PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26

biostar
25-11-2011, 21:16
سلام به همگی
چند تا سوال دارم:1.کالیبره کردن باطری یعنی چه و چه جوری انجام میشه؟
2.عوض کردن رام گوشی خیلی درد سر داره یا نه؟آموزش درست و حسابیش چه جوریه چون تو آموزشهایی که دیدم من که مبتدی بودم هیچی نفهمیدم.
3.عوض کردن رام تو پرفورمنس گوشی و میزان شارژ و کم شدن باگها چند درصد موثر هست؟
ممنون میشم نظراتتون رو بهم برسونین.
با تشکر

1) برای افزایش کارایی باتری باید سیکل شارژ کامل رو انجام بدی و برای کالیبره کردن از نرم افزار battery calibration استفاده کن !
2) عوض کردن رام بسیار سادست و کار سختی نیست ، اموزش های فروم موبایلستان و اندروید مناسب هستند
3) بستگی به رامش داره ! برخی رام ها سرعت و برخی زیبایی رو افزایش میدن ، در کل معولا سرعت افزایش پیدا میکنه و پایداری کاهش ، بهترین کاستوم رام هم سیانوژن هست.

fireboy8766
25-11-2011, 21:38
منظور از پایین اومدن پایداری مثلا در سیانوژن چی هست؟ چجور پایداری منظورتون هست؟

malkemid
26-11-2011, 00:18
منظور از پایین اومدن پایداری مثلا در سیانوژن چی هست؟ چجور پایداری منظورتون هست؟

مثلا ممکنه داری کار می کنی یهو فورس کلوز بده...البته اگه درست طبق آموزش نصب کنی واقعا در حد صفر میشه این مشکل

.:PAR3A:.
26-11-2011, 17:47
فکر نمیکنم نحوه نصب رام به بروز مشکل و آنستیبلیتی منجر شه !

SNOW PATROL
26-11-2011, 18:17

بله دوست عزیز درسته اگه عملیات فول وایپ و فرمت قبل ار نصب رام ناقص انجام بشه مخصوصا توی رام های سیانوژن احتمال نا پایداری زیاده
عملا چیزی که خودم دیدم البته گوشی من s2 هست ولی فکر نمیکنم فرقی بکنه

malkemid
26-11-2011, 19:04

اتفاقا خیلی تاثیر گذاره...خصوصا تو رام های کاستم

mehdi30nema
26-11-2011, 20:40
این مسیرو برو بعد تیکشو روی unidic بزار ...
Messaging\Settings\Input mode

من تو SETTING فقط یه INPUT LANGUAGE میبینم که اونم UNICUDE نداره . منظوره شما همینه یا جای دیگه ایی را میگید ؟

MOHAMMAD2010
26-11-2011, 22:21
من تو SETTING فقط یه INPUT LANGUAGE میبینم که اونم UNICUDE نداره . منظوره شما همینه یا جای دیگه ایی را میگید ؟

آره من اشتباه گفتم همون unicode رو بزن درست میشه

mehdi30nema
27-11-2011, 10:55
آره من اشتباه گفتم همون unicode رو بزن درست میشه

راستش من بازم متوجه نشدم کجا باید برم . یعنی برم تو مسج بعد ستینگ یا از همون ستینگ توی منو برم قسمت input language ?

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی

malkemid
27-11-2011, 23:27
بچه ها یه برنامه عکاسی پانوراما پیدا کردم خیلی خوبه برای رام های کاستم...از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pass:

بجای خط چین : and*roidiha

ستاره رو حذف کنید

MOHAMMAD2010
28-11-2011, 15:00
راستش من بازم متوجه نشدم کجا باید برم . یعنی برم تو مسج بعد ستینگ یا از همون ستینگ توی منو برم قسمت input language ?

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی

چشم توضیح میدم
وارد قیمت مسیج شو از اونجا کلید منو گوشی رو بزن بعد وارد setting شو از اونجا از قسمت input mode گزینه unicode رو بزن درست میشه

bright_star
29-11-2011, 11:55
می خواستم بدونم آیا راهی هست که بشه برنامه روی گوشی به صورت گروهی نصب کرد نه اینکه هر برنامه تک ، تک نصب کنیم ؟
برای گوشی آیفون این کار میشه انجام داد. اما برای آندروید نمی دونم چطوری ممنون می شم توضیح بدید ؟

Pedram_mrn
29-11-2011, 20:45
امروز که داشتم با گوشی حرف میزدم متوجه شدم تو مکالمه نویز دارم چون خونه ساکت بود متوجه شدم قبلا توجه نکرده بودم یه صدای وز وز مثل وقتی که گوشیت میخواد زنگ بخوره اگه نزدیک اسپیکر باشه یه نویزی میندازه تقریبا مثل همون تو کل مدت مکالمه این وز وز رو مخم بود... دوستان شما هم این نویز رو دارید؟

MOHAMMAD2010
29-11-2011, 20:53
امروز که داشتم با گوشی حرف میزدم متوجه شدم تو مکالمه نویز دارم چون خونه ساکت بود متوجه شدم قبلا توجه نکرده بودم یه صدای وز وز مثل وقتی که گوشیت میخواد زنگ بخوره اگه نزدیک اسپیکر باشه یه نویزی میندازه تقریبا مثل همون تو کل مدت مکالمه این وز وز رو مخم بود... دوستان شما هم این نویز رو دارید؟

آره منم دارم البته خفیفه
تا اونجایی که من تحقیق کردم کلا گالکسی این مشکلو داره و اگه همه دقت کنن میشنون این صدا رو

yoosef_st
02-12-2011, 15:58
آهای ملت همیشه در صحنه!
بیاین کمک.
یک عدد Galaxy S توی خیابون پیدا کردیم که LCDش قشنگ شکسته مرخص!
روی سیمکارتش هم پین داره، در نتیجه نمیشه ازش استفاده کرد.
اما مثل اینکه گوشی همینجوری روشن میشه. یعنی پاور رو که نگه میدارم یه دینگ دینگی میکنه.
به فکرم رسید شاید روشنش کنم وصلش کنم به PC با kies بشه کانتکتهاش رو ببینم به طرف زنگ بزنم بیاد اما وصل کردم به PC نشناختش.
نظر بدین.
نمیخوام تا صاحبش رو پیدا نکردم خرجی واسش بکنم.
خودش بیاد درستش کنه.
همین که میخوام بهش برگردونمش خیلی هم خوبم :) :دی

Amir Varasteh
02-12-2011, 17:38
[/COLOR]
آهای ملت همیشه در صحنه!
بیاین کمک.
اما مثل اینکه گوشی همینجوری روشن میشه. یعنی پاور رو که نگه میدارم یه دینگ دینگی میکنه.
به فکرم رسید شاید روشنش کنم وصلش کنم به PC با kies بشه کانتکتهاش رو ببینم به طرف زنگ بزنم بیاد اما وصل کردم به PC نشناختش.
نظر بدین.
خودش بیاد درستش کنه.

گوشی منه گم شده بود.

vahidhgh
03-12-2011, 13:25
آهای ملت همیشه در صحنه!
بیاین کمک.
نظر بدین.
خودش بیاد درستش کنه.

اگه مشکی هستش ماله منه
سوار موتور بودم از دستم افتاد

PersiAndroid
03-12-2011, 14:51
ﺍﮔﻪ ﺭﻭﺷﻦ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﻪ ﺳﯿﻢ ﮐﺎﺭﺕ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺬﺍﺭﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺑﺸﻪ ﺑﺎﺩﮐﻤﻩ ﻫﻮﻡ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ
ﺍﮔﻩ ﻫﻢ ﻧﺸﺪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻥ ﻫﻤﻮﻥ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ
ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﺪ ﺭﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﺪ
ﯾﻌﻨﯽ ﻭﺻﻠﺶ ﮐﻨﯿﻦ ﺑﻪ pc
ﻧﻬﺎﯾﺘﺎ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﯾﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ هست

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

yoosef_st
03-12-2011, 19:59
خب به PC وصل کردم نشد کاری باهاش کرد.
باید کاری باهاش بکنم که تو Kies بشناستش؟
اونایی هم که میگن مال ماست، مشخصات بدین اگه درست باشه تحویلتون میدم.
مثلا میتونین پین کد سیم رو توی پ.خ بگین اگه درست بود مال شما.

oranoos_59
06-12-2011, 17:24
سلام دوستان من قصد دارم این گوشی را بخرم میشه بگید کیفیت فیلم ش چظور هست در حد C7 میرسه عکسش چطور ؟
و آیا آپدیتش راحت هست؟

Pedram_mrn
06-12-2011, 17:54
سلام دوستان من قصد دارم این گوشی را بخرم میشه بگید کیفیت فیلم ش چظور هست در حد C7 میرسه عکسش چطور ؟
و آیا آپدیتش راحت هست؟

اگه منظورت فیلم برداریه باید بگم عالیه c7 باید بره بوق بزنه
720P و 30فریم
عکاسیش هم خوبه

آپدیت هم زیاد سخت نیست آموزش هاش هست

اگه کیفیت فیلم برداری برات مهمه میتونی آرک هم در نظر بگیری دوربینش قوی تره

PersiAndroid
06-12-2011, 23:24
ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﻋﮑﺲ ﺍﺯ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺗﻮ ﺗﺎﭘﯿﮏ Android CameraPhones ﻫﺴﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺑﺮﯾﺪ ببینید

A/|\IR
06-12-2011, 23:48
خسته نباشید دوستان
من میخوام یه i9000 از دوستم بگیرم 3 ماهه گرفته 350 میارزه؟؟!
این گوشی تا تا اندرویدچند اپدیت میشه؟؟؟
و اینکه به چه چیزهایی باید توجه کنم؟؟؟ مگه ه ک کردمش از این نظر مشکلی نداره که؟؟؟
ممنون

PersiAndroid
07-12-2011, 00:04
ﺣﺪﻭﺩ ﺳﯿﺼﺪ ﺍﮔﻪ ﺗﻤﯿﺰ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻌﻘﻮﻝ ﺗﺮﻩ
ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 4 ﺭﻭ ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ ﺩﻭﻟﻮﭘﺮ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﺵ ﭘﻮﺭﺕ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﺮﺍﺵ ﺭﺳﻤﯽ ﻫﻢ ﺑﺪﻩ
ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﻣﻨﻈﻮﺭﺷﻮﻥ ﺭﻭﺕ ﻫﺴﺖ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ
ﻧﮑﺎﺕ ﻗﺒﻝ ﺍﺯ ﺧﺮﯾﺪ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﮔﻮﺷﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﻭﻡ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻃﺮﻑ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻫﺴﺖ.
ﭼﻮﻥ ﮔﻮﺷﯽ ﺁﮎ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﺨﺮﯼ ﮐﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﭼﮏ ﮐﻨﯽ.
ﻭﻟﯽ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻫﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﺎﭺ ﻭ ﺻﻔﺤﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ ﯾﺎ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻭ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﻫﻢ ﮐﻪ ﮐﻠﯿﺸﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﺴﺖ ﮔﻮﺷﯽ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺧﺮﯾﺪﻥ...

A/|\IR
07-12-2011, 10:26
تو کارتون گوشی چه چیزایی باید باشه؟ و باطریش چجوریه؟(شارج چقد نگه میداره؟)

h!tman
07-12-2011, 10:29
تو کارتون گوشی چه چیزایی باید باشه؟ و باطریش چجوریه؟(شارج چقد نگه میداره؟)

شما صفحه نمایشش رو بپا! خط و خش نداشته باشه گوشی! پیکسل سوخته نداشته باشه
همه اسپیکر هاش سالم باشن!
در مورد کارتون زیاد سخت نگیرید! هندز فری - یو اس بی- شارژر نو همین چیزای معمولی که همه گوشی ها دارند
باطریشم با آپدیت 2.3.5 تا 3روز هم نگه میداره

Pedram_mrn
08-12-2011, 19:04
بچه ها نمیدونم چرا این چند وقته چلفتی شدم هی گوشیم از دستم میوفته:31:
وقتی ام میخوره زمین گاردش درمیاد تا حالا صدمه ندیده ولی میترسم دفعه ی بعدی یه طوریش شه
یه محافظ حسابی نیست براش که به جز پشتش قسمت جلوشم محافظت کنه(یعنی گوشی بینش قرار بگیره) و وقتی میخوره زمین درنیاد؟(اگه عکسشو هم بذارید ممنون میشم)

یه برنامه هم اگه معرفی کنید که وقتی به GPRS وصل میشم به یه سری از برنامه ها که میخوام اجازه نده وصل شن به نت(الان از Droidwall استفاده میکنم زیاد جالب نیس)

ممنون

جادوگر جوان
08-12-2011, 20:29
دوستان چطوری باید شماره های سیو شده رو سیم کارت رو روی گوشی بریزم؟

جادوگر جوان
08-12-2011, 20:46
کسی نیست کمکم کنه؟

Pedram_mrn
08-12-2011, 22:07
دوستان چطوری باید شماره های سیو شده رو سیم کارت رو روی گوشی بریزم؟

برو تو Contacts بعد Options رو بزن نوشته Import\Export تاچ کن اولی رو بزن

موفق باشی

ghafari3
09-12-2011, 18:28
بچه ها نمیدونم چرا این چند وقته چلفتی شدم هی گوشیم از دستم میوفته:31:
وقتی ام میخوره زمین گاردش درمیاد تا حالا صدمه ندیده ولی میترسم دفعه ی بعدی یه طوریش شه
یه محافظ حسابی نیست براش که به جز پشتش قسمت جلوشم محافظت کنه(یعنی گوشی بینش قرار بگیره) و وقتی میخوره زمین درنیاد؟(اگه عکسشو هم بذارید ممنون میشم)

یه برنامه هم اگه معرفی کنید که وقتی به GPRS وصل میشم به یه سری از برنامه ها که میخوام اجازه نده وصل شن به نت(الان از Droidwall استفاده میکنم زیاد جالب نیس)

ممنون

سلام.

کیف لپ تاپی تهیه کنید.

قیمت نوع خوبش حدوداً 20 تا 30 تومان هست

چند دفعه گوشی از دستم افتاده ولی خوب هیچ اتفاق نیفتاده. این کیفهایی که همراهش میدن به درد نمیخوره. کیف باید روی گوشی ثابت باشه

a.g g.a
10-12-2011, 15:04
سلا من هم این گوشی رو گرفتم
شنیدم میشه فلش بهش وصل کرد چه طور هیچ سیمی روش نبود
جی پی اسش رو چه طور راه بندازم نقشه هاشو از کجا بگیرم?
اگه میشه یه سایت برای دانلود نرم افزار و بازی براش بگید.
من هنوز پلااتیکی برای روی مانیتورش نگرفتم گرفتنش نیازه?یا روش خط نمی افته?

malkemid
10-12-2011, 16:09
سلا من هم این گوشی رو گرفتم
شنیدم میشه فلش بهش وصل کرد چه طور هیچ سیمی روش نبود
جی پی اسش رو چه طور راه بندازم نقشه هاشو از کجا بگیرم?
اگه میشه یه سایت برای دانلود نرم افزار و بازی براش بگید.
من هنوز پلااتیکی برای روی مانیتورش نگرفتم گرفتنش نیازه?یا روش خط نمی افته?

فلاش واسه عکاسی؟ من نشنیدم تا حالا...

تو سایت موبایلستان یا اندروید.ir برنامه و بازی و نقشه ها هست

من خودم هیچی روش ننداختم...صفحش ضد خشه(واقعیه!) مشکلی پیش نمیاد...حیفه روش بیای برچسب بندازی از لذتش کم میشه :دی

a.g g.a
10-12-2011, 16:58
فلاش واسه عکاسی؟ من نشنیدم تا حالا...

تو سایت موبایلستان یا اندروید.ir برنامه و بازی و نقشه ها هست

من خودم هیچی روش ننداختم...صفحش ضد خشه(واقعیه!) مشکلی پیش نمیاد...حیفه روش بیای برچسب بندازی از لذتش کم میشه :دی
از راهنماییتون متشکرم
نه فلش مموری
راستیویک سوال دیگه سرعت حافطه داخلی گوشی بیشتره یا کارت میکرو اس-دی?

PersiAndroid
10-12-2011, 17:59
ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﻣﻨﻈﻮﺭﺵ ﻓﻠﺶ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﯾﻪ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭﯼ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺁ~ﺩﯾﺖ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ۴ ﻣﻤﮑﻦ ﺑﺸﻪ
ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻫﻢ ﺑﺨﺶ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﻗﻮﯼ ﺍﯼ ﺩﺍﺭﻩ
ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺍﺯ ﻫﻤﯿﻦ ﻓﺮﻭﻡ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎ ﻭ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎﯼ ﻻﺯﻣﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﯾﻦ

starless_90
10-12-2011, 23:09
آخرش قرار شد آندروید 4 برای i9000 بیاد یانه؟اولش گفتن نمیاد که؟!حالا قراره بیاد یا نه؟تاریخی چیزی هست یا باید منتظر نسخه های غیر رسمی بود؟

h!tman
10-12-2011, 23:19
حتما میاد ولی نه رسمی!
دولاپر ها مثل گرگ منتظر سورسند

جادوگر جوان
10-12-2011, 23:42
دوستان چطوری gprs رو براش فعال کنم
از همراه اول هم ردیفه یعنی فعاله جی پی ار اس سیم کارت
ولی گوشی میگه تنظیم نیست

biostar
11-12-2011, 00:12
آخرش قرار شد آندروید 4 برای i9000 بیاد یانه؟اولش گفتن نمیاد که؟!حالا قراره بیاد یا نه؟تاریخی چیزی هست یا باید منتظر نسخه های غیر رسمی بود؟

رسمی هم شاید بیاد ، خود سامسونگ هنوز تایید نکرده ، اما در اولویت های سامسونگ نیست و اگر قرار باشه به صورت رسمی بیاد حالا حالاها نمیاد

جادوگر جوان
11-12-2011, 00:43
کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟

starless_90
11-12-2011, 10:48
کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟
وقتی کلید قفل رو نگه دارید منویی میاد که باهاش گوشی رو خاموش میکنید تو اون منو data network mode باید اکتیو باشه من قبلا با اکتیو بودن اون از اینترنت استفاده میکردم.

جادوگر جوان
11-12-2011, 14:46
وقتی کلید قفل رو نگه دارید منویی میاد که باهاش گوشی رو خاموش میکنید تو اون منو data network mode باید اکتیو باشه من قبلا با اکتیو بودن اون از اینترنت استفاده میکردم.

فعاله
تا وارد قسمت مرورگر اينترنت ميشم يهو ميگه تنظيم نيست اينترنت

starless_90
11-12-2011, 15:33
فعاله
تا وارد قسمت مرورگر اينترنت ميشم يهو ميگه تنظيم نيست اينترنت
توی مسیرsetting_wireless and network_mobile network
باید access point تعریف شده باشه و use pocket data هم تیک داشته باشه.
برای من access point به نام mci-gprs تعریف شده و با اون وصل میشدم.البته قبلا تو سایت برای استفاده از gprs ثبت نام کرده بودم.من واقعا چیز بیشتری نمیدونم اگه درست نشد باید بقیه دوستان کمک کنن.:11:

جادوگر جوان
11-12-2011, 20:16
مرسی
میگم کسی میدونه نقشه های مپ جی پی اس رو از کجا باید گیر بیارم؟

biostar
12-12-2011, 14:02
مرسی

بستگی داره از چه نرم افزاری استفاده کنی ! بهترینش از نظر من Ndrive سامسونگ هست که وقتی نرم افزار نصب میشه خودش دانلود میکنه ، حدود 80 مگ و اینا !

PersiAndroid
12-12-2011, 14:25
مرسی

اين دوتا هم هستن كه خوبن :

MusicManiac
13-12-2011, 00:25
شرمنده به خاطر آف تاپیک. نمیدونستم سوالم رو باید کجا بپرسم!
موبایلستان از صبح برای من باز نمیشه.میخواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارند یا نه؟

malkemid
13-12-2011, 02:53
شرمنده به خاطر آف تاپیک. نمیدونستم سوالم رو باید کجا بپرسم!
موبایلستان از صبح برای من باز نمیشه.میخواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارند یا نه؟

آره ترکیده کلا !

E.T 2010
16-12-2011, 19:50
سلام من تو gsm.ir خوندم که این گوشی gps رایگان نداره آیا درسته ؟

biostar
17-12-2011, 11:49
سلام من تو gsm.ir خوندم که این گوشی gps رایگان نداره آیا درسته ؟

ها ؟ اون برای خارجی هاست :31: تازه یک سری خدمات Navigation هست که پولیه نه GPS ، که به درد ما ایرانیا نمیخوره
در ایران از برنامه های gps offline مثل maverik و ndrive استفاده میشه چون نه اینترنت درستی داریم و نه اپراتور درست !!!

fingulii
17-12-2011, 12:15
سلام دوستان
یکی از دوستای ما galaxy s plus داره...(i9000) تا مسیج واسش میاد یا سند میکنه سریع پاک میشه...کسی میدونه چکار کنه؟

PersiAndroid
17-12-2011, 12:19
شاید مربوط میشه به تنظیمات پیام و قسمت storage شاید تیک delete old messages زده باشه و تعدادش رو روی حداقل گذاشتن...

starless_90
17-12-2011, 23:55
آقا من یه مشکلی دارم میخوام بدونم برا بقیه هم هسست یا نه.
وقتی گوشیم رو شارژ میکنم و قبلش گوشی خاموش بوده شارژ حدود سه روز دوام میاره ولی بعد از دو یا سه بار شارژ شدن بدون خاموش کردن گوشی یه روز هم شارژ دوام نمیاره.در ضمن من مبتدی نیستم و چند ماهی هست که گوشی ام رو دارم اتفاقی که میوفته حتی با advanced task killer هم که کار میکنم و توی application>running services در قسمت setting هم که میرم و همه ی برنامه ها رو میبندم ولی بازهم میزان رمی که میکشه در این حالت در running services حدودا 145 مگا بایت هست و در تسک کیلر میزنه فقط 152 مگابایت حافظه ی رم خالی هست.میخواستم بدونم چون من همون اول با ورژن 2.3.3 بود که گوشی رو خریدم ممکنه مثلا این ورژن خوب نصب نشده و یا مشکلی در این رابطه وجود داشته باشه؟چون واقعا بدون هیچ علتی و باز بودن برنامه ای از شب تا صبح حدودا 40 در صد باطری خالی میشه و حتی در سرویس های باز هم برنامه و سرویسی باز نیست.میتونین راهنمایی ام کنین؟

PersiAndroid
18-12-2011, 08:11
ﺧﺐ ﺁ~ﺩﯾﺖ ﮐﻦ ﺑﻪ ۲.۳.۵ ﻓﺎﺭﺳﯽ ۲.۳.۳ ﻣﺼﺮﻓﺶ ﺑﺎﻻﺳﺖ

starless_90
18-12-2011, 13:47
ﺧﺐ ﺁ~ﺩﯾﺖ ﮐﻦ ﺑﻪ ۲.۳.۵ ﻓﺎﺭﺳﯽ ۲.۳.۳ ﻣﺼﺮﻓﺶ ﺑﺎﻻﺳﺖ
من از فارسی استفاده نمیکنم مگر در پیام رسانی.
مشکل اینه که وقتی گوشی روشن میمونه چند روز و شارژش میکنم بی خودی رم مشغوله و همه ی برنامه ها و نرم افزار ها هم بسته هستن یعنی یه جورایی خودش هی بیشتر از رم استفاده میکنه.
برای آپدیت کردن چکار باید بکنم؟کیبورد فارسی داره؟مصرفش چه جوریاس؟

PersiAndroid
18-12-2011, 14:32
به هر شکل یک مقداری از رم رو گوشی استفاده می کنه
علاوه بر اینکه یه مقدار برای حافظه ی گرافیکی کم میشه
بعد ار بوت شدن یه مقدار رو سیستم عامل برای استفاده های خودش پر می کنه مث رابط کاربری و برنامه های اصلی که واسه کار کردن os لازمه مثلا این رم گوشیه خودمه (جی اس 2) در حالی که برنامه هارو هم بستم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی به نظر من به آخرین ورژن آپدیت کن

starless_90
18-12-2011, 15:18
بعد ار بوت شدن یه مقدار رو سیستم عامل برای استفاده های خودش پر می کنه مث رابط کاربری و برنامه های اصلی که واسه کار کردن os لازمه مثلا این رم گوشیه خودمه (جی اس 2) در حالی که برنامه هارو هم بستم :

خب مشکل اینه هرچی بیشتر گوشی روشن میمونه این میزان رمه رو بیشتر میکشه.یعنی در حالت عادی و بستن برنامه ها اگه ابتدای روشن شدن گوشی 130 مگابایت رو استفاده میکنه پس از خدود چهار روز 185 مگ مصرف هست وقتی برنامه ها رو میبندی.

yoosef_st
18-12-2011, 15:32

شما رو گوشیت همیشه Edge فعاله؟
توی این حالت که Edge فعال باشه گوشیت چند ساعت کار میکنه تا باطری تموم شه؟

PersiAndroid
18-12-2011, 15:37
آره بسته gprs دارم تقریبا دو روز و نیم با برایتنس 75

starless_90
18-12-2011, 15:39
مشکل اینه که هرچی بیشتر از روشن شدن گوشی میگذره و تعداد شارژ بیشتر میشه میزان رم که توسط سیستم عامل میکشه بیشتر و شارژ کمتر و کمتر میشه تا جایی که یه روز هم دوام نمیاره و خاموش میشه.بعد از روشن شدن دوباره و شارژ شدن سیکل بالا دوباره تکرار میشه.

yoosef_st
18-12-2011, 18:47
آره بسته gprs دارم تقریبا دو روز و نیم با برایتنس 75
من GS2 دارم یک ماه اول بسته رویایی همراه اول فعال کرده بودم با EDGE یه وب گردی مثلا نیم ساعته میکردم بالای 15% از شارژم کم میشد.
یعنی این هم به رام ربط داره؟
شما رامت چیه؟

malkemid
18-12-2011, 19:54
من GS2 دارم یک ماه اول بسته رویایی همراه اول فعال کرده بودم با EDGE یه وب گردی مثلا نیم ساعته میکردم بالای 15% از شارژم کم میشد.
یعنی این هم به رام ربط داره؟
شما رامت چیه؟

بله اینم به رام بستگی داره...

PersiAndroid
18-12-2011, 20:19
من رامم batista foxhound 2.8 مودمش xxki1 که مصرف خوبی داره و کرنلش هم abyss plus

vahidhgh
18-12-2011, 21:23
بر و بچه ها
راهی پیدا نکردین فلش پلیر نصب و اجرا بشه
من 10 و 11 رو نصب کردم ولی بی فایده است

rouzbeh_ziafati
22-12-2011, 09:44
می خوام یه هندزفری خوب برای گوشی گلکسی اس ام بخرم ، سیم دار چیز قابلی پیدا نکردم بدون سیم یه سوال برام پیش اومده اونم در مورد شارژ گوشی هست ، اینا چون از بلوتوث استفاده می کنند شارژ گوشی رو چند درصد مصرف می کنند؟

M@hdi-B
23-12-2011, 16:07

a.g g.a
23-12-2011, 16:08
سلام
میشه درایور این گوشی رو برای دانلود بذارید? من هر کار کردم کامپیوترم مودمشو نشناخت;
برای رفتن به اینترنت با کامپیوتر با مودم گوشی,چه حالتی رو باید انتخاب کرد?(مس سترونگ,سامسونگ کیس یا...)
با تشکر

saeed_136915
24-12-2011, 21:32
سلام دوستان میشه روی گوشی Galaxy i9000 سیستم عامل دیگه ای غیر از آندروید نصب کرد؟؟؟ مثل HTC HD2 که میشه هم روش ویندوز موبایل هم آندروید هم ویندوز فون و هم لینوکس نصب کرد

h!tman
24-12-2011, 21:58
نخیر نمیشه!:دی
مخصوصا وین و اینا!

biostar
24-12-2011, 22:28
سلام دوستان میشه روی گوشی Galaxy i9000 سیستم عامل دیگه ای غیر از آندروید نصب کرد؟؟؟ مثل HTC HD2 که میشه هم روش ویندوز موبایل هم آندروید هم ویندوز فون و هم لینوکس نصب کرد

اوبونتو نصب میشه ولی کار نمیکنه ! کلا خیلی داغون میاد بالا ، به انتحانش اصلا نمی ارزه
ویندوز اوپن سورس نیست و اون که هرگز نمیشه !

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

وقتی CM9 بیاد ، یک عدد انگشت شصت به سمت سامسونگ دراز خواهیم کرد !!!! البته شصت فیسبوکی :31:
معمولا با وجود سیانوژن کسی از رام رسمی با تاچ ویز خسته کنندش استفاده نمیکنه

h!tman
24-12-2011, 22:34
MiUi رو ول کنیم رسمی بزنیم؟:دی

starless_90
24-12-2011, 23:22
دلیل قانع کننده ای برای آپدیت نبود.نمیدونم ولی واقعا مسخره و مضحکه که حتی به 4 آپدیت نکردن در حالیکه سخت افزار این گوشی کاملا جوابگو هست....چی بگم سامیه دیگه!!!همیشه همینجوری ساپورت نرم افزاریش!!!

h!tman
24-12-2011, 23:24
دلیل قانع کننده ای برای آپدیت نبود.نمیدونم ولی واقعا مسخره و مضحکه که حتی به 4 آپدیت نکردن در حالیکه سخت افزار این گوشی کاملا جوابگو هست....چی بگم سامیه دیگه!!!همیشه همینجوری ساپورت نرم افزاریش!!!

سامی کی ساپورتش بد بوده؟
الان گلکسی اس2 داره توی ساپورت از موتورولا جلو میزنه

starless_90
25-12-2011, 05:29
سامی کی ساپورتش بد بوده؟
غزیزم ساپورت کلی رو در نظر بگیریم هیچگاه ساپورت خوبی نداشته اون از ویندوز فوونش که ساپورت خوبی نداشت(امنیا)اینم از گالاکسی اس و گالاکسی تب که آپدیت جدید رو نمیگیره.
گالاکسی اس 2 هم با آندو 2.3 عرضه شده میشه به اولین آپدیت هم دسترسی نداشته باشه؟به نطرم اینکه گوشیش رو حتی یکسال و خورده ای هم ساپورت نرم افزاری نمیکنه و یه جورایی جواب هایی دور از منطق میده درست نیست.

25-12-2011, 08:56
سامی کی ساپورتش بد بوده؟

رضا چونه نزن دیگه ، با این گندی که سر GT و GS زد همه از ساپورت سامی شاکی شدن... 1 سال اول که میخواد فروش داشته باشه روزی 500 تا رام میده که همه فکر کنن چه خبره ، بعدش که محصول بعدیش اومد ، اصلا به خودش زحمتی نمیده و آدمم حسابش نمیکنه :دی

hompoil
25-12-2011, 10:48
من این گوشیو تازه خریدم تو صفحه اش یه لکه ی گرد هست گوشیم ایراد داره؟ البته بعضی موقع دیده میشه ؟؟؟

h!tman
25-12-2011, 10:52
غزیزم ساپورت کلی رو در نظر بگیریم هیچگاه ساپورت خوبی نداشته اون از ویندوز فوونش که ساپورت خوبی نداشت(امنیا)اینم از گالاکسی اس و گالاکسی تب که آپدیت جدید رو نمیگیره.
گالاکسی اس 2 هم با آندو 2.3 عرضه شده میشه به اولین آپدیت هم دسترسی نداشته باشه؟به نطرم اینکه گوشیش رو حتی یکسال و خورده ای هم ساپورت نرم افزاری نمیکنه و یه جورایی جواب هایی دور از منطق میده درست نیست.
جواب هاش بله!
ولی سامسونگ دیوانه نیست که بیاد به خاطر یک آپدیت زود هنگام فروش محصولات جدیدشو بیاره پایین
بله برای ما ایرانیا زوره خیلیم زوره! ولی برای کسی که تو جریان تکنولوژی باشه داره زور میزنه میگه برو محصول جدیدمو بخر:دی!
ولی 1.5سال تمام هر چی آپدیت بود سریعترین رو برای گوشی هاش داد!
این کار رو هیچ شرکتی نمیکنه

peyman_nn
25-12-2011, 11:37
سلام
ایا امکانش هست کانالهای ایران رو سامسونگ گالاکسی ببینیم ؟
از طریق نرم افزاری چیزی
ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم

PersiAndroid
25-12-2011, 12:00
به نظر من درسته که در مورد آپدیت gs,gt دور از انتظار بود که سامی آپدیت نده
اما واقعا بی انصافیه که بخوایم موضوع رو ربط بدیم به سالهای قبل و امنیا و غیره
سامی تو سری گلکسی خیلی خوب آپدیت داد و از هر برندی ساپورتش بهتر بود حتی خود گوگل
و با سری گالکسی یه انقلابی تو اندروید و تکنلوژی ایجاد کرد شما هم از لحاظ سخت افزار و هم نرم افزار سامی رو با سایر برند ها مقایسه کنید
الجی که سری اپتیموس رو اصلا ساپورت خوبی نکرد و سونی هم سر آپدیت گوشی x10 و وبقیه سری اکسپریا که اکثرا در بدو ورود 1.6 داشتن خیلی اذیت کرد و از لحاظ سخت افزاری هم یکسالی عقب بود البته من تلاشش رو برای آپدیت سری اکسپریا تحسین می کنم که البته اونم بر می گرده به سخت افزار و کانفیگ یکسان در همه ی مدل های این سری
یعنی کافیه که ics رو برای یه سخت افزار هماهنگ کنه و همین برای همه گوشی هاش کافیه
در مورد htc هم که تقریبا در مورد سری سنسیشن از لحاظ سخت افزار عقب موند و در مورد نرم افزار درسته که از الجی و سونی بهتر عمل کرد اما به پای سامی نرسید. من میخوام بگم سامی با سخت افزارش فروش خیلی بالایی داشت و با اپدیت های زیادش خیلی دولوپر هارو برای دادن کاستوم رام ها تشویق کرد و حتی با گذاشتن جایزه های مختلف دولوپر ها رو تشویق کرد و نهایتا باعث شد همین دولوپر ها به استخدام خودش در بیان و به طور کلی سامی به نظر من از این لحاظ از سایر برند ها بهتر بوده

25-12-2011, 12:13
جواب هاش بله!
ولی سامسونگ دیوانه نیست که بیاد به خاطر یک آپدیت زود هنگام فروش محصولات جدیدشو بیاره پایین
بله برای ما ایرانیا زوره خیلیم زوره! ولی برای کسی که تو جریان تکنولوژی باشه داره زور میزنه میگه برو محصول جدیدمو بخر:دی!
ولی 1.5سال تمام هر چی آپدیت بود سریعترین رو برای گوشی هاش داد!
این کار رو هیچ شرکتی نمیکنه

سامسونگ طمع کرد... حداقل میبایست GT و GS رو 1 سال دیگه ساپورت میکرد... در این حد طمع واقعا ناامید کنندست...
اپل واسه 3GS هنوز داره آپدیت میده... اما سامی GS رو بیخیال شد ...

h!tman
25-12-2011, 13:09
اپل تک محصولیه!:دی این که 3GS رو ساپورت میکنه خوب نکنه که باید بره بمیره!:دی
شرکت ها به فکر پولشونن نه من و تو!:دی
ولی هنوزم رو حرفم هستم بهترین ساپورت رو سامی داره

PersiAndroid
25-12-2011, 13:43
حالا من خودم زنگ میزنم به رئیس سامی بینم چه کار میتونم براتون بکنم شاید راضیش کردم آپدیت بده
hitman تو که سر حرفتی مارو هم یه لایک میزدی :31:

h!tman
25-12-2011, 13:53
حالا من خودم زنگ میزنم به رئیس سامی بینم چه کار میتونم براتون بکنم شاید راضیش کردم آپدیت بده
hitman تو که سر حرفتی مارو هم یه لایک میزدی :31:
'
گفتم اون لایک شبیه نشون دادن شصته!:دی زشته!: ))

25-12-2011, 16:24
اپل تک محصولیه!:دی این که 3GS رو ساپورت میکنه خوب نکنه که باید بره بمیره!:دی
شرکت ها به فکر پولشونن نه من و تو!:دی
ولی هنوزم رو حرفم هستم بهترین ساپورت رو سامی داره

یعنی تو میگی اینکه مشتری رو به چیز حساب نکنه کاملا منطقیه و مشکلی نداره؟؟؟ جلالخالق :دی سونی به مشتریاش احترام گذاشت ، از مینی 250 تومنی تا آرک آس 550 تومنی رو آپدیت میده... ولی سامی ، فقط 2 تا گوشی :13: یا مثلا موتو... این همه دوال کور گرون داده ، برگشته گفته فعلا جز برای بایونیک و ریزر برنامه ای نداریم :18:

h!tman
25-12-2011, 18:19
یعنی تو میگی اینکه مشتری رو به چیز حساب نکنه کاملا منطقیه و مشکلی نداره؟؟؟ جلالخالق :دی سونی به مشتریاش احترام گذاشت ، از مینی 250 تومنی تا آرک آس 550 تومنی رو آپدیت میده... ولی سامی ، فقط 2 تا گوشی :13: یا مثلا موتو... این همه دوال کور گرون داده ، برگشته گفته فعلا جز برای بایونیک و ریزر برنامه ای نداریم :18:
برادر من برای همشون آپدیت میده! چرا جو میدی؟:دی
زمان آپدیتش کوتاه کرده! چون دوال کور ها اومدن
ولی تا زمانی که s بود که آپدیتش عین نکسوز گوگل بود!:دی یا همین Ace آشغالی یا امثالهم!:دی

REZAt1980
25-12-2011, 18:37
به نظرتون من باطری ام مشکل داره؟

روشنایی صفحه اما معمولا تا نیمه هست.
EDGE همشه روشنه.
پلی کردن موسیقی و ویدیو شاید کمتر از 15 دقیق باشه.
روزی ده تا زنگ یکی دو دقیقه ای هم دارم.
سمس بازی هم در حد کمیه.

معمولا از صبح که از شارژ در میارم، تا آخر شب، حدود 10 درصد شارژ باقی میمونه.

این طبیعیه؟
رامم هم، 2.3.5 هست.

PersiAndroid
25-12-2011, 18:56
پارسا من جای سامی ازت عذر خواهی می کنم... :31:

biostar
25-12-2011, 20:06
به نظرتون من باطری ام مشکل داره؟

روشنایی صفحه اما معمولا تا نیمه هست.
EDGE همشه روشنه.
پلی کردن موسیقی و ویدیو شاید کمتر از 15 دقیق باشه.
روزی ده تا زنگ یکی دو دقیقه ای هم دارم.
سمس بازی هم در حد کمیه.

معمولا از صبح که از شارژ در میارم، تا آخر شب، حدود 10 درصد شارژ باقی میمونه.

این طبیعیه؟
رامم هم، 2.3.5 هست.

بله مشکل داری ، معمولا برای این استفاده باید حدود 2 روزی جواب بده
باتری رو کالیبره کن
ولی اگر edge رو داری مدام استفاده میکنی ، خب طبیعی هست میزان شارژی که بهت میده

biostar
25-12-2011, 20:14
اینقدر دعوا نکنید ، خودم رام رسمی رو میدم بیرون :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخدایی من نمیدونم این تاچ ویز چیه سامسونگ بهش چسبیده !
واقعا اگه میخواست اندروید 4 رو با همین تاچ ویز بده، همون بهتر که نده :دی

M@hdi-B
25-12-2011, 20:44
اتفاقا همین تاچ ویز رو بهونه کرده واسه آپ نکردن گلکسی

آپدیتی که برای نکسوز اس اومده مثه اینکه تاچ ویز نداره

PersiAndroid
25-12-2011, 21:31
ﺍﺻﻼ ﮔﻮﺷﯽ ﮔﻮﮔﻞ ﮐﻼ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺧﺎﻟﺺ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻪ ﻧﮑﺴﻮﺯ ﻭﺍﻥ ﻧﻪ ﻧﮑﺴﻮﺯ ﺍﺱ ﻫﯿﭽﮑﺪﻭﻡ ﻻﻧﭽﺮ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺁ~ﺩﯾﺖ ﺁﻟﻔﺎﯼ ﺟﯽ ﺍﺱ ﺩﻭ ﺁﯾﺲ ﮐﺮﯾﻢ ﻭ ﺗﺎﭺ ﻭﯾﺰ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺸﮑﻞ ﺟﯽ ﺍﺱ ﻭ ﺭﻡ ~ﺍﯾﯿﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻦ ﮐﻢ ﻣﯿﺎﺭﻩ ﺣﺎﻻ ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺍﯾﻦ ﭼﻘﺪ ﺻﺤﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺷﺪ ﻣﯽ‌ﺩﺍﺩﻥ

shahabprince
25-12-2011, 22:05
چه قدر خوب شد گلکسی s نگرفتما
و گرنه الان باید تو سرم میزدم
خیلی عجیبه سونی اریکسون واسه گوشیهای ضعیفش هم آندروید 4 رو داره میده بیرون ولی سامسونگ....
نمیدونم والا. الله اعلم

M@hdi-B
25-12-2011, 22:24
شما همین الانم می تونید آندروئید 4 بریزید رو گلکسی

سونی اریکسون تا بیاد آپدیت بده بیست تا رام کوک شده واسه گلکسی میاد

حالا مثلا 2.3.3 یا 2.3.5 رسمیه سامسونگ رو کی می ریزه رو گوشیش؟(خیلی کم هستن کسانی که رام رسمی بریزن رو گوشیشون) همه دنبال کاستوم رام هستن

h!tman
25-12-2011, 22:41
من به شخصه میوی رو ترجیح میدم:دی

MusicManiac
25-12-2011, 22:57
من به شخصه میوی رو ترجیح میدم:دی
می تو! :31:

malkemid
26-12-2011, 00:21
می تو! :31:

می سه !! :دی

حالا مثلا 2.3.3 یا 2.3.5 رسمیه سامسونگ رو کی می ریزه رو گوشیش؟(خیلی کم هستن کسانی که رام رسمی بریزن رو گوشیشون) همه دنبال کاستوم رام هستن

آخه مشکل اینه که وقتی سورس کد اصلی وجود نداشته باشه...کاستم رام ها هم دچار مشکل می شن دیگه...هم از نظر زمانی و هم کیفیت...

البته بعضیها هم میگن تیم سیانوژن میاد همه چی رو از اول می نویسه...ولی به نظرم اینجوریا هم نیست که دیگه اصلا از سورس استفاده نکنن...

starless_90
26-12-2011, 11:12
سلام
من رام رسمی روی گوشی ام هست اتفاقا.2.3.3
رفتم یه جا پیش یه مغازه دار که رام کوک شده ای کاستوم خوبی چیزی برام بریزه اینقدر گفت مشکل پیش اومد گردن خودت و .... که پشیمون شدم.البته خودم یه کارایی با گوشیم میکنم اما راستش هنوز جرات اونکه برم طرف کاستوم رام ندارم.میگن که نمیدونم گوشی احتمال بالا نیومدن داره و بوت گوشی می پره و....
اگه همگی از کاستوم رام استفاده میکنین میشه بگید چه جوری باید یه کاستوم رو استفاده کنم و کار سختی هست یا نه.واینکه از لحاظ کار کردن با اون چه جوریاست.

MusicManiac
26-12-2011, 12:27
سلام
من رام رسمی روی گوشی ام هست اتفاقا.2.3.3
رفتم یه جا پیش یه مغازه دار که رام کوک شده ای کاستوم خوبی چیزی برام بریزه اینقدر گفت مشکل پیش اومد گردن خودت و .... که پشیمون شدم.البته خودم یه کارایی با گوشیم میکنم اما راستش هنوز جرات اونکه برم طرف کاستوم رام ندارم.میگن که نمیدونم گوشی احتمال بالا نیومدن داره و بوت گوشی می پره و....
اگه همگی از کاستوم رام استفاده میکنین میشه بگید چه جوری باید یه کاستوم رو استفاده کنم و کار سختی هست یا نه.واینکه از لحاظ کار کردن با اون چه جوریاست.

والله من یه دوره ای این مرض رام عوض کردنم بدجوری عود کرده بود و روزی سه چهار تا رام عوض میکردم و هیچ وقت هم هیچ مشکلی برام پیش نیومد. شما مطمئن باش اگر هر رام رو مطابق دستورش نصب کنی هیچ مشکلی بوجود نمیاد. واقعاً حیفه که آدم گوشی اندروید داشته باشه و خودش رو فقط محدود به یکی دو تا رام استوک بکنه. مخصوصاً الآن که دولپرهای ایرانی هم حسابی فعال شدند و کاستوم رامهای متنوع و خوبی را عرضه کردند. تجربه بعضی از رامهای کاستوم مثل میویی یا میترا رام بقدری لذتبخش و متفاوته که شاید باعث بشه که دیگه طرف هیچ رام استوکی نرید!

Majid-6120
26-12-2011, 15:56
خب خب یه راست میریم سر اظهار نظر دوستان ! :دی

اینقدر دعوا نکنید ، خودم رام رسمی رو میدم بیرون :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخدایی من نمیدونم این تاچ ویز چیه سامسونگ بهش چسبیده !
واقعا اگه میخواست اندروید 4 رو با همین تاچ ویز بده، همون بهتر که نده :دی

اتفاقا باید با تاچ ویز 4 آپدیتش بکنه ! این گوشی های اچ تی سی هر رام جدیدی که واسشون میاد ، ورژن Sense رو هم آپدیت میکنن !

اتفاقا همین تاچ ویز رو بهونه کرده واسه آپ نکردن گلکسی

آپدیتی که برای نکسوز اس اومده مثه اینکه تاچ ویز نداره

مهدی از اون حرفا زدیا !:دی ... نکسوز چیکار داره به تاچ ویز ؟ : دی

ﺍﺻﻼ ﮔﻮﺷﯽ ﮔﻮﮔﻞ ﮐﻼ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺧﺎﻟﺺ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻪ ﻧﮑﺴﻮﺯ ﻭﺍﻥ ﻧﻪ ﻧﮑﺴﻮﺯ ﺍﺱ ﻫﯿﭽﮑﺪﻭﻡ ﻻﻧﭽﺮ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺁ~ﺩﯾﺖ ﺁﻟﻔﺎﯼ ﺟﯽ ﺍﺱ ﺩﻭ ﺁﯾﺲ ﮐﺮﯾﻢ ﻭ ﺗﺎﭺ ﻭﯾﺰ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺸﮑﻞ ﺟﯽ ﺍﺱ ﻭ ﺭﻡ ~ﺍﯾﯿﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻦ ﮐﻢ ﻣﯿﺎﺭﻩ ﺣﺎﻻ ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺍﯾﻦ ﭼﻘﺪ ﺻﺤﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ ﺍﮔﻪ ﻣﯽ ﺷﺪ ﻣﯽ‌ﺩﺍﺩﻥ

چرت و پرت میگن ، محض ! :دی

به خدا انقدر که کوکر ها و هکر روی کارشون وقت میذارن ، این تیم برنامه نویسی رسمی سامسونگ وقت نمیذاره ! آخه شاخ غول که نمیخوان بشکنن ؟

مهدی الان من این CyanogenMod 9 رو که ICS هست نصب کردم ! Build 11 رو ... با این کرنل جدید Glitch ...

الان گوشیم : - اورکلاک تا 1.4 GHz استیبل - GPU گوشی که روی 56 فرم قفل شده بود ، الان رو 65 قفله - هسته لیونکس رام هم از 2.6 به 3 آپدیت شده که بینظیره !

یه خوبیه این آندروید 4 اینه که لامصب همه زبونی توش هست ! دیگه رام فارسی جدا فارسی ساز و ... نمیخواد !

بنچمارک رو داشته باش ( با هیچ رام 2.3 یی نمیشه همچین امتیازی بگیری ) :

و در آخر بگم همون بهتر که سامسونگ آپدیت رسمی نده !:2:

malkemid
26-12-2011, 18:30
برادر یکم بیشتراز تجربت با ICS بگو...اجرای بازیها توش پیشرفت داره؟

biostar
26-12-2011, 20:56
خب خب یه راست میریم سر اظهار نظر دوستان ! :دی

اتفاقا باید با تاچ ویز 4 آپدیتش بکنه ! این گوشی های اچ تی سی هر رام جدیدی که واسشون میاد ، ورژن Sense رو هم آپدیت میکنن !

مهدی الان من این CyanogenMod 9 رو که ICS هست نصب کردم ! Build 11 رو ... با این کرنل جدید Glitch ...

الان گوشیم : - اورکلاک تا 1.4 GHz استیبل - GPU گوشی که روی 56 فرم قفل شده بود ، الان رو 65 قفله - هسته لیونکس رام هم از 2.6 به 3 آپدیت شده که بینظیره !

یه خوبیه این آندروید 4 اینه که لامصب همه زبونی توش هست ! دیگه رام فارسی جدا فارسی ساز و ... نمیخواد !

بنچمارک رو داشته باش ( با هیچ رام 2.3 یی نمیشه همچین امتیازی بگیری ) :

و در آخر بگم همون بهتر که سامسونگ آپدیت رسمی نده !:2:

اخه تاچ ویز چی داره ؟ الکی رم اشغال میکنه ، وقتی از GO لانچر استفاده میکنم ، هم زیبا و روون تر هست و هم 20 مگ رم کمتر می خوره و مصرفش هم بهتره !!!!!!!!!!!!!!!

من با رام miui به بنچمارک 4001 هم رسیدم ، با کرنل Glitch و اورکلاک تا 1440 :31:

ولی این حرفت که میگی این رام teamhacksung's ICS خوب و پایدار هست رو قبول ندارم
هنوز ضعف و باگ زیاد داره ، اما اگر قرار باشه که base کار CM9 بشه اونوقت هست که می شه گفت عالی میشه(من بیشتر از دو روز تحمل نکردم آخرین ورژنی که امتحان کردم 10 بود)

من هنوز از CM7 استفاده میکنم ، پایدار ترین ، راحت ترین ، روون ترین رام !!!
تا CM9 چند آپدیتش بیاد ببینیم چی میشه !

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

من با همون کرنل fugu و بدون O.C بازی های 9mm و asphalt رو اجرا کردم
مشکلی نداشت
Ninja و دیگر بازی های سبک هم راحت اجرا شد و بدون باگ

خود رام بنظرم هنوز کامل نیست ، بعضی وفت ها هم لانچر force close میده

a.g g.a
26-12-2011, 23:42
سلام
میشه درایور این گوشی رو برای دانلود بذارید? من هر کار کردم کامپیوترم مودمشو نشناخت;
برای رفتن به اینترنت با کامپیوتر با مودم گوشی,چه حالتی رو باید انتخاب کرد?(مس سترونگ,سامسونگ کیس یا...)
با تشکر
سلام دوستان لطفا جواب سوال منو بدید
با تشکر

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

راستی گوشی من زیاد هنگ می کنه دلیلش چی می تونه باشه?

Majid-6120
27-12-2011, 00:48

فقط یه جمله میتونم بگم ... به هیچ وجه حاضر به بازگشت به رام های قبلی نیستم !

اگه خود بازی با کد ICS مشکلی نداشته باشه با این رام هم مشکلی نداره !

اخه تاچ ویز چی داره ؟ الکی رم اشغال میکنه ، وقتی از GO لانچر استفاده میکنم ، هم زیبا و روون تر هست و هم 20 مگ رم کمتر می خوره و مصرفش هم بهتره !!!!!!!!!!!!!!!

من با رام miui به بنچمارک 4001 هم رسیدم ، با کرنل Glitch و اورکلاک تا 1440 :31:

ولی این حرفت که میگی این رام teamhacksung's ICS خوب و پایدار هست رو قبول ندارم
هنوز ضعف و باگ زیاد داره ، اما اگر قرار باشه که base کار CM9 بشه اونوقت هست که می شه گفت عالی میشه(من بیشتر از دو روز تحمل نکردم آخرین ورژنی که امتحان کردم 10 بود)

من هنوز از CM7 استفاده میکنم ، پایدار ترین ، راحت ترین ، روون ترین رام !!!
تا CM9 چند آپدیتش بیاد ببینیم چی میشه !

ولی تاچ ویز 4 خداییش خیلی روون و کاربر پسنده ! ولی درسته ... خیلی رم رو اشغال میکنه !

build 11 خیلی پیش رفت داشته ... این کرنل Glitch ورژن 14 تازه امروز واسش ریلیز شد !

M@hdi-B
27-12-2011, 07:34
مجید بازیهایی که تا الان داشتی همه روش اجرا می شن؟

وایرلس مشکل نداره؟ تمام قسمتهای گوشی کار می کنن(مثلا دوربین) ؟ کلا چه باگهایی داره؟

Majid-6120
27-12-2011, 17:03
مجید بازیهایی که تا الان داشتی همه روش اجرا می شن؟

وایرلس مشکل نداره؟ تمام قسمتهای گوشی کار می کنن(مثلا دوربین) ؟ کلا چه باگهایی داره؟

والا ما که راحت اجرا کردیم هر بازی رو ! تازه ...مهدی یادته بعضی بازی ها فقط رو 2.2.1 میومدن ؟ الان رو این هم میان !

یا مثلا با Quadrant بنچمارک میگیری ، تو تست 3D همش سفید بود ؟ الان درست نشون میده !

یه قسمت اضافه شده به گوشی به اسم 2D Accelration ... اینو که فعال کنی از GPU گوشی برای پردازش 2D هم میشه استفاده کرد !

تمام قسمت های گوشی هم کار میکنه ... فقط کل مشکلاتش ایناست :

- رادیو FM نداری

- افکت های فیلم برداری کار نمیکنن ( این افکت ها رو اصلا گلکسی نداشت )

- بعضی موقع ها از تویه منو ، خود به خود منتقل میشی به هوم اسکرین ... که چیز آزار دهنده ای نیست ( خیلی هم به ندرت پیش میاد )

دیگه مثه باقلوا کار میده ! حالا یه ریویو میذارم وقت شد ! :20:

PersiAndroid
27-12-2011, 18:35
سامسونگ گفته آپدیت گالکسی اس و تب رو دوباره بررسی می کنه فک کنم پشیمون شده میخواد بده: :31:

Samsung to rethink plans for ICS on Galaxy S and Galaxy Tab

Last week, Samsung announced that the good ol' Galaxy S and P1000 Galaxy Tab 7.0 won't be eligible to get in line for some tasty, official Ice Cream Sandwich update. As a result, a lot of people were infuriated and wrote Sammy how they really felt about the matter.

And what do you know - it turns out this worked and, according to Korean newspaper Ajnews, Samsung has promised to look into it again and reevaluate both Galaxy S and Tab viability to get Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
It's still unknown when Samsung will actually come up with a verdict on the future of the two devices, but one thing is certain - the million of Galaxy S users won't take No for an answer. If you are feeling impatient, head over to our blog to see how the Galaxy S runs Ice Cream Sandwich.

منبع:

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

ویدیو gsmarena از جی اس با اندروید 4 :

Samsung Galaxy S runs Android 4.0 Ice Cream Sandwich without breaking a sweat [VIDEO]

biostar
27-12-2011, 23:18
فکر کنم فال میگیرن بعد تصمیم میگیرند

فکر کنم باید درخواست بدیم ما تاچ ویز نمی خوایم !!! تا ICS رو بدن بیرون :31:

EngineeR EhsaN
27-12-2011, 23:22
اگرم بدن واسه I9000 میدن ، من که کلا از اومدن این واسه گوشیم ناامید شدم

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Majid-6120
28-12-2011, 00:39
سامسونگ گفته آپدیت گالکسی اس و تب رو دوباره بررسی می کنه فک کنم پشیمون شده میخواد بده: :31:

Samsung to rethink plans for ICS on Galaxy S and Galaxy Tab

فکر کنم فال میگیرن بعد تصمیم میگیرند

فکر کنم باید درخواست بدیم ما تاچ ویز نمی خوایم !!! تا ICS رو بدن بیرون :31:

نه میدونین چی شد ؟

سامسونگ اومد ناز بکنه که ماها منتش رو بکشیم که توروخدا ICS رو آپدیت کن و بعدش بیاد بگه که ما به خاطرمشتریامون هر کاری میکنیم ... حتی گلکسی رو که نمیشه آپدیت کرد ، آپدیت میکنیم !

ولی بعد فهمید که با وجود کوکر ها و صد و اندی رام ICS که قرار بیاد ، هیشکی منتشو نمیکشه ... پشیمون شد بیچاره ! : دی

ولی قابل پیش بینی بود !

28-12-2011, 09:56
اگرم بدن واسه I9000 میدن ، من که کلا از اومدن این واسه گوشیم ناامید شدم

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

جینجربرد به زور واسه I9003 اومد ، چه برسه به ICS...

h!tman
28-12-2011, 10:01
نه میدونین چی شد ؟

سامسونگ اومد ناز بکنه که ماها منتش رو بکشیم که توروخدا ICS رو آپدیت کن و بعدش بیاد بگه که ما به خاطرمشتریامون هر کاری میکنیم ... حتی گلکسی رو که نمیشه آپدیت کرد ، آپدیت میکنیم !

ولی بعد فهمید که با وجود کوکر ها و صد و اندی رام ICS که قرار بیاد ، هیشکی منتشو نمیکشه ... پشیمون شد بیچاره ! : دی

ولی قابل پیش بینی بود !
آخ ناز داره چه وای
قر کمرش... :دی هیچی اشتباه شد!
:27:

PersiAndroid
28-12-2011, 10:03
حالا واسه اس ال نیاد ولی واسه اس پلاس حتما میاد...

Majid-6120
28-12-2011, 16:36
حالا واسه اس ال نیاد ولی واسه اس پلاس حتما میاد...

به نظرم واسه همه سری I9xxx این آپدیت خواهد اومد !

28-12-2011, 17:26

حتی I9003 ؟؟؟ ایکس _ ایکس :دی

EngineeR EhsaN
28-12-2011, 17:54

مطمئن باش واسه کل سری گالکسی میدن اما واسه i9003 نمیدن :31: حتی پورت شدشم نمیدن ، نمیدونم این گوشیه ایرانیه چیه که از بیخ تحریمش کردن :31:

EngineeR EhsaN
28-12-2011, 18:38
Galaxy S And Tab Getting “Value Pack” Instead Of Ice Cream Sandwich

After first denying, then reviewing an Ice Cream Sandwich update for the Galaxy S and Galaxy Tab, Samsung is now said to be providing a “Value Pack”, according to Korean website Daum (via Unwired View).
The value pack would presumably include some Android 4.0-like features, such as enhanced multitasking, faster web browsing, new widgets, and improved camera, but on top of Android 2.3 Gingerbread.
In the report, Samsung said that, due to the limited amount of RAM available, an Android 4.0 version wouldn’t be able to include all TouchWiz features. With previously available features removed, customers would be dissatisfied, which is why it has now instead opted for another Gingerbread update.
Of course, without being officially confirmed, take all of this with a grain of salt. However, considering Samsung’s track record with their Bada devices, this solution doesn’t seem too unlikely.
But there’s still hope, right?

خلاصه متن میشه اینکه سامسونگ قصد داره بجای ICS یه رامی بر پایه Gingerbread بده که بعضی از ویژگی‌های ICS رو همراهش داره ، آخه چرا؟ :19:

منبع : XDA

MOHAMMAD2010
28-12-2011, 18:40
همون نده بهتره ! این مسخره بازیا چیه به خدا !!!

Pedram_mrn
28-12-2011, 18:47
کی بود میگفت ناز میکنه نازشو بکشیم:31: انقد نازشو نکشیدید تا آخر جفتک انداخت:31:
حالا اگه بریم منت کشی شاید یه فرجی بشه...
ندادم جهندم کاستوم میریزیم:31:

PersiAndroid
28-12-2011, 20:32
واقعا که! :2:
بریم سفارت کره جنوبی رو تسخیر کنیم :10: تا حالیشون شه با کی طرفن :27:

Majid-6120
28-12-2011, 21:55
اینا همش بازار گرمیه ... میخوان ملتو اوسکل کنن !

من دو سه ماه پیش گفتم میاد ، الان هم میگم آپدیت میاد ، بعدا هم میگم میاد !

آخه این Value Pack که میگن ، طراحی و مچ کردنش که از Android 5 و TW 8 سخت تره که !

میدونین چی میشه ؟

سامسونگ با همین خبر های دری وریش مثه همین چند تا خبر این چند روز ، ملتو یه سه چهار ماه گیج میکنه و مجبورشون میکنه که دیگه از گلکسی اس دل بکنن و برن گوشی های جدید تری مثه GS II و ... بخرن .

آخر آخر کار که دیگه سودش رو از این راه در آورد ، آپدیت رو میده .

حالا ببین کی گفتم !

28-12-2011, 23:12
هر چی اومدیم وسط پی سی هر چی از دهنمون در اومد به سامی گفتیم افاقه نکرد :( باید بیشتر فحش بدیم این دفعه :دی

biostar
28-12-2011, 23:25
هر چی اومدیم وسط پی سی هر چی از دهنمون در اومد به سامی گفتیم افاقه نکرد :( باید بیشتر فحش بدیم این دفعه :دی

تنها راهش اشغال سفارته ! هم رام جدید میاد و هم کلی کیک و ساندیس می خوریم:31:

با این حساب galasy s plus هم نباید آپدیت بشه ، مشکل از رم هست که 340 مگ هست
در صورتی که sgs plus یک گوشیه کاملا جدیده!

و مثل اینکه تنها مانع همون تاچ ویز هست!!!

28-12-2011, 23:34
تازه کلی اثر هنری و اینا هم میتونیم ورداریم :ایکس
آقا برنامه بریزیم بریم یه سر :دی من فقط اندازه 1 تومن طلا جواهر ور میدارم پول نکسس جور شه برم پی کارم ;; )

malkemid
29-12-2011, 00:02
البته این که رم گلکسی کم هست واقعا درسته...

سامسونگ هم همه گوشی هاش بجز گوشی های نکسوس رو با تاچ ویز میده ...حالا نمی دونم با ترکیب اینها چقدر رم خالی باقی می مونه...ولی اگه کمتر از 150 مگ خالی بمونه واقعا بدرد نمی خوره و نمیشه کار کرد باهاش...

S A M S U N G
29-12-2011, 00:33
عرضه نسخه Lite از آندروئید 4.0 برای GS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مخلصیم .

malkemid
29-12-2011, 00:50
هر دفعه یه چی میگن!! تو لینک بالا گفته بیس این value pack حتما ICS خواهد بود....بعضی امکاناتش حذف میشه ...

برای من شخصا ICS اگر بهینه سازی خوبی در زمینه باتری و استفاده از سی پی یو و سایر منابع سیستمی انجام داده باشه قابل قبوله...

وگرنه از لحاظ ظاهری هنوز هم به MIUI نمی رسه!!

Majid-6120
29-12-2011, 01:05
مثه اینکه ترسیدن ... فنگ حمله به سفارت جواب داد :دی

بچه ها یه ذره دیگه مقاومت کنیم ، میگن همین فردا ICS رو کامل ارائه میدن !

تو فیس بوک هر چی فحشه دادن به سامسونگ موبایل : دی

فکرشو کن ... 15 میلیون نفر تو دنیا فحش بهت بدن ...

h0p3
29-12-2011, 09:39
اون value pack هنوز تایید نشده که.فعلا در حد شایعه هست.فکر نکنم سامسونگ جرئت داشته باشه که ICS رو برای این نزنه.

eldacko1
29-12-2011, 10:33
سلام خدمت همه دوستان
من بین خرید گلکسی اس و نئو دو دل هستم، بیشتر به دلیل اندروید ics
آیا می توانم روی رام های ics گلکسی اس حساب باز کنم؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید؟

shahabprince
29-12-2011, 10:39
مثه اینکه ترسیدن ... فنگ حمله به سفارت جواب داد :دی

بچه ها یه ذره دیگه مقاومت کنیم ، میگن همین فردا ICS رو کامل ارائه میدن !

تو فیس بوک هر چی فحشه دادن به سامسونگ موبایل : دی

فکرشو کن ... 15 میلیون نفر تو دنیا فحش بهت بدن ...

خوب وقتی اولش سفت وسخت گوشی رو ساپورت میکنه بعد یهو ساپورت رو قطع میکنه همین میشه دیگه

biostar
29-12-2011, 11:24
فعلا هی دارن نظریه میدن ، بعدش هم فوش میخورن ! دوباره پشیمون میشن و یه ایده ی جدید میدن

اخرش هم ICS رو میدن و بدون تاچ ویز هم میدن ! یا اینکه تاچ ویز رو اصلاح میکنند که اینقدر رم نخوره

h!tman
29-12-2011, 12:05
بچه 500تا اکانت فیس بوک بسازید برید فحش رو شروع کنید
بگید دورد برICS مرگ بر تاچ ویز
مرگ بر کره ای قبیح:دی

gmuosavi
29-12-2011, 12:37
گلکسی اس و گلکسی اس پلاس غیر از پردازنده فرقی با هم دارن؟
کدوم بهتره؟

AryanLand
29-12-2011, 12:39
سلام خدمت همه دوستان
من بین خرید گلکسی اس و نئو دو دل هستم، بیشتر به دلیل اندروید ics
آیا می توانم روی رام های ics گلکسی اس حساب باز کنم؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید؟

سلام.

سامسونگ دیروز اعلام کرده که ICS رو برای Galaxy S و Galaxy Tab ارائه نمیکنه فقط یکسری آپدیت ارائه میکنه که یکسری امکانات ICS رو به این دیوایسها اضافه میکنه.اگه اطلاعات بیشتری هم بخوای میتونی از اینجا بگیری(معتبرترین منبع اطلاعاتی در مورد اخبار سامسونگ).

اینم لینک مستقیم خبر:

:11:

29-12-2011, 13:06
کدوم بهتره؟

سی پی یو گلکسی اس پلاس قوی تره ، اما جی پی یو و ساپورت گلکسی اس قوی تره... در نتیجه به نظر من همون گلکسی اس رو بگیرین...

malkemid
29-12-2011, 13:12
کدوم بهتره؟

بله...کلاس hspda مال اس پلاس بالاتره..که اینجا کاربرد نداره.

جی پی یو هم نفهمیدم آخرش کدوم قویتره...بعضی جاها این و بعضی جاها اون!! ...چیپستش فرق می کنه...اینجا یه مقایسه صورت گرفته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-17339

باطری اس پلاس هم قویتره کمی

از نظر رام و اینها که بگی اس بهتره...سی پی یو رو هم میشه با یه اورکلاک ساده حلش کرد

من بین این دو تا اس رو انتخاب کردم.

PersiAndroid
29-12-2011, 13:28
حالا قسمت عجیب قضیه اینه که نکسوز اس با ics خیلی راحت داره کار می کنه و با همین مقدار رم مشکلی نداره
سامی یه جوری میگه تاچ ویز باشه رم کم میاره انگار سنس میخواد بریزه...
تاچ ویز که از ui استوک اندروید هم سبک تره... اصلا به قول رضا تاچ ویز رم حالیشه :31:

29-12-2011, 13:59
باو تاچ ویز چیزی نداره که سامی هی چرت و پرت میگه :دی تنها راه همون سفارته :( :دی

Majid-6120
29-12-2011, 14:14
Optimus 2X با اون اینترفیس خفنش 512 مگ رم داره و ICS هم میگیره ... Optimus Black که دیگه هیچی اصلا !

گفتم که ... اینا همش جنگولک بازیه !

بابا Windows 7 کامپیوتر 512 مگابایت رم میخواد !

وقتی همینجوری فله ای میاد رم گوشی رو به فنا میده همینارم داره ! :13:

SonyEricsson
29-12-2011, 20:00
بچه ها یه سوال من گالکسی چند وقتیه خودش خودکار ریست میکنه! این طبیعی هست؟ در حالی که برنامه خاصی ران ندارم اما فقط رم خالی به 40 مگ بایت میرسه!

برنامه Advanced Task Killer و JuiceDefender همزمان ران هست... بعضی اوقات میرم تو اس ام اس یا شماره بگیرم اتوماتیک پنجرشو میبنده! و نمیزاره واردش بشم.

حالا چه کنم؟ مشکل چیه؟

ورژن اندروید 2.3.3 فارسی هست

Pedram_mrn
29-12-2011, 20:17
بچه ها یه سوال من گالکسی چند وقتیه خودش خودکار ریست میکنه! این طبیعی هست؟ در حالی که برنامه خاصی ران ندارم اما فقط رم خالی به 40 مگ بایت میرسه!

برنامه Advanced Task Killer و JuiceDefender همزمان ران هست... بعضی اوقات میرم تو اس ام اس یا شماره بگیرم اتوماتیک پنجرشو میبنده! و نمیزاره واردش بشم.

حالا چه کنم؟ مشکل چیه؟

شما از Advanced Task manager استفاده کن اون JuiceDefender رو هم پاک کن به هیچ دردی نمیخوره:31:
40 مگابایت خیلی کمه چیا مگه ران میکنی؟ من 13 تا برنامه با 10 تا سرویس دارم 80 تا 90 مگ فری دارم.
راستی 2.3.3 زیاد باگ داره یا jvr 2.3.4 بریز یا jvt 2.3.5 البته 2.3.6 هم اومده به اسم jvz ولی انگار زیاد جالب نیس...

SonyEricsson
29-12-2011, 20:33
ممکنه ویروسی شده باشه چون انتی ویروس آپدیت هست پیغامی نمیده!

Paradise Island
PoweAMP
AVG Antivirus
Lookout
JuiceDefender
ClockQ
..
..
7 صفحه برنامه دارم که 10-15 آنلاین هست

وقتی گوشی ریست میشه روشن میشه مجدد رم آزاد بالای 100 مگ بایت هست... ولی مثلا بعد از 24-48 ساعت میشه زیر 60 مگ بایت ... و بین این 24-48 ریست میشه مموری

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

یه سوال 2.3.4 فارسی پشتیبانی میکنه یا 2.3.5 ؟

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

Pedram_mrn
29-12-2011, 21:32
ممکنه ویروسی شده باشه چون انتی ویروس آپدیت هست پیغامی نمیده!

Paradise Island
PoweAMP
AVG Antivirus
Lookout
JuiceDefender
ClockQ
..
..
7 صفحه برنامه دارم که 10-15 آنلاین هست

وقتی گوشی ریست میشه روشن میشه مجدد رم آزاد بالای 100 مگ بایت هست... ولی مثلا بعد از 24-48 ساعت میشه زیر 60 مگ بایت ... و بین این 24-48 ریست میشه مموری

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

این دوتا برنامه رو پاک کن به هیچ دردی نمیخوره اندروید ویروس نداره تقریبا....
AVG Antivirus
Lookout

بله هردو فارسی ساپورت میکنه اس ام اس و وب..... منو ها فارسی نیست ولی که مهم نیست

aha2012
29-12-2011, 21:33
2.3.4 بله فارسیو ساپورت میکنه :)

SonyEricsson
29-12-2011, 23:10
2.3.4 بله فارسیو ساپورت میکنه :)

میشه یه لینک از رام اصلی بدید!

Pedram_mrn
29-12-2011, 23:13
میشه یه لینک از رام اصلی بدید!

بیا خودت هر کدومو خواستی دان کن آموزش هم داره تو خود سایت

seeb_sh
29-12-2011, 23:34
سلام دوستان
امروز وقتی‌ میخواسم از گوشی استفاده کنم خاموش شده بود،در حالی‌ که امروز شارژ کرده بودم،وقتی‌ می‌خوام روشن کنم لوگو اول میاد فقط و دوباره ریستارت می‌شه و باز هم ربستارت..باتری هم دراوردم،مموری هم همینطور،و دوباره گذاشتم،باز هم همینطوری بود، به شارژ هم وصل کردم و روشنش کردم باز هم فرقی‌ نکرد؟؟ ممکن مشکل از چی‌ باشه؟ دوباره باید رم نصب بشه؟

A.N.A.P
30-12-2011, 00:35
سلام دوستان
امروز وقتی‌ میخواسم از گوشی استفاده کنم خاموش شده بود،در حالی‌ که امروز شارژ کرده بودم،وقتی‌ می‌خوام روشن کنم لوگو اول میاد فقط و دوباره ریستارت می‌شه و باز هم ربستارت..باتری هم دراوردم،مموری هم همینطور،و دوباره گذاشتم،باز هم همینطوری بود، به شارژ هم وصل کردم و روشنش کردم باز هم فرقی‌ نکرد؟؟ ممکن مشکل از چی‌ باشه؟ دوباره باید رم نصب بشه؟
شما یه رام عوض کن

حالا چه کنم؟ مشکل چیه؟

ورژن اندروید 2.3.3 فارسی هست
آیا اورکلاک کردین ؟ این معمولا زمانی رخ میده که دمای CPU میره بالا !
در ضمن JPJV6 یکی از آشغال ترین رام هاست . نظر من XXJVT

30-12-2011, 01:03
JW1 بریزین با رام میترا ، برین فضا :دی

M@hdi-B
30-12-2011, 17:06
JW1 بریزین با رام میترا ، برین فضا :دی

نمیشه با خود میترا بریم صفا ؟ :31:

این ورژن 5.1 ش

Download MitRa Rom 5.1 JW1. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SonyEricsson
30-12-2011, 20:00
آیا اورکلاک کردین ؟ این معمولا زمانی رخ میده که دمای CPU میره بالا !
در ضمن JPJV6 یکی از آشغال ترین رام هاست . نظر من XXJVT

نه اورکلاک نکردم! رام اصلی 2.3.3 دانلود کردم ریختم! رام اروجینال چی خوبه بریزم؟ که اس ام اس فارسی ساپورت کنه نه منو فارسی!!!!

MOHAMMAD2010
30-12-2011, 20:14
JW1 بریزین با رام میترا
من که فعلا JW1 رسمی دارم خوبه مشکلی نداره ، از این کاستوم ها هم زیاد ریختم ولی همشون یه مرگیشون هست دیگه وای به حال ایرانیاشون ! با اون اسماشون !

30-12-2011, 20:18
تمام رام ها رو اگه دئودکسشون رو بریزین ، میتونین فارسی کنین...
توصیه من اینه که اول رام JW1 رسمی رو با Odin طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آموزش بریزین ، بعد هم رام میترا که مهدی عزیز بالا لینکشو داده رو بریزین ، هم فارسی داره و هم امکانات عالی...
کلا رام رسمی هیچ چیز اضافه ــی نداره بهش دل خوش کنین :دی

SonyEricsson
30-12-2011, 23:37
JW1 چه رامی هست؟ چه نسخه ای هست؟ اس ام اس فارسی و وب فارسی پشتیبانی میکنه؟ بدون برنامه؟

hadi665
31-12-2011, 00:27
سلام دوستان
من امروز دلمو زدم به دریا و این رامو نصب کردم : دی

2.3.6

.

فعلا که سرعت بهتری رو شاهدم
رام قبلیم 2.3.3 بود

.
میخواستم ببینم چطور باید تست کنم ببینم کارکرد و سرعت گوشیم چطوره ؟
یعنی این عکسو چطور برای گوشیم تست کنم ؟

هوم ؟
کسی این رامو نصب کرده ؟
من که کاره اشتباهی انجام ندادم ها ؟ : دی

M@hdi-B
31-12-2011, 07:48
کار خوبی کردی :31:

اون بنچ مارک رو بعد از فلش کردن کرنل سمافور و به احتمال زیاد اور کلاک تا 1300 گرفته

تو تاپیکی که لینک دادین قبل از نصب کرنل اسکرین شات گذاشته 1834

بنچ هم با برنامه Quadrant Advanced گرفته

Quadrant.ui.Advanced.1.1.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه رو اجرا کن و گزینه Run full benchmark رو بزن.

hadi665
31-12-2011, 09:56
من از این رام خیلی راضیم تا حالا !
سرعت به مراتب بیشتر شده !

قبلنا یه لانچری بود که وقتی روی گوشیم اجراش میکردم کلی گیر میکرد اما الآن مشکلی نمیبینم !

کلا راضیم : دی

31-12-2011, 10:22
هادی جان میخوای بیشتر راضی باشی به نظرم یه کاستوم مبتنی بر JW1 بریز :دی رسمیا خیلی ناقصن ، به ویژه اینکه فکر نکنم دئودکسش هم باشه...

hadi665
31-12-2011, 10:57
هادی جان میخوای بیشتر راضی باشی به نظرم یه کاستوم مبتنی بر JW1 بریز :دی رسمیا خیلی ناقصن ، به ویژه اینکه فکر نکنم دئودکسش هم باشه...

دئوکسش باشه یعنی چی ؟ : دی
الآن من توی نصب این رام دئوکس هم نصبیدم
همینو میگی آیا ؟

.

چه برتری ای داره اینی که شما میگی ؟

31-12-2011, 11:15
دئوکسش باشه یعنی چی ؟ : دی
الآن من توی نصب این رام دئوکس هم نصبیدم
همینو میگی آیا ؟

.

چه برتری ای داره اینی که شما میگی ؟

توی رام های دئودکس ، فایل های Odex توی اپلیکیشن ها حذف میشن... این باعث میشه که بشه دستکاری کرد گوشی رو... اما زمان بوت گوشی رو بالا میبره... مثلا الان شما دئودکس که هستین میتونین پچ فارسی و گزینه های اضافه پاور منو و ... رو با ریکاوری بریزین...

hadi665
31-12-2011, 11:47
توی رام های دئودکس ، فایل های Odex توی اپلیکیشن ها حذف میشن... این باعث میشه که بشه دستکاری کرد گوشی رو... اما زمان بوت گوشی رو بالا میبره... مثلا الان شما دئودکس که هستین میتونین پچ فارسی و گزینه های اضافه پاور منو و ... رو با ریکاوری بریزین...

اها بد اگه مثلا من بخوام یه سری چیزا بهش اضافه کنم
مثلا مثل نشون دادن باتری به شکل درصد ! یا یه همچین چیزی باید ورژنش به همین نسخه ی رام و دئوکسی که نصب کردم بخوره یا میشه هرکدومو میخوام نصب کنم ؟

آخه توی رام 2.3.3 قبلیم این ویژگیو نصب کرده بودم اما الآن توی این رام ندارمش !
.

بعد اینکه تم های این رامو از کجا گیر بیارم ؟
ممنون ;)

Pedram_mrn
31-12-2011, 12:09
من اینو نصب کرده بودم چند روز پیش من احساس کردم کیفیت فیلم برداری پایین تر از رام های 2.3.4 2.3.5 .... شما مشکلی با دوربین نداری؟
کیبورد فارسیه خود سامی رو هم نداره این رام Sywpe هم فورس کلوز میده
2.3.3 افتضاحه شما چجوری باهاش تا امروز سر کردی... همین رام باعث شده بود فکر کنم گلکسی اس ضعیفه و قصد فروشش رو پیدا کرده بودم...
این دوربین رو یه چک کن بی زحمت ... بیشتر تو نور کم مشکل داره... واسه شما هم مشکل داره؟ نویز نداره؟

راستی تم های همین رامو تو همون تاپیک چند صفحه بعد گذاشته

31-12-2011, 12:34
مثلا مثل نشون دادن باتری به شکل درصد ! یا یه همچین چیزی باید ورژنش به همین نسخه ی رام و دئوکسی که نصب کردم بخوره یا میشه هرکدومو میخوام نصب کنم ؟

.

ممنون ;)

قانونا نباید بخوره ، ولی اکثرا میخوره :دی باید تست کنین...
تم واسش ندیدم... اگه میخواین که خیلی ظاهرو شخصی سازی کنین و تغییر بدین ، حتما رام MIUI بریزین... خیلی عالیه... توی تاپیک home screen گوشی اندرویدی شما عکس های MusicManiac رو ببینین ، واسه همین گلکسی اس هم هست :دی اکثرا با MIUI ـن :دی

01110362
31-12-2011, 18:40
آقا پارسا میویی خوشکل هست و تو قابلیتهاش شکی نیست اما آدم سرویس میکنه با fc هاش .
به نظر من که چن تا لانجر خوب بریزه مثل go luncher یا aw luncher آقا هادی حالشو ببره اگه با رام استوک میخواد کنار بیاد.وگرنه بهترین کستوم رامی که دیدم تا حالا کاستوم رام I9000.XWJW1.HYBRID-10.1 هست که کوکر محترم زحمت کشیده gs2 و ics با هم مخلوط کرده و چیز جالبی از آب دراومده .مصرف باطری هم خوبه . ظاهر قشنگی هم داره .امتیاز بنچش هم 2450 هست بدون اورکلاک .
fc هم تا حالا نداشته بازیهای hd هم روون اجرا میشه .
موفق باشید .

h!tman
31-12-2011, 19:21

.

ممنون ;)
یک سر از این تاپیک رفتم بیرون برگشتم هادی جان بازنشست شدن : )) لول
آقا برای باطری چیز نصب کن! ویجت
ویجت باطری لایف:دی (برگرفته از ایزی لایف)
دما و نمیدونم چقدر مونده و یک باطری خوشگل رنگابارنگ میندازه رو صفحه
اگر احساس میکنی با ست سی پی یو اورکلاک شده مینیموم کلاک رو پایین تر مثلا 100بزار و مکسیموم رو عددی که میدونی روش پایداره مثلا 1200یا 1300
از Set Cpu استفاده کن

malkemid
31-12-2011, 19:33
آقا پارسا میویی خوشکل هست و تو قابلیتهاش شکی نیست اما آدم سرویس میکنه با fc هاش .
به نظر من که چن تا لانجر خوب بریزه مثل go luncher یا aw luncher آقا هادی حالشو ببره اگه با رام استوک میخواد کنار بیاد.وگرنه بهترین کستوم رامی که دیدم تا حالا کاستوم رام I9000.XWJW1.HYBRID-10.1 هست که کوکر محترم زحمت کشیده gs2 و ics با هم مخلوط کرده و چیز جالبی از آب دراومده .مصرف باطری هم خوبه . ظاهر قشنگی هم داره .امتیاز بنچش هم 2450 هست بدون اورکلاک .
موفق باشید .

رام میوای اگه اصولی نصب بشه اصلا مشکل فورس کلوز نداره

MusicManiac
31-12-2011, 20:03
قانونا نباید بخوره ، ولی اکثرا میخوره :دی باید تست کنین...
تم واسش ندیدم... اگه میخواین که خیلی ظاهرو شخصی سازی کنین و تغییر بدین ، حتما رام MIUI بریزین... خیلی عالیه... توی تاپیک home screen گوشی اندرویدی شما عکس های MusicManiac رو ببینین ، واسه همین گلکسی اس هم هست :دی اکثرا با MIUI ـن :دی
منو میگه ها! :34:

موفق باشید .
مطمئناً رام میویی مثل تمام رام ها مشکلاتی داره ولی خوب FC جزو اونها نیست یا بهتره بگم قاعدتاً نباید باشه. فکر میکنم این فورس کلوزهایی که شما و بعضی دیگه از دوستان باهاش مواجه شدین بیشتر مربوط میشه به طریقه نصب، رام سه فایلی که قبل از میویی نصب میکنید و همینطور استفاده از کرنل ها. مثلاً من تا چند مدت پیش قبل از میویی JVT نصب میکردم و بعد از نصب میویی هم از کرنل سمافور یا گلیچ استفاده میکردم. با این روش اکثر اوقات بعد از یکی دو هفته با FC مواجه میشدم البته نه به شکل حادش. الآن مدتیه که JVQ نصب میکنم و بعد میویی و از هیچ کرنلی هم استفاده نمیکنم. نتیجه اینکه روانی و سرعت رام بطرز محسوسی بهتر هستش و فورس کلوز هم تقریباً اصلاً ندارم (البته تک و توکی موقع عوض کردن تم استیتوس بار FC میده ولی بعد از چند ثانیه درست میشه). از نکات منفی رام میویی که میشه بهش اشاره کرد مصرف وحشتناک باتری و کیفیت بد دوربین هستن. بعد از میویی یکی از بهترین کاستوم رامهایی که من تجربه کردم میترا رام JVT بوده که از هر لحاظ از تمام رامهای استوک و کاستوم یه سر و گردن بالاتره.

mahroo_z1
31-12-2011, 21:47
سلام دوستان:cool:

دوست خوبمون امیر رفیعی در تایپیک زیر آموزشی از ریختن رامی(غیر رسمی) بر پایه ی آیس کریم رو قرار داده
که گفتم شاید شما هم علاقه به نصب کردن اون روی گوشیتون داشته باشید چرا که خیلی ازش تعریف کرده البته اشکالاتی هم این رام داره:

نقل از امیر رفیعی:

"در مورد پرفورمنس گوشی، بايد بگم که کلا بسيار عالی شده، پرفورمنسش خيلی خوبه، smooth و دوست داشتنی، يعنی واقعا در حق خودتون ظلم کرديد اگه آپديت نکنيد! "

علامت * رو از لینک زیر حدف کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*andheldusers.com/forum/t15804.html#post167218 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rs.com%2Fforum%2Ft15804.html%23post167218)

با تشکر از این کاربر ارزشمند:11:

starless_90
31-12-2011, 22:03
آقا من با کلی ترس و لرز به 2.3.5 آپدیت کردم و حالا میبینم فارسی ندارم.البته از فارسی هیچ استفاده ای نمیکنم مگر در پیام رسانی.کیبورد هم چند تا نصبیدم اما نتیجه نگرفتم.برای استفاده از زبان شیرین فارسی در پیام نوشتن و خواندن باید چکار کرد؟

31-12-2011, 22:27
رام دئودکس بریزین و پچ زبان فارسی رو نصب کنین... یا اینکه یه رام کاستوم 2.3.5 بر پایه همون رامتون بریزین و پچ فارسی رو روش فلش کنین... اگه JW1 هستین رام میترا رو بریزین که خودش فارسی داره دیگه نیازی به اینکه خودتون نصب کنین نیست...

01110362
31-12-2011, 22:43
رام میوای اگه اصولی نصب بشه اصلا مشکل فورس کلوز نداره
در مورد میویی که نمیشه گفته اصلا فورس نداره . خیلی اصولی نصب کنی فورس خیلی کم یا به ندرت اتفاق میفته .

سلام دوستان:cool:

دوست خوبمون امیر رفیعی در تایپیک زیر آموزشی از ریختن رامی(غیر رسمی) بر پایه ی آیس کریم رو قرار داده
که گفتم شاید شما هم علاقه به نصب کردن اون روی گوشیتون داشته باشید چرا که خیلی ازش تعریف کرده البته اشکالاتی هم این رام داره:
[/COLOR] "در مورد پرفورمنس گوشی، بايد بگم که کلا بسيار عالی شده، پرفورمنسش خيلی خوبه، smooth و دوست داشتنی، يعنی واقعا در حق خودتون ظلم کرديد اگه آپديت نکنيد! "
[SIZE=2]

با تشکر از این کاربر ارزشمند:11:

برای چشیدن مزه بستنی حصیری خوبه که آدم یه تستی بکنه ولی برا مصرف روزانه هنوز جا داره .مهمترین چیزی که تو ذوق میزنه کیفیت فیلمبرداری هست که زده 720 p ولی افتضاحه . ولی در کل تجربه خوبیه . بهترین رام ics هم مربوط به تیم سیانوژن هست bild 11 که اونم چند تا مشکل داره .

منو میگه ها! :34:

مطمئناً رام میویی مثل تمام رام ها مشکلاتی داره ولی خوب FC جزو اونها نیست یا بهتره بگم قاعدتاً نباید باشه. فکر میکنم این فورس کلوزهایی که شما و بعضی دیگه از دوستان باهاش مواجه شدین بیشتر مربوط میشه به طریقه نصب، رام سه فایلی که قبل از میویی نصب میکنید و همینطور استفاده از کرنل ها. مثلاً من تا چند مدت پیش قبل از میویی JVT نصب میکردم و بعد از نصب میویی هم از کرنل سمافور یا گلیچ استفاده میکردم. با این روش اکثر اوقات بعد از یکی دو هفته با FC مواجه میشدم البته نه به شکل حادش. الآن مدتیه که JVQ نصب میکنم و بعد میویی و از هیچ کرنلی هم استفاده نمیکنم. نتیجه اینکه روانی و سرعت رام بطرز محسوسی بهتر هستش و فورس کلوز هم تقریباً اصلاً ندارم (البته تک و توکی موقع عوض کردن تم استیتوس بار FC میده ولی بعد از چند ثانیه درست میشه). از نکات منفی رام میویی که میشه بهش اشاره کرد مصرف وحشتناک باتری و کیفیت بد دوربین هستن. بعد از میویی یکی از بهترین کاستوم رامهایی که من تجربه کردم میترا رام JVT بوده که از هر لحاظ از تمام رامهای استوک و کاستوم یه سر و گردن بالاتره.

همونطور که قبلا گفتم تو خوب بودن میویی که اصلا هیچ شک شبهه ای نیست و قابلیتهایی که در اختیار یوزر میزاره .من رو jvs و jvz نصب کردم و فورس هم اتفاقا خیلی کم بود اگه اشتباه نکنم ورژن 1.11.16 بود . 1.12.23 هم قبلا نصب کرده بودم .اما رو jvq هنوز تست نکردم . رو 1.11.16 مصرف باطریم خوب بود .
از کاستومهای خوب در کنار میویی و میترا از رام خوب آمستریس هم میشه یاد کرد مخصوصا Amestris_IceCandy_V7.0_RC2 که خیلی روون وسبک و رام استیبل هست.
موفق باشید.

SonyEricsson
01-01-2012, 00:05
حالا تکلیف اونایی که نمیخوان از این رام های کاستوم استفاده کنن و دنبال اس و وب فارسی هستند بعد 2.3.3 چه رامی میشه روی گوشی ریخت؟؟

M@hdi-B
01-01-2012, 07:29
حالا تکلیف اونایی که نمیخوان از این رام های کاستوم استفاده کنن و دنبال اس و وب فارسی هستند بعد 2.3.3 چه رامی میشه روی گوشی ریخت؟؟

2.3.3 رسمی فارسی Official Gingerbread 2.3.3 JPJV6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم فایل CF-Root ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای روت کردن این فایل

طریقه نصب : با ادین و بدون تیک ری پارتیشن(قبلش ریست فکتوری یا اگه ریکاوری دارین فول وایپ کنید)

موفق باشی

Majid-6120
01-01-2012, 11:50
2.3.3 رسمی فارسی Official Gingerbread 2.3.3 JPJV6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Flpkbiwrvglni)

اینم فایل CF-Root ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F6bp0pb4lqb282al) برای روت کردن این فایل

طریقه نصب : با ادین و بدون تیک ری پارتیشن(قبلش ریست فکتوری یا اگه ریکاوری دارین فول وایپ کنید)

موفق باشی

البته مهدی جان ایشون گفتن رامی به غیر از 2.3.3 که فارسی داشته باشه ... که نیست ! :20:

peyman_nn
01-01-2012, 12:04
سلام
دو سوال ، هر کی جواب بده خدا خیرش بده
1 - طریقه عوض کردن صدای زنگ اس ام اس چطوریه ؟
یعنی اهنگ پیامی رو بذارم که خودم میخام
خواهشا نگید برو تو سیتینگ و ......
اونو بلدم

2 - با گالاکسی اس میشه کانال های تلویزیون ایران رو گرفت ؟
قبلا هم پرسیده ام ولی الان پیداش نمیکنم

Majid-6120
01-01-2012, 16:43
سلام
اونو بلدم

سلام

1 - تا اونجایی که من میدونم نمیشه زنگ دلخواه گذاشت ! البته شاید بشه و من بلد نباشم !

2 - به صورت آنالوگ که نمیشه ولی اگه اینترنتی منظورتون هست ، بله میشه ! یه برنامه جدید دیدم که اسمش یادم نیست ... کانال های ایرانی رو هم میگرفت ! میگردم اگه پیداش کردم میذارم براتون !:20:

خوش باشی !

Pedram_mrn
01-01-2012, 17:45
سلام
اونو بلدم

باید اون زنگ هایی رو که میخوای رو بذاری تو این مسیر
media/notifications
media/ringtones
اگه نشد بذار اینجا
media/audio/notifications

واسه تیوی هم netflix یا netflex بود بود اگه اشتباه نکنم

M@hdi-B
01-01-2012, 19:51
البته مهدی جان ایشون گفتن رامی به غیر از 2.3.3 که فارسی داشته باشه ... که نیست ! :20:

خب منم چون نبود لینک دادم

2.3.3 با 4 و 5 و 6 هیچ فرقی نداره از نظر من .. 2.3.3 به نظرم مصرف باطری خوبی داره

همونو بریزه بگه تهرون بد جائیه :31:

MusicManiac
01-01-2012, 20:52
سلام
اونو بلدم

1 - در لینک زیر بطور کامل توضیح داده شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 - بله میشه. برنامه Daroon Player را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

hadi665
01-01-2012, 22:13
من اینو نصب کرده بودم چند روز پیش من احساس کردم کیفیت فیلم برداری پایین تر از رام های 2.3.4 2.3.5 .... شما مشکلی با دوربین نداری؟
کیبورد فارسیه خود سامی رو هم نداره این رام Sywpe هم فورس کلوز میده
2.3.3 افتضاحه شما چجوری باهاش تا امروز سر کردی... همین رام باعث شده بود فکر کنم گلکسی اس ضعیفه و قصد فروشش رو پیدا کرده بودم...
این دوربین رو یه چک کن بی زحمت ... بیشتر تو نور کم مشکل داره... واسه شما هم مشکل داره؟ نویز نداره؟

راستی تم های همین رامو تو همون تاپیک چند صفحه بعد گذاشته

راستش دوربینو توی روز که چک کردم اصلا مشکلی حس نکردم !
برای کیبرد هم از اسمارت کیبرد استفاده میکنم که خیلی بهترو خوشگل تره !

malkemid
02-01-2012, 12:43
بچه ها من دیشب رام Ics گروه teamhacksung بیلد ۱۲ رو نصب کردم خیلی خوبه..همه چیش کار می کنه وخیلی هم روونه..تست کنید!

MusicManiac
02-01-2012, 16:57
بچه ها من دیشب رام Ics گروه teamhacksung بیلد ۱۲ رو نصب کردم خیلی خوبه..همه چیش کار می کنه وخیلی هم روونه..تست کنید!
ای خائن! :31: میویی رو ول کردی رفتی سراغ بستنی حصیری؟! :37:
حالا یکی دو روز دیگه که قیافه اش برات یکنواخت شد بهت میگم! :27:

MOHAMMAD2010
02-01-2012, 17:59
2.3.3 با 4 و 5 و 6 هیچ فرقی نداره از نظر من .. 2.3.3 به نظرم مصرف باطری خوبی داره
عجب ! فکر کنم اونی که شما ریختی 2.3.3 نبوده چون 2.3.3 مصرفش فاجعه بود ! مخصوصا اون باگ android os

malkemid
02-01-2012, 19:19
ای خائن! :31: میویی رو ول کردی رفتی سراغ بستنی حصیری؟! :37:
حالا یکی دو روز دیگه که قیافه اش برات یکنواخت شد بهت میگم! :27:

2 روز چیه؟ ظرف 3-4 ساعت قیافش تکراری شد! :دی

بیشتر خواستم تست کنم تو بازیها چطوره...به نظرم بازیها رو نسبت به میوای بهتر اجرا می کرد...آسفالت 6 و هاوکس رو تست کردم...

بعد دیدم میوای 4 نسخه جدید داده گفتم اونم نصب کنم...نصب کردم دیدم بدرد نمی خوره! :دی

الان سخت منتظر میوای 4 بدرد بخور هستم...ICS از نظر زیبایی عمرا به میوای نمی رسه ولی از نظر پردازش تو بازیها به نظرم خوب بود! اگه یه ترکیب خوب از اینا رو بشه داشت....عالیه!

تازه دوربینش پانوراما هم داشت :دی

h!tman
02-01-2012, 19:23
2 روز چیه؟ ظرف 3-4 ساعت قیافش تکراری شد! :دی

بیشتر خواستم تست کنم تو بازیها چطوره...به نظرم بازیها رو نسبت به میوای بهتر اجرا می کرد...آسفالت 6 و هاوکس رو تست کردم...

بعد دیدم میوای 4 نسخه جدید داده گفتم اونم نصب کنم...نصب کردم دیدم بدرد نمی خوره! :دی

الان سخت منتظر میوای 4 بدرد بخور هستم...ICS از نظر زیبایی عمرا به میوای نمی رسه ولی از نظر پردازش تو بازیها به نظرم خوب بود! اگه یه ترکیب خوب از اینا رو بشه داشت....عالیه!

تازه دوربینش پانوراما هم داشت :دی

پانورما برای گلکسی اس!؟:دی!

02-01-2012, 19:40

فک کنم به زودی میاد... چون واسه GNex که اومده :)

malkemid
02-01-2012, 20:14
پانورما برای گلکسی اس!؟:دی!

آره چیه مگه؟

aRThaS_08
03-01-2012, 01:51
رفته بودم یه سر فضا ولی برگشتم :d

آخرین پستم تو این تاپیک ُ دیدم حوالی صفحه 400 بود کلی خاطرات زنده شد!

آی9000 ما یک سال و 2ماهه شد :ایکس

میبینم که همه به این نتیجه رسیدین که میویی رو دست نداره! از قدیم میگفتیم کسی گوش نمیکرد :d

پچ فارسی واسه بستنی حصیریش نداده هنو!!

صبر میکنیم :-"

h!tman
03-01-2012, 11:39
آره چیه مگه؟

چرا میزنی!:دی
خیلی هم خوبــــــــــــــــــــه: ی

malkemid
03-01-2012, 14:55
چرا میزنی!:دی
خیلی هم خوبــــــــــــــــــــه: ی

نه آخه اینطور که گفتی انگار خیلی عجیب بود؟ رو رام جینجربرد هم پانوراما داشت:46:

biostar
04-01-2012, 12:39
یه خبر جدید ! از value pack هم حتی دیگه خبری نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا دست سامی درد نکنه ، قبلا بهونش رم دستگاه بود که میگفت کمه ، الان هم میشه کلا سخت افزار گوشی این توانایی رو نداره که حتی این پک رو دریافت کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!

من نمی دونم پس چرا این رام های ICS که الان هست ، خیلی خوب و روون داره کار میکنه و روز به روز هم بهتر میشن !
همون بهتر که آپدیت رسمی سامسونگ نیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوالا! با اون نوناشون

rouzbeh_ziafati
04-01-2012, 13:57
برنامه handcent sms رو بگیرید انقدر امکانات برای sms داره که کفتون میبره
یکیش اینکه میشه صدای زنگ دریافت sms و دلیوری رو هرچی خواستید بگذارید

Majid-6120
05-01-2012, 23:45
یه خبر جدید ! از value pack هم حتی دیگه خبری نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا دست سامی درد نکنه ، قبلا بهونش رم دستگاه بود که میگفت کمه ، الان هم میشه کلا سخت افزار گوشی این توانایی رو نداره که حتی این پک رو دریافت کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!

من نمی دونم پس چرا این رام های ICS که الان هست ، خیلی خوب و روون داره کار میکنه و روز به روز هم بهتر میشن !
همون بهتر که آپدیت رسمی سامسونگ نیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوالا! با اون نوناشون

باز هم من روی موضع خودم هستم ... اینا همش تبلیغات واسه سود کردنه !

این آپدیت یه روز مونده به آخر دنیا هم که شده میاد ! : دی

biostar
06-01-2012, 23:39
باز هم من روی موضع خودم هستم ... اینا همش تبلیغات واسه سود کردنه !

این آپدیت یه روز مونده به آخر دنیا هم که شده میاد ! : دی

یه روز مونده به آخر دنیا من دیگه گالاکسی ندارم!!!

بعدش هم که قرار اینترنت ملی راه بیفته ، من گالاکسی رو میندازم تو سطل اشغال چون دیگه هیچ کاربردی نداره و 1100 بر میدارم :31:

PersiAndroid
07-01-2012, 20:33
رام value pack سامي هم لو رفت ...

Samsung Galaxy S 'Value Pack' firmware leaks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_s_value_pack_gingerbread_firmware_ leaks-news-3630.php)

A few days ago we heard from Samsung that they have dropped plans to release the 'Value Pack' update to Galaxy S owners, which was supposed to improve performance and add features found in Ice Cream Sandwich. The reason for this stated by Samsung was hardware limitations of the device.
Now, however, the Value Pack firmware has leaked online. List of improvements include the additions of Face Unlock, improved camera performance with the ability to take pictures while recording videos, image editor from the Galaxy S II, new lockscreen sounds, and improved performance in browser, gallery and gaming.
This doesn't tell us though whether Samsung will officially be releasing it. They may have tested this update and later on decided to cancel it. Whatever may be the reason, you can now download it and try it out on your phone. The less brave among you would want to hold on for a while longer to see if Samsung officially releases the update.
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F2012%2F01%2F06%2Fseems-like-samsung-has-started-tweaking-their-galaxy-s%2F)

07-01-2012, 21:04
تو XDA واسه دانلود هم هست...

malkemid
07-01-2012, 23:45
یه رام جداگانه هست یا باید رو یکی از رام های جینجر برد نصب شه؟

07-01-2012, 23:53
ولیو پک رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولیو پک دئودکس و روت و اینا خلاصه :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M@hdi-B
08-01-2012, 07:23
لینک دانلود رام استوک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود Value Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود رام دئودکس شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود CF-Root ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود فارسی ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع: موبایلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Majid-6120
08-01-2012, 19:20
نگفتم اینا همش بازیه ؟

الان هم الکی گفته که این رام لو رفته ! میخواد ببینه کاربرا به این راضی میشن یا نه ! که مطمئنا نمیشن و چند وقته دیگه مجبور ICS رو بده !

M@hdi-B
08-01-2012, 20:37
من الان این رام رو واسه دوستم فلش زدم ظاهر رام که همون 2.2 ه :31: در بهترین حالت همون جینجربرده

تغییراتی که تو چند دقیقه یافتم :

1. فیس آنلاک
2.لاک اسکرین شبیه لاک اسکرین نوت شده با بکگراند اس2
3.عکسبرداری هنگام فیلمبرداری

پسورد فایل زیپ هم تو پست بالا یادم رفت: samfirmware.com

پ.ن: برنامه فوتو ادیتور گلکسی اس2 هم اضافه شده .. واقعا شاهکاره:دی

EngineeR EhsaN
09-01-2012, 20:52
واسه I9003 میاد این پک؟

09-01-2012, 21:07
احتمالش خیلی خیلی کمه که واسه I9003 ولیوپک بیاد ، ICS هم که 100% نمیاد... سامی داره واسه I9000 بازی در میاره حالا واسه I9003 بده؟؟؟ :دی سخت افزارش در حد X10 ــه و نمیکشه :)

h!tman
09-01-2012, 21:14
سخت افزارش که از x10فوق العاده قوی تره
دقیقا سخت افزار Arc S رو داره و از خود galaxy s هم یکم قوی تر ظاهر شده
به جز جی پی یو

EngineeR EhsaN
09-01-2012, 21:22
احتمالش خیلی خیلی کمه که واسه I9003 ولیوپک بیاد ، ICS هم که 100% نمیاد... سامی داره واسه I9000 بازی در میاره حالا واسه I9003 بده؟؟؟ :دی سخت افزارش در حد X10 ــه و نمیکشه :)

البته قبلا قرار بود خود ICS رو I9003 بیاد ، یه نسخه هم واسه برنامه نویسا زده شده

09-01-2012, 21:23
سخت افزارش که از x10فوق العاده قوی تره
دقیقا سخت افزار Arc S رو داره و از خود galaxy s هم یکم قوی تر ظاهر شده
به جز جی پی یو
رضا سیفونتو میکشمـــا :| روزی 5 بار که میای Galaxy W رو جای Galaxy Y میزنی به ملت قالب میکنی (چند تا مورد دیگه هم تو یاهو گفتم الان یادم نیس :دی) :| I9003 رو میگم ، نه I9001 :| بحث سر Galaxy SL ــه ، نه Galaxy S Plus :|

البته قبلا قرار بود خود ICS رو I9003 بیاد ، یه نسخه هم واسه برنامه نویسا زده شده
اگه قرار باشه همون چیزی که روی Galaxy Nexus هست واسه این بیاد ، کاملا غیر ممکنه ، چون فوق العاده سنگینه... مگه اینکه از سر و تهش بزنن... البته یکی از دلایلی که میگم سنگینه و خیلی مهمه UI ــه که تاچ ویز پلاسیده رو میندازن جاش :دی

h!tman
09-01-2012, 21:24
رضا سیفونتو میکشمـــا :| روزی 5 بار که میای Galaxy W رو جای Galaxy Y میزنی به ملت قالب میکنی (چند تا مورد دیگه هم تو یاهو گفتم الان یادم نیس :دی) :| I9003 رو میگم ، نه I9001 :| بحث سر Galaxy SL ــه ، نه Galaxy S Plus :|

حالا سوتی سوتیه دیگه :دی
برا پلاس هم نمیاد : ))
تو نمیدونی من چقدر درگیری ذهنی دارم مردک؟:دی

rouzbeh_ziafati
10-01-2012, 09:08
یه تقویم فارسی درست حسابی برای این گوشی پیدا میشه؟؟؟؟

malkemid
10-01-2012, 13:30

من از سایت بازار تقویم فارسیتل رو خریدم 1000 تومن...خیلی خوبه با تقویم گوگل هم کاملا سینک میشه

MusicManiac
10-01-2012, 14:08

این تقویم آقا کیا هم تقویم خیلی خوبیه:

10-01-2012, 15:04
عزيزان خيلي متشكرم بابت اين صحبت ها كه ميكنيد يه جوراي واسه من خيلي كاربردي و مفيد واقع شده

راه خیلی احمقانه ای برای زیاد کردن پسته... توی چند تا تاپیک فروم اندروید همین پستو زدین... همینطور فروم گرافیک :

رئوف لطفا رسیدگی کن...

reza_kinglord
13-01-2012, 18:57
سلام برو بچ.. من یه 9001 دارم وقتی می خوام باهاش sms بدم تو حالت ایستاده "ر " رو نمی نویسه و بجاش" د" می نویسه.. کسی می ونه عیب از کجاست و باید چکارش کرد؟

mehdi30nema
13-01-2012, 20:07
بچه ها ماژیک یا چیزی نیست که اگه بدنه گوشی خشی بیوفته بشه اونو رنگ کرد ؟ آخه گوشیم افتاد زمین و یه جاییش یه کم رنگش رفت .

PersiAndroid
13-01-2012, 21:08
من يه بار سعي كردم با پوليش خش رو پاك كنم اما نتيجه نگرفتم
چون يه بار با آيفون 3gــم طبق يه همچين روشي خش هاي پشتشو پاك كرده بودم :31:
واسه همين موقع خريد گوشيه جديد كيس سليكوني و اسكرين پرتكتور تو جيبمه

tanatos
13-01-2012, 23:59
ما که اون موقع ها که خریده بودیم اینقدر از خش افتادن پشتش شنیدیم که گوشی و نخریده یه گارد برای پشتش گرفتیم ولی چی بگم که همون گارد پدر قاب پشت گوشی و درآورد!

14-01-2012, 00:17
منم سر آیپادم چنین بلایی آوردم ، واسه خش نیافتادن یه کیس گرفتم ، روی 6-7 بار کیسو در میاوردم نازکیشو میدیدم کیف میکردم :دی:دی آخرش همین کار پدر پشتشو عملا در آورد :دی

tanatos
14-01-2012, 00:55
میگم که آدم از احتیاط کردن بیشتر صدمه میبینه!
خداییش من از موقعی که گاردش رو برداشتم با اینکه چند بار هم از دستم پرتاب شده اینور اونور روش یه خط هم برنداشته!

starless_90
14-01-2012, 10:01
من رفتم گاردش رو بخرم عملا دیدم با هزینه ی 25 تومان تنها چیزی که نصیبم میشه یه گوشی با حجم دوبرابره.آخه نمیدونم چه جوریه که هرچی گاردش بهتر باسه بیشتر گوشی رو کلفت و بد ترکیب میکنه.منم بی خیالش شدم.ولی یه کیف خوب از اینایی که تو دست میگیرن گرفتم که اگه خورد زمین با کیف باشه.البته کیف اصلیش تو جعبه اش چیز خیلی خوبی نبود.اما دقیقا اندازه خود گوشی بود ولی این کیفه یه کمی بزرگتره.

mehdi30nema
14-01-2012, 13:17
آخه ماله من خش نیست . یه تیکه رنگش پریده . چی کار کنم ؟

tanatos
14-01-2012, 13:30
آره داداش میدونم؛ معمولا پشتش دچار رنگ پریدگی میشه، یکی از رفیقام میگفت تو پاساژ پایتخت یکی از فروشنده ها میگفت قراره یه نوع ماژیک واسش بیارن که اصلا مال این کاره ولی فکر کنم سرکاری بود و طرف داشت کلاس میزاشت. من خیلی دنبال قاب پشت براش گشتم ولی به جایی نرسید!

a.g g.a
14-01-2012, 15:12
سلام
من به یک مشکل بزرگ برخوردم لطفا کمک کنید؛
من برای کوشیم رمز گذاشته بودم داداشم همیشه با رمزش ور می رفت دیروز توی خونه نبودم وقتی برگشتم دیدم قفل گوشیم باز نمیشه نوشته باید وارد اکانت گوگلتون بشید داداشم این قدر رمزشو زده که رفته توی این بخش دیگه اصلا نمیشه واردش شد؛
منظورش از اکانت گوگل جی میله؟ من یه جی میل با گوشیم ساخته بودم هرچی یوزرنیم و پسورد جی میلمو می زنم وارد نمیشه؛
هیرون شدم چی کار کنم
حالا شما می گید چی کار باید بکنم؟
با تشکر

leon2009
14-01-2012, 15:54
سلام من گوشيم i9003 ورژن اندرويدشم 2.2.1 فابريك كارخونست روتم شده گوشيم.ميخواستم به 2.3 آپديتش كنم حالا ميخوام بدونم اگه آپديت كنم گوشي سرعتش پايين نمياد?مصرف باطريش چطوري ميشه?بعد به كدوم ورژن 2.3 آپديت كنم? 2.3.4 يا 5 يا 7?يه راهنمايي بكنيد ممنون ميشم خيلي فوريه

malkemid
14-01-2012, 16:05
سلام
من برای کوشیم رمز گذاشته بودم داداشم همیشه با رمزش ور می رفت دیروز توی خونه نبودم وقتی برگشتم دیدم قفل گوشیم باز نمیشه نوشته باید وارد اکانت گوگلتون بشید داداشم این قدر رمزشو زده که رفته توی این بخش دیگه اصلا نمیشه واردش شد؛
منظورش از اکانت گوگل جی میله؟ من یه جی میل با گوشیم ساخته بودم هرچی یوزرنیم و پسورد جی میلمو می زنم وارد نمیشه؛
هیرون شدم چی کار کنم
با تشکر

نه چاره ای نیست....یا باید وارد اکانت گوگلت بشی یا اینکه دوباره رام رو فلش کنی...با وای فای سعی کن تو اکانت گوگل لاگین شی

سلام من گوشيم i9003 ورژن اندرويدشم 2.2.1 فابريك كارخونست روتم شده گوشيم.ميخواستم به 2.3 آپديتش كنم حالا ميخوام بدونم اگه آپديت كنم گوشي سرعتش پايين نمياد?مصرف باطريش چطوري ميشه?بعد به كدوم ورژن 2.3 آپديت كنم? 2.3.4 يا 5 يا 7?يه راهنمايي بكنيد ممنون ميشم خيلي فوريه

نه مصرف و کارایی گوشی بهتر هم میشه...جدید ترین رام هم valuepack 2.3.7 هست که رام خوبیه...

a.g g.a
14-01-2012, 16:19
دستتون درد نکنه؛
منظورش از اکانت گوگل حی میله؟
توی بخش یوزرنیم باید آدرس کامل جی میلمو بنویسم یا فقط یوزرنیمشو؟
من اینترنت وایرلس ندارم جی پی آر اس ایرانسل سرعتش برای این کار خوبه؟(آخه هر چی می زنم وارد نمی شه!)
اگه فلش کنم همه اطلاعاتم پاک میشه؟
اگه رامو عوض کنم درست نمیشه؟

leon2009
14-01-2012, 16:24
ممنون از راهنماييتون يه سوال اين رام رسميه?

malkemid
14-01-2012, 16:41
ممنون از راهنماييتون يه سوال اين رام رسميه?

بله رام رسمیه سامسونگه

savant 1
14-01-2012, 20:41
سلام!!
ميخواستم بدونم آپديت رسمي galaxy s I9000 اومده يانه ؟؟
آپديتش به كدوم ورژنه؟
اگه آپديت كنم سرعت گوشيم پايين نمياد؟؟

M@hdi-B
14-01-2012, 20:55
سلام!!
ميخواستم بدونم آپديت رسمي galaxy s I9000 اومده يانه ؟؟
آپديتش به كدوم ورژنه؟
اگه آپديت كنم سرعت گوشيم پايين نمياد؟؟

آخرین ورژن 2.3.6 هست که چند صفحه قبل لینک دادم

نه دوست عزیز کند نمیشه

پ.ن: اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

a.g g.a
14-01-2012, 22:06
سلام
هیرون شدم چی کار کنم
با تشکر
من هر چی یوزرنیم و پسوورد دادم وارد نشد؛
باید فرمت کنم؟
چه طور فرمت کنم به تا قفلش باز نشده به کامپیوتر وصل نمیشه:41:
اصلا چه طور فرمت می کنن؟(اگه جای سوالم این جا نیست بگید برم جای دیگه بپرسم)
میشه یه رام جدید دانلود کنم بعدش همونو روش نصب کنم لطفا راهنمایی کنید من خیلی ناواردم!
الآن دو روزه که نمی تونم ازش استفاده کنم:41:

tanatos
14-01-2012, 22:11
دستتون درد نکنه؛
منظورش از اکانت گوگل حی میله؟
توی بخش یوزرنیم باید آدرس کامل جی میلمو بنویسم یا فقط یوزرنیمشو؟
من اینترنت وایرلس ندارم جی پی آر اس ایرانسل سرعتش برای این کار خوبه؟(آخه هر چی می زنم وارد نمی شه!)
اگه فلش کنم همه اطلاعاتم پاک میشه؟
اگه رامو عوض کنم درست نمیشه؟
آره داداش منظور همون اکانت گوگله منتها باید قبلش بهش معرفی میکردیش نه بعد اینکه مشکل پیدا کرد!
شما باید ریست فکتوریش بکنی که بعله اطلاعاتتون پاک میشه!
فرقی نمیکنه داداش رامت رو هم که عوض کنی به همونجا میرسه دیگه!

tanatos
14-01-2012, 22:20
من هر چی یوزرنیم و پسوورد دادم وارد نشد؛
باید فرمت کنم؟
چه طور فرمت کنم به تا قفلش باز نشده به کامپیوتر وصل نمیشه:41:
اصلا چه طور فرمت می کنن؟(اگه جای سوالم این جا نیست بگید برم جای دیگه بپرسم)
میشه یه رام جدید دانلود کنم بعدش همونو روش نصب کنم لطفا راهنمایی کنید من خیلی ناواردم!
الآن دو روزه که نمی تونم ازش استفاده کنم:41:

همونطور که گفتم قبلش باید جیمیلت رو براش تعریف میکردی.
ببین داداش شما میری تو قسمت ریکاوری (با نگه داشتن سه کلید ولوم بالا هوم و پاور) اونجا یه قسمتی هست به اسم factory reset میزنی یه خورده طول میکشه بعد ریست میخواد ریست میکنی و دوباره میشه مثل روز اولش!
نیازی هم به نصب رام نیست.

a.g g.a
14-01-2012, 22:41
نشد:41:
این کلیدارو گرفتم نرفت توی ریکاوری
....
الآن درست شد موقع روشن شدن اون دکمه ها ور گرفتم

tanatos
15-01-2012, 00:11
آره شرمنده یادم رفت بگم موقع روشن کردن این کار و بکنی!
بچه ها کسی نمیدونه چرا فایلهای تصویری بلند مدت فقط تا 4 دقیقه پخش میشن.
خیلی از پلیرها رو هم امتحام کردم ولی جواب نداد!

starless_90
15-01-2012, 09:49
آخرین ورژن 2.3.6 هست که چند صفحه قبل لینک دادم

نه دوست عزیز کند نمیشه

پ.ن: اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر از معرفی این رام
من این رامو نصب کردم بعد با کپی 3 تا فایل تو انجمن موبایلستان توی رام دئودکس و نصب رام دئوئکس از ریکاوری و بعد روت و نصب فارسی ساز باز هم از ریکاوری رام رو نصبیدم.به نظرم از رامهایی که دیدم بهتر بود .البته هنوز در مورد باطری نمیشه نظری داد ولی قبلا فک میکردم تعویض رام چقدر سخته.حالا دیدم واقعا چقدر بی خود مغازه دارها آدمو میترسونن.بازم از همه تشکر .

tanatos
15-01-2012, 10:47
نه داداش سخت کیه؟!
نصب رام رسمی که اصلا هیچ! رام کاستوم هم کاری نداره؛ بیخود گندش میکنن!

Pedram_mrn
15-01-2012, 13:13
آره شرمنده یادم رفت بگم موقع روشن کردن این کار و بکنی!
بچه ها کسی نمیدونه چرا فایلهای تصویری بلند مدت فقط تا 4 دقیقه پخش میشن.
خیلی از پلیرها رو هم امتحام کردم ولی جواب نداد!

تا 4 دقیقه:31:
مشکل از گوشیته احتمالا...من با گوشیم فیلم و سریال میبینم مشکلی نداره اصلا
چه پلیر خود گوشی چه پلیرهای دیگه.... از MX Video Player استفاده کن...
اگه درست نشد فکتوری ریست اگه نشد یه رامه جدید

mehdi perspolisi
15-01-2012, 13:58
سلام...
آپديت رسمي گلكسي اس اومده يا نه...؟!

tanatos
15-01-2012, 14:10
قراره که سامی برای اینکه ناراحتی صاحبای گالکسی اس رو از عدم ساپورت ICS کم کنه یه ب کمپلکس ب 12 برای گوشی بیرون بده ولی هنوز که خبری ازش نیست!

15-01-2012, 15:06
عامو کجایی :دی Value Pack اومده :-J
چند تا پست قبلی رو نگاه کنی هم من گذاشتمش هم مهدی :دی

tanatos
16-01-2012, 14:09
ا مگه قرار بود در قالب یه رام براش بیاد؟! من فکر میکردم فقط یه فایل آبدیته برای رفع اشکالاتش که مثلا بشه تو همه ی رامها کوکش کرد!
گذشته از اون من یه چند وقتی بود که اصلا به این سایت سرنمیزدم! شرمنده عامو!
آقا یه چیز دیگه انگاری کلا نامردی شده در حق این گالکسی اس بدبخت!
نمیدونم شنیدین یا نه ولی Ics برای HTC Legend هم پورت شد ولی I9000 ازین نعمت محروم موند و باید به Cyanogen 9 دل ببندیم!

starless_90
16-01-2012, 14:26
ا مگه قرار بود در قالب یه رام براش بیاد؟! من فکر میکردم فقط یه فایل آبدیته برای رفع اشکالاتش که مثلا بشه تو همه ی رامها کوکش کرد!
گذشته از اون من یه چند وقتی بود که اصلا به این سایت سرنمیزدم! شرمنده عامو!
آقا یه چیز دیگه انگاری کلا نامردی شده در حق این گالکسی اس بدبخت!
نمیدونم شنیدین یا نه ولی Ics برای HTC Legend هم پورت شد ولی I9000 ازین نعمت محروم موند و باید به Cyanogen 9 دل ببندیم!
آمو جانم یقینا icsبرا گالاکسی اس از طرف خود سامسونگ پورت میشه.فقط داره بازار گالاکسی اس رو سرد میکنه تا دیگر محصولاتش رو بفروشه>!!!مثل همین رام جدید که داده یقینا 4 رو هم میده فقط احتمالا کمی دیر یا شاید یه کمی بیشتر از یکم دیر!!!!
من کلا رام رسمی نصب میکردم ولی چیزایی که دیدم و شنیدم به زودی میرم طرف کاستومها.مثلا سامسونگ آپدیت نده چی میشه؟؟؟ولی با یه عالمه منت سر کاربراش میگه که کار نشدنی را ما انجام و با تلاش شبانه روزی :دی ics رو برای اس پورت کردیم!!!:20::31:

tanatos
16-01-2012, 14:46
خوب قرار هم نیست که اتفاقی بیفته عامو(آخر ما نفهمیدیم این عامو رو چطوری مینویسن:31:) من خودم یه ماه اول رو گوشیم رام رسمی بود بعدش رفتم رو سیانوژن الان هم میویی روشه! ولی صحبتی که هست روی اهمیت دادن برند به طرفداراش و خریدارانشه! بعد چه بازاری رو سرد کنه؟! گالکسی اس فروشش رو کرده و از بازار عرضش هم خیلی وقته گذشته! الان با وجود عرضه ی گالکسی اس دو و نکسوس دوره ی جدیدی رو شروع کرده!

16-01-2012, 15:33
باو همون عامو ــه ، شایعه درس نکنین : )) رئوف تو عامو گفتن استاده ، صبر میکنیم اون بیاد قضاوت کنه ;; ) من شاگرد رئوف بودم یه زمانی در رشته عامو گویی ;; ) :دی :دی

نظر من اینه که به هر حال ، خیلیا همچنان قصد خرید GS داشتن ، بعد دیدن قراره ICS نیاد گفتن یه کم پول میزاریم S2 میخریم ، به نظرم یه سیاسته واسه فروش فلگشیپش...

عاموووو :دی
Onecosmic's ICS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MyICS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
teamhacksung ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حسم میگه تیم هکسانگ شاید یه مقدار بهتر باشه... خیلی هم کم باگن به طرز عجیبی :دی

mand007
16-01-2012, 16:48
سلام دوستان
راهی برای افزایش رم گوشی هست
از 350تا 260 تا از رمم پر هست!

PersiAndroid
16-01-2012, 18:38
باو همون عامو ــه ، شایعه درس نکنین : )) رئوف تو عامو گفتن استاده ، صبر میکنیم اون بیاد قضاوت کنه ;; ) من شاگرد رئوف بودم یه زمانی در رشته عامو گویی ;; ) :دی :دی
:دی

هاااا تاييد ميشه همون عامووه ... البته قواعد خاصي داره و بايد 8 واحد عامو شناسي پاس كنين
الان دارم مبحث "بو" = "BOW" رو تدريس مي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان
راهی برای افزایش رم گوشی هست
از 350تا 260 تا از رمم پر هست!

شما مينونين با نصب تاسك منيجر برنامه هاي اضافي رو ببندين
براي اينكه هيچ برنامه اي هم باز نمونه ميتونين از Advanced Task Manager استفاده كنين
كه درجه ي برخوردش :31: برنامه ها رو هم تعيين كنين مثلا بذارين رو Crazy :27:
سعي كنين هوم اسكرينتون تك صفحه اي و سبك باشه و ترجيحا از والپيپر سبك استفاده كنين
اگه هم از اين ويجت هاي كه رمتون رو پر كرده ميخواين خلاص شين يه كاستوم رام سبك بريزين كه حتي Swype هم روش نباش

Majid-6120
16-01-2012, 18:40
امروز گلکسی اس بدون گارانتی 640

گلکسی 2 بدون گارانتی 930

فکو بگیر که الان میچسبه کف زمین !!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MusicManiac
16-01-2012, 19:02

گلکسی 2 بدون گارانتی 930

فکو بگیر که الان میچسبه کف زمین !!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی میکنی؟!!!!!!!!!!!!! :18:

آقا من فروشنده ام. هر کی خواست پی ام بده! :21:

tanatos
16-01-2012, 21:01
گلکسی 2 بدون گارانتی 930

نه بابا اینطوریا هم نیست
گوشی بازار که سایت اینترنتیه 16 گیگ رو زده 530 پلاسشم تو 16 540 تو 8 535!
گالکسی اس دو ولی همون قیمتاست!

starless_90
16-01-2012, 21:11
از همه مطلب هاتون تشکر.همگی:11:
من میزان رم آزادم کمتر از 120 تا هست هیچ سرویس در حال اجرایی و برنامه ی بازی ندارم این طبیعیه؟البته گوشیم وقتی خاموشه و روشنش میکنم و همه ی برنامه ها و سرویسهای در حال اجرا رو می بندم در حد 150.60 مگ رم آزاد دارم میخوام بدونم برا بقیه چه جوریه.:10:رامم هم همین value pack جدید هست
قبلا به میزان رم آزاد دقت نکرده بودم!!!!
راستی از advanced task killer هم استفاده میکنم!!

MOHAMMAD2010
16-01-2012, 21:41

گلکسی 2 بدون گارانتی 930

نه بابا اینطوریا هم نیست
گوشی بازار که سایت اینترنتیه 16 گیگ رو زده 530 پلاسشم تو 16 540 تو 8 535!
گالکسی اس دو ولی همون قیمتاست!

البته گوشی بازار قیمت هاش آپدیت نیست ! و البته اگه در جریان باشین s معمولی در حال حاضر از پلاس گرون تره !
ولی اون دوست عزیزی هم که بدون گارانتی رو گفت 640 فکر کنم اشتباه میکنه چون نوش الان از 550 تا 590 متغیره !