PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قلعه نویی به پاختاکور هم باخت/ ژنرال همچنان در حسرت موفقیت آسیایی

satttanism
23-03-2010, 17:55
شاگردان قلعه نویی که تا پایان نیمهاول توانسته بودند یک مساوی از حریف ازبکستانی شان بگیرند ، در دقیقه 75گل دوم را هم خوردند و بازنده مسابقه لقب گرفتند.
این شکست سبب شد تا صدرنشین مطلق لیگ برتر در لیگ قهرمانان آسیا از 3 بازی تنها 2 امتیاز داشته باشد و در آستانه حذف قرار بگیرد. قلعه نویی سال قبل هم حضوری ناموفق را با استقلال در لیگ قهرمانان تجربه کرده بود. این بار اگر او با سپاهان هم از صعود باز بماند ، این شایعه را که او توانایی مربیگری بین المللی را ندارد ،قوت می بخشد

khabaronline.ir

satttanism
23-03-2010, 18:00
افتضاح ترین بازی سپاهان در 100 سال اخیر بود!!!!
سپاهان به تیمی باخت که در حد تیم های ته جدول لیگ برتر هم نبود
نیمه اول که اصلا مثل بازی گل کوچیک بچه ها توی خیابون بود که شانسی یه توپ میرفت توی دروازه!!!

بازم خدا رو شکر ذوب آهن و استقلال آبرو داری میکنن

.:2M:.
23-03-2010, 18:08
مشخصه که چرا ایشون خارج از ایران نتیجه نمیگیرن ! :دی

satttanism
23-03-2010, 18:09
یکی از بدترین اتفاق های بازی سپاهان و بنیاد کار ازبکستان مصدومیت شدید دفاع ملی پوش زردپوشان، هادی عقیلی بود

سایت گل- هادی عقیلی در جریان بازی تیم های سپاهان و پاختاکور در اوایل بازی مصدوم و بلافاصله با آمبولانس به بیرون از ورزشگاه و یکی از بیمارستان های شهر تاشکند منتقل شد. او در دقیقه 25 بازی و روی یک دفع توپ بود که با مهاجم تیم ازبکستانی برخورد کرد و از ناحیه سر به شدت مصدوم شد، شدت این مصدومیت به قدری بود که بلافاصله امیر قلعه نویی آرماندو دسا را به جای عقیلی به بازی فرستاد و درست دقایقی بعد بود که تصویر تلویزیونی نشان داد عقیلی توسط ماشین حمل برانکارد در حال انتقال به آمبولانس و احتمال خارج از ورزشگاه برای مداوای بیشتر و کاملتر است.
نکته جالب اینکه او با بازیکنی برخورد کرد که سابقه حضور در لیگ ایران و باشگاه صبا باتری رو رویارویی با همین سپاهان و عقیلی را دارد، زین الدین تاجیف که دقایقی بعد از خروج عقیلی، درست از جایی که او حضور نداشت پاس گل داد.

hoomaan
23-03-2010, 18:21
شاگردان قلعه نویی که تا پایان نیمهاول توانسته بودند یک مساوی از حریف ازبکستانی شان بگیرند ، در دقیقه 75گل دوم را هم خوردند و بازنده مسابقه لقب گرفتند.
این شکست سبب شد تا صدرنشین مطلق لیگ برتر در لیگ قهرمانان آسیا از 3 بازی تنها 2 امتیاز داشته باشد و در آستانه حذف قرار بگیرد. قلعه نویی سال قبل هم حضوری ناموفق را با استقلال در لیگ قهرمانان تجربه کرده بود. این بار اگر او با سپاهان هم از صعود باز بماند ، این شایعه را که او توانایی مربیگری بین المللی را ندارد ،قوت می بخشد

khabaronline.ir
شایعه!!!! حقیقت

vahidgame
23-03-2010, 18:41
می بینم با این باخت بعضی ها خیلی خوشحال شدن. زیاد مهم نیستش ولی خواهشا بدون منطق حرف نزنید

mahdishata
23-03-2010, 18:42
اينم از اقاي ادعا:2:.تو كجا بارسا كجا:21:
حالا اين اقاي ساكت ميذاره قلعه نويي سال بعد هم مربي تيمش باشه؟

hoomaan
23-03-2010, 18:50
می بینم با این باخت بعضی ها خیلی خوشحال شدن. زیاد مهم نیستش ولی خواهشا بدون منطق حرف نزنید

خیلی جالبه . با این همه ادعا نبرده تو آسیا :27:

vahidgame
23-03-2010, 19:11
خیلی جالبه . با این همه ادعا نبرده تو آسیا :27:
شاید یه مشکلی داره. حالا من موندم چرا شما خوشحال هستین.
من که الان به خاطر برد استقلال خوشحال هستم ولی از برد سپاهان یکمی ناراحت شدم چون بالاخره یه تیم از ایران باخته.

elyartab
23-03-2010, 19:34
ظاهرا داوراي اونوري خرجشون بالاست!
يا اينكه بعضيا زبونشونو متوجه نميشن!! :27:
قضيه ديگه خيلي تابلو شده. بهتره ديگه تيمو بكشن بيرون!!

mahdishata
23-03-2010, 19:55
يا اينكه بعضيا زبونشونو متوجه نميشن!!

:thumbsdow:thumbsdow

bbkagp
23-03-2010, 20:47
مشخصه که چرا ایشون خارج از ایران نتیجه نمیگیرن ! :دی
:38::38:

:12::12:

satttanism
23-03-2010, 20:49
خوبه در بازی سپاهان و تراکتور گلی که زدید کلا خطا بود و داوری به نفع شما بود حالا شما چقدر پول داده بودید؟

بهتره با کنایه و از روی تعصب حرفی زده نشه

به نظر من یه خبرهایی توی باشگاه هست چون اصلا بازیکن های سپاهان اصلا اونطوری که در لیگ داخلی بازی میکنن در لیگ آسیا بازی نمیکنن

اگه این بازی رو مخصوصا نیمه اول رو دیده باشید متوجه میشید چی میگم

nakhodaa
23-03-2010, 20:50
انشااله که ژنرال به زودی به خودش میاد و نتیجه میگیره به امید خدا ...

bbkagp
23-03-2010, 21:01
خوبه در بازی سپاهان و تراکتور گلی که زدید کلا خطا بود و داوری به نفع شما بود حالا شما چقدر پول داده بودید؟

بهتره با کنایه و از روی تعصب حرفی زده نشه

به نظر من یه خبرهایی توی باشگاه هست چون اصلا بازیکن های سپاهان اصلا اونطوری که در لیگ داخلی بازی میکنن در لیگ آسیا بازی نمیکنن

اگه این بازی رو مخصوصا نیمه اول رو دیده باشید متوجه میشید چی میگم
شما اگه فردوسي پور رو نداشتين چي كار مي كردين؟
خوبه هر چي صحنه مشكوك داشت رو نشون ندادن و فقط اوني كه به نظر پنالتي نمي اومد نشون دادن...

20 دقيقه قبل از گل در جايي از مستطيل سبز خطايي ميشه... فردوسي پور هم ميزنه دور تند شماها فكر مي كنين از همون جايي كه خطا شده يه ضربه زدن رفته تو گل... شايدم فكر مي كنين بعده خطا همه خشكشون زد و باعث شد تراختور گل بزنه... :16::whistle::whistle:

satttanism
23-03-2010, 21:08
خوبه هر چي صحنه مشكوك داشت رو نشون ندادن و فقط اوني كه به نظر پنالتي نمي اومد نشون دادن...

20 دقيقه قبل از گل در جايي از مستطيل سبز خطايي ميشه... فردوسي پور هم ميزنه دور تند شماها فكر مي كنين از همون جايي كه خطا شده يه ضربه زدن رفته تو گل... شايدم فكر مي كنين بعده خطا همه خشكشون زد و باعث شد تراختور گل بزنه... :16::whistle::whistle:
من با شما بحثی ندارم
خوشبختانه همه دیدن ومشخص هست

واسه شما کلا همه چیز دروغ هست از SMS نود گرفته تا آخرین بار که تماشگران تراکتور لیزر انداختن

far2009
23-03-2010, 21:13
این قضیه داوری هم خیلی مضحک شده !!! جدا فکر می کنید اگر تراکتور 3 تا گل بزنه به سپاهان آنوقت همه داوری ها عادلانه خواهد بود !!! نخیر آنوقت هست که همه تعجب می کنند :27:

به نظر من تمامی این مسائل برمی گرده به مصدومیت عمادرضا و بی دقتی های توره مخصوصا بازی اول و دوم.

.:2M:.
23-03-2010, 21:14
من به فرودسی پور و ... کاری ندارم ، اما انصافا اون کارشناس اون هفته خیلی مشنگ بود ! :دی هرچی میگفت میگفت نه من خطلئی نمیبینم حتی خود فردوسی پور هم خندید و اعتراض کوچولو هم کرد ! تو کل بررسی های داوری اون هفته ایشون خودشون هم نفهمیدن چی گفتن !

elyartab
23-03-2010, 21:22
من نميدونم اينجا اصلا بحثي از تراكتور بود كه بعضيا اونو پيش ميكشن؟
اگه ميخواين كه تاپيك زودتر بسته شه و بيشتر از اين آبروي خيليا نره، روش ها و اشخاص كارآمدتري هم هستن! :31:

S0R3N4
23-03-2010, 21:22
قلعه نویی در لیگ ایران بی رغیبه...ولی نمیدونم تو آسیا چرا اینقدر ضعیفه...

mehryazdan
23-03-2010, 21:31
آقا من نمیخوام بحث کنم ولی انصافا به طور کلی در کل لیگ داوری بیشتر به نفع تراکتور ببوده یا سپاهان
من همیشه سپاهان رو تحسین میکنم در ضمن نمیخوام قهرمانی و رتبه سپاهان رو لوس کنم ولی وقتی شما موردی اشاره میکنید منم سعی میکنم از تیم محبوبم دفاع کنم
من از شما انتظار بیشتری دارم
خوب همه تیمهای شهرستانی دارن واسه حقشون میجنگن حالا سپاهان اوله نوش جونش ولی خدایی اگر یک موقعی این اشتباهات داوری به نفع تراکتور شد خرده نگیرید چون اشتباهات داوری جزئی از فوتباله

satttanism
23-03-2010, 22:00
آقا من نمیخوام بحث کنم ولی انصافا به طور کلی در کل لیگ داوری بیشتر به نفع تراکتور ببوده یا سپاهان
من همیشه سپاهان رو تحسین میکنم در ضمن نمیخوام قهرمانی و رتبه سپاهان رو لوس کنم ولی وقتی شما موردی اشاره میکنید منم سعی میکنم از تیم محبوبم دفاع کنم
من از شما انتظار بیشتری دارم
خوب همه تیمهای شهرستانی دارن واسه حقشون میجنگن حالا سپاهان اوله نوش جونش ولی خدایی اگر یک موقعی این اشتباهات داوری به نفع تراکتور شد خرده نگیرید چون اشتباهات داوری جزئی از فوتباله
حرف شما درسته و من هم اعتقادم همینه

من این حرف رو در جواب دوستی گفتم که اشاره به خرید داور و گرونی و داور خارجی و این حرفها کرد

nafas
23-03-2010, 22:56
بس کنید تورخدا

واقعا به اینکه ایرانی باشید خجالت بکشین
شما فقط میخواید یه تیم یا یه مربی از تیم رقیبتون ببازه کاری نداری کی باشه مقابل چی باشه

بابا نماینده کشورتونه

شما ها برای این تیم حاشیه درست کردید

چرا بحث بیخود میکنید همین عنوان تاپیک هم خرابه سپاهان نتیجه نگرفت نه قلعه نویی

شما استقلال یه عرب برده باید خوشححال باشید برید تو تاپیک اونوری خوشحال باشید بد چسبیدید به این تیم حاشیه درست میکنید

فردا برید تیتر روزنامه ها بخونید همه علیه قلعه نویی مینویسن

مربی آسیایی نیست

bbkagp
24-03-2010, 11:06
قلعه‌نويي: داور عامل باخت سپاهان مقابل پاختاکور بود

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: داور عامل اصلي باخت تيم ما مقابل پاختاکور بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امير قلعه نويي در نشست خبري بعد از باخت 2 بر يک مقابل پاختاکور اظهار داشت: داور عامل اصلي باخت ما بود. گل دوم پاختاکور در شرايطي به ثمر رسيد که بازيکن شماره 9 اين تيم روي مدافع سپاهان خطا کرد و باعث شد دروازه باز شود.
وي تاکيد کرد: از مسئولان AFC مي خواهم که گل دومي که امروز سپاهان دريافت کرد را حتما بازبيني کنند. پاختاکور بعد از گل دوم به وقت کشي روي آورد. اين حرکات در فوتبال امروز دنيا هيچ جايگاهي ندارد.
قلعه نويي ادامه داد: نيمه اول اين بازي نيز تيم مقابل يک حرکت غير جوانمردانه را انجام داد. اين وقت تلف کردن ها قشنگي فوتبال را زير سئوال مي برد. در نيمه دوم نبض بازي در دست سپاهان بود و ما بر خلاف جريان مسابقه گل دريافت کرديم.
سرمربي تيم اصفهاني تصريح کرد: من به تيم پاختاکور بابت پيروزي تبريک مي گويم اما از کنفدراسيون آسيا مي خواهم گل دوم اين بازي را بازبيني کند.
وي در پاسخ به اين سئوال که چقدر براي صعود از اين گروه شانس قائل است، گفت: با باخت امروز شانس سپاهان کم شد اما دو بازي مهم در اصفهان داريم که اگر ببريم مي توانيم شانس خود را زياد کنيم.
سرمربي سپاهان در باره مصدوميت هادي عقيلي و تاثير نبود او در ميدان عنوان کرد: وقتي عقيلي از جريان بازي خارج شد، نظم دفاعي سپاهان نيز بهم ريخت؛ اما اين دليل باختمان نبود.
قلعه نويي با بيان اينکه در مرام فوتبال ايراني وقت کشي وجود ندارد، ادامه داد: سپاهان در رياض از حريف جلو بود اما هرگز به وقت کشي روي نياورديم و بازي رو به جلو را در دستور کار قرار داديم. آسيا اگر پيشرفت مي خواهد بايد دست از اين کارها بردارد. در اروپا چنين چيزهايي ديده نمي شود.
اين مربي در پاسخ به اين سئوال که روي گل هاي خورده چه کسي مقصر بود،گفت: وقتي تيمي گل مي خورد همه مقصر هستند. گل هاي خورده هم تاکتيکي نبود و روي اشتباه فردي اين گل ها را دريافت کرديم.
قلعه نويي همچنين در مورد نبود احمد اف بازيکن تاثيرگذار پاختاکور گفت: با نبود او سيستم بازي اين تيم تغييري نکرد.

منبع: football3.ir

قلعه نوعي حتما ميدونه كه داوري چه جوري باعث تعيين نتيجه ميشه، يكي ني بهش بگه پس همون داوريه كه باعث برد تو خيلي از بازيا ميشه :31:

ShayaN3K
24-03-2010, 11:16
قلعه نوعي حتما ميدونه كه داوري چه جوري باعث تعيين نتيجه ميشه، يكي ني بهش بگه پس همون داوريه كه باعث برد تو خيلي از بازيا ميشه :31:

نه کسی نی :16::16:

nw_nk
24-03-2010, 11:16
قلعه نویی به پاختاکور هم باخت/ ژنرال همچنان در حسرت موفقیت آسیایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rastin.
24-03-2010, 11:32
این بازیها بخوبی نشون داد لیگ ایران عیار خوبی برای سنجیدن تیمها و مخصوصا بعضی مربیها نیست!

Ezel
24-03-2010, 16:10
توی ایران فوتبال جزیی از اشتباهات داوریه :دی

rezanew
24-03-2010, 19:14
اونا رو بیخیال، ذوب آهن هم 3 - 0 زد!

مبارکه.............!!

mehryazdan
24-03-2010, 22:08
توی ایران فوتبال جزیی از اشتباهات داوریه :دی
بسیار خندیدیم دستت درد نکنه :31:

fery joon
24-03-2010, 22:21
من خودم استقلالي هستم ولي قلعه نويي رو يكي از كثيف ترين مربيان ايران ميدونم