PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

mahroo_z1
29-10-2010, 17:30
سلام دوستان:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامسونگ امروز همزمان با انتشار گزارش مالی خود از سه ماهه سوم امسال اعلام نمود که تاکنون بیش از 7میلیون گوشی گالکسی اس و 2میلیون گوشی ویو بفروش رسانده است که بخوبی در مسیر فروش 10میلیونی گوشی Galaxy S تا پایان امسال در حرکت است.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SCORPION8
29-10-2010, 19:02
دوستان من بازی need foe speed shift رو که حجمش حدود 40 مگ هست رو ریخنم و نصب کردم ولی وقتی تبلیغات اول بازی میره و وارد منوی بازی میشه همه چیز سیاهه جون من کمک کنید این بازی nova رو هم که هیچ جا لینک سالم نداره پس چی کار کنیم

senaps
29-10-2010, 19:25
دانلود از بارکد بهترین راه حله!!!
رامتون رو عوض کنین اگه بازی مشکل داره....چه رامی هستین؟

SCORPION8
29-10-2010, 23:07
دانلود از بارکد بهترین راه حله!!!
رامتون رو عوض کنین اگه بازی مشکل داره....چه رامی هستین؟

i9000xxjf3
به نظر شما صبر کنم رام اصلی فرویو 2.2 بیاد یا الان عوضش کنم در ضمن اگه لازم بود لطفا نام رام مورد نظر رو بگید و اینکه چه چیزی به گوشی اضافه میشه یا ارتقا داده میشه

farzin_silver
29-10-2010, 23:16
i9000xxjf3
به نظر شما صبر کنم رام اصلی فرویو 2.2 بیاد یا الان عوضش کنم در ضمن اگه لازم بود لطفا نام رام مورد نظر رو بگید و اینکه چه چیزی به گوشی اضافه میشه یا ارتقا داده میشه

مشکل از رام نیست. باید نسخه ی مخصوص گلکسی رو دانلود کنی.need for speed با data کامل حجمش 100 مگه.از سایت های همسایه میتونی دانلود کنی. سرچ کن

گرافيكار
29-10-2010, 23:50
نکسوس 2 تو حلق این گوشی گیر میکنه!!!امیدوارم که گوگل قیمت خوبی روش بذاره و زود بده به بازار که بتونیم بگیریمیش سریع.....
مشخصاتش کف ادم رو در میاره!!

من فكر ميكنم اگه قرار بود گوشيي تو گلوي گالكسي گير كنه بايد تا حالا اين كارو كرده بود
همين فروش 7 ميليون هم براي خيلي از شركتا يه روياست
نميشه گوشياي آينده رو با گوشياي امروز مقايسه كرد
گالكسي براي سال 2010 ساخته شد
به نظر من سامسونگ مسابقه 2010 رو با اين گوشي برد
تا سال 2011 هم كلي مونده
من اتفاقي توي يه فروم عربي ميخوندم كه سامسونگ داره به شدت روي I8520 beam براي ارائه انبوه در نيمه دوم 2011 كار ميكنه
و از همين الان هم داره تبليغاتش رو شروع ميكنه
حتي توي جريان مدفون شدن كارگراي معدن شيلي هم
يه مدل آزمايشي از همين گوشي رو فرستادن پايين تا با پروژكتورش بازي تيم ملي شيلي رو ببينن
اينجور كه معلومه قراره از جديدترين پردازنده شركت سامسونگ و قويترين باتري روز درونش استفاده بشه
نكسوس2 رو بايد با اين گوشي مقايسه كرد
كه البته با توجه به امكانات I8520 beam بعيد ميدونم نكسوس باهاش قابل مقايسه باشه
من كه خودم مشتاقانه منتظر اين گوشيم
پروژكتورش واقعا به كارم مياد

kamran2000
30-10-2010, 13:16
مثل اینکه قیمت ها داره میاد پایین : دیجی کالا از پنج شنبه تا حالا از 715 به 710 و امروز به 707 رسید.( 16 گیگ )

senaps
30-10-2010, 13:37
الان قیمت 16 گیگ 700 تومن هستش.....کم کم قیمت ها داره میریزه چون شوالیه! اچ تی سی داره از راه میرسه.....
باید دید شمشیر کی تیز تره؟!
گلکسی، ای ایکس 10 با 2.1!!! یا دیزایر اچ دی.....
من شانس اول تا عرضه ی نکسوس 2 رو به گلکسی میدم و واقعا این گوی رو قبلو دارم.....ولی این گوشی تو دل من برو نیست....
من عشقم سونی اریکسونه!!

say-yed
30-10-2010, 17:10
سلام
دوباره مزاحم دوستان شدم

امروز سفارش دادم كه اين گالكسي رو برام بيارند

البته بدون گارانتي و 16 گيگش

قيمتش توي بازار 710 -700 هست ولي اون كسي كه سفارش بهش كردم گفت حدود 670 فكر ميكنيد كجاي كار مشكل داره

ايا بعضي ها روش برنامه نصب نيست يا اينكه فارسي نشده يا اينكه مشكل ديگه اى داره كه ارزونتره لطفا زودتر جواب بديد ممنون مي شم

rawen.west69
30-10-2010, 17:17
16 گیگش رو سفارش دادید یا 8 گیگ؟

say-yed
30-10-2010, 19:42
16 گيگش رو سفارش دادم

ahwaz_k750
30-10-2010, 21:17
قیمت روز 8 گیگ را هم میشه بفرمایید؟

mc_pooria
31-10-2010, 12:00
دوستان من بازی need foe speed shift رو که حجمش حدود 40 مگ هست رو ریخنم و نصب کردم ولی وقتی تبلیغات اول بازی میره و وارد منوی بازی میشه همه چیز سیاهه جون من کمک کنید این بازی nova رو هم که هیچ جا لینک سالم نداره پس چی کار کنیم
مشکل از رام نیست من همین رام رو دارم و بازی داره اجرا میشه! :8:
میری تو رپید سرچ می کنی need for speed shift galaxy s
فایلی رو دانلود می کنی که حجمش 97 یا 100 مگه! فکر کنم نوشته need for speed shift for galaxy s and milestone... بعد فایلهارو میریزی جایی که گفته... خیلی باحاله بازیش! میشه دنده ماشین رو دستی عوض کرد!!!:27:

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

1-دوستان غیر از چیز پی ان راهی برای دانلود از مارکت پیدا نکردند؟
2-چند تا سایت خارجی اگه میشه معرفی کنید برای دانلود مجانی بازی های روز.... مثل:

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

2-چند تا سایت خارجی اگه میشه معرفی کنید برای دانلود مجانی بازی های روز.... مثل:

senaps
31-10-2010, 13:25

خود مارکت که نه!! ولی من یه برنامه معرفی کردم که بارکد ریدر نداره!!! ولی این اکثر برنامه های مارکت توش هست و برنامه های پولی هم به صورت کرک شده درش قرار دارن....کلا جای مارکت رو پر میکنه برای کاربران!!

mc_pooria
31-10-2010, 18:20
من یه امولیتور دانلود کردم که میشه بازیهای ps1 و... رو گوشی اجرا کرد...:5: ولی نمی دونم بازیهاشو از کجا میتونم دانلود کنم.....:41:

گرافيكار
01-11-2010, 21:39
امروز خطر از بيخ گوش گوشيم رد شد
من عادت دارم دراز كشيده تلويزيون ميبينم
گالكسي رو گذاشته بودم كنارم
يه لحظه حواسم نبود برگشتم و آرنجم محكم روي صفحه نمايشش فرود اومد
رنگم زرد شد گفتم كارش تمومه
ولي انگار نه انگار شكستن كه هيچ اينقد از بغل نگاه كردم كه ببينم فرو نرفته
كه خوشبختانه اتفاقي براش نيفتاد
خب اينقدرام كه ميگفتن ظريف نيست

senaps
01-11-2010, 22:11
امروز خطر از بيخ گوش گوشيم رد شد
من عادت دارم دراز كشيده تلويزيون ميبينم
گالكسي رو گذاشته بودم كنارم
يه لحظه حواسم نبود برگشتم و آرنجم محكم روي صفحه نمايشش فرود اومد
رنگم زرد شد گفتم كارش تمومه
ولي انگار نه انگار شكستن كه هيچ اينقد از بغل نگاه كردم كه ببينم فرو نرفته
كه خوشبختانه اتفاقي براش نيفتاد
خب اينقدرام كه ميگفتن ظريف نيست

از لحظا بدنه هرچند به ایکس 10 نیمرسه،ولی واقعا یه خر گشویه...!!! نگران ارنج رفتن و اینا نباشین!!

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

نظرتون درباره این چیه؟؟؟؟

لطفا در تاپیک هر گشیومساول مربوط به همون گوشی رو دنبال کنین و از اسپم کردن بپرهیزید!!

گرافيكار
02-11-2010, 02:10
از لحظا بدنه هرچند به ایکس 10 نیمرسه،ولی واقعا یه خر گشویه...!!! نگران ارنج رفتن و اینا نباشین!![COLOR="Silver"]

ولي انصافا استخون آرنجم محكم خورد
اين تجربه ها هرچند ريسكش بالاست ولي خوبيش اينه كه آدم نسبت به وسيله اش اعتمادش بيشتر ميشه
در نتيجه نگرانيش كمتر

HOJ-JAT
02-11-2010, 18:10
دوستان یک قیمت بدین....

nimoolia
02-11-2010, 19:18
دوستان I9000 هشت گیگ 625 گرون نیست؟
ویو هم 500 با گارانتی اصلی! چطوره؟

senaps
02-11-2010, 21:30
700 برا 16 گیگش....

گرافيكار
02-11-2010, 23:41
دوستان I9000 هشت گیگ 625 گرون نیست؟
ویو هم 500 با گارانتی اصلی! چطوره؟

گالكسي كه گرون نيست قيمت خوبي داده
اگه پولتون به گالكسي ميرسه و دوربين هم زياد براتون مهم نيست همين گالكسي رو بگيرين بهتره

ahwaz_k750
03-11-2010, 00:39
گالكسي كه گرون نيست قيمت خوبي داده
اگه پولتون به گالكسي ميرسه و دوربين هم زياد براتون مهم نيست همين گالكسي رو بگيرين بهتره
برادر شما پولداریدبرای ما کارمندان حقوق بگیر گرون هست 700 تومان(2تا حقوقمون رو کامل باید برای خریدش کنار بگذاریم)اما اگر 600 تومان بشه 8 گیگش خیلی خوبه اینجور ماهی 50 هزارتومان ته جیبمون میمونه!!!:27:

senaps
03-11-2010, 01:15
شما چرا گوشی رو قسطی نمیگیری؟!

Atropates
03-11-2010, 04:30
منم کهکشان خودم رو دارم :8::31:

یکشنبه کوبیدم با قطار اومدم تهران برا خرید Galaxy , دوشنبه صبح اونجا بودم , از صبح که شروع کردم برا قیمت گرفتن از 770 برا 16 و 680 برا 8 شروع کردم تا قبل از ظهر رسوندم به 720 برا 16 و 660 برا 8 , ظهر یکی رو پیدا کردم 16 رو میداد 680 , یکی هم بود 8 رو میداد 635 (هر دو بازار موبایل طبقه ی زیرزمین) آقا چشت روز بد نبینه من یه دیوونه بازی کردم گفتم بچرخم , گفتم اینکه همینجوری داره میاد پایین هرچی میگردم , بزار باز بگردم (اینم بگم از صبح از هر چهل مغازه توو علاالدین و بازار موبایل 1 مغازه داشت , بشدت کم یاب بود) خلاصه آقا من تا 5:30 عصر گشتم , قیمت ها پایین نیومد هیچ , رفت بالا :27: گفتم بیخیال بریم همون 680 رو بگیریم بریم خونه , رفتم گفت فروختم !! رفتم پیش 635 (8) , گفت فروختم !! رفتم پیش 690 (16) گفت فروختم !! رفتم 700 (16) گفت فروختم !! رفتم 710 (16) گفت فروختم !! :38:در عرض دو ساعت 10 تا مغازه دبه کردن توو بازار موبایل !! همشونم دروغ میگفتن ! یکشون که سه ساعت پیش گفت 690 (16) , سه ساعت بعد همون بهم گفت 740 :31: میگم چرا ؟ میگه اون خرید قبلی بود این خرید جدیده !! دروغ میگفت مثل چیز ! جعبه ی گوشی ذره ای از جاش تکون نخورده بود ! خلاصه آقا بهشتی ه این علائدین و بازار موبایل واسه خودش ! تازه اینجاش خوبه یه پیرمرد با انصافی بود بازار موبایل , از ظهر تا عصر ازش دو بار پرسیدم , هر دو بار گفت 8 گیگ رو بدون گارانتی میدم بهت 740 :27: موند بودم بخندم یا گریه کنم , حتی گفتم 640 یا 740 ؟ گفت آقا 740 ! خلاصه سرت رو درد نیارم اگه ظهر فقط 30 تا مغازه داشت , پنج عصر 20 تاش گفت فروختم , 9 تاش 50 60 تومن گذاشت روش , یکی بود ( طبقه 4 علاالدین) قیمتش ثابت بود , 720 دادم 16 رو گرفتم تا سردردم تموم شه ! از 10 صبح گشته بودم تا 7 شب !!

---------------------

رفته بودم یه مغازه , بازار موبایل ( درسته بازار موبایلی ها کلاسشون بالاتر ه نسبت به علاالدینی ها ولی نه اونقدری که فکرش رو میکنید , فقط مغازه هاشون شیکتره وگرنه ... ) طرف به من برگشته سه بار چهار بار میگه (همون که دو ساعته 635 رو گفت 680) " آقا برا چی گالکسی میخری شما ؟ گالکسی ایراد های بزرگی حتما داره که جمعش کردن . شما ویو بخر , اون از گالکسی بهتره , x10 بخر اون از ویو بهتره , نه اینکه برا خودم و سودم و اینا بگم هااا , نه , آقا (با قیافه ی افشاگرانه) گوگل و سامسونگ گالاکسی رو دیسکانکت کردن !!! (منظورش این بود discontinue :27: کردن) گفتم آقا باشه خداحافظ , هنوزم وقتی خودش و حرفاش یادم میفته خندم میگیره , سری اول می گفت می تونی برنامه بریزی یا می خوای ما بریزیم ؟ گفتم خودم میریزم , با قیافه ی خیلی متعجب گفت مطمعنی ؟!!!!!!! یه لحظه شک کردم به خودم , گفتم آره مطمعنم از انجمن ها یاد گرفتم , گفت از چی؟ گفتم از اینترنت , خندید !! گفت شاگرد من یک میلیون (!!!!!!!!!!) خرج کرده رفته برنامه ریختن رو آنرویید یاد گرفته بعد شما با اینترنت میریزی ؟ (بازم خندید) گفتم آره , شاگردش (جناب نابغه) دستاش توو جیبش قدم زنان به طرف در بیرون با نیشخند گفت " من یه آندرویید میدم دستت تو اینو روت کن من هرچی خواستی از این مغازه میدم بهت , مگه سیمبین ه ؟ الکی که نیست " پیش خودم گفتم خدا اینا دیگه کی ان

--------------------

و اما در مورد Galaxy !

آقا فوق العاده ست ! محشر ! یک روز بیشتر نیست باهاش کار میکنم ! فقط میتونم بگم حرف نداره !

S A M S U N G
03-11-2010, 11:22
سلام .

آقا آخرش نگفتی چند گرفتی بالاخره :دی

مبارکت باشه . حالشو ببر .

مخلصیم .

ahwaz_k750
03-11-2010, 12:57
شما چرا گوشی رو قسطی نمیگیری؟!
برای مزاح عرض کردم دوست عزیز!!!

گرافيكار
03-11-2010, 14:51
برادر شما پولداریدبرای ما کارمندان حقوق بگیر گرون هست 700 تومان(2تا حقوقمون رو کامل باید برای خریدش کنار بگذاریم)اما اگر 600 تومان بشه 8 گیگش خیلی خوبه اینجور ماهی 50 هزارتومان ته جیبمون میمونه!!!:27:

عزيز دل برادر:10:
گفتم كه اگه 600 پول داري حيفه يه سي چهل تومن نزاري روش و گالكسي رو نگيري
من از اين بابت گفتم
وگرنه عزيز من با توجه به اعلام خط فقر سازمان ملل در سال 2010 همه ما كلهم اجمعين زير ايشون قرار داريم

به قول شاعر معاصر

در قلب انسانها تپش پايان گرفته
مرگ از نفس افتاده از بس جان گرفته

روياي نان و لرزش بغضي شكسته
اينجا سر هر كوچه تابوتي نشسته

هر لحظه مي افتد يكي در پنجه مرگ
چيزي شبيه ريزش پاييزي برگ

گرافيكار
03-11-2010, 15:02
منم کهکشان خودم رو دارم :8::31:

یکشنبه کوبیدم با قطار اومدم تهران برا خرید Galaxy , دوشنبه صبح اونجا بودم , از صبح که شروع کردم برا قیمت گرفتن از 770 برا 16 و 680 برا 8 شروع کردم تا قبل از ظهر رسوندم به 720 برا 16 و 660 برا 8 , ظهر یکی رو پیدا کردم 16 رو میداد 680 , یکی هم بود 8 رو میداد 635 (هر دو بازار موبایل طبقه ی زیرزمین) آقا چشت روز بد نبینه من یه دیوونه بازی کردم گفتم بچرخم , گفتم اینکه همینجوری داره میاد پایین هرچی میگردم , بزار باز بگردم (اینم بگم از صبح از هر چهل مغازه توو علاالدین و بازار موبایل 1 مغازه داشت , بشدت کم یاب بود) خلاصه آقا من تا 5:30 عصر گشتم , قیمت ها پایین نیومد هیچ , رفت بالا :27: گفتم بیخیال بریم همون 680 رو بگیریم بریم خونه , رفتم گفت فروختم !! رفتم پیش 635 (8) , گفت فروختم !! رفتم پیش 690 (16) گفت فروختم !! رفتم 700 (16) گفت فروختم !! رفتم 710 (16) گفت فروختم !! :38:در عرض دو ساعت 10 تا مغازه دبه کردن توو بازار موبایل !! همشونم دروغ میگفتن ! یکشون که سه ساعت پیش گفت 690 (16) , سه ساعت بعد همون بهم گفت 740 :31: میگم چرا ؟ میگه اون خرید قبلی بود این خرید جدیده !! دروغ میگفت مثل چیز ! جعبه ی گوشی ذره ای از جاش تکون نخورده بود ! خلاصه آقا بهشتی ه این علائدین و بازار موبایل واسه خودش ! تازه اینجاش خوبه یه پیرمرد با انصافی بود بازار موبایل , از ظهر تا عصر ازش دو بار پرسیدم , هر دو بار گفت 8 گیگ رو بدون گارانتی میدم بهت 740 :27: موند بودم بخندم یا گریه کنم , حتی گفتم 640 یا 740 ؟ گفت آقا 740 ! خلاصه سرت رو درد نیارم اگه ظهر فقط 30 تا مغازه داشت , پنج عصر 20 تاش گفت فروختم , 9 تاش 50 60 تومن گذاشت روش , یکی بود ( طبقه 4 علاالدین) قیمتش ثابت بود , 720 دادم 16 رو گرفتم تا سردردم تموم شه ! از 10 صبح گشته بودم تا 7 شب !!

---------------------

رفته بودم یه مغازه , بازار موبایل ( درسته بازار موبایلی ها کلاسشون بالاتر ه نسبت به علاالدینی ها ولی نه اونقدری که فکرش رو میکنید , فقط مغازه هاشون شیکتره وگرنه ... ) طرف به من برگشته سه بار چهار بار میگه (همون که دو ساعته 635 رو گفت 680) " آقا برا چی گالکسی میخری شما ؟ گالکسی ایراد های بزرگی حتما داره که جمعش کردن . شما ویو بخر , اون از گالکسی بهتره , x10 بخر اون از ویو بهتره , نه اینکه برا خودم و سودم و اینا بگم هااا , نه , آقا (با قیافه ی افشاگرانه) گوگل و سامسونگ گالاکسی رو دیسکانکت کردن !!! (منظورش این بود discontinue :27: کردن) گفتم آقا باشه خداحافظ , هنوزم وقتی خودش و حرفاش یادم میفته خندم میگیره , سری اول می گفت می تونی برنامه بریزی یا می خوای ما بریزیم ؟ گفتم خودم میریزم , با قیافه ی خیلی متعجب گفت مطمعنی ؟!!!!!!! یه لحظه شک کردم به خودم , گفتم آره مطمعنم از انجمن ها یاد گرفتم , گفت از چی؟ گفتم از اینترنت , خندید !! گفت شاگرد من یک میلیون (!!!!!!!!!!) خرج کرده رفته برنامه ریختن رو آنرویید یاد گرفته بعد شما با اینترنت میریزی ؟ (بازم خندید) گفتم آره , شاگردش (جناب نابغه) دستاش توو جیبش قدم زنان به طرف در بیرون با نیشخند گفت " من یه آندرویید میدم دستت تو اینو روت کن من هرچی خواستی از این مغازه میدم بهت , مگه سیمبین ه ؟ الکی که نیست " پیش خودم گفتم خدا اینا دیگه کی ان

--------------------

و اما در مورد Galaxy !

آقا فوق العاده ست ! محشر ! یک روز بیشتر نیست باهاش کار میکنم ! فقط میتونم بگم حرف نداره !

مباركه دوست من
حالا حالاها مونده تا همراهتو بشناسي جاي حال زياد داري هنوز
يه جاهايي ميرسي كف ميكني
يه جاهايي ميرسي چشات ميزنه بيرون
يه جاهايي ميرسي خشكت ميزنه
يه جاهايي ميرسي آب دهنت رو نميتوني قورت بدي
من تا حالا همه اين مراحل رو پشت سر گذاشتم
كلا شا پسريه واسه خودش اين گالكسي
راستي قيمت رو نگفتي

Real Madrid C.F
03-11-2010, 20:34
آقا عجب ماجرایی داشتین شما!!!

بچه ها حواستون به این soheildolatabadi هم باشه داره میترکونه بنده خدا شما توجه نمیکنین...فکر کنم 1000 تا پست تشکر داده باشه !!!

جناب مگه Beam الان تو بازار نیستش!! خیلی هم قوی تر از گالاکسی نیستا!! خیلی هم گرونه!!

M A M M U T
03-11-2010, 21:48
سیلام دوستان
من تا عید می خوام گوشی بخرم (کیف کردین برنامه ریزی رو!:دی) به نظرتون قیمتش گالاکسی تا عید زیر 500 تومن میشه؟

rezza405
03-11-2010, 21:58
یعنی بنظر شما با این قیمتهای کاذب گلکسی که صبح وبعد از ظهرش با هم فرق میکنه چیکار باید کرد ؟
ضمنا شنیدم دولت هم بخاطر جلوگیری از قاچاق بیش از حد گوشی میخواد رو تعرفه هاش تجدید نظر کنه

farzin_silver
03-11-2010, 22:04
آقا عجب ماجرایی داشتین شما!!!

بچه ها حواستون به این soheildolatabadi هم باشه داره میترکونه بنده خدا شما توجه نمیکنین...فکر کنم 1000 تا پست تشکر داده باشه !!!

جناب مگه Beam الان تو بازار نیستش!! خیلی هم قوی تر از گالاکسی نیستا!! خیلی هم گرونه!!

Beam دوربینش که 8 هست قویتر از گلکسیه و خوب پرژکتور هم داره.ولی cpu 720 داره و رمش هم 384 مگ هست

hoha881
03-11-2010, 22:07
سیلام دوستان
من تا عید می خوام گوشی بخرم (کیف کردین برنامه ریزی رو!:دی) به نظرتون قیمتش گالاکسی تا عید زیر 500 تومن میشه؟
نمیشه برنامه ریزی کرد.
با این طرح های اقتصادی فکر نکنم ارزون تر از 550 بشه.

Real Madrid C.F
03-11-2010, 22:20
نمیشه برنامه ریزی کرد.

دقیقا...با این طرح هدفمند سازی یارانه ها گوشی های بالای خط فقر :31: بالای 300تومن!! بعید نیست با گذشت زمان بجای ارزون شدن گرون هم بشن!! بعد من پر دورم فامیلایی هستن که همش میگن ما میخوایم 6 ماهه آینده یه چیزی بخریم (هنوز تصمیم نگرفته میخواد گوشی بخره!! یا تبلت یا لپتاپ ) بعد هی سوال پیچ میکنن آدمو که به نظرت فلان گوشی تا 6 ماه آینده چقدر ارزون میشه (انگار من کارشناس بورسم)....عزیز من مثلا خود من الان گوشی ندارم فقط 300 پول دارم و تصمیم دارم 3 ماهه آینده که 200 تومن دیگه اومد دستم و پولم 500 شد یا دیزایر بخرم یا گالاکسی (کارکرده تمیس!) ولی دیگه نمیام یه برنامه ریزی دقیق بکنم که مرحله به مرحله باید چیکار کنم چون تا اون موقع هیچی مشخص نیستش! الانم دارم یه هیرو میخرم که تا اون موقع بی گوشی نباشم و با آندروید آشنا تر بشم...خیلی راحت و ریلکس ..ریلکس ..ریلکستر:31:

M A M M U T
03-11-2010, 23:01
نمیشه برنامه ریزی کرد.
مگه طرح اقتصادی رو گوشی هم تاثیر میذاره؟:18:جلل الخالق!:دی
راست میگی به اینش توجه نکرده بودم/

دقیقا...با این طرح هدفمند سازی یارانه ها گوشی های بالای خط فقر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالای 300تومن!! بعید نیست با گذشت زمان بجای ارزون شدن گرون هم بشن!! بعد من پر دورم فامیلایی هستن که همش میگن ما میخوایم 6 ماهه آینده یه چیزی بخریم (هنوز تصمیم نگرفته میخواد گوشی بخره!! یا تبلت یا لپتاپ ) بعد هی سوال پیچ میکنن آدمو که به نظرت فلان گوشی تا 6 ماه آینده چقدر ارزون میشه (انگار من کارشناس بورسم)....عزیز من مثلا خود من الان گوشی ندارم فقط 300 پول دارم و تصمیم دارم 3 ماهه آینده که 200 تومن دیگه اومد دستم و پولم 500 شد یا دیزایر بخرم یا گالاکسی (کارکرده تمیس!) ولی دیگه نمیام یه برنامه ریزی دقیق بکنم که مرحله به مرحله باید چیکار کنم چون تا اون موقع هیچی مشخص نیستش! الانم دارم یه هیرو میخرم که تا اون موقع بی گوشی نباشم و با آندروید آشنا تر بشم...خیلی راحت و ریلکس ..ریلکس ..ریلکستر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل اینه من وقتی میخوام گوشی بخرم باید از 6 ماه قبل تمام خانوادم رو توجیه کنم که به گوشی احتیاج دارم و از مزایای گوشی جدیدم بگم:دی

Immunology
04-11-2010, 00:40
والا تورم که روی جنسایی هست که روشون قبلا تعرفه میداده.
ولی اگه قیمت دلار ثابت بمونه هیچ وقت قیمت گوشی زیاد تغیر نمیکنه.
داداش قیمت سوخت رو دستشویی رفتن هم تاثیر داره.:31:
تازه از یه طرف ما ایرانی هستیم.ایرانی جماعت منتظره یه جرقست که قیمت افزایش بده.مثلا موبایل فروشا وقتی ببینن نون گرون شده میگن ما هم باید گرون کنیم.

------------------------------------------
یه لانچر شبیه ساز ویندوز 7
انگار کسی بخش home screen سر نمیزنه.:41:

Atropates
04-11-2010, 01:14
سلام .

آقا آخرش نگفتی چند گرفتی بالاخره :دی

گفتم دیگه ظهر یکی بود 16 رو میداد 680 , نگرفتم , عصر پایینترین قیمتی که تونستم پیدا کنم 720 بود برا 16 , مجبور شدم همین 720 رو بگیرم چون شب بلیط داشتم باید با قطار برمیگشتم

مبارکت باشه . حالشو ببر .

مرسی :11: حتما :biggrin:

Real Madrid C.F
04-11-2010, 02:10
گفتم دیگه ظهر یکی بود 16 رو میداد 680 , نگرفتم , عصر پایینترین قیمتی که تونستم پیدا کنم 720 بود برا 16 , مجبور شدم همین 720 رو بگیرم چون شب بلیط داشتم باید با قطار برمیگشتم
مرسی :11: حتما :biggrin:

پس میشه نتیجه گرفت جذر و مد روی قیمت ها تاثیر میزاره:31:

دوستان توصیه میشه صبح ها کله ی سحر گوشی بخرین (ترجیحا ناشتا نخورده):31:

Atropates
04-11-2010, 02:43
پس میشه نتیجه گرفت جذر و مد روی قیمت ها تاثیر میزاره:31:

دوستان توصیه میشه صبح ها کله ی سحر گوشی بخرین (ترجیحا ناشتا نخورده):31:

میدونم خنده داره ولی واقعیت بود ! خودمم هم خندم گرفته بود هم شاخ در آوردم ! از ظهر تا عصر 8 گیگ و 16 گیگ با و بدون گارانتی هر چهار تا قیمت , 50 تومن گذاشته شد روشون ! به جز اونایی که از همون اول 50 60 تومن گرون میگفتن و لردی حساب میکردن .

Real Madrid C.F
04-11-2010, 03:12
میدونم خنده داره ولی واقعیت بود ! خودمم هم خندم گرفته بود هم شاخ در آوردم ! از ظهر تا عصر 8 گیگ و 16 گیگ با و بدون گارانتی هر چهار تا قیمت , 50 تومن گذاشته شد روشون ! به جز اونایی که از همون اول 50 60 تومن گرون میگفتن و لردی حساب میکردن .

عزیز تو ایران هر چیزی ممکنه ... تو علائدین ممکن تره:31:... من پارسال رفته بودم علائدین i900 بخرم تو طبقه ی همکف بودم...چند تا مغازه رفتم همشون خیلی با احترام و مودب قیمت میدادن (بین 440 تا 470 ) یدفه دو تا پسر با 2 تا از مغازه ها دعواشون شد و چند تا مغازه داره دیگم که با اینا رفیق بودن ریختن وسط بزن بزن کار از فحش کاری به پایین آوردن شیشه چند تا مغازه هم کشید بعد از دعوا دیگه خبری از احترام نبود جالب اینجا بود که دیگه 460 به پایین پیدا نکردم!!! آخرش از طبقه اول گرفتم 440 ... یعنی شما ببین با یه دعوا احساس ترس میکنن و فوری سر مشتری بدبخت خالیش میکنن:13:

babakhad
04-11-2010, 06:42
سلام دوستان خسته نباشید
متاسفانه من با wifi این گوشی مشکل دارم نمی دونم باید چی کار کنم اصلا هیج شبکه ای رو پیدا نمیکنه آیا باید کار خاصی انجام بدم تا کار بکنه ، ممنون میشم راهنماییم کنین

Spak
04-11-2010, 08:38
دیروز به قصد خرید گالکسی زدیم بیرون مگه گیر میومد ! توی شیراز گه گالکسی کم یاب که هیچی نایاب شده کل شهر رو زیر پا گذاشتیم از شرق تا غرب از جنوب تا شمال هر مغازه داری هم زنگ میزد به 6-7 تایی عمده فروش اونا هم نداشتن خلاصه توی 3 تا مغازه که اوناهم تکی بود گیر آوردیم چشمتون روز بد نبینه از قیمتا :

8 گیگ بدون گارانتی 700
8گیگ بدون گارانتی 680
16 گیگ بدون گارانتی 640

این آخری منطقی بود تازه موجودی هم نداشت زنگ زد عمده فروش بعدا معلوم شد که t-mobile هست گفتم نمیخوام سامسونگ داری بده بعد که زنگ زد به یکی دوتای دیگه گفت 660 گفتم فدای سرم بفرست بیاد بعد هم که اومد دیدیم مشکل سه دکمه داره اعصابم دیگه داشت میریخت به هم بعد از یه ربع گفتم اشکالی نداره و خریدمش
بعد اومدم خونه تنها کاری که کردم از ساعت 1 ظهر تا 6 عصر گیرش بودم تا بالاخره مشکل سه دکمش رو حل کردم و روتش کردم و الان دارم ازش لذت میبرم ....

babakhad
04-11-2010, 08:42
سلام دوستان خسته نباشید
متاسفانه من با wifi این گوشی مشکل دارم نمی دونم باید چی کار کنم اصلا هیج شبکه ای رو پیدا نمیکنه آیا باید کار خاصی انجام بدم تا کار بکنه ، ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام مجدد خدمت اساتید
مشکلم حل شد
یعنی متوجه شدم اندورید نمی تونه از شبکه Add-hock استفاده بکنه ، ولی از روتر های وای فای بخوبی پشتیبانی می کنه برای حل این مشکل تو فرامهای فارسی چیزی پیدا نکردم ولی تو یه سایت انگلیسی یه فایل پیدا کردم که وقتی جاشو با فایل wpa_supplicant در شاخه اصلی گوشی root >system >bin عوض کردم اونوقت گوشیم بعد از یه ریستارت تونست به add hock لب تابم وصل بشه:8:
آدرس سایت رو برای بررسی بهتر شما دوستان می زارم

Spak
04-11-2010, 08:45
سلام دوستان خسته نباشید

1.گوشی شما باید روت شده باشه .

2. برنامه root_explorer که براتون ضمیمه کردم رو نصب کنید و اگر که قبلا نصب کردید که هیج .

3.فایلی به نام wpa_supplicant که براتون ضمیمه کردم رو از حالت زیپ خارج کنید و به حافظه گوشیتون منتقل کنید

4.برنامه root_explorer رو اجرا کنید و به قسمتهایی که در تصاویر هست بروید

.............................................

و حالا فایلی که در مموری گوشی ریختید رو به ادرس system/bin بالا کپی کنید و تمام مشکل wifi شما حل میشه

wpa_supplicant

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدroot_explorer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع : موبایلستان
نویسنده :آقای فرشیدد

mahroo_z1
04-11-2010, 08:49
سلام:5:

(نقل از امیر رفیعی از هند هلد یوزر ):

WiFi Alliance از چند روز پيش ، اقدام به بررسی محصولات الکترونيکی برای تاييديه WiFi Direct کرده و در ليست منتشر شده توسط آنها، نام Galaxy S به عنوان تنها اسمارت فون به چشم ميخورد:

WiFi Direct يا ارتباط Point To Point امکان به اشتراک گذاری انواع فايل ها مثل عکس، ويدئو و غيره و هم چنين بازی های مولتی پلير بين دو ديوايس را فراهم ميکند ، آنهم بدون نياز به Access Point. به نوعی جايگزين بلوتوث خواهد بود. برای ارتباط ديوايس ها هم کافيست که فقط يکی از آنها سرتيفيکيشن WiFi Direct را داشته باشد.
اين سرتيفيکيشن احتياج به سخت افزار جديد و خاص ندارد ، بلکه WiFi Direct به صورت نرم افزاری و با تغيير پروتکل های ارتباطی در اکثر چيپست های نوين WiFi قابل پياده سازی است، منتهی بايد ديد سازندگان ديگر ، در چه زمانی حاضر به آپديت درايور چيپست WiFi محصولاتشان ميشوند.

منبع:

mahroo_z1
04-11-2010, 09:29

سامسونگ برای رایانه های مجهز به MAC OS X نرم افزار PC Suite Kies خود را عرضه کرد.
با این برنامه رایگان که در وب سایت این شرکت قرار گرفته میتونید مستقیما محتویات گوشی خود را با رایانه اپل خود سنکرون و اپدیت نمایید.

منبع:

mahroo_z1
05-11-2010, 12:56

کاربران گوشی Galaxy S در انگلیس از امروز قادر خواهند بود که از طریق برنامه Kies فریمور گوشی خود را به اندروید 2.2 اپدیت نمایند.
این اپدیت جدید بتدریج در مناطق دیگر گسترده خواهد شد و سامسونگ میگوید تا پایان ماه فعلی یعنی نوامبر برای همه کاربران این گوشی در دنیا قابل دسترس خواهد بود.
همچنین این اپدیت برای کاربران کره ایی از هفته اینده عرضه خواهد شد.

منبع:

mahroo_z1
05-11-2010, 13:20

گوشی سامسونگ Galaxy S هفته اخر اکتبر یعنی ماه پیش توسط اپراتور ژاپنی NTT DOCOMO در ژاپن عرضه شد و اکنون BCN موسسه ژاپنی تحقیقاتی بازار اعلام کرده که تقاضا برای این گوشی در هفته اول عرضه اش در ژاپن از گوشی iPhone 4 32GB بعنوان پرفروشترین گوشی پیشی گرفت.
اگرچه این فاصله کوچک بوده ولی این یک موفقیت مهم است هنگامی که به این مورد توجه داشته باشید که Galaxy S در وسط هفته عرضه شده است و سرنگونی حکمرانی iPhone4 را که برای 18 هفته از زمان عرضه اش در ژوئن در صدر بود را رقم زده است.

منبع:

yoosef_st
05-11-2010, 14:06
نظرتون چیه یه Benchmark مقایسه بین Galaxy 2.2 با N8 و آیفون بذارین؟
اون موقعها هر روز مقایسه بنچمارک میذاشتین...

tired friend
05-11-2010, 15:11
از لحاظ بی دردسر بودن این بهتره یا ویو؟
در کل کدوم بهتره؟

tired friend
05-11-2010, 16:38
.............................:20:
کار باهاش سخته؟
روت به 2.2 سخته؟

Real Madrid C.F
05-11-2010, 20:23
.............................:20:
کار باهاش سخته؟
روت به 2.2 سخته؟

از لحاظ راحتی ویو بهتره ... ولی امکانات گالاکسی با ویو قابل مقایسه نیست....روت به معنی آپدیت نیست شما باید یه بار روت کنین یه بار هم به 2.2 آپدیت کنین ...روت کردن یه جور H.A.C.K کردن هستش...در ضمن تو امضاتون یهتره بجای ویو بنویسین Samsung Wave چون ممکنه مردم متوجه نشن:11:

nimoolia
05-11-2010, 20:40
دوستان این که میگن جنس گالاکسی پلاستیکه و زیاد خوب نیست صحت داره؟ :41:

به اندازه کافی مقاوم هست؟

ahwaz_k750
05-11-2010, 22:31
دوستان به نظر شما گالاکسی با گارانتی بخرم یا بدون گرانتی و در هنگام خرید به چه نکاتی توجه کنم؟

Dark.Life
05-11-2010, 22:40

ببین دوست عزیز این گوشی فعلاً بهترین آندروید بازاره حتا دیزایر hd هم برتری خاصی نسبت بهش نداره واسه همین طرفدارای برندای دیگه دنبال یه بهونه ای هستن که اونو خراب کنن تو دید عمومی!
شما خودت فکر کن چند درصد گوشیا جنسشون از پلاستیک نیست ؟! بیش از 90 درصد گوشیا از پلاستیک ساخته شدن
بعدشم اصلاً تا حالا کسی نبوده بگه بدنه گوشیش مشکلی پیدا کرده (مثلاً x1 مشکل ترک خوردن داشت) و همه راضی بودن

senaps
06-11-2010, 00:04
دوستان این که میگن جنس گالاکسی پلاستیکه و زیاد خوب نیست صحت داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست بالا تایید میشه...این گوشی در حال حاظر بدون شک بهترین اندرویدی بازاره! و از لحاظ قدرت بدنی به اندازه ی کافی خر کار هست!! نگرانش نباشین....

Amin
06-11-2010, 00:16
چرا انقدر نواسان قیمت زیاده
یه روز 40 تومن میاد پایین
فرداش 50 تومن میره روش
شیطونه میگه از خیرش بگذر! : دی

Real Madrid C.F
06-11-2010, 01:36
چرا انقدر نواسان قیمت زیاده
یه روز 40 تومن میاد پایین
فرداش 50 تومن میره روش
شیطونه میگه از خیرش بگذر! : دی

نوسان به دلیل تغییر قیمت دلار هستش...بازار ایران هم که مستعد برای هر گونه هرج و مرج با کوچیک ترین تلنگر!!:27:

Spak
06-11-2010, 08:33

مگه میخوای باهاش کشتی بگیری ؟
هر گوشی باید ازش مراقبت کنی چه پلاستیکی باشه چه فلزی ضربه بخوره قابش چیزیش نشه قطعات داخلیش صدمه میبینه
حالا چه فلزی چه پلاستیکی ...
تازه وزنش هم خیلی سبک تره

mc_pooria
06-11-2010, 16:25
دوستان یه بنچمارک از گوشیتون بگیرین نتایجشو ببینین.....
من رو گوشی هنوز رم نذاشتم و 8 گیگ خودشو 5 گیگ پر کردم....
همه چیزش معمولی یا بالاتر از گلکسی بود به جز I/0.... !!! اصلا" I/0 چیه؟!!!!

Real Madrid C.F
07-11-2010, 01:58
دوستان یه بنچمارک از گوشیتون بگیرین نتایجشو ببینین.....
من رو گوشی هنوز رم نذاشتم و 8 گیگ خودشو 5 گیگ پر کردم....
همه چیزش معمولی یا بالاتر از گلکسی بود به جز I/0.... !!! اصلا" I/0 چیه؟!!!!

شما دارین گوشی خودتونو با چی مقایسه میکنین؟؟ گالاکسی با گالاکسی!! مگه میشه با هم فرق کنن!

-----------------------------------------------

دوستان جالبه I8700 هم دقیقا از همون LCD گالاکسی استفاده میکنه و حتی خط تولیدشون یکیه!:46:

mc_pooria
07-11-2010, 13:08
شما دارین گوشی خودتونو با چی مقایسه میکنین؟؟ گالاکسی با گالاکسی!! مگه میشه با هم فرق کنن!

دوستان جالبه I8700 هم دقیقا از همون LCD گالاکسی استفاده میکنه و حتی خط تولیدشون یکیه!:46:
آره فکر کنم چون گوشی ممکنه وقتی برنامه های زیاد روش باشه رمش سنگین باشه یا... خب کندتر عمل کنه... وقتی تست می کنه میبره رو نمودار رو اون نمودار گوشی های مختلفی رو زده مثل نکسوس و htc و.... که گلکسی رو هم زده و گوشی خودمونو مینویسه : your device
مال من همه چیزش نرمال بود یا حتی بالاتر از گلکسی به جز I/0 که یکم کم بود نسبت به خود گلکسی...:13:حالا I/0 چیه؟! internal memory نیست؟! اساتید توضیح بدن لطفا"...:10:

mc_pooria
07-11-2010, 13:23
دوستان بازی ps1 از کجا دانلود کنم.... فکر کنم گرافیکش ر 4 inch super amoled بد نشه ها.... :دی مثل taken....

sabzefosfori
07-11-2010, 21:15

دوستان جالبه I8700 هم دقیقا از همون LCD گالاکسی استفاده میکنه و حتی خط تولیدشون یکیه!:46:[/QUOTE]

فکر کنم منظور شما led هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Real Madrid C.F
07-11-2010, 23:57
البته هم LCD غلطه هم LED باید بگیم اسکرین یا همون صفحه نمایش...بازی رئال رو ببینین...رو تابلو های تبلیغاتی کنا زمین گالاکسی تبلیغ میکنه....شیره رئال...شیره گالاکسی:31:

key_1
08-11-2010, 00:17
البته هم LCD غلطه هم LED باید بگیم اسکرین یا همون صفحه نمایش...بازی رئال رو ببینین...رو تابلو های تبلیغاتی کنا زمین گالاکسی تبلیغ میکنه....شیره رئال...شیره گالاکسی:31:
k750 هم led هست...
LED نیست جهت اطلاع
Super AMOeld یه تکنولوژی کاملا پیشرفته تر از Led هستش ....:10:

CHEGUEVARA.
08-11-2010, 00:54
رئال.............!!!؟؟:2:
فقط گالاکسی.........!!:46:

Real Madrid C.F
08-11-2010, 09:26
k750 هم led هست...
LED نیست جهت اطلاع
Super AMOeld یه تکنولوژی کاملا پیشرفته تر از Led هستش ....:10:

نه میدونم ... اون دوستمون گفت LED اگه نه میدونم AMOLED و Super AMOLED و OLED با LED تفاوت داره و البته این که k750 LED هستش رو دیگه در حد گنجایش در فهم من نیست:27:

mahroo_z1
08-11-2010, 10:02

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Android System Info provides a lot of technical infos(Hardware, System, Telephony…), Task Manager and more. Latest version: 1.14.0 (for all Android versions)

Real Madrid C.F
08-11-2010, 10:22

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Android System Info provides a lot of technical infos(Hardware, System, Telephony…), Task Manager and more. Latest version: 1.14.0 (for all Android versions)

ببخشید جناب من زیاد مطلع نیستم ...این نرم افزار رو باید از مارکت دانلود کنیم؟؟؟ فقط واسه گالاکسیه؟؟

mahroo_z1
08-11-2010, 10:39
ببخشید جناب من زیاد مطلع نیستم ...این نرم افزار رو باید از مارکت دانلود کنیم؟؟؟ فقط واسه گالاکسیه؟؟

بله این نرم افزار در اندروید مارکت موجود هست و مربوط به همه ورژنهای اندروید هست برای همه گوشیهای اندرویدی.

Real Madrid C.F
08-11-2010, 23:08
یه سوال!

این که میگن صفحه ی این گوشی کاملا ضد خش هست واقعیت داره؟؟ سابقه داشته خلافش ثابت شه؟؟

گوشی هایی که مثل دیزایر و نکسوس صفحشون مثل گالاسکی نمیدونم چی چی gloss ! (اسمش یادم رفت!) نیست ضد خش نیستن؟؟ تا چه حد ضعف دارن؟

senaps
08-11-2010, 23:57
گوشی هایی که مثل دیزایر و نکسوس صفحشون مثل گالاسکی نمیدونم چی چی gloss ! (اسمش یادم رفت!) نیست ضد خش نیستن؟؟ تا چه حد ضعف دارن؟

این که میگن صفحه ی این گوشی کاملا ضد خش هست واقعیت داره؟؟ سابقه داشته خلافش ثابت شه؟؟

تو ضد خش بودن صفحش شک نکن....در برابر برخورد های نسبتا شدید مقاوت میکنه و با افتادن در فواصل معمولی کاملا سالم میمونه.....
گوشی هایی مثل دیزایر هم ضد خش هستن ولی نه ضد خشی که ایکس پریا و بعدش گلکسی هستش....مخصوصا نکسوس که دقیقا مثل دخترا میمونه....با اینکه خیلی خوشکله،ولی خیلی ضریفه!! تا بهش بگی پخ سریع یه جایی خراب میشه و بعدش باید بیوفتی به گ ه خوری که درست بشه ولی......!!!!

bille_jean2001
09-11-2010, 01:37
دوستان من قبل از خريد گلكسي از خيلي دوستان درباره صداي فيلمبرداري پرسيده بودم و همه گفتن خوبه و مشكل i8910 رو نداره
امروز كنار اب رودخونه 1 دقيقه فيلم گرفتم اب بيچاره سرعت چنداني نداشت اما صدا بقدري وحشتناك ظبط شده كه اصلا نميشه يه ذره هم ولوم رو زياد كرد پيش خودم گفتم نكنه اينم مثله اومنيا اچ دي باشه رفتم خونه در حالتي كه خيلي ناراحت بودم صداي اسپيكر رو زياد كردم فيلم گرفتم فقط خر خر ضبط ميكنه صدا هاي بلند رو با همين صدا با n73 فيلم گرفتم صدا خيييييلي شفاف بود واقعا جاي تاسف داره i8910 رو ميگفتن cpu توان پردازش صدا و تصوير همزمان خوب رو نداره اما اين چشه? g810 /i8510 /i8910/ حالا هم i9000 چرا تو صدا هاي بلند خرخر ظبط ميكنن??

از برنامه audioboost استفاده كردم حجم صدا رو كم ميكنه اما با همون خرخر

دوستان رامي هست كه اين مشكل توش كمتر باشه??
لطفا كمك كنيد رفته رو خط اعصابم

SCORPION8
09-11-2010, 10:12
دوستان اين رام رسمي فرويو 2.2 كي قراره منتشر بشه

Real Madrid C.F
09-11-2010, 13:24
گفتم بد نیست این خبر رو بزارم بیربط به گالاکسی نیست... و همینطور گفته میشه آندروید 2.2 رسمی برای گالاکسی همزمان با ایم گوشی ارائه میشه

سامسونگ صبح امروز به وقت ایران به صورت رسمی گوشی samsung continuum را که از خانواده galaxy s می باشد به جهانیان معرفی کرد.

این گوشی با قرارداد 2 ساله verizon با قیمت 200 دلار در 11 نوامبر عرضه خواهد شد.
تنها تفاوت این گوشی که آن را از سایر گوشی های خانواده خود متمایز می کند داشتن دو صفحه نمایش می باشد.
در زیر امکانات اصلی و تصاویر این گوشی را می بینید.

اندروید 2.1 که بزودی آن را به 2.2 آپدیت خواهد کرد
صفحه نمایش 3.4 اینچی با رزولوشن 800*480 و از نوع super amoled
صفحه نمایش 1.8 اینچ که استفاده آن در اطلاعات هواشناسی-اخبار-مکالمه و کنترل موزیک می باشد.
پردازنده همان است که در galaxy s می باشد1GHz Hummingbird processor .
512MB ROM/384MB RAM
دوربین 5 مگاپیکسل با فلش LED به همراه فیلمبرداری HD

گرافيكار
09-11-2010, 14:07
دوستان من قبل از خريد گلكسي از خيلي دوستان درباره صداي فيلمبرداري پرسيده بودم و همه گفتن خوبه و مشكل i8910 رو نداره
امروز كنار اب رودخونه 1 دقيقه فيلم گرفتم اب بيچاره سرعت چنداني نداشت اما صدا بقدري وحشتناك ظبط شده كه اصلا نميشه يه ذره هم ولوم رو زياد كرد پيش خودم گفتم نكنه اينم مثله اومنيا اچ دي باشه رفتم خونه در حالتي كه خيلي ناراحت بودم صداي اسپيكر رو زياد كردم فيلم گرفتم فقط خر خر ضبط ميكنه صدا هاي بلند رو با همين صدا با n73 فيلم گرفتم صدا خيييييلي شفاف بود واقعا جاي تاسف داره i8910 رو ميگفتن cpu توان پردازش صدا و تصوير همزمان خوب رو نداره اما اين چشه? g810 /i8510 /i8910/ حالا هم i9000 چرا تو صدا هاي بلند خرخر ظبط ميكنن??

از برنامه audioboost استفاده كردم حجم صدا رو كم ميكنه اما با همون خرخر

دوستان رامي هست كه اين مشكل توش كمتر باشه??
لطفا كمك كنيد رفته رو خط اعصابم

دوست من
مطمئنيد در مورد گالكسي حرف ميزنيم
من كه مشكلي ندارم
صداي فيلمبرداري خيلي معموليه
ميشه ورژن آندرويدتون رو بگيد
شما هم زبان فارسي روي گوشيتون بود

bille_jean2001
09-11-2010, 17:05
دوست من
مطمئنيد در مورد گالكسي حرف ميزنيم
من كه مشكلي ندارم
صداي فيلمبرداري خيلي معموليه
ميشه ورژن آندرويدتون رو بگيد
شما هم زبان فارسي روي گوشيتون بود

اره درباره خودش ميگم وقتي گوشيمو خريدم نه فارسي روش نبود همون رامه بود كه همه مشكل سه دكمه داشتن حالا رامم 2.2 jpjpa هستش تو 2.1 با اينكه با فرمت 3gp فيلم ميگرفت صدا بهتر بود مثلا وقتي ولوم اسپيكر ميرفت رو 30 ضبط صداي خرخر شروع ميشد حالا روي 24 هم خرخر ضبط ميكنه حالا وقتي ولوم ميزارم رو 50 اينقدر صدا بلنده فكر ميكنم خونه ميخواد بتركه ولي با n73 n85 n86 n95 با ولوم 50 كه فيلم ميگيرم صدا رو خيلي خوب ضبط ميكنن خيلي خوب حالا فكرشو كن بريم تو جشني بخواييم يه تيكه فيلم بگيريم تصوير فوق العاده صدا فقط خرخر حالا شما ضبط خونه ماشين يا... رو زياد كنيد مخصوصا وقتي باس سيستم زياد باشه كه ديگه افتضاح ضبط ميكنه بعد در همون حالت با يه نوكيا قديمي فيلم بگيريد و صدا ها رو مقايسه كنيد

Real Madrid C.F
10-11-2010, 03:17
مشکل از رامه احتمال زیاد!!...شما فقط برای اطمینان یه کاری انجام بده و بیا با voice recorder گوشی یه صدا تو محیط شلوغ ضبط کن !...اگه مشکل نداشته باشه 100 % مشکل از رامه ...اگه خواستین رام رو عوض کنین قبلش یه فکتوری ریست بکنین ...شاید درست شد! رو ویندوز موبایل ها 6.5 این مشکل پیش میومد ولی با فکتوری ریست حل میشد!...انشاالله درست میشه نگران نباش..

bille_jean2001
10-11-2010, 11:09
دوست عزیز مطمئن باش تعویض رام فقط ممکنه کارو بهتر منه اما درست نمیشه با i8910 هم دهنمون سرویس شد با اخرین فریمور های هاپیپر بهتر شده بود اما هیچ وقت مشکلش حل نشد i8510 رو یادتونه؟ این مشکل رو داشت؟ g810 چطور یادتونه؟؟ من با i8910 حتی vga هم نتونستم با صدای درست فیلم بگیرم این مشکله گوشی های سامسونگه نه مشکل رام

من شاید ماهی یکی دوبار با گوشیم فیلم بگیرم همون یکی دوبار دوست دارم پرتش کنم تو اشغالی اگه درست نکرد سامسونگ این مشکلو تو فریمور های بعدیش (که بعید میدونم عرضه این کارو داشته باشه وگرنه i8510 یا i8910 رو درست میکرد) دیگه هیچ وقت طرف سامسونگ نمیرم
این همه هم گفتن هامینگبرد بعد از کلی lagfix تازه میشه مثه گوشی های دیگه نه اینکه پتانسیلش رو نداشته باشه بلکه سامسونگ عرضه پشتیبانی نداره

total_overdose
10-11-2010, 12:40
سلام
ببخشید دوستان میخواستم بدونم الان این گوشیرو ما بخوایم با کیس سامسونگ آپدیت کنیم خطری نداره ؟مثل پریدن بوت و ...؟
ممنون.

mahroo_z1
10-11-2010, 12:45

از قابلیتهای ان میتوان به pinch zooming اشاره نمود.

ویدئو:

Opera Mobile: Pinch-To-Zoom

منبع:

mahroo_z1
10-11-2010, 12:55

این خبرو میذارم برای اون دوستانی که هی سراغ رنگ سفید این گوشی رو میگرفتن.

فروشگاه اینترنتی Carphone Warehouse در انگلیس این گوشی رو با قاب سفیدرنگ از پشت با قیمت قراردادی ماهیانه £30 بفروش میرساند:

منبع:

Immunology
10-11-2010, 13:31
[QUOTE=total_overdose;5598301]سلام
ببخشید دوستان میخواستم بدونم الان این گوشیرو ما بخوایم با کیس سامسونگ آپدیت کنیم خطری نداره ؟مثل پریدن بوت و ...؟
ممنون.[/QUOTE
با اودین آپدیت کن بهتر از کیس هست.

senaps
10-11-2010, 13:56
فروشگاه اینترنتی Carphone Warehouse در انگلیس این گوشی رو با قاب سفیدرنگ از پشت با قیمت قراردادی ماهیانه £30 بفروش میرساند:

خوب این کجاش خوبه؟! اینکه یعنی 30 اویرو گرونتر!!! یعنی به عبارتی کسی که بخواد از این فروشگاه بخره،با قرارداد یه ساله،باید 540 تومن گرونتر بخره!! که با قیمت این گوشی توی ایران میشه 1500!!!!!

تازه هزینه های انلاک کردن رو هم باید روش بذاری!!!
امیدوارم که نسخه ی انلاکش هم بیاد که بتونن بخرن!

nimoolia
10-11-2010, 15:02
سلام دوستان
من 2 روز گوشی رو خریدم امروز متوجه شدم سمت چپ صفحش یه خط باریک از بالا تا پایین دیده میشه. به صورتی که پیکسلها بد نمایش داده میشن. خیلی واضح نیست اما حالمو گرفته. به نظر شما این مشکل راه حلی داره؟

mahroo_z1
10-11-2010, 15:29
خوب این کجاش خوبه؟! اینکه یعنی 30 اویرو گرونتر!!! یعنی به عبارتی کسی که بخواد از این فروشگاه بخره،با قرارداد یه ساله،باید 540 تومن گرونتر بخره!! که با قیمت این گوشی توی ایران میشه 1500!!!!!

البته برای کاربران انگلیسی بسته به اینکه این قرارداد رو با کدوم یکی از اپراتورهای این کشور ببندی به شما خدماتی از جمله مقدار مکالمه به دقیقه, texts(احتمالا همون پیام کوتاه) و اینترنت ارائه میدهند:

mc_pooria
10-11-2010, 17:28

از قابلیتهای ان میتوان به pinch zooming اشاره نمود.

ویدئو:

Opera Mobile: Pinch-To-Zoom

منبع:

من وقتی می خوام با opera از rapidshare و کلا سایتهایی که قبل از آماده شدن لینک دانلود ثانیه شمار دارن دانلود کنم نمیشه.... راه حل نداره؟

senaps
10-11-2010, 17:38
البته برای کاربران انگلیسی بسته به اینکه این قرارداد رو با کدوم یکی از اپراتورهای این کشور ببندی به شما خدماتی از جمله مقدار مکالمه به دقیقه, texts(احتمالا همون پیام کوتاه) و اینترنت ارائه میدهند:

خوب پولش رو هم ماهیانه میگیرن که فرقی به حال ماها نداره!!! چون سیم کارتش تو اینجا انتن نمیده!!!بله تکست همون اس ام اس هستش.....

گرافيكار
10-11-2010, 23:08
دوست عزیز مطمئن باش تعویض رام فقط ممکنه کارو بهتر منه اما درست نمیشه با i8910 هم دهنمون سرویس شد با اخرین فریمور های هاپیپر بهتر شده بود اما هیچ وقت مشکلش حل نشد i8510 رو یادتونه؟ این مشکل رو داشت؟ g810 چطور یادتونه؟؟ من با i8910 حتی vga هم نتونستم با صدای درست فیلم بگیرم این مشکله گوشی های سامسونگه نه مشکل رام

من شاید ماهی یکی دوبار با گوشیم فیلم بگیرم همون یکی دوبار دوست دارم پرتش کنم تو اشغالی اگه درست نکرد سامسونگ این مشکلو تو فریمور های بعدیش (که بعید میدونم عرضه این کارو داشته باشه وگرنه i8510 یا i8910 رو درست میکرد) دیگه هیچ وقت طرف سامسونگ نمیرم
این همه هم گفتن هامینگبرد بعد از کلی lagfix تازه میشه مثه گوشی های دیگه نه اینکه پتانسیلش رو نداشته باشه بلکه سامسونگ عرضه پشتیبانی نداره

احتمال زياد مشكل از رامه
چون گوشي من مشكلي نداره
مشكل از سامسونگ نيست
الان با ويو فيلم ميگيرم در حد مستنداي بي بي سي:31:
جداي از شوخي
نميشه با بروز يه مشكل براي يك گوشي
كل شركت سامسونگ رو برد زير سوال
ديگر دوستاني كه گالكسي دارن
لطف كنن ببينن مشكلي مشابه مشكل دوستمون دارن يا نه

bille_jean2001
10-11-2010, 23:23
شما ديگه چرا دوست عزيز i8910 كه الان دارم i8520 كه زمان خودشون كمرافون سامسونگ بود ايا بالاخره مشكل ضبط صداشون حل شد??

اينكه كيفيت تصوير خوبه شكي توش نيست من بحثم صداست

فقط گوشي i8910 من مشكل صدا داشت?? الان اخرين فريمور هايپر روشه كه سعي كرد اين موضوع رو بهتر كنه كه بهتر كرد اما درست شد?? حالا مشكله سامسونگ نيست??

اصلا شما يه فيلم با گلكسي بگير بعد مشخصات صداي ضبط شده رو اينجا اعلام كنيد ببينيد 16hz هستش گوشي هاي ديگه hz48 دوستان ديگه هم با صداي بلند موزيك كه باس داره يه تيكه فيلم بگيرن ببينيم مشكل از كجاست

hoha881
10-11-2010, 23:53
شما ديگه چرا دوست عزيز i8910 كه الان دارم i8520 كه زمان خودشون كمرافون سامسونگ بود ايا بالاخره مشكل ضبط صداشون حل شد??

فقط گوشي i8910 من مشكل صدا داشت?? الان اخرين فريمور هايپر روشه كه سعي كرد اين موضوع رو بهتر كنه كه بهتر كرد اما درست شد?? حالا مشكله سامسونگ نيست??

اصلا شما يه فيلم با گلكسي بگير بعد مشخصات صداي ضبط شده رو اينجا اعلام كنيد ببينيد 16hz هستش گوشي هاي ديگه hz48 دوستان ديگه هم با صداي بلند موزيك كه باس داره يه تيكه فيلم بگيرن ببينيم مشكل از كجاست
راستش دوربین و فیلمبرداری واسه کسی که یک اسمارت فون میخواد زیاد مهم نیست.(فقط برای رفع موارد ضروری) شما اگه صدای فیلم برداری برات از همه چیز مهمتر هست بهتر بود به خرید دوربین دیجیتال یا کمرافون اقدام میکردی.

گرافيكار
11-11-2010, 01:39

دوست عزيز حرف شما در مورد i8910 درست
اما در مورد گالكسي من مشكلي ندارم
به همين خاطر بود كه به ديگر دوستان پيشنهاد دادم با گوشيشون فيلم بگيرن و نتيجه رو بگن
اميدوارم مشكل از رام باشه و ايراد سخت افزاري نداشته باشه
كمي صبر كنيد دوستان نتيجه تستشون رو ميگن
به خصوص آقا ابي كه مطمئنن خيلي خوب و دقيق تست ميكنه و جواب من و شما رو ميده:11:

bille_jean2001
11-11-2010, 03:15
راستش دوربین و فیلمبرداری واسه کسی که یک اسمارت فون میخواد زیاد مهم نیست.(فقط برای رفع موارد ضروری) شما اگه صدای فیلم برداری برات از همه چیز مهمتر هست بهتر بود به خرید دوربین دیجیتال یا کمرافون اقدام میکردی.

من گفتم مثله دوربين ديجيتال ضبظ كنه?? من گفتم در جاهايي مثله عروسي يا كنسرت شايد دلم بخواد با گلكسي يه تيكه فيلم بگيرم وقتي تصوير اينقدر واضحه صدا اي كاش در حد n73 بود توقع زيادي?? دقيقا صداش مثله i8910 تو جاهايي كه صدا خيلي زياده خرخر همراه صدا ضبط ميكنه رام قبليم 2.1 همين مشكلو داشت اينم كه jpjpa هستش همين مشكل
امروز به يكي از دوستان موبايلستاني سفارش كردم تست كنه ديدم اونم همين طوري بود در فاصله 1 متري اسپيكري كه صداشو زياد كردهبود خرخر ضبطكرده بود

سامسونگ هنوز سنت شكني نكرده g810 i8510 i8910 i9000 كه گوشي هاي هاي اند هر سال بودن خرخر تو صدا هاي بلند رو يدك كشيدن

bille_jean2001
11-11-2010, 04:05
يه تيكه فيلم گرفتم مشخصات صدا رو ببينيد

File Name: E:\video-2009-11-09-03-41-17.mp4
Format: mov,mp4,m4a,3gp,3g2,mj2
Duration: 00:00:47.3
Start Time: 0.000 s
Bit rate: 9708 kbit/s

Audio: aac, 16000 Hz, mono
Video: h264, yuv420p, 1280x720

تا موقعي كه از 16000hz بيشتر نشه نه تنها گوشي من بلكه همه گلكسي دارها اين مشكل دارن كه در جايي كه صدا خيلي بلنده خرخر ضبط ميكنه

گوشي هاي ديگه (البته فعلا با n73 و n85 تست كردم) 48000hz هستن كه صدا رو نرمال ضبط ميكنن

دوست عزيزم جناب گرافيكار اميدوارم متوجه حرفم شده باشيد حالا شما يه تست جالب انجام بديد در سكوت مطلق فيلم بگيريد ميبينيد صداي هوارو هم خيلي بلندتر ضبط ميكنه
راستي ويديو بالا كه مشخصات صداشو گذاشتم با رامي كه نيم ساعت پيش نصب كردم يعني spike v3 فيلم گرفته شده

mahroo_z1
11-11-2010, 09:16
من وقتی می خوام با opera از rapidshare و کلا سایتهایی که قبل از آماده شدن لینک دانلود ثانیه شمار دارن دانلود کنم نمیشه.... راه حل نداره؟
سلام دوست عزیز:5:
ببین من میدونم که بعضی از سایتایی که ثانیه شمار برای دانلود دارن اگر صفحه مخصوص بروزر موبایل داشته باشند این مشکل برطرف میشه یعنی شما بجای اینکه به وب سایت مخصوص PC اونا مراجعه کنی به لینکی که معمولا تو سایتشون برای موبایل به عنوان نسخه مخصوص موبایل گذاشتن مراجعه کنی این مشکل برطرف میشه مثلا یک مثال بزنم برات:
سایت معروف mobile9.com که مخصوص دانلود برنامه و بازی و تم و والپیپرو از این چیزا برای انواع و اقسام گوشیهاست برای دانلود رو PC ثانیه شمار داره ولی خودش تو سایتش لینکی معرفی کرده مخصوص بروزر موبایل با این ادرس :m.mobile9.com که دیگه با مراجعه به این لینک با بروزر گوشی دیگه هیچ مشکلی از این بابت نخواهی داشت .

mahroo_z1
11-11-2010, 10:45

ویژگیها:

Auto-space is now optional, and disabled by default
Voice input (Android 2.2 with voice recognition enabled)
Preview popup
Improved dictionary support (suggestions, auto-complete, quick fixes)
Basic themes
Height adjustment
Fine-grained shift pressure threshold
Optional vibration when passing through central region
Slightly modified numeric layout, for easier access to #, & etc.
Fix of phone keyboard bug that caused force close on some phones

mahroo_z1
11-11-2010, 11:01

منبع:

mahroo_z1
11-11-2010, 11:14

Real Madrid C.F
11-11-2010, 11:31
چیزی در مورد درست شدن صدای فیلمبرداری در آپدیت 2.2 گفته نشد.
متاسفانه اینم واسه خودش مساله ای شده !! نه فلاش نه صدا! کلا باید بیخیال دوربین شیم...البته من زیاد فیلم نمیگیرم اما عکاسی تو روز خیلی انجام میدم که فکر نکنم این گوشی تو این حالت مشکلی داشته باشه ولی بقیه کاربرا ممکنه بخوان فیلم هم بگیرن!

mahroo_z1
11-11-2010, 11:47
برنامه ایی ساخته شده توسط XDA forum برای بالا بردن سرعت عملکرد GPS گوشیهای اندرویدی:

mahroo_z1
11-11-2010, 12:05

Here’s a full list of the game’s features:

3Classes to choose from: Archer, Enchantress (Healer/Buffer basically), and Warrior
Tons of items, armor, sets and skills
Great 3D graphics and original sounds/music
Multiplayer games to join or host yourself
Swipe and Tap controls (including a Virtual Joystick for movement)
3G, Edge, Wifi connections
Android 2.1+ required
30MB in size

Real Madrid C.F
11-11-2010, 12:10
ببخشید این که نوشتید برای آندروید یعنی واسه همه آندرویدی میشه!!حتی 320 در 480 ها!!

mahroo_z1
11-11-2010, 12:17
ببخشید این که نوشتید برای آندروید یعنی واسه همه آندرویدی میشه!!حتی 320 در 480 ها!!
دوست عزیز توی متن خبر که محدودیتی بجز داشتن اندروید 2.1 به بالا و همچنین داشتن حداقل ارتباط Edge نوشته نشده.

گرافيكار
11-11-2010, 14:46
من امروز در حين فيلمبرداري
ولوم سينماي خانگي رو تا آخرش بردم بالا واقعا صداش زياده ها
يه آهنگ رضا يزداني بود فكر كنم آهنگ يكي درميونش بود
گوشي رو يك وجبي باند گرفتم بعد كم كم دور كردم
از دو سه وجبي كه داشتم نزديك ميكردم صداي پف پف (انگار جلوي كولر باشي) ميومد اول خفيف بعد كه به يه وجبي باند كه رسيدم شديدتر شد
وقتي هم داشتم دورش ميكردم صداي پف پف ضعيفتر شد تا فاصله نيم متري تا 75 سانتي اين صدا ميومد بعدهم ديگه عادي بود صداي ترانه البته كمي ضعيف
مقياس وجبي رو داشتين:31:
ديگر دوستان گالكسي دار لطفا تست كنن ديگه بابا
آقا ابي نيستش وگرنه رومونو زمين نمينداخت

Immunology
11-11-2010, 22:36
ولله من از اولم گفتم صدای گالاکسی افتضاحه در یک کلام.هندز فری انگار از ته چاه صدا میاد.وقتی تل حرف میزنم صدای طرف خیلی بم هست و گرفته.طوری که بعضی وقتا حالیم نیست.البته اسپیکرش بهتره.
در کل تنها مشکل گالاکس کیفیت صداشه...

pulp_152
11-11-2010, 22:38
ولله من از اولم گفتم صدای گالاکسی افتضاحه دی یک کلام.هندز فری انگار از ته چاه صدا میاد.وقتی تل حرف میزنم صدای طرف خیلی بم هست و گرفته.طوری که بعضی وقتا حالیم نیست.البته اسپیکرش بهتره.
در کل تنها مشکل گالاکس کیفیت صداشه...

خوب audio boost نصب کن ... :31:

Immunology
11-11-2010, 22:42
خوب audio boost نصب کن ... :31:

یه کم بیشتر توضیح میدید؟؟

pulp_152
11-11-2010, 23:06
برنامه AudioBoost که مخصوص خانواده گلکسی اس هست ، ALSA را بر روی اين گوشی فعال کرده و شما ميتوانيد مقدار صدا را در هدفون و اسپیکر به طرز قابل ملاحظه اي افزايش دهيد. همچنين امکان افزايش یا کاهش سطح گيرندگی ميکروفون نيز وجود دارد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نقل از hand heldusers

Immunology
12-11-2010, 00:11
ولله من مشکلم بیشتر کیفیته نه کمیت!

Real Madrid C.F
12-11-2010, 00:11
یعنی سخت افزاری این قابلیت رو داره ولی سامسونگ استفاده نمیکنه!!! چون من رو HTC HD مشکل کم بودن صدای اسپیکر رو داشتم و یه برنامه -- نصب کردم که تقویت صدا هم داشت ولی فقط واسه هدفون خوب بود و کیفیت صدای اسپیکر رو آشغال میکرد! اصلا نمشد به آهنگ گوش داد!! حالا دوستان اینو امتحان کنن ببینن چی میشه!

گرافيكار
12-11-2010, 00:19
والا من كه زياد مشكلي ندارم و به نظرم صدا عاديه عالي نيست ها ولي مشكله اساسي نداره
خصوصا موقع برقراري تماس و حرف زدن به خصوص از نظر بلندي
به قول آقا ابي شايد بيشتر ايراد توي كيفيتش باشه
من هنوز معتقدم اين مشكل از رامه

pulp_152
12-11-2010, 00:42
این برنامه قبلا تست شده .. جواب هم مثبته ...

-------------------

نکسوس اس هم معرفی شد !

key_1
12-11-2010, 00:45
والا من كه زياد مشكلي ندارم و به نظرم صدا عاديه عالي نيست ها ولي مشكله اساسي نداره
خصوصا موقع برقراري تماس و حرف زدن به خصوص از نظر بلندي
به قول آقا ابي شايد بيشتر ايراد توي كيفيتش باشه
من هنوز معتقدم اين مشكل از رامه

من به Froyo 2.2 آپدیت کردم + Lag Fix + 341mb Ram Free
خیلی بهتر شده
2.1 پر از باگ هست ....
پیشنهاد می کنم آپدیت کنید
مشکلاتتون حل میشه.....:10:

Real Madrid C.F
12-11-2010, 01:01
جناب pulp شما میگید معرفی شد لینک هم بدید بد نیستا!! نکنه بازم شایعست؟؟

مشخصاتش چیه؟؟

senaps
12-11-2010, 02:38

البته این خبر تایید نشده هستش !!!!(همون نکسوس 2!)

---------- Post added at 02:37 AM ---------- Previous post was at 02:34 AM ----------

این عکس رو حدود یه ماه پیش عکاسی کردن و و خود انگیجد از کاربرانش که توی گوگل یا سامسونگ کار میکنن یا بهش نزدیکن! خواسته که سرگوشی اب بدن....بقیه ی عکس ها رو هم میذارم الان براتون..
فقط یه نکته که نحوه ی پخش کردن و خبرش،منو یاد خبر تکون دهنده ی گیزمودو درباره ی ایفون 4 بود!!!

---------- Post added at 02:37 AM ---------- Previous post was at 02:37 AM ----------

این عکس رو حدود یه ماه پیش عکاسی کردن و و خود انگیجد از کاربرانش که توی گوگل یا سامسونگ کار میکنن یا بهش نزدیکن! خواسته که سرگوشی اب بدن....بقیه ی عکس ها رو هم میذارم الان براتون..
فقط یه نکته که نحوه ی پخش کردن و خبرش،منو یاد خبر تکون دهنده ی گیزمودو درباره ی ایفون 4 بود!!!

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:37 AM ----------

اینم یه سری عکس از خود انگیجد!!نمیدونم چجوری به دستشون رسیده...

گرافيكار
12-11-2010, 03:08
من به Froyo 2.2 آپدیت کردم + Lag Fix + 341mb Ram Free
خیلی بهتر شده
2.1 پر از باگ هست ....
پیشنهاد می کنم آپدیت کنید
مشکلاتتون حل میشه.....:10:

دستت درد نكنه دوست من
من گفتم مشكل از رامه آخه نميشه كه كيفيت اسپيكر يا ميكروفون اين گوشي از مثلا استار كمتر باشه

Immunology
12-11-2010, 14:57
دستت درد نكنه دوست من
من گفتم مشكل از رامه آخه نميشه كه كيفيت اسپيكر يا ميكروفون اين گوشي از مثلا استار كمتر باشه

مشکل از رام نیست...
الان من 2.2 فارسی دارم روش.قبلشم 2.1 بود.هیچ فرقی نکرده....
کلا کیفیت صدا ربطی به رام نداره.

bille_jean2001
12-11-2010, 15:25
چیزی در مورد درست شدن صدای فیلمبرداری در آپدیت 2.2 گفته نشد.
متاسفانه اینم واسه خودش مساله ای شده !! نه فلاش نه صدا! کلا باید بیخیال دوربین شیم...البته من زیاد فیلم نمیگیرم اما عکاسی تو روز خیلی انجام میدم که فکر نکنم این گوشی تو این حالت مشکلی داشته باشه ولی بقیه کاربرا ممکنه بخوان فیلم هم بگیرن!

من رام spike v3 رو ريختم اولا كه سرعت گوشي تو فضاست

قبل از رام يه ريست كلي كردم اين رام روريختم ضبط صدا تا 50 درصد بهبود يافته

اما در باره دوربين درسته من از ضبط صداش گلايه كردم ولي قعي اين اتفاق ميافته كه صدا واقعا زياده و مثلا نزديك باند باشي تو عروسي اين وضعيت چند بار در سال اتفاق ميافته?? اما طي مقايسه اي كه با n8 كردم فيلمبرداري گلكسي خيلي روون تره و جزئيات بيشتر تو رام spike v3 نميدونم بخاطر اوركلاك سي پي يو به 1.2 باشه يا نه اما در حالت اچ دي هر چقدر دستتون رو سريع تكون بديد افت فريمور نداره و تصوير جا نميمونه روي ال سي دي 46 اينچ تست كردم
n8 به خاطر سي پي يو ضعيفش نميتونه فيلم با بيت ريت بالا بگيره اما گلكسي تو روز تا بيت ريت 14 يا 15 هزار فيلم ميگيره كه در نتيجه جزئيات بيشتري داريد نسبت به n8 كه با بيت ريت 7 هزار فيلم ميگيره
شك نكن بهترين فلمبرداري گوشي ها تا الان مربوط به wave و گلكسي و ايفون 4 به لطف سي پي يو قوي كه فيلمبرداري با بيت ريت بالا داره

صدا هم اگه سامسونگ بهترش نكرد كوكر ها به راحتي ميتونن چون سي پي يو خفني داره كه همزمان ميتونه صدا و تصوير توپ رو پردازش كنه
اون مشكل صداشم مال جاهايي كه شما نزديك يه باند با صداي بلند باشيد كه با فاصله گرفتن از باند درست ميشه( ديروز 5 شنبه عروسي بودم تو اين رام spike v3 صدا رو خوب ضبط كرده نسبتا خرخر توش نيست اما تصوير.....فوق العادست)
شما كه در روز عكس زياد ميگيريد فرقي با اومنيا اچ دي نداره خيالت راحت

راستي من اينترنت سرعت بالا ندارم اما مايسه فيلمبرداري wave با n8 تو gsmarena هست ببين كدوم بهتره انصافا?? دوربين wave و گلكسي هم كه يكيه

مشکل از رام نیست...
الان من 2.2 فارسی دارم روش.قبلشم 2.1 بود.هیچ فرقی نکرده....
کلا کیفیت صدا ربطی به رام نداره.

با رام ميتونه خيلي بهتر بشه مگه i8910 نبود صداي ضبط فيلمبرداري در فريمور اوليه اشغال و در فريمور اخر هايپر خوب شده البته سامسونگ يه بار يه رام داد اومد بيت ريت فيلم برداري اچ دي روي اومنيا اچ دي رو اورد پايين ولي صداش رو عالي كرد چون سي پي نمي تونست صدا و تصوير عالي هم زمان رندر كنه اما بنظرت مرغ مگس خوار اين چيزا سرش ميشه ??نه اما سامسونگ بايد اين لطفو بهمون كنه پس مطم.ن باشيد با رام قابل حله اما پشتيبان ما متاسفانه سامسونگه

اين برنامه رو نصب كن ولوم رو بزار رو 61 بعد برو اكولايزر ها رو از سمت چپ به ترتيب اينا رو بزار 2 وبعد -1 وبعد -4 ,-4 ,
-4, -4. -5 اخري هم كه مربوط به صداي زير يا تيز رو بزار -6 و افكت هم رو نرمال بزاريد بعد يه اهنگ گوش كنيد ببينيد كه صداي تيز هندزفري تبديل به چي ميشه من كه مه با ايرفون ep830 كه گوش ميدم مثلا اهنك اي خدا دلگيرم ازت محسن يگانه از شدت باس البته نرمو با كيفيت فكر ميكني داري با cowon اهنگ گوش ميدي(اغراق) اما تو همون مايه ها ميشه

گرافيكار
12-11-2010, 16:45
من رام spike v3 رو ريختم اولا كه سرعت گوشي تو فضاست

قبل از رام يه ريست كلي كردم اين رام روريختم ضبط صدا تا 50 درصد بهبود يافته

اما در باره دوربين درسته من از ضبط صداش گلايه كردم ولي قعي اين اتفاق ميافته كه صدا واقعا زياده و مثلا نزديك باند باشي تو عروسي اين وضعيت چند بار در سال اتفاق ميافته?? اما طي مقايسه اي كه با n8 كردم فيلمبرداري گلكسي خيلي روون تره و جزئيات بيشتر تو رام spike v3 نميدونم بخاطر اوركلاك سي پي يو به 1.2 باشه يا نه اما در حالت اچ دي هر چقدر دستتون رو سريع تكون بديد افت فريمور نداره و تصوير جا نميمونه روي ال سي دي 46 اينچ تست كردم
n8 به خاطر سي پي يو ضعيفش نميتونه فيلم با بيت ريت بالا بگيره اما گلكسي تو روز تا بيت ريت 14 يا 15 هزار فيلم ميگيره كه در نتيجه جزئيات بيشتري داريد نسبت به n8 كه با بيت ريت 7 هزار فيلم ميگيره
شك نكن بهترين فلمبرداري گوشي ها تا الان مربوط به wave و گلكسي و ايفون 4 به لطف سي پي يو قوي كه فيلمبرداري با بيت ريت بالا داره

صدا هم اگه سامسونگ بهترش نكرد كوكر ها به راحتي ميتونن چون سي پي يو خفني داره كه همزمان ميتونه صدا و تصوير توپ رو پردازش كنه
اون مشكل صداشم مال جاهايي كه شما نزديك يه باند با صداي بلند باشيد كه با فاصله گرفتن از باند درست ميشه( ديروز 5 شنبه عروسي بودم تو اين رام spike v3 صدا رو خوب ضبط كرده نسبتا خرخر توش نيست اما تصوير.....فوق العادست)
شما كه در روز عكس زياد ميگيريد فرقي با اومنيا اچ دي نداره خيالت راحت

راستي من اينترنت سرعت بالا ندارم اما مايسه فيلمبرداري wave با n8 تو gsmarena هست ببين كدوم بهتره انصافا?? دوربين wave و گلكسي هم كه يكيه

با رام ميتونه خيلي بهتر بشه مگه i8910 نبود صداي ضبط فيلمبرداري در فريمور اوليه اشغال و در فريمور اخر هايپر خوب شده البته سامسونگ يه بار يه رام داد اومد بيت ريت فيلم برداري اچ دي روي اومنيا اچ دي رو اورد پايين ولي صداش رو عالي كرد چون سي پي نمي تونست صدا و تصوير عالي هم زمان رندر كنه اما بنظرت مرغ مگس خوار اين چيزا سرش ميشه ??نه اما سامسونگ بايد اين لطفو بهمون كنه پس مطم.ن باشيد با رام قابل حله اما پشتيبان ما متاسفانه سامسونگه

اين برنامه رو نصب كن ولوم رو بزار رو 61 بعد برو اكولايزر ها رو از سمت چپ به ترتيب اينا رو بزار 2 وبعد -1 وبعد -4 ,-4 ,
-4, -4. -5 اخري هم كه مربوط به صداي زير يا تيز رو بزار -6 و افكت هم رو نرمال بزاريد بعد يه اهنگ گوش كنيد ببينيد كه صداي تيز هندزفري تبديل به چي ميشه من كه مه با ايرفون ep830 كه گوش ميدم مثلا اهنك اي خدا دلگيرم ازت محسن يگانه از شدت باس البته نرمو با كيفيت فكر ميكني داري با cowon اهنگ گوش ميدي(اغراق) اما تو همون مايه ها ميشه

اي ول اخوي لذت بردم
من هم توي تستي كه كردم گفتم تقريبا تا نيم متري باند سينما خانگي صداي پف پف ميداد
اما آخه كسي كه ميخواد فيلم بگيره
مگه مجبوره بره جلوي باند وايسه
من با دوربين هنديكم سوني هم فيلمبرداري كردم
به يه وجبي باند كه ميرسيدم صدا ناواضح ميشد و خش خش ميكرد
ولي انصافا فيلمبرداريش خوبه
امروز صبح رفته بوديم بيشه(جنگلهاي غربي خوزستان)
با اينكه احساس ميكنم ويو در كل بهتر فيلم ميگيره
ولي گالكسي انصافا صداي پرنده ها رو طبيعيتر ضبط كرده

soheildolatabadi
12-11-2010, 19:14
با سلام و احترام به دوستان و اساتید گرامی این بخش
بحث های چند صفحه اخیر یه کم نگران کننده شد. من مدت هاست بحث ها رو دنبال می کنم.
کیفیت پخش موزیک (اسپیکر و به خصوص هندزفری) تو این گوشی چطوره؟ راضی کننده هست؟

جناب گرافیکار و ابی عزیز و بقیه عزیزان منتظر پاسخ شما هستم.
ممنون از توجه شما

Real Madrid C.F
12-11-2010, 19:58

ممنون از توجه شما

به به جناب سهیل من فکر کردم شما فقط تشکر کردن بلدین!!!:31:

من که گوشی رو ندارم لفا آقای گرافیکار و imunology عزیز توضیح بدن ( شاید ناراحت بشه اسمشو خلاصه کنیم ابی!):10:

ولی تا خودتون نشنوین نقد و بررسی دیگران شما رو راضی نمیکنه

مشخصات جدید از nexus samsung I9020
آخرین مشخصات که به احتمال زیاد درست است:

Nexus S Specifications

1.2 GHz Samsung-Intrinsity Hummingbird processor
Power VR SGX 540 Dedicated GPU
90 million triangles/sec.
4″ Super AMOLED screen
800 x 480 resolution
190 ppi w/PenTile Matrix
100000:1 contrast ratio
1 microsecond response rate
Android 2.3 Gingerbread
Height: 4-9/10″
Width: 2-1/2″
Accelerometer
Front-facing VGA camera
5 MP Camera w/ flash
Gyroscope
Six-axis motion sensing for games
T-Mobile USA compatible
1500mAh battery
GPS

pulp_152
12-11-2010, 20:02
مقایسه ای که gsm arena کرده بین ویو و ان 8 ..

خودش نوشته .. که ان 8 رو 30 فریم کرده ولی کیفیت خوب نبوده ...

ویو رو 25 فریم کرده و کیفیت کمی پایین اومده ... ولی قابل قبول بوده ...

به قول خودش بخاطر اینکه مقایسه عادلانه باشه ! ..

این فیلمی که جی اس ام ارنا گذاشته طبق گفته خودش ویو 25 فریم هستش .. در حالیکه در واقع 30 فریم هست و کیفیت هم بالاتره ..

bille_jean2001
12-11-2010, 20:35

ممنون از توجه شما

فكر كنم من باعث نگراني شما تو چند صفحه اخر شدم پس اول من جواب ميدم

صداي اسپيكرش خيلي واضح و با كيفيته از نظر بلندي از ستيو بلندتره از اومنيا اچ دي صداش كمتره ولي وقتي گوشي زنگ ميخوره صداش واقعا رسا هستش حس ميكنم از حالت موزيك گوش دادن صداش بلند تر ميشه

در مورد هندزفري در حالت ديفالت من خوشم نيومد صداي زيرش زياد و صداي بمش كم بود كه براي لذت بردن از كيفيت بايد اكولايزر هلي دستي رو مثلا من كه دوست دارم فقط بيس تو مغزم باشه مجبور بودم اكولايزر هاي سمت راست را تا اخر بيارم پايين اما با اينكار حجم صدا كم ميشد تا اينكه audioboost اومد ما نصب كرديم بدون اغراق حجم صدا نزدك 3برابر بيشتر شد البته با همون چيدمان اكولايزر دلخواه
پس تو هندزفري خيالت تخت كه رو دست نداره با w900 گوش دادي با uiq3 بعد هك صدا گوش دادي? از اينا بهتر ميشه

rhamid_esf
12-11-2010, 20:49
گلکسی رو فقط گوگل می تونه اینجوری تغییرش بده

Real Madrid C.F
12-11-2010, 22:25
دوستان آخرین قیمت ها بدون گارانتی علائدین طبقه 2!!

8گیگ : 645

16گیگ: 690

بدون گارانت×

SCORPION8
13-11-2010, 08:01

عزيز شما برنامه POWER AMP رو نصب كن يك پلير فوق العادس كه اكولايزر قوي داره و اصلا صداش خراب نميشه حتما نصب كن

mahroo_z1
13-11-2010, 11:10

Download Artemia, Blue Range and Retro Pixels from Android Market:

گرافيكار
13-11-2010, 16:40

ممنون از توجه شما

سلام دوست گرامي
اولا يه تشكر خيلي بزرگ بابت اون همه تشكري كه از من و دوستان كردي
در مورد سوالت بايد بگم
در كل راضي كننده اس
اما در كل اگه بخوام اين گوشي رو در چند جمله تعريف كنم اينجوري ميشه
يه اسمارت فون واقعي با يه سيستم عامل قوي كه البته قطعات سخت افزاري خوبي هم براي اجراي اون و نرم افزارهاي اين سيستم عامل داره
اما در ساير موارد مثل دوربين و اسپيكر و .... متوسطه البته انصافا توي اين مواردم بد نيست
اما بايد بدونيد اگه سمت اين گوشي ميايد سمت يه اسمارت فون ميايد نه يه كمرا فون
كاركرد اين گوشي بيشتر اينترنت و كار با پرونده هاي آفيس و نرم افزارهايي هست كه آندرويد در اختيارتون ميزاره
ميشه باهاش عكساس خوبي گرفت ميشه باهاش فيلماي باكيفيت و رووني رو گرفت
اما اگه سخت گير باشين يا خيلي دوربين و صدا براتون مهم باشه از اين گوشي دوربين و صداي عاليتر زياد هست:11:

soheildolatabadi
13-11-2010, 19:42
به به جناب سهیل من فکر کردم شما فقط تشکر کردن بلدین!!!:31:

من که گوشی رو ندارم لفا آقای گرافیکار و imunology عزیز توضیح بدن ( شاید ناراحت بشه اسمشو خلاصه کنیم ابی!):10:

ولی تا خودتون نشنوین نقد و بررسی دیگران شما رو راضی نمیکنه

GPS

مرسی عزیز. ما هم تشکر می کنیم هم ارادتمون رو رسما اعلام می کنیم :11:

فكر كنم من باعث نگراني شما تو چند صفحه اخر شدم پس اول من جواب ميدم

صداي اسپيكرش خيلي واضح و با كيفيته از نظر بلندي از ستيو بلندتره از اومنيا اچ دي صداش كمتره ولي وقتي گوشي زنگ ميخوره صداش واقعا رسا هستش حس ميكنم از حالت موزيك گوش دادن صداش بلند تر ميشه

در مورد هندزفري در حالت ديفالت من خوشم نيومد صداي زيرش زياد و صداي بمش كم بود كه براي لذت بردن از كيفيت بايد اكولايزر هلي دستي رو مثلا من كه دوست دارم فقط بيس تو مغزم باشه مجبور بودم اكولايزر هاي سمت راست را تا اخر بيارم پايين اما با اينكار حجم صدا كم ميشد تا اينكه audioboost اومد ما نصب كرديم بدون اغراق حجم صدا نزدك 3برابر بيشتر شد البته با همون چيدمان اكولايزر دلخواه
پس تو هندزفري خيالت تخت كه رو دست نداره با w900 گوش دادي با uiq3 بعد هك صدا گوش دادي? از اينا بهتر ميشه

عزیز خیلی ممنون از توضیحاتت. جای نگرانی که نیست فقط خواستم نظر دوستان رو بدونم. ممنون :11:

سلام دوست گرامي
اولا يه تشكر خيلي بزرگ بابت اون همه تشكري كه از من و دوستان كردي
در مورد سوالت بايد بگم
در كل راضي كننده اس
اما در كل اگه بخوام اين گوشي رو در چند جمله تعريف كنم اينجوري ميشه
يه اسمارت فون واقعي با يه سيستم عامل قوي كه البته قطعات سخت افزاري خوبي هم براي اجراي اون و نرم افزارهاي اين سيستم عامل داره
اما در ساير موارد مثل دوربين و اسپيكر و .... متوسطه البته انصافا توي اين مواردم بد نيست
اما بايد بدونيد اگه سمت اين گوشي ميايد سمت يه اسمارت فون ميايد نه يه كمرا فون
كاركرد اين گوشي بيشتر اينترنت و كار با پرونده هاي آفيس و نرم افزارهايي هست كه آندرويد در اختيارتون ميزاره
ميشه باهاش عكساس خوبي گرفت ميشه باهاش فيلماي باكيفيت و رووني رو گرفت
اما اگه سخت گير باشين يا خيلي دوربين و صدا براتون مهم باشه از اين گوشي دوربين و صداي عاليتر زياد هست:11:

آقا ارادت داریم خدمت شما :11: توضیحات شما هم مفید و کامل بود
از پاسخ دوستان ممنون. خیالم راحت شد و جواب سوالم رو گرفتم. فکر می کنم گلکسی بتونه رضایت ما رو تامین کنه

mahroo_z1
13-11-2010, 19:43

many new features in software that are certainly interesting. Many additional programs: Cinetrailer, Corriere della Sera, animated background aquarium, MYDA, Googles, Sky Map, and many applications can be downloaded from Samsung Apps.

ویدئو:

Real Madrid C.F
14-11-2010, 13:54
ارائه ی آنتی ویروس محبوب NetQin برای آندروید های ورژن 2 به بعد...

روزانه به تعداد کاربران آندروید اضافه میشود و این به معنی بالا رفتن فعالیت هکر ها و ویروس نویس ها برای نفوذ به دستگاه های آندرویدی از جمله گوشی ها و تبلت ها است...آنتی ویروس NetQin که همه ی ما آن را در گوشی های سیمبیان به یاد داریم اینبار برای پشتیبانی از امنیت کاربران آندروید در مقابل حملات Malware ها و Virus , Trojan ها ارائه شده است

شما میتوانید ورژن 4.2 beta این نرم افزار را از این لینک دانلود کنید

منبع

mahroo_z1
14-11-2010, 16:04

¥ Ramin2 ¥
14-11-2010, 21:33
خب من هم خریدمش 645 تومان! حالا باید باهاش چیکار کنیم؟ D-:
چه برنامه هایی براش ضروری هست؟

گرافيكار
14-11-2010, 21:53

مباركه
به نظر من اول يه شام خوب براش مهيا كن وقتي خورد ببرش پارك يه كم بگرده
تو راه برگشت يه كافي شاپيم برين
يه بستني شكلاتي هم براش بگير
يه لباس چرمي خوبم براش بخر سرده هوا سرما نخوره
بعد بيارش خونه تا صبح باهاش حال كن:11:
جداي از شوخي
گوشي خوبي خريدي
به نظر من فعلا دنبال برنامه نباش يه دو هفته اي باهاش كار كن گوشيتو بشناس
چم و خمش بياد دستت
بعد برو سراغ برنامه و بازيو اين حرفا

senaps
14-11-2010, 22:41
اول بگو کجا خریدی...
بعدش طبق پیشنهاد گرفایکار،یه دو هفته ای باهاش حل کن....(سافت باش!!) و زیاد روش برنامه نریز...
کم کم دستت میاد که چی باید بریزی....
به ظنرم سام خودش برنامه های مورد نیاز رو روش ریخته....
ولی در اول کار،میتونی mirsal و blutooth file sender رو از بخش دانلود برنامه های اندرویدی همین انجمن پیدا کرده، و نصب کنی...
میرسال برای دریفات و ارسال اس ام اس به زبان فارسی به دردت میخوره و برنامه ی بلوتوث هم مشخصه!!!

گرافيكار
14-11-2010, 23:00
اول بگو کجا خریدی...
بعدش طبق پیشنهاد گرفایکار،یه دو هفته ای باهاش حل کن....(سافت باش!!) و زیاد روش برنامه نریز...
ولی در اول کار،میتونی mirsal و blutooth file sender رو از بخش دانلود برنامه های اندرویدی همین انجمن پیدا کرده، و نصب کنی...
میرسال برای دریفات و ارسال اس ام اس به زبان فارسی به دردت میخوره و برنامه ی بلوتوث هم مشخصه!!!

ميگم اين كاربره كيه ؟:18:خيلي آشناس:31:
اين دكمه هاي كيبردتم يه كم جا به جا كن اخوي
دو سه پسته توي تاپيكهاي مختلف ميبينم حروف رو جا به جا ميزني نظر رو ظنر ميزني...:11:
منم يه مدت برادرم يه برنامه نصب كرده بود هر مثلا يه دقيقه جاي حروف كيبرد رو عوض ميكرد كلي حالمون رو گرفته بود
ميگم نكنه يكي واسه شما هم اين كارو كرده باشه:21:

senaps
14-11-2010, 23:08
ميگم اين كاربره كيه ؟:18:خيلي آشناس:31:
اين دكمه هاي كيبردتم يه كم جا به جا كن اخوي
دو سه پسته توي تاپيكهاي مختلف ميبينم حروف رو جا به جا ميزني نظر رو ظنر ميزني...:11:
منم يه مدت برادرم يه برنامه نصب كرده بود هر مثلا يه دقيقه جاي حروف كيبرد رو عوض ميكرد كلي حالمون رو گرفته بود
ميگم نكنه يكي واسه شما هم اين كارو كرده باشه:21:
نه بابا....من کلا تند مینویسم:27: و چون گاهی در حال نوشتن متالیکا میخونه یا شایدم حبیب بخونه،کلا تو این دنیا نیستم:21: و در حال تلو تلو!! خوردن مینویسم:8: که باعث میشه دگمه ها رو اشتب بزنم!!!:2:
شما به دل نگیر...:40:
:10:

¥ Ramin2 ¥
14-11-2010, 23:17
علائدین خریدم. این که مشکل اس ام اس فارسی نداره هم فارسی میفرسته هم میگیره. بلوتوثش هم هیچ مشکلی نداره.
اونجا هم به همین بهانه میخاستند 10 هزار تومن ازم پول برنامه بگیرند ولی من گول نخوردم. :-)
لطفا براش یک دیکشنری خوب معرفی کنید.

senaps
15-11-2010, 00:19
تو انجمن اندو ایرانی،یه اقای خودش نشسته دیکشنری نوشته و خیلی کاربردیه و محبوب!!!!
البته نسخه های انگلیسی به انگلیسی هم هستن که خوب کی از اکسفورد محبوب تر میشناسه؟

گرافيكار
15-11-2010, 01:01
نه بابا....من کلا تند مینویسم:27: و چون گاهی در حال نوشتن متالیکا میخونه یا شایدم حبیب بخونه،کلا تو این دنیا نیستم:21: و در حال تلو تلو!! خوردن مینویسم:8: که باعث میشه دگمه ها رو اشتب بزنم!!!:2:
شما به دل نگیر...:40:
:10:
اي ول حسوديم شد بابا
تو ابرايي ها
ولي موقع پست دادن پياده شو:31:

علائدین خریدم. این که مشکل اس ام اس فارسی نداره هم فارسی میفرسته هم میگیره. بلوتوثش هم هیچ مشکلی نداره.
اونجا هم به همین بهانه میخاستند 10 هزار تومن ازم پول برنامه بگیرند ولی من گول نخوردم. :-)
لطفا براش یک دیکشنری خوب معرفی کنید.

مطمئني
يعني گ چ پ ژ رو داري
اگه اينجوري باشه كه احتمالا تو هم رامت از ايناس كه فارسي رو ساپورت ميكنه
ديكشنري هم كه دوستمون گفت

Real Madrid C.F
15-11-2010, 01:22
بیا دوست عزیز اینم لینک بهترین دیکشنری...حالا بگین کیهان بده!:31:

mahroo_z1
15-11-2010, 12:34

شرکت معروف Giorgio Arman بزودی نسخه ایی از Galaxy S را با ارم ه*ک شده خود در جلوی ان و یکسری برنامه های مالتی مدیا بر روی گوشی در نسخه 16G عرضه خواهد کرد:

قیمت این گوشی 699€ معادل با 953 دلار تعیین شده است:21:

senaps
15-11-2010, 12:38
فک کنم منظورتون کهکشان باشه!

کیهان و کهکشان یکی هستن و میشه از هر دو ترجمه برای گلکسی استفاده کرد عزیز...

شرکت معروف Giorgio Arman بزودی نسخه ایی از Galaxy S را با ارم ه*ک شده خود در جلوی ان و یکسری برنامه های مالتی مدیا بر روی گوشی در نسخه 16G عرضه خواهد کرد:

قیمت این گوشی 699€ معادل با 953 دلار تعیین شده است:21:

ها؟! این دیگه چجورشه؟!!! مگه میشه هر کی هر جوری دلش خواست گوشی اینا رو بیاره کپی کنه و با ارم خودش بفروشه؟

mahroo_z1
15-11-2010, 13:17
ها؟! این دیگه چجورشه؟!!! مگه میشه هر کی هر جوری دلش خواست گوشی اینا رو بیاره کپی کنه و با ارم خودش بفروشه؟
دوست عزیز
اینکار با توافق هر دو شرکت انجام میشه هرکی به هر کی نیست که:46:

¥ Ramin2 ¥
15-11-2010, 15:14
سلام دوستان.
میزان ارتباط با اینترنت رو از کجا میشه دید؟

mahroo_z1
15-11-2010, 15:51

ویدئو:

Atropates
15-11-2010, 20:21
جداي از شوخي
گوشي خوبي خريدي
به نظر من فعلا دنبال برنامه نباش يه دو هفته اي باهاش كار كن گوشيتو بشناس
چم و خمش بياد دستت
بعد برو سراغ برنامه و بازيو اين حرفا

اول بگو کجا خریدی...

دو هفته ه ه ه ه ه ه ه ه ه ؟!!!!!! :18: :31: من 24 ساعت بعد اینکه گوشی رو گرفتم بوت لودرش رو تغییر دادم و درستش کردم :31: احتمال بریک شدن گوشی هم بود توو این کار ولی خو 24 ساعت کار با گوشی و یک ماه مطالعه ی ---------.ir و موبایلستان و p30world کافی بود تا با این سیستم عامل آشنایی کافی داشته باشم هرچند اولین باره گوشی اندروییدی میخرم :31: امشبم بعد 10 روز برا بار دوم می خوام رام گوشی رو عوض کنم هنوز هم به اون دو هفته ای که شما گفتید نرسیدم ! بابا بزار هیجان داشته باشه دوستمون :31: دو هفته با برنامه های خود گوشی سر کنه کلا از گوشی زده میشه

خوب خریدی , مبارکه :11: منم تازه خریدم پس میتونم راحت تر همذات پنداری کنم باهات , فعلا لازم مازم رو ول کن , اول برو توو کف نمایش دادن قدرت این گوشی تا اول لذت کامل ببری ازش بعد برو سراغ برنامه های ضروری و اینا . اول رامت رو عوض کن یه رام درست حسابی بریز , JPJPA یا ترجیحا Spike 3 (گوشیت که دانلودینگ میره انشاالله ؟ نرفت چه بهتر هیجانش بیشتر میشه مثل مال من :8::31:) بعد روت کن گوشی رو بعد لگ فیکس (3 Spike روت نمی خواد) بعد بزن توو خط گیم اول :21: اول NFS Shift رو بزن نشون ملت بده تا تعظیم کنن , بعد گیم های Gameloft رو یکی یکی بزن صفا کن , بعد موزیک ویدیو :8: به به :8: موزیک ویدیو HD بزن 720p ایرفون رو بزن توو گوشت (قبلش AudioBoost رو نصب کرده باشی حتما) ولوم رو بزار آخرش , گزینه 5.1 رو هم فعال کن :8: حالا برو سراغ وب گردی صفحه باز کن صفا کن صفحه باز کن صفا کن صفحه باز کن صفا کن ... :31: همینجوری :31: بعد برو فیلم بگیر (تنظیماتشو حتما دقیق باهاشون ور برو کشتی بگیر کلهم بیاد دستت) فیلم رو نیگاه کن , عکس بگیر (ترجیحا روز :31: خو چیه مگه میشه همه چی 20 باشه ؟ خو عکاسیش 19 میگیره) برایتنس رو بزار آخر بیا عکسا رو نیگا کن , بازم کار همیشگی : صفا کن :31: حالا بازم برو سراغ گیم , AngryBird و Fruit Ninja و Abduction و غیره , بازی کن , بخند بهشون عمرت زیاد شه :27: البته Fruit Ninja رو نمیتونی بخندی بهش :31: ولی اون دو تا رو چرا
حالا برو سراغ برنامه , هی برنامه بزن ببین چه شکلین خوشت نیومد پاک کن هی بزن هی پاک کن , لانچر و ویجت های معروف رو یکی یکی امتحان کن , هر کدوم اینا هم یکی دو مگ بیشتر نیستن هاا
حالا تموم شد ؟ حالا رام گوشت رو عوض کن :31: چون گند زدی بهش :31:

ولی جدا من همین نسخه ای که به تو دادم رو خودم اجرا کردم (خودمم کشفش کردم :31:) یَک حالی کردم توو این 10 روز بیا و ببین

حالا خود دانی

smaiel
15-11-2010, 22:19
سلام
اینم رام فارسی/عربی برای این گوشی
دوستم دانلود و نصب کرده
میگه گوشی رو کامل فارسی میکنه
حتی از اروپایی ها هم سریعتره
احتمالا این همونیه که مایکروتل میخواد استفاده کنه

با سپاس از دوست عزيز
برا اكستركت كردن اين برنامه پسورد مي خواد
ممنون مي شم كمك كنين

¥ Ramin2 ¥
15-11-2010, 23:04
دو هفته ه ه ه ه ه ه ه ه ه ؟!!!!!! :18: :31: من 24 ساعت بعد اینکه گوشی رو گرفتم بوت لودرش رو تغییر دادم و درستش کردم :31: احتمال بریک شدن گوشی هم بود توو این کار ولی خو 24 ساعت کار با گوشی و یک ماه مطالعه ی ---------.ir و موبایلستان و p30world کافی بود تا با این سیستم عامل آشنایی کافی داشته باشم هرچند اولین باره گوشی اندروییدی میخرم :31: امشبم بعد 10 روز برا بار دوم می خوام رام گوشی رو عوض کنم هنوز هم به اون دو هفته ای که شما گفتید نرسیدم ! بابا بزار هیجان داشته باشه دوستمون :31: دو هفته با برنامه های خود گوشی سر کنه کلا از گوشی زده میشه

خوب خریدی , مبارکه :11: منم تازه خریدم پس میتونم راحت تر همذات پنداری کنم باهات , فعلا لازم مازم رو ول کن , اول برو توو کف نمایش دادن قدرت این گوشی تا اول لذت کامل ببری ازش بعد برو سراغ برنامه های ضروری و اینا . اول رامت رو عوض کن یه رام درست حسابی بریز , JPJPA یا ترجیحا Spike 3 (گوشیت که دانلودینگ میره انشاالله ؟ نرفت چه بهتر هیجانش بیشتر میشه مثل مال من :8::31:) بعد روت کن گوشی رو بعد لگ فیکس (3 Spike روت نمی خواد) بعد بزن توو خط گیم اول :21: اول NFS Shift رو بزن نشون ملت بده تا تعظیم کنن , بعد گیم های Gameloft رو یکی یکی بزن صفا کن , بعد موزیک ویدیو :8: به به :8: موزیک ویدیو HD بزن 720p ایرفون رو بزن توو گوشت (قبلش AudioBoost رو نصب کرده باشی حتما) ولوم رو بزار آخرش , گزینه 5.1 رو هم فعال کن :8: حالا برو سراغ وب گردی صفحه باز کن صفا کن صفحه باز کن صفا کن صفحه باز کن صفا کن ... :31: همینجوری :31: بعد برو فیلم بگیر (تنظیماتشو حتما دقیق باهاشون ور برو کشتی بگیر کلهم بیاد دستت) فیلم رو نیگاه کن , عکس بگیر (ترجیحا روز :31: خو چیه مگه میشه همه چی 20 باشه ؟ خو عکاسیش 19 میگیره) برایتنس رو بزار آخر بیا عکسا رو نیگا کن , بازم کار همیشگی : صفا کن :31: حالا بازم برو سراغ گیم , AngryBird و Fruit Ninja و Abduction و غیره , بازی کن , بخند بهشون عمرت زیاد شه :27: البته Fruit Ninja رو نمیتونی بخندی بهش :31: ولی اون دو تا رو چرا
حالا برو سراغ برنامه , هی برنامه بزن ببین چه شکلین خوشت نیومد پاک کن هی بزن هی پاک کن , لانچر و ویجت های معروف رو یکی یکی امتحان کن , هر کدوم اینا هم یکی دو مگ بیشتر نیستن هاا
حالا تموم شد ؟ حالا رام گوشت رو عوض کن :31: چون گند زدی بهش :31:

ولی جدا من همین نسخه ای که به تو دادم رو خودم اجرا کردم (خودمم کشفش کردم :31:) یَک حالی کردم توو این 10 روز بیا و ببین

حالا خود دانی

اگه قرار بود که همچین نسخه ای رو اجرا کنم دیگه سوال کردن نیاز نبود! من نمیخوام خیلی پای گوشی وقت بذارم. فقط برنامه های ضروری، مثل فایل منیجر و دیکشنری و نقشه. گوشی باید در خدمت پیشرفت من باشه نه اینکه خودم در خدمت پیشرفت گوشی باشم و از کار و زندگی بیافتم!

این انجمن آندروید فارسی که اجازه دانلود نمیده! فعلا دارم از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده میکنم. کسی جای بهتر میشناسه؟

Real Madrid C.F
16-11-2010, 01:23
اگه قرار بود که همچین نسخه ای رو اجرا کنم دیگه سوال کردن نیاز نبود! من نمیخوام خیلی پای گوشی وقت بذارم. فقط برنامه های ضروری، مثل فایل منیجر و دیکشنری و نقشه. گوشی باید در خدمت پیشرفت من باشه نه اینکه خودم در خدمت پیشرفت گوشی باشم و از کار و زندگی بیافتم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده میکنم. کسی جای بهتر میشناسه؟

اشتباه شما از اول همین بوده!!! تو ایران اگه نمیخواین وقت پای گوشی بزارین باید حتما سیمبیان بخرین! آندروید واسه کسایی هستش که میخوان از همه ی امکانات گوشی لذت ببرن! شما باید N8 میخریدی!:20:

آندروید ایرانی هم فعلا با هاستشون مشکل دارن و دانلود سنترشون بستس ولی قراره 2 روز آینده راه اندازی بشه.....فعلا بهترین سایت برای آندروید همین هستش...

بازم با این پست پاک کردنتون رفتین رو اعصابم !!! حیف کلی از اینجا و بچه های اینجا خاطره دارم اگه نه الان رفته بودم و پشتمم نگاه نمیکردم! حداقل میتونستین خبر بدین که پستم رو پاک کردین!:13:

Atropates
16-11-2010, 01:24

خوب اینم حرفیه , شاید شما از اونایی هستید که زود به زود گوشی عوض میکنن حوصله ی اینجور کارارو ندارن . من چون سالی یه بار گوشی عوض میکنم , یک هفته اولش اینجوری پدر گوشی رو در میارم :31: همه چی میاد دستم , بعد یک سال راحت و مسلط ازش استفاده میکنم

Real Madrid C.F
16-11-2010, 01:59
خوب اینم حرفیه , شاید شما از اونایی هستید که زود به زود گوشی عوض میکنن حوصله ی اینجور کارارو ندارن . من چون سالی یه بار گوشی عوض میکنم , یک هفته اولش اینجوری پدر گوشی رو در میارم :31: همه چی میاد دستم , بعد یک سال راحت و مسلط ازش استفاده میکنم

نه منظور ایشون از وقت ندارن مشغله ی روزمره هستش ......... کلا آندروید و ویندوز فون برای موبایل باز های مجرد خوبه:27:

offlineinternet
16-11-2010, 09:14
کسی تا حالا این رم رو ریخته رو موبایلش
سرعتش همیطوریه یا نه
این فیلمش {بدون قیلتر}

Real Madrid C.F
16-11-2010, 12:05
قیمت دیجی کالا که تقریبا افت داشته مدل 16 گیگ

قیمت : 719000 تومان | گارانتی 18 ماهه پارسه | همراه با کیف مخصوص رایگان (مارک Golla اورجینال)(ساخت کره)

tanatos
16-11-2010, 12:22
آقا میشه یکی درباره ی وضعیت دوربین این گوشی چه در عکاسی و چه در مورد فیلمبرداری توضیح بده؟

¥ Ramin2 ¥
16-11-2010, 13:08
من هنوز خیانت نوکیا رو در فروش ابزار جاسوسی به ایران فراموش نکردم. سیمبین و نوکیا تحریمند تا ابد! :27:

نه منظور ایشون از وقت ندارن مشغله ی روزمره هستش ......... کلا آندروید و ویندوز فون برای موبایل باز های مجرد خوبه:27:

آره خوبه شب زیر پتو باهاش عکس نگاه کنی. :31:

اگه همه چیز رو همون اول امتحان کنی که دیگه تازگیش همون اول کار از بین میره! سالی یک بار که خیلی خوبه. من گوشی قبلیم n95 بود که سه سال و نیم نگهش داشتم! حالا وقت زیاد دارم برای امتحان کردن!

bille_jean2001
16-11-2010, 15:26
آقا میشه یکی درباره ی وضعیت دوربین این گوشی چه در عکاسی و چه در مورد فیلمبرداری توضیح بده؟

تو فيلمبرداري جز بهترين هاست اگه نگم بهترينه
با بيت ريت ميانگين 12000 فيلم ميگيره افت فريم و پرش مرش هم خبري نيست دستتم راحت تكون بده

تو عكس برداري روز يا جايي كه نور باشه بهت قول ميدم راضي باشي ولي خوب اگه دوربين واست مهمه فقط به n8 فكر كن اما لذت 4 اينچ سوپر امولد بنظرم خلا عكاسي رو كاملا جبران ميكنه

راستي فيلمبرداري در جاهايي مثل عروسي صدا رو خوب ضبط نميكنه

mahroo_z1
16-11-2010, 17:30

bille_jean2001
16-11-2010, 18:45
دوستان من هر چي تو گزينه هاي برنامه noled گشتم نميشد سايز ايكون ها رو تغير داد ورزني از اين برنامه هست كه بشه اندازه ايكون ها رو بزرگتر كرد?

mahroo_z1
16-11-2010, 22:47

NetFront Life Browser is one of the best mobile Internet browsers available for your Android smartphone. Its fast, efficient and packed with cool new features like unified navigation, scrapbook and much more.

ویدئو:

Atropates
17-11-2010, 01:14

داداش من نگرفتم موضوع پست خبریت رو ! Asphalt HD تازه مگه واس اندرویید زده شده ؟!! کدوم شمارش منظورتون ه اینجا ؟! 5 دیگه آره ؟ یا 6 ؟!!

Real Madrid C.F
17-11-2010, 01:20
نه داداش این شماره نداره و اسمش asphalt HD هستش! معمولا وقتی واسه یه OS ورژن HD رو میده یعنی آخرین ورژن هستش!!

mxiivii
18-11-2010, 08:00
قیمت galexy s 8gig بدون گارانتی تو بازار تهران چنده بهتره از علائدالین بگیرم یا جای دیگه ای ؟؟؟؟دوستان لطفا یه توضیحی راجب تشخیص اصل و غیز اصل بدید

Real Madrid C.F
18-11-2010, 12:17
قیمت galexy s 8gig بدون گارانتی تو بازار تهران چنده بهتره از علائدالین بگیرم یا جای دیگه ای ؟؟؟؟دوستان لطفا یه توضیحی راجب تشخیص اصل و غیز اصل بدید

دوست من اصل و غیر اصل نداره و همش اصله ...شما فکر کنم بتونین طبقه 2 به بعد علائدین 630 تا 650 پیدا کنین ...بازار موبایل هم گزینه ی خوبیه!:20:

mc_pooria
18-11-2010, 12:59
من یه سوال دارم لطفا" نخندیدا...:31: خب تازه کارم....
رو گوشیم الان I9000XXJF3 و آندروید 2.1 نصبه... منم تا الان نه روت کردم نه آپدیت...
الان اگه بخوام froyo با پشتیبانی فارسی نصب کنم به ترتیب باید چیکار کنم؟ لطفا" کامل و مرتب بگین من بفهمم... و اینکه چه رامی روش بریزم که تست شده و ازش راضی هستند....
یه سوال دیگه... اگه آندروید 2.1 داشته باشیم میشه یکی از رامهای froyo روش نصب کرد؟ یا باید اول froyo نصبید بعد رام رو عوض کرد...؟
خیییییییلیییی ممنون :20:

Real Madrid C.F
18-11-2010, 13:16
من زیاد به GALAXY وارد نیستم اما دوستان حتما کمکتون میکنن...ولی شما مشکلی برای آپدیت از 2.1 به 2.2 ندارین و فقط لازمه اول روت کنین بعد رام 2.2 رو روی گوشی فلش کنین....خیلی ساده هستش نگران نباشین

farzin_silver
18-11-2010, 14:01
من یه سوال دارم لطفا" نخندیدا...:31: خب تازه کارم....
رو گوشیم الان I9000XXJF3 و آندروید 2.1 نصبه... منم تا الان نه روت کردم نه آپدیت...
الان اگه بخوام froyo با پشتیبانی فارسی نصب کنم به ترتیب باید چیکار کنم؟ لطفا" کامل و مرتب بگین من بفهمم... و اینکه چه رامی روش بریزم که تست شده و ازش راضی هستند....
یه سوال دیگه... اگه آندروید 2.1 داشته باشیم میشه یکی از رامهای froyo روش نصب کرد؟ یا باید اول froyo نصبید بعد رام رو عوض کرد...؟
خیییییییلیییی ممنون :20:
تو فرومهای همسایه آموزش کامل هستش. نیاز به روت و چیزی هم نیست.صبر کن چند روز تا فرویو رسمی واسه خاور میانه بیاد.اگه الان میخای بریزی رام jpjpa خوبه

Khosravani
18-11-2010, 14:20
تو فرومهای همسایه آموزش کامل هستش. نیاز به روت و چیزی هم نیست.صبر کن چند روز تا فرویو رسمی واسه خاور میانه بیاد.اگه الان میخای بریزی رام jpjpa خوبه

ببخشید جناب از سایت سامسونگ باید رام رسمی رو بگیریم؟ اخبارش رو باید از کجا گرفت؟

senaps
18-11-2010, 15:21
ببخشید جناب از سایت سامسونگ باید رام رسمی رو بگیریم؟ اخبارش رو باید از کجا گرفت؟

رام رسمی اگه بیاد،همینجا خودمون تو بوق میکنیم!!!

بعدشم،دو.ستمون میتو با دیبرند کردن،همین الانشم از رام های اصلی استفاده کنه.....

mc_pooria
18-11-2010, 16:23
دو.ستمون میتو با دیبرند کردن،همین الانشم از رام های اصلی استفاده کنه.....
میشه بیشتر توضیح بدید:46:

senaps
18-11-2010, 21:04
دیبرند یعنی اینکه رام منطقه ای که براش 2.2 رسمی اومده رو نصب کنین...دیگه به این معناست که شما گوشیتون رو از منطقه خریدین!!!

mc_pooria
19-11-2010, 00:01
:8::5: میگما.... راستی این رام spike speedy edition v3 OC.0 هم خوب چیزیه ها....:25::5:
پستهامو نگاه کنین میفهمین از صبح و از صفر شروع کردم.... بالاخره هم روت کردم هم یه رام ریختم....: I9000JXJPB
نسبت به 2.1 قابل مقایسه نیست.... فقط.... یه مشکلی داره...
وقتی usb به کامپیوتر وصل میکنم گزینه pc internet وجود نداره؟!!!!!!!! من اینترنت گوشی رو رو pc میخواااااااام....:13:

farzin_silver
19-11-2010, 00:34
دیبرند کردن میخاد چیکار. فارسی میپره.دیبرند نمیخاد هر رامی بخای با odin میتونی بریزی.از اروپا بگیر تا افغانی. :دی

واسه اینترنت هم برو تو ستینگ wireless and network.بعد tethering رو فعال کن.البته قبلش باید از ستینگapplication و development تیک usb debuging رو زده باشی.
این رامم که ریختی همون jpjpa هست.فعلا این رسمیترین و جدیدترینه واسه خاور میانه

farzin_silver
19-11-2010, 00:39

هم تو اینجا و هم فرومهای ایرانیه دیگه اگه بیاد معلوم میشه.الان واسه همه جای دنیا اومده تقریبا فقط خاور میانه مونده. سایت اصلی هم اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه s هم شاید آخرش داشت

mc_pooria
19-11-2010, 07:35
دیبرند کردن میخاد چیکار. فارسی میپره.دیبرند نمیخاد هر رامی بخای با odin میتونی بریزی.از اروپا بگیر تا افغانی. :دی

واسه اینترنت هم برو تو ستینگ wireless and network.بعد tethering رو فعال کن.البته قبلش باید از ستینگapplication و development تیک usb debuging رو زده باشی.
این رامم که ریختی همون jpjpa هست.فعلا این رسمیترین و جدیدترینه واسه خاور میانه
ایول دست شما درد نکنه اونم درست شد:10::11:
البته من با odin نریختم... خودش گفته بود از روش update.zip :20:
با max cpu 1200 یه بنچمارک گرفتم داشتم سکته میزدم:18: نتایجش با قبل از روت و آپدیت قابل مقایسه تبود... خیلیییییی بهتر شده.... از google nexus 2.2 کلی جلوتر بود....:27:
فقط این مشکلم حل کنی دیگه همه چی حله...:31: تو opera حروف فارسی رو جدا جدا مینویسه... سرم درد گرفت...:13:من تازه دو جورشو نصب کردم هردو این مشکلو داره.. البته میگم فقط تو opera... :11:

mc_pooria
19-11-2010, 07:42
آها یه مطلبی...:20: چرا opera mini 10 دیگه ف؟ی*&&ل%#ت%$ر^ شکن نیست؟!:13:

farzin_silver
19-11-2010, 10:13
ایول دست شما درد نکنه اونم درست شد:10::11:
البته من با odin نریختم... خودش گفته بود از روش update.zip :20:
با max cpu 1200 یه بنچمارک گرفتم داشتم سکته میزدم:18: نتایجش با قبل از روت و آپدیت قابل مقایسه تبود... خیلیییییی بهتر شده.... از google nexus 2.2 کلی جلوتر بود....:27:
فقط این مشکلم حل کنی دیگه همه چی حله...:31: تو opera حروف فارسی رو جدا جدا مینویسه... سرم درد گرفت...:13:من تازه دو جورشو نصب کردم هردو این مشکلو داره.. البته میگم فقط تو opera... :11:
Opera مشکل داره با فارسی.کاریشم نمیشه کرد. تا اونجایی که من میدونم.

Opera mini فقط فیلتر شکن داره

mc_pooria
19-11-2010, 10:21
Opera مشکل داره با فارسی.کاریشم نمیشه کرد. تا اونجایی که من میدونم.

Opera mini فقط فیلتر شکن داره
ولی من قبلا" که uiq3 داشتم بعضی وقتها و با بعضیاش این جوری میشد... رو uiq3 میشد....:46:

Immunology
19-11-2010, 13:33
اپرا مینی 4 هم فارسی رو ساپورت میکنه همچنین نیاز به شیلتر شکن نداره.

pulp_152
19-11-2010, 13:46
خبر خوشحال کننده ای برای دوستداران و دارندگان گالاکسی دارم :31:

اول باید بهم سور بدید ..گل بدید .. جشنواره به پا کنید اتیش بازی کنید و از این حرفا :20:

بعد که کردید بگید تا بگم. :27:

خداحافظ ! ! ! !

----------------------------------------

دلم نیومد .. کار باید برای رضای خدا باشه .. حالا سور هم ندادید عیب نداره خدا قبول کنه :10:

خوب متن خبر :

رام جدید فرویو روی گالاکسی تست شده ...

فرویو 2.2.1

در این رام .. jit با کورتکس سازگار شده ...و قبلا فقط به پردازنده های اسنپ پرفرمنس 5 برابری میداد که الان به کورتکس هم پرفرمنس 5 برابری داده :31:

بنابراین نتیجه رو با هم میبینیم .

رام بدون لگ فیکس

رام بعد از لگ فیکس ...( با فرمت ext 4)

مخلصیم.

Immunology
19-11-2010, 14:03
ضمنا رام رسمی JPJPF ریلیز شد.میگن تفاوتی با JPJPA نداره:(

Ali_BlueBoy
19-11-2010, 20:22
خبر خوشحال کننده ای برای دوستداران و دارندگان گالاکسی دارم :31:

اول باید بهم سور بدید ..گل بدید .. جشنواره به پا کنید اتیش بازی کنید و از این حرفا :20:

بعد که کردید بگید تا بگم. :27:

خداحافظ ! ! ! !

----------------------------------------

دلم نیومد .. کار باید برای رضای خدا باشه .. حالا سور هم ندادید عیب نداره خدا قبول کنه :10:

خوب متن خبر :

رام جدید فرویو روی گالاکسی تست شده ...

فرویو 2.2.1

در این رام .. jit با کورتکس سازگار شده ...و قبلا فقط به پردازنده های اسنپ پرفرمنس 5 برابری میداد که الان به کورتکس هم پرفرمنس 5 برابری داده :31:

بنابراین نتیجه رو با هم میبینیم .

رام بدون لگ فیکس

رام بعد از لگ فیکس ...( با فرمت ext 4)

مخلصیم.
البته یه نکته ی جالب اینه که این رام رو ی قابلیتهای 3D گوشی تاثیر زیادی نداشته...

و این قسمتش بودن تغییر مونده.......

البته اینم بگم که با این که بدون تغییر مونده بازم مثل اینکه چند برابر بهتر از رقباشه........:27:

pulp_152
19-11-2010, 21:30
قبلا هم فکر کنم گفته شد دیگه !...

در بخش گرافیک .. گالاکسی بسیار پر قدرته !...

همینطور که قبلا هم گفتم هم لینک دادم ..

گالاکسی در اجرای بازیها سنسوری داره که اجازه نمیده بیشتر از 56 fps بالاتر بره ... و در همه بنچمارک ها سرعت روی 56 fps هست ! ... در نتیجه باعث میشه که قدرت واقعی خودش رو در بنچمارک نشون نده ...اما این قدرت خودش رو در بازیهای سنگین تر نشان میده !...

البته این v-sync رو باز کردند که بعد از باز کردن تا 89 fps هم رسیده و به دلیل مصرف کمتر باتری و سریع بودن بیش از حد , سنسور گذاشتن روش و روی 56 fps تنظیم کردند!...

خوب g2 تو بنچمارک نتیجه بهتری از دزایر اچ دی هم گرفته (دزایر اچ دی 57 fps )... چیپ گرافیکی همونی هست که روی دزایر اچ دی هم هست (aderno 205

که تونسته روی 58 fps به ایسته چون سنسورش باز هست و کلی تو بنچمارک حال کرده !

حالا در اجرای یک بازی سنگین نتیجه تغییر میکنه

quake 3

kamran2000
19-11-2010, 23:56
این 2.2.1 کی بدستمون میرسه؟:40:

mahroo_z1
20-11-2010, 07:36

Doom and Timester

ویدئو:

منبع:

reza_ab_87
20-11-2010, 08:21
سلام به دوستان
بنده از شهرستانی کوچک هستم و امکانات در شهر ماخیلی کمه من از هرکسی سوال کردم نتونستم
تنظیمات اینترنت گوشی ام را برای همراه اول بر روی گوشی ام انجام دهم خواهشا کمکم کنید و بطور کامل جزئیات را به ایمیل reza_ab_87@yahoo.com برایم بفرستید.
ممنون از دوستان خوبم

Vah!d
20-11-2010, 17:41
دوستان بهترین رام froyo واسه گلکسی که فارسی رو هم پشتیبانی کنه چی هست و از کجا دانلود کنم ؟

bille_jean2001
20-11-2010, 19:22
دوستان من فيلم هاي با فرمت mkv و avi دارم كه فايل زيرنويسش كه srt هستش رو هم دارم ايا ميشه با گوشي فيلم با زير نويس ديد اگه اره چطوري??

hoha881
20-11-2010, 19:47
دوستان من فيلم هاي با فرمت mkv و avi دارم كه فايل زيرنويسش كه srt هستش رو هم دارم ايا ميشه با گوشي فيلم با زير نويس ديد اگه اره چطوري??
توی pc که باید اسم هر دو تا فایل (هم فیلم و هم زیرنویس یکی باشه و توی یک فولدر باشه)بعد اجرا کنی با زیرنویس پخش میشه.ولی توی گوشی رو نمیدونم.
البته فکر کنم با jetaudio بتونی زیر نویس رو به فیلم بچسبونی.

kaskoo
20-11-2010, 22:32
سلام دوستان
ايا براي اندرويد هم بازي هاي با كيفيتي مثلkroll-fifa10-shift-avatar-brucelee و .... وجود داره....اگه جواب مثبته مجانيه؟:31:
تو خود samsungapps گوشي چقدر نرم افزار وجود داره؟
سوال اخر چرا قيمتش ثابته نمياد پايين با وجود امدن گوشي هاي جديد....كي مياد پايين:41:

senaps
20-11-2010, 22:49
خیر فکر نکنم زیاد بیاد پایین...

اما این بازی ها رو بله داره...مجانی بودن رو نمیدونم،ولی در بدترین حالت،تو بخش دانلود یه برنامه ی مارکت معرفی کردم،نصب که کردین،میرین بازی مورد نظر رو توشپیدا میکنین و دانلودش میکنین و بدون مشکل استفاده میکنین!!

mc_pooria
21-11-2010, 10:33
rock player یه همچین قابلیتی رو داره.....:10:

Immunology
21-11-2010, 11:42
سلام
يه رام جديد رسمي فارسي ديگه هم معرفي شد؛سرعتش ميگن بهتره.jpjpf

Khosravani
21-11-2010, 12:40
دیبرند یعنی اینکه رام منطقه ای که براش 2.2 رسمی اومده رو نصب کنین...دیگه به این معناست که شما گوشیتون رو از منطقه خریدین!!!

یعنی باید باز هم صبر کنیم؟!

senaps
21-11-2010, 13:08

اگه میخوای حتمی رام اصلی نصب کنی،اره خوب وایسا!! ولی این روزا همه روت میکنن!! همه هم کاستوم رام نصب میکنن....

farzin_silver
21-11-2010, 13:10

رام كاملا رسمي معرفي شد.

JPJPF و JPJPG

Khosravani
21-11-2010, 13:36
رام كاملا رسمي معرفي شد.

JPJPF و JPJPG

ببخشید جناب

لینکی ازش ندارید؟

senaps
21-11-2010, 13:59

اطلعات رو از اینجا میتونی بگیری+ لینک دانلود و بحث و سوال تخصصی تر در موردش...

mc_pooria
21-11-2010, 16:00
اگه گوشی روت شده باشه و کاستوم رام روش باشه میشه رام اصلی نصب کرد؟!:20:

senaps
21-11-2010, 18:03
اگه گوشی روت شده باشه و کاستوم رام روش باشه میشه رام اصلی نصب کرد؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فک کنم نه!! باید رام اصلی بریزی و بعد رام رو از طریق گوشی نصب کنی....
اگه هم که دانلود کنی که مشکلی نیست!!

Scud_MD2
21-11-2010, 23:26
سلام دوستان

یه سوالی داشتم می خواستم بدونم که می شه از مارکت اندروید این گوشی استفاده کرد یعنی تحریم نیست آخه تو کلوپ ایکس 10 ها می گفتند که نمی شه استفاده کرد.

farzin_silver
21-11-2010, 23:32
اگه گوشی روت شده باشه و کاستوم رام روش باشه میشه رام اصلی نصب کرد؟!:20:
مشكلي پيش نمياد. قبل از نصب يه factory reset كن بعد نصب كن

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

سلام دوستان

یه سوالی داشتم می خواستم بدونم که می شه از مارکت اندروید این گوشی استفاده کرد یعنی تحریم نیست آخه تو کلوپ ایکس 10 ها می گفتند که نمی شه استفاده کرد.

ما كلا تحريميم. كلا :8: الكي خوش هم هستيم :31:

واسه ماركت اندرويد رو همه گوشيها بايد از چيز پي ان استفاده كرد.

kaskoo
22-11-2010, 11:06
خیر فکر نکنم زیاد بیاد پایین...

اما این بازی ها رو بله داره...مجانی بودن رو نمیدونم،ولی در بدترین حالت،تو بخش دانلود یه برنامه ی مارکت معرفی کردم،نصب که کردین،میرین بازی مورد نظر رو توشپیدا میکنین و دانلودش میکنین و بدون مشکل استفاده میکنین!!

ممنون دوست عزيز
ميشه لينكشو بديد و كمي بيشتر توضيح بديد
حتي بازي هاي پولي خم اينجور ميشه؟:11:

mahroo_z1
22-11-2010, 12:25
سلام دوستان
یه پیام بازرگانی ببینید:46:
در این ویدئو شما میتونید سیر تکاملی سیستم عامل اندروید را مشاهده نمایید
روبات معروف سبز اندرویدی که در واقع نماد و سمبل اندروید است سوار بر یک چوب اسکی سراغ شیرینیهای cupcake و donut و ecalire و froyo میرود و انها را میخورد.
بعد از خوردن این شیرینی ها ناگهان با یک سیب مواجه میشود. در اینجا برای چند ثانیه صحنه ی برخورد این دو با هم از چند زاویه نشان داده میشود و ریتم اهنگ هم ریتم مبارزه بخود میگیرد که ناگهان بطور غافلگیرانه ایی :21:......
بقیه اشو نمیگم تا خودتون ببینید::27:

senaps
22-11-2010, 15:16
هه هه!!! لامصب چه شیکمی هم داره...این همه رو تو سه سوت خورد!! الان داره بافر میکنه برای ادامه ی ویدیو تا اونجایی رفته که سیبه رو دید و یه زوم کرد به عقب!!!!ایول خیلی باحاله....

senaps
22-11-2010, 15:24
ایول!!! ت خ م س گ اخرش کار خودش رو کرد و اون یه تیکه هه رو ازش گرفت!!!! ولی بعدش در رفت...خیلی خوشم اومد از این ویدیو!!!باید به برو بچ ایفون و مک نشونش بدیم که کلی بسوزن

Amin
22-11-2010, 20:40
سلام
دوستان
قیمت جدید ندارین؟
8 ... 16 ؟؟؟
با گارانتی ... بدون گارانتی ؟؟؟

Immunology
23-11-2010, 08:30
الان قيمتا فك كنم مثل قبل رفته بالا؛اما يه نفر تو پرشين تولز سفارش ميگيره 16رو 650مياره؛قيمتش خوبه؛چون فك نكنم الان 16كمتر از 690گير بياد.

mahroo_z1
23-11-2010, 10:39

Help118
23-11-2010, 21:53
بیزحمت یه سر اینجا بزنین!

mahroo_z1
24-11-2010, 10:28
Android: 3D Koi Pond Live Wallpaper

سلام:3:
این ماهیها باهوش و زنده هستند
با لمس کردنشون فرار میکنند و با دو بار کلیک کردن صفحه , غذاها ارائه میشوند:

بازی Tetris:

Feature:

Touch Screen & Fling
Classic game music
Global Score

mahroo_z1
25-11-2010, 15:31
سلام:46:

Slim Essential Case(قیمت : € 12.99):

Nabuk & Rhomby Case(قیمت : € 9.90):

Plasma Covers( قیمت : € 12.90):

Screen Protector ( قیمت : 5,90€ ):

offlineinternet
25-11-2010, 19:28
Minigore v1.2.0 بازی محبوب ایفون برای اندروید

همین قدر بگم که اگه این بازی رو نرید ضرر کردید این بازی جزو یکی از محبوبترین های ایفون بود که اکنون برای اندروید نیز عرضه شده دانلود کنید بازی کنید دشمنانتان را بکشید لذت ببرید اگر باور نمی کنید امتحان کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی محصول chillingo می باشد و در حال حاضر تا بیش از 10 آپدیت برای ایفون آمده است پس باید منتظر آپدیت های بعدی باشید.

link downlod

offlineinternet
25-11-2010, 19:41
walpeper for i9000

link downlod

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

pic

Immunology
25-11-2010, 21:33
البته اگه به صورت لينك بزاريد بهتره چون حجمش زياده و نميزاره صفحه خوب بالا بياد.

senaps
25-11-2010, 21:38
دوستان خواهش میکنم...
هم برا بازی و برنامه انجمن داریم،و هم الان برا والپیپر و اینا یه تاپیک میزنم.....
لطفا چیزایی که توسط همه میشه استفاده کرد رو جایی بذاریم که همه استفاده بکنن....

offlineinternet
26-11-2010, 12:44
عجب ...........:13:

magi1991
27-11-2010, 19:05
سامسونگ پرچمدار جدید آندروید را معرفی میکند :

06/09/1389

گروه خبری GSM :سال 2011 شاهد معرفی آندرویدی های جدید خواهیم بود . اما خبر هایی از پرچمدار جدید سامسونگ به نام SGH-i510 که دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی از نوع AMOLED ، دوربین 8 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری 1080p و سیستم عامل آندروید میباشد . پردازنده این گوشی 1.2 گیگاهرتزی است . به محض معرفی این گوشی توسط شرکت سامسونگ ، اطلاعات آن در سایت درج میگردد.

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

سامسونگ پرچمدار جدید آندروید را معرفی میکند :

06/09/1389

گروه خبری GSM :سال 2011 شاهد معرفی آندرویدی های جدید خواهیم بود . اما خبر هایی از پرچمدار جدید سامسونگ به نام SGH-i510 که دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی از نوع AMOLED ، دوربین 8 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری 1080p و سیستم عامل آندروید میباشد . پردازنده این گوشی 1.2 گیگاهرتزی است . به محض معرفی این گوشی توسط شرکت سامسونگ ، اطلاعات آن در سایت درج میگردد.

Help118
28-11-2010, 17:07
بازم عرض می کنم سر زدن به اینجا یادتون نره ها!

Immunology
28-11-2010, 21:11
خدايي دم گالاكسي گرم؛قيمتش از اول همين بوده؛امروز نوكيا ان 8رو تو شهرمون 620تومن قيمت داشتم؛يعني از 8گيگ گالاكسي هم پايينتر.روز اول اومده بود 1300؛چه كلاسي هم از خودشون در وكردن بروبچ نوكيا كه فلانه و فلانه.حالا عجله نكنيد به زير 500هم مياد.تازه ميگن مشكل خاموش شدن خود به خود هم داره:دي

گرافيكار
28-11-2010, 23:25
خدايي دم گالاكسي گرم؛قيمتش از اول همين بوده؛امروز نوكيا ان 8رو تو شهرمون 620تومن قيمت داشتم؛يعني از 8گيگ گالاكسي هم پايينتر.روز اول اومده بود 1300؛چه كلاسي هم از خودشون در وكردن بروبچ نوكيا كه فلانه و فلانه.حالا عجله نكنيد به زير 500هم مياد.تازه ميگن مشكل خاموش شدن خود به خود هم داره:دي
آي گفتي
بين 450 تا 500 قيمت حقيقيشه
من كه بعد از n97 ديگه فكر نميكنم برم سراغ نوكيا
دوران نوكيا گذشت مگر اينكه دست از سر اين سيستم عامل هيچبين برداره
فعلا كه فقط به زور تبليغات توي بازار مونده
بابا يكي نيست به اين فنلانديا بگه
يه آندرويدي بزنيد يه ويندوز هفتي بزنيد
اما دريغ....
فنلانديا شايد توي ساخت سخت افزار موبايل خوب باشند اما چيزي از سيستم عامل نميفهمن
من بيشتر از همه چيز از قيمتاي غير حقيقيه نوكيا كفريم
فكر ميكنم اگه دري به تخته بخوره و اين شركت نوكيا يه گوشي آندرويد بده بيرون
يه دو سه هزار دلاري قيمت بزاره روش

گرافيكار
28-11-2010, 23:36
بازم عرض می کنم سر زدن به اینجا یادتون نره ها!

دوست عزيز ما كه اومديم نظرمون رو گفتيم
ولي وقتي كسي بدون اينكه گالكسي رو گرفته باشه دستش ميگه ظاهرش به گوشياي 100 تومني ميخوره
ديگه حرفي نميمونه
وقتي x10 رو با گالكسي مقايسه ميكنن چي ميشه گفت
جوري ميگن بدنش پلاستيكه آدم فكر ميكنه جنسش شبيه ظروف يه بار مصرفه
به دور از تعصب خداييش نزديك 5 دقيقه توي مغازه x10 سفيد و اچ تي سي hd و گالكسي دستم بودن
اصلا نه خودم نه خانمم به هيچ وجه نميتونستيم ظاهر x10 و hd2 رو هضم كنيم (هرچند زيبايي سليقه ايه)
خيلي بزرگ بودن و اين بزرگ بودنشون توي چشم بود
ولي انصافا گالكسي اصلا بزرگيش به چشم نمياد با اون باريكي تحسين برانگيزش

milad_takjoo
28-11-2010, 23:42
سلام دوستان.من چندتا سوال مبتدیانه درباره آندورید و این گوشی داشتم:31:
1.نرمافزارهای آندورید رو حتما باید از درون گوشی دانلود کرد؟یا میشه از pc دانلود کرد و بعد توی مویایل ریخت؟در مورد نرم افزارهای پولی چی؟میشه نصب کرد؟

2.این گوشی قابلیت آپدیت به ورژن های بالای آندروید مثل 2.2 رو داره؟؟؟اومده؟؟

اگه جایی هست که درباره ی آندروید اطلاعات میده لطفا بگین.ممنون:11:

AryanLand
29-11-2010, 00:03

سلام.

فقط در مورد خاموش شدن خود بخود که شما فرمودید, این گوشی یه همچین مشکلی نداره.

ahoora f
29-11-2010, 00:05
سلام سوال از گالاکسی دارهای عزیز
اینکه با روت کردن و یا ریست و نصب رام ،اطلاعاتی مثل فیلم و عکس و موزیک روی حافظه داخلی گوشی میپره یا نه؟بخصوص تعویض رام(که اگه اینجوریه خریدن مدل 8گیگ با خرید یه رم8 بهتره)
و بهترین مارک و مدل رم 8گیگ برای گالاکسی چی توی بازار پیدا میشه ؟

Immunology
29-11-2010, 00:53
سلام.

ولله نوکیا رسما این موضوعو اعلام کرده.البته نه همشون.
اینم لینک:

سلام سوال از گالاکسی دارهای عزیز
اینکه با روت کردن و یا ریست و نصب رام ،اطلاعاتی مثل فیلم و عکس و موزیک روی حافظه داخلی گوشی میپره یا نه؟بخصوص تعویض رام(که اگه اینجوریه خریدن مدل 8گیگ با خرید یه رم8 بهتره)

بله با عوض کردن رام میپره.اما با روت کردن نه.البته نمیدونم اگه هنگام عوض کردن رام اگه تیک re-partision رو نزد میپره یا نه؟!من خودم 1 بار عوض کردم.

سلام دوستان.من چندتا سوال مبتدیانه درباره آندورید و این گوشی داشتم:31:
1.نرمافزارهای آندورید رو حتما باید از درون گوشی دانلود کرد؟یا میشه از pc دانلود کرد و بعد توی مویایل ریخت؟در مورد نرم افزارهای پولی چی؟میشه نصب کرد؟

اگه جایی هست که درباره ی آندروید اطلاعات میده لطفا بگین.ممنون:11:

1.هم از پی سی میشه دانلود کرد(البته نه از مارکت/چون تحریمه)ولی تا دلت بخواد سایت هست واسه برنامه.از رو گوشی هم برنامه slide me هست هزاران برنامه داره.
کلا نصب برنامه مثل آب خوردنه.اصلا نگران نباشید.مثل بقیه گوشی هاست...:27:

2.بله اومده.

senaps
29-11-2010, 01:15
ولي وقتي كسي بدون اينكه گالكسي رو گرفته باشه دستش ميگه ظاهرش به گوشياي 100 تومني ميخوره

گرافیکار عزیز،من 100% مطمئنم که خیلی قبل از اینکه شما این گوشی رو دستت بگیری باهاش ور رفتم و دیدم که به درد من نمیخوره!!!
من حس خودم رو گفتم!!!
واسه یه نفر ممکنه حس کنه لمبورگینی دستش گرفته،واسه من حس دست گرفتن یه ان ای سی 60 تومنی بود که به اغراق 100 تومنی بهش گفتم!!!

اصلا نه خودم نه خانمم به هيچ وجه نميتونستيم ظاهر x10 و hd2 رو هضم كنيم (هرچند زيبايي سليقه ايه)

وقتی شما خودت اینو قبول داری،به نظر من اشتباهه که بخوای سلیقه ی من توی ظاهر گوشی ه و حسشون در هنگام دست گرفتن ور به تمسخر بگیری یا فک کنی من این گوشی رو از نزدیک ندیدم!!!
هم من و هم شما شاید تا حالا صدها گوشی عوض کرده باشیم!!شما سن و سالت از من بالا تره،ولی با توجه به اینکه کلا گوشی از سال 80 تو ایران باب شده،احتمالا با هم زیاد تفاوت نداشته باشیم!!!من همیشه در کنار گوشی اصلیم،هراز چند گاهی گوشی دوم میگیرم که ببینم چیه...گاهی برای خریدن گویش با دوستان میرم و خیلی مسائل دیگه....شما هم که سملما گوشی ندیده نیستی!!شاید هر کسی نظر خودش رو بگه بهتر باشه....

بله میشه!! اموزش نصب نرم افزار با یک کلیک توی همین انجمن هست!! جست و جو کنین...

100% این گوشی بهترین گوشی اندرویدی کنونی هستش بدون هیچ شک و اغراقی! نسخه ی 2.2 فارسی شده هم داره!!رام های کوک شده اش هم دارن بیشتر و بیشتر میشن..

اگه جایی هست که درباره ی آندروید اطلاعات میده لطفا بگین.ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم انجمنی که تو تاپیکش سوال پرسیدین،انجمن مخصصواندروید هست و دوستان فعال اینجا همه روزه هستن سوالاتتون رو در حد توان پاسخ میدن...سوالتون بی جواب نمیمونه مسلما!!

سه تایی که من دیدم،یکیشون مشکل خاموش شدن یه دفعه ای رو داشت!!!ولی در کل،اکثریت با سالم بودنش هست!!

باید دارندگان این گوشی نظر قطعی رو بدن(چون این گوشی حافظه داخلی داره!!) ولی فکر میکنم که بله فرمت میشن!!(تعویض رام!) ولی در وصرت روت مشکلی نیست قطعا!

در این مورد،هیچ اطلاعی ندارم !! من حافظه ی گوشیم رو معمولا عوض نکردم و از برند های مختلفشون خبری ندارم!!

گرافيكار
29-11-2010, 02:01
نميدونم چرا بعضي اوقات يه پست دوبار ارسال ميشه

گرافيكار
29-11-2010, 02:02
گرافیکار عزیز،من 100% مطمئنم که خیلی قبل از اینکه شما این گوشی رو دستت بگیری باهاش ور رفتم و دیدم که به درد من نمیخوره!!!
من حس خودم رو گفتم!!!
واسه یه نفر ممکنه حس کنه لمبورگینی دستش گرفته،واسه من حس دست گرفتن یه ان ای سی 60 تومنی بود که به اغراق 100 تومنی بهش گفتم!!!
دوست گلم
من كه گفتم زيبايي سليقه ايه اصلا روي اين موضوع نميشه بحث كرد
اما خودتون و انصافتون
خداييش ظاهر گالكسي مثل يه گوشيه 60 تومنيه؟؟؟
در اينكه هر كسي سليقه اي داره حرفي نيست اما روي كيفيت ساخت و جنس بدنه كه نميشه سليقه اي حرف زد
در اينكه هم شما و هم من و مطمئنا بيشتر شما انواع گوشيا دستمون بوده شكي نيست
ولي من با توجه به گوشيايي كه تا حالا دستم بوده از ظاهر و كيفيت ساخت گالكسي خيلي راضيم
خدارو شاهد ميگيرم تا حالا هفت هشت نفر وقتي گرفتن دستشون خوب نگاه كردن و گفتن بدنش فلزيه؟ من گفتم نه پلاستيكيه؟
آخر سر اينم بگم من پست آخر شما رو توي اون تاپيك الان خوندم و خيلي هم تعجب كردم چون شما آدم منطقيي هستيد
استناد من به پستاي قبليه بعضي از دوستان بود

وقتی شما خودت اینو قبول داری،به نظر من اشتباهه که بخوای سلیقه ی من توی ظاهر گوشی ه و حسشون در هنگام دست گرفتن ور به تمسخر بگیری یا فک کنی من این گوشی رو از نزدیک ندیدم!!!
اگه از خوندن پست من همچين احساسي داشتيد
چاره اي ندارم جز اينكه بگم
ببخشيد:11:
اما من صرفا خواستم تجربه شخصيم رو بگم

pulp_152
29-11-2010, 03:01

گرافيكار
29-11-2010, 04:06

خداييش اين شبيه گوشياي 60 تومنيه

Immunology
29-11-2010, 10:18
يه صفرش رو جا گذاشته؛منظورش 600تومنيه:دي
من هم آيفون 4و هم ايكس10و هم ديزاير و ان 8 رو دستم گرفتم؛هيچ كدوم زيبايي گالاكسي رو ندارن.
ضمنا اينكه ميگن زيبايي نسبيه اينا هم كشكه؛مگه گوشي دختره كه چشمو ابروش خوشكل باشه بخام برم خاستگاريش كه به چشم من زيبا باشه و به چشم يكي ديگه نه!!!گوشي زيبا زيباست و نسبيت نداره.همونطور كه تا الانم نديدم كسي بگه زشته.
.خيلي جالبه وقتي گالاكسي بشه 60تومني ديگه بقيه چي ميشن!!!
انصاف!!
حوصله بحث كردنم ندارم چون...

senaps
29-11-2010, 11:56
خداييش ظاهر گالكسي مثل يه گوشيه 60 تومنيه؟؟؟
کی گفته ظاهرش؟! من گفتم وقتی دستت میگیریش،حس میکنی یه گوشی 60 تومنی تو دستته!!! من واقعا این حس رو داشتم و عنوانش کردم...در این که این گوشی خیلی جنس خوبی داره شکی نیست!! اگه یادتون باشه،در مورد افتادنتون با ارنج روش و اینکه من حرفتون رو تایید کردم و گفتم فیلمش هست که چه بلاهایی که سرش میارن!!!و جنس بدنش عالیه!!!
ولی حس به دست گرفتنش،به خاطر جنس پشتش به من همون حسی رو داد که وقتی n880 ان ای سی با قیمت 85 هزار تومن رو دست گرفتم!!!

انصاف!!

شباهتش که بله! به گوشی ها 600 تومنی میخوره....ولی حس دست گرفتنش واسه من حس یه 60 تومنی بودش....
حرف ماها هم درباره ی قیافش نیست... من اشتباهی کردم و به رفیقمون حسم موقع دست گرفتن این گوشی رو گفتم!! و الان اینجوری متهم میشم.....
شاید بهتر بود مثل همه فقط میگفتم که این گوشی بهترینه و تو خریدنش شک نکن!!
وقتی بحث نظر سنجی میشه،مسابقه نیست که یه نفر برنده و دیگری بازنده بشه!!!
هر کسی میاد نظر شخصیش رو میگه...دیگران هم میتونن کمک کنن که طرف نظرش عوض بشه...

در هر صورت از نظر زیبایی،من بازم رای رو به ایکس تن میدم....

راستی،بهتره بحث بی مورد رو ادامه ندیم!! نکته ی اساسی اینه که همه قبول داریم که فعلا بهترین گوشی بازار گلکسیه و توش شکی نیست...دعوات بر سر حس به دست گرفتن گوشی چیز مسخره ایه!!!

Immunology
29-11-2010, 13:16
شباهتش که بله! به گوشی ها 600 تومنی میخوره....ولی حس دست گرفتنش واسه من حس یه 60 تومنی بودش....
پس مشکل از شماست که این حسو دارید چون تا حالا کسی همچین حسی نداشته.:27:

senaps
29-11-2010, 13:59
پس مشکل از شماست که این حسو دارید چون تا حالا کسی همچین حسی نداشته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اینو به دلیل سخت گیری خودم تو انتخاب و توقعاتم میدونم....
خی ها بین پرشیا و زانتیا،زانتی رو بیشتر دوست دارن،بر خلاف من که پرشیا رو به هر ماشینی ترجیح میدم....!!!

بگذریم و لرگردیم به گلکسی لطفا....

گرافيكار
29-11-2010, 14:15
من گفتم وقتی دستت میگیریش،حس میکنی یه گوشی 60 تومنی تو دستته
خدا بگم چيكار نكنه
از وقتي گفتي حس يه گوشي 60 تومني رو دارم
منم شك افتاده به جونم دقيقه اي 10 بار نگاه گوشيم ميكنم:31:
ولي جداي از اون حس
خداييش خوش ساخته اصلا بهش نمياد چهاراينچه صفحه اش

alirezamrl
29-11-2010, 14:18
سلام اقا جر و بحث و بیخیال گلکسی ته گوشیه هر کیم بگه خوب نیست و نمیدونم مثل ان ای سه هست از روی حسادت میگه!
اقا طریقه نصب برنامه و بازی روی این گوشیو یه مرد واو به واو هست به ما بگه!
میدونم همتون مرد هستین هه هه مردترین مرد میخوام.چی دارم میگم دمتون گرم منتظرم

senaps
29-11-2010, 17:24
اقا طریقه نصب برنامه و بازی روی این گوشیو یه مرد واو به واو هست به ما بگه!
لطفا قبل از اینکه درخواست بدی،اول سرچ کن...اگه جواب نگرفتی بعد بپرس...

منم شك افتاده به جونم دقيقه اي 10 بار نگاه گوشيم ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه!! این حسو موقع کم شدن روم موقع داشتن ان 73 در مقابل یه کا 750 داشتم(توی صدا!!) طرف صدا رو -- کرده بود و مال من هیچ برتریی نسبت به مال اون نداشت!!!

mahroo_z1
30-11-2010, 13:15

WhoIsIt for Android devices provides:

Setup different ringtones and vibration patterns for Gmail, SMS and MMS for each contact
Announce incoming caller and SMS/MMS sender
Define different volume/vibration profiles
Assign VIP contacts for phone calls, Gmail, SMS and MMS
Allow VIPs to ring if phone is on Silent
Profile Widget

mahroo_z1
30-11-2010, 13:23

mc_pooria
30-11-2010, 20:28
دوستان یه سوال در مورد برنامه videovault....:20:
من وقتی رام گوشیو عوض کردم و برنامه هام پاکید مجبور شدم این برنامه رو دوباره نصب کنم.... ولی به مشکل خورده! فکر کنم مشکلشم اینه که بعضی از فایلهاش هنوز مونده... کسی میدونه من برای اینکه تمام فایلهای مربوط به این برنامه رو پاک کنم چیکار باید بکنم؟ یه فولدر به اسم خود برنامه بود پاک کردم ولی کافی نبود....

Yashar Cross
01-12-2010, 01:27
سلام به دوستان گلم:11:
قيمت بدون گارنتي و با گارانتي چنده؟
چرا قيمتش پايين نمياد؟
دوستدار شما ياشار

mahroo_z1
01-12-2010, 12:11

تغییرات:

access to thousands of internet radio stations : SHOUTcast Radio (2.2 & above
Improved Wi-Fi sync and iTunes library import
Large & small widget players
Artist Info
Easy to use interface with persistent player controls
Play queue
Scrobbling
Playlist shortcuts
Lock-screen player
Languages: English, German, French, Polish, Russian, & Portuguese (BR)

mahroo_z1
01-12-2010, 17:49

milad_takjoo
01-12-2010, 19:24
سلام.آخرین قیمت این گوشی رو میخواستم....ممنون

گرافيكار
01-12-2010, 21:15
سلام.آخرین قیمت این گوشی رو میخواستم....ممنون