PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

amirrezan95
17-01-2011, 00:05
این مشکل رو من قدیما شنیدم که بعضی از نسخه هاش،(8 گیگ هاش!) معمولا جی پی اسشون مشکل داشت و گفتن که میندازیم(راه حل ور میندازن!) برای نسخه ی بعدی سیستم عامل....خوب نمیدونم دیگه درست شد یا نه؟!!
به شخصه همونجا سریع همه چیز رو تست میکنم...البته این گلکسیه که من گرفتم یه خورده داستانش فرق میکنه!!

درست متوجه نشدم:31: .یعنی جی پی اس مکان فعلی رو باید نشون بده تا سالم باشه دیگه درسته ؟؟یعنی اونا که مشکل دارن مکانو نشون نمیدن ؟
داستان مال شما چیه جریانش (اگه مایلی بگو :11:)
ممنون:11:

Immunology
17-01-2011, 00:55
خب چه جوری با داغ کردنش کنار اومدی؟؟؟ گارانتی که نداشتی که بهشون بگی .. آره؟
الان قید gprs رو زدی یا اینکه فقط مدت کمی باهاش کار میکنی تا بیش از حد داغ نکنه؟

این سلفون هم که گفتی واسه پشت گوشی ایده خیلی خوبیه !!! :27: حداقل فعلا همین کارو میکنم تا اگه خواستم بعدا پول به محافظ بدم...
یه ؟ دیگه : میدونی چه جوری شد که اون خش کوچیک رو صفحش افتاد؟ مثلا همرا با کلید یا سکه توی جیبت بوده یا اینکه از دستت افتاده یا ... یا اینکه یادت نیست چه جوری شد که خش شد؟؟؟
(حتما میگین این چرت و پرتا چیه که این میپرسه؟(!!!) :31: :31: :31: خب بلاخره من از c702 دارم یه جهش بزرگ به گالاکسی برمیدارم...این چیزا واسم مهمه)
واسه جي پي آر اس يه گوشي نوكيا دارم؛حيفم مياد از اين استفاده كنم؛آخه كلا اين جي پي آر اس پدر باتريو درمياره.

در مورد خش هم هيچ اتفاقي نيفتاد؛هميشه تو كيف بوده و كوچكترين ضربه اي هم نخورده؛يه بار كه دقت كردم ديدم يه خش 2ميليمتري روش افتاده.

senaps
17-01-2011, 10:53
درست متوجه نشدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .یعنی جی پی اس مکان فعلی رو باید نشون بده تا سالم باشه دیگه درسته ؟؟یعنی اونا که مشکل دارن مکانو نشون نمیدن ؟
اگه مشکل داشته باشه،گاهی وصل نمیشه و موقعیت رو پیدا نمیکنه،گاهی اذیت میکنه و از این حرف ها...جی پی اس وقتی به کار ادم بیاد،اگه بخواد اذیت کنه بهتره بندازیش دور!!!مرد که نباید ادرس بپرسه!!جلو مادر اینده بچه ها ضایع میشی خوب:41:

داستان مال شما چیه جریانش (اگه مایلی بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تعریف کردنش واسه شما زیاد جالب در نمیاد چون در جریان موضوع نیستی!!:8:

در مورد خش هم هيچ اتفاقي نيفتاد؛هميشه تو كيف بوده و كوچكترين ضربه اي هم نخورده؛يه بار كه دقت كردم ديدم يه خش 2ميليمتري روش افتاده.
کیفت لابد یه دگمه ی ای چیزی داره که از تو به صفحه میسابه و اینجوریش میکنه!!!صفحه نمایش فوق العاده قوی هستش و نیازی نداره واقعا....

alipsp
17-01-2011, 11:13
سلام دوسه تان:31:
آقا این سه دکمه رو تست کنید یعنی چی؟چه جوریه؟
بعد من گوشی رو سفارش دادم قراره تست بشه بعد برسه دستم.راه دیگه واسه فهمیدن نو بودنش نیست جز باطری؟

mahanramzi
17-01-2011, 11:19
قابل توجه دوستان صفحه نمایش این گوشی از نوع شیشه Gorilla هستش و ضد خش و بسیار مقاوم ویدیو هاش توی یو تیوب موجود، من هم از هیچ محافظی نه برای روش نه برای پشتش استفاده نکردم فقط موقع بیرون از خونه تو کیف هستش. طراح این گوشی خودشه کشته از لایه های صفحه نمایش کم کنه کیفیت بره بالا، اون وقت ما یه لایه بهش اضافه کنیم :27:

mahroo_z1
17-01-2011, 13:40
سلام:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویژگیهای بازی:

52different soundtracks
84characters
High resolution graphics
100hours of play

"Spectral Souls - Resurrection of the Ethereal Empires" GamePlay video:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahroo_z1
17-01-2011, 13:49

aRThaS_08
17-01-2011, 15:13
این بازی 1.5گیگی رو چنتا اسکرین شات میذاشتی :|

senaps
17-01-2011, 15:52

ویدیوش رو گذاشته دیگه!!

mahroo_z1
17-01-2011, 16:21
دوست عزیز من که ویدئوشو گذاشتم با این وجود اینم چندتا اسکرین شات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5e8636205325124g.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8e30ca1f49ec524g.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8af98b07182f9b4g.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6780e06bf4d5364g.jpg

hoha881
17-01-2011, 20:32
البته بازیش سبک rpg هست.(نقش افرینی)
من که اصلا با این سبک حال نمی کنم.

amirrezan95
17-01-2011, 21:05
سلام دوستان
یه سوالی برام پیش اومده اینکه یکی رفت گوشی رو بخر بعد موقع تست دید مشکل دانلودینگ داره بعد باید چه کار کنه ؟؟؟
یعنی فروشنده دیگه گوشی رو از اک در آورده که

Amin
17-01-2011, 21:53
سلام دوستان
یه سوالی برام پیش اومده اینکه یکی رفت گوشی رو بخر بعد موقع تست دید مشکل دانلودینگ داره بعد باید چه کار کنه ؟؟؟
سلام
قبلش برا فروشنده شرط بزار که فقط در صورتیکه سالم مشکل دانلودینگ نداشته باشه ورمیداری
قبول نکرد بیا بیرون!

senaps
17-01-2011, 23:23

این شرطی که امین گفت،شرطیه که وقتی گوشی میخوای بخری باید بذاری....یعنی وقتی جعبه ی گوشی رو گذاشت جلو دستت،قبل اینکه باز کنه شرط رو میذاری...هرچند سه دگمه حل میشه،ولی سالی که خوش است،از بهارش پیداست یا یه همچین چیزی!!!

تو علائدین هم اگه خواستی بگیری،یادت باشه که نیازی به نصب هیچ چیزی از طرف اونا نیست!! تحت هیچ شرایطی کلاه سرت نذارن حواست باشه...!!
حول نشو!!خیلی وقتها،بعد از 10 سال گوشی داشتن،وقتی برای اولین بار گوشیی رو تست کردم به شخصه،حول شدم و همه چی یادم رفته!!مثلا موقع تست ایکس 10،تما وقت داشتم با تایم اسکیپ ور میرفتم و فرصت نشد چیزی رو تست کنم...
این گوشی هم صفحه نمایشش یه جوری ادمو دیوووووونه میکنه!!

Galaxys
18-01-2011, 09:04

دوست عزیز ممکنه لطفا اون ویجت آب و هوایی که در عکس هست را اگر دارید لطف کنید؟

amirgalaxy
18-01-2011, 14:44
سلام
كسي لينك بازي NFS SHIFT رو داره برام بزاره ؟
لطفا يه نسخه بزاريد كه قابل اجرا باشه و خودتون تست كرده باشين . چون من تا حالا سه تا نسخه از اين بازي رو دانلود كردم كه هيچكدوم كامل نبوده
ممنون ميشم

seeb_sh
18-01-2011, 15:21
سلام دوستان
این مشکل چیه‌؟ با وجودش چه اتفاقی‌ میوفته؟
واسه تست gps اگه محیط کاملا بسته باشه جواب میده،؟ مثلا توی پاساژ ؟؟؟

senaps
18-01-2011, 16:16
این مشکل چیه‌؟ با وجودش چه اتفاقی‌ میوفته؟
سه دگمه؟ واسه روت و اینا هستش بیشتر...رام اضافی و برنامه و ریکاوری و اینا کلا!!!راستش دقیق نمیدونم کار دقیقش چیه!!فقط میدونم که اگه نداشته باشی،باید کلی بدو بدو کنی و کلی شرط و زیر شرط هست که واسه گوشیت راش بندازی!!

جی پی اس خوب بسته به مکانش هم داره!!پاساژهای گنده که وایرلس دارن میتونین بی مشکل تست کنین...ولی واسه جی پی اس،قانونی که باید کار بده! من تو خونه دوستان که اپارتمانی بوده تست کردم کار داده تو طبقه های پایین....

amirrezan95
18-01-2011, 22:00
این شرطی که امین گفت،شرطیه که وقتی گوشی میخوای بخری باید بذاری....یعنی وقتی جعبه ی گوشی رو گذاشت جلو دستت،قبل اینکه باز کنه شرط رو میذاری...هرچند سه دگمه حل میشه،ولی سالی که خوش است،از بهارش پیداست یا یه همچین چیزی!!!

تو علائدین هم اگه خواستی بگیری،یادت باشه که نیازی به نصب هیچ چیزی از طرف اونا نیست!! تحت هیچ شرایطی کلاه سرت نذارن حواست باشه...!!
حول نشو!!خیلی وقتها،بعد از 10 سال گوشی داشتن،وقتی برای اولین بار گوشیی رو تست کردم به شخصه،حول شدم و همه چی یادم رفته!!مثلا موقع تست ایکس 10،تما وقت داشتم با تایم اسکیپ ور میرفتم و فرصت نشد چیزی رو تست کنم...
این گوشی هم صفحه نمایشش یه جوری ادمو دیوووووونه میکنه!!

ممنون از راهنمایی :11:
راستش برای یکی از دوستان میخواستم خودم فعلا قسط خرید ندارم:31:
راستی شما گوشیتونو نمیفروشید :10: ؟

baran17862
18-01-2011, 22:30
سلام

چندتا سوال...

1- من با نرم افزار kies چطور ميتونم گوشيما آپديت كنم ؟

2- چقدر زمان ميبره ؟ (اينترنت ADSL256 دارم )

3- اين آپديتي كه ميكنم برام چه سودهايي داره ؟

4- گوشي بايد روشن باشه يا خاموش ؟

خلاصه هرچي مهمه و دوستان بلدند لطف كنند......

با تشكر:46:

senaps
18-01-2011, 22:35
راستی شما گوشیتونو نمیفروشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
ایجا خرید و فروش ممنوعه! ولی اره میفروشم...ولی مطمئن هستم که از شنبه ی این هفته این ور کسی طالب گوشی من نیست!!
البته من معمولا میدم دست گوشی فروشی های خودی!! مثلا اکس پریا رو خریدم 460 تومن،اخر سر فروختمش 520 تومن!!
بازار ایلام یه جوریه که اینجوری میشه چرخوند خلاصه!!!
این گلکی رو هم 750 تومن میتونم بفروشم!!که مسلما کسی یه همچین قیمتی رو بالاش نمیده به من!!مگر اینکه بچه ی ایلام باشی و قیمت بهت داده باشن 850 تومن!

baran17862
18-01-2011, 22:37
سلام

چندتا سوال...

1- من با برنامه kies چجوري ميتونم گوشيما آپديت كنم ؟

2- چقدر طول ميكشه ؟ (اينترنت 256دارم )

3- گوشي بايد روسن باشه يا خاموش ؟

4-اين آپديتي كه ميشه گوشي رو چه چيزايي تاثير داره ؟

خلاصه دوستان لطف كنند اگر مواردي را ميدونند حتي بيشتر از سوالات من لطف كنند...

با تشكر

amirrezan95
18-01-2011, 22:45
ایجا خرید و فروش ممنوعه! ولی اره میفروشم...ولی مطمئن هستم که از شنبه ی این هفته این ور کسی طالب گوشی من نیست!!
البته من معمولا میدم دست گوشی فروشی های خودی!! مثلا اکس پریا رو خریدم 460 تومن،اخر سر فروختمش 520 تومن!!
این گلکی رو هم 750 تومن میتونم بفروشم!!که مسلما کسی یه همچین قیمتی رو بالاش نمیده به من!!مگر اینکه بچه ی ایلام باشی و قیمت بهت داده باشن 850 تومن!

منم خودم بچه شهرستانم ولی مثل اینک ایلام وضعش از اینجا هم خراب تره >>>>:18:...!!

mahroo_z1
18-01-2011, 22:58
سامسونگ ظاهرا اپدیت Android 2.2.1 را برای کاربران Galaxy S از طریق Kies فراهم کرده است:

هنوز هیچ تاییدی در مورد تعداد مناطقی که این اپدیت را بدست میاورند صورت نگرفته ولی کاربران این گوشی در سوئد شروع به دریافت این اپدیت نموده اند .
تعدادی از کاربران بعد از دریافت این اپدیت جدید از افزایش قابل توجه سرعت گوشی خود خبر داده اند.

mahroo_z1
19-01-2011, 12:14

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:

mahroo_z1
19-01-2011, 12:22

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:

senaps
19-01-2011, 13:42
خوب،حالا دیگه فقط مونده که ببینم سرایدار دانشگاهمون چقد تو شناختن ماشین حساب از یه گوشی موفق عمل میکنه!!!1چون اگه موفق نباشه،با این ماشین حسابه،ریاضی امار رو بیت میشم!!!

pmforlife
19-01-2011, 13:47
درود...
دیشب از یکی از نمایندگی های سامسونگ تو مشهد ؟ کردم از گالاکسی ، 8 گیگ نداشت... 16 گیگ هم بدون گارانتی (و همراه یه مموری 2 گیگ) 628 تومن...
به نظرم قیمت خوبیه...ولی گارانتی نداشتنش همچی یکم مور مورم میکنه!!!
اگه شرط اینکه همه چیش رو تست میکنم (از 3 دکمه گرفته تا برچسب روی باتری ) و قبول کرد دیگه مطمئن باشم که مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟
حتی میخوام 5..6 دقیقه با gprs اش کار کنم که مشکل داغ کردن پیش از اندازه رو هم که یکی از دوستان داشته ، نداشته باشه...
نظرتون چیه؟؟؟ من که چند ماهه منتظرم تا این گوشی رو بگیرم و دیروز هم امتحانام تموم شد وامروز میخواستم بخرم که میگه گارانتی نداریم...
چهههه کننننم ؟؟؟؟؟ :19:

senaps
19-01-2011, 13:57
به نظرم بخرش...البته خوب شانسیه!!یعنی وسایل الکتریکی همه اینجورین!!ممکنه یه دفعه خرب از اب در بیاد!!!
ولی من گارانتی ندارم و مشکلی هم نداشتم باهاش 16 گیگ هم هست!!

BIKHIAL_ALL_75
19-01-2011, 14:57

تایید میشه شدیدا
هرچی به دوست و رفیقها میگیم آقا قبل از خرید یه سرچی کنین ولی متاسفانه اکثر بچه های اینجا در این ضمینه و کلا در ضمینه مسائل کاپیوتری و موبایل آپدیت نیستن

deltach
20-01-2011, 00:01
وقت بخیر

کسی میتونه ماشین حساب صفحه قبل رو یه جا اپ کنه بی زحمت؟

مرسی

pmforlife
20-01-2011, 01:01
این ؟ رو هم چند نفر پرسیده بودند که کسی هنوز جواب نداده :
تو گوشی های آندرویدی چه جوری میشه مدت زمان مکالمه رو چک کرد؟؟؟
و دیگه اینکه این مدت زمان رو میشه به راحتی پاک کرد؟(یعنی دراین صورت این هم معیار خوبی برای نو بودن گوشی نیست)
ولی لطف کنین روش چک کردنشو بگین چون بلاخره این هم میتونه یه راهیی واسه چک گوشی باشه.

amirgalaxy
20-01-2011, 14:38
سلام
كسي لطف ميكنه كمي راجع به ابديت گوشي با kies توضيح بده ؟
ممنون ميشم
فردا ميخوام ابديت كنم ولي كامل بلد نيستم

mc_pooria
20-01-2011, 14:49
کاش گوگل تحریم آندروید مارکت رو هم مثل google earth و google chrome لغو کنه....:5:

amirgalaxy
20-01-2011, 22:18
سلام
ممنون ميشم

offlineinternet
20-01-2011, 23:41
سلام
ممنون ميشم

دوست من اصلا توصیه نمیشه با kies آپدیت کنی
من یه بار این کار رو کردم وسط آپدیت قطع شد{البته با اینترنت 512}
مجبور شدم با یه روش خاصی گوشی رو بالا بیارم{چون گوشی دیگه روشن نمیشد}
از همون روش های معمولی استتفاده کن بهتره
البته میل خودته من فقط نظرم رو گفتم

amirgalaxy
21-01-2011, 15:27
دوست من اصلا توصیه نمیشه با kies آپدیت کنی
من یه بار این کار رو کردم وسط آپدیت قطع شد{البته با اینترنت 512}
مجبور شدم با یه روش خاصی گوشی رو بالا بیارم{چون گوشی دیگه روشن نمیشد}
از همون روش های معمولی استتفاده کن بهتره
البته میل خودته من فقط نظرم رو گفتم

كسه ديگه اي هم با kies ابديت كرده ؟ واقعا اين كار اشتباهه ؟
اگه اين روش خطرناكه چرا سامسونگ اين گزينه رو تو kies گذاشته ؟؟!!
به نظر من كه روش مطمئنيه چون به رام رسمي سامسونگ ابديت ميشه
نظر بقيه دوستان چيه ؟

mahroo_z1
22-01-2011, 11:17

Features:

Colorful glow graphics.
Smooth and responsive game play.
Realistic physics.
Quick play mode (single player), challenge yourself with 4 difficulty levels (easy to insane).
4 selectable paddles and pucks.
Vibrate when goal.

برای دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید:

mahroo_z1
22-01-2011, 12:11
سلام دوستان:5:
الان داشتم سایت مربوط به فروشگاه شماره3 پارس مایکروتل در تهران رو نگاه میکردم دوباره گوشی گالاکسی اس رو موجود زده به قیمت: 670هزار تومان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپدیتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتت: به همین سرعت همه این گوشیها ظاهرا بفروش رفتند و دوباره زده موجود نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!

offlineinternet
22-01-2011, 14:40

Features:

Colorful glow graphics.
Smooth and responsive game play.
Realistic physics.
Quick play mode (single player), challenge yourself with 4 difficulty levels (easy to insane).
4 selectable paddles and pucks.
Vibrate when goal.

برای دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید:

یه بزرگ وار اینو باسه ما بذاره برا دانلود
ممنون:40:

fariborz_1
22-01-2011, 17:29
الان 16 گیگش دیگه 700 هست
درسته ؟

Amin
22-01-2011, 18:25
یه بزرگ وار اینو باسه ما بذاره برا دانلود
ممنون:40:

offlineinternet
22-01-2011, 19:33

آقایی :11:

amirgalaxy
22-01-2011, 23:03
كسه ديگه اي هم با kies ابديت كرده ؟ واقعا اين كار اشتباهه ؟
اگه اين روش خطرناكه چرا سامسونگ اين گزينه رو تو kies گذاشته ؟؟!!
به نظر من كه روش مطمئنيه چون به رام رسمي سامسونگ ابديت ميشه
نظر بقيه دوستان چيه ؟

چرا هيچكس جواب سوال منو نميده ؟ :41:

farzin_silver
23-01-2011, 01:15
چرا هيچكس جواب سوال منو نميده ؟ :41:

اگر اینترنتت سرعت بالاست و احتمال قطع شدن نداره مشکلی نیست.

خوبیه odin اینه که شما اول رام رو دانلود میکنی بعد ریختنش 3 --4 دقیقه بیشتر طول نمیکشه.

pmforlife
23-01-2011, 16:13
الان 16 گیگش دیگه 700 هست
درسته ؟

قیمتای گوشی شاپ :
16 : با 5 تومن افزایش 710 تومن
8 : با 10 تومن افزایش 620 تومن

ای خدا....باز که داره گرون میشه...پیش خودم خیال میکردم اثرات سال نو میلادی که به ایران برسه ارزون تر میشه !!!
:41:

PersiAndroid
23-01-2011, 20:14
سلام من اونجايي كه گوشيمو خريدم برام خودش روت كرد
اما الان نميتونم تو مسج هام فارسي بخونم يا اينترنت سايتاي فارسي رو ببينم همينطور زيرنويس هاي فيلم ها
يردم يه جايي گفت روت كرده فونت نريخته حالا بايد چيكار كنم فونت رو از كجا دانلود كنم و كجا توي گوشيم بريزم؟
در ضمن من 8گيگ رو 520 قيمت دارم دليل اين اختلاف قيمت چيه؟؟؟

offlineinternet
23-01-2011, 20:29
سلام من اونجايي كه گوشيمو خريدم برام خودش روت كرد
اما الان نميتونم تو مسج هام فارسي بخونم يا اينترنت سايتاي فارسي رو ببينم همينطور زيرنويس هاي فيلم ها
يردم يه جايي گفت روت كرده فونت نريخته حالا بايد چيكار كنم فونت رو از كجا دانلود كنم و كجا توي گوشيم بريزم؟
در ضمن من 8گيگ رو 520 قيمت دارم دليل اين اختلاف قيمت چيه؟؟؟

دوست من اگه به شما 8 gb رو داده 520 مطمعنا دست دومه
قیمت امروز

8GB=630
16GB=710

هست
و یه چیز دیگه گوشی نباید از اول روت باشه که این بازم نشون میده بازم دست دومه

در مورد فارسی هم یه رم jpjpg بریز کلا منوی فارسی کیورت فارسی اینترنت فارسی و ..... داره
از نظر فارسی یکه
و
رم رسمی سامسونگه برا خاور میانه {پارس مایکروتل هم همینو رو میریزه}
بهترین رمی هست که تا حالا داشتم
الان 15 صفحه بازی برنامه دارم گوشی یه لگ هم نداره {البته با لگ فیکس }
عالیه حتما بریز

اینم لینکش
پست سوم

و کاملتر اینجا

PersiAndroid
23-01-2011, 20:54
نه من خودم گوشيمو 580 خريدم
اما اين قيمت رو جديدا گرفتم
مثل همون جريان xt720 كه 420 قيمت گرفتم

PersiAndroid
23-01-2011, 20:59
راستي حتما بايد رام گوشيمو عوض كنم؟
نميشه يه جوري فونت ريخت كه رام گوشيم عوض نشه؟
راستي نظرتون در رابطه با اين رام كاستوم چيه
هموني نيس كه شما معرفي كردين؟
مگه سامسونگ نميخواد يه رام رسمي2.2.1 واسه خاورميانه بده؟

pmforlife
23-01-2011, 21:26
نه من خودم گوشيمو 580 خريدم
اما اين قيمت رو جديدا گرفتم
مثل همون جريان xt720 كه 420 قيمت گرفتم

چند وقت پیش 580 گرفتی؟
از کجا؟ تهران؟
من که چند روز پیش 3 تا پاساژ تو مشهد رو زیرو رو کردم از 620 کمتر قیمت ندادن...

PersiAndroid
23-01-2011, 21:32
بوشهر
الان همش ناراحتم كه چرا اينجايي كه ميگم ميده 520 نخريدم گوشي هم پكيجش باز نشده و برچسبش سالمه اين مغازه كه ميگم مغازه معتبريه

ha789di
23-01-2011, 23:37
چند وقت پیش 580 گرفتی؟
از کجا؟ تهران؟
من که چند روز پیش 3 تا پاساژ تو مشهد رو زیرو رو کردم از 620 کمتر قیمت ندادن...

داداش منم هقته پیش 580 خرید

mahroo_z1
24-01-2011, 00:02
سلام دوستان:5:
امیدوارم که این خبر برای کاربران پرشمار این گوشی درست از آب در بیاد:

بتازگی از سوی سایت هلندی SamFirmwares توییت زیر منتشر شده:

pulp_152
24-01-2011, 04:28
ممنون مهرو جان .. کاملا تایید میشه ! .. قبل از عید همگی اندروید 2.3 رو تجربه خواهیم کرد ...

شخصا که فقط منتظر 2.3 هستم ...

h_starboy
24-01-2011, 10:40
دوستان من یه گوشی میخوام که آندروید باشه و صفحه نمایششم حتما super amoled باشه نه lcd .
1 ماهه که دارم تحقیق میکنم و تو گوشیهایی که فعلا در بازار موجوده تنها گوشی ای که پیدا کردم همین galaxy s هستش .
2 تا سوال داشتم.
1- به نظرتون الان بخرمش یا اینکه صبر کنم تا infuse 4g بیاد احتمالا این گوشی هم ارزونتر میشه ؟
2- تنها شکی که تو خرید این گوشی دارم اینه که دوربینش فلش نداره . به نظرتون چقدر کیفیتش پایینه بدون فلش ؟

PersiAndroid
24-01-2011, 12:16
infuse 4g كه به صورت رسمي تو بازار ايران نمياد و بعيد ميدونم تاثير خاصي بر قيمت اين گوشي داشته باشه
اگه قرار باشه مدلي قيمت اينو به طور محسوس كاهش بده گالكسي اس 2 هست كه تو فوريه و تو نمايشگاه mwc2011 معرفي ميشه و به نظرم بايد خيلي صبر كني تا تو بازار ايران بياد و قيمتش متعادل بشه
منم قبل از خريدنش تو مسئله ي فلاش دوربين يكم شك بودم اما الان زياد بهش اهميت نميدم
فيلمبرداريش تو اتاق با نور نه چندان زياد هم راضي كنندس (چون فلاش هاي led معمولا يه نقطه ي خاص تصوير رو زياد روشن مي كنن و جاهاي ديگه رو كمتر) و تو نور عادي كيفيت فيلمبرداري و عكس برداري عالي داره كه با صفحه نمايش معركش ديدن عكساش لذتش چند برابره
به نظر من كه بخر و منتظر مدل هاي بعدي نباش چون تا اونا بيان و قيمتشون متعادل بشه بازم يه سري گوشيهاي تازه ميان

hasanmotori
24-01-2011, 12:17
دوستان من یه گوشی میخوام که آندروید باشه و صفحه نمایششم حتما super amoled باشه نه lcd .
1 ماهه که دارم تحقیق میکنم و تو گوشیهایی که فعلا در بازار موجوده تنها گوشی ای که پیدا کردم همین galaxy s هستش .
2 تا سوال داشتم.
1- به نظرتون الان بخرمش یا اینکه صبر کنم تا infuse 4g بیاد احتمالا این گوشی هم ارزونتر میشه ؟
2- تنها شکی که تو خرید این گوشی دارم اینه که دوربینش فلش نداره . به نظرتون چقدر کیفیتش پایینه بدون فلش ؟

infuse 4g اصلاً ایران نمیاد و مخصوص یه اپراتور خاصه و اصلاً باعث افت قیمت این گوشی نمیشه ... ولی اگه صبر کنی با معرفی galaxy s2 حتماً ارزون میشه

فلش اکثر گوشیا led ه و نور آنچنانی نداره و حداکثر نیم متر جواب میده یعنی این که فلش نداره فقط تو نیم متر کم میاره فاصله های بیشتر به خاطر گشودگی لنز F/2.6 بهترم عمل میکنه

baran17862
24-01-2011, 14:54
سلام

چندتا سوال...

1- من با برنامه kies چجوري ميتونم گوشيما آپديت كنم ؟

2- چقدر طول ميكشه ؟ (اينترنت 256دارم )

3- گوشي بايد روسن باشه يا خاموش ؟

4-اين آپديتي كه ميشه گوشي رو چه چيزايي تاثير داره ؟

خلاصه دوستان لطف كنند اگر مواردي را ميدونند حتي بيشتر از سوالات من لطف كنند...

با تشكر

كسي چيزي نميدونه؟

senaps
24-01-2011, 16:31
تایید میشه پست های بالا...
فعلا گلکسی بهترین انتخاب و به طور مطلق بهترین گوشی بازاره برای این سیستم عامل...دوربین هم تو نور که :5: ولی تو شب،خوب یه خورده گیر می افتی ولی نه زیاد...البته نباید انتظار داشته باشی که کیفیت عکس های شب که مثلا بیرون از خونه یا جایی که نور نداره خوب باشه!!

rkh2003
24-01-2011, 19:52
gps گوشی i9000 چه طوره ؟ دقتش به اندازه ی iphone 4 است یا کمتر ؟

PersiAndroid
24-01-2011, 21:24
گالكسي اس ميني:

صفحه ي 3.5 اينچي بارزولشن 320*480
512 مگابايت رام و 512 مگابايت هم رم
دوربين 5 مگاپيكسلي با فلاش LED
آندرويد 2.1
جك 3.5 مليمتري . GPS . WIFI و...

noisymind
24-01-2011, 21:50
گالكسي اس ميني:

آندرويد 2.1

WOW !
یعنی واقعا میشه؟ :20:

shahab_f
24-01-2011, 21:50
دوستان این گوشی i9010 Giorgio Armani وارد بازار ایران نشده ؟

aram24
24-01-2011, 22:05
سلام دوستان عزیز یه سوال نیمه خفن دارم
ببینید گوشی های جدید الان همگی GPS دارن خوب حالا آیا میشه مثلا کسی رو با استفاده از این امکانات کنترل کرد.
مثلا سایتی باشه که شما حالا باز مثلا کد گوشیتون رو بزنید و منطقه شما رو تو نقشه نشون بده مثل GPS ماشین ها که وضعیتشون رو تو نقشه نشون میده .
مثلا شما کد گوشی دوستتون رو دارید و میخواهید بدونید الان کجاست و یا مثلا گوشی شما دزدیده شده و یا حالا گم شده و میخواهید بدونید الان گوشیتون کجاست.

deltach
24-01-2011, 22:17
2 تا سوال داشتم.

وقت بخیر
داداش برو تو کارش پشیمون شدی با من:46:
از همه نظر عالی
موفق باشی:11:

PersiAndroid
24-01-2011, 23:04
تو ايران اينجور چيزا واسه گالكسي پيدا ميشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Tuff%20Luv%20Slim%20and%20Lite%20Silicone%20Skin% 20Case%20Cover%20for%20Samsung%20I9000%20Galaxy%20 S%20White--439360738.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](TPU)%20Hexagon%20-%20clear%20Samsung%20Galaxy%20S%20i9000-2.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!-Samsung-Galaxy-S-Silicone-Cover-Case-ZENUS-Eco-Design-Soft-Skin-6-Colors-Cases1.jpg
كابل HDMI رو كه من هنوز پيدا نكردم:

rkh2003
25-01-2011, 11:59
gps گوشی i9000 چه طوره ؟ دقتش به اندازه ی iphone 4 است یا کمتر ؟

amirgalaxy
25-01-2011, 15:49
سلام
من وقتي با KIES گوشيمو به كامبيوتر وصل ميكنم گوشيم رو نميشناسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كسي ميتونه كمكم كنه ؟
ممنون ميشم

mc_pooria
25-01-2011, 16:01
سلام دوستان عزیز یه سوال نیمه خفن دارم
ببینید گوشی های جدید الان همگی GPS دارن خوب حالا آیا میشه مثلا کسی رو با استفاده از این امکانات کنترل کرد.
مثلا سایتی باشه که شما حالا باز مثلا کد گوشیتون رو بزنید و منطقه شما رو تو نقشه نشون بده مثل GPS ماشین ها که وضعیتشون رو تو نقشه نشون میده .
مثلا شما کد گوشی دوستتون رو دارید و میخواهید بدونید الان کجاست و یا مثلا گوشی شما دزدیده شده و یا حالا گم شده و میخواهید بدونید الان گوشیتون کجاست.
شدن که میشه.... :27: من گوشی قبلیم gps هم نداشت... با google map با اینترنت مکانیابی میکرد... بدون gps !!!
ولی اینکه بدون اینکه طرف بفهمه اینکارو بکنی فکر نکنم....:13: مگه اینکه پلیس با مخابرات هماهنگ کنه پیدا بشه....

mc_pooria
25-01-2011, 16:33
کسی میدونه این برنامه کارش چیه... چطور میشه ازش استفاده کرد...؟

ha789di
25-01-2011, 17:50
گالكسي اس ميني:

آندرويد 2.1

اینم صفحش samoled است؟؟

hateftotti
25-01-2011, 19:07
اینم صفحش samoled است؟؟

سلام
دوست عزیز این گوشی چینیه:31:
اصلش هم تو این صفحه برو مشخصاتشو بخون ولی صفحش TFT هست:46:

abolfazl1990
25-01-2011, 20:12
ببخشید مشکل سه دکمه چیه؟بریک شدن چیه؟ممنون اگه کامل توضیح بدین

PersiAndroid
26-01-2011, 12:39
به هر شكل فكر مي كنم قراره يه نسخه ي ميني از گالكسي اس بياد

mc_pooria
26-01-2011, 20:44
نظرتون راجع به این چی میتونه باشه...؟:31:

یکمی زیادی قطر گوشی زیاد میشه...:13:

aRThaS_08
26-01-2011, 20:53
خب دوستان 3روزه دارم رام ورژن7 اسپایک رو تست میکنم!

عالیه. اما کیبردهای بشدت بدردنخور استفاده شده توی رام که میتونید smart keyboard pro رو نصب کنید

سوپریوزر استفاده شده ورژنش قدیمیه و کرنل بسیار مزخرفی روی رام هست! استفاده از آخرین ورژن کرنل speedmod رو توصیه میکنم که خودش سوپریوزر رو آپدیت میکنه.

فایل منیجر پیشفرض هم ناکارآمد هست و روت اکسپلورر که در ورژن6 استفاده شده بود بهتره که خودتون میتونید root explorer رو دانلود و نصب کنید!

درکل دوستان اگه لازم دیدن توی تاپیک رام معرفیش کنم.

بنچمارکم بدون لگ فیکس شد 1550 و با لگ فیکس شد 2107

درکل رام خوب و پایداریه.

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

آها! من امروز در باتری آلومینیومی برای گوشی دیدم بسیار زیبا بود. فروشنده میگفت 97تومن که گفتم بیـ**ـخ : دی

اگه قیمتش پایینتر بود خوب بود چون واقعن سبک بودن گوشی داره اذیتم میکنه!

milad_takjoo
27-01-2011, 18:01
---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

آها! من امروز در باتری آلومینیومی برای گوشی دیدم بسیار زیبا بود. فروشنده میگفت 97تومن که گفتم بیـ**ـخ : دی

اگه قیمتش پایینتر بود خوب بود چون واقعن سبک بودن گوشی داره اذیتم میکنه!

یکم بیشتر میگی؟چه شکلی هست؟

abolfazl1990
27-01-2011, 18:11
ببخشید مشکل سه دکمه چیه؟بریک شدن چیه؟ممنون اگه کامل توضیح بدین

یکی جواب میده؟

mahdi-001
27-01-2011, 18:46
سلام

چندتا سوال در مورد آندروید و گالاکسی اس دارم:
1)سیستم عامل آندروید قابلیت نصب برنامه های کرک شده رو داره؟برنامه هاش راحت گیر میاد؟
2)گالاکسی اس مدل آواتار داره ؟اگه جواب مثبته با گالاکسی اس عادی چه فرقی داره؟
3)از دوستانی که گالاکسی اس دارند از میزان نگه داشتن باتری آن راضی هستن؟(حدودا چند ساعت برا استفاده از برنامه ها؟)
4)قابلیت آپدیت سیستم عامل2.2 به 2.3 در ایران هست؟
5)کیفیت صدای گوشی(گالاکسی اس)در بخش موزیک چطور است؟(به خصوص پخش از طریق هندزفری)
6)کیفیت دوربین هنگام عکس و فیلمبرداری توی شب و روز چطوره؟
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

offlineinternet
27-01-2011, 20:35
سلام

چندتا سوال در مورد آندروید و گالاکسی اس دارم:
1)سیستم عامل آندروید قابلیت نصب برنامه های کرک شده رو داره؟برنامه هاش راحت گیر میاد؟
2)گالاکسی اس مدل آواتار داره ؟اگه جواب مثبته با گالاکسی اس عادی چه فرقی داره؟
3)از دوستانی که گالاکسی اس دارند از میزان نگه داشتن باتری آن راضی هستن؟(حدودا چند ساعت برا استفاده از برنامه ها؟)
4)قابلیت آپدیت سیستم عامل2.2 به 2.3 در ایران هست؟
5)کیفیت صدای گوشی(گالاکسی اس)در بخش موزیک چطور است؟(به خصوص پخش از طریق هندزفری)
6)کیفیت دوربین هنگام عکس و فیلمبرداری توی شب و روز چطوره؟
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. اره الان تقریبا تو برنامه و بازی با آيفون برابری میکنه{منظورم IOS هست} خیالت راحت الان من ۱۸ صفحه برنامه و بازی دارم:18:
۲.نمیدونم
۳.اول بستگی به رم نوع لگفیکس مودم گوشی و.... گوشی داره من بارم JPJPG اگه استفاده کم باشد ۲ روز و اگه استفاده در حد چند تا آهنگ گوش دادن و چند بازی باشه روزی یک بار{البته بگم بازی های HD خیلی مصرف باطریشون بالاست }و کلا متیتونم بگم ۱۰۰ درصد رو در سه ساعت میونی به ۳۰ برسونی
4.بله این قابلیت از سوی سامسونگ تایید شده و قبل از عید آندروید ۲.۳ خواهیم داشت{من به ۳ هم اومیدوارم:31:}
5.در اسپیکر گوشی صدا خوبه راضیت میکنه و در هنصفیری بهترینه الان یه برنامه وجود داره که با ریختن اون و خریدن یه هنصفیری توپ میشه گفت گوش کرکنه {حرف نداره}
6.فیلمبرداری که HD هست و در روز عالیه و عکس برداری هم خیلی خوبه البته در روز
درشب هم به دلیل نبودش فلش نباید ازش انتظاری داشته باشی

بخر با من اگه بد بود:11::31:

mahdi-001
27-01-2011, 21:13
1. اره الان تقریبا تو برنامه و بازی با آيفون برابری میکنه{منظورم IOS هست} خیالت راحت الان من ۱۸ صفحه برنامه و بازی دارم:18:
۲.نمیدونم
۳.اول بستگی به رم نوع لگفیکس مودم گوشی و.... گوشی داره من بارم JPJPG اگه استفاده کم باشد ۲ روز و اگه استفاده در حد چند تا آهنگ گوش دادن و چند بازی باشه روزی یک بار{البته بگم بازی های HD خیلی مصرف باطریشون بالاست }و کلا متیتونم بگم ۱۰۰ درصد رو در سه ساعت میونی به ۳۰ برسونی
4.بله این قابلیت از سوی سامسونگ تایید شده و قبل از عید آندروید ۲.۳ خواهیم داشت{من به ۳ هم اومیدوارم:31:}
5.در اسپیکر گوشی صدا خوبه راضیت میکنه و در هنصفیری بهترینه الان یه برنامه وجود داره که با ریختن اون و خریدن یه هنصفیری توپ میشه گفت گوش کرکنه {حرف نداره}
6.فیلمبرداری که HD هست و در روز عالیه و عکس برداری هم خیلی خوبه البته در روز
درشب هم به دلیل نبودش فلش نباید ازش انتظاری داشته باشی

بخر با من اگه بد بود:11::31:
دوست من خیلی ممنون که جواب دادی بسیار عالی و کامل بود

PersiAndroid
28-01-2011, 20:05
براي اينكه از جي پي اس گوشي استفاده كنم بايد چيكار كنم؟
بايد نقشه بريزم؟ برنامه بريزم؟

dragon2410
29-01-2011, 00:24
سلام توروخدا زود کمک کنید من unlock patternام رو چندین بار از روی مرض اشتباه زدم حالا ازم اکانت گوگلمو میخاد اما هم اکانتو فراموش کردم هم پسووردو البته یه کوچولوشو یادم نمیاد هر کار میکنم حالا چه خاکی بر سر کنم؟

tanatos
29-01-2011, 12:09
آقا داشتن نسخه ی Giorgio Armani مشکلاتی داره؟
اصلا غیر از دیزاین تفاوتی دارند؟
قیمتش چطوریاس؟
کلا پیشنهاد میشه یا نه؟

BIKHIAL_ALL_75
29-01-2011, 14:29
سلام دوستان/
من میخوام واسه یکی از دذوستان گالاکسی بگیرم/
قیمت بدون گارنتیش چنده؟
قیمت با گارانتی مایکروتل چنده؟

واسه خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟؟

fery_lion
29-01-2011, 16:19

کی از سوی سامسونگ تایید شده؟!! میشه منبعت رو بگی؟
فعلا خبری از 2.3 رسمی از سامسونگ برای گالاکسی اس نیست و به نظر هم نمیرسه که فعلا بیاد.

senaps
29-01-2011, 17:39

من هم شنیدم که تایید شده و به این نسخه اپدیت میشه...

tanatos
29-01-2011, 20:02
قیمتش چطوریاس؟
کلا پیشنهاد میشه یا نه؟

یه مدته بچه ها حسابی ما رو تحویل میگیرن و شرمندمون میکنن.
اون از اون تاپیک مقایسه ی ریلیز نشده ها اینم از اینجا!
دمتون گرم.

Majid-6120
29-01-2011, 20:54
سلام

قابل توجه دوستان COD باز عزیز !

tanatos
30-01-2011, 08:42
قیمتش چطوریاس؟
کلا پیشنهاد میشه یا نه؟

فکر کنم سوالم اشتباه بود!
اول باید میپرسیدم کسی نسخه ی Giorgio Armani رو گرفته یا نه!

ha789di
30-01-2011, 09:25
این عکس giorgio armani

tanatos
30-01-2011, 09:53
دستت درد نکنه.
شرمنده من متوجه نشدم کدوم سوالم رو جواب دادی!

milad_takjoo
30-01-2011, 11:29
سلام

قابل توجه دوستان COD باز عزیز !

این یازی فوق العادست...دوستان حتما نصب کنن...

PersiAndroid
30-01-2011, 18:23
قیمتش چطوریاس؟
کلا پیشنهاد میشه یا نه؟

از مزایای این گوشي در مقایسه با گالکسی اس میشه به کیفیت ساخت عالیش و باتری 1650 میلی آمپریش و فوكوس در هنگام ضبط فيلم اشاره کرد. اما این گوشی هم مثل گالکسی اس (آی 9000) فلش نداره و کلید شاتر هم برای دوربین نداره. ساپورت کامل از فایل های مولتی مدیا انجام میده اما قیمتش هم خیلی بالاست. حتی از نکسوس اس هم گرونتره. از دیگر ضعفهاش میشه به نداشتن رادیو اشاره کرد و کیفیت متوسط صداش. کیفیت صفحه نمایشش هم تا حدی بهتر از آی 9000 هست حد اقل تصاویر این چنین نشون میدهند. از نکات قابل توجه در این گوشی استفاده از فونت آرمانی در فونتهای گوشی هست. همانند گالکسی اس با هدفون صدایی فوق العاده به شما میده. در سایر موارد همانند آی 9000 تقریبا. ضمنا روی این گوشی نرم افزار محبوب layer reality browser از قبل نصب شده.

ha789di
30-01-2011, 18:45
این یازی فوق العادست...دوستان حتما نصب کنن...

این بازی واسه ویو هم هست دوستمون راست میگه بازی بسیار زیباییه...

Majid-6120
30-01-2011, 19:24
این بازی واسه ویو هم هست دوستمون راست میگه بازی بسیار زیباییه...

سلام

اون ورژن 1 هست که برای ویو هست ! ... این نسخه دومشه ! برای ویو نیومده هنوز ! ولی در آینده حدس میزنم که بیاد چون همونطور که گفتم ( تویه تاپیک بادا ) بازی های آندروید بعد از چند وقت واسه بادا هم میان!

خوش باشی !

tanatos
30-01-2011, 19:34
از مزایای این گوشي در مقایسه با گالکسی اس میشه به کیفیت ساخت عالیش و باتری 1650 میلی آمپریش و فوكوس در هنگام ضبط فيلم اشاره کرد. اما این گوشی هم مثل گالکسی اس (آی 9000) فلش نداره و کلید شاتر هم برای دوربین نداره. ساپورت کامل از فایل های مولتی مدیا انجام میده اما قیمتش هم خیلی بالاست. حتی از نکسوس اس هم گرونتره. از دیگر ضعفهاش میشه به نداشتن رادیو اشاره کرد و کیفیت متوسط صداش. کیفیت صفحه نمایشش هم تا حدی بهتر از آی 9000 هست حد اقل تصاویر این چنین نشون میدهند. از نکات قابل توجه در این گوشی استفاده از فونت آرمانی در فونتهای گوشی هست. همانند گالکسی اس با هدفون صدایی فوق العاده به شما میده. در سایر موارد همانند آی 9000 تقریبا. ضمنا روی این گوشی نرم افزار محبوب layer reality browser از قبل نصب شده.

حدود قیمتش رو هم میدونین؟

offlineinternet
31-01-2011, 14:53
LG Optimus 2X Weather Widget

واقعا زیباست از دستش ندید

لینک دانلود ورژن ترنسپرنت

لینک دانلود ورژن ارجینال

پیشنهاد من ورژن ترنسپرنت هست
.

اینک مستقیم ورژن ترنسپرنت

BIKHIAL_ALL_75
31-01-2011, 20:24
سلام دوستان/
من میخوام واسه یکی از دذوستان گالاکسی بگیرم/
قیمت بدون گارنتیش چنده؟
قیمت با گارانتی مایکروتل چنده؟

واسه خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟؟

دوستان قراره فردا بریم بخریم/ممنون میشم راهنماییم کنید/احتمالا با گارنتی پارس مایکروتل بگیرم//قیمتی رو که دارید هم بدید //16گیگ
ممنون

PersiAndroid
31-01-2011, 20:32
بچه ها اگه بخوام جي پي اس گوشيمو راه بندازم بايد چيكار كنم؟
اگه ميشه راهنمائي كنيد

pmforlife
31-01-2011, 21:49
بلاخره بعد از ماهها(!) تحقیق و تفحص و اینا دیروز گالاکسی خریدم!
8 گیگ ... بدون گارانتی ... 643 تومن
کیف سامسونگ 10 تومن ... مموری توشیبا اصل 40 تومن
632 کمترین قیمتی بود که داشتن که خب همش باز شده بود ولی این یکی که من گرفتم آک سامسونگ بود !!!
و دیدم ارزششو داره که 10...11 تومن بیشتر بدم...
عیب 3دکمه نداشت..gps و gprs هم خوب کار میکنه... wifi هم کانکت شد و کار کرد...
--- فقط یه مشکل کوچیک دارم که تواسمس و اینترنت حروف فارسی جداجدا نشون داده میشه...
گوشی رو هنوز روت نکردم...
آندوروید 2.2
رام : I9000XXJPP
چه کار کنم که درست بشه؟
....................
یه ؟ دیگه : تو قسمت kernal version نوشته : root @ SE-S603#1
این یعنی گوشی روت شده یا این قسمت ربطی به روت یا آنروت گوشی نداره؟

pmforlife
31-01-2011, 22:05
دوستان قراره فردا بریم بخریم/ممنون میشم راهنماییم کنید/احتمالا با گارنتی پارس مایکروتل بگیرم//قیمتی رو که دارید هم بدید //16گیگ
ممنون

فکر نمیکنم بتونی با گارانتی گیر بیاری...من که تو مشهد هرچی گشتم نبود...نمایندگیش هم میگفت تا حدود یک ماه دیگه با گارانتی وارد نمیشه....
مورد دیگه اینکه سه هفته پشت سر هم رفتم بازار...هر هفته از هفته قبل گوشی کمیاب تر و گرونتر شده بود !!!
و من هم تو هفته سوم خریدم !!!

farzin_silver
31-01-2011, 23:16
بلاخره بعد از ماهها(!) تحقیق و تفحص و اینا دیروز گالاکسی خریدم!
632 کمترین قیمتی بود که داشتن که خب همش باز شده بود ولی این یکی که من گرفتم آک سامسونگ بود !!!
و دیدم ارزششو داره که 10...11 تومن بیشتر بدم...
--- فقط یه مشکل کوچیک دارم که تواسمس و اینترنت حروف فارسی جداجدا نشون داده میشه...
آندوروید 2.2
چه کار کنم که درست بشه؟
....................

مبارکه.
یه سرچ بکن تو فرومهای همسایه آموزشهای کاملش رو پیدا میکنی.

اگه رام زسمی بخوای بریزی FROYO 2.2 JPJPG مخصوص خاور میانه هست.

2.2.1 کاستوم که تازه فارسی شده هم میتونی نصب کنی.

شرمنده کامل توضیح نمیدم چون مفصله.یه سرچ کوچیک کنی راحت پیدا میکنی.

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

در مورد سوال دومت هم اگه تو برنامه هات ایکونی به اسم SUPER USER داشته باشی روت شده.اگه نه اون نوشته ها معنی روت شدن نمیده.

ferizebele
31-01-2011, 23:16
پائین ترین قیمت در اهواز 610 تا 620
و رنگ سفیدش رو دیدم که واقعا قشنگ بود

milad_takjoo
01-02-2011, 12:51
دوستان کسی مبدل usb to hdmi واسه گلکسی خریده؟کار میکنه؟آخه شنیدم رو گلکسی جواب نمیده....

PersiAndroid
01-02-2011, 13:38
حدود قیمتش رو هم میدونین؟

نه آخه هنوز وارد نشده مثل نکسوز اس که هنوز تو ایران قیمت گذاری درست حسابی نشده
البته من براش یه تاپیک زدم از اونجا دنبال کنین بهتره :»

PersiAndroid
01-02-2011, 18:07
LG Optimus 2X Weather Widget

واقعا زیباست از دستش ندید

لینک دانلود ورژن ترنسپرنت

لینک دانلود ورژن ارجینال

پیشنهاد من ورژن ترنسپرنت هست
.

اینک مستقیم ورژن ترنسپرنت

من هر دو تا ورژن رو دانلود کردم اما این پیغام رو میده:
parse error:
there is a problem parsing the package

mc_pooria
01-02-2011, 19:28
دوستان برن pes 2011 رو بازی کنند.... من الان دارم دانلودش میکنم....

aRThaS_08
01-02-2011, 19:38
آندوروید 2.2
چه کار کنم که درست بشه؟
....................

قیمت رفته بالا یا سرتون کلاه رفته ؟ : دی
چون من 16 بدون گارانتی چندوقت پیش دیدم 660
کیف مگه تو جعبه نبود؟ جعبه آبی بود یا سیاه؟
8گیگ 580 هست ها!
3دکمه دیگه اهمیتی نداره راههای رفعش اومده! اما اینکه میگید gps سالمه! توی چه زمانی روی ماهواره ها فیکس میکرد و چنتا ماهواره رو پیدا میکرد؟
رامتون از فارسی ساپورت نمیکنه. اگه رام رسمی میخواید JPJPG و اگه کاستوم میخواید Spike Speedy Edition v7.0 رو نصب کنید.
...............
نمیدونم!
پائین ترین قیمت در اهواز 610 تا 620
و رنگ سفیدش رو دیدم که واقعا قشنگ بود
سفیدش هم اومد؟ Samsung چندوقت پیش توییت کرده بود که فقط توی کره و ژاپ و اسپانیا و انگلیس و ایالات متحده این رنگ رو پخش میکنه!

حتی از نکسوس اس هم گرونتره. کیفیت صفحه نمایشش هم تا حدی بهتر از آی 9000 هست حد اقل تصاویر این چنین نشون میدهند.
نکسس بخاطر نخورد مموری از گلکسی هم ارزونتره.
طبق گفته gsmarena
اول صفحه نمایش Wave بعد Galaxy S بعد iPhone 4
و در رتبه های بعدی نکسس اس و I9010 قرار دارند.

سلام توروخدا زود کمک کنید من unlock patternام رو چندین بار از روی مرض اشتباه زدم حالا ازم اکانت گوگلمو میخاد اما هم اکانتو فراموش کردم هم پسووردو البته یه کوچولوشو یادم نمیاد هر کار میکنم حالا چه خاکی بر سر کنم؟
هرچقدر هم که اشتباه بزنید هردفعه 40ثانیه قفل میشه و بعدش اجازه میده دوباره بزنید.

اما اگر قصدتون فضولی توی گوشی دیگران هست باید بگم هیچ جوری امکان نداره! باید گوشی رو از طریق دانلودینگ با یه رام رسمی فلش بزنید

فعلا خبری از 2.3 رسمی از سامسونگ برای گالاکسی اس نیست و به نظر هم نمیرسه که فعلا بیاد.
حدود 2ماه پیش Samfirmwares که یه شرکت نروژی هست که ارائه رامهای آفیشال سامسونگ رو برعهده داره توی سایت خودش اعلام کرد این مطلب رو.

metalgear2
01-02-2011, 20:10
منم بالاخره galaxy خریدم 8g بدون گارانتی 580. جعبش مشکیه. جعبه ابی با مشکی چه فرقی داره؟
در ضمن تو جعبه من cd نبود باید باشه یا نه؟اصلا تو جعبش چه چیزایی باید باشه؟

dragon2410
01-02-2011, 21:16
هرچقدر هم که اشتباه بزنید هردفعه 40ثانیه قفل میشه و بعدش اجازه میده دوباره بزنید.

اما اگر قصدتون فضولی توی گوشی دیگران هست باید بگم هیچ جوری امکان نداره! باید گوشی رو از طریق دانلودینگ با یه رام رسمی فلش بزنید.

دادا میدونم اما دروغ که نمیگم حدود 50 بار اشتباه زدم از رو مرض بعد دیگه کلا گفت google account بده منم یه کوچولوشو یادم رفته گوشیو از ریکاوری فرمت کردم بازم نشد حالا باید فلش کنم دیگه
شما خودت امتحان کن میبینی که قفل میشه :10:

PersiAndroid
01-02-2011, 21:49
من موقع نصب LG Optimus 2X Weather Widget مشكل دارم
و اين پيغام رو ميده تازه 2 تا بازي ديگه هم دارم كه همين پيغام رو ميده مشكل از كجاست؟

Parse Error: There is a problem parsing the package

Immunology
02-02-2011, 14:17
احتمالا فایل ناقص دانلود شده.

PersiAndroid
02-02-2011, 14:32
احتمالا فایل ناقص دانلود شده.

دوبار دانلود كردم.
هر دو نمونه ورژن همين پيغام رو ميده
اصلا منظورش چيه تا حالا به اين پيغام بر خوردي؟

ferizebele
02-02-2011, 17:05
با سلام
می خوام فردا برم گالکسی بگیرم چه چیزایی رو در مورد گوشی با فروشنده شرط کنم تا قبل از باز کردن پلمپ کارتنش (در مورد مشکل سه دکمه، ساخته کجا باشه، در مورد رنگ کارتن و وسایل درون آن و بقیه موارد...).
دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم نکنه یه دفعه کلا سرم بره. راستی از دوستان کسی میدونه تو اهواز کجا ارزون تر از همه جه پیدا میشه بدون گارانتی میخوام 8 گیگ)
نظرتون در مورد رنگ سفیدش چیه؟

peymankameli
02-02-2011, 20:27
با سلام
می خوام فردا برم گالکسی بگیرم چه چیزایی رو در مورد گوشی با فروشنده شرط کنم تا قبل از باز کردن پلمپ کارتنش (در مورد مشکل سه دکمه، ساخته کجا باشه، در مورد رنگ کارتن و وسایل درون آن و بقیه موارد...).
دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم نکنه یه دفعه کلا سرم بره. راستی از دوستان کسی میدونه تو اهواز کجا ارزون تر از همه جه پیدا میشه بدون گارانتی میخوام 8 گیگ)

من زماني كه خريدم قبل از اينكه 3 دكمه رو تست كنم خود فروشنده گفت اينم از گوشي بزار 3 دكمشم تست كنم ..اين حرفش خيلي حال كردم

mahdi-001
02-02-2011, 22:33
با سلام
این سوال منم هست فردا میخوام یکی بخرم این سه دکمه چی هست؟کدوم 3تا دکمه؟باعث چه مشکلی میشه؟راستی برای یه مهندس که مدیر یه کارخونه هم هست نرم افزارهای آفیس مناسبی رو این گوشی قابل نصب هست؟خودش میگه htc hd2 روبگیرم ولی من گالاکسی رو بهش پیشنهاد دادم.به نظر شما کدوم رو بخرم؟گالاکسی اس یا hd2?

S A M S U N G
02-02-2011, 22:44
بچه ها هرکی میخواد SAMOLED داشته باشه و تا الان نخریده گوشی رو سریع بخره چون اینائی که تو بازار هستش تموم بشه سری بعد صفحه نمایش گوشی میشه SLCD .

مخلصیم .

ferizebele
02-02-2011, 23:41
از پاسخ دوستان ممنونم اما در مورد اینکه: زیر باتری گوشی نوشته شده باشه made by samsung یا چیزه دیگه ای فرقی دارن یا نه ؟
وسایل داخل کارتن چی هست لطفا بفرمائید که اگه فروشنده عوض کرده باشه یا برداشته باشه متوجه بشم چونکه بازار موبایل اهوازم مثل پاساژ علاء الدین تهران میمونه که هیچ در و پیکری نداره.

PersiAndroid
03-02-2011, 00:04
آره ميگن 2011 سال قحطي super amoled هست :31:
از نشونه هاي آخر زمانم هست
ميگن يه زماني مياد كه سوپر امولد قحط ميشه و حتي سامسونگ هم نداره
LCD ها خودشون رو جاي سوپر امولد ها مي كنن
بچه ، باباشو ميكشه كه سوپر امولد گوشيه باباشو در بياره :27:
--------
يعني گالكسي اس 2 سوپر امولد نيست؟ :41:

Immunology
03-02-2011, 00:14
دوبار دانلود كردم.
هر دو نمونه ورژن همين پيغام رو ميده
اصلا منظورش چيه تا حالا به اين پيغام بر خوردي؟

آره هر وقت یه فایل ناقص دانلود میشه و میخوام نصب کنم این پیغامو میده.شاید اون فایلی که از هاست گرفته باشی مشکل داشته باشه و در واقع مشکل از فایل باشه نه قطعی اینترنت و ناقص دانلود شدن.:10:

اسم تایپیک چرا شده I9000-I9003 Galaxy S؟؟؟؟
i9003 دیگه چه صیغه ای هست؟؟؟؟

ضمنا اونطور که من فهمیدم گلالکسی اس 2 سوپرآملوید پلاس هست.منظورشون این بوده که گالاکسی میشه slcd.

PersiAndroid
03-02-2011, 00:26
من 10 بار از هر دوتا سرور و هر دوتا ورژن رو دانلود كردم فايده نداشت اصلا اين ويجت 2X رو كسي گرفته؟

kamran2000
03-02-2011, 03:51
آره ميگن 2011 سال قحطي super amoled هست :31:
از نشونه هاي آخر زمانم هست
ميگن يه زماني مياد كه سوپر امولد قحط ميشه و حتي سامسونگ هم نداره
LCD ها خودشون رو جاي سوپر امولد ها مي كنن
بچه ، باباشو ميكشه كه سوپر امولد گوشيه باباشو در بياره :27:
--------
يعني گالكسي اس 2 سوپر امولد نيست؟ :41:

گالکسی اس 2 سوپر آمولد پلاس هست.

اگر فروشنده ها بفهمن سری بعدی گالکسی اس سوپر امولد نیست قیمت ها دوباره میکشه بالا.

Arashdn
03-02-2011, 08:10
درود

اینطور که میگن این گوشی خروجی HDMI داره
کسی خودش امتحان کرده که واقعا اچدی بده؟ 1080 میده ؟ یا 720p ؟
اینقدر توان GPU بالایی داره که بتونه مثلا دو ساعت فیلم اچدی (8 گیگ) رو بفرسته به تلوزیون و داغ نکنه و جوش نیاره؟

نبود فلاش براتون مشکل نمیشه؟
فیلم برداری گالاکسی رو با یه گوشی دیگه که 720p باشه مثلا ویواز ، مقایسه میکنید؟

بره گالاکسی هم MeeGo و UBUNTU اومده یا فقط واسه نکسوس هست؟
به نظرتون حالا حالا ها دولوپر ها حمایتش میکنن؟

باتری گالاکسی چجوریاس؟ راضی هستید؟
با استفاده معمولی و فرض مثال 1 ساعت مکالمه (مثلا دو ساعت بازی و 1 ساعت وبگردی در روز بقیه اش استند بای باشه + اون یه ساعت مکالمه که گفتم)چقدر دوام میاره؟

سپاس

milad_takjoo
03-02-2011, 11:37
درود

اینطور که میگن این گوشی خروجی HDMI داره
کسی خودش امتحان کرده که واقعا اچدی بده؟ 1080 میده ؟ یا 720p ؟
اینقدر توان GPU بالایی داره که بتونه مثلا دو ساعت فیلم اچدی (8 گیگ) رو بفرسته به تلوزیون و داغ نکنه و جوش نیاره؟

نبود فلاش براتون مشکل نمیشه؟
فیلم برداری گالاکسی رو با یه گوشی دیگه که 720p باشه مثلا ویواز ، مقایسه میکنید؟

بره گالاکسی هم MeeGo و UBUNTU اومده یا فقط واسه نکسوس هست؟
به نظرتون حالا حالا ها دولوپر ها حمایتش میکنن؟

با استفاده معمولی و فرض مثال 1 ساعت مکالمه (مثلا دو ساعت بازی و 1 ساعت وبگردی در روز بقیه اش استند بای باشه + اون یه ساعت مکالمه که گفتم)چقدر دوام میاره؟

سپاس

آرهhdmi داره ولی من تو ایبی دیدم نزیک 50 تومن بود و فک کنم باید قیدش رو زد....
720p رو راحت پخش میکنه نرمافزار هم نصب کنی زیرنویس هم نشون میده عالی ولی 1080 رو امتحان نکردم...

نبود فلاش یکم مشکل هست ولی به هر حال میسازیم...ولی کلا فلاش های led بود و نبودشون زیاد فرقی نداره..:27:..فیلمبرداریش هم خیلی خو به

ununtu رو من دیدم اومده.....
بله ..چرا که نه...2.3 هم واسش میاد تا عید..:46:

باتریش هم خوبه...اونطوری که من دیدم میتونه 8 ساعت راحت فیلم hd رو پخش کنه.....
یک روز و نیم دووم میاره.....

Arashdn
03-02-2011, 11:44
کابلش 50 تومنه؟
اینکه روون و درست و قوی پخش میکنه رو مطمعنید؟
میخوام رو حساب این بگیرمش .....

mahdi-001
03-02-2011, 12:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مقایسه اش توی سایت gsmarena.com هست.خیلی نسبت به گالاکسی خودمون افت پیدا کرده!!!!اگه اینجوری باشه صبر میکنم گالاکسی2میخرم.راستی کسی جواب سوال صفحه قبل من رو نمیده؟من امروز برای کسی میخوام این گوشی رو بخرم لطفا در مورد3دکمه توضیح بدین!وقت خرید به چه چیزی بیشتر توجه کنم؟الان قیمت 8گیگ با گارانتی چنده؟

ferizebele
03-02-2011, 13:33
بالاخره من هم امروز گرفتم فکر کنم آخین سفید رنگش بود که تو اهواز پیدا شد و من خریدم 620 تومن یارو یه هزار تومنی هم تخفیف نداد . مشکلی از لحاظ سه دکمه نداره و پشتش هم نوشته made in kore by samsung. فقط تو کارتن کوچیک سیاهرنگش هیچ سی دی ای وجود نداره بغیر از چند تا دفترچه و کابل رابط و شارژر که سا شاخست و هندزفری و خود گوشی. frameware هم اینه:
PDA:I9000 JPJPF
PHONE:I9000 JXJPD
این ورژن قدیمیه عوضش کنم یا فعلا نیازی نیست؟

farzin_silver
03-02-2011, 15:55
بالاخره من هم امروز گرفتم فکر کنم آخین سفید رنگش بود که تو اهواز پیدا شد و من خریدم 620 تومن یارو یه هزار تومنی هم تخفیف نداد . مشکلی از لحاظ سه دکمه نداره و پشتش هم نوشته made in kore by samsung. فقط تو کارتن کوچیک سیاهرنگش هیچ سی دی ای وجود نداره بغیر از چند تا دفترچه و کابل رابط و شارژر که سا شاخست و هندزفری و خود گوشی. frameware هم اینه:
مبارکه.

يه ورژن جديدتر هم هست jpjpg ولي لازم نيست عوض کني. صبر کن تا 2.2.1 رسمي فارسي بياد

offlineinternet
03-02-2011, 16:33
من 10 بار از هر دوتا سرور و هر دوتا ورژن رو دانلود كردم فايده نداشت اصلا اين ويجت 2X رو كسي گرفته؟

دوست من خودم دارم استفاده میکنم :40:
به احتمال زیاد مشکل از رمتون هست

offlineinternet
03-02-2011, 16:41
آره هر وقت یه فایل ناقص دانلود میشه و میخوام نصب کنم این پیغامو میده.شاید اون فایلی که از هاست گرفته باشی مشکل داشته باشه و در واقع مشکل از فایل باشه نه قطعی اینترنت و ناقص دانلود شدن.:10:

اسم تایپیک چرا شده I9000-I9003 Galaxy S؟؟؟؟
i9003 دیگه چه صیغه ای هست؟؟؟؟

ضمنا اونطور که من فهمیدم گلالکسی اس 2 سوپرآملوید پلاس هست.منظورشون این بوده که گالاکسی میشه slcd.

از این به بعد گالاکسی دیگه با صفحه super amoled تولید نمیشه و از صفحه های Super Clear LCD استفاده میشه
و برا اینکه قاطی نشه اسمش میشه I9003

و سی پی یو هم انگار فرق داره

i9000

1 GHz ARM Cortex-A8 processor, PowerVR SGX540 GPU, Hummingbird chipset

i9003

1GHz Cortex A8 CPU, PowerVR SGX530 GPU, TI OMAP 3630 chipset

milad_takjoo
03-02-2011, 17:57
کابلش 50 تومنه؟
اینکه روون و درست و قوی پخش میکنه رو مطمعنید؟
میخوام رو حساب این بگیرمش .....

من هم خودم خيلي دنبالش،گشتم ولي همين،رو که تو ايبي هست پيدا کردم.يه کابل هاي ديگه هم هست که سه،جهار هومن هست انگاري به،گلکسي نميخوره.....

tanatos
03-02-2011, 20:46
از این به بعد گالاکسی دیگه با صفحه super amoled تولید نمیشه و از صفحه های Super Clear LCD استفاده میشه
و برا اینکه قاطی نشه اسمش میشه I9003

و سی پی یو هم انگار فرق داره

i9000

1 GHz ARM Cortex-A8 processor, PowerVR SGX540 GPU, Hummingbird chipset

i9003

1GHz Cortex A8 CPU, PowerVR SGX530 GPU, TI OMAP 3630 chipset

بعد روش مینویسن I9003؟
یا بازم دردسر میشه واسه خریداراش؟

noisymind
03-02-2011, 21:21
اقا مطمئنین؟ این I9003 که اصلا یک گوشی دیگه هست. حتی اندازش هم فرق میکنه! تازه Coming soon هم هست.

S A M S U N G
03-02-2011, 23:10
واسه بازار خاورمیانه و آسیا به احتمال زیاد I9003 جایگزین I9000 هستش .

البته هنوز سامسونگ چیزی اعلام نکرده تا MWC .

مخلصیم .

mc_pooria
03-02-2011, 23:23
دوست من خودم دارم استفاده میکنم :40:
به احتمال زیاد مشکل از رمتون هست
تائید میشه... منم مشکلی نداشتم...:5:

Arashdn
04-02-2011, 07:28
با این حساب سریع نر بریم گالاکسی بگیریم تا صفحه هاش ال سی دی نشده ؟؟؟؟؟؟؟

PersiAndroid
04-02-2011, 12:50
خب راه حلش چيه؟
مشكل از رم هست يعني چي؟
اين پيام رو ميده:
Parse Error: There is a problem parsing the package

milad_takjoo
04-02-2011, 13:48
با این حساب سریع نر بریم گالاکسی بگیریم تا صفحه هاش ال سی دی نشده ؟؟؟؟؟؟؟

البته به نظر من اون یک یکم بهتره....چون470 مگ رم خالی داره در حال که تو گلکسی در بهترین حالت به 340 میرسه....
وقتی بازی و نرم افزار زیاد نصب کنی متوجه میشی رم خیلی به دردت میخوره .......

Arashdn
04-02-2011, 17:11
البته به نظر من اون یک یکم بهتره....چون470 مگ رم خالی داره در حال که تو گلکسی در بهترین حالت به 340 میرسه....
وقتی بازی و نرم افزار زیاد نصب کنی متوجه میشی رم خیلی به دردت میخوره .......
دقیقا همین مصیبت رو تو امنیا2 دارم
مگه رم آی9003 دقیقا به اندازه آی9000 نیست؟
پس چجوری خالیه؟؟؟؟

Arashdn
04-02-2011, 17:18
دوستان بالاخره این گوشی خروجی اچدی داره یا نه؟
این مهمتریم ملاک من بره خریده
تنها چیزی که باعث شد نکسوس اس نخرم
لطفا یه جواب قطعی بهم بدید ...... رو اساس این بتونم بخرم

hasanmotori
04-02-2011, 18:45

تبدیل usb به hdmi داره ولی به احتمال زیاد با کیفیت sd یا همون vga هست مثله خروجی tv با جک 3.5 ش

پس چجوری خالیه؟؟؟؟

رمش 512 ه که بعد از اون استفاده ای که سیستم ازش میکنه 340 تاش خالی میمونه
امنیا 2 256 بود که با رام لایت حداکثر 70 80 مگ خالی داشت و بدم نبود

PersiAndroid
04-02-2011, 18:46
بله داره.
فقط بايد كابلشو پيدا كني

milad_takjoo
04-02-2011, 20:10

اگه میتوی 120 تومن پول کابل بدی اینجا داره.....اگه نه هم پس نخر چون ملاکت همینه...

پس چجوری خالیه؟؟؟؟

همون طور که دوستمون گفت رم هاشون یه اندازه هست ولی توی i9003 نمیدونم چیکار کردن که 470 خالی میمونه:18:

soheildolatabadi
04-02-2011, 22:23
افسوس که حالا باید با این سیاست تولید کننده اش (جایگزینی SLCD) به بازی گرفته بشیم و ...
تازه اگر قطعی شده باشه...(منابع رو چک نکردم)
ماه هاست که دنبالشم بخرم

senaps
04-02-2011, 22:31
عزیز،گوشی ها یه سطح لیاقتی دارن!!!
درسته که ممکنه پولمون بهشون نرسه،ولی گوشیی مثل گلکسی،لیاقتش 700 تومن هستش و وقتی قیمتش میاد پایین تر،باید یه سری امکانات رو از دست بده....گلکسی در سال گذشته ی میلادی یکی از بهترین گجت ها شد....
با اومدن ارک،و سایر غول های اندرویدی،و همچنین تبلت ها که احتمالا کم کم جای گوشی رو میگیرن،سامسونگ باید هم انرژی خودش رو صرف چیزای بهتر بکنه...
خوش به حالتون که سرعت دانلودتون 54 مگ هستش!!!

soheildolatabadi
04-02-2011, 22:48
عزیز،گوشی ها یه سطح لیاقتی دارن!!!
درسته که ممکنه پولمون بهشون نرسه،ولی گوشیی مثل گلکسی،لیاقتش 700 تومن هستش و وقتی قیمتش میاد پایین تر،باید یه سری امکانات رو از دست بده....گلکسی در سال گذشته ی میلادی یکی از بهترین گجت ها شد....
با اومدن ارک،و سایر غول های اندرویدی،و همچنین تبلت ها که احتمالا کم کم جای گوشی رو میگیرن،سامسونگ باید هم انرژی خودش رو صرف چیزای بهتر بکنه...
خوش به حالتون که سرعت دانلودتون 54 مگ هستش!!!

دیدم منفی نیست فقط حیفم اومد ... خیلی منتظر موندم بتونم بخرم تا اینکه الآن خبر جایگزینی مطرح شده و ضد حاله
از اون طرف هم Galaxy S2 آدم رو قلقلک میده و باز همون داستان معروف که هرچی صبر کنی هی گوشی بهتر میاد و انتها نداره!

نوکرتم عزیز اون سرعت تو محل کاره...خونه سالهاست که با دایل آپ زندگی می کنیم! مثل همین الآن که در خدمت شما هستیم.
ببخشید اگه یه نمه رفت تو فاز اسپم:46:

PersiAndroid
05-02-2011, 00:11
سياست سامسونگم قابل دركه با اومدن گالكسي اس 2 ميخواد رو اون سوپر امولد بزاره و برا اون رقيب نسازه يا شايدم ميخواد سوپر امولد هاشو هدر نده

amirgalaxy
05-02-2011, 01:04
[/COLOR]

از اينجا هم ميتوني بخريش
قيمش هم مثل Ebay نيست . فقط 5000 تومن

milad_takjoo
05-02-2011, 20:01
[/COLOR]

از اينجا هم ميتوني بخريش

شما خودت خریدی؟کار کرده رو گلکسی؟
آخه اختلاف قیمت خیلی زیاده........

Arashdn
05-02-2011, 20:58
یه نفر این کابل رو یه امتحانی بکنه (5 تومن ارزش امتحان رو داره) و لطفا یه فیلم اچدی رو بریزید رو گوشی و تست کنید ببنید میتونه اچدی بفرسته
اگه واقعا بفرسته من همین فردا میرم گالاکسی بخرم .....

noisymind
05-02-2011, 22:20
سياست سامسونگم قابل دركه با اومدن گالكسي اس 2 ميخواد رو اون سوپر امولد بزاره و برا اون رقيب نسازه يا شايدم ميخواد سوپر امولد هاشو هدر نده

من با این سیاست مخالفم. البته از قدیم تو همه برندها هم بوده متاسفانه مثل نوکیا و سونی اریکسون بگیر تا حتی HTC ! به طور کلی ما برای جنس جدید داریم پول بیشتری میدیم چون تکنولوژی جدیدتر داره و در اصل داریم پول اون تکنولوژی رو میدیم. و تکنولوژی که قدیمی بشه و یا تولیدش به انبوه برسه قیمتش کاهش پیدا میکنه. ولی با این سیاست انگار فقط داریم پول کیفیت جنس رو میدیم! یعنی مدل قدیمی و جدید اگه با یک کیفیت ساخته بشن قیمتشون یکی میشه!!:13:

aRThaS_08
05-02-2011, 22:26
همون طور که دوستمون گفت رم هاشون یه اندازه هست ولی توی i9003 نمیدونم چیکار کردن که 470 خالی میمونه:18:
غیرممکن هست! فقط فایلهای سیستمی بخوان اجرا شن یه چیزی حدود 400تا اضافه میاد! نه 470 !

[/COLOR]از اينجا هم ميتوني بخريش
این کابل روی گلکسی کار نمیکنه. و کلن بگم که اگر هم کابل 120تومنی رو بخرید باز هم خروجی hd نخواهید داشت چون همچین چیزی برای گوشی تعریف نشده.
شاید روی جینجربرد. شاید!

i9003

TI OMAP 3630 chipset
پس رفت خفنی کرده =))

بعد روش مینویسن I9003؟
یا بازم دردسر میشه واسه خریداراش؟
Drawer -> Settings -> About phone -> Model number

اگه نوشته بود GT-I9000 که همینه! اگه نوشته بود GT-I9003 که همین نیست : دی

باتریش خوبه اما تا حد خیلی خیلی زیادی به رامی که نصبه وابسته س!

رامهای کاستوم اکثرن بهتر هستن اما خفناشون باتری رو میخورن : دی

با اومدن 2.3 باتری تا 5روز هم نگه میداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امروز برای کسی میخوام این گوشی رو بخرم لطفا در مورد3دکمه توضیح بدین!وقت خرید به چه چیزی بیشتر توجه کنم؟الان قیمت 8گیگ با گارانتی چنده؟
8گیگ گارانتی مثله سوزن تو انبار کاهه! الان فقط 16گیگ موجود دارن اونم خیلی خیلی کم! نایاب شده گارانتیش خفن!

دکمه ولوم پایین + کلید وسطی گوشی رو نگه دارید بعد گوشی رو روشن کنید!

عکس آدمک آندروید میاد که داره بیل میزنه و زیرش نوشته downloading

اگه نیمد گوشیتون مشکل داره! برای خارج شدن از این حالت باتری رو دربیارید و دوباره جا بزنید.

frameware هم اینه:
ورژن خوبیه! ورژن یکی مونده به آخر رام رسمی فارسیه!

آخرین رام اسپایک هم فارسیش برپایه همین رام هست.

دادا میدونم اما دروغ که نمیگم حدود 50 بار اشتباه زدم از رو مرض بعد دیگه کلا گفت google account بده منم یه کوچولوشو یادم رفته گوشیو از ریکاوری فرمت کردم بازم نشد حالا باید فلش کنم دیگه
شما خودت امتحان کن میبینی که قفل میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم که هیچ راهی بجز فلش با odin نداری : دی

باز میگی از طریق ریکاوری فرمت زدم نشد!

عزیز من والا بلا راهی بجز فلش با odin نیست!

ferizebele
06-02-2011, 00:52
با سلام خدمت دوستان عزیز. من دو روزه گالکسی گرفتم و زیاد وارد نیستم چند تا سوال داشتم که اگه بتونید تو رفع اونا کمکم کنید ممنون میشم. اول اینکه با توجه به ورژن رام گوشی(I9000JPJPF) آیا احتیاجه که اونو عوض کنم در ضمن نمیدونم که گوشی روت هست یا نه یا اصلا روت بودن گوشی فقط جهت عوض کردن رامه یا بدرد چیز دیگیه هم میخوره؟ البته در قسمت kernal version نوشته root@SE-S606 #89.
دوم اینکه گوشی رو که گرفتم هیچ CD ای تو کارتنش نبود و امروز SAMSUNG Kies V2.0.0.11011_16_5 و همچنین درایور گوشی رو SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_x86_3 دانلود کردم. اما وقتی که گوشی رو به usb وصل میکنم MTP device شناخته میشه ولی درایورش نصب نمیشه و نرم افزار SAMSUNG Kies همش میزنه conecting ولی به گوشی وصل نمیشه.دیگه نمیدونم چه کار کنم
سوم در مورد وصل کردن گوشی به اینترنت از طریق وای فای به وسیله مودم adsl هرکاری میکنم گوشی نمیتونه کانکشنی رو که تو کامپیوتر درست میکنم شناسایی کنه. اما از طریق setting/wireless and network /mobile AP میرم کامپیوتر کانکشن رو شناسایی میکنه و به گوشی هم به راحتی وصل میشه اما باز هم نمیتونم روی گوشی از اینترنت استفاده کنم در صورتی که قیلا که جت داشتم به راحتی از طریق wifi اینترنت روی گوشی استفاده میکردم.
میدونم خیلی سوال کردم اما اگه راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی برام مهمه.با تشکر

milad_takjoo
06-02-2011, 19:19
غیرممکن هست! فقط فایلهای سیستمی بخوان اجرا شن یه چیزی حدود 400تا اضافه میاد! نه 470 !

حرف من نیست دوست عزیز...سایت gsmarena این رو گفته.....

این کابل روی گلکسی کار نمیکنه. و کلن بگم که اگر هم کابل 120تومنی رو بخرید باز هم خروجی hd نخواهید داشت چون همچین چیزی برای گوشی تعریف نشده.
شاید روی جینجربرد. شاید!

یعنی کلا رو گوشی های سامسونگ خروجی hd نداریم؟پس این کابل رو واسه چی داده بیرون؟

tanatos
06-02-2011, 19:22
شما خودت خریدی؟کار کرده رو گلکسی؟
آخه اختلاف قیمت خیلی زیاده........

اینطور که دوستان میگفتند این مدل روی گلکسی جهانی جواب نمیده!
و فقط میتونید روی نسخه های دیگه ازش استفاده کنید.

m_kasaeei
06-02-2011, 22:45
دوستان اگه خدا بخواد تا اخر این هفته یا هفته ی اینده می خوام این گوشی رو بخرم
چند تا سوال داشتم . لطفا راهنمایی کنید
1-ورژن سیستم عامل گوشی در ابتدا چیه ؟
2-آیا از زبان فارسی پشتیبانی می کنه ؟ و اینکه رام چیه اصلا ؟ (X10 که پشتیبانی نمی کرد باید برنامه mirsal نصب میکردیم )
3-راجع به این 3 دکمه میشه توضیح بدید ؟ جناب Artash - 08 توضیح دادن ولی میشه بگید چه مشکلی داره ؟
4-کسی از قیمت این گوشی در شیراز اطلاعی داره.یه فروشگاه مطمئن هم بهم معرفی کنید
5-و اینکه این رام که میگید چیه ؟؟؟
خیلی ممنونم

senaps
06-02-2011, 23:54
1-ورژن سیستم عامل گوشی در ابتدا چیه ؟

2.1،اگه خوش شانس باشین،یکی از 2.2 های جدید به تورتون میخوره!!در هر دو صورت،میتونین اپدیت کنین....

2-آیا از زبان فارسی پشتیبانی می کنه ؟ و اینکه رام چیه اصلا ؟ (X10 که پشتیبانی نمی کرد باید برنامه mirsal نصب میکردیم )
بعله! درضمن،رام های فارسی خیلی خوبی هم براش هست که توسط رفقای ایرانی درست شدن و کارایی بالایی دارن..

3-راجع به این 3 دکمه میشه توضیح بدید ؟ جناب Artash - 08 توضیح دادن ولی میشه بگید چه مشکلی داره ؟
دقیقا کجاش رو مشکل دارین؟!!!

کاستوم رام،یه نسخه از اندو هستش که توسط دولوپر ها تنظیم میشه که یه سری امکانات اضافی رو با خودش داره...
مثلا نسخه ی جینجربرد رو با کاستوم رام میریزین...اصلاحیه هاش هم میتونه چیزای مختلف باشه...برای بازی کردن یا چیزای مختلف....
این دیگه ساده ترین روش توضیح رام بودش!

ferizebele
07-02-2011, 00:32
بابا یکی پیدا نمیشه به سوالای ما جواب بده
اصلا نمیتونم به samsung kies وصل بشم روی گوشی میزنه connected اما روی کامپیوتر found new hardware میاد و نمیتونه MTP device رو نصب کنه چه کار باید بکنم
من قبلا از شماره تلفن هام با pc suite بک آپ گرفتم الان میخوام به این گوشی وارد کنم اما هرکاری میکنم وصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید

ferizebele
07-02-2011, 00:40
کسی از دوستان در مورد اینکه چطور میشه گالکسی رو از طریق وایرلس به اینترنت کامپیوتر وصل کرد اطلاعی داره من که هر کاری کردم نتونستم. مودم adsl ام وای فای نداره ولی کارت وایرلس دارم.
راستی چرا بنچمارک گوشی من اینقدر پایینه 970 بود الان بعد از نصب کلی نرم افزار شده 910 . رام گوشی هم JPJPF هست

m_kasaeei
07-02-2011, 15:12
2.1،

دقیقا کجاش رو مشکل دارین؟!!!

کاستوم رام،یه نسخه از اندو هستش که توسط دولوپر ها تنظیم میشه که یه سری امکانات اضافی رو با خودش داره...
مثلا نسخه ی جینجربرد رو با کاستوم رام میریزین...اصلاحیه هاش هم میتونه چیزای مختلف باشه...برای بازی کردن یا چیزای مختلف....
این دیگه ساده ترین روش توضیح رام بودش!

خیلی ممنون از شما دوست عزیز
یعنی می خوام بدونم که این دکمه ها رو کی باید فشار داد ؟ وقتی گوشی خاموشه ؟ یا بعد از روشن کردنش ؟ و اینکه اگه به حالت Downloading رفت سالمه ؟؟؟ یعنی چیزی دانلود می کنه ؟
شرمنده اگه سوالم پیش پا افتادس
پس با ساپورت زبان فارسی دیگه حروف رو جدا جدا و یا مربع مربع نشون نمی ده ؟
و اینکه این رام ها رو باید دانلود کرد ؟ حجمش چه قدره ؟

اگه ممکنه سریع تر به من جواب بدید انشاالله امشب دارم می رم برای خرید گوشی
بازم ممنون

milad_takjoo
07-02-2011, 16:13
راستی چرا بنچمارک گوشی من اینقدر پایینه 970 بود الان بعد از نصب کلی نرم افزار شده 910 . رام گوشی هم JPJPF هست

شما یه کرنل سرعتی نصب کن.و لگ فیکس هم بکن
واسه من الان 1900 هست .

mc_pooria
07-02-2011, 17:53
خیلی ممنون از شما دوست عزیز
یعنی می خوام بدونم که این دکمه ها رو کی باید فشار داد ؟ وقتی گوشی خاموشه ؟ یا بعد از روشن کردنش ؟ و اینکه اگه به حالت Downloading رفت سالمه ؟؟؟ یعنی چیزی دانلود می کنه ؟
شرمنده اگه سوالم پیش پا افتادس
پس با ساپورت زبان فارسی دیگه حروف رو جدا جدا و یا مربع مربع نشون نمی ده ؟
و اینکه این رام ها رو باید دانلود کرد ؟ حجمش چه قدره ؟

اگه ممکنه سریع تر به من جواب بدید انشاالله امشب دارم می رم برای خرید گوشی
بازم ممنون
دکمه هارو وقتی گوشی خاموشه باید فشار بدی... اگه آدمک آندروید اومد که داره بیل میزنه سالمه :31: برای خروج از حالت دانلودینگ هم باید باطری رو در بیاری دوباره جا بزنی...
خیر چیزی دانلود نمیکنه... اسمش اینه... حالا به چه دردی میخوره بعدا" متوجه میشی...:10:
بله جدا جدا و مربع مربع نشون نمیده... مثل آدم میاره...:31:
بله رو سایتهای مختلفی رامهای مختلفی هست و میتونی با کامپیوتر یا خود گوشی دانلود کنی... حجمشون حدود 100 مگابایت....
مبارکه:5:

Spak
07-02-2011, 18:11
کسی از دوستان در مورد اینکه چطور میشه گالکسی رو از طریق وایرلس به اینترنت کامپیوتر وصل کرد اطلاعی داره من که هر کاری کردم نتونستم. مودم adsl ام وای فای نداره ولی کارت وایرلس دارم.

به این اعداد کاری نداشته باش اگه از گوشیت راضی هستی و سرعت و مصرفش خوبه بیخود دست کاریش نکن که روی مصرف باتریت تاثیر نذاره ...
اگه گوشیت سرعتش پایینه یه رام خوب دانلود کن و یه کرنل مناسب + یه مودم خوب ..
مال من الان اینا هست

rom : darky 9.2
kernel voodoo 5.4
modem : zsjpe
them : Generation X v2.0

هنوز هم لگ فیکس نکردم . با اینکه این رام اولش منو اذیت کرد و میخواستم عوضش کنم ، ولی الان ازش راضیم

S A M S U N G
07-02-2011, 23:25
دوستان %100 تائید شد که سری بعدی GS با صفحه نمایش SLCD وارد بازار میشن .

Plus the I9003 Galaxy SL is about to replace it, so you should probably act quickly if you want to get the original flavor.

مخلصیم .

BIKHIAL_ALL_75
08-02-2011, 05:55
بابا یکی پیدا نمیشه به سوالای ما جواب بده
اصلا نمیتونم به samsung kies وصل بشم روی گوشی میزنه connected اما روی کامپیوتر found new hardware میاد و نمیتونه MTP device رو نصب کنه چه کار باید بکنم
من قبلا از شماره تلفن هام با pc suite بک آپ گرفتم الان میخوام به این گوشی وارد کنم اما هرکاری میکنم وصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید

منم همین مشکل رو داشتم
کارای که اینجا گفته شده انجام بدید مشکلتون حل میشه:

mc_pooria
08-02-2011, 12:02
من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم... بیشتر برعکسشو بلدم... ولی یادمه یه چیزایی راجع به این که آندروید شبکه add hoc (امیدوارم درست نوشته باشم) رو نمیشناسه دیده بودم... که یادمه راه حل داشت... یه سرچی راجع به این چیزی که گفتم بزن.....:10:

Spak
08-02-2011, 12:33
گالکسی من ، امروز :

mc_pooria
08-02-2011, 13:03
گالکسی من ، امروز :

برای من که عکسی نیومد....:41: یه توضیح نوشتاری هم میدادی خوب بود....:46:

Spak
08-02-2011, 13:35
برای من که عکسی نیومد....:41: یه توضیح نوشتاری هم میدادی خوب بود....:46:

عکسها که مشکلی ندارن من خودم دارم میبینمشون ..
توضیح چی بدم ؟

lancher pro + win 7 icon + Theme:Generation

اینا کافیه ؟

mc_pooria
08-02-2011, 14:36
توضیح چی بدم ؟

اینا کافیه ؟
نمیدونم شاید مشکل از منه که عکسش نمیاد... آره کافی بود...:46:

Amin
08-02-2011, 15:40
توضیح چی بدم ؟

اینا کافیه ؟
Launcher Pro واسه من خیلی fc میشه
شما مشکلی نداری ؟
گجت آب و هوات چیه؟

Spak
08-02-2011, 15:43
Launcher Pro واسه من خیلی fc میشه
شما مشکلی نداری ؟
گجت آب و هوات چیه؟

نه تا حالا که force close نداده و خوب هم کار میکنه ( البته ورژن مال من 0.8.3 هست )
آب و هوا هم beautiful widgets هست..

PersiAndroid
08-02-2011, 22:26
ميگم جديدا (يا شايد از قبل بوده من حواسم نبوده ) اس ام اس مياد يا گوشيم زنگ ميخوره رو صفحه نمايش گوشيم تاثير ميذاره و نويز ميفته! واسه شما اتفاق افتاده؟

راستي اين LG Optimus 2X Weather Widget رو كه دوستمون offlineinternet گذاشتن كسي نداره از يه سرور ديگه بزاره كه فايله سالم باشه و من بتونم رو گوشي نصب كنم؟
آخه فايل رو 3-4 بار دانلود كردم و پيغام there is a problem parsing the package ميده حتي از يه جايه ديگه دانلود كردم و رويه يه گوشيه ديگه ريختم و همين جريان بود

ferizebele
08-02-2011, 23:54
منم همین مشکل رو داشتم
کارای که اینجا گفته شده انجام بدید مشکلتون حل میشه:

دوست عزیز بابت راهنمایی دست شما درد نکنه اما آیا راه ساده تری وجود داره یا نه؟
برنامه های andriod pc suite و [Samsung PC Share Manager رو هم نصب کردم که اونا هم گوشی را شناسایی نکردن

ferizebele
09-02-2011, 01:17
بالاخره مشکلم با وصل شدن به برنامه kies با راهنمایی دوستمون حل شد که جای قدردانی و تشکر داره الان باید مشکل ad hocرو هم حل کنم

Yashar Cross
09-02-2011, 14:11
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه كهكشاني ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به اينجا يك سرس بزنيد.ممنون.
کد:
دوستدار شما ياشار

farzin_silver
09-02-2011, 14:46
بالاخره مشکلم با وصل شدن به برنامه kies با راهنمایی دوستمون حل شد که جای قدردانی و تشکر داره الان باید مشکل ad hocرو هم حل کنم

برای adhoc این فایل رو تو گوگل سرچ کن: wpa_supplicant for galaxys (فایل زیپ اگر بود از زیپ خارج کن و فایل توش رو کپی کن ) بعد با Root Explorer داخل این مسیر کپی کن: system/bin (موقع کپی تو روت اکسپلورر از بالاش باید mount RO روبزنی ) اینجا نمیشه فایل ضمیمه کرد.

mahdi-001
09-02-2011, 16:03
سلام این لگ فیکس که میگین چیه؟

milad_takjoo
09-02-2011, 20:25
سلام این لگ فیکس که میگین چیه؟

بعد از مدتی که از گوشیتون استفاده میکنین نصب نرم افزار و بازی و ریختن فایل تو گوشی باعث کندی حرکت در منها و اجرای بازی ها و نرم افزارها میشه.لگ فیکس یه فضایی(حدود 800 مگ)از 2 گیگی که واسه نصب در اختیار دارین رو برمیداره تا هنگام کار با گوشی کند نشه یا به اصطلاح لگ نزنه....

mahdi-001
09-02-2011, 21:49
بعد از مدتی که از گوشیتون استفاده میکنین نصب نرم افزار و بازی و ریختن فایل تو گوشی باعث کندی حرکت در منها و اجرای بازی ها و نرم افزارها میشه.لگ فیکس یه فضایی(حدود 800 مگ)از 2 گیگی که واسه نصب در اختیار دارین رو برمیداره تا هنگام کار با گوشی کند نشه یا به اصطلاح لگ نزنه....

اینکه فضای خیلی زیادیه!ارزشش رو داره؟:13:
یه سوال دیگه آیا نکسوس اس وارد ایران میشه؟کسی تا حالا تو ایران دیدتش؟

به نظرتون صبر کنم گالاکسی اس2 بگیرم یا اگه نکسوس اومد اونو بگیرم؟

milad_takjoo
09-02-2011, 22:15
اینکه فضای خیلی زیادیه!ارزشش رو داره؟:13:
یه سوال دیگه آیا نکسوس اس وارد ایران میشه؟کسی تا حالا تو ایران دیدتش؟

به نظرتون صبر کنم گالاکسی اس2 بگیرم یا اگه نکسوس اومد اونو بگیرم؟

آره خیلی ارزش داره.....:27:..تازه من با اینکه حدود 200 تا نرم افزار و بازی نصب کردم حدود 800 مگ دیگه از اون 2 گیگ مونده...چون بازی ها اکثرا فایل هایی جدا دارن که باید تو مموری کپی شه.....
اومدن رو که میاد...حالا بستگی به مقدار صبریست که میتونی بخرج بدی..آخه S2 هنوز معرفی هم نشده.....
اگه میتونی صبر کنی حتما بکن...:8:

mahdi-001
10-02-2011, 00:08
آره خیلی ارزش داره.....:27:..تازه من با اینکه حدود 200 تا نرم افزار و بازی نصب کردم حدود 800 مگ دیگه از اون 2 گیگ مونده...چون بازی ها اکثرا فایل هایی جدا دارن که باید تو مموری کپی شه.....
اومدن رو که میاد...حالا بستگی به مقدار صبریست که میتونی بخرج بدی..آخه S2 هنوز معرفی هم نشده.....
اگه میتونی صبر کنی حتما بکن...:8:
فکر میکنم ارزش صبر ایوب روهم داشته باشه چون الان گالاکسیخیلی کمیاب و گرون شده!:41:

m_kasaeei
10-02-2011, 04:48
سلام خدمت دوستان عزیز
من هم این گوشی رو خریدم و فقط می تونم بگم فوق العادس
باید از تمام دوستانی که منو راهنمایی کردن تشکر کنم
من از وقتی که گوشی دستم رسیده نود درصد وقتمو در gprs گذروندم و در حال دانلود نرم افزار بودم.این پست رو هم دارم از طریق موبایل میدم
فقط یه چیز نگزانم می کنه و اونم اینکه احساس می کنم بخش بالایی گوشی نسبت به پایینش داغ تره طوری که میشه حسش کرد به راحتی
این حالت طبیعیه دوستان؟

milad_takjoo
10-02-2011, 08:55
سلام خدمت دوستان عزیز
من هم این گوشی رو خریدم و فقط می تونم بگم فوق العادس
باید از تمام دوستانی که منو راهنمایی کردن تشکر کنم
من از وقتی که گوشی دستم رسیده نود درصد وقتمو در gprs گذروندم و در حال دانلود نرم افزار بودم.این پست رو هم دارم از طریق موبایل میدم
فقط یه چیز نگزانم می کنه و اونم اینکه احساس می کنم بخش بالایی گوشی نسبت به پایینش داغ تره طوری که میشه حسش کرد به راحتی
این حالت طبیعیه دوستان؟

مبارکه......:31:
آره ...واسه همه همینطوریه...موقع کار با gprs و بازیهای hd اینجوری مشه ولی موقع کار با وایرلس و فیلم و بقیه کارها داغ نمیکنه....من یه کیف براش خریدم دیگه همون گرما رو هم احساس نمیکنم....:27:

alipsp
10-02-2011, 10:35
مبارکه......:31:
آره ...واسه همه همینطوریه...موقع کار با gprs و بازیهای hd اینجوری مشه ولی موقع کار با وایرلس و فیلم و بقیه کارها داغ نمیکنه....من یه کیف براش خریدم دیگه همون گرما رو هم احساس نمیکنم....:27:
البته به نظرم موقعی که داغ میکنه از کیف درش بیارین بهتره
گرما و خاک دشمن لوازم الکترونیکیه

PersiAndroid
10-02-2011, 12:31
ميگم كابل تلوزيون گوشي هاي نوكيا كه 3.5 به composite هست به گالكسي ميخوره يا كابل مخصوصشو بخرم از طريق سايت:
ECC1TX1BBEBSTD 3.5mm to RCA TV out cable

Immunology
10-02-2011, 13:18
ميگم كابل تلوزيون گوشي هاي نوكيا كه 3.5 به composite هست به گالكسي ميخوره يا كابل مخصوصشو بخرم از طريق سايت:
ECC1TX1BBEBSTD 3.5mm to RCA TV out cable

با کابل 3.5 نوکیا من تست کردم راحت میشه به تی وی وصلش کرد.

ferizebele
11-02-2011, 21:02
گوشیمو با Voodoo لگ فیکس کردم امتیازی که قبلا 910 بود شده 1447 اما دوستان گفته بودم میتونی با این lag fix بالای 2000 بگیری؟ الانم رام[Spike Speedy Edition v7.0 رو از سایت ---------.ir دانلود کردم میخواستم بدونم ارزشش رو داره که رام گوشیمو که در حال حاضر (JPJPF9) هست رو با این رام عوض کنم و یا به خطرش نمی ارزه. و حتما باید از رام فابریک گوشی بک آپ بگیرم و lag fix رو غیر فعال کنم؟
راستی با برنامه های web sharing و kies air کار کردم که خیلی جالبن و تونستم اینترنت adsl ام رو ازطریق کارت وایرلس روی گوشی شر کنم و یا فایل های گوشی رو توی کامپیوتر از طریق این دو برنامه ببینم و یا به گوشی بفرستم

Spak
11-02-2011, 22:20
گوشیمو با Voodoo لگ فیکس کردم امتیازی که قبلا 910 بود شده 1447 اما دوستان گفته بودم میتونی با این lag fix بالای 2000 بگیری؟ الانم رام[Spike Speedy Edition v7.0 رو از سایت ---------.ir دانلود کردم میخواستم بدونم ارزشش رو داره که رام گوشیمو که در حال حاضر (JPJPF9) هست رو با این رام عوض کنم و یا به خطرش نمی ارزه. و حتما باید از رام فابریک گوشی بک آپ بگیرم و lag fix رو غیر فعال کنم؟
راستی با برنامه های web sharing و kies air کار کردم که خیلی جالبن و تونستم اینترنت adsl ام رو ازطریق کارت وایرلس روی گوشی شر کنم و یا فایل های گوشی رو توی کامپیوتر از طریق این دو برنامه ببینم و یا به گوشی بفرستم

بنجمارک فقط یک عدد هست اگه از گوشیت راضی هستی بیخودی برای چی میخوای بهش دست بزنی !؟ برای بنجمارک بالای 2000 هم باید کرنل speed mod با تنظیمات ext2 یا 3 بریزی که البته مصرف باتری رو هم یه مقدار افزایش میده ..

tanatos
12-02-2011, 11:52
خوب واسه دلخوشی و کل و این حرفها حتماً!

Amin
12-02-2011, 14:01
سلام
دوستان
من از دیروز
نمیتونم به مارکت - appbrain و applanet وصل بشم
applanet که زیاد میپوکه
اما اووون 2 تا چرا ؟
کسی دیگه ای هم مشکل داره ؟
جالبه که تبلیغهای پایین appbrain لود میشه اما وقتی میزنم sync کنه میگه نتت مشکل داره!
(از چیز پی و ان و MarketAccess هم استفاده میکنم!)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش
مثکه مشکل از چیز پی ان منه!

mc_pooria
12-02-2011, 14:21
منم به applanet نتونستم وصل شم... اون یکی ها هم ندارم که امتحان کنم....

Spak
12-02-2011, 16:40
سلام
دوستان
من از دیروز
نمیتونم به مارکت - appbrain و applanet وصل بشم
applanet که زیاد میپوکه
اما اووون 2 تا چرا ؟
کسی دیگه ای هم مشکل داره ؟
جالبه که تبلیغهای پایین appbrain لود میشه اما وقتی میزنم sync کنه میگه نتت مشکل داره!
(از چیز پی و ان و MarketAccess هم استفاده میکنم!)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش
مثکه مشکل از چیز پی ان منه!

من هم با applanet مشکل دارم ، ولی از gomarket استفاده میکنم تا وقتی اونا درست بشن . خواستید تا براتون آپلودش کنم .. البته زبونش چینیه ولی از آیکنها میشه فهمید ...

milad_takjoo
12-02-2011, 18:25
من هم نه applanet دارم نه مارکت(با چی پی ان و flight mode)...چرا اینطوری شده؟

aRThaS_08
12-02-2011, 21:28
یعنی کلا رو گوشی های سامسونگ خروجی hd نداریم؟پس این کابل رو واسه چی داده بیرون؟
چرا 2-3تا گوشی دارن hdmi ! اما فی الحال گلکسی نداره همچین قابلیتی رو!

3-راجع به این 3 دکمه میشه توضیح بدید ؟ جناب aRThaS_08 توضیح دادن ولی میشه بگید چه مشکلی داره ؟

بله! رامهایی که در بازار موجود هستن همه رامهای آسیایی هستن و فارسی رو هم پشتیبانی میکنن

برای آپدیت و اینا بدرد میخوره!

همون فریمور هست

گوشی رو روت کنید بعد هم لگ فیکس رو فعال کنید! البته قبلش یه کرنل خوب که clockworkmod داشته باشه نصب کنید

بنده شخصن کرنل های voodoo رو اصلن قبول ندارم! speedmod توی زمینه کرنل قابل اطمینان تره.

برای بنجمارک بالای 2000 هم باید کرنل speed mod با تنظیمات ext2 یا 3 بریزی که البته مصرف باتری رو هم یه مقدار افزایش میده ..
البته کلن مصرف باتری speedmod بهتر از voodoo هست.

و با تغییر فرمت هم میشه گفت فقط کمی بیشتر از voodoo میشه من الان 2روز عین چی از گوشی کار کشیدم شارژش تازه شده 14%

رام هم دارکی داشتم سیانوژن مد ریختم الان میخوام دوباره اسپایک بریزم!

applanet که زیاد میپوکه
بخاطر تغییر سرور هست! همیشه ورژن آخر رو از سایت خود applanet دانلود کنید!

هرشب یه ورژن میده فردا شبش دیگه اون ورژن کار نمیکنه دوباره ورژن جدید میده : دی

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

و اینکه Go Market خیلی چیز خوبیه ها!

اما هی پیغام آپدیت میده منم از نوشته هاش چیزی سردر نمیارم : دی

واسه همین کلن همون applanet خیلی خیلی بهتره!

اما یه چیزی داره go market که نمیشه ازش گذشت!

دانلود با قابلیت رزیوم! واقعن جالب بود برام : دی

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

و اینکه Go Market خیلی چیز خوبیه ها!

اما هی پیغام آپدیت میده منم از نوشته هاش چیزی سردر نمیارم : دی

واسه همین کلن همون applanet خیلی خیلی بهتره!

اما یه چیزی داره go market که نمیشه ازش گذشت!

دانلود با قابلیت رزیوم! واقعن جالب بود برام : دی

Immunology
15-02-2011, 22:42
شاعر میفرماید:نو که اومد به بازار کهنه میشه دل آزار
گالاکسی 2 اومده همه اینجارو بیخیال شدن....

MINOR
17-02-2011, 00:30
سیانوژن مد ریختم
میشه لینک دانلود بدین
یا بگین از کجا دانلود کردین

این رام های 2.2.1 همون سیانوژن مد هستند ؟

ممنون

BIKHIAL_ALL_75
17-02-2011, 14:40
سلام/
من این رام JPJPG رو نصب کردم/ولی به جای ریست شدن رفت به صفحه ی ریکاوری<3e>/
بعد از اونجا ریست رو زدم ولی وقتی صفحه بالا میاد بعد از نشون دادن لوگوی S چندتا ویبره میزنه و صفحه ی نمایش سیاه میشه/گوشی روشنه ولی صفحه نمایش سیاهه//
دوباره رام رو برگردوندن به قبلی JPJPA درست شد ولی بازم که میخوام به این رام JPJPG آپدیت میکنم همین وضعیتی که توضیح دادم پیش میاد//ممنون میشم منو تو این ضمینه راهنمایی کنید/واقعا کلافه شدم

benan
18-02-2011, 14:10
چه خبره 16گیگش 760
تبریز 16گیگش الان 630 هستش
8گیگش 560

تاریخ جمعه 29 بهمن

PersiAndroid
18-02-2011, 15:44
چند نفر از بچه های گالکسی دار فکر ارتقای بلافاصله گوشیشون به 2 هستن؟

GiggleClub
18-02-2011, 16:52
۲تا سوال مهم و فوری:

من یه دست دو پیدا کردم واسه خریدش به چی باید توجه کرد؟
این مشکل بود چی بود ۳دکمه بود ۳چراغ بود.

سوال۲ اینکه کدون نسخه مایکروتل فول فارسی کرده؟
نسخه ۲.۲ فارسی تر و تمیز داریم؟

farzin_silver
18-02-2011, 18:06
۲تا سوال مهم و فوری:

من یه دست دو پیدا کردم واسه خریدش به چی باید توجه کرد؟
این مشکل بود چی بود ۳دکمه بود ۳چراغ بود.

سوال۲ اینکه کدون نسخه مایکروتل فول فارسی کرده؟
نسخه ۲.۲ فارسی تر و تمیز داریم؟

مشکل 3 دکمه هست.
برای مدل های 16 گیگ این مشکل بودد.8 گیگا ندارن این مشکلو.

برای تست باید دکمه ولوم پایین + دکمه وسط گوشی + دکمه پاور رو نگه داری یه صفحه میاد مینویسه
DOWNLOADING

رام JPJPG آخرین ورژن رام فارسی هست.

01110362
18-02-2011, 20:08
دوستان وضعیت Gps گوشی چطور هه راضی کنندس یا نه ؟
مرسی

SAEEDSAMSUNG
19-02-2011, 09:02
سلام من سفیدشو خریدم. مدل 8 گیگ. الان یه ماهی دارمش. خیلی راضیم. رقیب نداره. فقط اگه سامسونگ مثل اپل از بدنه آلومینیومی استفاده میکرد معرکه میشد. ولی همه چیش خوبه. از دیزایر اچ دی خیلی بهتره .

ahoora f
19-02-2011, 15:07
چه خبره 16گیگش 760
تبریز 16گیگش الان 630 هستش
8گیگش 560

تاریخ جمعه 29 بهمن

دوست عزیز میشه بگید از کجا این قیمت و گرفتی ؟اگه مشکلی نداره ادرسشو بدید

Spak
20-02-2011, 23:32
گالکسی من امروز این شکلی شد :31: :

این صبح :

این هم شب :

milad_takjoo
21-02-2011, 11:17

به نظرم که اونقد ارزشش رو نداره.....
میمونم تا گلکسی 3 بیاد...:31:

Spak
21-02-2011, 11:48

من خودم تصمیم این کار رو دارم
بعد از عید گالکسیم رو میدم وقتی گالکسی 2 اومد اون رو میخرم ..

کسی خواست گالکسی رو بهش میدم حدود 3-4 ماه هم هست که خریدمش..
ولی این بهترین گوشی بود که تا حالا داشتم ، حتی با آیفون 4 هم که یه مدتی داشتم اینقدر حال نکردم.

SAEEDSAMSUNG
21-02-2011, 12:23

من ارتقاش میدم. صد در دصد

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

گالکسی من امروز این شکلی شد :31: :

این صبح :

این هم شب :

سلام میشه بگی این چیه؟ لینک میدی؟:31:

Spak
21-02-2011, 12:27
سلام میشه بگی این چیه؟ لینک میدی؟:31:

چی چیه ؟ این home screen هست دیگه :31:
خودم درستش کردم ...

SAEEDSAMSUNG
21-02-2011, 12:36
FLASH PLAYER 10 برای آندروید

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

چی چیه ؟ این home screen هست دیگه :31:
خودم درستش کردم ...

میدونم HOME SCREEN ای بابا! میگم لینک بده :31: منظورم این ویدگت ساعته و آب وهواه

SAEEDSAMSUNG
21-02-2011, 12:49
SAMSUNG VIDEO EDITOR برای گالاکسی

لینک دانلودش توشه.

Spak
21-02-2011, 12:59
[code]

میدونم HOME SCREEN ای بابا! میگم لینک بده :31: منظورم این ویدگت ساعته و آب وهواه
لینکهاش رو که نمیدونم چون از مارکت گرفتمشون ولی این از اسامی

ساعت : make your clock

ویدجت sms unread count
simi clock
extended controls
&
beautiful widget

Immunology
21-02-2011, 14:14
spak جان اسکرین هایی که میزاری رو ما نمیبینیم.شاید به خاطر شیلترینگه.تو up.-------- آپلود کن.

offlineinternet
21-02-2011, 14:28

من تو فکرشم
میخواستم بعد از این گوشی میگو بگیرم که فعلا خبری نیست ازش

شاید gs2 گرفتم شایدم galaxy tab 2
تب بهتره به نظر من

راستی گوشیمو میفروشم هر کی خواست
۱۶ گیگ مشکی بدون گارانتی حدود ۶۰۰
هر کی خواست pm بده:27:

senaps
21-02-2011, 14:49
من که گلکسی رو فروختم برا ارک!! فقط مونده فروش گلکسی تب برای سونی تب! که هنوز خیلی زوده!
ولی دلم برا اندو تنگیده تاریخی!!

SAEEDSAMSUNG
21-02-2011, 15:04
اقا راستی من تاحالا از آندروید مارکت دانلود نکردم! اصلا سراغش نرفتم. تو ایران میشه ازش دانلود کرد؟

راه خاصی داره؟ ممنون.:31:

milad_takjoo
21-02-2011, 17:35
اقا راستی من تاحالا از آندروید مارکت دانلود نکردم! اصلا سراغش نرفتم. تو ایران میشه ازش دانلود کرد؟

راه خاصی داره؟ ممنون.:31:

آره دوست عزیز....چرا نمیشه...:10:
دو راه داره

وایرلس+چی پی ان+flight mode

وایرلس+چی پی ان+market access

mc_pooria
21-02-2011, 18:29
چرا بعضی وقتها تو بعضی از بازیهای gameloft صدای بازی قطع میشه...؟ نمیشه زیادشم کرد... دوباره این مشکل برام پیش اومده....

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

یه مسئله ی دیگه هم اینکه من قبلا" فایلهای swf رو میتونستم اجرا کنم ولی الان نه_____

milad_takjoo
21-02-2011, 20:17
چرا بعضی وقتها تو بعضی از بازیهای gameloft صدای بازی قطع میشه...؟ نمیشه زیادشم کرد... دوباره این مشکل برام پیش اومده....
-

باید قبل از اجرای بازی گوشی رو از حالت ویبره دربیارین و تو حالت صدا باشه بعد بازی رو اجرا کنین...

Atropates
22-02-2011, 00:11
منم جیب مبارک یاری کنه ارتقاش میدم , برسه به 700 میخرمش , 32 گیگ هم قیمت مناسبی داشته باشه بشه خرید که دیگه چه بهتر :40: خدا کنه GS زیاد افت قیمت نکنه , تا موقعی که اون میرسه به 700 دست دو اینو بشه 500 فروخت . کلا دست دو ی این با نوی اون 250 اختلاف داشته باشن به احتمال زیاد همون اوایل میخرمش

من که گلکسی رو فروختم برا ارک!! فقط مونده فروش گلکسی تب برای سونی تب! که هنوز خیلی زوده!
ولی دلم برا اندو تنگیده تاریخی!!

مگه گلکسی تب ات اندروید نیست ؟

senaps
22-02-2011, 13:37
مگه گلکسی تب ات اندروید نیست ؟

رو گوشی!! تبلت رو یکی دوبار بردم سر کلاس،حراست دانشگاه بهم گیر داد که این چیزا رو حق ندارین بیارین سر کلاس:18:
تبدیل شده به یه دستگاه کتاب خوان و کلی حالم رو گرفته!

milad_takjoo
22-02-2011, 20:43
رو گوشی!! تبلت رو یکی دوبار بردم سر کلاس،حراست دانشگاه بهم گیر داد که این چیزا رو حق ندارین بیارین سر کلاس:18:
تبدیل شده به یه دستگاه کتاب خوان و کلی حالم رو گرفته!

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18::18:
من حالا میخواستم تبلت بخرم ببرم سر کلاس........چه کارایی که نمیکنن..:41:

senaps
22-02-2011, 20:51
خیلی به درد سر کلاس میخورد...مخصوصا این که خیلی راحت میشه با یه قلم(من قلم یه گوشی تاچ قدیمی رو داشتم که باهاش روش مینوشتم که راحت تر بنویسه!!) تو حالت نقاشی یا هر برنامه ی دیگه ای که دم دستت بیاد(تایپ کردن طولانی مخصوصا جزوه باهاش غیر ممکنه واقعا!!) ازش استفاده کرد...خیلی خوبه برای سر کلاس بردن...منظم و مرتب،تازه خوندن مطلب توش کلی به ادم لذت میده...متاسفانه جلوی من رو گرفتن!! برا شما هم بهتره توجیهشون کنی تبلت چیه،بعد بخری و ببری سر کلاس!!(نه خیلی اساتید دانشگاهی ما اپدیت هستن،یه خورده تبلت براشون قدیمیه و هر توضیحی غیر از اینکه این تبلت یه لپ تاپ بدون صفحه کلیده،اونها رو گیج میکنه حسابی!!)

tanatos
24-02-2011, 19:55
کم کم تاپیک داره تبدیل میشه به خاطرات دوران مدرسه!:10:
شلوغ نکنید نوبت منه آقا ما هم وایمیستادیم کنار بوفه اونایی رو که میرفتن خرید میکردند خفت میکردیم و خوراکیهاشون و میگرفتیم.:5:

senaps
24-02-2011, 23:57
خاطره کچا بوده؟ چرا حرف دهن من میذاری؟!
من دارم میگم اگه جلوی من رو نمیگرفتن،میتونستم برای جزوه نوشتن از این استفاده کنم و همه ی پی دی اف هام رو سر کلاس با خودم داشته باشم!!
و به این دوستمون هم گفتم که بپرسه و به خاطر اینکه تو دانشگاه ما ایراد گرفتن،فک نکنه کلا نمیذارن!!

hoha881
25-02-2011, 00:43
شما با چه تجهیزاتی میرین کلاس
ما که میریم کلاس , تازه یاد کاغذ و خودکار میفتیم که اونم از یکی دیگه میگیریم .اخر ترم هم یک جزوه تمیز از خانومای کلاس میگیریم.

senaps
25-02-2011, 14:45
ما که میریم کلاس , تازه یاد کاغذ و خودکار میفتیم که اونم از یکی دیگه میگیریم .اخر ترم هم یک جزوه تمیز از خانومای کلاس میگیریم.

اره خوب،منم با یه دفتر 100 برد 500 ی میرم که همیشه اسباب شوخی و خنده ی برو بج رو تامین کرده باشم!!
ولی گاهی برخی از اساتید محترم،یه جوری درس میدن و اینا،که ادم نیاز پیدا میکنه یه سری وسیله اضافی باهاش باشه!! مخصوصا اگه کارگاه کامیپوتر داشته باشی و 60 نفر ادم رو برای 12 سیستم تقسیم کنن! اونوقته که می فهمی لپ تاپ چقد به درد میخوره...برای بعضی درس های دیگه هم،یه تبلت به درد میخوره!

S A M S U N G
26-02-2011, 09:32
از قرار معلوم آندروئید 2.3 ماه دیگه واسه GS ریلیز میشه .

مخلصیم .

milad_takjoo
26-02-2011, 19:38
از قرار معلوم آندروئید 2.3 ماه دیگه واسه GS ریلیز میشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمخلصیم .

اگه ندن من سامسونگ رو خفه میکنم با این پشتیبانی ضعیفش......

tanatos
27-02-2011, 17:50
این هم خبر آبدیت گوشی در آلمان:
بنابر اخباری که در وب سایت آلمانی SmartDroid.de اعلام شده ، کاربران گوشی محبوب Galaxy S در کشور آلمان می توانند در ماه مارس سیستم عامل گوشی خود را به نسخه 2.3 آندروید ارتقا دهند. این به روز رسانی فقط برای کاربران آلمانی ارائه می شود و کمی بعد برای کاربران این گوشی در آمریکای شمالی نیز موجود خواهد شد.

لازم به ذکر است که این گوشی در ابتدا با نسخه 2.1 آندروید وارد بازار شد و مدت طولانی زمان برد تا به نسخه 2.2 ارتقا یابد و اکنون نیز که گوشی جدید Galaxy S II از همان ابتدا با آندروید 2.3 وارد بازار می شود مسلما در بازار موبایل آلمان رقابت جدی بین این دو گوشی بوجود خواهد آمد.

aRThaS_08
28-02-2011, 22:04
سلام/
من این رام JPJPG رو نصب کردم/ولی به جای ریست شدن رفت به صفحه ی ریکاوری<3e>/
بعد از اونجا ریست رو زدم ولی وقتی صفحه بالا میاد بعد از نشون دادن لوگوی S چندتا ویبره میزنه و صفحه ی نمایش سیاه میشه/گوشی روشنه ولی صفحه نمایش سیاهه//
دوباره رام رو برگردوندن به قبلی JPJPA درست شد ولی بازم که میخوام به این رام JPJPG آپدیت میکنم همین وضعیتی که توضیح دادم پیش میاد//ممنون میشم منو تو این ضمینه راهنمایی کنید/واقعا کلافه شدم
آموزش کامل در این پست:

البته برای روت کردن بهتره از speedmod kernel استفاده کنید.

کار معقولانه ای بنظر نمیاد.

gsII درحد انتظار من نبود. اگر بخوام گوشیو عوض کنم یه گوشی با پردازنده تگرا2 میگیرم. بازیهای اختصاصیش وسوسه برانگیزه.

++ اگر خواستید گوشیتونو بفروشید بعد از عید بفروشید! خیلیها هستن که برای اینکه i9003 سوپرامولد نیست حاضرن پول بیشتری برای گوشیتون بدن. مثله دیزایر که امولدش گرونتر از slcd هست!

من قلم یه گوشی تاچ قدیمی رو داشتم که باهاش روش مینوشتم که راحت تر بنویسه!!
تاچ خازنی قلم مخصوص خاص خودشو داره و تا جایی که بنده میدونم گوشیهای قدیمی خازنی نبودن =))

و قلم یک گوشی مقاومتی رو نمیتونید برای یک دستگاه خازنی استفاده کنید.

Atropates
01-03-2011, 10:39
اگر خواستید گوشیتونو بفروشید بعد از عید بفروشید! خیلیها هستن که برای اینکه i9003 سوپرامولد نیست حاضرن پول بیشتری برای گوشیتون بدن. مثله دیزایر که امولدش گرونتر از slcd هست!

دقیقا به نکته ی خوبی اشاره کرد دوستمون , این حداقل یه سی چهل تومن رو بالا بردن قیمت گوشیتون اثر خواهد گذاشت , تازه دیزایر آمولد بود این سوپر آمولد هستش !

تاچ خازنی قلم مخصوص خاص خودشو داره و تا جایی که بنده میدونم گوشیهای قدیمی خازنی نبودن =))

و قلم یک گوشی مقاومتی رو نمیتونید برای یک دستگاه خازنی استفاده کنید.

قلم تاچ مقاومتی اگه جنسش از اسیل باشه (رسانا باشه کافیه , جنسش زیاد مهم نیست) میتونی استفاده کنی , چون تاچ خازنی با الکتریسیته بدن کار میکنه و اون قلم این رو انتقال میده

PersiAndroid
01-03-2011, 19:01
نميدونم چرا ولي از وقتي اين گالكسي اس 2 معرفي شده اصلا دلم نميخواد با گوشيم كار كنم
فقط منتظرم بياد بازار نميدونم كي گوشيو بفروشم و اونو بخرم! . يا شايدم يكم صبر كنم قيمتش متعادل شه يا مثلا اينكه ببينم گالكسي 2 هم يه سري مشكلاتي كه گالكسي داشت كه بايد موقع خريد مواظب بودي داره يا نه! ؟

kordman
01-03-2011, 20:21
سلام.من از وقتی گالاکسی گرفتم نمیتونم شارژ اعتباری بزنم و لی با ایرانسل میشه.در ضمن از طریق مرورگر خود گوشی فایل با پسوند rar نمیشه دانلود کرد,چرا؟

Immunology
01-03-2011, 23:42
2.3 هم که ریلیز شد.اما انگار فرق چندانی هم نداره...

bounce44
02-03-2011, 19:04
سلام به همه
من میخوام galaxy s بخرم
میشه به این سوالاتم جواب بدین؟شرمنده نتونستم پستای قبلی رو بخونم
1-جریان این تست downloading چیه و چطوری باید این تست رو انجام بدیم؟
2-این درسته اگه گوشی با ضمانتنامه باشه دیگه خیالم از downloading و اصلی بودن گوشی راحته؟
3-الان که برم بخرم آندروید 2.2 رو گوشی نصبه یا باید از فروشنده بخوام واسم بذاره؟
4-راه حلی هست که بشه فلش رو در وب ساپورت کرد؟
5-واسه فیلم دیدن خوبه؟گیر و هنگ نداره؟از زیر نویس فارسی پشتیبانی میکنه؟
6-قیمت کردم 16گیگ با ضمانتنامه 740تومان خوبه؟
7-واسه ریختن برنامه و بازی روی این گوشی باید چه کار کرد؟
شرمندم به خدا اما خواهشا راهنمایی کنین!!!!!!:11:

tanatos
02-03-2011, 20:52
بله گفته شده بود که تفاوت خاصی نخواهند داشت.

kordman
02-03-2011, 22:05

يعني دقيقا کي و چطوري ميشه اپديت کرد?¿؟اخي بالاخره علامت سوالو پيدا کردم

milad_takjoo
02-03-2011, 22:35
ماشالا بنچمارکش هم که خوب نشده.....اینم از 2.3 که این همه ذوقش رو داشتیم.....

amirgalaxy
02-03-2011, 22:46

از كجا ميتونيم دانلود كنيم
ميشه راهنمايي كنيد كه من هم ابديت كنم ؟ ممنون ميشم

milad_takjoo
03-03-2011, 08:02
از كجا ميتونيم دانلود كنيم
ميشه راهنمايي كنيد كه من هم ابديت كنم ؟ ممنون ميشم

توی فروم های همسایه بگردین پیدا میشه...البته هنوز بتا هست..

moosavi.sm89
03-03-2011, 21:26
سرعتش تو منو ها خیلی بهتر شده!

بله گفته شده بود که تفاوت خاصی نخواهند داشت. کی این حرف رو زده؟
سیانوجن 7 که بیس 2.3 است رو شما نصب کن! تفاوت رو متوجه میشیالبته اون هم unstable است
این نسخه بتا و leak است! هنوز نهایی نشده...
خواهشا با حرفامون دیگران رو گمراه نکنیم.

farzin_silver
04-03-2011, 00:00
سرعتش تو منو ها خیلی بهتر شده!
کی این حرف رو زده؟
سیانوجن 7 که بیس 2.3 است رو شما نصب کن! تفاوت رو متوجه میشیالبته اون هم unstable است
این نسخه بتا و leak است! هنوز نهایی نشده...
خواهشا با حرفامون دیگران رو گمراه نکنیم.

سیانوژن از زمین تا زیر زمین با رام رسمی سامسونگ فرق داره.اون کلا داستانش و بیسش با رام رسمی فرق داره. سرعت و بنچمارک اون خیلی بیشتر از رام رسمیه.

mc_pooria
04-03-2011, 11:50
کسی لانچر سه بعدی spb mobile shell رو نصب کرده...؟ چطوری میشه یه بار واسه همیشه فعالش کرد..؟ من چند بار اینکارو کردم ولی بازم هر وقت گوشی رو ریست کنم میخواد....

PersiAndroid
04-03-2011, 12:58
ميگم من هميشه تو حالت عادي و حتي وقتي با task manager ها هم همه ي برنامه هارو مي بندم فقط 100 مگ مموري آزاد بيشتر ندارم.
ميخواستم بدونم اين لانچر هايي كه دوستان نصب مي كنن چطوري بايد رو گوشي ريخت؟
و در ضمن دقيقا كي رام رسمي gingerbread مياد؟
من يه برنامه نصب كردم به اسم apndroid كه همه ي access point هارو disable ميكنه و براي اينكه شارژ گوشي نپره نصب كردم اما وقتي اينجوري هست گوشي كر مي كنم باعث ميشه كه mms ها هم به دستم نرسن نه؟
آخه براي فرستادن بايد enable كرد. ولي وقتي كه گوشيم تو حالت disable هست وقتي mms ميفرستن فقط جزئياتشو ميزنه و محتوياتش باز نميشه ممكنه دليلش برنامهه باشه؟

aRThaS_08
04-03-2011, 15:20
قلم تاچ مقاومتی اگه جنسش از اسیل باشه (رسانا باشه کافیه , جنسش زیاد مهم نیست) میتونی استفاده کنی , چون تاچ خازنی با الکتریسیته بدن کار میکنه و اون قلم این رو انتقال میده
خب من اینو نمیدونستم!

اما درکل نباید بازده خوبی داشته باشه با اون قلم، چون با عقل جور در نمیاد !!!؟!

تا وقتی روی کایز قرار نگرفته یعنی اینکه برای کاربران عادی نیست.

این نسخه مخصوص دولوپرهاس که معلوم نیس چجوری به بیرون درز کرده.

به اصطلاح میگن leak شده و لو رفته!

1-جریان این تست downloading چیه و چطوری باید این تست رو انجام بدیم؟
2-این درسته اگه گوشی با ضمانتنامه باشه دیگه خیالم از downloading و اصلی بودن گوشی راحته؟
3-الان که برم بخرم آندروید 2.2 رو گوشی نصبه یا باید از فروشنده بخوام واسم بذاره؟
4-راه حلی هست که بشه فلش رو در وب ساپورت کرد؟
5-واسه فیلم دیدن خوبه؟گیر و هنگ نداره؟از زیر نویس فارسی پشتیبانی میکنه؟
6-قیمت کردم 16گیگ با ضمانتنامه 740تومان خوبه؟
7-واسه ریختن برنامه و بازی روی این گوشی باید چه کار کرد؟
1- یک منو هست برای ریختن آپدیت روی گوشی که عکس آدمک آندرویده که داره بیل میزنه!
2- بله. اما پارس مایکروتل دیگه گوشی با گارانتی موجود نداره حداقل توی تهران، و بار بعدیشونم i9003 خواهد بود که سوپرامولد نیست.
3- 80% گوشیهای موجود در بازار آندرویدشون 2.2 هست. شما قبل از خرید به Setting > Phone Info > Firmware Version رفته و ورژن رو چک کنید. اگر 2.2 یا 2.2.1 بود بخرید.
4- بله. نرم افزار Adobe Flash Player رو نصب کنید.
5- گیر و هنگ که نداره و کیفیت هم بالا هست، اما برای زیرنویس فارسی باید نرم افزار بریزید. VPlayer و RockPlayer و VitalPlayer و Act 1 Video Player نرم افزارهایی برای این کار هستن.
6- اگر 16 پارس مایکروتل گیر اوردید قیمتش مقطوع 716 هست و بالاتر نیست. گارانتی اصلی سامسونگ هم پارس مایکروتل ـه
7- باید فایلشو دانلود کرد و نصب کرد! درست مثله هر گوشی دیگه ای.

مشکل از برنامه Quadrant هست. نمیتونه بشناسه سخت افزار گوشی رو. با برنامه دیگه ای بنچمارک بگیرید.

PersiAndroid
04-03-2011, 17:37
کار معقولانه ای بنظر نمیاد.

gsII درحد انتظار من نبود. اگر بخوام گوشیو عوض کنم یه گوشی با پردازنده تگرا2 میگیرم. بازیهای اختصاصیش وسوسه برانگیزه.

يعني فقط چون تگرا 2 نيس در حد انتظارتون نبود؟

آخه يه خبر ديدم تو gsmarena كه يه ورژن تگرا 2 از گالكسي اس 2 مياد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید i_is_real-news-2385.php
حالا فقط يه سوال دارم اينكه orion يا اين تگرا 2!!!؟ كدوم بهتره؟
تو كلوپ گالكسي 2 كه يكي از بچه ها ميگفت كه orion بهتره...
مثلا اينو ببينين:

اين پردازنده ي تگرا 2 رو وقتي رو گوشي ميزارن ديگه پردازنده ي گرافيكي و سي پي يو يكيه؟
اگه ميشه يه راهنمايي كنين.