PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا مشکل با hp

armin_punisher6
23-03-2010, 11:32
سلام دوستان من hp dv62170 دارم.3 تا مشکل دارم.
1.اون تنظیم صدای لمسی 2170 وقتی دارم بازی میکنم اگه صدا رو کم یا زیاد کنم بازی MINIMIZE میشه.یا مثلا وسط فیلم میکنم از فول اسکرین خارج میشه.میشه لطفا راهنماییم کنین که چی کار کنم؟
2.کیبورد 2170 عربی هم داره ولی جای حروفا فرق میکنن.نمیشه کاری کرد که همین جور که رو کیبورد نوشته همینجوری تایب کرد؟
3.میتونم کیبورد با port ps2 بهش وصل کنم؟
ممنون میشم با سوالاتم جواب بدین.

saman3230
23-03-2010, 11:47
خب این به خاطر ضعف برنامه مربوط به HP هست !

در مورد کی برد نرم افزار هست به اسم FARSIKEY که میتونی باهاش جی تایپ دکمه هارو عوض کنی

کیبرد USB می تونی وصل کنی البته PS2 هم می تونی اما با ADAPTOR usb

far2009
23-03-2010, 13:13
مشکل اولت نرم افزاری هست . البته من برای موضوعی مجبور به تغییر ویندوز شدم و 7 نصب کردم . حالا دیگه هیچ برنامه ای یا اثری هنگام افزایش یا کاهش صدا ظاهر نمی شود.

armin_punisher6
23-03-2010, 14:09
خب این به خاطر ضعف برنامه مربوط به HP هست !

در مورد کی برد نرم افزار هست به اسم FARSIKEY که میتونی باهاش جی تایپ دکمه هارو عوض کنی

کیبرد USB می تونی وصل کنی البته PS2 هم می تونی اما با ADAPTOR usb

این ضعفو نمیشه جوری درست کرد.ویندوز هم آبدیت کردم.
نرم افزار هم اگه میشه لینکشو بدین.adaptor usb همون تبدیل ps2 به usb هست؟

armin_punisher6
24-03-2010, 11:33
این ضعفو نمیشه جوری درست کرد.ویندوز هم آبدیت کردم.
نرم افزار هم اگه میشه لینکشو بدین.adaptor usb همون تبدیل ps2 به usb هست؟
کسی نیست کمک کنه؟

REGISTERED-USER
24-03-2010, 13:19
من خودم ترجیح میدم اغلب یک ویندوز ترو و تمیز بریزم و بعد برنامه های اچ پی رو از سایتش بگیرم و نصب کنم مثل hp quick play بعلاوه تمام درایورهاش. در اون صورت کمتر مشکل میارید

ویندوز های اوریجینال HP خیلی سنگین هستند

armin_punisher6
25-03-2010, 08:59
من خودم ترجیح میدم اغلب یک ویندوز ترو و تمیز بریزم و بعد برنامه های اچ پی رو از سایتش بگیرم و نصب کنم مثل hp quick play بعلاوه تمام درایورهاش. در اون صورت کمتر مشکل میارید

ویندوز های اوریجینال HP خیلی سنگین هستند
اگه یه ویندوز غیر اورجینال نصب کنم سرعت پایین نمیاد؟ریموت خوب کار میکنه؟windows media center یا کلا مشکلی نداره؟

REGISTERED-USER
25-03-2010, 12:46
اتفاقا اغلب سرعت بالاتر میره چون تمیزه ! ریموت رو باید با نصب نرم افزارهای HP تنظیم و کاربردی کنی