و کلمات فارسی رو بصورت مربع نشون میده.

سلام.
سرعتش چطوریاست؟
داری چی رو با چی مقایسه میکنی.
اصلا x10 تو حدی نیست که بخواد با این گوشی رقابت کنه.
اکسپریا x10 رو باید با htc hero مقایسه کنی.:27::27:
من در مورد x10 زیاد توضیح نمیدم .فقط اینو بگم که سونی اریکسون با این گوشی هم آبروی خودش رو از بین برد و هم آبروی آندو رو.:2:
سرعت گلکسی هم عالیه و من قبلا هم چون با این گوشی کار کرده بودم و اون زمان هم گفتم عالیه.در حال حاضر بهترین آندروئید بازار فعلا گلکسی هستش.

مطمئنی؟؟؟
اندروید فرویو یا اکلیر؟
بله امروز گلکسی با گارانتی اصلی وارد شد.
با همون ورژن eclair2.1
موفق باشید.

گرافيكار
12-09-2010, 21:04
دمت گرم آقا ابی 66
این همه ملتو الاف خودشون کردن اونم با این قیمت . بابا خیلی نامردین از اول میگفتین

حالا که اینطوره پیش به سوی بدون گارانتی با فریمور فارسی سامسونگ

بدون گارانتي فقط در صورتي ارزش داره كه
مثلا 8 رو تا 520 بدن
و 16 رو تا 560

mahanramzi
13-09-2010, 00:04
من دیروز بازار موبایل ایران بودم نمایندگی مایکروتل اونجا گفت هنوز نیومده... به خاطر تحریم گوگل از این حرفا مشکل دارن فعلا
علائدین بسته بود ولی مغازه های کنارش 16 رو 650 می دادن

ebi66_boukan
13-09-2010, 00:08
به نظر اومده همونطور که تو لینک زیر نمایندگی مایکروتل قیمت 696 داده و ضمنا نوشته با ساپورت زبان فارسی

p o u r i a
13-09-2010, 00:37
دوستان حالا سوال مهم اینجاست : آیا با قیمت های اعلام شده مایکروتل ، قیمت بدون گارانتی پایین میاد یا نه ؟ فکر میکنید چقدر ؟

webcopernic
13-09-2010, 08:29
دوستان آیا راهی هستش که گوشی بتونه وب سایتهای فارسی را درست نشون بده ولی منوها و ....... انگلیسی باشه؟ میشه لطفا راهنمائی بفرمائید؟

hateftotti
13-09-2010, 09:34
دوستان آیا راهی هستش که گوشی بتونه وب سایتهای فارسی را درست نشون بده ولی منوها و ....... انگلیسی باشه؟ میشه لطفا راهنمائی بفرمائید؟

دوست عزیز
من یکی از دوستانم htc desire داره و گوشیش فارسی نداره ولی هم برای پیامک:31: و هم برای اینترنت برنامه ریخته که فارسی میخونه پس مشکلی برای فارسی شدن وجود نداره برای گوشی های اندرویدی

ebi66_boukan
13-09-2010, 10:49
دوستان حالا سوال مهم اینجاست : آیا با قیمت های اعلام شده مایکروتل ، قیمت بدون گارانتی پایین میاد یا نه ؟ فکر میکنید چقدر ؟
طبق گفته يه نفر از دوستان بلافاصله پس از اعلام قيمت گارانتي دار قيمت بدون گارانتي در نمايندگي هاي پارس مايكروتل حدود30تومن كاهش پيدا كردو به حدود 630رسيد(البته 8گيگ)؛ولي خوب 30تومن كه نشد كاهش.قيمت عادلانه واسه 16به نظرم600هست و واسه 8حدوداي 570اينا؛فعلا كه فاصله زياده.من كه 600پولم رو با 100بدبختي آماده كردم كه 16 اومد رو اين قيمت بگيرم:دي

mahanramzi
13-09-2010, 10:55
به نظر اومده همونطور که تو لینک زیر نمایندگی مایکروتل قیمت 696 داده و ضمنا نوشته با ساپورت زبان فارسی

من از نمایندگی اصلیش پرسیدم گفت هنوز نیومده.
تو مغازه ها به اسم گارانتی پارس مایکروتل داشتن ولی خود مغازه داره هم می گفت این گارانتی اصلیش نیست...
صاحاب نداره دیگه به اسم شرکت های معتبر گارانتی تقلبی می دن :13:

س.ا.ا
13-09-2010, 11:04

اگر رام فارسی رو نصب کنید با فارسی هیچ مشکلی نخواهید داشت و منوها هم به انتخاب خودتون می تونه فارسی یا انگلیسی باشه:5::5:

mc_pooria
13-09-2010, 11:20
pufffffffffffffffffffffffffffffff:13:
ببین من این چند روز که نبودم چه بلاهایی سر این گوشی اومد........:20:

ahoora f
13-09-2010, 13:07
به نظر شما نیاوردن این گوشی توسط مایکروتل ربطی به تحریم کره جنوبی نداره؟اخه کره تمام بانکای ایرانی وشرکتها رو تحریم کرده .
کسی قیمت از دبی نداره چنده این گوشی ؟ با قیمت جهانی که 400دلاره تفاوت قیمتی داره ؟

j0l6
13-09-2010, 13:13
به نظر شما نیاوردن این گوشی توسط مایکروتل ربطی به تحریم کره جنوبی نداره؟اخه کره تمام بانکای ایرانی وشرکتها رو تحریم کرده .
کسی قیمت از دبی نداره چنده این گوشی ؟ با قیمت جهانی که 400دلاره تفاوت قیمتی داره ؟

توو دبي يه هفته قبل از نمايندگی های سامسونگ پرسیدم یه جا 2600 و یه جا دیگه 2400 درهم بود ( هر درهم فک کنم 280 تومن باشه )
اگه نخوای از نمایندگی های سامسونگ بخری فک کنم ارزونتر هم پیدا بشه

Cyber-Dude
13-09-2010, 15:06
سایت shop.ir قیمت 16 گیگ رو زده 665 دیجی کالا هم 675 . با این حساب رسیدن قیمت به 600 تومن توی مهر ماه اصلا بعید نیست.

ReNuX
13-09-2010, 16:26

سلام
میشه بگین قیمت ۴۰۰ دلار رو از کجا شنیدین؟!

mc_pooria
13-09-2010, 16:27
خب دوستان ما که صبر کردیم مایکروتل گوشی رو بده بیرون ارزون شه...ولی نشد...:41:
حالا صبر کنیم تابستون تموم شه....:31: چون پاییز در کل قیمت گوشی یکم ارزونتر میشه....بلکه یه تلنگری هم به گالکسی خورد!:5:

ReNuX
13-09-2010, 16:36

سلام

rhamid_esf
14-09-2010, 02:14
قیمت امروزش قطر 16 گیگ 659 دلار بوده
8 گیگ 560 دلار

ایران 16 گیگ بدون گارانتی علادین 640 بود
8 گیگ 620

mc_pooria
14-09-2010, 10:18
لطفا" دوستانی که لطف میکنن و از علائدین قیمت بدون گارانتی می گیرن و اینجا اعلام میکنن با فروشنده طی کرده باشن که بدون برنامه و نرم افزار و این چرت و پرتا گوشی رو بفروشه!!!!!
من فکر نمی کنم 620 و 640 ای که شما قیمت گرفتی بتونی این گوشی رو بخری.... مطمئنن اگه این قیمت میگه حد اقل یه 70 80 تومن دیگه هم به زور!!!! میگیره ازت بابت نرم افزارشو اینا....!:13:

aliugd
14-09-2010, 11:05
سلام
امیدوارم تکراری نباشه اگه هست ببخشید
سایت GSM.ir گفت این گوشی با گارانتی رسمی وارد بازار شده با قیمت 696 تومن 8 برای گیگ و 736 تومن برای 16 گیگ

منبع:

mahroo_z1
14-09-2010, 11:56

منابق غیر رسمی خبر داده اند که اروپا اولین ناحیه ایی در دنیا خواهد بود که اپدیت گالاکسی اس به فرویو در ان صورت خواهد گرفت.
بر طبق این خبر در روز 23سپتامبر دریافت این اپدیت از طریق کانالهای رسمی شروع خواهد شد.

ahoora f
14-09-2010, 12:13
سلام
منظور یورو بود اشتباه شد .400 یورو
ببخشید دوست عزیز ممنون از توجهت

گرافيكار
14-09-2010, 13:13
قیمت امروزش قطر 16 گیگ 659 دلار بوده
8 گیگ 560 دلار

ایران 16 گیگ بدون گارانتی علادین 640 بود
8 گیگ 620
اين كه اختلاف قيمت چنداني نداره با ايران
من ميخواستم تا يه ماه ديگه دوتا گوشي براي خودم و خانم بگيرم كه جمع قيمت جفتش بشه 1 ميليون
اميد واهي من خوشخيال اين بود كه تا يه ماه ديگه گالكسي8 بشه 500 دوتا بگيرم
بعد ديدم اينقد نميشه گوشي خانم رو به ويو تغيير داديم كه مثلا ويو رو 400 گالاكسي رو 600 بگيريم
از بخت بد ما ويو هم قيمتش اومده روي 500 گالكسي هم انگار نميخواد بياد رو ي 600
به خدا هر چي بدبختي مال ما شهرستانياس:41:

سلام
امیدوارم تکراری نباشه اگه هست ببخشید
سایت GSM.ir گفت این گوشی با گارانتی رسمی وارد بازار شده با قیمت 696 تومن 8 برای گیگ و 736 تومن برای 16 گیگ

منبع:

تكراري بود اخوي ولي براي كسايي كه همش صفحه آخرو باز ميكنن خوبه دعات ميكنن

rhamid_esf
14-09-2010, 13:24
[QUOTE=گرافيكار;5409334]اين كه اختلاف قيمت چنداني نداره با ايران
من ميخواستم تا يه ماه ديگه دوتا گوشي براي خودم و خانم بگيرم كه جمع قيمت جفتش بشه 1 ميليون
اميد واهي من خوشخيال اين بود كه تا يه ماه ديگه گالكسي8 بشه 500 دوتا بگيرم
بعد ديدم اينقد نميشه گوشي خانم رو به ويو تغيير داديم كه مثلا ويو رو 400 گالاكسي رو 600 بگيريم
از بخت بد ما ويو هم قيمتش اومده روي 500 گالكسي هم انگار نميخواد بياد رو ي 600
به خدا هر چي بدبختي مال ما شهرستانياس:41:

شما یه مقداری صبر کن اگر خیلی میخوای گوشی ها نزدیک به هم باشه
یه legend بگیرید و یه گلکسی همون 1 ملیون میشه

قیمت گلکسی به این زودیا به 500 نمیرسه

ahoora f
14-09-2010, 14:34
سلام
کسی تا حالا از شیلد zagg استفاده کرده؟
بخصوص از skins هاش که محافظ همراه با عکس و طرح دلخاهت هست ؟کیفیتش از لحاظ زدخش بودن و لکه و اثر انگشت چطوره ؟

ebi66_boukan
14-09-2010, 15:15
دوستان اين گوشي از ماه بعد با فرويو عرضه ميشه يا اينكه همشون با آندرويد قبلي ميان و قابليت آپديت رو دارن؟اگه از ماه بعد با فرويو عرضه بشه انصافا مي ارزه وايسيم.

rhamid_esf
14-09-2010, 15:22
دوستان اين گوشي از ماه بعد با فرويو عرضه ميشه يا اينكه همشون با آندرويد قبلي ميان و قابليت آپديت رو دارن؟اگه از ماه بعد با فرويو عرضه بشه انصافا مي ارزه وايسيم.

نه همین الان هم برای ورژن اروپا آپدیتش اومده
فرقی نداره
به هیچ وجه مشکلی پیش نم یادمگر قیمت پایین بیاد

mc_pooria
14-09-2010, 17:49
ابی اخطار برای چی؟!:31:

ninja3000sh
14-09-2010, 18:59
طریقه فلش گوشی گلکسی به رام فارسی.

ابتدا رام فارسی رو از سایت زیر دانلو کنید.

پسوردش هم:samsung-firmwares.com

برنامه odin3 رو نیز دانلود کنید.

بعد از دانلود برنامه بالا فلاشر odin3 رو از داخل فولدر نصب کنید.
خب حالا فایل pit 512رو هم دانلود کنید:

بعد از اکسترکت کردن رام که بالا گذاشتم فایل OJP_JG9.tar رو تو قسمت PDA و فایل pit512 هم تو قسمت pit برنامه فلاشر odin3 انتخاب کنید.

شکل برنامه odin3 بصورت زیر میباشد.
با بقیه قسمتها هم کاری نداشته باشید.

توجه:
1:قبل از آپدیت حتما درایو گوشی رو نصب کنید که توسط pc گوشیتون شناخته بشه.
2:شارژ باطریتون باید بالای 80 درصد باشه.
3:از انگولک کردن گوشی و دست زدن به دکمه ها وسط آپدیت پرهیز کنید.
خب حالا گوشی رو خاموش کنید و سیم کارت و مموری کارت رو از توش در بیارین.
کابل usb رو به گوشی بزنید و بعدا با گرفتن همزمان دکمه ی ولوم ( فقط کلید کم کردن صدا) و دکمه منو(همون کلیدی که وسط قرار داره) و کلید قفل یا power گوشی که در سمت راست گوشه گوشی قرار داره (توجه کنید که هر 3 دکمه رو هم بصورت همزمان فشار دهید) تا گوشی به حالت downloading بره.
وقتی گوشی به حالت downloading رفت تو برنامه فلاشر odin3 که بالا عکسش هست start رو بزنید.
گوشی شروع میشه به فلاش شدن.
کابل رو از گوشی نکشید تا بطور کامل گوشی فلاش شود.
گوشی که آپدیت شد کابل رو در بیارید و حالشو ببرید.:31:

ninja3000sh
14-09-2010, 19:18
دوستان اون روز یه عکس مقایسه ای از ال سی دی این گوشی با گوشی hd2 گذاشتم که زیاد تفاوت محسوس نبود.
البته باید موقع عکاسی خیلی دقت شود تا تفاوت ملموس باشد.
امروز ال سی دی این گوشی و گوشی wave سامسونگ رو با hd2 مقایسه کردم تا قدرت super amoled بیشتر مشخص بشه.
چند تا عکس:

تست مقایسه هدفون گوشی با wave:
تو مقایسه هدفون هم wave و هم گلکسی صداهای عالی دارن بخصوص که سامسونگ آورده و تنظیمات اکولایزر هم گذاشته روی هر دو گوشی و صدا تو هدفون واقعا عالی شده.
در کل هر دو تا هم صدای عالی دارن ولی صدای wave تو هدفون کمی بیشتر از گلکسی هستش.

تست send و recive بین بلوتوثهای ورژن 2.1 و3.
برای اینکه سرعت send و ریسیو تو بلوتوث ورژن 3 بیشتر معلوم بشه من یه بار یه فایل 3 مگی و یه بار هم یه فایل 4 مگی رو بین اینا سند کردم تا مدت زمان سند دستم بیاد.
فایل 3 مگی بین بلوتوث ورژن 2.1 و 3 حدود 65 ثانیه طول میکشه تا ردو بدل بشه.
ولی بین دو تا بلوتوث ورژن 3 که این تست بین گلکسی و wave انجام شد حدود 28 ثانیه طول کشید.
فایل 4 مگی هم بین 2.1 و 3 حدود 1.27 دقیقه.
ولی بین 3و 3 حدود 40 ثانیه طول کشید.
در کل میشه گفت بلوتوث ورژن 3 حدود 2.5 برابر سرعتش بیشتر از بلوتوث ورژن 2.1 میباشد.

تست باطری گلکسی:

باطری گلکسی هم تو حالت استند بای و هم تو حالت آماده بکار جوابگویی خوبی داره.
1.30 ساعت فیلم نگاه کردن با این گوشی تو ال سی دی auto britnese حدود 19 الی 20 درصد باطری مصرف میکنه.
یعنی شما میتونین راحت با فول شارژ حدود 7.30 ساعت فیلم تماشا کنین.
کار با اینترنت هم به شرح زیر هستش:
هر یک ساعت کار همراه با دانلود فایل حدود 20 الی 21 درصد شارژ خالی میکنه که با حالت فول شارژ میتونین حدود 5 الی 5.30 ساعت و تا 6 ساعت به کوب با اینترنتش کار کنین.
موفق باشید.

mfani2008
14-09-2010, 22:52
به نظرم این گوشی بهترین گوشی ساخته شده تا بحاله !
و 100% یه دونشو ماه آینده می گیرم

hamidkabiri6270
15-09-2010, 00:03
نینجا جان اگر برات امکان داره یه چند تا سمپل از عکس در شب گوشی هم بذار.با توجه به اینکه گوشی فلاش نداره کیفیت عکس های در شبش از نظر شما چطوره؟

mahyarSAMSUNG
15-09-2010, 00:34
این تعریفات رو یادمه برای آی 8910 هم بود که مثلا 5 ساعت میشه فیلم دید و یا چقدر ساعت میشه تو اینترنت بود و چند روز دووم میاره و ..... ولی وقتی میخریم میبینم این چیزی نیست که میگن .

webcopernic
15-09-2010, 08:42
جناب NINJA

ممنون بابت آموزش فلش گوشی گلکسی به رام فارسی. فقط یک سوال، اگر گوشی فارسی بشه میشه کاری کرد که منوها و .... اصلا فارسی نشن و فقط گوشی برای کار با فایلها و سایتهای فارسی دچار مشکل نشه؟

با سپاس

tired friend
15-09-2010, 11:26
ممنون نینجا جون از بین اینا ویو خیلی باحال تر بود.می تونی یه چن تا دیگه عکس از ویو و اچ بزاری؟ممنون.:11:

MINOR
15-09-2010, 12:25
جناب NINJA

ممنون بابت آموزش فلش گوشی گلکسی به رام فارسی. فقط یک سوال، اگر گوشی فارسی بشه میشه کاری کرد که منوها و .... اصلا فارسی نشن و فقط گوشی برای کار با فایلها و سایتهای فارسی دچار مشکل نشه؟

با سپاس

آره عزیزم
شما اگه دوس داشته باشی میتونی از تو setting منوهاتو فارسی کنی اگر هم دوس نداشته باشی میتونی همون انگلیسی بذاریش
ولی سایت های فارسی و SMS های فارسی رو برات فارسی نشون میده تو هر دوحالت (چه فارسی چه انگلیسی)

ممنون

mahroo_z1
15-09-2010, 14:42
Samsung Mobile Display اکنون 98% صفحات AMOLED دنیا رو تولید میکند و Samsung Electronics مشتری اصلی این صفحات است .

اکنون Samsung Electronics اعلام کرده که با کمبود AMOLED مواجه شده و مشغول تهیه ورژن LCD دار گوشیهای Galaxy S and Wave میباشد وجای تعجب ندارد اگر سامسونگ برای این گوشیها همانند Galaxy Tab از Super TFT استفاده نماید که البته باعث پایین امدن قیمت این گوشیها خواهد شد.
سامسونگ تصمیم دارد با راه اندازی یک کارخانه جدید در سال اینده تولید صفحات AMOLED را از مقدار کنونی 3میلیون در ماه به 30 میلیون در ماه برای جبران این کمبود افزایش دهد.

گرافيكار
15-09-2010, 20:43
[QUOTE

شما یه مقداری صبر کن اگر خیلی میخوای گوشی ها نزدیک به هم باشه
یه legend بگیرید و یه گلکسی همون 1 ملیون میشه

قیمت گلکسی به این زودیا به 500 نمیرسه

يعني يه legend با گالكسي؟
يا يه ويو با legend
من ميخوام حتما گوشي خودم حتما گالكسي باشه
يكي دو گزينه اچ تي سي هست ولي واقعا با اين پيچاي پشتشون خيلي ضايعن
واقعا به دور از تعصب توي طراحي سامسونگ رو دست نداره

M@hdi-B
15-09-2010, 21:10
آره عزیزم
شما اگه دوس داشته باشی میتونی از تو setting منوهاتو فارسی کنی اگر هم دوس نداشته باشی میتونی همون انگلیسی بذاریش
ولی سایت های فارسی و SMS های فارسی رو برات فارسی نشون میده تو هر دوحالت (چه فارسی چه انگلیسی)

ممنون

سلام.

منم به جمعتون اضافه شدم.:20:

16گیگ 640

فقط یه نکته رو نگفتین .. میشه منو انگلیسی باشه و اس فارسی زد؟

معلوم نشد ال سی دیش ضد خشه یا نه؟ اصلا با برچسب حال نمی کنم.

گرافيكار
15-09-2010, 21:24
Samsung Mobile Display اکنون 98% صفحات AMOLED دنیا رو تولید میکند و Samsung Electronics مشتری اصلی این صفحات است .

اکنون Samsung Electronics اعلام کرده که با کمبود AMOLED مواجه شده و مشغول تهیه ورژن LCD دار گوشیهای Galaxy S and Wave میباشد وجای تعجب ندارد اگر سامسونگ برای این گوشیها همانند Galaxy Tab از Super TFT استفاده نماید که البته باعث پایین امدن قیمت این گوشیها خواهد شد.
سامسونگ تصمیم دارد با راه اندازی یک کارخانه جدید در سال اینده تولید صفحات AMOLED را از مقدار کنونی 3میلیون در ماه به 30 میلیون در ماه برای جبران این کمبود افزایش دهد.

دوستان واقعا اينجوري ميشه
مثلا اين سري جديد كي به ايران ميرسه
صفحه سوپر TFT كيفيتش چجوريه
فكر ميكنيد قيمتش چقد مياد پايين

سلام.

16گیگ 640

مباركه دوست من
از كجا گرفتي؟
بدون گارانتي ديگه؟
بدون نصب نرم افزار گرفتي؟

ninja3000sh
15-09-2010, 21:27
سلام.

16گیگ 640

مهدی جان مبارک باشه.
با منوی انگلیسی هم میشه هم تو بروزر صفحات فارسی رو دید و هم تو قسمت sms پیامها رو فارسی دید و کلا میشه کیبورد فارسی هم داشت.
در مورد ال سی دی هم جایی اشاره نشده که ال سی دیش ضد خشه ولی در کل محافظ هم نزنی مشکلی پیدا نمیکنه.

M@hdi-B
15-09-2010, 21:34
مباركه دوست من
از كجا گرفتي؟
بدون گارانتي ديگه؟
بدون نصب نرم افزار گرفتي؟
ممنون.
طبیعتا بدون گارانتیه دیگه .. با گارانتی که 736 هست.

طبقه ششم علاالدین.

مهدی جان مبارک باشه.
با منوی انگلیسی هم میشه هم تو بروزر صفحات فارسی رو دید و هم تو قسمت sms پیامها رو فارسی دید و کلا میشه کیبورد فارسی هم داشت.
در مورد ال سی دی هم جایی اشاره نشده که ال سی دیش ضد خشه ولی در کل محافظ هم نزنی مشکلی پیدا نمیکنه.

ممنون.

کیبرد رو باید جدا نصب کنم یا خودش داره؟ حالا تا بیام با آندروئید آشنا بشم زمان می بره.

ولی در کل گوشیه خوبیه .. تو این چند ساعت که راضی بودم.

شما کامنتتون رو جواب بدین ممنون می شم:31:

S A M S U N G
15-09-2010, 21:39
سلام .

مهدی مبارک باشه .

ایشاالله حالشو ببری .

مخلصیم .

Amin
15-09-2010, 21:44
سلام دوستان
8 گیگ چند شده؟

ninja3000sh
15-09-2010, 22:00
ممنون.

کیبرد رو باید جدا نصب کنم یا خودش داره؟ حالا تا بیام با آندروئید آشنا بشم زمان می بره.

ولی در کل گوشیه خوبیه .. تو این چند ساعت که راضی بودم.

شما کامنتتون رو جواب بدین ممنون می شم:31:[/QUOTE]
اون فریمویو رو نصب کنی کیبورد فارسی هم براش اضافه میشه.
در کل با نصب اون فریمویو کارت خیلی راحت میشه.

گرافيكار
15-09-2010, 22:21
ممنون.
طبیعتا بدون گارانتیه دیگه .. با گارانتی که 736 هست.

طبقه ششم علاالدین.

ميگم 8 گيگشو چند ميداد
نگفتي گير نداد كه نرم افزار نصب كنه؟

hosein63
15-09-2010, 23:52
من هم فردا می خواهم این گوشی را بخرم البته اگر بتوانم قبل از خرید تست کنم و یک گلاکسی بدون مشکل 3 دکمه یا همان بدون مشکل دانلودینگ پیدا کنم.

offlineinternet
16-09-2010, 10:05
مهدی جان مبارکه:40:
منم میخوام بگیرم البته هر وقت قیمتش مناسب شد

MINOR
16-09-2010, 11:00
مهدی جان مبارک باشه.
عزیزم ال سی دی ضد خش هست
این فیلم رو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این فیلم انواع وسایل تیز رو روی صفحه گلکسی میکشه ولی هیچ کدومشون خط نمیندازه

hamidkabiri6270
16-09-2010, 13:19
سلام.

16گیگ 640

سلام

مهدی جان مبارکت باشه.انشا.. به پاش پیر شی.:31:مهدی سمپل از عکس دوربینش در شب یادت نره.از نون شب هم برام واجبتره.:31:

rawen.west69
16-09-2010, 13:26
سلام دوستان.
دوستان به نظرم هر کی میخواد گوشی رو بخره و در ضمن میخواد نسخه 16 گیگ هم برداره منتظر نمونن و بخرن.
مایکروتل که معلوم نیست نسخه 8 گیگ میاره یا 16 گیگ.
در ضمن رام فارسی هم که ریلیز شده برای این گوشی اگه روی گوشی نصب کنین همه چی رو فارسی میکنه.
پس در کل نیازی به نگرانی نیست.
در ضمن اگه تونستم آموزش نصب رام فارسی رو هم میزارم تا همه راحت بتونن نصب کنن.
البته تو سایتهای دیگه هم کلی واسه آندو آموزش هستش.

این هم یه لینکی واسه دانلود این رام فارسیه که کسانی که با رپید شیر و megaupload مشکل دارن میتونن از این سایت بدون دنگ و فنگ دانلود کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم چند تا عکس بعد از نصب این رام که امروز برداشتم.
عکسا اگه خوب نباشه ببخشید چون با موبایل برداشتم.

سلام دوست عزيز...دستت درد نكنه

چند تا فيلم از كار كردن با اين گوشي رو هم داري؟ ممنون ميشم:11:

offlineinternet
16-09-2010, 14:19
اگه کسی خواست i9000 خودشو بفروشه من خریدارم

M@hdi-B
16-09-2010, 15:04
سلام .

مهدی مبارک باشه .

ایشاالله حالشو ببری .

مخلصیم .
ممنون امیر جان .. حالشو که می برم:31:

سلام دوستان
8 گیگ چند شده؟
من قیمت کردم 595

ميگم 8 گيگشو چند ميداد
نگفتي گير نداد كه نرم افزار نصب كنه؟
قیمت رو که بالا گفتم .. طبقات بالا از این صحبتا خبری نیست .. راستش من یه بار سر این قضیه تو علاالدین درگیر شدم دیگه از همکف گوشی نمی خرم .. یه راست می رم بالا.

من هم فردا می خواهم این گوشی را بخرم البته اگر بتوانم قبل از خرید تست کنم و یک گلاکسی بدون مشکل 3 دکمه یا همان بدون مشکل دانلودینگ پیدا کنم.
مبارکه.
این مشکل سه دکمه چیه یه بنده خدا هم تو پ.خ پرسیده بود .. من که مشکلی حس نکردم.

مهدی جان مبارکه:40:
منم میخوام بگیرم البته هر وقت قیمتش مناسب شد
ممنون.:20:
الان مناسبه دیگه .. برو بگیر:46:

سلام

مهدی جان مبارکت باشه.انشا.. به پاش پیر شی.:31:مهدی سمپل از عکس دوربینش در شب یادت نره.از نون شب هم برام واجبتره.:31:
ممنون حمید جان.
والا مامانم گفته شبا بیرون نرم .. اگه اجازه داد حتما:31:

johnypersian1656
16-09-2010, 15:52
مهدی جان مبارک باشه. hd2 رو هم داری هنوز؟ :دی خداس! آخرشم xt نگرفتی.

این مشکل سه دکمه چیه یه بنده خدا هم تو پ.خ پرسیده بود .. من که مشکلی حس نکردم.
منظورشون مشکل رفتن گوشی به حالت downloading هست. این مشکل بیشتر توی مدل های 16 گیگه و فکر نمیکنم هنوز هم راهی واسش پیدا شده باشه.با نگه داشتن کلیدهای home.volume,down شما باید چنین عکسی رو ببینین :

که این بدون مشکل بودن گوشی رو میرسونه.

M@hdi-B
16-09-2010, 16:07
مهدی جان مبارک باشه. hd2 رو هم داری هنوز؟ :دی خداس! آخرشم xt نگرفتی.

منظورشون مشکل رفتن گوشی به حالت downloading هست. این مشکل بیشتر توی مدل های 16 گیگه و فکر نمیکنم هنوز هم راهی واسش پیدا شده باشه.با نگه داشتن کلیدهای home.volume,down شما باید چنین عکسی رو ببینین :

که این بدون مشکل بودن گوشی رو میرسونه.

ممنون.

نه ردش کردم رفت:31: راستش از وقتی آندروئید ریختم رو اچ دی2 عاشق آندروئید شدم .. چون با آندروئید رو اچ دی2 حال نکردم گفتم یه گوشی آندروئیدی بگیرم بهتره .. بهترین گزینه هم به نظرم گلکسی بود.

با گرفتن این دو کلید اتفاقی نیوفتاد .. بیشتر توضیح می دی؟

offlineinternet
16-09-2010, 16:37
ممنون.

نه ردش کردم رفت:31: راستش از وقتی آندروئید ریختم رو اچ دی2 عاشق آندروئید شدم .. چون با آندروئید رو اچ دی2 حال نکردم گفتم یه گوشی آندروئیدی بگیرم بهتره .. بهترین گزینه هم به نظرم گلکسی بود.

با گرفتن این دو کلید اتفاقی نیوفتاد .. بیشتر توضیح می دی؟

1- کلید ولوم را پایین نگه دارید
2- کلید هوم رو نگه دارید
3- یک بار کلید پاور رو فشار بدید و ول کنید .
تو این حالت کلید پاور رو که ول کردید دو تا کلید دیگه رو نگه دارید تا به حالت دانلودینگ بره . اینطوری 100% به حالت دانلودینگ میره
لذت ببرید ......

کلا این حالت مال ریکاوری و این چیزاس که من خیلی نمیدونم چیه چون گوشی دستم نبوده
ولی شما اگه میخوای حسابی متوجه موضوع بشی به فروم زیر یه سری برن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-roid.ir/Forum/forum120.html

اون پایینی رو بذار تو بالایی

اگه حوصله نداری این آموزشه {اگه اون دکمه ها کار نکرد}

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید d-roid.ir/Forum/thread3943.html

M@hdi-B
16-09-2010, 16:41
الان گرفتم موضوع چیه.

متاسفانه گوشی منم مشکل سه دکمه رو داره:41:

خوب شد فریمور 200 مگی رو دانلود نکردم.

حتما یه راهی واسه این مشکل وجود داره.

4870x2
16-09-2010, 17:11

mahroo_z1
16-09-2010, 17:25
الان گرفتم موضوع چیه.

سلام اقا مهدی خوبی رفیق:5:
خیلی کم پیداییا:11:
والا راجع به این مورد یکی از بچه های موبایلستان گفته:

نقل از golammar :

قابل توجه دوستانی که مشکل شایع 3 کلید رو دارن.این مشکل قابل حل هست.و در نمایندگیهای ماکروتل انجام میشیه.
اون دسته از دوستان که دستگاهشون بریک شده هم میتونن با مراجعه به این نمایندگیها بصورت آزاد گوشیشون رو درست کنن....
در نمایندگیهای سامسونگ با باکس جی تگ .که باکس انحصاری سامسونگ هست.درست میشن.

M@hdi-B
16-09-2010, 18:14
سلام اقا مهدی خوبی رفیق:5:
خیلی کم پیداییا:11:
والا راجع به این مورد یکی از بچه های موبایلستان گفته:

نقل از golammar :

قابل توجه دوستانی که مشکل شایع 3 کلید رو دارن.این مشکل قابل حل هست.و در نمایندگیهای ماکروتل انجام میشیه.
اون دسته از دوستان که دستگاهشون بریک شده هم میتونن با مراجعه به این نمایندگیها بصورت آزاد گوشیشون رو درست کنن....
در نمایندگیهای سامسونگ با باکس جی تگ .که باکس انحصاری سامسونگ هست.درست میشن.

سلام مرسی شما خوبی؟

من بی گارانتی خریدم .. راجع به هزینش چیزی نگفتن؟ البته من قبل از اینکه اقدام به ریختن رام کنم تحقیق کردم و خوشبختانه به گوشی دست نزدم .. ولی بالاخره باید رام عوض کنم یا نه؟

این ال سی دیه دیزایر اچ دی سیاه و سفیده؟:31:

johnypersian1656
16-09-2010, 19:14
بیشتر توضیح می دی؟
دوستان توضیح دادن ولی :
Download mode :home + vol down + power is used to flash roms in Odin
Recovery mode :home + vol up + power is used to flash update.zip files

از طریق adb هم میشه گوشی رو به این دو حالت برد.

johnypersian1656
16-09-2010, 19:15
لطفا حذف شود

titanium_zarin
16-09-2010, 19:23
الان گرفتم موضوع چیه.

دوستان در حال حاظر راهي نداره ..
نه توي نمايندگي نه جاي ديگه ...
اقا كاري نكنيد كه 700 بشه يه تيكه گوشت ...
صبر كنيد اگه چيزي باشه بهتون ميگم ...
در مورد بريك شدن :
اين گوشي بريك نميشه به اين سادگي به خاطر يه فيوز كه تعبيه شده ...
اما اگه چيزي شد بهم خبر بديد يكي از دوستان تعمير ميكنه ..فقط هزينه پست رو بايد بديد ...

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

الان گرفتم موضوع چیه.

سلام مرسی شما خوبی؟

من بی گارانتی خریدم .. راجع به هزینش چیزی نگفتن؟ البته من قبل از اینکه اقدام به ریختن رام کنم تحقیق کردم و خوشبختانه به گوشی دست نزدم .. ولی بالاخره باید رام عوض کنم یا نه؟

این ال سی دیه دیزایر اچ دی سیاه و سفیده؟:31:

رام اصلي بريز ...
اونا مشكلي نيست ...
مثلا رام 2.1 فارسي كه همه چي رو فارسي ميكنه حتي وب ...
خيلي توپه ...
تو چكار ديزاير داري ؟؟؟:دي

M@hdi-B
16-09-2010, 19:26
رام اصلي بريز ...
اونا مشكلي نيست ...
مثلا رام 2.1 فارسي كه همه چي رو فارسي ميكنه حتي وب ...
خيلي توپه ...
تو چكار ديزاير داري ؟؟؟:دي

ممنون.

لینک رام اصلی رو داری؟ + آموزش:31:

در ضمن این سامسونگ کیز رو چه جوری بنصبم؟ اول که نت فریمورک 3.5 رو می خواست نصبیدم الانم که ویندوز مدیا فرمت 11 رو می خواد که رو ویندوز غیر اصل نصب نمیشه.. گوشی به حالت مس استورج هم وصل نمیشه.

ویرایش: حل شد.

گوشی رو روت کردم و بوسیله برنامه ترمینال به دانلودینگ بردم .. فردا رام رو دانلود و تست می کنم.

Atropates
17-09-2010, 01:33
حذف شود ...

qo0oick
17-09-2010, 17:02
سلام دوستان
من با این گوشی می خوام اعتبار شارژ کنم شارژ نمی کنه و میگه Rejected !
کسی به این مشکل برخورده ؟
خط هم ایرانسل نیست همراه اوله !!
اگه کمک کنید ممنون میشم :20:

Immunology
17-09-2010, 17:14
سلام دوستان
من با این گوشی می خوام اعتبار شارژ کنم شارژ نمی کنه و میگه Rejected !
کسی به این مشکل برخورده ؟
خط هم ایرانسل نیست همراه اوله !!
اگه کمک کنید ممنون میشم :20:

خوب شما گوشی دومی ندارید که با اون شارز کنید و بعد دوباره بندازید رو این؟

با اعلام وردو n8 و desire HD در هفته های آینده گالاکسی 20 دلار کاهش یافت.:8:

johnypersian1656
17-09-2010, 17:53
گوشی رو روت کردم و بوسیله برنامه ترمینال به دانلودینگ بردم .. فردا رام رو دانلود و تست می کنم.

مهدی جان منظورت با odin که نیست؟ درسته به حالت دانلودینگ میره ولی نمیتونی بازم از odin استفاده کنیا, یه موقع انجام ندی! باید صبر کرد تا سامی یه راه حلی بده.

M@hdi-B
17-09-2010, 18:32
مهدی جان منظورت با odin که نیست؟ درسته به حالت دانلودینگ میره ولی نمیتونی بازم از odin استفاده کنیا, یه موقع انجام ندی! باید صبر کرد تا سامی یه راه حلی بده.

آره با همون odin .

تو فروم همسایه انجام دادن مشکلی پیش نیومده .. سامی که گ ..ه .

johnypersian1656
17-09-2010, 18:49
آره با همون odin .

تو فروم همسایه انجام دادن مشکلی پیش نیومده
مهدی همونجور که توی پروفایلت هم گفتم بعد از lagfix هم اگه ببینی بعضا نیاز به فکتوری ریست هست, اگه از ترمینال استفاده کردن رو مطمئنی که هیچی.

Ahmad_p1
18-09-2010, 11:18
رقیب گالاکسی desire hd

توی کیفیت صفحه نمایش یه خورده ضعیفتره

و توی توان پردازش گرافیکی حدود 50 میلیون مثلث پایینتره با پردازنده جدید qsd8255 با پردازش 42 میلیون ولی

توی بنچمارکها خیلی نزدیک به گالاکسی بوده در عوض سرعت پردازنده بالاتر گالاکسیه

به نظر من رابط جدید سنس فوق العادست... کیفیت ساخت عالی

monaj
18-09-2010, 13:19
رقیب گالاکسی desire hd

توی کیفیت صفحه نمایش یه خورده ضعیفتره

و توی توان پردازش گرافیکی حدود 50 میلیون مثلث پایینتره با پردازنده جدید qsd8255 با پردازش 42 میلیون ولی

توی بنچمارکها خیلی نزدیک به گالاکسی بوده در عوض سرعت پردازنده بالاتر گالاکسیه

به نظر من رابط جدید سنس فوق العادست... کیفیت ساخت عالی

هر چند اینجا جاش نبود. ولی شما صفحه نمایش TFT رو با Super AMOLED مقایسه میکنی؟ به این اختلاف میگی یه خورده؟!!
تنها مزیت اچ تی سی دوربین 8 مگاپیکسلی دوال لد، کیفیت ساخت بهتر و رابط کاربری sense هستش. وگرنه برای عرض اندام در برابر این گوشی هیچ حرف دیگه ای برای گفتن نداره.

farzin_silver
18-09-2010, 14:37
سلام. بچه ها یکی از این آشنا های ما یه گلکسی اس at&t از امریکا آورده. میشه انلاکش کرد و اینجا ازش استفاده کرد؟ چجوری؟ یه سوال دیگه.این شکلش با گلکسی های اینجا فرق داره.رامهای گلکسی معمولی بهش میخوره؟کلا به جز قیافه همه چیش مثله اونه؟

johnypersian1656
18-09-2010, 15:32
حل مشکل نرفتن به حالت دانلودینگ در گالکسی :

سامی یه آپدیت واسه ی BELL GT-I9000M ارایه کرده که توی این آپدیت مشکل ۳ دکمه حل شده. برای دیدن این روش به لینک زیر مراجعه کنین :

روش سریعتر :

mc_pooria
18-09-2010, 19:37
آقا یه کم بحث ها تخصصی شد من هیچی نمیفهمم دیگه:31: البته خب تا الان آندروید نداشتم..... مشکلی نداره؟!
این قضیه 3 دکمه مشکل مهمیه؟!!! نرم افزاری و قابل حله یا نه؟!!!

johnypersian1656
18-09-2010, 20:09
آقا یه کم بحث ها تخصصی شد من هیچی نمیفهمم دیگه البته خب تا الان آندروید نداشتم..... مشکلی نداره؟!
این قضیه 3 دکمه مشکل مهمیه؟!!! نرم افزاری و قابل حله یا نه؟!!!

قضیه از این قراره که بعضی از ورژن های گالکسی توی حالت دانلودینگ واسه فلش کردن نمیرفتن (چون رفتن به حالت دانلودینگ با گرفتن سه دکمه هست بهش میگن مشکل 3 دکمه ) قبلا باید موقع خرید گوشی رو تست میکردین که این مشکل رو نداشته باشه(هرچند که بعضا میگن با adb هم ببرین حالت دانلودینگ (البته بعد از اجرای نرم افزار باید کابل کانکت بشه) یا با ترمینال هم میشه این مشکل رو حل کرد, اما الان دیگه سامی یه آپدیت داده تا این مشکل رو بشه راحت حل کرد. این مشکل هیچ ربطی به آندروید نداره! (هر برندی از یه روشی واسه فلش وآپدیت استفاده میکنه و سامی از این روش)و همه ی گالکسی ها هم این مشکل رو نداشتن و الان هم که دیگه مشکل حل شده پس جای نگرانی نیست. به صورت نرم افزاری هم قابل حله.

M@hdi-B
18-09-2010, 21:26
دوستانی که بعد از رفع مشکل سه دکمه رام رو فلش زدن و گوشی بالا نیومد دوباره فلش بزنن و اینبار تیک گزینه Re-Partition رو بزنن.

key_1
18-09-2010, 21:57
دوستانی که بعد از رفع مشکل سه دکمه رام رو فلش زدن و گوشی بالا نیومد دوباره فلش بزنن و اینبار تیک گزینه Re-Partition رو بزنن.

الیته به نقل از من از سایت موبایلستان !!!:10:

key_1
18-09-2010, 22:10
قضیه از این قراره که بعضی از ورژن های گالکسی توی حالت دانلودینگ واسه فلش کردن نمیرفتن (چون رفتن به حالت دانلودینگ با گرفتن سه دکمه هست بهش میگن مشکل 3 دکمه ) قبلا باید موقع خرید گوشی رو تست میکردین که این مشکل رو نداشته باشه(هرچند که بعضا میگن با adb هم ببرین حالت دانلودینگ (البته بعد از اجرای نرم افزار باید کابل کانکت بشه) یا با ترمینال هم میشه این مشکل رو حل کرد, اما الان دیگه سامی یه آپدیت داده تا این مشکل رو بشه راحت حل کرد. این مشکل هیچ ربطی به آندروید نداره! (هر برندی از یه روشی واسه فلش وآپدیت استفاده میکنه و سامی از این روش)و همه ی گالکسی ها هم این مشکل رو نداشتن و الان هم که دیگه مشکل حل شده پس جای نگرانی نیست. به صورت نرم افزاری هم قابل حله.

کی گفته حل شده ؟ خیلی ه تو اون لینکی که صفحه قبل بود بعد از ریختن اون آپدیت گوشیشون brick شده بود ...دست نگه دارید !

Ahmad_p1
18-09-2010, 22:21
هر چند اینجا جاش نبود. ولی شما صفحه نمایش TFT رو با Super AMOLED مقایسه میکنی؟ به این اختلاف میگی یه خورده؟!!
تنها مزیت اچ تی سی دوربین 8 مگاپیکسلی دوال لد، کیفیت ساخت بهتر و رابط کاربری sense هستش. وگرنه برای عرض اندام در برابر این گوشی هیچ حرف دیگه ای برای گفتن نداره.

مثل اینکه 768MB RAM را ندید گرفتی

در ضمن شما همچون میگین تنها مزیت desire hd انگار گالاکسی چند تا مزیت داره

نه گالاکسی مزیتش super amoled و توان پردازش بالا تر گرافیکی 90 میلیون در مقابل 42

اون bt 3 هم به کار نمیاد تا دوطرف نداشته باشه

fery_lion
18-09-2010, 23:06
عزیزم ال سی دی ضد خش هست
این فیلم رو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این فیلم انواع وسایل تیز رو روی صفحه گلکسی میکشه ولی هیچ کدومشون خط نمیندازه

دوستان این ویدیو رو دیدید؟:18:
قسمت های اولش که خش نمیوفته رو lcd واقعا جالبه:8:
ولی تو قسمت اخر گوشی که از دست طرف میوفته lcd بد جوری میشکنه:2::41: (دیگه نمی دونم چقد میشه به اون ویدیو اعتماد کرد)
کسی تا حالا از دستش i9000 افتاده؟:31::33:
وافعا حالم گرفته:41:

راستی i9000 های جدید همون 2.1 روشون نصبه یا 2.2؟
اصلا به طور رسمی 2.2 واسه ی i9000 امده؟

johnypersian1656
18-09-2010, 23:16
الیته به نقل از من از سایت موبایلستان !!!

البته چیز مهمی نیست ولی اگه پروفایل مهدی عزیز رو ببینین ما کلا با مهدی داشتیم در مورد این مشکل صحبت میکردیم و بعد با لینکهایی که بود تصمیم گرفتیم این کار رو بکنیم! منبعش هم همون لینک توی پروفایله.

کی گفته حل شده ؟ خیلی ه تو اون لینکی که صفحه قبل بود بعد از ریختن اون آپدیت گوشیشون brick شده بود ...دست نگه دارید !

این رو هم به نقل از همون شخص که توی xda ادعا کرده و حل شدن مشکل برای مهدی جان و آموزشی که امروز دیدم توی ---------.ir هست گفتم.

farzin_silver
18-09-2010, 23:37
سلام. بچه ها یکی از این آشنا های ما یه گلکسی اس at&t از امریکا آورده. میشه انلاکش کرد و اینجا ازش استفاده کرد؟ چجوری؟ یه سوال دیگه.این شکلش با گلکسی های اینجا فرق داره.رامهای گلکسی معمولی بهش میخوره؟کلا به جز قیافه همه چیش مثله اونه؟

آقا ما رو هم دریابید.خیلی مخلصیم

MINOR
19-09-2010, 00:25
عزیزم رام رسمی 2.2 واسه گلکسی 23 september میاد
ولی تا الانشم چنتا رام فرویو اومده
که بهترینش XXJPH هست
پیشنهاد میکنم همه نصب کنن

ممنون

MINOR
19-09-2010, 09:43
آقا ما رو هم دریابید.خیلی مخلصیم
دوست عزیز باید ببری علاالدین
اونجا میتونن برات آنلاک کنند

mbmfcbm
19-09-2010, 11:21
سلام دوستان میخواستم بدونم نسخه 8 گیگش رو بدون گارانتی قیمتش چنده؟(تستی برای اطمینان برای درست بودن گوشی چی هست)این مشکل سه دکمه رو اگه میشه واضحتر بگین تاما که میخوایم بخریم دوزاریمون بیفته
بعد این اندروید سایتی برای برنامه هاش داره؟

djnileh
19-09-2010, 16:05
salam man emroz az namayandegi to bazar mobail gereftam faghat ye chizi cheno zirnevisi ro suport mikone

farzin_silver
19-09-2010, 19:32
آقا ما هم به جمع کهکشانی ها پیوستیم.عجب چیزیه خدایی.8 گیگ رو از طیقه 6 علائدین گرفتم 610

M@hdi-B
19-09-2010, 19:53
سلام دوستان میخواستم بدونم نسخه 8 گیگش رو بدون گارانتی قیمتش چنده؟(تستی برای اطمینان برای درست بودن گوشی چی هست)این مشکل سه دکمه رو اگه میشه واضحتر بگین تاما که میخوایم بخریم دوزاریمون بیفته
بعد این اندروید سایتی برای برنامه هاش داره؟
590-595 میشه گیر آورد.
مشکل سه دکمه همین دیشب حل شد ولی اگه خواستی بدونی فرهاد عزیز صفحه قبل توضیح دادن:

salam man emroz az namayandegi to bazar mobail gereftam faghat ye chizi cheno zirnevisi ro suport mikone
سلام.
سعی کنید فارسی تایپ کنید.
مبارکه .. من srt رو با پلیر خودش تست کردم نشون نداد .. اگه sub رو تست کردم یا پلیر خاصی پیدا کردم خبرشو می دم... شایدم دوستان جواب دادن.

آقا ما هم به جمع کهکشانی ها پیوستیم.عجب چیزیه خدایی.8 گیگ رو از طیقه 6 علائدین گرفتم 610
مبارکه ولی یه کم می گشتی پایینترگیر میومد:46:

SevenHaft
19-09-2010, 20:21
سلام به همگی.

میگم به نظر من تنها مشکلی که Galaxy S داره اینه که خیلی راحت روی بدنه اش خط و خش میافته به خاطر جنس براقش البته Omnia II هم این مشکل رو داره و اون هم زود خط و خش میگیره.

در بقیه موارد گوشی فوق العاده ای هست ، خدا کنه سامسونگ در Omnia III این مشکل رو هم برطرف کنه.

با سپاس.

M@hdi-B
19-09-2010, 21:02
من موندم چرا 3gp فیلم می گیره .. عجیبه :eh:

farzin_silver
19-09-2010, 22:01
590-595 میشه گیر آورد.
مشکل سه دکمه همین دیشب حل شد ولی اگه خواستی بدونی فرهاد عزیز صفحه قبل توضیح دادن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسلام.
سعی کنید فارسی تایپ کنید.
مبارکه .. من srt رو با پلیر خودش تست کردم نشون نداد .. اگه sub رو تست کردم یا پلیر خاصی پیدا کردم خبرشو می دم... شایدم دوستان جواب دادن.

مبارکه ولی یه کم می گشتی پایینترگیر میومد:46:

خیلی گشتم.تقریبا کل علائدین رو.8 رو زیر 625 نمیدادن.فقط این یه دونه میداد انقدر

johnypersian1656
19-09-2010, 23:51

میتونین از این پلیر استفاده کنین :

گرافيكار
20-09-2010, 01:58
من موندم چرا 3gp فیلم می گیره .. عجیبه :eh:

:18::18::18:
شما مطمئني دوست من
مگه قرار نبود اچ دي فيلمبرداري كنه؟

Immunology
20-09-2010, 08:29
شما مطمئني دوست من

پسوندش 3gpهست.مگه 3gp HDنداريم ?نوع فايل كه ربطي به رزوليشن نداره.چه بسا ‏Full HD ‎3gpهم داريم.

Dark.Life
20-09-2010, 11:10
شما مطمئني دوست من

hd که سایز فیلمه یعنی 1280x720
حالا فرمت خیلی مهم نیست کیفیت مهمه
مهدی جان کیفیتش به نظرت چطوره ؟

hoha881
20-09-2010, 11:32
سلام یک سوال فنی داشتم
اندروید 2.2 به طور رسمی واسه گالاکسی امده؟
اگه ورژنش عوض بشه بنچمارک هاش چقدر بهتر میشن؟

این دزیره hd با رام فرویو تونسته نزدیک گالاکسی بشه

گرافيكار
20-09-2010, 13:25
پسوندش 3gpهست.مگه 3gp HDنداريم ?نوع فايل كه ربطي به رزوليشن نداره.چه بسا ‏Full HD ‎3gpهم داريم.

مرسي كه منو روشن كردين
كلا من از 3gp بيكيفيت ترين فرمت رو تصور ميكردم
يعني 3gp باكيفيت هم داريم؟

Dark.Life
20-09-2010, 13:52
مرسي كه منو روشن كردين
كلا من از 3gp بيكيفيت ترين فرمت رو تصور ميكردم
يعني 3gp باكيفيت هم داريم؟

کیفیت بستگی به بیت ریت داره تا فرمت
مثلاً اگه بیت ریت یه فیلم 3gp با mp4 برابر باشه کیفیت تقریباً یکیه ... اینکه میگم تقریباً به خاطر فشردگی فرمتهای مختلفه ... مثلاً mkv نسبت به بقیه فشرده تره و با بیت ریت برابر کیفیت بالاتری میتونه داشته باشه
3gp و mp4 از نظر فشردگی فک میکنم در یه حد باشن
تنها موردی که هست اینه که نرم افزارهای پخش کننده کدوم رو راحتتر پخش میکنن ... الان ویندوز مدیا پلیر ویندوز هر دو فرمت رو به خوبی ساپورت میکنه
پس نباید مشکلی باشه از هیچ لحاظ

گرافيكار
20-09-2010, 15:16
کیفیت بستگی به بیت ریت داره تا فرمت
مثلاً اگه بیت ریت یه فیلم 3gp با mp4 برابر باشه کیفیت تقریباً یکیه ... اینکه میگم تقریباً به خاطر فشردگی فرمتهای مختلفه ... مثلاً mkv نسبت به بقیه فشرده تره و با بیت ریت برابر کیفیت بالاتری میتونه داشته باشه
3gp و mp4 از نظر فشردگی فک میکنم در یه حد باشن
تنها موردی که هست اینه که نرم افزارهای پخش کننده کدوم رو راحتتر پخش میکنن ... الان ویندوز مدیا پلیر ویندوز هر دو فرمت رو به خوبی ساپورت میکنه
پس نباید مشکلی باشه از هیچ لحاظ

مرسي بابت توضيحتون
به قول شما مهم كيفيته
حالا اگه اين آقا مهدي اومد در مورد كيفيت فيلمش هدايتمون كنه:20:

p o u r i a
20-09-2010, 17:11
امروز علائدین بودم طبقه همکف گلکسی 16 گیگ رو 610 میداد پرسیدم هزینه بکس و نرم افزار اجباراً باید بدیم گفتش نه.
گفتش پلمپه اما خیلی مشکوک میزنه ، فکر کنم الان با این قیمت گوشی کارکرده هست.

دوستان نظرشون چیه بخرمش؟

Immunology
20-09-2010, 17:48
امروز علائدین بودم طبقه همکف گلکسی 16 گیگ رو 610 میداد پرسیدم هزینه بکس و نرم افزار اجباراً باید بدیم گفتش نه.
گفتش پلمپه اما خیلی مشکوک میزنه ، فکر کنم الان با این قیمت گوشی کارکرده هست.

دوستان نظرشون چیه بخرمش؟

اي ول عجب قيمتي!
خوب چكش كن فكر نكنم مشكل داشته باشه.اون 3دكمه رو هم انجام بده.
پوريا شمارتو برام پيغام خصوصي كن منم يكي ميخوام.دوتا بگيري ارزونترم ميده.البته اگه زحمتي نيست.

amiris
20-09-2010, 18:16
یه سوال دارم از دوستان
من نمیتونم وارد اندروید مارکت گوشیم بشم کسی می تونه راهنمایی بکنه مشکل من چیه؟
همینکه واردش میشم بعد دو دقیقه خود بخود میاد بیرون.
هیچ برنامه ای هم نشون نمیده.
با تشکر

M@hdi-B
20-09-2010, 19:38
شما مطمئني دوست من
نه مطمئن که نیستم چون معمولا رو هوا حرف می زنم:31: خوبه گوشی دستمه:46:

مرسي بابت توضيحتون
به قول شما مهم كيفيته
حالا اگه اين آقا مهدي اومد در مورد كيفيت فيلمش هدايتمون كنه:20:

کیفیتش عالیه .. ولی به قول دوستمون همه از 3gp به عنوان بی کیفیت ترین فرمت یاد می کنن یه خرده ضایعست بگی اچ دیه ولی 3gp می گیره:13:

من امنیا اچ دی هم داشتم می تونم بگم کوآلیتیش اگه به اون نرسه(که می رسه)بدتر از اونم نیست.

مخصوصا ضبط صدا که کاملا طبیعی و بلند و واضحه.

Immunology
20-09-2010, 20:07
یه سوال دارم از دوستان
من نمیتونم وارد اندروید مارکت گوشیم بشم کسی می تونه راهنمایی بکنه مشکل من چیه؟
همینکه واردش میشم بعد دو دقیقه خود بخود میاد بیرون.
هیچ برنامه ای هم نشون نمیده.
با تشکر

عزيز ماركت رو نميتوني بري چون گوگل ايران رو تحريم كرده؛براي ورود به ماركت بايد از چيز پي استفاده كني:دي

SAEED_BARCELONA
20-09-2010, 21:31
یادمه یه زمانی ایراد میگرفتن از se که فرمتش رکوردش 3gp بود و جز بدترین ها بود حالا خوب شده؟؟؟ اگه بد بوده اون موقع الان بدتر شده:دی

corey
20-09-2010, 22:10
مهدی جان مبارکت باشه
واقعا جالبه برام hd با فرمت 3gp !!!!!!!!!!!
سونی اریکسون از اون وقت که از hd و vga استفاده کرد بی خیال 3gp شد البته اکسپریا2 استثنا بود
نوکیا هم که از qcif به این طرف بی خیال شد
ولی سامسونگ:27:

مهدی در کل نظرت در رابطه با گوشی چیه اونم نسبت به گوشی قبلی هات؟؟؟

Online_wireless
20-09-2010, 22:12
یه نکته مهم این که گالکسی با 30 فرم در ثانیه فیلمبرداری میکنه و با کیفیت عالی و گوشی مانند n8 فقط 25 فرم در ثانیه توانایی فیلمبرداری داره که واقعا تاثیرش خیلی زیاده، خودم موقع فیلمبرداری با امنیا اچ دی که 24 فرم میگرفت تاثیرش رو حس کردم. بالا رفتن رزولوشن دلیل بر بهبود کیفیت فیلمبرداری نیست. البته گوشی عالی گالکسی به خاطر سخت فوق العاده قوی که داره توانایی فیلمبرداری در 30 فرم در ثانیه را داراست. بهترین گوشی حال حاضر گالکسی اس هستش و کم لطفیه اگه ازش بی خودی ایرادی بگیرن. متاسفانه بعضی از جاها مشاهده شده دنبال بهانه هستن تا این شاهکار سامسونگ رو زیر سوال ببرن.

total_overdose
20-09-2010, 22:15
گالکسی با 30 فرم در ثانیه فیلمبرداری میکنه و با کیفیت عالی و گوشی مانند n8 فقط 25
سلام
دوست عزیز دلیلی که شما تو امنیا اچ دی احساس میکردی بخاطر پایینتر بودن از 24 فریم بوده.
25 فریم یه استاندارده و بالای این برای چشم انسان تفکیک پذیر نیست زیاد.
البته نمیگم فیلم کالسکه از ان8 بدتره ممکنه بهترم باشه فقط منظورم تعداد فریم بود:46:

Dark.Life
20-09-2010, 22:33
هر کی به کیفیت فیلمش شک داره اینو دانلود کنه و ببینه :

یه موقع شطرنج بد بود ولی الان تو مساجد مسابقه شطرنج برگزار میشه و خیلیم خوبه !

لطفاً بدون اجازه از سخنان من تو امضاتون استفاده نکنید :29::29::29:

سلام
دوست عزیز دلیلی که شما تو امنیا اچ دی احساس میکردی بخاطر پایینتر بودن از 24 فریم بوده.
25 فریم یه استاندارده و بالای این برای چشم انسان تفکیک پذیر نیست زیاد.
البته نمیگم فیلم کالسکه از ان8 بدتره ممکنه بهترم باشه فقط منظورم تعداد فریم بود

البته با فریمورهای احسان و hyperx دقیقاً 24 فریم بود
هر چی باشه 30 فریم روونتر از 25 ه و قابل تشخیص هم هست ... اینو من میدونم که بازی میکنم
بعدشم الان موتورولا xt720 گفته 24 فریم ولی بین 18 تا 20 هست یعنی از امنیا اچدی با فریمورهای اصلیش بدتره
پس معلوم نیست n8 هم دقیقاً 25 فریم باشه

total_overdose
20-09-2010, 22:50
البته با فریمورهای احسان و hyperx دقیقاً 24 فریم بود
هر چی باشه 30 فریم روونتر از 25 ه و قابل تشخیص هم هست ... اینو من میدونم که بازی میکنم
بعدشم الان موتورولا xt720 گفته 24 فریم ولی بین 18 تا 20 هست یعنی از امنیا اچدی با فریمورهای اصلیش بدتره
پس معلوم نیست n8 هم دقیقاً 25 فریم باشه گوشی من 24 فریم میگیره.
با یه گوشی دیگه که 30 فریم میگرفت هیچ فرقی تو روونی نداشت.... اینو من میدونم که فیلم گرفتم:31:
قربون دسته hyperx بازم این .سامسونگ باید نگاش کنه ازش یاد بگیره مثل بچه خوب.:31:
اگر دست از بازی کردن ور دارین منم نوشتم شایدم از کالسکه بدتر بگیره.

هر کی به کیفیت فیلمش شک داره اینو دانلود کنه و ببینه : عجب کیفیتی داره.بعید میدونم دیگه کسی دوربین فیلمبرداری بخره.:27:

به من چه شما تا حالا تو عمرتون مسجد نرفتین!!
بنده خدا برگذار کننده مسابقه مسجدمون منم:31:

Vallio
21-09-2010, 00:17
دوستان واقعا" اچ دی این گوشی با فرمت 3GP هست :24: :39: ؟!!!
( وضعیت فعلی : :22: )

johnypersian1656
21-09-2010, 00:26
ببین یا در مورد گوشی های یه برند اطلاعات داری یا نه! اگه اطلاعات داری سعی کن اطلاعات درست بدی , اگه هم اطلاعات نداری لطفا....... شده قضیه ی سی پی یو که 550 بود میگفتی 720! حالا هم که xt720 با آپدیت دقیقا شده 24 دوباره میگی 18 تا 20 ! واقعا من مطمئنم که شما دوست داری یه جوری همه ی برندها رو ضعیف نشون بدی تا کمتر به مشکل برند خودت دقت بشه! گالکسی کم مشکل داره؟ مشکل gps,downloading,lag ,.... بهتر نیست واسه اینا سعی کنی یه راه حلی توی سایتهای دیگه پیدا کنی بذاری اینجا به جای اینکه بیای به xt720,n8و.... ایراد بگیری؟ حالا باز مدیرا بیان این پست رو حذف کنن!

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

ببین یا در مورد گوشی های یه برند اطلاعات داری یا نه! اگه اطلاعات داری سعی کن اطلاعات درست بدی , اگه هم اطلاعات نداری لطفا....... شده قضیه ی سی پی یو که 550 بود میگفتی 720! حالا هم که xt720 با آپدیت دقیقا شده 24 دوباره میگی 18 تا 20 ! واقعا من مطمئنم که شما دوست داری یه جوری همه ی برندها رو ضعیف نشون بدی تا کمتر به مشکل برند خودت دقت بشه! گالکسی کم مشکل داره؟ مشکل gps,downloading,lag ,.... بهتر نیست واسه اینا سعی کنی یه راه حلی توی سایتهای دیگه پیدا کنی بذاری اینجا به جای اینکه بیای به xt720,n8و.... ایراد بگیری؟ حالا باز مدیرا بیان این پست رو حذف کنن!

SAEED_BARCELONA
21-09-2010, 02:02
عزیزم فقط شما که بازی نمیکنی. بازی قضیش زمین تا آسمون با فیلم فرق میکنه. بازی رو هر چه با فریم ریت بالاتر بازی کنی روون تر به نظر میاد. تا جایی که حتی بازی با 60FPS هم هست ولی بهترین و باکیفیت ترین فیلمها که دیگه خدا هستن مثل Avatar و Inception که دیگه رو دست ندارن هم با 24 فریم فیلمبرداری شدن! فقط تو که بازی نمیکنی که. همین جا تو همین 1 صفحه اخیر 2 تا گیمر داریم که نصف زندگشیون با بازی کردن گذشته. سعید بیخیال بیا جلو دهنمو بگیر نزار بگم!
من نمیدونم چرا یه ایراد از گوشی پیدا میکنن بچه ها سریع بحث رو میکشونید به برندهای دیگه. اصلا برند دیگه دوست داره 1fps بزنه به سامسونگ چه ربطی داره. هر کی هر غلطی کرد سامسونگ هم باید بکنه؟ ما دلسوزش هستیم داریم ازش ایراد میگیریم!
حالا باز مدیرا میان پاک میکنن پست رو!

لطفاً بدون اجازه از سخنان من تو امضاتون استفاده نکنید
لطفا عکس از ماشینمون نگیرید بیاید بزنید تنگ امضاتونبعد هم بگید This is my car !!!

Dark.Life
21-09-2010, 02:14
عزیزم فقط شما که بازی نمیکنی. بازی قضیش زمین تا آسمون با فیلم فرق میکنه. بازی رو هر چه با فریم ریت بالاتر بازی کنی روون تر به نظر میاد. تا جایی که حتی بازی با 60FPS هم هست ولی بهترین و باکیفیت ترین فیلمها که دیگه خدا هستن مثل Avatar و Inception که دیگه رو دست ندارن هم با 24 فریم فیلمبرداری شدن! فقط تو که بازی نمیکنی که. همین جا تو همین 1 صفحه اخیر 2 تا گیمر داریم که نصف زندگشیون با بازی کردن گذشته. سعید بیخیال بیا جلو دهنمو بگیر نزار بگم!
من نمیدونم چرا یه ایراد از گوشی پیدا میکنن بچه ها سریع بحث رو میکشونید به برندهای دیگه. اصلا برند دیگه دوست داره 1fps بزنه به سامسونگ چه ربطی داره. هر کی هر غلطی کرد سامسونگ هم باید بکنه؟ ما دلسوزش هستیم داریم ازش ایراد میگیریم!
حالا باز مدیرا میان پاک میکنن پست رو!

لطفا عکس از ماشینمون نگیرید بیاید بزنید تنگ امضاتونبعد هم بگید This is my car !!!

حالا نمیخاد انقدر جو گیر بشی ... گیمر گیمر :27:
همون ویواز که 24 فریم واقعی میگرفتو نگاه کن فیلمشو میفهمی که روون روون نیست حالا میخاد با بازی فرق داشته باشه میخاد نداشته باشه

میگم جو گیر شدی میگی نه
بحث ایراد نیست ... یکی گفت 24 فریم امنیا اچدی چون کمتر بوده واسه همین روون نبوده و مال ان8 دیگه 100% 25 فریم واقعیه و روونه ... گفتم معلوم نیست 25 واقعی باشه مثالشم xt720
با شما هم هستم آقای jonypersian ... اون xt720 مثال بود ... ببخشید که بهتون بر خورد!
جو گیر میشین موضوع و قاطی میکنین!

اصلاً خودتون بحثو شروع کردین حالا قیافه حق به جانبم گرفتین واسه ما
جمع کنید برید تو تاپیک خودتون ... سامسونگم دلش میخاد 3gp بزنه ببینه فضولوش کیه

johnypersian1656
21-09-2010, 02:37
دوستان با استفاده از این برنامه میتونین کلیپ های 3gp روی گوشی رو به صورت یه پکیج در بیارین و واسشون یه سکیوریتی کد هم بذارین (دوستانی که میتونن کمکی توی تاپیک برنامه ها و بازیهای آندروید بکنن لطفا )

kamran2000
21-09-2010, 12:59
لطفاً اخرین قیمتهای 8 و 16 با گارانتی اصلی پارس مایکروتل رو اعلام کنید.
مرسی

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

لطفاً اخرین قیمتهای 8 و 16 با گارانتی اصلی پارس مایکروتل رو اعلام کنید.
مرسی

ahoora f
21-09-2010, 14:17
سلام
در مورد این بحث فریم باید بگم کم و زیاد بودن تعداد فریم فیلمبرداری ربطی به خوب یا بد بودن دوربین نداره و ربط به چشم انسان داره تعداد فریمی که برای چشم انسان طبیعی و نرمال هست 24فریمه که چشم انسان در این تعداد فریم محیط رو میبینه حالا هر دوربین فیلم برداری که به این عدد 24 نزدیکتر باشه از دید چشم انسان عملکرد بهتری داره و زیاد بودن فریم فیلم توی کیفیت فیلم تاثیر نداره حتی میتونه نقص باشه.
فرمت فیلمبرداری 3gp ؟ فقط با همین فرمت فیلم برداری میکنه؟
بدترین کیفیت فیلمبرداری همین 3gp هست و رزولیشن بالا و hd بودن هم نمیتونه بد بودن این فرمت رو نسبت به فرمتهای دیگه با رزولیشن و کیفیت مساوی خنثی کنه ولی خب یه سری خوبیها هم داره که اینقدر توی گوشیها ازش استفاده میشه .
ولی در هرحال دوربین این گوشی یه نمونه متوسط رو به بالاست ولی امکانات دیگه گوشی در حال حاضر واقعا مهشره و من میخام این گوشی رو بگیرم .

mahyarSAMSUNG
21-09-2010, 14:46
سلام
در مورد این بحث فریم باید بگم کم و زیاد بودن تعداد فریم فیلمبرداری ربطی به خوب یا بد بودن دوربین نداره و ربط به چشم انسان داره تعداد فریمی که برای چشم انسان طبیعی و نرمال هست 24فریمه که چشم انسان در این تعداد فریم محیط رو میبینه حالا هر دوربین فیلم برداری که به این عدد 24 نزدیکتر باشه از دید چشم انسان عملکرد بهتری داره و زیاد بودن فریم فیلم توی کیفیت فیلم تاثیر نداره حتی میتونه نقص باشه.
فرمت فیلمبرداری 3gp ؟ فقط با همین فرمت فیلم برداری میکنه؟
بدترین کیفیت فیلمبرداری همین 3gp هست و رزولیشن بالا و hd بودن هم نمیتونه بد بودن این فرمت رو نسبت به فرمتهای دیگه با رزولیشن و کیفیت مساوی خنثی کنه ولی خب یه سری خوبیها هم داره که اینقدر توی گوشیها ازش استفاده میشه .
ولی در هرحال دوربین این گوشی یه نمونه متوسط رو به بالاست ولی امکانات دیگه گوشی در حال حاضر واقعا مهشره و من میخام این گوشی رو بگیرم .

شما مطمئنید 24 فریم خوبه ؟ ولی همه ما فرق 24 تا 30 متوجه میشیم. ولی فکر کنم بیشتر از 30 رو دیگه متوجه نمیشیم . مثل اینکه مثلا فرق 262 هزار رنگ و با 16 میلیون رنگ احساس میشه ولی 16 میلیون با 24 قابل تشخیص نیست :19:

S@nti@go_s&k
21-09-2010, 16:02
شايد سامسونگ دنبال اينه كه فرمت كم حجم 3gp رو با كيفيت بالا عرضه كنهخوب تقریبا همینه دیگه یکی از فرمتهای خوب و با کیفیت mp4 هستش که 3gp کم حجم شده mp4 هستش

کلا بیس 3 جی پی همون ام پی فوره

djnileh
21-09-2010, 16:18
سلام من هرچی انواع زیر نویس امتحان میکنم این نرم افزاره که معرفی کردین جواب نمیده نحوه خاصی داره

SAEED_BARCELONA
21-09-2010, 16:23
آقای دارک لایف یا همون حسن موتوری شما که دم از آپدیت نشدن x10 میزنید پی به ایرادات مسخره گوشیه خودتون که میگید هیچ گوشی بهش نمیرسه بردید؟ با اجازت همین 5شنبه 2.1 هم میاد برای x10. ببینم بعدش میخوای به چیش گیر بدی؟ به GPS ناقص یا compass که شمال رو جنوب نشون میده؟:دی واقعا سامسونگ چیکار داشته میکرده برای بهترین گوشیش؟

خوب تقریبا همینه دیگه یکی از فرمتهای خوب و با کیفیت mp4 هستش که 3gp کم حجم شده mp4 هستش

این حرفارو زمانی که سونی از این فرمت استفاده میکرد نمیزدید! تازه اون موقع کسی زیاد دنبال فیلمبرداری با رزولوشن و کیفیت عالی نبود! اون موقع ایراد بزرگ بود الان شده فرمت خوب و با کیفیت؟:دی

Dark.Life
21-09-2010, 16:32
آقای دارک لایف یا همون حسن موتوری شما که دم از آپدیت نشدن x10 میزنید پی به ایرادات مسخره گوشیه خودتون که میگید هیچ گوشی بهش نمیرسه بردید؟ با اجازت همین 5شنبه 2.1 هم میاد برای x10. ببینم بعدش میخوای به چیش گیر بدی؟ به GPS ناقص یا compass که شمال رو جنوب نشون میده؟:دی واقعا سامسونگ چیکار داشته میکرده برای بهترین گوشیش؟

این حرفارو زمانی که سونی از این فرمت استفاده میکرد نمیزدید! تازه اون موقع کسی زیاد دنبال فیلمبرداری با رزولوشن و کیفیت عالی نبود! اون موقع ایراد بزرگ بود الان شده فرمت خوب و با کیفیت؟:دی

وقتی واسش 2.1 بیاد واسه گالکسی 2.2 میاد :20:
این gps ناقصو کجا گفته ؟ میشه یه لینکی بدین ما هم ببینیم ؟

دلیل اینکه اون موقع همه فک میکردن 3gp بده پایین بودن کیفیت فیلم سونی بود
میدیدن مثلاً سامسونگ d600 که mp4 ضبط میکنه کیفیتش خیلی بهتر از مثلاً k750 ه فک میکردن به خاطر فرمته در حالی که به خاطر بیت ریت پایین بود ... این یه تفکر اشتباهیه که به خاطر ضعف سونی تو استفاده از فرمت 3gp در اذهان عمومی ایجاد شده بود

الان 3gp سامسونگ از هر چی mp4 ه با کیفیت تره ... نمونش آیفون 4 که فیلمش hd هست با فرمت mp4 ولی gsmarena بهش نمره کمتری داده

خودتونم میدونید جریان همون گربه هست نمیخاید قبول کنید :27:

johnypersian1656
21-09-2010, 17:19
من نظرم با بقیه ی دوستان یکی نیست, یعنی 3gp رو یکی از بهترین فرمت ها واسه فیلمبرداری میدونم هیچ موقع هم نگفتم بده ولی :

این gps ناقصو کجا گفته ؟ میشه یه لینکی بدین ما هم ببینیم ؟

خیلی بده آدم از روی تعصب مشکلای یه گوشی رو قبول نکنه و مشاوره ی الکی بده!

ویدئو ی مشکل compass

تاییدیه خود سامی :دی (شاید فن بوی های سامی بیشتر از خود سامی میدونن) :

Samsung To Fix Galaxy S GPS Issues in September

لینک :

لیست باگهای vibrant هم که فکر نمیکنم توی یه صفحه جا بگیره که بخوام بذارم :دی

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

سلام من هرچی انواع زیر نویس امتحان میکنم این نرم افزاره که معرفی کردین جواب نمیده نحوه خاصی داره
از srt ساپورت میکنه .فایل زیرنویس باید همون نام فایل فیلم باشه و توی همون فولدر هم باشه.

Dark.Life
21-09-2010, 17:26
خوب پس نرم افزاریه مشکل gps و با آپدیتی که بزودی میاد حل میشه
آیا این اسمش gps ناقصه ؟
شما سعی دارین مشکلات نرم افزاریو بزرگ جلوه بدین!

offlineinternet
21-09-2010, 17:41
کسی قیمت جدیدی از این گوشی نداره
با گارانتی و بدون گارانتی

Online_wireless
21-09-2010, 19:46
سلام

!!! با سلام، من سعی کردم که پست ندم تا بلکه صحبت در این مورد تموم بشه و تایپیک به کار اصلی خودش بپردازه ولی مثل اینکه نمیخوان بحث رو تموم کنن!!
واقعا شما با چه استدال و منطق علمی این حرفا رو میزنید؟!!! شما اصلا با دوربین حرفه ای فیلمبرداری تا حالا کار کردین! اتفاقا استانداردش همون 30 فرم در هر ثانیه هست و کمتر از اون اگه باشه از نظر علمی تاثیر میزاره و هم مشهود هست، به طور مثال عرض میکنم گوشی خوبی مثل n8 که 25 فرم میزنه یکی از علت های اصلی اون ساپورت نکردن سخت افزار گوشی برای 30 فرم اچ دی هست وگرنه خود نوکیا هم 30 فرم میزد، دلیل بر ضعف و موارد دیگه نیست سخت افزار و موارد دیگر اجازه ی بیشتر از اون حد رو نمیدن. و شماها همش میخوایید به دور از حقیقت اون رو تفسیر و توجیه کنید که ربطش می دیدن به چشم انسان!!!! یا میگید بالای این برای چشم انسان تفکیک پذیر نیست!!! و یا این که اینکه تاثیر نداره و حتی بیشتر از 24 بالاتر میتونه نقص باشه!!!!!! واقعا از نظر علمی صحبت های شما کاملا رد شده هستش و حتی بعضا خنده دار! یکی از دوستان صحبت از آیفون و فرمتش و امتیازش کردن باید بگم که فرمت فیلمبرداری آیفون mov هست نه mp4 ولی بله درسته امتیازی که gsmarena در مقایسه بین این دو گوشی داده امتیاز گالکسی بالاتر هستش.

total_overdose
21-09-2010, 19:53
.................
ویرایش شد.

M@hdi-B
21-09-2010, 20:01
مهدی جان مبارکت باشه
واقعا جالبه برام hd با فرمت 3gp !!!!!!!!!!!
سونی اریکسون از اون وقت که از hd و vga استفاده کرد بی خیال 3gp شد البته اکسپریا2 استثنا بود
نوکیا هم که از qcif به این طرف بی خیال شد
ولی سامسونگ:27:

مهدی در کل نظرت در رابطه با گوشی چیه اونم نسبت به گوشی قبلی هات؟؟؟
سلام سعید جان خوبی؟
والا یه پی جا انداخته بودم 3GPP می گیره:31: حالا بیاید بحث رو از سر بگیریم:31:
واسه من که تجربه اول آندروئیدمه فعلا جالبه .. نقص آنچنانی که اذیتم کنه مشاهده نکردم.
در کل گوشی خوبیه .. نمی گم عالیه چون دو روز دیگه چنج میشه:31:

دوستان واقعا" اچ دی این گوشی با فرمت 3GP هست :24: :39: ؟!!!
( وضعیت فعلی : :22: )
تو دیگه چی می گی این وسط؟ نکنه استار خودت avi می گیره؟:31:

بچه ها بی خیال شید یه گوشی (به قول دوستمون پلاستیکی) ارزش نداره که به خاطرش دوستیهامون رو به هم بزنیم.

هر گوشی یه ضعفی داره و هیچ گوشی کامل نیست .. یه کم از این نینجا یاد بگیرین .. همه نوع گوشی از هر برندی داشته تا حالا دیدین کل کل کنه؟
یکی دیگه پولشو به جیب می زنه اونوقت ما اینجا می زنیم تو سر همدیگه.

S@nti@go_s&k
21-09-2010, 20:06
همون جور که گفتم این 3gpp نسخه چندمش هستش نسخه توسعه یافتشه (3gp)

Online_wireless
21-09-2010, 21:28
mehdi_brg کاملا فرمایش شما درسته و قبول دارم، دوستان بیایید از این بحث خارج بشیم کاملا، همه ی گوشیا به نوع خودشون می تونن خوب باشن، خیلی وقتا هم سلیقه ای هست، ولی انصافا گالکسی گوشی خیلی خوبیه با سخت افزار قوی و بسیار سبک و صفحه نمایش عالی، به نظرم دیگه تو تایپیک صحبت از گوشی دیگه نشه، هر گوشی تایپیک خاص خودش رو داره و برای رفع اشکالات و سوالات تخصصی اینجا وقت صرف بشه، من هم اگر چیزی گفتم معذرت میخوام، در کل باید به هر نظری سعی بشه احترام گذاشته بشه. :11:
با تشکر و سپاس و قدردانی از تمامی دوستانی که در این تایپیک پست داده اند و زحمت کشیده اند

offlineinternet
21-09-2010, 22:12
واقعا کسی نمیدونه این گوشی الان قیمتش چنده؟:5:

گرافيكار
21-09-2010, 22:17
اينكه هيچ گوشيي كامل نيست كاملا درسته
ولي به دور از تعصب اين دوستاني كه x10 رو با گالكسي مقايسه ميكنن خيلي باحالن
ديگه خيلي خنده داره كه فاجعه سوني اريكسون رو با شاهكار سامسونگ مقايسه كنيم
بابا بيخيال برين توي محله خودتون بازي كنيد

kami_619
21-09-2010, 23:07
سلام خدمت همه دوستان
من تاپيکم زدم البته گفتم حالا اينجا هم بگم بد نباشه

نحوه انلاک کردن Galaxy s at&t
captivate

ممنونتون ميشم

ali racer
21-09-2010, 23:39
!!! با سلام، من سعی کردم که پست ندم تا بلکه صحبت در این مورد تموم بشه و تایپیک به کار اصلی خودش بپردازه ولی مثل اینکه نمیخوان بحث رو تموم کنن!!
واقعا شما با چه استدال و منطق علمی این حرفا رو میزنید؟!!! شما اصلا با دوربین حرفه ای فیلمبرداری تا حالا کار کردین! اتفاقا استانداردش همون 30 فرم در هر ثانیه هست و کمتر از اون اگه باشه از نظر علمی تاثیر میزاره و هم مشهود هست، به طور مثال عرض میکنم گوشی خوبی مثل n8 که 25 فرم میزنه یکی از علت های اصلی اون ساپورت نکردن سخت افزار گوشی برای 30 فرم اچ دی هست وگرنه خود نوکیا هم 30 فرم میزد، دلیل بر ضعف و موارد دیگه نیست سخت افزار و موارد دیگر اجازه ی بیشتر از اون حد رو نمیدن. و شماها همش میخوایید به دور از حقیقت اون رو تفسیر و توجیه کنید که ربطش می دیدن به چشم انسان!!!! یا میگید بالای این برای چشم انسان تفکیک پذیر نیست!!! و یا این که اینکه تاثیر نداره و حتی بیشتر از 24 بالاتر میتونه نقص باشه!!!!!! واقعا از نظر علمی صحبت های شما کاملا رد شده هستش و حتی بعضا خنده دار! یکی از دوستان صحبت از آیفون و فرمتش و امتیازش کردن باید بگم که فرمت فیلمبرداری آیفون mov هست نه mp4 ولی بله درسته امتیازی که gsmarena در مقایسه بین این دو گوشی داده امتیاز گالکسی بالاتر هستش.

بحث ان8 رو نکشید وسط لطفا

من هر چی فیلم درست و درمان دیدم ماکزیمم 25 فریم بودن
مسلما فیلم رو هم بعد فیلمبرداری نمیان کانورت کنن به 24 فریم............میکنند ؟:31:

فقط نمی دونم دوربینی حرفه ای که شما باهاش کار کردین و اینجا بهش اشاره کردین چی بوده
ولی
حتما از دوربینی که لوکاس باهاش آواتار رو فیلمبرداری کرده بهتر بوده
چون
آواتار نسخه اورجینال 24 فریم بیشتر فریم ریتش نیست !!!

Immunology
22-09-2010, 00:11
سلام خدمت همه دوستان

captivate

ممنونتون ميشم

عزیز کار شمارو یه نفر رااه میندازه به اسم دکتر موسوی.برو لینک زیر باهاش حرف بزن:

kamran2000
22-09-2010, 01:19
سلام خدمت همه دوستان

captivate

ممنونتون ميشم

از کجا این مدل رو گیر اوردی؟
منم میخوام همین مدل رو بگیرم

MINOR
22-09-2010, 01:27
رام 2.2 باپشتيباني زبان فارسي اومد

حالشو ببريد

kantona07
22-09-2010, 01:35
درود بر دوستان

به نظرتون قیمتش مناسبه یا بالاست

دنیای این روزهای من هم قد تنپوشم شده

S@nti@go_s&k
22-09-2010, 01:48
بعد 3 ماه داره متعادل میشه قیمتش یه کم دیگه صبر کنید یه 30_40 تومن دیگه بیاد پایین مناسب میشه

فعلا که تو این مملکت هر کی هر کاری دلش میخواد میکنه . هر قیمتی هم که میخوان میدن

قیمت جهانیش 550_60 فکر میکنم 8 گیگش

16 گیگم رو 600_620

kantona07
22-09-2010, 01:54
چند گیگه و کجا گرفتی؟؟؟خیلی خوب گرفتی.آدرسشو برام پیغام خصوصی کن.

درود بر شما

اقا خلی عالی گرفتی گوشیو الان کرج 625000 $ میفروشن دوست داشتی به ما هم ادرس بده

دنیای این روزها من هم قد تنپوشم شده
:10:

rhamid_esf
22-09-2010, 07:05
سلام
قیمت مربوط به خیابان جمهوری پاساژ بزرگمهر تاریخ 30 شهریور
16 گیگ بدون باکس و نرم افزار 650

پاساژ علادین
16 گیگ بدون باکس و نرم افزار 670
8 گیگ .......................... 610

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 10:12
بحث ان8 رو نکشید وسط لطفا

من هر چی فیلم درست و درمان دیدم ماکزیمم 25 فریم بودن
مسلما فیلم رو هم بعد فیلمبرداری نمیان کانورت کنن به 24 فریم............میکنند ؟:31:

فقط نمی دونم دوربینی حرفه ای که شما باهاش کار کردین و اینجا بهش اشاره کردین چی بوده
ولی
حتما از دوربینی که لوکاس باهاش آواتار رو فیلمبرداری کرده بهتر بوده
چون
آواتار نسخه اورجینال 24 فریم بیشتر فریم ریتش نیست !!!

دقیقا . تعداد فریم از یه جایی دیگه به چشم نمیاد .ولی لک زدن موقع فیلمبرداری هم مهمه که فریم رد نکنه و خراب نباشه. من یه دوربین دارم بد نیست درموردش صحبت کنم . دوربین دیجیتالی من sony Cybershot-DSC-HX5
که سایز full hd رو با 60 فریم در ثانیه فیملبرداری میکنه یعنی سایز 1920 در 1080 . من یه مقایسه ای با 30 فریم canon داشتم اصلا متوجه نشدم . فکر کنم از 30 به بالا دیگه مشخص نباشه ولی بین 24 تا 30 خیلی فرق هست. درضمن ملاک فریم تنها ملاک نیست و این دوربین ها قابل مقایسه با دوربین ها میلیون دلاری هالیوود نیست.

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 10:42
سلام به همگی. خواستم بگم اگه خواستید این گوشی رو بخرید حتما رنگ سفیدش رو بخرید. من رنگ مشکیشو یک ماهی داشتم ولی رنگ سفیدشو که دیدم خدایی خیلی فرق داره با مشکی

mc_pooria
22-09-2010, 12:19
فایلهای فلش رو ساپورت میکنه؟
اگه نه ... برنامه ای براش هست؟ کلا" راهی داره؟:20:

Immunology
22-09-2010, 12:50
سلام به همگی. خواستم بگم اگه خواستید این گوشی رو بخرید حتما رنگ سفیدش رو بخرید. من رنگ مشکیشو یک ماهی داشتم ولی رنگ سفیدشو که دیدم خدایی خیلی فرق داره با مشکی

فكر نكنم سفيدش اومده باشه؛شما خودتون سفيدش رو از نزديك ديديد؟اساتيد كسي سفيدش رو رويت كرده؟

farzin_silver
22-09-2010, 13:43
بچه ها این رام 2.2 رام orange هست. فارسی نداره عربی داره.

گرافيكار
22-09-2010, 14:23
بعد 3 ماه داره متعادل میشه قیمتش یه کم دیگه صبر کنید یه 30_40 تومن دیگه بیاد پایین مناسب میشه

فعلا که تو این مملکت هر کی هر کاری دلش میخواد میکنه . هر قیمتی هم که میخوان میدن

قیمت جهانیش 550_60 فکر میکنم 8 گیگش

16 گیگم رو 600_620

ديگه به نظر من قيمتش تقريبا خوب شده
من كه 8 رو 580 يا 600 ميخرم
دعا كنيد ما هم هرچه زودتر بيايم تهران
هم با فاميل يه ديداري كنيم هم اين شاپسرو به فرزندي قبول كنيم

hoha881
22-09-2010, 14:26
سلام
از این رنگ سفیدش تو ایران هم اومده
یک عکس ازش میزاری

kami_619
22-09-2010, 15:18
از کجا این مدل رو گیر اوردی؟
منم میخوام همین مدل رو بگیرم

سلام
از امريکا برام اوردن

فعلا که دنبال انلاک کردنشم

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

بچه ها این رام 2.2 رام orange هست. فارسی نداره عربی داره.

سلام اقا فرزين!!!!!!!!!!

اقا اين انلاک گوشي ما چي شد پس؟؟؟
:31:

ahoora f
22-09-2010, 15:35
سلام
از این رنگ سفیدش تو ایران هم اومده
یک عکس ازش میزاری

saeed1670
22-09-2010, 15:35
agha gheymatesham bezarid age momkene

farzin_silver
22-09-2010, 15:37
سلام
از امريکا برام اوردن

فعلا که دنبال انلاک کردنشم

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

سلام اقا فرزين!!!!!!!!!!

اقا اين انلاک گوشي ما چي شد پس؟؟؟
:31:

خيلي مخلصيم آقا كامران.صفحه قبل رو بخون يكي به لينك داده

ahoora f
22-09-2010, 16:24
اینم گالاکسی دخترونه
این مدل همراه یه سری محصولات ارایشی و یه نرمافزار مخصوص ارایش و زیبایی عرضه میشه

rhamid_esf
22-09-2010, 20:08
سلام
قیمت مربوط به خیابان جمهوری پاساژ بزرگمهر تاریخ 30 شهریور
16 گیگ بدون باکس و نرم افزار 650

پاساژ علادین
16 گیگ بدون باکس و نرم افزار 670
8 گیگ .......................... 610

انگار قیمتها مناسب شد ولی آپدیت به تاخیر افتاد
بد ضد حالی تا آخر آبان باید منتظر بمونیم

تا آبان منتظر فوریو باشید

M@hdi-B
22-09-2010, 20:19
فایلهای فلش رو ساپورت میکنه؟
اگه نه ... برنامه ای براش هست؟ کلا" راهی داره؟:20:

فلش پلیر براش موجوده

S A M S U N G
22-09-2010, 21:15
Samsung Captivate gets GPS fix, other Galaxy S versions wait patiently

خبر به موقعی بود :دی

سلام س :دی

مخلصیم .

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 22:07
فكر نكنم سفيدش اومده باشه؛شما خودتون سفيدش رو از نزديك ديديد؟اساتيد كسي سفيدش رو رويت كرده؟

نه من یه فیلم با کیفیت فول اچ دی از این گوشی دیدم که سفید رنگ بود. درست بعد از اینکه مشکیشو خریده بودم. خدایی حالم گرفته شد! ولی خدا خواست یه مشتری توپ برا گوشیم پیدا شد فروختمش. لگه سفیدش بیاد میخرمش ولی تا اونموقع قصد دارم یه اچ دی 2 بندازم زیر پام:31:

Online_wireless
23-09-2010, 00:05
انصافا سامسونگ عالی عمل کرده، صفحه نمایش فوق عالی خازنی، سینمای جیبی، سخت افزار استثنایی، اینترفیس عالی و.............
راستی دوستان آیفون 4 رو از نزدیک دیدین صفحه نمایشش با این که 3.5 اینچ هست ولی بیشتر شبیه به 2.8 اینچ هست!!!! واقعا ظاهر گالکسی به نظرم خیلی عالیه، گوشیایی سامسونگ یه مشکل دارن اونم اینکه وقتی با صفحه نمایش بی نظیر سامسونگ کار میکنی دیگه نمیتونی با هیچ گوشی دیگه ای کار کنی و گوشی های دیگه از چشمت می افتن گالکسی که شاهکاره.

$*BEHNAM*$
23-09-2010, 00:24
سلام دوستان گالاکسی دار :دی

من میخوام به یه نفر سفارش بدم از مالزی برام بیاره ،

اولا قیمتش اونور چنده ؟ دوما ارزش داره از اونجا بگیرم بیارم ، یعنی اینجا برام کار میده و در مورد زبان گوشی فارسی رو که باید جدا نصب کرد ؟

S@nti@go_s&k
23-09-2010, 00:31
گوشی که وارد شده توسط نمایندگی و قیمتش متعادل شدرو که از اونور نمیخرن

Amin
23-09-2010, 03:42
من میخواستم این خوشگله رو بگیرم
اما از وقتی Desire HD رو دیدم
دو دل شدم
از یه طرف صفحه نمایش سامسونگ خیلی راحت دزایر رو قورت میده
از طرف دیگه دزایر خیلی خوشگله! 0.3 اینچ بزرگتره! تازه htc sense هم آدمو قلقلک میده

چه گیری افتادیما

SAEED_BARCELONA
23-09-2010, 03:55
البته اگه دیزاید اچ دی از صفحه نمایش SLCD استفاده کنه بی برو برگرد هر چی گلکسی و کالسکه هست رو قورت میده یه آب هم روش

M@hdi-B
23-09-2010, 06:17
البته اگه دیزاید اچ دی از صفحه نمایش SLCD استفاده کنه بی برو برگرد هر چی گلکسی و کالسکه هست رو قورت میده یه آب هم روش

آره راست میگه فقط سیاه سفید نشون می ده مشکلی نیست؟

الان در حال قورت دادنه ولی تو گلوش گیر کرده:31: سعید یه لیوان آب بده دستش خفه نشه:31:

SAEED_BARCELONA
23-09-2010, 08:43
مهدی به من چه. اینو دیگه ازش ایراد نگیرید بازار مشترکه:دی سامسونگ هم توش دخیله. خدایا شکرت که نمیتونن چیزی بگن:دی

SAEEDSAMSUNG
23-09-2010, 10:06
دو دل شدم
از طرف دیگه دزایر خیلی خوشگله! 0.3 اینچ بزرگتره! تازه htc sense هم آدمو قلقلک میده

چه گیری افتادیما

تا وقتی که DESIRE HD بیاد بازار قیمت کالاکسی میشه 500 و DESIRE HD که بیاد میشه 800 ! هروقت دلت SENCE و 0.3 اینچ بزرگتر و خوشگلتر خواست یه نگاه به این اختلاف قیمت و برتری های گالاکسی بنداز :31: اونوقت از دو دلی میای بیرون:19: البته ایکاش سفیدش بیاد اونوقت بدون شک سفیدشو میخری

Dark.Life
23-09-2010, 10:29
دو دل شدم

چه گیری افتادیما

برتری دیزایر hd صفحه بزرگتر و دوربین بهتره
به جاش گالکسی صفحه superamoled داره
بلوتوث 3 داره
dlna و hdmi و خروجی tv داره
صدای هدفون عالی داره
از همه مهمتر باتری خیلی قویتری داره
گرافیکشم که کلی قویتره
16 گیگ مموری داخلی داره

دیگه باید ببینی ارزش داره واسه این برطریهای کم کلی پول بیشتر بدی ؟

hateftotti
23-09-2010, 10:38
دو دل شدم

چه گیری افتادیما

دوست عزیز
این دو گوشی هیچ ربطی به هم ندارن.
از وزن و ابعاد گوشی بگیر تا پروسسور و صفحه نمایش و کارایی
حتی حافظه داخلی گوشی
به هر حال به نظر من htc desire hd به پای GALAXY S نمیرسه
پس همین الان برو بخر:31:

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

جاننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31: :18::18::18:
عمراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
تورو خدا از این حرفای عجیب غریب نزنین

far2009
23-09-2010, 11:06
اینجا دعواست :31: اگر عمر نوح داری برو i8520 بگیر که i9000 را یک لقمه می کنه .

gomnam23
23-09-2010, 12:56
درود

یه سوال بی ربط:

من چند وقتی نبودم قضیه این پیکان تو امضای بچه ها چیه؟

Dark.Life
23-09-2010, 13:21
درود

یه سوال بی ربط:

من چند وقتی نبودم قضیه این پیکان تو امضای بچه ها چیه؟

والا من مال بقیه رو نمیدونم ولی پیکان من تو صندوق عقبش کلی x10 هست وقتی دعوا میشه ازش به عنوان سلاح سرد استفاده میکنم :دی

mahroo_z1
23-09-2010, 13:22
سلام دوستان.:5:
سامسونگ به تازگی اپدیتهای جدیدی برای گوشیهای خانواده گالاکسی خود ارائه داده که یکی از این اپدیتها برای گوشی Samsung Captivates میباشد:

در ویدئو زیر میتونید تاثیر این اپدیت جدید رو روی عملکرد GPS این گوشی تماشا کنید:

ویدئو:

Samsung Captivate GPS fix

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع :

Dark.Life
23-09-2010, 13:57
با تشکر از امین آقای عزیز :دی
اینم از مشکل gps که خیلی سریع رفع شد

S@nti@go_s&k
23-09-2010, 14:05
با تشکر از امین آقای عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از مشکل gps که خیلی سریع رفع شد

با تشکر از امین البته امیر هم دیشب لینکشو گذاشت :دی

hasti60
23-09-2010, 14:22
سلام...
منم چند روزی هست که i9000 خریدم.....
ایا کیف مخصوص و قشنگی هم در بازار دارد که بخرم؟

Amin
23-09-2010, 14:29
سلام...

34 تومن

mc_pooria
23-09-2010, 17:47
سلام...
مبارکه :10:
همه رفتن گرفتن که......:27: منم میخوام....:31:

M@hdi-B
23-09-2010, 19:04

34 تومن

مرسی امین جان.

این خیلی عالیه مخصوصا واسه کسانی که دغدغه خش افتادن پشت گوشی(مثل خودم) رو دارن.

کجا قیمت کردی امین جان؟

Immunology
23-09-2010, 20:55
مبارکه :10:
همه رفتن گرفتن که......:27: منم میخوام....:31:
داش پوريا اندكي صبر سحر نزديك است...
خدا رو چه ديدي شايد اين جمعه بيايد...شايد...
من كه پولم داره آماده ميشه اما خدايي 650خيلي زياده؛آدم زورش مياد؛ميتونستم يه دوربين حرفه اي كانن 500دي بخرم:((

Amin
23-09-2010, 21:16
مرسی امین جان.

این خیلی عالیه مخصوصا واسه کسانی که دغدغه خش افتادن پشت گوشی(مثل خودم) رو دارن.

کجا قیمت کردی امین جان؟
یکی از دوستان خریده
البته من احتمال خرید آنلاین از خارج از کشور رو رد نمیکنم
اما اگه دوست دارین ازش بپرسم
آمارشو بگیرم که از ایران گرفته یا نه

M@hdi-B
23-09-2010, 21:51
یکی از دوستان خریده

آره دوست داریم:31:

hasti60
23-09-2010, 21:54
یکی از دوستان خریده

اگر لطف کنید سوال کنید !!!!!!!!!!!!!!!سپاسگذارم.....

mc_pooria
24-09-2010, 07:13

34 تومن
این خیلی خوبه.... قطر گوشی رو هم زیاد نمیکنه.....:8:

Immunology
24-09-2010, 09:36
قابل توجه دوستاني كه اين گوشيو دارن؛تو فروم همسايه محافظ بدنه و صفحه zag shield‏ به قيمت 33فروخته ميشه؛چون از خارج مياد حدود 20روز طول ميكشه.اما به نظر چيز جالبي مياد.يكي هم قاب سيليكوني ميفروشه حدود 34 كه اونم
خوبه اما ميگن ناياب شده حتي تو كره.

djnileh
24-09-2010, 10:53
سلام رفقا من نمی تونم بهگوشی یای دیگه بلوتوث کنم فقط دریافت دارم کار خاصی داره یا نرم افزار می خواد خواهشا جواب بدید گیرم

Amin
24-09-2010, 12:04
سلام
همونجور که حدس میزدم از انگلیس خریداری کرده
با هزینه ارسال و این حرفها بیشتر هم پاش آب خورده
میگفت اگه کسی میخواد میتونه با هزینه پست و غیره 45 براش بگیره
اگه کسی خواست پخ بده آیدی یاهوشو بدم

من برم تا مدیر انجمن موبایل کلمو نکنده : دی

rhamid_esf
24-09-2010, 16:53
تنها مشکلش نحوه ی قرار گرفتنش تو دسته که باعث افتادن متعدد میشه
وبه هاطر استفاده از صفحه فوق العاده S.AMOLED تنها ضعفش شکستگی
صفحه است.
نوع 8 گیگ تقربیا تولیدش نصف تولید مدل 16 گیگ شده و برای شروع سال جدید میلادی
در 4 رنگ دیگر در بازار موجود میشود.
نسخه های ویژه اپراتورها نیز به صورت آناک از تاریخ 1 اکتبر وارد بازار میشوند

از دوستان هر کسی قصد فروش گوشی خودش رو داست پ .خ بده

Mr.Mimi
24-09-2010, 18:47
من در شرف خرید این گوشی هستم.
یه تعداد سوالم داشتم که خواستم قبل از خرید بدونم.
1- مشکل 3 دکمه کامل حل شده و دیگه نیازی نیست که در به در دنبال بدون مشکلش باشیم؟
2- مشکل لگ با اون فیکس حل شده؟
3- موزیک پلیرش بدون هیچ گیری کار میکنه؟(مشکلی که تو HD2 دارم)
4- در زمان خرید دنبال چه رامی باشم؟از کجا میشه فهمید که چه رامی روشه؟
5- در یک ویدیو دیدم که برای بک گراند یک کهکشان بود و در ویدیو دیگه دیدم بازارچه بود.اینها فرقشون در چیه؟ برنامه ای نصب کردن یا تو گوشی موجوده؟
6- پشت گوشی چه چیزی باید نوشته شده باشه؟
7-در مقایسه با HD2 از لحاظ سرعت در چه سطحیه؟راحتی اینترفیس چطور؟ باطری؟ می ارزه که HD2 رو بفروشم؟

ممنون میشم به سوالام جواب بدین.

Ahmad_p1
24-09-2010, 20:23
برتری دیزایر hd صفحه بزرگتر و دوربین بهتره
به جاش گالکسی صفحه superamoled داره
بلوتوث 3 داره
dlna و hdmi و خروجی tv داره
صدای هدفون عالی داره
از همه مهمتر باتری خیلی قویتری داره
گرافیکشم که کلی قویتره
16 گیگ مموری داخلی داره

دیگه باید ببینی ارزش داره واسه این برطریهای کم کلی پول بیشتر بدی ؟

سوپرامولد درمقابل اس ال سی دی زیاد تاثیر نداره اون مقایسه ای هم که مهدی نشون داد نسخه ازمایشی این گوشیه با صفحه تی اف تی

بلوتوث 3 تازمانی که گوشی دوم 3 نداشته باشه تاثیری نداره

دیزایرهم از dlna بهره میبره hdmi گالاکسی در حد تصاویر بود میمونه برتری خروجی tv

مثل اینکه درجریان نیستین دیزایر از فناوری Dolby Mobile sound enhancement بهره میبره

باتری بهتر گالاکسی هر چند اس ال سی دی انرزی بسیارکمتری مصرف میکنه

گرافیک دیزایر با نسخه جدید qsd8255 توان پردازش 42 میلیون مثلث را داره مطمئن باش هرچی گالاکسی اجرا کنه اینم براحتی اجرامیکنه

مموری داخلی هم که بارها گفته شده یه چیز سلیقه ایه برتری نیست

دیزایر اولین گوشی با 768 مگابایت رم

رابط فوق العاده سنس این رابط روی گوشی جاواهم که باشه کلی طرفدار پیدامیکنه

دوربین 8 با فلش

کیفیت ساخت که مشخصه

گالاکسی قدرتش توی صفحه نمایشش البته نسبت به slcd زیاد شاق نیست

توان پردازش گرافیک بالاتر که باید بیشتر تامل کرد و مقایسش را با دیزایر دید

بای بای...

rhamid_esf
24-09-2010, 20:50
من در شرف خرید این گوشی هستم.
یه تعداد سوالم داشتم که خواستم قبل از خرید بدونم.
1- مشکل 3 دکمه کامل حل شده و دیگه نیازی نیست که در به در دنبال بدون مشکلش باشیم؟
2- مشکل لگ با اون فیکس حل شده؟
3- موزیک پلیرش بدون هیچ گیری کار میکنه؟(مشکلی که تو HD2 دارم)
4- در زمان خرید دنبال چه رامی باشم؟از کجا میشه فهمید که چه رامی روشه؟
5- در یک ویدیو دیدم که برای بک گراند یک کهکشان بود و در ویدیو دیگه دیدم بازارچه بود.اینها فرقشون در چیه؟ برنامه ای نصب کردن یا تو گوشی موجوده؟
6- پشت گوشی چه چیزی باید نوشته شده باشه؟
7-در مقایسه با HD2 از لحاظ سرعت در چه سطحیه؟راحتی اینترفیس چطور؟ باطری؟ می ارزه که HD2 رو بفروشم؟

ممنون میشم به سوالام جواب بدین.

سلام
جواب:
1. نه کاملا حل شده
2. مشکل فیکس هم کاملا حل شده
3. موزیک پلیر برای اندروید به تعداد موهای سرت موجود است
4. دیگه فرقی نمی کنه
5. لایو والپیپر بوده این هم مشکلی نیست فرقی نداره خودت نصب میکنی
6. پشت گوشی هم ویت گوگل داشته باشه بهتره ولی نداشت هم مهم نیست
7. اصلا با هم قابل مقایسه نیستن نه به خاطر سی پی یو
بلکه به خاطر سیستم عامل

Immunology
24-09-2010, 22:02
دوستان کسی میتونه چحوری میشه DLNA گالاکسی رو با ال سی دی سامسونگ مرتبط کرد؟؟؟کسی استفاده کرده؟؟

Dark.Life
25-09-2010, 00:37
سوپرامولد درمقابل اس ال سی دی زیاد تاثیر نداره اون مقایسه ای هم که مهدی نشون داد نسخه ازمایشی این گوشیه با صفحه تی اف تی

بلوتوث 3 تازمانی که گوشی دوم 3 نداشته باشه تاثیری نداره

دیزایرهم از dlna بهره میبره hdmi گالاکسی در حد تصاویر بود میمونه برتری خروجی tv

مثل اینکه درجریان نیستین دیزایر از فناوری Dolby Mobile sound enhancement بهره میبره

باتری بهتر گالاکسی هر چند اس ال سی دی انرزی بسیارکمتری مصرف میکنه

گرافیک دیزایر با نسخه جدید qsd8255 توان پردازش 42 میلیون مثلث را داره مطمئن باش هرچی گالاکسی اجرا کنه اینم براحتی اجرامیکنه

مموری داخلی هم که بارها گفته شده یه چیز سلیقه ایه برتری نیست

دیزایر اولین گوشی با 768 مگابایت رم

رابط فوق العاده سنس این رابط روی گوشی جاواهم که باشه کلی طرفدار پیدامیکنه

دوربین 8 با فلش

کیفیت ساخت که مشخصه

گالاکسی قدرتش توی صفحه نمایشش البته نسبت به slcd زیاد شاق نیست

توان پردازش گرافیک بالاتر که باید بیشتر تامل کرد و مقایسش را با دیزایر دید

بای بای...

برای هر چیزی که میگی مدرک بیار ... من میگم superamoled بهتره مدرکشم صفحه قبل دیدی ... نسخه آزمایشی هم صفحش هیچ فرقی نداره از خودت در نیار ... بازم اگه مطمعنی مدرک بیار

الان گوشیهای روز مثله نوکیا ان8 که فروش خیلی بالایی خواهد داشت بلوتوث 3 داره ... توضیح بیشتر نیاز نیست فقط همه میدونن که جریان اون گربه هست که دستش به گوشت نمیرسه .... :27:

HDMI در حد تصاویر بود یعنی چی ؟ تبدیل micro usb به HDMI داره

گالکسی هم از فناوری suround بهره میبره

واسه این موردم مدرک بیار

42 مثلث در برابر 90 مثلث یعنی از 2 برابرم بیشتر

مموری داخلی سلیقه ایه :27: :27: کمتر شعر بگو لطفاً

رم بیشترم سلیقه ایه ... البته همون 512 ش هم زیادیه ... مایلستون که 256 مگ رم داره هیچ وقت از نصفشم استفاده نمیکنه ... این مقدار رم بیشتر واسه تبلیعاته

گالکسی هم رابط فوق العاده تاچ ویز 3 داره

دوربینو که خودم گفتم البته فک نمیکنم htc هیچ وقت دوربینش به سامسونگ برسه حتا اگه 12 در برابر 5 باشه

کدوم یکیشونو دست گرفتی که کیفیتشون مشخصه ؟

دوست عزیز مطالعتو بیشتر کن وقتی اطلاعاتت به حد کافی رسید بیا بحث کن

seeb_sh
25-09-2010, 10:43
دوستان این گوشی قابلیت اینو داره که به عنوان مودم وصل شه به کامپپیوتر؟دوستانی که دارن امتحان کردن؟؟؟؟

hoha881
25-09-2010, 15:53
میتونه اینترنت رو از سیمکارت به کامپیوتر هم شیر کنه.

mahyarSAMSUNG
26-09-2010, 00:55
دوستان کسی میتونه چحوری میشه DLNA گالاکسی رو با ال سی دی سامسونگ مرتبط کرد؟؟؟کسی استفاده کرده؟؟

ال ئی دی های سامسونگ یه دستگاه اکسترنال دارن که dlna شون کار کنه وگرنه همینطوری وصل نمیشه . ما هم گول همین حرفها رو خوردیم رفتیم ال ئی دی dlna دار خریدم بعد تازه فهمیدیم چه خبر!!!!!!!!! :41:

Immunology
26-09-2010, 01:12
ال ئی دی های سامسونگ یه دستگاه اکسترنال دارن که dlna شون کار کنه وگرنه همینطوری وصل نمیشه . ما هم گول همین حرفها رو خوردیم رفتیم ال ئی دی dlna دار خریدم بعد تازه فهمیدیم چه خبر!!!!!!!!! :41:

حالا این دستگاه هست تو ایران؟؟؟؟قیمتش چنده؟؟

hoha881
26-09-2010, 12:28
سلام به نظرم به جای اینکه این همه هزینه صرف خرید led کنی بهتره یک ps3 بگیری با داشتن dlna میتونی از طریق اون روی تلویزیون یا lcd فیلم رو با گوشی پخش کنی.(بهتره اول خونه یکی از دوستان که ps3 داره بری امتحان کنی بعد بخری)

smobin
26-09-2010, 16:47
سلام
اگه میشه کمک کنید
من 2 تا galaxy گرفتم واسه خوذم و خانومم
کلیدهای ولوم رو به پائین + کلید Home + کلید Power همزمان نگه میدارم
گوشی خودم به حالت Download Mode میره ولی گوشی خانومم روشن میشه

smobin
26-09-2010, 16:50
سلام
اگه میشه کمک کنید

Immunology
26-09-2010, 17:13
سلام به نظرم به جای اینکه این همه هزینه صرف خرید led کنی بهتره یک ps3 بگیری با داشتن dlna میتونی از طریق اون روی تلویزیون یا lcd فیلم رو با گوشی پخش کنی.(بهتره اول خونه یکی از دوستان که ps3 داره بری امتحان کنی بعد بخری)

داداش به خاطر dlna ‎كه نميرم ال اي دي بگيرم؛ال سي دي مجهز به dlnaموجوده؛گفتم اگه بشه با گوشي مرتبطش كرد عالي ميشه.
دوستان روش يا كدي هست كه بشه فهميد گوشي آي9000چقدر كار كرده؟

hateftotti
26-09-2010, 19:13

دوستان خواهشا شلوغش نکنین
من خودم ال ای دی سامسونگ دارم و وقتی مودم شما وایرلس داشته باشه و در ضمن کابل LAN به تلویزیونتون وصل باشه با گوشیتون بعد از شناسایی تلویزیون روی گوشی میتونین عکس آهنگ و فیلم گوشیتون رو(البته فرمت هایی که تلیویزیون ساپورت میکنه) روی تلیویزیون پخش کنین:46:

pouya_x3d
26-09-2010, 19:52
سلام
منم به تازگی این گوشی رو خریدم فقط میتونم بگم فوق الاده است.فقط یه مشکل کوچولو دارم.بلوتوس گوشی رو که روشن میکنم حتما باید گزینه نمایش گوشی(vivisible) رو هم فعال کنم.
اینو که فعال میکنم فقط دو دقیقه وقت میده که تو اون دو دقیقه میشه یه دستگاه دیگه بهش متصل بشه.بعد از این دودقیقه دوباره تیک نمایش گوشی از بین میره
میخواستم بدونم نمیشه کاری کرد که همیشه این گزینه فعال باشه؟

Immunology
26-09-2010, 20:32
دوستان خواهشا شلوغش نکنین
من خودم ال ای دی سامسونگ دارم و وقتی مودم شما وایرلس داشته باشه و در ضمن کابل LAN به تلویزیونتون وصل باشه با گوشیتون بعد از شناسایی تلویزیون روی گوشی میتونین عکس آهنگ و فیلم گوشیتون رو(البته فرمت هایی که تلیویزیون ساپورت میکنه) روی تلیویزیون پخش کنین:46:
منظورت از مودم از كدوماست؟قيمتش چنده؟بعد چقد برد داره؟
اين بنده خدا هم همينو گفت كه همينجوري بدون مودم نميشه ال سي دي و گوشي آي9000رو به هم وصل كرد.ميشه شما يه آموزش كامل بزاريد از نحوه كار؟
ممنون

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

سلام
اگه میشه کمک کنید

فكر كنم اگه به دانلودينگ نره گوشي ريست ميشه؛احتمالا از اوناست كه نميره؛البته راه هايي هست كه درست ميشه اما ريسكه و واسه خيلي ها بيريك شده و بالا
نيومده؛شما فعلا حالشو ببر به زودي با يه آپديت سامسونگ كه قولشو داده حل ميشه.

گرافيكار
26-09-2010, 20:43
سلام
اگه میشه کمک کنید

دوستمون درست ميگه فعلا با خود گوشي حال كن
مشكل خاصي نيست
فقط ممكنه گوشي شما رو چون مشكلي نداره خانمتون ببره :31:
كه اونم مشكلي نيست

starn
26-09-2010, 20:44
سلام به برو بکس
آقا این چند وقته شاید یئدونه از این گوشی برای یکی از دسستان گرفتم
می خواستم ببینم کد و یا چیز خاصی در هنکام خرید داره ؟ (مثل سونی ریکسون و نوکیا )
و این که لوارم داخل جعبه توی نسخه ی 8 گیگ چی هاست (به احتمال 99% بدون گارانتی خریداری میشه)
========
و این که منو فارسی یا انگلیسی (اصلا فارسی داره؟ اگه آره اگه خریداری شد فارسی نداشته باشه میشه فارسیش کرد؟)
این قضیه ی مشکل 3 دیکمه چی اصلا در جریان نیستم میشه یکی توضیح بده

hateftotti
26-09-2010, 21:36
منظورت از مودم از كدوماست؟قيمتش چنده؟بعد چقد برد داره؟
اين بنده خدا هم همينو گفت كه همينجوري بدون مودم نميشه ال سي دي و گوشي آي9000رو به هم وصل كرد.ميشه شما يه آموزش كامل بزاريد از نحوه كار؟
ممنون[COLOR="Silver"]

سلام
ببین دوست عزیز من خودم مودم لینکسیس(lynksys) از شرکت سیسکو دارم ولی مارکهای دیگه هم مثل dlink
مودم وای فای دار دارن که حدودا فکر کنم از 65 تا 80 هزار تومن باشه.مثل مودم معمولی نصب میشه و مزیتش اینه که با گوشی هایی که وای فای دارن که الان تعدادشون هم زیاد شده میتونی از اینترنتت استفاده کنی.
طریقه استفاده از dlna با تلویزیون رو هم که قبلا گفتم.
امیدوارم خوب توضیح داده باشم:46:
رفتار تلویزیون هم وقتی با dlna ارتباط برقرار میکنی عین usb و میتونی فایلهای درون گوشی رو باهاش کنترل کنی.
در ضمن گلکسی allshare داره که از dlna جدیدتره و میتونی حتی با دستگاه های دیگه سامسونگ که این خاصیت رو دارن هم ارتباط برقرار کنی.
سوالی بود در خدمتم.

pouya_x3d
26-09-2010, 23:28
سلام
منم به تازگی این گوشی رو خریدم فقط میتونم بگم فوق الاده است.فقط یه مشکل کوچولو دارم.بلوتوس گوشی رو که روشن میکنم حتما باید گزینه نمایش گوشی(vivisible) رو هم فعال کنم.
اینو که فعال میکنم فقط دو دقیقه وقت میده که تو اون دو دقیقه میشه یه دستگاه دیگه بهش متصل بشه.بعد از این دودقیقه دوباره تیک نمایش گوشی از بین میره
میخواستم بدونم نمیشه کاری کرد که همیشه این گزینه فعال باشه؟

کسی جواب منو نمیده؟

AmirSAMSUNG
26-09-2010, 23:35
کسی جواب منو نمیده؟

گزینه TURN OFF VISIBLE MODE رو روی NEVER تنظیم کنید

Ahmad_p1
27-09-2010, 00:01
برای هر چیزی که میگی مدرک بیار ... من میگم superamoled بهتره مدرکشم صفحه قبل دیدی ... نسخه آزمایشی هم صفحش هیچ فرقی نداره از خودت در نیار ... بازم اگه مطمعنی مدرک بیار

الان گوشیهای روز مثله نوکیا ان8 که فروش خیلی بالایی خواهد داشت بلوتوث 3 داره ... توضیح بیشتر نیاز نیست فقط همه میدونن که جریان اون گربه هست که دستش به گوشت نمیرسه .... :27:

HDMI در حد تصاویر بود یعنی چی ؟ تبدیل micro usb به HDMI داره

گالکسی هم از فناوری suround بهره میبره

واسه این موردم مدرک بیار

42 مثلث در برابر 90 مثلث یعنی از 2 برابرم بیشتر

مموری داخلی سلیقه ایه :27: :27: کمتر شعر بگو لطفاً

رم بیشترم سلیقه ایه ... البته همون 512 ش هم زیادیه ... مایلستون که 256 مگ رم داره هیچ وقت از نصفشم استفاده نمیکنه ... این مقدار رم بیشتر واسه تبلیعاته

گالکسی هم رابط فوق العاده تاچ ویز 3 داره

دوربینو که خودم گفتم البته فک نمیکنم htc هیچ وقت دوربینش به سامسونگ برسه حتا اگه 12 در برابر 5 باشه

کدوم یکیشونو دست گرفتی که کیفیتشون مشخصه ؟

دوست عزیز مطالعتو بیشتر کن وقتی اطلاعاتت به حد کافی رسید بیا بحث کن

منو کشته این طرز تفکرت جیگر طلا کجای این کره خاکی دیدی رم سلیقه ای باشه اگه به این باشه پس اون 90 میلیون هم سلیقه ایه چیش نداری ببینی یه چی میپرونی موندم تو این پروفشیونال تبلیغاتیت رم سلیقه ای:31:
حالا تو شعربگو یکم بخندیم :31::31::19:

ازاین موردت همه فهمیدن فرق بین قطعاتو نمیدونی ...

یه منبع معتبر بیار که hdmi داره

موش بخورتت یکم درس بخون ....

mahyarSAMSUNG
27-09-2010, 01:03
سلام
ببین دوست عزیز من خودم مودم لینکسیس(lynksys) از شرکت سیسکو دارم ولی مارکهای دیگه هم مثل dlink
مودم وای فای دار دارن که حدودا فکر کنم از 65 تا 80 هزار تومن باشه.مثل مودم معمولی نصب میشه و مزیتش اینه که با گوشی هایی که وای فای دارن که الان تعدادشون هم زیاد شده میتونی از اینترنتت استفاده کنی.
طریقه استفاده از dlna با تلویزیون رو هم که قبلا گفتم.
امیدوارم خوب توضیح داده باشم:46:
رفتار تلویزیون هم وقتی با dlna ارتباط برقرار میکنی عین usb و میتونی فایلهای درون گوشی رو باهاش کنترل کنی.
در ضمن گلکسی allshare داره که از dlna جدیدتره و میتونی حتی با دستگاه های دیگه سامسونگ که این خاصیت رو دارن هم ارتباط برقرار کنی.
سوالی بود در خدمتم.

راستش من بازم متوجه نشدم . اگه میشه دقیق تر بگو . من توی خونه مودم وایرلس دارم ولی کابلی وصل نیست . باید لن رو وصل کنم به لن تی وی و بعد سرچ کنم ؟راستی من اینترنتم وصل نیستا میشه یا نه ؟ :8:

pulp_152
27-09-2010, 02:44
یه منبع معتبر بیار که hdmi دارهامکانات ارتباطی گوشی رو با هم مرور کنيم :

WiFi b/g/n
Bluetooth 3.0
Micro SD
TV-Out از طريق فيش 3.5 ميليمتری
TV-Out از طريق HDMI
DLNA

---------

HDMI

صدای 5.1 کاناله :

ژیروسکوپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسنسور 3 جهته یاماها که تنها ابعادش 1*2*2 هستش (میلیمتر)

صفحه گوریلا ..:

Immunology
27-09-2010, 12:32
دوستان امروز يك نفر گالاكسي16سفارش دادم:دي 660تومن؛فردا يا پس فردا دستم ميرسه.مرديم از كفي:دي
كسي ميدونه چجوري كاركردشو ميشه فهميد؟

SevenHaft
27-09-2010, 13:25
منو کشته این طرز تفکرت جیگر طلا کجای این کره خاکی دیدی رم سلیقه ای باشه اگه به این باشه پس اون 90 میلیون هم سلیقه ایه چیش نداری ببینی یه چی میپرونی موندم تو این پروفشیونال تبلیغاتیت رم سلیقه ای:31:
حالا تو شعربگو یکم بخندیم :31::31::19:

ازاین موردت همه فهمیدن فرق بین قطعاتو نمیدونی ...

یه منبع معتبر بیار که hdmi داره

موش بخورتت یکم درس بخون ....
سلام دوست گرامی.

اگه لحن صحبتت رو یه مقدار اصلاح کنی خیلی بهتره...

در ضمن شما اگه پستی رو که جوابش رو دادی یه بار دیگه کامل بخونی متوجه میشی و دیگه

سعی در جواب دادنش نداری.

دوست گرامی منظور این بود که حافظه یه چیز صلیقه ای هست به صورتی که اگه کسی حافظه گوشیش بعدها کفاف نیازش رو نداد

میتونه با memory card این حافظه رو ارتقا بده و مشکلی براش پیش نیاد و یا رم به این دلیل که Base این سیستم عامل در کل از رم پایینتری استفاده

میکنه و نیازی به میزان رم بالاتر نداره همون 512 کفایت میکنه ((با توجه به نیاز سیستم عامل))

اما به عنوان مثال اگه کسی بعد از خرید گوشی و بعد از مدتی میزان سی پی یو براش کم اومد نمیتونه مثل حافظه یه کارت جانبی بخره

و بندازه توی گوشی و بگه بی بی دی با بی دی همه چی OK.

دوست عزیز همیشه قبل از جواب دادن به چیزی از عجله کردن اجتناب کن و بعد با فکر و تعمل در رابطه با اون موضوع نظر خودت رو بیان کن.

با سپاس.

mahyarSAMSUNG
27-09-2010, 13:37
این عکس کابلی که گذاشتی آیا به آی 8910 هم میخوره ؟

راستش من بازم متوجه نشدم . اگه میشه دقیق تر بگو . من توی خونه مودم وایرلس دارم ولی کابلی وصل نیست . باید لن رو وصل کنم به لن تی وی و بعد سرچ کنم ؟راستی من اینترنتم وصل نیستا میشه یا نه ؟

من تست کردم آقای hateftotti . مودم رو برداستم بردم نزدیک led کابل رو وصل کردم پشت تی وی مودم رو روشن کردن و سرچ کردم مودم dlink رو پیدا کرد. حتی تا جایی هم رفتم که برای share کردن عکس و فیلم و صدا بود همرو yes زدم تا share بشن ولی وقتی روی مثلا آهنگی انتخاب میکردم یه صفحه ای مثل صفحه سرچ بلوتوث میاد که بالاش نوشته player . مثل اینکه باید یه پلیر انتخاب کنم ولی اون دایره وسطیه که شبیه بلوتوث میمونه خاموشه و هرچی مزنم تا روشن بشه زوشن نمیشه و سرچ نمیکنه .

hateftotti
27-09-2010, 14:59
من تست کردم آقای hateftotti . مودم رو برداستم بردم نزدیک led کابل رو وصل کردم پشت تی وی مودم رو روشن کردن و سرچ کردم مودم dlink رو پیدا کرد. حتی تا جایی هم رفتم که برای share کردن عکس و فیلم و صدا بود همرو yes زدم تا share بشن ولی وقتی روی مثلا آهنگی انتخاب میکردم یه صفحه ای مثل صفحه سرچ بلوتوث میاد که بالاش نوشته player . مثل اینکه باید یه پلیر انتخاب کنم ولی اون دایره وسطیه که شبیه بلوتوث میمونه خاموشه و هرچی مزنم تا روشن بشه زوشن نمیشه و سرچ نمیکنه .

سلام
مهیار جان
مدل تلویزیونت رو هم میشه بنویسی
سری b یا سری c
چون من همین کاری که گفتی میکنم پخش میکنه

S@nti@go_s&k
27-09-2010, 19:46
بچه ها قیمت دلار داره میره بالا خرکی هرکی میخواد بگیره زود بگیره :دی

من خودم دیرو رفتم بگیرم دنبال سفید بودم پیدا نکردم فکر کنم هنوز نیومده

ولی تاچ و سرعتش خیلی عالی بود کیفیت تصویرشم خوب بود ( البته برای من تازگی نداشت )

یارو هم 314 تا برنامه روش نصب کرده بود :دی شده بود 32 صفحه

برو بچ سفید دیدن بازار ندا بدن مرسیو امیر اگر دیدی دریغ نکن :31:

mohsen121
27-09-2010, 20:13

ولی تاچ و سرعتش خیلی عالی بود کیفیت تصویرشم خوب بود ( البته برای من تازگی نداشت )

سفيد فقط مخصوص كره جنوبي توليد شده .

S@nti@go_s&k
27-09-2010, 20:17
همه گوشیهای سامسونگ سفیداش واسه کره هستش ؟:31:

یه کم راهنمایی کنین من میخوام این گوشیو بخرم ولی ته گوشیه .

mahyarSAMSUNG
27-09-2010, 22:34
سلام
مهیار جان
مدل تلویزیونت رو هم میشه بنویسی
سری b یا سری c
چون من همین کاری که گفتی میکنم پخش میکنه

والا led 7000 هستش . یعنی از اونهایی که یو اس بیش تصویری هم اجرا میکنه . dlna هم داره . اصلا برای اینکه dlna داره خریدیمش . ولی هر کاری کردم نشد . برای تو توی اون صفحه که نوشته پلیر چیزی سرچ میشه ؟ :41:

hateftotti
27-09-2010, 22:38
والا led 7000 هستش . یعنی از اونهایی که یو اس بیش تصویری هم اجرا میکنه . dlna هم داره . اصلا برای اینکه dlna داره خریدیمش . ولی هر کاری کردم نشد . برای تو توی اون صفحه که نوشته پلیر چیزی سرچ میشه ؟ :41:

b7000 دیگه؟
ببین برو توی منوی تلویزیون هم قسمت مربوط به dlna رو چک کن ببنین on یا off.اگه off بود on کن.
بعد اسم application روی گوشی dlna یا allshare؟؟؟
من وقتی به قسمت select player میرسم اسم تلویزیون رو میزنه و تلویزیون اتوماتیک میره روی فایل مربوط به گوشی

Immunology
27-09-2010, 23:52
b7000 دیگه؟
ببین برو توی منوی تلویزیون هم قسمت مربوط به dlna رو چک کن ببنین on یا off.اگه off بود on کن.
بعد اسم application روی گوشی dlna یا allshare؟؟؟
من وقتی به قسمت select player میرسم اسم تلویزیون رو میزنه و تلویزیون اتوماتیک میره روی فایل مربوط به گوشی

سلام.allshare که روشن و خاموش نمیشه.من تا به حال گزینه ای به عنوان خاموش و روشن ندیدم.در بخش content یه گزینه هست به اسم allshare.همین.واسه من c650 هست.

گرافيكار
28-09-2010, 01:25

واقعا
بچه ها اين بالا رفتن دلار چي چيه
اگه اينجوري باشه ما تكليفمون رو بدونيم ديگه منتظر نشيم همين الان بخريم

kamran2000
28-09-2010, 01:31
این مدل vibrant اگر بگیریم مشکلی پیش نمیاد؟
من 16 گیگش رو 635 پیدا کردم

mahroo_z1
28-09-2010, 10:52
سلام:5:

Immunology
28-09-2010, 11:33
این مدل vibrant اگر بگیریم مشکلی پیش نمیاد؟
من 16 گیگش رو 635 پیدا کردم

اگه آنلاك فاكتوري باشه كه عاليه.
من امروز 8گيگ رو 628تومن از ديجي كالا سفارش دادم.يه كم قيمتش بالاست ولي خوب امكانش نبود بيام تهران.
جاااان؛ما هم گرفتيم بالاخره:دي

mahroo_z1
28-09-2010, 11:59

منبع:

mahroo_z1
28-09-2010, 12:05

ویدئو:

S@nti@go_s&k
28-09-2010, 12:10
امین جان رنگ سفیدش تو اسپانیا میخواست رلیز بشه شد یا نه ؟

mahroo_z1
28-09-2010, 12:12
امین جان رنگ سفیدش تو اسپانیا میخواست رلیز بشه شد یا نه ؟
سلام سروش عزیز:10:
هنوز خبری در این مورد ندیدم.
چشم خبری دیدم میزارم:11:

rhamid_esf
29-09-2010, 00:15
سفیدش فکر نکنم بیرون کره پیدا بشه

دوستان کسی کارکرده گلکسی داره برای فروش داره پ.خ بده
فوری

S@nti@go_s&k
29-09-2010, 00:49
سفیدش فکر نکنم بیرون کره پیدا بشه

خبرش بود که واسه اروپا هم میاد

اولین جا هم اسپانیا بود .:46:

yoosef_st
29-09-2010, 01:10
آقا امروز رفته بودم علاالدین.
توی باجه سامسونگ یه نمونه از گالکسی تب آورده بود.
کار باهاش خیلی خوب بود. اما یه سری مشکلات هم داشت. مثلا دوربینش یهو هنگ میکرد و کار نمیکرد یا گاهی تاچش کار نمیکرد.
خوب بود، اما به نظرم تا زمانی که آندرویید مثل سیمبین نتونه مستقیم فلش یا اتصال یو اس بی رو ساپورت کنه فایده ای نداره.

pouya_x3d
29-09-2010, 01:22
سلام
من حدود یک هفته است که این گوشی رو خریدم
حالا باهاش دو تا مشکل دارم
1.گوشی سایلنت نمیشه.یعنی وقتی میزارم رو سایلنت اگه گوشی زنگ بخوره از سایلنت در میاد و اهنگ میزنه
2.باطری گوشی یه روزه خالی میشه
میخواستم بدونم اگه گوشی رو هر شب که میخوام بخوابم تا صبح تو شارژ بزنم واسه باطریش ضرر نداره؟

johnypersian1656
29-09-2010, 03:17
.گوشی سایلنت نمیشه.یعنی وقتی میزارم رو سایلنت اگه گوشی زنگ بخوره از سایلنت در میاد و اهنگ میزنه

اگه میتونین یه بار با استفاده از widget ها گوشی رو روی سایلینت بذارین ببینین جواب میده؟ چون این مشکل بعضی مواقع واسه قسمتهای دیگه مثل gprs هم هست . دو نمونه از این widget ها رو میذارم واستون. میتونین از آندروید مارکت هم برنامه ی silencer رو دانلود و تست کنین :

اطری گوشی یه روزه خالی میشه
میخواستم بدونم اگه گوشی رو هر شب که میخوام بخوابم تا صبح تو شارژ بزنم واسه باطریش ضرر نداره؟

وقتی گوشی کامل شارژ بشه دیگه قطع میکنه و هیچ فرقی نداره حالا توی شارژ باشه یا نه. به نظر من دنبال روشی واسه بهینه کردن شارژ باشین. مثل تنظیم اتوماتیک از طریق برنامه های task killer برای بستن برنامه هایی که در بک گراند هستن با برنامه هایی نظیر :

یا مدیریت مصرف باتری با برنامه های power manager ی مثل: