PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

bounce44
04-03-2011, 17:49
خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز arthas_08:40::10:
این تست دانلودینگ چطور انجام میشه؟
بعد این فلش پلیر رو که بخوام نصب کنم فرمتش چیه؟
حقیقتش من یه رام هم میخوام که فارسی رو خوب ساپورت کنه و یرنامه های کاربردی ارجینال گوشی رو کمتر حذف کنه
کدوم رام رو معرقی میکنید؟
حالا از نظرتون این رو بخرم یا i9003 ؟
آخرین سوال
برای نصل رام یا سیستم عامل جدید باید از منوی دانلودینگ استفاده کرد؟:11:

absorb3000
05-03-2011, 13:50
الان دست دوم گالکسی چنده ؟

کدوم مواردو باید هنگام خرید چک کنم ؟؟

آیا ارزش داره این گوشیو کارکرده بگیرم ؟؟

mc_pooria
05-03-2011, 17:26
ميگم من هميشه تو حالت عادي و حتي وقتي با task manager ها هم همه ي برنامه هارو مي بندم فقط 100 مگ مموري آزاد بيشتر ندارم.
ميخواستم بدونم اين لانچر هايي كه دوستان نصب مي كنن چطوري بايد رو گوشي ريخت؟
و در ضمن دقيقا كي رام رسمي gingerbread مياد؟
من يه برنامه نصب كردم به اسم apndroid كه همه ي access point هارو disable ميكنه و براي اينكه شارژ گوشي نپره نصب كردم اما وقتي اينجوري هست گوشي كر مي كنم باعث ميشه كه mms ها هم به دستم نرسن نه؟
آخه براي فرستادن بايد enable كرد. ولي وقتي كه گوشيم تو حالت disable هست وقتي mms ميفرستن فقط جزئياتشو ميزنه و محتوياتش باز نميشه ممكنه دليلش برنامهه باشه؟
لانچرم مثل بقیه برنامه ها نصب میشه....
mms... هم برای ارسال هم برای دریافت... هردو اینترنت میخواد... وقتی access point ها disable باشه اینترنت نداری...

tonypb
05-03-2011, 22:35
با سلام.
امروز یه مشکل برای گالکسیم پیش اومد.صبح تو دانشگاه یه چند تا فایل گذاشتم دانلود شه.وفتی کلاس تموم شد دیدم گوشیم به هم ریخنه.دانلود هیستوری خالی بوود.تو مای فایل هیچ فایلی نبود و...گوشی ریست کردم.ولی رفت تو ریکاوری و نوشت که یه کانفیگ جدید پیدا کرده و 4 تا گزینه داشت 2تاش فکر کنم برای فکتوری ریست بود یکی نوشته بود کانورت کنم به کانفیگ جدید یکیشم نوشته بود کانورت نکنم.اول زدم کانورت کن ولی نتونست.بعد زدم کانورت نکن.گوشی ریست شد و دیگه بالا نیومد.نوشته گالکسی اس هی میاد و میره.فقظ هم تو دانلودینگ میره.2بار هم با رام jpjpg فلش کردم ولی فرجی حاصل نشد.با رام jpjpa فلش کردم ولی بازم هی نوشته سامسونگ میادو میره.ویبره هم نمیزنه.کسی راه دیگه ای میدونه؟ تو ریکاوری نمیره.فقط تو دانلودینگ میره.قبل این مشکل تو هر دو میرفت.ممکنه مشکل از باتری باشه؟اخه وقتی گوشی این بلا سرش اومد سی درصد بیشتر شارژ نداشت.
گوشیم i9000m هست که از کانادا اوردند ولی jpjpg رو روش ریختم و جواب داد و اون m رفت.میتونه مشکل از این باشه؟؟؟
سخت افزاری نیست؟؟؟بیرون درستش میکنند؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید.

Atropates
06-03-2011, 01:21
با سلام.
امروز یه مشکل برای گالکسیم پیش اومد.صبح تو دانشگاه یه چند تا فایل گذاشتم دانلود شه.وفتی کلاس تموم شد دیدم گوشیم به هم ریخنه.دانلود هیستوری خالی بوود.تو مای فایل هیچ فایلی نبود و...گوشی ریست کردم.ولی رفت تو ریکاوری و نوشت که یه کانفیگ جدید پیدا کرده و 4 تا گزینه داشت 2تاش فکر کنم برای فکتوری ریست بود یکی نوشته بود کانورت کنم به کانفیگ جدید یکیشم نوشته بود کانورت نکنم.اول زدم کانورت کن ولی نتونست.بعد زدم کانورت نکن.گوشی ریست شد و دیگه بالا نیومد.نوشته گالکسی اس هی میاد و میره.فقظ هم تو دانلودینگ میره.2بار هم با رام jpjpg فلش کردم ولی فرجی حاصل نشد.با رام jpjpa فلش کردم ولی بازم هی نوشته سامسونگ میادو میره.ویبره هم نمیزنه.کسی راه دیگه ای میدونه؟ تو ریکاوری نمیره.فقط تو دانلودینگ میره.قبل این مشکل تو هر دو میرفت.ممکنه مشکل از باتری باشه؟اخه وقتی گوشی این بلا سرش اومد سی درصد بیشتر شارژ نداشت.
گوشیم i9000m هست که از کانادا اوردند ولی jpjpg رو روش ریختم و جواب داد و اون m رفت.میتونه مشکل از این باشه؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید.

دوست عزیز به نظر من به حد کافی انگولکش کردی بهتره ببری پیش یه تعمرکار حرفه ای که گوشی رو درست کنه , میزنی یه چیز من در آوردی دیگه رو امتحان کنی گوشی Dead میشه .

MVP77
06-03-2011, 05:33
سلام
چطور میشه حالت قفل صفحه که بصورت اتوماتیک انجام میشه رو غیرفعال کرد ؟
sweep glass to unlock

moosavi.sm89
06-03-2011, 11:23
سیانوژن از زمین تا زیر زمین با رام رسمی سامسونگ فرق داره.اون کلا داستانش و بیسش با رام رسمی فرق داره. سرعت و بنچمارک اون خیلی بیشتر از رام رسمیه.

همچین بیشتری ام نیست!!!
اگر این قانعتون نمی کنه بنچمارکهای رامی 2.3 که از روی نکسس اس برایش
پورت شده رو یه نگاه بندازید!!:27:

farzin_silver
06-03-2011, 12:14
همچین بیشتری ام نیست!!!
اگر این قانعتون نمی کنه بنچمارکهای رامی 2.3 که از روی نکسس اس برایش
پورت شده رو یه نگاه بندازید!!:27:

من خودم سیانوژن ریخته بودم بنچمارک cpu میره رو 3000. رام رسمی کجا این بنچمارک رو میده؟

moosavi.sm89
06-03-2011, 12:31
من خودم سیانوژن ریخته بودم بنچمارک cpu میره رو 3000. رام رسمی کجا این بنچمارک رو میده؟

دوست عزیز من بنچمارک سی پی یو م تو سیانوجن 4855 بود چطور می فرمایید 3000؟

اشتباه از من بود که سیانوجن رو مثال زدم، باید همون رام پورت شده نکسس اس
رو مثال میزدم چون تو بنچمارکهایی که دیدم هم خیلی فرق داشت با 2.2 :27:
و اینکه به این رام 2.3 فعلی نمیشه دلخوش کرد.
شما هم درست می فرمایید
موفق باشی فرزین جان:11:

moosavi.sm89
06-03-2011, 14:47
با سلام.
ممنون میشم کمکم کنید.

دوست عزیز رام JPJPF که repartition میکنه رو امتحان کن امیدوارم جواب بده

bounce44
06-03-2011, 18:28
بچه ها جدا گالکسی بگیریم این همه مشکل پیش میاد؟
مثل همین آخریه که نوشته سامسونگ واسه دوستمون هی میاد و میره

moosavi.sm89
06-03-2011, 19:28
بچه ها جدا گالکسی بگیریم این همه مشکل پیش میاد؟
مثل همین آخریه که نوشته سامسونگ واسه دوستمون هی میاد و میره

دوست عزیز گوشی سالم خود به خود که مشکل پیدا نمی کنه، این مشکلات رو ما ها پیش می آوریم
برای خرید گوشی اصلا شک نکن...:10:

PersiAndroid
06-03-2011, 21:27
يعني فقط چون تگرا 2 نيس در حد انتظارتون نبود؟

آخه يه خبر ديدم تو gsmarena كه يه ورژن تگرا 2 از گالكسي اس 2 مياد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید i_is_real-news-2385.php
حالا فقط يه سوال دارم اينكه orion يا اين تگرا 2!!!؟ كدوم بهتره؟
تو كلوپ گالكسي 2 كه يكي از بچه ها ميگفت كه orion بهتره...
مثلا اينو ببينين:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين پردازنده ي تگرا 2 رو وقتي رو گوشي ميزارن ديگه پردازنده ي گرافيكي و سي پي يو يكيه؟
اگه ميشه يه راهنمايي كنين.
جوابي ندادين

farzin_silver
06-03-2011, 23:02
دوست عزیز من بنچمارک سی پی یو م تو سیانوجن 4855 بود چطور می فرمایید 3000؟

اشتباه از من بود که سیانوجن رو مثال زدم، باید همون رام پورت شده نکسس اس
رو مثال میزدم چون تو بنچمارکهایی که دیدم هم خیلی فرق داشت با 2.2 :27:
و اینکه به این رام 2.3 فعلی نمیشه دلخوش کرد.
شما هم درست می فرمایید
موفق باشی فرزین جان:11:

من اصلا حرفم مخالف حرف شما نیست. :دی
من فقط میگم رام های رسمی سامسونگ توی بنچمارک زیاد فرقی ندارن.از 2.1 تا همین 2.3

سیانوژن چون بر پایه AOSP کار میکنه پرفرمنس خیلی بالایی داره.

رام نکسز اس هم که خود گوگل پخته.

من کلا میگم این سامسوگ تو بخش نرم افزاری مورد داره.

pulp_152
07-03-2011, 13:19
خبر خوب:

در رام 2.3 فرمت rfs به ext 4 تغییر خواهد کرد .. این مورد به صورت ازمایشی نجام شده و قرار هست سامسونگ به 2.3 رسمی بیاره .. در این صورت دیگه نیازی به لگ فیکس نخواهید داشت.

MOHAMMAD2010
07-03-2011, 16:26
بچه ها کسی از گلکسی SL ( i9003 خبری نداره که کی میاد تو ایران ؟ و حدودا با چه قیمتی ؟

hateftotti
07-03-2011, 21:51
بچه ها کسی از گلکسی SL ( i9003 خبری نداره که کی میاد تو ایران ؟ و حدودا با چه قیمتی ؟

سلام

گوشی شاپ اورده 650 تومن.فک کنم 16 گیگ باشه:5:

MOHAMMAD2010
08-03-2011, 00:09
سلام

گوشی شاپ اورده 650 تومن.فک کنم 16 گیگ باشه:5:

قیمت اصلی که این نیست ؟
چون Galaxy Ace S5830 رو هم اول 590 تومن آورده بود ولی الان با گارانتی اصلی مایکروتل 380 تومنه !

moosavi.sm89
08-03-2011, 01:49
ولی به نظر من خرید Galaxy s بهتر باشه،
تفاوت هاشون
galaxy s
g 119 g
Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
1 GHz ARM Cortex-A8 processor, PowerVR SGX540 GPU, Hummingbird chipset

galaxy sl

131 g
SC-LCD capacitive touchscreen, 16M colors
1GHz Cortex A8 CPU, PowerVR SGX530 GPU, TI OMAP 3630 chipset
battry 1650mh

MOHAMMAD2010
08-03-2011, 12:15
ولی به نظر من خرید Galaxy s بهتر باشه،
تفاوت هاشون
galaxy s
g 119 g
Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
1 GHz ARM Cortex-A8 processor, PowerVR SGX540 GPU, Hummingbird chipset

galaxy sl

131 g
SC-LCD capacitive touchscreen, 16M colors
1GHz Cortex A8 CPU, PowerVR SGX530 GPU, TI OMAP 3630 chipset
battry 1650mh

خب دوست عزیز معلومه که گلکسی S بهتر از SL هست ولی اینو به خاطر ارزونیش نسبت به S یه عده خواهند خرید نه امکانات بهترش .

hasanmotori
08-03-2011, 13:51
قیمت جهانی گلکسی اس 480 دلاره
اگه 9003 رو 400 دلار بدن میصرفه ... تو ایران مثلاً بشه 450 تومن یخرمش

اینم بنچ مارکش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kordman
09-03-2011, 12:56
سلام دوستان عزیز
من یک سری مشکلات با گالاکسی دارم نمیدونم مربوط به آندروییده یا چون سامسونگه اینجوریه(آخه این اولین تجربه من با سامسونگ و سیستم عامل آندروییده و فکر کنم مورد اول بیشتر به سامسونگ مربوطه و گر نه بقیه قضایا مال آندروییده)
اول اینکه و قتی زنگ هشدار گوشیو مثلا" برای 7 صبح تنظیم میکنم اگه گوشی روشن باشه مشکلی نیست ولی اگه گوشیو خاموش کنم فردا می بینم خواب موندم و گوشی زنگ نمی زنه.
دوم اینکه چرا نصب تم رو گوشی اینقدر دنگ و فنگ داره؟مثلا من گوشی به رام 2.2.1 i9000 jxjpe ارتقا دادم و حالا نمیدونم تم از کجا براش گیر بیارم؟
سومی هم مشکل نصب نرم افزار های جاوا بر روی گوشی(مثل اپرا مینی و نیمبوز دارای چت رومو...)حالا دغدغه انتخاب رام مناسب و مصرف بیش از حد باتری و بستن بر نامه های در حال اجرا بماند....

Spak
09-03-2011, 14:49
گالکسی من امروز این شکلی شد :
آیکن و بکگراندش رو خودم طراحی کردم :31:

hello 021
09-03-2011, 15:02
سلام من یه گلکسی i9000 خریدم امانمیدونم چطوری با هاش درست کار کنم میشه یه امووزشی بزارید تا ار همهه ی امکاناتش با خبر شم ممنون:5:

hello 021
09-03-2011, 15:13
سلام من یه گلکسی i9000 خریدم امانمیدونم چطوری با هاش درست کار کنم میشه یه امووزشی بزارید تا ار همهه ی امکاناتش با خبر شم ممنون:5:

PersiAndroid
09-03-2011, 15:42
گالکسی من امروز این شکلی شد :
آیکن و بکگراندش رو خودم طراحی کردم :31:

خيلي خوشگله!
ميشه در مورد نصب تم يا لانچر ها يكم توضيح بدين؟
من يه تم با برنامه iHome نصب كردم اما جالب نبود
درضمن من هميشه 100 مگ بيشتر مموري خالي برام نمي مونه با نصب تم ديگه فكر كنم گوشي فريز بشه

senaps
09-03-2011, 18:45
سلام من یه گلکسی i9000 خریدم امانمیدونم چطوری با هاش درست کار کنم میشه یه امووزشی بزارید تا ار همهه ی امکاناتش با خبر شم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باهاش کار کن،هر جا مشکلی پیش اومد بیا اینجا بپرس....این گوشی های سیستم عامل دار،به خاطر اینکه برا هر کاری هر شخصی یه برنامه ی خاص نصب میکنه،معمولا نمیشه اموزش کار کردن باهاشون رو گذاشت!!ویژگی های کلی رو میتونی توی جی اسم ارنا ی انگلیسی بخونی!!
در وصرتی هم که خارجیت خوب نیست،یه سایت فارسی به همین نام بود که اسمش یادم نیست!!جی اس ام اریا یا یه همچین چیزی!!

خيلي خوشگله!
تایید میشه!

سومی هم مشکل نصب نرم افزار های جاوا بر روی گوشی(مثل اپرا مینی و نیمبوز دارای چت رومو...)حالا دغدغه انتخاب رام مناسب و مصرف بیش از حد باتری و بستن بر نامه های در حال اجرا بماند....
برای نصب برنامه های جاوا،یادمه قبلا یه راه حل هایی بود!! الان یادم نیست...فک کنم یه اپ باید نصب کنی که این کارو میکنه برات...ولی برای برنامه هایی مثل اپرا مینی و اینا،خوب چرا خود برنامه های اندو رو دانلود و نصب نمیکنی؟!
در مورد رام،رام رسمی همیشه بهترینه...برای کوک شده ها هم من به شخصه یه رام انگلیسی استفاده کردم که فارسی نداشت!!اسم پابلیشر یادم نیست متاسفانه ولی بروبچه های داخل،براش رام های خوبی کوک میکنن!!رام های اسپایک رو دانلود کنین...
برای مصرف بهینه ی باطری،میتونین از تسک کیلر ها استفاده کنین!!بهترینش همون ادونس تسک کیلر هستش...

دوم اینکه چرا نصب تم رو گوشی اینقدر دنگ و فنگ داره؟مثلا من گوشی به رام 2.2.1 i9000 jxjpe ارتقا دادم و حالا نمیدونم تم از کجا براش گیر بیارم؟
دروغ چرا؟! من زیاد ادم گرافیکیی نیستم!! تم مم زیاد عوض نمیکنم،یه برای همیشه و اون یه بار هم اسون بوده....اموزش های ساده تر رو پیدا کنین..

اول اینکه و قتی زنگ هشدار گوشیو مثلا" برای 7 صبح تنظیم میکنم اگه گوشی روشن باشه مشکلی نیست ولی اگه گوشیو خاموش کنم فردا می بینم خواب موندم و گوشی زنگ نمی زنه.
منم IDM کامیپوتر رو تنظیم میکنم که ساعت 1 شب شروع به دانلود بکنه،ولی وقتی کامپیوتر خاموشه،این کارو نمیکنه!!
راه حلش شد اینکه برنامه ی دانلود منیجری رو باید نصب میکردم که این قابلیت رو داشته باشه...
نصب کردن برنامه ای که قابلیت الارم زدن،در این گوشی رو در حالت خاموشی داره تنها راه حله!هرچند به این مسئله زیاد توجه نکردم چون گوشی رو خاموش نمیکردم وقتی داشتمش!!

tanatos
09-03-2011, 20:52
در وصرتی هم که خارجیت خوب نیست،یه سایت فارسی به همین نام بود که اسمش یادم نیست!!جی اس ام اریا یا یه همچین چیزی!!
گوشی رو خاموش نمیکردم وقتی داشتمش!!

GSMaria
درباره ی گوشیت هم خدا بهت صبر بده!

Spak
09-03-2011, 21:57
خيلي خوشگله!
ميشه در مورد نصب تم يا لانچر ها يكم توضيح بدين؟
من يه تم با برنامه iHome نصب كردم اما جالب نبود
درضمن من هميشه 100 مگ بيشتر مموري خالي برام نمي مونه با نصب تم ديگه فكر كنم گوشي فريز بشه

از luncher pro استفاده میکنم ..
تم هم اینجا معلوم نیست ولی از تم Generation X استفاده میکنم ...:8:
برای مموری هم ، از تسک کیلر استفاده میکنید ؟

offlineinternet
09-03-2011, 22:20
:20:Gingerbread for Galaxy S coming in March

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MOHAMMAD2010
09-03-2011, 23:35
قیمت جهانی گلکسی اس 480 دلاره
اگه 9003 رو 400 دلار بدن میصرفه ... تو ایران مثلاً بشه 450 تومن یخرمش

اینم بنچ مارکش :

این بنچمارک با ورژن 2.2 هست دیگه درسته ؟

aRThaS_08
10-03-2011, 10:28
خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز arthas_08:40::10:
این تست دانلودینگ چطور انجام میشه؟
بعد این فلش پلیر رو که بخوام نصب کنم فرمتش چیه؟
حقیقتش من یه رام هم میخوام که فارسی رو خوب ساپورت کنه و یرنامه های کاربردی ارجینال گوشی رو کمتر حذف کنه
کدوم رام رو معرقی میکنید؟
حالا از نظرتون این رو بخرم یا i9003 ؟
آخرین سوال
برای نصل رام یا سیستم عامل جدید باید از منوی دانلودینگ استفاده کرد؟:11:
کلید های ولوم پایین و home رو نگه دارید، بعد گوشی رو روشن کنید.
.apk فرمت تمام برنامه های آندروید هست.
رام رسمی JPJPG و رام کوک شده هم RomKitchen کاری از Doc's و Stefunel
مسلما" I9000 بهتر خواهد بود.
رامهای رسمی بله، رامهای کاستوم بیشترشون خیر! از clockworkmod نصب میشن رامهای کاستوم اکثرا"

offlineinternet
10-03-2011, 11:30
Samsung Galaxy S Gingerbread ROM leaks

with TouchWiz 4 – the updated version of Samsung’s custom UI

hasanmotori
10-03-2011, 12:20
این بنچمارک با ورژن 2.2 هست دیگه درسته ؟

اره 2.2.1 ه
یه رام غیر آفیشال بریزی روش + لگ فیکس میره بالای 3000

قراره تو رام 2.3 که واسه i9000 میاد و احتملاً واسه i9003 از EXT4 استفاده کنه که دیگه نیازی به لگ فیکس نداره و سرعتشم خیلی بالاتره

PersiAndroid
10-03-2011, 15:46
arthas_08 در مورد سوال من چيزي نگفتي؟

در ضمن الان اگه بنچمارك هاي optimus 3d رو ببينين از گالكسي 2 و گوشيهاي تگرا 2 بهتر بوده
پس نظر شما الان چيه؟

orion؟ tegra2؟ TI OMAP4430؟

kamy_R
11-03-2011, 00:46
این گوشی چیزی تو مایه های home اچ تی سی نداره که هر هفت صفحه رو باهم نشون بده که هرکدومو خواستیم انتخاب کنیم؟

kamy_R
11-03-2011, 13:39
صفحش ضد خشه دیگه؟
تا جایی که من میدونم صفحه های خازنی ضد خشن
اما جی اس ام چیزی ننوشته :(

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

قضیه نداشتن دلیوری چیه؟ :O

offlineinternet
11-03-2011, 13:54
صفحش ضد خشه دیگه؟

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

این گوشی چیزی تو مایه های home اچ تی سی نداره که هر هفت صفحه رو باهم نشون بده که هرکدومو خواستیم انتخاب کنیم؟

یک کلوم همه رو داره
البته من صفحشو چک نکردم که خش میافته با نه چون همون اول یه ضد خش گرفتم
ولی بقیشو رو داره:46:

kamy_R
11-03-2011, 14:19
یک کلوم همه رو داره
البته من صفحشو چک نکردم که خش میافته با نه چون همون اول یه ضد خش گرفتم
ولی بقیشو رو داره:46:
ببخشید چی همه رو داره؟

Spak
11-03-2011, 14:30

ظاهرا ایشون متوجه سوالتون نشدن ..:31:

بله میشه . بستگی به لانچر داره مثلا تاچ ویز خودش نمیشه ولی یه لانچری مثل لانچر پرو میشه اون هم با zoom out روی صفحه . اینطوری میشه تمام صفحات home رو دید .:46:

kamy_R
11-03-2011, 14:38
لانچر نمیدونم چیه اما قطعا بخوام بگیرم عین متن شما رو به فروشنده نشون میدم :31:
کاش ویدجت weather به قشنگی htc بود
messaging حالت conversation داره دیگه؟ که مثلا تمام مسیجای یه کانتکت رو یجا نشون بده؟
usb host نداره؟

Amin
11-03-2011, 15:05
کاش ویدجت weather به قشنگی htc بود
میتونید از Fancy widget با اسکین H7C استفاده کنید که بسیار شبیه htc هستش

messaging حالت conversation داره دیگه؟ که مثلا تمام مسیجای یه کانتکت رو یجا نشون بده؟
بله

kamy_R
11-03-2011, 15:28
قضیه اینکه میگن عکسا رو نمیشه با اندازه واقعی دید چیه؟ میگن عکسا رو کوچیک میکنه

kamy_R
11-03-2011, 15:43
i9000 با i9003 چه فرقی داره؟
i9000 discontinue شد؟ دیگه تولید نمیشه؟
جی اس ام نوشته i9000قسمت ‍‍‍پیامهای تحویل شده نداره

offlineinternet
12-03-2011, 16:17
ببخشید چی همه رو داره؟

گوشی همه این مواردی که گفتید رو داره{:31:}

ظاهرا ایشون متوجه سوالتون نشدن ..:31:

بله میشه . بستگی به لانچر داره مثلا تاچ ویز خودش نمیشه ولی یه لانچری مثل لانچر پرو میشه اون هم با zoom out روی صفحه . اینطوری میشه تمام صفحات home رو دید .:46:

عزیز متوجه شدم شما یکبار دیگه بخون میفهمی
همون تاچ ویز هم میشه
بفرما اینم عکسش{حالا کی متوجه نشد:31:}

اگرم عکس نیومد این لینک عکس

usb host نداره؟

نه نداره
ولی با اومدن آندروید ۲.۳ با یه درایور براش میاد {چون الان i9100 هم داره }
و حتی من به پورت شدن mhl هم اومیدوارم

قضیه اینکه میگن عکسا رو نمیشه با اندازه واقعی دید چیه؟ میگن عکسا رو کوچیک میکنه

چرا میشه با اندازه واقعی دید
ولی در گالری که پیش فرض روش نصبه به خاطر اینکه سرعت گالری پایین نیاد خود گالری یکم کیفیت عکسها رو میاره پایین {رو همه گوشی ها اینطوری هست تو این گالری}
ولی با ریختن یه گالری دیگه مشکل حله:40:

i9000 با i9003 چه فرقی داره؟
i9000 discontinue شد؟ دیگه تولید نمیشه؟
جی اس ام نوشته i9000قسمت ‍‍‍پیامهای تحویل شده نداره

I9000 در صفحه نمایش و CPU قویتره
بله دیگه I9000 تولید نمیشه

kordman
12-03-2011, 18:38
ولی در گالری که پیش فرض روش نصبه به خاطر اینکه سرعت گالری پایین نیاد خود گالری یکم کیفیت عکسها رو میاره پایین {رو همه گوشی ها اینطوری هست تو این گالری}
ولی با ریختن یه گالری دیگه مشکل حله:40:

سلام.اگه میشه یه گالری خوب معرفی کنید,طوری که کیفیت عکسها تغییر نکنه:31:

kamy_R
12-03-2011, 21:48
فکر میکنید تا چند وقت دیگه نوش تو بازار باشه؟

offlineinternet
12-03-2011, 22:15
سلام.اگه میشه یه گالری خوب معرفی کنید,طوری که کیفیت عکسها تغییر نکنه:31:

ببین من آدم حوصله داری هستم هر چی دلت میخواد بخند:31:

ولی برنامه

اسم برنامه JustPictures هست:10:

موبایلستان رو که ....میشناسی

لینک دانلود

kamy_R
12-03-2011, 23:07
galaxy s2 کی میاد؟

MOHAMMAD2010
12-03-2011, 23:13
کجا میشه یه عکس دید که l cd این دوتا گوشی کنار هم باشه؟ i9000 vs i9003

فکر کنم از روی کیفیت متوجه بشین کدوم i9000 هست و کدوم i9003

alipsp
12-03-2011, 23:18

وسطی i9003

offlineinternet
12-03-2011, 23:29

اینجا

tanatos
13-03-2011, 08:47
آقا اینا تفاوت ظاهری هم دارند؟

The last remaining
13-03-2011, 10:15
فکر کنم پشتشون فرق میکنه

MOHAMMAD2010
13-03-2011, 11:42
آقا اینا تفاوت ظاهری هم دارند؟

همون طوری که تو عکس بالا معلومه i9003 یکم سنگین تره و قطرش هم بیشتره

tanatos
13-03-2011, 12:13
تو این عکس که چیزی معلوم نیست!

kamy_R
13-03-2011, 21:26
galaxys2 کی میاد؟ با چه قیمتی میاد فکر میکنید؟

MOHAMMAD2010
13-03-2011, 23:53
تو این عکس که چیزی معلوم نیست!

منظورم عکسی بود که توش مشخصاتو نوشته !

tanatos
14-03-2011, 12:48
آهان از اون نظر!

senaps
14-03-2011, 14:20
اره...نمیدونم چرا پس سونی و اپل دستگاه هاشون روز به روز لاغر تر میشن؟:31:
اهان!سخت افزار ها...!

ولی هرچی نگاه میکنم،به نظرم تغییرات زیادی نکرده نه؟مخصوصا تو پردازنده! شاید این 3630 بهتره؟
یه جا هم که 540 شده 530 ؟

سوپر امولد هم که دیگه نیست!

tanatos
14-03-2011, 15:31
اصلا تنها دلیلی که این و زدن این بود که دیگه سوپرامولد رو برای گالکسی اس به کار نبرند دیگه!

ezio7
14-03-2011, 16:50
الان i9003 تو بازار پیدا میشه؟؟؟؟؟؟قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
14-03-2011, 19:34
الان i9003 تو بازار پیدا میشه؟؟؟؟؟؟قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟

این سایت با گارانتی اصلی آورده 549 تومن میده ( مدل 4 گیگ هست )
به نظرم با این قیمت اصلا نمیصرفه

senaps
14-03-2011, 21:17
خود گلکسی الان قیمتش 570 تومنه!! من دیروز فک کنم یکی رو فروختم 630 تومن،این گوشی چرا اینقد گرونه؟!

MOHAMMAD2010
14-03-2011, 21:44
خود گلکسی الان قیمتش 570 تومنه!! من دیروز فک کنم یکی رو فروختم 630 تومن،این گوشی چرا اینقد گرونه؟!

چی رو شما 630 فروختی !؟
خب اولشه دیگه میاد پایین کم کم

kamy_R
15-03-2011, 00:28
یه ما که رسید آسمون تپید :31:
حالا ما گه خواستیم بگیریم یهو تولیدش متوقف شد و با گارانتیش وارد نمیشه و ......
حتما فردا هم همه galaxy احتکار میکنن

Vah!d
16-03-2011, 01:38
دوستان با ورود I9003 ، به نظرتون اوائل اردیبهشت I9000 گیر میاد یا اینکه دیگه اون موقع نیست ؟

PersiAndroid
16-03-2011, 02:08
اون موقع سخت گير مياد و با قيمت هاي غير معقول الان بخري بهتره

senjin
16-03-2011, 08:12
سلام. میخوام یه سوال بپرسم در موری مارکت اندروید. الان با وایرلس به نت وسلم همه کارم میشه کرد غیر از برنامه هایی که با گوگل اکانت گار داره بقیه دوستام (با نکسوس و دیزایر) میتونن وارد بشن. چه تنظیماتیو باید عوض کنم. خیلی دست کاریش کردم ولی درست نشد ممنون میشم یه کمکی بکنید.

milad_takjoo
16-03-2011, 08:46
سلام. میخوام یه سوال بپرسم در موری مارکت اندروید. الان با وایرلس به نت وسلم همه کارم میشه کرد غیر از برنامه هایی که با گوگل اکانت گار داره بقیه دوستام (با نکسوس و دیزایر) میتونن وارد بشن. چه تنظیماتیو باید عوض کنم. خیلی دست کاریش کردم ولی درست نشد ممنون میشم یه کمکی بکنید.

شما اول یه اکانت گوگل بساز بعد برو به setting-accounts وبعد اکانت گوگلت رو انتخاب کن و برو توش و رو تک تک گزینه ها بزن تا سینک بشن ......

PersiAndroid
16-03-2011, 12:35
راهي هست كه اين لاك اسكرين سامسونگ رو به استوك اندرويد تغيير داد؟
اگه به يه صورت فايل نصب apk باشه و دردسر نداشته باشه و راحت بشه عوض كرد خوبه
ورژن اندرويد گوشيم: ECLAIR.XWJM2

اين پست رو پيدا كردم اما ميخوام بدونم راهه ساده تري هم هست يا نه؟

Spak
16-03-2011, 15:48
راهي هست كه اين لاك اسكرين سامسونگ رو به استوك اندرويد تغيير داد؟
اگه به يه صورت فايل نصب apk باشه و دردسر نداشته باشه و راحت بشه عوض كرد خوبه
ورژن اندرويد گوشيم: ECLAIR.XWJM2

اين پست رو پيدا كردم اما ميخوام بدونم راهه ساده تري هم هست يا نه؟

خب توی تنظیمات صفحه نمایش عوضش کن ..
برنامه lockbot pro هم میتونید چند استایل مختلف برای لاک گوشیتون انتخاب کنیدمثل آیفون ، دیزایر ، فرویو و...

PersiAndroid
16-03-2011, 20:00
از كجاي تنظيمات؟ آخه من هرچي گشتم چيزي نديدم كه بشه تغيير داد!
در ضمن اگه كسي لينك برنامه LockBot Pro v1.16.8 داره بذاره آخه هرچي تو نت گشتم يا ----- بود يا پولي

mahroo_z1
16-03-2011, 22:45
سلام دوستان:5:

امیدوارم خبرم تکراری نباشه چون خیلی وقته که به اینجا سر نزدم.:46:

ظاهرا سامسونگ به تازگی یک رام رسمی Android 2.2.1 با نام I9000XWJS8 رو برای کاربران اروپایی Galaxy S عرضه کرده:

حالا SamFirmware اومده از این رام جدید بنچمارک گرفته و بدون استفاده از هیچ لگ فیکسی به امتیاز 1273 دست پیدا کرده:

Spak
17-03-2011, 07:40
از كجاي تنظيمات؟ آخه من هرچي گشتم چيزي نديدم كه بشه تغيير داد!
در ضمن اگه كسي لينك برنامه LockBot Pro v1.16.8 داره بذاره آخه هرچي تو نت گشتم يا ----- بود يا پولي

setting---> display---> unlock screen

MVP77
17-03-2011, 09:41
sweep glass to unlock

PersiAndroid
17-03-2011, 10:32
من تو تنظيمات هرچي گشتم همچين گزينه اي رو پيدا نكردم!
چه توي sound and display چه تو location and security
شما خودتون لينك برنامه LockBot Pro v1.16.8 رو ندارين؟
---------------------------------
spak يه سوال ديگه هم ازت داشتم من الان روي اين رام گوشيم كلي برنامه و بازي نصب كردم
و الان دوست دارم به فرويو آپديت كنم برنامه اي هست يا راهي وجود داره كه بتونم از همه ي برنامه هام بك آپ بگيرم؟ يا اگه نيست يه برنامه اي كه تمام فايل هاي نصب رو اقلا بهم بده ..
اگه يه برنامه اي باشه كه هم كنتاكت و مسج هام رو و هم برنامه ها وتنظيمات رو برام بك آپ بگيره كه بعد از آپديت فقط بخوام ريستور كنم بهم معرفي كنين.
در ضمن الان جديد ترين رام واسه گالكسي چي هست؟
شما رام هاي رسمي رو پيشنهاد مي كنين يا كاستوم؟
من مي خوام كه فارسي رو خوب ساپورت كنه كه ديگه از شر اين فونت هاي وارونه راحت بشم و پايداري خوبي داشته باشه و يكم سرعت گوشي بهتر بشه چون الان نزذيك به 14 صفحه برنامه و بازي دارم...
به نظر شما بهترين رام واسه من چيه؟ به نظرتون به خاطر دردسر هاي بك آپ صبر نكنم تا جينجربرد بياد و اونموقع آپديت كنم؟ خيلي طول مي كشه؟ يا اصلا ارزش صبر كردن رو داره؟
بعد شما چه نرم افزاري رو واسه آپديت كردن توصيه مي كنين...
قبلا از وقتي كه واسه جواب دادن ميزارين تشكر مي كنم

moeenn
17-03-2011, 11:45
سلام
من هم بالاخره گلکسی خریدم.
واقعا گوشی فوق العاده ایه.
چند تا سوال داشتم:
1-اگه میشه بهتزین نرم افزار ها و بازی های این گوشی رو معرفی کنید چون نمیتونم 300 صفحه تاپیک بخونم.:دی
2-رام چیست؟

PersiAndroid
17-03-2011, 13:14
Mirsal و Any Soft Keuboard براي خوندن و نوشتنsms اگه گوشيتون فارسي ساپورت نمي كنه
ASTRO يا ES FILE EXPLORER و Root Explorer واسه مديريت بهتر فايلهاتون
Advanced Task Manager و Advanced Task Killer يا Battery Doctor براي مديريت برنامه هاي باز و مموري و جلوگيري از شارژ خالي كردن
برنامه Maverick براي GPS
Bluetooth File Transfer براي انتقال بهتر فايلها و برنامه هاي نصب شده
APN Droid براي قطع و وصل كردن كانكشن هاي اينترنت كه الكي از شارژ اعتباري و باطريتون كم نكنه
Set CPU براي اوركلاك يا تنظيم فركانس پردازشگر
Rescan media root و startup Auditor براي بهينه سازي سرعت گوشي در بالا اومدن
براي پلير : arc media و power amp و v player
براي ضبط مكالمه total recall
برنامه هاي جانبي مثل : unrar pro . pdf reader. flash player.just pictures
براي بازي هم پيشنهاد ميدم NFS SHIFT و Splinter Cell و Modern Combat 2 و Gangester2 MV و Real Football 2011 رو قبل از بقيه امتحان كني يه سري سويچر هم نصب كن كه تو home screen دم دستت باشه مثل beautiful widget و switch pro و one click و wethear bug واسه آب و هوا و you tube واسه ديدن ويديو
Launcher pro هم واسه اينكه home screen رو تغيير بدي يا تم عوض كني
خب برنامه هاي ديگه هم هست كه بسته به نياز ميتوني تو تاپيك برنامه هاي اندرويدي درخواست بدي بازي هارو هم ميتوني از تاپيك بازي هاي اندرويد دانلود كني.. برنامه هايي رو كه نوشتم سرچ بزن اگه پيدا هم نكردي خودم برات آپلود مي كنم

atrociousman
17-03-2011, 16:18
سلام دوستان
من حدود 2 هفتس که گالاکسی گرفتم با این مشخصات:

firmware version = 2.2
baseband version = I9000jxjpb
kernel version = 2.6.32.9 root@se-s606 #53
build number = froyo.jpjpa

خب حالا این چی جوریاست؟ خوبه ؟ بده؟
باید آپدیت شه؟
یه مشکلی هم که داره اینه که هنوز نتونستم از gps استفاده کنم! وقتی gps رو روشن میکنم همینجوری آیکنش چشمک میزنه ! حتی بعد از دو ساعت اتفاقی نمیوفته !
تو برنامه گوگل مپ هم حدود یک ساعت my location رو زدم ولی هیچی به هیچی!
اگه اینم بهم بگید تا درست کنم ممنون میشم

PersiAndroid
17-03-2011, 17:08
از برنامه ي Maverick استفاده كن: چگونگي استفادشم توي اين تاپيك هست:
برنامه ي خيلي خوبيه...

من هم مثل شما تو همين تاپيك پرسيدم اما كسي جواب نداد بردم يه مغازه همينو نصب كرد و نامرد 15-20 پول گرفت و فقط نقشه شيراز رو ريخت! ولي با يه وصل شدن به اينترنت حتي با ايرانسل (يه بسته 1000 توماني) كل نقشه ايران رو با هر درجه زومي كه بخواي خودش دانلود مي كنه اگه هم نه ميتوني از روشي كه توي تاپيك گفته عمل كني

PersiAndroid
17-03-2011, 17:47
دوستان من يه مشكلي با music player گوشي دارم
موزيك پلير گوشي وقتي مموري رو اسكن ميكنه هرچي تراك و سوند افكت توي بازي هاي نصب شده دارم هم مياد تو ليست موزيك پلير كه خيلي حال گيريه حوصله ي ساخت پلي ليست هم ندارم... داري آهنگ لاو استوري گوش ميكني يهو صداي شليك گلوله مياد....

Armin 7
17-03-2011, 19:09
با سلام
من میخوام این گوشی رو به زودی بخرم.
امــــا . . .
نمیدونم چجوری باید اصلش رو از بدلش تمیز بدم !
برای تشخیص بهتر باید به چه چیزهایی توجه کنم ؟
در ضمن با گارانتی بگیرم یا نه ؟
آخه اونجوری که شنیدم و دیدم گارانتی در ایران معنایی نداره !
ممکنه من رو راهنمایی کنین .
سپاسگذارم.

Spak
17-03-2011, 19:17
من تو تنظيمات هرچي گشتم همچين گزينه اي رو پيدا نكردم!
چه توي sound and display چه تو location and security
شما خودتون لينك برنامه LockBot Pro v1.16.8 رو ندارين؟
---------------------------------
spak يه سوال ديگه هم ازت داشتم من الان روي اين رام گوشيم كلي برنامه و بازي نصب كردم
و الان دوست دارم به فرويو آپديت كنم برنامه اي هست يا راهي وجود داره كه بتونم از همه ي برنامه هام بك آپ بگيرم؟ يا اگه نيست يه برنامه اي كه تمام فايل هاي نصب رو اقلا بهم بده ..
اگه يه برنامه اي باشه كه هم كنتاكت و مسج هام رو و هم برنامه ها وتنظيمات رو برام بك آپ بگيره كه بعد از آپديت فقط بخوام ريستور كنم بهم معرفي كنين.
من مي خوام كه فارسي رو خوب ساپورت كنه كه ديگه از شر اين فونت هاي وارونه راحت بشم و پايداري خوبي داشته باشه و يكم سرعت گوشي بهتر بشه چون الان نزذيك به 14 صفحه برنامه و بازي دارم...
به نظر شما بهترين رام واسه من چيه؟ به نظرتون به خاطر دردسر هاي بك آپ صبر نكنم تا جينجربرد بياد و اونموقع آپديت كنم؟ خيلي طول مي كشه؟ يا اصلا ارزش صبر كردن رو داره؟

خب شما رامتون اسکینهای آنلاک رو نداره ..
برای بکاپ گرفتن من خودم از my backup استفاده میکنم ولی کنتاکت ها رو بکاپ نمیگیره ، برای کنتاکتها بهترین برنامه خود گوشی هست توی کنتاکتها گزینه export to sd .
رام جينجربرد هم اومده ..
برای رام هم جدیدترین رام ، رام رسمی 2.3.2 هست که من هنوز نصب نکردم چون هنوز بتا هست ! در حال حاضر من خودم از رام darky9.2 و مودم zsjpe استفاده میکنم و راضیم ولی فارسی جدا نشون میده که با فارسی ساز درست میشه ولی من نریختم . اگه فارسی میخواید باید رامهای اسپایک (آقا مهرداد خودمون) استفاده کنید که جدیدترینش ورژ7 هست
این نرم افزار آپدیت هم متوجه نشدم منظورتون چیه !!

این نرم افزار بکاپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم LOCK PRO

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوال دیگه ای بود درخدمتم ..

Spak
17-03-2011, 19:26
با سلام
من میخوام این گوشی رو به زودی بخرم.
امــــا . . .
نمیدونم چجوری باید اصلش رو از بدلش تمیز بدم !
برای تشخیص بهتر باید به چه چیزهایی توجه کنم ؟
در ضمن با گارانتی بگیرم یا نه ؟
آخه اونجوری که شنیدم و دیدم گارانتی در ایران معنایی نداره !
ممکنه من رو راهنمایی کنین .
سپاسگذارم.

برای خریدش ببین پشتش KOREA BY SAMSUNG باشه ..
سه دکمه رو چک کن حتما که بعد با مشکل مواجه نشی (VOL UP+HOME+ POWER & vol down+ home + power)
برای گارانتی هم میل خودت هست ولی من هیچ وقت از گارانتی استفاده نکردم و بدردم نخورده .. ولی اگه گارانتی دار گرفتی علاوه بر پول بیشتری که میدی اگه ه گوشی دست بزنی مثلا اگه اشتباه نکنم سیستمش رو عوض کنی از گارانتی خارج میشه و اگه هم گوشی رفت تو کما برات درستش میکنن البته اگه سه دکمه مشکل نداشته باشه خودت هم میتونی فلشش کنی )
من به شخصه بدون گارانتی رو ترجیح میدم . دیروز هم برای یکی از دوستان 8 گیگش رو خریدم 570 هزار تومان.. سفیدش رو هم داشت 40 هزار تومان گرونتر بود !
وقتی که خریدی بیا و یه رام ئرست حسابی بریز و بعد شروع به نصب برنامه و بازیکن و بعدش هم میتونی حالش رو ببری:31:

Spak
17-03-2011, 19:48
سلام دوستان

firmware version = 2.2

باید آپدیت شه؟
یه مشکلی هم که داره اینه که هنوز نتونستم از gps استفاده کنم! وقتی gps رو روشن میکنم همینجوری آیکنش چشمک میزنه ! حتی بعد از دو ساعت اتفاقی نمیوفته !
تو برنامه گوگل مپ هم حدود یک ساعت my location رو زدم ولی هیچی به هیچی!
اگه اینم بهم بگید تا درست کنم ممنون میشم

خوب یا بدش رو شما تشخیص میدی ! سرعتش خوبه ؟ مصرفش خوبه و اینا ..
برای GPS هم من هیچ وقت ازش استفاده نکردم چون مصرف ندارم ولی یه راهی برای رام های فرویو موجوده که طبق قوانین سایت اینجا نمیذارم و برات پیغام خصوصی میکنم .. اول این رو امتحان کن و اگه نشد با یه مودم دیگه امتحان کن ببین چی میشه چون یکی از کارای مودم ها تقویت GPS هم هست .. اگه نشد رام هم عوض کن + مودم ..

Armin 7
17-03-2011, 20:04
برای خریدش ببین پشتش KOREA BY SAMSUNG باشه ..
سه دکمه رو چک کن حتما که بعد با مشکل مواجه نشی (VOL UP+HOME+ POWER & vol down+ home + power)
برای گارانتی هم میل خودت هست ولی من هیچ وقت از گارانتی استفاده نکردم و بدردم نخورده .. ولی اگه گارانتی دار گرفتی علاوه بر پول بیشتری که میدی اگه ه گوشی دست بزنی مثلا اگه اشتباه نکنم سیستمش رو عوض کنی از گارانتی خارج میشه و اگه هم گوشی رفت تو کما برات درستش میکنن البته اگه سه دکمه مشکل نداشته باشه خودت هم میتونی فلشش کنی )
من به شخصه بدون گارانتی رو ترجیح میدم . دیروز هم برای یکی از دوستان 8 گیگش رو خریدم 570 هزار تومان.. سفیدش رو هم داشت 40 هزار تومان گرونتر بود !
وقتی که خریدی بیا و یه رام ئرست حسابی بریز و بعد شروع به نصب برنامه و بازیکن و بعدش هم میتونی حالش رو ببری:31:

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون
این قضیه سه دکمه رو متوجه نشدم .
یعنی اگه این مشکل سه دکمه وجود داشته باشه برا گوشی چه اتفاقی پیش میاد ؟
مثلا من تو مغازه جلوی فروشنده این کار رو انجام بدم و گوشی یهو ترکید چیکار باید یکنم :31:
سپاسگذارم.

Spak
17-03-2011, 21:17
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون
این قضیه سه دکمه رو متوجه نشدم .
یعنی اگه این مشکل سه دکمه وجود داشته باشه برا گوشی چه اتفاقی پیش میاد ؟
مثلا من تو مغازه جلوی فروشنده این کار رو انجام بدم و گوشی یهو ترکید چیکار باید یکنم :31:
سپاسگذارم.

سه دکمه برای رفتن به حالتهای دانلودینگ و ریکاوری هست ..
ریکاوری برای نصب کاستوم رامها ، لگ فیکس ، مودم و ... استفاده میشه که کلیدش هم vol up+home+power هست
دانلودینگ هم برای فلش گوشی هست یعنی اگر گوشی به هر دلیلی قفل(بریک) شد و بالا نیمد با استفاده از سه دکمه vol down+home+power میتونید به حالت دانلودینگ برید و گوشی رو فلش کنید .
اگه این سه دکمه درست نباشه خب این کار ها رو نمیتونید بکنید . از همه بدترش هم اینه که اگه گوشیتون قفل کنه (بریک بشه)احتمال برگشتش خیلی کمه !

PersiAndroid
17-03-2011, 23:57
spak هر دوتا لينكي كه دادين يكي هست...
منظورم از نرم افزار آپديت نرم افزاريه كه گوشي رو باهاش آپديت مي كني
نميدونم درست ميگم يا نه ولي در هر صورت يه نرم افزار هست يا kies يا يه برنامه ديگه
ميگن اگه با kies آپديت كني احتمال قطعي داره اما نرم افزاراي ديگه اينجور نيست
حالا اين برنامه اي كه دادين مشكل رو حل مي كنه؟ يعني از همه ي برنامه هاي نصب شده هم بكآپ مي گيره؟
چيزايي كه در مورد مودم گفتين ميشه بيشتر توضيح بدين؟ آخه گوشيه منم توي gps تا لاك بشه روي ماهواره كلي طول مي كشه
در مورد مشكلي كه در رابطه با موزيك پلير داشتم راهي داره كه پوشه هاي بازي ها رو اسكن نكنه؟

Spak
18-03-2011, 07:02
spak هر دوتا لينكي كه دادين يكي هست...
منظورم از نرم افزار آپديت نرم افزاريه كه گوشي رو باهاش آپديت مي كني
نميدونم درست ميگم يا نه ولي در هر صورت يه نرم افزار هست يا kies يا يه برنامه ديگه
ميگن اگه با kies آپديت كني احتمال قطعي داره اما نرم افزاراي ديگه اينجور نيست
حالا اين برنامه اي كه دادين مشكل رو حل مي كنه؟ يعني از همه ي برنامه هاي نصب شده هم بكآپ مي گيره؟
چيزايي كه در مورد مودم گفتين ميشه بيشتر توضيح بدين؟ آخه گوشيه منم توي gps تا لاك بشه روي ماهواره كلي طول مي كشه
در مورد مشكلي كه در رابطه با موزيك پلير داشتم راهي داره كه پوشه هاي بازي ها رو اسكن نكنه؟

درستش کردم ..

من تا حالا گوشیم رو با kies آپ دیت نکردم ! برنامه هام رو با وای فای آپدیت میکنم .
مودم هم واسه تاثیر زیاد روی باطری , آنتن , دقت GPS و ...
یه مودم خوب با مدیریت خوب سیگنال های آنتن باعث کاهش مصرف زیادی در باطری میشه
یا واسه Wifi و ...

مثلا جلوگیری از نوسانات آنتن که اثر زیادی روی کاهش باطری میزاره

اگه تخصصیش کنیم اینا از یه سری Protocol استفاده میکنن مثلا RMNET و PPP
که بعضی هاشون Stable هستن با مصرف کم و سرعت و آنتن دهی خوب
بعضی ها Stable نیستن سرعت GPS مثلا خیلی بالاست توی 5 ثانیه پیدا میکنه
ولی مصرف بالاست و ...
برای موزیک پلیر هم بهتره که آهنگ ها رو به صورت folder انتخاب کنید..

MVP77
18-03-2011, 09:46
sweep glass to unlock
آقا نمیشه کاریش کرد یا کسی بلد نیست ؟
جالبه !!!!!!!!!

M@hdi-B
18-03-2011, 12:45
جالبه !!!!!!!!!

برنامه Battery Indicator رو نصب کن وقتی اجراش می کنی یه گزینه داره Disable Lock Screen اونو بزن شاید جواب بده.

من رو دیزایر اچ دی تست کردم جواب داد رو گلکسی هم یه تست بکن.

راستی الان گلکسی آمولد پیدا میشه؟

absorb3000
19-03-2011, 10:32
من این گوشیو میخوام از چین بگیرم

به نظرتون ارزش داره که از اونجا این گوشیو بگیرم ...یعنی قیمتش پایینتر میشه ؟

بعد از خرید خودم میتونم روش رام فارسی بریزم ؟

01110362
19-03-2011, 13:45
100% پایینتر میفته
مواظب باش فقط چینی نباشه:31:

aRThaS_08
19-03-2011, 13:48
arthas_08 در مورد سوال من چيزي نگفتي؟

در ضمن الان اگه بنچمارك هاي optimus 3d رو ببينين از گالكسي 2 و گوشيهاي تگرا 2 بهتر بوده

پس نظر شما الان چيه؟
فک کردم جواب دادن! تگرا2 قدرت پردازش لحظه ای بیشتری داره و اوریون قدرت پردازش گرافیکی بالاتر!

همونطور که الان توی بنچمارکهای گلکسی اس و موتو ها امتیاز گرافیکی بالائه و توی htc ها امتیاز cpu بالائه در آینده هم همینطور خواهد بود!

درکل بستگی به خود شخص داره که من تگرا2 رو انتخاب میکنم!

درمورد ال جی نظری ندارم! اصلن درحد نظر دادن نیست : دی

صفحش ضد خشه دیگه؟
داره کلید وسط گوشی رو بزنید توی هر لانچری که باشید یه نمای کلی از صفحات میده.
منبع شما باید gsmarena باشه که نوشته از جنس gorilla glass display به کار رفته در پروداکتهای اپل!
دلیوری هم داره!

خب توی تنظیمات صفحه نمایش عوضش کن ..
برنامه lockbot pro هم میتونید چند استایل مختلف برای لاک گوشیتون انتخاب کنیدمثل آیفون ، دیزایر ، فرویو و...
رام ایشون رام استوک ایکلایر هست!

و این آپشنی که شما میگید مربوط به رامهای کاستومیه که بطور پیشفرض روشون تم نصبه!

یا رامی که روش تم نصب شده باشه! مثله رامهای دارکی یا تم جنریشن!

يه سوال ديگه هم ازت داشتم من الان روي اين رام گوشيم كلي برنامه و بازي نصب كردم
برنامه Titanium Backup برای بکاپ برنامه ها و دیتا
MyPhoneExplorer برای کامپیوتره برای بکاپ از کانتکت و sms
AppMonster Pro برای دادن فایل apk برنامه های نصب شده
رام رسمی دردسرش کمتره و با 4تا کلیک نصب میشه اما رام کاستوم دنگ و فنگ داره درکل اگه حوصله دارید رامهای کاستوم قوی تر هستن!
رامی که فارسی خوب ساپورت کنه Darky Extreme Edition v9.2 و Spike Speedy Edition v7.0
اگه رامتون ایکلایر هست حتمن به فرویو آپدیت کنید چون حالاحالاها فک نمیکنم خبری از جینجربرد با ساپورت زبان فارسی باشه!

سلام دوستان

firmware version = 2.2

باید آپدیت شه؟
یکی از رامهای خوب و پایدار با ساپورت فارسی هست. اگه مشکل خاصی با گوشی ندارید و سرعت راضی کننده س فعلن نیازی به آپدیت ندارید.

دوستان من يه مشكلي با music player گوشي دارم
موزيك پلير گوشي وقتي مموري رو اسكن ميكنه هرچي تراك و سوند افكت توي بازي هاي نصب شده دارم هم مياد تو ليست موزيك پلير كه خيلي حال گيريه حوصله ي ساخت پلي ليست هم ندارم... داري آهنگ لاو استوري گوش ميكني يهو صداي شليك گلوله مياد....
توی فولدرهایی که این افکت ها هست یه فایل به اسم

درست کن

جالبه !!!!!!!!!
روی ایکلایر واقعن راهی نیست مگر دست بردن در فایلهای سیستمی!

که اصلن توصیه نمیشه چون روت اکسپلورر زیاد روی ایکلایر خوب جواب نمیده!

بعد از خرید خودم میتونم روش رام فارسی بریزم ؟
بله!

absorb3000
19-03-2011, 15:50
الان بهترین رام فارسی که میشه نصب کرد کدومه ؟

برای 9000 و 9003 رام فرقی میکنه یا جفتش میشه رام یکسانی ریخت ؟؟

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

MOHAMMAD2010
19-03-2011, 17:15

فرق میکنه .

pulp_152
19-03-2011, 18:55
فک کردم جواب دادن! تگرا2 قدرت پردازش لحظه ای بیشتری داره و اوریون قدرت پردازش گرافیکی بالاتر!

همونطور که الان توی بنچمارکهای گلکسی اس و موتو ها امتیاز گرافیکی بالائه و توی htc ها امتیاز cpu بالائه در آینده هم همینطور خواهد بود!قدرت پردازش اوریون چه در cpu چه در gpu از بقیه دیوایس ها بیشتر هستش !

هامینگبرد هم قدرت پردازش cpu از بقیه کوالکوم های رقیب بیشتر بود و هست ! اگر htc تو بنچمارک ها بهتر عمل کرده .. دلیلش موتور jit هست که روی پردازنده های کوالکوم پرفرمنس 5 برابری میده در 2.2 !

کافیه نگاهی به نکسوس اس بندازید (پرفرمنس 5 برابری اعمال شده) ! که با اندروید 2.3 از لحاظ cpu حتی بهتر از کوالکوم و اچ تی سی ها عمل کرده. و حتی هنوز تا 10 درصد دیگه هم این cpu باید بهتر عمل کنه.

در مبحث gpu هم که بی شک پردازنده های سامسونگ بی رقیب هستند .

MVP77
19-03-2011, 22:11
برنامه Battery Indicator رو نصب کن وقتی اجراش می کنی یه گزینه داره Disable Lock Screen اونو بزن شاید جواب بده.

من رو دیزایر اچ دی تست کردم جواب داد رو گلکسی هم یه تست بکن.

راستی الان گلکسی آمولد پیدا میشه؟
آقا دمت گرم جواب داد
مرسی / خیلی ممنون :11::11:

گرافيكار
20-03-2011, 00:12
بعد از مدتها سلام
دوستان ميخواستم ببينم
گالكسي من كه تقريبا 6 ماه پيش خريدم و تقريبا از گوشيه آك هم تميزتره:20:
جدا ميگم واقعا تميزه
چقدر مي ارزه؟
ميخوام بفروشمش گفتم يه مشورت با دوستان بكنم
تقريبا شش ماه هم از گارانتي اصلي پارس مايكروتلش مونده
ممنون ميشم جواب بدين

PersiAndroid
20-03-2011, 01:12
نسخه ي چند گيگابايتيه؟

M@hdi-B
20-03-2011, 10:14
دیروز علاالدین

8گیگ 570

16گیگ 670

به نظر من خرید نسخه 16گیگابایتی با توجه به اختلاف صد تومنی به صرفه نیست .. 8گیگ بخری با یه مموری 16 سی تومنی بهتره

PersiAndroid
20-03-2011, 13:06
با گرافيكار بودم گفت كه ميخواد بفروشه پرسيدم كه نسخه ي چند گيگابايتيه گوشيش؟

M@hdi-B
20-03-2011, 13:35
با گرافيكار بودم گفت كه ميخواد بفروشه پرسيدم كه نسخه ي چند گيگابايتيه گوشيش؟

بله می دونم .. منم محض اطلاع گفتم:46:

NikYar
20-03-2011, 14:02
بچه ها گوشی من I9000 هست . آندروید 2.2 ما توی آندروید مارکت وقتی می خوام یه App نصب کنم این پیغام را میده :

There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.

راه حل چیه ؟
:19:

Armin 7
20-03-2011, 14:14
با سلام
یه سوال دارم
تو جی اس ام من Galaxy S رو با 5800 مقایسه کردم
تو قسمت دیتا و اینترنت
EDGE برا Galaxy S کلاس 12 و برای 5800 کلاس 32 هستش .
یعنی تو این گزینه Galaxy S از 5800 ضعیفتره ؟
سپاسگذارم.

bounce44
20-03-2011, 17:12
سلام به همگی من امروز صبح I9000 خریدم
16گیگ
قیمت 690 تومان (بدون گارانتی)
سه دکمه هم تست کردم مشکلی نداشت
پشتشم زده بود made by samsung عیبی نداره؟
آندروید 2.2 هم روش نصب بود از اول!!!
اما هر کاری کردم نتونستم از اان حالتی که دستمون رو کیورد مجازی گوشی میکشیم و یه کلمه از توش در میاره :31:استفاده کنم!!! از جایی باید فعالش کرد؟گوشی رو که ننداختن بمون ؟:31:
ضمنا حروف کلمات فارسی رو جدا جدا نمایش میده!مشکل از کجاست؟
بعدم اینکه هر کاری کردم نفهمیدم از کجا باید فهمید اس ام اس delivered شده یا نه؟
delivery این گوشی کجاست؟
ممنون میشم راهنماییم کنین!
داخل جعبش هم headset نبود:19:
موقع تایپ کردن هم یکم کند عمل میکنه!

aRThaS_08
20-03-2011, 19:11

رامهای همه این گوشیهای شبیه هم فرق داره!

ویبرانت و i9000 و i9003 و galaxy s 4g و galaxy s ga و ... !

همشون رامهای مخصوص به خود رو دارن!

برای i9000 بهترین رام رسمی فارسی I9000JPJPG هست و رام کاستوم هم Darky's Extreme Edition v9.2

با سلام
یه سوال دارم
تو جی اس ام من Galaxy S رو با 5800 مقایسه کردم
تو قسمت دیتا و اینترنت
EDGE برا Galaxy S کلاس 12 و برای 5800 کلاس 32 هستش .
یعنی تو این گزینه Galaxy S از 5800 ضعیفتره ؟
سپاسگذارم.
بله ضعیفتره.

نوکیا روی گوشیهای خیلی پایینش از لحاظ کلاس قیمت هم edge 32 استفاده میکنه، که خیلی خوبه : دی

سلام به همگی من امروز صبح I9000 خریدم
16گیگ
قیمت 690 تومان (بدون گارانتی)
سه دکمه هم تست کردم مشکلی نداشت
پشتشم زده بود made by samsung عیبی نداره؟
آندروید 2.2 هم روش نصب بود از اول!!!
اما هر کاری کردم نتونستم از اان حالتی که دستمون رو کیورد مجازی گوشی میکشیم و یه کلمه از توش در میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]استفاده کنم!!! از جایی باید فعالش کرد؟گوشی رو که ننداختن بمون ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا حروف کلمات فارسی رو جدا جدا نمایش میده!مشکل از کجاست؟
بعدم اینکه هر کاری کردم نفهمیدم از کجا باید فهمید اس ام اس delivered شده یا نه؟
delivery این گوشی کجاست؟
ممنون میشم راهنماییم کنین!
داخل جعبش هم headset نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موقع تایپ کردن هم یکم کند عمل میکنه!
مبارک باشه !

شما روی تکست باکس انگشتتون رو نگه دارید بعد گزینه input method رو بزنید و بعد هم Swype رو انتخاب کنید.
رام گوشی از فارسی پشتیبانی نمیکنه.
توی قسمت مسیجینگ کلید منو رو بزنید و بعد settings رو انتخاب کنید بعد delivery report رو تیک بزنید.
باید یه هندزفری بسیار معمولی توی جعبه باشه!
بخاطر اینه که میخواد کلمات رو از توی دیکشنری پیدا کنه! باید suggestion رو از توی settings > locale and text و توی تنظیمات کیبوردتون آنمارک کنید!

PersiAndroid
21-03-2011, 03:19
يه سوال تخصصي گالكسي اس رو ميشه جزء هفت سين گذاشت؟ اگه اولش س نداره آخرش اس داره :31:
عيد برو بچه هاي GSـي مبارك

M A M M U T
21-03-2011, 12:00
دوستان با سلام...
شاید سوالام تکراری باشه اما به بزرگی خودتون ببخشید....
1-باتریش چطوریه؟حدودا چند روز دوام میاره؟
2-من هیچ چیز از آندروئید و نحوه ی crack کردن و ایناش بلد نیستم تاپیکی در این موضوع تو انجمن نداریم؟

PersiAndroid
21-03-2011, 13:07
تو آندروييد بايد بلد باشين كه چطور باتري دستگاهتون رو مديريت كنين
مثلا من وقتي اوائل گالكسي گرفته بودم شب كه گوشيو ميذاشتم كنار صبح بلن مي شدم تا گوشي از 100 درصد شارژ خالي شدو خاموشه!!!!
بعد كه تونستم تنظيمات اضافي رو درست كنم و به كمك task manager ها برنامه هاي اضافي رو بستم تا 3 روز هم شارژ نگه ميداره
به نظر من گالكسي بهترين باطري رو داره

deltach
21-03-2011, 13:24
مثلا من وقتي اوائل گالكسي گرفته بودم شب كه گوشيو ميذاشتم كنار صبح بلن مي شدم تا گوشي از 100 درصد شارژ خالي شدو خاموشه!!!!
بعد كه تونستم تنظيمات اضافي رو درست كنم و به كمك task manager ها برنامه هاي اضافي رو بستم تا 3 روز هم شارژ نگه ميداره

سلام
خب داداش به ما هم یاد بده برا من با اینکاره که فرمودید یه روز میکشه :11:

M A M M U T
21-03-2011, 17:01
منظورش قدرت باتریش در مقابل سایر آندروئید ها مثل defy چطوره؟

Armin 7
21-03-2011, 19:45
با سلام
محتویات داخل جعبه اش چیاست ؟
سپاسگذارم.

PersiAndroid
21-03-2011, 20:03
گالكسي اس + شارژر+هندزفري+كابلUSB

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

منظورش قدرت باتریش در مقابل سایر آندروئید ها مثل defy چطوره؟

من تجربه كار با دوتاش رو همزمان داشتم و همينطور 720 و مايلستون كه به نظرم موتورلا خيلي خوبه اما در هر حال گالكسي باتري بهتري داره

sltavakoli
22-03-2011, 00:39
دوستان میشه قیمت این گوشی رو بدید؟

Armin 7
22-03-2011, 01:57
دوستان میشه قیمت این گوشی رو بدید؟

با سلام
تهران پاساژ علاالدین

8 گیگ : 570

16 گیگ : 670

سپاسگذارم.

گرافيكار
22-03-2011, 14:05
نسخه ي چند گيگابايتيه؟
سال نوي همه دوستان مبارك:11:
ببخشيد دير جواب ميدم
همه چيزش تكميله و نسخه 8گيگ

PersiAndroid
22-03-2011, 15:05
به نظرم 500 بهترين قيمتي هست كه الان ميتوني بفروشي (البته به يه شخص) ممكنه مغازه دار ها تا 480 بخرن
واسه فروشش عجله نكن و بذار بعد عيد چون اون موقع توبازار كم پيدا ميشه و شايد با قيمتي كه i9003 داره و اينكه SC LCD هست پول بيشتري واسه يه گالكسي اس تميز بدن هم مشخصات بهتري داره و هم صفحه ي SAMOLED

kamy_R
22-03-2011, 15:34
گلکسی 2 هنوز نیومده؟

گرافيكار
22-03-2011, 16:53
به نظرم 500 بهترين قيمتي هست كه الان ميتوني بفروشي (البته به يه شخص) ممكنه مغازه دار ها تا 480 بخرن
واسه فروشش عجله نكن و بذار بعد عيد چون اون موقع توبازار كم پيدا ميشه و شايد با قيمتي كه i9003 داره و اينكه SC LCD هست پول بيشتري واسه يه گالكسي اس تميز بدن هم مشخصات بهتري داره و هم صفحه ي SAMOLED

مرسي دوست من
سعي ميكنم تا يك ماه ديگه صبر كنم
فكر ميكنيد تا اون موقع گالكسي2 مياد؟

M A M M U T
22-03-2011, 18:59
دوستان با توجه به این که i9003 به زودی میاد و کم کم i9000 از بازار برداشته میشه به نظرتون اگه الآن i9000 بخرم تا کی ازش پشتیبانی میشه و براش آپدیت میاد؟

Spak
22-03-2011, 21:00
دوستان با توجه به این که i9003 به زودی میاد و کم کم i9000 از بازار برداشته میشه به نظرتون اگه الآن i9000 بخرم تا کی ازش پشتیبانی میشه و براش آپدیت میاد؟

شما چرا داری این 9003 رو برتر از 9000 میدونی ؟! آپدیت هم به نظرمن چون گالکسی اس گوشی موفقی بوده (مثل نکسوس 1 ) وکوکرهایی نظزیر دارکی دارن براش رام کوک میکنن ، آپدیت هاش گرچه دیر ولی میاد .. به قول معروف دیر و زود داره اما ...

kamy_R
22-03-2011, 23:00
این گلکسی 2 کشت ما را
کی میاد؟
فکر میکنید با چه قیمتی بیاد؟
چقد طول میکشه بیاد پایین؟

PersiAndroid
22-03-2011, 23:05
مرسي دوست من
سعي ميكنم تا يك ماه ديگه صبر كنم
فكر ميكنيد تا اون موقع گالكسي2 مياد؟

آره تقریبا از اردیبهشت عرضه میشه بازار:5:

Armin 7
22-03-2011, 23:08
این گلکسی 2 کشت ما را
کی میاد؟
فکر میکنید با چه قیمتی بیاد؟
چقد طول میکشه بیاد پایین؟

اونجوری که من شنیدم دوروبر اردیبهشت وارد ایران میشه
قیمتش از بدو ورود حداقل 1 میلیون
اونش دیگه با خداست که چه قدر طول میکشه تا بیاد پایین.
سپاسگذارم.

BIKHIAL_ALL_75
23-03-2011, 19:59
دوستان شما تو وارد کردن شارژ همراه اول مشکل ندارید؟؟
واسه من نمیشه شارژ کرد/خطا میده/

Armin 7
23-03-2011, 23:46
با سلام
آخرین فریموری که فارسی رو ساپورت کنه چیه ؟
سپاسگذارم.

PersiAndroid
24-03-2011, 00:44
دوستان شما تو وارد کردن شارژ همراه اول مشکل ندارید؟؟
واسه من نمیشه شارژ کرد/خطا میده/

من تاحالا همراه اول رو امتحان نكردم اما خب ميتوني با 4441 شارژ كني اگه با كد دادن مشكل داري

با سلام
سپاسگذارم.

نقل قول از aRThas_08:

برای i9000 بهترین رام رسمی فارسی I9000JPJPG هست و رام کاستوم هم Darky's Extreme Edition v9.2.

milad_takjoo
24-03-2011, 11:22
با سلام
سپاسگذارم.

یه رام هست بر پایه 2.2.1 که فارسی هم ساپورت میکنه...
Full Arabic/ME Foyo 2.2.1 I9000XWJS8 based

Armin 7
24-03-2011, 11:25
نقل قول از aRThas_08:

برای i9000 بهترین رام رسمی فارسی I9000JPJPG هست و رام کاستوم هم Darky's Extreme Edition v9.2.

ممنون از شما

شما کدوم یکی از این رام ها (فریمور ها) رو توصیه میکنین ؟

ایا I9000 تو بازار به جز ساخت کره , مدلی دیگه ای برای مثال چینی وجود داره ؟

اگه وجود داره چطوری باید کره رو از چینی تشخیص داد ؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین (خیلی حیاتیه)

سپاسگذارم.

aRThaS_08
24-03-2011, 19:09
با سلام
محتویات داخل جعبه اش چیاست ؟
سپاسگذارم.
3نوع جعبه داره گلکسی اس!

جعبه آبی که بزرگ هست و توی هند بسته بندی شده که کامل ترین بسته هست: کیف + هندزفری + باتری + گوشی + دفترچه + درایور + کابل + شارژر

جعبه مشکی کوچیک که توی نیجریه بسته بندی شده: هندزفری + باتری + گوشی + دفترچه + درایور + کابل + شارژر

جعبه مشکی کوچیک که توی چین بسته بندی شده: هندزفری + باتری + گوشی + دفترچه + کابل + شارژر

جعبه ی هندی روی در باتری نوشته with Google
جعبه ی نیجریه و چین روی در باتری عکس آدمک آندروید هست!

درضمن! گلکسی اس چینی نداره و حتی جعبه ای که در چین بسته بندی شده هم ساخت کره هست!

جعبه های نیجریه و چین که بیشتر توی بازار هست روشون آندروید2.2 نصبه ام جعبه هندی آندروید2.1

همین دیگه : دی

R@R#M@N
25-03-2011, 00:11
سلام دوستان
یکی از دوستای من (اینترنتی :دی) گلکسی اس خریده و میگه گوشیش مشکل دریافت بلوتوث داره !
میگه وقتی گوشی طرف رو پیر میکنه و بعدش اوکی که میکنه این اررور رو میده :
remote davice request to send file confirm to recive file.
ورژن آندوئش هم 2.2.1 هست
مشکل از کجاست ؟

solo8
25-03-2011, 00:30
سلام دوستان
یکی از دوستای من (اینترنتی :دی) گلکسی اس خریده و میگه گوشیش مشکل دریافت بلوتوث داره !
میگه وقتی گوشی طرف رو پیر میکنه و بعدش اوکی که میکنه این اررور رو میده :
remote davice request to send file confirm to recive file.
ورژن آندوئش هم 2.2.1 هست
مشکل از کجاست ؟

یه ریست فکتوری کن.حل میشه.نشد نهایتش یه بار رامتو (رامشو) عوض کن...

R@R#M@N
25-03-2011, 00:44
من خودم ایکس10 دارم ریست رو از تو setting>privacy میکنم !
GS هم همینطوری یا دستور خاصی داره ؟

R@R#M@N
25-03-2011, 00:54
اینم اضافه کنم که GS I9003 هست :دی
سوال دیگه اینکه I9000 بهتره یا 9003 ؟؟؟
بغیر از SLCD فک کنم چیپ گرافیکی و سی پی یوش فرق میکنه !
کدوم بهتره ؟؟

solo8
25-03-2011, 10:19
اینم اضافه کنم که GS I9003 هست :دی
سوال دیگه اینکه I9000 بهتره یا 9003 ؟؟؟
بغیر از SLCD فک کنم چیپ گرافیکی و سی پی یوش فرق میکنه !
کدوم بهتره ؟؟

100% I9000 خیلی بهتره.ولی دیگه پیدا نمیشه!یعنی کمه...

چیپ گرافیکی I9000 بهتره...

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

من خودم ایکس10 دارم ریست رو از تو setting>privacy میکنم !
GS هم همینطوری یا دستور خاصی داره ؟

گلکسی هم مثه اون تو Settings أاره.ولی بهتره از تو ریکاوری اینکار انجام بشه.(Wipe Data)

aRThaS_08
25-03-2011, 11:32
پست قبلی که راجع به جعبه ها توضیح دادم مربوط به I9000 Galaxy S هست ولی با این وجود احتمالن I9003 Galaxy SL هم به همین صورت خواهد بود!

kamy_R
25-03-2011, 13:44
i9000 پیدا نمیشه؟
شوخی میکنید؟
پاساژ ایرانیان پره
دیروز اونجا بودم

solo8
25-03-2011, 17:31
i9000 پیدا نمیشه؟
شوخی میکنید؟
پاساژ ایرانیان پره
دیروز اونجا بودم

دوست عزیز مگه شما از ررو قیافه فرق I9000 , I9003 رو متوجه میشی؟ اونایی که شما دیدی I9003 بوده همه!

البتهI9000 هم هست.اما اونا از قدیم مونده!:13:

kebrity
25-03-2011, 17:47
قسمت 9003 بدون گارانتی یا توی جنوب چنده؟قیمتش اگر واقعی بشه چند میشه؟

MOHAMMAD2010
25-03-2011, 18:03
دوست عزیز مگه شما از ررو قیافه فرق I9000 , I9003 رو متوجه میشی؟ اونایی که شما دیدی I9003 بوده همه!

نه دوست عزیز هنوز i9000 تو بازار زیاده ( همونایی که از قبل بوده )
از روی برچسب روی lcd هم میشه راحت تشخیصشون داد !

kamy_R
26-03-2011, 21:01

عزیزم خیلی بزرگ و واضح نوشته super amoled رو lcd
انقد با اطمینان حرف درست رو رد نکنید

PersiAndroid
26-03-2011, 22:10
قيمت 9003 امروز شيراز 505
9000 هم 8gbـي 520
16gbـــي 590

MOHAMMAD2010
26-03-2011, 22:17
قيمت 9003 امروز شيراز 505
9000 هم 8gbـي 520
16gbـــي 590

مطمئنی این قیمتا درسته چون شنیده بودم شیراز i9000 حدود 560 هست و i9003 حدود 520 !

aRThaS_08
27-03-2011, 00:44
تهران 16گیگ 9000 حدود 670
8گیگ 9000 حدود 600

Atropates
27-03-2011, 05:13
با این وضع اگه GS رو 500 هم بتونیم بفروشیم باز یه 400 تومن می خواد بزاریم روش تا GS II بخریم , اگه هم صبر کنیم تا 700 قیمت اون بیاد پایین , دست دو اینو بیشتر از 350 ازمون برنمیدارن ! خلاصه خیلی زود شروع شده افت قیمتش ! این به ضرر کسایی ه که می خواستن GS اشون رو بفروشن و GS II بخرن

aRThaS_08
27-03-2011, 08:38
نه. سامسونگ توی ایران نشون داده که قیمتش کاذب نخواهد بود!

من فقط یخورده نگران نکسس اس هستم که چرا نمیاد پایین!

mahroo_z1
27-03-2011, 11:23

دیشب رام جدید Gingerbread I9000XXJVK 2.3.3 بر روی سرور Samfirmwares قرار داده شد:

Installation:

Download the Rom Android Forum
Put the download in Galaxy Mode S (volume down + home + power)
Open Odin
Select Re-party
Use the wire pit.512
Place the 3 files PDA, Modem and CSC in the boxes
Press start

]

What's new (compared to beta 1 Android 2.3.2):

New Widget (see picture)
Browser greatly improved
Multitouch Web much more fluid
Coming soon ....

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

offlineinternet
27-03-2011, 17:33
به نقل از ممد رضا گل

بله رام 2.3.3 امد !

نحوه نصب از طریق odin !

pda در pda

modem در phone

csc هم در csc

تیک ریپارتیشن رو فعال کنید ( چون به زبان ایتالیایی هست من والا خوب نفهمیدم وای اصولا رام های 3 تایی مثل این رام تیک ریپارتشن رو باید بزنید )

این هم نوشته سایت مربوطه

Selezionare Re-Partitio

و pit 512 ... در قسمت pit

اینم لینک

و

هنوز بنچمارکی از این رام ندیدم فقط گفته شده که از رام 2.3.2 ازمایشی قبلی به وضوح سرعت بیشتری داره !

aRThaS_08
27-03-2011, 17:42
من رام جینجربرد دارکی رو نصب کردم!

خوبه اما با وایرلسم مشکل دارم!

صبر میکنم تا اینم کاستوم بدن بعد نصب کنم.

milad_takjoo
27-03-2011, 20:11
بابا اینا چرا اینقد بتا میدن بیرون.....اصلیش رو بدین دیگه....هنوز اصلی 2.3.2 رو ندادن بتای 2.3.3 رو دادن...:41:

shahin_100
28-03-2011, 13:18
سلام . من می خواهم گوشی I9000 Galaxy S رو بگیرم . الان بگیرم یا چند ماه دیگه صبر بدم تا سری جدید گوشی ها وارد بشه ؟ وقتی سری جدید گوشی ها وارد بشه چقدر افت قیمت پیدا می کنه ؟

aRThaS_08
28-03-2011, 13:20
تا یک ماه دیگه I9000 دیگه کلن نیست توی بازار.

اگر میخواید بخرید همین الان اقدام کنید!

shahin_100
28-03-2011, 13:40
تا یک ماه دیگه I9000 دیگه کلن نیست توی بازار.

اگر میخواید بخرید همین الان اقدام کنید!

چرا ؟! شرکت سامسونگ دیگه تولید نمی کنه ؟ یا دیگه قدیمی میشه ؟؟

aRThaS_08
28-03-2011, 14:15
سامسونگ الان حدود 1ماه هست که دیگه تولید نمیکنه و بجای اون I9003 با مشخصات پایین تر رو تولید میکنه.

هرچی I9000 توی بزار هست مربوط به قبله.

I9003 بزرگتره. چیپست گرافیکیش و cpuش ضعیفتره.

پشتیبانیش توسط دولوپر ها کمتره

صفحش Super AMOLED نیست و ...

اگر I9000 میخواید بدویید تا تموم نشده!

MOHAMMAD2010
28-03-2011, 17:51
I9003 بزرگتره. چیپست گرافیکیش و cpuش ضعیفتره.
البته بزرگ بودنش اونقدرا نیست فقط حدود چند دهم میلیمتر عرضش بیشتره !
چیپست گرافیکش ضعیف تره ولی cpu هیچ فرقی با i9000 نداره
در ضمن رمش هم از i9000 بیشتره

mc_pooria
28-03-2011, 19:01
فقط امیدوارم اینجوری نشه که دیگه برای i9000 رام کوک نشه... و در واقع بشه منسوخ!!!
نه به اون که میخواستن با iphone4 تو فروش رقابت کنند نه به اینکه دیگه تولید نمیشه.....:41:

aRThaS_08
28-03-2011, 19:20
و یه مزیت دیگه 9000 به 9003 کوکرهای حرفه ای و خفنی هستن که حالاحالاها این گوشی رو ترک نمیکنن!

همچنین چیپست همینگبرد نیستش 9003 !

tanatos
28-03-2011, 19:25
خوب اگه ساستگذاریهای ما حرفه ای تر از اونها بود که ما الان به جای اونها بودیم و اونها داشتند تو تاپیک پست میدادند! :31:

total_overdose
28-03-2011, 19:25
البته بزرگ بودنش اونقدرا نیست فقط حدود چند دهم میلیمتر عرضش بیشتره !
چیپست گرافیکش ضعیف تره ولی cpu هیچ فرقی با i9000 نداره
در ضمن رمش هم از i9000 بیشتره
سلام
دوست عزیز به غیر از چیپست گرافیکی تویه سی پی یو هم متفاوته از گالاکسی 9000
چیپست هر دوتاش بر پایه معماری cortex a8 هستن اما یکی 3630 و یکی هامینگبرد!

mahroo_z1
28-03-2011, 20:39

SamFirmware ساعاتی پیش خبر زیر رو توییت کرده:

PersiAndroid
28-03-2011, 22:17
خب چرا جينجربرد با ساپورت فارسي نميدن!!!؟

aRThaS_08
29-03-2011, 06:59
هنوز یه جینجربرد استیبل نددن بیرون برای اروپا بعد بیان فارسی بدن =))

امروز یا طی 2روز آینده به گفته ی samfirmware یه رام استیبل و پایدار خواهیم داشت.

aRThaS_08
29-03-2011, 09:30
جریان این رام I9000JPJPM از این قراره که یه عرب برده پیش سامسونگ گوشیشو و سامسونگ هم این رامو براش ریخته.

بعد ایشون اومده رام رو آپلود کرده و galaxyer هم ترررر زده توی رام و samfirmware اومده پیشدستی کنه رام رو بزاره گند زده : دی

اینجا رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرکل میشه گفت این یه رام رسمیه که galaxyer گندزده بهش!

اینم نقل قول ramad از xda که توی این زمینه ها خیلی بارشه

Yep, I have downloaded the samfirmware version of this firmware, it's the same, Kernel bigger than 7MB, deodexed firmware, superuser installed in /system/app, busybox at /system/xbin with all it's symlinks. Cache.rfs is empty, this is a data dump for sure. This could be a fake.رام رو که دنلود میکنید تک فایله هست و حتی نیازی به فایل pit هم نداره! درست برعکس رامهای رسمی!
کرنلش بیش از 7مگابایته و گوشی از قبل روت شده و superuser داره!

اما 2.2.1 هست چون بدون یک رام 3فایله نمیتونید دانگریدش کنید به 2.1 یا 2.2

درکل نصب کنید مشکلی نداره : دی

دانلود رام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود odin:

طریقه نصب هم اینه که odin رو باز کنید و فایل رام رو توی PDA وارد کنید بعد start رو بزنید و صبر کنید رام نصب شه و پیغام سبزرنگ PASS بیاد.

تیک re-partition رو به هیچ وجه نزنید!

ترجیح بر اینه که قبلش یه رام 2.2.1 رسمی اروپایی نصب کنید! اما اگه نکردید هم نکردید! فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد.

amirgalaxy
29-03-2011, 14:14
سلام
ميشه يه برنامه معرفي كنيد كه باهاش بتونم برنامه هاي جاوا رو گالاكسي اجرا كنم ؟
ممنون ميشم

solo8
29-03-2011, 18:19
سلام
ميشه يه برنامه معرفي كنيد كه باهاش بتونم برنامه هاي جاوا رو گالاكسي اجرا كنم ؟
ممنون ميشم

از برنامه ی Java Runner استفاده کن.البته باید اول فایل های با فرمت jar و... رو به فایل هایی به فرمت apk تبدیل کنی.از سایت زیر برای اینکار استفاده کن....

لینک دانلود java runner(اول باید عضو شی):

tanatos
30-03-2011, 18:31

سامسونگ مدت هاست در کنار بقیه محصولات اش، به تولید دستگاه های پخش موسیقی قابل حمل می پردازد و محصولات جالب توجهی را نیز ارائه کرده است. اما به نظر می رسد بعد از عرض اندام در بازار تلفن های هوشمند با محصولاتی مانند Galaxy S، تصمیم دارد بخت خود را در بازار ابزارهای پخش موسیقی پرتابل یا PMP ها هم بیازماید.

از همین رو این شرکت از روز گذشته عرضه دستگاه پخش مولتی مدیای قابل حمل Galaxy Player خود را در کره آغاز کرده است. این پخش کننده که با نام YP‪-‬GB70 در لیست محصولات سامسونگ ثبت شده است، دارای صفحه نمایش ۵ اینچی تاچ بوده و از سیستم عامل آندروید ۲.۲ (فوریو) بهره می برد. از امکانات آن می توان به قابلیت دسترسی به اندروید مارکت، وای فای و پخش ویدیوهای فول اچ دی 1080p اشاره کرد.

این گجت که آن را اسمارت پلیر هم می نامند تنها ۱۱.۹ میلیمتر ضخامت و ۱۸۶ گرم وزن دارد. صفحه نمایش آن از نوع TFT LCD با رزولوشن ۴۸۰x۸۰۰ پیکسل است. یک دوربین ۵ مگاپیکسل با فوکوس خودکار و فلش ال ای دی هم بر روی آن تعبیه شده. البته از دوربین جلو برای ویدیو چت هم غفلت نشده است. باتری آن می تواند تا ۶۰ ساعت موسیقی و یا ۸ ساعت ویدیو برای تان پخش کند. و نکته آخر اینکه با دو ظرفیت ۱۶ و ۳۲ گیگابایت هم قابل ابتیاع است.

milad_takjoo
30-03-2011, 20:50
بچه ها رام jpjpm 2.2.1 جدید رو نصب نکنین...میگن موقع مکالمه force close میده.....

yoosef_st
30-03-2011, 21:17

سامسونگ مدت هاست در کنار بقیه محصولات اش، به تولید دستگاه های پخش موسیقی قابل حمل می پردازد و محصولات جالب توجهی را نیز ارائه کرده است. اما به نظر می رسد بعد از عرض اندام در بازار تلفن های هوشمند با محصولاتی مانند Galaxy S، تصمیم دارد بخت خود را در بازار ابزارهای پخش موسیقی پرتابل یا PMP ها هم بیازماید.

از همین رو این شرکت از روز گذشته عرضه دستگاه پخش مولتی مدیای قابل حمل Galaxy Player خود را در کره آغاز کرده است. این پخش کننده که با نام YP‪-‬GB70 در لیست محصولات سامسونگ ثبت شده است، دارای صفحه نمایش ۵ اینچی تاچ بوده و از سیستم عامل آندروید ۲.۲ (فوریو) بهره می برد. از امکانات آن می توان به قابلیت دسترسی به اندروید مارکت، وای فای و پخش ویدیوهای فول اچ دی 1080p اشاره کرد.

این گجت که آن را اسمارت پلیر هم می نامند تنها ۱۱.۹ میلیمتر ضخامت و ۱۸۶ گرم وزن دارد. صفحه نمایش آن از نوع TFT LCD با رزولوشن ۴۸۰x۸۰۰ پیکسل است. یک دوربین ۵ مگاپیکسل با فوکوس خودکار و فلش ال ای دی هم بر روی آن تعبیه شده. البته از دوربین جلو برای ویدیو چت هم غفلت نشده است. باتری آن می تواند تا ۶۰ ساعت موسیقی و یا ۸ ساعت ویدیو برای تان پخش کند. و نکته آخر اینکه با دو ظرفیت ۱۶ و ۳۲ گیگابایت هم قابل ابتیاع است.

از کجا اطلاعات در مورد این بدست بیاریم؟
یعنی یه چیزیه تو مایه های iPod Touch 4 اما آندرویید؟

solo8
31-03-2011, 00:05

منبع رو هم بذارید لطفا.

منبع : نارنجی

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

از کجا اطلاعات در مورد این بدست بیاریم؟
یعنی یه چیزیه تو مایه های iPod Touch 4 اما آندرویید؟

اره عین ایپاد ولی با امکانات خیلی بیشتر و سیستم عامل اندروئید....

yoosef_st
31-03-2011, 10:10
منبع رو هم بذارید لطفا.

منبع : نارنجی

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

اره عین ایپاد ولی با امکانات خیلی بیشتر و سیستم عامل اندروئید....
خب کو؟ قیمت؟ مشخصات؟ هیچی هیچ جا ازش نیست؟

tanatos
31-03-2011, 10:20
اوه چه خبره داداش؟
هنوز که به ما نرسیده اینقدر عجله داری!
هنوز تازه رسیده دست کره ایها!

offlineinternet
31-03-2011, 14:18
علاوه بر i9003 سامسونگ قصد داره یک گوشی دیگه با نام i9001 که شبیه i9000 با مشخصات متفاوت عرضه کنه

که مشخصات درج کرده به این شرح است ...

صفحه نمایش 4 اینچی سوپر امولدی پلاس

اندروید 2.3

پردازنده 1.4 گیگاهرتزی ! (دیگه مثل اینکه وجود این پردازنده قطعی شده)

فیلمبرداری HD

8gb مموری داخلی

باتری 1650 میلی امپری

قیمت هم برای شروع 842 دلار

منبع

اینم توییت الدر درمورد این گوشی:

Majid-6120
31-03-2011, 17:00
سلام

الان ارزون ترین گالکسی اسی که میشه خرید چه قد واسمون آب میخوره ؟ بدون گارانتی و این حرفا : دی

تنکس : x

MOHAMMAD2010
31-03-2011, 18:12
صفحه نمایش 4 اینچی سوپر امولدی پلاس
البته صفحش همون سوپر امولدی معمولی هست و اسمش گلکسی اس پلاس هست !

aRThaS_08
31-03-2011, 21:11
خب این اورکلاک به 1.4 رو که خودمونم میتونیم انجام بدیم با کرنل k12q !

انقد پول اضافه لازمه بدیم حتمن ؟ : دی

mc_pooria
31-03-2011, 21:26
چجوری میشه کرنل رو عوض کرد...؟ نمی خوام رامم عوض شه... فقط میخوام کرنلم عوض شه و بقیه چیزها مثل sms و save بازیهام بمونه...
من الان رامم spike 7 هستش کرنلمم: k12p-500hz#26
از اولش برنامه set cpu رو نداشت... ولی خودمم که نصبش کردم cpu رو نمیشد به بیش از 1 گیگ اورکلاک کرد! الان من برای اورکلاک cpu باید چیکار کنم؟

Armin 7
01-04-2011, 14:19
با سلام
من تازه این گوشی (گالکسی اس I9000) رو گرفتم.
منتها کامپیوتر گوشی رو نمیشناسه . . . ! (هیچ درایوری هم ندارم)
اگه ممکنه من رو با ساده ترین راه راهنمایی کنین.
سپاسگذارم.

PersiAndroid
01-04-2011, 16:29
با سلام
من تازه این گوشی (گالکسی اس I9000) رو گرفتم.
منتها کامپیوتر گوشی رو نمیشناسه . . . ! (هیچ درایوری هم ندارم)
اگه ممکنه من رو با ساده ترین راه راهنمایی کنین.
سپاسگذارم.

بايد samsung kies رو از سايت سامسونگ دانلود و نصب بكني

من وقتي تو موزيك پلير گالكسي آهنگ پخش مي كنم بعضي وقتا يه صداي زن مياد كه اسم آهنگ و آلبوم و .... رو ميگه
خيلي هم حالگيريه تا وسطاي آهنگ حرف ميزنه ميره رو اعصابم
كجا بايد اينو غير فعال كنم؟

yoosef_st
01-04-2011, 18:07
سلام.
آقا من قصد دارم این مدل از این گوشی رو بخرم:
Samsung I9010 Galaxy S Giorgio Armani
اینم صفحش تو GSMArena

میخواستم بدونم چه فرقهایی توی رام و فارسی ساز و این قصه ها دارن؟
اینو بگیرم مشکل رام و برنامه و هـک و این چیزا نداره؟

PersiAndroid
01-04-2011, 20:21
I9010 تاپيك جدا داره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي به نظر من نگير قيمتش خيلي بالاست 840 باشه فكر كنم كه به نظرم گالكسي 8 گيگ رو با قيمت 550 بگيري خيلي بهتره
چون به جز طراحي خاصي چيزي اضافه تر نداره. اين پول رو بذار باهاش گالكسي اس 2 بخر

از مزایای این گوشي در مقایسه با گالکسی اس میشه به کیفیت ساخت عالیش و باتری 1650 میلی آمپریش و فوكوس در هنگام ضبط فيلم اشاره کرد. اما این گوشی هم مثل گالکسی اس (آی 9000) فلش نداره و کلید شاتر هم برای دوربین نداره. ساپورت کامل از فایل های مولتی مدیا انجام میده اما قیمتش هم خیلی بالاست. حتی از نکسوس اس هم گرونتره. از دیگر ضعفهاش میشه به نداشتن رادیو اشاره کرد و کیفیت متوسط صداش. کیفیت صفحه نمایشش رو ميگن بعد از گالكسي اس قرار ميگيره (بنابر مقايسه جي اس ام آرنا). از نکات قابل توجه در این گوشی استفاده از فونت آرمانی در فونتهای گوشی هست. همانند گالکسی اس با هدفون صدایی فوق العاده به شما میده. در سایر موارد همانند آی 9000 تقریبا. ضمنا روی این گوشی نرم افزار محبوب layer reality browser از قبل نصب شده.

aRThaS_08
01-04-2011, 21:01
میخواستم بدونم چه فرقهایی توی رام و فارسی ساز و این قصه ها دارن؟
زیاد پشتیبانی خوبی در رام و اینا نداره!

دولوپر ها علاقه ای به این گوشی ندارن.

پشتیبانیش در مقابل GT-I9000 صفره!

ezio7
02-04-2011, 18:38
برای وجود لیگ برتر ایران در بازی FIFA12 در نظر سنجی سایت fifplay.com شرکت کنید.

tanatos
03-04-2011, 15:45
برای وجود لیگ برتر ایران در بازی FIFA12 در نظر سنجی سایت fifplay.com شرکت کنید.

و ربطش به گالکسی اس؟

Arashdn
04-04-2011, 14:03
سلام
تا فردا یه گالاکسی اس دستم میرسه
میخوام بدونم این گوشی چه کار هایی لازم داره تا بشه یه گوشی ایده آل؟
مثلا زیاد چشمم به لگ فیکس خورده ، لگ فیکس چیه؟
بهترین رام براش چیه؟
روت کردن چیه ؟ معادل جیلبریک در آیفون هست؟ چطوری باید روت کرد؟ روت کردن واسه گوشی لازمه؟
و خلاصه به طور مختصر اگه یه گالاکسی دستتون بیاد اولین بار باهاش چیکارا میکنید؟؟؟
ممنون

absorb3000
04-04-2011, 15:06
تو سری آخر گلکسی که الان تو بازاره (سوپر امولیدی) مشکل 3 دکمه حل شده یا همچنان .... ؟؟؟

pedramb66
04-04-2011, 15:40
سلام
تا فردا یه گالاکسی اس دستم میرسه
میخوام بدونم این گوشی چه کار هایی لازم داره تا بشه یه گوشی ایده آل؟
مثلا زیاد چشمم به لگ فیکس خورده ، لگ فیکس چیه؟
بهترین رام براش چیه؟
روت کردن چیه ؟ معادل جیلبریک در آیفون هست؟ چطوری باید روت کرد؟ روت کردن واسه گوشی لازمه؟
و خلاصه به طور مختصر اگه یه گالاکسی دستتون بیاد اولین بار باهاش چیکارا میکنید؟؟؟
ممنون

مبارکه:8:
به نظر من برای هر شخص گوشی ایده آل با شخص دیگه فرق می کنه.شما وقتی گوشی رو گرفنی چند روز با هاش کار کن تا ببینی به چی نیاز داره.
در بعضی از رامها یک مقداری لگ یا تاخیر مواجه می شید که برای رفع این مشکل لگ فیکس میکنند.
اگه رام اصلی و فارسی می خواید یکی رام 2.2 jpjpg هست و یکی 2.2.1 jpjpm هست و اگر فارسی نیاز ندارید رام 2.3.3 هم خوبه.البته رامهای کاستوم هم هست که من زیاد اطلاعی ازشون ندارم.
روت کردن تقریبا معادل ه ک در سیمبینه.به شما یا بعضی از برنامه ها اختیارات بیشتری میده و به فایهای سیستمی هم دسترسی پیدا می کنید.شما میتونید هم با odin روت کنید هم با تعویض کرنل و از طریق ریکاوری.
موفق باشید.

mojtabadvb
04-04-2011, 22:40
با سلام
من امروز galexy i9000 گرفتم 16 گیگ به قیمت 690 چند تا سوال داشتم
فروشنده گفت 2 مدل داره یکی فارسی 690 و اون یکی انگلیسی 680 بعد گفت خودت نمیتونی فارسی کنی !!!
بعد گفت بلوتوث و اس ام اس فعلا کار نمیکنه باید برنامه رو گوشی نصب کنم بعد یه سری بازی ریخت و نرم افزار گفت نصب اینها 95 میشه گفتش خودت نمیتونی بریزی چون من دانگل دارم(یه فلش صورتی رنگ) و 300 تومن پول این فلش هست که با اون نرم افزار نصب میشه
و بعد برچسب محافظ نصب کرد 15 تومن در کل 800تومن

سوال من اینه که اون حرفاش بابت نرم افزار و بلوتوث و غیره درسته یا نه 100 تومن پول گوشی مونده و کارتن گوشی هم پیش فروشنده هست لطفا راهنماییی کنید ببینم چکار کتم

hajizadeh110
05-04-2011, 00:05
با سلام
فروشنده گفت 2 مدل داره یکی فارسی 690 و اون یکی انگلیسی 680 بعد گفت خودت نمیتونی فارسی کنی !!!
بعد گفت بلوتوث و اس ام اس فعلا کار نمیکنه باید برنامه رو گوشی نصب کنم بعد یه سری بازی ریخت و نرم افزار گفت نصب اینها 95 میشه گفتش خودت نمیتونی بریزی چون من دانگل دارم(یه فلش صورتی رنگ) و 300 تومن پول این فلش هست که با اون نرم افزار نصب میشه

سوال من اینه که اون حرفاش بابت نرم افزار و بلوتوث و غیره درسته یا نه 100 تومن پول گوشی مونده و کارتن گوشی هم پیش فروشنده هست لطفا راهنماییی کنید ببینم چکار کتم

سرت کلاه گذاشته در حد تیم ملی!!!!!!!!
برو بگو من پول ندارم و هیچ برنامه ای نمیخوام
با 6 یا 7 تومن میتونی 3 تا دی وی دی پر از نرم افزار از همین اینترنت مثل سایت ترفندستان بخری و خودت نصب کنی

deltach
05-04-2011, 11:20
با سلام

وقت بخیر

داداش با یه دزد معامله کردی تمام برنامه هایی رو که نیاز داری همین جا و سایتایه همسایه هست حتی اموزش و فلان و رام های جدید که همه رو مجانی وبا راهنمایی کامل میتونی بگیری
موفق باشی

Vah!d
05-04-2011, 12:05
دوستان کیفیت دوربین گلکسی در چه حدی هست ؟ کیفیت عکسش در حد کدوم گوشی 5 مگاپیکسلی هست ؟ کلا فکر کنم عکس گرفتن تو شب با گلکسی رو باید بیخیال شد ، آره؟

amirgalaxy
05-04-2011, 13:11
با سلام

متاسفانه گير بد ادمي افتادي . مگه قبل از خريد مطالب اين تابيك رو نخونده بودي ؟
بدجوري سرت كلاه گذاشته و هم واسه برنامه ها هم اون برچسب 15 تومني . صفحه اين گوشي ضد خشه نبازي به برچسب محافظ نداره
بهترين برنامه ها و بازي ها رو ميتوني به راحتي از اينترنت بگيري و نصب كني , بدون نياز به دانگل

iMosi
05-04-2011, 13:16
خدایا ...........ریشه هر چی کلاه برداره از روی زمین بکن:41:

Spak
05-04-2011, 13:28
this is my Galaxy S

شماها هم یه عکس از home screen گوشیتون بذارید ...:31:

ha789di
05-04-2011, 14:19
میگم به نظرتون گالاکسی اس تا کی واسه فروش هست؟

Arashdn
05-04-2011, 14:24
میگم به نظرتون گالاکسی اس تا کی واسه فروش هست؟
گالاکسی اس زیاد نیست
ولی فک کنم گالاکسی اس ال حالا حالا ها باشه
راستی رام ها و لگ فیکس های گالاکسی اس و اس ال به هم میخورن؟

Immunology
05-04-2011, 14:26
متاسفانه گير بد ادمي افتادي . مگه قبل از خريد مطالب اين تابيك رو نخونده بودي ؟
بدجوري سرت كلاه گذاشته و هم واسه برنامه ها هم اون برچسب 15 تومني . صفحه اين گوشي ضد خشه نبازي به برچسب محافظ نداره
بهترين برنامه ها و بازي ها رو ميتوني به راحتي از اينترنت بگيري و نصب كني , بدون نياز به دانگل

البته صفحش ضد خش نیست.اما خیلی مقاومه.واسه من 2 تا ریز افتاده.
اون چیزایی که اون فروشنده قبلی گفته به کل شر و وره.شما باید قبل خرید یه تحقیق میکردید.نا سلامتی عصر ارتباطاته.

this is my Galaxy S

شماها هم یه عکس از home screen گوشیتون بذارید ...:31:

حاجی از چه لانچری استفاده میکنی؟؟؟؟SPB??

mojtabadvb
05-04-2011, 16:41
با تشکر از جوابتون آره اشتباه کردم قبلش تو اینترنت فقط راجع به خوبیهاش و معایبش تحقیق کرم حالا 100 تومنش مونده امروز صبح بهش زنگ زدم گفتم که اینجوریه گفت من گوشی آکبند میارم که بلوتوث و اس ام اس اون غیر فعاله بعد گفت پشت گوشی نمیشه بیا اینجا ببینم چی شده حالا فردا میخوام برم شما بگید چکار کنم گوشی رو بدم نرم افزاراشو پاک کنه ؟

MOHAMMAD2010
05-04-2011, 16:47
راستی رام ها و لگ فیکس های گالاکسی اس و اس ال به هم میخورن؟

رام ها که مطمئن نمیخوره لگ فیکس رو نمیدونم ولی اینم به احتمال زیاد نمیخوره
------------------------------------------------------------
بچه نظرتون درباره خرید گلکسی s دسته دوم چیه ؟ میشه اعتماد کرد ؟

Arashdn
05-04-2011, 17:09
دوستان گالاکسی دستم رسیده
الان چی رو باید تست کنم ؟ تا شب مهلت دارم اگه موردی داشته باشه پس بدم
این جریان سه دگمه چیه؟؟؟؟
چطور روش رام فارسی بزنم؟؟؟

iMosi
05-04-2011, 17:09
با تشکر از جوابتون آره اشتباه کردم قبلش تو اینترنت فقط راجع به خوبیهاش و معایبش تحقیق کرم حالا 100 تومنش مونده امروز صبح بهش زنگ زدم گفتم که اینجوریه گفت من گوشی آکبند میارم که بلوتوث و اس ام اس اون غیر فعاله بعد گفت پشت گوشی نمیشه بیا اینجا ببینم چی شده حالا فردا میخوام برم شما بگید چکار کنم گوشی رو بدم نرم افزاراشو پاک کنه ؟

برو گوشی رو بکوب تو کله اش...پولتو پس بگیر....:19:

Mig33
05-04-2011, 17:26
عزیز گالکسی اس قیمتش 16 گیگ حدود 590 تومنه 8 گیگش به 530 رسیده ... و پاینترم میاد ...
البته من نمیدونم با گارانتی گرفتی یا بی گارانتی ولی بهرحال به نظر من کاملا سرتون کلاه گذاشتن این آدم ارزش معامله رو نداره برو پسش بده ... و پولتو کامل ازش بگیر حتی شده اگه قبول نکرد جلوش زنگ بزن 110 :31:

Spak
05-04-2011, 18:09
حاجی از چه لانچری استفاده میکنی؟؟؟؟SPB??

ها بــــله ...

Arashdn
05-04-2011, 18:43
کسی نیست به داد ما برسه؟؟؟

moeenn
05-04-2011, 19:04
سلام من samsung kies رو دانلود کردم.ولی موقع نصب میگه باید به اینترنت وصل شی در صورتی من به اینترنت وصل بودم.
به نظر شما مشکل از کجاست؟

pedramb66
05-04-2011, 19:55

مبارکه.
شما اول دمکمه ولوم پایین و هوم را بگیر و گوشی رو روشن کن.اگه به صفحه ای رفت که یک آدمک داره بیل میزنه و زیرش نوشته دانلودینگ مشکل نداره.
برای نصب رام هم بسته به نوع رام طریقه نصب ممکنه فرق کنه که تو تایپیک خود رام توضیح دادند.

Arashdn
05-04-2011, 22:48
سلام
مشكل سه دكمه نداشت
هم رو ريكاوري رفت هم دانلودينگ
فقط يه سوال مهم
اين عاديه كه موقع مكالمه يه صداي جير جير خفيف از گوشي مياد؟

Pami
06-04-2011, 11:24
البته صفحش ضد خش نیست.اما خیلی مقاومه.واسه من 2 تا ریز افتاده.

جنس شیشه این گوشی Gorilla Glass هست و قاعدتا نباید حتی اون دوتا خش کوچیک هم روش بیفته ، عجیبه !

Zalamen
06-04-2011, 14:54
عزیز گالکسی اس قیمتش 16 گیگ حدود 590 تومنه 8 گیگش به 530 رسیده ... و پاینترم میاد ...
البته من نمیدونم با گارانتی گرفتی یا بی گارانتی ولی بهرحال به نظر من کاملا سرتون کلاه گذاشتن این آدم ارزش معامله رو نداره برو پسش بده ... و پولتو کامل ازش بگیر حتی شده اگه قبول نکرد جلوش زنگ بزن 110 :31:

با گارانتی؟

Mig33
06-04-2011, 16:15
بی گارانتی

moeenn
06-04-2011, 16:42
سلام من samsung kies رو دانلود کردم.ولی موقع نصب میگه باید به اینترنت وصل شی در صورتی من به اینترنت وصل بودم.
به نظر شما مشکل از کجاست؟
آقا كسي نيست جواب بده؟

hamed malekpour
06-04-2011, 16:44
I9003به نظرتون قیمتش پایین میاد وآیا ارزش خریدن داره وکدوم ارزش خریدن داره900یا9003کدوم وچرا؟

MOHAMMAD2010
06-04-2011, 16:53
I9003به نظرتون قیمتش پایین میاد وآیا ارزش خریدن داره وکدوم ارزش خریدن داره900یا9003کدوم وچرا؟

احتملا هر دو تا میان پایین
از بین این دو تا هم i9000 بهتره چون هم سخت افزارش قوی تره هو صفحش بهتره .

fitness2008
07-04-2011, 16:04
سلام خدمت دوستان عزیز
من رفتم نمایندگی مایکروتل در پاساژ گلستان تهران
میخواستم I9000 بخرم که گفتن نداریم و دیگه نمیاریمش و به جای اون I9003 هستش و توضیحاتی در مورد صفحه نمایش داد.
یه سوال دارم از دوستان
به نظر شما I9003 ارزش خرید داره و تا چه حدی کارهای I9000 رو انجام میده ؟ منظورم کارایی گرافیکی و سرعت گوشی هست.
نمایندگی گفت که دیگه مایکروتل I9000 نمیاره و با گارانتی ما دیگه تو بازار موجود نیست
در ضمن من فقط سامسونگ رو با گارانتی مایکروتل قبول دارم و بدون گارانتی و با گارانتی های دیگه فرقی درش نمیبینم

ahwaz_k750
07-04-2011, 17:45
سلام خدمت دوستان عزیز
من رفتم نمایندگی مایکروتل در پاساژ گلستان تهران
میخواستم I9000 بخرم که گفتن نداریم و دیگه نمیاریمش و به جای اون I9003 هستش و توضیحاتی در مورد صفحه نمایش داد.
یه سوال دارم از دوستان
به نظر شما I9003 ارزش خرید داره و تا چه حدی کارهای I9000 رو انجام میده ؟ منظورم کارایی گرافیکی و سرعت گوشی هست.
نمایندگی گفت که دیگه مایکروتل I9000 نمیاره و با گارانتی ما دیگه تو بازار موجود نیست
در ضمن من فقط سامسونگ رو با گارانتی مایکروتل قبول دارم و بدون گارانتی و با گارانتی های دیگه فرقی درش نمیبینم
عمده تفاوت این 2 گوشی در نوع صفحه نمایش هست که نوع i9000 super amoled و نوع i9003 sl هست و نوع 9003 دارای 4 گیگ حافظه داخلی اما نوع 9000 در 2 نوع 8 و 16 گیگ میباشد و این 2 تفاوت عمده اختلاف قیمت 50 هزارتومانب را ایجاد کرده.
همچنین قیمت 9003 با گارانتی مایکروتل 550 هزارتومان است.

MOHAMMAD2010
07-04-2011, 17:49
عمده تفاوت این 2 گوشی در نوع صفحه نمایش هست که نوع i9000 super amoled و نوع i9003 sl هست و نوع 9003 دارای 4 گیگ حافظه داخلی اما نوع 9000 در 2 نوع 8 و 16 گیگ میباشد و این 2 تفاوت عمده اختلاف قیمت 50 هزارتومانب را ایجاد کرده.
همچنین قیمت 9003 با گارانتی مایکروتل 550 هزارتومان است.

البته چیپ گرافیکی i9000 قوی تر از i9003 هست

fitness2008
07-04-2011, 18:16
خیلی ممنون
یه سوال دیگه هم داشتم
از اونجایی که من میخواستم I9000 رو با گارانتی مایکروتل بگیرم و حالا که دیگه با گارانتی مایکروتل موجود نیست و دیگه قدیمی شده به نظرتون عاقلانه هعستش که I9003 رو با گارانتی مایکروتل بگیرم یا اینکه ریسک کنم و برم I9000 رو با گارانتی متفرقه یا بی گارانتی بگیرم
توی بازار ایران واقعا گوشی بدون گارانتی یا گارانتی متفرقه ریسک هستش دوستان یه وقت سو برداشت برای دوستان عزیزم بوجود نیاد

MOHAMMAD2010
07-04-2011, 18:33
خیلی ممنون
یه سوال دیگه هم داشتم
از اونجایی که من میخواستم I9000 رو با گارانتی مایکروتل بگیرم و حالا که دیگه با گارانتی مایکروتل موجود نیست و دیگه قدیمی شده به نظرتون عاقلانه هعستش که I9003 رو با گارانتی مایکروتل بگیرم یا اینکه ریسک کنم و برم I9000 رو با گارانتی متفرقه یا بی گارانتی بگیرم
توی بازار ایران واقعا گوشی بدون گارانتی یا گارانتی متفرقه ریسک هستش دوستان یه وقت سو برداشت برای دوستان عزیزم بوجود نیاد

به نظرم اگه پولشو داری همون i9000 رو بدون گارانتی بخر

fitness2008
07-04-2011, 18:38
آخه بدون گارانتی یعنی اینکه اصلآ معلوم نیست که چی داری میخری
وقتی هم که نمایندگی اصلی نداشته باشه به نظرتون باز هم اطمینان کنم به فروشنده های علاءالدین ؟؟
تجربه بدی دارم

Zalamen
07-04-2011, 18:49
آخه بدون گارانتی یعنی اینکه اصلآ معلوم نیست که چی داری میخری
وقتی هم که نمایندگی اصلی نداشته باشه به نظرتون باز هم اطمینان کنم به فروشنده های علاءالدین ؟؟
تجربه بدی دارم

درسته.
ولی مثلا بگو به شرطی بر میدارم که کاملا سالم باشه.نمیدونم با گارنتی های متفرقه مثل پارسه توی بازار هست یا نه چون به نظرم اون ها درست بودن محصول رو تضمین میکنن.

البته چیپ گرافیکی i9000 قوی تر از i9003 هست
خیلی خیلی قویتر.:31:

fitness2008
07-04-2011, 18:54
چیپست گرافیکی I9000 چقدر از I9003 قویتره؟؟ میشه یه کم تخصصی بگین
آیا از HTC desire HD قویتره ؟ از HD 7 چطور ؟
منظورم I9003 هستش

The last remaining
07-04-2011, 19:28
بچه ها یه سوال
شنیدم این مشکل سه دکمه رو کلا میشه حل کرد اگه اینطوریه که نمیخواد دیگه حتما چکش کنیم دیگه نه؟
بعد شنیده بودم فقط روی یکی از مدلهاست ولی یادم نمیاد تو 8 یا 16؟

MOHAMMAD2010
07-04-2011, 19:36
چیپست گرافیکی I9000 چقدر از I9003 قویتره؟؟ میشه یه کم تخصصی بگین
آیا از HTC desire HD قویتره ؟ از HD 7 چطور ؟
منظورم I9003 هستش

دقیقا نمیدونم چقدر قوی تره ولی i9003 مطمئنم از hd7 قوی تره ولی از دیزایر hd فکر نکنم .
شما همون i9000 رو بدون گارانتی بخر به نظرم اصلا ضرر نمیکنی

بچه ها یه سوال
شنیدم این مشکل سه دکمه رو کلا میشه حل کرد اگه اینطوریه که نمیخواد دیگه حتما چکش کنیم دیگه نه؟
بعد شنیده بودم فقط روی یکی از مدلهاست ولی یادم نمیاد تو 8 یا 16؟

آره میشه حلش کرد ولی حالا شما بهتره چک کنی که نداشته باشه این مشکلو
فکر کنم تو 16 گیگ باشه ( دقیق نمیدونم )

mc_pooria
07-04-2011, 20:12
من یه مشکل عجیب با گوشی پیدا کردم....! 2 روزه وقتی گوشی رو به هر pc ای چه به صورت debuging و چه بدون اون( mass storage) با usb وصل میکنم internal ram رو مثل یه درایو dvd rom میاره...!!! external ram ندارم. یعنی انگار dvd گذاشتی تو pc بخونه! و در نتیجه هیچی نمیشه روش کپی کرد!! فقط میشه از روش رو pc فایل ریخت! چیکار کنم؟!
یه سوال پیش و پا افتاده.... چیز پی ان با gprs ایرانسل مشکلی نداره؟ کار میکنه؟

fitness2008
07-04-2011, 20:28
]چیز پی ان رو باید با پورت ll2p کانکت کنی البته باید سرورت ساپورت کنه

mc_pooria
07-04-2011, 20:40
يعني من الان بخوام تستش کنم ببينم ميشه يا نه برم پورت apn ايرانسلمو بزارم 112p ؟
ببخشییییییید :31: فونت گوشیم اینجوری نشون داد.... شرمنده پرت و پلا بود...
امتحان کردم کار کرد! :5: اون مشکلم میخوام گوشیو یه بار دیگه رام روش بریزم شاید درست شه... فعلا" تو downloading هم odin گوشیو نشناخت!:18:

mojtabadvb
08-04-2011, 00:15
با سلام کسی از دوستان اینترنت pc رو روی گوشی از طریق بلوتوث share کرده ؟

moeenn
08-04-2011, 08:03
سلام من سیم کارتم همراه اول و gprs رو فعال کردم.اما تو گلکسی نمیتونم به هیچ سایتی برم.ولی تو گوشی های دیگه راحت کار میکنه چجوری میشه اینترنت خود گوشی رو فعال کرد؟

mojtabadvb
08-04-2011, 09:42
با سلام

سرت کلاه گذاشته در حد تیم ملی!!!!!!!!
برو بگو من پول ندارم و هیچ برنامه ای نمیخوام
با 6 یا 7 تومن میتونی 3 تا دی وی دی پر از نرم افزار از همین اینترنت مثل سایت ترفندستان بخری و خودت نصب کنی

سلام
در مورد این قضیه گوشی رو بردم پیشش اول قبول نمی کرد و داشت همون مزخرفاتشو با یه level پایین تر تکرار میکرد وقتی دید من می دونم جریان چیه گفت بده نرم افزارشو پاک کنم بعدش برای نرم افزار پولی ندادم و کارتن گوشی رو پس گرفتم راستی تو پاساژ علاءالدین اسم فروشگاه رو اگه خواستین بگم

Arashdn
08-04-2011, 16:12
سلام
راهی هست بشه رو این گوشی برنامه جاوا نصب کرد؟؟
واسه این موبایل بانک ها میگم که لامصبا فقط نسخه جاوا دارن

mehdi30nema
08-04-2011, 18:51
دوستان یه سوال
با توجه به اینکه دوربین این گوشی فلش نداره ، کیفیت عکس ها توی جاهای بدون نور ( منظورم شب نیست ) مثلا نزدیک غروب یا تو اتاق کم نور چه جوری هست ؟
من هر چی عکس از کیفیت فیلم برداری دیدم همه تو روز بوده .

mc_pooria
08-04-2011, 19:46
سلام
راهی هست بشه رو این گوشی برنامه جاوا نصب کرد؟؟
واسه این موبایل بانک ها میگم که لامصبا فقط نسخه جاوا دارن
آره میشه...:20: یه برنامه ای هست برای تبدیل فابلهای جاوا به apk............:27:

HOJ-JAT
08-04-2011, 21:13
منم x10 رو فروختم گالکسی اس خریدم...

milad_takjoo
08-04-2011, 22:09
منم x10 رو فروختم گالکسی اس خریدم...

کار بسیار خوبی کردی...:27::27:

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

راستی بچه ها تا دو سه هفته دیگه نسخه اصلی(نه بتا)gingerbread میاد....:20:

mc_pooria
08-04-2011, 22:12
عزیزان گوشی من بریک شد!!!!!! مشکل 3 دکمه ندارم ولی odin دیگه گوشیمو نمیشناسه!!!! تو رو خدا بگییین چیکار کنم...؟!! حیاتیه!!!
گوشی به دانلودینگ نمیره...! کابلشم که وصل میکنم همون صفحه ی بریک شدن میاد! چیکار کنم...؟! خیلی اعصابمو ریخته به هم!

mc_pooria
08-04-2011, 23:08
عزیزان گوشی من بریک شد!!!!!! مشکل 3 دکمه ندارم ولی odin دیگه گوشیمو نمیشناسه!!!! تو رو خدا بگییین چیکار کنم...؟!! حیاتیه!!!
گوشی به دانلودینگ نمیره...! کابلشم که وصل میکنم همون صفحه ی بریک شدن میاد! چیکار کنم...؟! خیلی اعصابمو ریخته به هم!
کسی نیست کمک کنه...؟:41: بعد چند دقیقه دوباره باتری رو جا زدم ولی فرقی نکرد...:41::41: یادمه میگفتن اگه مشکل 3 دکمه نداشته باشیم میشه حلش کرد.... تو رو خدا کمککککک:41::41::41::41::41::41::41:

mc_pooria
08-04-2011, 23:24
کسی نیست کمک کنه...؟:41: بعد چند دقیقه دوباره باتری رو جا زدم ولی فرقی نکرد...:41::41: یادمه میگفتن اگه مشکل 3 دکمه نداشته باشیم میشه حلش کرد.... تو رو خدا کمککککک:41::41::41::41::41::41::41:
:31::31::8::8: دوستان خدا رو شکر... مشکلم حل شد.... واقعا" حالم بد شده بود ولی بالاخره درست شد:5: دانلودینگ اومد و دوباره فلش کردم و درست شد....:11:
اینم راهش تو فروم همسایه:

MVP77
08-04-2011, 23:29
سلام
دوستان میشه گلکسی رو به ADSL کامپیوتر وصل کرد ؟
الآن میخواد که بازی رو اجرا کنه باید یه سری فایل دانلود کنه که باید وای فای داشته باشی که ندارم
میشه از طریق ADSL گلکسی رو رو به اینترنت وصل کرد یا خیر ؟ اگه میشه چجوری ؟

مرسی

mc_pooria
08-04-2011, 23:33
سلام
دوستان میشه گلکسی رو به ADSL کامپیوتر وصل کرد ؟
الآن میخواد که بازی رو اجرا کنه باید یه سری فایل دانلود کنه که باید وای فای داشته باشی که ندارم
میشه از طریق ADSL گلکسی رو رو به اینترنت وصل کرد یا خیر ؟ اگه میشه چجوری ؟

مرسی
اون فایلهارو که میخواد دانلود کنه میتونی با pc خودت دانلودش کنی بریزی جای مناسبش...

MVP77
08-04-2011, 23:38
اون فایلهارو که میخواد دانلود کنه میتونی با pc خودت دانلودش کنی بریزی جای مناسبش...
میدونم دوست عزیز اما وقتی فایل SD یک بازی رو دانلود میکنی و تو مسیرش میریزی باید یکسری از فایلها رو با استفاده از وای فای خودش دانلود کنه در غیر اینصورت بازی اجرا نمیشه

در کل میخوام بدونم میشه با گلکسی و ADSL به اینترنت وصل شد یا خیر ؟

HOJ-JAT
09-04-2011, 09:23
چطوری میشه این منو تاچ .یزشو بست؟
دایلرش خیلی ضایع هست...

mehdi30nema
09-04-2011, 11:16
دوستان یه سوال
با توجه به اینکه دوربین این گوشی فلش نداره ، کیفیت عکس ها توی جاهای بدون نور ( منظورم شب نیست ) مثلا نزدیک غروب یا تو اتاق کم نور چه جوری هست ؟
من هر چی عکس از کیفیت فیلم برداری دیدم همه تو روز بوده .

کسی این سوال منو نمیتونه جواب بده ؟

alipsp
09-04-2011, 14:05
کسی این سوال منو نمیتونه جواب بده ؟
کیفیتش توی جاهایی که نور کمه اصلا جالب نیست شاید بگم در حد دوربین 1.3 مگاپیکسلی میشه
چه برسه جایی که نور نیست.

The last remaining
09-04-2011, 15:28
آقا خلاصه این مشکل سه دکمه تو کدوم مدله 8 یا 16؟
شنیده بودم که به خاطر نداشتن فلش تو شب نمیشه عکس گرفت ولی کسی نگفته بود که کلا در حد دوربین 1.3 مگاپیکسله!

absorb3000
09-04-2011, 15:46
lمشکل مال سریهای 16 بود که الان نسبتاً کمتر دیده میشه

pulp_152
09-04-2011, 16:26
قدرت دوربین عکاسی این گوشی جاهایی هست که نور کم هستش ! ... یعنی به نسبت جاهایی که نور هست بهتر عمل میکنه .. اگر با بقیه گوشیها مقایسه کنیم.

بهتر بگم زمانی که سطح iso بالا میره .. نویز در حد مطلوبی پایین نگه داشته میشه ... و تصویر هم تار نمیشه .

و دقیقا جاهایی که نور کافیه متوسط عمل میکنه.

moeenn
09-04-2011, 16:57
سلام من سیم کارتم همراه اول و gprs رو فعال کردم.اما تو گلکسی نمیتونم به هیچ سایتی برم.ولی تو گوشی های دیگه راحت کار میکنه چجوری میشه اینترنت خود گوشی رو فعال کرد؟

اقا یک جواب بده دیگه:دی

pulp_152
09-04-2011, 17:10
i9003 ربطی به i9000 نداره ! ..پردازنده ها کاملا متفاوت هستند ! .. ادغام این دو کلوب باعث سر درگمی کاربران میشه !.

اقا یک جواب بده دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

On the device, navigate to Access Point Names. (generally via Menu > Settings > Wireless & networks > Mobile networks.
Create a new Access point (Menu > New APN) and input the values listed below: -

Name: Irancell GPRS
APN : mtnirancell
Proxy: 10.131.26.138
Port: 8080

Enter the user name and password listed below. If no value is listed, leave the field blank.

Username:
Password:

Set the APN type as default or internet.
Save the APN and, if necessary, select Access Point Names and tap the radio button next to Irancell GPRS to set the profile as default.
Return to the home screen.

MOHAMMAD2010
09-04-2011, 17:48
i9003 ربطی به i9000 نداره ! ..پردازنده ها کاملا متفاوت هستند ! .. ادغام این دو کلوب باعث سر درگمی کاربران میشه !.
نظر منم همینه
شما که کاربر فعالی به مدیرا بگو جداشون کنن از هم .