PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

r_you168
25-08-2010, 21:04
دروید OMAP3630.با xt720 فرق میکنه مال xt720 از نوع OMAP3440

musketeer
25-08-2010, 21:41
چپ گالکسی
راست موتورولا

تو گرافیک و cpu تقریباً دوبرابره
تو مدت زمان تست هم نصفه یعنی تست رو تو نصف زمانی که موتورولا تموم کرده به پایان رسونده
قدرت سی پی یوش تقریباً 2 برابره در حالی که فرکانسش فقط 25% بالاتره
این یعنی حتا droid x هم به گالکسی نمیتونه نزدیک بشه
عزیز شما معلم ریاضیتو به ما معرفی کن :31:

چجوری تناسب بستی که هزار به 550 شد 25%؟:18:

Dark.Life
25-08-2010, 21:54
عزیز شما معلم ریاضیتو به ما معرفی کن :31:

چجوری تناسب بستی که هزار به 550 شد 25%؟:18:

آخه 550 نیست
720 ه

musketeer
25-08-2010, 22:01
نه عزیز Downclock شده رو 550

kamran2000
26-08-2010, 12:42
اینقدر این مایکروتل فس فس کرده که کسی حال و حوصله پست دادن توی تاپیک کالکسی نداره.
مثل اینکه نظر بعضی از دوستان درسته که میگن مایکروتل نمی خواد گالکسی رو وارد کنه تا فروش wave پایین نیاد.
با این سایتشون هم که آبروی سامسونگ رو بردن:41:

ebi66_boukan
26-08-2010, 13:27
ولله من اگه مايكروتل هم عرضه كنه ازش نميگيرم؛پول مفت واسه گارانتي نبايد داد.تازه اين جور گوشيا تا جايي كه من ميدونم عوض كردن رام اصلي باعث ساقط شدن گارانتي ميشه.مثلا آپديت به نسخه جديد آندرويد گارانتي رو به درك واصل ميكنه.در مورد امنيا2كه تا جايي كه خوندم اينطوره.
من اميدم به مايكروتل اينه كه قيمتو ثابت كنه؛همين.

biostar
26-08-2010, 13:54
مایکروتل که تبلیغ این گوشی رو در صدا سیما داره میکنه ! دردش چیه پس ؟ :31:

ninja3000sh
26-08-2010, 18:08
ولله من اگه مايكروتل هم عرضه كنه ازش نميگيرم؛پول مفت واسه گارانتي نبايد داد.تازه اين جور گوشيا تا جايي كه من ميدونم عوض كردن رام اصلي باعث ساقط شدن گارانتي ميشه.مثلا آپديت به نسخه جديد آندرويد گارانتي رو به درك واصل ميكنه.در مورد امنيا2كه تا جايي كه خوندم اينطوره.
من اميدم به مايكروتل اينه كه قيمتو ثابت كنه؛همين.
دقيقا.
كلا گوشيهاي آندو يه خصلتي كه دارن اينه كه اونقدر رام كوك شده براشون هست كه ديگه نيازي نيست با گارانتي بگيري.
ولي در كل براي اونايي كه تو نصب فارسي ساز مشكل دارن و نميتونن فارسي ساز رو گوشي نصب كنن ميتونه گزينه خوبي باشه.

مایکروتل که تبلیغ این گوشی رو در صدا سیما داره میکنه ! دردش چیه پس ؟ :31:
نه تنها مايكروتل بلكه اكثر شركتها تو ايران قبل از اينكه جنسو بيارن الكي تبليغ ميكنن كه ممكنه همون جنس تا دو الي 4 ماه بعد از تبليغ وارد بشه كه واقعا تو ذوق آدم ميزنه.
ولي اونطوري كه خود مسئولان شركت ميگن بايد به زودي وارد بشه(حالا به زودي معلوم نيست 1 هفته ديگست يا 2 ماهه ديگه:27:)

tyrannosaurus
26-08-2010, 20:15
سلام
نینجا جان شما خوب گوشی میخری و خیلی خوب دربارش توضیح میدی :11:
فکرکنم از این گوشی خوشدون نمیاد که نخریدید نه؟
راستی یه سوال به نظر شما n8 یا i9000
ببخشید که این سوال رو اینجا پرسیدم:11:

SAEEDSAMSUNG
26-08-2010, 20:40
به نظرم زیاد منتظر مایکروتل نمونید و این گوشی رو بدون گارانتی بخرید . مایکروتل تا آذر ماه وارد نمیکنه

fmps
26-08-2010, 20:46
سلام
پس قرار بود دوستمون مقایسه ای بین آیفون 3gs و گالکسی داشته باشه؟چی شد؟ما رو بیشتر از این منتظر نذار

ebi66_boukan
26-08-2010, 21:32
به نظرم زیاد منتظر مایکروتل نمونید و این گوشی رو بدون گارانتی بخرید . مایکروتل تا آذر ماه وارد نمیکنه

آدم زورش مياد گرون بخره؛آخه خداييش 700زياده؛آدم ميترسه گوشيو بگيره بعد يه مدت كم 200تومن افت كنه؛اين افت قيمتا خيلي عجيبه همين هفته پيش امنيا2هشت گيگ رو حدود400ميدادن؛امروز 16گيگشو تو موبايلستان زدن 370.تازه امنيا 2 بعد از اين همه حضور تو بازار اينجوريه چه برسه به گوشي مثل اين i9000 كه تازه اومده و خواهان داره.
پس منتظر ميمونيم
دوستاني كه منتظر كاهش قيمت اين گوشي هستن به هيئت منتظران كاهش قيمت بپيوندند:دي

Hoopaad
26-08-2010, 22:50
با سلام به دوستان جدیدم! :31:
قبل از هر چیز بگم من مثل اساتید این فروم دانش سخن افزاریه موبایلم تعریفی نداره و هر نظری که میدم کاملا شخصیه و دیدگاه یه مصرف کننده معمولیه
خب حالا می رسیم به اصل مطلب ، من تو این 3 روزی که باهاش کار کردمبه این نتایج رسیدم:
1.برخلاف اندازش خیلی خوش دسته
2.تاچ فوق العاده حساس (تو بازار موبایل چند نفری میگفتن از 4 هم بهتره) متاسفانه من افتخار آشنایی با جناب 4 رو نداشتم! ولی از 3gs کاملا بهتره!
3.کیفیت تصویر عالی البته عده ای میگن زیادی رنگ ها گرم هستش! ولی من شخصا بار اولی که روشن شد اینجوری شدم! :18: ولی شک نکنین با 3gs فاصله قابل توجهی داره و با desire کمتر ولی باز متاسفانه نتونستم با 4 مقایسه کنم ولی باز همون عده بند 2 معتقدا که با 4 برابری میکنه!
4. کیفیت فیلمبرداری خیلی خوب
5. کیفیت صدای خیلی خوب
6.مهم تر از همه ، آندروید فوق العادس خیلی راحت قلقش تو دست میاد! وجلوه های گرافیکیش عالیه!
7. هر جام که درش بیارین همه یه جوری نگهتون میکنن! بعد منم اینجوری میشم! :5: حالا اگه بدونن چیه که باید به چند دقیق ای به سوالشون جواب بدین! من شب اول که بازش کردم تا برسم خونه 10 دقیقه دست خودم نبود :31:
8.مصرف باتریش قابل قبوله!
9.اگه با gps زیاد کار کنین پشت گوشی بالا کمی داغ میشه!
10. دیگه دیگه ........ خیلی سبکه! (البته یه دلیل داره بدنش تمام پلاستیکیه البته بگم با وجود کیفیت خوب وقتی روشن شه دیگه نه لوگوی SAMSUNG رو می بینین نه متوجه جنس بدنش میشین!
یه مثال برای ماشین بازا می زنم مثل یه جنسیس کوپس که شوه به شوه یه 335 میتازه!
البته آخر سر بگم اگه بودجم اجازه می داد در خرید 4 شک نمی کردم ولی تا اونجاکه من می دونم اگه مثل من عاشق کار کردن با جلوه های گرافیکی آیفونین ولی جیبتون اجازه نمی ده در خرید Galaxy شک نکنین! اگرم یه گوشیه باحال می خاین بازم همینو بخرین!
در آخر اگه نگران قیمت الانشین همونجور که 4 از نزدیک 2 تومن الان رسیده به 1,350 این گوشیم افت میکنه ولی به نظر من حالشو کسایی بردن که همون اول خریدن!
اگه سوالی بود در خدمتم!
خوش باشین! تنها نباشین!

hosein63
26-08-2010, 23:56
آدم زورش مياد گرون بخره؛آخه خداييش 700زياده؛آدم ميترسه گوشيو بگيره بعد يه مدت كم 200تومن افت كنه؛اين افت قيمتا خيلي عجيبه همين هفته پيش امنيا2هشت گيگ رو حدود400ميدادن؛امروز 16گيگشو تو موبايلستان زدن 370.تازه امنيا 2 بعد از اين همه حضور تو بازار اينجوريه چه برسه به گوشي مثل اين i9000 كه تازه اومده و خواهان داره.
پس منتظر ميمونيم
دوستاني كه منتظر كاهش قيمت اين گوشي هستن به هيئت منتظران كاهش قيمت بپيوندند:دي

دوست عزیز لذت داشتن یک گوشی یا این هست که تا خز نشده بخری و چند ماهی نگه داری و زود ردش کنی بره و گوشی بعدی:31:

ebi66_boukan
27-08-2010, 00:27
دوست عزیز لذت داشتن یک گوشی یا این هست که تا خز نشده بخری و چند ماهی نگه داری و زود ردش کنی بره و گوشی بعدی:31:

داداش مایه دار که نیستیم.همینم بگیریم 8سال باید دستمون باشه.ای خدای مایه داراااااااا

Mr.Onely
27-08-2010, 01:50
ظاهراً پارس مایکروتل این گوشی رو اورده ؟ این خبر صحت داره ؟

mc_pooria
27-08-2010, 11:31
منم فعلا با ebi66 موافقم....:46:
ابی تو بگیری پشت بندت منم میگیرم....:10:

mahanramzi
27-08-2010, 11:46
با سلام

راستش یک سوالی داشتم. من خودم اعتقاد دارم که Galaxy گوشی خیلی خوبی است. منتها تا حالا هیچ وقت شده که مثلا دچار تردید بشی که کاشکی آیفون خریده بودم؟ ممنون میشم توضیح بدی چون من review را هم خوندم ولی هنوز ته دلم کمی شک دارم.

با سپاس

من هم مثل شما م حدود دوسال پیش من گوشی omnia سامسونگ رو گرفتم کاراییش خیلی خوبه و من رو تقریبا راضی کرد اما هر وقت چشمم به آیفون افتاد حس پشیمونی توم زنده می شد.... تا این که Iphone 4 اومد ، گفتم دیگه گوشی بعدیم Iphone 4 تا این که قضیه آنتن دهیش اومد وسط خیلی تو ذوقم خورد واقعا این همه بخوای پول بدی او نوقت نگرانه آنتن دهی گوشیت باشی:13: ، بعد از این موضوع دوباره برگشتم سراغ سامسونگ و Galaxy s وا قعا هرچی بیشتر دربارش خوندم بیشتر شیفتش شدم خدا کنه این گوشی رو گرفتم باز دلم آیفون نخاد ، البته بعید می دونم :46:
یه پیشنهاد دارم برای شما اگه می تونی برو youtube فیلم ها ی این گوشی رو ببین ، مقایسه این دو تا گوشی رو زیاد گذاشته

titanium_zarin
27-08-2010, 12:08
سلام ...
يه خبر بدم مغزم داره سوت ميكشه ...
16 گيگ در شيراز 630
بريد بوق بزنيد :دي

fmps
27-08-2010, 12:13
سلام ...
16 گيگ در شيراز 630

واقعا؟؟؟همه قیمتو آوردن پایین یا فقط اون فروشگاه؟
ایول ایول گالکسی رو ایول:8:

webcopernic
27-08-2010, 13:06
من هم مثل شما م حدود دوسال پیش من گوشی omnia سامسونگ رو گرفتم کاراییش خیلی خوبه و من رو تقریبا راضی کرد اما هر وقت چشمم به آیفون افتاد حس پشیمونی توم زنده می شد.... تا این که Iphone 4 اومد ، گفتم دیگه گوشی بعدیم Iphone 4 تا این که قضیه آنتن دهیش اومد وسط خیلی تو ذوقم خورد واقعا این همه بخوای پول بدی او نوقت نگرانه آنتن دهی گوشیت باشی:13: ، بعد از این موضوع دوباره برگشتم سراغ سامسونگ و Galaxy s وا قعا هرچی بیشتر دربارش خوندم بیشتر شیفتش شدم خدا کنه این گوشی رو گرفتم باز دلم آیفون نخاد ، البته بعید می دونم :46:
یه پیشنهاد دارم برای شما اگه می تونی برو youtube فیلم ها ی این گوشی رو ببین ، مقایسه این دو تا گوشی رو زیاد گذاشته

با سلام
راستش با اینکه یک ماه است که همش دارم فکر میکنم و کلی هم review خوندم و youtubeدیدم ولی هنوز نتونستم یک تصمیم محکم بگیرم. به هر حال این یک واقیت است که apple و سیستم عامل iphone یک نام مطرح در دنیای mobile هست. این گوشی Galaxy Sهم گوشی خیله خوبی است والی آدم میگه نکنه بگیرمش و چشم تو Iphone4 بمونه. شاید بزرگترین مزیت Iphone این باشه که حداقل خیالت راحت است که تا ۲ سال آینده گوشی نمیزنه بیرون و support خوبی از گوشی میشه ولی اشکالش هم مساله آنتندهی هست و هم این که کار با سیستم عامل کمی سخت است. والی سامسونگ ۲ ماه دیگه یک گوشی دیگه روی galxy s میزنه و این به فراموشی سپرده میشه. واقعن نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم؟

MINOR
27-08-2010, 13:13
عزیزم سامسونگ اگه روزی 10 تا گوشی هم بده بیرون مطمئن باش هیچ کدومش آندروید نیست
الان تا اونجایی که من میدونم فقط Galagsy و Beam هستند که آندروید دارن وتازه هنوز Beam به صورت جهانی پخش نشده
پس این فکر که پشتیبانی کمی داره رو نکنید

فکر کنم با اومدن آپدیت رسمی 2.2 برای این گوشی تمامی مسائل در مورد پشتیبانی حل بشه
موفق باشید

گرافيكار
27-08-2010, 13:21
سلام ...
16 گيگ در شيراز 630
خب اینجوری که مشخصه این گوشی رکورد خز شدن رو میزنه:31:
و بعد از سالها اقتدار n73 رو میشکنه:31:
اینجوری باشه من یه 8 گیگشم برای خانمم میگیرم:31:

ebi66_boukan
27-08-2010, 13:49
سلام ...
16 گيگ در شيراز 630
جدي علي خان؟پس حالا همون شيراز 8گيگش چنده؟مگه شيرازيا خودشون از تهران نميارن؟
ولي دوستان اين قيمت كاذبه؛هر چي هست زير سر اين مافياي علاالدين هست كه همشون دستشون تو يه كاسست و عهد بستن قيمتو كم نكنن تا يكي مثل منو تو كف بزارن.وگرنه تا حالا گوشي رو نديدم كه بياد بازار و چند هفته بعدش افت درست حسابي نكنه.همين آيفون روز اول 1و900بود؛ولي اين لامسب روز اول 680بود رفت رو ‏730؛تنها دليل اينه كه اين گوشي خواهان داره وفروشنده ها سوء استفاده ميكنن از اين وضع و مطمئنا به زودي ارزون ميشه.چون وقتي تعداد گوشي تو بازار بره بالا و دست رو دست بياد راهي جز كاهش ندارن.
يه مثال دقيق شبيه اين چند وقت پيش در مورد ال سي دي سوني تو بانه اتفاق افتاد.آقا ما رفتيم ال سي دي سامسونگ بگيريم كه رو باربند هر ماشين يه ال سي دي اي ايكس ‏500سوني ميديديم.ايراني ها سوني رو كه عاشقشن و از يه طرف جديد هم بود و خيلي خوش قيمت.46اينچش 1350بود؛به قدري پرطرفدار بود كه در عرض 1هفته بعد اينكه من رفته بودم قيمتش رفته بود رو 1600؛ولي الان خبر رسيده آبا از آسياب افتاده و قيمتش همون حدود قبلي شده.

منم فعلا با ebi66 موافقم....:46:
ابی تو بگیری پشت بندت منم میگیرم....:10:
ما چاكرتيم؛ولله 8گيگش بياد رو 550من ميگيرم؛ديگه فكرش نميزاره درس بخونم.اگه ارشد قبول نشم تقصير گالاكسيه:((

Alireza_aar
27-08-2010, 14:28
مم می خوام بدونم این گوشی مولتی تاچ هست یا نه؟؟

MINOR
27-08-2010, 14:30
سلام ...
16 گيگ در شيراز 630

من 2 ساعت اینجا افغانی لگد میکردم !؟
اینهمه توضیح دادم در مورد قیمت های پایین
شما برو اگه دادن 3 تا هم واسه من بگیر

mahanramzi
27-08-2010, 15:07
با سلام
راستش با اینکه یک ماه است که همش دارم فکر میکنم و کلی هم review خوندم و youtubeدیدم ولی هنوز نتونستم یک تصمیم محکم بگیرم. به هر حال این یک واقیت است که apple و سیستم عامل iphone یک نام مطرح در دنیای mobile هست. این گوشی Galaxy Sهم گوشی خیله خوبی است والی آدم میگه نکنه بگیرمش و چشم تو Iphone4 بمونه. شاید بزرگترین مزیت Iphone این باشه که حداقل خیالت راحت است که تا ۲ سال آینده گوشی نمیزنه بیرون و support خوبی از گوشی میشه ولی اشکالش هم مساله آنتندهی هست و هم این که کار با سیستم عامل کمی سخت است. والی سامسونگ ۲ ماه دیگه یک گوشی دیگه روی galxy s میزنه و این به فراموشی سپرده میشه. واقعن نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم؟

به نظر من به این چیزا بخوای فکر کنی خیلی سخت می شه برات گوشی خریدن، تو باید ببینی نسبت به هزینه ای که می کنی گوشیت چقدر برات کار می کنه . من خودم یکی از طرف دارای apple ام ، اما به نظر من با وجود مشکل آنتن و قیمت خیلی بالاش الان ریسک خیلی بزرگی ، مگه این که چندین ماه صبر کنی ببینی تو ایران چه جوابی می ده.
من خودم به شخصه می خوام اندروید رو تست کنم تو این سیسستم هم رو دست Galaxy s به نظر من فعلا چیزی نیست. درسته apple غوله اما تو موبایل هنوز کار زیاد داره مخصوصا تو Iphone 4 که سوتی بدی داده ....

mohsen_tanha021
27-08-2010, 15:54
مم می خوام بدونم این گوشی مولتی تاچ هست یا نه؟؟
جوک میگی؟؟
خوب معلومه که مولتی تاچه اون هم با تشخیص چند نقطه همزمان و خیلی سریع

titanium_zarin
27-08-2010, 16:28
خب اینجوری که مشخصه این گوشی رکورد خز شدن رو میزنه:31:
و بعد از سالها اقتدار n73 رو میشکنه:31:
اینجوری باشه من یه 8 گیگشم برای خانمم میگیرم:31:
مبارك باشه ...
اتفاقا خانم منم ميخواد برام بگيره :دي

جدي علي خان؟پس حالا همون شيراز 8گيگش چنده؟مگه شيرازيا خودشون از تهران نميارن؟
ولي دوستان اين قيمت كاذبه؛هر چي هست زير سر اين مافياي علاالدين هست كه همشون دستشون تو يه كاسست و عهد بستن قيمتو كم نكنن تا يكي مثل منو تو كف بزارن.وگرنه تا حالا گوشي رو نديدم كه بياد بازار و چند هفته بعدش افت درست حسابي نكنه.همين آيفون روز اول 1و900بود؛ولي اين لامسب روز اول 680بود رفت رو ‏730؛تنها دليل اينه كه اين گوشي خواهان داره وفروشنده ها سوء استفاده ميكنن از اين وضع و مطمئنا به زودي ارزون ميشه.چون وقتي تعداد گوشي تو بازار بره بالا و دست رو دست بياد راهي جز كاهش ندارن.
يه مثال دقيق شبيه اين چند وقت پيش در مورد ال سي دي سوني تو بانه اتفاق افتاد.آقا ما رفتيم ال سي دي سامسونگ بگيريم كه رو باربند هر ماشين يه ال سي دي اي ايكس ‏500سوني ميديديم.ايراني ها سوني رو كه عاشقشن و از يه طرف جديد هم بود و خيلي خوش قيمت.46اينچش 1350بود؛به قدري پرطرفدار بود كه در عرض 1هفته بعد اينكه من رفته بودم قيمتش رفته بود رو 1600؛ولي الان خبر رسيده آبا از آسياب افتاده و قيمتش همون حدود قبلي شده.
اره ...
حالا فعلا 16 داره ///
تو بارش گفته شايد 8 باشه ...اگه بود قيمت ميدم ...
ولي خودش ميگفت حول و حوش 530 550 هست قيمت 8گيگ

من 2 ساعت اینجا افغانی لگد میکردم !؟
اینهمه توضیح دادم در مورد قیمت های پایین
شما برو اگه دادن 3 تا هم واسه من بگیر

بلانسبت ...
ولي پولش رو ميگيرم كه ديگه افغانيا رو نزني اينجوري ...:دي

ebi66_boukan
27-08-2010, 16:39
مبارك باشه ...
اتفاقا خانم منم ميخواد برام بگيره :دي

اره ...
حالا فعلا 16 داره ///
تو بارش گفته شايد 8 باشه ...اگه بود قيمت ميدم ...
ولي خودش ميگفت حول و حوش 530 550 هست قيمت 8گيگ

علي خان اگه 530ميفروشه من يه دونه ميخوام كه برام پست كنه.البته هزينه پست هم حساب ميكنم.ممنون ميشم پيگير باشي.
راستي فروم توپي داريد.هموني كه پيام داده بوديد منو از كجا ميشناسيد:دي
آقا من منتظر خبرتم.

mahroo_z1
27-08-2010, 16:44
سلام اهالی:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامسونگ بزودی برای ان دسته از کاربرانی که باتری 1500mAh گالاکسی اس برای استفاده روزانه شان کافی نیست یک باتری خارجی بصورت جلد موبایل در ماه سپتامبر عرضه خواهد کرد.
این باتری که 70گرم وزن دارد دارای LED status lights است و دارای زمان مکالمه 8.5 ساعت و استندبای 500 ساعت میباشد و قیمتی در حدود 70یورو دارد.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebi66_boukan
27-08-2010, 16:47
تكراري......

گرافيكار
27-08-2010, 17:19
کلا آخرای شهریور یا اوایل مهر انشاالله روز موعود منه میام تهران و کلی خرید میکنم
پس انداز یک سالمو میترکونم
امیدوارم تا اون موقع قیمتش پایینتر از کوربی باشه:31:

seeb_sh
27-08-2010, 21:53
میشه آدرس مغازه رو بدید دوست عزیز ؟؟
ممنون

Ahmad_p1
28-08-2010, 11:26
دوست من علاالدین یعنی چی ....

ما یه مغازه توشیراز داریم قبل از این که گوشیها به دست اپراتورهای اروپا و آمریکا برسه ما اینجا با قیمت وحشتناک رویتش میکنیم:31:

ebi66_boukan
28-08-2010, 13:29
دوست من علاالدین یعنی چی ....

ما یه مغازه توشیراز داریم قبل از این که گوشیها به دست اپراتورهای اروپا و آمریکا برسه ما اینجا با قیمت وحشتناک رویتش میکنیم:31:

میشه بیشتر توضیح بدید؟؟:10:

ALIS333
28-08-2010, 14:21
دوستان قیمت تغییری نکرده؟
من دارم میام تهران بخرمش:8:

ebi66_boukan
28-08-2010, 14:44
دوستان قیمت تغییری نکرده؟
من دارم میام تهران بخرمش:8:

پيشاپيش مبارك...
اي مرفه بي درد...:دي
رفتي علاالدين برسان سلام مارا به گالاكسي ها؛به باران...

mc_pooria
28-08-2010, 15:00
آقا یه سوال...
من می خوام گوشیمو بفروشم کم کم که چند وقت دیگه بیام این گالکسی رو بگیرم...:31:
تهران کجا ببرم کمتر می زنن تو سرش؟:41:
گوشیم sony ericsson g900 که 2 ماهه گارانتی پارس کامتلش تموم شده... مشکل خاصی نداره... فقط یکی دو تا ترک خیلییی کوچیک داره... اونم باید در گوشی باز شه تا ببینی.... 2 میلیمتر!!! قیمت نوی این گوشی الان فکر کنم دور بر 180 190 باشه... من یه سال و 2 ماهه گرفتم... لطفا راهنمائیم کنین...:11:

Dark.Life
28-08-2010, 15:10
آقا یه سوال...
من می خوام گوشیمو بفروشم کم کم که چند وقت دیگه بیام این گالکسی رو بگیرم...:31:
تهران کجا ببرم کمتر می زنن تو سرش؟:41:
گوشیم sony ericsson g900 که 2 ماهه گارانتی پارس کامتلش تموم شده... مشکل خاصی نداره... فقط یکی دو تا ترک خیلییی کوچیک داره... اونم باید در گوشی باز شه تا ببینی.... 2 میلیمتر!!! قیمت نوی این گوشی الان فکر کنم دور بر 180 190 باشه... من یه سال و 2 ماهه گرفتم... لطفا راهنمائیم کنین...:11:

اگه ترکاش معلوم نباشه 100 تومن فوقشه

mc_pooria
28-08-2010, 15:19
اگه ترکاش معلوم نباشه 100 تومن فوقشه

کجا بفروشم خوبه؟
راستی گوش رو من هکش کردم... آیکونها و فونتشو و status bar و start up گوشی رو کاملا عوض کردم و با بقیه خیلی فرق داره!! با کلی بازی و برنامه و .... نمیشه رو این چیزاش مانور بدم قیمت بره بالا؟! یه رم 2 هم روش!:27:

fmps
28-08-2010, 16:40
دوستان به اینجا یه سر بزنین

این همون گالکسی خودمون هست دیگه؟؟؟؟؟

ALIS333
28-08-2010, 16:54
دوستان به اینجا یه سر بزنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین همون گالکسی خودمون هست دیگه؟؟؟؟؟
آره، این دو سه ماهی میشه اونجاست

mohsen121
28-08-2010, 17:33
اينم تبليغ امروز روزنامه خبر ورزشي براي گالكسي گارانتي مايكروتل

Mr.Onely
28-08-2010, 19:29
خب دوستان بنده هم این گوشی رو خریدم !! باید بگم این گوشی فوق العاده است ...
کیفیت صدا ... صفحه ی گوشی ... interface قوی و ...
به همه ی دوستان توصیه می کنم این گوشی رو فراموش نکنند !!

ebi66_boukan
28-08-2010, 20:10

انگار من اينجا همه رو گوشي دار ميكنم خودم هيچ.از يكي كه اسمش علي هوندا بود تا شما كه امروز گرفتيد:دي
اي روزگار....
داداش مباركه ايشالله حالشو ببري.
چند گيگه؟چند گرفتي؟

ALIS333
28-08-2010, 21:23

مبارک باشه دوست عزیز . اگه میشه بگید گوشیتو چند گرفتی و از کجا؟

Mr.Onely
28-08-2010, 22:53
سلام دوستان ، خیلی ممنون ایشاالله شما هم بزودی می خرید :)
والا من 16 گیگ رو از علائدین خریدم 750 تومان ، البته باید بگم که گرون خریدم !!
و این رو هم بگم اون صفت دزدخونه کاملاً برازنده پاساژ علائدین هست !! :دی

fmps
29-08-2010, 08:30
دو روز پیش تو تبریز 16 gig رو 740 گفتن(البته میشد 700 هم خرید)

mahanramzi
29-08-2010, 13:07
سلام دوستان ، خیلی ممنون ایشاالله شما هم بزودی می خرید :)
والا من 16 گیگ رو از علائدین خریدم 750 تومان ، البته باید بگم که گرون خریدم !!
و این رو هم بگم اون صفت دزدخونه کاملاً برازنده پاساژ علائدین هست !! :دی

کسی با گرانتی مایکروتل I9000 خریده؟

mc_pooria
29-08-2010, 13:21
کسی با گرانتی مایکروتل I9000 خریده؟
گارانتی مایکروتل هنوز نیومده براش....:31:

mc_pooria
29-08-2010, 14:26
من آخرش نفهمیدم.... میشه به این گوشی usb وصل کرد؟
کابلش تو جعبه خود گوشی هست یا جدا باید بگیریم؟

mahanramzi
29-08-2010, 15:52
من آخرش نفهمیدم.... میشه به این گوشی usb وصل کرد؟
کابلش تو جعبه خود گوشی هست یا جدا باید بگیریم؟

به این گوشی کابل micro Usb وصل می شه و کابل تبدیل اون به Usb تو جعبه هست

ebi66_boukan
29-08-2010, 16:42
به این گوشی کابل micro Usb وصل می شه و کابل تبدیل اون به Usb تو جعبه هست
يو اس بي رو كه همه الانه ميخورن.فكر كنم منظورش وصل كردن فلاش از طريق كابل مخصوص به گوشي بود؛مثل نوكيا ان 8.

webcopernic
29-08-2010, 16:42
سلام دوستان عزیز

این هم یک فیلم ۳ دقیقه ای که توسط یکی از دوستان و با سیم کارت همراه اول تهیه شده و به خوبی مشکل آنتندهی IPHONE 4 را نشون میده. حتما دانلود کنید و ببینید. من که نظرم عوض شد و میرم GALAXY S میگیرم

mc_pooria
29-08-2010, 17:08
يو اس بي رو كه همه الانه ميخورن.فكر كنم منظورش وصل كردن فلاش از طريق كابل مخصوص به گوشي بود؛مثل نوكيا ان 8.
آفرین....:27: یعنی این فلش های usb رو میشه بهش وصل کرد مستقیم؟ یا حالا با یه تبدیلی... کابلی... چیزی...؟ ولی بدون نیاز به pc .من مال آیفون 4 رو دیدم یه تبدیل داره واسه اینکار که وصل میشه به گوشی و یه طرفش flash usb میخوره... کابلم نیست!! یه تیکه مربعی شکله:5:

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

سلام دوستان عزیز

این هم یک فیلم ۳ دقیقه ای که توسط یکی از دوستان و با سیم کارت همراه اول تهیه شده و به خوبی مشکل آنتندهی IPHONE 4 را نشون میده. حتما دانلود کنید و ببینید. من که نظرم عوض شد و میرم GALAXY S میگیرم

این مشکل آنتن دهی رو خب حلش کردن که.... میگن یه چسب نواری بزنی روش حله....:27:

hateftotti
29-08-2010, 17:25
سلام
همین الان گوشی شاپ قیمت نسخه 16 گیگ رو زده 780 تومن.
8 گیگ هم زده فعلا موجود نیست.

ebi66_boukan
29-08-2010, 17:43
آفرین....:27: یعنی این فلش های usb رو میشه بهش وصل کرد مستقیم؟ یا حالا با یه تبدیلی... کابلی... چیزی...؟ ولی بدون نیاز به pc .من مال آیفون 4 رو دیدم یه تبدیل داره واسه اینکار که وصل میشه به گوشی و یه طرفش flash usb میخوره... کابلم نیست!! یه تیکه مربعی شکله:5:

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

این مشکل آنتن دهی رو خب حلش کردن که.... میگن یه چسب نواری بزنی روش حله....:27:
تا حالا كه نشنيدم؛فكر نكنم انقدر تكنولوژي بالايي باشه كه سامسونگ نتونه بسازدش؛مطمئنا اگرم نباشه و كمبودش احساس بشه سامي ميره تو نخش.

سلام
عجب غلطي كردم همون اول نگرفتم.روز به روز داره گرون تر ميشه؛فكر كنم فروشندگان گوشي از سود خوب اين گالاكسي همه مايه دار شدن كسي هم نيست جلوشونو بگيره.
يكي هم نيست بگه اين مايكروتل داره چه غلطي ميكنه.آخه يه برچسب زدن و يه رام فارسي اينهمه كار داره؟

mc_pooria
29-08-2010, 18:08
سلام
:18:نه اینا همه توهمه......:34: میخوان بازار سیاه راه بندازن!:3:
plaza هم که من گشتم پیدا نکردم:13:

kamran2000
29-08-2010, 19:26
سلام

چه خبره ؟
من حداکثر 620000 تومان برای این گوشی میدم.
هر چقدر هم می خواد گوشی خوبی باشه.

ebi66_boukan
29-08-2010, 19:39
چه خبره ؟
من حداکثر 620000 تومان برای این گوشی میدم.
هر چقدر هم می خواد گوشی خوبی باشه.
دمت گرم خوب پول ميدي انصافا.
من كه530؛540بيشتر نميدم؛همينم كلي با خودم كلنجار رفتم كه خودمو راضي كردم.
اونوقت اگه واسه اين 600بدي سال بعد HD3اومد هم بايد از اين بگذريم و اون رو بگيريم؛البته يه راه داره و اون اينه كه به جز اين گوشي هر گوشي ديگه اي ديديم زود چشامونو ببينيم:دي

fmps
29-08-2010, 20:20
دمت گرم خوب پول ميدي انصافا.
من كه530؛540بيشتر نميدم؛همينم كلي با خودم كلنجار رفتم كه خودمو راضي كردم.
اونوقت اگه واسه اين 600بدي سال بعد HD3اومد هم بايد از اين بگذريم و اون رو بگيريم؛البته يه راه داره و اون اينه كه به جز اين گوشي هر گوشي ديگه اي ديديم زود چشامونو ببينيم:دي

اگه با این فکر بمونیم که اگه گالکسی بخرم دو ماه دیگه یه مدل بهتری مییاد عمرا نمیتونیم گوشی بگیریم

mahanramzi
29-08-2010, 21:25
سلام دوستان عزیز

آقا لطفا اگه می تونی تو یه سایت دیگه آپلود کن این ویدیو رو ، با رپیدشیر دانلود نمی شه

mahroo_z1
29-08-2010, 23:11
سلام دوستان
امیدوارم تکراری نباشه:3:

فرصت ترجمه خبرو ندارم.
زحمتش با خودتون:5:

منبع:

mahroo_z1
29-08-2010, 23:20
سلام:5:

منبع:

mahroo_z1
29-08-2010, 23:28
سلام:3:

Creates an accurate 5.1 personal surround sound experience over any stereo headphones
Dialog Clarity boosts the frequency range of the human voice in a way that lifts the dialog above the audio effects
A drastic increase in overall bass response

SRS اعلام کرده که تکنولوژی 5.1Virtual Surround اش در تمام گوشیهای خانواده گالاکسی یافت میشود:

منبع:

ebi66_boukan
29-08-2010, 23:41

منبع:

آقا جریان چیه؟؟؟400 دلار افت پیدا کرده؟؟:18:

راستی این مدل فقط واسه اپراتور های خاصی هست و تو ایران کار نمیکنه؟؟؟:10:

mahroo_z1
29-08-2010, 23:54
[QUOTE=ebi66_boukan;5339450]آقا جریان چیه؟؟؟400 دلار افت پیدا کرده؟؟:18:

سلام دوست عزیز:5:
خیر شما یک قرارداد دوساله می بندی که پیش پرداختش 199$ هست.

راستی این مدل فقط واسه اپراتور های خاصی هست و تو ایران کار نمیکنه؟؟؟:10:

This is not a GSM phone, it will not work on any GSM network worldwide.

mahyarSAMSUNG
30-08-2010, 01:11
یعنی واقعا این srs برای خودش شرکته ؟ نمیدونستم :31: . همچین چیز جالبی هم نیست . البته تو هدفون منظورمه . ولی روی اسپیکر عالیه

roozi-666
30-08-2010, 16:41
1- برنامه ای برای پخش فیلم با زیرنویس واسه گالکسی اومده ؟
اگه اومده لینکشو محبت کنید...
2- اینکه خروجی تلویزیون نداره رو باست چکار کنیم ؟
مثلا ویدئو هایی که میگیریم رو با چه راهی باید رو تلویزیون یا ال سی دی ببینیم...
چطور i900 و i8000 داشتن ولی گالکسی نداره ؟؟؟
3- واسه دیدن اس ام اس ها و wordهای فارسی باید چکار کنیم ؟
فارسی ساز اومده یا نه و اگه نیومده به نظرتون تا کی این مشکل حل میشه ؟
4- به طور اتوماتیک وار مثل i8000 فیلمهای avi یا mkv پخش میکنه یا باید از برنامه خاصی استفاده کرد ؟
5- به نظر شما من تا 2 ماه دیگه صبر کنم قیمت این گوشی چقدر میشه ؟؟؟

hateftotti
30-08-2010, 19:46
سلام
ظاهرا یه نسخه از اندروید 2.2 یا همون فرویو برای این گوشی اومده که ظاهرا رسمی نیست ولی اگه خیلی مایلید میتونید اونو از kies بگیرید

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 21:08
سلام
ظاهرا یه نسخه از اندروید 2.2 یا همون فرویو برای این گوشی اومده که ظاهرا رسمی نیست ولی اگه خیلی مایلید میتونید اونو از kies بگیرید

من کلیپ این گوشی رو با آندروید 2.2 دیدم واقعا سرعتش خوف شده و معرکست! ارزشش رو داره که از نسخه غیر رسمیش هم استفاده کنید

mani_2004_2006
30-08-2010, 22:01
بدجور این گوشی چشمو گرفته :دی خدا بگم چیکارت کنه گالکسی :دی
دارم پولا رو جمع میکنم بخرمش
آخرین قیمت 8 گیگش چقده ؟ 16 گیگ چقد ؟[COLOR="Silver"]

ebi66_boukan
30-08-2010, 22:45
بدجور این گوشی چشمو گرفته :دی خدا بگم چیکارت کنه گالکسی :دی
دارم پولا رو جمع میکنم بخرمش
آخرین قیمت 8 گیگش چقده ؟ 16 گیگ چقد ؟[COLOR="Silver"]

آقا اين گوشي اينجا زياد خاطرخواه داره؛بدشو نخواه كه خطرناكه :دي
قيمت 8گيگ امروز بين 630تا 680 من از سايتاي ديگه خوندم كه قيمت علاالدين رو گذاشته بودن؛16هم730تا 760.
مونده چقدر زرنگ باشي...

fmps
30-08-2010, 22:49
آقا اين گوشي اينجا زياد خاطرخواه داره؛بدشو نخواه كه خطرناكه :دي
قيمت 8گيگ امروز بين 630تا 680 من از سايتاي ديگه خوندم كه قيمت علاالدين رو گذاشته بودن؛16هم730تا 760.
مونده چقدر زرنگ باشي...

ابی جون این گوشی دیگه کم کم خز میشه .میگم بی خیالش بشیم:31:

SAEEDSAMSUNG
31-08-2010, 00:32

شما از آواتارت معلومه که از روی جه نیتی این حرفا رو میزنی.. شما بچسب به اون سیب کرم خوردت :27:

kamran2000
31-08-2010, 00:42
با اومدن n8 دیگه galaxy s خز نمیشه ... n8 که خز میشه.
خدا کنه زودتر این n8 بیاد تا تمرکز موبایل فروش ها و فروشنده و خریدار بره رویه n8 . مطمئناً اون موقع قیمت galaxy s میاد پایین و ما به مراد دلمون میرسیم.:31:

گرافيكار
31-08-2010, 01:20
با اومدن n8 دیگه galaxy s خز نمیشه ... n8 که خز میشه.
خدا کنه زودتر این n8 بیاد تا تمرکز موبایل فروش ها و فروشنده و خریدار بره رویه n8 . مطمئناً اون موقع قیمت galaxy s میاد پایین و ما به مراد دلمون میرسیم.:31:
من موندم چجوری بعضیا میرن نوکیا با اون سیستم عامل مسخرش رو میخرن
به خدا هیچی نداره
یه مدت n97 داشتم مونده بودم چرا این گوشی قیمتش اینقد بالاست به خدا سر 1 هفته پشیمون شدم سر 15 روز فروختمش
آخه هیچی نداره این سیمبین بهتره بهش بگم هیچبین
به خدا من دیگه محاله نوکیا با این سیستم عامل مسخره و اینترفیس عقب افتاده بخرم

Mr.Onely
31-08-2010, 01:21
1- برنامه ای برای پخش فیلم با زیرنویس واسه گالکسی اومده ؟
اگه اومده لینکشو محبت کنید...
2- اینکه خروجی تلویزیون نداره رو باست چکار کنیم ؟
مثلا ویدئو هایی که میگیریم رو با چه راهی باید رو تلویزیون یا ال سی دی ببینیم...
چطور i900 و i8000 داشتن ولی گالکسی نداره ؟؟؟
3- واسه دیدن اس ام اس ها و wordهای فارسی باید چکار کنیم ؟
فارسی ساز اومده یا نه و اگه نیومده به نظرتون تا کی این مشکل حل میشه ؟
4- به طور اتوماتیک وار مثل i8000 فیلمهای avi یا mkv پخش میکنه یا باید از برنامه خاصی استفاده کرد ؟
5- به نظر شما من تا 2 ماه دیگه صبر کنم قیمت این گوشی چقدر میشه ؟؟؟

1- برای دیدن این نوع فیلم ها بهتر زیرنویس اونارو با Converter های موجود به فیلم بچسبونید و فقط بریزید روگوشی و ببینید.
2- خروجی تلویزیون داره ، منتها کابلش در داخل پک نیست و باید جداگانه تهیه کنید.
3- هنوز فارسی ساز درست و حسابی ای برای این گوشی نیمده اما تا چند هفته دیگه رام های فارسی هم منتشر میشن و اون موقع فونت فارسی هم ساپورت میشه ... کلاً گلکسی در مورد فارسی سازی و اینا زیربار نمیره !!
4- بــلــه براحتی پخش میکنه ...
5- احتمالاً حدود 600 - 640 ، 8 گیگ البته ...

fmps
31-08-2010, 07:30

الان خوب شد؟؟؟؟

mohsenfhm
31-08-2010, 09:13
مشكل جديد در گوشي هوشمند سامسونگ

وقوع يك مشكل تازه در گوشي Galaxy S سامسونگ موجب اعتراض و ناراحتي كاربران آن شده است.

به گزارش فارس به نقل از وي تري، مشكل مذكور باعث مي شود تا در صورت اتصال گوشي به رايانه اطلاعات كاربر پاك شود. همچنين در مواردي بلافاصله پس از اتصال گوشي به رايانه، Galaxy S روشن و خاموش مي شود كه اين مساله مشكلات متعددي را به دنبال مي آورد.
هنوز مشخص نيست علت اصلي اين مساله چيست، اما برخي كارشناسان نقص در نرم افزار اختصاصي اين گوشي را عامل وقوع اين مشكل مي دانند. Galaxy S از گوشي هاي هوشمند نسبتا جديد سامسونگ است كه با هدف رقابت با توليدات مشابه اپل و نوكيا وارد بازار شده است.
سخنگوي سامسونگ مدعي است اين مشكل زماني رخ مي دهد كه اسم يك فايل بيش از 16 كاراكتر داشته باشد و اين شركت در تلاش است تا در اسرع وقت مشكل ياد شده را برطرف كند.
البته كاربران مي گويند مشكل مذكور عموميت دارد.

mc_pooria
31-08-2010, 09:44
:18:دوستان گلکسی سوار تائید می کنند؟!!! :19:

S A M S U N G
31-08-2010, 09:48
سلام .

من فروم انگلیسی و روسی سایت Mobile-Review رو هر روز دنبال می کنم و تا الان من ندیدم کسی همچنین چیزی رو عنوان کنه .

این منبع :

مخلصیم .

mahanramzi
31-08-2010, 10:18
من هم داِیم در حال سرچ راجع به این گوشی هستم تا حالا به این موضوع بر نخوردم.

aliugd
31-08-2010, 10:50

وقوع يك مشكل تازه در گوشي Galaxy S سامسونگ موجب اعتراض و ناراحتي كاربران آن شده است.

به گزارش فارس به نقل از وي تري، مشكل مذكور باعث مي شود تا در صورت اتصال گوشي به رايانه اطلاعات كاربر پاك شود. همچنين در مواردي بلافاصله پس از اتصال گوشي به رايانه، Galaxy S روشن و خاموش مي شود كه اين مساله مشكلات متعددي را به دنبال مي آورد.
هنوز مشخص نيست علت اصلي اين مساله چيست، اما برخي كارشناسان نقص در نرم افزار اختصاصي اين گوشي را عامل وقوع اين مشكل مي دانند. Galaxy S از گوشي هاي هوشمند نسبتا جديد سامسونگ است كه با هدف رقابت با توليدات مشابه اپل و نوكيا وارد بازار شده است.
سخنگوي سامسونگ مدعي است اين مشكل زماني رخ مي دهد كه اسم يك فايل بيش از 16 كاراكتر داشته باشد و اين شركت در تلاش است تا در اسرع وقت مشكل ياد شده را برطرف كند.

سلام
حالا چرا انقدر درشت نوشتی؟ معمولی هم می نوشتی همه می خوندند...:31:
من هم همچین چیزی که شما گفتی جایی نشنیدم و نخوندم

BIKHIAL_ALL_75
31-08-2010, 10:55
دوستان توجه کنید خبر متعلق به فالس نیوز هست/پس زیاد جدی نگیرید.
به احتمال خیلی زیاد شایعه هست

malkemid
31-08-2010, 11:24
دوستان توجه کنید خبر متعلق به فالس نیوز هست/پس زیاد جدی نگیرید.
به احتمال خیلی زیاد شایعه هست

احتمالا بخاطر تح----ریم کره جنوبی...ما هم داریم اینطوری تح...ریم می کنیم!!!!

mahroo_z1
31-08-2010, 12:56
سلام دوستان:5:

سامسونگ بطور رسمی اعلام کرد که بیش از یک میلیون گوشی سامسونگ گالاکسی اس تاکنون در امریکا بفروش رفته است واین در حالیست که فقط اپراتورهای AT&T and T-Mobile مشغول فروش این گوشی هستند و بزودی اپراتورهای Sprint و Verizon نیز فروش خود را اغاز خواهند کرد:

بنظر میرسد تا پایان سال 2010 کاملا امکانپذیر است که سامسونگ 2میلیون گوشی گالاکسی اس در امریکا بفروش رساند و با چنین اتفاقی ساسونگ مشکلی برای رسیدن به هدف فروش 10میلیونی گالاکسی اس در سراسر دنیا تا پایان سال نخواهد داشت.

منبع:

MINOR
31-08-2010, 13:42

منم تاحالا همچین مشکلی نخوردم
راستی دوستان بالاخره آپدیت Froyo هم برای Galagsy اومد

گرافيكار
31-08-2010, 13:49

دوست گل:10:
حالا چون آیفون4 اون مشکل فجیع رو داشته
باید برای گالاکسی هم یه مشکل بتراشید؟؟؟؟:13::13::13:
لااقل یه مشکل درست و حسابی مطرح میکردین
تا مردم جدی میگرفتن
حداقل امضا و آواتارتو عوض میکردی:11:

hoha881
31-08-2010, 14:04
واسه ما همون مقایسه ایفون با گالاکسی توی gsmarena کافیه.
بعدش از این رنگ سفیدش خبری نشد؟

mc_pooria
31-08-2010, 14:43
اولش نوشته به گزارش فارس(نیوز)....:31:
خب.... توقع بیشتری هم از فارس نداشتیم....:5:

mahroo_z1
31-08-2010, 14:56

منبع:

Online_wireless
31-08-2010, 15:07
سلام دوستان خبر جدید از آندروید 2.2
Samsung galaxy s now getting froyo, amillion sold in the us
منبع:Gsmarena

دوستان اون خبری که در رابطه با مشکل گالکسی مطرح کردن رو جدی نگیرید، خب باید یکم حق داد دیگه! میخوان بزور ازش ایراد بگیرن. :31:

alidata2010
31-08-2010, 15:36
من نمیدونم چرا سامسونگ بالا و پایین گوشیهاشو گرد میکنه کسی بهشون نگفته که خیلی زشت میشه؟:31:

mahroo_z1
31-08-2010, 16:34
من نمیدونم چرا سامسونگ بالا و پایین گوشیهاشو گرد میکنه کسی بهشون نگفته که خیلی زشت میشه؟:31:
وای دوستان:5:
از دست بعضی شما کاربران
قوم بنی اسراییل هم فکر نمیکنم اینقدر ایراد میگرفته:18:
اگر قابشو مستطیلی بزنه یعنی با گوشه های صاف
میگن از اپل کپی کرده
اگرم بالا و پایینشو قوس بده
میگن : ای چه زشته.
بابا میشه بگین از دست شماها باید چیکار کرد؟

kamran2000
31-08-2010, 16:58
این froyo 2.2 که اومده تست هست یا رام رسمیه؟ ( منظورم همینه که 2 روز پیش منتشر شد)

SAEEDSAMSUNG
31-08-2010, 17:00
کرمانشاه مجتمع تجاری ارگ طبقه 3 بغل پله برقی گالاکسی آورده بدون گارانتی 16 گیگ میگه 750 تومن!! :13:

alidata2010
31-08-2010, 17:47
وای دوستان:5:
از دست بعضی شما کاربران
قوم بنی اسراییل هم فکر نمیکنم اینقدر ایراد میگرفته:18:
اگر قابشو مستطیلی بزنه یعنی با گوشه های صاف
میگن از اپل کپی کرده
اگرم بالا و پایینشو قوس بده
میگن : ای چه زشته.
بابا میشه بگین از دست شماها باید چیکار کرد؟

ای بابا اینجا نظر هم نمیشه داد باز بگین سونی اریکسونیا تعصبشون اونجای خرو پاره کرده:31: من خودم طرفدار این گوشیم به شخصه از گرد خوشم نمیاد دیگه چیکار کنیم :31:

Ahmad_p1
31-08-2010, 18:32
دوستان مدل i897 Captiv ate یا Epic 4G را اگه از اون ور بیارم جریان آنتن دهیش چی میشه؟؟؟

Mr.Onely
31-08-2010, 21:18

کلاً این خبرگزاری فارس بسیار خوش حال هست !
کاملاً این خبر رو تکذیب می کنم !! :دی
تا حالا من هم همچین مشکلی نداشتم !

d.b23
31-08-2010, 21:57
1- برای دیدن این نوع فیلم ها بهتر زیرنویس اونارو با Converter های موجود به فیلم بچسبونید و فقط بریزید روگوشی و ببینید.
2- خروجی تلویزیون داره ، منتها کابلش در داخل پک نیست و باید جداگانه تهیه کنید.
3- هنوز فارسی ساز درست و حسابی ای برای این گوشی نیمده اما تا چند هفته دیگه رام های فارسی هم منتشر میشن و اون موقع فونت فارسی هم ساپورت میشه ... کلاً گلکسی در مورد فارسی سازی و اینا زیربار نمیره !!
4- بــلــه براحتی پخش میکنه ...
5- احتمالاً حدود 600 - 640 ، 8 گیگ البته ...
قراره هفته دیگه پارس مایکروتل این گوشی بیاره.در ضمن قراره به صورت فارسی شده وارد بازار کنه.:27:
البته این طوری بود که من شنیدم.حالا راست و دروغش با اونا :31:

ebi66_boukan
31-08-2010, 22:08
ديجي كالا با اين همه گرون فروشي 16رو زده 745؛8رو زده 718.
البته تو فروم همسايه هم 2نفر براي فروش دارن؛يكي 16رو ميده حدود730؛اون يكي هم از آلمان آورده 8 رو ميده 665؛به نظر داره قيمتا كاهش پيدا ميكنه؛فقط خدا كنه اين مايكروتل قيمت منصفانه بده؛مثلا 8گيگ رو بده 620اونوقت بدون گارانتي ميشه 550؛جااااان چه قيمت توپي.شايدم از شانس ما اونم جو رو غنيمت بدونه و 16رو بالاتر از الان بده؛اونوقته كه ديگه روي ماهشو به اين زوديا نمبينيم:((

Crow
01-09-2010, 20:22
ببخشید..این گوشی قابلیت ارسال فایل توسط بلوتوث رو داره؟؟

Vamp!r3
01-09-2010, 20:24
ببخشید..این گوشی قابلیت ارسال فایل توسط بلوتوث رو داره؟؟

بله + بلوتوثش ورژن 3 هست....

SAEEDSAMSUNG
02-09-2010, 10:04
سلام چرا این تاپیک به اینجا انتقال نمیدید؟:

mahroo_z1
02-09-2010, 14:10

پس از اعلام فروش یک میلیونی گوشی Galaxy Sدر امریکا در عرض 45 روز, سامسونگ اعلام کرد فروش این گوشی در کره نیز در ظرف 70 روز به یک میلیون دستگاه رسیده است.

منبع:

گرافيكار
02-09-2010, 15:20
پس دوستاني كه قرار بود گوشياشون رو بررسي كنن كجا رفتن؟

webcopernic
02-09-2010, 15:47
دوستانی که این گوشی را داران لطفآ نتیجه چند روز کارشون رو اینجا بزارن
با سپاس

MINOR
02-09-2010, 18:10
دوستانی که این گوشی را داران لطفآ نتیجه چند روز کارشون رو اینجا بزارن
با سپاس

عزیزم من چند بار تو صفحات قبل نوشتم

درکل اگه از نظر مالی مشکل ندارید و قصد خرید گوشی هم دارید لحظه ای درنگ نکنید
بهترین گزینه همین گوشی هست

SevenHaft
02-09-2010, 20:30
حذف شود...

mahroo_z1
02-09-2010, 20:37
سلام دوست عزیز.
گوشی Samsung I9000 Galaxy S ورژن بلوتوثش 2.1 هست.
در حال حاضر تنها گوشی سامسونگ که ورژن بلوتوثش 3 میباشد Samsung S8500 Wave هستش.
با سپاس.
سلام دوست عزیز.
خیر بلوتوثش 3 هست:

SevenHaft
02-09-2010, 20:45
سلام دوست عزیز.
خیر بلوتوثش 3 هست:

سلام دوست عزیز.
بله حق کاملا با شماست.
من متاسفانه یه لحظه این گوشی رو با یه گوشیه دیگه اشتباه گرفتم بخاطر همین بلافاصله بعد از زدن پستم اقدام به حذفش کردم ولی خوب سرعت شما از من بیشتر بود و زودتر این نکته رو تذکر دادین.
به هر حال از پست اشتباهی که دادم معذرت میخوام.
با سپاس.

Mr.Onely
02-09-2010, 22:43
خب دوستان همونطور که میدونید بلاخره رام رسمی آندروید 2.2 این گوشی هم اومد ،
اما خبر بد اینه که ظاهراً این رام باگ های بسیار زیادی داشته بنابراین توصیه ی من اینه که فعلاً از نصب این رام خودداری کنید.

موفق باشید :)

titanium_zarin
03-09-2010, 10:45
خب دوستان همونطور که میدونید بلاخره رام رسمی آندروید 2.2 این گوشی هم اومد ،
اما خبر بد اینه که ظاهراً این رام باگ های بسیار زیادی داشته بنابراین توصیه ی من اینه که فعلاً از نصب این رام خودداری کنید.

موفق باشید :)

دوست من ...
تا الان سه تا رام رسمي 2.2 اومده ...
اما همه به صورت تست هستن ...به اين خاطر هست كه باگ دارن ...

mahroo_z1
03-09-2010, 13:13
گفته میشود که این گوشی در روز هشتم یا نهم همین ماه وارد بازار میشود:

00788
03-09-2010, 13:29
من دو تا سوال داشتم

1.این گوشی قابلیت اتصال flash memory را داره؟
2.می تونه فایلی را با WLAN انتقال بده ؟

گرافيكار
03-09-2010, 13:42
عزیزم من چند بار تو صفحات قبل نوشتم

درکل اگه از نظر مالی مشکل ندارید و قصد خرید گوشی هم دارید لحظه ای درنگ نکنید
بهترین گزینه همین گوشی هست

دوست گل شما آره حتي عكسم گذاشتيد دستتون درد نكنه
يكي ديگه از دوستان قرار بود بعد از يكي دو روز كار كردن باهاش
بياد نظرش رو بگه
يه سوال اينكه دكمه اي براي عكاسي نداره يعني چي؟

MINOR
03-09-2010, 14:13
دوست گل شما آره حتي عكسم گذاشتيد دستتون درد نكنه
يكي ديگه از دوستان قرار بود بعد از يكي دو روز كار كردن باهاش
بياد نظرش رو بگه
يه سوال اينكه دكمه اي براي عكاسي نداره يعني چي؟
شما اگه عکس های گوشی رو ببینید فقط دکمه ی خاموش و روشن و تنظیم صدا (ولوم) در دو طرف این گوشی هست
و دیگه هیچ دکمه ای برای گرفتن عکس وجود نداره
عکس گرفتن از طریق تاچ هست
یعنی با لمس کردن صفحه نمایش تو حالت دوربین Auto focus میشه و با لمس کردن قسمت سمت راست صفحه که عکس دوربین هست عکس گرفته میشه

MINOR
03-09-2010, 14:19
دوست من ...
تا الان سه تا رام رسمي 2.2 اومده ...
اما همه به صورت تست هستن ...به اين خاطر هست كه باگ دارن ...
آره دقیقا
من یه کاستوم رام از 2.2 ریختم خیلی باحال بود ولی دوباره برگشتم به 2.1
اگه مشکل باگ ها و کیفیت دوربین توی 2.2 حل بشه دیگه آخرش میشه :31:

p o u r i a
03-09-2010, 19:31
با سلام

قیمت این گوشی در شهر بانه چنده ؟

کسی از دوستان اطلاع داره که گوشیهای جدید مثل این بانه گیر میاد یا نه ؟ گوشی در بانه چقدر ارزون تر از تهرانه ؟

ebi66_boukan
03-09-2010, 23:02
با سلام

قیمت این گوشی در شهر بانه چنده ؟

کسی از دوستان اطلاع داره که گوشیهای جدید مثل این بانه گیر میاد یا نه ؟ گوشی در بانه چقدر ارزون تر از تهرانه ؟
من رفتم سراغش اصلا گیر نمیاد.مگه اینکه سفارشی به یکی که میره اون ور مرز واست بیاره.
بانه الان بیشتر گوشی هایی که هست از اون تی وی دار های چینی هست.اگرم بقیه باشه قیمتا بالاست.شاید بالاتر از تهران.
ولی خوب اگه کسی پیدا بشه که از سلیمانیه بیاره مطمئنا 100 تومن ارزونتر از بازار ایران میشه خرید.(شایدم پایین تر)

ebi66_boukan
04-09-2010, 09:28
دوستاني كه اين گوشي رو دارن لطف بفرمايند بگن اين گوشي وقتي باتريش خاليه چقدر طول ميكشه فول شارژ بشه؟
ممنون

Mr.Onely
04-09-2010, 09:36
دوستاني كه اين گوشي رو دارن لطف بفرمايند بگن اين گوشي وقتي باتريش خاليه چقدر طول ميكشه فول شارژ بشه؟
ممنون

سلام ، بستگی به استفاده و البته Brightness ـه گوشی داره ...
کلاً باتری 1500 mAh Li-Ion از نظر نگهداری باتری قوی هستند ...
در مورد شارژ رقم دقیقی نمیتونم بتون بدم اما حدود 7 ساعت فکر کنم مناسب باشه .
در مورد فول شارژ هم باید بگم برای من که حدود 2.30 ساعت فول شارژ میشه.

موفق باشید

mc_pooria
04-09-2010, 09:48
و بگن برنامه ای چیزی روش نصب کردند...؟! برنامشو از کجا آوردند...؟ sami store اش چطوره...؟ برنامه مجانی چقدر داره...؟
کلا باهاش راحت بودن واسه پیدا کردن و نصب برنامه و تم و ....؟:5:

webcopernic
04-09-2010, 12:05
دوستان سلام

راستش چند وقت پیش چند تا از دوستان این گوشی را خریده بودند و قرار بود با آیفون یک مقایشه ای بکنند. لطفا این کار را انجام بدهند.

با تشکر

ebi66_boukan
04-09-2010, 12:06
سلام ، بستگی به استفاده و البته Brightness ـه گوشی داره ...
کلاً باتری 1500 mAh Li-Ion از نظر نگهداری باتری قوی هستند ...
در مورد شارژ رقم دقیقی نمیتونم بتون بدم اما حدود 7 ساعت فکر کنم مناسب باشه .
در مورد فول شارژ هم باید بگم برای من که حدود 2.30 ساعت فول شارژ میشه.

موفق باشید
ببخشيد اين 7ساعت رو كه گفتيد متوجه نشدم.؟بعد7ساعت استفاده خالي ميشه؟
ولي خدايي 2.5ساعت واسه شارژ زياده.

و بگن برنامه ای چیزی روش نصب کردند...؟! برنامشو از کجا آوردند...؟ sami store اش چطوره...؟ برنامه مجانی چقدر داره...؟
کلا باهاش راحت بودن واسه پیدا کردن و نصب برنامه و تم و ....؟:5:
يه سر به انجمن تخصصي آندرويد بزن تا دلت بخواد برنامه و تم و آموزش هست.

webcopernic
04-09-2010, 12:16
وایییی که دارم از خستگی میمیرم

امروز بعد از فروش 3gs به بازار علاالدین رفتم برای خرید Galaxy 16
خلاصه از زمانی که رفتم شروع به سرچ مدل 16 گیگ تو همه مغازه های پاساژ کردم ولی اینگار تخم 16 رو ملخ خرده بود و همه 8 گیگ داشتن
بلاخره یه نفر پیدا کردم که یه 16 برای خودش برداشته بود تونستم با هزار دنگ و فنگ راضیش کنم که به من بفروشش
الان 2 ساعتی هست که این سلطان سامی دستمه واقعا معرکه است
به زودی نظر شخصیم رو راجبش نسبت به 3gs میگم

سلام دوست عزیز

راستش چند وقت پیش قرار بود با آیفون یک مقایشه ای بکنید. میشه لطفا این کار را انجام بدهید.

با تشکر

MINOR
04-09-2010, 12:28
در مورد باطری بگم که حدود 3ساعت و 45 دقیقه طول میکیشه تا فول شارژ بشه
در مورد نرم افزار رایگان هم باید بگم اگه " چیز . پی . ان " داشته باشید و بتونید برید توی مارکت اونجا پر از نرم افزار های رایگان و جدید هست
من 1 بار رفتم چیزی حدود 2 صفحه برنامه و بازی دانلود کردم

mc_pooria
04-09-2010, 13:04
در مورد باطری بگم که حدود 3ساعت و 45 دقیقه طول میکیشه تا فول شارژ بشه
در مورد نرم افزار رایگان هم باید بگم اگه " چیز . پی . ان " داشته باشید و بتونید برید توی مارکت اونجا پر از نرم افزار های رایگان و جدید هست
من 1 بار رفتم چیزی حدود 2 صفحه برنامه و بازی دانلود کردم
:31:"چیز.پی.ان" ندارم ولی opera mini دارم رو یه گوشی دیگه... اگه بشه اونجوری دانلود کرد خوبه...
راستی گفتم oprera mini یادم افتاد....:20: داریم نسخه ای ازش که رو آندروید بالا بیاد.....؟!

SAEEDSAMSUNG
04-09-2010, 13:08
سلام دوست عزیز

راستش چند وقت پیش قرار بود با آیفون یک مقایشه ای بکنید. میشه لطفا این کار را انجام بدهید.

با تشکر

MINOR
04-09-2010, 13:52
:31:"چیز.پی.ان" ندارم ولی opera mini دارم رو یه گوشی دیگه... اگه بشه اونجوری دانلود کرد خوبه...
راستی گفتم oprera mini یادم افتاد....:20: داریم نسخه ای ازش که رو آندروید بالا بیاد.....؟!
آره Opera mini هم داره:8:

mani_2004_2006
04-09-2010, 16:14
ebi66_boukan نخریدی ؟ :دی

ebi66_boukan
04-09-2010, 19:31
ebi66_boukan نخریدی ؟ :دی

ولله ماني خان لحظه به لحظه پيگير قيمتا هستم؛اما متاسفانه ارزون كه نشده هيچ گرون هم شده نسبت به روز اول.از بس من بدشانسم كه فكر كنم تا من قصد گرفتن داشته باشم همين روند افزايش قيمتا ادامه داره.به همين جهت ديگه من قصد گرفتن ندارم تا قيمتا بياد پايين و دوستان هم بتونن بگيرن.
حالا ببين از فردا چه افت قيمتي پيدا ميكنه:((

Cyber-Dude
04-09-2010, 19:44

چیز پی ان که دوستان میگن برای عوض کردن ای پی هستش. چون میدونید دیگه تحریمو این حرفا....
با چیز پی ان محل اتصال شما به اینترنت بطور مجازی تبدیل میشه به آمریکا و ... و دانلود امکانپذیر میشه.
البته سایتهایی هم هستن که این برنامه هارو بصورت فایل apk میزارن واسه دانلود.
opera mini نسخه اندروید هم داره ولی باهاش نمیشه دانلود از گوگل انجام داد.تنها راهش همون چیز پی ان هستش

SAEEDSAMSUNG
05-09-2010, 00:04
چیز پی ان که دوستان میگن برای عوض کردن ای پی هستش. چون میدونید دیگه تحریمو این حرفا....
با چیز پی ان محل اتصال شما به اینترنت بطور مجازی تبدیل میشه به آمریکا و ... و دانلود امکانپذیر میشه.
البته سایتهایی هم هستن که این برنامه هارو بصورت فایل apk میزارن واسه دانلود.
opera mini نسخه اندروید هم داره ولی باهاش نمیشه دانلود از گوگل انجام داد.تنها راهش همون چیز پی ان هستش

از این چیز پی ان ها نسخه مجانی شو دارید؟ من هرچی تو اینترنت میگردم پولیه. کسی میتونه یه لینک دانلود به من بده؟ البته نسخه خریداری شده یا مجانی باشه...........ممنون و ببخشید اسپم دادم...........:11:

mani_2004_2006
05-09-2010, 00:14
ولله ماني خان لحظه به لحظه پيگير قيمتا هستم؛اما متاسفانه ارزون كه نشده هيچ گرون هم شده نسبت به روز اول.از بس من بدشانسم كه فكر كنم تا من قصد گرفتن داشته باشم همين روند افزايش قيمتا ادامه داره.به همين جهت ديگه من قصد گرفتن ندارم تا قيمتا بياد پايين و دوستان هم بتونن بگيرن.
حالا ببين از فردا چه افت قيمتي پيدا ميكنه:((

منم بی خیالش شدم :دی گرونه ! 550 بیشتر پول واسش نمیدم

satanic_soulful
05-09-2010, 03:08
سلام
دوستان معایب شو میگشن؟
بعدش آیا میشه سیستم عامل شو کلا عوض کرد؟ مثلا ویندوز موبایل ریخت؟
چیزه خاصی موقعه خرید اگه باید بدونم لطفا بگید !
از لحاظ سنسور ها با آیفون در یک سطح یا تعداد سنسور کم تری داره؟
من تاپیک برنامه و بازی رو دیدم کم بود! کلا کمه؟ یا تو این فورم روش کار نمیشه زیاد؟

SevenHaft
05-09-2010, 09:00
سلام به همگی.

از مدیران محترم تقاضا دارم تا این تاپیک رو به بخش اسمارت فون های تحت اندروید انتقال بدید ، چون جای گوشی خوبی مثل این در اون انجمن خالیه و افراد متخصص در زمینه سیستم عامل اندروید در اون بخش بیشتر هستند.

با سپاس.

babialex
05-09-2010, 09:25
گوشی پن داره ؟‌ یا حتما باید تماس انگشت باشه ؟‌ فاصله دکمه های کیبرد مجازیش چطوره ؟
تایپ اس ام اس چطوریه ؟‌

mc_pooria
05-09-2010, 11:57
سلام
دوستان معایب شو میگشن؟
بعدش آیا میشه سیستم عامل شو کلا عوض کرد؟ مثلا ویندوز موبایل ریخت؟
من تاپیک برنامه و بازی رو دیدم کم بود! کلا کمه؟ یا تو این فورم روش کار نمیشه زیاد؟
:18: وقتی بهترین و جدید ترین سیستم عامل موجود روش نصب شده و نسخه آخرشم براش اومده برای چی دنباله ویندوز موبایل بریم با اون اینتر فیس مسخرش؟!! :27: برنامه های خیلی خوبیم داره....
اگه دنبال ویندوز موبایلی فکر میکنم بتونی با قیمتهای کلی ازین پایینتر بگیری....:13:

mani_2004_2006
05-09-2010, 13:07
گوشی پن داره ؟‌ یا حتما باید تماس انگشت باشه ؟‌ فاصله دکمه های کیبرد مجازیش چطوره ؟
تایپ اس ام اس چطوریه ؟‌

پن نداره

نقل قول از دیجی کالا : اين گوشي داراي يک صفحه کليد QWERTY روي صفحه نمايش است که داراي حالت عمودي و افقي مي باشد. اين صفحه کليد که Swype نام دارد به روشي کار مي کند که در آن در عوض ضربه زدن روي کليدها بايد انگشت خود را روي صفحه کليد بکشيد.صفحه کليد Swype با دقت کافي کلمه مورد نظر شما را تشخيص مي دهد و حتي اگر انگشت خود را سريع روي کليدها بکشيد نيز کلمه قابل تشخيص مي باشد و بنابراين با سرعت کافي و بدون اشتباه مي توانيد متن را وارد کنيد. در لغات کوتاهتر که احتمال چند ترکيب وجود دارد Swype از شما مي خواهد تا کلمه مورد نظر را انتخاب کنيد زيرا داراي يک فرهنگ لغت داخلي است که مي توان کلمات جديد را نيز به آن آموزش داد.

SAEEDSAMSUNG
05-09-2010, 13:40
پن نداره

نقل قول از دیجی کالا : اين گوشي داراي يک صفحه کليد QWERTY روي صفحه نمايش است که داراي حالت عمودي و افقي مي باشد. اين صفحه کليد که Swype نام دارد به روشي کار مي کند که در آن در عوض ضربه زدن روي کليدها بايد انگشت خود را روي صفحه کليد بکشيد.صفحه کليد Swype با دقت کافي کلمه مورد نظر شما را تشخيص مي دهد و حتي اگر انگشت خود را سريع روي کليدها بکشيد نيز کلمه قابل تشخيص مي باشد و بنابراين با سرعت کافي و بدون اشتباه مي توانيد متن را وارد کنيد. در لغات کوتاهتر که احتمال چند ترکيب وجود دارد Swype از شما مي خواهد تا کلمه مورد نظر را انتخاب کنيد زيرا داراي يک فرهنگ لغت داخلي است که مي توان کلمات جديد را نيز به آن آموزش داد.

کیبورد swype چون در ابتدا لغات finglish رو تشخیص نمیده اصلا کارایی نداره. ولی به مرور زمان که شما کلمات و لغات زیادی رو تایپ میکنید و اس ام اس میفرستید... این لغات قبلی قابل تشخیص خواهد بود در آینده....:11:

BIKHIAL_ALL_75
05-09-2010, 13:41
هر 6 ثانیه یک گوشی گالاکسی اس تو کره فروش میره!

ebi66_boukan
05-09-2010, 15:37
جناب پوريا ناگفته نماند ديروز ويندوز 7هم رو مايكروسافت گفت آماده عرضه هست.(منبع جي اس مارنا)
به نظر اين ويندوز بايد خيلي كامل باشه چون همونطوري كه اونجا نوشته به طور وحشتناكي ويندوز رو اين نسخه كار كرده؛چون اين ويندوز قضيه مرگ و زندگي داره براي بقاي ويندوز در موبايل.پس به نظر مياد اين ويندوز هم بايد چيز درست حسابي باشه اون طور كه نوشته مليونها تست روش انجام شده.
فكر كنم htc HD3 ماه آينده با اين ويندوز ارائه ميشه.بايد منتظر بمونيم ببينيم اون ديگه چيه با 4.3 اينچ صفحه و 1.5گيگ سي پي يو.

mc_pooria
05-09-2010, 15:54
فكر كنم htc HD3 ماه آينده با اين ويندوز ارائه ميشه.بايد منتظر بمونيم ببينيم اون ديگه چيه با 4.3 اينچ صفحه و 1.5گيگ سي پي يو.
1.5 گیگ سی پی یو خیلی وسوسم میکنه....:31: ولی فکر نمیکنم قیمتش جوری بشه که با گلکسی بخواد رقابت کنه....:13:

SevenHaft
05-09-2010, 16:06
:18: وقتی بهترین و جدید ترین سیستم عامل موجود روش نصب شده و نسخه آخرشم براش اومده برای چی دنباله ویندوز موبایل بریم با اون اینتر فیس مسخرش؟!! :27: برنامه های خیلی خوبیم داره....
اگه دنبال ویندوز موبایلی فکر میکنم بتونی با قیمتهای کلی ازین پایینتر بگیری....:13:
سلام به همگی.
دوست خوبم زود قضاوت نکن ، در درجه اول ویندوز موبایل یه سیستم عامل فوق العاده قوی هستش و در ضمن از
ویندوز موبایل 6.5 به بعد هم اینترفیسش زیبا شده.
همینطور ویندوز فون 7 هم که امروز و فردا شاهد اومدنش به بازار هستیم نیز برای خودش یک سیستم عامل
کاملا پیشرفته هست و با شناختی که من از کمپانی عظیم مایکروسافت دارم میدونم که به این راحتی ها به
کمپانی هایی نظیر گوگل و اپل اجازه نمیده که بازار رو تسخیر خودشون کنند و عقیده من اینه که ویندوز فون 7 به
مراتب از اندروید و iOS نیز پیشی خواهد گرفت چون این سیستم عامل معرف استانداردهای جدید سیستم عامل
های اسمارت فون ها خواهد بود و کاملا یه سیستم عامل جدید به حساب میاد.
در ضمن با ورود این سیستم عامل باید منتظر گوشیهایی به مراتب با سخت افزاری قوی تر از گوشیهای حال حاضر
باشیم ، نظیر Samsung Omnia III که مطمئنم کمپانی سامسونگ تمام ضعف های سخت افزاری Samsung I8000 Omnia II و Samsung I9000 Galaxy S و Samsung S8500 Wave رو در امنیا 3 بر طرف خواهد کرد و امنیا 3 تکامل یافته و چکیده این سه گوشی خواهد بود.
پس منتظر امنیا 3 که یه گوشی کاملا قدرتمند هست باش ، من که خیلی انتظارش رو میکشم.
با سپاس.

Ahmad_p1
05-09-2010, 17:10
دوستان یه سوال یه خورده بی ربط

این تب لت سامسونگ که معرفی شده p1000 همون تب لت معروفش هست که قرار بود معرفی بشه نمونه بزرگتر گالاکسی s

آخه این که معرفی شده یه صفحه نمایش tft داره ولی اون قرار بود super amoled باشه

mc_pooria
05-09-2010, 17:54
در ضمن با ورود این سیستم عامل باید منتظر گوشیهایی به مراتب با سخت افزاری قوی تر از گوشیهای حال حاضر
باشیم ، نظیر Samsung Omnia III که مطمئنم کمپانی سامسونگ تمام ضعف های سخت افزاری Samsung I8000 Omnia II و Samsung I9000 Galaxy S و Samsung S8500 Wave رو در امنیا 3 بر طرف خواهد کرد و امنیا 3 تکامل یافته و چکیده این سه گوشی خواهد بود.
پس منتظر امنیا 3 که یه گوشی کاملا قدرتمند هست باش ، من که خیلی انتظارش رو میکشم.
با سپاس.
حرف اشتباهی نمی زنی ولی خب آخه ببین اگه با این دید بخوای جلو بری همیشه باید منتظر یه چیز بهتر باشی...:10: مطمئنا" امنیا 4 هم میاد یه روز htc hd3....:31: ضمن اینکه خب قیمت هم معقوله ای جدا داره واسه خودش.... من فکر می کنم این گلکسی اگه به زیر 570 بکشه 8 گیگش عالیه رقیبی نداره تو اون رنج قیمتی....:8:
یه سوال.... من یه بار یه تز دادم کسی نظری نداد... دوباره می گم:31:
نمیشه مثل بعضی گوشی های htc که میشه آندروید روش ریخت رو سامسونگ ویو هم این کار رو انجام داد...؟! سخت افزار گوشیش فکر نمی کنم چیزی کمتر از گلکسی داشته باشه... اگه بشه خیلی عالیه:20:

mdmehry
05-09-2010, 21:19
بزنه دهن آیفون رو سرویس کنه کیف کنیم :4:

L.A.M.P.A.R.D
05-09-2010, 21:23
این هم قدرت از نوع موتورولا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنچمارک بالا مربوط به دروید 2 هست و احتمالا" میلستون هم مشابه باشه و حتی شاید بالاتر از این !

-دروید (میلستون) 2
- نکسوس با آندروید 2.2
- دروید ایکس با آندروید 2.1
- گالاکسی با آندروید 2.1
- دیزایر با آندروید 2.1
- x10 با آندروید 2.1
- میلستون 1 با آندروید 2.1
=================
به نقل از دوست خوبم fire159
دیگه خودتون قضاوت کنید :دی

Cyber-Dude
05-09-2010, 21:31
حرف اشتباهی نمی زنی ولی خب آخه ببین اگه با این دید بخوای جلو بری همیشه باید منتظر یه چیز بهتر باشی...:10: مطمئنا" امنیا 4 هم میاد یه روز htc hd3....:31: ضمن اینکه خب قیمت هم معقوله ای جدا داره واسه خودش.... من فکر می کنم این گلکسی اگه به زیر 570 بکشه 8 گیگش عالیه رقیبی نداره تو اون رنج قیمتی....:8:
نمیشه مثل بعضی گوشی های htc که میشه آندروید روش ریخت رو سامسونگ ویو هم این کار رو انجام داد...؟! سخت افزار گوشیش فکر نمی کنم چیزی کمتر از گلکسی داشته باشه... اگه بشه خیلی عالیه:20:

تایید میشه، گالاکسی چند ماهی هست معرفی شده هنوز کمیابه تو ایران احتمالا تا hd3 بخواد با یه قیمت معقول بیاد سال دیگه شده.
در مورد سیستم عامل به نظر من مهمترین خصلتش برنامه هاش هستند که باید نیازهای کاربر رو کامل پوشش بده که اندروید تقریبا بعد از یکی دو سالی که از ورودش گزشته به این هدف رسیده.درمورد ویندوز موبایل هم این اتفاق افتاده ولی با توجه به اینکه مایکروسافت دیگه برنامه های قدیمی رو روی ورژن 7 ساپورت نمیکنه عملا دیگه پیشرفت نمیکنه.ویندوز 7 هم زمان میبره تا برنامه هاش کامل بشه.گذشته از اون هنوز نیومده که بشه در موردش نظر داد.
در مورد اون تز شما هم بهتره بیخیالش بشی، چون اصلا شبیه عوض کردن ویندوز کامپیوتر خونه نیست.کاملا به سخت افزار بستگی داره و کار کاملا فوق تخصصی هست که کسی نمیاد انجام بده. اونم واسه یه گوشی که طرفدارش خیلی زیاد نیست نهایتش هم چیز جالبی از کار درنمیاد بهتره از اول یه گالاکسی بگیریو خلاص :8:

SevenHaft
05-09-2010, 21:54
سلام دوست عزیز.
حرفت کاملا معقول و درسته و هیچ شکی نیست که صنعت IT هیچ وقت درونش توقفی وجود نداره و هر روز باید شاهد ورود تکنولوژی و محصولات جدیدی باشیم و رقابت بین کمپانی های فعال در این صنعت بسیار بالاست.
ولی فکر کنم منظور من رو درست متوجه نشدی ، منظور من این بود که Windows Phone 7 رقیب تازه وارد و جدی و قدرتمند اندروید و iOS هست و با وجود پشتیبانی به این بزرگی نظیر مایکروسافت که در همه ابعاد داره ازش حمایت میکنه یقین داشته باش ما شاهد ظهور یه سیستم عامل کاملا قدرتمند خواهیم بود چون من خودم مهندسی نرم افزار کامپیوتر خوندم و به طبع یه برنامه نویس کامپیوتر هستم ، میدونم که مایکروسافت چه تلاشی برای این سیستم عامل کرده و چه حمایتی از جهت نرم افزاری ازش میکنه و همینطور به خاطر اینکه ورود این سیستم عامل به بازار و عرصه رقابت نزدیک هست پس باید صبر کنیم تا این سیستم عامل هم بیاد و بعد یه قضاوت و بررسی کلی بین این سیستم عامل ها انجام بدیم چونکه دیگه بعد از این سیستم عامل به این زودی ها سیستم عامل جدیدی ارائه نمیشه و فقط آپدیت نرم افزاری هاشون میاد.
در مورد امنیا 3 هم چونکه یقینا ویندوز فون 7 سامسونگ نیز این گوشی خواهد بود سامسونگ تمام ضعف های سه گوشی امنیا 2 و گالاکسی و ویو رو برطرف میکنه و مطمئنا امنیا 3 چکیده این سه گوشی خواهد بود و طبیعتا یه گوشی فوق العاده و قدرتمند.
امیدوارم تونسته باشم منظور خودم رو درست بیان کرده باشم.
با سپاس.

mohsen_tanha021
05-09-2010, 23:47
......................
سلام دوست من.
چرا نمیشه خوبم میشه الان هکرهای محترم دارن پروژه WaveDroid رو استارت میزنن اینم سایتش البته چیزشکن میخواد:21:

vtv004
06-09-2010, 03:55
سلام دوست من.
چرا نمیشه خوبم میشه الان هکرهای محترم دارن پروژه WaveDroid رو استارت میزنن اینم سایتش البته چیزشکن میخواد:21:

درسته ولی هیچ چیزی نمیتونه جای اندوریدی که خود کارخونه برای گوشی میزنه رو بگیره
مثل اندوریدهایی که برای وین موبایل موجوده و پر باگه و حتی قسمتهای اصلی گوشی مثل تماس یا اس ام اس یا بلوتوث و..... توش کار نمیکنه
پس تنها راه اینه که این گروه اندورید گالکسی اس رو یه جورایی پرت کنه برای ویو
من که بیصبرانه منتظرم بیاد تاریخ ریلیز ندادن؟

Cyber-Dude
06-09-2010, 09:26
این هم قدرت از نوع موتورولا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنچمارک بالا مربوط به دروید 2 هست و احتمالا" میلستون هم مشابه باشه و حتی شاید بالاتر از این !

-دروید (میلستون) 2
- نکسوس با آندروید 2.2
- گالاکسی با آندروید 2.1
- دیزایر با آندروید 2.1
- x10 با آندروید 2.1
=================

ممنون ولی خوب بود ربطش به تاپیک رو هم مینوشتی
آهان.چون گالاکسی هم هست؟ پس چرا ننوشتی دروید با اندروید 2.2 ؟

Original Titan
06-09-2010, 10:00
ايكس 10 آندروئيد 2.1 داره؟

aliugd
06-09-2010, 10:30
دوستان یه سوال یه خورده بی ربط

این تب لت سامسونگ که معرفی شده p1000 همون تب لت معروفش هست که قرار بود معرفی بشه نمونه بزرگتر گالاکسی s

آخه این که معرفی شده یه صفحه نمایش tft داره ولی اون قرار بود super amoled باشه

بله همونه
از مقامات سامسونگ کسی نگفته بود که قطعاً صفحه نمایش اون سوپر آمولد خواهد بود!
سوپر آمولد فعلاً با کمبود تولید نسبت به تقاضا روبرو هست و میشه گفت که از سال 2011 کمکم این مشکل رفع میشه
در مورد صفحه نمایش گالاکسی تب هم باید بگم که نوعش super TFT هست که هم مصرف انرژی پایین تری نسبت به ال سی دی های معمولی داره و هم قیمت تمام شده اون پایین تره

r_you168
06-09-2010, 11:26

-دروید (میلستون) 2
- نکسوس با آندروید 2.2
- گالاکسی با آندروید 2.1
- دیزایر با آندروید 2.1
- x10 با آندروید 2.1
=================

دروید از OMAP 3630 استفاده میکنه که از لحاظ cpu با Hummingbird S5PC110 سامسونگ تقریبا برابر ولی gpu استفاده شده در Hummingbird از نوع SGX540 که این عکس زیر همه چیز مشخص می کنه (لگ فیکس نصب شده. رام 2.2.گلاکسی 9000)
مال دروید SGX530.اطلاعات بیشتر راجب این دو نسل کارت گرافیک اگه خواستی میزارم

mahroo_z1
06-09-2010, 11:32
این عکسو در جواب اون کاربری میذارم که میاد اینجا اسپم میذاره
این تستو یکی از بچه های موبایلستان با نام کاربری mjd_soori با گوشی گالاکسی اس انجام داده وگفته :
این بنچمارک بعد از LogFix کردن رام برای گوشی من هم به این حد رسیده :

رنگ زرد امتیاز گوشی این فرد در این تست هست البته این عکس مال گوشی این فرد نیست ولی امتیازی که گوشی این فرد از این تست بدست اورده عدد 2020 هست.
امیدوارم دیگه اینجا شاهد اسپم دادن چنین کاربرانی نباشیم.:5:

ebi66_boukan
06-09-2010, 12:30
دیجی کالا قیمتارو آورده پایین.8گیگ 699 و 16 گیگ 735.آیا خبری خوش در راه است؟؟:31:

mahroo_z1
06-09-2010, 12:34
دیجی کالا قیمتارو آورده پایین.8گیگ 699 و 16 گیگ 735.آیا خبری خوش در راه است؟؟:31:
سلام دوست من:5:
ظاهرا یک خبرهایی هست
چون مایکروتل تبلیغ جدیدی در روزنامه ها کرده با نام 50 رویای طلایی که عکس گالاکسی اس رو توش زده و جالبیش اینه که امروز همین تبلیغ در سایت موبایلستان داره انجام میشه.

mahroo_z1
06-09-2010, 12:45
خب دوستان:5:
در ادامه پستی که در صفحه قبل دادم :

از این دوستمون پرسیدم::3:

ایا این تستو با اندروید 2.2 انجام دادین؟

جواب داد:

نه من فعلا رام 2.2 رو Logfix نکردم ولی با 2.1 فارسی با Logfix بنچمارکم به عدد 2020 رسید

ebi66_boukan
06-09-2010, 12:56
سلام دوست من:5:
ظاهرا یک خبرهایی هست
چون مایکروتل تبلیغ جدیدی در روزنامه ها کرده با نام 50 رویای طلایی که عکس گالاکسی اس رو توش زده و جالبیش اینه که امروز همین تبلیغ در سایت موبایلستان داره انجام میشه.

به نظر ماه بعد HD3 وارد بازار بشه از اون ور N8 هم بیاد احتمالش هست 16 گیگ گالاکسی بیاد حدود 550.ما که منتظر میمونیم.:10:

mc_pooria
06-09-2010, 13:17
ايكس 10 آندروئيد 2.1 داره؟
نه... آندروید 1.6 داره!!!:31:

soroush1362
06-09-2010, 13:20
دوستان به نظرتون امکانش هست این گوشی چند ماه دیگه با صفحه نمایش Super LCD عرضه بشه ؟(مثل Desire که جدیدا به جای AMOLED با Super LCD عرضه میشه). اگه اینجوری بشه که خیلی بده:41:

گرافيكار
06-09-2010, 13:24
اگه قيمتش تا اواخر مهر مياد پايين كه ما سفرمون به تهران رو به تاخير بندازيم
اينجوري به جاي ويو براي خانمم هم يه گالاكسي ميخرم
اميدوارم اينجوري بشه
يعني با يه ميليون بشه دوتا 8گيگشو خريد

mahroo_z1
06-09-2010, 13:26
دوستان به نظرتون امکانش هست این گوشی چند ماه دیگه با صفحه نمایش Super LCD عرضه بشه ؟(مثل Desire که جدیدا به جای AMOLED با Super LCD عرضه میشه). اگه اینجوری بشه که خیلی بده:41:
فعلا سامسونگ حجم تولید AMOLED ش برای این گوشی کفاف میده ضمن اینکه چند ماه پیش سامسونگ کارخونه ی جدیدی راه اندازی کرد تا بتونه کمبود نیاز بازار رو تا سال 2011 برای این صفحات نمایش جبران کنه:

The good news is that next year we're expecting AMOLED supply to rise sharply
By the end of 2010 we'll see some new AMOLED lines being put on-line, but it seems that we'll have to wait for late-2011 or early 2012 to see real volume production of AMOLEDs - enough to be used by Apple for example, or to make large panels for OLED TVs.

hateftotti
06-09-2010, 15:27
سلام
قیمتها تو گوشی شاپ دوباره تغییر کرد.:5:
16 گیگ 720 تومن
8 گیگ 690 تومن

S A M S U N G
06-09-2010, 17:15
سلام .

بله دوست عزیز . سامسونگ Super AMOLED رو در انحصار خودش گرفته و 1 ماه پیش اعلام کرد که به هیچ کمپانی این تکنولوژی رو نمیفروشه و میتونن از صفحات AMOLED و Super LCD استفاده کنن . در نتیجه خیالت راحت که این گوشیها تا آخر با S AMOLED زده میشن .

مخلصیم .

skuzz
06-09-2010, 18:45
سلام
قیمتها تو گوشی شاپ دوباره تغییر کرد.:5:
16 گیگ 720 تومن
8 گیگ 690 تومن

8 خواستيد 660 و 16 با كيف 700 سراغ دارم

metalikababa
06-09-2010, 21:40
میشه بگید از کجا میتونم با این قیمت تهیه کنم دوست عزیز؟

ali.cheguevara
06-09-2010, 22:27
درود بر دوستان.
امروز رفتم علاءالدین واسه خریدن گالاکسی.اولا که قیمت 8 گیگ 660 بود و قیمت 16 گیگ 690.من یک آشنای عمده فروش تو طبقه پنجم دارم که می گفت فردا قراره یه بار بزرگ گالاکسی بیاد.قیمتا یهو کشیده پایین.خودش حالیش نیست ازش پرسیدم خواهشا شما کمک کنید.از قیمت که بگذریم من چند مدل گالاکسی مختلف دیدم نتونستم تصمیم بگیرم اومدم که با شما دوستان در میون بذارم تا راهنماییم کنید.که فردا یرم بخرم.
اولا یک مدل گالاکسی بود که پایین صفحه به جای 2 تا دکمه , 4 تا دکمه داشت.عوضش دکمه جهار جهته رو نداشت.اسمشم (A GALAXY S ) بود. اولش یه A داشت.یارو میگفت مسافر از کانادا آورده.قیمتم 710 شانزده گیگ.
دومیش میگفت آندروید 2.2 روشه و منو فارسی داره و SMS فارسی.میگفت گالاکسی های وارد شده هفته پیش همه ورژن 2.2 هستند.16 گیگش 690 و 8 گیگش 660.
سومیش میگفت منو فارسی نداره.ورژن 2.1 هستش و 16 گیگ 670 و 8 گیگش هم 640.
چهارمیش یه مدلایی بودن بالاشون مارکای مختلف مثل T MOBILE و .... بودند که اونا هم چهار تا دکمه داشتند
خواهشا بهم بگین چه خبره.من فردا دارم میرم خرید. کمکم کنید.کدومو بخرم؟
با سپاس فراوان.
فرزام.

Ahmad_p1
06-09-2010, 23:37
اگه قيمتش تا اواخر مهر مياد پايين كه ما سفرمون به تهران رو به تاخير بندازيم
اينجوري به جاي ويو براي خانمم هم يه گالاكسي ميخرم
اميدوارم اينجوري بشه
يعني با يه ميليون بشه دوتا 8گيگشو خريد

همین الان بیا شیراز جفتشو بخر

ebi66_boukan
06-09-2010, 23:51
همین الان بیا شیراز جفتشو بخر

مگه شیراز قیمت گالاکسی چنده؟؟؟:10:

amamiamiamir
07-09-2010, 00:09
من یه 8 گیگشو دارم کسی خواست پیغام شخصی بده

Ahmad_p1
07-09-2010, 00:34
مگه شیراز قیمت گالاکسی چنده؟؟؟:10:

16.............680

8..............640

ebi66_boukan
07-09-2010, 00:38
آقا8گیگش اومد رو 570 اینا منو خبرم کن یکی برام یگیر بفرست.:10:

S A M S U N G
07-09-2010, 08:09
درود بر دوستان.
امروز رفتم علاءالدین واسه خریدن گالاکسی.اولا که قیمت 8 گیگ 660 بود و قیمت 16 گیگ 690.من یک آشنای عمده فروش تو طبقه پنجم دارم که می گفت فردا قراره یه بار بزرگ گالاکسی بیاد.قیمتا یهو کشیده پایین.خودش حالیش نیست ازش پرسیدم خواهشا شما کمک کنید.از قیمت که بگذریم من چند مدل گالاکسی مختلف دیدم نتونستم تصمیم بگیرم اومدم که با شما دوستان در میون بذارم تا راهنماییم کنید.که فردا یرم بخرم.
اولا یک مدل گالاکسی بود که پایین صفحه به جای 2 تا دکمه , 4 تا دکمه داشت.عوضش دکمه جهار جهته رو نداشت.اسمشم (A GALAXY S ) بود. اولش یه A داشت.یارو میگفت مسافر از کانادا آورده.قیمتم 710 شانزده گیگ.
دومیش میگفت آندروید 2.2 روشه و منو فارسی داره و SMS فارسی.میگفت گالاکسی های وارد شده هفته پیش همه ورژن 2.2 هستند.16 گیگش 690 و 8 گیگش 660.
چهارمیش یه مدلایی بودن بالاشون مارکای مختلف مثل T MOBILE و .... بودند که اونا هم چهار تا دکمه داشتند
با سپاس فراوان.
فرزام.
سلام .

این گوشیهائی که شما گفتین بالاش نوشته T.Mobile و Verizon و ... همه اپروتورهای آمریکا هستن که به صورت Lock این گوشیها رو عرضه میکنن . فکر میکنم به صورت Unlock هم اومده چون GSMArena هم داره تبلیغشو میکنه .

بهترین G.S از نظر من اونی هستش که بالاش نوشته T.Mobile که به اسم Vibrant بفروش میرسه . البته تمام مشخصاتش با G.S جهانی یکی هستش ولی همین 4 دکمه کنترل که داره قیافشو بهتر از جهانی کرده .

در کل خواستی بگیری با فروشنده طی کن که اگه سیم کارت انداختی روش و گوشی Lock شد به خودش مربوطه .

مخلصیم .

Mr.Onely
07-09-2010, 08:28
سلام .

بله دوست عزیز . سامسونگ Super AMOLED رو در انحصار خودش گرفته و 1 ماه پیش اعلام کرد که به هیچ کمپانی این تکنولوژی رو نمیفروشه و میتونن از صفحات AMOLED و Super LCD استفاده کنن . در نتیجه خیالت راحت که این گوشیها تا آخر با S AMOLED زده میشن .

مخلصیم .

البته باید بگم اون واژه ی Super که پشت AMOLED هست کاملاً جنگولک بازی سامسونگه ...
تفاوت صفحه نمایش AMOLED با S.AMOLED یک تفاوت کاملاً تخصصی هست . بهتر بگم ، این تفاوت تاثیر چندانی بر کیفیت نمایش نداره . سونی هم الان مشغول ساخت TV S.AMOLED های هست ، منتها قیمتها بسیار فضائیند !

S A M S U N G
07-09-2010, 10:35
نه عزیز اصلا به قول شما جنگولک بازی نیست . شما کافیه صفحات قبلی این تاپیک رو یه مرور کنین . انواع مقایسه ها با صفحات AMOLED و TFT انجام شده . حتی این صفحات از صفحات جدید استیو هم بهتر عمل کرده .

سونی زحمت نکشه :دی الان LG تلویزیون 31 اینچ OLED رو معرفی کرده .

در ضمن سونی نمیتوته از S.AMOLED استفاده کنه . این تکنولوژی در اختیار سامی هستش و حالا حالا هم قصد فروشش رو نداره .

مخلصیم .

aliugd
07-09-2010, 12:42
البته باید بگم اون واژه ی Super که پشت AMOLED هست کاملاً جنگولک بازی سامسونگه ...
تفاوت صفحه نمایش AMOLED با S.AMOLED یک تفاوت کاملاً تخصصی هست . بهتر بگم ، این تفاوت تاثیر چندانی بر کیفیت نمایش نداره . سونی هم الان مشغول ساخت TV S.AMOLED های هست ، منتها قیمتها بسیار فضائیند !
آقا دیگه نشنوم این حرف رو ها:31: (جنگولک بازی؟). میشه یکم توضیح بدی منظورت از جنگولک بازی چیه؟
اتفاقاً آمولد با سوپر تفاوت زیادی داره
سونی داره Super AMOLED می سازه؟ پس چرا هیچ کس خبر نداره؟ شما اشتباه متوجه شدی. آمولد و سوپر آمولد رو سامسونگ ساخته و فقط خودش از سوپر استفاده میکنه:5: اینی که شما میگی احتمالاً OLED هست که همه دارن میسازن (الجی و سامسونگ و سونی)

mahroo_z1
07-09-2010, 13:16
نمیدونم برای بعضی از شما کاربران چقدر دیگه باید ویدئو اینجا گذاشت تا تفاوتها رو احساس کنید.
بارزترین تفاوت سوپر AMOLEDها با سایر صفحات نمایش در کنار برایتنس زیاد,عمق رنگ مشکی هست که کاملا اونو از بقیه ممتاز میکنه.

Mr.Onely
07-09-2010, 13:23
دوستان درست بنده اشتباه گفتم ... منظورم هم از سونی هم TV های OLED بود . در کل ببخشید :|
و بعضی دوستان توجه نکردن به پست ... من گفتم یه سری تفاوت های تخصصی بود که تمایز زیادی را بین AMOLED و S.AMOLED گویا نمی کنه ...

در کل ببخشید اگر اطلاعاتی غلطی دادم ...

ebi66_boukan
07-09-2010, 14:06
درود بر دوستان.
با سپاس فراوان.
فرزام.

همینمون کم بود بین انتخاب گالاکسی هی مختلف هم دچار شک بشیم.
به نظرتون اون T mobile رو بگیریم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟اینکه گفتن آنلاک هست قطعیه؟؟؟فردا گرفتیم لاک نشه.

حالا دوستان کدوم خوشکلتره؟؟؟

mc_pooria
07-09-2010, 14:20
به نظرتون اون T mobile رو بگیریم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟اینکه گفتن آنلاک هست قطعیه؟؟؟فردا گرفتیم لاک نشه.

T---mobile خیلی خوشگل تره!!! کلاس کاریشم بالاتره اصلا شک نکن!!!!!:31:

ahoora f
07-09-2010, 14:28
کسی قیمت گالاکسی رو از دبی نداره؟
گوشیهای Verizon و T-mobile Vibrant و AT&T Captivate با شبکه تلفن ایران کار میکنه یا نه؟

ebi66_boukan
07-09-2010, 14:30
T---mobile خیلی خوشگل تره!!! کلاس کاریشم بالاتره اصلا شک نکن!!!!!:31:

آدم میترسه پس فردا مشکل اینا پیش بیاد.نمیدونم چه مشکلی.مثلا اپدیت.یا فارسی.یا ....
آخه این واسه آمریکاست دیگه....

mahroo_z1
07-09-2010, 15:25

قیمت با قراردادی دو ساله: $199

فروش انلاین: 8سپتامبر

hateftotti
07-09-2010, 16:35

قیمت با قراردادی دو ساله: $199

فروش انلاین: 8سپتامبر

سلام
پیرو خبر دوست عزیزم
ریویو این نسخه از گلکسی

hosein63
07-09-2010, 19:07
تا آنجا که من اصلاع دارم t mobile باید لاک باشد مثلا تو آلمان اگر شما بخواهی آیفون بگری آیفون با قراداد t mobile عرضه می شود. و اگر اینطور باشد اون گوشی هایی که آرم t mobile دارند باید لاک باشند .

babialex
07-09-2010, 22:24
یه کلام یکی درست حسابی جواب بده

این گوشی سامسونگ بهتره یا اچ تی سی گوگل نکسس وان ؟؟؟؟ به چه دلایلی ؟

yoosef_st
07-09-2010, 22:36
یه کلام یکی درست حسابی جواب بده

این گوشی سامسونگ بهتره یا اچ تی سی گوگل نکسس وان ؟؟؟؟ به چه دلایلی ؟
یک کلام این بهتره.
ساده ترین دلیلش که جدیدتره.
دلایل پیچیده تر هم اینکه این CPU و سخت افزار قوی تری داره، زیبا تره و...
یکم تو تاپیک بگردی مقایسه ها رو نگاه کنی حساب کار دستت میاد دوست عزیز

ebi66_boukan
08-09-2010, 00:20
دوستان قیمتو ببینید حال کنید::19:

:31:
قیمت امروز علاالدین

i9000-16gb
680 تومن

8گیگ
650 تومن

اینم یکی دیگه نوشته بود::8:

قیمت امروز

گالاکسی اس 16 گیگ 665

به نقل از:موبایلستان

گرافيكار
08-09-2010, 00:26
فاصله قيمت 8 گيگ و 16گيگش خيلي كمه
با اين وجود نمي ارزه 8 گيگ خريد

گرافيكار
08-09-2010, 00:54

به نظر من گالاكسي خيلي قشنگتره
و ظاهر منطقي تر داره
در ضمن از اينكه بالاي گوشيم نوشته بشه t.mobile اصلا خوشم نمياد
آدم ياد گوشياي چينيه tv mobile ميفته

mani_2004_2006
08-09-2010, 01:13
دوستان قیمتو ببینید حال کنید::19:

:31:
قیمت امروز علاالدین

i9000-16gb
680 تومن

8گیگ
650 تومن

اینم یکی دیگه نوشته بود::8:

قیمت امروز

گالاکسی اس 16 گیگ 665

به نقل از:موبایلستان

ایووووووول بیا پایین لعنتی :27:

اون عکس هایی که گذاشتی ابی جون t-mobile بی ریخته :31:

babialex
08-09-2010, 05:11
مقایسه این گوشی با htc google nexus one

mahroo_z1
08-09-2010, 12:10

سامسونگ تصمیم گرفته است که برای بزرگترین بازار ارتباطی جهان یعنی چین گوشی گالاکسی اس را در 3 مدل برای 3 اپراتور مخابراتی این کشور یعنی China Mobile, China Unicom and China Telecom عرضه نماید:

The China Telecom version (I909):

:features
dual-standby supporting CDMA and GSM bands

China Mobile’s version (I9008):

runs on TD-SCDMA with OPhone OS 2.0 and features CMMB Mobile TV support

China Unicom’s(I9088):

این گوشی که شکلی شبیه به AT&T’s Captivate دارد از WCDMA پشتیبانی میکند.

ebi66_boukan
08-09-2010, 13:01
ديجي كالا 40تومن كاهش داد؛16گيگ رو زده 695؛با توجه گرون فروشي اين سايت 16رو 640هم ميشه گير آورد:دي

ebi66_boukan
08-09-2010, 13:39
تكراري.......

ninja3000sh
08-09-2010, 14:25
سلام دوستان.
اینم پک جدید این گوشی با نسخه 16 گیگ که توش کیف هم میدن.:46:
داداشم دیروز یه دونه خرید.670 تومن.

titanium_zarin
08-09-2010, 15:39
سلام ..
دوستان مثل اينكه ويبرانت اگه اسمش رو درست نوشته باشم ...مخصوص امريكا هست ولي توي ايران رويت شده ...اگه كسي از دوستان خواست بگه برا انلاك كردنش راهنمايي كنم ..
ابي تو نياي جلو كه خودت خبر داري :دي

ebi66_boukan
08-09-2010, 15:48
:دي
آخه يكي ميگفت آنلاكه.جي اس ام آرنا هم واسه فروش داره.
راستي اگه لاك با روش هاي بازاري آنلاك بشه چه فرقي با نوعي داره كه از ابتدا آنلاكه؟وچه محدوديتهايي داره؟
واسه آپديت اينا مشكل پيش نمياد؟و آيا آنلاك كردنش دردسر زياد نداره؟
كلي نامه نوشتم به اون دكتر موسوي خواستم سند كنم پريد:((
داش علي سايتت يه كم سنگينه.

0

satanic_soulful
08-09-2010, 15:54
برام جالبه 171 صفحه با دوستانی که با صحبتاشون میگین کاملا رو این گوشی اشراف دارن
ولی وقتی من 4 تا سوال میپرسم جواب نمیدن!
بازم بپرسم شاید جواب دادن! فقط لطفا اگر میدونید جواب بدید!
از معایب این گوشی بگید!؟
چیزی که من تو 165 صفحه فهمیدم! جنس پشت گوشی با مارک گوگل بود
اولا ارو این گوشی میشه سیستم عامل دیگه ریخت؟ مثله ویندوز موبایل؟

mahroo_z1
08-09-2010, 16:20
این مقایسه فقط از لحاظ ابعاد و صفحه نمایش انجام شده ولی چیزی که کاملا توش مشهوده در کنار برایتنس بیشتر صفحه نمایش سوپر Amoled, عمق سیاهی این صفحه نمایش هست که اونو از دیگر صفحات نمایش ممتاز جلوه میده:

نمیدونم دیگه چنتا ویدئوی دیگه باید اینجا گذاشت تا اونایی که میگن این صفحه نمایش فقط یک اسمه حقیقتو بپذیرند::13:

ali.cheguevara
08-09-2010, 17:29
با درود.
در بالاخواهی از دوست عزیز satanic-souful ,
آقایون بابا جوابشو بدین بنده خدارو.منم بعضی از سوالای ایشون رو داشتم , دیدم ایشون پزسیدن , من نپرسیدم تا دوستان جواب ایشون رو بدهند ما هم فیض ببریم.حالا که طرف شاکی شدند ما هم می پرسیم شاید یکی از عزیزان مطلع الگالاکسی جواب ما رو بدهند.
موقع خرید باید به چه چیزهایی دقت کنیم که نره تو پاچمون ؟
گالاکسی های منو فارسی که بنده تو علاءالدین 16 گیگشو 690 (20 تومان گرونتر از منو فارسی ندار!!!) قیمت کردم , چه رام ی روش نصبه؟ آیا 2.2 هست؟ ویا اگر 2.1 هست چه ورژنایی میتونه باشه؟
اگر گالاکسی منو فارسی دار بخریم بازم لازمه که چک کنیم که مال سنگاپور نباشه یا اینکه گالاکسی سنگاپوری منو فارسی روش نصب نمی شه و با خیال راحت منو فارسی دار بخریم؟
آقای ninja ی عزیز:
این گالاکسی جلد آبی اخوی گرامیتون آیا منو فارسی داره؟
با سپاس فراوان.
فرزام

¥ Ramin2 ¥
08-09-2010, 18:28
من امروز قیمت کردم 655 هزار تومان 16 گیگ

SevenHaft
08-09-2010, 20:43
سلام به همگی.

سرانجام گوشی Samsung Galaxy S با گارانتی رسمی پارس مایکروتل وارد بازار ایران شد.

امروز این گوشی به طور رسمی در پیام های بازرگانی شبکه های تلویزیون با گارانتی رسمی پارس مایکروتل تبلیغ و معرفی شد.

با سپاس.

sirvanss
08-09-2010, 20:57
سلام
دیجی کالا امروز قیمت زده
16g 695000
8g 555000
'گارانتی پارسه

گرافيكار
08-09-2010, 21:13
سلام
دیجی کالا امروز قیمت زده
16g 695000
8g 555000
'گارانتی پارسه

:18::18::18:
8گيگ چند شد؟
اين خبرا حقيقت داره؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

سلام دوستان.

من چرا نميتونم اين عكسا رو ببينم

ebi66_boukan
08-09-2010, 22:17
اشتباه زده دوستمون؛8ش 655هست:دي

amamiamiamir
08-09-2010, 22:20
اقا من 8 گیگ لاک این گوشی اکبندشو دارم
کسی خواست بگه

س.ا.ا
08-09-2010, 22:53
سلام به همگی.

سرانجام گوشی Samsung Galaxy S با گارانتی رسمی پارس مایکروتل وارد بازار ایران شد.

امروز این گوشی به طور رسمی در پیام های بازرگانی شبکه های تلویزیون با گارانتی رسمی پارس مایکروتل تبلیغ و معرفی شد.

با سپاس.

از حدود یک ماه پیش تبلیغات پارس مایکروتل تو تلویزیون شروع شده و این دلیل این نیست که گلکسی وارد ایران شده.

SAEEDSAMSUNG
08-09-2010, 23:13
:18::18::18:
8گيگ چند شد؟
اين خبرا حقيقت داره؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

من چرا نميتونم اين عكسا رو ببينم

نه بابا اشتباه نوشته منظورشون 655 بوده احتمالا اشتباه تایپی شده خودم دیجیکالا نگاه کردم

MINOR
08-09-2010, 23:27
سلام دوستان.

هندزفری و کابل اتصال به کامپیوتر نبود تو جعبش ؟

satanic_soulful
09-09-2010, 02:54
هندزفری و کابل اتصال به کامپیوتر نبود تو جعبش ؟
ای خدا!
نه عزیز همه چیز توش هست + کیف!

SevenHaft
09-09-2010, 09:42
از حدود یک ماه پیش تبلیغات پارس مایکروتل تو تلویزیون شروع شده و این دلیل این نیست که گلکسی وارد ایران شده.
سلام دوست عزیز.

متاسفانه در اشتباهی و بهتره دقیق تر بررسی کنی.

دوست من پارس مایکروتل یک ماه داره گوشیهای Corby و StarTV رو در تلویزیون معرفی و تبلیغ میکنه و دیروز برای اولین بار گوشی Samsung I9000 Galaxy S رو در تلویزیون تبلیغ و معرفی کرد.

حتی تا به حال هیچ گونه تبلیغ تلویزیونی از گوشی Samsung S8500 Wave هم نکرده و دلیلش اینه که این گوشی در حال حاضر با گارانتی رسمی پارس مایکروتل موجود نیست.

دوست عزیز اول تحقیق کن بعد نتیجه بگیر و نظر خودت رو اعلام کن.

با سپاس.

webcopernic
09-09-2010, 11:07
همه بسته بندیها GALAXY S باید اینجوری باشن؟

Paint The Dream
09-09-2010, 13:23
دوست من پارس مایکروتل یک ماه داره گوشیهای Corby و StarTV رو در تلویزیون معرفی و تبلیغ میکنه و دیروز برای اولین بار گوشی Samsung I9000 Galaxy S رو در تلویزیون تبلیغ و معرفی کرد.

از اول ماه رمضان داره این گوشی تبلیغ میشه ، اگه به صفحات قبل مراجعه کنی می تونی این موضوع را مشاهده کنی .
--
کاربرای سایت های دیگه تا 675 هم 16 گیگ را قیمت دارن . ولی هنوز به قیمت هفته های اول نرسیده .

س.ا.ا
09-09-2010, 15:30
سلام دوست عزیز.

متاسفانه در اشتباهی و بهتره دقیق تر بررسی کنی.

حتی تا به حال هیچ گونه تبلیغ تلویزیونی از گوشی Samsung S8500 Wave هم نکرده و دلیلش اینه که این گوشی در حال حاضر با گارانتی رسمی پارس مایکروتل موجود نیست.

دوست عزیز اول تحقیق کن بعد نتیجه بگیر و نظر خودت رو اعلام کن.

با سپاس.

بله حتما
شما هم همینطور

-----

قیمت تو گوشی شاپ تو 3 روز 85 تومن کاهش پیدا کرده و شده 650 (8g)

hosein63
09-09-2010, 16:16
با درود فراوان خوب من همین الان از علائدین برگشتم خداوکیلی این فروشنده های علائدین خیلی حرام لقمه هستند از 740 تا 660 برای 16 گیگ به من قیمت دادند اما اون که 660 میگفت با نصب نرم افزار 740 اما یک جا پیدا کردم که گفت 16 گیگ 690 بدون نصب نرم افزار و این حقه بازی ها فقط یک سوالی داشتم من 2 مدل پک دیدم یکی همین که یکی از دوستان در صفحه قبلی عکس آن را قرار دادند و دیگری یک پک ساده تر شبیه پک آیفون می خواستم از دوستان بپرسم کسی می دانید چه فرقی بین این دو پک هست؟و کدام بهتر هست؟

ebi66_boukan
09-09-2010, 17:25
با درود فراوان خوب من همین الان از علائدین برگشتم خداوکیلی این فروشنده های علائدین خیلی حرام لقمه هستند از 740 تا 660 برای 16 گیگ به من قیمت دادند اما اون که 660 میگفت با نصب نرم افزار 740 اما یک جا پیدا کردم که گفت 16 گیگ 690 بدون نصب نرم افزار و این حقه بازی ها فقط یک سوالی داشتم من 2 مدل پک دیدم یکی همین که یکی از دوستان در صفحه قبلی عکس آن را قرار دادند و دیگری یک پک ساده تر شبیه پک آیفون می خواستم از دوستان بپرسم کسی می دانید چه فرقی بین این دو پک هست؟و کدام بهتر هست؟
در مورد پك فكر نكنم تفاوتي از لحاظ كيفيت داشته باشن؛نهايتا رام متفاوتي دارن كه به جايي مربوط ميشه كه توليد شدن؛ولي ميگن رام سنگاپوري بهتره و فارسي رو ساپورت ميكنه.البته ميگن اصلا نميشه قبل باز كردن و روشن كردن فهميد چه رامي روش هست.
هر چند اگه سنگاپوري هم نباشه ميشه خودت رام دلخواه رو بندازي روش.
در مورد قيمت يه نفر تو بازارچه هندهلد16رو با ضمانت اصل ميده 660؛البته هزينه پيك يا پست با خودته؛نرم افزار اينا هم نميره تو پاچه.
به نظرم اون بهتره؛البته من قصدم تبليغ نيست و فقط براي اينكه بروبچ پول مفت ندن گفتم؛البته خودمم احتمالا از اون بگيرم.

س.ا.ا
09-09-2010, 17:51

اگه بتونی صبر کنی تا پارس مایکروتل عرضه کنه بهتره چون قیمت ها واقعی میشه و حتی بدون گارانتی رو با قیمت مناسب تری می تونی بخری

skuzz
09-09-2010, 21:44

عزيزم هيچ وقت از طبقه اول خريد نكن از طبقه 6 بخر 8 gig 640 و 16 gig 670

kamy_R
09-09-2010, 22:47
خیلی گوشیه تکیه
فقط کاش دوربین درست و حسابی داشت
یا حداقل فلاش داشت
لامصبا یه led ناقابلم نذاشتن
با این وضع تو محیط یکم کمنور عکس بی عکس

hateftotti
09-09-2010, 23:26
سلام
دوستان نمیدونم خبر دارین یا نه ولی showroom سامسونگ تو علائدین این گوشی گذاشته که باهاش کار کنین
حداقل برای من تجربه جالبی بود ولی پیدا کردن فایلها یه کمی برام سخت و نا آشنا بود
ولی عملکرد صفحه نمایش و مخصوصا swype text عالی بود
اینم یه عکس گه گرفتم شرمنده اگه کیفیتش بد شده

ebi66_boukan
10-09-2010, 00:16
سلام
دوستان نمیدونم خبر دارین یا نه ولی showroom سامسونگ تو علائدین این گوشی گذاشته که باهاش کار کنین
حداقل برای من تجربه جالبی بود ولی پیدا کردن فایلها یه کمی برام سخت و نا آشنا بود

من که دست یه نفر دیدم سر جام میخکوب شدم.کب کردم.همچین حالتی بهت دست نداد؟؟؟حال کردی انصافا؟؟؟:31:

pouya_x3d
10-09-2010, 00:22
سلام
برای اینکه اس ام اس فارسی رو دریافت یا ارسال کنه حتما باید گوشی روت بشه تا بشه برنامشو ریخت؟

seeb_sh
10-09-2010, 00:46
اوههههههه,چقد گوشیه بزرگه تو دست!!!
فک کنم واسه خانوما مثه ipad باشه.ولی نمیشه قیدشو زد هر چی باشه:8:

Cyber-Dude
10-09-2010, 01:31
سلام

گوشیهای اندروید بصورت دیفالت فایل منیجر درست و حسابی ندارن ولی از مارکت میشه فایل منیجرهای عالی دانلود کرد واسشون
ولی خدایی این گوشی استاندارد صفحه نمایشو تغییر داده ها. من که به شخصه اسکرین های دیگه از چشم افتادن

hosein63
10-09-2010, 01:58
من که دیگر صبرم تمام شده امروز هم علائدین بودم اما پول همراهم نبود وگرنه می خریدم آقا خدا وکیلی این گوشی را باید از نزدیک دید و تو دست گرفت با عکس نمی شود به خفن بودنش پی برد:18: اما دوستان فقط من یک سوالی دارم ساپورت سامسونگ از آندروید چطور هست؟مثلا اپل حتی گوشی 3g را هم ساپورت می کند شما الان می توانید 4.1 را روی 3g نصب کنید سامسونگ چطور؟یعنی الان آندروید 2.2 هست فردا که بالاتر رفت مثلا 1 سال دیگر باز هم سامسونگ به صورت رسمی برنامه ارائه می کند؟من این مسئله خیلی برام مهم هست اول می خواستم آیفون 4 بگیرم به خاطر مسئله آنتن دهی دلم را زد حالا یک آیپاد 4 سفارش دادم که 3 هفته دیگه دستمه:8: و می خواهم یک گلاکسی هم بگریم حالش را ببرم اما فقط این مسئله ساپورت رو مخم هست .

گرافيكار
10-09-2010, 03:19
اوههههههه,چقد گوشیه بزرگه تو دست!!!
فک کنم واسه خانوما مثه ipad باشه.ولی نمیشه قیدشو زد هر چی باشه:8:
البته فكر كنم دست ايشون هم يه كم كوچيكه
به نظر من كه عاليه
براي من كه با 3.5 اينچ كار كردم ميدونم خيلي زود عادي ميشه
ولي براي خانما حق با شماست
البته توي فيلما كه اكثر خانما گوشي بزرگ دارن و به دستشونم مياد

ebi66_boukan
10-09-2010, 08:42
اتفاقا به نظر من حمل گوشي بزرگ براي خانوما خيلي راحتره.چون اونا تا 99درصد هميشه يه كيف همراشونه كه ميتونن اگه كارشون تموم شد بزارن اونجا كه آيپاد هم جاش ميشه:دي
ولي آقايون مجبورن دست بگيرن.

ninja3000sh
10-09-2010, 10:56
سلام.
یکی از دوستان از طریق پیغام خصوصی خواسته بودن تا ال سی دی این گوشی رو با x10 و hd2 مقایسه کنم.
خدمت دوستان عرض کنم که گوشی x10 رو دکش مردم رفته.:27::27:
ولی با hd2 چند تا عکس گذاشتم که خودتون میتونید فرق رو ببینید.
در ضمن دوستانی که سوال دارن همینجا بپرسن تا همه از سوالات استفاده کنند.

pouya_x3d
10-09-2010, 12:11
سلام
برای اینکه اس ام اس فارسی رو دریافت یا ارسال کنه حتما باید گوشی روت بشه تا بشه برنامشو ریخت؟

جواب منو نمیدین؟؟؟؟

س.ا.ا
10-09-2010, 12:16
سلام

نه لازم نیست
رام رسمی فارسی 2.1 برای گلکسی اومده که بدون روت کردن نصب میشه و حتی منو ها هم فارسی میشن

soroush1362
10-09-2010, 12:47
سلام.
.
.
.
سلام دوست عزیز و ممنون از عکسهایی که گذاشتی.
1 سوال در مورد پک جدید این گوشی داشتم، توی این چند روز مورد مشکوکی توی گوشی داداشت حس نکردی؟ :46:
یعنی با خیال راحت میشه همین پک جدید که کیف داره رو خرید؟
ممنون :11:

راستی 1 سوال دیگه، کیفیت کیفی که توی پک جدید هست چطوره؟ ارزش داره که بخاطر این کیف پک جدید خریداری بشه؟

SAEEDSAMSUNG
10-09-2010, 14:50
سلام.
یکی از دوستان از طریق پیغام خصوصی خواسته بودن تا ال سی دی این گوشی رو با x10 و hd2 مقایسه کنم.
خدمت دوستان عرض کنم که گوشی x10 رو دکش مردم رفته.:27::27:
ولی با hd2 چند تا عکس گذاشتم که خودتون میتونید فرق رو ببینید.

تازه این مقایسه ها تو تاریکی انجام شده . اگه یه کم نور باشه بدجوری گند صفحه htc در میاد

BIKHIAL_ALL_75
10-09-2010, 23:45
سامسونگ گلکسی اس و سامسونگ تب و اچ تی سی دیزایر را دست گرفتم؛ بهترین اسکرین: سامسوگ گلکسی اس بدون تردید/ خوش دست‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین: اچ تی سی دیزایر/ برای بازی: ساسونگ تب

قیمت سامسونگ گلکسی اس 670، اچ تی سی دیزایر 570 و سامسونگ تب 950 هزار تومان با اندروید فارسی شده

گلکسی خیلی سریع‌تر و بهتر از چیزی هست که تصورش رو می کنید، بهتر از آیفون 4 حتی. میگم تنها مشکلش جنس بدنه‌اش هست که خیلی به دل نمیشینه مثل دیزایر
امکانات سامسونگ گلکسی اس واقعاً خوب است حتی در دراپ تست از بهترین‌ها بوده ولی ایراد عمده‌اش اینه که وقتی دست میگیری جنس جالبی نداره و مثل اسباب بازیه. برعکس دیزایر که وقتی دست میگیری احساس می‌کنی گوشی خودته. ولی به هرحال کیفیت اسکرین دیزایر اصلاً به پای گلکسی اس نمیرسه و پردازنده‌اش هم ضعیف‌تره/ نمایندگی سامسونگ هم که بارش در گمرک گیر کرده بود قراره بالاخره این هفته گلکسی اس رو به طور رسمی وارد بازار کنه و پیش‌بینی میشه قیمت بدون گارانتی گلکسی کاهش پیدا کنه

p o u r i a
11-09-2010, 02:15
نمایندگی سامسونگ هم که بارش در گمرک گیر کرده بود قراره بالاخره این هفته گلکسی اس رو به طور رسمی وارد بازار کنه و پیش‌بینی میشه قیمت بدون گارانتی گلکسی کاهش پیدا کنه

واقعاً این هفته پارس مایکروتل وارد بازار میکنه ؟ مطمعنید؟

p o u r i a
11-09-2010, 02:36
نمایندگی سامسونگ هم که بارش در گمرک گیر کرده بود قراره بالاخره این هفته گلکسی اس رو به طور رسمی وارد بازار کنه و پیش‌بینی میشه قیمت بدون گارانتی گلکسی کاهش پیدا کنه

p o u r i a
11-09-2010, 02:37

p o u r i a
11-09-2010, 04:55
نمايندگي سامسونگ هم که بارش در گمرک گير کرده بود قراره بالاخره اين هفته گلکسي اس رو به طور رسمي وارد بازار کنه و پيش‌بيني ميشه قيمت بدون گارانتي گلکسي کاهش پيدا کنه

واقعاً اين هفته پارس مايکروتل وارد بازار ميکنه ؟ مطمعنيد؟

mfani2008
11-09-2010, 10:05
لازم نبود 4 بار پست بدید !!!

دوستان درسته بدون روت کردن نمیشه رو گوشی چیزی نصب کرد ؟؟؟
وقتی هم که روت کنیم گارانتی می پره
پس چرا باید با گارانتی بگیریم ؟!!!!

BIKHIAL_ALL_75
11-09-2010, 11:36
واقعاً اين هفته پارس مايکروتل وارد بازار ميکنه ؟ مطمعنيد؟

این دوستمون از بزرگترین وارد کننده‌های غیر رسمی(غیر نمایندگی) محسوب میشه ولی خودش می‌گفت بار نمایندگی که برسه مجبورن حدود 50 تومن از قیمت‌ها کم کنن. من که ندیدم ولی می گفت سامسونگ کلی هزینه تبلیغ گلکسی اس کرده(تو همین ایران) ولی بارش تو گمرک به مشکل خورده و بازار اینا حسابی داغ شده.
.ببینید چه خر تو خریه که سامسونگ هم به نمایندگیش می‌فروشه هم به اینا و اینطور که دوستمون می‌گفت اصلاً گوشی رو روت نکردند و گلکسی اس خاورمیانه رو از خود سامسونگ خریدند!!

offlineinternet
11-09-2010, 12:40
mfani2008 عزیز بدون روت کردن میشه برنامه نصب کرد ولی بهتره روت بشه
اینم که هی میگن با گارانتی چرا نمیاد خیلی ها به خاطر اومدنش با گارانتی و ثابت شدن و کم شدن قیمت گوشی بدون گارانتی تو بازار هست تا بتونن ارزونتر بخرن

ninja3000sh
11-09-2010, 13:55
سلام دوستان.
دوستان به نظرم هر کی میخواد گوشی رو بخره و در ضمن میخواد نسخه 16 گیگ هم برداره منتظر نمونن و بخرن.
مایکروتل که معلوم نیست نسخه 8 گیگ میاره یا 16 گیگ.
در ضمن رام فارسی هم که ریلیز شده برای این گوشی اگه روی گوشی نصب کنین همه چی رو فارسی میکنه.
پس در کل نیازی به نگرانی نیست.
در ضمن اگه تونستم آموزش نصب رام فارسی رو هم میزارم تا همه راحت بتونن نصب کنن.
البته تو سایتهای دیگه هم کلی واسه آندو آموزش هستش.

این هم یه لینکی واسه دانلود این رام فارسیه که کسانی که با رپید شیر و megaupload مشکل دارن میتونن از این سایت بدون دنگ و فنگ دانلود کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم چند تا عکس بعد از نصب این رام که امروز برداشتم.
عکسا اگه خوب نباشه ببخشید چون با موبایل برداشتم.

ebi66_boukan
11-09-2010, 14:03
خدايي جناب نينجا انگليسي باشه منو ها باكلاستره.راهي هست منو انگليسي باشه و فقط اس ام اس ها فارسي بشه؟
منم ميخوام اين هفته بگيرم ولي ميترسم خيلي افت پيدا كنه.الان 16رو يكي 660ميفروشه؛نميدونم بگيرم يا نه.

بعد شما محافظ زدي؟مگه نميگن ضد خشه؟

p o u r i a
11-09-2010, 14:19
لازم نبود 4 بار پست بدید !!!

شرمنده مشکل از مرورگر من بود که 4 بار این پست رو ارسال کرده.