PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26

fakoorim871
28-04-2011, 13:13
روی آندروید 2.1 میشه adobe flash 10.1 نصب کرد؟

aRThaS_08
28-04-2011, 14:24
واثعا این اعداد و ارقام رو از کجا آوردین من موندم.لطفا اطلاعات غلط ندین.
این اعداد رو مدیر بخش مشاوره خرید گوشی موبایلستان گفته. منبعشم داده بود اما یادم نیست!

اطلاعات صحیح ـه

MOH333EN
28-04-2011, 17:42
كسي جواب منو نميد٥ چگونه خودم فارسيش كنم

Atropates
28-04-2011, 18:59
سلام دوستان تو راخدا از بس گشتم این تاپیکا را خسته شدم

برنامه فارسی ساز میجها و مرورگرها را با آموزش بذارید یکبار دیگه ممنونم برید انجمن اندروید ایرانی , برنامه های میرسال و فایرفاکس رو دانلود کنید .

یه راه دیگه هم دارید اونم اینه که یه رام رو گوشیتون بریزید که فارسی رو به طور پیش فرض ساپورت کنه که اینجوریش تا 2.2.1 اومده و دو هفته دیگه 2.3.3 هم میاد .

Zalamen
28-04-2011, 19:41
این اعداد رو مدیر بخش مشاوره خرید گوشی موبایلستان گفته. منبعشم داده بود اما یادم نیست!

اطلاعات صحیح ـه

شاید شما اشتباه تایپ کرده باشی.چون ممکنه برای Adreno200 درست باشه ولی Adreno205 اصلا درست نیست.

milad_takjoo
28-04-2011, 20:30
مرسی
یه سوال دیگه : باتری این گوشی باید ساخت کجا باشه ؟ ( یعنی روی خود باتری زده ساخت کجا ؟ )

پشت باتری من نوشته...Made in japan/Finished in Korea

Atropates
29-04-2011, 02:15
منم اضافه کنم به حرف آقا میلاد که باتری گلکسی اس که پشتش Made in Korea / Finished in China هم نوشته شده باشه با نوشته ی بالایی فرقی نمیکنه و اصله

Atropates
29-04-2011, 02:15
پست دوبار ارسال شد . حذف شود ...

fakoorim871
29-04-2011, 12:53
سلام من دیشب این گوشی رو خریدم ولی فارسی نداره میخام یه رام فارسی 2.2 روش بریزم بین رام رسمی i9000jpjpm و Spike Speedy Edition v7.0 موندم شما کدومو پیشنهاد میکنید؟
مشخصات گوشیم:
Model number:GT-i9000T
Firmware version: 2.1-update1
Baseband version:i9000TUBJG7
Kernel version:2.6.29 latin.umts@samsung#2 (latin.umts@samsung#2)
Build number:ECLAIR.UBJGS

aRThaS_08
29-04-2011, 13:13
JPJPM معتبرتره

fakoorim871
29-04-2011, 13:35
یه سوال دیگه:
این مشکل سه دکمه چیه؟از کجا میتونم بفهمم گوشیم این مشکلو نداره؟
و یه سوال تابلو!!!:
دکمه home کدوم یکی از دکمه های پایین صفحه است؟

PersiAndroid
29-04-2011, 14:04
من ميخوام گوشيمو بفروشم چكار كنم حافظه داخلي رو نتونن ريكاوري كنن! آخه خيلي ناموسيه :31:
بعد با چه بر نامه اي از sms و mms هام رو بكاپ بگيرم تورو خدا كمك كنيد حسابي كارم گيره
در ضمن من درايور گوشيو رو كامپيور ندارم و اگه ميشه نرم افزار هاي پيش نياز رو هم بدين
بعدش من مشكل 3 دكمه هم دارم براي اين جور چيزا كه به خاطر 3 دكمه مشكلي پيش نمياد؟

M@hdi-B
29-04-2011, 17:11
یه سوال دیگه:
این مشکل سه دکمه چیه؟از کجا میتونم بفهمم گوشیم این مشکلو نداره؟
و یه سوال تابلو!!!:
دکمه home کدوم یکی از دکمه های پایین صفحه است؟

گوشیهای جدید دیگه این مشکل رو ندارن .. گوشی رو خاموش کن .. ولوم داون(کم کردن صدا)+هوم(کلید مکانیکی وسط) +پاور رو بزن اگه به حالت دانلودینگ نرفت مشکل داره.

کلید هوم رو هم که گفتم.

fakoorim871
29-04-2011, 18:37
گوشیهای جدید دیگه این مشکل رو ندارن .. گوشی رو خاموش کن .. ولوم داون(کم کردن صدا)+هوم(کلید مکانیکی وسط) +پاور رو بزن اگه به حالت دانلودینگ نرفت مشکل داره.

کلید هوم رو هم که گفتم.
این حالت دانلودینگ چه جوریه؟همین کاری که گفتید کردم ولی گوشی مثل قبل روشن شد ؟
باید نگه دارم یا یه بار زدن کافیه؟

M@hdi-B
29-04-2011, 18:43
این حالت دانلودینگ چه جوریه؟همین کاری که گفتید کردم ولی گوشی مثل قبل روشن شد ؟
باید نگه دارم یا یه بار زدن کافیه؟

بله باید نگه دارید

این شکلیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PersiAndroid
29-04-2011, 19:17
كسي هست جواب بده:

من ميخوام گوشيمو بفروشم چكار كنم حافظه داخلي رو نتونن ريكاوري كنن! آخه خيلي ناموسيه :31:
بعد با چه بر نامه اي از sms و mms هام رو بكاپ بگيرم تورو خدا كمك كنيد حسابي كارم گيره
در ضمن من درايور گوشيو رو كامپيور ندارم و اگه ميشه نرم افزار هاي پيش نياز رو هم بدين
بعدش من مشكل 3 دكمه هم دارم براي اين جور چيزا كه به خاطر 3 دكمه مشكلي پيش نمياد؟

fakoorim871
29-04-2011, 19:32
بله باید نگه دارید

این شکلیه:

باید گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم بعد دکمه ها رو فشار بدم؟ببخشید که اینقدر سوال میپرسم

aRThaS_08
29-04-2011, 19:37
نه عزیز!

گوشی رو خاموش کنید.

خاموش شدن کامل گوشی معمولن 20ثانیه تا 1دقیقه طول میکشه!

حالا دکمه های هوم و ولوم پایین رو نگه دارید، همونطور که نگه داشتید 2تا دکمه رو گوشی رو روشن کنید.

اگه عکس آدم آندروید که داره بیل میزنه اومد که گوشیتون سالمه و مشکلی نداره!

اگه هر اتفاق دیگه ای افتاد گوشیتون مشکل دانلودینگ داره.

MOHAMMAD2010
29-04-2011, 20:10
پشت باتری من نوشته...Made in japan/Finished in Korea

منم اضافه کنم به حرف آقا میلاد که باتری گلکسی اس که پشتش Made in Korea / Finished in China هم نوشته شده باشه با نوشته ی بالایی فرقی نمیکنه و اصله

1 - پشت باتری من زده : made in korea / finished in vietnam
مشکلی نداره ؟
----------------------------
2 - اسم نرم افزاری که این بنچ مارک ها رو میگیره چیه ؟

milad_takjoo
29-04-2011, 20:51
1 - پشت باتری من زده : made in korea / finished in vietnam
مشکلی نداره ؟
----------------------------
2 - اسم نرم افزاری که این بنچ مارک ها رو میگیره چیه ؟
نمیدونم والا...:41:
اسمش quadrant advanced هست....

rouzbeh_ziafati
29-04-2011, 23:27
من نمی خوام گوشی رو روت کنم ، می خوام با وای فای وصل شم به لپ تاپم که اینترنت ADSL داره البته مودم لپ تاپ wireless نیست
کارهایی که گفته شده بود برای راه اندازی نرم افزار connectify رو انجام دادم ، همه چیز ok هست ، گوشی هم پیدا میکنه شبکه وایرلس رو اما صفجه اینترنتی باز نمیشه
چی کار کنم؟

اینم عکس های مربوطه

peymankameli
30-04-2011, 18:32
من نمی خوام گوشی رو روت کنم ، می خوام با وای فای وصل شم به لپ تاپم که اینترنت ADSL داره البته مودم لپ تاپ wireless نیست
کارهایی که گفته شده بود برای راه اندازی نرم افزار connectify رو انجام دادم ، همه چیز ok هست ، گوشی هم پیدا میکنه شبکه وایرلس رو اما صفجه اینترنتی باز نمیشه
چی کار کنم؟

اینم عکس های مربوطه

شما تو سايت موبايلستان هم عنوان كرديد ..منم خيلي وقت هست كه همين كارو ميخاهم بكنم همه راهها رو رفتم ولي جواب نگرفتم

MARMULAK
30-04-2011, 19:36
یه مودم وایرلس بگیر و خودت رو راحت کن

shahin_100
30-04-2011, 19:59
باتری I9000 با I9003 فرق داره ؟ فرقش چقدره ؟ یعنی حدودا مثل هم هستند یا I9000 خیلی بهتره ؟؟

aRThaS_08
30-04-2011, 20:42
باتری I9003 بهتره!

یکی از معدود آپشن هایی که I9003 نسبت به I9000 بهتره : دی

باتری I9000 1500mAh و باتری I9003 1650 mAh هست.

milad_takjoo
30-04-2011, 20:46
من تو اینترنت دانشگاه با لپ تاپ امتحان کردم کار کرده بود...تنظیمات نرم افزار رو یه خرده تغییر بده....

kkkaktoos
30-04-2011, 20:46
باتری I9003 بهتره!

یکی از معدود آپشن هایی که I9003 نسبت به I9000 بهتره : دی

باتری I9000 1500mAh و باتری I9003 1650 mAh هست.
البته انگار باتری sl به s می خوره .
درست میگم ؟

BADERTC
30-04-2011, 20:49
سلام من زيادي از اين سايت سردر نميارم
تازه كارم
كسي هست كمك كنه

aRThaS_08
30-04-2011, 21:08
اطلاعی ندارم اما باتری 1650 مربوط به I9010 Giorgio Armani به I9000 میخوره

mc_pooria
01-05-2011, 10:17
من به این شکل استفاده ندارم ولی یه جا خونده بودم که برنامه connectify ورزن 1 استفاده کنین.... ورزن دومش تنظیمات شبکه رو به هم میریزه و دردسرش زیاده....

mc_pooria
01-05-2011, 10:33
به نظرتون نصب یه آنتی ویروس چقدر لازمه...؟! اصلا" ضرورتی داره...؟! مشکلی پیش اومده برای کسی...؟!

milad_takjoo
01-05-2011, 19:39
به نظرتون نصب یه آنتی ویروس چقدر لازمه...؟! اصلا" ضرورتی داره...؟! مشکلی پیش اومده برای کسی...؟!

فک نکنم لازم باشه.....واسه من که مشکلی پیش نیومده تاحال...

MHSou
01-05-2011, 19:47
سلام؛

وقتی Galaxy S I9000 رو به کامپیوتر وصل میکنم، با این که گوشی رو میشناسه ولی نمیتونم با استفاده از Kies 2 کانتکت ها و مسیج ها رو توی سیستم ببینم. به علاوه آپدیت هم نمیشه. چیکار میشه کرد؟؟!

shahin_100
01-05-2011, 20:52
با توجه با این که صفحه نماشی I9000 ال ای دی هست و کم مصرف تر هست و اینکه صفحه نمایش I9003 ال سی دی هست .
و اینکه باتری I9000 1500mAh و باتری I9003 1650 mAh هست.
اینارو گفتم تا به سوال زیر برسیم :31:
در کل کدومش در حالت فیلم دیدن و تنظیمات یکسان می تونه باتری رو بیشتر نگه داره ؟

rouzbeh_ziafati
01-05-2011, 21:51
من گوشیم رو فلش کردم
وقتی گوشی رو وصل کردم به سیستم بجای یه خونه زرد رنگ در برنامه odin دوتا خونه زرد شد !
یکیش کام6 یکی هم کام3 چیه داستان ؟! START رو زدم ، خانه اول سبز شد و ریسیت شد گوشی ، منم کابل رو جدا کردم اما خانه دوم همون زرد رنگ موند و بعدش قرمز شد! واسه شما هم اینطوریه ؟! 5دقیقه هم نشد فلشش

josef56
01-05-2011, 21:52
با کابل 3.5 خروجی tv به تلویزیون وصل نشد پس این خروجی tv در بررسی برای چیه کسی میدونه جواب بده ما که نتونستیم وصل بشیم

amirgalaxy
01-05-2011, 22:21
با کابل 3.5 خروجی tv به تلویزیون وصل نشد پس این خروجی tv در بررسی برای چیه کسی میدونه جواب بده ما که نتونستیم وصل بشیم

بعد از اينكه كابل 3.5 رو وصل كردي برو به اين قسمت :
setting_display_TV out
و گزينه TV out رو تيك بزن
موفق باشي ;)

fakoorim871
01-05-2011, 23:20
نه عزیز!

گوشی رو خاموش کنید.

حالا دکمه های هوم و ولوم پایین رو نگه دارید، همونطور که نگه داشتید 2تا دکمه رو گوشی رو روشن کنید.

متاسفانه گوشیم مشکل سه دکمه داره و رامش فارسی نیست به نمایندگی سامسونگ در مشهد دادم و هر روز که زنگ میزنم میگه نتونسته درستش کنه :41:کاش مثل دوستم i9003 sl میگرفتم

pulp_152
01-05-2011, 23:57
منم کابل رو جدا کردم اما خانه دوم همون زرد رنگ موند و بعدش قرمز شد! واسه شما هم اینطوریه ؟! 5دقیقه هم نشد فلشششما باید قبل از جدا کردن usb ! ... در گوشی turn off کنید usb رو !...

با کابل 3.5 خروجی tv به تلویزیون وصل نشد پس این خروجی tv در بررسی برای چیه کسی میدونه جواب بده ما که نتونستیم وصل بشیم وصل میشه قبلا تست شده !...

متاسفانه گوشیم مشکل سه دکمه داره و رامش فارسی نیست به نمایندگی سامسونگ در مشهد دادم و هر روز که زنگ میزنم میگه نتونسته درستش کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کاش مثل دوستم i9003 sl میگرفتم لازم نبود بدی نمایندگی! راه حلش تو سایت ها هست !... یکم دقت کنی اصلا کار مشکلی نیست!

نیازی نداره.

rouzbeh_ziafati
02-05-2011, 07:02
شما باید قبل از جدا کردن usb ! ... در گوشی turn off کنید usb رو !...

.

دوست عزيز بله وقتي گوشي رو با usb براي انتقال اطلاعات به سيستم وصل ميكني گزينه turn off مياد خودش رو گوشي اما من دارم حالت دانلودينگ و فلش كردن رو ميگم
وقتي كه فلش كارش تموم بشه ، گوشي ريست ميشه ديگه اونجا turn off وجود نداره كه

rouzbeh_ziafati
02-05-2011, 07:10
من گوشیم رو فلش کردم
وقتی گوشی رو وصل کردم به سیستم بجای یه خونه زرد رنگ در برنامه odin دوتا خونه زرد شد !
یکیش کام6 یکی هم کام3 چیه داستان ؟! START رو زدم ، خانه اول سبز شد و ریسیت شد گوشی ، منم کابل رو جدا کردم اما خانه دوم همون زرد رنگ موند و بعدش قرمز شد! واسه شما هم اینطوریه ؟! 5دقیقه هم نشد فلشش

كسي نبود راهنمايي كنه؟
دوستاني كه اين همه فلش مي كنند يعني اين حالت رو تا حالا نديدن؟

PersiAndroid
02-05-2011, 10:12
سلام صفحه گوشي من SCREEN TIMEOUT ش كار نمي كنه يعني بعد از روشن شدن خاموش نميشه همه ي برنامه هارو هم مي بندم و تنظيمات رو هم چك كردم.
مثلا اگه دستي هم خاموش كني اگه يكي نصفه شب يه مسج بده ديگه تا صبح صفحش روشنه...
تنظيمات اسكرين تايموت هم درسته
لطفا راهنمايي كنيد

aRThaS_08
02-05-2011, 14:05
من گوشیم رو فلش کردم
این ورژن از اُدین به I9000 نمیخوره!!

ورژن 1.30 و 1.52 و 1.82 میخورن و 1.70 فک کنم مال گوشیهای دیگه س.

من خودم از 1.30 استفاده میکنم چون هروقت از 1.82 میریزم رامی رو گوشیم درست روت نمیشه!

متاسفانه گوشیم مشکل سه دکمه داره و رامش فارسی نیست به نمایندگی سامسونگ در مشهد دادم و هر روز که زنگ میزنم میگه نتونسته درستش کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کاش مثل دوستم i9003 sl میگرفتم
شما خودتون میتونید مشکلش رو حل کنید ولی ریسکش بالاس.

من 3تا گلکسی اس رو که مشکل 3دکمه داشتن رو مشکلشون رو حل کردم.

2دقیقه هم وقت نمیبره! احتمالن میخوان تلکه تون کنن

aRThaS_08
02-05-2011, 14:06
نمیدونم والا بستگی به برنامه ای که برای دیدن فیلم استفاده میکنید هم داره!

باید یکی هم I9000 و هم I9003 داشته باشه تا بتونه به این سوال جواب بده!

mehdi30nema
02-05-2011, 17:05
بچه ها میشه یکی در مورد این مشکل سه دکمه توضیح بده که یعنی چی ؟

M@hdi-B
02-05-2011, 19:31
بچه ها میشه یکی در مورد این مشکل سه دکمه توضیح بده که یعنی چی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moj63
02-05-2011, 23:47
سلام
من می خوام یه کارت 32 گیگ برا گوشیم بگیرم چی بگیریم خوبه ؟
بعد میشه یه هارد اکسترنال رو به گوشی وصل کرد ؟

rouzbeh_ziafati
03-05-2011, 09:19
چگونه میتوان عمر باطری را در تلفن های اندروید افزایش داد؟

12/02/1390

گروه خبری GSM: اگر شما هم از کاربران اسمارت فون ها با سیستم عامل آندرويد باشید، بی شک با مشکل مصرف بالای شارژ این گوشی ها آشنا هستید. اما با دانستن و رعايت چند نکته کوچک، می توانید با باطری تلفن همراه تان هم کنار بياييد و از انتخاب اين سیستم عامل پشیمان نشويد. پس در ادامه مطلب با ما باشید.

بنا بر گزارش نارنجی، معمولا موارد و تنظیمات زیادی هستند که به عنوان قاتل باتری گوشی تان شناخته می شوند، اما اغلب اوقات به جز برخی موارد خاص، هیچ کاربردی برایتان ندارند و تنها شارژ گوشی تان را به آخر می رسانند. البته نگران نباشید. اغلب این مشکلات تنها با چند تنظیم و سروکله زدن با منوها، قابل حل هستند.

صفحه نمايشگر:

بيشترين مصرف باتری اسمارت فون ها به صفحه نمايشگر آنها مربوط می شود، به خصوص اگر از انواع AMOLED و یا LCD باشند. به منظور بهینه سازی مصرف باتری در اين زمینه بايستی نور صفحه نمایشگر را در بخش تنظیمات کم کرد.

به صورت پیش فرض تنظیم نور صفحه نمايش بر روی Auto گذاشته شده است. اما به نظر می رسد که این هم گزینه پر مصرفی است. بهتر آن است که Brightness صفحه نمايشگر را۱۰ درصد انتخاب کنید. برای این کار به Settings > Display > Brightness بروید و ابتدا تیک کنار عبارت "Automatic Brightness" را بردارید. آنگاه با منوی کشویی میزان نور را تا حدی که برای شما مناسب است کم کنید. برای اینکه تنظیم نور در موقعیت های مختلف را به سرعت انجام دهید، بهتر است ویجت کنترل نیرو را بر روی صفحه اصلی گوشی تان قرار دهید. برای این کار، یک منطقه خالی از صفحه گوشی را لمس کرده و نگه دارید. از منوی باز شده عبارت Widgets را انتخاب کرده و سپس گزینه Power را کلیک کنید. البته این تنظیمات ممکن است در تلفن های اندرویدی مختلف کمی متفاوت باشند. با کمی جستجوی همه را پیدا می کنید.

همچنین بهتر است مدت زمان خاموش شدن خودکار صفحه نمايشگر را از میزان پیش فرض يک یا پنج دقیقه به ۱۵ و يا ۳۰ ثانيه کاهش دهيد.

Wi-Fi:

تنها زمانيکه می خواهید از شبکه وای فای استفاده کنيد این امکان را برای گوشی خود فعال نگه دارید. اگر به صورت دائم WiFi روشن باشد، همیشه در حال جستجوی شبکه برای اتصال به آن است و اين جستجو فرايندی پر مصرف محسوب می شود. برای خاموش و روشن کردن آسان وای فای، همان ویجت کنترل نیرو که در بخش قبلی فعال کردید، کاملا مفید و کارآمد است.

بلوتوث:

روشن بودن گزينه بلوتوث نيز مانند وای فای، باتری زیادی صرف جستجو و کار می کند. با استفاده از ویجت کنترل نیرو، امکان خاموش و روشن کردن بلوتوث را هم دارید. حتی اگر از هندزفری بلوتوث هم استفاده می کنید، برای بهینه شدن مصرف باتری، پیشنهاد می شود تنها هنگام لزوم با استفاده از ویجت روی صفحه گوشی بلوتوث را روشن کرده و پس از اتمام مکالمه آن را خاموش کنید.

GPS:

برخلاف تصور همه جی پی اس گزینه چندان پر مصرفی نيست. مصرف باتری گوشی در زمان روشن بودن جی پی اس تنها زمانی بالا می رود که در حال استفاده از انواع برنامه های مکان ياب نظیر نقشه گوگل يا سرویس های مکان يابی توييتر، فیس بوک و يا سایر شبکه های اجتماعی باشید. باز هم همان ویجت کنترل نیرو به دادتان می رسد تا فقط هنگام نیاز جی پی اس را روشن کنید و باتری تان را نجات دهید.

چه کنیم که این تنظیمات به صورت اتوماتیک انجام شوند؟

فعال و غير فعال کردن این امکانات و جستجو و حرکت بین منو ها به صورت مداوم خود در مصرف شارژ گوشی تاثیر گذار است. اين مشکل را نیز می توانید با برنامه های ساده ای که برای سیستم عامل آندورید در نظر گرفته شده حل کرد.

فکر کنید اگر گوشی تان بداند در چه مکان و زمانی لازم است جی پی اس یا وای فای را خاموش و روشن کند، چقدر خوش به حال خودتان و باتری گوشی می شود. با استفاده از برخی برنامه ها مانند Tasker‏، ‏Locale و ‏Settings Profiles می توانید کارهای اینچنیی را به راحتی انجام دهید. با این اپلیکیشن ها می توانید حتی مشخص کنید که مثلا هنگام استفاده از برنامه های خاصی مثل نقشه گوگل یا فیس بوک، جی پی اس به صورت خودکار روشن شود.

استفاده از اپلیکیشن JuiceDefender:

جویس ديفنر یکی از برنامه های بسیار هوشمند و مفيد برای بهینه سازی مصرف باتری اسمارت فون های اندرويدی محسوب می شود. با نصب این برنامه می توانيد اتوماتيک سازی را با انعطاف پذیری بيشتری انجام دهید.

با کمک این برنامه می توانيد تنظیمات را به گونه ای انجام دهید که برای مثال هر يک ساعت يک بار به شبکه وای فای متصل شود و شما را از ايميل ها و سایر اخبار آنلاين با خبر کند. در ضمن تلاش برای اتصال به شبکه بیشتر از یک دقيقه طول نکشد و در صورت معطلی بیشتر فرايند را ادامه ندهد. یا اینکه می تواند شبکه های وای فای که بیشتر به آنها متصل می شوید را شناسایی کرده و تنها هنگامی که در محدوده انها قرار دارید، وای فای را روشن می کند. همچنین این برنامه می تواند کلیه برنامه ها و ارتباطات پر مصرف را هنگام شب غیر فعال کند.

ويژگی های اين اپلیکیشن به گونه ای است که می تواند امکانات گوشی را با بهترین بهينه سازی مصرف باتری برای سخت گير ترین کاربر اسمارت فون به لذيذ ترین شکل ممکن فراهم کند.

اپلیکیشن های پر مصرف:

برخی از برنامه های نصب شده روی اندروید، حتی زمانی که کاربر از آنها استفاده نمی کند در حال جستجو جهت پيدا کردن شبکه و اتصال هستند. اين جستجو از چشم کاربر هم مخفی می ماند و به نظر او تنها يک برنامه بی آزار است که بر روی گوشی خود نصب کرده. بهتر است در انتخاب برنامه های نصبی خود بیشتر دقت کنید.

برنامه ها و بازی هایی را که از آنها استفاده چندانی نداريد از روی گوشی خود پاک کنيد و از درگير کردن بيهوده باتری گوشی جلو گیری کنيد.

تصایر متحرک پر مصرف:

انيميشن ها و تصاویر پس زمینه متحرک در اسمارت فون ها شرايط کاری را برای cpu سخت و سنگین می کنند و کار مداوم سی پی یو مصرف باتری گوشی را به طور چشم گیری بالا می برد.

بهتر است که برای سلامت باتری گوشی هم که شده از این تصاوير و پس زمينه ها کمتر استفاده شود.

گوشی را خنک نگه دارید

هیچ چيز مثل گرمای زیاد نمی تواند سلامت کاری باتری اسمارت فون ها را به خطر بیندازد. آنها را در تابش مستقيم خورشید در ماشين و يا روی میز کار خود رها نکنيد.

نیازی نيست که گوشی خود را در يخچال بگذارید. اما گرمای زیاد محيط علاوه بر بالا بردن مصرف باتری از طول عمر مفید آن نیز می کاهد.

آیا شما هم کاربر اندروید هستيد؟ تجارب شما در زمينه بهینه سازی مصرف باتری اسمارت فون ها چیست؟

GSM.ir

nourbakhsh
03-05-2011, 10:53
سلام
یکی از دوستان من i9000 خریده
میخواسته با وایرلس اپدیت کنه اما یه مشکل برای گوشیش پیش اومده اینکه گوشیش انتنش پریده.
چیکار باید کرد؟
چند جا برده میگه باید براش فایل دانلود کنیم و درست زیر بارش نمیرن

Armin 7
03-05-2011, 11:16
با سلام
چطوری میشه این گوشی رو در حالت Mass Storage به دستگاه دیگه ای مثل ----- وصل کرد و چیزی ضبط کرد ؟
من که امتحان کردم و نشد ! (گوشی قبلیم که 5800 بود این قابلیت رو داشت)
چطوری میشه بلوتوث Device دیگه رو تو گوشیم Add کنم ؟
سپاسگذارم.

rouzbeh_ziafati
03-05-2011, 13:23
با سلام
چطوری میشه این گوشی رو در حالت Mass Storage به دستگاه دیگه ای مثل ----- وصل کرد و چیزی ضبط کرد ؟
من که امتحان کردم و نشد ! (گوشی قبلیم که 5800 بود این قابلیت رو داشت)
چطوری میشه بلوتوث Device دیگه رو تو گوشیم Add کنم ؟
سپاسگذارم.

setting > wireless and network < USB setting اونجا بايد mass storage رو انتخاب كني

بلوتوث device رو روشن ميكني ، بلوتوث موبايل هم روشن ميكني فقط بايد از حالت invisable در بياري كه پيدا بشه
اون پايين صفحه موبايل (صفحه بلوتوث) ديوايس اضافه ميشه

fakoorim871
03-05-2011, 14:40
این ورژن از اُدین به I9000 نمیخوره!!

ورژن 1.30 و 1.52 و 1.82 میخورن و 1.70 فک کنم مال گوشیهای دیگه س.

من خودم از 1.30 استفاده میکنم چون هروقت از 1.82 میریزم رامی رو گوشیم درست روت نمیشه!

شما خودتون میتونید مشکلش رو حل کنید ولی ریسکش بالاس.

من 3تا گلکسی اس رو که مشکل 3دکمه داشتن رو مشکلشون رو حل کردم.

2دقیقه هم وقت نمیبره! احتمالن میخوان تلکه تون کنن
خدا رو شکر مشکلم حل شد:26:

rouzbeh_ziafati
03-05-2011, 15:14
هربار که می خوام اینرتنت رو فعال کنم یا قطع کنم یا باید دکمه پاور رو نگه دارم و بعد گزینه Data Network Mode
و یا ابنکه برم تو تنظیمات و ....

آیا Widget ای هست که بشه باهاش مستقیم اینترنت گوشی رو فعال یا غیر فعال کرد؟

aRThaS_08
03-05-2011, 15:22
از Switch Pro استفاده کنید

توی قسمت گرافیک آندروید موبایلستان هست

اونطور که دیدم اونجا عضو هستید شما

starn
03-05-2011, 17:08
این اواخر کسی از دوستان گالکسی اس 8 گیگ گرفته ؟؟ (مشکلی نداره؟؟؟)
الان اینایی که تو بازار هست مشکل سه دکمه ندارن؟؟؟
راستی یه سوال هم داشتم کلا وقتی گوشی رو می خری قبل از این که گوشی و امکاناتشو تست کنی اول این 3 دکمه رو تست کنه مشکلی که نداره ؟؟؟ (یعنی گوشی رو خریدی روشن نکنه اول اون سه دکمه رو تست کنه بعد اگه میکشل نداشت بری سراغ خود امکانات و.... اینجورمشکلی نداره؟؟؟ یا باید اول یه بار گوشی روشن بشه بعد اینو تست کنی
در آخر هم روش خروج از اون قسمت منو 3 دکمه رو می خواستم بدونم (باید باتری رو در بیاری راه دیگه ای نداره؟)

MOHAMMAD2010
03-05-2011, 17:15
این اواخر کسی از دوستان گالکسی اس 8 گیگ گرفته ؟؟ (مشکلی نداره؟؟؟)
الان اینایی که تو بازار هست مشکل سه دکمه ندارن؟؟؟
راستی یه سوال هم داشتم کلا وقتی گوشی رو می خری قبل از این که گوشی و امکاناتشو تست کنی اول این 3 دکمه رو تست کنه مشکلی که نداره ؟؟؟ (یعنی گوشی رو خریدی روشن نکنه اول اون سه دکمه رو تست کنه بعد اگه میکشل نداشت بری سراغ خود امکانات و.... اینجورمشکلی نداره؟؟؟ یا باید اول یه بار گوشی روشن بشه بعد اینو تست کنی
در آخر هم روش خروج از اون قسمت منو 3 دکمه رو می خواستم بدونم (باید باتری رو در بیاری راه دیگه ای نداره؟)

من گرفتم 1 هفته پیش
نه 3 دکمش مشکلی نداشت
آره میتونی اول 3 دکمشو تست کنی
چند ثانیه تو اون حالت کلید پاور رو بگیری اوکی میشه

M@hdi-B
03-05-2011, 19:54
آقا یه سوال .. شاید تکراری باشه ولی وقت سرچ ندارم

اینایی که پشتش نوشته: MADE BY SAMSUNG

و رو باطریش نوشته : MADE IN KOREA/FINISHED IN CHINA

جنسش درسته؟ رو درب باطری هم نوشته google

moj63
03-05-2011, 21:41
سلام

? ........ ?

pulp_152
04-05-2011, 01:38
آقا یه سوال .. شاید تکراری باشه ولی وقت سرچ ندارم

اینایی که پشتش نوشته: MADE BY SAMSUNG

و رو باطریش نوشته : MADE IN KOREA/FINISHED IN CHINA

جنسش درسته؟ رو درب باطری هم نوشته google

اره درسته و مشکلی نداره فقط اینکه پشتش نوشته گوگل .. به نظر میاد از اونایی هست که در ابتدا موجود بوده چون خیلی وقته بازار پر شده از اونایی که پشتش ادمک اندروید هست. !

کلا .. گلکسی اس با سوپر امولدی تابلو هست !... چین هیچ وقت سوپر امولدی به عمرش نمیبینه . از روی همون قطعه میشه فهمید تقللبی هست یا خیر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام

samsung .
san disk ..
toshiba.

فعلا خیر نمیشه هارد یا فلش وصل کرد ! اما بعد از امدن گلکسی اس 2 شاید بشه ! ... باید صبر کنید .. ولی فعلا خیر

scapula
04-05-2011, 13:05
سلام
امروز برای یکی از دوستان یه گالکسی اس گرفتم فروشنده اول گفت کره ایه ولی وقتی خواست تحویل بده گفت ویتنامیه!
میشه یه توضیحی بدید باید ساخت کجا باشه؟ چه کشورهایی گالکسی میسازند؟ ویتنامیش اشکالی نداره؟

PersiAndroid
05-05-2011, 09:59
هربار که می خوام اینرتنت رو فعال کنم یا قطع کنم یا باید دکمه پاور رو نگه دارم و بعد گزینه Data Network Mode
و یا ابنکه برم تو تنظیمات و ....

آیا Widget ای هست که بشه باهاش مستقیم اینترنت گوشی رو فعال یا غیر فعال کرد؟

از ابن Widget استفاده كنيد.
خيلي خوبه و فقط با فشار دادن يه دكمه فعال و غير فعال مي كنه...

:40::40::40:

PersiAndroid
05-05-2011, 10:18
از بچه هايي كه گلكسي دارن اگه بگن بايد براي WIPE DATA تو گلكسي چيكار كرد ممنون ميشم.
و اينكه چقدر از ريكاوري كردن حافظه گوشي جلوگيري مي كنه؟
من مشكل 3 دكمه هم دارم امكانش هست كه از طريق همون factory reset كه داخل منو setting گوشي هست اينكارو بكنم؟
همون كاره wipe رو انجام ميده؟
آخه چون ميخوام بفروشمش نميخوام كسي اگر زماني خواست گوشي رو ريكاوري كنه عكسام هم برگرده؟
شما خودتون براي رفع اين مشكل چيكار مي كنيد؟
اينكه كسي چيپ حافظه ي داخلي گوشي كه به صورت mass storage هست رو نتونه بازيابي كنه؟

pulp_152
05-05-2011, 12:01
شما برنامه تیتانیوم بک اپ رو بریز ! .. ببین از چه چیزهایی گوشیت بک اپ گرفته ! با مراجعه ه برنامه تیتانیوم میتونی همه برنامه هارو ببینی ! ...

اونایی که نمیخوای رو از بک اپ بیرون بیار ...

و بعد فایلهارو پاک کن. وسلام.

MOHAMMAD2010
05-05-2011, 12:24
سلام
امروز برای یکی از دوستان یه گالکسی اس گرفتم فروشنده اول گفت کره ایه ولی وقتی خواست تحویل بده گفت ویتنامیه!
میشه یه توضیحی بدید باید ساخت کجا باشه؟ چه کشورهایی گالکسی میسازند؟ ویتنامیش اشکالی نداره؟

پشت گوشی زده ساخت کجا ؟
نه اگه ویتنامی هم باشه اشکال نداره

mahroo_z1
05-05-2011, 18:29
سلام دوستان:5:

الان داشتم سایت مربوط به فروشگاه شماره 3 پارس مایکروتل رو نگاه میکردم دوباره این گوشی رو موجود زده:

نسخه 8 گیگ: 572هزار تومان

نسخه 16 گیگ: 604 هزار تومان

hike
05-05-2011, 18:35
سلام دوستان:5:

الان داشتم سایت مربوط به فروشگاه شماره 3 پارس مایکروتل رو نگاه میکردم دوباره این گوشی رو موجود زده:

نسخه 8 گیگ: 572هزار تومان

نسخه 16 گیگ: 604 هزار تومان

خودشون که می گفتن دیگه با گارانتی پارس مایکروتل نیست تو بازار...

rouzbeh_ziafati
05-05-2011, 19:42
آیا میشه اسم خواننده ، اسم فایل ، اسم آلبوم و ... رو در mp3 player خود گلکسی اس تغییر داد ؟ من که گزینه ای پیدا نکردم! آیا برنامه ای هست که این امکان رو داشته باشه ؟

M@hdi-B
05-05-2011, 20:07
من نمی دونم این گارانتی جه غلطی واسه مشتری می کنه این همه پول می گیره؟ اصلا حیف پول تو ایران بدی بالای گارانتی

8گیگ: 465

16گیگ: 510

ahwaz_k750
05-05-2011, 20:43
با توجه به اینکه قیمت گالکسی اس 16 گیگ با گارانتی و نکسوس اس با گرانتی تقریبا برابر هست دوستان خرید کدامیک را پیشنهاد میکنید؟
1 شنبه قصد خرید یکی از این 2 گوشی را دارم

moj63
06-05-2011, 02:53
سلام
فرق بین بلوتوث 3 با 2 در چیه ؟ من یه فایل رو بین دو تا گوشی Galaxy S و S8500 ارسال کردم که هر دوتاش بلوتوث 3 دارن سرعتش ارسالش با بلوتوث 2 تفاوتی نداشت !

PersiAndroid
06-05-2011, 09:00
شما برنامه تیتانیوم بک اپ رو بریز ! .. ببین از چه چیزهایی گوشیت بک اپ گرفته ! با مراجعه ه برنامه تیتانیوم میتونی همه برنامه هارو ببینی ! ...

اونایی که نمیخوای رو از بک اپ بیرون بیار ...

و بعد فایلهارو پاک کن. وسلام.

من مشكلم اين هست كه با گوشي چكار كنم كه چيپشو ريكاوري نكنن
گفتن با wipe data مشكل حل ميشه كه گويا بايد بايد اول 3 دكمه گوشيت كار كنه
مي خواستم بدونم واسه اينكه كسي حافظه داخلي رو ريكاور نكنه بايد چيكار كرد؟
آخه ميخوام بفروشمش! خودتون واسه اين كار چه راه حلي دارين؟

M@hdi-B
06-05-2011, 09:21
با توجه به اینکه قیمت گالکسی اس 16 گیگ با گارانتی و نکسوس اس با گرانتی تقریبا برابر هست دوستان خرید کدامیک را پیشنهاد میکنید؟
1 شنبه قصد خرید یکی از این 2 گوشی را دارم

نکسوز اس فقط دیزاین بهتری داره وگرنه اسلات کارت حافظه .. فیلمبرداری اچ دی(شاید با آپدیت به نکسوز اضافه بشه) خروجی تی وی گلکسی باعث میشه من گلکسی رو پیشنهاد بدم.

mehdi30nema
06-05-2011, 09:32
بچه ها گالکسی اس فایل های فلش را در مرورگر وب پشتیبانی میکنه ؟

milad_takjoo
06-05-2011, 10:30

100%.....:8:

mory214
06-05-2011, 14:31
دوستان آیا گالکسی اس در هنگام خرید و بدون ایجاد تغییر یا ریختن نرم افزار خاصی پی دی اف های فارسی رو اجرا میکنه .
من اهل نرم افزار ریختن و خیلی تغییرات دادن توی گوشی نیستم و چون کیفیت صفحه نمایش خیلی برام مهمه می خواستم این گوشی رو بگیرم .
راستی این مشکل سه دکمه چیه آیا موضوع حادیه ...
دوستان اگر فروشنده منصفی میشناسن لطفا معرفی کنند .(پ . خ )

mehdi30nema
06-05-2011, 14:46
بچه ها میشه بگید تغییر ورژن آندروید گالکسی از 2.2 به 2.3 چه مزیت یا امکاناتی را بهش اضافه میکنه ؟
بعد اینکه آپدیت کردن به 2.3 باعث کاهش یا افزایش قدرت پردازنده و ... هم میشه ؟

kkkaktoos
06-05-2011, 17:29
دوستان یه سوال میشه sense رو روی این کوشی نصب کرد . رامی هست که این رو داشته باشه ؟ میدونم برای htc هست می خواستم بدونم میشه یا نه؟

A.N.A.P
06-05-2011, 22:31
با نرم افزار میشه ! ولی همین جوری فکر نمیکنم !

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

بچه ها میشه بگید تغییر ورژن آندروید گالکسی از 2.2 به 2.3 چه مزیت یا امکاناتی را بهش اضافه میکنه ؟
بعد اینکه آپدیت کردن به 2.3 باعث کاهش یا افزایش قدرت پردازنده و ... هم میشه ؟
سرعت در حد فضا بالا خواهد رفت اینجا رو بخون درباره ورژن های مختلف توضیح داده :

اینجا هم واسه آموزشش :

moj63
06-05-2011, 23:18
سلام
فرق بین بلوتوث 3 با 2 در چیه ؟ من یه فایل رو بین دو تا گوشی Galaxy S و S8500 ارسال کردم که هر دوتاش بلوتوث 3 دارن سرعتش ارسالش با بلوتوث 2 تفاوتی نداشت !

?::::::::?

fakoorim871
07-05-2011, 10:18
سلام چنتا سوال درباره مرورگر داشتم:
1-من با اینترنت دانشگاه وصل میشم ولی مشکلی که دارم اصلا نمیتونم دانلود کنیم راهی برا دانلود وجود داره?
2-مرورگر آندروید دکمه اگزیت نداره?چون هر دفه از تسک منیجر مرورگرو میبندم
3-وقتی تو مرورگر نیو تب یا پنجره جدید باز میکنم چجوری باید نیوتب ها یا پنجره ها رو عوض کنم?
4-اپرا با وایرلس دانشگاه اصلا کار نمیکنه راه حلی نداره?
5-اگر بخام از روی سایتها متنی رو کپی کنم چیکار باید بکنم?
ببخشید که سوالام زیاد شد

fakoorim871
07-05-2011, 10:18
سلام چنتا سوال درباره مرورگر داشتم:
1-من با اینترنت دانشگاه وصل میشم ولی مشکلی که دارم اصلا نمیتونم دانلود کنیم راهی برا دانلود وجود داره?
2-مرورگر آندروید دکمه اگزیت نداره?چون هر دفه از تسک منیجر مرورگرو میبندم
3-وقتی تو مرورگر نیو تب یا پنجره جدید باز میکنم چجوری باید نیوتب ها یا پنجره ها رو عوض کنم?
4-اپرا با وایرلس دانشگاه اصلا کار نمیکنه راه حلی نداره?
5-اگر بخام از روی سایتها متنی رو کپی کنم چیکار باید بکنم?
ببخشید که سوالام زیاد شد

Atropates
07-05-2011, 14:05
?::::::::?

یه کاربری هستن ninja3000sh , ایشون با عکس و غیره توو همین p30world نشون داده بودن که انتقال فایل بین دو گوشی با بلوتوث 3 سرعتش بیشتر از انتقال همون فایل بین دو گوشی با بلوتوث 2 هستش بگردید عکساشم پیدا میکنید , نمیدونم توو این تاپیک بود یا تاپیک Wave

mehdi30nema
07-05-2011, 14:45
بچه ها یه سوال دیگه :

من تو این تاپیک ها زیاد شنیدم که مثلا فلان رام را روی گوشی نصب کنیم یا مثلا گوشی را بوت کنیم و ...
من زیاد از این چیزا سر در نمیارم ، کلا میشه بگید اگه گوشی را بخریم ، لازمه روش کاری انجام بدیم ؟ یعنی نیاز هست این چزایی که میگید را روی گوشی پیاده کنیم ؟
یا همین جوری هم میشه از گوشی استفاده کرد و برنامه و بازی روش نصب کرد ؟

hike
07-05-2011, 15:02
بچه ها یه سوال دیگه :

من تو این تاپیک ها زیاد شنیدم که مثلا فلان رام را روی گوشی نصب کنیم یا مثلا گوشی را بوت کنیم و ...
من زیاد از این چیزا سر در نمیارم ، کلا میشه بگید اگه گوشی را بخریم ، لازمه روش کاری انجام بدیم ؟ یعنی نیاز هست این چزایی که میگید را روی گوشی پیاده کنیم ؟
یا همین جوری هم میشه از گوشی استفاده کرد و برنامه و بازی روش نصب کرد ؟
هیچ کار خاصی نیاز به انجامش نیست. بخرید و باهاش کار کنید و لذت ببرید. به مرور که در مورد اندروید مطالعه می کنید دانشتون در مورد اندروید بیشتر میشه بعدش میتونید تصمیم بگیرید میخواهید کمی پیشرفته تر باهاش کار کنید یا نه

rouzbeh_ziafati
07-05-2011, 18:20
چرا شماره های داخل کانتکتم <00000-000-000>نشون داده میشه؟
آیا راهی وجود داره که صدای زنگ sms رو بشه از آهنگ هایی غیر از اهنگ های پیش فرض خود گوشی انتخاب کرد؟
همینطور در مورد اینکه صدای زنگ گوشی حالت افزایشی داره یعنی یکی دو ثانیه اول اصلا صدا نداره بعد بلند میشه ، آیا راهی هست که صدا یک نواخت پخش بشه؟
و بهترین برنامه برای مقصد یابی روی این گوشی چی هست ؟

M A M M U T
07-05-2011, 18:49
دوستان دوربینش چقدر ناامید کنندس؟ منظورم فرض کنین تو خونه زیر نور لامپ فلش هم که نداره میشه یه عکس با کیفیت قابل قبول گرفت؟
تو روز چی؟

Armin 7
07-05-2011, 20:30
با سلام
من با این قسمت Mass Storage مشکل دارم .
وقتی USB Setting رو روی Mass Storage قرار میدم بازم نمیتونم از ----- چیزی ضبط کنم !
آیا شما هم به همچنین مشکلی برخورد کردین ؟
یه سوال دیگه
چطور میشه آهنگ زنگ گوشی رو از حالت تساعدی
( نمیدونم درست گفتم یا نه یعنی همون حالتی که یه وقت کسی زنگ میزنه صدای زنگ گوشی اولش کمه بعد کم کم زیاد میشه )
درآورد و یکنواختش کرد ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
سپاسگذارم.

becareful
07-05-2011, 20:52
دوستان این گوشی بیشتر هست برنامه هاش یا i9003 sl ؟
از بقیه لحاظ چی؟

Armin 7
07-05-2011, 21:16
دوستان این گوشی بیشتر هست برنامه هاش یا i9003 sl ؟
از بقیه لحاظ چی؟

با سلام
100% برنامه های I9000 بیشتر و بهتر از I9003 هستش .
چون خواهان بیشتری داره و از لحاظ سخت افزاری هم قویتره.
سپاسگذارم.

new.operations
08-05-2011, 10:58
سلام
بین I9000 با ضمانت و بی ضمانت , از نظر بر نامه های از پیش نسب شده (مثل پشتیبانی از فارسی و....) تفاوتی وجود داره؟
سپاس:46:

xak
08-05-2011, 13:07
نه عزیز!

گوشی رو خاموش کنید.

منظورتون از دکمه ی هوم همون دکمه ی وسط گوشی؟
و این که اگه به جای ولوم پایین ولوم بالا بگیرین چه اتفاقی می افته؟

Armin 7
08-05-2011, 16:17
منظورتون از دکمه ی هوم همون دکمه ی وسط گوشی؟
و این که اگه به جای ولوم پایین ولوم بالا بگیرین چه اتفاقی می افته؟

با سلام

بله دکمه هوم (Home) همون دکمه وسطی گوشی هستش .

ولوم بالا + کلید هوم + کلید پاور => برای ریکاوری

ولوم پایین + کلید هوم + کلید پاور => برای رفتن به دانلودینگ

سپاسگذارم.

fakoorim871
08-05-2011, 17:30
سلام
بین I9000 با ضمانت و بی ضمانت , از نظر بر نامه های از پیش نسب شده (مثل پشتیبانی از فارسی و....) تفاوتی وجود داره؟
سپاس:46:
من 2 هفته پیش بدون ضمانت گرفتم رامش فارسی نبود دادم رام 2.2 فارسی ریختن دوستمم بدون ضمانت گرفته بود ولی خودش 2.1 فارسی داشت .

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

دوستان دوربینش چقدر ناامید کنندس؟ منظورم فرض کنین تو خونه زیر نور لامپ فلش هم که نداره میشه یه عکس با کیفیت قابل قبول گرفت؟
تو روز چی؟
عکساش خوبه نگران نباش یه فلشم نیازی نداری

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

من وقتی با وایرلس دانشگاه وصل میشم نمیتونم هیج فایلی رو دانلود کنم با مرورگرای دیگه هم امتحان کردم حتی دانلود منیجر هم ریختم کسی راه حلی بلده ؟در ضمن اپرا هم با اینترنت دانشگاه اصلا کار نمیکنه

milad_takjoo
08-05-2011, 18:11
---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

من وقتی با وایرلس دانشگاه وصل میشم نمیتونم هیج فایلی رو دانلود کنم با مرورگرای دیگه هم امتحان کردم حتی دانلود منیجر هم ریختم کسی راه حلی بلده ؟در ضمن اپرا هم با اینترنت دانشگاه اصلا کار نمیکنه

یه بار از مرورگر فایرفاکس استفاده کن...
اگه نشد دانلود منجر download buddy رو نصب کن

ferizebele
08-05-2011, 19:27
با سلام خدمت دوستان
امروز خواستم رام گوشیم (گالکسی s-i9000) رو که دیروز به ورژن 2.3.3 آپدیت کرده بودم به ورژن i9000JPJPM تغییر بدم اما موقع آپدیت گیر کرد حدود 10 دقیقه هم ایستادم چند مرحله رفت اما بعد تغییری نکرد ناچارا کابل گوشیو جدا کردم و باتری گوشی رو هم درآورم اما الان دیگه گوشی روشن نمیشه و کلا صفحه مشکیه و حتی تو حالت دانلودینگ و ریکاوری هم نمیره و فقط وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم و دکمه پاور رو نگه میدارم یه سخت افزار شناسایی میکنه بنام SEC S5PC110 Test B/D همین نمیدونم چکارش کنم البته این رو هم بگم موقع فلش باتری حدود 75 درصد بود و سیم کارتم توگوشیم بود نمیدونم ربطی داره یا نه لطفا اگه میتونید منو راهنمایی کنید چه کار کنم
با تشکر

M@hdi-B
08-05-2011, 20:31
سلام

تازگیا تو مسیجینگ مسیجم که یه کم طولانی میشه تبدیل به mms میشه(یعنی می خوام سند کنم پیغام میده Converting to multimedia message )

تو ستینگ هم گشتم چیزی نیافتم. کسی به این مشکل برخورده؟

ferizebele
08-05-2011, 20:34
منم همین مشکل رو داشتم از 3 تا sms که بیشتر میشد اینجوری میشد تازه ارسالم نمی شد

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

بابا یکی هم به این مشکل من برسه نمیدونم چه کار کنم گوشی رو کجا ببرم برام درست کنن

pandora tomorro
08-05-2011, 21:03
با سلام

بله دکمه هوم (Home) همون دکمه وسطی گوشی هستش .

ولوم بالا + کلید هوم + کلید پاور => برای ریکاوری

ولوم پایین + کلید هوم + کلید پاور => برای رفتن به دانلودینگ

سپاسگذارم.

من میخوام بخرم! فکر کنم باید قبلش با فروشنده طی کنی...
این دکمه ها رو وقتی باطری انداختیم و گوشی خاموشه باید بزنیم درسته ؟ اگه روشن شد و رفت به این مود ها درسته اگه نه مشکل داره؟ دقیقا میخوام بدونم اگه مشکل داشته باشه قاعدتا گوشی نباید روشن بشه درسته؟
اگه این طور باشه خوبه دهن به دهن فروشندم نمیشی!!

Armin 7
08-05-2011, 21:17
من میخوام بخرم! فکر کنم باید قبلش با فروشنده طی کنی...
این دکمه ها رو وقتی باطری انداختیم و گوشی خاموشه باید بزنیم درسته ؟ اگه روشن شد و رفت به این مود ها درسته اگه نه مشکل داره؟ دقیقا میخوام بدونم اگه مشکل داشته باشه قاعدتا گوشی نباید روشن بشه درسته؟

با سلام

آره اگه با فروشنده طی کنی بهتره
چون من هم همین مشکل رو داشتم .
رفتم یه جا بخرم گفت ندارم ولی زنگ میزنم برات بیارن منم گفتم باشه
چند دقیقه ای طول کشید بعد یهو یادم اومد که بهش بگم که اگه مشکل سه دکمه داشته باشه نمیخرمش.
بهش گفتم ولی زیر بار نرفت و گفت چی داشته باشه چی نداشته باشه باید بخری چون سفارش دادم.
منم قبول کردم ولی خدا رو شکر مشکل سه دکمه نداشت.
آره وقتی باطری روی گوشی هستش و گوشی خاموشه باید بزنی.
اگه دکمه ها کار کنن میری تو یه صفحه ای که ادمک آندروید یه بیل تو دستش هست .
اگه درست بود بعد برای در آوردن از اون حالت , باطری رو درار .

سپاسگذارم.

kkkaktoos
08-05-2011, 21:27
دوستان گالاکسی فلش رو پشتیبانی نمیکنه ؟

pandora tomorro
08-05-2011, 21:38
خب خدا رو شکر ! چون گوشی روشن نشه فکر نکنم مشکلی داشته باشن ولی حتما طی میکنم باهاشون....

soranstar
08-05-2011, 23:48
با سلام
100% برنامه های I9000 بیشتر و بهتر از I9003 هستش .
چون خواهان بیشتری داره و از لحاظ سخت افزاری هم قویتره.
سپاسگذارم.

دوست عزيز مگه اين دوتا گوشي برنامةهاشون مشترك نيست.

Pami
09-05-2011, 00:03
برای یکی از دوستام یه 8 گیگ تمیز دست دو خریدم 350 ، خوب خریدیم یا رفته تو پاچه ؟!
آپدیت شده به 2.2 با رام JPJPA هست .
کلی هم برنامه و بازی روشه

Atropates
09-05-2011, 00:51
؟ دقیقا میخوام بدونم اگه مشکل داشته باشه قاعدتا گوشی نباید روشن بشه درسته؟

خب خدا رو شکر ! چون گوشی روشن نشه فکر نکنم مشکلی داشته باشن ولی حتما طی میکنم باهاشون.... امین اینقدر هم خوشحال نباش :31: چون مشکل سه دکمه داشته باشه گوشی , گوشی به صورت کاملا عادی روشن میشه و اونوقته که باید با فروشنده ی سیکل دار بشینی توو سر و کله ی هم بزنی که دانلودیگ چیه ریکاوری چی چیه :31: اونا میگن خب گوشی هم که به سلامتی روشن شد مبارکه :31: حالا بیا بهشون بفهمون که من میخواستم یجور دیگه روشن شه :31:

------------------

بیش از حد نگران مشکل سه دکمه هستین , این یه مشکل نرم افزاریه , من خودم گوشیم رو وقتی میخریدم دیدم که این مشکل رو داره ولی اون موقع اکثر گوشی ها این مشکل رو داشتن و باید سه روز توو بازار میگشتی و با بیست نفر دعوا میکردی تا یه گوشی بدون این سه دکمه ی قفل شده گیرت میومد (همشون سوا شده بودن چون قبلش ملت بدجوری میترسیدن) , این یه مشکل نرم افزاری هستش و منم اون موقع اطلاع داشتم , برا همین اصرار نکردم و همون اولین گوشی که تستش کردم و دیدم همه چیش سالمه خریدم . شمام از من میشنوید اینقدر خودتون رو به آب و آتیش نزنید , درست کردنش سه دقیقه بیشتر وقت نمیخواد . حالا خود دانید

new.operations
09-05-2011, 05:29
بیش از حد نگران مشکل سه دکمه هستین , این یه مشکل نرم افزاریه , من خودم گوشیم رو وقتی میخریدم دیدم که این مشکل رو داره ولی اون موقع اکثر گوشی ها این مشکل رو داشتن و باید سه روز توو بازار میگشتی و با بیست نفر دعوا میکردی تا یه گوشی بدون این سه دکمه ی قفل شده گیرت میومد (همشون سوا شده بودن چون قبلش ملت بدجوری میترسیدن) , این یه مشکل نرم افزاری هستش و منم اون موقع اطلاع داشتم , برا همین اصرار نکردم و همون اولین گوشی که تستش کردم و دیدم همه چیش سالمه خریدم . شمام از من میشنوید اینقدر خودتون رو به آب و آتیش نزنید , درست کردنش سه دقیقه بیشتر وقت نمیخواد . حالا خود دانید

سلام, من چند روش تو اینترنت دیدم (مثلا:[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ), یعنی به نظر شما تمام گوشیهای مشکل دارو با یک روشا میشه درست کرد ؟ اگه جواب مثبت, شما چه روشی پیشنهاد میدین؟:46:

emadonline
09-05-2011, 08:59
اینجا کسی نمی خواد گالکسیش رو بفروشه؟

pandora tomorro
09-05-2011, 10:09
امین اینقدر هم خوشحال نباش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون مشکل سه دکمه داشته باشه گوشی , گوشی به صورت کاملا عادی روشن میشه و اونوقته که باید با فروشنده ی سیکل دار بشینی توو سر و کله ی هم بزنی که دانلودیگ چیه ریکاوری چی چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونا میگن خب گوشی هم که به سلامتی روشن شد مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا بیا بهشون بفهمون که من میخواستم یجور دیگه روشن شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا بهزاد تو یه چیز میگی این دوستمون یه چیز دیگه :دی
بهزاد venice رو که میشناسی؟ علاالدین مغازه داره میخوام از اون بگیرم کلیم فحش میدم بخواد واسه من قت بازی در بیاره :21:

hike
09-05-2011, 11:59
برای یکی از دوستام یه 8 گیگ تمیز دست دو خریدم 350 ، خوب خریدیم یا رفته تو پاچه ؟!
کلی هم برنامه و بازی روشه
خوبه بنظرم. شادباش میگوییم :31:

fakoorim871
09-05-2011, 13:12
یه بار از مرورگر فایرفاکس استفاده کن...
اگه نشد دانلود منجر download buddy رو نصب کن
فایر فاکس که مثل اپرا وصل نشد این دانلود منیجر هم جواب نداد .با گوشی های سیمبین دانلود میشه

pulp_152
09-05-2011, 13:14
با سلام خدمت دوستان
امروز خواستم رام گوشیم (گالکسی s-i9000) رو که دیروز به ورژن 2.3.3 آپدیت کرده بودم به ورژن i9000JPJPM تغییر بدم اما موقع آپدیت گیر کرد حدود 10 دقیقه هم ایستادم چند مرحله رفت اما بعد تغییری نکرد ناچارا کابل گوشیو جدا کردم و باتری گوشی رو هم درآورم اما الان دیگه گوشی روشن نمیشه و کلا صفحه مشکیه و حتی تو حالت دانلودینگ و ریکاوری هم نمیره و فقط وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم و دکمه پاور رو نگه میدارم یه سخت افزار شناسایی میکنه بنام SEC S5PC110 Test B/D همین نمیدونم چکارش کنم البته این رو هم بگم موقع فلش باتری حدود 75 درصد بود و سیم کارتم توگوشیم بود نمیدونم ربطی داره یا نه لطفا اگه میتونید منو راهنمایی کنید چه کار کنم
با تشکر

عکس بوت شدن میاد ؟! .. نیم ساعت باتری رو در بیار ...

حافظه خارجی + سیم کارت هم در بیار ... بعد نیم ساعت .... باتریو جا بزن .. ببرش تو دانلودینگ...

این سخت افزار هم که شناسایی میکنه مربوطبه پردازندشه !

شما اصلا قبل از اینکه برگردی به رام .. نگاه کردی که رامی که ریختی بوت لودرش قفل هست یا خیر؟!

دوستان گالاکسی فلش رو پشتیبانی نمیکنه ؟

بله دوست عزیز... این مشکل ساپورت فلش فقط در رام 2.1 ! اون هم استوک بود همون موقع هم با نصب نرم افزار حل میشد از 2.2 به بعد هم کلا فلش رو ساپورت میکنه..

اره خوب خریدی ! فقط رامشو عوض کن که بیخوده.

-------------------------------

i9003 و i9000 برنامه هاشون فرق میکنه با هم فقط ! بازی هاشون مشترکه ! .. اون هم نه همه بازیها. بازیهای جدید که قویتر هستش روی I9003 جواب نخواهد داد...

تقریبا چیپ گرافیکی i9000 تا 6 برابر قویتر از چیپ گرافیکی ! i9003 هستش ! فقط چون از یک خانواده هستن .. بازیهاشون میتونه مشترک باشه (چیپ گرافیکی از یک خانواده هست)

10 بار گفتیم این اسم i9003 رو از بالای این تاپیک بردارید ! بگردم این مدیران زحمت کش رو.

pulp_152
09-05-2011, 13:16
تاپیک i9003 این کلوپ هست. دوستان i9003 دار فقط این کلوپ سوال بپرسید و بحث کنید ! .. تاپیک I9000 باعث سردرگمی کاربران میشه.

A.N.A.P
09-05-2011, 16:31
دوستان من میخواستم این گوشی رو بخرم ولی هیچ فروشنده ای اجازه نمیده مشکل سه دکمه رو چک کنم ! یا هیچکی

خبر نداره یا اگه داره به روش نمیاره و میگن گوشی رو خراب میکنی و این حرفا ! میخواستم بپرسم که اگه مشکل 3 دکمه

داشت با آموزشش میتونم این مشکلو 100% رفع کنم ؟ درضمن پشت گوشی گوگل ننوشته بود عکس آدمک آندروید داشت !

خواهش میکنم سریعتر نظرتون رو بگید !

milad_takjoo
09-05-2011, 18:20
دوستان من میخواستم این گوشی رو بخرم ولی هیچ فروشنده ای اجازه نمیده مشکل سه دکمه رو چک کنم ! یا هیچکی

خبر نداره یا اگه داره به روش نمیاره و میگن گوشی رو خراب میکنی و این حرفا ! میخواستم بپرسم که اگه مشکل 3 دکمه

داشت با آموزشش میتونم این مشکلو 100% رفع کنم ؟ درضمن پشت گوشی گوگل ننوشته بود عکس آدمک آندروید داشت !

خواهش میکنم سریعتر نظرتون رو بگید !

یعنی چی نمیذاره؟آدم داره گوشی میخره باید اول حداقل 10 دقیقه باهاش کار کنه تا ببینه جاییش مشکل نداره.....حتما یه جا برو که بتونی با گوشی کار کنی و در همون حال هم تست کن....

A.N.A.P
09-05-2011, 18:53
یعنی چی نمیذاره؟آدم داره گوشی میخره باید اول حداقل 10 دقیقه باهاش کار کنه تا ببینه جاییش مشکل نداره.....حتما یه جا برو که بتونی با گوشی کار کنی و در همون حال هم تست کن....
آخر نذاشت رفتم گوشی رو گرفتم مشکل 3 دکمه هم نداشت !:10:

M@hdi-B
09-05-2011, 20:03
سلام

تازگیا تو مسیجینگ مسیجم که یه کم طولانی میشه تبدیل به mms میشه(یعنی می خوام سند کنم پیغام میده Converting to multimedia message )

تو ستینگ هم گشتم چیزی نیافتم. کسی به این مشکل برخورده؟

منم همین مشکل رو داشتم از 3 تا sms که بیشتر میشد اینجوری میشد تازه ارسالم نمی شد

خب کسی راه حلی نداره؟

یه مشکل دیگه هم دارم .. من شماره ها رو بصورت 0912 سیو کردم وقتی به یکی اس می زنم پاسخ اون با یه شماره جدید به صورت 98912 میاد و وقتی شماره رو بصورت 98912 سیو می کنم و می خوام با طرف تماس بگیرم میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد:31:

عجب گیری کردیما به حق چیزای ندیده :31:

pandora tomorro
09-05-2011, 20:22
+98 که کد ایران هست....

PersiAndroid
09-05-2011, 21:06
فكر كردم كد ولس والي پاختون آباد پاكستانه :31:
واسه SMS هم من اين مشكلو دارم

مثلا شماره يه نفر تو گوشيم با شماره ي 09171234567 ذخيره شده
بعد اين جناب به بنده اس ام اس ميدن خوب شمارشون تو شبكه 989171234567 هست و با اين شماره اس ام اس شون مياد ولي گوشي اين شماره رو نميشناسه و ناشناس هست و منم مجبورم همين شماره رو هم باز تو همون اسم ذخيره كنم
1200 هم ميفهمه كه اين همون شمارس اصلا 3310 خدابيامرز هم اينجوري نبود

Atropates
10-05-2011, 00:50
ای بابا بهزاد تو یه چیز میگی این دوستمون یه چیز دیگه :دی

تو اون دوستمون رو ول کن من درد کشیدم من باید حرف بزنم :31: گوشی آدم که مشکل سه دکمه داشته باشه وقتی ولوم چه بالا چه پایین بعلاوه ی دکمه Home رو میگری و گوشی رو روشن میکنی گوشی به صورت عادی روشن میشه و هیچ صفحه ی خاصی نمیره

بهزاد venice رو که میشناسی؟ علاالدین مغازه داره میخوام از اون بگیرم کلیم فحش میدم بخواد واسه من قت بازی در بیاره :21:همون هولیگان رئالی ؟ :31: قیمت رو طی کنی باهاش و قیمت گرون نده بهت خیلی خوبه که از یه آشنا بخری گوشی رو

میلاد جان تست شرط ها و شروط ها داره از نظر فروشنده تو وقتی جعبه رو باز کردی باید عیبی رو گوشی بزاری که فروشنده هم قبول کنه وگرنه گوشی رو پس نمیگیره , مثلا نمیتونی بگی من ازرنگ قاب پشت GS خوشم نیمود ببخشید نمیخوام ! برا اونا این ریکاوری و دانلوینگ هم مثل همون رنگ پشت قاب یه بهونه ی الکیه چون یا جز اون عده این که نمیدونن چیه یا خودشون رو زدن به ندونستن ! اینجاست که دعوا شروع میشه :31: حالا بیا کسی که خودشو زده به خواب رو از خواب بیدار کن . بعضیاشونم واقعا توو باغ نیستن , که حساب اونا جدا ست و با اونا باید به شیوه مسالمت آمیز برخورد کرد در صورت تمایل به برنداشتن گوشی :31: مثل بعضی از پیرمرد ها مثلا

یه مشکل دیگه هم دارم .. من شماره ها رو بصورت 0912 سیو کردم وقتی به یکی اس می زنم پاسخ اون با یه شماره جدید به صورت 98912 میاد و وقتی شماره رو بصورت 98912 سیو می کنم و می خوام با طرف تماس بگیرم میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد:31:

گوشی منم اولین رامی که روش ریخته بودم این مشکل رو داشت بعدا نمیدونم از عوض کردن رام بود چی بود این مشکل کلا دیگه دیده نشد ! چیز عجیب و نادری هم نیست آقامهدی گوشی خاله ی منم این مشکل رو داشت .

شماها توو رام های قبلیتون هم همین مشکل رو داشتین ؟

rouzbeh_ziafati
10-05-2011, 11:23
آيا راهي وجود دارد كه عكس هاي والپيير روي گوشي رو پيدا كرد بشه ازشون كپي گرفت يا بلوتوث كرد؟ منظورم عكس background ارجينال خود گوشي هست نه اون دو سه تا عكسي كه توي گالري هست
كجا اصلا ذخيره ميشن؟

Majid-6120
10-05-2011, 12:27
سلام

منم یه سفیدش رو خریدم ...پشتش لوگوی گوگل هست ... آندروید 2.2.1 روش نصبه و زبان فارسی رو هم که داره و مشکل سه دکمه هم نداره !

فقط پشتش زده ساخته ویتنام ... مشکلی که نداره ؟

مهدی منم اومدم تو جمعتون : دی

ha789di
10-05-2011, 12:33
دوستان به نظرتون میصرفه من این گوشی رو به جای X10 بگیرم یا صبر کنم گالاکسیه 2 ارزونتر بشه؟

mc_pooria
10-05-2011, 12:43
:31: یکی از دوستامون تو فروم همسایه یه راهی پیدا کرده برای دانلود فایلهای sd مخصوص بازی های gameloft که دیگه نیازی نیست در به در بگردیم دنبال لینک مستقیم و غیر شیلتر! اینم لینک اصلی مطلب در فروم همسایه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :10:

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

یه سوال....
وقتی با یکی حرف میزنی یه دکمهی قرمز رنگ روی صفحه است برای ضبط مکالمه... من میخوام بدونم وقتی ضبط میکنه فایل هاش رو کجا میریزه....؟

rouzbeh_ziafati
10-05-2011, 13:19
دوستان به نظرتون میصرفه من این گوشی رو به جای X10 بگیرم یا صبر کنم گالاکسیه 2 ارزونتر بشه؟

X10 نگير ، گلكسي اس يه چيز ديگست ، اگر بخواي وايستي اون ارزون بشه بايد يك سال وايستي اون موقع هم يه گوشي ديگه مياد كه باز ميگي واستم اون ارزون بشه !

سلام

منم یه سفیدش رو خریدم ...پشتش لوگوی گوگل هست ... آندروید 2.2.1 روش نصبه و زبان فارسی رو هم که داره و مشکل سه دکمه هم نداره !

نه مشكلي نداره

AMIDI1972
10-05-2011, 13:40
سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید در مورد GLAXY S
1-اسم کاملش چیه ؟ GTI9000 GALAXY S ؟
2-چه ورژن آندروید روش باشه که نیاز به آپدیت نداشته باشه و زبان و کیبورد فارسی رو کامل ساپورت کنه ؟
3-باید پشت گوشی نوشته باشه MADE BY SAMSUNG IN KOREA ؟
4-باید پشت باطری نوشته باشه MADE BY JAPAN FINISHED IN KOREA ؟
5-پشت دربش باید نوشته باشه GOOGLE ؟
6-جعبش باید بزرگ و آبی باشه و کیف داخلش باشه ؟
7-برای چک کردن سه دکمه اول یک بار گوشی نو رو روشن خاموش میکنیم بعد چک میکنیم یا همون دفعه اول چک میکنیم ؟
8-به جای گارانتی بهتر نیست گوشی رو خودمون با 20 30 تومن بیمه کنیم ؟
9-الان 480 با آمدن GALAXY های جدید ممکن به 400 هم برسه ؟

Golestan64
10-05-2011, 14:06
سلام منم میخوام یه گوشی گالکسی اس 9000 بگیرم میخواستم بدونم داخل جعبه اش چی هست و تفاوت قیمت بین 8 گیگ و 16 گیگ چقدر هستش و همچنین میخواستم بدونم داخل کارتونش چی هست و چی نیست و همچنین میخواستم بدونم که حافظه خارجی ای که با گوشی میده باید چند گیگ باشه و هم اینکه از کجا باید بدونیم که گوشی ای که ما میگیریم دقیقا SAMSUNG I9000 GALAXY S هستش و یه گالکسی دیگه به ما نمیده و همچنین اینکه زبان فارسی رو ساپورت میکنه و سوالات پست بالایی

پیشاپیش تشکر

emadonline
10-05-2011, 16:10
بچه ها اینجا کسی i9003 رو داره؟ می خوام ببینم بدون گارانتی اصلف فارسی رو ساپورت می کنه یا باید ه ک بشه؟ قیمت حدودیش بدون گارانتی هعم می تونید بهم بگید چنده؟

Golestan64
10-05-2011, 18:24
کــــــــــــــــــــــــ ــــــــــیــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــسـ ـــــــــــــــــــــــــ ــــت مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــرا یــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــاری کــــــــــــــــــــــــ ــــــــنــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــد

M@hdi-B
10-05-2011, 19:53
آقامهدی گوشی خاله ی منم این مشکل رو داشت .

شماها توو رام های قبلیتون هم همین مشکل رو داشتین ؟
والا من jpjpm ریخته بودم سالم بود یکی دو بار فلش زدم چند روزیه اینجوری شده

سلام

مبارکه مجید جان چند گرفتی؟ چند گیگه؟ سفیدشو من جایی ندیدم خوشگله؟:31:

AMIDI1972
10-05-2011, 20:21
2-چه ورژن آندروید روش باشه که نیاز به آپدیت نداشته باشه و زبان و کیبورد فارسی رو کامل ساپورت کنه ؟
7-برای چک کردن سه دکمه اول یک بار گوشی نو رو روشن خاموش میکنیم بعد چک میکنیم یا همون دفعه اول چک میکنیم ؟

Golestan64
10-05-2011, 23:05

سلام منم میخوام یه گوشی گالکسی اس 9000 بگیرم میخواستم بدونم داخل جعبه اش چی هست و تفاوت قیمت بین 8 گیگ و 16 گیگ چقدر هستش و همچنین میخواستم بدونم داخل کارتونش چی هست و چی نیست و همچنین میخواستم بدونم که حافظه خارجی ای که با گوشی میده باید چند گیگ باشه و هم اینکه از کجا باید بدونیم که گوشی ای که ما میگیریم دقیقا SAMSUNG I9000 GALAXY S هستش و یه گالکسی دیگه به ما نمیده و همچنین اینکه زبان فارسی رو ساپورت میکنه و سوالات پست بالایی

پیشاپیش تشکر

rouzbeh_ziafati
10-05-2011, 23:52
می خوام یه هدست با کیفیت برای گوشیم بخرم که بشه بدون لمس گوشی آهنگ هارو عوض کرد ، چی پیشنهاد می کنید و چه قیمتی هست حدودا؟ آیا هر هدستی که جک 3.5 باشه به این گوشی می خوره و با کیفیت آهنگ پخش میکنه؟ منظورم هدست های کامپیوتری هست که کامپیوتر فروشی ها دارند

یه آیکن توی برنامه های نصب شده گوشی هست به اسم email ، برای ایمیل های یاهو کار میکنه؟
من که زدم خطا داد ، در حالیکه از طریق اینرتنت گوشی و وارد شدن به سایت یاهو تونستم وارد ایمیلم بشم

AMIDI1972
11-05-2011, 07:05

پیشاپیش تشکر

کسی نیست ؟

Golestan64
11-05-2011, 07:28

پیشاپیش تشکر

???????????????????

Golestan64
11-05-2011, 08:14
اینهمه آدم رو تشویق میکنن بیا گالکسی اس بگیر گوشی خوبیه و فلانه و بهمانه آخرش هم وقتی که چند تا سوال میپرسی کسی نیست که جوابتو بده

A.N.A.P
11-05-2011, 11:14

پیشاپیش تشکر

1- همین که نوشتید

2- آندروید 2.2

3- درسته

4- واسه من همین رو نوشته

5- یا گوگل یا عکس آدمک آندروید

6- جعبه ی من مشکی بود کیف هم داخلش بود

7- فرقی نداره هر موقع امتحان کنید نباید مشکل داشته باشه !

8- یعنی چی تابه حال چنین چیزی نشنیده بودم !

9- فکر نکنم از قیمت جهانیش پایین تر بیاد . اگه گوشی رو گرفتید اصلا به قیمت و گوشی های دیگه کار نداشته باشید .فقط با گوشی

خودتون کار داشته باشید که از گوشی زده نشید . من الان 2 روزه تا I9000 گرفتم دارم حال میکنم . مخصوصا با سرعت و پخش فیلم!

AMIDI1972
11-05-2011, 12:53
1- همین که نوشتید

2- آندروید 2.2

3- درسته

4- واسه من همین رو نوشته

5- یا گوگل یا عکس آدمک آندروید

6- جعبه ی من مشکی بود کیف هم داخلش بود

7- فرقی نداره هر موقع امتحان کنید نباید مشکل داشته باشه !

8- یعنی چی تابه حال چنین چیزی نشنیده بودم !

9- فکر نکنم از قیمت جهانیش پایین تر بیاد . اگه گوشی رو گرفتید اصلا به قیمت و گوشی های دیگه کار نداشته باشید .فقط با گوشی

خودتون کار داشته باشید که از گوشی زده نشید . من الان 2 روزه تا I9000 گرفتم دارم حال میکنم . مخصوصا با سرعت و پخش فیلم!

ممنون دوست عزیز میشه لطف کنید شماره یا آدرس جایی که گرفتید برام pm کنید ؟

rouzbeh_ziafati
11-05-2011, 13:08
شما كه توي جعبه گوشي كيف هم داشته ، ميشه بگي گوشيت ساخت كجا هست؟
من جعبه مشكي گرفتم اما نه cd داشت نه كيف !

Golestan64
11-05-2011, 13:24

پیشاپیش تشکر

لطفا یکی هم به سوالای من جواب بده

hike
11-05-2011, 13:32
شما كه توي جعبه گوشي كيف هم داشته ، ميشه بگي گوشيت ساخت كجا هست؟
من جعبه مشكي گرفتم اما نه cd داشت نه كيف !
همه کیف ندارند. اینی که من گرفتم سفارش عربستان بود و کیف نداشت.و دیفالت زبانش هم موقع روشن کردن عربی بود. کیف فابریکش رو 17-18 می فروشند که اصلا نمی ارزه.

MOHAMMAD2010
11-05-2011, 14:05
اگه این 2 تا هم بود اصله :
made in korea finished in china
made in korea finished in vietnam

Fusi0n
11-05-2011, 17:18
سلام دوستان کسی TV-Out این دو گوشی تست کرده ببین چطوری؟کیفیت ؟ کابل میشه پیدا کرد قیمت حدود چند ؟
بیشتر i9003 میخوام ببینم چطور؟

soranstar
11-05-2011, 19:02
سلام دوستان
الان كه از دبي قيمت كرفتم
Galaxy S 8gig = 464,000
&
Galaxy SL = 428,000
به نظرتون با اين اختلاف قيمت كم نسبت به تهران ارزش داره از اونجا بكيرم يا از ايران بكيرم كوشيو

moj63
11-05-2011, 19:37
سلام دوستان کسی TV-Out این دو گوشی تست کرده ببین چطوری؟کیفیت ؟ کابل میشه پیدا کرد قیمت حدود چند ؟
بیشتر i9003 میخوام ببینم چطور؟

من یکی از علائدین گرفتم ، کیفیتش عالیه ، قیمتشم 5 تومن ، عکسشم زیر هست.
برا iphone خواستم بگیرم می گفت 30 تومن

fakoorim871
11-05-2011, 19:58
خب کسی راه حلی نداره؟

اگر یا 0098 سیو کنی مشکلت حل میشه

M@hdi-B
11-05-2011, 20:39
اگر یا 0098 سیو کنی مشکلت حل میشه

ممنون از شما ولی هنوز مشکل اس ام اس ها پابرجاست:13:

mehdi30nema
11-05-2011, 20:47
بچه ها کسی میتونه در مورد این لگ فیس و طریقه بر طرف کردنش توضیحی بده . ؟

با تشکر

mani_2004_2006
11-05-2011, 20:58
سلام دوستان
بالاخره 1 عدد گالکسی اس خریداری شد :دی
540 تومن 16گیگ
مشکل دانلودینگ هم تست کردم نداشت.
من کاملا آماتورم :دی
froyo.jpjpf

فارسی هم خودش روش نصب بود .

Armin 7
11-05-2011, 21:36
با سلام
من با این قسمت Mass Storage مشکل دارم .
وقتی USB Setting رو روی Mass Storage قرار میدم بازم نمیتونم از ----- چیزی ضبط کنم !
آیا شما هم به همچنین مشکلی برخورد کردین ؟
یه سوال دیگه
چطور میشه آهنگ زنگ گوشی رو از حالت تساعدی
(یعنی همون حالتی که یه وقت کسی زنگ میزنه صدای زنگ گوشی اولش کمه بعد کم کم زیاد میشه )
درآورد و یکنواختش کرد ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
سپاسگذارم.

A.N.A.P
11-05-2011, 21:57
من یکی از علائدین گرفتم ، کیفیتش عالیه ، قیمتشم 5 تومن ، عکسشم زیر هست.
برا iphone خواستم بگیرم می گفت 30 تومن

عکس بزرگتر بود میتونستی بذاریا !:31:

moj63
11-05-2011, 22:44
عکس بزرگتر بود میتونستی بذاریا !:31:

من اینو با دوربین گالکسی گرفتم

kkkaktoos
11-05-2011, 23:37
سلام دوستان
الان كه از دبي قيمت كرفتم
Galaxy S 8gig = 464,000
&
Galaxy SL = 428,000
به نظرتون با اين اختلاف قيمت كم نسبت به تهران ارزش داره از اونجا بكيرم يا از ايران بكيرم كوشيو
من امروز علائدین قیمت گالاکسی اس 8 گیگ رو گرفتم 480 490 تومن .
حالا خودت ببین میصرفه یا نه ؟

Vallio
12-05-2011, 01:15
بچه تاچ این گوشی مشکل ساز نیست ( رو اعصابت راه نمیره ) ؟!

kkkaktoos
12-05-2011, 11:43
دوستان تا 1 هفته ديگه اون گوشي رو خواهم گرفت
حالا به هنگام خريد به چه چيزهاي دقت كنم تا گوشي سالمي بخرم؟
به چه نكاتي توجه كنم؟

A.N.A.P
12-05-2011, 13:57
بچه تاچ این گوشی مشکل ساز نیست ( رو اعصابت راه نمیره ) ؟!
نه ! تاچ بسیار عالی و به کوچیکترین ضربه عکس العمل نشون میده !

دوستان تا 1 هفته ديگه اون گوشي رو خواهم گرفت
حالا به هنگام خريد به چه چيزهاي دقت كنم تا گوشي سالمي بخرم؟
به چه نكاتي توجه كنم؟
اینجا رو بخون :

mehdi30nema
12-05-2011, 14:06
بچه ها در مورد این مشکل سه دکمه میشه یکی توضیح بده که موقع خرید چه جوری باید تستش کرد .
و فرضا اگه مشکل داشت و مثلا فروشنده زیره بار نرفت چی ؟

01110362
12-05-2011, 14:49
بچه ها در مورد این مشکل سه دکمه میشه یکی توضیح بده که موقع خرید چه جوری باید تستش کرد .
و فرضا اگه مشکل داشت و مثلا فروشنده زیره بار نرفت چی ؟

آدرسی که دوستمون توپست قبل شما گذاشته یه سری بزن مفصل توضیح داده شده.
با فروشنده طی کن.
موفق باشید

emadonline
12-05-2011, 18:44
بچه ها دو تا سوال:
من رو خرید گالکسی اس و گالکسی اس ال گیر کردم. اس ال فک کنم دوربین بهتری داره و این برام مهم هست. توی کار چقد تفاوت دارن این دو تا گوشی؟
و سوال دوم، خرید از دیجی کالا رو توضیه می کنید؟ اگه مشکل سه دکمه داشته باشه می شه کاریش کرد؟ کسی خرید کرده این گوشی رو مثلن از اونجا؟

M@hdi-B
12-05-2011, 19:36
بچه ها دو تا سوال:
من رو خرید گالکسی اس و گالکسی اس ال گیر کردم. اس ال فک کنم دوربین بهتری داره و این برام مهم هست. توی کار چقد تفاوت دارن این دو تا گوشی؟
و سوال دوم، خرید از دیجی کالا رو توضیه می کنید؟ اگه مشکل سه دکمه داشته باشه می شه کاریش کرد؟ کسی خرید کرده این گوشی رو مثلن از اونجا؟

اینکه دوربین اس ال بهتره کجا و از کی شنیدید؟

30-40 تومن اختلاف ارزش نداره 9003 بگیری همون آی 9000 رو بگیر.. مشکل سه دکمه هم نداره...اگه شهرستانی از دیجی کالا بگیر اگه تهرانی خودت برو علاالدین طبقه ششم حضوری بخر بهتره.

Majid-6120
12-05-2011, 19:53
مبارکه مجید جان چند گرفتی؟ چند گیگه؟ سفیدشو من جایی ندیدم خوشگله؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره مهدی خوشکله ! چشم در میاره وقتی تو خیابون تویه دستمه !:دی .... 8 گیگه .... خریدم 500 تومن .... یاور قسم میخورد سفیدش 20 تومن گرونتره ! : دی

راست میگن اگه Galaxy S Plus بیاد که در پشتش فلزیه ، میشه انداخت رو Galaxy S ؟ خوب میشه هاااا !

MOHAMMAD2010
12-05-2011, 19:58
آره مهدی خوشکله ! چشم در میاره وقتی تو خیابون تویه دستمه !:دی .... 8 گیگه .... خریدم 500 تومن .... یاور قسم میخورد سفیدش 20 تومن گرونتره ! : دی

راست میگن اگه Galaxy S Plus بیاد که در پشتش فلزیه ، میشه انداخت رو Galaxy S ؟ خوب میشه هاااا !

فقط همون در پشتش سفیده ، درسته ؟ ( جاهای دیگش مشکیه ؟ )

Golestan64
12-05-2011, 19:58

دم همتون گرم چند روزه سوال پرسیدیم کسی هم نیست که جواب سوالای منو بده

M@hdi-B
12-05-2011, 21:03

دم همتون گرم چند روزه سوال پرسیدیم کسی هم نیست که جواب سوالای منو بده

داخل جعبه : 1.هندزفری 2.کابل یو اس بی 3.باطری 4.شارژر 5.خود گوشی:دی

تفاوت 8با 16 چهل پنجاه تومنه که صرف با 8 هست+یه مموری 16

مموری همراه گوشی موجود نیست

پشت جعبه گوشی قید شده i9000 .... فارسی هم نبود(که اکثرا هست) مشکلی نیست یه رام فارسی دانلود می کنی می ریزی روش

Majid-6120
12-05-2011, 22:23
فقط همون در پشتش سفیده ، درسته ؟ ( جاهای دیگش مشکیه ؟ )

آره فقط در پشتش.... ولی حاشیه دور گوشی هم روشن تره !

emadonline
12-05-2011, 22:24
اینکه دوربین اس ال بهتره کجا و از کی شنیدید؟

30-40 تومن اختلاف ارزش نداره 9003 بگیری همون آی 9000 رو بگیر.. مشکل سه دکمه هم نداره...اگه شهرستانی از دیجی کالا بگیر اگه تهرانی خودت برو علاالدین طبقه ششم حضوری بخر بهتره.

این جدیدیا مشکل سه دکمه نداره یا اگه داشته باشه قابل حله؟ منظورت کدومشونه؟ قیمت تو علاالدین چنده؟ خبر داری؟

ahmad710
12-05-2011, 22:32
آقا مشهد i9000با گارانتی 560 تومن بدون گارانتی 495 تومن ،ضمنا 8گیگ هستش .دوستان لطف کنند بگن با این قیمت بگیرم یا نه

emadonline
12-05-2011, 22:34
یه سوال، نتیجه بنچ مارک دقیقن چیو می رسونه؟ گالکسی اس ال توی بنچ مارک از گالکسی اس امتیاز بیشتری اورده بود یعنی این گوشی روونتر کار می کنه؟

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

آقا مشهد i9000با گارانتی 560 تومن بدون گارانتی 495 تومن ،ضمنا 8گیگ هستش .دوستان لطف کنند بگن با این قیمت بگیرم یا نه

دیجی کالا می ده 486. من شاید از دیجی کالا گرفتم. 48 ساعت فرصت تست هم می ده.

mc_pooria
12-05-2011, 22:41
میدونی مشکل کجاست... این که الان همه ی برند ها دارن گوشی های آندرویدی میدن بیرون... سامسونگ... موتورولا... Htc.... LG... Sony... و... این باعث پیشرفت خییییلییییی سریع این گوشی ها میشه... (از نظر سخت افزاری!!) از طرفی این خیلی خوبه... چون باعث پیشرفت سریع تر میشه! ولی از طرف دیگه من که 6 ماهه این گوشی که بهترین گوشی موجود تو اون زمان بود رو گرفتم الان باید کم کم فکر اینو بکنم که بازی های جدید تو گوشیم نمیاد... کم میاره... در مقایسه با xperia play و lمدلهای جدید تر htc و گوشی های دو هسته ای.... در حالی که آیفون هر 2 سال یه مدل جدید میده و گوشی ای که میخری تا 2 سال تاپ بازار میمونه و جایی کم نمیاره...! برنامه ای پیدا نمیشه که گوشیت برای اجراش کم بیاره! من فقط رو این مورد مشکل دارم! نظرتون چیه راجع به این مطلب...؟!

A.N.A.P
12-05-2011, 23:01
بچه ها دو تا سوال:
فرق بین S و SL توی کیفیت صفحه نمایش هست نه دوربین . Galaxy S :Super AmoLED هست ولی

SL : Super Clear LCD هست !

مشکل سه دکمه هم 100% قابل حل شدن هست اینجا رو بخونید :

---------- Post added 13-05-2011 at 12:01 AM ---------- Previous post was 12-05-2011 at 11:56 PM ----------

میدونی مشکل کجاست... این که الان همه ی برند ها دارن گوشی های آندرویدی میدن بیرون... سامسونگ... موتورولا... Htc.... LG... Sony... و... این باعث پیشرفت خییییلییییی سریع این گوشی ها میشه... (از نظر سخت افزاری!!) از طرفی این خیلی خوبه... چون باعث پیشرفت سریع تر میشه! ولی از طرف دیگه من که 6 ماهه این گوشی که بهترین گوشی موجود تو اون زمان بود رو گرفتم الان باید کم کم فکر اینو بکنم که بازی های جدید تو گوشیم نمیاد... کم میاره... در مقایسه با xperia play و lمدلهای جدید تر htc و گوشی های دو هسته ای.... در حالی که آیفون هر 2 سال یه مدل جدید میده و گوشی ای که میخری تا 2 سال تاپ بازار میمونه و جایی کم نمیاره...! برنامه ای پیدا نمیشه که گوشیت برای اجراش کم بیاره! من فقط رو این مورد مشکل دارم! نظرتون چیه راجع به این مطلب...؟!
کی گفته این گوشی داره کم میاره ؟

در ضمن هر کی Xperia Play بگیره به نظرم ضرر کرده چون اولا زاویه دید خوبی نداره . دوما با این پول آدم میتونه

حداقل 3 تا PSP GO هـک شده بخره با قدرت CPU 1.33 GHz ! تازه تا آخر 2011 NGP یا PSP2 قراره بیاد که

قدرتش با PS3 برابری میکنه !

emadonline
13-05-2011, 00:32
دوستان من اینقده متوجه می شم از انگلیسی که جلوی هر دو تا دوربین نوشته 5 ! منظور من کیفیت عکس هاست که می تونید یه نگاهی بندازید، شاید حرف من رو تایید کردید!

moj63
13-05-2011, 00:40
سلام
دوستان چطوری می تونم فایل های دیتای بازی و برنامه ها رو به گوشی انتقال بدم چون بصورت معمولی کپی پیس که می کنم خیلی طول میکشه ؟

M@hdi-B
13-05-2011, 09:57
این جدیدیا مشکل سه دکمه نداره یا اگه داشته باشه قابل حله؟ منظورت کدومشونه؟ قیمت تو علاالدین چنده؟ خبر داری؟

مشکل نداره اگر هم داشته باشه همونطور که دوستان در بالا گفتن قابل حله.

قیمت هم هفته پیش نسخه 8گیگش 470 بود نسخه 16گیگ 510

hasanmotori
13-05-2011, 10:30

آیفون سالی یه گوشی جدید میده نه 2 سال!
بعدشم رو i9000 مطمعن باش تا 2 سال دیگه بازیی نمیاد که روون اجرا نشه و اصلاً هم کم نمیاره
به 2.3 هم که آپدیت شده و فعلاً به روزترین ورژن روشه

mehdi30nema
13-05-2011, 11:27
بچه ها دو تا سوال :
1 - میشه مموری 4 گیگ گوشی نوکیا 5530 را روی گالکسی اس انداخت ؟
2 - ممکنه مثلا چند ماهه دیگه بازی بیاد که روی گالکسی جواب نده ؟ ( به خاطر ورژن آندروید و احتمالا عدم آپدیت شدن گالکسی )

mc_pooria
13-05-2011, 12:03
آیفون سالی یه گوشی جدید میده نه 2 سال!
بعدشم رو i9000 مطمعن باش تا 2 سال دیگه بازیی نمیاد که روون اجرا نشه و اصلاً هم کم نمیاره
به 2.3 هم که آپدیت شده و فعلاً به روزترین ورژن روشه
اولا" که همین الان تقریبا" یه ساله iphone 4 آومده... هنوزم مونده تا 5 بیاد...
i9000 هم که دیگه تولید نمیشه... رفته رفته رام هم کمتر براش کوک میشه... و دیرتر از سایر گوشی ها آپدیت میشه...
backbreaker thd هم اولین بازی که رو گوشی اجرا نمیشه چون چیپ گرافیکی tegra میخواد...

M@hdi-B
13-05-2011, 12:26
اولا" که همین الان تقریبا" یه ساله iphone 4 آومده... هنوزم مونده تا 5 بیاد...
i9000 هم که دیگه تولید نمیشه... رفته رفته رام هم کمتر براش کوک میشه... و دیرتر از سایر گوشی ها آپدیت میشه...
backbreaker thd هم اولین بازی که رو گوشی اجرا نمیشه چون چیپ گرافیکی tegra میخواد...

به چه چیزایی گیر می دین شما

گوشی می خوای بخری یا کنسول بازی؟ اگه اینطوری بخوای فکر کنی اصلا نباید گوشی بخری چون هر سخت افزاری یه روز قدیمی و ضعیف میشه.

Armin 7
13-05-2011, 14:29
بچه ها دو تا سوال :
1 - میشه مموری 4 گیگ گوشی نوکیا 5530 را روی گالکسی اس انداخت ؟
2 - ممکنه مثلا چند ماهه دیگه بازی بیاد که روی گالکسی جواب نده ؟ ( به خاطر ورژن آندروید و احتمالا عدم آپدیت شدن گالکسی )

با سلام
اگه مموری شما میکرو اس دی باشه بله جواب میده.
من میکرو اس دی 8 گیگ 5800 م رو روی گالکسی م گذاشتم.
من فکر میکنم چون این گوشی سال ساختش 2010 هستش حداقل تا 1 سال دیگه 100% اکثر بازیها رو ساپورت کنه
مگر اینکه بخواد بازیهایی برای دو هسته ای ها ساخته شه .
سپاسگذارم.

Zalamen
13-05-2011, 14:33
مدل 8 گیگ هم ممکنه مشکل 3 دکمه داشته باشه؟گوشی هایی که جدیدا تولید شدن هم این مشکل رو دارن یا نه؟

Armin 7
13-05-2011, 17:52
مدل 8 گیگ هم ممکنه مشکل 3 دکمه داشته باشه؟گوشی هایی که جدیدا تولید شدن هم این مشکل رو دارن یا نه؟

با سلام

فکر کنم مشکل سه دکمه ربطی به 8 یا 16 گیگ بودنش نداره
اونجوری که من شنیدم و دیدم گوشیهای جدید این مشکل رو ندارن .

سپاسگذارم.

Mr.Vahid
13-05-2011, 18:47
چرا من نمیتونم گوشیمو با Samsung Kies به کامپیوتر وصل کنم وقتی برنامه رو اجرا میکنم در هنگام شناسایی گوشی ارور میده

Mr.Vahid
13-05-2011, 20:54
من گوشیم خیلی هنگ میکنه مال چیه رام گوشی فکر کنم jpjpa باشه گوشیمم نسخه خاور میانه ایه روت هم شده یکی کمک کنه من زیاد بلد نیستم گوشی رو هم دست دو گرفتم

Reza
13-05-2011, 21:47
سلام بعد از مدتها كار با HTC HD ‌ديروز اين گوشي فوق العاده رو خريدم واقعا كه محشره مخصوصا از نظر كيفيت تصوير و نمايش
من سئوالي داشتم و چون ديدم كه برخي از كاربران اينجا سئوالشون رو مطرح كردن ميگم
آيا راهي است كه بتونم Rington اصلي گوشي رو عوض كنم . من خيلي جاها رفتم ولي نتونستم . البته بعيد به نظر ميرسه كه نشه . اما واقعا عجيبه كه تو دسترس نيست
ممنون ميشم كه كمكم كنيد

Mr.Vahid
13-05-2011, 22:15
کسی نیست کمک کنه من اگه بخوام ریست کنم مشکلی بوجود نمیاد

Armin 7
13-05-2011, 22:15
سلام بعد از مدتها كار با HTC HD ‌ديروز اين گوشي فوق العاده رو خريدم واقعا كه محشره مخصوصا از نظر كيفيت تصوير و نمايش
من سئوالي داشتم و چون ديدم كه برخي از كاربران اينجا سئوالشون رو مطرح كردن ميگم
آيا راهي است كه بتونم Rington اصلي گوشي رو عوض كنم . من خيلي جاها رفتم ولي نتونستم . البته بعيد به نظر ميرسه كه نشه . اما واقعا عجيبه كه تو دسترس نيست
ممنون ميشم كه كمكم كنيد

بله به راحتی هر چه تمام تر میتونین اهنگ زنگ گوشیتون رو عوض کنین.
برای این کار فقط لازمه وارد موزیک پلیر بشین و روی اهنگ مورد نظرتون کلیک رو چند لحظه نگهدارین.
اونوقت صفحه ای باز میشه که باید Set as رو انتخاب کنین و بعد Voice Call Ringtone رو . . .
راه دیگه
Setting > Sound > Voice Call Ringtone
به همین راحتی . . .
سپاسگذارم.

Mr.Vahid
13-05-2011, 22:59
من چطوری میتونم گوشیمو به حالت اول برگردانم یعنی مثل روزی که از کارخانه امده بیرن

AryanLand
14-05-2011, 00:06
من چطوری میتونم گوشیمو به حالت اول برگردانم یعنی مثل روزی که از کارخانه امده بیرن

سلام.

برو تو این صفحه و به ترتیب کاهای گفته شده رو انجام بده.:11:

moj63
14-05-2011, 09:25
سلام
دوستان چطوری می تونم فایل های دیتای بازی و برنامه ها رو به گوشی انتقال بدم چون بصورت معمولی کپی پیس که می کنم خیلی طول میکشه ؟

?........?

keet
14-05-2011, 12:16
بچه این گوشی فایلهای فلش رو ساپورت نمیکنه،درسته؟
اگر من این گوشی رو بخرم میتونم کلاس های مجازی آنلاین به راحتی ببینم؟

moj63
14-05-2011, 12:19
سلام

من کلی گشتم تا اینو پیدا کردم :

ahmad710
14-05-2011, 12:44
سلام من ميخواستم اين گوشي رو بدون گارانتي بخرم چه چيزايي رو بايد توجه كنم كه جنس قلابي بهم ندن.:20:

PersiAndroid
14-05-2011, 13:34
سلام.

برو تو این صفحه و به ترتیب کاهای گفته شده رو انجام بده.:11:

آيا اينكار از ريكاوري چيپ گوشي هم جلوگيري مي كنه؟

(مثلا ريكاور كردن عكس هاي شخصي كه با دوربين گوشي گرفته شده پس از فروش گوشي)

A.N.A.P
14-05-2011, 13:57
بچه این گوشی فایلهای فلش رو ساپورت نمیکنه،درسته؟
اگر من این گوشی رو بخرم میتونم کلاس های مجازی آنلاین به راحتی ببینم؟
واسه من که داشت . ولی اگه نداشت نرم افزارش هست اگه خواستین لینک میذارم !

ahmad710
14-05-2011, 16:47
سلام من ميخواستم اين گوشي رو بدون گارانتي بخرم چه چيزايي رو بايد توجه كنم كه جنس قلابي بهم ندن.:20:
کسی نبود جواااااااااااب بده:33:

mehdi30nema
14-05-2011, 20:43
امروز رفتم علائدین و بازار موبایل تا گالکسی اس 8 گیگ بخرم .
اول از همه بگم این علائدینی ها واقعا آدم های کثیف و حقه بازی هستند .
وقتی گوشی را قیمت میکنیم میگن 470 ، 480 ولی بعد که یه کم جدی تر میشیم برای خرید ، میگن 50 هزار تومان هم پول نرم افزار باید بدی . خلاصه با این وجود من تو علائدین زیر 500 گیر نیاوردم . ( یه مزخرفاتی هم میبافند که آدم شاخ در میاره و فکر میکنند آدم از پشت کوه اومده ) .
از علائدین که پشیمان شدم رفتم بازار موبایل ، اونجا قیمت ها بهتر بود و یه مغازه حتی 485 هم پیدا کردم که پولی هم بابت نرم افزار نمیگرفتند . ولی چند تا مشکل بود که باعث شد گوشی را نگیرم :
1 - همه بدون گارانتی بودند ( حتی گارانتی اسمی هم نداشتند )
2 - فروشنده ها حتی تو بازار موبایل هم در مورد مشکل 3 دکمه خودشون را به اون راه میزدند و اصلا میگفتند چی هست این مشکل سه دکمه . ؟
3 - همه میگفتند همین جا گوشی را تست میکنیم و مسئولیتی بعد از اینکه گوشی را به شما تحویل دادیم نداریم .
4 - جعبه گوشی ها هم به هیچ عنوان پلمپ نبود ، همه همین جوری ولنگ و باز .

حالا من موندم اصلا چی کار کنم ، موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم ؟ چی را باید تست کنم ؟ گوشی باید ساخت کجا باشه و...
ممنون میشم دوستان من را راهنمایی کنند .

Majid-6120
14-05-2011, 21:46
وقتی گوشی را قیمت میکنیم میگن 470 ، 480 ولی بعد که یه کم جدی تر میشیم برای خرید ، میگن 50 هزار تومان هم پول نرم افزار باید بدی . خلاصه با این وجود من تو علائدین زیر 500 گیر نیاوردم . ( یه مزخرفاتی هم میبافند که آدم شاخ در میاره و فکر میکنند آدم از پشت کوه اومده ) .
از علائدین که پشیمان شدم رفتم بازار موبایل ، اونجا قیمت ها بهتر بود و یه مغازه حتی 485 هم پیدا کردم که پولی هم بابت نرم افزار نمیگرفتند . ولی چند تا مشکل بود که باعث شد گوشی را نگیرم :
2 - فروشنده ها حتی تو بازار موبایل هم در مورد مشکل 3 دکمه خودشون را به اون راه میزدند و اصلا میگفتند چی هست این مشکل سه دکمه . ؟
3 - همه میگفتند همین جا گوشی را تست میکنیم و مسئولیتی بعد از اینکه گوشی را به شما تحویل دادیم نداریم .

حالا من موندم اصلا چی کار کنم ، موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم ؟ چی را باید تست کنم ؟ گوشی باید ساخت کجا باشه و...

سلام

1 - خب با گارانتی اگه بخوای که یه 60 تومن میاد روی قیمت گوشی ... بدون گارانتی بگیر مشکلی پیش نمیاد ... اکثرا بدون گارانتی خریدن !

2 - واسه منم همینوجور شد .... یارو میگفت مشکلی نداره ...بهش گفتم میتونم تست کنم ؟ گفت اگه این سه تا دکمه رو بزنی گوشی ریست میشه .... گفتم جوک نگو بابا :دی.....اون اولا ریکاوریه و ثانیا اون دکمه هاش فرق میکنه !

3 - آره خب این دیگه همه جا مرسومه .... همون جا حسابی تستش کن....حرف پنجاه ، شصت هزار تومن نیست که .... نیم میلیون تومن گوشیه !

4 - پلمپ نبودنش مشکلی نیست .... واسه مشتری های قبلی این کار میکنن ولی اگه برچسب رویه ال سی دی که روش نوشته سوپر آمو ال ای دی و ... نداشت یا زیرش هوا بود قبول نکن !

شما برو در مغازه ... گوشی رو که آورد اول سه دکمه رو تست کن ... بعد تمام دکمه های سخت افزاری رو و بعد یه تماس با گوشی بگیر و چند تا عکس هم با دوربینش بگیر و صفحه نمایشش رو هم نگاه کن یه وقت نقطه تاریک یا مشکلی توش نباشه و خلاص !

گوشی هم اگه ساخت کره یا ویتنام باشه بهتره !

وسائل داخل جعبه رو هم تست کن .... هندز فری رو مخصوصا...

موفق باشی

mani_2004_2006
14-05-2011, 22:26
دوستان رم گوشی چنده ؟ در حالت عادی چقدرش باید در حال استفاده باشه

من وقتی task maneger رو باز میکنم توی قسمت رم منیجر زده 147MB / 304MB

pandora tomorro
14-05-2011, 22:32
واسه تست گوشی های سامسونگ این کد رو وارد کنین تو گوشی...

ستاره,مربع,0,ستاره

Majid-6120
14-05-2011, 23:24

دقیقا یکی از سئوالات من هم همینه .... میشه رمتون روی که تویه Task Maneger هست بگید ؟ ماله من کلش 339 مگابایت هست !

MOHAMMAD2010
14-05-2011, 23:29

دقیقا یکی از سئوالات من هم همینه .... میشه رمتون روی که تویه Task Maneger هست بگید ؟ ماله من کلش 339 مگابایت هست !

درسته
واسه همه همین مقداره .

P A R S A
15-05-2011, 03:12
اگه کسی میتونه کمک کنه:

A.N.A.P
15-05-2011, 09:47

تمام این موارد واسه من هم صدق میکرد . دادا از کره که نمیخوای بخری اینجا ایرانه این سوالا رو نداره دیگه !:41:

---------- Post added at 10:47 AM ---------- Previous post was at 10:44 AM ----------

کسی نبود جواااااااااااب بده:33:
از یه جای معتبر بخرین ! اصلا مگه Galaxy قلابی هم داره ؟

mehdi30nema
15-05-2011, 10:57
از دیجی کالا بخرم چه طوره ؟
8 گیگ با 48 ساعت مهلت تست را 485 میده .

mehdi30nema
15-05-2011, 19:15
بچه ها من فردا میرم که حتما این گوشی را بخرم . بازار موبایل هم قصد دارم برم.
میدونم سوالتم شاید تکراری باشه ولی ممنون میشم بهم جواب بدید تا بهتر بتونم خرید کنم .

1 - محتویات داخل جعبه دقیقا باید چی باشه ؟
2 - داخل گوشی باید چی نوشته باشه ؟ مثلا made in korea یا made by samsung و... ؟
3 - پشت درب گوشی باید چه شکلی باشه ؟
4 - طریقه تست سه دکمه و خارج شدن از آن را هم بگید خیلی عالی میشه .
5 - به جز تست سخت افزاری ( مثل دکمه و ... ) از جهت تست نرم افزاری چه چیزی را باید تست کنم ؟

کلا هر توصیه دیگه ایی هم که دارید اگه بگید خیلی عالی میشه .

با تشکر

M@hdi-B
15-05-2011, 19:58
میدونم سوالتم شاید تکراری باشه ولی ممنون میشم بهم جواب بدید تا بهتر بتونم خرید کنم .

5 - به جز تست سخت افزاری ( مثل دکمه و ... ) از جهت تست نرم افزاری چه چیزی را باید تست کنم ؟

با تشکر

داخل جعبه : 1.هندزفری 2.کابل یو اس بی 3.باطری 4.شارژر 5.خود گوشی

پشت دربش نوشته گوگل باشه بهتره(به جای آدمک آندروئید)

زیر باطری made in korea by samsung

سه دکمه هم نمی خواد چک کنی مشکل داشت با من:46:

همون علاالدین برو ولی برو طبقه ششم .. از هم کف رد شدی سرتم بالا نیار حتی نگاه کردن به مغازه های هم کف هم حرامه:13:

خیلی حساسی من یه مغازه معتبر سراغ دارم(همون طبقه ششم) شمارشو بدم اول زنگ بزن بعد برو بخر من چشم بسته ازش گوشی می خرم:46:

pandora tomorro
15-05-2011, 20:45
من امروز از کرمانشاه 16 گیگ خریدم!
16 گیگ 520 تومن ! made in korea by samsung بود در ضمن 2.2.1 (فارسی) هم روش نصب بود !
در ضمن علاوه بر این چیزهایی که این دوستمون تو پست بالا گفت یه کیف سامسونگ هم روشه ! ندیدا جایی تو نت که این طوری باشه واسه شما ها این طور بود ؟ یه مغازه ی دیگه بود کابل تی وی تو جعبش بود!
اولش تست کردم دیدم مشکل 3 دکمه داره کلی ضدحال خوردم چون گوشی رو که دیگه پس نمیگیرن وقتی باطری بیفته توش! بعد صحبت کردم با یارو گفت ببر مغازه ی روبرو اون وارده اون زد دیدم درسته :31: من احمق حواسم نبود دکمه ی home لمسی نیست اصلا فشارش نمیدادم :18: وقتی درست شد کلی ذوق کردم :27:

mc_pooria
15-05-2011, 20:51

با تشکر
1-من که گرفنم اینا توش بود:هندزفری... کابل usb... باتری... گوشی.. 2 تا cd یکیش درایور گوشیه یکی samsung kies... شارژر جعبه هم برای من مشکی کوچیک بود ولی آبی بزرگ هم شنیدم هستش...
2-برای من نوشته made in korea by samsung ولی دوستان میگن ویتنام و چین هم دیدن... کلا" ندیدم کسی بگه تقلبی هم داشته باشه...
3-قدیمی تر هاش نوشنه google جدیدترهاش آدمک آندروید داره...
4-recovery mode: home = vol up + power تو این مود دیگه باید با vol up و vol down کار کنی و home... ری بوت رو بزنی گوشی ری استارت میشه و معمولی میاد بالا...
downloading: vol down + home برای خارج شدنش هم power رو 6 ثانیه نگه میداری گوشی ریست میشه...
به نظر من امتحان کنی مشکل نداشته باشه راحت تری... معمولا" رو 16 gig دیده شده اونم فقط یه سریشون که رام روش مال ویتنام بود.. اونم تو سری های بعدی حل شد... اگرم دیدی مشکل داره ولی قیمت خوب میده بخر... میشه حل کرد 3 دکمه رو...
5-زیاد سخت نگیر ولی دوست داشتی اذیت نکرد فروشنده میتونی دوربین و wifi و bluetooth رو چک کنی.. سیم کارت توش بنداز ببین شبکه رو میشناسه یا نه... یه زنگ بزن speaker مشکل نداشته باشه...
برچسب ضد خش هیییچ اجباری نیست بگیری.. من 6 ماهه دارم بدون کیف و بغل کلید هم بوده تو جیبم... دریغ از یه خط!!
بری علائدین باید تیز باشی روحیه ات هم بالا باشه!!! :31: هر کی هر چرت و پرتی گفت سعی نکن قانعش کنی... مطمئن باش هیچ اطلاعات دقیق تری هم نسبت به تو ندارن...! گول نخوری.... :10::46::31:
نذار پول برنامه و gps و.... ازت بگیرن! اصلا" نیازی نیست فروشنده با گوشی کاری انجام بده...
مبارک باشه:46::11:

pandora tomorro
15-05-2011, 21:20
اقا فکر میکنم این سری های جدیدش مشکل 3 دکمه رو نداشته باشن! مطمئن نیستم ولی خب احتمالا اونایی که ارم اندروید دارن مشکلی نباید داشته باشن چون جدید تر هستن...

mojtaba007
16-05-2011, 17:47
دوستان این گوشی این نکته هایی که میگم و داره؟

1 شارژ زیادی نگه میداره؟
2 بازی های جذابی میتونم روش بریزم بازی های گرافیک بالا و همچنین کنترل بازی اش هم خیلی راحته؟ (کنترل بازی برام خیلی مهمه)
3 کیفیت تصاویر و فیلم برداری گرفتن عکس چه طور(از متن خواستم عکس بگیرم بتونم با موبایلم متن رو بخونم)
4 انواع برنامه ها رو میتونم روش بریزم؟
5 ایا کارت حافظه خارجی اش تداخلی داره با داخلی؟ تفکیک شده هست؟
6 وقتی گرفتمش اگه یه ماه هم بگزره خسته میشم یا نه؟
7 صندوق ذخیره پیامک هاش زیاد هست؟ نامحدود هست؟مجبور نشم پیامک هامو پاک کنم
8 صدای موسیقیش فوق العاده بلند و خوبه؟
9 کار کردن باهاش راحت و دلچسب هست؟
10 جنس بدنه اش خوبه؟ زودی خراب نشه و همچنین تو افتاب که میرم هنگ نکنه گوشی یا قفل کنه

Armin 7
16-05-2011, 19:25
دوستان این گوشی این نکته هایی که میگم و داره؟

1 شارژ زیادی نگه میداره؟
2 بازی های جذابی میتونم روش بریزم بازی های گرافیک بالا و همچنین کنترل بازی اش هم خیلی راحته؟ (کنترل بازی برام خیلی مهمه)
3 کیفیت تصاویر و فیلم برداری گرفتن عکس چه طور(از متن خواستم عکس بگیرم بتونم با موبایلم متن رو بخونم)
4 انواع برنامه ها رو میتونم روش بریزم؟
5 ایا کارت حافظه خارجی اش تداخلی داره با داخلی؟ تفکیک شده هست؟
6 وقتی گرفتمش اگه یه ماه هم بگزره خسته میشم یا نه؟
7 صندوق ذخیره پیامک هاش زیاد هست؟ نامحدود هست؟مجبور نشم پیامک هامو پاک کنم
8 صدای موسیقیش فوق العاده بلند و خوبه؟
9 کار کردن باهاش راحت و دلچسب هست؟
10 جنس بدنه اش خوبه؟ زودی خراب نشه و همچنین تو افتاب که میرم هنگ نکنه گوشی یا قفل کنه

با سلام

1- بستگی به نوع استفاده شما داره اما جوری که من استفاده میکنم حداکثرش یک روز و نیم آخرشه !
2- صد البته که بازیهاش با گرافیک هستن مثل Shift و Brothers In Arms و hawx و ... کنترلشونم عالیه و راحت .
3- فیلم برداریش که فوق عالیه , عکس برداریش هم خوبه فقط حیف که فلش نداره .
4- بله . ولی بصورت فابریک فایلهای فلش رو باز نمیکنه حالا نمیدونم با نرم افزار میشه یا نه .
5- شما هم میتونی از کارت حافظه داخلی ( Internal) و هم میتونی از کارت حافظه خارجی ( External ) استفاده کنی ( تفکیک شده ) .
6- عمرا اگه خسته شی . اینقدر برنامه های مختلف و بازی و لانچر (launcher) و ویجت و تم و ... داره که نگو نپرس .
7- میتونی ظرفیتش رو خودت تعیین کنی.
8- صدای موسیقیش خوبه ولی بلند نیست (در مقایسه با 5800)
9- فوق تصوره این گوشی
10- جنس بدنش از پلاستیک فشرده هستش و محکم .
پیشنهاد میکنم تو یوتوب (Youtube) یه سرچی در مورد تست این گوشی بکنی . مثلا سرچ کن Test galaxy s .
آفتاب - هنگ ! والا تا به حال چنین چیزی نشنیدم , چی بگم والا . . .

سپاسگذارم.

mehdi30nema
16-05-2011, 21:21
بچه ها بالاخره منم به جمع گالکسی دارن پیوستم .
امروز گوشی را از بازار موبایل خریدم 490 هزار تومان . 17 تومان هم پول کیف و برچسب محافظ ال سی دی دادم .
ورژن آندروید 2.2 هست و Build Number هم Froyo.jpjpf هست . پشت گوشی آدمک آندروید هست ولی نوشته made in korea by samsung . خوبه ؟
دو سه ساعتی هست دارم با گوشی ور میرم ، واقعا همه چیزش عالی هست ، کیفیت صفحه نمایش ، سرعت گوشی ، امکانات نرم افزاری و ...

فقط دو تا سوال :
1 - من یه مموری 4 گیگ میکرو اس دی از گوشی قبلیم دارم . اونو فرمت کردم ولی هنوز تو گوشی نزاشتم . کاره خاصی که نباید بکنم برای قرار دادن مموری ؟
2 - من حدوده یک گیگ هم بازی های سه بعدی دانلود کردم ، همشون گیم لافت هستند . میشه یه توضیح مختصر در مورد نصب بازی و... بدید ( مثلا فایل APK را کجای گوشی بریزم . ؟ )

در کل از همه دوستانی که راهنماییم کردند ممنون .

fati215
16-05-2011, 21:24
مبارک باشه منم انشا الله هفته دیگه میام به جمعتون
امروز قیمت گرفتم 500 تومن سفید بود و فول پک.یه کیف همراهش بود

M@hdi-B
16-05-2011, 21:28
بچه ها بالاخره منم به جمع گالکسی دارن پیوستم .
امروز گوشی را از بازار موبایل خریدم 490 هزار تومان . 17 تومان هم پول کیف و برچسب محافظ ال سی دی دادم .
ورژن آندروید 2.2 هست و Build Number هم Froyo.jpjpf هست . پشت گوشی آدمک آندروید هست ولی نوشته made in korea by samsung . خوبه ؟
دو سه ساعتی هست دارم با گوشی ور میرم ، واقعا همه چیزش عالی هست ، کیفیت صفحه نمایش ، سرعت گوشی ، امکانات نرم افزاری و ...

فقط دو تا سوال :
1 - من یه مموری 4 گیگ میکرو اس دی از گوشی قبلیم دارم . اونو فرمت کردم ولی هنوز تو گوشی نزاشتم . کاره خاصی که نباید بکنم برای قرار دادن مموری ؟
2 - من حدوده یک گیگ هم بازی های سه بعدی دانلود کردم ، همشون گیم لافت هستند . میشه یه توضیح مختصر در مورد نصب بازی و... بدید ( مثلا فایل APK را کجای گوشی بریزم . ؟ )

در کل از همه دوستانی که راهنماییم کردند ممنون .

20 تومن گوشیو گرون خریدی .. قیمت کیف هم خیلی باشه 5 تومن نهایت 7تومنه .. برچسب ال سی دی هم جنس خوبش نهایت 2 تومن

در کل مبارکت باشه....قسمت قرمز رنگ خیلی جالب بود واسم :13:

pandora tomorro
16-05-2011, 22:38
اقایون بگن چند گیگش رو خردین! علم غیب که نداریم :دی

Pami
16-05-2011, 23:22
17 تومان هم پول کیف و برچسب محافظ ال سی دی دادم .

آقا این گوشی شیشه اش ضد خش و ضربه هست چرا بیخودی پول محافظ میدین ؟!

Atropates
17-05-2011, 02:05
برچسب ال سی دی هم جنس خوبش نهایت 2 تومن

ZAGG ناقابل 20 تومن :31:
محافظ پشت و روش 35 تومن

البته میدونم خبر داری ولی برا بقیه دوستان که میخوان جنس خوب بخرن میگم

mehdi30nema
17-05-2011, 06:54
20 تومن گوشیو گرون خریدی .. قیمت کیف هم خیلی باشه 5 تومن نهایت 7تومنه .. برچسب ال سی دی هم جنس خوبش نهایت 2 تومن

در کل مبارکت باشه....قسمت قرمز رنگ خیلی جالب بود واسم :13:

چه ارزون !!!
ولی من از جایی که گرفتم تقریبا مطمئن بودم چون 5 دقیقه قبل از من یه نفر دیگه گالکسی اس سفید گرفت که هم گوشی را گرون تر بهش داد هم 35 تومان پول نرم افزار گرفت و هم اینه فقط 15 تومان کیف را باهاش حساب کرد .
من تمام بازار موبایل را قیمت گرفتم ، به نظر خودم که باهام خوب کنار اومد .

ولی خدایی گوشی باهالی هست . دیشب چند تا ویدئو با کیفیت HD ریختم خیلی با کیفیت اجراشون کرد .

راستی یه سوال دیگه : رنگ قاب پشت یا کناره های گوشی به مرور ممکنه که از بین بره ؟

pandora tomorro
17-05-2011, 08:39
ZAGG ناقابل 20 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محافظ پشت و روش 35 تومن

ایول! یعنی هست تو بازار کجا داره؟ من ویدیوش رو تو نت دیدم خیلی خداست این zagg :دی

PersiAndroid
17-05-2011, 09:14
دوستان من بعضي وقتا مجبور ميشم شب ها گوشيم رو بزنم به شارژ...
منظورم اينه كه موقع خواب ميزنم كه ديگه تا صبح پر بشه..
ميدونم كار درستي نيست اما يه مشكل ديگه هم برام پيش مياد
مثلا اگه ساعت 12شب گوشي رو به شارژ ميزنم خب مثلا ساعت 3 گوشي شارژش پر ميشه و يه پيغام مياد روي صفحه كه شارژ كامل شده و شارژر رو جدا كنيد... خب مشكل اينجاست كه وقتي اين پيغام مياد ديگه صفحه خاموش نميشه تا ساعت 9 صبح كه من بيدار بشم كابل رو بكشم و صفحه رو دستي خاموش كنم...
خب اينجوري به گوشي فشار مياد مخصوصا به صفحه نمايش و باتري...
راه حل چيه؟

borland dariush
17-05-2011, 10:51
شاید سوالی که میپرسم قبلا جواب داده شده باشه ولی قبول کنید نمیشه نشست 400 صفحه مطلب رو خوند!!!
راستش من میخوام گالگسی اس 4 گیگ بخرم فقط یه سوالی واسم پیش اومده!!! i9000 و i9003 دقیقا چه فرقی باهم دارن؟؟ دوم اینکه این مدل 4 گیگی که هست واسه کدومشونه هردوشون دارن یا فقط یکیشون؟؟؟؟ سوال بعدیم هم اینکه تو بسته گوشی ( با گارانتی) دقیقا چه وسایلی هست؟
ممنون میشم خیلی زود جواب بدید.

pandora tomorro
17-05-2011, 11:09
4 گیگ که میگی sl هست نه s چون s فقط 8 گیگ و 16 گیگ داره ولی sl حجم 4 و 16 داره !
عمده فرق این 2 تا که باعث اختلاف قیمتش میشه مربوط به صفحش هست! sl صفحه ی super clear lcd داره ولی s صفحش Super AMOLED هست که Super AMOLED یه صفحه ی فوق العاده بی نظیر هست (بهترین صفحه ای که تا حالا روی گوشی اومده)
یه سری اختلاف دیگم دارن مثل رم پایین تر و وزن بیشتر و ضخامت بیشتر sl....
در کل پیشنهاد میکنم حتما s بگیری ! کلی از لذت گلکسی واسه خاطر همین صفحشه!

rouzbeh_ziafati
17-05-2011, 12:19
تقويم شمسي 90 از كجا براي اين گوشي گير بيارم؟

PersiAndroid
17-05-2011, 12:59
به نظر من اگه اين i9003 از اسم اين تاپيك حذف شه خيلي بهتره واسه خيليا هم مشكل پيش نمياد
بين گالكسي اس و اس ال تفاوت بيشتر از تنها نوع صفحه نمايشه . رم و چيپست گرافيك و سي پي يو هم فرق داره
تازه حتي اگه همون صفحه نمايش رو هم در نظر بگيريم خيلي ها با ديدن اين كه اسم اين دوتا گوشي تو يه رديف قرار گرفته فكر مي كنن يه گوشيه
مثل همين دوستمون كه ميگه نسخه ي 4 گيگ گالكسي حقم داره... و همين باعث ميشه كه يه گوشي بخرن كه صفحه نمايش LCD داره و ممكنه فروشنده ها هم از اين بي اطلاعي خريدار ها سوءاستفاده كنن...
اگه كلوپ اين دوتا گوشي جدا باشه ديگه با اين سوال تكراريه I9000 و I9003 چه فرقي با هم دارن از طرف كاربر ها مواجه نميشيم...
آخه اگه فردا گالكسي اس دو I9103 هم اومد كه چيپش تگرا 2 هست كه نميشه تو همون كلوپ گالكسي اس دو اصلي باشه
S A M S U N G عزيز اگه ميشه اين لطف رو بكنن و اسم تاپيك رو درست كنن
يا يه كلوپ جديد واسه اين گوشي تو همين انجمن گوشي هاي آندروييدي درست كنن

mehdi30nema
17-05-2011, 14:37
بچه ها یه سوال :

من یه سری عکس با دوربین گالکسی گرفتم ولی نمیدونم چرا وقتی از تو گالری میرم و عکس ها رو میبینم با زمانی که از قسمت دوربین به عکس های گرفته شده میرم فرق دارند .
یعنی وقتی زوم میکنم عکس هایی که با گالری باز کردم یه مقداری تار میشن ولی وقتی از قسمت دوربین میرم عکس هایی را که گرفتم میبینم و زوم میکنم کاملا واضح هستند .
فکر میکنید مشکلی هست ؟

DemiGoD
17-05-2011, 15:01
نه دوست عزیز ! گلری آندروید اینطوری میکنه عکسارو ! thumb میسازه ! دلیلش اینه !

PersiAndroid
17-05-2011, 17:07
نه..
به خاطر اينه كه گالري آندرويد عكس هارو به اندازه ي رزولشن صفحه نمايش تغيير اندازه ميده و كم حجم مي كنه
شما اگه ميخواين عكس هاتونو تا آخرين درجه زوم بكنين از نرم افزار just pictures استفاده كنين

hamed malekpour
17-05-2011, 17:12
قیمت Galaxy S 8GB در مشهد با گارانتی مایکروتل 554,000 تومان

M@hdi-B
17-05-2011, 19:06
PersiAndroid عزیز(ببخشید اسمتو نمی دونم) گوشیو خاموش بزن به شارژ

از کی تا حالا امیر سامسونگ می تونه نام تاپیک ادیت کنه؟ :31:

PersiAndroid
17-05-2011, 20:44
- رئوف :10:
آقا امير اگه نتونه هم اديت كنه از بالا ساپورت ميشه...:46:
اصلا اگه بخواد ميتونه اسم گوشي هاي خود سامسونگ هم عوض كنه:31:
--
نميشه تو حالت روشني بزني؟؟؟

M@hdi-B
17-05-2011, 21:09
گفتی وقتی فول میشه صفحه روشن می مونه تا صبح گفتم خاموش بزن :46:

noisymind
17-05-2011, 21:56
ببخشید یک سوال مسخره! اگه این گوشی یک بار بیوفته زمین کارش تمومه؟ :13:

pedramb66
17-05-2011, 22:10
ببخشید یک سوال مسخره! اگه این گوشی یک بار بیوفته زمین کارش تمومه؟ :13:

بستگی به ارتفاعش داره.مال من یه بار از 1 متری افتاد ولی چیزیش نشد.
موفق باشید.

Vallio
17-05-2011, 22:29
سلام دوستان ، منم یکیشو سفارش دادم تا فردا به دستم میرسه !
راستی یه سایتی هم هست کیف های مارک رو براتون سفارش میده ؛ همونایی که توی سایت های خارجی هست !
ولی قیمت ها از 80 به بالا هست :دی !

قاب سفید هم برای فروش هست !

PersiAndroid
17-05-2011, 22:30
من كه از فاصله 3 متري افتاد رو سراميك هيچيش نشد البته كيس سليكوني هم داشت به نظر من اين گوشي خيلي مقاومه حتي از طرف صفحه نمايش چون يه بارم دقيقا از همونجا ضربه خورد...
درسته كه قاب پشتش خش ميفته اما اصلا دليل نيست كه گوشي ظريفي باشه...

soranstar
17-05-2011, 23:39
دوستان من امروز ميخواستم كوشيو بكيرم ميداد 500تومن
يه كاركردم بود كه 430تومن قيمت زده بود.
ولي جالب اين بود ميكفت كه كالاكسي 8 رفرش شده دارم 420تومن .
قضيه اين رفرش شده ديكه جيه

Atropates
18-05-2011, 02:50
ایول! یعنی هست تو بازار کجا داره؟ من ویدیوش رو تو نت دیدم خیلی خداست این zagg :دی

تووو بازار هست (مثل پایتخت و علائدین) ولی دور و ور 50 تومن میدن کاملش رو , از نت بخری تا 35 هم میتونی بخری , اونام از سایت اصلی سفارش میدن به اسم تو از امریکا میفرستن میاد دم خونتون , من از سعید گرفتم توو انجمن اندروید ایرانی , خواستی بگو پروفایلش توو اندو ایرانی رو پیداکنم , توو موبایلستان هم هستن کسایی که ZAGG میفروشن

4 گیگ که میگی sl هست نه s چون s فقط 8 گیگ و 16 گیگ داره ولی sl حجم 4 و 16 داره !
عمده فرق این 2 تا که باعث اختلاف قیمتش میشه مربوط به صفحش هست! sl صفحه ی super clear lcd داره ولی s صفحش Super AMOLED هست که Super AMOLED یه صفحه ی فوق العاده بی نظیر هست (بهترین صفحه ای که تا حالا روی گوشی اومده)
یه سری اختلاف دیگم دارن مثل رم پایین تر و وزن بیشتر و ضخامت بیشتر sl....
در کل پیشنهاد میکنم حتما s بگیری ! کلی از لذت گلکسی واسه خاطر همین صفحشه!

امین راه افتادیا :31: ایول :10:

تقويم شمسي 90 از كجا براي اين گوشي گير بيارم؟

از برنامه ی Alternate Calendar استفاده کنید

mehdi30nema
18-05-2011, 08:16
بچه ها یه سوال :
من تو خونه وای فای ندارم و تنظیمان اینترنت همراه اولم را هم برای گوشی گالکسی اسم هنوز وارد نکردم .
ولی نمیدونم این ویجت های you tube و الجزیره از کجا آپدیت میشن و اخبار جدید میزارن ؟
یه چیزه دیگه این بازی modern combat 2 را دیشب نصب کردم و کمی بازی کردم . بعد که اومدم دوباره بازی کنم گفت کانکشن به اینترنت برقرار نمیشه ، صبح که بلند شدم دیدم هم یو نیوب آپدیت شده هم میشه این بازی را انجام داد . فکر میکنید الان از چه طریقی یو تیوب و اینترنتم برقرار شده ؟

amirgalaxy
18-05-2011, 08:23
HELP ME
يه مشكلي برام بيش اومده . خواهش ميكنم دوستان راهنماييم كنن
تازگيا باطري گوشيم خيلي خيلي سريع خالي ميشه حتي تو حالت استندباي
مثلا شب ساعت 12 كه گوشي رو با شارژ كامل از برق ميكشم ساعت 7 صبح كه بيدار ميشم گوشيم 90% شارژ داره . با task manager همه برنامه ها رو هم ميبندم . wifi رو هم خاموش ميكنم ولي بازم همينه
از رام 2.2 jpjpg استفاده ميكنم
ميخاستم بدونم مشكل نرم افزاريه يا باطريم خراب شده ؟! لطفا راهنماييم كنيد

PersiAndroid
18-05-2011, 08:43
بچه ها یه سوال :
من تو خونه وای فای ندارم و تنظیمان اینترنت همراه اولم را هم برای گوشی گالکسی اسم هنوز وارد نکردم .
ولی نمیدونم این ویجت های you tube و الجزیره از کجا آپدیت میشن و اخبار جدید میزارن ؟
یه چیزه دیگه این بازی modern combat 2 را دیشب نصب کردم و کمی بازی کردم . بعد که اومدم دوباره بازی کنم گفت کانکشن به اینترنت برقرار نمیشه ، صبح که بلند شدم دیدم هم یو نیوب آپدیت شده هم میشه این بازی را انجام داد . فکر میکنید الان از چه طریقی یو تیوب و اینترنتم برقرار شده ؟

:18::18::18::18:

خدا شانس بده...
اينترنت صلواتي داري برو حالش رو ببر :27:
________
چه نظر كارشناسي دادم...:21:
مثل اين برنامه هايي هست ازشون سوال هاي شرعي مي پرسن:31:

pandora tomorro
18-05-2011, 08:54
اینترنت صلواتی چیه حتما EDGE بوده که فعال شده :20: اون بالا یه علامت E میاد همونه...

PersiAndroid
18-05-2011, 09:00
HELP ME
يه مشكلي برام بيش اومده . خواهش ميكنم دوستان راهنماييم كنن
تازگيا باطري گوشيم خيلي خيلي سريع خالي ميشه حتي تو حالت استندباي
مثلا شب ساعت 12 كه گوشي رو با شارژ كامل از برق ميكشم ساعت 7 صبح كه بيدار ميشم گوشيم 90% شارژ داره . با task manager همه برنامه ها رو هم ميبندم . wifi رو هم خاموش ميكنم ولي بازم همينه
از رام 2.2 jpjpg استفاده ميكنم
ميخاستم بدونم مشكل نرم افزاريه يا باطريم خراب شده ؟! لطفا راهنماييم كنيد

منم همينجور شده بودم يعني اگه گوشيم 100% هم شارژ داشت تو حالت استند باي تا صبح از بي شارژي خاموش شده بود...
شما از تاسك منيجر قويتر استفاده كن ...
يه سري توصيه ها هست كه واسه بهينه كردن مصرف باتري هست اونار انجام بده-- تو گوگل سرچ بزن

البته اين كار مهمترين كاره كه يه جور رفرش كردن باتريه:
كه اگه زياد به حالت ريكاوري و دانلودينگ رفته باشي و رام عوض كرده باشي خيلي تاثير داره
"وقتی سیستم داخلی با سیستم خارجی هماهنگ نباشد یا هماهنگی خود را از دست دهد از عملیات Refresh استفاده میکنن. در گوشی وقتی شما فلش انجام می دهید این هماهنگی کم کم از بین میرود یعنی هرچه بیشتر فلش کنید بیشتر این هماهنگی از بین می رود و به زبان ساده یعنی وقتی گوشیتون الارم خالی بودن باتری رو میده ممکنه باتری هنوز یک سومش پر باشه ولی چون سیستم داخلی هدایت کنندست گوشی خاموش میشه. و کار Refresh کردن بازگرداندن این هماهنگ است."
با برنامه terminal emulator دستور restart battery رو بده كه واقعا خيلي تاثير داره

تو پست شماره 6 و 10 همين لينك تاپيكي كه پايين دادم در همين مورد توضيح كامل داده..
حتما برو من كه مشكلم حل شد

آموزش بهینه کردن عمر باتری Galaxy S

A.N.A.P
18-05-2011, 09:11
بچه ها یه سوال :
اگه از سیمکارت اعتباری استفاده میکنی ببین شارژت کم شده ؟

---------- Post added at 10:11 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

اینا رو امتحان کن :

برو به اینجا :

Settings>>Wireless and network>>mobile network

تیک Use packet data رو بردارید !
یا

شما روی صفحه اصلی 3 ثانیه دستت رو روی پاور نگه دار بعد از اونجا data network mode رو ببین اگه فعاله غیر فعالش کن....

mehdi30nema
18-05-2011, 09:18
اینترنت صلواتی چیه حتما EDGE بوده که فعال شده :20: اون بالا یه علامت E میاد همونه...

درسته اون بالا علامت E میاد . حالا چی هست ؟ چه قدر پول میوفته ؟

pandora tomorro
18-05-2011, 09:31
چه قدرش رو که نمیدونم ولی خب مثل GPRS هست فکر کنم :46:
یه چیز تو مایه های همون GPRS هست دیگه...

برای اینکه غیر فعالش کنین دکمه ی پاور رو نگه دارین تا اون منو بیاد بعد DATA NETWORK MODE رو بزن ! من همیشه غیرفعالش میکنم چون بعضی برنامه ها ازش استفاده میکنن (همون طور که واسه شما هم اتفاق افتاد) هر وقتم بخوام برم نت فعالش میکنم...

PersiAndroid
18-05-2011, 10:26
مگه همراه اول هم EDGE داره...؟
فك كنم فقط GPRS داره اونم كه بايد علامت G بياد..

PersiAndroid
18-05-2011, 10:31
از اين برنامه استفاده كن:

ويجتش هم روي home screen بيار و با يه دكمه اينترنت گوشي رو قطع و وصل مي كنه

pandora tomorro
18-05-2011, 10:34
بله هم همراه اول هم ایرانسل Edge دارن....

این فایلی که دادین رو باید دستی به apk تبدیل کنیم درسته؟ اخه zip هست...

PersiAndroid
18-05-2011, 10:54
آره.
توي Folder Option توي تب View تو قسمت Advanced Setting تيك Hide extension for known file types رو بردارين و Ok بزنين بعد پسوند زيپ رو به apk تغيير بدين و توي گوشي بريزين و نصب كنين.
اين يه ويجته به خاطر همين بايد توي Home Screen توي يه جاي خالي واسه چند ثانيه انگشتتون رو نگه دارين و توي قسمت Android Widgets انتخابش كنيد APN Droid هست
آيكونش مياد و با يه كليك اينترنت رو فعال مي كنه (حالت سبز رنگ) و بايه كليك ديگه قطع مي كنه (حالت قرمز رنگ)
يادتون باشه واسه ارسال و دريافت MMS توي حالت سبز رنگ باشه وگرنه نميتونين MMS بگيرين يا بفرستين

pandora tomorro
18-05-2011, 10:56
باو دیگه این قدر گلابی نیستم که این چیزا رو ندونم :دی ولی دمت گرم مرسی تستش میکنم...

PersiAndroid
18-05-2011, 11:08
اي بابا.. جسارت نكرديم :31:
شايد كسي باشه كه بلد نباشه
همه كه مثل شما وارد نيستن...
آدم يا يه چيزي رو توضيح نميده يا يا اگه خواست بگه كامل ميگه
_
حالا در مورد اون قضيه MMS اگه يه وقت براتون MMS اومد اينترنتتون غير فعال بود اگه سريعا فعالش كنيد كه ميرسه
اما اگه ديگه دانلود نشد ميتونين از طريق پانل مديريتش تو ايرانسل دوباره واسه خودتون بفرستينش

soranstar
18-05-2011, 14:06
دوستان واسه نصب برنامةهاي همراه بانك ( جاوا ) رو i9000 راهي هست ؟

PersiAndroid
18-05-2011, 14:18
فكر كنم بايد برنامه ي J2ME Explorer نصب كني به نظرم با اين برنامه بشه برنامه هاي جاوا نصب كرد