PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

kamran2000
02-12-2010, 03:19
سلام دوستان قيمت با گارانتي چنده؟
قيمتش نميخواد بياد پايين؟:41:
دوستدار شما ياشار

نه فکر نکنم قیمتش بیاد پایین. الان هم که کمیاب شده
با گارانتی که به سختی گیر میاد.
8 حدوداً 700
16 حدوداً 750
البته گارانتی اصلی

babakhad
02-12-2010, 08:00
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
یه مشکلی تو گوشیم پیدا کردم که راه حلش رو نمی دونم :
تو تنظیمات کیبورد و در تنظیمان Samsung key pad وقتی در قسمت Portraite keypad types گزینه 3X4 رو انتخاب می کنم و به محیط تایپ مثلا اس ام اس بر می گردم موقع تایپ متن اس ام اس هر کاری می کنم حروف رو نمی نویسه و فقط عدد تایپ می کنه :41:، خوشحال می شم کمکم کنین
با تشکر

mahroo_z1
02-12-2010, 09:06
سلام:5:

stock Froyo browser(1:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکات +:
All-around balanced browser
Great load rates
Flash-enabled

نکات - :
Scrolling is choppy on complex pages
Tabbing is not optimized

2)Opera Mobile 10.1 beta

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکات +:
Turbo Mode saves you up to 90% of your data costs
Excellent load rates

نکات - :
Not Flash-enabled

3) Skyfire 3.0

نکات +:
Desktop-like browsing
Great interface and functions
Flash-enabled

نکات - :
It lags so much when more than one tab is loaded that it's unusable at times
Highly unreliable

4) Dolphin HD

نکات + :
Amazing interface
Great and innovative functions
Plenty of add-ons
Flash-enabled with Froyo 2.2

نکات - :
Slow load rates
Lags a little bit when scrolling and using pinch-to-zoom, especially when more than one tab is present
Pages are not always optimized

5) Firefox 4 beta

نکات + :
Lightning loading of pages
Tight integration with its computer counterpart
Very intuitive interface
Plenty of add-ons

نکات - :
No Flash
Not very stable

6) xScope 6

نکات + :
Good load rates
Very fast and easy tabbing
Quick scrolling

نکات - :
Some people may dislike the simple appearance of the browser
Page viewing is not optimized
Slows down considerably if you add more than two tabs

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milad_takjoo
02-12-2010, 10:42
به نظر شما فرقی داره با گارانتی یا بدون گارانتی روی این گوشی؟؟؟
مشکل خاصی که نداره؟

mc_pooria
02-12-2010, 18:08
اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:8::10:
:11:

offlineinternet
02-12-2010, 18:34
اقا یه سوال فنی

من یه i9000 16 gb:40: دست دوم به قیمت ۵۸۰ جستم به نظرتون خوبه قیمتش بخرم یا نه
یارو ۵۵۰ هم راضی میشه
میگید چیکار کنم بخرم نخرم

hasanmotori
02-12-2010, 18:48
اقا یه سوال فنی

من یه i9000 16 gb:40: دست دوم به قیمت ۵۸۰ جستم به نظرتون خوبه قیمتش بخرم یا نه
یارو ۵۵۰ هم راضی میشه
میگید چیکار کنم بخرم نخرم

اگه کاملاً سالم باشه و گارانتی داشته باشه 550 آره خوبه بخرش
اگه گارانتی نداشته باشه بیشتر چونه بزن

offlineinternet
02-12-2010, 18:52
اگه کاملاً سالم باشه و گارانتی داشته باشه 550 آره خوبه بخرش
اگه گارانتی نداشته باشه بیشتر چونه بزن

بدون گارانتی هست
یاری هیچ جوری پایینتر از ۵۵۰ نمیاد :2:
یعنی میگی با این قیمت نخرم

deltach
02-12-2010, 20:19
وقت همگی بخیر

سلام دوستان
منم به جمع دارندگان گالکسی پیوستم چند ماهه این انجمن رو دنبال میکنم از فعالیت همه بچه ها سپاسگذارم

خب گوشی من 8گیگ ساخت کره 650 تومن گرفتم بدون گارنتی
ولی ارم ودافون داره بنظر شما موردی نداره:13:
ورژنش هم 2.1 اپدیت شده است
من اولین تجربه اندرید مه:46:
فقط بنظر شما vodafone یه حسنه یا یه بدی یا خنثی س کلا:27:
مرس یاز توجه همه

Immunology
02-12-2010, 22:09
ودافون؟مطمئني گوشيت رو آكبند خريدي؟ودافون فك كنم يه اپراتور خارجيه كه فقط ميشه سيم كارت خودشو انداخت و با سيم كارت ايران كار نميكنه؛احتمالا واسه شما هم از اونا بوده كه تو ايران آنلاكش كردن.
تا جايي كه ميدونم شما آپديت كني ممكنه آنلاكت بپره و قفل بشه.ضمنا اين گوشي هاي لاك مربوط به اپراتور ها قيمتشون 100؛150تومني(شايدم بيشتر) از نوع آنلاك فاكتوري ارزونتره.البته نه به خاطر امكانات.
اميدوارم واسه شما آنلاك فاكتوري باشه.

Yashar Cross
02-12-2010, 22:46
سلام دوستان :11:
دوستان اين گوشي i9100 كي مياد؟(ببخشيد اگه جاش نيست چه فرقي با اين داره؟)
دوستدار شما ياشار

deltach
02-12-2010, 22:47
از کجا میشه فهمید انلاک فکتوریه؟من وارد نیستم

پس خدا رحم کنه ههههههههههه اینم شانس من

لطفا راهنمایی کنید مرسی

bargozide
02-12-2010, 23:21
سلام به همگی
منم گوشی رو 3شنبه همین هفته با قیمت 650 از علائدین گرفتم

Immunology
03-12-2010, 00:44

پس خدا رحم کنه ههههههههههه اینم شانس من

لطفا راهنمایی کنید مرسی
ولله آنلاک فاکتوری قاعدتا نباید اسم اپراتوری روش باشه.البته من یه بار شنیدم که اپراتور های مختلف هم آنلاک فاکتوری دادن بیرون.امیدوارم واسه شما از اونا باشه.
متاسفانه من نمیدونم چجوری میشه تشخیص داد.یه نفر به اسم دکتر موسوی تو فروم آندروید هست میتونی بری از اون بپرسی.:10:

senaps
03-12-2010, 01:21

سیم بنداز روش،اگه کار داد که چه خوب!! اگه کار نکرد که باید انلاک کنی...با همین موسوی که رفیقمون گفته تماس بگیری کمکت میکنه!!

ولی باید توجه میکردی به لاک و انلاکش که اینوی حالت رو نگیره!!

deltach
03-12-2010, 02:47
رو گوشی چیزی نیست همونه فقط رو جعبه و وقتی روشن میکنیلوگو ودافون میاد

pda : i9000bujm4
phone : i9000bujm3
csc :i9000gv2jm3

اینم ورژن گوشیم ببینید مال کدوم روستاییه :27:-لطفا یه رام خوب و راضی کننده هم برام لینکش بذارید
مرسی عزیران

mahroo_z1
03-12-2010, 08:06

ویدئو: WoW on Android (Alpha Demo

bargozide
03-12-2010, 08:18
این بازیه کی میاد؟

Immunology
03-12-2010, 08:26
رو گوشی چیزی نیست همونه فقط رو جعبه و وقتی روشن میکنیلوگو ودافون میاد

pda : i9000bujm4
phone : i9000bujm3
csc :i9000gv2jm3

اینم ورژن گوشیم ببینید مال کدوم روستاییه :27:-لطفا یه رام خوب و راضی کننده هم برام لینکش بذارید
مرسی عزیران
فارسي كه نداره؟
تا حالا اين نوع رام رو نشنيده بودم.
جديدترين و بهترين رام رسمي jpjpgوjpjpf‏ هستن با ساپورت كامل فارسي؛لينكاشم تو فروماي هند هلد و آندرويد هست؛فقط بپا كه اگه از نوع لاك باشه و خودشون آنلاك كرده باشن بخواي رام جديد بندازي گوشيت قفل ميشه.

deltach
03-12-2010, 08:42
صبح بخیر
سلام به همه مخصوصا دوست خوبم Immunology که هوامو داره :10:

من الان i9000jpjpg رو دان کردم

ولی نمیدونم قضیه انلاکش چیه و نمیدونم چیکارش کنم دیشب گرفتم میخام اگه مشکل پیش میاد به فروشنده بگم فردا زیرش نزنه البته موقع خرید بهش گفتم این ودافون چی میخاد رو جعبه گفت سفارش اروپاس
منم دیدم میدن کره بای سامسونگ زده گفتم حتما خوبه رامش عوض میکنیم خودمونی میشه:31:
حالا موندم چیکارش کنم بنظرت بزنم هر چی شد؟:21:

Immunology
03-12-2010, 10:46
ودافون سفارش اپراتورهاي اروپاست؛با سيم كارت غير اون كار نميكنه؛مگه اينكه تو ايران آنلاك كرده باشن.اگه همينطوري با اين رام باهاش كار كني مشكلي نيست ولي من شنيدم كه اينارو بخاي ارتفا بدي قفل ميشه.
به نظر من برو به يارو بگو كه اين آنلاك فاكتوري هست يا نه؟بگو ميخام آپديت كنم اگه نباشه قفل ميشه مسئوليتش پاي شماست؛ضمنا اگه از اونا باشه گرون گرفتي.شما با دكتر موسوي تماس بگير تو فروم آندرويد اون شايد بدونه كه همينطوري تشخيص بده كه از كدوماست؛شماره تلفنش تو پروفايلش هست.

milad_takjoo
03-12-2010, 11:01
چی میشه اگه این بازی rage که واسه آیفون اومده واسه گلکسی هم بیاد.......فوق العادست

milad_takjoo
03-12-2010, 13:21
راستی کسی آدرس جایی روداره که بازیهای با گرافیک گلکسی واسه دانلود باشه؟

deltach
03-12-2010, 13:30
دروود
اگه لاک شد فقط سیم کارت نمیخونه و میشه باش کار کرد یا کلا تعطیل یا بنزم لاک شده برم بگم نمیخامش:21:
بعد از لاک شدن میشه کاریش کرد هزینش ارزشش داره یا کلا بی خیالش شم
راستی به اقای دکتر موسوی هم پیام دادم ببینم نظر ایشون چیه منتظرم ان بشه ببینه
بازم مرسی دوست گلم

Immunology
03-12-2010, 13:55
دروود
اگه لاک شد فقط سیم کارت نمیخونه و میشه باش کار کرد یا کلا تعطیل یا بنزم لاک شده برم بگم نمیخامش:21:
بعد از لاک شدن میشه کاریش کرد هزینش ارزشش داره یا کلا بی خیالش شم
راستی به اقای دکتر موسوی هم پیام دادم ببینم نظر ایشون چیه منتظرم ان بشه ببینه
بازم مرسی دوست گلم
کار که میکنه اما آنتن نداری....
بحث ارزشش به این برمیگرده که تو وقتی پول آنلاک دادی پرا باید یه گوشی لاک که خودشون خیلی ارزونتر گرفتن رو بهت بدن؟؟
اگه همینو 500 گرفته بودی شاید خوب بود ولی زوره که لاک رو به قیمت آنلاک بچسبونن به آدم.
در مورد آنلاک کردنش هم آموزشش تو سایتا هست و هم بیرون اینکارو میکنن.از یکی شنیدم که بیرون 50 تومن براش آنلاک کردن.
اگه امکانش هست برو عوضش کن با یه دونه گالاکسی اس که هیچکدوم از این مشکلاتو احتمالی رو نداره.به یارو هم بگو من i9000 خواستم نه ودافون.

deltach
03-12-2010, 15:36
خب دوستان دلو زدم به کوچه ی علی چپ و رام رو عوض کردم فارسی شد انتن هم تشریف نبرد
پس دیگه مشکل حل شده ظاهرا یا هنوز هم گرفتاری داره؟

مرسی از توجه دوست خوبم:40:Immunology

babakhad
03-12-2010, 16:36
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
یه مشکلی تو گوشیم پیدا کردم که راه حلش رو نمی دونم :
تو تنظیمات کیبورد و در تنظیمان Samsung key pad وقتی در قسمت Portraite keypad types گزینه 3X4 رو انتخاب می کنم و به محیط تایپ مثلا اس ام اس بر می گردم موقع تایپ متن اس ام اس هر کاری می کنم حروف رو نمی نویسه و فقط عدد تایپ می کنه :41:، خوشحال می شم کمکم کنین
با تشکر

یعنی کسی اینو نخونده یا خونده جوابی نداشته !!!؟؟؟ بازم مرسی :13:

گرافيكار
03-12-2010, 16:40

دوست عزيز
من اين مشكل رو ندارم
وخداييش نميدونم چجور بايد برطرف بشه
شما گوشي رو restart كردين؟
شايد جزو باگهاي اين گوشي باشه و اينجوري مشكل شما حل بشه
چون خود من هم يه مشكل كوچيك داشتم كه با خاموش روشن كردن گوشي حل شد

Immunology
03-12-2010, 16:43
خب دوستان دلو زدم به کوچه ی علی چپ و رام رو عوض کردم فارسی شد انتن هم تشریف نبرد
پس دیگه مشکل حل شده ظاهرا یا هنوز هم گرفتاری داره؟

مرسی از توجه دوست خوبم:40:Immunology
چاكريم
ظاهرا كه بدون مشكله؛مباركه.
ولي هنوز شك من برطرف نشده كه از اول آنلاك بوده باشه.
البته مهم نيست.

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

داداش swype‏ كه خيلي راحتتره.چرا از اون استفاده نميكني؟

babakhad
03-12-2010, 18:18
ممنونم از همه
با ریستارت درست نشده
awype برام رحت نیست هنوز بهش عادت نکردم
بهر حال ممنونم

گرافيكار
03-12-2010, 23:58
ممنونم از همه
با ریستارت درست نشده
awype برام رحت نیست هنوز بهش عادت نکردم
بهر حال ممنونم

ولي خيلي زودتر از اوني كه فكر ميكني راه مي افتي و عادت ميكني
در هر صورت ميتوني به راحتي رام گوشيتو عوض كني فكر كنم درست بشه
ماشاالله كلي رام مام رسمي براش اومده
مثل گوشياي شركتاي ديگه نيست كه با اومدن يه رام اونم غير رسمي بعد از دو سال تو بوقش كنن

SCORPION8
04-12-2010, 12:55
از وقتي به جديدترين رام رسمي فارسي فلش كردم موزيك روشن شدن و خاموش شدن گوشي قطع شده مشكل چيه

sabzefosfori
04-12-2010, 20:00
سلام سلام ببخشين من عجله دارم يک راست امدم خدمت خودتون بی زحمت قيمت امروز گلکسی 16 گيگ رو ميخوام بدون گارانتی

با گارانتی هم خدا رحمتش کنه

milad_takjoo
04-12-2010, 21:15
باسلام.یه سوال خیلی فوری............
من فردا میخوام برم بگیرم....بدون گارانتی...دو تا سوال داشتم...
1.مشکل دانلودینگ رو چه جوری تست کنم.؟؟
2.از کجا بفهم گوشی کارکرده نیست؟
ممنون:11:

Atropates
05-12-2010, 04:34
سالام :31:

میگم دوستان این گوشی ما وقتی هنگ میکنه فقط راهش اینه که باتری رو دربیاریم دوباره بزنیم سر جاش ؟ من به جز این هرکاری میکنم درست نمیشه , شما راه بهتری دارید ؟ (روش من آبروریزی ه :31: مخصوصا جلو فامیل , میگن 700 پول گوشی دادی جلو همه دلو رودش رو بریزی بیرون؟ :31:)

پ.ن :سرم شلوغه وگرنه باید رامم رو عوض کنم این رام ه کلا قاطی کرده نمیدونم چرا , قبلا اصلا هنگ ندیده بودم من از گوشیم !

------------------------

سلام سلام ببخشين من عجله دارم يک راست امدم خدمت خودتون بی زحمت قيمت امروز گلکسی 16 گيگ رو ميخوام بدون گارانتی

با گارانتی هم خدا رحمتش کنه

16 بدون گارانتی 710 هزار تومن (من یک ماه و نیم پیش گرفتم 720 تومن :31: عجب افت قیمتی واقعا ! )

از وقتي به جديدترين رام رسمي فارسي فلش كردم موزيك روشن شدن و خاموش شدن گوشي قطع شده مشكل چيه

من که وقتی رام های Spike رو میریزم این صدا حذف شده (فک کنم به دست خود کوکر) هیچ اهمیتی هم برا من نداره , حالا شما نگرانید(!) از این موضوع یا می خواید حتما داشته باشید این صدا رو ؟

باسلام.یه سوال خیلی فوری............
من فردا میخوام برم بگیرم....بدون گارانتی...دو تا سوال داشتم...
1.مشکل دانلودینگ رو چه جوری تست کنم.؟؟
2.از کجا بفهم گوشی کارکرده نیست؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- گوشی رو خواموش کن دکمه ی Volume پایین رو بگیر , حالا Home , حالا روشن کن اگه رفت به صفحه ای که یه ربات سبز رنگ نشون میده که بیل دستشه یعنی مشکل دانلودینگ نداره اگه نرفت اون صفحه و عادی روشن شد مشکل داره (مال من این مشکل رو داشت ولی بدون هیچ نگرانی خریدم و تا رسیدم خونه سه سوته وصلش کردم به PC و درستش کردم , خیلی سادست درست کردنش)

2- والله بدون گارانتی بخری اکثرا جعبه هاش باز شدن ! مال من هم بدون گارانتی بود که باز شده بود جعبه اش ولی یا از جای مطمعنی بخر یا خودت قشنگ نیگاه کن روی گوشی رو اگه کار کرده باشه اون برچسب روی صفحه نمایش کنارهاش کنده شدن از صفحه یا زیر برچسبش گرد و غبار وجود داره , آخه توضیح دادنی نیست گوشی کارکرده از قیافش معلومه , وقتی جعبه گوشی رو آورد خودت جعبه رو وا کن و گوشی رو بردار و دقیق نیگاش کن , گوشی رو هم روشن کردی نیگاه کن تو حافظه ی داخلیش آهنگ ساسی مانکن نباشه :31:

senaps
05-12-2010, 10:12
میگم دوستان این گوشی ما وقتی هنگ میکنه فقط راهش اینه که باتری رو دربیاریم دوباره بزنیم سر جاش ؟ من به جز این هرکاری میکنم درست نمیشه , شما راه بهتری دارید ؟ (روش من آبروریزی ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مخصوصا جلو فامیل , میگن 700 پول گوشی دادی جلو همه دلو رودش رو بریزی بیرون؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همون رام رو عوض باید بکنی دیگه!!!متاسافنه رام های کوکر ها پایداریشون گاهی زیر سوال میره !!!
رام های spike رو استفاه کردین؟! میشه رد مورد این پایداری در سایر نسخه ها توضیح بدین؟

mahanramzi
05-12-2010, 13:56
دوستان من می خوام این گوشی رو بخرم کسی آشنا سراغ داره که بهم نندازن :7: مرسی

گرافيكار
05-12-2010, 14:40
میگم دوستان این گوشی ما وقتی هنگ میکنه فقط راهش اینه که باتری رو دربیاریم دوباره بزنیم سر جاش ؟ من به جز این هرکاری میکنم درست نمیشه , شما راه بهتری دارید ؟ (روش من آبروریزی ه :31: مخصوصا جلو فامیل , میگن 700 پول گوشی دادی جلو همه دلو رودش رو بریزی بیرون؟ :31:)
پ.ن :سرم شلوغه وگرنه باید رامم رو عوض کنم این رام ه کلا قاطی کرده نمیدونم چرا , قبلا اصلا هنگ ندیده بودم من از گوشیم !

اولا كه گوشي شما در خز نشدن گالكسي در جامعه كمك شاياني ميكنه با اين سيستم بيرون ريختن دل و روده:31:
ولي به نظر من زودتر رامتو عوض كن چون اينجوري پيش بره ممكنه برات مشكل سخت افزاري پيش بياد
منظورم در باتريه

Immunology
05-12-2010, 14:50
دوستانی که مشکل هنگ کردن دارن یه Task killer نصب کنن و هر بار بعد از اتمام کار رام رو خالی کنن تا هنگ نکنه.واسه من 1 بارم هنگ نکرده.

گرافيكار
05-12-2010, 16:14
دوستانی که مشکل هنگ کردن دارن یه Task killer نصب کنن و هر بار بعد از اتمام کار رام رو خالی کنن تا هنگ نکنه.واسه من 1 بارم هنگ نکرده.

من هم تعجب ميكنم
گوشي من هم دريغ از ثانيه اي هنك
شكر

mahanramzi
05-12-2010, 16:49
دوستان من می خوام این گوشی رو بخرم کسی آشنا سراغ داره که بهم نندازن :7: مرسی

ای بابا یعنی هیچ کس یه جای مطمئن سراغ نداره :15:

babakhad
05-12-2010, 17:23
سلام به همه دوستان میخواستم در مورد مشکل سه دکمه بپرسم و اینکه بهترین روش برای درست کردن چیه و اینکه آیا روی همه گلاکسی ها بدون مشکل عمل می کنه چه شرایطی رو قبل از اصلاحش باید چک کنم ؟؟؟؟
ممنونم

senaps
05-12-2010, 18:42
ای بابا یعنی هیچ کس یه جای مطمئن سراغ نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا پایتخت مطمئنه!!(نه شهر پایتخت! بازار پایتخت)

سلام به همه دوستان میخواستم در مورد مشکل سه دکمه بپرسم و اینکه بهترین روش برای درست کردن چیه و اینکه آیا روی همه گلاکسی ها بدون مشکل عمل می کنه چه شرایطی رو قبل از اصلاحش باید چک کنم ؟؟؟؟

روش حلش رو فک کنم خودم تو این انجمن گذاشتم یه بار...روی اکثرشون کار میده....الان تاپیکش رو توی اندروید ایرانی پیدا میکنم و بهت لینکش رو میدم...

mahanramzi
05-12-2010, 22:51
کلا پایتخت مطمئنه!!(نه شهر پایتخت! بازار پایتخت)

روش حلش رو فک کنم خودم تو این انجمن گذاشتم یه بار...روی اکثرشون کار میده....الان تاپیکش رو توی اندروید ایرانی پیدا میکنم و بهت لینکش رو میدم...

پایتخت به نسبت مطمئن ولی خیلی گرون فروشن

mahroo_z1
05-12-2010, 23:14

Some new features include:

Completely redesigned user interface
Faster page loads
Infinite tabbed browsing
New menu layout

senaps
06-12-2010, 00:02
ماهروی عزیز،بی احترامی نباشه ولی میشه بگی چه رطی داشت به گلکسی؟!! چرا اخبار رو بجای اینکه لابلای صفحات گم بشن،نمیذارین توی بخش برنامه های اندرویدی؟!اونجا هر تاپیک صدها بازدید داره و بازخورد و استفاده هم بیشتره...افراد میتونن وسالشون رو بدون به انحراف کشیدن یه تاپیک بپرسن و خیلی مسالئل دیگه....
حتی برای اعتبار بروبچه های اندوی این فروم هم خوبه....

mahroo_z1
06-12-2010, 10:07
ماهروی عزیز،بی احترامی نباشه ولی میشه بگی چه رطی داشت به گلکسی؟!! چرا اخبار رو بجای اینکه لابلای صفحات گم بشن،نمیذارین توی بخش برنامه های اندرویدی؟!اونجا هر تاپیک صدها بازدید داره و بازخورد و استفاده هم بیشتره...افراد میتونن وسالشون رو بدون به انحراف کشیدن یه تاپیک بپرسن و خیلی مسالئل دیگه....
حتی برای اعتبار بروبچه های اندوی این فروم هم خوبه....
سلام دوست عزیز ممنون از شما ولی:5:
من هیچ علاقه ایی ندارم که بخوام در بعضی تایپیکای دیگه فعالیت داشته باشم چراکه بعضی فن بوی های برندای دیگه جز بی ادب ترین و نا سپاسگزار ترین کاربرای انجمن هستن بطوریکه اگه دستتو تا ارنجم از عسل پرکنی و ببری تو دهنشون جای تشکر کردن ازت دستتو گاز میگیرن.:13:
تا موقعی که چنین افرادی در این انجمن هستن من کوچکترین تمایلی ندارم که بخوام در تایپیکایی فعالیت کنم که چنین افرادی هم حضور دارن مگه اینکه دست از این رفتارشون بردارن.

senaps
06-12-2010, 17:31
حق دارید،حق هم با شماست....ممنون از توجهتون....

Atropates
06-12-2010, 19:44
رام های spike رو استفاه کردین؟! میشه رد مورد این پایداری در سایر نسخه ها توضیح بدین؟

رامم Spike 3 بود Spike 4 اسلیم ریختم امروز . با 6 صفحه برنامه فعلا که بنچمارک 2200 میده :18: عالیه به شرط اینکه تداوم داشته باشه ! در مورد رام های قبلی Spike که پرسیدید باید بگم , 2 خوب بود ولی رفته رفته یکم لگ پیدا شد ولی هنگ نداشت , 3 لگ نداشت واسم چندان (اگه بودم خیلی خیلی کم) ولی بعد از دو سه هفته هنگ های وحشتناک داشت نمی دونم چرا گوشیم !! 4 که فعلا از صبح باهاش ور میرم محشره ! حرف نداره ! فقط خدا کنه تداوم داشته باشه این موضوع .

این رام CyanogenMod 6.1 نسخه ی نهاییش بیاد معرکه میشه , حیف که فعلا چند تا باگ ناجور داره وگرنه میگن با دو هفته کار کردن هنوز باز بنچمارک 2350 میده :27:

دوستان بهترین و مفیدترین Task Killer ی که هست در حال حاضر چه برنامه ای هست ؟

من هم تعجب ميكنم
گوشي من هم دريغ از ثانيه اي هنك
شكر

بابا مال منم اصلا روی هنگ ندیده بود , چه توو رام 2.1 , چه توو JPJPA رسمی , چه توو این 3 تا Spike ها که تاحالا ریختم , فقط این Spike 3 توو یک هفته ی آخر نمیدونم چرا اینجوری نافرمونی میکرد ! فک کنم برنامه خاصی با رام مشکل داشت ! شاید !!

senaps
06-12-2010, 20:30
رامم Spike 3 بود Spike 4 اسلیم ریختم امروز . با 6 صفحه برنامه فعلا که بنچمارک 2200 میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عالیه به شرط اینکه تداوم داشته باشه ! در مورد رام های قبلی Spike که پرسیدید باید بگم , 2 خوب بود ولی رفته رفته یکم لگ پیدا شد ولی هنگ نداشت , 3 لگ نداشت واسم چندان (اگه بودم خیلی خیلی کم) ولی بعد از دو سه هفته هنگ های وحشتناک داشت نمی دونم چرا گوشیم !! 4 که فعلا از صبح باهاش ور میرم محشره ! حرف نداره ! فقط خدا کنه تداوم داشته باشه این موضوع .

این رام CyanogenMod 6.1 نسخه ی نهاییش بیاد معرکه میشه , حیف که فعلا چند تا باگ ناجور داره وگرنه میگن با دو هفته کار کردن هنوز باز بنچمارک 2350 میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار عالی....پس کلا از رام های بروبچ ایرانی راضی هستین و کارشون درسته که این نوشنه ی خوبیه...

دوستان بهترین و مفیدترین Task Killer ی که هست در حال حاضر چه برنامه ای هست ؟

task killer بهترین و معرفو ترین تسک کیلره!!

بابا مال منم اصلا روی هنگ ندیده بود , چه توو رام 2.1 , چه توو JPJPA رسمی , چه توو این 3 تا Spike ها که تاحالا ریختم , فقط این Spike 3 توو یک هفته ی آخر نمیدونم چرا اینجوری نافرمونی میکرد ! فک کنم برنامه خاصی با رام مشکل داشت ! شاید !!

اگر امکانش براتون هست،لطفا یه چند تا عکس از منو(برنامه هایی که نصب کردین!) بذارین ....لطفا سایر دوستان هم اگر امکانش براشون هست این کارو بکنن....
خیلی مهمه که بدونیم ایرانی ها اکثرا از چه برنامه هایی استفاده میکنن...

mahroo_z1
06-12-2010, 20:56

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Android app details:

Stores up to 16,000 ebooks on average (based on 32GB capacity supported by micro SD)
Mobile eBookstore
Adjust text size, typeface, line space, justification
Night-reading mode
Free samples of books
Information about book
Offline reading
Worry-free archive

mahroo_z1
06-12-2010, 23:02
سلام :46:

اپرا امروز با توضیح نقشه اینده این شرکت اعلام کرد که ورژن بعدی مرورگر محبوب موبایل خود قابلیت پشتیبانی از هر دوی HTML5 و Adobe Flash را دارا خواهد بود:

"The new web technologies aim to replace it, but Flash will be around for some time. If you have Flash player installed on your phone, Opera will support it. Although it's possible to embed videos in Flash, you can have videos directly in HTML5, the same way as images.

مهرداد3296
07-12-2010, 00:57
سلام به همه
من الان چند وقتیه در به در دنبال گالاکسی اس با گارانتی مایکروتل میگردم ولی نمایندگیاش که میرم هیچکدوم ندارن و معلوم نیست کی بیارن شاید مجبور شم بدون گارانتیشو بگیرم
میخواستم از اونایی که با گارانتی گرفتن بپرسم که کلا گارانتی چه خدماتی رو این گوشی میده و آیا برنامه روش نصب میکنه وفرقش با بدون گارانتی چیه
اصلا به نظر شما گرفتن این گوشی بدون گارانتی صلاحه ؟

گرافيكار
07-12-2010, 01:17
سلام به همه
من الان چند وقتیه در به در دنبال گالاکسی اس با گارانتی مایکروتل میگردم ولی نمایندگیاش که میرم هیچکدوم ندارن و معلوم نیست کی بیارن شاید مجبور شم بدون گارانتیشو بگیرم
میخواستم از اونایی که با گارانتی گرفتن بپرسم که کلا گارانتی چه خدماتی رو این گوشی میده و آیا برنامه روش نصب میکنه وفرقش با بدون گارانتی چیه

والا در اين مورد نظرات مختلفه
يه عده اي از دوستان اعتقادي به گارانتي توي ايران ندارن كه البته بدون دليل هم نميگن
ولي من با گارانتي اين گوشي رو گرفتم
تنها هدفم از گارانتي اين بود كه گوشي كار كرده يا ريفر نباشه
دوم اينكه فارسي رو به طور كامل ساپورت كنه
سوم اينكه اگه احيانا اتفاقي براي گوشي افتاد هر چند به قول دوستان ساپورت ضعيفه اما دستم به جايي بند باشه
ولي به نظر من اگه با گارانتي پيدا نميكند
از يه جاي مطمئن ميتونين بدون گارانتي بخرين
مشكلي نيست
خيلي از دوستان بدون گارانتي گرفتن مشكلي هم ندارن

d.b23
07-12-2010, 14:49
سلام به همه
پارس مایکروتل به هیچ وجه گارانتی ضعیفی نیست و خیلی خوب خدمات میده
اگر یه روزی کارت بهشون بیافته داعاشون میکنی.البته بدون گارانتی مشکلی پیش نمیاد
جناب گرافیکار عزیز گوشی که تازه میاد تو بازار معمولا رفرش نداره(مخصوصا همچین گوشی که قطعاتش هنوز نیومده)

Galaxys
07-12-2010, 15:14
سلام کسی این مشکل را داره ؟
دوستان پس از آپدیت برنامه kies به آخرین ورژن موجود دیگه گوشی بهش کانکت نمی شه و مدام می زنه کانکتینگ !

kies را برگردوندم به ورژن قبلی و درایور گوشی را هم دوباره اینستال کردم اما بازم نمی شه و فقط در حالت mass storage هست که kies گوشی را می شناسه که در این حالت قابلیتهای kies کار نمی کنن.

نه رامی عوض کردم و نه روت کردم . رامم هست :jxjg2 (فارسی که از اول هم همین بوده)
ویندوزمم ویستا 32 بیتی هست.
بعد از کلی پرس و جو فهمیدم که این مشکل عجیب احتمالا یک باگ در برنامه kies هست که باعث می شه این برنامه با فایلهای داخل گوشی که بیشتر از 16 کاراکتر در پیشوند خود دارن بوجود بیاد که با پاک کردن اون فایلها (یا فرمت مموری )بازم مشکل حل نشد.

حالا از دوستان کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟

kamran2000
07-12-2010, 15:33
من این گوشی رو بدون گارانتی و حتی دست دوم گرفتم ( 5روز کار کرده بود ) . حتی مشکل 3 دکمه هم داشت که حل شد با کمک دوستان سایت آندروید و تا الان 5 تا رام مختلف رو امتحان کردم .
اگر اهل رام عوض کردن هستین بیخیال گارانتی بشین و بدون گارانتی بگرین.

گرافيكار
07-12-2010, 15:38
پارس مایکروتل به هیچ وجه گارانتی ضعیفی نیست و خیلی خوب خدمات میده
اگر یه روزی کارت بهشون بیافته داعاشون میکنی.البته بدون گارانتی مشکلی پیش نمیاد
جناب گرافیکار عزیز گوشی که تازه میاد تو بازار معمولا رفرش نداره(مخصوصا همچین گوشی که قطعاتش هنوز نیومده)
دوست عزيز
حرف شما درسته
من بيشتر از تعميري بودن منظورم كاركرده بودن گوشيه
هرچند همون تعميري هم اين علاالدينيا يه كارايي ميكنن عجيب غريب
ما توانشو داريم:31:

senaps
07-12-2010, 20:00
به نظر من،گوشی های اندو بدون گارانتی بهترن!!نظر شخصیه....و اکثرا بستگی به گارانتی داره.....
ولی معمولا رام رو عوض میکنن و گارانتی رو ساقط میکنه این کار....

deltach
08-12-2010, 12:36
وقت همه دوستان بخیر
شما جی پی اس چی پیشنهاد میکنید برا گالکسی
لطفا لینک دانلودش هم زحمتی نیست بذارید
مرسی

Immunology
08-12-2010, 12:41
به نظر من خود برنامه مــــپ اگه بزاريش رو ساتالايت خيلي خوبه؛البته زياد دقيق نيست اما دقيقا مثل گوگل ايرس هست؛البته اينترنتم ميخاد واسه لود شدن عكس هوايي شهرها.

deltach
08-12-2010, 12:42
مرسی از توجه شما
افلاین چی پیشنهاد میدید

راستی بازی های اسفالت و گلف و از این بازی های اچ نمیتونم اجرا کنم میشه بگید چیکارش کنم
فایلاش هم کپی میکنم شاید یه جای کارم اشتباست

بازم تشکر جناب Immunology

Immunology
08-12-2010, 13:41
مرسی از توجه شما
افلاین چی پیشنهاد میدید

راستی بازی های اسفالت و گلف و از این بازی های اچ نمیتونم اجرا کنم میشه بگید چیکارش کنم
فایلاش هم کپی میکنم شاید یه جای کارم اشتباست

بازم تشکر جناب Immunology

ولله آفلاین چیزی نمیدونم میگن ورژن جدید گوگل مپ 5 قابلیت آفلاین داره که واسه ماها خوبه.فعلا فک کنم نیومده.

در مورد بازی آسفالت هم فکر کنم حدود 70-80 مگابایته و تک فایله.هیچ مشکلی هم در اجراش نیست.البته از همون آسفالت یه سریش هست 5-6 مگابایته که وقتی اجرا میکنی درخواست وصل شدن به اینترنت میکنه تا دیتای بازی رو از اینترنت بگیره ولی اون اولی که گفتم 70-80 مگابایت هست نیازی به وصل شدن به اینترنت نداره و همراه با دیتای بازی هست.

mahroo_z1
08-12-2010, 17:23

Recent changes:

add touch to birds
optimise load time (1st time take a bit longer though)
wow, there is golden egg! find them!

مهرداد3296
08-12-2010, 19:44
به نظر من،گوشی های اندو بدون گارانتی بهترن!!نظر شخصیه....و اکثرا بستگی به گارانتی داره.....
ولی معمولا رام رو عوض میکنن و گارانتی رو ساقط میکنه این کار....

شرمنده سوالای آماتوری میکنم
جریان این رام ها چیه ؟ چرا بعضیا رام گوشیشونو عوض میکنن

milad_takjoo
08-12-2010, 20:19
سلام دوستان.من هم بالاخره خریدم:31:
حالا چند تا سوال....
وقتی به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر چیزی نمیشناسه؟
2..میشه با اینترنت pc هم به اینترنت وصل شد؟
3.بالای گوشی همیشه علامت E واسه اینرنت هست.چیکار میشه کرد به طور خودکار به نت وصل نشه؟
ممنون

senaps
08-12-2010, 21:41
شرمنده سوالای آماتوری میکنم
خواهش میشه...این موضوع رام،تا وقتی ندونی چیه،مخت رو بدجور مشغول میکنه و همه هم یه روز نگرانش بودیم که اصلا چیه و الزامیه یا نه!!

جریان این رام ها چیه ؟ چرا بعضیا رام گوشیشونو عوض میکنن
رام یه جورایی سیستم عامل گوشیته...
نسخه ی اصلی سیستم عامل یا رام گوشیت،مثلا 2.2 هستش...
مثلا لپ تاپت که ویندوز ایکس پی روش نصبه!!
حالا ویندوز هفت میاد! ولی رو لپ تاپ تو دیگه نمیاد....باید خودت بری بخری و نصبش کنی!!!
اینم اونجوریه....
رام ها،سیستم عامل اندو هستن که توسط کوکر ها تنظیم میشن،تا روی گوشی نصب کنین...رام ها یا رسمین که خود شرکت میده بیرون،مثلا اپدیت 2.1 به 2.2 برای گلکسی،یا غیر رسمی مثل ده ها رامی که برای هر گوشی موجوده و هر کدوم برای شرایط خاصی ساخته میشن....
دلیل اینکه کاتوم رام ها یا رام های غیر رسمی گارانتی رو ساقط میکنه اینه که معلوم نیست که رامی که میخواد نصب بشه،سالمه یا اینکه رسما برای خراب کردن گوشی بیرون میاد!!!

وقتی به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر چیزی نمیشناسه؟
دروایور مربطوه رو باید نصب کنین،در مراحل بعدی رفقای گلکسی کمک میکنن اگه مشکل از درایور نباشه!

2..میشه با اینترنت pc هم به اینترنت وصل شد؟
در موردش شنیدم،ولی نمیدونم عملی شده یا نه!

3.بالای گوشی همیشه علامت E واسه اینرنت هست.چیکار میشه کرد به طور خودکار به نت وصل نشه؟
اون e در حقیقت به معنای فعال بدون edge یا gprs پر سرعت در منطقه ی شماست.برای اتصال به اینترنت،تنظیمات در مرحله ی اول،و بعدشم تسک کیلر ها فک کنم میتونن کمک کنن...من gprs رو فعال نکردم....که اطلاع دقیق داشته باشم.

milad_takjoo
08-12-2010, 22:03
ممنون....
من فعلا نمی خوام رام عوض کنم یا روت کنم.چجوری میتونم فارسی بخونم و بنویسم؟
این لینک درایور گلکسی رو هم میدین؟

senaps
08-12-2010, 22:19
من فعلا نمی خوام رام عوض کنم یا روت کنم.چجوری میتونم فارسی بخونم و بنویسم؟

برا اسم ام اس ها میتونید mirsal رو از بخش برنامه ها دانلود کنید و نصبش کنید....مرورگرتون و منوی فارسی،نیازمند رام های فارسی هستش!

AryanLand
08-12-2010, 23:22
ممنون

سلام.

تا زمانی که یک E هست به اینترنت وصل نیستید هر موقع 2 تا E کنار هم اومد( یک E کوچکتر کنا ر اونی که الان هست) اونموقع به نت وصل هستید.:11:

senaps
08-12-2010, 23:29
تا زمانی که یک E هست به اینترنت وصل نیستید هر موقع 2 تا E کنار هم اومد( یک E کوچکتر کنا ر اونی که الان هست) اونموقع به نت وصل هستید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا برا من اینجوری نیست؟!!!فقط توئ گلکسی اینجوریه؟

sabzefosfori
09-12-2010, 00:07
سلام بچها کسی گلکسی رو با اين هدست بولوتوس ها مچ کرده استريو پخش ميشه يا مونو هستش

اين مدل bt3030 جبرا قشنگه مدل bh214 هم نوکيا زده اونم زيباست

NDRAGON
09-12-2010, 00:07
با درود خدمت اساتید اقا گوشی من ویبرانته(گلکسی اس) و گوشی همینجوری اینترنتش فعال هست و شارز کم میکنه .حالا باید چیکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید

AryanLand
09-12-2010, 00:10
چرا برا من اینجوری نیست؟!!!فقط توئ گلکسی اینجوریه؟

سلاام.

نه تو همه ویندوز موبایلها و اکثر آندروید ها تا جایی که من دیدم همینجوریه.:11:

NDRAGON
09-12-2010, 00:22
اقا یکی به داد ما برسه این همینجوری پول اینترنت میندازه کم کم دارم ورشکست میشم یکی کمکم کنه تو رو خدا

amirgalaxy
09-12-2010, 00:24
سلام
من 1 ماه بيش از كرج خريدم 700 هزار تومن . 16 گيگ بدون گارانتي .
فقط رمش بجاي 512 مگابايت 326 مگابايت نشون ميده . مال شما هم همينطوره ؟

amirgalaxy
09-12-2010, 00:32
من با گوشي قبليم MMS ارسال ميكردم ولي با گلكسي ارسال نميشه . تنظيمات ايرانسل رو هم روش انجام دادم.
لطفا راهنماييم كنيد

¥ Ramin2 ¥
09-12-2010, 01:41
سلام.

تا زمانی که یک E هست به اینترنت وصل نیستید هر موقع 2 تا E کنار هم اومد( یک E کوچکتر کنا ر اونی که الان هست) اونموقع به نت وصل هستید.:11:

واسه موقع وصل بودن یک دونه E بیشتر نداره نکنه گوشیم تقلبیه. :31:

من قبل از این که گوشیم رو آپدیت کنم (2.1) مشکلی با فایل های فلش نداشتم ولی بعد از آپدیت کردن به ورژن jpjpf نمی تونم فایل های فلشی که داخل گوشی ریختم رو باز کنم.
لطفا راهنمایی کنید.

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

با درود خدمت اساتید اقا گوشی من ویبرانته(گلکسی اس) و گوشی همینجوری اینترنتش فعال هست و شارز کم میکنه .حالا باید چیکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید

دکمه پاور رو که نگه داری یک گزینه میاد که حالت شبکه داده رو میشه غیرفعال کرد.

milad_takjoo
09-12-2010, 08:38
این لینک درایور گلکسی رو یکی لطف میکنه بذاره....

Galaxys
09-12-2010, 10:22
سلام کسی این مشکل را داره ؟
دوستان پس از آپدیت برنامه kies به آخرین ورژن موجود دیگه گوشی بهش کانکت نمی شه و مدام می زنه کانکتینگ !

kies را برگردوندم به ورژن قبلی و درایور گوشی را هم دوباره اینستال کردم اما بازم نمی شه و فقط در حالت mass storage هست که kies گوشی را می شناسه که در این حالت قابلیتهای kies کار نمی کنن.

نه رامی عوض کردم و نه روت کردم . رامم هست :jxjg2 (فارسی که از اول هم همین بوده)
ویندوزمم ویستا 32 بیتی هست.
بعد از کلی پرس و جو فهمیدم که این مشکل عجیب احتمالا یک باگ در برنامه kies هست که باعث می شه این برنامه با فایلهای داخل گوشی که بیشتر از 16 کاراکتر در پیشوند خود دارن بوجود بیاد که با پاک کردن اون فایلها (یا فرمت مموری )بازم مشکل حل نشد.

حالا از دوستان کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟

دوستان هیچ کس با برنامه kies مشکل نداره ؟؟؟؟

mahroo_z1
09-12-2010, 11:06
یک سرگرمی مهیج , زیبا و رایگان برای اندروید:

با لمس صفحه نمایش مشاهده میکنید که خطوط الکتریکی نور تابیده شده انگشتان شما را دنبال خواهند نمود.
این سرگرمی مخصوصا بر روی Samsung Galaxy Tab زیبا مینماید:

mahroo_z1
09-12-2010, 11:16

Some additional details…

You’ll see much less of that pesky “Hidden Word” popup (though it will still show up once in a while)
Names from the address book will no longer muscle out all other words for top spot in the word-choice-window.
NEW SELF-UPDATING INSTALLER! This update includes a new installer with some long-needed feature updates.

The new installer will self-update when you launch it, if necessary, so you’ll NEVER have to uninstall and re-install the installer via our website. Just keep the installer on your device, and launch it periodically – If needed you’ll be given the option to update it with just a click.
We’ve converted the installation app from an “application” to a “service” so that the Android activity manager and other 3rd party task killers won’t end the install process prematurely. That means no more rebooting, swap file, or voodoo witchcraft required!
The installer now includes a repair function. If for any reason Swype stops working, simply re-launch the installer and you’ll be guided through the steps necessary to get Swype running again.

deltach
09-12-2010, 15:24
وقت بخیر

اینم انجین گوشیمون

S A M S U N G
09-12-2010, 15:41
سلام .

اینم یه خبر خوب واسه دوستان .

آندروئید نسخه 2.3 برای GS بزودی عرضه میشه !

مخلصیم .

mahroo_z1
09-12-2010, 15:54

Clove UK برای ان دسته از کاربرانی که ممکن است با استفاده سنگین از گوشی محبوب Samsung Galaxy S مجبور به شارژ روزانه این گوشی باشند اکنون باتری اضافی این گوشی را به قیمت 34دلار بفروش میرساند:

mahroo_z1
09-12-2010, 17:09

برنامه رایگان Gingerbread Launcher اکنون در مارکت اندروید قرار گرفته که برای استفاده ار ان نیازی به روت کردن گوشی نیست:

Gingerbread Launcher gives you the special green touches, along with two shortcuts and five home screens. Users are reporting that response time is very snappy

You Were Mine
09-12-2010, 18:02
دوستان سلام
شايد اينجا جاش نباشه كه اين سوال را مي پرسم اما :

من ميخوام گوشي بخرم بين Desire HD و Galaxy S گير كردم نميدونم كدوم را انتخاب كنم ( كاربردم همه چي هست )
از 1 لحاظ ميگم Galaxy :
صفحه نمايش S Amoled و قيمت كمتر و پشتيباني خوب
از 1 لحاظ ميگم Desire HD :
رم بيشتر ، دوربين بهتر ( اما مثل اينكه كيفيت عكس ها زياد خوب نيست ) ، صفحه نمايش بزرگ تر و البته كيفيت پائين تر در مقابل سامسونگ و ....

به نظر شما انتخاب معقول و خوب چيه ؟ نميخوام بعدا پشيمون شم ادمي هم نيستم كه هر روز گوشي عوض كنم ميخوام گوشي اي ك الان ميگيرم كامل باشه و تا مدت ها نيازهامو برطرف كنه.

من ار همون اولي كه گالكشي معرفي شد تا به بازار امد و تا الان اين تاپيك و مزاياي اين گوشي را دنبال ميكنم اما با امدن Desire HD ‌به شك افتادم
ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد

mahroo_z1
09-12-2010, 18:03

سامسونگ دیروز جدیدترین فریمور خود را بصورت انلاین بر روی سرورهایش قرار داده است که سریعترین فریموری است که تاکنون برای گالاکسی اس از طرف سامسونگ ارائه شده است:

This firmware runs Android version 2.2.1
FW called: I9000XXJPU.

Samsung I9000 Firmware I9000XXJPU ONLINE!
Model: I9000.
XX = Europe.
J = 2010.
P = Not normal should be L
U = Version.
This rom is from December 3 2010.

You can download this rom on our android pages.

Langauges:
Bulgarian
Cestina
Dansk
Deutsch (3x)
English (6x)
Espaniol
Francais (2x)
Hrvatski
Italiano
Lithuanian
Magyar
Nederlands (2x)
Polski
Portugues
Romana
Slovrncina
Slovenian
Suomi
Svenska
Türkce
Russian
Korean

offlineinternet
09-12-2010, 18:46
سلام منم خریدم دست دوم ۱۶ گیگ بدون گارانتی ۵۰۰ تومان
فروم آندروید که فعلا در دسترس نیست برای اینکه انتقال هاست دارند میدند
چند تا سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدید

۱.یه نرم افزار معرفی کنید که بشه از اینترنت گوشی روی کامپوتر استفاده کرد مثل wifi rowter تو گوشی های ویندوز موبایلی
۲. آندروید ۲.۱ هست الان گوشی مثل نوش میمونه و من هیچی هم نمیدم باید چیکار کنم
۳. این هنسفیریش یه تیکه هست یعنی اون تیکه ای که وقتی زنگ میخوره باهاش گوشی رو جواب میدیم نداره
۴. و بگید تو جهبش چه چیزایی هست
۵.این دو تا سی دی به چه کاری میاد
۶ .میشه صدای بلنگوشو و صدای هنسفیریشو زیادتر کنیم با برنامه خاصی

فعلا

Atropates
09-12-2010, 21:59

مبارکه دوست عزیز :11: ایشالا به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی و لذت ببری از گوشیت , که خواهی برد :31:

۲. آندروید ۲.۱ هست الان گوشی مثل نوش میمونه و من هیچی هم نمیدم باید چیکار کنمگوشیت مشکل سه دکمه که نداره ؟ (اگه نمی دونی چجوری تست کنی , گوشی رو خاموش کن , حالا Volume بالا رو بگیر دکمه Home رو فشار بده و گوشی رو روشن کن بدون اینکه دکمه ها رو ول کنی , وقتی اسم Samsung Galaxy S اومد ول کن دکمه ها رو , اگه رفت یه صفحه ی سبز رنگ با چند خط منو (مثل بوت PC ) پس گوشیت مشکلی نداره ) اگه میتونی بری این صفحه (که بهش میگیم صفحه ی ریکاوری) از اونجا میتونی یه رام کوک شده ی درست حسابی که فارسی رو هم همه جوره ساپورت میکنه بریزی رو گوشیت که راحت ترین و بدون دردسر ترین راهه

فلا پیشنهاد من اینه اول ببین اگه گوشیت روت نیست گوشیت رو روت کن , بعدا رام Spike 4 رو بریز از طریق همون ریکاوری

۳. این هنسفیریش یه تیکه هست یعنی اون تیکه ای که وقتی زنگ میخوره باهاش گوشی رو جواب میدیم نداره نه مال من یه دکمه برا این کار داره رو هندسفریش , همه ی اونایی هم که تا حالا توو نت عکسشون رو دیدم داشتن

۴. و بگید تو جهبش چه چیزایی هستمنم بدون گارانتی گرفتم , 16 گیگ , منتها آک , اینم وسائلی که توو جعبه بود به جز خود گوشی که باهاش عکسیدم :31: :

پ.ن : بدخواه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های GS خوشحال نشن هااا خودم با فوتوشاپ کیفیت عکس رو آوردم پایین تا صفحه سنگین نشه

۵.این دو تا سی دی به چه کاری میادیکیش که CD درایور گوشی هست که باید اینو نصب کنید , اون یکی هم CD برنامه Samsung Kies هست که برا بک آپ گرفتن و آپدیت رام گوشی به صورت آنلاین و یه سری کارای دیگه به درد می خوره که همه ی این کار ها رو میشه با روش های بهتر انجام داد پس خیلی ها اصلا از این برنامه استفاده نمیکنن از جمله خودم

۶ .میشه صدای بلنگوشو و صدای هنسفیریشو زیادتر کنیم با برنامه خاصیبا یه برنامه به اسم AudioBoost که رو گوشی نصب میکنید بله میتونید صدای هر دو رو بیشتر کنید

۱.یه نرم افزار معرفی کنید که بشه از اینترنت گوشی روی کامپوتر استفاده کرد مثل wifi rowter تو گوشی های ویندوز موبایلیاین یه مورد رو تا حالا من استفاده نکردم ولی اینور اونور توو نت دیدم , خیلی هم سادست , میگردم مطلبش رو براتون میزارم

¥ Ramin2 ¥
09-12-2010, 22:00
فروم آندروید که فعلا در دسترس نیست برای اینکه انتقال هاست دارند میدند
چند تا سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدید

۱.یه نرم افزار معرفی کنید که بشه از اینترنت گوشی روی کامپوتر استفاده کرد مثل wifi rowter تو گوشی های ویندوز موبایلی
۲. آندروید ۲.۱ هست الان گوشی مثل نوش میمونه و من هیچی هم نمیدم باید چیکار کنم
۳. این هنسفیریش یه تیکه هست یعنی اون تیکه ای که وقتی زنگ میخوره باهاش گوشی رو جواب میدیم نداره
۴. و بگید تو جهبش چه چیزایی هست
۵.این دو تا سی دی به چه کاری میاد
۶ .میشه صدای بلنگوشو و صدای هنسفیریشو زیادتر کنیم با برنامه خاصی

فعلا
1. برنامه نمیخواد توی تنظیمات گوشی قسمت شبکه جایی به نام AndroidAP داره.
3. چرا داره ولی خیلی کوچیک هست با میکروسکوب بگرد پیدا میشه. :31:

offlineinternet
09-12-2010, 22:17
AudioBoost لینک دانلود را بزارید

Atropates
09-12-2010, 22:27
AudioBoost لینک دانلود را بزارید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامضاتونم زدم روش !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

oghyanoos
09-12-2010, 22:59
دوستان جداقل قیمت گالکسی الان چنده؟ بدون گارانتی.

offlineinternet
09-12-2010, 23:04
یک سرگرمی مهیج , زیبا و رایگان برای اندروید:

با لمس صفحه نمایش مشاهده میکنید که خطوط الکتریکی نور تابیده شده انگشتان شما را دنبال خواهند نمود.
این سرگرمی مخصوصا بر روی Samsung Galaxy Tab زیبا مینماید:

قضیه این عکسی که برا دانلود گذاشته چیه

Atropates
09-12-2010, 23:20
دوستان سلام

من ميخوام گوشي بخرم بين Desire HD و Galaxy S گير كردم نميدونم كدوم را انتخاب كنم ( كاربردم همه چي هست )
از 1 لحاظ ميگم Galaxy :
رم بيشتر ، دوربين بهتر ( اما مثل اينكه كيفيت عكس ها زياد خوب نيست ) ، صفحه نمايش بزرگ تر و البته كيفيت پائين تر در مقابل سامسونگ و ....

به نظر شما انتخاب معقول و خوب چيه ؟ نميخوام بعدا پشيمون شم ادمي هم نيستم كه هر روز گوشي عوض كنم ميخوام گوشي اي ك الان ميگيرم كامل باشه و تا مدت ها نيازهامو برطرف كنه.

من ار همون اولي كه گالكشي معرفي شد تا به بازار امد و تا الان اين تاپيك و مزاياي اين گوشي را دنبال ميكنم اما با امدن Desire HD ‌به شك افتادم

میگی همه چی ولی نمیشه همه چی ! منم میگفتم همه چی ولی وقتی دقیق فکر کردم دیدم موزیک ویدئو و گیم واسم مهمترینان نسبت به بقیه اولویت هام , واس همین دیدم مناسبترین و بهترین گزینه که قیمتشم معقولانه باشه گلکسی هستش , حالا تو بیشتر فکر کن شاید یک یا دو اولویتت از بقیه اولویتات بالاتر قرار بگیرن

رم بيشتر تنها برتری دیزایر HD همینه در مقابل برتری های گلکسی که خودت گفتیشون + برتری های دیگه مثل حافظه ی داخلی گوشی و غیره

دوربين بهتر ( اما مثل اينكه كيفيت عكس ها زياد خوب نيست )خو وقتی خودت میگی کیفیت عکس ها خوب نیست دوربین بهتر یعنی چی ؟ :31:

صفحه نمايش بزرگ تر و البته كيفيت پائين تر در مقابل سامسونگصفحه ی گلکسی هم به اندازه ی کافی بزرگ هست نگران نباش , به نظر من حتی این بزرگی طوری هست که اندازه ی گوشی نامیزارن نشه , شما دیزایر HD و گلکسی رو دستت بگیری مطمعن باش اولین چیزی که نظرت رو برمیگردونه به طرف گلکسی اندازه ی گوشی دیزایر HD خواهد بود

بحث تفاوت کیفیت صفحه نمایش دو گوشی رو هم نکنیم بهتره

--------------------------------

ببین دوست عزیز من موقعی که می خواستم گوشیم رو بخرم بین Galaxy , Desire HD و iPhone 4 مونده بودم ولی با کلی مقایسه و مطلب خوندن و مشاوره دیدم بین این 3 تا گوشی که ارزش پولی که باباتش میدی رو داره گلکسی ه و به گل معروف ترکت نمیکنه برا پول بیشتر و بیجا

الانم به شدت از انتخابم راضیم چون حرف نداره :40:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان جداقل قیمت گالکسی الان چنده؟ بدون گارانتی.

8 گیگ بدون گارانتی 610

قضیه این عکسی که برا دانلود گذاشته چیه

یه برنامه هست به اسم Barcode Scanner توو اندروید که رو گوشی های اندروید نصب میشه , اون رو باز میکنی میره رو دوربین با دوربین از مانیتورت مثلا , که این عکس رو داره نشون میده , عکس میگیری اونوقت برنامه این Barcode رو میخونه میره اندروید مارکت درست جایی که این چیزی که Barcode اش رو اسکن کردی قرار داره و از اونجا میتونی اون بازی یا برنامه یا هرچیزی که بود رو دانلود کنی , منتها به وای فای و چیز پی ان هم برا این کار احتیاج داری

oghyanoos
09-12-2010, 23:21
دوستان عزیز اگه کسی قیمت داره بگه. فوری نیاز دارم.

گرافيكار
09-12-2010, 23:40
دوستان سلام

از 1 لحاظ ميگم Galaxy :

دوست من
Desire HD از نظر كيفيت ساخت بهتر از گالكسيه
ولي از نظر صفحه نمايش
اينتر فيس(به نظر من رابطه Sense UI در گوشيهاي اچ تي سي اصلا به آندرويد نمياد آدم ياد ويندوز موبايل ميفته نميدونم چرا عوضش نميكنن)
و خوش دست بودن
گالكسي خيلي بهتره
كلا قيمت رو هم در نظر بگيريد
Desire HD حدود 850 تا 880 تومن
گالكسي حدود 650 تا 720 تومن
اصلا Desire HD ارزش اين اختلاف قيمت حدود 200 تومني رو نداره
نه پردازنده اش بيشتره
نه جنس صفحه اش به گالكسي ميرسه
نه كيفيت عكسش بهتر از گالكسيه
صداي اسپيكرش هم از گالكسي پايينتره
مثل گالكسي دكمه شاتر مجزا براي دوربين نداره
فقط كيفيت بدنه اش بهتره
و صفحه اش كه سه دهم اينچ بزرگتره
فكر ميكنيد اين دوتا برتري ارزش دادن حدودا 200 تومن بيشتر رو داره
مگر اينكه صبر كنيد تا افت قيمتش رو بكنه

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

قيمت بدون گارانتيشو نميدونم
اما گوشي شاپ قيمت گوشي با گارانتي خدمات پارسه كه مساويه بدون گارانتيه رو
براي 16 گيگ خدمات پارسه 7,150,000 ریال
و براي 8گيگ خدمات پارسه 6,500,000 ریال
زده
شما بدون گارانتي هر چقدر كمتر از اين قيمتا بخرين بهتره

You Were Mine
09-12-2010, 23:40

640 هشت گيگ بدون گارانتي

گرافيكار
10-12-2010, 00:15
640 هشت گيگ بدون گارانتي

به نظر من خوبه ولي اگه يه 10 تومن ديگه بياد پايين بهتره
در كل بستگي به اين داره كه از كجا خريد ميكني از جاي مطمئن يا معمولي
اگه از مثلا علاالدين باشه اين قيمت زياده بگردين كمترم پيدا ميشه
ولي اگه مثلا از پايتخت باشه خب چون يه كم مطمئنتره اين قيمتم خوبه

ويرايش: mobile.ir قيمت بدون گارانتي امروز رو 640زده

oghyanoos
10-12-2010, 00:24
digikala میده 650 8 گیگ رو. خوبه قیمتش؟

---------- Post added at 02:24 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

کسی تجربه خرید از digikala رو داره؟ آیا مطمئن هست؟؟؟؟

---------- Post added at 02:24 AM ---------- Previous post was at 02:24 AM ----------

Atropates
10-12-2010, 00:25
به نظر من خوبه ولي اگه يه 10 تومن ديگه بياد پايين بهتره
در كل بستگي به اين داره كه از كجا خريد ميكني از جاي مطمئن يا معموليمدیر انجمن همسایه 8 گیگ رو دو روز پیش میداد 600 , امروز قیمت روز میگه 610 , ادم مطمعنی هم هست

کسی تجربه خرید از digikala رو داره؟ آیا مطمئن هست؟؟؟؟ اگه می خوای از سایت های اینترنتی فروش موبایل بخری اگه میتونی از گوشی شاپ بخر , اون سابقش خوش تره , digikala تاحالا چند تا ناراضی داشته (هرچند خیلی هم راضی داشته !) ولی من از گوشی شاپ ناراضی ندیدم تا حالا توو انجمن های مختلف ! خودم هم یه بار چند وقت پیش ازشون برا آبجی کوچیکم گوشی گرفتم که کارشون کاملا راضی کننده و مشتری مدار بود .

senaps
10-12-2010, 00:43

دی جی کلاا فک کنم امسال شد سایت برتر فروش اینترنتی(حوزه ی تکنولوژی) درسته؟ مطمئن بودن که سایت مطمئنیه!

Yashar Cross
10-12-2010, 00:44
سلام دوستان:11:
اول از همه بايد بگم كه سگ اين گوشي ميارزه به desire hd...:31:(البته با اين اختلاف قيمت 200 توماني)
1-دوستان دست دوم تميز اين گوشي چند ميارزه؟
2-nexus s اومده؟ اگه نه كي وارد ايران ميشه؟ممنون.
دوستدار شما ياشار

Atropates
10-12-2010, 01:05
اول از همه بايد بگم كه سگ اين گوشي ميارزه به desire hd...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](البته با اين اختلاف قيمت 200 توماني)البته دوست عزیز نسبت به دیزایر HD بد برداشت نشه , دیزایر HD غولی ه واس خودش و کم گوشی نیست و اینم که میگیم توو رقابت با گلکسی و آیفون 4 کم میاره منظور این نیست که فرسنگ ها فاصله داره با این دو تا , به نظر من تنها گوشی توو بازار دنیا که الان میتونه گلکسی و آیفون 4 رو به چالش بکشه همین دیزایر HD ه , منتها قیمتش اصلا منصفانه نیست نسبت به امکاناتی که داره

1-دوستان دست دوم تميز اين گوشي چند ميارزه؟همین صفحه ی پیش یکی از دوستان 16 گیگ بدون گارانتی دست دو رو گرفته 500 , که به نظر من هم 500 تا 550 برا 16 (نسبت به مدت کارکردش و نوع نگه داریش) و 450 تا 500 برا 8 گیگ

پ.ن : ولی از من میشنوی دست دو نخر . یه پیشنهاد دوستانه بود . خیلی ریسک بزرگیه رو 500 تومن شرط بستن . 100 تومن بزار روش نوش رو بخر تو که حالا می خوای گوشی خوب و مطمعن بخری .

2-nexus s اومده؟ اگه نه كي وارد ايران ميشه؟ممنون.یک هفته دیگه توو امریکا میاد بیرون , یک هفته بعدش توو ایرانه , منتها با قیمت نجومی , مثل N8 که 1200 بود الان بعد سه ماه 600 ه !!

گرافيكار
10-12-2010, 02:46
digikala میده 650 8 گیگ رو. خوبه قیمتش؟

يكي از دوستامون كه آقا ابي باشن گوشيشون رو از اين سايت خريدن كه راضي هم بودن
ولي يكي ديگه از دوستان هم كه از دي جي كالا خريد كرده بود توي قسمت مشاوره تاپيك زد و حسابي از دست اين سايت شاكي بود
به نظر من اگه ميتونيد از بازار بخرين بهتره
در آخرين مرحله برين سراغ خريد اينترنتي

گرافيكار
10-12-2010, 02:53
یک هفته دیگه توو امریکا میاد بیرون , یک هفته بعدش توو ایرانه , منتها با قیمت نجومی , مثل N8 که 1200 بود الان بعد سه ماه 600 ه !!

اون شركت نوكياست كه هميشه گوشيهاش با دو سه برابر قيمت واقعيشون وارد بازار ميشن
سامسونگ اكثرا موقع ورود گوشيهاش به بازار قيمتشون با قيمت حقيقيشون فاصله زيادي نداره
كسي موقعي كه گالكسي اومد قيمت اوليه اش يادش هست

Atropates
10-12-2010, 05:07
كسي موقعي كه گالكسي اومد قيمت اوليه اش يادش هست رفتم زباله دونی موبایلستان رو ریختم بیرون , تیر ماه که این گوشی اومده ایران قیمت پرسیدن, بعد طرف اومده توو جواب گفته " فعلا تازه اومده قیمتش متغیره صبر کنید میاد پایین , فعلا 630 تا 640 نسخه 8 گیگش " :18:

offlineinternet
10-12-2010, 07:56
سلام دوستان:11:
اول از همه بايد بگم كه سگ اين گوشي ميارزه به desire hd...:31:(البته با اين اختلاف قيمت 200 توماني)
1-دوستان دست دوم تميز اين گوشي چند ميارزه؟
2-nexus s اومده؟ اگه نه كي وارد ايران ميشه؟ممنون.
دوستدار شما ياشار

با شما موافقم
من با هر دو گوشی کار کردم البته DESIRE HD نو بود ولی چون کسی نمیخرید یارو میذاشت باهاش کار کرد
ولی در کل باید بگم I9000 قولی هست برا خودش که هیچی نمیتونه جولوش قد الم کنه
۱.بببین دوست من منم بهت پیشنهاد میکنم دست دوم نخری و بری نو بخری
ولی اگه آشنا هست و طمعن هست بگیر
مشکل دانلودینگ هم یادت نره
NS هم سخت افزارش همینی هست که گالاکسی داره
اتفاقا گالاکسی تو بعضی موارد سرتره
شما هم مطمعن باش زودتر از هر گوشی دیگه برا گالاگسی اس آندروید ۳.۲ میاد {البته بعپ از NS}

اینم بدون حالا حالاها گوشی سر تر از گالاکسی نمیاد پس برو با خیال راحت بخر:31:

senaps
10-12-2010, 10:18
شما هم مطمعن باش زودتر از هر گوشی دیگه برا گالاگسی اس آندروید ۳.۲ میاد {البته بعپ از NS}

این 2.3 خیلی جالبه!!!!
تا اهر همین هفته یا هفته ی اینده،2.3 با نکسوس 2 میاد و البته واسه نکسوس 1 هم اپدیت میشه!!!!
دیزایر که داداش نکسوس باشه هم ...!!!!
گلکسی هم که داداش بزرگه ی نکسوس 2 باشه هم...!!!!
سایر گوی ها کوکر هاشون رفیقن با اندو هم!!! ولی بقیه یکی دو هفته ای طول میکشه!!

John_Cena
10-12-2010, 10:19
دوستان من دیروز یه گالاکسی اس گرفتم ولی کیفیت صدای هندزفری واقعا افتضاح بود(در حالی که هندزفری رو به هر وسیله دیگه می زدم مشکلی نداشت!!) جالا این مشکل توی همه ی گالاکسی اس ها وجود داره یا فقز گوشی من مشکل داره؟؟!!

senaps
10-12-2010, 10:25
راستی چرا خیر ندیده با فیلم برداری اچ دی نمیاد؟!
این دوربین دووم هم جالبه!! خوشم میاد ازش...تو اسکایپ واقعا به درد میخوره!

mahroo_z1
10-12-2010, 10:56

ویدئو:

offlineinternet
10-12-2010, 11:11
یکی لینک برنامه بارکد رو برا من بذاره تا بتونم اون بالایی رو دانلود کنم

گرافيكار
10-12-2010, 11:15
رفتم زباله دونی موبایلستان رو ریختم بیرون , تیر ماه که این گوشی اومده ایران قیمت پرسیدن, بعد طرف اومده توو جواب گفته " فعلا تازه اومده قیمتش متغیره صبر کنید میاد پایین , فعلا 630 تا 640 نسخه 8 گیگش " :18:

:18::18::18::18:
خداي من مگه ميشه؟؟؟
دست مريزاد داره انصافا اين شركت سامسونگ
هر شركتي از سود اوليه اش نميگزره
راستي خسته نباشي:11:

NDRAGON
10-12-2010, 13:15
با درود دوباره به یارانم . اقا این علامت G ول کن قضیه نیست . یک فلش به بالا داره و یک فلش به پایین همش هم از شارژم کم میکنه .چکار کنم ؟ دیگه نمیدونم!!!!!

senaps
10-12-2010, 14:44
یکی لینک برنامه بارکد رو برا من بذاره تا بتونم اون بالایی رو دانلود کنم

تو بخش برنامه های اندرویدی گذاشتم براتون لینک مستقیم....جست و جو میکردین پیدا میشد!!

رفتم زباله دونی موبایلستان رو ریختم بیرون , تیر ماه که این گوشی اومده ایران قیمت پرسیدن, بعد طرف اومده توو جواب گفته " فعلا تازه اومده قیمتش متغیره صبر کنید میاد پایین , فعلا 630 تا 640 نسخه 8 گیگش " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان دلار چنده؟! این گوشی قیمتش زده شده 550 دلار...یعنی یه چیزی بین 600-700 میاد بیرون اگه اینجوری باشه این کلی خوبه!!!

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

منظورم از این گوشی،نکسوس 2 هستش!

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

منظورم از این گوشی،نکسوس 2 هستش!

amirgalaxy
10-12-2010, 15:04
سلام
ممكنه يكي جواب سوالاي منو بده ؟ ممنون ميشم .
1. رم گوشي من 326 مگابايته . مگه نبايد 512 باشه ؟ مال شما هم انطوريه ؟
2. ميخاستم بدونم چجوري ميتونم صفحه اول گوشي رو تو حالت افقي قرار بدم .
3. من با گوشي قبليم MMS ارسال ميكردم ولي با گلكسي ارسال نميشه . تنظيمات ايرانسل رو هم روش انجام دادم.
لطفا راهنماييم كني

sabzefosfori
10-12-2010, 16:10
سلام من ميخواستم از جناب mahroo_z1 عزيز تشکر بکنم بابت اطلاعات مفيد و زيبايی که تو اين تاپيک زحمت ميکشن قرار ميدن دست گلشون درد نکنه :11::11::11:

Amin
10-12-2010, 17:09
سلام دوستان
میدونم از نظر سخت افزاری فرق چندانی با هم ندارن
اما اگه قرار باشه بین Galaxy S و Nexus S یکی رو انتخاب کنید
اووون یکی کدومه؟ و چرا؟

البته بعید هم نیست
Nexus S هم مثل Nexus one اول تو یه سری کشور خاص پخش بشه
اووونم با تعداد محدود
هنوزم که هنوزه nexus one افت قیمت پیدا نکرده!

senaps
10-12-2010, 17:22
امین جان،به نظرم بسته به سلیقه ی شخص هست!!
این دو گوشی تقریبا کپی همدیگه هستن با این تفاوت که گلکسی سرتره!!!

اپدیت ها هم برای هردو با هم میاد.....
فکر میکنم تنها چیزی که تعیین کننده هست،زمان و قیمت گوشی هاست!!
یعنی اینکه وقتی میخوایم یکیشون رو بخریم،با توجه به هم سطح بودنشون کدوم ارزون تره!!

گرافيكار
10-12-2010, 18:01
سلام دوستان
اووون یکی کدومه؟ و چرا؟

البته بعید هم نیست
Nexus S هم مثل Nexus one اول تو یه سری کشور خاص پخش بشه
اووونم با تعداد محدود
هنوزم که هنوزه nexus one افت قیمت پیدا نکرده!

البته هنوز تمام مزاياي Nexus S مشخص نشده
مثلا همين معقر بودن صفحه اش
من اگه اونجوري كه ميگن قيمتش پايينتر از گالكسي باشه Nexus S رو انتخاب ميكنم
فقط بلوتوثش پايينتر از گالكسيه يعني ورژن3 نيست
Nexus S ظاهر به خصوصي داره خصوصا با اون صفحه معقرش كه به نظر من ديگه به شكل كلاسيك گوشيهاي لمسي پايان داده

offlineinternet
10-12-2010, 18:25
بچه ها برای ریختن رم باید گوشی رو روت کنیم یا نه
من میخوام این رم رو بریزم

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

کلا باید چیکار کنم{آخه تا حالا این کار رو نکردم}

senaps
10-12-2010, 19:49

برای ریختن کاستوم رام ها از دم! باید گوشی رو روت کرده باشید....
تاپیک اموزش روت کردن گوشی ها توی همین انجمن موجوده...جست و جو کنید به اموزش های مربوطه میرسید!

Atropates
10-12-2010, 20:24
با درود دوباره به یارانم . اقا این علامت G ول کن قضیه نیست . یک فلش به بالا داره و یک فلش به پایین همش هم از شارژم کم میکنه .چکار کنم ؟ دیگه نمیدونم!!!!!

این مسیر رو توو گوشیت برو Setting > Wireless Controll > Mobile Network Setting حالا تیک هر دو گزینه ی Use packet data و Data roaming رو بردار . اینجوری باید GPRS قطع شه , بازم نشد (که میشه) برنامه ی APNdroid رو رو گوشیت نصب کن با یه تپ GPRS رو راحت وصل یا قطع کن

سلام
ممكنه يكي جواب سوالاي منو بده ؟ ممنون ميشم .
1. رم گوشي من 326 مگابايته . مگه نبايد 512 باشه ؟ مال شما هم انطوريه ؟

بله دوست عزیز مال همه اینطوریه , 326 مگ در اختیار ماست بقیه اش در اختیار سیستم گوشی

2. ميخاستم بدونم چجوري ميتونم صفحه اول گوشي رو تو حالت افقي قرار بدم .تا حالا توو تنظیمات گوشی ندیدم فک کنم باید برنامه ی جدا نصب کنی , میگردم چیزی پیدا شد همینجا میزارم

3. من با گوشي قبليم MMS ارسال ميكردم ولي با گلكسي ارسال نميشه . تنظيمات ايرانسل رو هم روش انجام دادم.
لطفا راهنماييم كنيشما این تنظیمات رو دقیق انجام بده :

Setting > Wireless Controll > Mobile Network Setting > Access Point > Names Menu > New APN

Name: Irancell_GPRS
APN: mtnirancell
Proxy: 10.131.26.138
Port: 8080

MMSC:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMMS proxy: 10.131.26.138
MMS port: 8080
حالا Save کن . الان هر وقت توو قسمت Setting > Wireless Controll > Mobile Network Setting تیک Use packet data فعال شده باشه (پایینی غیر فعال) هم میتونی از GPRS استفاده کنی هم MMS بفرستی , با همون برنامه ی بالا که گفتم هم (APNdroid) کارت ساده تر میشه , یعنی با یه تپ GPRS و MMS رو باز میکنی و با یه تپ میبندی

پ.ن : بد برداشت نکنی موقع MMS فقط هزینه ی MMS حساب میشه و GPRS ازش استفاده ای نمیشه که هزینه ای به خاطش بپردازی

سلام دوستان
اووون یکی کدومه؟ و چرا؟

دوست عزیز اگه آپدیت بودن به ساعت واستون مهمه Nexus S , ولی اگه نه بعد اومدن جدیدترین اندروید رو یه گوشی میتونید یک هفته صبر کنید تا داشته باشیدشGalaxy S . گوشی Nexus S تنها برتریش همین اولویت آپدیت شدنش هست (که گلکسی دوم خواهد بود) به جز این مورد Galaxy توو چندین مورد برتری داره نسبت به Nexus .یکیش رو برا نمونه میگم که به درد شما هم اتفاقا میخوره , شما تا جایی که میشناسمتون یه فیلم باز حرفه ای هستید دیگه درسته ؟ خو من تا حالا فیلم نریختم رو گوشیم (هرچند به فیلم خیلی علاقه دارم) ولی با موزیک ویدیو و گیم و نقشه الان از 16 گیگ حافظه ی داخلی 1 گیگ واسم حافظه ی داخلی مونده ! که اونم برا مواقع اظطراری که فیلم گرفتنی چیزی نیاز باشه نمونم ! حالا هم دنبال یه مارک درست حسابی ام که یه رم 16 بگیرم تا هم موزیک ویدیو و موزیک هام رو زیاد کنم هم اگه رفتم مسافرتی چیزی یه چهار پنج تا فیلم بریزم رو گوشیم باهاش نیگاه کنم . ولی با Nexus S همچین کاری رو نمیشه کرد . شما هم مطمعن باش 16 گیگ حافظه ی داخلی رو در عرض یک هفته پر میکنی با توجه به این صفحه نمایش محشر و میافتی دنبال یه میکرو اس دی پس گوشی بخر که لنگ نمیونی

بقیه موارد هم بماند , مثل همین در حاله ای از ابهام بودن فیلمبرداری HD یا نحوه ی توزیعش و به تبع اون قیمتش و موارد دیگه

من میخوام این رم رو بریزم

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

کلا باید چیکار کنم{آخه تا حالا این کار رو نکردم}

دوست عزیز پیشنهاد من اینه فعلا چون اولین بارتون ه , روش کم دردسر تر رو انتخاب کنید , یعنی رام کاستوم بریزید , رام Spike 4 Slim رو امتحان کنید ببینید نظرتون چیه (هرچند از این رام JPJPG هم بهتره) اگه رام اصلی بریزید احتیاج به برنامه ی Odin3 دارید که اگه موردی رو اشتباه کنید گوشی Dead میشه ! ولی برا این Spike فقط باید گوشی روت باشه و برید به ریکاوری و از اونجا از طریق خود گوشی راحت رام رو عوض کنید بدون هیچ ریسکی .

برای ریختن کاستوم رام ها از دم! باید گوشی رو روت کرده باشید....این رامی که دوستمون لینکش رو گذاشته رام رسمی هستش , کاستوم رام نیست senaps عزیز

offlineinternet
10-12-2010, 20:43
من رم بالای رو اکثرت کردم و اینا رو بهم داد

JPG_JPF_U_JPE.tar

SS_DL.dll

خوب آموزش موبایلستان رو هم خوندم ولی اون دوتای بالایی با اونی که تو آموزش گفته فرق میکنه
من الان باید چیکار کنم

Yashar Cross
10-12-2010, 21:06
با شما موافقم
من با هر دو گوشی کار کردم البته DESIRE HD نو بود ولی چون کسی نمیخرید یارو میذاشت باهاش کار کرد
ولی در کل باید بگم I9000 قولی هست برا خودش که هیچی نمیتونه جولوش قد الم کنه
۱.بببین دوست من منم بهت پیشنهاد میکنم دست دوم نخری و بری نو بخری
ولی اگه آشنا هست و طمعن هست بگیر
مشکل دانلودینگ هم یادت نره
NS هم سخت افزارش همینی هست که گالاکسی داره
اتفاقا گالاکسی تو بعضی موارد سرتره

اینم بدون حالا حالاها گوشی سر تر از گالاکسی نمیاد پس برو با خیال راحت بخر:31:
منم با شما موافقم:31:(ولي پول نداريم ديگه حتما بايد بگم...:31:)
خدا كنه كه بعد اومدن nexus s اين افت قيمت كنه...بلكه منم نوشو بگيرم.:27:
خوشم اومد شما خيلي بي تعصبيد...هموني نيستي كه تاپيك desire hd رو زد؟:21:

البته دوست عزیز نسبت به دیزایر HD بد برداشت نشه , دیزایر HD غولی ه واس خودش و کم گوشی نیست و اینم که میگیم توو رقابت با گلکسی و آیفون 4 کم میاره منظور این نیست که فرسنگ ها فاصله داره با این دو تا , به نظر من تنها گوشی توو بازار دنیا که الان میتونه گلکسی و آیفون 4 رو به چالش بکشه همین دیزایر HD ه , منتها قیمتش اصلا منصفانه نیست نسبت به امکاناتی که داره.
دوست عزيز منم قبول دارم براي خودش قوليه همونطور كه گفتم نسبت به اختلاف 200 تومني واقعا نميرزه:2:...حتي اگه 100 تومن هم اختلاف باشه بازم گلكسي بر ميدارم.همین صفحه ی پیش یکی از دوستان 16 گیگ بدون گارانتی دست دو رو گرفته 500 , که به نظر من هم 500 تا 550 برا 16 (نسبت به مدت کارکردش و نوع نگه داریش) و 450 تا 500 برا 8 گیگممنون...نديده بودم.:46:

پ.ن :
ولی از من میشنوی دست دو نخر . یه پیشنهاد دوستانه بود . خیلی ریسک بزرگیه رو 500 تومن شرط بستن . 100 تومن بزار روش نوش رو بخر تو که حالا می خوای گوشی خوب و مطمعن بخری .اخه من لنگ همين صد تومنم ...زوري 500 جور كردم و اولين بارمه كه اينقدر به گوشي پول ميدم...از يه بابت اطلاعاتي از گوشي اندرويد دست دوم ندارم:41: (يه موقع نندازن بهمون:31:)حالا موندم بين s8530 نو يا s8500 نو يا i9000 دست دوم....خدا رو چه ديدي شايد معجزه شد قيمتش افت كرد يا پول دستم اومد.:8:

یک هفته دیگه توو امریکا میاد بیرون , یک هفته بعدش توو ایرانه , منتها با قیمت نجومی , مثل N8 که 1200 بود الان بعد سه ماه 600 ه !
فكر نكنم اين قيمت بياد اخه چيز خاصي نداره:31:
[/QUOTE]
رفتم زباله دونی موبایلستان رو ریختم بیرون , تیر ماه که این گوشی اومده ایران قیمت پرسیدن, بعد طرف اومده توو جواب گفته " فعلا تازه اومده قیمتش متغیره صبر کنید میاد پایین , فعلا 630 تا 640 نسخه 8 گیگش " :18:
هر كي اون موقع گرفته الان چه حالي ميكنه:31:
در كل ببخشيد دير جواب دادم...فكر نميكردم اينجا اينقدر فعال باشه:18:ماشالله... (البته با فعاليت هاي جناب mahro-z هيچ وقت اينجا نميخوابه...ممنونم ازت:11:

حالا شماها كه اينقدر فعاليد يه سري به تاپيكs8500 بزنيد چند وقته خيلي سوتو كوره.:2:
دوستدار شما ياشار

senaps
10-12-2010, 21:07
این رامی که دوستمون لینکش رو گذاشته رام رسمی هستش , کاستوم رام نیست senaps عزیز

من چون لینک رو باز نکردم،اشاره که کردم که برای کاستوم رام ها باید روت کرده باشن!!!
من دلیلی ندشات که باز کنم چون اسم رام های این گوشی رو نمیدونم چون ندارم این گوشی رو!!
در هر حال،ممنون از اطلاعات تکمیلی شما به تمامی دوستان لذت بردیم....

offlineinternet
10-12-2010, 21:38
منم با شما موافقم:31:(ولي پول نداريم ديگه حتما بايد بگم...:31:)
خدا كنه كه بعد اومدن nexus s اين افت قيمت كنه...بلكه منم نوشو بگيرم.:27:
خوشم اومد شما خيلي بي تعصبيد...هموني نيستي كه تاپيك desire hd رو زد؟:21:

اره فکر کنم همونم :31:
میدونی موقعی که I8000 و HD2 تازه اومده بود قبل این که از نزدیک ببینم با HD2 بیشتر حال کردم {تایپیکشم خودم زدم:31:}ولی من رفتم این دو تا رو از نزدیک دیدم و با I8000 بیشتر حال کردم تا HD2
الان که دوباره رفتم I9000 و DESIRE HD رو دیدم اصلا حس کردم که دیزایر اچ دی همون HD2 هست هیچ فرقی:2: نکرده بود از نظر قیافه ولی I9000 خیلی قشنگتر و با کلاستر شده

الانم که هی میخوام رمشو عوض کنم ولی موندم چطوری
از طرفی همه میگن عوض کن خیلی بهتر میشه:31:

berganii
10-12-2010, 22:11
با سلام و خسته نباشید بابت اطلاعات جالب من هفته دیگه بعد از تعطیلات دارم میرم تهران از خوزستان ی کار اداری دارم میخام این گوشی گالکسی هم بخرم .آدرس مجتمع پایتخت ک تو میرداماد هستو بلدم.ولی بازار علایدین و بازار موبایل بلد نیستم .بچه های تهران میشه لطف کنن آدرس بازار علا یدین و بازار موبایل .بگن.با تشکر

AryanLand
10-12-2010, 22:45
با سلام و خسته نباشید بابت اطلاعات جالب من هفته دیگه بعد از تعطیلات دارم میرم تهران از خوزستان ی کار اداری دارم میخام این گوشی گالکسی هم بخرم .آدرس مجتمع پایتخت ک تو میرداماد هستو بلدم.ولی بازار علایدین و بازار موبایل بلد نیستم .بچه های تهران میشه لطف کنن آدرس بازار علا یدین و بازار موبایل .بگن.با تشکر

سلام.

بازار علاءدین : خیابان جمهوری زیر پل حافظ.(تقاطع خیابان جمهوری و خیابان حافظ)

بازار موبایل : همون پل حافظ رو یه 300 متر به طرف جنوب تو خیابان حافط که بری پایین سمت راستت میبینی.با علاءدین فاصله چندانی نداره.:11:

amirgalaxy
11-12-2010, 00:14
ممنون از راهنمايتون (Atropates)
فقط اگه كسي ميتونه بگه چجوري گوشي تو صفحه اول افقي ميشه ممنون ميشم . ميدونم ك احتياج به برنامه نداره چون خودم يبار شانسي افقيش كردم ولي نفهميدم چجوري بود

گرافيكار
11-12-2010, 00:58
اخه من لنگ همين صد تومنم ...زوري 500 جور كردم و اولين بارمه كه اينقدر به گوشي پول ميدم
دوست عزيز
به نظر من يه كم صبر كني بهتره
500 تومن پول كمي نيست
حدود يك ماه صبر كن فكر نميكنم بازار با ورود اين نكسوس اس اينجوري بمونه
خدا رو چي ديدي شايد با همين پول يه گوشي توپ گرفتي

sabzefosfori
11-12-2010, 03:59
بچه ها گلکسی سيستم dlne داره مثل 8910 بدون کابل به تلويزيون وصل شد ؟

Atropates
11-12-2010, 04:57
فقط اگه كسي ميتونه بگه چجوري گوشي تو صفحه اول افقي ميشه ممنون ميشم . ميدونم ك احتياج به برنامه نداره چون خودم يبار شانسي افقيش كردم ولي نفهميدم چجوري بود هنوز منظورت رو دقیق متوجه نشدم حقیقتش رو بخوای , می خوای همیشه گوشیت به صورت افقی آیکون هاش و Home Screen اش دیده شن دیگه آره ؟ یا نه می خوای با برگردوندن گوشی این اتفاق بیافته ؟ اگه با برگردوندن گوشی و افقی شدن Home Screen راضی میشی این سادست ADW Launcher رو نصب میکنی Auto rotation رو هم فعال میکنی , تمام ! ولی همیشه افقی نمیمونه اینجوری و اگه گوشی رو افقی نگیری و عمودی بگیری توو دستت Home Screen هم عمودی میشه , Auto rotation رو هم غیر فعال کنی باز میشه عمودی , فک کنم توو یه حالتی می خوای که وقتی Auto rotation رو غیر فعال کردی بره به حالت افقی , آره ؟

بچه ها گلکسی سيستم dlne داره مثل 8910 بدون کابل به تلويزيون وصل شد ؟ بله داره , ولی بچه ها قبلا میگفتن فقط با تلوزیون ها ی سامسونگ میشه این ارتباط رو برقرار کرد , چند وقت پیش هم توو TV دیدم خبرنگار BBC توو کره داشت از پیشرفت جامعه و صنعت کره گزارش میداد بعد یه جا رسید به همین گلکسی خودمون ! رفت سراغ همین dlne , گوشی رو وصل کرد به تلوزیون و فیلم پخش کرد ولی اونجا هم تلویزون سامسونگ بود مارکش . حالا نمی دونم با تلویزون های شرکتای دیگه هم میتونه این ارتباط رو برقرار کنه یا نه .

الانم که هی میخوام رمشو عوض کنم ولی موندم چطوریچطوریش رو عرض کردم خدمتتون دوست عزیز , این رام رو از این لینک :

دانلود کنید بعد بریزید توو گوشیتون بعد برید ریکاوری گوشی , بزنید نصب شه , همین . از اون JPJPG ای هم که می خواید نصب کنید مطمعن باشید رام بهتریه .

پ.ن : اون فایلی که دانلود کردی معلوم نیست اون فایل dll توش چیکار میکنه ! من توو اندروید فایل dll ندیده بودم تا حالا !! بعد فایل pit اش کجاست این رام ؟! دوست عزیز نصب رام اصلی مثل رام کاستوم نیست یه فایل اشتباه رو توو Odin بزنید توو قسمتی که باید Kernel رو بزنید گوشیتون Dead میشه , Dead هم انگلیسی پاره آجر هست! :31:

اخه من لنگ همين صد تومنم ...زوري 500 جور كردم و اولين بارمه كه اينقدر به گوشي پول ميدم...از يه بابت اطلاعاتي از گوشي اندرويد دست دوم ندارم (يه موقع نندازن بهمون)حالا موندم بين s8530 نو يا s8500 نو يا i9000 دست دوم....خدا رو چه ديدي شايد معجزه شد قيمتش افت كرد يا پول دستم اومد.پیشنهاد من اینه آقا یاشار عزیز حتما صبر کن , مخصوصا با در نظر گرفتن اینکه از گوشی اندرویدی آشنایی لازم رو نداری تا بری سمت دست دومش و اینکه پولت رو خورد خورد جمع کردی و واست ارزشش زیاده , اون دو تا گوشی رو هم به نظر من با گلکسی نمیشه مقایسه کرد . این گوشی اولا اینجوری نمیمونه و قیمتش افت خواهد کرد مثل هر گوشی دیگه ای , دوما ایشالا پول هم یکم دستت میاد تا زیادم صبر نکنی , همین الانش 590 تا 610 تومن بچه ها قیمت میگن از بازار برا 8 گیگش

فكر نكنم اين قيمت بياد اخه چيز خاصي نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگه حالا N8 چیز خاصی داشت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی گذشته از شوخی وقتی رفتم قیمت های شیش هفت ماه پیش گلکسی رو دیدم به این نتیجه رسیدم Nexus S قیمت اولیّش زیاد در نظر بگیریم از 800 بیشتر نمیشه (اگه گوگل بیخیال شده باشه و مثل نکسوس اولی موقع توزیع ادا در نیاره)

J.Naderiii
11-12-2010, 09:18
سلام
* هنگام خرید این گوشی به چه چیزهایی باید دقت کرد؟ تا به حال گوشی اندرویدی نداشتم لطفا بگید چیکار کنم؟
* خرید این گوشی با گارانتی، منو فارسی رو هم ساپورت میکنه؟
* اگر سیستم عاملش رو آپدیت کنیم، منو فارسی از بین میره (در صورت داشتن منو فارسی)؟
* در مورد جنس بدنه گوشی، این که گفته میشه خیلی خوب نیست یعنی هنگام کار کردن (یا بعد از مدتی) بدنه اون صدا میده؟
* نرم افزار GPS تهران برای این گوشی وجود داره؟
ممنون میشم این سوالات رو جواب بدید. :11:

Galaxys
11-12-2010, 11:17
سلام
دوستان آیا کسی می دونه اگه بخوام یه مموری 16 برای مدل 8 گیگ این گوشی بگیرم بهترین مشخصات برای این مموری چی هست ؟ چه مارکی و چه کلاسی تا باعث کند شدن گوشی نشه .
و آیا می شه با برنامه 91pcsuit به برنامه ها آدرس داد که روی مموری خارجی نصب بشن؟

با تشکر از همه

Immunology
11-12-2010, 13:51
بچه ها گلکسی سيستم dlne داره مثل 8910 بدون کابل به تلويزيون وصل شد ؟

من تی وی سامسونگ دارم اما نمیشه.باید access point داشته باشی که حدود 60 دلار پولشه.البته رو ال ای دی های سه بعدی خودش هست.

Galaxys
11-12-2010, 15:48
سلام
* هنگام خرید این گوشی به چه چیزهایی باید دقت کرد؟ تا به حال گوشی اندرویدی نداشتم لطفا بگید چیکار کنم؟
* اگر سیستم عاملش رو آپدیت کنیم، منو فارسی از بین میره (در صورت داشتن منو فارسی)؟
* در مورد جنس بدنه گوشی، این که گفته میشه خیلی خوب نیست یعنی هنگام کار کردن (یا بعد از مدتی) بدنه اون صدا میده؟
ممنون میشم این سوالات رو جواب بدید. :11:
3 دکمه را چک کن .سریال نامبر رو چک کن.
حتما با گارانتی بخر تا هم یک رام درست و حسابی فارسی داشته باشه و هم خیالت راحت باشه.
این گوشی چون سبکه واسش حرف در آوردن که جنس بدنش پلاستیک و بده اما اصلا اینطور نیست !!! البته بستگی داره شاید یکی از بدنه فلزی بیشتر خوشش بیاد و سنگینی گوشی را هم تحمل کنه.
برای اینکه ببینی این گوشی چطوریه قبل از خرید برو به نمایندگش شماره 1 پارس ماکروتل (بازار موبایل ) و نمونه ای که اونجا گذاشتند را بردار و باهاش کمی کار کن ببین خوشت میاد یا نه.

بله اگه رامو عوض کنی و رامی بزاری که فارسی ساپورت نکه فارسیش می پره.

نرم افزار gps تهران هم براش هست مثل maverick

موفق باشی

offlineinternet
11-12-2010, 16:01
سلام
من رممو عوض کردم
اسمش هست
I9000JPJPG
به نظرم سرعتش کمتر شده نسبت به رم قبلیم
قبلا یه گذینه برا usb بود که میشد از اینترنت گوشی رو کامپیوتر استفاده کرد ولی الان همچین گذینه ای نداره
برنامه خاصی هست برا این مورد{خیلی واجبه }
با allshare هم وصل نمیشه چون من از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم

senaps
11-12-2010, 17:47

دو ماه پیش بهتون میگفتم که حتمی وایرلس و جی پی اس و صد البته سه دگمه رو تست کنین!! که خوب با اپدیت شدنش دیگه اون حرف ها بی مورده!!راستش این روزا کسی در مورد این گوشی،گزارش مشکلی نمیده که بخوام بهتون بگم که مواظب چی باشین!!!
به نظرم بهتره این یه سوال رو دوستانی که این گوشی رو دارن بیان پاسخ بدن که ایا نکته ی خاصی هست که باید بهش توجه بکنین یا نه....

خرید این گوشی بدون گارانتی هم با یه اپدیت 100 مگی فارسی رو به همراه میاره...این گوشی کوکر رام ایرانی هم داره و مسلما یه کوکر ایرانی،زبان فارسی رو هم همراه گوشی عرضه میکنه!!
ضمن اینکه اخرین نسخه ی سیستم عامل این گوشی2.2 هستش که تا جایی که اطلاع دارم فارسی هست!
این مسئله هیچ ربطی به گارانتی بودن یا نبودن گوشی شما نداره!

در حقیقت،وقتی سیستم عامل رو اپ میکنین،به رام رسمی که شرکت داده اپ میکنین که وقتی 2.2 فارسی شده،2.3 و بعدش 3 هم فارسی رو همراه خودشون خواهند داشت!!
نکته اینجاست که وقتی به یه رام کوک شده (کاستوم رام) اپ میکنین فارسی داره یا نه؟! که اونو باید از تو مشخصات رام تهیه کرد و بسته به هر رام و کوکر متفاوته!! و البته چون کوکر ایرانی داره،به نظرم نگرانی در این مورد بی مورد هست!!!

التبه بدنه ی پراید ما هم بعد از تصادف با یه تریلر گنده ی 18 چرخ داغون شد!! بستگی داره که از گوشیتون چجوری استفاده کنید! در حالت عادی،خیر فکر نکنم که در طول زمان صدا بده...در هر صورت من این گوشی رو خودم نداشتم که بدونم در طول زمان بدنش سروصدا میده یا نه....ولی فکر نکنم چنین چیز باشه چون طرفدارای همیشگیش هیچوقت به چنین چیزی اشاره نکردن!!!

من جی پی اس شهر ایلام رو روی گوشی اندرویدیم دارم،مسلما برنامه های جی پی اس تهران برای گوشی شما موجود خواهد بود!!!

و آیا می شه با برنامه 91pcsuit به برنامه ها آدرس داد که روی مموری خارجی نصب بشن؟

این برنامه رو نمیدونم! ولی با یه اپ ساده به اسم app2sd بله میشه!

گرافيكار
11-12-2010, 18:27
سلام

سريال جعبه رو با سريال گوشي چك كنيد كه يكي باشن
دقت كنيد باتري حتما توي جعبه ، جداگانه توي بسته باشه و توي گوشي نباشه
با دقت گوشي رو قبل از اينكه روشن كنيد نگاه كنيد كه خش مش نداشته باشه اگه يه خش كوچيكم بود بگين فروشنده عوضش كنه اگه گفت همين يكيه بگين خداحافظ
وقتي روشن كردين
دوربين
بلوتوث
جي پي اس
سعي كنيد اگه با گارانتي ميگيرين دنبال گالكسيي باشين كه آندرويدش2.2 باشه چون فكر كنم جديدا رو با ورژن جديد بيرون ميدن
هر چند زياد هم مهم نيست ولي پول گارانتي رو دادن ارزشش رو داره يه خورده بگردين اينجوري ديگه نيازي نيست فعلا آپديت كنيد

من خودم اين گوشي رو دارم
به هيچ عنوان كوچكترين صدايي از بدنش نشنيدم حتي با فشار دادن
هم صفحه نمايشش محكم و ضد خشه
هم بدنه محكمي داره

باقي موارد رو هم دوست عزيزمون گفتن

berganii
11-12-2010, 18:41
متشکرم بابت آدرس

Amin
11-12-2010, 20:32
سلام
منم بالاخره خریدم
615 بدون گارانتی
با گارانتی اصلی خیلی گرون بود! (690 تومن)

6-7 تا جعبه رو هم باز کرد تا یدونه پیدا شد که مشکل 3 دکمه نداشته باشه
از شانس من اووونی که مشکل 3 دکمه نداشت جعبه اش هم پلمب بود! : دی
اینقدر کیفیت صفحه نمایش بالاست که آدم لذت میبره
فعلا زدم شارژ
تا فردا با راهنمایی دوستان ماهر froyo فارسی بریزم روش

oghyanoos
11-12-2010, 21:48
froyo فارسی رو از کجا میشه گیر آورد؟ منظور همین فارسی تل هست؟

گرافيكار
11-12-2010, 22:08
سلام
منم بالاخره خریدم
615 بدون گارانتی

مباركه
خيلي خوب گرفتي 8گيگ ديگه؟

خب شك نكن كه بهترين صفحه نمايش دنيا دستته
خداييش من اولين بار براي چند دقيقه محو عمق رنگ مشكيش بودم فوق العاده اس
حالا حالاها با اينترفيسش حال خواهي كرد
دفتر تلفنش معركه اس
حتما ويجت ها دلخواهت رو روي صفحات اصليش بزار بعد بين صفحات حركت كن ببين چه عمقي داره
سرعت حركت صفحه اصلي كمتر از آيكونهاست به همين خاطر آدم احساس ميكنه سه بعديه

فعلا زدم شارژ
اي كاش ميزاشتي شارژ اوليه تموم بشه بعد 8 ساعت ميزدي به شارژ
شنيدم اينجوري بهتره
ولي فكر نميكنم زياد مهم باشه

sabzefosfori
11-12-2010, 22:13
من تی وی سامسونگ دارم اما نمیشه.باید access point داشته باشی که حدود 60 دلار پولشه.البته رو ال ای دی های سه بعدی خودش هست.

آقا من دارم مدل سامسونگ c8000 :26:

چی کار کنم ميشه بگين ؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

سلام
منم بالاخره خریدم
615 بدون گارانتی

چی کی کجا آقا آدرس بده لطفاً پس بالاخره مايکروتل بعد اين همه مدت اورد فردا يک زنگ بزنم بهشون

senaps
11-12-2010, 23:48
سلام
منم بالاخره خریدم
615 بدون گارانتی

مبارکه امین عزیز.....
منم شاید همین روزا ایکس پریا رو بفروشم و اینو بگیرم...شایدم اگزوز اس گرفتم....

Immunology
12-12-2010, 00:07
آقا من دارم مدل سامسونگ c8000 :26:

چی کار کنم ميشه بگين ؟[COLOR="Silver"]

از اینا با تی وی که خریدی بود؟؟؟

sabzefosfori
12-12-2010, 00:18
از اینا با تی وی که خریدی بود؟؟؟

نه شما که ميگين tv 3d خودش داره c8000 يکی از جديدترين های samsung هستش ولی نميدونم داره يا نه

Immunology
12-12-2010, 00:25
نه شما که ميگين tv 3d خودش داره c8000 يکی از جديدترين های samsung هستش ولی نميدونم داره يا نه

منظورم این قطعه بود که داره.الان من c650 دارم اما این باهاش نیست.یکی از بچه ها تو فرومای دیگه ال ای دی سه بعدی گرفته بود از اینا باهاش بود.من بر این اساس گفتم ال ای دی های سه بعدی باهاشونه.با گارانتی گرفتی؟؟؟

گرافيكار
12-12-2010, 00:31
مبارکه امین عزیز.....
منم شاید همین روزا ایکس پریا رو بفروشم و اینو بگیرم...شایدم اگزوز اس گرفتم....
بيبينيم و تعريف كنيم
ديدي آخرش اومدي قاطي خودمون
اگه حالا ميخواي بخري سراغ هيچ گوشيه ديگه اي غير از گالكسي نرو
ولي اگه بعدا ميخواي بخري يه كم بيشتر در مورد گوشياي جديد تحقيق كن
مثلا نكسوس اس

Yashar Cross
12-12-2010, 00:42
پیشنهاد من اینه آقا یاشار عزیز حتما صبر کن , مخصوصا با در نظر گرفتن اینکه از گوشی اندرویدی آشنایی لازم رو نداری تا بری سمت دست دومش و اینکه پولت رو خورد خورد جمع کردی و واست ارزشش زیاده , اون دو تا گوشی رو هم به نظر من با گلکسی نمیشه مقایسه کرد . این گوشی اولا اینجوری نمیمونه و قیمتش افت خواهد کرد مثل هر گوشی دیگه ای , دوما ایشالا پول هم یکم دستت میاد تا زیادم صبر نکنی , همین الانش 590 تا 610 تومن بچه ها قیمت میگن از بازار برا 8 گیگش

چشم دوست عزيز پيشنهاد خوبي دادي فكر كنم تا 1 ماه ديگه حتما افت قيمتو داره...خوب منم عجله ندارم صبر ميكنم تا بهمن كه ميرم دانشگاه بعد ميگيرم و پز ميدم:8:...البته تا اون موقع خز شده رفته........:31:

دوست عزيز
به نظر من يه كم صبر كني بهتره
500 تومن پول كمي نيست
حدود يك ماه صبر كن فكر نميكنم بازار با ورود اين نكسوس اس اينجوري بمونه
خدا رو چي ديدي شايد با همين پول يه گوشي توپ گرفتي
كاملا درسته...ممنون از توجهتون.:11:
دوستدار شما ياشار

گرافيكار
12-12-2010, 01:37
كاملا درسته...ممنون از توجهتون.

خواهش ميكنم:11:

.البته تا اون موقع خز شده رفته........
گالكسي و خز شدن؟؟؟
خيالتون راحت
من هنوز توي شهرمون يه گالكسي هم دست كسي نديدم

گرافيكار
12-12-2010, 01:37
كاملا درسته...ممنون از توجهتون.

خواهش ميكنم:11:

.البته تا اون موقع خز شده رفته........
گالكسي و خز شدن؟؟؟
خيالتون راحت
من هنوز توي شهرمون يه گالكسي هم دست كسي نديدم

Atropates
12-12-2010, 02:38
دوستان من یه مشکلی واسم پیش اومده

لطفا روش هایی رو که میدونید و یا تا حالا با این روش ها تونستید گلکسی رو ببرید به Safe Mode بگید

الان گوشیم تا لوگوی S میاد و بعد از یکی دو دقیقه شروع میکنه به چند بار ویبره بعد صفحه سیاه میشه و دکمه های Back و Menu چراغشون روشن میشه و همینجوری میمونه ! از هیچی گوشیم بک آپ درست حسابی ندارم از شانس بدم ! مخصوصا اطلاعات داخل SD Card که بهشون نیاز دارم ! مرورگر اینترنتیم اینطوری کرد باید ببرم گوشی رو به Safe Mode و پاکش کنم

چند روش رو هم که توو فروم XDA دیدم امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم , یه جا گفته بودن گوشی رو خاموش کن بعد کلید منو رو نیگه دار و گوشی رو روشن کن کلید منو رو ول نکن تا بری صفحه ی Safe Mode , یا یه جا گفته بودن همینکار رو بکن منتها کلید منو و Home رو با هم نیگه دار , یه جا دیگه گفته بودن گوشی رو معمولی روشن کن بعد که رسیدی لوگوی انیمیشنی S کلید منو رو بزن ول کن بزن ول کن تا بری Safe Mode . هر سه روش رو امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم !

توو این ویدیو هم مثلا :

طرف با روش سوم میره Safe Mode ولی من پنج شیش بار این روش رو انجام دادم نرفت ! توو XDA هم چند نفر اومدن گفتن نمی تونن با این روش برن این صفحه ! بعضی ها هم میگن با توجه به رام فرق میکنه روش بالا آوردن Safe Mode !

پ.ن : رام من JPJPG هستش (Spike 4 که رو این سوار شده)

Atropates
12-12-2010, 02:38
دو بار فرستاده شد ! حذف شود ...

sabzefosfori
12-12-2010, 07:48
منظورم این قطعه بود که داره.الان من c650 دارم اما این باهاش نیست.یکی از بچه ها تو فرومای دیگه ال ای دی سه بعدی گرفته بود از اینا باهاش بود.من بر این اساس گفتم ال ای دی های سه بعدی باهاشونه.با گارانتی گرفتی؟؟؟

نه پول نداشتم از اينجا بخرم از بانه گرفتم حالا اين دستگا ه دقيقاً اسمش چيه و از کجا تهيه کنم ممنون

Immunology
12-12-2010, 13:18
نه پول نداشتم از اينجا بخرم از بانه گرفتم حالا اين دستگا ه دقيقاً اسمش چيه و از کجا تهيه کنم ممنون

ولله من ندیدم کسی یا جایی بفروشه.شما اگه خیلی لازم داری یه سر بزن نمایندگی سامسونگ شاید اونا بفروشن.

کدوم سیستم کار نمیده
اگه منظور اینترنت تلویزیون است که نمایندگی طبق معمول چرت میگه
بنده با c650 کابلی اینترنت داشتم رو تی وی
حالا می خوام ببینم با این دانگل سونی میشه سامسونگ رو وایرلسی کرد

برای سامسونگ فقط میشه از دانگل های مخصوص خودش استفاده کرد.از بقیه نمیشه.ال ای دی های 3بعدی خودشون روشون هست اما بقیه نه.برای allshare خیلی به درد بخوره.کسی گیر آورد به ما هم بگه.

-

- مدل هاي گوشي كه اين قابليت رو دارند

-در مورد دانگل ها هم براي سامسونگ مدل هاي فرواني هست :

-

-مدل معروفي كه خيلي ازش استفاده ميشه

Samsung WIS09ABGN LinkStick Wireless LAN Adapter

-روي بعضي bd -player ها وجود داره مثل :

-بايد ببيني چه مدل هايي رو هم ساپورت ميكنه

-مدل هاي 2009

SCORPION8
12-12-2010, 14:21
يه سوال داشتم من كه wifi ندارم چه جوري ميتونم ديتاي بازي هايي كه دانلود ميخواد رو بگيرم با edge يا gprs نميشه

Atropates
12-12-2010, 15:47
يه سوال داشتم من كه wifi ندارم چه جوري ميتونم ديتاي بازي هايي كه دانلود ميخواد رو بگيرم با edge يا gprs نميشه

از طریق PC دانلود کن از لینک هایی که توو انجمن ها و سایت های مختلف گذاشته میشه برا هر بازی , بعد اون پوشه رو با اسمی که گفته شده انتقال بده به گوشیت درست همون مسیری که ذکر میشه

M@hdi-B
12-12-2010, 20:44

چرا میشه.

می تونی فایلها رو از طریق کامپیوتر(اونایی که دانلود کردن آپ می کنن)دانلود کنی و در مسیرهای مربوطه کپی کنی:46:

پ.ن: شرمنده پست بالا رو ندیدم:11:

مهرداد3296
12-12-2010, 20:59
سلام
منم بالاخره خریدم
615 بدون گارانتی

6-7 تا جعبه رو هم باز کرد تا یدونه پیدا شد که مشکل 3 دکمه نداشته باشه
از شانس من اووونی که مشکل 3 دکمه نداشت جعبه اش هم پلمب بود! : دی
فعلا زدم شارژ
تا فردا با راهنمایی دوستان ماهر froyo فارسی بریزم روش

میشه بگی از کجا خریدی؟

sabzefosfori
12-12-2010, 22:04
اين مايکروتل هم شورشو در اورده فقط بلده تبليغ کنه امروز هم به 3 دفتر اصلی مايکروتل زنگ زدم بازم خبری نيست:19:

Amin
13-12-2010, 01:33
میشه بگی از کجا خریدی؟
طبقه 6 علاءالدین
فکر کنم اسم مغازه اش "فرهاد" بود

اين مايکروتل هم شورشو در اورده فقط بلده تبليغ کنه امروز هم به 3 دفتر اصلی مايکروتل زنگ زدم بازم خبری نيست:19:
طبقه یک یه سری میگفتن گارانتی اصلی دارن
اما به خاطر اختلاف قیمت زیاد من قیدشو زدم اصلا نگاه نکردم ببینم راست میگن یا خیر
شایدم گارانتی های متفرقه و شرکتی و ... بوده

SCORPION8
13-12-2010, 08:23
چرا میشه.

می تونی فایلها رو از طریق کامپیوتر(اونایی که دانلود کردن آپ می کنن)دانلود کنی و در مسیرهای مربوطه کپی کنی:46:

پ.ن: شرمنده پست بالا رو ندیدم:11:

مشكل اينه كه كسي هم دانلود نكرده كه آپ كنه مثلا nova اصلا پيدا نميشه

offlineinternet
13-12-2010, 11:42
شما میتونید از برنامه های Benchmark مثل Quadrant Advanced استفاده کرده و گوشیتون رو تست کنید تا از Lagfix کردن آن مطمئن شوید (اگه نتیجه تست Quadrant Advanced از 1500 بیشتر شد گوشی شما مشکل Lag نداره)

این جمله رو مهردادعزیز گفته تو تایپیک رفع lag{تو موبایلستان}
کسی لینک دانلود این برنامه رو داره

DaaVooD
13-12-2010, 13:55
درود.
قیمت آخر 8 گیگ با گارانتی مایکروتل 640 هزار تومن:

Atropates
13-12-2010, 16:58
شما میتونید از برنامه های Benchmark مثل Quadrant Advanced استفاده کرده و گوشیتون رو تست کنید تا از Lagfix کردن آن مطمئن شوید (اگه نتیجه تست Quadrant Advanced از 1500 بیشتر شد گوشی شما مشکل Lag نداره)

این جمله رو مهردادعزیز گفته تو تایپیک رفع lag{تو موبایلستان}
کسی لینک دانلود این برنامه رو داره

Quadrant Advanced v1.1.1

--------------------------------------------

دوستان من دیروز یه سری برنامه های پرکاربرد اندروید رو آپلود کردم و لینک هاش رو گذاشتم قسمت برنامه های کاربردی موبایل بخش اندروید p30world , برنامه ای خواستید از اونجا بگیرید (مثل همین برنامه ی بالا) برنامه ی دیگه ای هم مدنظرتون بود بهم بگید تا بزاریم , تا بلکه اون بخش هرچه بیشتر و بیشتر فعال بشه و یه منبع خوب بشه برا نرم افزار های اندروید . من بازم برنامه آپلود خواهم کرد برا اون بخش , متاسفانه فعلا دو روزه گوشیم خاموش مونده چون تا لوگوی S بیشتر نمیتونم برم کسی هم نیست کمکم کنه تا Safe Mode این گوشی رو یاد بگیرم و همینجوری موندم , گوشیم رو اگه درست کنم بازی و نرم افزار بیشتر میتونم بزارم چون انوقت خودم هم تستشون میکنم . شاد باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahroo_z1
13-12-2010, 17:29

سامسونگ ماه پیش Galaxy S سفید رنگ را در انگلیس عرضه کرد و اکنون این گوشی در المان عرضه شده است:

این گوشی اکنون توسط سایت امازون المان به قیمت 464 یورو معادل با 617$ بفروش میرسد:

منبع:

sabzefosfori
13-12-2010, 19:29
درود.
قیمت آخر 8 گیگ با گارانتی مایکروتل 640 هزار تومن:

ببخشين 16g هم داشت ؟ آدرس بی زحمت پيام شخصی بفرستيد ممنون

Scud_MD2
13-12-2010, 20:23
گالكسي با رنگ سفيد و ورژن جديد اندرويد در آلمان

Atropates
13-12-2010, 21:42
ببخشين 16g هم داشت ؟ آدرس بی زحمت پيام شخصی بفرستيد ممنون

نه این فروشگاه "چاره" هستش , مغازه و اینا نداره , فروشگاه اینترنتی ه , اینم قیمت 8 گیگش هست فک کنم ولی با این قیمت ؟!!!! من از وقتی مایکروتل این گوشی رو آورده قیمت 8 گیگ با گارنتی مایکروتل زیر 690 تومن یادم نمیاد حالا 16 گیگش بماند ! تازه قیمت خود مایکروتل رو بنده عرض میکنم قیمت های مغازه های متفرقه بحثش جداست که یه سودی هم اونا میزارن روش ! حالا این سایت گوشی ای که مایکروتل خودش زیر 690 به کسی نمیفروشه این چجوری میده 640 ؟! حالا شما باهاشون حرف بزن بگو به شرط اصل بودن گارنتی میگیرم اگه گارنتیش اصلی نباشه پس میفرستم (اگه هم تهران هستی این فروشگاه ارسال با پیک داره و پولش رو نقدا موقع تحویل دادن کالا ازت میگیره , باهاشون حرف بزن اگه قبول کردن جلو همون پیک تست کن ایرادی داشت بده به همون پیکی ه)

M@hdi-B
13-12-2010, 22:14
سلام.

یه سوال؟ این نسخه تی موبایل رو میشه فارسی کرد؟ منطق که می گه میشه .. ولی یه بنده خدایی می گفت نمیشه .. نسخه تی موبایل رو 50 تومن ارزونتر می داد و می گفت چون فارسی نمیشه ارزونتره .. 16گیگ تی موبایل 640

aRThaS_08
13-12-2010, 22:27
سلام!

من میخواستم گوشی رو بخرم!

اول اینکه چه رنگهایی داره؟

و بعد اینکه اگر با ضمانت مایکروتل بخرم میتونم مطمئن باشم که گوشی هیچ مشکلی نداره؟!

یعنی مشکل Downloading و تغییر رام و اینا نداشته باشه ؟

ممنون میشم جواب بدید.

Atropates
13-12-2010, 22:28
سلام.

یه سوال؟ این نسخه تی موبایل رو میشه فارسی کرد؟ منطق که می گه میشه .. ولی یه بنده خدایی می گفت نمیشه .. نسخه تی موبایل رو 50 تومن ارزونتر می داد و می گفت چون فارسی نمیشه ارزونتره .. 16گیگ تی موبایل 640

فراسی در چه حدی ؟ اگه فقط SMS فارسی فرستادن و گرفتن راضیتون میکنه , بله میشه (چون اون فقط یه رم افزار میخواد) ولی اگه قصدتون اینه گوشیتون فارسی رو بطور کامل ساپورت کنه و مثلا بتونید وبسایت های فارسی رو هم ببینید باید بگم اونوقت یا باید رام رسمی از طرف مایکروتل (!!) برا اون گوشی بیاد (که نخواهد اومد) یا یه کوکر بیاد رو یه رام کار کنه و فارسی هم که توو رامش بگنجونه (که اینم با توجه به اینکه فقط یه کوکر ایرانی داریم و اونم روو گوشی های آنلاک فکتوری کار میکنه و اینم که کوکر های خارجی اصلا نمیدونن ایرانی ها به چه زبونی حرف میزنن و فارسی چی هست پس انتظار رام از طرف کوکر ها رو هم نداشته باشید)

Yashar Cross
14-12-2010, 00:48
سلام!

من میخواستم گوشی رو بخرم!

اول اینکه چه رنگهایی داره؟

و بعد اینکه اگر با ضمانت مایکروتل بخرم میتونم مطمئن باشم که گوشی هیچ مشکلی نداره؟!

یعنی مشکل Downloading و تغییر رام و اینا نداشته باشه ؟

ممنون میشم جواب بدید.
سلام.
به سلامتي انشاالله:27:...اول از همه اين گوشي تو ايران تك رنگه و همونطور كه دوستان در صفحه پيش گفتند تازه سفيدش در المان و انگليس موجود شده...در جواب سوال دومت هم بله.گوشيت با ضمانت مایکروتل هيچ مشكلي نخواهد داشت (واست مجاني اپديت خم ميكنن ديگه چي ميخواي...:31:)
دوستدار شما ياشار

مهرداد3296
14-12-2010, 01:42
سلام به همگی
بالاخره بعد از کلی شک و تردید بین با گارانتی و بدون گارانتی خریدن منم به جمع گلکسی دارا پیوستم :31:
من امروز از پایتخت یه دونه 8 گیگ با گارانتی پارس مایکروتل رو 700 خریدم
بدون گارانتیشم میداد630
میدونم یه ذره ممکنه گرون خریده باشم ولی باز خیالم راحته که گوشی سالمه و هیچ عیبی نداره البته هنوز نتونستم مشکل سه دگمه ایشو چک کنم اگه از بچه ها کسی لطف کنه بگه دقیقا چجوری باید این کارو بکنم ممنون میشم

pulp_152
14-12-2010, 03:18
سلام به همگی
بالاخره بعد از کلی شک و تردید بین با گارانتی و بدون گارانتی خریدن منم به جمع گلکسی دارا پیوستم :31:
من امروز از پایتخت یه دونه 8 گیگ با گارانتی پارس مایکروتل رو 700 خریدم
بدون گارانتیشم میداد630
میدونم یه ذره ممکنه گرون خریده باشم ولی باز خیالم راحته که گوشی سالمه و هیچ عیبی نداره البته هنوز نتونستم مشکل سه دگمه ایشو چک کنم اگه از بچه ها کسی لطف کنه بگه دقیقا چجوری باید این کارو بکنم ممنون میشم

سلام مبارکت باشه .. نه گرون نخریدی .. قیمتش بالا رفته ..

برای چک کردن3 دگمه ابتدا گوشیو خاموش کن ... بعد کولوم رو یا بالا یا پایین نگه دار همزمان باهاش دگمه home یا وسطی رو نگه دار بعدشم دگمه پاور

پس شد ولوم بالا + دگمه وسط + پاور ..

اگر رفت تو یک حالت مثل dos تقریبا ... reboot system بزن ...

همین کار رو با 3ولوم پایین هم بکنی میری تو حالت دانلودینگ ...

و مشکل 3 دگمه نداری

offlineinternet
14-12-2010, 09:28
سلام دوستان
من گوشی رو با یه کدی ریسیت کردم{الان یادم نیست چی بود} الان دیگه با ایرانسل تو اینترنت نمیره کسی تنضیماتشو داره

mahroo_z1
14-12-2010, 11:19

خصوصیات:

Super fast launcher
5 quick launch spots
Task switch
Task killer (need pro)
App organizer
Widget
Power switch

تغییرات جدید:

Fixed Status bar icon can be cancelled
Fixed scrolling when editing app will result in loss of previously saved check state

اصلاحات:

Repositioned layout
Rearranged color in label section
Facelift fisrt use tutorial a bit
auto disable click mode toggle in status bar mode

اضافه شده:

Long click to open Taskbar

Immunology
14-12-2010, 13:59
جا داره از زحمات جناب mahroo_z1 تشکر ویژه ای داشته باشم.واقعا یکی از دلایلی که من رو با وجود این همه مشغله درسی اینجا میکشونه خبرهای دسته اول و عالی ایشون هست.
کاش ایشون مدیر اخبار سامسونگ میشد.هر چند به نظر من که هست.

گرافيكار
14-12-2010, 14:51
جا داره از زحمات جناب mahroo_z1 تشکر ویژه ای داشته باشم.واقعا یکی از دلایلی که من رو با وجود این همه مشغله درسی اینجا میکشونه خبرهای دسته اول و عالی ایشون هست.

منم موافقم
خيلي گله :11:

Atropates
14-12-2010, 15:32
سلام دوستان
من گوشی رو با یه کدی ریسیت کردم{الان یادم نیست چی بود} الان دیگه با ایرانسل تو اینترنت نمیره کسی تنضیماتشو داره

پ.ن : حتما ریست فکتوری کردی

پ.ن 2 : این تنضیمات رو وارد کنی علاوه بر جی پی آر اس MMS ات هم فعال میشه و میتونی ازش استفاده کنی , نخواستی قسمت پایین رو وارد نکن

--------------------------------------------------------

واسه بعضی از دوستان سو تفاهم نشه , گوشی هایی که با گارانتی اصلی پارس مایکروتل توو ایران فروخته میشه هم بعضی هاشون مشکل سه دکمه دارن , مایکروتل هم این مشکل رو جز گارانتی حساب نمیکنه .

mahroo_z1
14-12-2010, 15:36

منم موافقم
خيلي گله :11:
سلام دوستان:46:
با تشکر از شما و همچنین دوستمون sabzefosfori , مسلما تشکرهای شما باعث دلگرمی من میشه که راهی رو که در پیش گرفتم ادامه بدم.:11:
بازهم همینجا از تمام دوستانی که از پستای من تشکر میکنند ممنون و متشکرم.:11:

sabzefosfori
14-12-2010, 16:05
سلام من رو ببخشين ولی دلم از دست اين مايکروتل پره.
نزديک يک ماه نيم هستش ميخوام يک گلکسی بگيرم با گارانتی اوايل هی گفتن تموم کرديم بايد صبر کنيد يک روز دو روز 1،هفته خبری نشد
بعد گفتن تحريم هستيم معلوم نيست چی بشه باز صبر صبر آخرين حرفشون مال 2،3 هفته پيش بود که بار اول تموم شده بار دوم تو راه هستش اسم من رو هم نوشتن تو ليستی که افرادی مثل من در انتظار بودن خلاصه خبری نشد که نشد الان هم هر هفته که زنگ ميزنم ميگن نه خبری نيست احتمالاً هفته ديگه
جالب اينجاس داشتم تو سايت gsm نگاه ميکردم زده گوشی galaxy tab با گارانتی پارس مايکروتل وارد ايران شد خيلی جالبه
من فقط دوست دارم بدونم واقعاً داستان اين i9000 چيه که نمياره کسی خبری نداره جريان چيه ممنون

Galaxys
14-12-2010, 16:50
دوستان کسی می دونه قاب پشت این گوشی با رنگهای متفاوت را ار کجا می شه پیدا کرد؟
شنیدم که هست تو بازار .اما پیدا نکردم .

Scud_MD2
14-12-2010, 19:00
امكان داره كه آندرويد 2.3 براي گلكسي نياد؟
آخه شركت سامسونگ اعلام كرده هنوز مشخص نيست
شنيدم هزينه هاي زيادي داره.

J.Naderiii
14-12-2010, 20:30
سلام
این مشکل سه دکمه چیه که بعضی ها دربارش صحبت میکنند؟

mahroo_z1
14-12-2010, 21:51

What’s new in 3.0.1:

Move to SD Card: One of the most requested features for FroYo (Android OS 2.2) and later devices. Now, with one click, you can move the app to SD card to free up some memory. This feature can be found in “Manage Applications” under “Settings”.

Improved Download Workflow: File download will happen in background and notification will be automatically placed in the system tray. This should make downloading files faster and more fun.

Upload file: For users on FroYo (Android OS 2.2) and later, you will now be able to upload files from within the browser.

Crash Reporting: Although Skyfire 3.0 is very stable, there are still some infrequent crashes and that’s not acceptable to us. With Skyfire 3.0.1, we have made it very easy for our users to send us anonymous logs so we can squash the bugs that cause these crashes. If Skyfire crashes, the next time you launch the application, you will be prompted to send us the logs. Please rest assured that this is anonymous and we will look at this daily to improve the browser.

mahroo_z1
14-12-2010, 22:02
نزديک يک ماه نيم هستش ميخوام يک گلکسی بگيرم با گارانتی اوايل هی گفتن تموم کرديم بايد صبر کنيد يک روز دو روز 1،هفته خبری نشد
بعد گفتن تحريم هستيم معلوم نيست چی بشه باز صبر صبر آخرين حرفشون مال 2،3 هفته پيش بود که بار اول تموم شده بار دوم تو راه هستش اسم من رو هم نوشتن تو ليستی که افرادی مثل من در انتظار بودن خلاصه خبری نشد که نشد الان هم هر هفته که زنگ ميزنم ميگن نه خبری نيست احتمالاً هفته ديگه
جالب اينجاس داشتم تو سايت gsm نگاه ميکردم زده گوشی galaxy tab با گارانتی پارس مايکروتل وارد ايران شد خيلی جالبه
من فقط دوست دارم بدونم واقعاً داستان اين i9000 چيه که نمياره کسی خبری نداره جريان چيه ممنون
دوست عزیز من خودمم مرتب سایت مربوط به فروشگاه شماره 3 پارس مایکروتل رو چک میکنم و متاسفانه از 2هفته پیش تاکنون این گوشی رو موجود نداره.
قبلا هم عنوان شد که تحریمهای جدید علیه ایران و بانکهای ایرانی شرایط رو برای نماینده های رسمی فروش گوشی در ایران سخت خواهد کرد و گفته میشه که این گوشی هم قربانی این تحریمها شده!!!:13:

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

امكان داره كه آندرويد 2.3 براي گلكسي نياد؟
آخه شركت سامسونگ اعلام كرده هنوز مشخص نيست
شنيدم هزينه هاي زيادي داره.
سلام :5:
دوست من اخرین خبری که در این باره منتشر شده این توییت هست:

مهرداد3296
14-12-2010, 22:28

اگه خیلی مایلی با گارانتی پارس مایکروتل بگیری بهتره به فروشگاه رسا طبقه دوم پایتخت یه سر بزنی من همین دیروز ازش به قیمت 700 خریدم می گفت یه 5 6 تا دیگه با گارانتی بیشتر نداره بهتره تا تموم نشده یه سر بهش بزنی
برای اینکه مطمئن شی گارانتی گوشی اصل هست و تقلبی نیست میتونی همونجا IMEI گوشیتو + کد فروشگاه به شماره 200002323 sms بدی همون موقع جوابش میاد که گوشی مورد تایید پارس مایکروتل هست یا نه

مهرداد3296
15-12-2010, 01:09
من از دیروز که این گوشیو گرفتم هنوز گیجم !
میشه یک چند تا بازی و نرمافزار درست و حسابی که در اول کار معمولا میریزن رو پیشنهاد بدین واینکه از کجا و چجوری باید نصب کنم
ممنون میشم

Yashar Cross
15-12-2010, 02:03
سلام به همه...:40:
700 تومن...تازه 8 گيگش :18: ما رو باش كه دلمون رو به اين خوش كرده بوديم كه ارزون ميشه...روز به روز ماشالله گرون ميشه. :41:
وقتي كم كم وارد ميكنند خوب معلومه ديگه گرون ميشه ديگه...يكدفعه اي يه 100 جين ازينا بيارن ديگه:31::31::31:.
اونوقت 16 گيگ با گارانتي چنده؟ بعد يه سوال ديگه اگه گوشيه با گارانتي رو اپديت كني گارانتيش باطله؟ممنون.
دوستدار شما ياشار

Atropates
15-12-2010, 04:19
من از دیروز که این گوشیو گرفتم هنوز گیجم !
میشه یک چند تا بازی و نرمافزار درست و حسابی که در اول کار معمولا میریزن رو پیشنهاد بدین واینکه از کجا و چجوری باید نصب کنم
ممنون میشم

اول اینکه از رام گوشیتون بک آپ گرفتید؟ شما فک کنم با گارنتی مایکروتل خریدید آره ؟ پس قبل روت یا تعویض رام یا هرچیزی اول یه بک اپ از رام اصلی رو گوشیتون بگیرید تا موقعی که میبرید گوشیتون رو به نمایندگی بهتون نگن گارنتیت باطل شده

بعدم برنامه , برید قسمت برنامه های کاربردی موبایل , بخش اندروید همین انجمن , از اونجا برنامه ها با توضیحات کافی قرار داده شده , ببینید کدوما به کارتون میاد دانلودشون کنید , وقتی هم دانلود میکنید فایل ها با پسوند apk هستن اینا رو منتقل میکنی به حافظه ی گوشی (چه مموری , چه حافظه ی داخلی) بعد با گوشی میری اون مسیری که فایل ها رو منتقل کردی اونجا رو فایل که تپ کنی بعد رو Install برنامه نصب میشه

بازی رو هم برو قسمت بازی ها , این بازی ها رو دانلود کن مثلا:

Angry Birds
Fruit Ninja
NEED FOR SPEED SHIFT
Tom Clancy's H.A.W.X
Abduction 2
Pool Break Pro
Real Soccer

بازی ها هم دو نوع ان , اونایی که فقط فایل apk هستن (اونا روش نصبشون مثل نصب نرم افزار هست که بالا گفتم) . یه نوع هم اونایی که هم فایل apk دارن برا دانلود هم Data , اینا رو اول فایل apk شون رو نصب میکنی بعد اون فولدر Data که فایل زیپ شده اش رو دانلود کردی فولدر رو با همون اسمی که توو تاپیکش گفتن کپی میکنی به همون مسیری که توو تاپیک هر بازی گفته شده توو حافظه ی داخلی گوشیت

بازم مشکلی داشتی بپرس

اگه گوشيه با گارانتي رو اپديت كني گارانتيش باطله؟

اگه قبل عوض کردن رام از رامی که از اول روش نصب بود بک آپ بگیری و قبل بردن به نمایندگی اون رو برگردونی , نه , گارانتی باطل نمیشه .

مهرداد3296
15-12-2010, 10:05
اول اینکه از رام گوشیتون بک آپ گرفتید؟ شما فک کنم با گارنتی مایکروتل خریدید آره ؟ پس قبل روت یا تعویض رام یا هرچیزی اول یه بک اپ از رام اصلی رو گوشیتون بگیرید تا موقعی که میبرید گوشیتون رو به نمایندگی بهتون نگن گارنتیت باطل شده

دستت درد نکنه میشه بگی چجوری باید از رام گوشیم بک آپ بگیرم

milad_takjoo
15-12-2010, 11:20
سلام.من رام گوشیم رو ارتقا ندادم و همون پیش فرض استi9000xxjm1
حالا چجوری میتونم لگ فیکس کنم؟

milad_takjoo
15-12-2010, 11:26
راستی...بهترین رام واسه گلکسی با پشتیبانی فارسی چیه؟

MINOR
15-12-2010, 11:54
دوستان من یه 2-3 روزیه میخوام رام Spike 4 رو بزیرم متاسفانه انجمن آندروید داره هاستش رو انتقال میده
کسی لینکی چیزی نداره ؟؟؟

ممنون

kamran2000
15-12-2010, 14:58
راستی...بهترین رام واسه گلکسی با پشتیبانی فارسی چیه؟

JPJPG تا الان از همه بهتره.

B.3.S.T
15-12-2010, 19:51
جالبه من همین دیروز ورژن 8 گیگ بدون گارانتی رو 590 قیمت کردم بعد ایشون میگه 700 خریده!!!چه وضعشه باز؟!

hoha881
15-12-2010, 21:00
احتمالا با گارانتی بوده.

Atropates
15-12-2010, 22:07
دستت درد نکنه میشه بگی چجوری باید از رام گوشیم بک آپ بگیرم

خواهش میکنم . یکی از برنامه های بک آپ گیری رو نصب کن (بهترینش Titanium Backup و ClockworkMod ROM Manager) بعد باهاش از رامت بک اپ بگیر و فایلی که درست کردی رو کپی کن به PC و نیگهش دار

سلام.من رام گوشیم رو ارتقا ندادم و همون پیش فرض استi9000xxjm1
حالا چجوری میتونم لگ فیکس کنم؟

ساده ترین روش نصب برنامه One Click Lag Fix رو گوشی هست

دوستان من یه 2-3 روزیه میخوام رام Spike 4 رو بزیرم متاسفانه انجمن آندروید داره هاستش رو انتقال میده
کسی لینکی چیزی نداره ؟؟؟

ممنون

هر دوی این فایل ها رو نیاز داری برا نصب رام :

amirgalaxy
16-12-2010, 14:09
سلام
ميخواستم بدونم چجوري ميتونم موقع بخش موزيك با هدفون جلوه هاي صوتي رو خاموش كنم تا به صداي 5.1 كاناله دسترسي داشته باشم .
ممنون ميشم اگه يكي كمكم كنه

Immunology
16-12-2010, 14:11
دوستان من گالاکسی رو با یه هدفون کریتیو ep635 تست کردم.صداش خیلی بهتر بود.این هندزفری سامسونگ مذخرفه.شاید 50 درصد بهتر شد.

Atropates
16-12-2010, 17:01
سلام
ميخواستم بدونم چجوري ميتونم موقع بخش موزيك با هدفون جلوه هاي صوتي رو خاموش كنم تا به صداي 5.1 كاناله دسترسي داشته باشم .
ممنون ميشم اگه يكي كمكم كنه

وقتی موزیک پلیر داره آهنگ پخش میکنه کلید Menu رو بزنید , بعد More , بعد Setting , حالا Equaliser و Effect رو بزارید رو Normal . بعدشم که خودتون بهتر از من میدونید , موقع پخش موزیک هر وقت گزینه ی 5.1Ch رو تپ کنید صدا به صورت 5.1 کاناله پخش میشه

SCORPION8
16-12-2010, 17:45
از عزیزانی که دینای بازی های مثل sand stor,m , nova , doom رو با وای فای دانلود کردند و دارند خواهش میکنم آپ کنن که ما هم استفاده کنیم من یه فایل 90 مگی از nova رو دانلودکردم ریختم ولی بازم میگه دانلود کنید اگه میشه راه حلی بگید در ضمن به وایرلس هم دسترسی ندارم

d.b23
17-12-2010, 13:35
دوستان من گالاکسی رو با یه هدفون کریتیو ep635 تست کردم.صداش خیلی بهتر بود.این هندزفری سامسونگ مذخرفه.شاید 50 درصد بهتر شد.
حالا شما گالاکسی را با یه هدفون فیلیپس تست کن اونقوت صدا 100% تغیر میکننه و بهتر میشه(مخصوصا فیلیپس مدل (SHE 9503):8: یا مدل های بالاتر :27:
هدفون خود سامسونگ مزخرف ترین هدفون دنیاست.:13:

Immunology
17-12-2010, 13:45
حالا شما گالاکسی را با یه هدفون فیلیپس تست کن اونقوت صدا 100% تغیر میکننه و بهتر میشه(مخصوصا فیلیپس مدل (SHE 9503):8: یا مدل های بالاتر :27:

راستش من حدود 4 ساله از ep635 کریتیو استفاده میکنم.تا رنج 17-18 تومن به نظرم رقیب نداره.اما اگه آدم پولش بیشتر باشه سنهنایزر هم مارک خوبیه.حتی میگن با کریتیو قابل مقایسه نیست.قیمتاش هم از 50 به بالا.
:10:

SCORPION8
17-12-2010, 17:18
راستش من حدود 4 ساله از ep635 کریتیو استفاده میکنم.تا رنج 17-18 تومن به نظرم رقیب نداره.اما اگه آدم پولش بیشتر باشه سنهنایزر هم مارک خوبیه.حتی میگن با کریتیو قابل مقایسه نیست.قیمتاش هم از 50 به بالا.
:10:

به نظر من اگه پول بیشتری میخوای خرج کنی یدونه MOTOROLA ROKR S9 بگیر البته اگه الان تو ایران باشه الان تقلبی و طرج اطلیش هست 35 تومان من الان خودم S9 رو 3 سال دارم و کیفیت فوق العاده با بیس بسیار بلا در ضمن بلوتوث هم هست هم میتونی تلفن باهاش جواب بدی هم آخرین شماره که گرفتی رو دوباره میگیره هم شماره گیری صوتی داره عالیه شک نکن

mahroo_z1
17-12-2010, 17:45

Yashar Cross
17-12-2010, 17:54
سلام به دويد بكهام و بروبچ...:31::40:
اقا براي گلكسي هدفوني مثل 5800 يا سري ان (منظورم N :31:) نوكيا كه كنترل موزيك داره با كيفيت بالا:18: براش هست؟
دوستدار شما ياشار

amirgalaxy
17-12-2010, 17:56
منم بازيهاي N.O.V.A و AVATAR و NFS shift و GANGSTAR رو كامل دانلود كردم ولي با همشون موقع اجرا مشكل دارم
كسي NFS SHIFT رو بدون مشكل داره برامون بذاره تا دانلود كنيم ؟ ممنون ميشم .

Yashar Cross
17-12-2010, 18:02

سلام به mahroo_z كه واقعا زحمت ميكشي:27:...ممنون:11:
يكمي توضيح ميدي...كه اين 3 بعدي ها چجورين؟ پولين؟ ميشه تو گلكسي هم ريخت؟نقشه هاي ايرانو داره؟
دوستدار شما ياشار

d.b23
17-12-2010, 19:44
سلام به دويد بكهام و بروبچ...:31::40:
اقا براي گلكسي هدفوني مثل 5800 يا سري ان (منظورم N :31:) نوكيا كه كنترل موزيك داره با كيفيت بالا:18: براش هست؟
دوستدار شما ياشار
یاشار جان تا حالا که من هدفون سامسونگی با ریموت ندیدم حالا با کیفیتش که بماند:31:
همون هدفون فیلیپس بخر خودتو راحت کن یه هدفون خوبش حدود 20-23 تومنه(البته همین هدفون کوچولو هاش تا 50 تومن هم میره:5:).ولی ارزش داره چون واسه همه دستگاه ها میتونی استفاده کنی.(ولی ریموت نداره)
:11:

HOJ-JAT
17-12-2010, 22:40
دوستان مشکل سه دکمه وسط چی هست؟؟

sabzefosfori
17-12-2010, 22:43
سلام بچها کسی از اين هدست جبرا مدل bt3030 اطلاعاتی داره چند وقت پيش يجا ديدم (فکر کنم) گفته بود رو گلکسی خوب مچ نميشه و صدا آستريو نيست مونو هستش
کسی اينجا هست که از هدست بلوتوس داره با گلکسی استفاده ميکنه 2،3 مدل ديگه هم تو بازار ديدم nokia - sony ericssn

*Ali*
17-12-2010, 22:56
از مشخصات کلی این گوشی خیلی خوشم اومده ولی یه سوال داشتم
کسایی که استفاده میکنن ، باطری Li-ion اون واقعا میتونه 13 ساعت مکالمه رو جواب میده ؟
الان باطریهای Li-po مزیتی نسبت به این نوع باطریا ندارن ؟ اگه دارن چرا سامسونگ در محصولات جدید استفاده نمیکنه ؟

Armin 7
17-12-2010, 23:41
با سلام.
در حال حاضر نرخ این گوشی تو بازار چنده ؟
سپاسگذارم.

B.3.S.T
17-12-2010, 23:45
یک نکته خیلی عجیب داره...
چرا دکمه اختصاصی شاتر نداره ؟!
با این دوربین به این قدرت نبودش خیلی ضعفه!

hateftotti
18-12-2010, 00:00
سلام
نتیجه بنچمارک گوشی ها با cpu های مختلف!!!
فکر کنم تصویر گویای همه چیز باشه:5:

Amin
18-12-2010, 00:50
سلام دوستان
من میخواستم یه رم 16 گیگ واسه گوشیم بگیرم
چه مارک و مدل و غیره‌ای پیشنهاد میکنید ؟
حدود قیمت هم اگه لطف کنید که بسیار ممنون میشم

پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون

Amin
18-12-2010, 02:12
سلام دوستان

+++

ساری
یه سوال دیگه
من از وقتی jpjpg ریختم
مارکت دیگه تو منوهام نیست
چرا ؟ برای همه همینجوریه ؟
جور دیگه ای نمیشه بهش دسترسی داشت ؟

Atropates
18-12-2010, 02:17
دوستان مشکل سه دکمه وسط چی هست؟؟

مشکل سه دکمه یا مشکل سه دکمه ی وسط ؟!

سه دکمه ی وسط مشکلی ندارن , فقط توو یه سری از گلکسی ها (اکثرا اونایی که از سنگاپور اومدن) یه مشکلی وجود داشت که بهش میگفتن مشکل سه دکمه اونم به این صورت بود که وقتی می خواستی با گرفتن ولوم بالا + دکمه ی Home + دکمه ی پاور بری صفحه ریکاوری یا با گرفتن ولوم پایین + دکمه ی Home + دکمه ی پاور بری صفحه ی دانلودینگ این عمل انجام نمیشد چون سامسونگ موقع ساخت خودش عمدا توو این گوشی ها جلوی اینکار رو گرفته بود , به این گوشی ها اصطلاحا میگفتن گوشی هایی که مشکل سه دکمه دارن , که اونم با دو دقیقه وصل کردن گوشی به PC و انجام دو سه تا دستور این قفل باز میشد

با سلام.
در حال حاضر نرخ این گوشی تو بازار چنده ؟
سپاسگذارم.

8 گیگ بدون گارنتی 580

16 گیگ بدون گارنتی 670

یک نکته خیلی عجیب داره...
چرا دکمه اختصاصی شاتر نداره ؟!
با این دوربین به این قدرت نبودش خیلی ضعفه!

تا جایی که میدونم یه برنامه هست برا این گوشی که با نصب کردنش موقعی که دوربین رو باز میکنی برا عکاسی , دکمه ی پاور به عنوان دکمه ی شاتر عمل میکنه

سلام دوستان

والا توو ایران که بازار جنس تقلبی داغه سخت میشه به مارکی اطمینان کرد ولی چیزی که تا حالا بوده اگه 16 گیگ کلاس 2 مارک Sandisk (اصل) رو گیر بیاری بین 16 گیگ هایی که توو ایران هست بهترین ه , ولی اگه چیز مطمعن می خوای رم 8 گیگ کلاس 4 مال Sony با گارنتی اصلی ایران رهجو که راحت توو تهران میشه پیدا کرد فعلا بهترین سرعت رو داشته توو رم هایی که بچه ها تست کردن , برا گلکسی هم همه اینو توصیه میکنن چون رو سرعت گوشی کمترین تاثیر رو داره بین رم ها , اون Sandisk رو دور و بر 55 تومن قیمت دارم و اون Sony رو هم 40 تومن

پ.ن : خود منم می خوام بخرم ولی از یه طرف به این Sandisk های ایران اعتماد ندارم و از یه طرف دلم نمیاد 40 تومن بدم برا 8 گیگ با اینکه به رم سونی کاملا اطمینان دارم , چون 8 گیگ کارم رو راه نمیندازه ! 40 تومن بدم بعد یک ماه ببینم 16 گیگ همین شرکت اومده با 60 تومن , اونوقت این رم 8 گیگ رو باید بزارم برم اونو بخرم , الان منتظرم ببینم سونی 16 گیگ میده بیرون یا نه

پ.ن 2 : به این کلاس 10 کلاس 11 که روو رم ها میزنن زیاد توجه نکن , 95% رم های موجود در بازار ایران اصل نیستن , این کلاس ها رو هم از رو هوا میزنن براخودشون . به بیرون از ایران هم اگه دسترسی داری رم 16 گیگ بهترین مارک Sandisk و Tushiba هستن , Sandisk اصل رو میشه توو ایران گیر آورد ولی Tushiba ...

SCORPION8
18-12-2010, 11:02
كسي نتونست بفهمه مشكل من چيه من هر چي عكس ميريزم وقتي ميرم تو گالري بعد از يه مدت از هر عكس 4 تا 5 تا كپي ميكنه گوشي رو فرمت و ريست هم كردم نشد

B.3.S.T
18-12-2010, 15:39
8 گیگ بدون گارنتی 580

آقا ممنون...
فقط این بدون گارانتیش اصلآ گیر میاد؟
...بعد اینکه فکر می کنی چقدر این قیمت با جاهای دیگه فرق داره؟!ممنون

تا جایی که میدونم یه برنامه هست برا این گوشی که با نصب کردنش موقعی که دوربین رو باز میکنی برا عکاسی , دکمه ی پاور به عنوان دکمه ی شاتر عمل میکنه
اینم خیلی جالبه...خیالم راحت شد..باز هم تشکر

d.b23
19-12-2010, 08:36
سلام دوستان

البته توضیج دوستمون کامل بود در مورد رم ها.ولی به نظرمن شما یا توشیبا گارانتی دار بگیر ی هم خوبه البته + او مارک هایی که دوستمون گفت.
توشیبا با گارانتی اکثرا ساخت ژاپن هستند و بعضی هاشون هم ساخت Taiwan.
من فامیلمون واسم از آلمان 8 گیگ توشیبا آورد(تازه سفارش اروپا بود و بهترین کیفیت رو داشت ولی ساخت taiwan بود).ولی مدل های پایین تر بودن که سفارش Asia بودن ولی ساخت ژاپن بودن !!!
دقیقا مثل رم خودم رو هم پارسال تو تهران دیدم و اصل هم بود.قیمتش یادم نیست ولی خیلی هم فضایی نبود

Galaxys
19-12-2010, 10:26
سلام دوستان

دوست عزیز من 16 گیگ کلاس 4 توشیبا که ژاپنی هست را با گارانتی گرفتم 42 تومان و راضی هستم . علت این انتخابمم این بود که دیدم خیلی ها از این مدل در گوشی گالکسی راضی هستن.
موفق باشی

sabzefosfori
19-12-2010, 15:44
سلام بچه ها 32 گيگ خوبه برای اين گوشی کسی استفاده کرده

rawen.west69
19-12-2010, 16:25
آپدیت 2.3 (Gingerbread) هم براش اومد...:

d.b23
19-12-2010, 16:37
سلام دوستان

البته توضیج دوستمون کامل بود در مورد رم ها.ولی به نظرمن شما یا توشیبا گارانتی دار بگیر ی هم خوبه البته + او مارک هایی که دوستمون گفت.
توشیبا با گارانتی اکثرا ساخت ژاپن هستند و بعضی هاشون هم ساخت Taiwan.
من فامیلمون واسم از آلمان 8 گیگ توشیبا آورد(تازه سفارش اروپا بود و بهترین کیفیت رو داشت ولی ساخت taiwan بود).ولی مدل های پایین تر بودن که سفارش Asia بودن ولی ساخت ژاپن بودن !!!
دقیقا مثل رم خودم رو هم پارسال تو تهران دیدم و اصل هم بود.قیمتش یادم نیست ولی خیلی هم فضایی نبود

بهترین رم toshiba با این بسته بندیه (سفارش اروپا و استرالیاست)

و مدل بعدی با این بسته بندیه(سفارش آسیا)

البته در کل خیلی فرقی با هم ندارن.(اختلاف قیمتشونم فکر نکنم زیاد باشه.من خودم از اون اولی دارم(سفارش اروپا) و خیلی هم راضیم
:46:

Armin 7
19-12-2010, 18:20
با سلام.
راستش من خیلی مشتاق این گوشی شدم.
یه جا خوندم که سیستم عاملش که آندروید 2.1 هستش رو میشه به 2.2 آپدیت کرد. آیــــــــا صحت داره ؟
برای این نوع سیستم عامل نرم افزار موجوده ؟ (درقیاس بـا سیمبین)
صـــداش از لحاظ کمیت و کیفیت چجوریه ؟(در مقایسه بــا 5800)
سپــــاسگــــذارم.

sabzefosfori
19-12-2010, 19:09
با سلام.
راستش من خیلی مشتاق این گوشی شدم.
یه جا خوندم که سیستم عاملش که آندروید 2.1 هستش رو میشه به 2.2 آپدیت کرد. آیــــــــا صحت داره ؟
سپــــاسگــــذارم.

عزيزم 2.2 که خيلی وقته

درضمن گلکسی 2.3 هم ساپورت ميشه

senaps
19-12-2010, 19:09

امروز صبح تصویر این گوشی رو با رام 2.3 دیدم!!!
نگران اپدیت نباشید که اندروید بعدی"3" رو هم روش میتونید نصب کنید....(این گوشی براش رام های رسمی و غیر رسمی میاد که تضمین کننده ی اپدیتش هست...البته این بخاطر نوع سیستم عاملش هست که متن بازه...)

سیمبین در قیاس با اندروید برنامه ای نداره!!حالا کل برنامه های سیمبین و جاوا با هم شاید تعداد بازی هایی رو بشن که هر کدوم از دوستان رو گوشیش داره...شما برای هر کاری بیش از 10-12 حق انتخاب دارید....برنامه های این گوشی ها قابل مقایسه با سیمبین نیستند!

چیزی که شما برای مقایسه انتخاب کردید،ملاک خوبی نیست....مثلا شما دارین میپرسین که بوگاتوی ویرون،در مقایسه با ماشینی مثل پریاد،خوبه یا نه؟!!

5800 در مقابل این گوشی اصلا هیچی به حساب نمیاد!!

Scud_MD2
19-12-2010, 21:10
اندرويد 2.3 هم آمد

مهرداد3296
19-12-2010, 22:48
سلام
من رو گلکسیم نسخه 2.1 آندروید نصبه (همونی که وقتی با گارانتی میخریم روش نصبه)
و زبانشو رو فارسی گذاشتم وقتی تو دفترچه تلفن میرم قسمت سمت راست صفحه حروف الفبا انگلیسی زیر هم ردیف شده که وقتی روش میزنی بر اساس همون حرف لیستو معرفی میکنه
ومتاسفانه فقط بصورت انگلیسی هستش و فارسی نمیشه
همه جای گوشی فارسیه ولی این قسمتو نکردن فارسی هم براش بزارن
میخواستم ببینم شمام این مشکلو دارین؟
رو رام های جدید آیا این مشکل حل شده یا تو ورژن 2.2 ؟

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ---------

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

Tushiba ...

کسی از این برنامه سراغی داره ؟

mahroo_z1
19-12-2010, 23:04

Android 2.3 on Samsung Galaxy S

User interface refinements with a green-black theme
Faster, more intuitive touch keyboard
Garbage Collector — speeds up the device
Improved power management screen
Better downloads management
New developer modules to enhance games and applications
Screen off CRT animation

ویدئو:

offlineinternet
20-12-2010, 09:25
سلام
یک میتونه این ویدیو بالایی رو برا ما یه جا برا دانلود بذاره
ممنون

yoosef_st
20-12-2010, 09:46
سلام
یک میتونه این ویدیو بالایی رو برا ما یه جا برا دانلود بذاره
ممنون
بفرمایین:

S A M S U N G
20-12-2010, 09:55
2-3 تا سرور هم از ما :دی

مخلصیم .

گرافيكار
20-12-2010, 13:32
سلام
من رو گلکسیم نسخه 2.1 آندروید نصبه (همونی که وقتی با گارانتی میخریم روش نصبه)
و زبانشو رو فارسی گذاشتم وقتی تو دفترچه تلفن میرم قسمت سمت راست صفحه حروف الفبا انگلیسی زیر هم ردیف شده که وقتی روش میزنی بر اساس همون حرف لیستو معرفی میکنه
ومتاسفانه فقط بصورت انگلیسی هستش و فارسی نمیشه
همه جای گوشی فارسیه ولی این قسمتو نکردن فارسی هم براش بزارن
میخواستم ببینم شمام این مشکلو دارین؟
رو رام های جدید آیا این مشکل حل شده یا تو ورژن 2.2 ؟[COLOR=Silver]

دوست عزيز
من با گارانتي خريدم
و فارسي هم داره
اين مشكل رو ندارم
خودتون فارسيش كردين يا موقع خريد فارسي بود؟

مهرداد3296
20-12-2010, 14:32
دوست عزيز
من با گارانتي خريدم
و فارسي هم داره
اين مشكل رو ندارم
خودتون فارسيش كردين يا موقع خريد فارسي بود؟
نه من بهش دست نزدم
وقتی که خریدم همینجور منوهاش فارسی بود

یعنی برا شما در دفترچه تلفن سمت راست حروف الفبا فارسی زیر هم نوشته شده ؟ :18:

mahroo_z1
20-12-2010, 16:31

Recent changes:

4×2 & 2×1 Widgets provided
With clock function

mahroo_z1
20-12-2010, 17:36

گرافيكار
20-12-2010, 21:04
نه من بهش دست نزدم
وقتی که خریدم همینجور منوهاش فارسی بود

یعنی برا شما در دفترچه تلفن سمت راست حروف الفبا فارسی زیر هم نوشته شده ؟ :18:

آره اتفاقا خيلي هم كاربرديه و ازش استفاده ميكنم
كلا فقط چند گزينه توي منوي دوربينش فارسي نشده
بقيه اش فارسيه

You Were Mine
20-12-2010, 21:43
دوستان سلام 1 سوال:

چيپ گرافيكي htc desire hd ‌با اين گوشي برابر ؟ اگر نه ممنون ميشم لينكي چيزي بدين تا در موردش بدونم

( ميدونم جاي سوالم اينجا نبود اما تاپيك desire hd ‌تار عنكبوت بسته كسي نيست ديگه اونجا )

amirgalaxy
21-12-2010, 08:58
سلاام
میخواستم بدونم چطور میتونم از v. P. N گوشی استفاده کنم
اکانت v. P. N دارم ولی تنظیماتش رو بلد نیستم
ممنون میشم راهنماییم کنید
یلدا مبارک

mahroo_z1
21-12-2010, 11:32

ویدئو:

mahroo_z1
21-12-2010, 11:41
دوستان سلام 1 سوال:

چيپ گرافيكي htc desire hd ‌با اين گوشي برابر ؟ اگر نه ممنون ميشم لينكي چيزي بدين تا در موردش بدونم

( ميدونم جاي سوالم اينجا نبود اما تاپيك desire hd ‌تار عنكبوت بسته كسي نيست ديگه اونجا )
دوست عزیز من تا جایی که میدونم شرکت Qualcomm از چیپهای گرافیکی Adreno در پردازنده های خود استفاده میکنه که متفاوت با چیپ گرافیکی PowerVR مورد استفاده در هامینگبرد سامسونگ هست.

senaps
21-12-2010, 15:30
گلکسی فعلا بهترین سخت افزار رو داره و درضمن،این گجت در لیست بهترین گجت های سال 2010 از سوی مجله ی تایم هم در رده ی بالاتر از محصولاتی همچون کینکت ماکروسافت!!! و ایمک قرار گرفته!! هرچند اون لیست رو اپل گرفته با 3-4 دیوایس،ولی حضور گلکسی اونجا قدرت این گوشی و اندو رو نشون میده!!