PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

deltach
21-12-2010, 20:38
وقت بخیر دوستان
من میخام گوشیم رو با اینترنت لب تاب از طریق وای فای تو ویندوز ویستا شییر کنم
لطفا راهنمایی کنید رو گوشی و لب تاب چکارهایی باید انجام بدم

مرسی از توجه شما یلدا مبارک:40:

Atropates
21-12-2010, 21:12
سلاام
میخواستم بدونم چطور میتونم از v. P. N گوشی استفاده کنم
اکانت v. P. N دارم ولی تنظیماتش رو بلد نیستم
ممنون میشم راهنماییم کنید
یلدا مبارک

Setting > Wireless and network > V*PN setting > Add V*PN > Add PPTP V*PN > V*PN Name : [choose a name , anything] > Set V*PN Server : [give your V*PN IP] > uncheck Enable Encryption > Save > Enter Your V*PN Username and Password and Connect

Amin
21-12-2010, 22:31
سلام بروبچز
چند تا بازی تپل و زیبا و سرگرم کننده معرفی میکنید ؟
اگه لینک دانلود هم باشه که دیگه خیلی کولاکه

tintiryol
21-12-2010, 22:50
سلام
دوستان برای gps این گوشی نقشه ایران و تهران رو چجوری نصب کردین؟

senaps
21-12-2010, 23:30
چند تا بازی تپل و زیبا و سرگرم کننده معرفی میکنید ؟به نظرم انگری بردز و شیفت اچ دی رو از دست نده!! مخصوصا انگری برد رو!!
بعدش یه بازی خلبانی وبدش که اسمش یادم نیست دقیقا!! الان میرم تو لیستم برات میگردم ویرایش میکنم!!

این بازی هایی که میگم،بازی های هستن که به شخصه ازشون لذت بردم...ممکنه دوستان تایید نکنن!!
Labyrinth Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Falling Ball ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Snake ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Chess for Android ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nC Sudoku ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

X-Ray Instrumentation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته این ایکس ری برا سر کار گذاشتنه!!برای دانلودش باید از برنامه ای که در انجمن دانلود اندرویدی اپ کردم استافده کنی!!چون این برنامه پولیه! درضمن اون برنامه که اسم تاپیکش یادم ینست ولی کاملا مشخص کردم که دانلود رایگان میکنه از مارکت!! میتونی باهاش همه ی برنامه های پولی اندو رو پیدا و نصب کنی!!

senaps
21-12-2010, 23:38
دوستان برای gps این گوشی نقشه ایران و تهران رو چجوری نصب کردین؟

البته من گلکسی نداشتم! ولی برای جی پی اس من از ماروک استفاده کردم و نقشه ها رو با کمک اموزش هایی که تو سایت اندو ایرانی بودش،خودم با کیفیت های مختلف درست میکردم برا جاهایی که لازمم بود....به شخصه همین روش رو پیشنهاد میدم! هرچند نقشه های اماده هم هستن...
کلا ماروک یکی از بهترین برنامه هاست و تنها مشکلش حجم اشغالی زیادشه!!

ali_n540
22-12-2010, 00:09
سلام چطوری موقع خرید گوشی بفهمیم گوشی مال اپراتور خاصی نیست یعنی نمی شه سیستم عاملشو آپدیت کرد؟
من قیمت 650 برای 16 و 630 برا 8 سراغ دارم منتها تو ویترینه به نظرتون قیمت مناسبه در ضمن من الان ویو دارم منتها از دستم افتاده بازل اسپیکرش رو گارانتی یا نمی تونه درست کنه یا نم خواد درست کنه و صداش خیلی ضعیفه . از نظر بلندی صدا و کیفیت گالاکسی به ویو می رسه؟
کلا گالاکسی در مقایسه با ویو چه ضعفها و چه مزیتهایی داره؟ ممنون می شم زود جواب بدین

Yashar Cross
22-12-2010, 00:17
به نظرم انگری بردز و شیفت اچ دی رو از دست نده!! مخصوصا انگری برد رو!!
بعدش یه بازی خلبانی وبدش که اسمش یادم نیست دقیقا!! الان میرم تو لیستم برات میگردم ویرایش میکنم!!

این بازی هایی که میگم،بازی های هستن که به شخصه ازشون لذت بردم...ممکنه دوستان تایید نکنن!!
Labyrinth Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Falling Ball ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Snake ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Chess for Android ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nC Sudoku ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

X-Ray Instrumentation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته این ایکس ری برا سر کار گذاشتنه!!برای دانلودش باید از برنامه ای که در انجمن دانلود اندرویدی اپ کردم استافده کنی!!چون این برنامه پولیه! درضمن اون برنامه که اسم تاپیکش یادم ینست ولی کاملا مشخص کردم که دانلود رایگان میکنه از مارکت!! میتونی باهاش همه ی برنامه های پولی اندو رو پیدا و نصب کنی!!
سلام به بروبچ:40:
دوست عزيز اين برنامه كه معرفي كردي...باهاش ميشه برنامه هاي پولي رو رايگان بگيريم:18:...اگه ميشه كمي در مورد اين و كاراييش توضيح بده؟ يعني ميتوني باهاش به android market بري؟(من كمي مبتديم ديگه:27:)
در ضمن اين لينكها قيلتره ... بدون قيلتر نيست؟ وسوال اخرم بعد دانلود طريقه نصب برنامه هاي اندرويد مثل فايل هاي jar و sis تو سيمبينه؟(با 2 تا كليك كردن)ممنون.:11:
دوستدار شما ياشار

Yashar Cross
22-12-2010, 01:22
سلام چطوری موقع خرید گوشی بفهمیم گوشی مال اپراتور خاصی نیست یعنی نمی شه سیستم عاملشو آپدیت کرد؟
سلام............خوب اگه براي اپراتور خاصي باشه بالاي گوشي ميزنه مثلا Tmobile يا ....

من قیمت 650 برای 16 و 630 برا 8 سراغ دارم منتها تو ویترینه به نظرتون قیمت مناسبه
ببين دوست عزيز من امروز علاالدين بودم گلكسي 8 گيگ بدون گارانتي 570 گير اوردم ولي 16 گيگ كه ميگي 650 به نظرم خوب مياد.:46:

از نظر بلندی صدا و کیفیت گالاکسی به ویو می رسه؟
از نظر بلندي صدا فكر كنم ويو بهتر باشه...(البته گلكسي هم با ريختن نرم افزار بهتر ميشه)....فكر كنم كيفيت صدا برابر يا گلكسي بهتر باشه:27:

کلا گالاکسی در مقایسه با ویو چه ضعفها و چه مزیتهایی داره؟
هر دو گوشي از سخت افزاري تقريبا مشابه استفاده ميكنند.
مزيت گلكسي:
1-صفحه بزرگتر
2- سيستم عامل اندرويد(برنامه هاي بيشتر)
3-حافظه داخلي و....
ضعف گلكسي:
1-نبود فلاش
2-جنس بدنه نسبت به بدنه ويو
3-جذب بالا اثر انگشت
دوستدار شما ياشار

Amin
22-12-2010, 14:30
سلام دوستان
من نمیتونم بدون روتر با adsl کامپیوترم به اینترنت وصل بشم ؟

hateftotti
22-12-2010, 14:54
سلام

سامسونگ اعلام کرده 10 میلیون از این گوشی فروخته!!!:5::8:
که 2 میلیونش فقط تو خوده کره بوده یعنی 20%

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahroo_z1
22-12-2010, 19:07
سلام دوستان:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

¥ Ramin2 ¥
22-12-2010, 23:02
این گوشی به وایرلس adhoc وصل نمیشه؟ چون من هرکاری کردم نتونستم به لپ تاپم وصل کنم.

amirgalaxy
23-12-2010, 00:08
سلام
گوشي من توش اندرويد ماكت نداره . چجوري ميتونم اونو به گوشيم اضافه كنم ؟
من V*P*N گوشيم فعاله و دلم ميخواد نرم افزارهاش رو دانلود كنم . با استفاده از باركد هم نتونستم برنامه هارو دانلود كنم . لطفا راهنماييم كنيد
متشكرممممم

Yashar Cross
23-12-2010, 00:15
سلام دوستان :40:
من براي اولين بار ديزاير اچدي رو ديدم......ميدوني چيه من يخورده هوايي شدم .:19:
به نظرتون ارزششو داره 150(حدودا) تومن بيشتر بدي ديزاير اچدي رو بگيري؟....كلا يكي برتري هاي گلكسي رو (بدون تعصب)با برتري هاي اين گوشي مقايسه كنه ....تا منو قانع كنه كه فلان گوشي بهتره يا باصرفه تره ؟(خداييش خيلي سردرگم شدم :41:جفتشون براي خودشون غوليند:31:)
در ضمن لينكي مطلبي از مقايسه اين دو گوشي داريد بزاريد.ممنون:11:
senaps جون كجايي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(سوال قبليم....)
دوستدار شما ياشار

kamran2000
23-12-2010, 00:48
به نظرتون ارزششو داره 150(حدودا) تومن بيشتر بدي ديزاير اچدي رو بگيري؟....كلا يكي برتري هاي گلكسي رو (بدون تعصب)با برتري هاي اين گوشي مقايسه كنه ....تا منو قانع كنه كه فلان گوشي بهتره يا باصرفه تره ؟(خداييش خيلي سردرگم شدم :41:جفتشون براي خودشون غوليند:31:)
در ضمن لينكي مطلبي از مقايسه اين دو گوشي داريد بزاريد.ممنون:11:
senaps جون كجايي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(سوال قبليم....)
دوستدار شما ياشار

این مقایسه تصویری دو گو شی خیلی کامله .(18:45 دقیقه)

یه نگاه به این لینک ها هم بکن

senaps
23-12-2010, 01:43
دوست عزيز اين برنامه كه معرفي كردي...باهاش ميشه برنامه هاي پولي رو رايگان بگيريم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه ميشه كمي در مورد اين و كاراييش توضيح بده؟ يعني ميتوني باهاش به android market بري؟(من كمي مبتديم ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مارکت رو نمیتونی بری!!!خودش یه مارکته!!!
تنها عیبش اینه که نمیتونی با بارکد توش فعالیت کنی!!!!
کارش اینه که یه سری ادم پیدا شدن که دوست و برادرن!!(چینین!)اینا اومدن یه مارکت زدن،و توش برنامه های کرک شده رو میذارن برا دانلود...رایگان ها هم هستن...اکثر برنامه های درست حاسبی هم هستن!! تقریبا کم پیش میاد که دنبال برنامه ای بگریدن،و پیداش نکنین مخصوصا اگه از اینایی باشه که تو بورسه!!

در ضمن اين لينكها قيلتره ... بدون قيلتر نيست؟ وسوال اخرم بعد دانلود طريقه نصب برنامه هاي اندرويد مثل فايل هاي jar و sis تو سيمبينه؟(با 2 تا كليك كردن)ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا من این قیلتر و اینا رو حس نمیکنم بخاطر چیز پی ان!! شما میتونی اسمشون رو از لینک کپی بگیری و بگردی تو نت تا اسکرین هاشون رو پیدا کنی...البته یه for android رو هم بهشون اضافه کن!!!
و بله! اندو هم میشه طبق اموزش نصب برنامه ای که گذاشتم،خیلی ساده گوشی رو وصل کنی،روی برنامه در سیستم کلیک کنی و روی گوشی نصب بشه!!

من نمیتونم بدون روتر با adsl کامپیوترم به اینترنت وصل بشم ؟

دقیقا اطلاع ندارم....فک کنم برنامه هایی میخواست این کار....
البته اندوی ایرانی حذف شده و من تو بقیه ی انجمن ها دستی ندارم...خارجی ها هم که دیگه وایرلس دارن و نمیشه ازشون اینو پرسید!!

offlineinternet
23-12-2010, 12:13
یکی قضیه این بارکد رو دقیقا برا من بگه

آقای senaps عزیز اگه میشه این مارکتی که تو پست قبلی گفتی رو کامل توضیح بدی

Galaxys
23-12-2010, 12:25
این گوشی به وایرلس adhoc وصل نمیشه؟ چون من هرکاری کردم نتونستم به لپ تاپم وصل کنم.

من با یکی از این کارتهای وایرلس که شبیهه usb هست با ویندوز ویستا تونستم adsl را share کنم.
هیچ برنامه اضافی هم نمی خواد جز همون برنامه ای که رو cd کارت وایرلس بود . همین !

ramin149
23-12-2010, 13:00
من یکیش رو برام آوردند ولی آنلاک نشده آیا کسی آموزش کامل با زبان فارسی داره لینکش رو بذاره توی این تایپینک ؟
خیلی ممنون می شم

offlineinternet
23-12-2010, 13:01
یه درخاست دیگه دارمممممممممممممممممممممم مممم:31:
میخوام از اینترنت همراه اول استفاده کنم یکی تنضیماتشو بذاره
و آیا تا حالا کسی با این گوشی از بسته نامحدود همراه اول استفاده کرده

¥ Ramin2 ¥
23-12-2010, 13:47

خودش تنظیماتش رو میگیره. ولی اینترنت همراه اول یک روز هست سه روز نیست یک ساعت میاد دوباره سه روز پیداش نمیشه! باز وضعیت ایرانسل بهتره ولی کلا جفتشون افتضاحند!

Immunology
23-12-2010, 14:18
دوستان مشکل خیلی بزرگی که آندروید داشت و نمیشد عکس هارو با کیفیت اورجینال دید با برنامه justpicture حل شده.قبلنا باید از همون عکس هایی که آندروید خودش کوچک کرده بود برای هاوم اسکرین استفاده میکردیم که نتیجه این میشد که کیفیت بشیار پایین بود و جزئیات نا محسوس.اما الان این برنامه علاوه بر اینکه قابلیت نشون دادن عکس ها به صورت اورجینال رو داره رو خودش قابلیت set as wallpaper رو هم داره که با همون کیفیت اصلی عکس رو هاوم اسکرین میکنه و فوق العاده عالیه.
امروز به کیفیت فوق العاده ی صفحه سوپر آملوید پی بردم.عجب کیفیتی داره...
حتما عکس های با کیفیتو با این برنامه تست کنید ببینید چقدر خارق العادست.میتونم بگم 70 درصد بهتر از اجرا توی گالری هست.خصوصا زوم....

Amin
23-12-2010, 14:45
اینو منم لازم دارم
تنظیمات برای گلکسی تو لیست گوشیهای همراه اول نبود

Amin
23-12-2010, 17:23

اینو منم لازم دارم
تنظیمات برای گلکسی تو لیست گوشیهای همراه اول نبود

پیدا کردم خودم
Settings > Wireless and Network > Mobile networks > Access Point Names > New APN
تنظیمات:
Name: MCI-GPRS
APN: mcinet

SCORPION8
23-12-2010, 17:53
خودش تنظیماتش رو میگیره. ولی اینترنت همراه اول یک روز هست سه روز نیست یک ساعت میاد دوباره سه روز پیداش نمیشه! باز وضعیت ایرانسل بهتره ولی کلا جفتشون افتضاحند!

من بسته نامحدود ایرانسل رو ماه پیش داشتم و چون زیاد دانلود ندارم حدود 400 مگ باهاش دانلود کردم این ماه هم بسته 7 روزه با محدودیت 800 مگابایت رو دارم وازش خیلی راضیم مخصوصا برای منسجر و بازدید سایت ها روزهای شلوغ سرعت دانلود حدود 10 تا 12 ولی ساعت های خلوت بیت 15 تا 25 میگیره البته به مکان هم بستگی داره

mahroo_z1
23-12-2010, 19:09

سامسونگ بتازگی ورژن بتای Kies 2 رو عرضه کرده و وعده داده که شامل تغییرات زیر میشه:

all-new UI
faster sync
firmware upgrades
adds a Music Store that will allow users to buy music
The new Kies now also supports importing of iTunes or Windows Media Player playlists

این نسخه بتا فعلا گوشیهای کمی رو پشتیبانی میکنه و شما میتونید اونو از لینک زیر دریافت کنید قبل از اینکه سامسونگ نسخه نهاییشو عرضه نماید:

:Direct Download Link

GiggleClub
23-12-2010, 19:24
من صفحات خیلی قبلو نخوندم شرمنده اگه تکراریه (که حتمنم هست :دی )

اندرویید که فارسی پیشفرض نداره میدونم
از اونجا که سامسونگ همه گوشیاش فارسی ساپورته این گلگسی اوضاش چطوریه؟

یعنی نو که خریدی SMS و وب رو فارسی خوب نشون میده؟
کیبورد فارسی چی؟

اسکرین شات هم حتما لازم دارم
از SMS و وب و صفحه کلید

یه بامرامی اینا رو جواب بده ممنونش میشم

You Were Mine
23-12-2010, 20:08
سلام دوستان اينم تنظيمات كامل ايرانسل و همراه اول :

البته بايد اصلاح كنم مسير هايي را ك طي كرده تا بتوان تنظيمات را به صورت دستي وارد كرد مخصوص گوشي Desire HD هست دوستان مسيري را ك آقاي Amin ‌دادن طي كنيد و اين تنظيمات را به صورت دستي وارد كنيد . اميدوارم ك مشكلتون حل بشه

berganii
23-12-2010, 20:21
با سلام من ی گالکسی i9000 خریدم از علایدین ولی ی چیزی ک واسم عجیب پشت گوشی کلمهgoogle ننوشته و زیر دوربین 5مگا پیکسل نزده ممکنه تقلبی باشه؟؟؟؟کمک کنید

گرافيكار
23-12-2010, 20:32

کیبورد فارسی چی؟

از SMS و وب و صفحه کلید

اگه با گارانتي پارس مايكروتل بگيرين به طور كامل فارسي رو ساپورت ميكنه
ولي فكر كنم بدون گارانتي ها رو هم بشه به راحتي فارسي كرد
از اين نظر مشكلي نداره

senaps
23-12-2010, 20:33
از اونجا که سامسونگ همه گوشیاش فارسی ساپورته این گلگسی اوضاش چطوریه؟رام رسمی فارسی براش موجوده!!

کیبورد فارسی چی؟ممکنه فروشنده ی محترم برات اپگرید کنه،یا اینکه گارانتیی که داری ازش میخری برات فارسی شده تحویلت بده،ولی در حالت خودش نه نداره فارسی رو!!

از SMS و وب و صفحه کلیدفاریش مشکلی نداره،ولی من به شخصه این گوشی رو ندارم! بنابراین بخش تخصصی رو به دوستان دیگه مسپرم!

------------------
فک میکنم اونی که داشت میگفت صفحات رو یکی یکی باز کن و اگه حرفی داشتی بگو تا اینجوری نشه!!صفحه رو اخرین صفحه ای بود که بهش رسیدم و خوب طبیعتا جواب گرافیکار عزیز رو ندیدم...

Mr.K2
23-12-2010, 22:23
سلام دوستان

یه سوال داشتم ..

یه گلکسی دوست دوم پدیدار شده :دی که خیلی کم کار کرده شاید 100 ساعت کار نکرده..

میدونم که قیمت دست دوم گوشی خیلی نوسان داره اما میخواستم یه حدود قیمت داشته باشم که گلکسی دست 2 چنده ..

ممنون ..

deltach
23-12-2010, 22:29
دوستان مشکل خیلی بزرگی که آندروید داشت و نمیشد عکس هارو با کیفیت اورجینال دید با برنامه justpicture حل شده.قبلنا باید از همون عکس هایی که آندروید خودش کوچک کرده بود برای هاوم اسکرین استفاده میکردیم که نتیجه این میشد که کیفیت بشیار پایین بود و جزئیات نا محسوس.اما الان این برنامه علاوه بر اینکه قابلیت نشون دادن عکس ها به صورت اورجینال رو داره رو خودش قابلیت set as wallpaper رو هم داره که با همون کیفیت اصلی عکس رو هاوم اسکرین میکنه و فوق العاده عالیه.
امروز به کیفیت فوق العاده ی صفحه سوپر آملوید پی بردم.عجب کیفیتی داره...
حتما عکس های با کیفیتو با این برنامه تست کنید ببینید چقدر خارق العادست.میتونم بگم 70 درصد بهتر از اجرا توی گالری هست.خصوصا زوم....

خب دوست خوب لینکش هم برامون بذار دیگه خودت یه جای خوب اپش کن
مرسییییییییییی:40::11:

senaps
23-12-2010, 23:07
میدونم که قیمت دست دوم گوشی خیلی نوسان داره اما میخواستم یه حدود قیمت داشته باشم که گلکسی دست 2 چنده ..

یه 15 درصدی از نو گوشی کم کن، بعدشم عیب و ایراد های الکی به جعبه و خود گوشی و اینا بگیر که سرجمع یه 20-25% کسر کرده باشی!!!
البته مطمئن شو که این گوشیی که میخوای بگیری،واقعا تمیزه و مشکل نداره...! چون گلکسی گوشیی نیست که هر کسی بخواد بفروشتش تا یکی دو سال اینده!

mahroo_z1
23-12-2010, 23:07

این 10 بازی عبارتند از:

Let’s Golf 2
Fishing Kings
Brothers in Arms 2: Global Front
Spider-Man: Total Mayhem
GT Racing: Motor Academy
Real Football 2011
Gangstar: Miami Vindication
Splinter Cell: Conviction
Shrek Kart
The Oregon Trail

mahroo_z1
23-12-2010, 23:59
سلام:5:

تغییرات:

Improved support for Android keyboards, both hardware and on-screen
New Android-style menus
Fixed a bug in opening links from other apps
Support for uploading files
"Save as PDF" command in the site menu
Fixed rendering of Arabic and Farsi text (on devices with Arabic/Farsi fonts installed

sabzefosfori
24-12-2010, 00:09
سلام من از اول که خريدم مشکلی نداشتم با ايرانسل و راحت ميره تو اينترنت ولی mms نميشه داد کد *140*3*5# رو هم ميزنم ميگه گوشی رو نميشناسه

ميشه تنظيمات MMS رو بزارين ممنون:11:

You Were Mine
24-12-2010, 01:00
سلام من از اول که خريدم مشکلی نداشتم با ايرانسل و راحت ميره تو اينترنت ولی mms نميشه داد کد *140*3*5# رو هم ميزنم ميگه گوشی رو نميشناسه

ميشه تنظيمات MMS رو بزارين ممنون:11:

صفحه قبل به همراه تنظيمات Gprs تنظيمات MMS هم بود فقط لازم بود كه شما 1 نگاه بهش بندازين با اين حال بازم من براتون ميزارم :

Atropates
24-12-2010, 02:18

کیبورد فارسی چی؟

از SMS و وب و صفحه کلید

SMS - کیبورد معمولی فارسی

SMS - کیبورد Swype فارسی

پ.ن : الان Dialup ی ها دارن بهم فحش میدن :27::31:

پ.ن 2 : Swype فارسی = :40:

GiggleClub
24-12-2010, 09:26
اقا دمت گرم
خداییش تشکر خالی دیدم بی انصافیه
ممنون

یه سوال: این فونتش قابل تغییره یعنی میشه خودمون عوض کنیم؟ اینو الان شما عوض کردی؟ یا پیشفرضه؟
این swipe فارسی کار میکنه خوب؟ پیشفرض بوده یا نصب کردی؟

Atropates
24-12-2010, 10:31
این فونتش قابل تغییره یعنی میشه خودمون عوض کنیم؟ اینو الان شما عوض کردی؟ یا پیشفرضه؟بله خودتون میتونید تغییر بدید .

نه این رام من کاستوم رام هست (رامی که برنامه نویس های متفرقه درستش کردن) برا همین اون برنامه نویس (که ما بهش میگیم کوکر) خودش فونت فارسی رو عوض کرده فک کنم , من دست نزدم . ولی فونت انگلیسی رو عوض کرده یه فونت خیلی قشنگ گذاشته زحمت من رو کم کرد چون بعد از نصب رام قصد داشتم فونت انگلیسی پیش فرض رام های رسمی رو تغییر بدم . هرچند عوض کردن فونت رام یک دقیقه هم زمان نمیبره .

این swipe فارسی کار میکنه خوب؟ پیشفرض بوده یا نصب کردی؟ آره بابا , کار میکنه هم حرفه , معرکه ست , سریعترین تایپ توو گوشی های موبایل رو یه خانوم با همین Swype انجام داد و توو کتاب رکود های گینس ثبت شد ! خیلی چیز مفیدیه , من اولش فکر نمیکردم کلمات فارسی رو بتونه تشخیص بده و فقط انگلیسیش اینطوریه بعد وقتی امتحان کردم دیدم یک هزارم هم با هم فرق ندارن و انگلیسی و فارسی عین همن , من فارسی رو فقط عادت کردم با این تایپ کنم , جنبه ی سرگرمی هم داره وقتی آدم داره تایپ میکنه :31: آدم اصلا خسته نمیشه از تایپ ! کاش فینگلیش رو هم سامسونگ به رسمیت بشناسه !! اونوقت دیگه یه دسته گل میخرم میفرستم دفتر مرکزی سامسونگ توو کره :31:

بله دوست عزیز همه ی رام های گلکسی که فارسی رو پشتیبانی میکنن (که تعداد این رام ها هم کم نیست) این قابلیت Swype فارسی رو به طور پیش فرض دارن

sogoli321
24-12-2010, 11:49
سلام
من یه مشکل دارم هر کاری می کنم gps این گوشی ااطلاعاتی رو نشون نمی ده.ممنون میشم راهنمایی کنید

Immunology
24-12-2010, 13:03
سلام
من یه مشکل دارم هر کاری می کنم gps این گوشی ااطلاعاتی رو نشون نمی ده.ممنون میشم راهنمایی کنید

معمولا برای استفاده از GPS یاید به اینترنت هم وصل باشی تا عکس هارو لود کنه.تنها نمیشه.

Atropates
24-12-2010, 13:19
یه راه دیگه هم اینه که نقشه ی شهر یا منطقه ای که توش زندگی میکنید رو با PC دانلود کنید و نقشه رو بریزید توو حافظه ی داخلی گوشیتون تا همیشه بتونید بدون استفاده از اینترنت از GPS گوشی استفاده کنید

----------------------

خب دوست خوب لینکش هم برامون بذار دیگه خودت یه جای خوب اپش کن
مرسییییییییییی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدمت شما :

JustPictures

amirgalaxy
24-12-2010, 14:15
سلام
من V*P*N گوشيم فعاله ولي اندرويد مارك رو گوشيم نصب نيست . چطور ميتونم به گوشيم اضافه كنم تا بتونم برنامه هاي اندرويد رو دانلود كنم ؟
نرم افزار باركد اسكنر هم دارم ولي با اون هم نميشه برنامه دانلود كرد :-(
ممنون ميشم كمكم كنيد

sogoli321
24-12-2010, 17:29
سلام
ایا برای شما هم داخل پک سی دی نداشت ؟
ایا با ریختن زیاد برنامه و بازی، باعث کند شدن دستگاه میشه ؟

Atropates
24-12-2010, 17:59
سلام
ایا برای شما هم داخل پک سی دی نداشت ؟
ایا با ریختن زیاد برنامه و بازی، باعث کند شدن دستگاه میشه ؟

چرا , 2 تا CD کوچیک داره , یکیش CD درایور گوشی , اون یکی هم CD نرم افزار Kies

تا جایی که میدونم بستگی داره چقدر برنامه نصب کنی , من خودم تا 7 صفحه برنامه و بازی هم نصب کردم (یعنی بیشتر از 100 تا App) و کند شدنی احساس نکردم , خیلی از این بیشتر هم دوستان نصب کردن و میگفتن کندی ندیدن
رام گوشیت هم خیلی تاثیر داره رو این موضع , اگه رام درست حسابی و پایداری داشته باشی رو گوشیت مشکلی پیش نمیاد

sogoli321
24-12-2010, 18:49
چرا , 2 تا CD کوچیک داره , یکیش CD درایور گوشی , اون یکی هم CD نرم افزار Kies

تا جایی که میدونم بستگی داره چقدر برنامه نصب کنی , من خودم تا 7 صفحه برنامه و بازی هم نصب کردم (یعنی بیشتر از 100 تا App) و کند شدنی احساس نکردم , خیلی از این بیشتر هم دوستان نصب کردن و میگفتن کندی ندیدن
رام گوشیت هم خیلی تاثیر داره رو این موضع , اگه رام درست حسابی و پایداری داشته باشی رو گوشیت مشکلی پیش نمیاد

جالبه برای من اصلا سی دی نداشت . ممکنه گوشیم قلابی باشه یا قبلا استفاده شده باشه؟ از کجا میشه فهمید؟زمان مکالمه رو کجا درج میکنه ؟
من 610 خریدم

Atropates
24-12-2010, 21:53
اولا مبارکه

جالبه برای من اصلا سی دی نداشت . ممکنه گوشیم قلابی باشه یا قبلا استفاده شده باشه؟ از کجا میشه فهمید؟زمان مکالمه رو کجا درج میکنه ؟ نه به قلابی بودن که ربطی نداره , اندروید ه دیگه سیستم عاملش؟ apk روش نصب میشه؟ اندروید تقلبی با اندروید اصلی فرقشون خیلی تابلوست ,CD خیلی از گوشی ها رو برمیدارن , CD خیلی از Wave ها رو هم برمیداشتن , کلا سر گردنست بازار موبایل این مملکت , هرکی هرکاری خواست میکنه , توو نگران نباش . خودت باز کردی بسته رو ؟ یا جعبه باز شده بود؟ روی صفحه نمایش برچسب بود؟ برچسب کامل رو گوشی چسبیده بود یا لبه هاش نچسبیده بود و زیرش گرد و غبار بود؟ زیرش هوا که نبود؟ باطری گوشی جدا توو یه نایلون پلمب شده قرار داشت یا رو گوشی بود؟ راستی از کجا خردیدی گوشی رو ؟

من 610 خریدم کی خریدی؟ بدون گارانتی دیگه آره ؟

sogoli321
24-12-2010, 23:22
اولا مبارکه

نه به قلابی بودن که ربطی نداره , اندروید ه دیگه سیستم عاملش؟ apk روش نصب میشه؟ اندروید تقلبی با اندروید اصلی فرقشون خیلی تابلوست ,CD خیلی از گوشی ها رو برمیدارن , CD خیلی از Wave ها رو هم برمیداشتن , کلا سر گردنست بازار موبایل این مملکت , هرکی هرکاری خواست میکنه , توو نگران نباش . خودت باز کردی بسته رو ؟ یا جعبه باز شده بود؟ روی صفحه نمایش برچسب بود؟ برچسب کامل رو گوشی چسبیده بود یا لبه هاش نچسبیده بود و زیرش گرد و غبار بود؟ زیرش هوا که نبود؟ باطری گوشی جدا توو یه نایلون پلمب شده قرار داشت یا رو گوشی بود؟ راستی از کجا خردیدی گوشی رو ؟

کی خریدی؟ بدون گارانتی دیگه آره ؟

من دیروز از بازارموبایل ایران خریدم .گارانتی داره ولی شرکتیه
سیستم عاملش اندروید 2.1 هست .ولی نمی دونم apk روش نصب هست یا نه(اگرراهنمایی کنیدممنون میشم)
جعبشو جلوی خودم باز کرد و روی ال سی دیش برچسب داشت ولی دقت نکردم که به لبه هاش چسبیده یا نه
باطریش هم از توی نایلون دراورد ...

Yashar Cross
25-12-2010, 00:05
يكي نيست جواب بده...در ضمن مقايسه فارسي اين گوشيها هنوز نيومده؟....:31:
دوستدار شما ياشار

Atropates
25-12-2010, 00:52
من دیروز از بازارموبایل ایران خریدم .گارانتی داره ولی شرکتیه
سیستم عاملش اندروید 2.1 هست .ولی نمی دونم apk روش نصب هست یا نه(اگرراهنمایی کنیدممنون میشم)
جعبشو جلوی خودم باز کرد و روی ال سی دیش برچسب داشت ولی دقت نکردم که به لبه هاش چسبیده یا نه
باطریش هم از توی نایلون دراورد ...

نه دوست عزیز پس مطمعن باشید , از بازار موبایل خریده باشید اونم با این شرایطی که گفتید احتمالش خیلی خیلی کمه که گوشی کارکرده باشه . اینم که تقلبیه یا نه , احتمالش صفر ِ .

.ولی نمی دونم apk روش نصب هست یا نه(اگرراهنمایی کنیدممنون میشم)

apk پسوند فایل های اجرایی سیستم عامل اندروید هست , مثل exe توو ویندوز PC مثلا . خواستم ببینم تا حالا روش برنامه نصب کردید یا نه تا تقلبی بودن یا نبودن گوشی معلوم شه که اونم نمی خواد چون اینجوری که گفتید فک نکنم اصلا تقلبی باشه گوشیتون .

بازم مبارکه

--------------

سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من براي اولين بار ديزاير اچدي رو ديدم......ميدوني چيه من يخورده هوايي شدم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرتون ارزششو داره 150(حدودا) تومن بيشتر بدي ديزاير اچدي رو بگيري؟....كلا يكي برتري هاي گلكسي رو (بدون تعصب)با برتري هاي اين گوشي مقايسه كنه ....تا منو قانع كنه كه فلان گوشي بهتره يا باصرفه تره ؟(خداييش خيلي سردرگم شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جفتشون براي خودشون غوليند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز خودتون توو تاپیک دیزایر اچ دی با دلیل و منطق میای میگی گلکسی با قیمت برابر هم از دیزایر اچ دی گوشی بهتریه چه برسه به 200 تومن ارزون بودن گلکسی , خو وقتی خودتون براتون قضیه ثابت شده احتیاج به ثابت کردن ما نداره ! ولی بازم اگه نظر مارو میخوای حتما بدونی , بله نظر بنده هم مثل نظر شماست , منم فکر میکنم گلکسی اگه قیمت رو اصلا به حساب نیاریم برتری داره نسبت به دیزایر اچ دی و فعلا بهترین اندرویدی بازار گوشی های موبایل هستش .

اینم مقایسه ی یه کاربر ایرانی از این دو گوشی :

sogoli321
25-12-2010, 17:01
باسلام خدمت دوستان

1- وقتی کد *#1234# رو می زنم موارد زیر نمایش داده میشود:
PDA :I9000XFJM1
PHONE:I9000XXJM1
CSC :I9000XFJM1
کدامیک را برای نصب رام باید نظر گرفت؟
2-من می خواهم دفترچه تلفن فارسی داشته باشم ، ولی امکان تایپ فارسی نیست ، پیشنهاد شما چیست؟
3-من می خواهم به 2.2 گوشیم رو ارتقا بدم.(روت نشده )برای اینکار بهتره با گوشی وصل شم به اینترنت و اپدیت کنم یا اینکه روش دیگری رو پیشنهاد می کنید؟
4-پیشنهاد شما برای اینکه بجای اینکه از 2.1 برم به 2.2 ، از 2.1 برم به 2.3 چیست؟(البته در ان صورت باید کمی صبر کنم)
5-درمجموع پیشنهاد می کنید گوشی رو روت کنم یا نه؟

باتشکر

Spak
25-12-2010, 19:03
باسلام خدمت دوستان

1- وقتی کد *#1234# رو می زنم موارد زیر نمایش داده میشود:
PDA :I9000XFJM1
PHONE:I9000XXJM1
CSC :I9000XFJM1
کدامیک را برای نصب رام باید نظر گرفت؟
2-من می خواهم دفترچه تلفن فارسی داشته باشم ، ولی امکان تایپ فارسی نیست ، پیشنهاد شما چیست؟
3-من می خواهم به 2.2 گوشیم رو ارتقا بدم.(روت نشده )برای اینکار بهتره با گوشی وصل شم به اینترنت و اپدیت کنم یا اینکه روش دیگری رو پیشنهاد می کنید؟
4-پیشنهاد شما برای اینکه بجای اینکه از 2.1 برم به 2.2 ، از 2.1 برم به 2.3 چیست؟(البته در ان صورت باید کمی صبر کنم)
5-درمجموع پیشنهاد می کنید گوشی رو روت کنم یا نه؟

باتشکر

شما برای دیدن ورژن گوشیت بهتره که بری توی setting - about phone اونجا همه چیز رو نوشته
شما باید گوشیت رو روت کنی بعد اقدام به نصب رام کنی برای ساپورت فارسی هم پیشنهاد میکنم رام spike 4 رو نصب کن که خودم داشتم رام خوبیه
الان من رام darky v.7 2.2.1 استفاده میکنم که توی این مدت که دارمش بهترین رامی هست که نصب کردم خیلی چیز توپیه ...
رام 2.3 درست حسابی هنوز نیمده پیشنهاد میکنم همون 2.2 رو نصب کنید .

sogoli321
25-12-2010, 19:43
شما برای دیدن ورژن گوشیت بهتره که بری توی setting - about phone اونجا همه چیز رو نوشته
شما باید گوشیت رو روت کنی بعد اقدام به نصب رام کنی برای ساپورت فارسی هم پیشنهاد میکنم رام spike 4 رو نصب کن که خودم داشتم رام خوبیه
الان من رام darky v.7 2.2.1 استفاده میکنم که توی این مدت که دارمش بهترین رامی هست که نصب کردم خیلی چیز توپیه ...
رام 2.3 درست حسابی هنوز نیمده پیشنهاد میکنم همون 2.2 رو نصب کنید .

من همان مسیری را که گفتید رفتم در قسمت kernel version نوشته root@se-s603#2 2.6.29 .ایا این گوشی روت شده است؟
باتوجه به اینکه baseband version گوشی I9000XXJM1 هست و build number آن ECLAIR.XFJM1 ، به نظر شما از کدام رام برای 2.2 استفاده کنم؟

درضمن ظاهرا دستگاه من مشکل 3 دکمه رو داره ، ایا با ارتقا مشکل حل خواهد شد؟
و اخرین سوال اینکه درکجای گوشی میشه کل زمان مکالمه را فهمیدی؟(یعنی چند دقیقه با دستگاه مکالمه صورت گرفته)
مرسی

sabzefosfori
25-12-2010, 22:00
سلام من هر کار کردم نتونستم با اين گوشی mms بفرستم
اون مسيری که بچه ها لطف کردن در صفحه های قبل گفتن برم و تنظيمات دستی رو انجام بدم دادم ولی نشد البته اين تنظيمات مسيرش يکم فرق داشت چون مال يه گوشی ديگه بود که عزيزان قرار دادن ولی پيدا کردم تو گوشييم
ميشه يکی زحمت بکشه تنظيمات دقيق mms رو i9000 بگه ممنون :11:

pmforlife
26-12-2010, 00:18
2 شب پیش رفتم دو تا از پاساژای خیابون احمدآباد مشهد قیمت گالاکسی رو بگیرم:
-اولین جا 16 رو میگفت 700 ... 8 رو میگفت 685 :18: بهش میگم یعنی تفاوتشون فقظ 15 تومن؟؟؟!!! میگه : آره .... البته حواسش جای دیگه بود و چون فکر میکرد که طرفش (خودمو میگم!) اهل خرید نیستو فقط اومده قیمت بگیره اینجوری گفت!
- یه جا دیگه vibrant یا همون T...mobile رو داشت 8اش رو میگفت آنلاک شده ... قیمت 685 ! که به نظرم اصلا ارزش همچین قیمتی رو نداره..
- یه جا دیگه 8 رو گفت 640... میگم با گارانتی؟ خیلی طبیعی میگه : نه ... سامسونگ که اصلا گارانتی نداره !!! :18: منم اصلا بلد نیستم تو این مواقع یه جواب درست و حسابی به طرف بدم...فقط گفتم پس مایکروتل و پارسه و حالا ماکروتل چی اند؟؟؟
- بعضی هام که علاءالدین بازی(!) در می آوردند میگفتن شما چند قیمت داری؟!!!

- خلاصه کمترین قیمتایی که گرفتم : گارانتی مایکروتل 8 گیگ :630
بدون گارانتی 8 گیگ : 640
!!!!!!!!!!!!!!
مونده بودم که چرا اینطوریه !!!
3 تا مغازه با گارانتی رو 640..640..630 میگفتن ولی همه بی گارانتی ها 640 به بالا بود !!! به یک بی گارانتی هم گفتم من گارانتی دارشو 630 قیمت گرفتم اونوقت تو چه جوری میگی 650؟؟؟ میگه امکان نداره اون 630 گارانتی داشته باشه ...
مشهده دیگه !!!

S A M S U N G
26-12-2010, 09:47
میگم این داستان خریدن وسایل الکترونیکی تو ایران هم واسه خودش فیلمی هستا :دی

اروپا یه مغازه طرف میره . چند ثانیه بعدش با گوشی بیرونه فروشگاست :دی

ولی اینجا به نظرم بهتره ! حداقل هیجان داره خرید !!

مخلصیم .

Spak
26-12-2010, 10:33
من همان مسیری را که گفتید رفتم در قسمت kernel version نوشته root@se-s603#2 2.6.29 .ایا این گوشی روت شده است؟
باتوجه به اینکه baseband version گوشی I9000XXJM1 هست و build number آن ECLAIR.XFJM1 ، به نظر شما از کدام رام برای 2.2 استفاده کنم؟

درضمن ظاهرا دستگاه من مشکل 3 دکمه رو داره ، ایا با ارتقا مشکل حل خواهد شد؟
و اخرین سوال اینکه درکجای گوشی میشه کل زمان مکالمه را فهمیدی؟(یعنی چند دقیقه با دستگاه مکالمه صورت گرفته)
مرسی

شما اگه توی منو آیکن برنامه superuser داشته باشید گوشی شما روت شده
برای رام هم گفتم که اگر فارسی میخواید spike 4 بهترین گزینه میتونه باشه
اگه مشکل سه دکمه دارید حتما اول برطرفش کنید بعد اقدام به نصب رام کنید
این آخری هم نمیدونم

amirgalaxy
26-12-2010, 13:47
سلام
من V*P*N گوشيم فعاله ولي اندرويد ماركت رو گوشيم نصب نيست . چطور ميتونم به گوشيم اضافه كنم تا بتونم برنامه هاي اندرويد رو دانلود كنم ؟
نرم افزار باركد اسكنر هم دارم ولي با اون هم نميشه برنامه دانلود كرد :-(
ممنون ميشم كمكم كنيد

senaps
26-12-2010, 14:49
میگم این داستان خریدن وسایل الکترونیکی تو ایران هم واسه خودش فیلمی هستا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادمه تو انجمن اندو ایرانی،داستان خرید گوشی اندرویدی (قیمت گرفتن در حقیقت!) توی ایلام رو نوشتم و باعث شد که خیلی ها سفره ی دلشون رو واز کنن و کلی داستان خوندم که کلی باحال بود!!!

از یارو که گفته سامسونگ اصلا گارانتی نداره خیلی خوشم اومد!!

offlineinternet
26-12-2010, 16:18
حالا خوبه اونجاها قیمت میدن تو اصفهان باید پول رو نشون بدی تا بهت تازه قیمت بدن:31:
تازه تقریبا از ۱۰۰ مغازه ۵ یا ۶ تا از مغازه ها گوشی رو دارن

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

راستی حالا که حرف انجمن اندو ایرانی اومد
میشه یکی بگه دارن چیکار میکنن که یک ماه هست سایت رو بالا نمیاره

mahroo_z1
26-12-2010, 19:50

یکی از مهمترین دولوپرها با نام codeworkx خبر داده که موفق به پورت کردن اندروید 2.3 Gingerbread بر روی گالاکسی اس شده و در تست Quadrant توانسته به امتیاز 2227 دستیابی پیدا کند:

Yashar Cross
26-12-2010, 21:19
دوست عزیز خودتون توو تاپیک دیزایر اچ دی با دلیل و منطق میای میگی گلکسی با قیمت برابر هم از دیزایر اچ دی گوشی بهتریه چه برسه به 200 تومن ارزون بودن گلکسی , خو وقتی خودتون براتون قضیه ثابت شده احتیاج به ثابت کردن ما نداره ! ولی بازم اگه نظر مارو میخوای حتما بدونی , بله نظر بنده هم مثل نظر شماست , منم فکر میکنم گلکسی اگه قیمت رو اصلا به حساب نیاریم برتری داره نسبت به دیزایر اچ دی و فعلا بهترین اندرویدی بازار گوشی های موبایل هستش .

سلام...چرا ميزني؟:31:من اون موقع كه گفتم هنوز ديزايرو از نزديك نديده بود:27:....از يه بابت درست ميگي يه زماني خود من همين حرفو ميزدم(الانم ميگم...) ولي اونروز تو علاالدين از فروشنده ها پرسيدم ميگفتند ديزاير اچدي...منو هوايي و گيج كردن (مغزمو شستشو دادن:31:)شايد بخاطر منفعت خودشون ميگفتند...گفتم بيام از شما اساتيد بپرسم:8:كه ديدم واقعا بهتره ببخشيد اگه من كمي وسواسيم...:27:در ضمن ممنون از لينكي كه دادي خيلي مفيد بود از اول ميدادي.:11::11::11:
دوستدار شما ياشار

senaps
26-12-2010, 22:18
میشه یکی بگه دارن چیکار میکنن که یک ماه هست سایت رو بالا نمیاره

بابا این سایت روزانه یکی دو هزار کاربر داره...حالا اینا میخوان این تعداد کاربر فعال رو با سرور های معمولی راه بندازن!!!
من دو ماه تو گوششون خوندم که سرور ابری بگیرین ارزون تر و سریع تر و بی مشکله! قبول نکردن که نکردن...الان هم هاست ها رو گرفتن و مشکلاتشون تقریبا برطرف شده!!باید دید که کی انجمن رو باز میکنن باز...یه مدت کلا ارور میداد و انجمن حتی باز هم نمیشد!!

mc_pooria
26-12-2010, 22:23
سلام دوستان بعد از مدتها برگشتم...
من رام گوشیم مشکل پیدا کرده کند شده بنچمارک 1600 میده!! بد جوری داره اذیتم میکنه... لطفا" اگه کسی لینکی از رام spike 4 داره بده... رام الانم spike 3 هستش...
مرسی

Immunology
26-12-2010, 22:56
داش پوریا من فرویو 2.2.1 نصب کردم.
بیا اینجا بگیر.چیز خوبیه....

یه h از handheld بردار

mc_pooria
26-12-2010, 23:00
داش پوریا من فرویو 2.2.1 نصب کردم.
بیا اینجا بگیر.چیز خوبیه....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه h از handheld بردار
دمت گرم اساسی....:10::46::11::8:

Amin
26-12-2010, 23:03
2.2.1 اروپاست ؟
یا فارسی هم اووومده ؟
-----------------------------
ویرایش:
لینکو باز کردم
دیدم سوالم چقدر مسخره بود

mc_pooria
26-12-2010, 23:21
اینم الان پیدا کردم.... فقط مشکلم اینه که این میگه با odin منم اونو بلد نیستم... نمیدونم میشه از همون ریکاوری نصب کرد یا نه....

یه f از اول آدرسش کم کن...:31:
دوستان یه مطالعه بفرمایند:20:

mahroo_z1
27-12-2010, 10:43

Mega Jump:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدClassic Tetris:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازی 3بعدیCrazy Snowboard:

mc_pooria
27-12-2010, 11:23
دوستان یه خواهش.... اگه کسی میتونه اینو دانلود کنه... و رو مدیا فایر آپلود کنه... لینکش ف*%#یلتره!!! مال برنامه های اضافی رام spike 5 هستش... من اگه خدا بخواد امروز دارم نصبش میکنم.....

خیلی ممنون میشم....

HOJ-JAT
27-12-2010, 12:51
دوستان یه خواهش.... اگه کسی میتونه اینو دانلود کنه... و رو مدیا فایر آپلود کنه... لینکش ف*%#یلتره!!! مال برنامه های اضافی رام spike 5 هستش... من اگه خدا بخواد امروز دارم نصبش میکنم.....
از تایپیک مستقیم کردن لینک های همین سایت استفاده کن..

S A M S U N G
27-12-2010, 18:16

خیلی ممنون میشم....
رپید شیر :

مخلصیم .

mc_pooria
27-12-2010, 21:29
تشکر از دوستان گرام برای لطفشون :11:ی
کسی مارکت applanet رو که senaps عزیز گذاشتن داره؟ من امروز هرکاری میکنم برنامه هاش نمیاد... نکنه.... نکنه... نکنه زبونم لال شیلترش کردن....

farzin_silver
27-12-2010, 22:46
تشکر از دوستان گرام برای لطفشون :11:ی
کسی مارکت applanet رو که senaps عزیز گذاشتن داره؟ من امروز هرکاری میکنم برنامه هاش نمیاد... نکنه.... نکنه... نکنه زبونم لال شیلترش کردن....

چون خیلی کاربر داره خیلی وقتا قابل استفاده نیست.

بهترین زمان اونجوری که من خیلی وقته دارم استفاده میکنم از 12 شب به بعد تا 10 11 صبحه.

نه که فقط تو این ساعتها باشه ها. ولی تو این ساعات همیشه برنامه هاش لود میشه و سرعت دانلودش خوبه.

تجربه ی من بود. :10:

HADI roni
28-12-2010, 14:11
سلام به همه.
بچه ها من میخوام این گوشی رو بخرم ولی راستش تجربه ی خیلی بدی از omnia2 داشتم.کسایی که دارن میشه راهنمایی کنن که
از این گوشی چقدر رضایت دارن؟
ممنون.

گرافيكار
28-12-2010, 14:30
سلام به همه.
بچه ها من میخوام این گوشی رو بخرم ولی راستش تجربه ی خیلی بدی از omnia2 داشتم.کسایی که دارن میشه راهنمایی کنن که
از این گوشی چقدر رضایت دارن؟
ممنون.

والا من كه راضيم
بعد از اينكه از خريد n97 با تقريبا دو برابر قيمت فعليش كه با كلي تبليغات اومده بود حسابي سرخورده شدم و حدود يك سال با گوشياي معمولي كار ميكردم
اين گوشي رو گرفتم و انصافا اين بار راضيم

ولي در كل شما بايد اول معيارهاتون رو براي خريد گوشي بگين
تا بشه بهتر راهنماييتون كرد

HADI roni
28-12-2010, 14:53
والا من كه راضيم
بعد از اينكه از خريد n97 با تقريبا دو برابر قيمت فعليش كه با كلي تبليغات اومده بود حسابي سرخورده شدم و حدود يك سال با گوشياي معمولي كار ميكردم
اين گوشي رو گرفتم و انصافا اين بار راضيم

ولي در كل شما بايد اول معيارهاتون رو براي خريد گوشي بگين
تا بشه بهتر راهنماييتون كرد

من برام سریع بودم گوشی توی اس ام اس دادن و فون بوک و شماره گیری خیلی مهمه دوست دارم گوشیم روون و سریع باشه.
همینطور گیم و موسیقی هم برام مهمه.

BIKHIAL_ALL_75
28-12-2010, 15:41
سلام دوستان
اگه من گوشی گارانتی دار بخرم بعد ROOT یا تعویض رام کنم گارنتیش میپره؟؟
راهیی هست که بشه گارانتی رو دور زد و دوباره بعد از تعویض رام دوباره رام قبلی رو ریخت که گارنتی متوجه نشه؟؟
ممنون میشم منو در این ضمینه همراه با آموزش راهنمایی کنید

deltach
28-12-2010, 16:00
من برام سریع بودم گوشی توی اس ام اس دادن و فون بوک و شماره گیری خیلی مهمه دوست دارم گوشیم روون و سریع باشه.
همینطور گیم و موسیقی هم برام مهمه.

وقت بخیر برو تو کارش پشیمون شدی با من:46:

شاد باشین دوستان:40:

mahroo_z1
28-12-2010, 17:41

گوشیهای پیشنهادی برای اجرای این بازی:

Best: All Tegra 2 Based Devices
High-End: Nexus S, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy S phones
Mid-Range: T-Mobile G2, Droid X, Droid 2

مینیمم سخت افزار مورد نیاز:

512MB RAM (256 free at runtime)
GPU capable of OpenGL ES 2.0
Android 2.1
800Mhz CPU or greater recommended
SD card with at least 600 MB free storage

milad_takjoo
28-12-2010, 18:58
میگم صفحه گلکسی ضد خش هست؟
من یه محافظ صفحه خریم 15 تومن الان روش یه خط افتاده که رنگ اون قسمت تغییر کرده...
میگم ممکنه این خط ها روی صفحه بیفتن؟

Spak
28-12-2010, 19:43
میگم صفحه گلکسی ضد خش هست؟
من یه محافظ صفحه خریم 15 تومن الان روش یه خط افتاده که رنگ اون قسمت تغییر کرده...
میگم ممکنه این خط ها روی صفحه بیفتن؟

مممم
ضد خش که نیست ولی نسبتا مقاوم تره .من خودم یه چسب ضد خش برای صفحه نماشی و پشتش گرفتم خیلی چیزخوبیه یکم از لغزندگی دراومده و مطمئن تر میگیرمش توی دستم و باهاش کار میکنم در ضمن برعکس صفحه خودش که فقط جای انگشت و چربی روش میموند این هیچی به خودش نمیگیره و هیچ تاثیری توی تاچش نداره قیمتش هم 35000 .

deltach
28-12-2010, 22:01
مممم
ضد خش که نیست ولی نسبتا مقاوم تره .من خودم یه چسب ضد خش برای صفحه نماشی و پشتش گرفتم خیلی چیزخوبیه یکم از لغزندگی دراومده و مطمئن تر میگیرمش توی دستم و باهاش کار میکنم در ضمن برعکس صفحه خودش که فقط جای انگشت و چربی روش میموند این هیچی به خودش نمیگیره و هیچ تاثیری توی تاچش نداره قیمتش هم 35000 .

وقت بخیر
میشه لطف کنید بگی از کجا گرفتی یه عکسی چیزی هم بذاری بد نیست تو شهر ما که خبری از این چیزا نیست

اگه سایتی تو ایان هم میفروشه بذاری که دیگه کلی مدیونیم:10::40:
پیروز باشید:11:

You Were Mine
28-12-2010, 22:32
سلام دوستان
اگه من گوشی گارانتی دار بخرم بعد ROOT یا تعویض رام کنم گارنتیش میپره؟؟
راهیی هست که بشه گارانتی رو دور زد و دوباره بعد از تعویض رام دوباره رام قبلی رو ریخت که گارنتی متوجه نشه؟؟
ممنون میشم منو در این ضمینه همراه با آموزش راهنمایی کنید

اره دوست عزيز بعد از روت گارانتي گوشي ميپره .
شما ميتوني از رام گوشيت بك آپ بگيري تا بعدا اگه به مشكلي برخوردي و خواستي به گارانتي مراجعه كني دوباره گوشي را با بك آپ به حالت اول دربياري و همچنين آنروت هم بكني.
توي صفحه هاي قبل اگه بخوني دوستان در اين مورد توضيح دادن كه اگه بگردي پيدا ميشه.

AryanLand
28-12-2010, 22:42
اره دوست عزيز بعد از روت گارانتي گوشي ميپره .
شما ميتوني از رام گوشيت بك آپ بگيري تا بعدا اگه به مشكلي برخوردي و خواستي به گارانتي مراجعه كني دوباره گوشي را با بك آپ به حالت اول دربياري و همچنين آنروت هم بكني.
توي صفحه هاي قبل اگه بخوني دوستان در اين مورد توضيح دادن كه اگه بگردي پيدا ميشه.

سلام.

شما وقتی رام گوشی رو عوض کنی با بکاپ که به حالت اول برنمیگرده باید دانگرید کنی.:11:

amirgalaxy
29-12-2010, 00:09
كسي ميتونه يه پلير خوب معرفي كنه كه ويديوهاي HD720 رو بتونه پخش كنه و زيرنويس رو هم ساپورت كنه ؟
پلير خود گوشي HD پخش ميكنه ولي زيرنويس رو نشون نميده
ROCKPLAYER رو هم امتحان كردم كه زيرنويس داره ولي فيلمهاي HD رو نميتونه پخش كنه

Immunology
29-12-2010, 00:40
كسي ميتونه يه پلير خوب معرفي كنه كه ويديوهاي HD720 رو بتونه پخش كنه و زيرنويس رو هم ساپورت كنه ؟
پلير خود گوشي HD پخش ميكنه ولي زيرنويس رو نشون نميده
ROCKPLAYER رو هم امتحان كردم كه زيرنويس داره ولي فيلمهاي HD رو نميتونه پخش كنه

من با rock player خفن ترین HD هارو اجرا کردم.احتمالا مشکل از فایلتونه که کدینگش ساپورت نمیشه.از لحاظ ساپورت rockخیلی بهتره و فرمت های بیشتری رو ساپورت میکنه.

aRThaS_08
29-12-2010, 01:13
سلام.

دوستان جایی سراغ ندارید invisible shield برای گالکسی بفروشه؟!

کل پاساژ قائمو پایتختو علاءالدین و بازار موبایلو زیرو رو کردم! برای آیفون و اچ تی سی ها هست ولی برای گالکسی نیست که نیست!

هرجا بود کسی سراغ داشت قیمتشم مهم نیست!

پیغام خصوصی بدید!

4870x2
29-12-2010, 01:23
شمارش معکوس برای نسخه PMPی Galaxy S

Amin
29-12-2010, 01:32
سلام
بچه ها معلوم نیست 2.2.1 فارسی رسمی کی میاد ؟

Spak
29-12-2010, 08:31
وقت بخیر
میشه لطف کنید بگی از کجا گرفتی یه عکسی چیزی هم بذاری بد نیست تو شهر ما که خبری از این چیزا نیست

اگه سایتی تو ایان هم میفروشه بذاری که دیگه کلی مدیونیم:10::40:
پیروز باشید:11:

من این رو جایی ندیدم از آمریکا سفارش دادم اومد ..

offlineinternet
29-12-2010, 10:22
سلام

دوست من فکر کنم تا یه چند هفته دیگه آندروید ۲.۳ فارسی میاد برا این گوشی
:8:

Immunology
29-12-2010, 10:54
سلام

من يه رام 2.2.1عربي نصب كردم‎xxjp arabic كه به لطف يكي از دوستان سايت هندهلد مشكل فارسيش با نصب فونت فارسي 100درصد حل شده(دقيقا مثل رام هاي رسمي فارسي)؛از لحاظ سرعت و افكت بي نظيره؛بنچ ماركش هم با لگ فيكس حدود 1800 هست.
يه سر كلوب گالاكسي اونجا بزنيد خيلي رام توپيه.

tanatos
29-12-2010, 11:13
بر اساس رتبه بندی گوشی های هوشمند در مجله Consumer Report گوشی Galaxy S سامسونگ نسبت به آی‌فون اپل برتری دارد.
بر اساس رتبه بندی مجله Consumer Report، دو مدل از گوشی Galaxy S که یکی با نام Captivate توسط AT&T و دیگری با نام Vibrant توسط T-Mobile به بازار آمریکا عرضه شده‌اند عنوان بهترین گوشی‌های هوشمند را هر کدام با 76 امتیاز ازآن خود کرده‌اند.
هر دو مدل این گوشی‌ها از سیستم عامل اندرویید گوگل بهره برده و بر اساس کیفیت صدا، سهولت استفاده،‌ عمر باتری، کیفیت دوربین و دیگر ویژگی‌ها انتخاب شده‌اند.
بر اساس این گزارش، پس از گوشی‌های Galaxy S سامسونگ رتبه دوم با امتیاز 75 به گوشی‌های Droid X و Droid 2 موتورولا که از طریق ورایزون به بازار آمریکا عرضه شده‌اند، تعلق می‌گیرد.
پس از آنها گوشی‌های iPhone 3GS و HTC Aria با امتیاز 74 جایگاه سوم را به خود اختصاص می‌دهند که همه گوشی‌های مذکور، ‌غیر از آی‌فون مبتنی بر اندرویید گوگل هستند.
بر اساس گزارش Consumer Reports، گوشی های هوشمند مبتنی بر اندرویید هر روز در حال پیشرفت هستند و نسبت به سایر گوشی ها رشد فوق العاده‌ای داشته‌اند.
در رتبه‌های بعدی گوشی HTC Droid Incredible با 73 امتیاز و Ally ال‌جی و MyTouch 3G با 72 امتیاز قرار می‌گیرند.
البته این آمارها در حالی ارایه شده که هنوز گوشی آی‌فون 4 مورد بررسی قرار نگرفته است.
اوایل تابستان امسال Consumer Reports گزارش داد که در بخش سخت افزاری گوشی آی‌فون 4 اشکالاتی به لحاظ طراحی آنتن وجود دارد که به این ترتیب این گوشی جایگاه خود را از دست داد.
مجله Consumer Reports اعلام کرده اگر دست کاربر روی بخش سمت چپ گوشی آی‌فون قرار گیرد ارتباط و مکالمه قطع می‌شود.

ali.sholug
29-12-2010, 14:22
سلام

دوستان یکی از دوستای من Galaxy S خریده گوشی خوب کار میکنه ولی وقتی به کامپیوتر وصل میکنی گوشی هنگ میکنه کسی میتونه در این مورد راهنمایی بکنه؟

در ضمن با چند تا کامپیوتر مختلف هم امتحان کردیم

amirgalaxy
29-12-2010, 15:41
من با rock player خفن ترین HD هارو اجرا کردم.احتمالا مشکل از فایلتونه که کدینگش ساپورت نمیشه.از لحاظ ساپورت rockخیلی بهتره و فرمت های بیشتری رو ساپورت میکنه.

نميدونم مشكل از كجاست ولي فيلمها مشكلي ندارن چون پلير خود گوشي به راحتي اجراشون ميكنه ولي rockplayer كند پخش ميكنه (فيلم هاي HD مختلف رو تست كردم)
يعني هيچكس مشكل منو نداره و همه ويديو هاي HD رو با زيرنويس بدون مشكل تماشا ميكنن ؟
Vplayer رو هم امروز تست كردم اون هم كند اجرا ميكنه
لطفا راهنمايي كنيد

Spak
29-12-2010, 16:45
سلام

دوستان یکی از دوستای من Galaxy S خریده گوشی خوب کار میکنه ولی وقتی به کامپیوتر وصل میکنی گوشی هنگ میکنه کسی میتونه در این مورد راهنمایی بکنه؟

در ضمن با چند تا کامپیوتر مختلف هم امتحان کردیم

توی
settings-- application --- >development
اگر گزینه ها تیک خوردن تیکشون رو بردارید ببینید چی میشه

mahroo_z1
29-12-2010, 17:41

این برنامه که عموما ویدئوهای با فرمت H264 رو پشتیبانی میکنه بخوبی روی گالاکسی اس کار میکند.

tanatos
29-12-2010, 19:45
کمپانی سامسونگ در حال آماده سازی خود برای عرضه گوشی آندرویدی بسیار جدیدی است که آن را در کنگره جهانی موبایل در فوریه 2011 معرفی خواهد کرد هرچند که در حال حاضر اطلاعاتی درباره ویژگی های این گوشی از سوی سامسونگ اعلام نشده است.

اما این احتمال وجود دارد که مبتنی بر آندروید 2.3 بوده و مجهز به قابلیت NFC و پردازنده دوهسته ای نیز باشد. نسخه بعدی Galaxy S از قابلیتهای بسیار پیشرفته ای برخوردار خواهد بود که باعث فروش چشمگیر و محبوبیت آن خواهد شد که این موضوع در مورد Galaxy S کنونی به اثبات رسید.

mc_pooria
30-12-2010, 12:32
نميدونم مشكل از كجاست ولي فيلمها مشكلي ندارن چون پلير خود گوشي به راحتي اجراشون ميكنه ولي rockplayer كند پخش ميكنه (فيلم هاي HD مختلف رو تست كردم)
يعني هيچكس مشكل منو نداره و همه ويديو هاي HD رو با زيرنويس بدون مشكل تماشا ميكنن ؟
Vplayer رو هم امروز تست كردم اون هم كند اجرا ميكنه
لطفا راهنمايي كنيد
دقیقا" تائید میشه! :13: rockplayer خیلیا رو پخش میکنه ولی کند میشه ویدیو و صوت و تصویر با هم نمیخونه...
Vplayer خیلی جلوتر از rockplaye هستش... البته به نظر من...:31: توش آپشنی داره که میشه تا حدی این سرعت ویدیو و صوت فیل رو باهاش بازی کرد... من خودم با Vplayer بهتر کنار اومدم ولی....
به نظرم خب هنوووووووز جایه یه player درست حسابی که روون کار کنه تو برنامه های آندروید خالیه....:11:
برای دانلود Vplayer هم از مارکتی که senaps عزیز معرفی کردند میشه هم میشه اینو گوگل کنید:
vplayer apk site:mediafire.com

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

این برنامه که عموما ویدئوهای با فرمت H264 رو پشتیبانی میکنه بخوبی روی گالاکسی اس کار میکند.

چقدر یاد این جمله میوفتم : با کیفیت HD فیلم برداری ویرایش و قسمت کنید....:27: :27:

mahroo_z1
30-12-2010, 15:46

با استفاده از این برنامه میتونید SMS هاتونو زمان بندی کنید که به چه کسی و در چه زمانی فرستاده شوند.
پیامکهاتون در زمان تعیین شده فرستاده میشن و وضعیت دلیوری اونو میتونید پیگیری کنید.
با این برنامه به هیچ وجه فرستادن sms های مهم رو فراموش نمیکنید:

offlineinternet
30-12-2010, 18:39
یه چیزیس بگم برا کسایی که میخوان از اینترنت گوشی رو کامپییوتر استفاده کنند{البته شاید خیلی ها بلد باشند ولی خوب خیلی ها هم بلد نباشند}:31:
تو بعضی رمها تو قسمت تنظیمات usb گذینه ای برای وصل کردن هست ولی بعضی رمها اون رو حذف کردن
تو اون رمها که نیست تو seting تو قسمت اینترنتش گذینه ای هست به اسم tetring که با اون میتونید وصل شید و حالشو ببرید

amirgalaxy
30-12-2010, 22:18
يه پلير قوي براي اندرويد پيدا كردم كه تمام فرمتها از جمله MKV, Xvid , DiVX رو با زيرنويس پخش ميكنه ولي خودم نتونستم دانلود كنم چون گوشي من اندرويد ماركت نداره :-(
كسي ميتونه راهنماييم كنه كه چطور ميتونم اندرويد ماركت رو به گوشيم اضافه كنم ؟

اينم لينك دانلود arcMedia

اگه كسي فايل اين قابل نصب اين برنامه رو داره به منم بده . يا بهم كمك كنيد تا بتونم با باركد اسكنر دانلودش كنم

You Were Mine
31-12-2010, 11:05
يه پلير قوي براي اندرويد پيدا كردم كه تمام فرمتها از جمله MKV, Xvid , DiVX رو با زيرنويس پخش ميكنه ولي خودم نتونستم دانلود كنم چون گوشي من اندرويد ماركت نداره :-(
كسي ميتونه راهنماييم كنه كه چطور ميتونم اندرويد ماركت رو به گوشيم اضافه كنم ؟

اينم لينك دانلود arcMedia

اگه كسي فايل اين قابل نصب اين برنامه رو داره به منم بده . يا بهم كمك كنيد تا بتونم با باركد اسكنر دانلودش كنم

سلام دوست عزيز
اول برنامه باركد اسكنر را از لينك زير بگير :

بعد به وسيله دوربين باركد را از روي سايت مورد نظر اسكن كن تا بتوني نرم افزار را دانلود كني

masoooooood
31-12-2010, 12:56
سلام میخواستم بدونم مشکل سه دکمه قابل حله؟؟ من خودم یه گلکسی دارم بی مشکل یکی میخواد رفیقم بفروشه مشکل داره راهی داره برای حلش یا نه

amirgalaxy
31-12-2010, 13:52
سلام دوست عزيز
اول برنامه باركد اسكنر را از لينك زير بگير :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد به وسيله دوربين باركد را از روي سايت مورد نظر اسكن كن تا بتوني نرم افزار را دانلود كني

فکر کنم شما مشکل منو متوجه نشدید . نرم افزار بارکد اسکنر رو گوشیم نصبه ولی وقتی بارکد برنامه رو اسکن میکنم لینک دانلود از مارکت رو بهم میده و گوشی من اندروید مارکت نداره .
حالا اگه میتونید راهنماییم کنید . ( V*P*N هم دارم)

offlineinternet
31-12-2010, 13:59
سلام میخواستم بدونم مشکل سه دکمه قابل حله؟؟ من خودم یه گلکسی دارم بی مشکل یکی میخواد رفیقم بفروشه مشکل داره راهی داره برای حلش یا نه

بله میشه مشکلشو حل کرد
اگه خواستی بگو تا برات راه درست کردنشو بذارم:10:

abfat
31-12-2010, 14:04
سلام دوستان من هم به کهکشانی ها پیوستم.گوشی من آندروید مارکت نداره چیکار کنم؟

M@hdi-B
31-12-2010, 14:33
سلام دوستان من هم به کهکشانی ها پیوستم.گوشی من آندروید مارکت نداره چیکار کنم؟

مبارکه.

از اندروئید مارکت که نمیشه به راحتی دانلود کرد .. از این برنامه استفاده کن:

masoooooood
31-12-2010, 15:01
بله میشه مشکلشو حل کرد

سلام دوست من اگه برام پی ام کنی ممنونت میشم

abfat
31-12-2010, 15:20
مبارکه.

از اندروئید مارکت که نمیشه به راحتی دانلود کرد .. از این برنامه استفاده کن:

سایت یا مارکتی مثل این معرفی میکنین؟واسه دانلود از android market چیکار باید کرد

offlineinternet
31-12-2010, 15:24
سلام دوست من اگه برام پی ام کنی ممنونت میشم

واست پی ام زدم برو ببین :10:

M@hdi-B
31-12-2010, 15:25
سایت یا مارکتی مثل این معرفی میکنین؟واسه دانلود از android market چیکار باید کرد

این برنامه خودش مارکت هست .. تازه برنامه و بازیهای پولی رو هم رایگان می تونید دانلود کنید:46:

واسه دانلود از مارکت باید وی پی ان داشته باشید

این سایت هم خوبه .. احتیاج به رجیستر کردن هم نیست:

offlineinternet
31-12-2010, 15:28

دوست من این یکی از بهترین مارکتهاست شما هر چی بخوای توش هست ولی برا استفاده از android market باید v.p.n داشته باشی برو سایت آندروید فارسی دقیق توضیح داده نمیشه که همه آموزشو براتون برارن اینجا

mahroo_z1
31-12-2010, 16:50

Main Features:

Customise counter location, size, transparency etc!
Touch fireworks to make sound!
Shake phone for new year greetings!

mc_pooria
31-12-2010, 21:03
لینک برنامه arcmedia:5:

sin2x=2sinxcosx
31-12-2010, 22:00
این lock رو چجوری ببندیم ؟
کیبورد لاک رو می گم . تا آدم 10 ثانیه می خواد دستشو از صفحه برداره زود می ره به قفل .

AryanLand
31-12-2010, 22:14
دوست من این یکی از بهترین مارکتهاست شما هر چی بخوای توش هست ولی برا استفاده از android market باید v.p.n داشته باشی برو سایت آندروید فارسی دقیق توضیح داده نمیشه که همه آموزشو براتون برارن اینجا

سلام.

قربان ایشون تازه گوشی رو خریدن و احتمالا" اطلاعات زیادی ندارن. شما که زحمت کشیدید و جواب دادید خوب نبود یه لینک هم ازش میزاشتید؟ضمن اینکه اگر قرار باشه نشه آموزشها و بقیه مسائل از این دست رو نشه بیاریم اینجا پس واسه چی اینجا تاپیک زده شده؟البته همینجا بگم اگر کس دیگه ای همچین جوابی میداد من بشخصه خیلی راحت میتونستم ازش بگذرم اما در مورد شما یکم قضیه فرق میکنه (با توجه به کمکهای زیادی که به دیگران میکردید و کماکان میکنید.):10::11:

offlineinternet
31-12-2010, 23:19
سلام.

قربان ایشون تازه گوشی رو خریدن و احتمالا" اطلاعات زیادی ندارن. شما که زحمت کشیدید و جواب دادید خوب نبود یه لینک هم ازش میزاشتید؟ضمن اینکه اگر قرار باشه نشه آموزشها و بقیه مسائل از این دست رو نشه بیاریم اینجا پس واسه چی اینجا تاپیک زده شده؟البته همینجا بگم اگر کس دیگه ای همچین جوابی میداد من بشخصه خیلی راحت میتونستم ازش بگذرم اما در مورد شما یکم قضیه فرق میکنه (با توجه به کمکهای زیادی که به دیگران میکردید و کماکان میکنید.):10::11:

دوست من شاید تند رفته باشم ولی ایشون جوری جواب راهنمایی دوستمون مهدی رو داد که ........

شما جملشونو ببین

AryanLand
31-12-2010, 23:48
دوست من شاید تند رفته باشم ولی ایشون جوری جواب راهنمایی دوستمون مهدی رو داد که ........

شما جملشونو ببین

سلام.

من جمله رو با یک حالت درخواستی خونده بودم.در کل از توجهتون سپاسگزارم.:11:

Immunology
31-12-2010, 23:59
این lock رو چجوری ببندیم ؟
کیبورد لاک رو می گم . تا آدم 10 ثانیه می خواد دستشو از صفحه برداره زود می ره به قفل .

فکر کنم شما باید برید به تنظیمات نور صفحه.اونجا زمانو بیشتر کنید تا دیرتر صفحه خاموش بشه و در نتیجه قفل نشه.
setting/display/screen time out

peymankameli
01-01-2011, 00:09
آقايون چرا من هر بازي گرافيك بالا كه از طريق واي فاي كامل ميگيرم بعد از يكي دو مرحله دوباره پيغام ميده بايد بازي بايد دانلود بشه.

مثل gangster يا hawx علتش چيه خوب مگر زماني كه بار اول ديتاي خودشو از اينترنت ميگيره كامل نميگيره!!!!!!!

pulp_152
01-01-2011, 00:12
آقايون چرا من هر بازي گرافيك بالا كه از طريق واي فاي كامل ميگيرم بعد از يكي دو مرحله دوباره پيغام ميده بايد بازي بايد دانلود بشه.

مثل gangster يا hawx علتش چيه خوب مگر زماني كه بار اول ديتاي خودشو از اينترنت ميگيره كامل نميگيره!!!!!!!

زمانی که در حال بازی هستید نباید اینترنت فعال باشه .. به طور کلی باید اینترنت رو خاموش کنید وگرنه بازی ریجستر دوباره میخواد

pulp_152
01-01-2011, 00:26
برای زیر نویس کردن گلکسی جوری که بشه مثل کامپوتر حتی تغییر داد .. از mvideo player استفاده کنید

این نرم افزار از پلیر خود گوشی استفاده میکنه ! یعنی هر فرمت یا هر رزولوشنی که پلیر با هر کیفیتی نشون بده اینم نشون میده + تعویض زیر نویس

abfat
01-01-2011, 11:10
میشه بگید چه طور آندروید مارکت رو تو گوشی نصب کنم؟از کجا؟آخرین آپدیت پوشی چیه؟سایت سامسونگ کجاش آپدیت رو واسه گوشی میگه؟

peymankameli
01-01-2011, 13:23
زمانی که در حال بازی هستید نباید اینترنت فعال باشه .. به طور کلی باید اینترنت رو خاموش کنید وگرنه بازی ریجستر دوباره میخواد

من هم از اولش خاموش کردم کلا قلقشو میدونم مثلا همین بازی گانگستر ۱ ماموریتشو رفتم بعد از تو خود بازی پیغام داد برای ادامه بازی باید دوباره دیتا دانلود کنید....من کامل وای فای خاموش بود

mc_pooria
01-01-2011, 19:03
من نمیدونم چی . چیجوری یه چیزی نصب کردم خودم حدسم لگ فیکس voodoo هستش... ریکاوری گوشیم از حالت clockwork که سبز رنگ بود قرمز شده و گزینه هاشم عوض شده... بنچمارک خیلی پایینی هم میداد... با set cpu هم دیگه نمیشه به 1/2 اوورکلاک کرد!! (که قبلا" میشد!!!) اومدم برنامه oclf رو نصب کردم... و اعمال لگ فیکس ولی ریکاوری مودم عوض نشده و نمیشه اوورکلاکشم کرد! ولی خب اولش خیلی خوب جواب داد بنچمارک 2050 یکی دو بار رسیدم!!! ولی بعد 2 روز و نصب بازیهای جدید gameloft گوشی کند شده... هنگ میکنه... و تو بنچمارک گرافیکش افتضاح شده!!
یکی بگه من چیکار کنم ریکاوری قبلیم برگرده... همون که با رام spike3 نصب میشد... و میخوام لگ فیکس همون رامم روش بیاد...
متاسفانه بکاپ nondroid ندارم....:41:
لطفا" کامل بگین....

M@hdi-B
01-01-2011, 20:31
میشه بگید چه طور آندروید مارکت رو تو گوشی نصب کنم؟از کجا؟آخرین آپدیت پوشی چیه؟سایت سامسونگ کجاش آپدیت رو واسه گوشی میگه؟

دوست عزیز چه گیری دادی به آندروئید مارکت؟:31: چی می خوای از جون این آندروئید مارکت عین بختک افتادی روش؟:31:

صفحه قبل یه مارکت براتون گذاشتم .. در ضمن هر چی بخوای کم و بیش تو بخش نرم افزارها هست:

اگر هم برنامه خاصی مد نظرتونه و تو بخش نرم افزار نیست اینجا درخواست بدید دوستان زحمتشو می کشن:

babakhad
01-01-2011, 21:09
بله میشه مشکلشو حل کرد

سلام ،
می خواستم اگه براتون امکان داره روش حل مشکل 3 دگمه رو در گلاکسی S به من هم بگید البته تو فروم یه چیزهایی پیدا کردم ولی از نحوه انجامش و اینکه آیا درست میشه یا نه
ممنون می شم توضیح بدین برام
با تشکر

pulp_152
01-01-2011, 21:29
من هم از اولش خاموش کردم کلا قلقشو میدونم مثلا همین بازی گانگستر ۱ ماموریتشو رفتم بعد از تو خود بازی پیغام داد برای ادامه بازی باید دوباره دیتا دانلود کنید....من کامل وای فای خاموش بود

والا تا جایی که میدونم این مشکل مربوط به اینترنت هست و البته بعضی از نسخه های بازی ! که خودکار دوست دان اپدیت بشن هی !و وقتی اینترنت قطع بشه ! میگن نیاز به اینترنت داریم و .. که باید از طریق adb حلش کنید اگر مربوط به نسخه خود بازی باشه ...

من نمیدونم چی . چیجوری یه چیزی نصب کردم خودم حدسم لگ فیکس voodoo هستش... ریکاوری گوشیم از حالت clockwork که سبز رنگ بود قرمز شده و گزینه هاشم عوض شده... بنچمارک خیلی پایینی هم میداد... با set cpu هم دیگه نمیشه به 1/2 اوورکلاک کرد!! (که قبلا" میشد!!!) اومدم برنامه oclf رو نصب کردم... و اعمال لگ فیکس ولی ریکاوری مودم عوض نشده و نمیشه اوورکلاکشم کرد! ولی خب اولش خیلی خوب جواب داد بنچمارک 2050 یکی دو بار رسیدم!!! ولی بعد 2 روز و نصب بازیهای جدید gameloft گوشی کند شده... هنگ میکنه... و تو بنچمارک گرافیکش افتضاح شده!!
یکی بگه من چیکار کنم ریکاوری قبلیم برگرده... همون که با رام spike3 نصب میشد... و میخوام لگ فیکس همون رامم روش بیاد...
متاسفانه بکاپ nondroid ندارم....:41:
لطفا" کامل بگین....

شما لگ فیکست رو disable کن ... بعد فکتوری ریست انجام بده ... و بعد هم کرنل های سرعتی رو یکیشو انتخاب کن و بریز .. هم سرعت گوشیت بهتر میشه هم سبز میشه .

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

سلام ،
می خواستم اگه براتون امکان داره روش حل مشکل 3 دگمه رو در گلاکسی S به من هم بگید البته تو فروم یه چیزهایی پیدا کردم ولی از نحوه انجامش و اینکه آیا درست میشه یا نه
با تشکر

عزیز اموزشش تو سایت های مختلف هست .اینجا هم هست .. سوالتون اونجا بپرسید اگر به نتیجه نرسیدید ..

پ خ بدید

ali_n540
01-01-2011, 22:00
سلام چجوری می شه جی پی آر اس رو رو گالاکسی غیر فعال کرد ؟
آندروید 2.1 JXJG2
بعضی بازی ها بعد نصب می گن دیتا بیسو باید دانلود کنی مثل آسفالت 5 کسی راه حلی سراغ داره؟
ممنون می شم اگه پاسخ بدین

Spak
01-01-2011, 22:12
سلام چجوری می شه جی پی آر اس رو رو گالاکسی غیر فعال کرد ؟
آندروید 2.1 JXJG2
بعضی بازی ها بعد نصب می گن دیتا بیسو باید دانلود کنی مثل آسفالت 5 کسی راه حلی سراغ داره؟
ممنون می شم اگه پاسخ بدین

سوال اول چون 2.1 هست باید با برنامه این کار رو بکنید . توی 2.2 یه سری گزینه ها وقتی دکمه پاور رو نیگه میداری میاد که میشه اینتر نت رو قطع کرد .
شوال دوم هم باید دیتاش رو دانلود کنی و بعدش منتقل کنی به گوشی که یه سرچ کوچیک کنی پیداش میکنی

پیوست : آسفالت هم شد بازی ؟ خیلی بازی بیخودیه ... شیفت رو نصب کن حالش رو ببر

abfat
01-01-2011, 22:22
دوست عزیز چه گیری دادی به آندروئید مارکت؟:31: چی می خوای از جون این آندروئید مارکت عین بختک افتادی روش؟:31:

صفحه قبل یه مارکت براتون گذاشتم .. در ضمن هر چی بخوای کم و بیش تو بخش نرم افزارها هست:

اگر هم برنامه خاصی مد نظرتونه و تو بخش نرم افزار نیست اینجا درخواست بدید دوستان زحمتشو می کشن:

اذیت شدی؟اون مارکت واسه من برنامه هاشو بالا نمیاره.

mc_pooria
01-01-2011, 22:28
اینم آقای spike عزیز به مناسبت راه اندازی مجدد سایت آندروید ایرانی هدیه کردند...
بببببلللللههههه...............:20: spike 6 همراه با اورکلاک cpu به 1/6!!!! :5:
من امشب نصبش میکنم

ali_n540
01-01-2011, 22:53
ممنون ولی فایل آسفالت 50 مگه منتها فایل نصبی 4 مگه و بقیه فایل های کم حجم به پیوست فایل اصلی هستند به نظرم وقتی یه بازیو دان می کنی دیگه نباید دیتا بیس بخواد و این یه ضعف بزرگه گوشی ویو به نظرم تو این زمینه خیلی بهتر از گالاکسیه.
لینک برنامه رو اگه لطف کنی بزاری و یکم توضیح بدی ممنون می شم
من لپ تاپ دارم چه جوری با وایرلس لپ تاپ اینترتو رو گوشی شیر کنم؟

deltach
01-01-2011, 23:17

Main Features:

Customise counter location, size, transparency etc!
Touch fireworks to make sound!
Shake phone for new year greetings!

سلام دوستان هرکی تونست اینو برامون یه جا اپلود کنه مرسی از توجه شما
:40:

offlineinternet
01-01-2011, 23:23
سلام ،
با تشکر

ببین دوست من شما برو به لینکهای زیر روشش رو نوشته
خیلی هم راحته البته باید عضو سایتشون بشی
به نظر من موبایلستان رو بری مشکلت حل میشه البته آندروید فارسی هم خوبه ولی فایهای دانلودیش رو هنوز نذاشته

.......... بین a و nd رو پاک کن و برو تو سایتش

و

اگه مشکلی داشتی اینجا یا تو همون سایتها بگو
:11:

M@hdi-B
02-01-2011, 07:52
اذیت شدی؟اون مارکت واسه من برنامه هاشو بالا نمیاره.

تو ساعتهای مختلف تست کنید گاهی اوقات سرورش قطع میشه .. اینم نسخه جدیدش:

abfat
02-01-2011, 08:31
تو ساعتهای مختلف تست کنید گاهی اوقات سرورش قطع میشه .. اینم نسخه جدیدش:

واقعا ممنکتن.راستی آپدیت ها چطوری معلوم میشه؟واسه من فریمور 2/2.آپدیته؟راستی این jbjb و اینها یعنی چی؟میدونم زیاد سوال میکنم.

mc_pooria
02-01-2011, 11:54
دوستان رامی که گفتم )spike6( واقعا" عالیه.... حتما" نصبش کنین... هم سرعتش فوق العادست هم از نظر گرافیکی با awd luncher که پولی هم هست! یه سر و گردن بالاتر از بقیست... من با اورکلاک 1/2 به بنچمارک 2300 رسیدم

peymankameli
02-01-2011, 20:21
سلام 2 تا سوال

1- چرا هر عكسي كه در گالري من ميرم جزئياتشو ميزنم نگاه ميكنم طول وعرضش را ناشناخته ميزند خوب مگر نبايد رزولشن رو نشون بده حتي عكسهايي را هم كه با خود دوربين ميگيرم اينجوري هست

2- وقتي توي دوربين ميرم نميدونم چرا آيكون ماهواره gps روشن ميشود چطوري بايد خاموش كرد(در ضمن gps گوشيم هم خاموش ميكنم هميشه ولي دوربين را كه روشن ميكنم سريع مياد نميدونم آيا گزينه ايي هست براي خاموش كردنش؟؟؟؟

abfat
02-01-2011, 20:49
من گوشیمو با kies به کامپیوتر وصل میکنم.تو قسمت آپدیت میزنه آپدیت.اما میگه من نمیتونم استفاده کنم یعنی چی؟

deltach
02-01-2011, 21:32
من گوشیمو با kies به کامپیوتر وصل میکنم.تو قسمت آپدیت میزنه آپدیت.اما میگه من نمیتونم استفاده کنم یعنی چی؟

سلام
آیا تحریم:41:

Immunology
02-01-2011, 21:49
سلام 2 تا سوال

1- چرا هر عكسي كه در گالري من ميرم جزئياتشو ميزنم نگاه ميكنم طول وعرضش را ناشناخته ميزند خوب مگر نبايد رزولشن رو نشون بده حتي عكسهايي را هم كه با خود دوربين ميگيرم اينجوري هست

يكي از بدي هاي آندرويد اينه كه به خاطر سرعت؛كيفيت تصوير رو بيخيال شده؛آندرويد بلافاصله هر عكسي كه وارد گوشي ميشه بلافاصله خودش از اون عكس يه عكس با سايز و حجم پايين ميسازه كه سرعت گوشي بالا بره و اين به قيمت از دست رفتن كيفيت و مشخصات عكس اصلي هست.حالا چه 2مگاپيكسل و چه 20.
حالا در نظر بگيريد اون عكس كيفيت پايين رو صفحه اصلي كنيد؛درواقع خيلي چيز بدي ميشه؛واقعا نميشه از كيفيت بالاي صفحه اين گوشي لذت برد.
برنامه just picture‏ كاملا اين مشكل رو حل كرده؛داخل تنظيماتش كيفيت اورجينال رو انتخاب كنيد و كيف كنيد از كيفيت بالاي صفحه و كل مشخصات عكس رو هم ميتونيد داشته باشيد.
تازه ميتونيد همون عكس اورجينال رو صفحه اصلي كنيد كه ميتونم بگم 70درصد كيفيت عكس بالاتر از همون حالت قبل با استفاده از گالري خود آندرويد هست.(البته عكساي با كيفيت و رزوليشن بالا)

amirgalaxy
02-01-2011, 23:56
سلام 2 تا سوال

2- وقتي توي دوربين ميرم نميدونم چرا آيكون ماهواره gps روشن ميشود چطوري بايد خاموش كرد(در ضمن gps گوشيم هم خاموش ميكنم هميشه ولي دوربين را كه روشن ميكنم سريع مياد نميدونم آيا گزينه ايي هست براي خاموش كردنش؟؟؟؟

سلام
براي حل مشكل دومت بايد بري تو تنظيمات دوربين و تيك گزينه GPS رو برداري تا ديگه موقع عكاسي GPS فعال نشه . اين امكان براي اين هست كه هنگام عكاسي موقعيت مكان عكس بوسيله GPS شناسايي بشه و طول و عرض جغرافيايي عكس رو مشخص كنه

M@hdi-B
03-01-2011, 08:02
سلام

کسی نسخه تی موبایل این گوشی رو داره؟ ظاهرا 50 تومن ارزونتره .. دلیلش فقط سی پی یو و خروجی تی وی و رادیو و دوربین جلو که نیست؟

محمدرضا راجع به سی پی یو توضیح بده:31:

Yashar Cross
03-01-2011, 14:28
سلام دوستان
كسي قيمت جديد نداره ؟(ارزون شده)
دوستدار شما ياشار

Amin
03-01-2011, 23:25
سلام دوستان
applanet الان 2 روز هست که واسه من هیچی نمیاره
تمام لیستهاش خالیه
برای بقیه هم همینطوره ؟
یا مشکل از منه ؟

mahroo_z1
03-01-2011, 23:39

بتازگی دو ویجت جدید جذاب برای تغییر Home screen و سازماندهی ان به مارکت اندروید اضافه شده :

Simi Clock:

یک ساعت ساده کوچک دیجیتالی که قابل تنظیم در ابعاد و رنگ تاریخ که با Home screen شما خیلی خوب تطبیق دارد.

Simi Folder:

این یک برنامه سازماندهی جذاب بصورت folder است که به شما امکان ساخت folder به هر نوعی با تنظیمات مختلف را میدهد.
شما علاوه بر تغییر سایز ویجت میتونید برای هر folder یک ایکون با طرح و رنگ و پشت زمینه خاص انتخاب کرده و برنامه های مورد نظرتون رو در اون قرار بدید .

mahroo_z1
03-01-2011, 23:45

mahroo_z1
04-01-2011, 00:00

خصوصیات بازی:

Career mode in 22 events.
8 tracks played in 3D.
5 aircraft equipped with weapons and characteristics.
3 different game modes (Normal Race, Pursuit and Endurance)
Rank online with players from around the world.

kamran2000
04-01-2011, 00:14
سلام دوستان
applanet الان 2 روز هست که واسه من هیچی نمیاره
تمام لیستهاش خالیه
برای بقیه هم همینطوره ؟
یا مشکل از منه ؟

برایه همه همینجوره
یه مدتیه خیلی سخت میشه وصل شد.

offlineinternet
04-01-2011, 16:27
سلام دوستان
كسي قيمت جديد نداره ؟(ارزون شده)
دوستدار شما ياشار

14 دی ماه
قیمت بدون گارانتی

8gb=580
16gb=675

موفق باشید

senaps
04-01-2011, 17:50
16gb=675

ای...(این سه نقطه یعنی هر چی از دهنم بیرون اومد!!!)
من رفتم علائدین گرفتم،690...تازه کلی فک زدم که همه چی رو بلدم و هر چی خواست روش چیز میز نصب کنه و اینا قبول نکردم!!!

ha789di
04-01-2011, 17:51
بچه ها باتری این گوشی چطوره؟؟؟؟
با یک کار معمولی چقدر دووم داره؟؟؟

ali_n540
04-01-2011, 19:08
سلام من 10 روز پیش 16 رو 650 گرفتم(از مرند) تبریز زیر 700 گیر نمی آمد مشکل سه دکمه هم نداره تازه یه کیف هم تو باکسش داشت با آندروید 2.1 فارسی به نظرتون چطوره؟

Spak
04-01-2011, 19:16
سلام من 10 روز پیش 16 رو 650 گرفتم(از مرند) تبریز زیر 700 گیر نمی آمد مشکل سه دکمه هم نداره تازه یه کیف هم تو باکسش داشت با آندروید 2.1 فارسی به نظرتون چطوره؟

در حال حاضر بهترین رام فارسی spike6 با آندروید 2.2.1 هست ..
یه عکس از کیفش بزار ببینیم چه شکلیه ...

ali_n540
04-01-2011, 19:27
عکس از خود گوشی یا کیفیت دوربینش ؟ به نظرم عالیه من قبلا ویو داشتم ولی این یه سر و گردن از ویو بالاتره فقط حیف که فلش دوربین نداره؟
راستی نرم افزاری سراغ دارین که بشه با زوم روی فایل پی دی اف بشه راخت کتاب رو رو گوشی خوند ؟
یه سایت برای دانلود نرم افزارها و بازی های آندروید بغیر مارکت سراغ دارین که بشه راحت دان کرد؟
چرا بعد از نصب بعضی از بازی ها هنگام اجرا می گه دیتا بیسو دان کنید این یه عیب بزرگه من آسفالتو که 50 مگه دان کردم همن مکلو داشتم ویو از این لحاظ بهتر بود.

Spak
04-01-2011, 19:42
یه عکس از کیفش بزار ..

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

برنامه کاربردی برای نمایش مقدار تماس ها ،تعداد پیامکهای ارسالی و دریافتی و مقدار استفاده از اینترنت

amirrezan95
04-01-2011, 20:47

این سه دکمه یعنی چه ؟؟؟؟(همون دانلودینگه )

Yashar Cross
04-01-2011, 22:07
این سه دکمه یعنی چه ؟؟؟؟(همون دانلودینگه )
بله همونه.....بچه ها اين اسفالت 6 و فيفا 11 براي گلكسي اومده؟
دوستدار شما ياشار

Atropates
05-01-2011, 03:33
.بچه ها اين اسفالت 6 و فيفا 11 براي گلكسي اومده؟

نه هنوز ...

mc_pooria
05-01-2011, 10:29
real football 2011 اومده چیز خوبیه....:27:

amirgalaxy
05-01-2011, 12:49
در حال حاضر بهترین رام فارسی spike6 با آندروید 2.2.1 هست ..
یه عکس از کیفش بزار ببینیم چه شکلیه ...

سلام
میشه بگید از کجا میشه این رام رو دانلود کرد ؟
اگه لینکشو بزارید ممنون میشم :11:

Spak
05-01-2011, 14:07
جرا یه تایپیک رام نداریم ؟ نداریم یا من ندیدم ؟
اگه نداریم تا یکی باز کنم همه بیان اونجا
چطوره ؟

amirgalaxy
05-01-2011, 14:58
real football 2011 اومده چیز خوبیه....:27:

اينم لينك دانلود بازي بسيار زيبا و دوست داشتني REAL FOOTBALL 2011 HD با گرافيك بسيار عالي

senaps
05-01-2011, 15:13
جرا یه تایپیک رام نداریم ؟ نداریم یا من ندیدم ؟
اگه نداریم تا یکی باز کنم همه بیان اونجا
چطوره ؟

فقط برا نصب رام تاپیک داریم!!! اگه امکانش براتو هست،خودتون نصب کنید...

aRThaS_08
06-01-2011, 10:38
تاپیک رام راه اندازی شد!

فعلن spike 6 رو توش گذاشتم و قصد دارم تا JPJPG فرویو و JPJPA ایکلایر رو هم توش بزارم!

دوستان اگه یاری کنن ممنون میشم.

peymankameli
06-01-2011, 16:32
اقايون من هيچ كليپ رو گوشيم نيست از چه سايتي ميشه كليپ هاي تصويري hd باحال ريخت رو گوشي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

seeb_sh
06-01-2011, 23:30
دوستان از آخرین قیمت این گوشی توی بازار خبر دارین؟بازار شیراز ترجیحا.
میدونید ساخت گوشی تا کی‌ ادامه داره؟یعنی‌ حالا حالاها توی بازار پیدا می‌شه؟

mohamad_reza72
07-01-2011, 00:23
با وجود این همه گوشی جدید که ال جی و سونی و موتو زدن به نطرتون گلکسی کم نمیاره؟
آخه من تازه میخوام گلکسی بخرم از این بیشتر از اونا خوشم میاد

hoha881
07-01-2011, 00:33
اون گوشیایی که جدید معرفی شدن تا بیان ایران و به قیمت اصلیشون برسن وسطای مرداد میشه.
بستگی به خودت داره
تا وقتی اونا بیان باز گوشی های جدید دیگه ای معرفی مثل گالاکسی 2 و نسل بعدی ویو و ایفون جدید و ....
ولی lg خیلی خوف به نظر میاد.اگه واسه پردازنده گرافیکیش صبر کنی ارزشش رو خواهد داشت.موتو هم خوبه ولی به این زودیا ایران تمیاد.

offlineinternet
07-01-2011, 09:20
با وجود این همه گوشی جدید که ال جی و سونی و موتو زدن به نطرتون گلکسی کم نمیاره؟
آخه من تازه میخوام گلکسی بخرم از این بیشتر از اونا خوشم میاد

سلام عزیر
ببین من یه فیلم از گوشی ال جی و گالاکسی دیدم
به نظر من گالاکسی هنوزم میتونه باهاش رغابت بگه با توجه به cpu الجی که فعلا خوفه ولی گالاکسی کم نمیورد:8:

seeb_sh
07-01-2011, 11:29
دوستان به نظرتون اگه بذارم بعد از عید بخرم ممکن هست توی بازار کمیاب شده باشه؟

amirgalaxy
07-01-2011, 15:28
يكي از بهترين بازي هايي كه تا حالا براي اتدرويد ساخته شده :
SPIDERMAN Total Mayhem HD
با كيفيت HD و گرافيك فوقلاده عالي
حتما دانلود كنيد و از بازي كردن با گالاكسي لذت ببريد .

لينك دانلود :

yoosef_st
07-01-2011, 16:29
يكي از بهترين بازي هايي كه تا حالا براي اتدرويد ساخته شده :
SPIDERMAN Total Mayhem HD
با كيفيت HD و گرافيك فوقلاده عالي
حتما دانلود كنيد و از بازي كردن با گالاكسي لذت ببريد .

لينك دانلود :
دوستان، این برنامه ها و بازیهایی که توی این تاپیک میذارین، جداگونه براش تاپیک هم میزنین که ما بعدا آندرویید دار شدیم بریم دانلودشون کنیم یا فقط اینجا میزارین؟
اگه اینجوری باشه که تا چند وقت دیگه توی حجم عظیم اطلاعات تاپیک گم بشه و هیچی...؟

M@hdi-B
07-01-2011, 19:20
دوستان، این برنامه ها و بازیهایی که توی این تاپیک میذارین، جداگونه براش تاپیک هم میزنین که ما بعدا آندرویید دار شدیم بریم دانلودشون کنیم یا فقط اینجا میزارین؟
اگه اینجوری باشه که تا چند وقت دیگه توی حجم عظیم اطلاعات تاپیک گم بشه و هیچی...؟

تو بخش بازیها هست:

peymankameli
07-01-2011, 19:21
به به يك چيز جالب گوشي گالكسي i9000 سيم كارتو شارژ نميكند البته كد اعتبار را جواب ميدهد سيم كارتمو در آوردم انداختم روي گوشي ديگه وروي اون گوشي شارژش كردم دوباره انداختم رو گالكسي....

گرافيكار
07-01-2011, 22:15
به به يك چيز جالب گوشي گالكسي i9000 سيم كارتو شارژ نميكند البته كد اعتبار را جواب ميدهد سيم كارتمو در آوردم انداختم روي گوشي ديگه وروي اون گوشي شارژش كردم دوباره انداختم رو گالكسي....

جل الخالق :18:
من نميدونم اين مشكلات چجوري پيش مياد
والا من كه خدارو شكر همچين مشكلي ندارم
ايرانسل همراه اول هرچي ميندازم بنده خدا حرفي نداره

Atropates
08-01-2011, 00:40

عجیبه ! مال من که همچین مشکلی نداره ...

بنده خدا حرفي نداره

:31:

nima_niin
08-01-2011, 14:10
salam dostan sharmada ke natonestm farsi taip konam! :S
man dishab in Spike Speedy Editon v6.0
rikhtam too goshim vali kies goshimo nemishnase chi kar konam? toro khoda dostan komak konin! :(
3G ham kar nemikone
man dar Fanland zendegi mikonam!

senaps
08-01-2011, 17:12
جل الخالق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید میشه!! مشکلی برای شارژ ایرانسل نداره....
احتمالا گوشیت رو از یه اقا خریدی!!

mc_pooria
08-01-2011, 18:33
salam dostan sharmada ke natonestm farsi taip konam! :S
man dishab in Spike Speedy Editon v6.0
rikhtam too goshim vali kies goshimo nemishnase chi kar konam? toro khoda dostan komak konin! :(
دوست عزیز خود spike چون دیگه به اون صورت کسی با کایس کار نمی کنه این برنامه رو از رامشون پاک کردن و به خاطر همین هست که kies نمیشناسه:5:

aRThaS_08
08-01-2011, 19:52
kies goshimo nemishnase chi kar konam?
شما که در کشور اروپایی زندگی میکنید باید رام رسمی بریزید که JPJPG که یکی از قویترین رامهای فرویو هست توصیه میشه.

اسپایک MTP Application رو حذف کرده بعلت سنگین کردن گوشی و بی استفاده بودنش در ایران!

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

درضمن شما بنظرم مشکلی نباید داشته باشی با آپدیت از طریق kies !

مثه ما بدبختا که گوگل تحریم نکردتت که : دی

nima_niin
08-01-2011, 19:53
دوست عزیز خود spike چون دیگه به اون صورت کسی با کایس کار نمی کنه این
برنامه رو از رامشون پاک کردن و به خاطر همین هست که kies نمیشناسه:5:
doste aziz mitonin ye barnameye moshabey kies marifi konin?
:20:mamnon az rahnamayeton

nima_niin
08-01-2011, 20:04
شما که در کشور اروپایی زندگی میکنید باید رام رسمی بریزید که JPJPG که یکی از قویترین رامهای فرویو هست توصیه میشه.

اسپایک MTP Application رو حذف کرده بعلت سنگین کردن گوشی و بی استفاده بودنش در ایران!

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

درضمن شما بنظرم مشکلی نباید داشته باشی با آپدیت از طریق kies !

مثه ما بدبختا که گوگل تحریم نکردتت که : دی
na aziz man moshkeli kies nadashtam man faghat ba farsi nabodane goshim moshkel dashtam
?chetori mitonam JPJPG down konam
man inja bozorg shodam nemitonam khob farsi benivisam vali mitonam khob bekhonam:20:

aRThaS_08
08-01-2011, 20:13
doste aziz mitonin ye barnameye moshabey kies marifi konin?
برنامه ی مشابه کایز که وجود نداره!

اما 3تا برنامه ی مدیریت گوشی آندروید وجود داره!

با توجه به نیازهاتون یکیشونو دانلود کنید!

برای ویندوز7 هم اگه نسخه مخصوص نبود از نسخه ویندوز ویستا استفاده کنید

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:12 PM ----------

?chetori mitonam JPJPG down konam

Arashdn
09-01-2011, 14:17
سلام
خروجی تی وی این گوشی اچدی هست یا فقط سه فیش معمولی؟
سپاس

aRThaS_08
09-01-2011, 15:15
هم سه فیش میشه هم hdmi

Arashdn
09-01-2011, 16:27
هم سه فیش میشه هم hdmi
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟
جای مخصوص اچدی ام آی داره یا از طریق پورت یو اس بیش میده ؟؟
ممنون

amirgalaxy
09-01-2011, 23:55
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟
جای مخصوص اچدی ام آی داره یا از طریق پورت یو اس بیش میده ؟؟
ممنون

خروجي HDMI داره ولي از طریق پورت یو اس بی
با اين كابل كه يه سرش ميكرو يو اس بيه و يه سرش اچ دي ام اي
البته اگه بتوني كابلشو گير بياري . من كه خيلي وقته دنبللشم ولي هيچ جا نداره
كسي جايي سراق داره كه از اونجا تهيه كنيم ؟

ali1748
10-01-2011, 16:38
سلام دوستان
من میخواستم این گوشیو بخرم که یکی قیمت داد 16 گیگ 620 البته کفت مدل t mobile هست و هود فروشنده می گفت بدرد نمیخوره

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید این مدل با مدلای دیگه که تو بازار هست چه فرقی میکنه ؟
یا اینکه مشکلی از لحاظ کارایی نسبت به گالاکسی معمولی نداره ؟ و آیا این رام هایی که برا گالاکسی اومده رو هم میشه رو این ریخت ؟

mj123
10-01-2011, 18:28
سلام دوستان

من می خام این گوشیو بخرم . از اساتید چندتا سوال دارم .
اول : قیمت نهاییش چند ؟ من مشهدیم اگه کسی قیمت مشهد رو داره بگه وگرنه همون شهر خودتونو بگید بی زحمت
دوم : به پولی که می دید می ارزه ؟
سوم : اساتیدی که دارید راضی هستید ؟
چهارم : تو رنج قیمت این گوشی گوشی بهتری هست که پیشنهاد بدید
پنجم : نظرتون چیه صبر کنم واسه معرفی گوشی های 2011
بی صبرانه منتظر جواباتونم . ممنون

senaps
10-01-2011, 20:02
من میخواستم این گوشیو بخرم که یکی قیمت داد 16 گیگ 620 البته کفت مدل t mobile هست و هود فروشنده می گفت بدرد نمیخوره

این مگه برا تی موبایل هم لاکه؟!
خوب این یعنی اینکه لاکه و وقتی میگن گوشی لاکه همون بهتر که نخری!!! اخه مگه قحطه؟!برو از یه فروشگاه دیگه بگیر....
حالا 16 گیگ نشد،8!

ali1748
10-01-2011, 21:10
این مگه برا تی موبایل هم لاکه؟!
خوب این یعنی اینکه لاکه و وقتی میگن گوشی لاکه همون بهتر که نخری!!! اخه مگه قحطه؟!برو از یه فروشگاه دیگه بگیر....
حالا 16 گیگ نشد،8!

مرسی دوست عزیز راهنماییتون خیلی کامل بود

aRThaS_08
11-01-2011, 12:48
مدل های T...Mobile خیلی زیباتر هستن و پردازنده قوی تری دارن.

وقتی گفته 620 یعنی آنلاک شده هست و هیچ مشکلی در نصب رام ها و برنامه ها نخواهید داشت.

اما لاک شده ش 200دلاره که براحتی آنلاک میشه (بدون نیاز به باکس)

من خودم یه vibrant رو برای عموم آنلاک کردم و الان داره مثله گوشیهای معمولی ازش استفاده میکنه.

فقط یه مشکل که نمیشه گفت! یه سختی که این گوشیها دارن اینه چون دکمه home هم خازنی هست ممکنه الکی الکی دستت بخوره بهش برنامه minimaze شه!

برای بردن به حالت download ابتدا ولوم پایین بعد بالا و بعد گوشی رو روش کنید
برای reovery هم دقت کنید که ابتدا بالا و بعد پایین! گوشی رو روشن کنید

خیلی هم زیبا هستن این گوشیا! جلوشون لوگوی T...Mobile هست و بالای دکمه های خازنی هم لوگوی سامسونگ

پشت گوشی هم خبری از اسم google نیست و فقط نوشته Galaxy S

در کل من پیشنهاد میکنم بخرید.

Spak
11-01-2011, 13:39

مطمئن هستی ؟! نظر من برعکس این هستا ...!

senaps
11-01-2011, 14:09
مطمئن هستی ؟! نظر من برعکس این هستا ...!

اگر واقعا این تی موبایل ها راحت انلاک میشن خوب خوبه!!ولی به شرطی که اگه فکتور ریست شد و اپدیت و این چیزا،یادش نیوفته که داره با یه اپراتور دیگه کار میده!!!!
اما وقتی داره پول کامل میده،چرا یه انلاک جی اس ام رو نخره که مطمئن تره؟!!
باز بسته به نظر دوستمون هستش که خودش کدوم رو بخره!

sabzefosfori
11-01-2011, 15:02
من تی موبايل رو قبلاً مقايسه کردم اصلاً زيباتر نيست
در ضمن دوربين دوم نداره و لنز اين دو تا رو بقل هم گذاشتم مقايسه کردم ديدم که تی موبايل کوچيکتر هستش و اصلاً مثل هم نبودن
يک عکس قفل هم گذاشته رو دکمه قفل صفحه که زشتش کرده من تو تستی که کردم دوربينشن رو تی موبايل پرش داشت

تنها فرقی که بگيم + هستش تی موبايل يه رم 2 گيگ ناقابل داره با يک بازی اواتار که از نظر من هيچ کدوم ارزشی برام ندارن در مقابل چيزی که ديدم و زيبايی:46:

hoha881
11-01-2011, 15:28

وقتی گفته 620 یعنی آنلاک شده هست و هیچ مشکلی در نصب رام ها و برنامه ها نخواهید داشت.

اما لاک شده ش 200دلاره که براحتی آنلاک میشه (بدون نیاز به باکس)

من خودم یه vibrant رو برای عموم آنلاک کردم و الان داره مثله گوشیهای معمولی ازش استفاده میکنه.

فقط یه مشکل که نمیشه گفت! یه سختی که این گوشیها دارن اینه چون دکمه home هم خازنی هست ممکنه الکی الکی دستت بخوره بهش برنامه minimaze شه!

برای بردن به حالت download ابتدا ولوم پایین بعد بالا و بعد گوشی رو روش کنید
برای reovery هم دقت کنید که ابتدا بالا و بعد پایین! گوشی رو روشن کنید

خیلی هم زیبا هستن این گوشیا! جلوشون لوگوی T...Mobile هست و بالای دکمه های خازنی هم لوگوی سامسونگ

پشت گوشی هم خبری از اسم google نیست و فقط نوشته Galaxy S

سلام
رام های گالاکسی به vibrant هم میخوره یا نه؟

Amin
11-01-2011, 17:03
سلام
شرمنده اگه تکراریه
نسخه جدید Kies

Kies 2.0

Keep your mobile updated

When connected, Kies automatically notifies you of new firmware version.
Make your mobile improved with the latest firmware.
Sync contacts with Outlook or Google, Yahoo

Add and edit contact of mobile on Kies conveniently. Also, sync contacts with those of Outlook, Google or Yahoo.
Enrich music life with mobile

Make your own favorite music playlist and Sync with mobile. All the music want to listen to entertain you wherever you are.
Keep taken photos and videos from mobile to PC

Safely store valuable photos, videos you’ve taken and feel your happy moments in Kies.

قابل نصب بر روی سیستم های: Win XP/Vista/Windows 7
تاریخ عرضه: 06 Jan, 2011
حجم: 97.81 مگابایت

دانلود

Atropates
11-01-2011, 18:44
دوستانی که از Kies تا حالا استفاده کردن , میشه با استفاده از این برنامه و وصل کردن گوشی به PC , از طریق PC اس ام اس فرستاد ؟

PersiAndroid
11-01-2011, 20:31
سلام من تازگي يه گالاكسي خريدم
و همونجا برام 12 صفحه برنامه روش ريخت ولي همشون برنامه هاي سبك هستن و بيشترشون حجمشون از چند كيلوبايت تا دو سه مگ بيشتر نيست
مشكلي كه من با گوشي دارم اينه كه تو حالت استند باي خيلي شارژ مصرف ميكنه
برنامه ي باز هم ندارم
البته بعضي وقتا تو STATUS BAR بالاي صفحه يه LOADING مياد كه هرچي صبر مي كنم تموم نميشه
يه برنامه به اسم CLOSE EVERYTHING هم داخلش هست كه با اون سعي كردم همه چيو ببندم اما بازم فرقي نكرد
به نظر شما گوشي مشكل داره؟ سخت افزاريه يا نرم افزاري؟
يه برنامه هم بود فكر كنم اسمش SET CPU Mhz بودكه فركانس پردارنده رو توش زده بود min:528 و max:800 و من فكر كردم شايد اين يه جور برنامه ي اوركلاكينگ سي پي يو هست و
مشكل شارژ از اين باشه و من حذفش كردم چون يه تيك داشت كه نوشته بود always max تو همين برنامه وقتي از دستگاه info گرفتم
نوع پردازنده رو زده بود arm v7 يعني ممكنه كه اين گوشي از پردازنده ي a8 استفاده نكنه و به خاطر همينه كه ماكزيمم پردازشش 800 مگاهرتزه؟
ممنون ميشم كه در هر دو مورد راهنمائييم كنين

mehdi30nema
11-01-2011, 21:42
یه مطلب بی ربط به تاپیک :

مبعلی بهترین بازیکن مسابقه فوتبال با عراق شد و از طرف سامسونگ هم بهش یک گوشی Galaxy S جایزه دادند .

Spak
11-01-2011, 21:45
و همونجا برام 12 صفحه برنامه روش ريخت ولي همشون برنامه هاي سبك هستن و بيشترشون حجمشون از چند كيلوبايت تا دو سه مگ بيشتر نيست
برنامه ي باز هم ندارم
البته بعضي وقتا تو STATUS BAR بالاي صفحه يه LOADING مياد كه هرچي صبر مي كنم تموم نميشه
يه برنامه به اسم CLOSE EVERYTHING هم داخلش هست كه با اون سعي كردم همه چيو ببندم اما بازم فرقي نكرد
يه برنامه هم بود فكر كنم اسمش SET CPU Mhz بودكه فركانس پردارنده رو توش زده بود min:528 و max:800 و من فكر كردم شايد اين يه جور برنامه ي اوركلاكينگ سي پي يو هست و
مشكل شارژ از اين باشه و من حذفش كردم چون يه تيك داشت كه نوشته بود always max تو همين برنامه وقتي از دستگاه info گرفتم
نوع پردازنده رو زده بود arm v7 يعني ممكنه كه اين گوشي از پردازنده ي a8 استفاده نكنه و به خاطر همينه كه ماكزيمم پردازشش 800 مگاهرتزه؟

شما رامت چیه ؟ این مشکلات از رام هست یه رام خوب نصب کن درست میشه ....
اگه فارسی بخواید رامهای اسپایک که جدیدترینش ورژن 6 هست و اگه فارسی نخواید darky8 ویا spike5.2

Amin
12-01-2011, 00:04
برنامه ي باز هم ندارم
Advanced Task Killer نصب کنید
Auto Killer رو هم روی safe بزارین
البته قبلش برنامه هایی که دوست دارین باز بمونن رو به ignore list اضافه کنید
بسیار تاثیر داره
الان با این برنامه گوشی من 3 برابر شارژ نگه میداره

+++
اگه رام jpjpg دارین
استفاده از کرنل k12h هم پیشنهاد میشه

senaps
12-01-2011, 15:05

تایید میشه....
به این رفیقمون پیشنهاد میکنم که حتمی قبل از تعویض رام(البته اگه از رامش راضیه!) اول تسک کیلر رو نصب کنه...این گوشی دیگه هر چی باشه،باطری خفنی داره... برنامه های اضافی رو بجز الارم و اینا رو ببنده....
بعدشم این 12 صفحه برنامه باباتش چقد پول دادین؟

Immunology
14-01-2011, 01:25
گفتم اینجا سوت و کوره یه برنامه بزارم حال کنید.البته بخش نرم افزار هم گذاشتم.

---------------------------
دماسنج محیط!

و اینم اسکرین شات از گوشی خودم(داشتم یخ میزدم)

senaps
14-01-2011, 03:11
حالا این چجوری کار میکنه؟! مگه گلکسی دما سنج هم داره؟!!

اقا این بازی میکروب ها رو بازی کردین؟!!
این میاد تو تصاویر دوربین،میکروب و دشمن میذاره!!! بعد شما با کلیک کردن روشون اونا رو میزنی!!!
فقط اسمش یادم نیست!!هرچی میگردم پیداش نمیکنم...اگه کسی میشناستش یه ندایی بده!!

Immunology
14-01-2011, 09:44
انگار داره:)

offlineinternet
14-01-2011, 10:24
گالاکسی با آندروید ۲.۲ بدون overclock ...

mc_pooria
14-01-2011, 11:45
با چه رامی اینجوری شد؟!
غیر از اورکلاک سی پی یو اومدن تو بعضی رامها قفل گرافیکی گوشیو برداشتن و تا 75 فریم بر ثانیه هم بردنش! کسی راهشو بلده بگه...

mahanramzi
14-01-2011, 13:33
دوستان گوشی من رامش JG4 بود با kies تونستم آپدیتش کنم به JPF از چیز پی ان هم استفاده نکردم :8:

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

آقا کسی برنامه برای gps سراغ نداره که بشه آفلاین تو تهران و شهرای دیگه مسیر یابی کرد ؟؟؟

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

تو باکس گوشیم هم یه کابل Tv وجود داشت !!

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

تو اینترنت هم چک کردم کابل اورجینال سامسونگ :5:

senaps
14-01-2011, 14:04
راستش به نظر من این بنچمارک خیلی مسخره هستش....
من برنامه هایی که میخواستم رو ریختم...تا وقتی که بدون مشکل اجرا کنه،هیچ مشکلی باهاش ندارم...
نمیدونم این بنچمارک گرفتن دیگه چه صیغه ای هستش!!! مگه داریم مسابقه میدیم؟!!
اقا فقط ارچ رو عشق است!!! سک سی ترین گوشی

گرافيكار
14-01-2011, 19:07

منفی 8 درجه :18: وای خدا
این دمای کجاست دقیقا
اینجا اگه بیاد روی 8 درجه بالای صفر دیگه نمیریم بیرون

babakhad
14-01-2011, 19:30
با سلام
من با یه مشکل تازه مواجه شدم که چون موضوعیبراش ندیدم اینجا پست دادم
الان یه مدتیه که sms رسیده به گوشیم شماره فرستنده رو با 98 شروع می کنه (نه +98 یا 0098) در حالی که این شماره تو دفترچه تلفن بدون 98 ذخیره شده در نتیجه تو منوی اس ام اس بدون نام و غریبه نشون می ده !!!!! خوشحال می شم راهنماییم کنین :
گوشی گلاکسی اس I9000JXJPB - Froyo.jpjpa

ممنون و متشکرم

senaps
14-01-2011, 19:56

کجا رو داری با اهواز خودتون مقایسه میکنی؟!!
ما اینجا اگه دما برسه به 8 دیگه داریم از گرما میمیریم و با پنکه میریم بیرون!!!
حالا این بیچاره لابد شمال تر از ما میشینه!!!
اقا خیلی باحاله این!

alipsp
14-01-2011, 20:07
دوستان سلام
من میخواستم این گوشی رو بخرم.به نظر شما الان تو بازار چیزه بهتری هم تو این قیمتها هست؟یا همین خوبه؟
بعد من تا حالا آندروید کار نکردم.میشه راحت باهاش کار کرد؟منظورم ریختن برنامه و بازی و ... هست؟یا بدم بیرون بریزه؟
بعد اینم لاک و آن لاک داره یا یه همچین چیزایی؟باید کرک بشه؟
مرسی

offlineinternet
14-01-2011, 21:28

---------------------------
دماسنج محیط!

و اینم اسکرین شات از گوشی خودم(داشتم یخ میزدم)

این چطوری کار میکنه :11:
ما که هر جا میریم مینویسه ۴۸ درجه:31:

senaps
14-01-2011, 21:40
من میخواستم این گوشی رو بخرم.به نظر شما الان تو بازار چیزه بهتری هم تو این قیمتها هست؟یا همین خوبه؟

لحظه ای شک نکن که بهترین گوشی هستش...امسال این گوشی یکی از 3 تای اول 10 گجت برتر سال از نظر مجله ی تایم شد!!جایی که محصولاتی همچون کینکت توش 10 ام شدن!!!
پس این گوشی یکی از بهترین هاست....

بعد من تا حالا آندروید کار نکردم.میشه راحت باهاش کار کرد؟منظورم ریختن برنامه و بازی و ... هست؟یا بدم بیرون بریزه؟

کار کردن که خیلی راحته!(البته اگه یه کم فسفر بسوزونی!) برای ریختن برنامه و اینا،اگه به اینترنت وایرلس وصلی،که خودمی!! و هیچ مشکلی در نصب برنامه ها نداری...سایت ها پره از بارکد هایی که با دوربین تماشاشون میکنی،و گوشی با استفاده از وایرلس برات دانلودشون میکنه!!! اگه وایرلس نداری،مجبوری دستی بریزی!!به این معنا که برنامه یا بازی رو روی سیستمت دانلود کرده،بعد طبق اموزش نصب برنامه روی گوشی های اندرویدی که در بخش برنامه های اندرویدی همین سایت هستش،اونا رو نصب میکنی!!!
بچه ها هم هستن! راهنماییت میکنیم تا حد امکان...

بعد اینم لاک و آن لاک داره یا یه همچین چیزایی؟باید کرک بشه؟
نسخه ی انلاک جی اس ام اش توی بازار فت و فراووووووون ریخته! میتونی گیر بیاری...البته نسخه های لاک و ایناش هم هست که کسی عصابش اونقد داغون نیست که بره اونا رو بگیره مگه بخواد کلاس مضاعف بذاره!!

این گوشی از لحاظ گجت های اضافه هم غنی هستش...

alipsp
14-01-2011, 21:55
مرسی داداش.
خب خوشبختانه وایرلس و اینترنت درست حسابی دارم.حالا باید چیرو سرچ کنم دقیقا تا بارکد بیاد؟
بعد دوربین گوشیرو بگیرم جلوش بعد چی؟
یه سوال دیگه الان من این گوشی رو فردا بگیرم رام و این چیزاش چه جوریه؟باید ورژن خاصی نصب کنم که برنامه ها روش کار کنه؟
منظورم اینه که مثلا باید کپی خور کنم یا کلا کار میکنه برنامه ها؟

senaps
14-01-2011, 22:10
خب خوشبختانه وایرلس و اینترنت درست حسابی دارم.حالا باید چیرو سرچ کنم دقیقا تا بارکد بیاد؟

تو بخش برنامه های همین سایت،یه لینک مستقیم گذاشتم از برنامه ای به نام barcode! اونو دانلود میکنی....بعدش باید چیز پی ان رو کار بندازی!!

میری تو خود مارکت و برنامه هایی که دلت میخواد رو دانلود و نصب میکنی!!
2-میری توی اینترنت،مثلا اندروید زوم(به انگلیسی سرچ کن!!!) و برنامه ها رو میبینی! از هر کدوم که خوشت اومد،تو تب دانلود،یه بارکد گذاشته،برنامه ی بارکد ریدر رو اجرا کرده و بعال که شد،خودش اموزش مروبطه رو گذاشته که چیکار کنی...فرایند خیلی راحتی هستش!!!
یه برنامه ی دیگه هم هستش که برنامه های پولی رو میتونی با استفاده از اون دانلود کنی! البته فعلا از کار افتاده و ملتی رو علاف کرده!!! ولی خوب تو برخی ساعت های خاص کار میده...مثلا صبح زود به وقت رسمی ایران!!

یه سوال دیگه الان من این گوشی رو فردا بگیرم رام و این چیزاش چه جوریه؟باید ورژن خاصی نصب کنم که برنامه ها روش کار کنه؟
بستگی به شرکتی داره که ازش میخری!!بعضی ها رام فارسی رسمی میدن،برخی هم رام رسمی انگلیسی....راستش من هنوز دارم از رام رسمی انگلیسی استفاده میکنم!! چون زیاد اهل استفاده از چیزایی که فارسی باشن نیستم!!
البته وقتی بیاریش،میتونی روتش کنی و یکی از رام های خفن اسپایک که ایرانی هستش رو روش نصب کنی که خیلی خوب هم جواب میدن...
البته به شخصه نصب نکردم چون میخوام گوشیم رو بفروشم و و.اسه چیزی که دستم نمیمونه وقت نمیذارم!!الان گوشیم از یه k310 کاربردش کمتره!!!

گرافيكار
14-01-2011, 22:29
کجا رو داری با اهواز خودتون مقایسه میکنی؟!!
ما اینجا اگه دما برسه به 8 دیگه داریم از گرما میمیریم و با پنکه میریم بیرون!!!
حالا این بیچاره لابد شمال تر از ما میشینه!!!
اقا خیلی باحاله این!

پس لازم شد تیرماه توی هوای 55 درجه یه سفر توریستی بیای اینجا
یه تجربه ای از جهنم داشته باشی تا دیگه کار بد بد نکنی
:4:

برنامه خوبیه ولی کنجکاوم بدونم چه جوری کار میکنه
یه سنسوری چیزی باید داشته باشه
سخت افزاری که درجه هوا رو تشخیص میده چیه

alipsp
14-01-2011, 22:35
البته وقتی بیاریش،میتونی روتش کنی و یکی از رام های خفن اسپایک که ایرانی هستش رو روش نصب کنی که خیلی خوب هم جواب میدن...
البته به شخصه نصب نکردم چون میخوام گوشیم رو بفروشم و و.اسه چیزی که دستم نمیمونه وقت نمیذارم!!الان گوشیم از یه k310 کاربردش کمتره!!!

مرسی دوستم.
دوتا سوال.
1-این رامهای غیری رسمی مشکلی ایجاد نمیکنه؟اذیت نمیکنه؟
2-اگه ممکنه دلیل اینکه میخوای بفروشی رو میخوام بدونم.اگه شخصیه که هیچی.اگه مربوط به گوشیه

Immunology
14-01-2011, 22:53
منفی 8 درجه :18: وای خدا
این دمای کجاست دقیقا

:31:
تازه این چیزی نیست.دیشب به حدود منفی 18 هم رسیده بود ولی ترسیدم گوشیو ببیرم بیرون گفتم سوسوله میترکه:31:
حول و حوشه کردستان....

در مورد کارکرد هم چیز خاصی نداره فقط باید اجراش کنی.البته باید یه کم تو اون محیطی که میخوای دماشو بدونی باشه چون بلافاصله نمیتونه اندازه گیری کنه واسه اینکه فکر کنم سنسورش داخل گوشیه تا دمای محیط به اونجا برسه طول میکشه.:10:

senaps
14-01-2011, 23:05
1-این رامهای غیری رسمی مشکلی ایجاد نمیکنه؟اذیت نمیکنه؟

اینی ایرانیه که اونایی که استفاده کردن میگن عالیه!!

2-اگه ممکنه دلیل اینکه میخوای بفروشی رو میخوام بدونم.اگه شخصیه که هیچی.اگه مربوط به گوشیه
من تمام عمرم،فقط محصولات سونی داشتیم...ازشون راضی هم هستیم..از تی وی گرفته تا لپ تاپ و گوشی ها و ....!!!
اخرین گوشی سامسونگی که داشتم،a800 بود که تو زمان خودش خوب بود،ولی من ازش راضی نبودم!!
این گوشی رو گرفتم،چون کالما از سونی ناامید شدم و فک کردم که دیگه سمت اندو نمیاد...
بعد از اینکه خریدمش،دیدم داره تو بوق میکنه گوشی جدیدش رو...من دوبار ایکس 10 رو خریدم و بعد از مدتی فروختمش!!فقط بخاطر اپدیت نبودنش...
ولی حالا که ارچ داره میاد،شکی ندارم که باید اونو بخرم...خیلی امیدوار بودم که سونی تبلت هم میاره با خودش!!ولی خبری نشد و اگه پولم جور بشه،همون گلکسی تب رو میگیرم...
ولی کلا این گوشی گوشی خفنی هستش.....یکی دوبار از دستم افتاد،یکی دوبار هم از دستم انداختمش!!! چیزیش نشد...!!1

حول و حوشه کردستان....
پسر! چش بسته غیب گفتم!!!
این گرافیکار خوزستانه!!! من ایلام،تو کردستان!!!

گرافيكار
15-01-2011, 14:18
در مورد کارکرد هم چیز خاصی نداره فقط باید اجراش کنی.البته باید یه کم تو اون محیطی که میخوای دماشو بدونی باشه چون بلافاصله نمیتونه اندازه گیری کنه واسه اینکه فکر کنم سنسورش داخل گوشیه تا دمای محیط به اونجا برسه طول میکشه

منظورم اینه که کدوم قطعه این کار رو انجام میده
یه قطعه مخصوص این کار داره؟

تازه این چیزی نیست.دیشب به حدود منفی 18 هم رسیده بود
جدای از شوخی
واقعا چجوری دوام میارین
میرین بیرون؟
برای خرید
مغازه ها بازن؟
اصلا نمی ارزه آدم توی این سرما بره سر صف نون 100 تومنی بایسته:31:

پسر! چش بسته غیب گفتم!!!
این گرافیکار خوزستانه!!! من ایلام،تو کردستان!!!
بابا آداموس
البته آندروید کلی نرم افزار پیشگویی و غیب گویی داره
برای من که کار نکردن
احتمالا برای تو جواب دادن

seeb_sh
15-01-2011, 16:05
سلام دوستان.
منم تصمیم گرفتم بگیرم این گوشیرو ،یه قیمت گرفتم از بازار یه جا ۵۸۰ بود و بقیه جاها ۶۲۰،گفتن درهم کشیده بالا و قیمتا رفته بالا،حالا به هرحال یه کم صبر می‌کنم.
بسته به تجربه خودتون موقع خرید به چه مسائلی‌ باید دقت کنم،چون بدون گارانتی می‌خوام بگیرم،چند مدل بسته بندی داره؟
تقلبیش هم توی بازار هست؟به طوری که نشه با اصلی‌ تشخیصش داد؟

farid_frd
15-01-2011, 16:29
سلام دوستان
این برنامه دماسنج از چه تکنولوژی استفاده میکنه ؟
یعنی تو خود گوشی سنسوری هست که دما رو میسنجه ؟
این برنامه واسه بقیه گوشی های آندروید هم هست یا مخصوص گالکسیه ؟

senaps
15-01-2011, 17:20
این برنامه واسه بقیه گوشی های آندروید هم هست یا مخصوص گالکسیه ؟
خوب،من حدس میزنم که از همون تکنولوژی استفاده میکنه که تشخیص میده که سی پی یو دماش چقدره...
یعنی فقط همین یه راه حل رو داره!!!
و بله! احتمالا روی گوشی های اندرویدی دیگه هم کار میده...من الان فقط گلکسی رو دارم که اونم دیگه حتی دلم نمیخواد روشنش کنم و تو جعبش خوابیده بیچاره و فقط گاهی میکشمش بیرون...

بسته به تجربه خودتون موقع خرید به چه مسائلی‌ باید دقت کنم،چون بدون گارانتی می‌خوام بگیرم،چند مدل بسته بندی داره؟
خوب،بطور معمول،باید جی پی اس و سه دگمه و قطب نما رو چک کنین...باطری رو ببینیند یه تیکه ی پلاستیکی روش باید باشه که نبودنش یعنی گوشی یا باطری ازش استفاده شده....روی نمایش هم یه برچسب باید باشه...
گوشی در دو نوع 8 و 16 گیگ هستش...
جی پی اس و سه دگمه رو حتمی تست کنید!!

تقلبیش هم توی بازار هست؟به طوری که نشه با اصلی‌ تشخیصش داد؟
گوشی های چینی دیگه خدای تقلبین!! ولی این گوشی اونقدر شاخ هست که تقلبیش رو بشه شناخت...در هر صورت،موقع کار کردن باهاش،کاملا میشه فهمید که گوشی واقعا گلکسی هست یا نه...
مخصوصا صفحش که وقتی اولین بار داره روشن میشه،کیفیتش به قدری بالاست که به نفس زدن می افتی!!!
صفحه نمیشا گوشی بهترین تست هستش!!

PersiAndroid
15-01-2011, 21:05
Auto Killer رو هم روی safe بزارین
البته قبلش برنامه هایی که دوست دارین باز بمونن رو به ignore list اضافه کنید
بسیار تاثیر داره
الان با این برنامه گوشی من 3 برابر شارژ نگه میداره

+++
اگه رام jpjpg دارین
استفاده از کرنل k12h هم پیشنهاد میشه
من باتري رو ري استارت كردم:
su
rm /data/system/batterystats.bin
و همه چيزايي كه اينجا بود رو انجام دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتر شده اما بازم اونچيزي كه ميخوام نيست الان در حالت استند باي 7-8 درصد شب تا صبح بيشتر خالي نميكنه اونموقع اگه 100 هم بود تا صبح خالي ميشد
نميدونم رام رو از كجا فهميد چه ورژنيه
ولي تو about phone اينارو نوشته:
baseband version:i9000xxjm1
kernel version: 2.6.29 root@se-s603 #2
build number :eclair.xwjm2
با دستور *#1234# هم اينو دارم:
pda:i9000xwjm2
phone:i9000xxjm1
csc:i9000fopjm1
به نظر شما مشكل از كجاست؟
در مورد سرعت cpu كه 800 زده بود چي نظري ندارين؟

senaps
15-01-2011, 21:19
کاربرد روزانتون چیه؟ منظورم اینه که با گوشی چیکار میکنین؟!!
ویدیو هایی که پخش میشه،720 هست یا اصلا ویدیو نمی بینی؟!
جی ی اس و وای فای رو چقدر استفاده میکنی؟!!
بازی؟
مکالمه و اس ام اس؟

pmforlife
15-01-2011, 21:45
منم که مدتهاست این تایپک رو دنبال میکنم میخام بلاخره هفته بعد بخرمش...فقط چند تا ؟ که در طول خوندن بحث برام ایجاد شده و هنوز جواب درست و حسابی براشون نگرفتم :

1. مایکروتل هنوز هم این گوشی رو وارد میکنه؟؟؟ تو بازار با گارانتی اصلی میشه پیداش کرد؟

2.اگه جواب سوال اول مثبته وقتی با مایکروتل گرفتم لازمه مواردی مثه gps و وایرلس و باتری و ... رو چک کنم؟
(البته خودم که فکر میکنم کار از محگم کاری عیب نمیکنه!)

3.البته مطمئنا آندروید به این غولی این قابلیت رو داره ولی چون برام خیلی مهمه بازم میپرسم: مدت زمان روشن موندن صفحه نمایش رو میشه تنظیم کرد؟

4. یک نفر تو همین تایپک میگفت گوشی بعد مدت کوتاهی کار با gprs خیلی داغ میکنه...(اسمش یادم نیس) میخواستم بدونم این مشکل رو کس دیگه ای هم داشته؟

5. با کار زیاد با وایرلس مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟ کار زیاد منظورم اینه که سر کلاس اولم 1.5 ساعت دانلود مداوم و بعد نیم ساعت استراحت و باز سر کلاس بعدی 1.5 ساعت دانلود و ... (:31:) وایرلس همراه با دانلود چه قدر مصرف باتری داره؟(حدودا) و آیا احتمالا با خرکاری که گفتم هنگ نمیکنه؟

6. من به خش شدن گوشی هم خیلی حساسم...کسی تا حالا صفحه نمایش گوشیش خش افتاده؟؟؟ فکر نمیکنم برای صفحه اش که لازم باشه محافظ بگیرم درسته؟ ولی برای بدنه اش یکی دو نفر گفته بودن که خش افتاده...برای بدنه محافظی تو بازار هست؟؟؟ اگه هست لطف کنید اسم و حدود قیمتش رو بگین...

با سپاس ....:20:

PersiAndroid
15-01-2011, 21:46
کاربرد روزانتون چیه؟ منظورم اینه که با گوشی چیکار میکنین؟!!
ویدیو هایی که پخش میشه،720 هست یا اصلا ویدیو نمی بینی؟!
جی ی اس و وای فای رو چقدر استفاده میکنی؟!!
بازی؟
مکالمه و اس ام اس؟

خيلي كم باهاش كار ميكنم در حد روزي 5 دقيقه مكالمه 5 تا اس ام اس عكسو فيلمم نمي گيرم شايدم يه وقت 2 دقيقه با هدستش آهنگ گوش بدم رو هم رفته هم كلا 1 ساعت صفحه گوشي با روشنايي 40 درصد روشن باشه

senaps
15-01-2011, 22:05
1. مایکروتل هنوز هم این گوشی رو وارد میکنه؟؟؟ تو بازار با گارانتی اصلی میشه پیداش کرد؟

اره فک کنم...از گارانتی ها خبر ندارم ولی عاشقشن این گوشی رو!!!حتمی هنوز گارانتی دارش هست...اینو دیگه باید بری اپدیت کنی خودت!!

2.اگه جواب سوال اول مثبته وقتی با مایکروتل گرفتم لازمه مواردی مثه gps و وایرلس و باتری و ... رو چک کنم؟
تا توی ایران داری زندگی میکنی،هیچوقت کار از محکم کاری عیب نمیکنه!

3.البته مطمئنا آندروید به این غولی این قابلیت رو داره ولی چون برام خیلی مهمه بازم میپرسم: مدت زمان روشن موندن صفحه نمایش رو میشه تنظیم کرد؟
:18:!

4. یک نفر تو همین تایپک میگفت گوشی بعد مدت کوتاهی کار با gprs خیلی داغ میکنه...(اسمش یادم نیس) میخواستم بدونم این مشکل رو کس دیگه ای هم داشته؟
یه داغ کردن معمولی همیشه پیش میاد برا اسمارت فون ها(ایفون جزوشون نیست البته!! فقط اندو و ویندوزی ها!!!) ولی اونقدری نیست که کاربر رو نگران بکنه...شایدم برا من اینجوری نبوده...البته من بیشتر با وای فای کار میکنم...

5. با کار زیاد با وایرلس مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟ کار زیاد منظورم اینه که سر کلاس اولم 1.5 ساعت دانلود مداوم و بعد نیم ساعت استراحت و باز سر کلاس بعدی 1.5 ساعت دانلود و ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وایرلس همراه با دانلود چه قدر مصرف باتری داره؟(حدودا) و آیا احتمالا با خرکاری که گفتم هنگ نمیکنه؟

اگه به این میگی خر کاری،پس اره!!! ولی اگه از خر کاری منظورت اینه که یا با وایرلس،یا با جی پی ار اس وصلش کنی،و بالاخره داشته باشی تویت و فیس بوق و ریدر و اینا رو چک کنی،خوب هر روز باید شارژ کنی...البته اگه میخوای همیشه فول باشه...
به شخصه وقتی از گوشیم استفاده کردم،2 روز یهبار شارژش میکنم...(خر کار!!)

6. من به خش شدن گوشی هم خیلی حساسم...کسی تا حالا صفحه نمایش گوشیش خش افتاده؟؟؟ فکر نمیکنم برای صفحه اش که لازم باشه محافظ بگیرم درسته؟ ولی برای بدنه اش یکی دو نفر گفته بودن که خش افتاده...برای بدنه محافظی تو بازار هست؟؟؟ اگه هست لطف کنید اسم و حدود قیمتش رو بگین...

من که ندارم!! گوشی هم به اندازه ی کافی پوست کلفت هست!! ولی جهت اطمینان میتونی تو همون جایی که میخری،یه چیزی گیر بیاری...من زیاد اهل این چیزا نیستم....جسارته ها،ولی فکر میکنم فقط دخترا از این چیزا میبندن به گوشیشون!!گوشی مردونه باید مرد باشه دیگه:21:

با سپاس ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته گاهی نظرات من حاشیه داره!!بهتره یه صبرکی کنی و ببینی بقیه چی میگن...

خيلي كم باهاش كار ميكنم در حد روزي 5 دقيقه مكالمه 5 تا اس ام اس عكسو فيلمم نمي گيرم شايدم يه وقت 2 دقيقه با هدستش آهنگ گوش بدم رو هم رفته هم كلا 1 ساعت صفحه گوشي با روشنايي 40 درصد روشن باشه
هفته ای چند بار گوشی رو شارژ میکنی؟!با این استفاده،باید لااقل یه هفته برات بالای 40 تا باشه..غیر از این،
احتمالا مشکل از اینه که برنامه ها رو نمیبندی!! جی پی اس و اینا رو خاموش نمیکنی...و از این حرف ها دیگه...

PersiAndroid
15-01-2011, 23:49
نه كل اين كارا رو روش انجام دادم: مخصوصا اون لينك از موبايلستان
با اين همه و با همين استفاده تقريبا 24 ساعت برام شارژ نگه ميداره:
su
و همه چيزايي كه اينجا بود رو انجام دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتر شده اما بازم اونچيزي كه ميخوام نيست الان در حالت استند باي 7-8 درصد شب تا صبح بيشتر خالي نميكنه اونموقع اگه 100 هم بود تا صبح خالي ميشد
يعني سخت افزاريه؟

seeb_sh
15-01-2011, 23:54
.باطری رو ببینیند یه تیکه ی پلاستیکی روش باید باشه
می‌شه دقیقا بگید پلاستیک چطوری؟عکسی‌ ازش ندارید؟

Atropates
16-01-2011, 00:28
4. یک نفر تو همین تایپک میگفت گوشی بعد مدت کوتاهی کار با gprs خیلی داغ میکنه...(اسمش یادم نیس) میخواستم بدونم این مشکل رو کس دیگه ای هم داشته؟من که تا حالا هیچ داغ کردن غیر عادی از گوشیم ندیدم ! گوشی من فقط مواقعی داغ میکنه که موقع شارژ شدن بردارم Need For Speed به عنوان مثال هم بازی کنم یا وب گردی خیلی زیاد بکنم همزمان با شارژ شدن که اینم تا حالا هر گوشی دیدم اینطوری بودن و موقع شارژ شدن نباید باهاشون خیلی بیش از حد کار کرد

6. من به خش شدن گوشی هم خیلی حساسم...کسی تا حالا صفحه نمایش گوشیش خش افتاده؟؟؟ فکر نمیکنم برای صفحه اش که لازم باشه محافظ بگیرم درسته؟ ولی برای بدنه اش یکی دو نفر گفته بودن که خش افتاده...برای بدنه محافظی تو بازار هست؟؟؟ اگه هست لطف کنید اسم و حدود قیمتش رو بگین...من هم برا پشت گوشی هم برا صفحه نمایش گوشی محافظ ZAGG خریدم 35 تومن (از طریق پست از خود شرکت ZAGG که توو امریکاست) محافظ قاب پشتی خیلی به دردم خورد , یعنی هم باعث میشه روو قاب لک زیاد نیفته هم باعث یه چسبندگی میشه که خیلی تاثیر میزاره توو چفت شدن گوشی توو دست , ولی محافظ صفحه نمایش رو بعد از چند روز خودم کندم !! چون بهش هیچ نیازی ندیدم , خود صفحه نمایش کاملا مقاومه و نیازی به محافظ و اینا نداره به نظرم . شما هم اگه بخوای بخری پیشنهاد میکنم فقط محافظ قاب پشتی رو بخرید از محصولات ZAGG که 20 هزار تومن بود فک کنم .

senaps
16-01-2011, 10:47

:18:

یه باطری دیگه دم دستت نیست؟ با یه باطری دیگه تست کن،اگه باز همینجوری بود،گارانتی داری؟!!
ببر بکوب تو سرشون...کمتر از کوبیدن باشه قبول نیست!!یعنی چی شارژ خالی بشه تا صبح؟7-8 درصد؟ حرف میزنیا....من گویم رو با خر استفاده ای که ازش میکنم باز یکی دو روز کار میده!!

Spak
16-01-2011, 11:01
نه كل اين كارا رو روش انجام دادم: مخصوصا اون لينك از موبايلستان
با اين همه و با همين استفاده تقريبا 24 ساعت برام شارژ نگه ميداره:
su
يعني سخت افزاريه؟

شما از چه رامی استفاده میکنید ؟

Immunology
16-01-2011, 13:31

5

در مورد داغ کرذن من بودم گفتم...:31:
با کار کردن با gprs دماش به حدود 50 اینا(شایدم بیشتر )میرسه و گرماش طوری هست که قسمت اطراف دوربین که فکر کنم پردازنده هست مربوط میشه.گرما به صفحش هم سرایت میکنه.

در مورد بدنش که خیلی حساسه و زود خش میگیره.یه سری پوشش هستن که رو شیرینی و میوه میکشن و خیلی ظریفه.من از اینا رو قسمت پشتیش کشیدم 1نفر هم نفهمیده که این محافظ روش هست:31:

در مورد صفحش هم واسه من یه دونه ریز افتاده و همین باعث شد براش یه محافظ500تومنی:31: بگیرم که خیلی عالیه و کار همون زاگ 35 تومنی رو میکنه:31:

mahroo_z1
16-01-2011, 17:09

mahroo_z1
16-01-2011, 17:21

Zedge برنامه ایی هست که با وصل شدن به سرورش برای گوشی اندرویدیه شما تعداد زیادی تصویر پشت زمینه , عکس و رینگتون فراهم میکنه:

The features implemented are:

New GUI faster
Removed the button "more" below and inserted autoscrolling
Improved search function
Improved application responsiveness
Fixed crash that occurred often randomly
Favorites for the categories
Reduced the amount of memory occupied
Implemented the move to SD card
New options

pmforlife
16-01-2011, 21:29
در مورد داغ کرذن من بودم گفتم...:31:
با کار کردن با gprs دماش به حدود 50 اینا(شایدم بیشتر )میرسه و گرماش طوری هست که قسمت اطراف دوربین که فکر کنم پردازنده هست مربوط میشه.گرما به صفحش هم سرایت میکنه.

در مورد بدنش که خیلی حساسه و زود خش میگیره.یه سری پوشش هستن که رو شیرینی و میوه میکشن و خیلی ظریفه.من از اینا رو قسمت پشتیش کشیدم 1نفر هم نفهمیده که این محافظ روش هست:31:

در مورد صفحش هم واسه من یه دونه ریز افتاده و همین باعث شد براش یه محافظ500تومنی:31: بگیرم که خیلی عالیه و کار همون زاگ 35 تومنی رو میکنه:31:

خب چه جوری با داغ کردنش کنار اومدی؟؟؟ گارانتی که نداشتی که بهشون بگی .. آره؟
الان قید gprs رو زدی یا اینکه فقط مدت کمی باهاش کار میکنی تا بیش از حد داغ نکنه؟

این سلفون هم که گفتی واسه پشت گوشی ایده خیلی خوبیه !!! :27: حداقل فعلا همین کارو میکنم تا اگه خواستم بعدا پول به محافظ بدم...
یه ؟ دیگه : میدونی چه جوری شد که اون خش کوچیک رو صفحش افتاد؟ مثلا همرا با کلید یا سکه توی جیبت بوده یا اینکه از دستت افتاده یا ... یا اینکه یادت نیست چه جوری شد که خش شد؟؟؟
(حتما میگین این چرت و پرتا چیه که این میپرسه؟(!!!) :31: :31: :31: خب بلاخره من از c702 دارم یه جهش بزرگ به گالاکسی برمیدارم...این چیزا واسم مهمه)

senaps
16-01-2011, 22:16
یه ؟ دیگه : میدونی چه جوری شد که اون خش کوچیک رو صفحش افتاد؟ مثلا همرا با کلید یا سکه توی جیبت بوده یا اینکه از دستت افتاده یا ... یا اینکه یادت نیست چه جوری شد که خش شد؟؟؟

بابا داره باهات شوخی میکنه!!!
من گوشی رو بخاطر سولاخ بودن جیپ چپ!! میذارم بغل دست کلید و فلش مموریم تو جیب راست!(یعنی اونا رو میذارم کنار دست این!!) ولی مشکلی نداره....
دیگه نمیدونم باهاش چیکار کرده که خط انداخته روش!!

amirrezan95
16-01-2011, 23:14
خوب،بطور معمول،باید جی پی اس و سه دگمه و قطب نما رو چک کنین...باطری رو ببینیند یه تیکه ی پلاستیکی روش باید باشه که نبودنش یعنی گوشی یا باطری ازش استفاده شده....روی نمایش هم یه برچسب باید باشه...
گوشی در دو نوع 8 و 16 گیگ هستش...
جی پی اس و سه دگمه رو حتمی تست کنید!!

!

سلام
این مشکل gps و قطب نما دیجیتال چیه ؟؟؟ یهنی اگه چه جوری بود سالمه اگه نبود مشکل داره ؟؟؟

senaps
16-01-2011, 23:51
این مشکل gps و قطب نما دیجیتال چیه ؟؟؟ یهنی اگه چه جوری بود سالمه اگه نبود مشکل داره ؟؟؟

این مشکل رو من قدیما شنیدم که بعضی از نسخه هاش،(8 گیگ هاش!) معمولا جی پی اسشون مشکل داشت و گفتن که میندازیم(راه حل ور میندازن!) برای نسخه ی بعدی سیستم عامل....خوب نمیدونم دیگه درست شد یا نه؟!!
به شخصه همونجا سریع همه چیز رو تست میکنم...البته این گلکسیه که من گرفتم یه خورده داستانش فرق میکنه!!