PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26]

thelastblack
30-05-2012, 20:07
دوستان این گوشی usb نمیخوره نه؟ منظورم فلش و اینجور چیزاست...

mehdi30nema
30-05-2012, 20:45
دوستان این گوشی usb نمیخوره نه؟ منظورم فلش و اینجور چیزاست...

OTG نداره . ولی مثل اینکه رو بعضی رام های خاص این قابلیت هستش

thelastblack
30-05-2012, 21:34
یعنی چی دقیقا؟ اگه داشته باشه باید به صورت سخت‌افزاری داشته باشه نه اینکه بشه نرم‌افزاری راه انداختش. شما خودت دیدی؟ میشه یه اسم رام بگی؟

aliix_666
30-05-2012, 21:49
بله منظور دوستمون این بود که از لحاظ رام هم باید ساپورت کنه ویک قطعه که به گوشی وصل میشه و میتونین فلش رو بهش وصل کنین مثلا اکسپریا ارک اس میدونم که میخوره ولی از اس چیزی نشنیدم

milad_takjoo
30-05-2012, 22:26
متاسفانه چیزی که بهش میخوره برای وصل فلش باید یه آداپتور جدا واسه برق داشته باشه چون گوشی نمیتونه برق مورد نیاز رو تامین کنه ...پس در کل به درد نمیخوره

h!tman
30-05-2012, 22:27
یعنی چی دقیقا؟ اگه داشته باشه باید به صورت سخت‌افزاری داشته باشه نه اینکه بشه نرم‌افزاری راه انداختش. شما خودت دیدی؟ میشه یه اسم رام بگی؟

قابلیتش نرم افزاریه
توی XDA مطالعه کنید ببینید رامی پشتیبانی میکنه یا نه

Punisher_2008
31-05-2012, 00:55
سلام...
ببخشید یکی از دوستام Galaxy SL داره.
اندروید 2.3.6 رسمی روش نصب هست. فارسی هم کامل میخونه.
از همه چیز راضی هست. حتی بازی هایی مثل 9MM ,GTA 3, Gangester Rio رو هم روی گوشیش دیدم مثل هلو اجرا میشه...
همینطور که میدونید اندروید 4 به طور رسمی برای این گوشی ارائه نشد.
ایا کاستوم رام اندروید 4 پایدار برای sl موجود هست؟ برای کاربرد روزانه جواب میده؟پیادار شده؟ یا باگ داره ..

ممنون میشم راهنمایی کنید..

EngineeR EhsaN
31-05-2012, 01:24
سلام...
ببخشید یکی از دوستام Galaxy SL داره.
اندروید 2.3.6 رسمی روش نصب هست. فارسی هم کامل میخونه.
از همه چیز راضی هست. حتی بازی هایی مثل 9MM ,GTA 3, Gangester Rio رو هم روی گوشیش دیدم مثل هلو اجرا میشه...
همینطور که میدونید اندروید 4 به طور رسمی برای این گوشی ارائه نشد.
ایا کاستوم رام اندروید 4 پایدار برای sl موجود هست؟ برای کاربرد روزانه جواب میده؟پیادار شده؟ یا باگ داره ..

ممنون میشم راهنمایی کنید..

نه ، اندروید چهار پایدار براش وجود نداره البته اینطور که پیش میره احتمالا نسخه پایدارش عرضه بشه بدون باگ!

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

h!tman
31-05-2012, 07:26
شده از اول تاپیک شروع کنید به خوندن؟
کامنتا خیلی باحاله=))

thelastblack
31-05-2012, 11:27
متاسفانه چیزی که بهش میخوره برای وصل فلش باید یه آداپتور جدا واسه برق داشته باشه چون گوشی نمیتونه برق مورد نیاز رو تامین کنه ...پس در کل به درد نمیخوره

اینطوری که شما میگی به درد نمیخوره. آداپتور؟!؟ مسخرست...
مرسی از جوابت...

milad_takjoo
31-05-2012, 11:35
اینطوری که شما میگی به درد نمیخوره. آداپتور؟!؟ مسخرست...
مرسی از جوابت...

بله...صددرصد...کلی روش وقت گذاشتن تازه اینجوری شد..تازه تو همه رام ها هم نیست...تو یه سری رام های فرعی..
به نظرم همون طور که دوستمون گفتن S2 دست دوم بخرین خیلی بهتره....یا one s هم تو تک هسته ایها خوبه چون اندروید 4 داره..

h!tman
31-05-2012, 11:39
one S قیمتش 900تومنه

thelastblack
31-05-2012, 11:46
one S قیمتش 900تومنه
one s دیگه با این بودجم بخرم میشه فیلم هندی.... :دی

بله...صددرصد...کلی روش وقت گذاشتن تازه اینجوری شد..تازه تو همه رام ها هم نیست...تو یه سری رام های فرعی..
به نظرم همون طور که دوستمون گفتن S2 دست دوم بخرین خیلی بهتره....یا one s هم تو تک هسته ایها خوبه چون اندروید 4 داره..
one s که تک هسته‌ای نیست! احتمالا one v منظورتون نبوده؟ خودم هم بهش فکر کردم ولی فکر کنم arc s بهتر باشه واسم.

h!tman
31-05-2012, 12:17
One V گوشی ضعیفیه و همینطور وایفایش کانکت نمیشه =))

milad_takjoo
31-05-2012, 20:07
بله..حواسم نبود...منظورم one v بود...
ولی خب دوستمون میگن اشکال داره....این گزینه هم حذف میشه..من همون s2 رو ترجیح میدم...

tesla3
31-05-2012, 20:34
ال جی هم گوشی های خوبی زده ها
اینو ببینید نظرتون عوض میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kavehj4488
31-05-2012, 23:31
سلام. آیا با این گوشی میشه فیلم MP4HD با بیت ریت 10MBPS با پلیر خود گوشی دید یا نه؟

PersiAndroid
01-06-2012, 12:13
آره
ولی با فرمت MKV فکر کنم پلیر لازمه.
کلا یه پلیر خوب رو گوشیای اندرویدی بریزین بهتره مثل MX

amir200812
01-06-2012, 12:38
سلام. آیا با این گوشی میشه فیلم MP4HD با بیت ریت 10MBPS با پلیر خود گوشی دید یا نه؟

گوشی خودش با بیتریت 12Mbps فیلم میگیره! 100% با 10Mbps مشکلی نخواهد داشت! فرمت هم نمیشه گفت! باید کدک مشخص باشه!

Milad4171
03-06-2012, 12:37
سلام. دوست من يه SL گرفته . ديشب ما داشتيم بهش ور ميرفتيم كه من تو بخش Gmail ايميل خودم رو وارد كردم و همه چيز درست بود. ولي وقتي خواستم ايميل خودم رو حذف كنم هر كاري كردم ه يپغام ميداد كه اول برنامه ها رو نميدونم ببند يا ايميل رو كامل خالي كن بعد بيا.
چيزي به نام sign out نبود .زده بود Remove . تو نت گشتم ولي همچين مشكلي وجود نداشت!
بااينكه اميل خودش روثبت كردم ولي باز اين عملرد واسه پاك كردن ايميل رو ايميل من انجام نميشه ولي رو ايميل خودش ميشه!
چطوري ايميل لامصب خودم رو از رو گوشيش بردارم؟؟؟

milad_takjoo
03-06-2012, 17:45
باید فکتوری ریست بشه..تنها راهش همینه...

Milad4171
03-06-2012, 20:19
باید فکتوری ریست بشه..تنها راهش همینه...
يعني چي؟‌يعني واسه جايگزيني جيميل بايد ريست فكتوري كنم؟
حالا چطوري هست داستان؟ هنوز قسمت نشده با آندرويد كار كنم!

milad_takjoo
03-06-2012, 20:57
بله متاسفانه...چون که جیمل اول رو نمیشه پاک کرد...شما توی setting فکتوری ریست کنین(بکاپ بگیرین از اطلاعات مهم) بعد درست میشه...

Milad4171
03-06-2012, 21:16
تو ريست فكتوري چه چيزهايي پاك ميشه؟‌( مثلا كانتكت ها و برنامه ها همه پاك ميشن؟)

h!tman
03-06-2012, 21:29
دقیقا همینا پاک میشه
با یک بک آپر بک آپ بگیرید

PersiAndroid
15-06-2012, 13:07
بچه ها یه لطف کنین یه کاستوم رام خفنگ با بیس ics واسه این گوشی بدین
البته الان این روشه cm-9.0.0-RC0-GalaxyS-KANG-BUILD16-signed
اگه ورژن جدید همینم دارین بدین ممون میشم...

malkemid
15-06-2012, 17:03

من الان دارم از سیانوژن 9 نایتلی استفاده می کنم خیلی خوبه...

آخرین ورژن

Erfan.
15-06-2012, 23:07

AOKP Build 38 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا حالا تقریبا بدون باگ بوده و مشکل خاصی هم نداشته، ورژن های قبلی چند تا باگ داشتن ولی این ورژن توی این چند روز عالی بوده... از نظر Option ها و تنظیمات بسیار کامله و اجازه تقریبا همه کاری رو توی Settings دارید.
کرنلش هم اگه اشتباه نکنم با خودش هست (Icy Glitch)

jetfire72
15-06-2012, 23:55
سلام
من یه گوشی galaxy s plus I9001 دارم یه سایت رو دانلود کردم ریختم رو گوشیم ولی وقتی فایل html رو باز میکنم می نویسه webpage not found در صورتی که اصلا نیازی به وصل شدن به اینترنت نیست
در ضمن وقتی روی گوشی n96 ریختم بدون مشکل و مثل کامپیوتر اجرا کرد . لطفا راهنمایی کنید
با تشکر :)

majidli
17-06-2012, 15:14
سلام دوستان
گوشی galaxy s2 در بازار ایران هست؟قیمت چنده و در کل گوشیه خوبی هست؟
ممنون

PersiAndroid
17-06-2012, 16:50
بهتر بود تو تاپیک خودش می پرسیدین

بله بیش از یکساله که تو ایران هست. و خب طبعا از بهترین گوشی های اندرویدی هست قیمت هم حدود 700-800

kamalix
04-07-2012, 20:17
داداشای گلم یه سوال داشتم...جوای بدین ممنون میشم من گلکسی i9000 دارم صبح داشتم باهاش اس ام اس میزدم که گوشی هنگ کردو خاموش شد منم یه بار باطریش رو در آوردم انداختم سر جاش بهد دکمه پاور رو که زدم گوشی روشن بشه نشد.یعنی روشن میشد اما همون که روشن میشد اون مشخصات گوشی رو که میاره میاورد بعد بازم خود به خود رستارت میشد بازم همونو میاورد...من تبریزم...خلاصه رفتم دادم به نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ گوشیم هم گارانتی پارس مایکروتل رو داره اونجا نگاه کردن اول گفتن مشکل نرم افزاری داره اما عصر زنگ زدن گفتن مشکلش از هارد داخلیشه باید بفرستیمش تهران تا تصمیم بگیرن...حالا خیلی نگرانم نمیدونم درست میشه یا نه...گارانتی بهش تعلق میگیره یا نه؟؟؟؟ اگه از دوستان تجربه ای چیزی دارن منو راهنمایی کنن تا از نگرانی در بیام از صبح اعصاب واسم نمونده....ممنون

mehdi30nema
04-07-2012, 21:09
داداشای گلم یه سوال داشتم...جوای بدین ممنون میشم من گلکسی i9000 دارم صبح داشتم باهاش اس ام اس میزدم که گوشی هنگ کردو خاموش شد منم یه بار باطریش رو در آوردم انداختم سر جاش بهد دکمه پاور رو که زدم گوشی روشن بشه نشد.یعنی روشن میشد اما همون که روشن میشد اون مشخصات گوشی رو که میاره میاورد بعد بازم خود به خود رستارت میشد بازم همونو میاورد...من تبریزم...خلاصه رفتم دادم به نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ گوشیم هم گارانتی پارس مایکروتل رو داره اونجا نگاه کردن اول گفتن مشکل نرم افزاری داره اما عصر زنگ زدن گفتن مشکلش از هارد داخلیشه باید بفرستیمش تهران تا تصمیم بگیرن...حالا خیلی نگرانم نمیدونم درست میشه یا نه...گارانتی بهش تعلق میگیره یا نه؟؟؟؟ اگه از دوستان تجربه ای چیزی دارن منو راهنمایی کنن تا از نگرانی در بیام از صبح اعصاب واسم نمونده....ممنون

من به شخصه یه همچین مشکلی رو تجربه نکردم ولی مگه نگفتی دادی نمایندگی ؟ پس گارانتی داره دیگه ، پس خیلی خودتو ناراحت نکن ، احتمال زیاد که مشکلش راحت حل میشه .

malkemid
05-07-2012, 11:05

اگه ازت هزینه نمی گیره که بده خودشون درست کنن....

ولی اگه می خوان بامبول در بیارن که احتمالش زیاد هست عجله نکن...

ببین گوشی تو دانلودینگ یا ریکاوری میره؟ اگه بره که قابل حله

kamalix
05-07-2012, 14:10
اگه ازت هزینه نمی گیره که بده خودشون درست کنن....

ولی اگه می خوان بامبول در بیارن که احتمالش زیاد هست عجله نکن...

ببین گوشی تو دانلودینگ یا ریکاوری میره؟ اگه بره که قابل حله

نه بابا دیروز زنگ زد گفت چارش اینه که بفرستن تهران...منم ناچار موندم قبول کردم...فک کنم فقط پول پست تهران رو میگیرن چیزه دیگه نه...بابا 50تومن پول اضافی واسه گارانتی دادم که همین موقع ها به دردم بخوره...اما نگرانم به قول خودت بامبول در بیارن بگن گارانتی بهش تعلق نمیگیره گوشی بمونه دستم...بالا هم گفتم همون که روشن میشد اون مشخصات گوشی رو که میاره میاورد بعد بازم خود به خود ریستارت میشد...

malkemid
05-07-2012, 17:34
نه بابا دیروز زنگ زد گفت چارش اینه که بفرستن تهران...منم ناچار موندم قبول کردم...فک کنم فقط پول پست تهران رو میگیرن چیزه دیگه نه...بابا 50تومن پول اضافی واسه گارانتی دادم که همین موقع ها به دردم بخوره...اما نگرانم به قول خودت بامبول در بیارن بگن گارانتی بهش تعلق نمیگیره گوشی بمونه دستم...بالا هم گفتم همون که روشن میشد اون مشخصات گوشی رو که میاره میاورد بعد بازم خود به خود ریستارت میشد...

عزیز اینی که شما میگی بهش میگن بوت لوپ...چیز عجیبی هم نیست...من خودم فردای روزی که گوشیو خریدم همین بلا رو سرش آوردم...با نصب یه رام سه فایلی حل شد...من جای شما بودم اول این راهو امتحان می کردم اگه نمی شد می فرستادم ...چون گوشی که باز بشه معلوم نیست چه بلایی سرش میاد

kamalix
05-07-2012, 18:56
عزیز اینی که شما میگی بهش میگن بوت لوپ...چیز عجیبی هم نیست...من خودم فردای روزی که گوشیو خریدم همین بلا رو سرش آوردم...با نصب یه رام سه فایلی حل شد...من جای شما بودم اول این راهو امتحان می کردم اگه نمی شد می فرستادم ...چون گوشی که باز بشه معلوم نیست چه بلایی سرش میاد

داداش من نمیدونستم مشکلشو خودم هم ترسیدم دست بزنم آخه میدونی که اینا دنبال بهونه هستن یه ایرادی بزارن بگن گوشی از گارانتی افتاد...واسه همین دست نزدم...خدا کنه بلایی سرش نیاد

kamalix
12-07-2012, 20:00

سلام به داداشای گلم... آ قا من گوشیم رو امروز از تمایندگی گرفتم که توضیح میدم چی شده...وقتی گوشی رو گرفتم مشکلش رو پرسیدم تو کاغذی که همراه موبایلم از تهران اومده بود نوشته بود !!!تعویض برد!!! یعنی مدار گوشی به کل عوض شده بود...جالب اینجاس که گوشی من 8گیگ بود اما الان اینی که فرستادن منه 16 گیگ هست!!!! حالا یه سوال داشتم...آیا این که کلا برد گوشی رو مایکروتل عوض کرده میشه به این برد اعتماد کرد؟یعنی برد آک انداختن تو این گوشی؟؟؟؟کسی از این موضوع خبر داره ؟؟؟؟؟

amir200812
12-07-2012, 20:37
سلام به داداشای گلم... آ قا من گوشیم رو امروز از تمایندگی گرفتم که توضیح میدم چی شده...وقتی گوشی رو گرفتم مشکلش رو پرسیدم تو کاغذی که همراه موبایلم از تهران اومده بود نوشته بود !!!تعویض برد!!! یعنی مدار گوشی به کل عوض شده بود...جالب اینجاس که گوشی من 8گیگ بود اما الان اینی که فرستادن منه 16 گیگ هست!!!! حالا یه سوال داشتم...آیا این که کلا برد گوشی رو مایکروتل عوض کرده میشه به این برد اعتماد کرد؟یعنی برد آک انداختن تو این گوشی؟؟؟؟کسی از این موضوع خبر داره ؟؟؟؟؟

معمولا از برد های تعمیری استفاده میکنند! ولی همین که داره کار میکنه، یعنی مشکلی نیست دیگه!

ولی اینکه 8 گیگ شده 16 گیگ، بجای اینکه تشکر کنی داری نا شکری میکنی؟:31:

kamalix
12-07-2012, 20:48
معمولا از برد های تعمیری استفاده میکنند! ولی همین که داره کار میکنه، یعنی مشکلی نیست دیگه!

ولی اینکه 8 گیگ شده 16 گیگ، بجای اینکه تشکر کنی داری نا شکری میکنی؟:31:

برد تعمیری؟؟مرگه من؟؟؟اه اه...بابا منه بدبخت گوشیمو 6 ماهه خریدم حالا باید از یه برد تعمیری استفاده کنم...یعنی این برد زیاد دووم نمیاره؟؟؟

amir200812
12-07-2012, 20:59
برد تعمیری؟؟مرگه من؟؟؟اه اه...بابا منه بدبخت گوشیمو 6 ماهه خریدم حالا باید از یه برد تعمیری استفاده کنم...یعنی این برد زیاد دووم نمیاره؟؟؟

خیالت راحت باشه!
منظورم از این که بردی تعمیری هست این نیست که مثلا سوخته و بعد تعمیرش کرده باشن، بردهایی که مشکلات کوچیک داشتند و تعمیر شدند رو دوباره استفاده میکنند!

البته ممکن هم هست که از برد اک استفاده کرده باشند

kamalix
12-07-2012, 21:08
خیالت راحت باشه!
منظورم از این که بردی تعمیری هست این نیست که مثلا سوخته و بعد تعمیرش کرده باشن، بردهایی که مشکلات کوچیک داشتند و تعمیر شدند رو دوباره استفاده میکنند!

البته ممکن هم هست که از برد اک استفاده کرده باشند

ممنون داداش کارت درسته...ممنون که جوابمو دادی :11:

h!tman
12-07-2012, 21:16
نوش جان
16شد گوشیت:دی

kamalix
12-07-2012, 21:44
نوش جان
16شد گوشیت

آره 16 شد ...خودمم نمیدونم این چه صیغه اییه:دی هنوز نمیتونم باور کنم 16 شده آخه بعید میدونم از این شرکتا به آدم خیری برسه ...شایدم رسیده :)

h!tman
12-07-2012, 22:37
اینا احمق تر از این حرفاند .

hbm_7052
16-07-2012, 08:52
gps گوشیم کار نمی کنه
با انواع برنامه ها هم تست کردم با ناویتل که سمت یزد رو پیدا میکنه با اینکه من تهرانم !

mohammad_87
09-08-2012, 00:00
سلام
من نمی تونم روی گوشی galaxy sl به ویپی ان وصل بشم درحالیکه کلیه تنظیمات رو طبق راهنما انجام میدم.همچنین روی گوشی htc desire s با همون تنظیمات خیلی راحت کانکت میشه ولی روی گلکسی ارور میده.پورتهای مختلف هم امتحان کردم نشد.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

hbm_7052
19-09-2012, 09:04
gps گوشیم کار نمی کنه
با انواع برنامه ها هم تست کردم با ناویتل که سمت یزد رو پیدا میکنه با اینکه من تهرانم !

کسی نیست کمک کنه؟

hbm_7052
20-10-2012, 11:26
ای بابا چرا اینجا تعطیله !

Lord Farshad
20-10-2012, 14:17
gps گوشیم کار نمی کنه

درود.

عزیز ببخشید ها، ولی شاید جمله کلیشه ای باشه، شما فول وایپ (فکتوری ریست) رو هم امتحان کردی ؟

میشه بیشتر در مورد مشکلت توضیح بدی؟

soooot
27-10-2012, 17:59
سلام
1- گوشی گلکسی اس (I9000) من رفت زیر ماشین و شیشه اش خورد شد.
2- سیم کارت که میگذارم توش صدای گرفتن اس ام اس و زنگ خوردن و اینا میاد و گوشی خاموش و روشن میشه و سه دکمه زیرش کار میکنه ولی ال سی دی موبایل هیچ واکنشی نداره و کاملا خاموشه ( تاچ و صفحه کامل له شده ).
3- بردم نمایندگی سامسونگ گفت بندازش تو سطل آشغال چون خرج عوض کردن صفحه اش 400 هزار تومنه و نمیرزه آفتابه خرج لحیم کنی.
4- یه سری فیلم و عکس توی گوشی دارم که میخوام اینا رو بردارم، قبلا روی گوشی پسورد گذاشته بودم و حالا که گوشی رو وصل کامپیوتر میکنم باید پسورد رو بزنم تا گوشی تو کایز بالا بیاد، ولی گوشی ال سی دی نداره که توش پسورد رو وارد کنم، مشکل همینه، حالا چیکار کنم؟ چجوری پسورد رو وارد کنم؟
بازم میگم که ال سی دی و تاچ کاملا خورد شده و اصلا کار نمیکنه که بخوام جای کلید های پسورد رو حدثی بزنم و...
مثلا یه نرم افزاری چیزی وجود نداره که وقتی گوشی رو وصل کامپیوتر کردم هر چی روی مانیتور گوشی داره نشون میده روی مانیتور کامپیوتر هم نشون بده و رمز رو از توی کامپیوتر وارد کنم و اینا؟
5- تو نمایندگی گفت تعویض ال سی دی و... با جنس اصلی 400 تومن و با جنس غیر اصلی 200 تومن، آیا جنس غیر اصلی به درد میخوره؟ کسی میدونه این جنس غیر اصلی چجوریه؟

mahyarSAMSUNG
27-10-2012, 20:05
بالاخره وقتی نرم افزار هم که باشه این کارو کنه شما باید تنظیماتی رو گوشی انجام بدی که تصویر ظاهر بشه . شما چطوری میخوای این تنظیمات رو انجام بدی طوری که صفحه نداری ... تنظیمات از نظر امنیتی که هزار جور کد میخواد و باید تو ستینگ دنبالش بگیردی ... اهگه فقط فیلم ها رو میخوای فکر کنم با کایز بشه که اونم تنظیمات میخواد شما هم که میگی صفحه کار نمیکنه :sq_6:

soooot
28-10-2012, 00:09
خب مورد شماره 5 که نوشتم که دیگه ربطی به تنظیمات نداره.
در این مورد کسی چیزی نمیدونه؟
جاهای دیگه ای که رفتم، همه ادعا میکردن جنسشون اصلیه و هیچ فرقی با جنس اصلی نمایندگی نداره، همگی متفق القول بودن که نمایندگی دزد و کلاه بردار هست ( خودمم به این نتیجه رسیدم که نمایندگی به شدت دزد و کلاه برداره ) و هیچ کدوم چیزی در مورد اینکه صفحه گلکسی اس تقلبی هم وجود داره هیچ اطلاعی نداشتن و میگفتن چیزی به اسم صفحه تقلبی در بازار موجود نیست و فقط یه نوع ال سی دی برای گلکسی اس در بازار موجوده!

Pedram_mrn
28-10-2012, 03:02
همین الان گلکسی اس 900 تومن کمِ کم پولشِ... طرف نفسش از جای گرم بلند میشده چیچیو بندازش دور...
در اینکه نمایندگی ها و شرکت های گارانتی حرف مفت زیاد میزنن شکی نیست... شما گوشی رو ببر یه تعمیرکار ماهر برات ال سی دی و تاچ رو تعویض کنه قابشم 30 تا 50 تومن باید باشه که اونم فک نکنم سالم مونده باشه و باید عوض کنی...

اگه میخوای گوشیتو بفروشی اول درستش کن بعد بفروشش اینطوری ازت مفتم نمیخرن...

راستی میدونی ریکاوری چیه؟ اگه آره فک کن داری چشم بسته میری تو ریکاوری و مموری رو Mount میکنی... اگه نه درگیرش نشو برو گوشیتو درست کن چون اول و آخر باید درستش کنی......

hbm_7052
11-11-2012, 08:25
درود.

عزیز ببخشید ها، ولی شاید جمله کلیشه ای باشه، شما فول وایپ (فکتوری ریست) رو هم امتحان کردی ؟

میشه بیشتر در مورد مشکلت توضیح بدی؟

کردم اما نشد !

fireboy8766
15-11-2012, 00:31
دوستان الان i9000 دست دو بخوایم بفروشیم، چند قیمت بدیم منطقیه؟
(سالم و بدون ایراد فنی)

a.g g.a
16-11-2012, 20:24
سلام اخرین ورژن آندرویدی که برای این گوشی اومده چیه؟ بهترین رام برای اون ورژن که به درد کارهای عادی بخوره چیه؟ اگه آموزش نصب و اینا رو هم بگید ممنون میشم،به تایپیک های مربوط هم سر زدم ولی همشون آخرین پست هاشون برا سال 2011ـست!!!!! ممنون میشم راهنمایی کنید

hbm_7052
17-11-2012, 11:23
من به ICS 4.0.3 آپدیت کردم

mohammad_87
20-11-2012, 18:14
سلام
من نمی تونم روی گوشی galaxy sl به ویپی ان وصل بشم درحالیکه کلیه تنظیمات رو طبق راهنما انجام میدم.همچنین روی گوشی htc desire s با همون تنظیمات خیلی راحت کانکت میشه ولی روی گلکسی ارور میده.پورتهای مختلف هم امتحان کردم نشد.کسی میتونه راهنمایی کنه؟
لطفا یه راهنمایی بکنید.برای شما هم این مشکل هست؟
---------------------
بهترین رم 8 گیگ برای این گوشی کدوم برند هست؟

a.g g.a
14-12-2012, 15:48
سلام,گوشی من(s)یه مشکل خیلی بدجوری پیدا کرده..هر چند دقیقه ای یه بار مانیتورش روشن میشه,یه شب تا صبح(8ساعت)بیست درصد از باتریش کم میشه...اعصاب آدمو خرد می کنه,به نط شما مشکل از کجاس??

h!tman
14-12-2012, 17:28
یک نرم افزار نصب کردید که این کارو میکنه
فکتوری ریست کنید حل میشه

M A M M U T
14-12-2012, 17:34
این مشکل gps گوشی آخرش حل نشد؟

سلام,گوشی من(s)یه مشکل خیلی بدجوری پیدا کرده..هر چند دقیقه ای یه بار مانیتورش روشن میشه,یه شب تا صبح(8ساعت)بیست درصد از باتریش کم میشه...اعصاب آدمو خرد می کنه,به نط شما مشکل از کجاس??
مشکل همینه که دوستمون گفت ...یه چیزی اخیرا نصب کردی که به گوشیت نمیسازه...چند تا برنامه ی اخیر رو که نصب کردی پاک کن اگه درست شد(که 99 درصد میشه ) که هیچ اگه نشد فکتوری ریست کن...

club2energy
15-12-2012, 23:23
سلام

مشکل عجیبی که برای گوشی من اتفاق افتاده که وای فای سیستم بنده رو گوشی خودم اصلا پیدا نمیکنه
جالب اینجاست که گوشیم همه وای فای های دیگه رو پیدا میکنه
و اینکه
وای فای سیستمم رو هم همه گوشی های دیگه و لپ تاپم پیدا میکنه و به راحتی کانکت میشه

من نمیدونم چه مشکلی هست که فقط گوشی خودم این وای فای رو پیدا نمیکنه

رام نصب شده روی گوشی Feel the Power of Touch Wizzard! 1.7 هستش که بسیار رام خوب و روون و بدون مشکلی هستش

واقعا مشکل عجیبی دارم و نمیدونم که دلیلش چیه

در ضمن من از دانگل شیرینگ تی پی لینک استفاده میکنم که با استفاده از خروجی یو اس بی به پی سی متصل شده

Ice Pain
15-12-2012, 23:30
الهی در شب قبرم بسوزان ولی محتاج نامردان مگردان ..... :41:

Pedram_mrn
16-12-2012, 20:46
اگه من جای شما بودم یه رام دیگه نصب میکردم
فکتوری ریست
رام رسمی
هر چی به ذهنت میرسه... بالاخره کار میکنه دیگه.

mohammad_87
16-12-2012, 23:39
سلام
---------------------
بهترین رم 8 گیگ برای این گوشی کدوم برند هست؟
یه جوابی هم به من بدید...:n01:

M A M M U T
17-12-2012, 01:52
یه جوابی هم به من بدید...:n01:
داداش اون اکانتی که ساختی رو پاک کن از اول یکی بساز......

mohammad_87
17-12-2012, 18:21
بارها امتحان کردم بازم نشده.دارم گوشی رو به ics ارتقا میدم شاید درست بشه.می خوام برای این گوشی رم بگیرم.8 یا 16.کدوم برند رم،با این گوشی سازگارتره و آیا 16 گیگ هنگ نداره؟

mehdi perspolisi
23-12-2012, 15:19
سلام من رام 2.3.4 رو گلکسی اس دارم اس ام اس فارسی میفرستم برای من درست میره ولی تو گوشی طرف به صورت علامت سوال میاد؟!
اگه میشه یه راه نمایی بکنین. پدر شارژم در اومد انقدر اس ام اس انگلیسی نوشتم!!!

malkemid
23-12-2012, 15:42
سلام من رام 2.3.4 رو گلکسی اس دارم اس ام اس فارسی میفرستم برای من درست میره ولی تو گوشی طرف به صورت علامت سوال میاد؟!
اگه میشه یه راه نمایی بکنین. پدر شارژم در اومد انقدر اس ام اس انگلیسی نوشتم!!!

پیشنهاد من اولش اینه که یه رام سیانوژن جلی بین بزنی که فارسی رو کاملا ساپورت می کنه و اصلا با این رام که داری قابل قیاس نیس !

حالا عجالتا شما باید از تنظیمات مسیجینگ گزینه unicode رو فعال کنی.

mehdi perspolisi
23-12-2012, 20:57
دقیقا کجاست تنظیماتش؟؟
بعد لینک دانلود وطریقه ریختن این رام رو هم توضیح میدین؟

mehdi perspolisi
25-12-2012, 17:11
کسی نبود جواب ما رو بده؟:question:

howhow
27-12-2012, 22:49
سلام گالکسی اس ال دارم میخواستم ببینم براش آپدیت داده سامسونگ؟
آندرویدشو میتونم به 4 ارتقا بدم؟خودم یا مغازه ببرم؟ارزش داره اینکارو کنم؟ممنونم

این مشکل روشن شدن صفحه رو هم من دارم

__siavash__
27-12-2012, 23:15
سلام
من یه گوشی Sumsung Galaxy S I9000 دارم که چند وقتی هست که نمی تونم باهاش تماس بگیرم اما اس ام اس رد و بدل میشه و اگه بهم زنگ بزنند مشکلی نیست فقط من نمیتونم باهاش جایی رو بگیرم !!!
اول فکر کردم مشکل از سیم کارت باشه اما با هر سیم کارتی که توش میندازم همین مشکل وجود داره !

حالا دوستان چه کار باید بکنم؟ ریست فکتوری هنوز نکردم اطلاعاتش برام خیلی مهمه مثل اس ام اس ها و شماره تلفن هام.

__siavash__
28-12-2012, 09:53
سلام
من یه گوشی Sumsung Galaxy S I9000 دارم که چند وقتی هست که نمی تونم باهاش تماس بگیرم اما اس ام اس رد و بدل میشه و اگه بهم زنگ بزنند مشکلی نیست فقط من نمیتونم باهاش جایی رو بگیرم !!!
اول فکر کردم مشکل از سیم کارت باشه اما با هر سیم کارتی که توش میندازم همین مشکل وجود داره !

حالا دوستان چه کار باید بکنم؟ ریست فکتوری هنوز نکردم اطلاعاتش برام خیلی مهمه مثل اس ام اس ها و شماره تلفن هام.

hbm_7052
15-01-2013, 09:06
سلام گالکسی اس ال دارم میخواستم ببینم براش آپدیت داده سامسونگ؟
آندرویدشو میتونم به 4 ارتقا بدم؟خودم یا مغازه ببرم؟ارزش داره اینکارو کنم؟ممنونم

این مشکل روشن شدن صفحه رو هم من دارم

سامسونگ رو نمیدونم اما رام های غیر رسمی واسش زیاده من خودم الان 4.0.3 دارم روش
میتونی از سایت موبالستان کمک بگیری

hbm_7052
15-01-2013, 09:07
سلام

اول با یه app از برنامه هات بکآپ بگیر بدسش ریست فکتور کن دردست میشه

A.N.A.P
17-01-2013, 13:17
دوستان سطح باتری شما صاف صاف هست ؟ واسه من یه ذره برآمدگی داره ! البته زیاد محسوس نیست !
نمیدونم به خاطر باتری هست یا نه ، گوشی من هنگام کار های سنگین یهو خاموش میشه و وقتی روشنش میکنم روی لوگوی گلکسی اس که همون اول میاد چند بار ریست میشه و نهایتا بالا میاد گوشی !
یه بار رام عوض کردم .رام رسمی ریختم با تیک Re Partion و Pit 512 ولی درست نشد. ممکنه اشکال از باتری باشه ؟

A.N.A.P
03-02-2013, 22:06
سلام دوستان.خواهش ميكنم اگه ميتونيد كمكم كنيد .من يه گوشي گلكسي اس i9000 8GB دارم.
چند وقت پيش گوشي من روي تصوير زير چند بار ريست ميشد و نهاياتا بالا ميومد
اولاش يكي دوبار ريست ميشد و بالا مي اومد ولي آخرا حدود 5 دقيقه هي ريست ميشد و بالا ميومد.
رام اصلي با pit 512 نصب كردم حل نشد.يه كاستوم رام نصب كردم لگ فيكس رو فعال كردم و بردم پيش تعمير كار .تعمير كار واسم رام رسمي فلش زد من يادم رفت بهش بگم كه لگ فيكس فعاله! الان وقتي گوشي رو روشن ميكنم روي همون تصوير بالا هي ريست ميشه و اصلا بالا نمياد !حالا من نميدونم بخاطر غيرفعال نكردن لگ فيكس هست يا مشكل ديگه اي هست!
در ضمن وقتي ميرم تو ريكاوري Reboot system now رو ميزنم با رنگ قرمز مينويسه
(E:failed to mount /data (invalid argument
بعضي موقع ها هم مينويسه:
(E:failed to mount /data (file exists
وقتي wipe data/factory reset رو ميزنم مينويسه
... Wiping data --
...Formating /data
E:format_volume: rfs format failed on /dev/block/mmcblk0p2
... Formating /dbdata
Deleting Meta Data
... Formating /cache
.Data wipe complete

وقتي ميخوام يه كاستوم رام نصب كنم وقتي ميرم توي apply update from sdcard
ميزنه
... Install /sdcard --
(E:short write of /tmp/sideload/package.zip (No space left on device
.Installation aborted

خواهش ميكنم اگه راه حلي به ذهنتون ميرسه كمك كنيد .الان يك ماهه گوشيمو روشن نكردم ! :((((

Armin.Computer
25-06-2013, 00:06
سلام
من یک سوال داشتم
این رام های غیر رسمی دقیقا چه جوری ساخته میشه؟

malkemid
25-06-2013, 00:24
سلام دوستان.خواهش ميكنم اگه ميتونيد كمكم كنيد .من يه گوشي گلكسي اس i9000 8GB دارم.
چند وقت پيش گوشي من روي تصوير زير چند بار ريست ميشد و نهاياتا بالا ميومد
اولاش يكي دوبار ريست ميشد و بالا مي اومد ولي آخرا حدود 5 دقيقه هي ريست ميشد و بالا ميومد.
رام اصلي با pit 512 نصب كردم حل نشد.يه كاستوم رام نصب كردم لگ فيكس رو فعال كردم و بردم پيش تعمير كار .تعمير كار واسم رام رسمي فلش زد من يادم رفت بهش بگم كه لگ فيكس فعاله! الان وقتي گوشي رو روشن ميكنم روي همون تصوير بالا هي ريست ميشه و اصلا بالا نمياد !حالا من نميدونم بخاطر غيرفعال نكردن لگ فيكس هست يا مشكل ديگه اي هست!
در ضمن وقتي ميرم تو ريكاوري Reboot system now رو ميزنم با رنگ قرمز مينويسه
(E:failed to mount /data (invalid argument
بعضي موقع ها هم مينويسه:
(E:failed to mount /data (file exists
وقتي wipe data/factory reset رو ميزنم مينويسه
... Wiping data --
...Formating /data
E:format_volume: rfs format failed on /dev/block/mmcblk0p2
... Formating /dbdata
Deleting Meta Data
... Formating /cache
.Data wipe complete

وقتي ميخوام يه كاستوم رام نصب كنم وقتي ميرم توي apply update from sdcard
ميزنه
... Install /sdcard --
(E:short write of /tmp/sideload/package.zip (No space left on device
.Installation aborted

خواهش ميكنم اگه راه حلي به ذهنتون ميرسه كمك كنيد .الان يك ماهه گوشيمو روشن نكردم ! :((((

شما یک رام رسمی 3 فایله با اودین فلش کنید درست میشه.