PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26

vahidhgh
17-08-2011, 02:40
برو بچ دروغ ندارم که بگم
2.2.1
jxjpf
froyo jpjpm

vahidhgh
17-08-2011, 02:53
آقا این جاوا رو کسی میدونه چه جوری میشه اجرا کرد ؟

mehdi30nema
17-08-2011, 05:34
شارژ رو خوب نگه میداره بعد نصب باید مثل روز اول که خریدی زیر شارژ باشه چند ساعتی وبعد هم تا یه هفته شارژ دستت میاد چقدر نگه میداره

فارسی ساز برای اس ام اس و عربی ساز باید بگیری
یه کاستوم رام هست که کوکر ایرانی نوشته اونو امستریس تو فروم های تخصصی موبایل میتونی پیداش کنی که ساپورت کامل فارسی رو داره ولی منو ها فارسی نیستن

فارسی نداره رو رام اصلی چون رام ۲.۳.۴ بتا هست و هنوز رام اصلی نیومده برا همین نسخه خاورمیانه ساخته نمیشه:10:

اتفاقا من این کاستوم رام را هم دانلود کردم که نصبش کنم ولی تو موبایلستان بعضی ها از یه سری از مشکلات کوچیکش ایراد گرفتن .
به نظرتون بریزم این کاستوم رام را یا نه ؟
با کاستوم رام اوضاع باتری چه جوری میشه ؟

EngineeR EhsaN
17-08-2011, 09:28
آقا این جاوا رو کسی میدونه چه جوری میشه اجرا کرد ؟

بیا برادر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir200812
18-08-2011, 13:02
باتری i9003 شده 1650 میلی آمپر در صورتی که i9000 1500 میلی آمپر هست .
صفحه نمایش I9000 سوپر آمولد هست که فوق لعاده با کیفیته ولی صفحه i9003 سوپر کلر ال سی دی هست که نسبت به سوپر آمولد ضعیف تره .
مقدار رم I9003 کمی بشتره ولی چیپست گرافیکی i9000 خیلی قویتره .

عزیز در مورد رم مطمعنی؟ چون تا جایی که من میدونم i9003 رمش 478MB هست ولی i9000 رمش 512MB!!

درضمن افزایش ظرفیت باطری برای i9003 برتری نیست! چون مصرف SCLCD که روی i9003 هست از SUPER AMOLED که روی i9000 هست بیشتره! یعنی این افزایش ظرفیت اگه خوش شانس باشید فقط ضعف نمایشگر رو پوشش میشده!

mohsentanha
18-08-2011, 18:46
اتفاقا من این کاستوم رام را هم دانلود کردم که نصبش کنم ولی تو موبایلستان بعضی ها از یه سری از مشکلات کوچیکش ایراد گرفتن .
به نظرتون بریزم این کاستوم رام را یا نه ؟
با کاستوم رام اوضاع باتری چه جوری میشه ؟
باتریشو کسی نمیتونه ایرادی ازش بگیره:31:
بقیه چیزاشم داره روش کار میکنه
من خودم این رام رو نصب کردم تا حالا یه ۱۰ ۱۲ نوع رامی تست کردم این خوب بود
باز هم تصمیم رو خودتون بگیرید از نظر سرعت من باهاش مشکلی نداشتم
البته من کرنل تالون روش ریختم:10:

vahidhgh
18-08-2011, 19:49
ذر تستی که از گوشی کردم
با 5 ساعت پخش موزیک مداوم ( بدون زنگ و کارهای دیگه )
27 درصد باطری کم شد

mehdi30nema
19-08-2011, 19:25
من کاستوم رام آمستریس 2.3.4 را ریختم .

من امروز برای تست کردن دقیقا 10 ساعته گوشی را از حالت فول شارژ در آوردم و هیچ کاری نکردم ، فقط و فقط 20 دقیقه ویدئو نگاه کردم و بعد از 10 ساعت 86 درصد شارژ دارم . به نظرتون طبیعیه یا مصرف زیاده ؟

hadi665
19-08-2011, 23:21
من کاستوم رام آمستریس 2.3.4 را ریختم .

من امروز برای تست کردن دقیقا 10 ساعته گوشی را از حالت فول شارژ در آوردم و هیچ کاری نکردم ، فقط و فقط 20 دقیقه ویدئو نگاه کردم و بعد از 10 ساعت 86 درصد شارژ دارم . به نظرتون طبیعیه یا مصرف زیاده ؟

الآن که نمیشه فهمید شما یکمی باس از گوشی استفاده کنی
کلا شارژو بهتر نگه میداره این رام

.
راستی فارسی هاش مشکلی نداره ؟
.

چطوری نصبیدین شما ؟
از روی چه آموزشی ؟
شاید خودمم نصبیدم :-؟

MVP77
20-08-2011, 00:02
دوستان یه مشکلی دارم با گلکسی اس
وقتی که میخوام یه اس ام اس سه تایی بفرستم اتوماتیک sms تبدیل میشه به mms :18:
تو تنظیمات هم چیزی باسه غیرفعال شدنش نداره
کاری میشه کرد باسه این باگ بزرگ ؟
اینم نمونه مشکل که تو xda پست شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته با برنامه Handcent و دستکاری کردن تنظیماتش میشه درستش کرد اما با خود برنامه مسیج دیفالت گوشی خیر
این بنظرتون یه باگ مسخره نیست ؟

MOHAMMAD2010
20-08-2011, 00:09
ذر تستی که از گوشی کردم
با 5 ساعت پخش موزیک مداوم ( بدون زنگ و کارهای دیگه )
27 درصد باطری کم شد

بستگی به مقدار ولوم داره
واسه من با ولوم وسط هر ساعت 3-4 درصد کم میشه
-------------------------------------------------------------------
مقدار استنبای منم با کاستوم رام 2.3.4 هر 6 ساعت 1 درصد هست

mehdi30nema
20-08-2011, 12:13
الآن که نمیشه فهمید شما یکمی باس از گوشی استفاده کنی
کلا شارژو بهتر نگه میداره این رام

.
راستی فارسی هاش مشکلی نداره ؟
.

چطوری نصبیدین شما ؟
از روی چه آموزشی ؟
شاید خودمم نصبیدم :-؟

کاستوم رام خیلی عالی هست ، هیچ مشکلی با فارسی نداره .
البته یه سری مشکلات داره که سازنده یه آپدیت دیروز داده و گفته مشکلات حل میشه .
آموزشش هم تو موبایلستان هست و راحت نصب میشه ، فقط اینکه اینترفیس گوشی عوض میشه .

vahidhgh
20-08-2011, 12:14
بستگی به مقدار ولوم داره
واسه من با ولوم وسط هر ساعت 3-4 درصد کم میشه
-------------------------------------------------------------------
مقدار استنبای منم با کاستوم رام 2.3.4 هر 6 ساعت 1 درصد هست

به این دقت نکرده بودم ولی ولوم بالا بود یادمه

hadi665
20-08-2011, 15:46
کاستوم رام خیلی عالی هست ، هیچ مشکلی با فارسی نداره .
البته یه سری مشکلات داره که سازنده یه آپدیت دیروز داده و گفته مشکلات حل میشه .
آموزشش هم تو موبایلستان هست و راحت نصب میشه ، فقط اینکه اینترفیس گوشی عوض میشه .

میشه لینک این آموزشو برام بفرستی ؟
.

MOHAMMAD2010
20-08-2011, 17:58
دوستانی که رام 2.2 یا 2.3.3 رسمی فارسی دارن میشه اینجا بگن ، یه زحمتی براشون داشتم

borland dariush
20-08-2011, 19:26
من 2.3.3 فارسی دارم عزیزم
امر بفرما

mehdi30nema
20-08-2011, 20:34
میشه لینک این آموزشو برام بفرستی ؟
.

این لینکش تو فروم آندروید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم موبایلستان :

MOHAMMAD2010
20-08-2011, 22:02
من 2.3.3 فارسی دارم عزیزم
امر بفرما

ممنون داداش
ببین یه فیلم divx معمولی 700mb بریز رو گوشی زیرنویسشم با اسم فیلمه هم اسم کن بریز رو گوشی ، بعد با پلیر خود گوشی اجراش کن ببین زیرنویس رو چه جوری اجرا میکنه ؟
یعنی ببین وقتی تو فیلم یه دیالوگ گفته میشه بعد فرض کن 1 دقیقه کسی چیزی نمیگه ببین تو اون یک دقیقه این زیرنویس روی صفحه میمونه یا میره ؟ یعنی ببین تا شروع دیالوگ بعدی اون دیالوگ قبلی روی صفحه میمونه یا نه مثل کامپیوتر زمان درسته ؟
امیدوارم تونسته باشم منظورمو بگم
شما من خودم وقتی با رام 2.3.4 کاستوم که فارسیش کردم این کارو میکنم زیرنویس قبلی تا شروع زیرنویس بعدی روی صفحه میمونه یعنی کسی چیزی نمیگه ولی زیرنویس قبلی همین جوری روی صفحه هست
به خاطر همین از پلیر های دیگه استفاده میکنم تا این مشکلو نداشته باشم ولی متاسفانه یه برتری رو که پلیر اصلی داره اونا ندارن اونم صدای دالبی 5.1 پلیر اصلی هست
منتظرم جوابتم
ممنون

hadi665
20-08-2011, 23:44
ممنون داداش
ببین یه فیلم divx معمولی 700mb بریز رو گوشی زیرنویسشم با اسم فیلمه هم اسم کن بریز رو گوشی ، بعد با پلیر خود گوشی اجراش کن ببین زیرنویس رو چه جوری اجرا میکنه ؟
یعنی ببین وقتی تو فیلم یه دیالوگ گفته میشه بعد فرض کن 1 دقیقه کسی چیزی نمیگه ببین تو اون یک دقیقه این زیرنویس روی صفحه میمونه یا میره ؟ یعنی ببین تا شروع دیالوگ بعدی اون دیالوگ قبلی روی صفحه میمونه یا نه مثل کامپیوتر زمان درسته ؟
امیدوارم تونسته باشم منظورمو بگم
شما من خودم وقتی با رام 2.3.4 کاستوم که فارسیش کردم این کارو میکنم زیرنویس قبلی تا شروع زیرنویس بعدی روی صفحه میمونه یعنی کسی چیزی نمیگه ولی زیرنویس قبلی همین جوری روی صفحه هست
به خاطر همین از پلیر های دیگه استفاده میکنم تا این مشکلو نداشته باشم ولی متاسفانه یه برتری رو که پلیر اصلی داره اونا ندارن اونم صدای دالبی 5.1 پلیر اصلی هست
منتظرم جوابتم
ممنون

سلام
من الآن تست کردم
نخیر ، وقتی صحبت میکنند زیر نویس میاد ، وقتی هم صحبت تموم میشه سریع میره ، و بعد که حرف میزنن دوباره متن جدید میاد !!

borland dariush
21-08-2011, 11:32
دوست عزیز متاسفانه فیلم divx با زیر نویس ندارم تست کنم ولی دوستمون تست کرده حتما مشکلی نداره!

MOHAMMAD2010
21-08-2011, 12:18
سلام
من الآن تست کردم
نخیر ، وقتی صحبت میکنند زیر نویس میاد ، وقتی هم صحبت تموم میشه سریع میره ، و بعد که حرف میزنن دوباره متن جدید میاد !!

ممنون
پس چون من رام رسمی ندارم که فارسی باشه این مشکل هست
باید منتظر 2.3.4 رسمی باشم
راستی شما 2.3.3 فارسی داری ؟

MVP77
21-08-2011, 13:26
دوستان یه مشکلی دارم با گلکسی اس
وقتی که میخوام یه اس ام اس سه تایی بفرستم اتوماتیک sms تبدیل میشه به mms :18:
تو تنظیمات هم چیزی باسه غیرفعال شدنش نداره
کاری میشه کرد باسه این باگ بزرگ ؟
اینم نمونه مشکل که تو xda پست شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته با برنامه Handcent و دستکاری کردن تنظیماتش میشه درستش کرد اما با خود برنامه مسیج دیفالت گوشی خیر
این بنظرتون یه باگ مسخره نیست ؟
کسی با این مورد مشکلی نداره ؟!! :18:

hadi665
21-08-2011, 15:35
ممنون
پس چون من رام رسمی ندارم که فارسی باشه این مشکل هست
باید منتظر 2.3.4 رسمی باشم
راستی شما 2.3.3 فارسی داری ؟

آره من 2.3.3 ی رسمی فارسی دارم
چیزه این 2.3.4 رسمی اصلا قرار هست بیاد ؟!

آخه اینی که دوستمون لینکشو داده تمی که همراش نصب میشه جالب نیست !

کسی با این مورد مشکلی نداره ؟!! :18:

نوچ
من همچین مشکلی ندارم !

Armin 7
22-08-2011, 19:14
با سلام

اقایون اساتید اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید

بــهـــتــــریــــن رام موجود رو بهم معرفی کنید همچنین متعلقاتش رو مثل کرنل و . . .

میخوام بدم بیرون برام فلشش کنن

سپـــــاسگذارم.

rouzbeh_ziafati
23-08-2011, 15:25
دوستان آیا جایی توی موبایل یا browser ی برای اینترنت هست که بشه توش ip و port رو وارد کرد؟
موقع استفاده از اینرتنت موبایل منظورم هست نه wifi

rouzbeh_ziafati
23-08-2011, 18:20
من برنامه orbot رو گرفتم باهاش هم تونستم سایت ها رو دور بزنم البته با کمک فایرفاکس ، چون فقط این برنامه امکان ست کردن پروووکسی و آی پی رو داشت ،
حالا سوالم اینه برای استفاده از مارکت اندروید یا برنامه های مخصوص فیس بووک چطور باید با این برنامه کار کرد ؟ اونا مستقیما آی پی نمی گیرند و با browser هم کاری ندارند ،
خود موبایل تو قسمت wifi امکان ست آی پی و پورت رو داره ، اما برای استفاده از برنامه orbot با gprs چه باید کرد

hadi665
23-08-2011, 19:00
من برنامه orbot رو گرفتم باهاش هم تونستم سایت ها رو دور بزنم البته با کمک فایرفاکس ، چون فقط این برنامه امکان ست کردن پروووکسی و آی پی رو داشت ،
حالا سوالم اینه برای استفاده از مارکت اندروید یا برنامه های مخصوص فیس بووک چطور باید با این برنامه کار کرد ؟ اونا مستقیما آی پی نمی گیرند و با browser هم کاری ندارند ،
خود موبایل تو قسمت wifi امکان ست آی پی و پورت رو داره ، اما برای استفاده از برنامه orbot با gprs چه باید کرد

برنامه ی UCbrowser رو بگیری کلا قیلترو میتونی دور بزنی و توی فیسبوک هم بری

Pedram_mrn
23-08-2011, 20:42

اول باید اینکه گوشیت روت باشه:5:
بعد تو قسمت تنظیمات orbot این دوتا مورد تیک خورده باشه
Transparent proxying
Tor everything
با برنامه market enabler اپراتورتو عوض کن.خلاص
من با همین کارا میرم تو مارکت البته با GPRS امتحان نکردم ولی فرقی نداره.
اگه روت باشی برنامه به صورت خودکار hostو port تنظیم میکنه
کلا gprsو بیخیال شو من با adsl دارم مینالم

rouzbeh_ziafati
23-08-2011, 22:54
اول باید اینکه گوشیت روت باشه:5:
بعد تو قسمت تنظیمات orbot این دوتا مورد تیک خورده باشه
Transparent proxying
Tor everything
با برنامه market enabler اپراتورتو عوض کن.خلاص
من با همین کارا میرم تو مارکت البته با GPRS امتحان نکردم ولی فرقی نداره.
اگه روت باشی برنامه به صورت خودکار hostو port تنظیم میکنه
کلا gprsو بیخیال شو من با adsl دارم مینالم

یعنی شما با هر browser ی که بخوای می تونی تو گوشی هر سایتی رو باز کنی ؟
من گوشیم رو فلش کردم اما تاحالا روت نکردم
چقدر کار میبره؟ برای این کار که شما گفتی علاوه بر روت باید رام کاستوم هم ریخت؟

Pedram_mrn
23-08-2011, 23:17
یعنی شما با هر browser ی که بخوای می تونی تو گوشی هر سایتی رو باز کنی ؟
من گوشیم رو فلش کردم اما تاحالا روت نکردم
چقدر کار میبره؟ برای این کار که شما گفتی علاوه بر روت باید رام کاستوم هم ریخت؟

آره عزیز با هر برنامه هر بروزر که بخوای میری میچرخی
روت کردن کاری نداره رام کاستوم هم نمیخواد بریزی رامت چیه الان؟

rouzbeh_ziafati
23-08-2011, 23:54
آره عزیز با هر برنامه هر بروزر که بخوای میری میچرخی
روت کردن کاری نداره رام کاستوم هم نمیخواد بریزی رامت چیه الان؟

رام من I9000JPJV6 هست 2.3.3
برنامه روت رو از كجا براش گير بيارم؟
اگه ميشه آدرس سايت منبع كه اين فايل ها رو مثل samfirmware كه رام ها اول اونجا گذاشته مي شوند رو برام بگذاريد
آيا هر رامي فايل روت مخصوص به خودش رو داره؟ مثلا فايل روت براي همه 2.3.3 چه عربي چه اروپايي يكيه يا اونا هم باهم فرق دارند؟

Pedram_mrn
24-08-2011, 12:23
رام من I9000JPJV6 هست 2.3.3
برنامه روت رو از كجا براش گير بيارم؟
اگه ميشه آدرس سايت منبع كه اين فايل ها رو مثل samfirmware كه رام ها اول اونجا گذاشته مي شوند رو برام بگذاريد
آيا هر رامي فايل روت مخصوص به خودش رو داره؟ مثلا فايل روت براي همه 2.3.3 چه عربي چه اروپايي يكيه يا اونا هم باهم فرق دارند؟

این فایلو دانلود کن بعد با ادین فلش بزن
بذارش تو قسمت PDA به هیچی ام دست نزن
چون گفتی قبلا فلش زدی گفتم بلدی مختصر توضیح دادم:46:

آره فرق میکنه ولی واسه هر ورژن از اندروید فرق میکنه آدرس سایت منبع رو هم نمیدونم
واسه 2.3.3 ها یکیه فکر کنم ولی بسته به منتشر کننده داره که خودش واسه روت کردن چی پیشنهاد بده

mehdi30nema
24-08-2011, 13:56
بچه ها روت کردنه گوشی ممکنه تو افزایش مصرف باتری تاثیر داشته باشه ؟

A.N.A.P
24-08-2011, 14:05
بچه ها روت کردنه گوشی ممکنه تو افزایش مصرف باتری تاثیر داشته باشه ؟

بله ممکنه . بعضی هم باگهایی مثل وصل نشدن Wi-Fi دارن . واسه روت گوشی CF-Root مخصوص رامتون رو بگیرید مشکلی نخواهید داشت !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

A.N.A.P
24-08-2011, 14:06

دوست عزیز میتونید از چیز پی ان استفاده کنید واسه دیدن مارکت و بقیه سایت ها غیر قابل دسترسی !

reza.sh.eng
24-08-2011, 14:38
سلام تورئخدا به دادم برسین چند دقیقه پیش داشتم با 9000 ایمیل چک میکردم یهو هنگ کرد بعدش که رستارت کردم اون صفحه اولو میاره که اسم گوشیه ولی دیگه هیچی بالا نمیاد و رو شن نمیشه چیکار باید بکنم سخت افزاریه مشکلش یا نه؟

Armin 7
24-08-2011, 17:27
با سلام

اقایون اساتید اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید

بــهـــتــــریــــن رام موجود رو بهم معرفی کنید همچنین متعلقاتش رو مثل کرنل و . . .

میخوام بدم بیرون برام فلشش کنن

سپـــــاسگذارم.

تـــــمـــــنـــــــا دارم بنده رو راهنمایی بفرمایید .

mehdi30nema
24-08-2011, 19:00
تـــــمـــــنـــــــا دارم بنده رو راهنمایی بفرمایید .

بیرون دادن نمیخاد ، یه مقدار کار کنی و تاپیک های آموزشی را بخونی خودت میتونی عوض کنی .
بیرون پول مفت میگیرن .
تو سایت موبایلستان . آندروید آموزشش هست ، تو این سایتم یادمه یه بار یکی از بچه ها آموزشش را گزاشته بود ولی نمیدونم کجا .

soheildolatabadi
24-08-2011, 19:09
سلام به اساتید و دوستان عزیز این بخش
قصد خرید Galaxy S - I9000 یا Galasy S Plus-I9001 بدون گارانتی دارم
ممنون می شم اعلام فرمایید موقع خرید چه مواردی رو چک کنم.

ارادتمند
سهیل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rouzbeh_ziafati
25-08-2011, 07:43
من گوشيم رو روت كردم ، برنامه اي هست كه بشه صداي زنگ delivery رو متمايز كرد با صداي زنگ دريافت Sms ؟

ضمنا من وارد ماركت آندرويد مي شوم ، مي خوام برنامه نصب كنم ميگه براي اكانت گوگل شما هيچ دستگاه موبايلي مشخص نشده است ، چي كار بايد بكنم؟

Pedram_mrn
25-08-2011, 21:49
دوست عزیز میتونید از چیز پی ان استفاده کنید واسه دیدن مارکت و بقیه سایت ها غیر قابل دسترسی !

دوست عزیز میشه بگی چجوری با Tapatalk کامنت میزاری من این برنامه رو نصب کردم ولی p30world یا فروم های ایرانی توش نبود ممنون میشم راهنمایی کنی:11:

من گوشيم رو روت كردم ، برنامه اي هست كه بشه صداي زنگ delivery رو متمايز كرد با صداي زنگ دريافت Sms ؟

ضمنا من وارد ماركت آندرويد مي شوم ، مي خوام برنامه نصب كنم ميگه براي اكانت گوگل شما هيچ دستگاه موبايلي مشخص نشده است ، چي كار بايد بكنم؟

فکر نمیکنم من بهش برنخوردم . از برنامه go sms pro تو مارکت استفاده کن خیلی از برنامه استوک خود گوشی بهتره
باید اول یه اکانت جی میل بسازی بعد بری تو جی میل گوشی ساین این کنی بعد بری مارکت

saegheh67
26-08-2011, 10:59
سلام تورئخدا به دادم برسین چند دقیقه پیش داشتم با 9000 ایمیل چک میکردم یهو هنگ کرد بعدش که رستارت کردم اون صفحه اولو میاره که اسم گوشیه ولی دیگه هیچی بالا نمیاد و رو شن نمیشه چیکار باید بکنم سخت افزاریه مشکلش یا نه؟
ببین میتونی وارد ریکاوری مد بشی؟ اگر میتونی با پاک کردن کش و ریست فکتوری کردن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه البته همه اطلاعات و تنظیماتت پاک میشه

saegheh67
26-08-2011, 11:04
دوست عزیز میشه بگی چجوری با Tapatalk کامنت میزاری من این برنامه رو نصب کردم ولی p30world یا فروم های ایرانی توش نبود ممنون میشم راهنمایی کنی:11:

دوست من چرا داره کافیه توی قسمت سرچ کلمه p30world را تایپ کنی

Nice Devil
26-08-2011, 19:29
سلام دوستان قیمت I9000 چنده؟

Pedram_mrn
26-08-2011, 19:55
دوستان من دوتا رام کاستوم تست کردم البته همتون این رامها میشناسید CyanogenMod7 و MIUI 1.8.19 البته این رام ها تو ورژن بتا ان و مدام براشون آپدیت میاد ولی با همین بتا بودنشون 7تا سروگردن از رام های رسمی 2.3.3 و 2.3.4 سامسونگ سرتره حتما این رام هارو نصب کنید ورگرنه بجور از دستون میره:8:
سیانوژن تو آپدیت نایتلی 98 الان. خیلی از باگهاش رفع شده کیفیت فیلم برداریش مثل رام 2.3.3 ست اصلا لگ نداره :20:
میوی کلا گوشیتونو میریزه بهم انگار یه گوشیه جدید خرید همه چیشو تغییر میده از موزیک پلیر تا لاک اسکسرین(چه ربطی داشت:31:) تنها مشکل این رام کیفیت پایین رنگ مشکی تو ویدئو و دوربین هست که ایشالا برطرف میشه
کار کردن باهاش واقعا لذت بخشه روون وبدون لگ. هر دوتا رام فارسی رو ساپورت میکنند به صورت پیش فرض، فقط T9 ندارن.
از ---------.ir لینک میزارم براتون حتما نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرنل گلیچ رو هم حتما نصب کنید
موفق باشید

hadi665
26-08-2011, 22:54
دوستانی که رام 2.3.4 نصبیدن

من دلم میخواد این رامو نصب کنم
اما با قیافه ی رام مشکل دارم :(

بیشتر از منوی نوتیفیکیتش بدم میاد ، یه جوریه !!!
.

بعد اینکه یکی از دوستان توی انجمن دیگه میگفت ، گالری سه بعدی گالاکسی حذف شده !!! آره ؟
من عاشق این گالریم !!!!!!

.

یه نگاه به این تاپیک بندازید :

الآن از روی این نصب کنم ؟
آپدیت دیگه ای برای 2.3.4 نیومده ؟ که از اینی که توی این تاپیکه جدید تر باشه ؟

( توی این تاپیک بالاییه یه تم هم توی مراحل نصب هست که ظاهره زیبایی داره !
اما عجیبه که دوستمون گفته 1.5 روز شارژ نگه میداره !!! خو اینکه زیاد نیست !! )

راستشو بخوان قاطی کردم : دی

;)

biostar
27-08-2011, 00:06
سلام دوستان قیمت I9000 چنده؟

دقیقا 500
البته ارزون تر هم شاید بعضی ها بفروشن
از 490 تا 515 قیمت داره

Pedram_mrn
27-08-2011, 01:09
دوستانی که رام 2.3.4 نصبیدن

من دلم میخواد این رامو نصب کنم
اما با قیافه ی رام مشکل دارم :(

بیشتر از منوی نوتیفیکیتش بدم میاد ، یه جوریه !!!
.

بعد اینکه یکی از دوستان توی انجمن دیگه میگفت ، گالری سه بعدی گالاکسی حذف شده !!! آره ؟
من عاشق این گالریم !!!!!!

.

یه نگاه به این تاپیک بندازید :

الآن از روی این نصب کنم ؟
آپدیت دیگه ای برای 2.3.4 نیومده ؟ که از اینی که توی این تاپیکه جدید تر باشه ؟

( توی این تاپیک بالاییه یه تم هم توی مراحل نصب هست که ظاهره زیبایی داره !
اما عجیبه که دوستمون گفته 1.5 روز شارژ نگه میداره !!! خو اینکه زیاد نیست !! )

راستشو بخوان قاطی کردم : دی

;)

به نظر من شما یا سیانوژن و نصب کن یا میوی من خودم قبلا 2.3.4 نصب کردم از 2.3.3 خیلی بدتره یه هفته ای بیخیالش شدم. الن سیانوژن دارم مصزف باتری توش عالیه از صبح که صدردصد بو تا الن یکسره باهاش ور رفتم بازی وایفای که یه سره روشن بود با برنامه ها کلانجار رفتن هنوز 17 درصد شارژ داره:8:
ولی رو گوشی من یکم مشکل داره خوب نصب نکردم میخوام میوی نصب کنم گالری سه بعدی دارن جفتشون تو سیانوژن گالری خیلی خوب کار میکنه بدون هیچ لگی 100 تا عکسو تو یه فولدر به 2 ثانیه لود میکنه:5:

راستی اگه کرنل گلیچ رو نصب نکنید کیفیت رنگ مشکی پایین نمیاد:10:

ntfm2000
27-08-2011, 01:15
سلام کسی هست بگه n8 نوکیا چه طوریه ؟

hadi665
27-08-2011, 01:45
به نظر من شما یا سیانوژن و نصب کن یا میوی من خودم قبلا 2.3.4 نصب کردم از 2.3.3 خیلی بدتره یه هفته ای بیخیالش شدم. الن سیانوژن دارم مصزف باتری توش عالیه از صبح که صدردصد بو تا الن یکسره باهاش ور رفتم بازی وایفای که یه سره روشن بود با برنامه ها کلانجار رفتن هنوز 17 درصد شارژ داره:8:
ولی رو گوشی من یکم مشکل داره خوب نصب نکردم میخوام میوی نصب کنم گالری سه بعدی دارن جفتشون تو سیانوژن گالری خیلی خوب کار میکنه بدون هیچ لگی 100 تا عکسو تو یه فولدر به 2 ثانیه لود میکنه:5:

راستی اگه کرنل گلیچ رو نصب نکنید کیفیت رنگ مشکی پایین نمیاد:10:

ممنونم از شما
اما من روی گوشیم خیلی حساسیت به خرج میدم
وقتی میخواستم از 2.2.1 بیام به 2.3.3 کلی تحقیق کردم
الآنم توی خیلی از سایت ها 2.3.4 رو دیدم که میگن مصرف باطریش تو بهترین حالت چندیت روزه

من با 2.3.3 با مصرف عادی 2 روزو راحت دارم و یکمی بدون مصرف تا سه روزم داشتم
.

واسه همین بیشتر دلم میخواد همون 2.3.4 رو بنصبم البته اگه دوستان راهنمایی در مورد اون سوالام کنن

ممنون ;)

sadeghbb
27-08-2011, 02:05
ما که 2.3.4 داریم رو گوشی! ندیدیم تا حالا 4روز کار بده!

البته آره اگر به گوشی دست نزنی شاید!
تست نکردم

ولی رام خوبیه! برای ویدئو ها عالیه... مصرفش هم خوبه ...

Armin 7
27-08-2011, 11:16
ممنونم از شما
اما من روی گوشیم خیلی حساسیت به خرج میدم
وقتی میخواستم از 2.2.1 بیام به 2.3.3 کلی تحقیق کردم
الآنم توی خیلی از سایت ها 2.3.4 رو دیدم که میگن مصرف باطریش تو بهترین حالت چندیت روزه

من با 2.3.3 با مصرف عادی 2 روزو راحت دارم و یکمی بدون مصرف تا سه روزم داشتم
.

واسه همین بیشتر دلم میخواد همون 2.3.4 رو بنصبم البته اگه دوستان راهنمایی در مورد اون سوالام کنن

ممنون ;)

ما که 2.3.4 داریم رو گوشی! ندیدیم تا حالا 4روز کار بده!

البته آره اگر به گوشی دست نزنی شاید!
تست نکردم

ولی رام خوبیه! برای ویدئو ها عالیه... مصرفش هم خوبه ...

با سلام

اقایون این رام 2.3.4

فـــــارسی رو ساپورت میکنه ؟

سپــــــاسگذارم.

Amir Varasteh
27-08-2011, 15:20
سلام.

بچه ها تو رنج 500 تومن ، این i9000 بهتره یا HTC ؟

vahidhgh
27-08-2011, 16:22
سلام.

9000 بگیر شک نکن

Pedram_mrn
27-08-2011, 17:55
سلام.

من هم Galaxy S دارم هم Desire S به نظر من Desire S هم بهتره هم جذاب تره 4 5 صفحه ی آخر تاپیک Desire S بخون

milad_takjoo
27-08-2011, 19:18
من هم Galaxy S دارم هم Desire S به نظر من Desire S هم بهتره هم جذاب تره 4 5 صفحه ی آخر تاپیک Desire S بخون
دوست عزیز یه حرف بزن با عقل جور در بیاد...گلکسی یک سال و نیم قدیمی تر از desire s هست و باید با desire مقایسه بشه که از هر لحاظ بر دزایر برتری داشته
حالا مقایسه با desire s
1.صفحه نمایش بزرگتر
2.صفحه نمایش خیلی قویتر
3.رام بیشتر
4.حافظه داخلی
5.بلوتوث قویتر
6.وزن سبکتر

desire s
1.پشتیبانی بهتری خواهد شد(آندروید 2.4 براش میاد)
2.رم بیشتر
3.داشتن فلش

قضاوت با خودتون

sAeEd_kHaAn
27-08-2011, 19:28
دوست عزیز یه حرف بزن با عقل جور در بیاد...گلکسی یک سال و نیم قدیمی تر از desire s هست و باید با desire مقایسه بشه که از هر لحاظ بر دزایر برتری داشته
حالا مقایسه با desire s
1.صفحه نمایش بزرگتر
2.صفحه نمایش خیلی قویتر
3.رام بیشتر
4.حافظه داخلی
5.بلوتوث قویتر
6.وزن سبکتر

desire s
2.رم بیشتر
3.داشتن فلش

قضاوت با خودتون

این اقا 2تا گوشیو داره عزیز شماها بلدین روکاغذ شرو کنین نوشتن دروغ که نداره بگه شما برو دیزایر اسو بگیر تو دستت باهاش کار کن بعد بیا نظر بده تعصب بیجام خدی داره بابا همه چیز اونجوری نیست که روکاغذ مینویسی در عمل خیلی فرق داره

biostar
27-08-2011, 19:41
من نیز هر دو رو داشتم ، یا بهتر هست بگم که هر سه ! چون desire و Desire S و گالاکسی رو تجربه کردم

نمی دونم ملاک شما برای خرید گوشی چی هست

باتری گالاکسی اصلا قابل مقایسه با دیزار ها نیست و خیلی بهتر جواب میده ،
کیفیت صفحه نمایش هم نیاز به توضیح نداره !
کیفیت صدای هم از نظر من گالاکسی تفاوت محسوسی با دیزایر ها داره
کیفیت عکس گالاکسی هم که کاملا واضحه بهتره ! از نظر من بعد از آیفون کمترین نویز تصویر رو داره (برای تصدیق حرفم میتونید مقیاسه ی دوربین GSMARENA رو ببینید)
مشکل حافظه داخلی گوشی رو نداری و اشکت هم برای این قضیه در نمیاد ! خرج اضافی هم رو دستت نمیزاره!

بحث جدید و قدیم هم نیست ! الان galaxy s plus هم اومده ولی قدرتش کمتر هست هم GPU و هم CPU (البته بعد از اورکلاک گالاکسی اس به 1.2)

من خودم همیشه طرفدار HTC بودم اما حقیقت این هست که گالاکسی بهتر هست و هیچ شکی هم توش ندارم

این نظر و تجربه ی من بود ، انتخاب با خودتون هست !
اگر هم desire S رو در نظر داری به نظرم increadble خیلی بهتره و حداقل اون رو بخر !

بحث پشتیبانی هم شد ! نمی دونم دیگه برای گالاکسی اس چندتا رام و کرنل باید بیاد تا بگین پشتیبانیش خوبه!!!!

milad_takjoo
27-08-2011, 20:50
این اقا 2تا گوشیو داره عزیز شماها بلدین روکاغذ شرو کنین نوشتن دروغ که نداره بگه شما برو دیزایر اسو بگیر تو دستت باهاش کار کن بعد بیا نظر بده تعصب بیجام خدی داره بابا همه چیز اونجوری نیست که روکاغذ مینویسی در عمل خیلی فرق داره دوست عزیز من تعصب ندارم دوستای من گوشی های htc همه رقم دارن ومن باهمشون کار کردم....حتی موقع خرید هم میخواستم desire hd بخرم اون موقع قیمتش بالای 800 تومن بود نخریدم...
شما هم اینو در نظر بگیر گوشی دستت گرفتی شاتل که نگرفتی اینقد تعریف میکنی....
من خودم گلکسی رو به 1.2 اورکلاک کردم و دو روز با کلی کار شارژ نگه میداره و هیچ مشکلی هم ندارم...نزدیک 10 گیگ هم فقط کاستوم رام دارم ازش...
ممنون از biostar عزیز بابت توضیحات...

hadi665
28-08-2011, 00:07
با سلام

اقایون این رام 2.3.4

فـــــارسی رو ساپورت میکنه ؟

سپــــــاسگذارم.

من چند نوع دیدم ، یکیشو یه جا دیدم که ساپورت میکرد ، یکی دیگم دیدم که ساپورت نمیکرد
شما وقتی داری دانلود میکنی حتما ببین داری کدومو دانلود میکنی

alimirho
28-08-2011, 00:23
سلام دوستان.دیدم نظرات جالبی در مورد مقایسه galaxy s و htc disre مطرحه من هم خدمتتون عرض میکنم.در مقایسه ها مورد به مورد و با دسته بندی و تخصص کار بشه بهتره ولی برای کاربرهای عمومی و علاقمند .من میگم : {{ ازکلمه ( از لحاظ )فاکتور میگیرم. پس(از لحاظ) قیمت galaxy - برندhtc - کیفیت تصویر دوربین htc - کیفیت نمایش مانیتور galaxy - دوام باطری galaxy - پشتیبانی نرم افزاریhtc - پشتیبانی سخت افزاری galaxy - وزن و ابعادgalaxy - طراحی ومقاومت و استحکام htc - آرگونومی و قیافه سلیقه شما تعیین کننده است - تاچ در یک حدند - نرم افزاری به شرط نرم افزار و رام و رم و... ثابت باشند galaxy }} مقایسه من تمام .
دوستان عزیز توجه داشته باشید سعی کردم بی طرفانه و ساده مقایسه کنم. درهر صورت اینهم یک نظرهستش. و خالی از اشکال نیست. موفق باشید:40:

Amir Varasteh
28-08-2011, 00:24
ممنون از دوستان بابت راهنماییهاتون.

.
.
.
desire s
2.رم بیشتر
3.داشتن فلش

قضاوت با خودتون
یعنی i9000 قابلیت Upgrade شدن به نسخه های جدید اندروید رو نداره ؟

سوال دیگم اینه که میشه با استفاده از اندروید از قابلیت Remote Desktop ویندوز هم استفاده کرد ؟ یا Telnet و SSH ؟

malkemid
28-08-2011, 01:45
بحث جدید و قدیم هم نیست ! الان galaxy s plus هم اومده ولی قدرتش کمتر هست هم GPU و هم CPU (البته بعد از اورکلاک گالاکسی اس به 1.2)

این برای من سوال شده...مقایسه گلکسی اس پلاس و خود گلکسی...کسی می تونه مقایسه کنه؟

milad_takjoo
28-08-2011, 02:54
یعنی i9000 قابلیت Upgrade شدن به نسخه های جدید اندروید رو نداره ؟

؟

با 2.1 عرضه شد الان 2.3 هم براش اومده...گوشی های هم ردش که با 2.1 عرضه شدند به زور 2.3 براشون اومد....
ولی فک نکنم 2.4 رسمی براش بیاد....ولی غیر رسمی حتما میاد

mehdi30nema
28-08-2011, 09:27
راستش یه نظر من دیزایر و دیزایر اس که هیچی حتی Desire HD هم در مقابل گالکسی کم میاره .( من با همه این گوشی ها و حتی سنسیشن هم کار کردم و بدون تجربه این حرف را نمیزنم )
کلا من اصلا اچ تی سی را قبول ندارم . کیفیت صفحه نمایششون افتضاح هست ، از نظر شارژ نگه داری اکثر گوشیهاشون مشکل داره .
گوشی دو هسته ایی میده بیرون ( sensation ) با کیفیت فیلم برداری full HD اونوقت فرمت ذخیره فیلم ها 3GP به نظرتون مسخره تر از این میشه ؟

hasanmotori
28-08-2011, 09:55
سلام.

اس پلاس از همشون بهتره از همه نظر
اگه قرار باشه برای دیزایر اس ۲.۴ بیاد برای اس پلاس هم میاد

sAeEd_kHaAn
28-08-2011, 10:10
راستش یه نظر من دیزایر و دیزایر اس که هیچی حتی Desire HD هم در مقابل گالکسی کم میاره .( من با همه این گوشی ها و حتی سنسیشن هم کار کردم و بدون تجربه این حرف را نمیزنم )
کلا من اصلا اچ تی سی را قبول ندارم . کیفیت صفحه نمایششون افتضاح هست ، از نظر شارژ نگه داری اکثر گوشیهاشون مشکل داره .
گوشی دو هسته ایی میده بیرون ( sensation ) با کیفیت فیلم برداری full HD اونوقت فرمت ذخیره فیلم ها 3GP به نظرتون مسخره تر از این میشه ؟
خوب شما با همین ... پلاستیکی حال کن چرا میری سمت htc کسی مجبورت نکرده که عزیزم

mehdi30nema
28-08-2011, 11:08

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است .
همین گوشی پلاستیکی هم بعد از یک سال و خرده ایی چشم خیلی ها رو در میاره .
هیچ وقت یادم نمیره دیزایر با گالکسی تقریبا تو یه بازه زمانی اومدن ، الان از دیزایر خدابیامرز هیچی نمونده ولی گالکسی اس هنوزم که هنوزه یکی از شاخ های بازاره .

Majid-6120
28-08-2011, 12:00
دوستان نگران آپدیت آندروید این گوشی نباشن !

آندروید بعدی یعنی 4.0 که قراره روی نکسوس بعدی قرار بگیره هم واسه ما میاد . چون واسه Nexus S هم میاد و این گوشی با I9000 از همه لحاظ برابره !

کلا تا وقتی واسه Nexus S آپدیت بیاد واسه I9000 هم میاد ! :20:

Amir Varasteh
28-08-2011, 12:14
لطفا حذف شود.

Pedram_mrn
28-08-2011, 12:55
یه پست زدیم ببین چی شد:31:
شلوغ نکنین شلوغ نکنین بذارید خودم روشنتون کنم
من خودم سر این دو راهی گیر کرده بودم بعد رفتم گلکسی خریدم یه سه ماه دستم بود بعدش رفتم دیزایر اس خریدم بعد فهمیدم که چه اشتباهی کردم همون اول دیزایر اس نخریدم
چراااا حالا جواب همتون رو یکی یکی میدم

دوست من که میگه

1.صفحه نمایش بزرگتر= بزرگیش خوبه ولی احساس نمیکنید وقتی دراز کشیدید چرا نمیشه باهاش یه دستی کار کرد
2.صفحه نمایش خیلی قویتر= قوی هست ولی تا حال توجه کردید رنگا به سبزی میزنه پیکسل ها ستاره ایه رنگ سفید یکم خاکستریه
3.رام بیشتر= بیشتر هست ولی توجه کردید با اومدن اندروید 2.3 این حافظه همش خالی میمونه در واقع دیزایر اس حافظه ی بیشتری داره 8 گیگ مموری داره 1.1 گیگ رام رو هم میشه 9 گیگ توجه نکرده بودید نه
4.حافظه داخلی= آره دیزایر اس نداره
5.بلوتوث قویتر=:18:
6.وزن سبکتر=شما دوتا گوشی رو که بگیری دستت میگی کاشکی گلکسی یکم سنگین تر

1.پشتیبانی بهتری خواهد شد(آندروید 2.4 براش میاد) حالا داستان دارم براتون راجع به این
2.رم بیشتر= هیچ دقت کردین گلکسی در اکثر مواقع رمش زیر 100 مگ هست که اگه گوشی دو روز ریست نشه دیگه بالای 90 نمیاد تو رام های رسمی کاملا مشهوده و وقتی این اتفاق میوفته کلی لگ میگیرین و مجبور به ریست کردین میشین
3.داشتن فلش=:5:
گزینه ی چهارو هم من اضافه کنم 4. این گوشی لگ نداره :31: چرا اونایی گلکسی دارن اینو یادشون میره بگن خب بگید گلکسی لگ داره لگ فیکسم میکنید واسه دلخوشی که امتیاز بنچمارک بره بالا و هیچ تاثیری نداره(در حد یک دهم) خب این از این بریم نفر بعد:31:

:18::18::18::18::18::18:
شما میدونستین دیزار اس و دیزایر اچ دی از نظر قدرت cpu gpu ram یکی ان:20: من اینجا معنی عبارت" دیزایر و دیزایر اس که هیچی حتی Desire HD هم در مقابل گالکسی کم میاره" رو نمیفهم از چه لحاظ کم میاره؟

شما که خودتون آب پاکی رو ریختین رو دست ما کلا با کمپانی مشکل دارین
خواهشا از روی تعصب کسایی که راهنمایی میخوان رو گمراه نکنین
قبول دارم سنسنشین خیلی مزخرفه:31:

من نیز هر دو رو داشتم ، یا بهتر هست بگم که هر سه ! چون desire و Desire S و گالاکسی رو تجربه کردم

نمی دونم ملاک شما برای خرید گوشی چی هست

باتری گالاکسی اصلا قابل مقایسه با دیزار ها نیست و خیلی بهتر جواب میده ،
کیفیت صفحه نمایش هم نیاز به توضیح نداره !
کیفیت صدای هم از نظر من گالاکسی تفاوت محسوسی با دیزایر ها داره
کیفیت عکس گالاکسی هم که کاملا واضحه بهتره ! از نظر من بعد از آیفون کمترین نویز تصویر رو داره (برای تصدیق حرفم میتونید مقیاسه ی دوربین GSMARENA رو ببینید)
مشکل حافظه داخلی گوشی رو نداری و اشکت هم برای این قضیه در نمیاد ! خرج اضافی هم رو دستت نمیزاره!

من خودم همیشه طرفدار HTC بودم اما حقیقت این هست که گالاکسی بهتر هست و هیچ شکی هم توش ندارم

این نظر و تجربه ی من بود ، انتخاب با خودتون هست !
اگر هم desire S رو در نظر داری به نظرم increadble خیلی بهتره و حداقل اون رو بخر !

بحث پشتیبانی هم شد ! نمی دونم دیگه برای گالاکسی اس چندتا رام و کرنل باید بیاد تا بگین پشتیبانیش خوبه!!!!

راجع به باتری گفتین توجه کردین چقد تو همین تاپیک هی میان میگن مشکل باتری داریم منم خودم باهاش مشکل دارم مثلا این گوشی Super AMO LED هست همیشه از ترس مصرف باتری نورشو تا آخر کم میکنیم که یه باتری زود ته نکشه میدونم هموتون همین کارو میکنید :31: باتریش هیچ فرقی با Desire S نداره خیالتون راحت. من هر دوشونو روزی یه بار شارژ میکنم(استفاده ی سنگین)

راجع به پشتیبانی گفتین بگم که هر وقت گلکسی اس یه رام براش اومد که هیچ مشکلی نداشته باشه(لگ نداشته باشه کم مصرف باشه سرعت گالری بالا باشه رم کم نیاره تو بازیا هنگ نکنه داغ نکنه خودش خاموش نشه) اون وقت میگیم ساپورت خوبی داره الان بیشتر از 100 تا رام با هزار تا کرنل اومده یه دونشم واسه فاطی....:31:

دوست عزیز من تعصب ندارم دوستای من گوشی های htc همه رقم دارن ومن باهمشون کار کردم....حتی موقع خرید هم میخواستم desire hd بخرم اون موقع قیمتش بالای 800 تومن بود نخریدم...
شما هم اینو در نظر بگیر گوشی دستت گرفتی شاتل که نگرفتی اینقد تعریف میکنی....
من خودم گلکسی رو به 1.2 اورکلاک کردم و دو روز با کلی کار شارژ نگه میداره و هیچ مشکلی هم ندارم...نزدیک 10 گیگ هم فقط کاستوم رام دارم ازش...
ممنون از biostar عزیز بابت توضیحات...

اینم یه سند واسه این که هیچ کدوم از رامای گلکسی اس به درد نمیخوره این دوستمون 10 گیگ کاستوم رام دانلود کرده به دنبال یک رام حسابی. منم خودم یه 3 گیگ کاستوم دارم ازش :31: آخرش MIUI نصب کردم ولی هنوز ورژن بتاست شما چی پیدا کردی براش؟

دیزایر اس همون رامی که روش هست جواب شما رو میده اگه نداد خیلی راحت یه سیانوژن یا میوی میریزید روش که حرفه ای کار کنید تا 1800 هم اور شده

ازلحاظ کیفیت صدا به نظر من کیفیت صدای دیزایر اس خیلی واضحه تو گلکسی یکم صدا ها گنگه که تو تاپیک های دیگه من واسه درست کردنش چنتا راه حل دیده بودم پس درست میگم وگرنه براش تاپیک باز نمیکردن
کیفیت دوربین تو گلکسی بهتره، دیزایر اس یه باگ داره که با آپدیت بعدی مشکلش حل میشه

راجع به کیفیت عکس تو همون GSMARENA که دوستمون گفت نگاه کنید میبینید که کیفیت عکاسی تو Desire S بهتره ولی فیلم برداری نه

کیفیت صفحه نمایش تو Desire S عالیه چون رنگا توش طبیعی ان بر عکس گلکسی. نور صفحه نمایشم خیلی زیاده انقدی که وقتی نورشو زیاد میکنی اولش چشتو میزنه پیکسل هارو نمیشه دید خیلی خوبه این، ولی اون تیرگی رنگه مشکی و درخشندگی گلکسی رو نداره

قدرتشم از گلکسی خیلی بیشتره چراااااااا الان میگم: با این که سخت افزار گلکسی یکم قوی تره ولی چون هیچ رام درست درمونی نداره شما نمیتونید از این قدرت استفاده کنید من خودم 2.3.3 داشتم آسفالت 6 رو نمیکشید هی هنگ میکرد داغ میشد، در حد زغال، ولی الان با سیانوژن و MIUI راحت اجرا میکنه اونقدم داغ نمیکنه

حالا من میخوام اینو بگم که چه کاری آدم بره گلکسی بخره، 10 گیگم رام دانلود کنه، چشه خودشم کور کنه واسه خوندن آموزش ها، هی ام اشتباه نصب کنه بریک شه شانس بیاره بره تو دانلودیگ دوباره نصب کنه هی اعصابش خورد شه (تجربه ی شخصی پیرمون کرد از بس فلش زدیمش) البته الان دیگه استاد شدم :31:
آره کجا بودیم؟ اعصاب خودشو خورد کنه اخرشم رامو نصب میکنه میبینه اه اینم که هیچ فرقی با بقیه نداره

همون اول میره یه Desire S میخره خیال خودشو راحت میکنه آپدیتم که براش بیاد خودش با وای فای دانلود میکنه نصب میکنه ریست میکنه تموم میشه لازمم نیست هیچ کاری شما بکنید بد میگم بگید بد میگم

درضمن گوشیارو با هم قیمتاشون مقایسه میکنن نه هم سالاشون :دی

موفق باشید

vahidhgh
28-08-2011, 15:17
همش از روی تعصبه
اصلا به مقایسه احتیاج نداره
دست بچه هم بدی میفهمه کدوم بهتره

hasanmotori
28-08-2011, 15:42
یه پست زدیم ببین چی شد:31:
شلوغ نکنین شلوغ نکنین بذارید خودم روشنتون کنم
من خودم سر این دو راهی گیر کرده بودم بعد رفتم گلکسی خریدم یه سه ماه دستم بود بعدش رفتم دیزایر اس خریدم بعد فهمیدم که چه اشتباهی کردم همون اول دیزایر اس نخریدم
چراااا حالا جواب همتون رو یکی یکی میدم

دوست من که میگه

1.صفحه نمایش بزرگتر= بزرگیش خوبه ولی احساس نمیکنید وقتی دراز کشیدید چرا نمیشه باهاش یه دستی کار کرد
همین یه مورد داره نشون میده که میخای غیر منطقی بحث کنی ... آخه ینی چی وقتی دراز کشیدید نمیدونم چی چی ... وقتی میخای تو اینترنت بگردی وقتی میخای عکسو فیلم نگا کنی وقتی میخای بازی کنی معلومه صفحه بزرگتر خیلی بهتره

2.صفحه نمایش خیلی قویتر= قوی هست ولی تا حال توجه کردید رنگا به سبزی میزنه پیکسل ها ستاره ایه رنگ سفید یکم خاکستریه

اینم باز غیر منطقیه چون مشخصه که رنگها تو amoled پخته ترن و مثله htc بیروح نیستن ... تو مقایسه gsmarena گلکسی اس بهترین انتخاب شد اصلاً htc هم تو مقایسش نبود ... دستتون به super amoled نمیرسه مثله گربه رفتار نکنید :27:

3.رام بیشتر= بیشتر هست ولی توجه کردید با اومدن اندروید 2.3 این حافظه همش خالی میمونه در واقع دیزایر اس حافظه ی بیشتری داره 8 گیگ مموری داره 1.1 گیگ رام رو هم میشه 9 گیگ توجه نکرده بودید نه

جالب بود خندیدیم

4.حافظه داخلی= آره دیزایر اس نداره

نه بابا من تاحالا فک میکردم داره :27:

5.بلوتوث قویتر=:18:

منظور ورژن 3 هست که سرعت بالاتری داره

6.وزن سبکتر=شما دوتا گوشی رو که بگیری دستت میگی کاشکی گلکسی یکم سنگین تر

نظر شخصیتون رو تو مقایسه دخالت ندید ... والا اگه کسی منطقی باشه وزن سبک رو ترجیح میده

1.پشتیبانی بهتری خواهد شد(آندروید 2.4 براش میاد) حالا داستان دارم براتون راجع به این

همونطور که دوستمون مجید گفت تا وقتی برای نکسوس اس آپدیت بیاد برای اینم میاد ... تا همین الانشم مشخصه کدوم برند پشتیبانی بهتری داشته ... دیزایر و گلکسی با هم به بازار اومدن ولی برای گلکسی کی 2.3 اومد و برای دیزار کی ؟!

2.رم بیشتر= هیچ دقت کردین گلکسی در اکثر مواقع رمش زیر 100 مگ هست که اگه گوشی دو روز ریست نشه
دیگه بالای 90 نمیاد تو رام های رسمی کاملا مشهوده و وقتی این اتفاق میوفته کلی لگ میگیرین و مجبور به ریست کردین میشین

در عوض سنس انقدر سنگینه که دو سه تا برنامه باز کنی 100 مگم خالی نمیمونه ... بعدشم یه بار clear memory رو بزنی رم خالیش برمیگرده به همون مقداری که تازه روشنش کردی

3.داشتن فلش=:5:

فلش داره ولی اگه تونستی با فلشش یه عکس در حد گلکسی رو حالت نایت بگیری اونوقت فلشش بدرد میخوره

گزینه ی چهارو هم من اضافه کنم 4. این گوشی لگ نداره :31: چرا اونایی گلکسی دارن اینو یادشون میره بگن خب بگید گلکسی لگ داره لگ فیکسم میکنید واسه دلخوشی که امتیاز بنچمارک بره بالا و هیچ تاثیری نداره(در حد یک دهم) خب این از این بریم نفر بعد:31:

لگ مربوط به ورژن 2.2 بود و تو 2.3 حل شد از وقتی که 2.3 اومده دیگه کسی اسم لگ فیکس رو نیورده ... بعدشم تا بخای کاستوم رام خوب داره
سنسیشن که دو هسته ایه با اون اینترفیس سنگینش کنده چی داری میگی ؟! :27:

شما میدونستین دیزار اس و دیزایر اچ دی از نظر قدرت cpu gpu ram یکی ان:20: من اینجا معنی عبارت" دیزایر و دیزایر اس که هیچی حتی Desire HD هم در مقابل گالکسی کم میاره" رو نمیفهم از چه لحاظ کم میاره؟

یکی از دوستان یه حرف قشنگی زد ... دیزایر و گلکسی با هم اومدن دیزایر به خاطرها سپرده شد ... بعد دیزایر hd و بازم رفت تو خاطره ولی گلکسی اس هنوزم داره با گوشیای روز htc رقابت میکنه ... علتش چیه به نظرت ؟

شما که خودتون آب پاکی رو ریختین رو دست ما کلا با کمپانی مشکل دارین
خواهشا از روی تعصب کسایی که راهنمایی میخوان رو گمراه نکنین
قبول دارم سنسنشین خیلی مزخرفه:31:

دقیقاً همین حرفارو به خودت باید بگی

راجع به باتری گفتین توجه کردین چقد تو همین تاپیک هی میان میگن مشکل باتری داریم منم خودم باهاش مشکل دارم مثلا این گوشی Super AMO LED هست همیشه از ترس مصرف باتری نورشو تا آخر کم میکنیم که یه باتری زود ته نکشه میدونم هموتون همین کارو میکنید :31: باتریش هیچ فرقی با Desire S نداره خیالتون راحت. من هر دوشونو روزی یه بار شارژ میکنم(استفاده ی سنگین)

باتری گلکسی در حالت عادی بهتره ... راه حل برای بهتر شدنشم هست مثله کالیبره و... ولی همه htc ها باتری ضعیفی دارن و راه حلیم براشون وجود نداره که کسی بخاد بحثی کنه

راجع به پشتیبانی گفتین بگم که هر وقت گلکسی اس یه رام براش اومد که هیچ مشکلی نداشته باشه(لگ نداشته باشه کم مصرف باشه سرعت گالری بالا باشه رم کم نیاره تو بازیا هنگ نکنه داغ نکنه خودش خاموش نشه) اون وقت میگیم ساپورت خوبی داره الان بیشتر از 100 تا رام با هزار تا کرنل اومده یه دونشم واسه فاطی....:31:

همون رام 2.3 که رو خودش هست این مشکلات رو نداره ... 2.3.4 هم براش هست که بازم بهتره ... کلی کاستوم براش هست

اینم یه سند واسه این که هیچ کدوم از رامای گلکسی اس به درد نمیخوره این دوستمون 10 گیگ کاستوم رام دانلود کرده به دنبال یک رام حسابی. منم خودم یه 3 گیگ کاستوم دارم ازش :31: آخرش MIUI نصب کردم ولی هنوز ورژن بتاست شما چی پیدا کردی براش؟

ربطی نداره!

دیزایر اس همون رامی که روش هست جواب شما رو میده اگه نداد خیلی راحت یه سیانوژن یا میوی میریزید روش که حرفه ای کار کنید تا 1800 هم اور شده

اتفاقاً برای گلکسیم سیانوژن زیاد هست همین صفحه قبل دوستمون معرفی کرد با اور 1600

ازلحاظ کیفیت صدا به نظر من کیفیت صدای دیزایر اس خیلی واضحه تو گلکسی یکم صدا ها گنگه که تو تاپیک های دیگه من واسه درست کردنش چنتا راه حل دیده بودم پس درست میگم وگرنه براش تاپیک باز نمیکردن

شما واسه هر چیزی که یه راه حلی برای بهتر شدن هست میگی حتماً مشکل داشته
باتری و رامهای زیاد و صدا ... چون راه حلی برای بهتر شدنشون هست شما سو استفاده میکنی میگی حتماً مشکل داره ... هم دوستمون biostar هم gsmarena به بهتر بودن صدای گلکسی اشاره کردن

کیفیت دوربین تو گلکسی بهتره، دیزایر اس یه باگ داره که با آپدیت بعدی مشکلش حل میشه

پس دیزایر اسم بلاخره یه مشکلی داره تو رام اولش!

راجع به کیفیت عکس تو همون GSMARENA که دوستمون گفت نگاه کنید میبینید که کیفیت عکاسی تو Desire S بهتره ولی فیلم برداری نه

این از اون حرفا بود ... مقایسه دوربین تو پست بعد

کیفیت صفحه نمایش تو Desire S عالیه چون رنگا توش طبیعی ان بر عکس گلکسی. نور صفحه نمایشم خیلی زیاده انقدی که وقتی نورشو زیاد میکنی اولش چشتو میزنه پیکسل هارو نمیشه دید خیلی خوبه این، ولی اون تیرگی رنگه مشکی و درخشندگی گلکسی رو نداره

اینم باز از اون حرفا بود ... جالب اینه که درخشندگی رنگ سفید تو دیزایر اس 193 ه در حالی که گلکسی 395 ه :27:
این در حالیه که درخشندگی رنگ سفید تو amoled متوسطه بعد شما اومدی میگی سفید گلکسی رو به خاکستریه :27:

قدرتشم از گلکسی خیلی بیشتره چراااااااا الان میگم: با این که سخت افزار گلکسی یکم قوی تره ولی چون هیچ رام درست درمونی نداره شما نمیتونید از این قدرت استفاده کنید من خودم 2.3.3 داشتم آسفالت 6 رو نمیکشید هی هنگ میکرد داغ میشد، در حد زغال، ولی الان با سیانوژن و MIUI راحت اجرا میکنه اونقدم داغ نمیکنه

والا چند هفته پیش یکی از بچه رو گلکسیش آسفالت 6 ریخته بود همون رام رسمی 2.3.3 هم روش بود روون روون اجرا میکرد ... والا رو gio هم بریزی بازیا مشکلی ندارن!

حالا من میخوام اینو بگم که چه کاری آدم بره گلکسی بخره، 10 گیگم رام دانلود کنه، چشه خودشم کور کنه واسه خوندن آموزش ها، هی ام اشتباه نصب کنه بریک شه شانس بیاره بره تو دانلودیگ دوباره نصب کنه هی اعصابش خورد شه (تجربه ی شخصی پیرمون کرد از بس فلش زدیمش) البته الان دیگه استاد شدم :31:
آره کجا بودیم؟ اعصاب خودشو خورد کنه اخرشم رامو نصب میکنه میبینه اه اینم که هیچ فرقی با بقیه نداره

همون اول میره یه Desire S میخره خیال خودشو راحت میکنه آپدیتم که براش بیاد خودش با وای فای دانلود میکنه نصب میکنه ریست میکنه تموم میشه لازمم نیست هیچ کاری شما بکنید بد میگم بگید بد میگم

درضمن گوشیارو با هم قیمتاشون مقایسه میکنن نه هم سالاشون :دی

موفق باشید

همه میگن گلکسی بخریم که ساپورتش عالیه کلی رام رسمی و کاستوم براش هست بعد این دوستمون میاد سو استفاده میکنه

من خودم امنیا 2 داشتم هر رامی میومد میریختم روش با اینکه مشکلی نداشت نه هنگ میکرد نه باتریش مشکلی داشت نه.... خودتم میدونی کسی که اندروید میخره اهل ور رفتن با گوشیه و دوست داره رام عوض کنه وگرنه برو موبالستان با توجه به تجربیات بقیه بهترین رامی که بدردت میخوره رو بگیر و خیال خودتو راحت کن

از پست غیر منطقیت کاملاً مشخصه هدفت چیه!

biostar
28-08-2011, 15:57
این برای من سوال شده...مقایسه گلکسی اس پلاس و خود گلکسی...کسی می تونه مقایسه کنه؟

ببین اینها از هر لحاظ با هم یکی هستند ! حتی قیمت.
تنها تفاوتشون هم در پردازنده هست که قدرت گرافیکی PowerVR SGX540 خیلی بالاتر هست.
از نظر قدرت پردازشی 1.4 GHz Scorpion processor بالاتر هست اما این بخاطر 1.4 گیگاهرتزی بودن اون هست ! اگر گالاکسی رو به 1.4 گیگاهرتز اورکلاک کنی باز از نظر سی پی هم قوی تر میشه

بحث بعدی هم ساپورت هکر ها و developer ها از galaxy s هست و من تا الان در فروم XDA تاپیکی برای gs plus ندیدم اما برای گالاکسی اس صدتا رام و کرنل و لگ فیکس و .... هست

پس شک نکن که به خاطر ساپورت هم شده گالاکسی اس رو بگیری

hasanmotori
28-08-2011, 15:59

اینم مقایسه دوربین :

amir200812
28-08-2011, 16:04
حرفات رو تایید میکنم، بجز فرمت 3gp که بنظر من در اشتباه هستید!
با فرمت نمیشه گفت کیفیت کم هست یا زیاد! دلیل این که همه 3gp رو برابر با کیفیت کم میدونند این هست که اولین گوشی هایی که فیلم برداری کردند با این فرمت بود و بیت ریت خیلی کمی داشند و به همین دلیل کیفیت خیلی بدی داشتند! ولی اگه 3gp رو با بیت ریت های بالا تست کنید می بینید که بی کیفیت نیست!

ما با این گوشی پلاستیکی راحتیم! شما برو به آهنگری بگو گوشی فولادی برات بسازن! فقط دقت کن وقتی به اینور، اونورش دست میزنی انتنش نپره!!:27::27::27:

milad_takjoo
28-08-2011, 16:34
آقا پدرام...
اقا حسن اکثر جواب های شما ر. دادن و بهتره خودتون یکم در مورد حرفاتون فک کنین ولی چند تا صحبتتون خیلی متعصبانه و عدم تجربه شما رو نشون میده....

قدرتشم از گلکسی خیلی بیشتره چراااااااا الان میگم: با این که سخت افزار گلکسی یکم قوی تره ولی چون هیچ رام درست درمونی نداره شما نمیتونید از این قدرت استفاده کنید من خودم 2.3.3 داشتم آسفالت 6 رو نمیکشید هی هنگ میکرد داغ میشد، در حد زغال، ولی الان با سیانوژن و MIUI راحت اجرا میکنه اونقدم داغ نمیکنهدوست عزیز درسته من کلی کاستوم رام دارم ولی رام اصلی من 2.3.3 رسمی هست و رامش هم عالیه...
حالا شما چرا میگی رام درست درمونی نداره خدا میدونه
من رام های کاستوم رو فقط بخاطر امکانات جالبشون دان کردم ....
شما بلد نیستی رام نصب کنی به ما چه....من 18 صفحه برنامه دارم بوتم 10 ثانیه طول میکشه و آسفالت 6 رو هم مثل هلو اجرا میکنه....بعد هم حاضرم اینجا فیلم هم از گوشی بذارم اگه لگی تو بازی یا منو ها دیدی حق با تو....وقتی چیزی نیست من چطور بگم هست...اره رام 2.1 کمی لگ داشت اون هم بعد 5 صفحه نصب برنامه ولی حالا اینطوری نیست..در مورد صفحه نمایش هم جلوی یه بچه 10 ساله بذاری میفهمه
.
.
ممکنه یه نفر 10 تا گوشی هوشمند داشته باشه ولی نه فرهنگ و نه طریقه استفاده از اون رو بلد باشه بعد بیاد کلی آدم رو مسخره حرف های پوچ و غیر فنی خودش بکنه....

Amir Varasteh
28-08-2011, 17:57
بچه ها من یه سرچ توی فرومهای خارجی هم زدم دیدم که ضعف های i9000 نسبت به HTC Desire ایناست:

1. نداشتن فلش دوربین
2. حجم رم کمتر
3. نداشتن GPS
4. ضعف توی طراحی ظاهری

و مهمترین : 5. دیر اومدن Update ها برای سامسونگ.

راجع به این 5 تا یه توضیح بدین.

سوال دیگه اینکه که مثلا 2 روز دیگه که اندروید ورژن 3 بیاد ، آیا میشه i9000 رو آپگرید کرد ؟

hadi665
28-08-2011, 18:08
آقایان عزیزم ، حالا بیخیال ، دعوا چرا !!!
اثبات اینکه کدوم سر تره چه فرقی توی زندگیتون ایجاد میکنه ؟ : دی

مهم اینه که خودمون از گوشیمون راضی باشیم
من از گوشیم خیلی راضیم

.
این تاپیک پشتیبانیه خو ، کاش به سوالات ملت هم انقده با انرژی جواب داده میشد : دی
روی همدیگه رو ببوسید ببینم : دی

sAeEd_kHaAn
28-08-2011, 19:49
کلا این سامسونگ با مشتریاش چیکار میکنه نمیدونم ولی کلا جوری میشن که فکر میکنن سفینه گرفتن جا گوشی هرکی ام بخواد خلافشو بهشون ثابت کنه تو کتشون که نمیره هیچ همشونو میریزن سر طرف اینجام هیچ تو اون مبایلستان که وضعیت وخیم تره کلا از اول تا اخر سایت فقط گلکسی اس و گلکسی اس 2 و بقیه گوشی های سامسونگ از 100 نفری که مثلا به یه ینفر مشاوره میدن 99 نفر فقط سامسونگو پیشنهاد میدن جمع کنید بابا این بساتو

Mig33
28-08-2011, 20:15
بچه ها من یه سرچ توی فرومهای خارجی هم زدم دیدم که ضعف های i9000 نسبت به HTC Desire ایناست:

1. نداشتن فلش دوربین درسته
2. حجم رم کمتر درسته
3. نداشتن GPS اشتباهه
4. ضعف توی طراحی ظاهری سلیقه ای هست ولی اگه منطورتون جنس بدنه هست بله

و مهمترین : 5. دیر اومدن Update ها برای سامسونگ. نه قربان گالکسی اس همچنان رو پاست :31:

راجع به این 5 تا یه توضیح بدین.

سوال دیگه اینکه که مثلا 2 روز دیگه که اندروید ورژن 3 بیاد ، آیا میشه i9000 رو آپگرید کرد ؟

البته فکر کنم منظور شما دیزایر اس بود :31:
2 روز دیگه که اندروید 4 اومد ( حدود 45 روزه دیگه با نکسوس پرایم ) برای گالکسی اس هم میاد رسمی نیاد کاستوم حتمیه خیالت راحت.
( حتمن شنیدید گروه معتبر سیا نوژن که بهترین کاستوم رام های گوشی های اندروید رو ارائه میداد به سامسونگ پیوسته )

mehdi30nema
28-08-2011, 20:41
من قبلا این گوشی را با sensation و Desire HD مقایسه کردم ( بیشتر از نظر کیفیت صفحه نمایش ) و تاپیکشم تو انجمن موبایلستان هست :

پس خواهشا همین جوری نگید این بده و اون خوبه .
تمام عالم و آدم میدونن که گالکسی به راحتی دیزایر اس و دیزایر اچ دی را جا میزاره و به نظرم در مقابل سنسیشنم به جز cpu هیچ ضعفی نداره ( من 48 ساعت sensation دستم بوده و زیر و بم گوشی را کشیدم بیرون ) .

بازم اگه قبول ندارید این لینک را ببینید :

پارسال گالکسی بهترین گوشی اروپا شد و امسال گالکسی اس 2 .
احتمالا سال بعد هم گالکسی اس 3 بهترین میشه . حالا هی htc گوشی های گوناگون بده بیرون .

malkemid
28-08-2011, 20:42
کلا این سامسونگ با مشتریاش چیکار میکنه نمیدونم ولی کلا جوری میشن که فکر میکنن سفینه گرفتن جا گوشی هرکی ام بخواد خلافشو بهشون ثابت کنه تو کتشون که نمیره هیچ همشونو میریزن سر طرف اینجام هیچ تو اون مبایلستان که وضعیت وخیم تره کلا از اول تا اخر سایت فقط گلکسی اس و گلکسی اس 2 و بقیه گوشی های سامسونگ از 100 نفری که مثلا به یه ینفر مشاوره میدن 99 نفر فقط سامسونگو پیشنهاد میدن جمع کنید بابا این بساتو

ببین منم تا 2 سال پیش اسم سامسونگ می اومد خندم می گرفت!! ولی الان که با سری گلکسی...اونم رنج میان قیمتش کار کردم فهمیدم چقدر پیشرفت کرده!

مطمئن باش چیزی که باعث میشه بچه ها گلکسی رو پیشنهاد کنن کیفیت و امکانات خوبشه...وگرنه برند سامسونگ که همچین مثل اپل فدایی و کشته مرده نداره...

Amir Varasteh
28-08-2011, 20:52
دوست من به نظر بقیه احترام بزار. انتخاب یه گوشی موبایل اونقدر بحث مهمی نیست که بخواد این وسط به کسی بی احترامی بشه.

البته فکر کنم منظور شما دیزایر اس بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 روز دیگه که اندروید 4 اومد ( حدود 45 روزه دیگه با نکسوس پرایم ) برای گالکسی اس هم میاد رسمی نیاد کاستوم حتمیه خیالت راحت.
مرسی. شرمنده من سوتی میدم ، چون زیاد اهل گوشی و اینا نیستم.

Mig33
28-08-2011, 21:03
خواهش..... :31:
به نظر من همه بچه های این فروم هم با ظرفیت هستند و هم با اطلاع و هم شوخ ...
زیاد حرف هائی که مربوط به احساس یک نفر به برند خاصی میشه رو جدی نگیرید ، احساسشه بزارید راحت باشه و بگه. اینجا نگه کجا بگه؟؟ خودتون اطلاعات رو از بین این حرفا استخراج کنید.
منم دارم تمرین میکنم ظرفیت خودمو افزایش بدم و دوستان رو درک کنم .
قربان همگی

Pedram_mrn
28-08-2011, 21:37
چرا انقد بهتون بر خورد بابا بیخیال گوشیه ها:31:

یه سری از این حرفایی که زدم اگه توجه کنید رو حساب شوخی بود مثل صفحه نمایش بزرگتر شکلای جلوشونو یادم رفت بزارم

واقعا مشتاق شدم بدونم شما چه رامی نصب کردی آدرسشو بذار میخوام نصب کنم امکان نداره این رام به شما 478 مگ فضا بده این مقدار کل رم هست:18: 2.3.3 با کرنل های کاستوم 340 مگ بیشتر نمیده

کی گفته لگ فیکس مال 2.2 بود شما اگه توجه کنید تو رامهای اصلی همه کرنل دارک کور نصب میکنن بعدشم لگ فیکس میکنن
من خودم 2.3.3 داشتم اولش لگ نداره ولی وقتی شما 37 تا بازی داشته باشی 35 تا ام برنامه لگو توش واضح میبینید
بحث ما چه ربطی داره به سنسنشن، من متعصبم؟ من که رفتم جفتشونو خریدم:19:

واسه مقایسه هم من الان یه 2.3.3 رسمی میریزم روش میام کامل مقایسه میزارم از هر چی که شما خواستید

عزیز به من که پول ندادن بیام اینجا دروغ بدم به خورد ملت خب تو آسفالت 6 هر موقع میومدم ماشین عوض کنم یا یه چیز بخرم براش هنگ میکرد گوشی، ولی الان با رام MIUI دارم راحت بازی میکنم

راجع به رام هم اون سیانوژن رو خودم معرفی کردم دوست من هنوز ورژن بتاست همش فورس کلوز میده و یه سری از برنامه روش کار نمیکنن ولی به نظر من رام فوق العاده ایه
شما حتما از رامی که الان داری استفاده میکنی به من یه آدرس بده شاید من اشتباه میکنم:10:

داداش گلم من خودم جفتشو دارم یعنی چی مثل گربه رفتار نکنید مگه من گفتم گلکسی ال سی دیش بده من گفتم رنگارو واقعی نشون نمیده یعنی اینکه شما وقتی از یه چیز عکس میگیری مثلا رنگ سبزو ابی قرمز و در نظر بگیر بعد عکسی رو که گرفتید رو مقایسه کنید با واقعیت میبینی که رنگا مثل واقعیت نیست نمیگم بده توجه کنید میگم واقعی نیست

راجع به 9 گیگ حافظه ام بخند تا دنیا به روت بخنده :31:

شما با desire s اصلا کار کردی که میگی سنس سنگسینه دوتا برنامه باز کنی 100 مگ خالی میمونه شما این گوشی رو که اولش که روشن میکنید 350 مگ فضای خالی در اختیار دارید هر چقدم عشقت کشید برنامه باز کن ویجت بذار رو صفحه برو تو وب .....زیر 150 مگ نمیاد یعنی فضایی که وقتی تو گلکسی کاری نمیکنی داری قبول نمیکنی عکس برات بذارم

راجع به دوربین درست میگید من اشتباهی انکریدیبل اس رو دیده بودم دقت نکرده بودم اونوقت

راجع به رنگ خاکستری ام عکس میزارم منم خودم فکر میکردم مشکلی نداره وقتی خودم دیدم کلی تعجب کردم

sAeEd_kHaAn
29-08-2011, 08:38
چرا انقد بهتون بر خورد بابا بیخیال گوشیه ها:31:

یه سری از این حرفایی که زدم اگه توجه کنید رو حساب شوخی بود مثل صفحه نمایش بزرگتر شکلای جلوشونو یادم رفت بزارم

واقعا مشتاق شدم بدونم شما چه رامی نصب کردی آدرسشو بذار میخوام نصب کنم امکان نداره این رام به شما 478 مگ فضا بده این مقدار کل رم هست:18: 2.3.3 با کرنل های کاستوم 340 مگ بیشتر نمیده

کی گفته لگ فیکس مال 2.2 بود شما اگه توجه کنید تو رامهای اصلی همه کرنل دارک کور نصب میکنن بعدشم لگ فیکس میکنن
من خودم 2.3.3 داشتم اولش لگ نداره ولی وقتی شما 37 تا بازی داشته باشی 35 تا ام برنامه لگو توش واضح میبینید
بحث ما چه ربطی داره به سنسنشن، من متعصبم؟ من که رفتم جفتشونو خریدم:19:

واسه مقایسه هم من الان یه 2.3.3 رسمی میریزم روش میام کامل مقایسه میزارم از هر چی که شما خواستید

عزیز به من که پول ندادن بیام اینجا دروغ بدم به خورد ملت خب تو آسفالت 6 هر موقع میومدم ماشین عوض کنم یا یه چیز بخرم براش هنگ میکرد گوشی، ولی الان با رام MIUI دارم راحت بازی میکنم

راجع به رام هم اون سیانوژن رو خودم معرفی کردم دوست من هنوز ورژن بتاست همش فورس کلوز میده و یه سری از برنامه روش کار نمیکنن ولی به نظر من رام فوق العاده ایه
شما حتما از رامی که الان داری استفاده میکنی به من یه آدرس بده شاید من اشتباه میکنم:10:

داداش گلم من خودم جفتشو دارم یعنی چی مثل گربه رفتار نکنید مگه من گفتم گلکسی ال سی دیش بده من گفتم رنگارو واقعی نشون نمیده یعنی اینکه شما وقتی از یه چیز عکس میگیری مثلا رنگ سبزو ابی قرمز و در نظر بگیر بعد عکسی رو که گرفتید رو مقایسه کنید با واقعیت میبینی که رنگا مثل واقعیت نیست نمیگم بده توجه کنید میگم واقعی نیست

راجع به 9 گیگ حافظه ام بخند تا دنیا به روت بخنده :31:

شما با desire s اصلا کار کردی که میگی سنس سنگسینه دوتا برنامه باز کنی 100 مگ خالی میمونه شما این گوشی رو که اولش که روشن میکنید 350 مگ فضای خالی در اختیار دارید هر چقدم عشقت کشید برنامه باز کن ویجت بذار رو صفحه برو تو وب .....زیر 150 مگ نمیاد یعنی فضایی که وقتی تو گلکسی کاری نمیکنی داری قبول نمیکنی عکس برات بذارم

راجع به دوربین درست میگید من اشتباهی انکریدیبل اس رو دیده بودم دقت نکرده بودم اونوقت

راجع به رنگ خاکستری ام عکس میزارم منم خودم فکر میکردم مشکلی نداره وقتی خودم دیدم کلی تعجب کردم

ای عزیز شما اگه با مدرک 100 مستدل هم بخای بعضی هارو قانه کنی بازم یه دلیل الکی واست میارن
مثلا رم دیزایر اس بیشتره طرف میاد میگه رم مهم نیست بعد از اینور میگن اره اون فقای خالیش بیشتره اگه اون مهم نیست چرا این مهمه ؟ کلا ...
" نرود میخ اهنین در سنگ "
مشکل اینجاست که طرف تاحالا گوشی که داره ازش بد میگه رو تو دستشم نگرفته فقط تو چند تا سایت یه چیزی دیدیه دیگه فکر کرده گوشی خوش خداست و بقیه اشغالن

vahidhgh
29-08-2011, 09:33
برو بچ بیخیال بشین
هر گوشی یا بهتر بگم هر برندی یه نقطه ضعفهایی و یه نقطه قوتهایی داره
پس هیچ گوشی کامل نیست که بر میگرده به سیاست های اون برند
پس مقایسه بی دلیله
با هر چی حال کردین اون خوبه

milad_takjoo
29-08-2011, 16:38
نداشتن GPSالان یه گوشی 200 تومنی داره بعد i9000 نداشته باشه؟؟/توی 10 ثانیه هم وصل میشه

دیر اومدن Update ها برای سامسونگ.بابا 2.3 واسه ما اسفند اومد ...خود htc گفت آپدیت 2.3 واسه نمیده اونقد بهش حرف زدن که داد...هر چی مبینی باور نکن برادر:20:

4. ضعف توی طراحی ظاهریامری سلیقه ای هست که به نظرم گلکسی خیلی خوشگل تره

فک کنم منظورت desire s بود نه؟؟؟

کلا این سامسونگ با مشتریاش چیکار میکنه نمیدونم ولی کلا جوری میشن که فکر میکنن سفینه گرفتن جا گوشی هرکی ام بخواد خلافشو بهشون ثابت کنه تو کتشون که نمیره هیچ همشونو میریزن سر طرف اینجام هیچ تو اون مبایلستان که وضعیت وخیم تره کلا از اول تا اخر سایت فقط گلکسی اس و گلکسی اس 2 و بقیه گوشی های سامسونگ از 100 نفری که مثلا به یه ینفر مشاوره میدن 99 نفر فقط سامسونگو پیشنهاد میدن جمع کنید بابا این بساتوشما یه بار سامی دستت بگیر عاشقش میشی.... :31:(شوخی... الان دویاره نتوپی به ما)
ما هرگز نگفتیم خداست...مقایسه کردیم همین....:46:

آقا پدرام جواب شما رو هم دارم ولی به قول دوستمون

" نرود میخ اهنین در سنگ "

Amir Varasteh
29-08-2011, 17:44
یه سوال دیگه.

دوسمتون گفت که برای i9000 اندروید 4 اگه رسمی نیاد ، غیر رسمیش حتما میاد !

برای HTC Desire S هم همینطوره ؟ غیر رسمیه ؟

و کلا حق امکان آپگرید کردن به نسخه های بالاتر اندروید برای گوشی ها هست یا نه ؟

ببخشید که زیاد در این مورد میپرسم. چون به نظرم امکان آپگرید گوشی یکی از مهمترین نکاتی هست که باید بهش توجه کرد.

Mig33
29-08-2011, 18:43
یه سوال دیگه.

دوسمتون گفت که برای i9000 اندروید 4 اگه رسمی نیاد ، غیر رسمیش حتما میاد !

برای HTC Desire S هم همینطوره ؟ غیر رسمیه ؟

و کلا حق امکان آپگرید کردن به نسخه های بالاتر اندروید برای گوشی ها هست یا نه ؟

ببخشید که زیاد در این مورد میپرسم. چون به نظرم امکان آپگرید گوشی یکی از مهمترین نکاتی هست که باید بهش توجه کرد.

دوست عزیز در مورد آپگرید به ورژن های بالاتر کسی درست نمی تونه جواب بده چون این بر میگرده به سیاست های شرکت ها ی تولید کننده گوشی .
قضیه اینه که گوگل ابتدا نسخه اندروید رو بیرون میده ... که ورژن 4 قراره تا 45 روز دیگه و با تولید نکسوس پرایم توسط سامسونگ وارد بازار بشه...خب حالا شرکت ها هستند که تصمیم میگیرند که کدوم گوشی خودشون رو براش آپدیت رو ردیف کنند البته شرکت ها قبلا با گوگل توافقاتی بر سر آپدیت داشتند ولی.... تازه دیر و زود هم داره مثلا ممکنه برای گالکسی اس یک ماه بعد ریلیز بشه برای دیزایر اس 5 ماه بعد خلاصه اینطوری ....
گالکسی اس و دیزایر اس حدودا از نظر قدرت تو یه رنج هستند و میتونند اندروید 4 رو ساپورت کنند ولی بحث بر میگرده به سیاست های شرکت ها ( البته اگه به رام رسمی علاقه مند هستید )
البته من فکر میکنم بهرحال برای جفتشون رام بیاد حالا رسمی یا غیر رسمی.....
برای شما دوست عزیز که آپگرید پلاتفرم گوشی اهمیت داره و به حق هم هست باید بدونید در مرحله مهمی در زندگیتون برای خرید گوشی هستید :31: چون دو هسته ایها دارن زیاد میشن و باید بدونید بهرحال سیاست فروش شرکت ها حکم میکنه که ساپورت بیشتری رو به اینگونه گوشی ها بدن تا تک هسته ایها این قضیه در آینده نزدیک با ورود گوشی ها بیشتری از این دست نمود بیشتری پیدا میکنه ... در نتیجه اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارید در خرید دو هسته ایها شک نکنید که لااقل با یکی دو سال راحت باشید.

پ.ن من خودم مترصد خرید گوشی بودم که با ورود این دو هسته ایها دست نگه داشتم ...چاره ای نیست باید کمی آینده نگر بود.

Amir Varasteh
29-08-2011, 19:18
دوست عزیز در مورد آپگرید به ورژن های بالاتر کسی درست نمی تونه جواب بده چون این بر میگرده به سیاست های شرکت ها ی تولید کننده گوشی .
قضیه اینه که گوگل ابتدا نسخه اندروید رو بیرون میده ... که ورژن 4 قراره تا 45 روز دیگه و با تولید نکسوس پرایم توسط سامسونگ وارد بازار بشه...خب حالا شرکت ها هستند که تصمیم میگیرند که کدوم گوشی خودشون رو براش آپدیت رو ردیف کنند البته شرکت ها قبلا با گوگل توافقاتی بر سر آپدیت داشتند ولی.... تازه دیر و زود هم داره مثلا ممکنه برای گالکسی اس یک ماه بعد ریلیز بشه برای دیزایر اس 5 ماه بعد خلاصه اینطوری ....
گالکسی اس و دیزایر اس حدودا از نظر قدرت تو یه رنج هستند و میتونند اندروید 4 رو ساپورت کنند ولی بحث بر میگرده به سیاست های شرکت ها ( البته اگه به رام رسمی علاقه مند هستید )
البته من فکر میکنم بهرحال برای جفتشون رام بیاد حالا رسمی یا غیر رسمی.....
برای شما دوست عزیز که آپگرید پلاتفرم گوشی اهمیت داره و به حق هم هست باید بدونید در مرحله مهمی در زندگیتون برای خرید گوشی هستید :31: چون دو هسته ایها دارن زیاد میشن و باید بدونید بهرحال سیاست فروش شرکت ها حکم میکنه که ساپورت بیشتری رو به اینگونه گوشی ها بدن تا تک هسته ایها این قضیه در آینده نزدیک با ورود گوشی ها بیشتری از این دست نمود بیشتری پیدا میکنه ... در نتیجه اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارید در خرید دو هسته ایها شک نکنید که لااقل با یکی دو سال راحت باشید.

پ.ن من خودم مترصد خرید گوشی بودم که با ورود این دو هسته ایها دست نگه داشتم ...چاره ای نیست باید کمی آینده نگر بود.
ممنون. حق با شماست .

میدونی آخه اگه یک گوشی بعد از یه مدت دیگه آپگرید نشه ، عملا بی استفاده میشه. واسه همین خیلی برام مهمه آپگرید شدن و در واقع به روز بودن.

از نظر مالی هم به نظر 700 800 تومن برای یه گوشی زیاده :دی

به هر حال ممنون بابت توضیحات.

Mig33
29-08-2011, 20:53
خواهش :20:
حرف شما رو در مورد قیمت قبول دارم بالاست ولی صبر کنی میاد پائین ....البته اگه نمیتونی صبر کنی گالگسی اس رو بگیر گوشی خوبیه سوای اینکه گروه سیانوژن که بهترین کاستوم رام رو تولید میکرد به سامسونگ پیوسته و انتطار میره گوشی های سامی ساپورت بهتری رو دریافت کنند از جانب این گروه معتبر.

biostar
29-08-2011, 22:04
ممنون. حق با شماست .

میدونی آخه اگه یک گوشی بعد از یه مدت دیگه آپگرید نشه ، عملا بی استفاده میشه. واسه همین خیلی برام مهمه آپگرید شدن و در واقع به روز بودن.

از نظر مالی هم به نظر 700 800 تومن برای یه گوشی زیاده :دی

به هر حال ممنون بابت توضیحات.

به دلیل اینکه nexus ها رو جدیدا سامسونگ میزنه و نکسوس بعدی هم احتمال زیاد با سامسونگ هست پس خیالت از اپدیت راحت باشه

نکته ایی که در مرود آپدیت ها هست اینکه سرعت ورود نسخه های جدید روز به روز کمتر میشه و در اینده شاید هر یک سال یک بار یک ورژن از سیستم عامل آندروید بیاد بیرون

اکثر نرم افزار ها کاری با ورژن گوشی شما ندارند ، پس مثل سیمبین نیست که بعد یک سال سیستم عامل گوشیت بمیره و دیگه نرم افزاری نداشته باشه

همین الان شما می تونی خیلی راحت با اندو 2.1 کار کنی و هیچ مشکلی هم نداشته باشی

Amir Varasteh
29-08-2011, 22:30
اکثر نرم افزار ها کاری با ورژن گوشی شما ندارند ، پس مثل سیمبین نیست که بعد یک سال سیستم عامل گوشیت بمیره و دیگه نرم افزاری نداشته باشه

همین الان شما می تونی خیلی راحت با اندو 2.1 کار کنی و هیچ مشکلی هم نداشته باشی
جدی ؟ اینو نمیدونستم.

آخه ممکنه یه سری Application بیاد که مثلا فقط روی اندوید 4 نصب شه. کم کم گوشی همون حالت مرده رو پیدا میکنه که شما گفتی. اینطور نیس ؟ بیشترین نگرانی من همینه ! آپدیت بودن برای من مهم تره از نداشتن فلش دوربین و یا جنس پلاستیکی بدنه ی سامسونگ یا ...

amir200812
30-08-2011, 12:32
جدی ؟ اینو نمیدونستم.

آخه ممکنه یه سری Application بیاد که مثلا فقط روی اندوید 4 نصب شه. کم کم گوشی همون حالت مرده رو پیدا میکنه که شما گفتی. اینطور نیس ؟ بیشترین نگرانی من همینه ! آپدیت بودن برای من مهم تره از نداشتن فلش دوربین و یا جنس پلاستیکی بدنه ی سامسونگ یا ...

خوب بحث سیمبین این بود که وقتی ویرایش هم فرق میکرد ، نرم افزار کار نمیکرد دیگه(در 90% موارد) مثلا ورژن 5 ویرایش سوم و پنجم!

ولی اندروید اینطوری نیست و زیاد به ورژن وابسطه نیست!
معمولا نرمافزار ها یه حداقلی دارند، مثلا فلان بازی حداقل روی اندروید 2.2. به بالا اجرا میشه ولی نه اینکه مثل سیمبین مشکل ساز باشه!!
ولی از اونجایی که اندروید 4 خودش قراره برای این گوشی بیاد، حالا حالا ها نرمافزار جدید براش میاد بیرون!:5:

biostar
30-08-2011, 12:34
جدی ؟ اینو نمیدونستم.

نه عزیز اینگونه نیست ، بیشتر تغییرات ورژنی مربوط به افزایش سرعت و بهبود امنیتی و اضافه شدن یک سری امکانات هست.
البته نسل جدید گوشی ها ممکن دارای یک سری چیپ های سخت افزاری جدید باشه که روی گوشی های اندرویدی و سیستم عامل جدید کار کنن ، البته اکثر اینها در ایران بی کاربرد هست. مثل NFC chip که برای ماها بی کاربرده

کلا یکی از سیاست های گوگل این هست که یک سری گوشی با مشخصات سخت افزاری بالا ، مثلا از آندروید 4 استفاده کنند و برای گوشی های متوسط مثلا آندروید 2.3 و یا 2.2 وسه همیشه بمونه

مطمئن باش که آندروید 4 روی این گوشی میاد ، به احتمال 90 درصد به صورت رسمی میاد و به احتمال 350 درصد به صورت کاستوم رام:31:

جنس بدنه خوبه ، مطمئن باش هیچ وقت از کیفیت بدنه ناراضی نخواهی بود ، باریک بودن و سبک بودن با همین بدنه ی پلاستیکی ممکن شده !

در مورد دوربین هم چون خودم سالی یک بار ازش استفاده میکنم وسم مهم نیست فلش داشته باشه و یا نه

Amir Varasteh
30-08-2011, 12:48
ممنون از همتون بابت اطلاعاتی که دادین.

نظر من اینه که این 45 روز رو صبر کنم تا اندروید 4 بیاد و ببینم که برای کدوم گوشی Release میشه.

از طرفی طبق پیشنهاد دوسمتون تا اون موقع قیمت ها هم کمی پایین میاد. شاید قسمت شد و i9100 شد 500,000 تومن اونو خریدم :31:

به هر حال ممنون لطف کردین:40:

biostar
31-08-2011, 13:18
ممنون از همتون بابت اطلاعاتی که دادین.

نظر من اینه که این 45 روز رو صبر کنم تا اندروید 4 بیاد و ببینم که برای کدوم گوشی Release میشه.

از طرفی طبق پیشنهاد دوسمتون تا اون موقع قیمت ها هم کمی پایین میاد. شاید قسمت شد و i9100 شد 500,000 تومن اونو خریدم :31:

به هر حال ممنون لطف کردین:40:

هر گوشی تا یه حدی پایین میاد ، به مرور از تولید گالاکسی اس 2 کم میشه و قیمتش ثابت میمونه با توجه به قیمت جهانی مطمئن باش زیر 650 تومان نمیاد

vahidhgh
02-09-2011, 01:48
بعد از یک ماه کار کردن با گالاکسی واقعا راضیم
150 تا نرم افزار . بازی . والپیپر زنده روش نصب دارم
یه پیشنهاد دارم
اگه امکان داشت هر کی بهترین برنامه گوشی خودش رو بگه تا به یه جمع بندی برسیم واسه بهترین نرم افزار مولتی مدیا و....

milad_takjoo
02-09-2011, 11:09
اگه امکان داشت هر کی بهترین برنامه گوشی خودش رو بگه تا به یه جمع بندی برسیم واسه بهترین نرم افزار مولتی مدیا و....
ایده بسیار خوبیه...
من چند تا رو ایتجا میگم...البته یکی خیلی سخته باید چند تا بگم...: دی

بهترین بازی=
pottery بازی کوزه سازی که واقعا فوق العادست
they need to be fed بازی ارکید جدید که خیلی جالبه
نرم افزار=
symbols & keyboard نرم افزاری که عکس حیوانات گل قلب یا هر چیز دیگه ای رو با علامت ها درست کرده و واسه ایمیل و پیامک خیلی خوبه
magic mirror نرم افزار گذاشتن مو با مدل های زیاد و خیلی هوشمند هم هست....

البته برنامه های کاربردی خیلی زیادن ولی اینا رو تازه نصب کردم و دیگه از قدیمی ها چیزی نگفتم...

confident
02-09-2011, 11:24
با سلام
من روز گذشته گوشی رو خریدم و زیاد با اون آشنا نیستم امروز که با گوشی سرو کله می زدم نمی دونم چیکار کردم که گوشی وقتی رو شن می شه پیغام the application simply lock screen setting می ده و بعد force close میاد که میز نم هیچ اتفاقی نمی افته و تکرار می شه ، راهنمایی کنید ممنون میشم:11:

Amir Varasteh
02-09-2011, 13:14
یه پیشنهاد دارم
آقا من شدیدا با این موافقم ! خیلی عالیه

EngineeR EhsaN
02-09-2011, 21:52
این چرا به چیز پی ان وصل نمیشه؟ :41:

amir200812
02-09-2011, 22:12
این چرا به چیز پی ان وصل نمیشه؟ :41:
چند روزه کلا چیز پی ان ها سکته کردن!:41:

vahidhgh
03-09-2011, 01:42
اینم واسه من
بهترین پلایر ها
mvideo player . MX Video Player .Power Amp

گیم
hn 2011
backbreake
night stand

EngineeR EhsaN
03-09-2011, 13:10
چند روزه کلا چیز پی ان ها سکته کردن!:41:

ولی مثل اینکه این گوشی کلا با چیز پی ان مشکل داره من هر نوعشو امتحان میکنم وصل نمیشه!

amir200812
03-09-2011, 13:30
ولی مثل اینکه این گوشی کلا با چیز پی ان مشکل داره من هر نوعشو امتحان میکنم وصل نمیشه!
نه جانم، من خودم استفاده میکنم! یعنی تا چند روز پیش استفاده میکردم!:2:
من که هیچ مشکلی احساس نکردم!

biostar
03-09-2011, 13:43

چرا وصل میشه ، الان هم سرعتا خوب شده/
به تنظیماتش دقت کن ، معمولا باید enable encryption رو تیکش رو برداری

biostar
04-09-2011, 12:14
بچه ها امروز گوشیم پرواز کرد ! هرچی بش میگم بیا پایین نمیاد :دی

برید وسه دوستاتون تعریف کنید گالاکسی چیه :دی

Amir Varasteh
04-09-2011, 12:42
بچه ها امروز گوشیم پرواز کرد ! هرچی بش میگم بیا پایین نمیاد :دی

برید وسه دوستاتون تعریف کنید گالاکسی چیه :دی

عه چیکارش کردی ؟!:27:

Mig33
04-09-2011, 13:17
فتوشاپیه :31::31:

malkemid
04-09-2011, 13:35
بچه ها این گوشی رو تو شهر ما یارو میده 520 تومن...تو تهران چقدره؟

Mig33
04-09-2011, 14:33
تو نهران 500 تا 510 حدودا.... گالکسی اس ....نه اس پلاس

Amir Varasteh
04-09-2011, 14:56
تو نهران 500 تا 510 حدودا.... گالکسی اس ....نه اس پلاس
اس پلاس همون اس 2 ه ؟

اگه اون نیس با اس خالی چه فرقی داره ؟

Mig33
04-09-2011, 15:24
اس پلاس همون اس 2 ه ؟

اگه اون نیس با اس خالی چه فرقی داره ؟

نه با اس 2 فرق داره...
گالگسی اس پلاس دقیقا مانند گالکسی اس هست فقط سی پی یو در مدل تغییر کرده و به 1400 مگا هرتز اوورکلاک شده ...اینجا مشخصاتش هست :

biostar
04-09-2011, 19:28
عه چیکارش کردی ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فتوشاپیه :31::31:

فتوشاپ کجا بود مرد مومن ! :31:

رام رسمی JVQ
کرنل قدرتمند گالاکسین ، اورکلاک تا 1400
ه- کI/O

نتیجش همینیه که میبینی :دی

اگه به شکل دقت کنی میبینی که امتیاز I/O خیلی تاثیر داشته

برای" ه ک" می تونید از Acid-20Tweaksv6 استفاده کنید(حتما باید پارتیشن هاتون ext4 باشه )

malkemid
04-09-2011, 20:29
نه با اس 2 فرق داره...
گالگسی اس پلاس دقیقا مانند گالکسی اس هست فقط سی پی یو در مدل تغییر کرده و به 1400 مگا هرتز اوورکلاک شده ...اینجا مشخصاتش هست :

جی پی یو اس پلاس ضعیفتره ظاهرا...درسته؟

گلکسی اس رو چجوری میشه اورکلاک کرد؟یعنی تو اجرای چه چیزی کم میاره که نیاز به اورکلاک باشه؟

amir200812
04-09-2011, 21:48

گلکسی اس رو چجوری میشه اورکلاک کرد؟یعنی تو اجرای چه چیزی کم میاره که نیاز به اورکلاک باشه؟

به کار بردن عبارت "اورکلاک" کلا مناسب نیست!
چون اور کلاک برای مواردی به کار میره که فرکانس پردازنده رو از حالت استاندارد بالاتر ببرید!
در حالی که پردازنده s+ کلا تغییر کرده و فرکانس استاندارد اط طرف سازنده روی 1400 ست شده!!
نمی دونم قویتر هست یا نه! ولی چیپ گرافیکی S+ از نوع Adreno 205 که از PowerVR SGX540 که روی s به کار رفته اشکارا ضعیفتر هست!(i9000 معمولی چیپ گرافیکیش قویتر هست)

ولی دلیل این کار چی بوده؟
ساده هست، شرکت Qualcomm پول داده تا سامسونگ از پردازنده های ساخت اون شرکت روی این گوشی استفاده کنه تا برای Qualcomm تبلیغ بشه! بجز تبلیغ هیچ جنبه منطقی دیگه ای نداره!

Mig33
05-09-2011, 09:21

در مورد اوورکلاک به نظر من تغبیر درستی است شما اینجا برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
در مورد این چیپ با نسل قبلیش تفاوتی نمی بینید همان معماری 45 نانومتری همان تکنولوژی رم دوال کانال 333همان جی پی یو آدرنو 205 و ... فقط کلاک از 1 به 1.4 تغییر کرده این میشه اوورکلاک از جانب سازنده پردازنده :31:
بله جی پی یو گلکسی اس ضعیفتره.....
مسئله اینه که راندمان کلی سیستم صرفا به کلاک سی پی بو وابسته نیست خیلی فاکتور ها مثل همون جی پی یو یا رم یا .... تائیر گذاره... الان خیلی از بازیها بیشتر وابسته به جی پی یو و چیپ ست های گوشی هستند تا کلاک پردازنده مرکزی روی همین اصل گالکسی اس پلاس تولیدی نه چندان مناسب بود مخصوصا اینکه دیگه کم کم دو هسته ایها دارن جا میافتن ..... من به جای سامسونگ بودم در گالکسی اس پلاس این موارد رو در نظر میگرفتم نه کلاک پردازنده رو :
- فلاش برای دوربین میزاشتم
- رم گوشی رو افزایش میدادم
همین دو کارو انجام میداد کلی فروش میکرد و لابق نام اس پلاس میشد.

biostar
05-09-2011, 12:29

از نظر گرافیکی گالاکسی اس خیلی قوی تر هست. حتی از adreno 220 هم قوی تر هست !!!!
TI OMAP4 های جدید هم تماما بر پایه ی SGX540 هستند

برای اورکلاک کافی هست یک کرنل خوب روی گوشی بزارید
تا 1400 مگاهرتز اورکلاک منطقی و پایدار هست.
ولی بهترین وکامل ترین حالت اورکلاک روی 1320 هست ، بیشتر از این باعث میشه در برخی بازی ها یا فیلم های HD به مشکل بر بخورید

تا 1200 اورکلاک هم کاملا پایدار و بی مشکل هست و اکثر کرنل ها این اجازه رو به شما میدهند

rahimism
05-09-2011, 13:47
یعنی به نظر دوستان بین گالاکسی اس و پلاس، گالاکسی اس انتخاب بهتری هست؟ (یا گالاکسی س پلاس بخرم؟)

malkemid
05-09-2011, 13:53
یعنی به نظر دوستان بین گالاکسی اس و پلاس، گالاکسی اس انتخاب بهتری هست؟ (یا گالاکسی س پلاس بخرم؟)

طبقه بحثهای انجام شده...گلکسی اس بهتره..ضمنا ساپورت بهتری از لحاظ رام و این حرفها داره...

برای اورکلاک کافی هست یک کرنل خوب روی گوشی بزارید
تا 1400 مگاهرتز اورکلاک منطقی و پایدار هست.
ولی بهترین وکامل ترین حالت اورکلاک روی 1320 هست ، بیشتر از این باعث میشه در برخی بازی ها یا فیلم های HD به مشکل بر بخورید

تا 1200 اورکلاک هم کاملا پایدار و بی مشکل هست و اکثر کرنل ها این اجازه رو به شما میدهند

ممکنه بیشتر توضیح بدید؟ رام جدید گذاشتن رو بلدم اما تعویض کرنل چجوریه؟

rahimism
05-09-2011, 18:16
سلام دوستان

باطری برام خیلی مهم هست. کسی میدونه از نظر باطری گالاکسی اس بهتر هست یا گالاکسی اس پلاس؟

ممنون

biostar
05-09-2011, 20:28
سلام دوستان

باطری برام خیلی مهم هست. کسی میدونه از نظر باطری گالاکسی اس بهتر هست یا گالاکسی اس پلاس؟

ممنون

در یک حد هستند ، اختلافشون طبق آمار در حد 15 دقیقه هست که زیاد به چشم نمیاد.
باتری گالاکسی اس پلاس بزرگتر و بهتر هست اما در کنارش مصرفش هم بالاتره

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

طبقه بحثهای انجام شده...گلکسی اس بهتره..ضمنا ساپورت بهتری از لحاظ رام و این حرفها داره...

ممکنه بیشتر توضیح بدید؟ رام جدید گذاشتن رو بلدم اما تعویض کرنل چجوریه؟

دقیقا مهمترین چیز ساپورت هست که به دلیل مدت زمان حضور گالاکسی اس تو بازار ساپورت بسیار بهتری داره
همچنین به دلیل ظهور گوشی های جدید کمتر کسی به سمت گالاکسی اس پلاس میره پس هیچ وقت نمی تونه فروش استثنایی گالاکسی اس رو تکرار کنه

کرنل هم مثل رام ریختن هست ، اول یک رام روی گوشی میریزی و بعدش از طریق همون )CWM (clock work mode
کرنل رو میریزی
بعضی کرنل ها هم که برای رام های رسمی هستند از طریق نرم افزار Odin ریخته میشن

Delkook
05-09-2011, 20:35
سلام دوستان

ممنون

این سوال من هم هست اس پلاس پردازنده قویتری داره ولی باطری قوی تری هم داره اما اگه اس رو اورکلاک کنیم چقدر توی شارژ تاثیر میذاره؟ ضمن اینکه ظاهرا اس پلاس صدای اسپیکر قویتری داره فکر میکنم برای کسی که اهل بازی کردن نباشه اس پلاس مناسب تر باشه؟

biostar
06-09-2011, 16:57
این سوال من هم هست اس پلاس پردازنده قویتری داره ولی باطری قوی تری هم داره اما اگه اس رو اورکلاک کنیم چقدر توی شارژ تاثیر میذاره؟ ضمن اینکه ظاهرا اس پلاس صدای اسپیکر قویتری داره فکر میکنم برای کسی که اهل بازی کردن نباشه اس پلاس مناسب تر باشه؟

صدای اسپیکر گالاکسی با برنامه ایی به نام voodoo چند برابر میشه ، تا حد کر شدن ! البته گوشی باید روت باشه و از کرنل خاصی استفاده کنی
هر دو گوشی های خوبی هستند ، ولی ساپورت بهتر گالکسی اس رو فراموش نکن

yoosef_st
06-09-2011, 21:00
صدای اسپیکر گالاکسی با برنامه ایی به نام voodoo چند برابر میشه ، تا حد کر شدن ! البته گوشی باید روت باشه و از کرنل خاصی استفاده کنی
میخواستم توی پیغام خصوصی بپرسم، دیدم همه درها بستست...
پس همینجا میپرسم که دوست عزیز، شما اینهمه اطلاعات ر مورد کرنلها و اینکه کدوم بهتره و کدوم به چه دردی میخوره و اصلا کرنل رو چرا و به چه علت عوض کنیم و اینا رو از کجا به دست آوردی؟
خب یه تاپیک بزن، خودت با بیان شیوات به ما هم یاد بده، همونجا هم در مورد کرنلها بحث بشه و تبادل اطلاعات کنین و...

Delkook
07-09-2011, 00:10

ممنون این افزایش صدا باعث خش خش تو صدای اسپیکر نمیشه؟

Amir Varasteh
07-09-2011, 19:55
بچه ها Nexus چطوره ؟ امروز از نزدیک دیدمش خیلی زیبا و برازنده بود!

malkemid
07-09-2011, 20:52
ممنون این افزایش صدا باعث خش خش تو صدای اسپیکر نمیشه؟

فکر می کنم از یه حدی اگه بیشتر بشه خش خش ایجاد می کنه...چون به هر حال قدرت اسپیکر به سخت افزار بستگی بیشتری داره

jj4v4dd
08-09-2011, 09:39
دوستان من تازه دیروز گلکسی دار شدم.. بچم خیلی نازه اما تو فارسی زبونش میگیره!! جدا جدا حرف میزنه...
این فارسی اینو چیکار کنم؟ خواستم تو این تاپیک بجورم دیدم ماشالا 500 صفحه نوشتین! یعنی هیچکاریش نمیشه کرد؟ بشینم مث خل و چلا کاراکتر به کارکتر کشف رمز کنم اسمسامو؟؟؟؟!!!
بدتر از اینا من اصفهانی عمرا نمیتونم زیر بار اسمس 16 تومنی انگلیسی برم! اسمسو چطوری فارسی بفرسم؟؟؟؟ وای خوبه برم بفرشوم دوباره زیر قیمت همون نوکیا بگیرم... :(((

mohsentanha
08-09-2011, 13:25
پس همینجا میپرسم که دوست عزیز، شما اینهمه اطلاعات ر مورد کرنلها و اینکه کدوم بهتره و کدوم به چه دردی میخوره و اصلا کرنل رو چرا و به چه علت عوض کنیم و اینا رو از کجا به دست آوردی؟
خب یه تاپیک بزن، خودت با بیان شیوات به ما هم یاد بده، همونجا هم در مورد کرنلها بحث بشه و تبادل اطلاعات کنین و...

کرنل ها هر کدوم با هم تفاوت هایی دارن تو ارائه نرم افزار مصرف باطری کیفیت صفحه نمایش

بهترین که نمیشه گفت کدومه ولی اسپید مود گالکسین دارکی تالون و سمافور از معروفترین کرنل ها هستند
بیشتر باید توجه کرد چه کاستوم رامی نصب کردید تا تصمیم بگیرید روش چه کرنلی میخواهید نصب کنید که اینو بیشتر کوکر ها بهتون توصیه میکنن از یه کرنل خاص استفاده کنید که بهینه شده تو رامشون
تو سایت های تخصصی ایرانی فایلها و اموزش هارو میتونید ببینید کافیه سرچ کنید کرنل گالکسی :31:
در ضمن این کارها رو خیلی ساده میشه انجامش داد فقط یکمی تحقیق و وقت باید صرف کرد تا بهترینو انتخاب کرد

کرنل یا هسته ریزترین دستورات سی پی یو هست برای اجرای برنامه که با زبان سطح پایین نوشته میشه (برنامه نویسیش سخته)

ممنون این افزایش صدا باعث خش خش تو صدای اسپیکر نمیشه؟ اصلا رو اسپیکر تاثیر نداره :10: (شایدم باشه ولی گوش های من همچین حسی رو نداشتن)این برنامه فقط زمانی فعال میشه که هندزفری داشته باشی :27:
که البته واقعا کیفیتش توپ میشه :31:

خودم از کاستوم رام ایرانی امستریس استفاده میکنم با کرنل اسپید مود میتونم بگم از نظر سرعت و مصرف باطری خیلی عالیه هم ۴ ۵ ساعت ۱ درصد از باطری کم میشه:31:

biostar
10-09-2011, 00:15
دوستان من تازه دیروز گلکسی دار شدم.. بچم خیلی نازه اما تو فارسی زبونش میگیره!! جدا جدا حرف میزنه...
این فارسی اینو چیکار کنم؟ خواستم تو این تاپیک بجورم دیدم ماشالا 500 صفحه نوشتین! یعنی هیچکاریش نمیشه کرد؟ بشینم مث خل و چلا کاراکتر به کارکتر کشف رمز کنم اسمسامو؟؟؟؟!!!
بدتر از اینا من اصفهانی عمرا نمیتونم زیر بار اسمس 16 تومنی انگلیسی برم! اسمسو چطوری فارسی بفرسم؟؟؟؟ وای خوبه برم بفرشوم دوباره زیر قیمت همون نوکیا بگیرم... :(((

از کجا خریدی ؟ قاعدتا باید رام فارسی Jpjv6 روش باشه
اما اگر نبود هم اشکال نداره ! خودت بریز

رام های رسمی سامسونگ یا فارسی ساپورت هستند یا میشه خیلی راحت فارسی ساز ریخت

متاسفانه بخش موبایل P30word فقط به درد بحث می خوره ! برای رام ها و فارسی ساز ها باید بری فروم انروید فارسی

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

همه ی اینها در فروم های موبایلستان و اندروید هست ، متاسفانه p30world محیط مناسبی را برای آموزش و رام قرار نداده

yoosef_st
10-09-2011, 19:15
همه ی اینها در فروم های موبایلستان و اندروید هست ، متاسفانه p30world محیط مناسبی را برای آموزش و رام قرار نداده
یعنی توی همین بخشهای فروم خودمون نمیشه همچین تاپیکهایی زد؟
باور کنین میشه هان...
خب آدرس تاپیکهای اون فرومها رو بدین پس.
هرچند من همچنان ترجیح میدم خودتون دست به کار بشین و همینجا یه تاپیک بزنین برای این چیزها...

Amir Varasteh
10-09-2011, 19:34
یعنی توی همین بخشهای فروم خودمون نمیشه همچین تاپیکهایی زد؟
باور کنین میشه هان...
خب آدرس تاپیکهای اون فرومها رو بدین پس.
هرچند من همچنان ترجیح میدم خودتون دست به کار بشین و همینجا یه تاپیک بزنین برای این چیزها...

دوست من ، من توی بجث گوشی زیاد وارد نیستم اما در کل مخالفم به اینکه دوباره بیان و از نو تاپیک بزنن. اینطوری فقط تلف کردن وقته! مهم یادگیری و افزایش اطلاعاتمونه. حالا این اطلاعات توی این فروم باشه یا جای دیگه! میتونیم راحت با هم لینک رد و بدل کنیم.

malkemid
11-09-2011, 12:01
خوب ما هم بالاخره این گوشی رو خریدیم...:دی

برای انتقال کانتکت ها از پاکت پیسی به گلکسی...من سرچ کردم یه برنامه بود که باهاش کانتکت ها رو ایمپورت کرد تو جیمیل ام و از اونجا با گوشی سینک کردم ولی فقط اسم کانتکها میاد و شمارشونو نمیاره...اما تو جیمیل شماره ها هم هست...

کسی بلده چیکار باید کرد؟

Pedram_mrn
11-09-2011, 13:46

برای انتقال کانتکت ها از پاکت پیسی به گلکسی...من سرچ کردم یه برنامه بود که باهاش کانتکت ها رو ایمپورت کرد تو جیمیل ام و از اونجا با گوشی سینک کردم ولی فقط اسم کانتکها میاد و شمارشونو نمیاره...اما تو جیمیل شماره ها هم هست...

کسی بلده چیکار باید کرد؟

شماره هاتو بریز تو سیم کارت بعد ایمپورن کن

malkemid
11-09-2011, 15:00

کسی بلده چیکار باید کرد؟

شماره هاتو بریز تو سیم کارت بعد ایمپورن کن

از تو سیمکارت تعدادش محدوده و اینکه سایر اطلاعات از بین میره...مثلا ایمیل ها و غیره...

ولییییییی.....

آقا خودم کشفش کردم...اینجا میگم شاید به درد کسی بخوره...

اول یه برنامه 19 کیلوبایتی به اسم TBExport رو سرچ کنید و بریزید تو پاکت پیسی...به وسیله این برنامه از کانتکت هاتون بک آپ بگیرید با پسوند csv

حالا برین تو سامسونگ kies و از اونجا برید تو کانتکتها...یه گزینه داره import from pc...فایل مورد نظر رو باز می کنید.

حالا یه سری تنظیم برای هماهنگ سازی داره...مثلا شماره تلفن اول کجا ایمپورت شه...یا فامیلی ها ایمپورت بشه یا نه...سادست...

همین دیگه می زنید و از جعبه باز شده موبایل فون رو انتخاب می کنید و خودش همرو می ریزه تو گوشی.

amir200812
11-09-2011, 15:12
دوستان کسی اطلاعی داره که اندروید 4 برای i9000 میاد یا نه؟؟

milad_takjoo
11-09-2011, 16:30
آقا خودم کشفش کردم...اینجا میگم شاید به درد کسی بخوره...

اول یه برنامه 19 کیلوبایتی به اسم TBExport رو سرچ کنید و بریزید تو پاکت پیسی...به وسیله این برنامه از کانتکت هاتون بک آپ بگیرید با پسوند csv

حالا برین تو سامسونگ kies و از اونجا برید تو کانتکتها...یه گزینه داره import from pc...فایل مورد نظر رو باز می کنید.

حالا یه سری تنظیم برای هماهنگ سازی داره...مثلا شماره تلفن اول کجا ایمپورت شه...یا فامیلی ها ایمپورت بشه یا نه...سادست...

همین دیگه می زنید و از جعبه باز شده موبایل فون رو انتخاب می کنید و خودش همرو می ریزه تو گوشی.

خیلی مفید بود...:46:

فک نکنم بیاد....گوشی های هم نسل گلکسی دو سه ماه دیر تر به 2.3 اومدن...همینش کلی بود...2.3.4 فارسی هم بیاد عالی میشه..

9vin
11-09-2011, 16:37
فک نکنم بیاد....گوشی های هم نسل گلکسی دو سه ماه دیر تر به 2.3 اومدن...همینش کلی بود...2.3.4 فارسی هم بیاد عالی میشه..

دوست من 2.3.4 دئودکس شما نصب کن فارسی هم میشه ....

مال من الان همینه

موفق باشی....:11:

biostar
11-09-2011, 19:13

سامسونگ حدود 10 تا گوشی شبیه به گالاکسی برای اپراتور های مختلف داره ، برخی اپراتور ها امکان نداره بزارن 4 برای این گوشی نیاد !

از طرفی این گوشی هنوز داره تولید میشه از سوی سامسونگ پس به احتمال 90 درصد میاد! (به طور رسمی)

از طرفی در نظر بگیر که نکسوس اس هم مشخصه ی گالاکسی هست و اولین گوشی خواهد بود که اندروید 4 براش میاد ! مگر اینکه نکسوس پرایم زود تر از قول های قبلی وارد بازار بشه

کاستوم رام هم که وضعیتش مشخصه ! مسلما برای گالاکسی میاد

borland dariush
11-09-2011, 19:39
دوستان یه سر به سایت سام فیرمور که زدم دیدم آپدیت 2.3.5 هم واسه گاگلکسی ریلیز شده!!!!!!!!!:27:
خداییش دم سامسونگ با این پشتیبانیش گرم! سه سوته آپدیت میده!

MOHAMMAD2010
11-09-2011, 19:42
دوستان یه سر به سایت سام فیرمور که زدم دیدم آپدیت 2.3.5 هم واسه گاگلکسی ریلیز شده!!!!!!!!!
آره بعد نکسوس s دومین گوشی هست که 2.3.5 براش اومده !
ساپورت سامسوگ تکه

malkemid
11-09-2011, 20:10
بچه ها صفحه نمایش گلکسی در مقابل آیفون تری جی اس یا آیفون 4 وضعیتش چجوریه؟

mehdi30nema
11-09-2011, 20:45
رام 2.3.4 رسمی خاور میانه کی برای گالکسی میاد ؟ کسی میدونه ؟

borland dariush
11-09-2011, 21:00
رام 2.3.4 رسمی خاور میانه کی برای گالکسی میاد ؟ کسی میدونه ؟
معلوم نمیکنه عزیزم. ولی ایشالا همین زودی ها میاد مخصوصا با اومدن 2.3.5 اروپا!:11::46:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

بچه ها صفحه نمایش گلکسی در مقابل آیفون تری جی اس یا آیفون 4 وضعیتش چجوریه؟

عزیزم قوی تر نباشه ضعیف تر نیست خیالت راحت!!!
میتونی بری به مقایسه هایی که سایت هایی مثل جی اس ام انجام دادن یه نگاه بندازی که اکثرا یا گفتن گالگسی بهتره یا گفتن برابر هستن!:5:

malkemid
11-09-2011, 22:22
معلوم نمیکنه عزیزم. ولی ایشالا همین زودی ها میاد مخصوصا با اومدن 2.3.5 اروپا!:11::46:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

عزیزم قوی تر نباشه ضعیف تر نیست خیالت راحت!!!
میتونی بری به مقایسه هایی که سایت هایی مثل جی اس ام انجام دادن یه نگاه بندازی که اکثرا یا گفتن گالگسی بهتره یا گفتن برابر هستن!:5:

حتی آیفون 4؟ شما از نزدیک مقایسه کردی؟ واسه این می پرسم که این به نظرم خیلی خوبه...اگه آیفون از این بهتر باشه دیگه اون چی میشه!!

vahidhgh
12-09-2011, 01:35
آره بعد نکسوس s دومین گوشی هست که 2.3.5 براش اومده !
ساپورت سامسوگ تکه

خوشحالمون کردی برادر :8:

amir200812
12-09-2011, 08:10
خوب این 2.3.5 در برابر 2.3.4 چه چیزایی داره؟ فرقشون چی هست؟

درضمن میشه فارسیش کرد؟(نمایش کلمات فارسی و تایپ فارسی)

milad_takjoo
12-09-2011, 09:00
حتی آیفون 4؟ شما از نزدیک مقایسه کردی؟ واسه این می پرسم که این به نظرم خیلی خوبه...اگه آیفون از این بهتر باشه دیگه اون چی میشه!!

حدود یه سال پیش سایت gsmarena مقایسه ای بین صفحه گلکسی آیفون 4 و x10 و c7 و چند تا گوشی دیگه گذاشته بود که گلکسی اول شد...متاسفانه من منبعش رو ندارم ولی درست یادم هست قبلا تو این تاپیک هم منبعش رو زده بودم...
راستی گلکسی تنها گوشی که کنتراستش بینهایت هست...البته تنها صفحه نمایش در جهان

malkemid
12-09-2011, 10:08
بچه ها من رام رسمی عربی jhjv8 رو فلش کردم رو گوشیم...الان اولش یه صفحه میاد نوشته hello orange ...بعد گیر میکنه هی ریست میشه...

چیکار کننننننم؟

milad_takjoo
12-09-2011, 10:19
بچه ها من رام رسمی عربی jhjv8 رو فلش کردم رو گوشیم...الان اولش یه صفحه میاد نوشته hello orange ...بعد گیر میکنه هی ریست میشه...

چیکار کننننننم؟

این رام رو از کجا آوردین؟؟؟:18:
رام jpjv6 آخرین رام فارسی هست...اون رو فلش یزن.....

malkemid
12-09-2011, 10:26
این رام رو از کجا آوردین؟؟؟:18:
رام jpjv6 آخرین رام فارسی هست...اون رو فلش یزن.....

تو سایت samfirmware بود...بعد از jpjv6 این اومده فکر کنم...

رام jpjv6 رو هم ریختم بازم رو صفحه اول galaxy s گیر می کنه ...چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

---------------------

پی نوشت»

بازم حل شد! اول از همه این رام jhjv8 زبون تایلندی و اینهائه و بدرد ما نمی خوره :دی

ثانیا همه مشکل ها از اونجا شروع شد که واسه آپدیت تک فایل تو اودین...وقتی فایل pit رو ایمپورت کردم خود بخود گزینه repartition رو فعال کرد که اون همه چیو بهم ریخت...واسه تک فایلها این گزینه نباید فعال باشه....

اینم گفتم اینجا بگم شما دیگه بلا نکشید....نزدیک بود سکته رو بزنم!!:31:

biostar
12-09-2011, 18:41
خوب این 2.3.5 در برابر 2.3.4 چه چیزایی داره؟ فرقشون چی هست؟

درضمن میشه فارسیش کرد؟(نمایش کلمات فارسی و تایپ فارسی)

هر رامی رو میشه فارسی کرد ! کافی هست Deodex کنی رام رو که 20 دقیقه بیشتر وقتت رو نمیگیره

چیز خاصی ایم 2.3.5 نداره ، همه چیز مثل قبل هست و سرعتش کمی کمتر شده !!!!!
مصرف باتریش باز بهتر شده
آنتنش خیلی قدرتمند شده

در کل اولین رام 2.3.5 هست ، مسلما چند نسخه ی دیگه از این ورژن جدید میاد تا بهترین بشه

البته کلا هیچ تغییری نکرده ! من نمی دونم چرا گوگل برای هر کار کوچیکی یک نسخه اندروید میزنه!
باید صبر کرد تا Ice Cream بیاد

MOHAMMAD2010
12-09-2011, 19:29
باید صبر کرد تا Ice Cream بیاد
با این وضع میترسیم Ice Cream هم تغییر زیادی نکنه !

vahidhgh
13-09-2011, 01:36
اینجوری که پیش میره
این آندرویید ته نداره انگار

biostar
13-09-2011, 20:34
اینجوری که پیش میره
این آندرویید ته نداره انگار

آره هنوز Ice cream نیمده نسخه ی لوبیا ژله ایی رو هم معرفی کردن که بعد از اون میاد :دی

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

دوستان این رام رو پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید ، بسیار عالی هست

HoneyCore |Style Honeycomb| 2.3.5 JVS|9lockscreen|Stable & Fast|

عکس ها رو خودم گرفتم از این رام ،فارسی سازش هم در --------- قرار دادن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

malkemid
13-09-2011, 21:05
آره هنوز Ice cream نیمده نسخه ی لوبیا ژله ایی رو هم معرفی کردن که بعد از اون میاد :دی

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

دوستان این رام رو پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید ، بسیار عالی هست

HoneyCore |Style Honeycomb| 2.3.5 JVS|9lockscreen|Stable & Fast|

عکس ها رو خودم گرفتم از این رام ،فارسی سازش هم در --------- قرار دادن

اخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدییییییی؟ تازه امروز تاچ ویز 4 رو نصب کردم ...:دی

حالا یه سوال...این بنچمارک که گذاشتی.این رام امتیاز 2169 گرفته...رام استوک گلکسی حدود 800؟ یعنی انقدر پرفورمنس این رام کوک بهتره؟ 2.5 برابر؟ فارسی سازشم یه لینک همینجا بذاری ممنون میشم

ATA FARZADI
13-09-2011, 22:43
دوستان یک قیمت i9001 s plus رو میده

من که دیگه دارم گیج میشم تو خرید گوشی:wac::34::24:

biostar
13-09-2011, 23:51
اخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدییییییی؟ تازه امروز تاچ ویز 4 رو نصب کردم ...:دی

حالا یه سوال...این بنچمارک که گذاشتی.این رام امتیاز 2169 گرفته...رام استوک گلکسی حدود 800؟ یعنی انقدر پرفورمنس این رام کوک بهتره؟ 2.5 برابر؟ فارسی سازشم یه لینک همینجا بذاری ممنون میشم

اتفاقا بنچمارکش کم هست.
هنوز O.C نکردم

من با رام JVR تا 3400 امتیاز گرفتم. برای بنچمارک Smartbench هم سی پی یو را تا 1400 بردم

امتیاز گیم رو حال کن
41954

malkemid
13-09-2011, 23:54
اتفاقا بنچمارکش کم هست.
هنوز O.C نکردم

من با رام JVR تا 3400 امتیاز گرفتم. برای بنچمارک Smartbench هم سی پی یو را تا 1400 بردم

امتیاز گیم رو حال کن
41954

امتیاز سبزه مال چیه؟ الان این رو 1.4 اورکلاک شد؟ دخل گوشی در نمیاد؟!

biostar
14-09-2011, 12:28
امتیاز سبزه مال چیه؟ الان این رو 1.4 اورکلاک شد؟ دخل گوشی در نمیاد؟!

نبابا دخل گوشی با این چیزا نمیاد
تا 1.7 اورکلاک میشه اما تا 1.3 کاملا پایداره و بالاترش تو بعضی بازی های سنگین lag پیدا میکنه

biostar
14-09-2011, 12:30
سبزه برای سی پی یو و قرمزه برای بازی ها
البته یادت باشه بقیه گوشی های تو مقایسه دو هسته ایی هستند

malkemid
14-09-2011, 13:30
نبابا دخل گوشی با این چیزا نمیاد
تا 1.7 اورکلاک میشه اما تا 1.3 کاملا پایداره و بالاترش تو بعضی بازی های سنگین lag پیدا میکنه

حالا این رام رو بریزیم خودش کارهای اورکلاکو انجام میده یا باید دستی انجام بشه؟

بعدش از این رام فعلی میشه بکاپ گرفت..طوری که وقتی بکاپ ریستور شد گوشی بشه دقیقا عین همینی که الان هست؟ با همون برنامه های نصب شده و همون تنظیمات؟

اصولا بکاپ چه چیزهایی رو در بر میگیره؟

ATA FARZADI
14-09-2011, 17:43
دوستانی که این گوشی رو دارن یه سوال

میشه این حالت آیکون ها رو تغییر داد

مثلا حالت htc یا sony ericsson یا lg در اورد؟؟؟؟؟

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید...

milad_takjoo
14-09-2011, 18:31
دوستانی که این گوشی رو دارن یه سوال

میشه این حالت آیکون ها رو تغییر داد

مثلا حالت htc یا sony ericsson یا lg در اورد؟؟؟؟؟

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید...

فک کنم منظورتون یه پشت زمینه ای که واسه ایکون ها میاد تا به شکل مربعی بشن.....
اگه اینه که تو تاچ ویز 4 یا لانچرهای دیگه ایننطوری نیست . با نصبشون از این حالت درمیان....

milad_takjoo
16-09-2011, 10:50
بچه ها کسی رام 2.3.5 رو امتحان کرده؟خوب هست؟
ویژگی هاش چیا هست؟

HoJJaT_007
16-09-2011, 11:27
آقا در کل s plus بهتره یا sl ؟
بعد این Super Clear LCD و AMOLED چیه ؟ چه فرقی دارند با هم دیگه ؟

+ اینکه چرا تو این گوشی ها قلاش نذاشتن

malkemid
16-09-2011, 12:31

+ اینکه چرا تو این گوشی ها قلاش نذاشتن

در کل اس پلاس بهتره...

فرق ال سیدی هاشون هم از زمین تا آسمونه!! سوپر آمولد یه چیز دیگس

فلاش می تونست بدرد بخور باشه!! نمی دونم چرا نذاشتن!

milad_takjoo
16-09-2011, 12:37

+ اینکه چرا تو این گوشی ها قلاش نذاشتن من خودم i9001 رو ترجیح میدم....
amoled که فرقش با lcd از زمین تا آسمون هست حال چه برسه به s amoled
(همزمان با پست قبلی : دی)

malkemid
16-09-2011, 12:40
بچه ها یه برنامه قطب نمای خوب معرفی کنید....من یکی دو تا تو سایت بازار بود گرفتم ولی تقریبا هر دفعه شمال رو یه جا نشون میده!! حتما باید کالیبره بشه؟

ATA FARZADI
16-09-2011, 15:28
میخواستم بدونم که وقتی سونی واسه اکسپریا هاش ics رو میده

ICS واسه این گوشی هم میاد؟؟؟

milad_takjoo
16-09-2011, 16:06
بچه ها یه برنامه قطب نمای خوب معرفی کنید....من یکی دو تا تو سایت بازار بود گرفتم ولی تقریبا هر دفعه شمال رو یه جا نشون میده!! حتما باید کالیبره بشه؟

برنامه ای هست به نام compass فوق العادست تو این زمینه...

یه بار کالیبره کن....setting__display

میخواستم بدونم که وقتی سونی واسه اکسپریا هاش ics رو میده

ICS واسه این گوشی هم میاد؟؟؟

چی هست حالا این؟

malkemid
16-09-2011, 16:53
بچه ها من نمی تونم اکانت گوگل اضافه کنم...همش میگه کانکشن برقرار نمیشه...از وایرلس استفاده می کنم واسه بقیه کارها مشکلی ندارم...چند روزه اینطوریه...کسی مشکل نداره؟؟

ATA FARZADI
16-09-2011, 19:37
چی هست حالا این؟

ics

=
Android Ice Cream Sandwich

میاد واسه سریه گاکسی ها

s ,s+

milad_takjoo
16-09-2011, 20:05
بچه ها من نمی تونم اکانت گوگل اضافه کنم...همش میگه کانکشن برقرار نمیشه...از وایرلس استفاده می کنم واسه بقیه کارها مشکلی ندارم...چند روزه اینطوریه...کسی مشکل نداره؟؟

آفلاین بکن...چی پی ان هم بزن فک کنم وصل بشه....

Android Ice Cream Sandwich

سونی گفته واسه گوشی های اکسپریا 2011 میده مثل neo یا arc یا play ...مثلا واسه x10 نمیده که.....
درباره گلکسی هم نمیدونم.....

Amin Asterix
17-09-2011, 12:13
آقا من شدیدا با کپی فایل رو گوشی مشکل دارم.فایلها از رو گوشی کپی میشن ولی وقتی می خوام روش کپی کنم بعد از کلی فکر ارور میده.چه کنم؟

Samba
17-09-2011, 21:29
سلام

رو کوشیم قفل گذاشته بودم بعد اینکه چند بار اشتباه رمزو وارد کردن رفقا متاسفانه گوشی به حالت قفل رفته و میگه که برای باز کردن با اکانت گوگل وارد شید منم متاسفانه اینترنتو دسترسی ندارم

بردم گوشی فروشی گفت باید 5تومن بدی خوبش کنم راهی نیست:31: ما که از این پولا نداریم

mehdi30nema
18-09-2011, 08:15
کسی در مورد کابل اتصال به tv این گوشی اطلاعاتی داره ؟
باید چه نوع کابلی بگیرم ؟ و حدودا قیمتش چنده ؟

milad_takjoo
18-09-2011, 09:54
آقا من شدیدا با کپی فایل رو گوشی مشکل دارم.فایلها از رو گوشی کپی میشن ولی وقتی می خوام روش کپی کنم بعد از کلی فکر ارور میده.چه کنم؟
چه اروری میده؟میخوای رو مموری کارت کپی کنی یا حافظه اصلی؟

بردم گوشی فروشی گفت باید 5تومن بدی خوبش کنم راهی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما که از این پولا نداریم
شاید میخوان ریست کنن.....یا فلش..نمیدونم والا

کسی در مورد کابل اتصال به tv این گوشی اطلاعاتی داره ؟
باید چه نوع کابلی بگیرم ؟ و حدودا قیمتش چنده ؟

متاسفانه hdmi واسه این گوشی نیومد....از همین کابلهای سه رنگه...قیمتش هم زیاد نیست

biostar
18-09-2011, 15:48
بابا این خرج ها چیه؟ گوشی روت شده یا نه؟اگه شده برو به حالت ریکاوری و فرمت کن! همین

rezamaldinii
18-09-2011, 18:49
سلام

میونه این سه تا گوشی کدومش رو بگیرم بهتره ؟(i9000 تا i9003)

تا چند وقت دیگه ساپورت میشه و میشه روش حساب کرد ؟

milad_takjoo
18-09-2011, 19:19
سلام

میونه این سه تا گوشی کدومش رو بگیرم بهتره ؟(i9000 تا i9003)

تا چند وقت دیگه ساپورت میشه و میشه روش حساب کرد ؟

i9000 و i9001 خوبن ولی i9003 از اینا پایینتره....

EngineeR EhsaN
18-09-2011, 20:03
i9000 و i9001 خوبن ولی i9003 از اینا پایینتره....

I9001 از اون دوتا ضعیفتره! تو یکی از مقالات سایت زیر تفاوت بین این سه تا گوشی کاملا بررسی شده :

amir200812
18-09-2011, 20:50
I9001 از اون دوتا ضعیفتره! تو یکی از مقالات سایت زیر تفاوت بین این سه تا گوشی کاملا بررسی شده :

i9001 یه گوشی مندراوردیه! فقط هدفش تبلیغات پردازنده 1.4 گیگاهزتزی Scorpion هست!
بنظر من چیپ گرافیکی i9003 که SGX530 هست قویتر و بهتر از Adreno 205 هست که روی i9001 کار گذاشته شده! حالا بماند SGX540!

اگه پولش رو داری i9000 بگیر! اگه میخوای کم تر هزینه کنی i9003 بگیر!
ولی بنظر من i9001 به درد بخور نیست!

vahidhgh
19-09-2011, 00:29
i 9000 بگیر
از اونا سرتره

vahidsport
22-09-2011, 09:01
تو بنچ مارک ها این گوشی چه امتیازی رو میگیریه؟ Galaxy S منظورم اونی که چیپ گرافیکی SGX540 هست

عیب این گوشی چیه چیزی که دوست داشتید داشته باشه ؟
کیفیت ساخت ش چه طوری یه ؟ همه میکن خیلی نازک و کلا پلاستیک
اگه دوباره به خواهید گوشی بخرید تا 550 چی میگیرید؟

vahidhgh
22-09-2011, 12:13
تو بنچ مارک ها این گوشی چه امتیازی رو میگیریه؟ Galaxy S منظورم اونی که چیپ گرافیکی SGX540 هست

ببین دوست من
این گوشی بهترین توی رنچ خودش هست
مرز بین دو هسته و تک هسته ای هست
یعنی از این بالاتر دو هسته ای میشه دیگه
کیفییت ساختش هم عالیه
گوشی از این نازکتر هم هست ( آرک )
منکه همین رو میگیرم
فقط کاشکی جای دوربینش بهتر بود تا هی دست نره روش

malkemid
22-09-2011, 15:59
ببین دوست من
این گوشی بهترین توی رنچ خودش هست
مرز بین دو هسته و تک هسته ای هست
یعنی از این بالاتر دو هسته ای میشه دیگه
کیفییت ساختش هم عالیه
گوشی از این نازکتر هم هست ( آرک )
منکه همین رو میگیرم
فقط کاشکی جای دوربینش بهتر بود تا هی دست نره روش

عزیز شما بگیر این رام MIUI رو روش نصب کن....مشکل دوربینتم حل میشه...نمی گم چجوری که کاملا سورپرایز بشی :46:

شاید به نظرت اغراق بیاد...ولی من هیچ عیبی توش نمی بینم......

نازک بودن که عیب نیست...خیلی خوش دسته...خیلی هم سبک...اون حالت قوسی پایینش هم تو دست گرفتنشو راحت می کنه...

من دوباره بخوام بگیرم حتما همینو می گیرم...شما یه سر به xda بزن ببین چه ساپورتی میشه این گوشی...می تونی هر بلایی که بخوای سرش بیاری :دی

M@hdi-B
22-09-2011, 16:04
عزیز شما بگیر این رام MIUI رو روش نصب کن....مشکل دوربینتم حل میشه...نمی گم چجوری که کاملا سورپرایز بشی :46:

با رام MIUI جای دوربین تغییر می کنه؟:31: فکر کنم منظور دوستمون رو بد متوجه شدین :46:

malkemid
22-09-2011, 16:10
با رام MIUI جای دوربین تغییر می کنه؟:31: فکر کنم منظور دوستمون رو بد متوجه شدین :46:

نه درست متوجه شدم...

در حالت عادی شما موقع عکاسی گوشی رو بصورت landscape دستت می گیری که دست چپت ممکنه بیاد جلوی دوربین...

اما تو رام MIUI گوشی رو به صورت ایستاده یا portrait میگیری دستت ...مثلا شبیه نوکیا قدیمی ها...6600 :دی ...که فقط با یه دست عکس میگیری و نیاز به دست چپ نیست که بیاد جلو دوربین...

اوکی؟:46:

نذاشتی این دوستمونو سورپرایز کنیم که!!:31:

milad_takjoo
22-09-2011, 23:51
بچه ها من هی میخوام برم رام MIUI نصب کنم میترسم....مشکل خاصی نداه؟مصرف باطریش چی؟
روی بازیها مشکلی نداره؟

malkemid
23-09-2011, 00:07
بچه ها من هی میخوام برم رام MIUI نصب کنم میترسم....مشکل خاصی نداه؟مصرف باطریش چی؟
روی بازیها مشکلی نداره؟

نه من نصب کردم یه سری ایرادات کوچیک داره مثلا رادیو نداره...ولی عالیه...واقعا یه دنیای دیگس...به راحتی میشه تم های مختلف دانلود کرد براش..رابط کاربریش هم خیلی یوزر فرندلی هست...

دیگه رام نصب کردن کلش 5 دقیقست...یه بکاپ بگیر اینو امتحان کن حتما...

من بنچمارک نگرفتم باهاش...ولی تا حالا بازی هارو اجرا کردم باهاش مشکلی نبوده...

biostar
23-09-2011, 00:45
روی بازیها مشکلی نداره؟

مصرف باتریش زیاده ! ترس نداره :دی

اما تو زیبایی و تم و خاص بود ، تک هست

9vin
23-09-2011, 00:59
دوستان این رو نصب کنید عالیه .....

borland dariush
24-09-2011, 15:06
دوستان من دو هفته پیش یه رم 16 گرفتم ولی یه هفته نشد خود به خود سوخت!
بردم عوضش کردم یکی دیگه گرفتم اینم بعد 3-4 روز الان دیگه گوشی نمیشناسش تو کامپیوتر هم میزارم میشناسه ولی میگه بدسکتور داره!
به نظر شما جا رمی من مشکل داره یه رمی که گرفتم بی کیفیت بوده! یعنی ممکن از رم بوده باشه؟
رم اولی خودم میدونم زیاد خوب نبود ولی این یکی کلاس 4 بود ؟!؟!؟
حالا به نظرتون یه رم کلاس بالاتر بگیرم یا جا رمیم رو به تعمیرکار نشون بدم؟

miladkhant
24-09-2011, 15:27
سلامواگر بعد از فلش گالکسی I9003 گوشی روشن نشد چکار باید کرد؟

biostar
24-09-2011, 19:49
سلامواگر بعد از فلش گالکسی I9003 گوشی روشن نشد چکار باید کرد؟

باید بندازیش دور:31:

هیچ وقت نمیشه که روشن نشه ! مگر اینکه باتری تموم کرده باشه و یا مشکل سخت افزاری داشته باشه

اگر گوشی بریک بشه و یا مدام ریستارت بشه و یا اینکه روی آرم سامسونگ گیر کنه باید برای به حالت دانلودینگ و یک رام جدید که 3 فایل باشه رو بریزی روی گوشی

biostar
24-09-2011, 19:55
دوستان من دو هفته پیش یه رم 16 گرفتم ولی یه هفته نشد خود به خود سوخت!
بردم عوضش کردم یکی دیگه گرفتم اینم بعد 3-4 روز الان دیگه گوشی نمیشناسش تو کامپیوتر هم میزارم میشناسه ولی میگه بدسکتور داره!
به نظر شما جا رمی من مشکل داره یه رمی که گرفتم بی کیفیت بوده! یعنی ممکن از رم بوده باشه؟
رم اولی خودم میدونم زیاد خوب نبود ولی این یکی کلاس 4 بود ؟!؟!؟
حالا به نظرتون یه رم کلاس بالاتر بگیرم یا جا رمیم رو به تعمیرکار نشون بدم؟

رم میخری باید یه مارک درست حسابی بخری !

درست بشو نیست بندازش دور

کلاس 10 های پاتریوت خوبه ، حدود 41 تومان قیمت داره که بنظرم میصرفه خریدش

biostar
24-09-2011, 20:01
دوستان این رو نصب کنید عالیه .....

آره همونیه که اسم دوست دخترش رو گذاشته روی رام :دی:27:

MOHAMMAD2010
24-09-2011, 20:12
آره همونیه که اسم دوست دخترش رو گذاشته روی رام
جالبیش اینه تو اسکرین شات های رام هم یا میترا بهش sms داده یا میخواد بهش زنگ بزنه :31:
-----------------------------------------------
رام آور هم هست احتمالا مصرفش یه کم بالاست - برنامه مسیجش هم که به Go SMS تغییر کرده

milad_takjoo
24-09-2011, 21:07
بچه ها یه چیزی ...من اوایل گوشی رو خریده بودم این برنامه email کار نمیکرد...وصل نمیشد...امروز امتحان کردم عالی جواب داد...
گفتم شاید کسی نمیدونه..: دی

malkemid
25-09-2011, 00:11
بچه ها این پروسس هایی که خودش واسه خودش باز میشه رو چیکار میشه کرد؟ هر کدوم از برنامه ها تو بکگراند خودشون فعال میشن الکی باتری رو می خورن

kamy_R
25-09-2011, 00:48
بچه ها این پروسس هایی که خودش واسه خودش باز میشه رو چیکار میشه کرد؟ هر کدوم از برنامه ها تو بکگراند خودشون فعال میشن الکی باتری رو می خورن

من پیر شدم سر این قضیه
هیچ کاریش نتونستم بکنم

milad_takjoo
25-09-2011, 10:02

اول برو تو application---running service بعد اونها رو انتخاب کن و stop کنشون....اگه بازم اجرا شد پاکشون کن...
من بعضی ها رو پاک کردم هر موقع نیاز دارم نصبشون میکنم

malkemid
25-09-2011, 11:41
اول برو تو application---running service بعد اونها رو انتخاب کن و stop کنشون....اگه بازم اجرا شد پاکشون کن...
من بعضی ها رو پاک کردم هر موقع نیاز دارم نصبشون میکنم

می خوام auto kill باشه...یا اصلا پروسس ها از موقع بالا اومدن گوشی اجرا نشه...

یه برنامه advanced task killer هست من استفاده می کنم تقریبا خوبه ولی اونی که می خوام نیست...

biostar
25-09-2011, 22:56
می خوام auto kill باشه...یا اصلا پروسس ها از موقع بالا اومدن گوشی اجرا نشه...

یه برنامه advanced task killer هست من استفاده می کنم تقریبا خوبه ولی اونی که می خوام نیست...

startup_auditor برنامه ایی هست که مشخص میکنی با روشن کردن گوشی کدوم برنامه اجرا و کدوم برنامه disable بشه

بعدشم خیلی راحت میتونی تو رام deodex شده برنامه های بی کاربرد را حذف کنی

malkemid
25-09-2011, 23:52
startup_auditor برنامه ایی هست که مشخص میکنی با روشن کردن گوشی کدوم برنامه اجرا و کدوم برنامه disable بشه

بعدشم خیلی راحت میتونی تو رام deodex شده برنامه های بی کاربرد را حذف کنی

اینم استفاده کرده بودم ولی بازم خودشون باز میشن الکی... مثلا یاهو مسنجر رو من استفاده می کنم نمی خوام کلا حذف شه...ولی فقط می خوام موقعی که استفاده می کنم فعال شه و تو بکگراند نره...

jj4v4dd
26-09-2011, 05:05
سلام
یه سوال.. من تازه گلکسی خریدم. و طبیعتا با آندروید هم سروکار نداشتم. حتما پیش اومده که وقتی تو یه جمع باهاتون تماس میگیرند اولین کار اینه که سریع گوشی رو سایلنت کنید بعد تصمیم بگیرید جواب بدین یا نه.. اما تو این سیستم عامل ظاهرا باید بشینی تا تماس گیرنده بیخیال بشه و قطع کنه. من هر چی گشتم دکمه ودستوری واسه سایلنت کردن گوشی موقع تماس پیدا نکردم! میشه راهنمایی کنید؟
مرسی

Majid-6120
26-09-2011, 12:38
سلام
یه سوال.. من تازه گلکسی خریدم. و طبیعتا با آندروید هم سروکار نداشتم. حتما پیش اومده که وقتی تو یه جمع باهاتون تماس میگیرند اولین کار اینه که سریع گوشی رو سایلنت کنید بعد تصمیم بگیرید جواب بدین یا نه.. اما تو این سیستم عامل ظاهرا باید بشینی تا تماس گیرنده بیخیال بشه و قطع کنه. من هر چی گشتم دکمه ودستوری واسه سایلنت کردن گوشی موقع تماس پیدا نکردم! میشه راهنمایی کنید؟
مرسی

سلام

فقط کافیه دکمه پاور گوشی رو یک بار فشار بدین ! ( مثله هنگامی که میخواین گوشی رو قفل کنین )

صفحه نمایش خاموش میشه و دیگه صدای زنگ نمیاد !

اگه دوباره دکمه رو بزنین ، صفحه روشن میشه و نشون میده هنوز گوشی داره زنگ میخوره ولی سایلنت شده دیگه !:20:

موفق باشی !

MOHAMMAD2010
26-09-2011, 12:58
سلام

فقط کافیه دکمه پاور گوشی رو یک بار فشار بدین ! ( مثله هنگامی که میخواین گوشی رو قفل کنین )

صفحه نمایش خاموش میشه و دیگه صدای زنگ نمیاد !

اگه دوباره دکمه رو بزنین ، صفحه روشن میشه و نشون میده هنوز گوشی داره زنگ میخوره ولی سایلنت شده دیگه !:20:

موفق باشی !

یه راهه دیگه هم اینه که دکمه ولوم منفی رو 1 ثانیه نگه داریم سایلنت میشه

Amir Varasteh
26-09-2011, 13:57
سلام.

بچه ها اونایی که Nexus S دارن یه آمار ازش بهم بدن. Galaxy S رو باهاش کار کردم به دلم نچسبید. HTC بهتر پسندیدم. حالا میخوام یکم راجع به نکسوس هم آمار بگیرم.دوستان لطفا کمک کنن.

سپاس.

biostar
26-09-2011, 20:53
اینم استفاده کرده بودم ولی بازم خودشون باز میشن الکی... مثلا یاهو مسنجر رو من استفاده می کنم نمی خوام کلا حذف شه...ولی فقط می خوام موقعی که استفاده می کنم فعال شه و تو بکگراند نره...

یاهو مسنجر فقط زمانی که به نت وصل شی خودش شروع به کار میکنه
اما CPU مصرف نمی کنه و تاثیری تو میزان شارژ نداره

yoosef_st
26-09-2011, 21:27
سلام.

بچه ها اونایی که Nexus S دارن یه آمار ازش بهم بدن. Galaxy S رو باهاش کار کردم به دلم نچسبید. HTC بهتر پسندیدم. حالا میخوام یکم راجع به نکسوس هم آمار بگیرم.دوستان لطفا کمک کنن.

سپاس.
فکر میکنم شما باید بری سراغ رامهای دست ساز.
نکسوز هم گوشی خوبیه، اما گلکسی یه چیز دیگست...

malkemid
26-09-2011, 22:42
یاهو مسنجر فقط زمانی که به نت وصل شی خودش شروع به کار میکنه
اما CPU مصرف نمی کنه و تاثیری تو میزان شارژ نداره

مگه میشه تو بکگراند باز باشه و سی پی یو مصرف نکنه؟

البته اگه 1 بار بازش کنم بعدش خودش باز میشه...ولی اگه باز نکنم اصلا...اونوقت مشکلی نیست

تصمیم گرفتم شارژ رو فقط واسه 2 روز (حداکثر) در نظر بگیرم و بیشتر سعی کنم حااااااااال کنم....:31:

برایتنس صفحه رو ببرین تا آخر حال کنین بابا شارژ به درک:31:

vahidhgh
27-09-2011, 04:16

البته اگه 1 بار بازش کنم بعدش خودش باز میشه...ولی اگه باز نکنم اصلا...اونوقت مشکلی نیست

تصمیم گرفتم شارژ رو فقط واسه 2 روز (حداکثر) در نظر بگیرم و بیشتر سعی کنم حااااااااال کنم....:31:

دوست عزیز مصرف داره
ولی خیلی کمه
در حدود 1 درصد

malkemid
27-09-2011, 17:36
دوستان این برنامه های قطب نما و اینها چجوری کار می کنن؟ از چه سخت افزاری استفاده می کنن؟

بعد اینکه جی پی اس کانکت نمیشه...یه جایی داره واسه وارد کردن دستی ماهواره جی پی اس....که من نمی دونم چی بزنم...اونی که خودش از اول داره هم وصل نمیشه بهش...

biostar
28-09-2011, 22:42

من با برنامه هایی که مانیتورینگ میکنند چک کردم که تقریبا مصرفی نداره و فقط قسمتی از رم رو اشغال میکنه.
همین

biostar
28-09-2011, 22:48
دوستان این برنامه های قطب نما و اینها چجوری کار می کنن؟ از چه سخت افزاری استفاده می کنن؟

بعد اینکه جی پی اس کانکت نمیشه...یه جایی داره واسه وارد کردن دستی ماهواره جی پی اس....که من نمی دونم چی بزنم...اونی که خودش از اول داره هم وصل نمیشه بهش...

GPS زیر سقف کانکت نمیشه ، باید حتما محیط باز باشه مگر اینکه به اینترنت هم وصل باشی تا کمک کنه
از چه نرم افزاری استفاده میکنی؟

malkemid
28-09-2011, 22:55
GPS زیر سقف کانکت نمیشه ، باید حتما محیط باز باشه مگر اینکه به اینترنت هم وصل باشی تا کمک کنه
از چه نرم افزاری استفاده میکنی؟

ا؟؟؟ من همش تو خونه تست می کردم...نرم افزار که مثلا گوگل مپ....یا compass ...

hadi665
29-09-2011, 21:39
سلام

دوستان من یه چند روزی هست هر کاری میکنم gps ام محلمو پیدا نمیکنه !
با google map و NDrive امتحان کردم اما هیچ !!!

البته توی محیط باز امتحان میکنم
قبلا خیلی سریع پیدا میکرد اما الان نه !

چطوریاست ؟:-؟

vahidhgh
29-09-2011, 21:56
سلام

دوستان من یه چند روزی هست هر کاری میکنم gps ام محلمو پیدا نمیکنه !
با google map و NDrive امتحان کردم اما هیچ !!!

البته توی محیط باز امتحان میکنم
قبلا خیلی سریع پیدا میکرد اما الان نه !

چطوریاست ؟:-؟

سلام هادی جان
منم همین مشکل رو پیدا کردم فکر کنم مشکل یا از نت یا ماهوارست که مچ نمیشه

hadi665
29-09-2011, 23:31
تـوی سرچ gps که نتمو وصل نمیکنم ، قبلا هم نمیکردم !!!
یعنی بعقیم این مشکلو دارن ؟!

biostar
30-09-2011, 21:42
من مشکلی برای GPS ندارم
با رام JVS

شاید هم پورت های GPS رو بستن تا کسی اغفال نشه (شوخی ) :20:

tanatos
01-10-2011, 08:11
بچه ها من تو نصب رام سیانوژن مشکل دارم.
رام 2.3.3 روی گوشیم داشتم اومدم سیانوژن بریزم ریست میشد پرسیدم گفتند نمیشه باید jpu بریزی ریختم بازم افاقه نکرد الان همش در حال ریست شدنه و مجبورم دوباره بشینم jpu روش بریزم. اینم لیست کاراییه که انجام دادم. اول jpu رو ریختم، با cf root روتش کردم، بعد دیدم cwm نداره، پرسیدم گفتند باید کرنل speedmode رو بریزی اون و ریختم بعد فایل آبدیت سیانوژن رو ریختم رو مموری رفتم cwmتو بخش Mount & storge سیستم و دیتا و کش رو فرمت کردم، تو advance هم dalvik cashe رو وایپ کردم، بعدش هم که از install from sd card آبدیت و نصب کردم، روشن میشه میره رو لوگوی گالکسی اس با مود سیانوژن بعد یه لحظه یه چیزایی لود میکنه و دوباره ریست گفتم شاید ریست شدنش طبیعه صبح بیدار شدم دیدم هنوز داره ریست میشه!.کسی میتونه بگه مشکل از کجاست؟

milad_takjoo
02-10-2011, 21:32
رام 2.3.3 روی گوشیم داشتم اومدم سیانوژن بریزم ریست میشد پرسیدم گفتند نمیشه باید jpu بریزی ریختم بازم افاقه نکرد الان همش در حال ریست شدنه و مجبورم دوباره بشینم jpu روش بریزم. اینم لیست کاراییه که انجام دادم. اول jpu رو ریختم، با cf root روتش کردم، بعد دیدم cwm نداره، پرسیدم گفتند باید کرنل speedmode رو بریزی اون و ریختم بعد فایل آبدیت سیانوژن رو ریختم رو مموری رفتم cwmتو بخش Mount & storge سیستم و دیتا و کش رو فرمت کردم، تو advance هم dalvik cashe رو وایپ کردم، بعدش هم که از install from sd card آبدیت و نصب کردم، روشن میشه میره رو لوگوی گالکسی اس با مود سیانوژن بعد یه لحظه یه چیزایی لود میکنه و دوباره ریست گفتم شاید ریست شدنش طبیعه صبح بیدار شدم دیدم هنوز داره ریست میشه!.کسی میتونه بگه مشکل از کجاست؟

کارایی که کردین درسته فقط دو نکته رومیگم
1.دیگه cf-root نریزین یه دفعه اسپید مود بریزین...
2.فایلهای رام برای نصب تو cwm رو تو پوشه ای نریزین...تو شاخه اصلی باشه...

هفته پیش نصب کردم ..رام فوق العاده ای هست...پر سرعترین رام گلکسی هست....فقط یکم fc زیاد میده مجبور شدم پاک کنم..با هیچ کدوم از پشتیبانهایی که از نرم افزارها و کانتکت ها و مسیج ها گرفتم هم ساز گاری نداره....ولی امتحانش می ارزه...

biostar
03-10-2011, 20:38
کارایی که کردین درسته فقط دو نکته رومیگم
1.دیگه cf-root نریزین یه دفعه اسپید مود بریزین...
2.فایلهای رام برای نصب تو cwm رو تو پوشه ای نریزین...تو شاخه اصلی باشه...

هفته پیش نصب کردم ..رام فوق العاده ای هست...پر سرعترین رام گلکسی هست....فقط یکم fc زیاد میده مجبور شدم پاک کنم..با هیچ کدوم از پشتیبانهایی که از نرم افزارها و کانتکت ها و مسیج ها گرفتم هم ساز گاری نداره....ولی امتحانش می ارزه...
اتفاقا جزو کم fc ترین رام هاست ، همه چیزش عالیه حتی باتری
البته برای اینها باید آخرین نسخه nighty رو بریزی
من فقط با رنگ هاش مشکل دارم و کیبوردش دکمه خط بعد نداره!
در کل هیچ وقت مثل رام های اصلی نمیشه از نظرم

SAEEDSAMSUNG
03-10-2011, 21:49

تو اس ام اس دادن خط بعد مگه با اینتر عمل نمیکنه ؟

Pedram_mrn
03-10-2011, 22:41

من الان سیانوژن دارم تنها رامی هست که میتونم بگم خوبه و میوی که فقط من با باطریش مشکل داشتم
شما اینطوری که من میگم نصب کن یه اشتباهی ام که تو فول وایپ داشتی فکتوری ریست نکردی
اول نصب JPU بهتره قبلش کرنل اسکریپم استفاده کنی
تو نصب JPU حتما حتما باید تیک بوتلودر آپدیتو تو ادین بزنی بعد نصب رام فکتوری ریست با کد #3855*2767* مموریت هم پاک میشه
بعد با سی اف روت مخصوص خودش روتش میکنی بعد کرنل speedmod حالا فول وایپ میکنی
بعد رام RC1 رونصب میکنی بعد افزونه های گوگل حالا فرمت کش و وایپ دالویک کش بعد آخرین آپدیت ونصب میکنی
از کرنل اسکریپ هم قبل و بعد از تغییر کرنل استفاده کن حتما یعنی وقتی میخوای سیانوژن و نصب کنی یه بار نصبش کن(البته مخصوص کرنل عوض کردنه ولی باز ضرری نداره)
الان آخرین آپدیت 135 هست که به اندروید 2.3.7 ارتقا پیدا کرده
کلا فورس کلوز زیاد نداره مثل رام های اصلی میومنه نصبش یکم دردسر داره
کیبورد من دکمه خط بعد داره از go sms pro هم استفاده میکنم مصرف باتری هم خیلی خیلی عالیه
اگه رام MIUI مصرفش مثل این بود بهترین رام واسه گوشی های اندرویدی میشد واقعا ظاهر زیبایی داره
کلا من رام های اصلی رو قبول ندارم به جز JVR اولیه

danijon_2006
04-10-2011, 03:15
دوستان من ديروز s plus خريدم گذاشتم 16 ساعت يك ضرب شارژ شد.الان تست ميكنم ميبينم تو شهر كسي بهم زنگ بزنه ميتونم جواب بدم ولي تو خونه نه.با گوشي ديگه اي هم همچين مشكلي نداشتم تا حالا.كسي راه حلي نداره؟
راستي خطمم همراه اول هست كه اين مشكلو باهاش دارم.ولي با ايرانسل چك كردم همچين مشكلي نداشت.جريان چيه؟

malkemid
04-10-2011, 09:29
دوستان من ديروز s plus خريدم گذاشتم 16 ساعت يك ضرب شارژ شد.الان تست ميكنم ميبينم تو شهر كسي بهم زنگ بزنه ميتونم جواب بدم ولي تو خونه نه.با گوشي ديگه اي هم همچين مشكلي نداشتم تا حالا.كسي راه حلي نداره؟
راستي خطمم همراه اول هست كه اين مشكلو باهاش دارم.ولي با ايرانسل چك كردم همچين مشكلي نداشت.جريان چيه؟

فقط تو خونه؟؟ عجیبه!

سیمکارتی که باهاش مشکل داری قدیمیه؟ اگه قدیمیه برو یه جدید بگیر ...

milad_takjoo
04-10-2011, 10:03
اگه رام MIUI مصرفش مثل این بود بهترین رام واسه گوشی های اندرویدی میشد واقعا ظاهر زیبایی داره

MIUI با اینکه بیس سیانوژن رو داره ولی مصرفش بالاست...در حالی که سیانوژن مصرفش از رام های اصلی هم کمتره....
ولی به نظرم هیچ رامی آمستریس نمیشه.....

danijon_2006
04-10-2011, 12:23
فقط تو خونه؟؟ عجیبه!

سیمکارتی که باهاش مشکل داری قدیمیه؟ اگه قدیمیه برو یه جدید بگیر ...

البته نه فقط تو خونه يعني مركز شهر كه رفتم جواب داد.سيم كارت جديد همراه اول رو هم تست كردم مشكل داشت

Pedram_mrn
04-10-2011, 13:13
البته نه فقط تو خونه يعني مركز شهر كه رفتم جواب داد.سيم كارت جديد همراه اول رو هم تست كردم مشكل داشت

ربطی به شارژ کردنت نداره
یه بار فکتوری ریست کن ببین درست میشه!
اگه گوشیت گارانتی داره ببر گارانتی

biostar
04-10-2011, 22:16
MIUI با اینکه بیس سیانوژن رو داره ولی مصرفش بالاست...در حالی که سیانوژن مصرفش از رام های اصلی هم کمتره....
ولی به نظرم هیچ رامی آمستریس نمیشه.....

مصرف MIUI final خوبه اما بعد یکی دو روز نمی دونم کدوم پروسه هست که باتری رو قورت میده !
من همیشه بعد از نصب MIUI باتری فوق العاده ایی دارم اما یه روز که میگذره شروع میکنه باتری خوردن.

malkemid
04-10-2011, 23:29
مصرف MIUI final خوبه اما بعد یکی دو روز نمی دونم کدوم پروسه هست که باتری رو قورت میده !
من همیشه بعد از نصب MIUI باتری فوق العاده ایی دارم اما یه روز که میگذره شروع میکنه باتری خوردن.

شما فارسی ساز می ریزی؟ بچه ها میگن کار کار خودشه!!

دوستان یه سوال ...

این سینک شدن با اکانت گوگل دقیقا به چه معناست؟ مثال می زنم

مثلا من تو اکانت گوگلم شماره های A..B...C رو دارم...خوب گوشیمو با اکانت سینک می کنم...هر 3 تا شماره میاد تو گوشیم..

حالا شماره های D و E رو بصورت دستی رو گوشیم سیو می کنم...الان دوباره با اکانتم سینک کنم چه اتفاقی باید بیفته؟

من این کار رو کردم و حدسم این بود که شماره های D وE به اکانت اضافه شه و گوشی دست نخورده باقی بمونه...

ولی شماره های A,,,B...C دوباره به گوشی اضافه شدن و مجبور شدم با قبلی ها merge کنمشون...

اینطوری که بدرد نمی خوره پس این سینک شدن یعنی چییی؟؟ جایی رو اشتباه کردم؟

ghm122
05-10-2011, 21:12
سلام دوستان می بخشید من یه سوالی داشتم سرچ کردم اما جواب نگرفتم دیگه می بخشید میدونم تکراریه ولی چاره ای نبود

من حدود 500 تومن دارم و قصد دارم گالکسی بخرم حالا به نظر شما همین مدل 9000 خوبه یا 9001؟ شنیدم برا 9000 ساپورت نرم افزاری خیلی بیشتره و در ضمن مدل پلاس از قدرت گرافیکی پایین تری برخورداره ..به نظرم 9000 بهتره اما ممنون میشم بازم راهنماییم کنید.
در ضمن موقع خرید چه چیزایی رو باید چک کنم که هم مطمئن باشم سالمه هم آکبنده ؟ اخه برا گالکسی 2 خیلی موارد رو باید چک کرد...(مخصوصا برا ال سی دی که مشکل نداشته باشه مثل زردی و پیکسل سوخته..) حالا ممنون میشم اگه دقیق بم بگید کامل چه چیزایی رو باید چک کنم؟؟

ساخت کدوم کشور خوبه ؟ ارزش داره گرونتر بخرم مثلا برای ساخت کره یا نه؟

با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز:)

amir200812
06-10-2011, 09:04
سلام دوستان می بخشید من یه سوالی داشتم سرچ کردم اما جواب نگرفتم دیگه می بخشید میدونم تکراریه ولی چاره ای نبود

من حدود 500 تومن دارم و قصد دارم گالکسی بخرم حالا به نظر شما همین مدل 9000 خوبه یا 9001؟ شنیدم برا 9000 ساپورت نرم افزاری خیلی بیشتره و در ضمن مدل پلاس از قدرت گرافیکی پایین تری برخورداره ..به نظرم 9000 بهتره اما ممنون میشم بازم راهنماییم کنید.
در ضمن موقع خرید چه چیزایی رو باید چک کنم که هم مطمئن باشم سالمه هم آکبنده ؟ اخه برا گالکسی 2 خیلی موارد رو باید چک کرد...(مخصوصا برا ال سی دی که مشکل نداشته باشه مثل زردی و پیکسل سوخته..) حالا ممنون میشم اگه دقیق بم بگید کامل چه چیزایی رو باید چک کنم؟؟

کاملا تایید میشه!
دوستان ایفون یتیم شد!
استیو جابز در 56 سالگی دار فانی را وداع گفت!

malkemid
06-10-2011, 09:52

مورد اول که درسته...آی 9000 قوی تره و ساپورت بهتری داره...

در مورد سالم بودن موقع خرید...همون کارای معمولی که واسه بقیه گوشی ها انجام میدی...یه زنگ بزن باهاش...یه عکس بگیر...با تاچش ور برو...مورد خاصی برای چک کردن نداره

hadi665
06-10-2011, 13:32
سلام

دوستان من نرم افزاره pano میخوام
البته کرک هم شده باشه یا بشه

چون اینی که من دارم چون کرک نداره عکس نهایی رو save نمیکنه :(

لطفا یه لینکی چیزی ازش که دارین برام بزارید
ممنونم ;)

M@hdi-B
06-10-2011, 15:04
سلام

ممنونم ;)

malkemid
06-10-2011, 16:46

مرسی ولی این اونی که دوستمون می خواد نیست...آخه خودمم دنبال کرک شده این برنامه هستم :دی

M@hdi-B
06-10-2011, 16:50
مرسی ولی این اونی که دوستمون می خواد نیست...آخه خودمم دنبال کرک شده این برنامه هستم :دی

اسم کاملش رو بگید تا سرچ کنم :46:

malkemid
06-10-2011, 17:18
اسم کاملش رو بگید تا سرچ کنم :46:

کاملش همین pano هست...ممنون

M@hdi-B
06-10-2011, 19:51
کاملش همین pano هست...ممنون
مثل اینکه حق با شماست منم هر چی پیدا کردم لایسنس می خواست :13:

milad_takjoo
06-10-2011, 20:56
حالا چی کار میکنه همه دنبالشن؟

M@hdi-B
06-10-2011, 21:59
حالا چی کار میکنه همه دنبالشن؟

عکاسی پانوراما

biostar
07-10-2011, 14:19
سلام

ممنونم ;)

یه برنامه هست به نام photaf این هم همون کار رو میکنه ، کیفیتش هم بد نیست.

من ازش استفاده میکنم

Photaf 3D Panorama Pro