PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی از عزیزان این بخش

fanoos1
22-03-2010, 18:26
سلام و عرض خسته نباشيد و تبريک سال نو به همه ي اعضاي انجمن بزرگ پي سي ورلد.
خدمتتون 2 تا سوال داشتم.
بنده به تازگي علاقه اي به کارهاي گرافيکي پيدا کردم و يه پيشنهاد کاري خوب در يک شرکت تبليغاتي هم بهم شده براي 2 ماه ديگه.
سررشته ي زيادي در رابطه با فتوشاپ و ... ندارم و تازه ميخوام اموزش اين نرم افزار ها را شروع کنم.
1.براي ساخت و تغيير در انواع کارت ويزيت،بنر،پوستر و ... تسلط کافي به فتوشاپ کافيه يا خير فراگيري کورل رو هم الزامي ميدونيد؟
2.سي دي هاي اموزشي فتوشاپ cs4 ،نرم افزار هاي اموزشي پارسيان رو بهتر ميبينيد يا پرند؟هر دو شرکت دوره ی کامل فتوشاپ cs4 رو تو 6 سی دی تولید کردند.(مقدماتی،متوسط،پیشرف ته)
(اگه شرکت ديگري مد نظر شماست بگيد)
ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد.

UltraForce
22-03-2010, 19:17
به عنوان نرم افزار مادر فعلا یکی از نرم افزار های بالا رو یاد بگیر(همون فوتوشاب خوبه) بعد حالا حرفه ای شدای اون یکی ها هم یاد یگیر فقط یادت باشه اول نرم افزار اولی رو کامل یاد یگیر بعد برو سراغ اون یکی ( تو این تاکید می کنم)

اگه تونستی هعر آموزشی که دست اومد یا دیدی بخر و باهاش تمرین کن تا حالا ندیدم که سی دی آموزشی شرکتی کامل باشه تو هر کدوم نکاتی ضریفی هست که تو اون یکی نیست
در ضمن کار گرافیکی کار زمان بریه و خیلی تمرین می خواد پس فکر نکن که 2 ماه وقت زیادیه باید این عید و روز های دیگه رو بکوب کار کنی و تمرین کنی تا شاید بتونی برای اون وقت آماده شی( هنوز در صورتی که استعدادش رو داشته باشی)
برای حرفه ای کار کردن یک چیزایی درباره فیزیک نور هم باید یاد بگیری تا بتونی سایه ها ، بازتاب ها ، شکست نورها و ... خوب خلق کنی!!

احمد ترابی
22-03-2010, 21:44
ببین دوست عزیز شما اگه این نرم افزار هایی که میگم رو بلد باشی فوق العاده بدرت میخوره در هر زمینه
photoshop,free hand mx,corel draw
کورل و فیری هند به درد این میخورن که تا هر اندازه ای که شکلت رو خواصتی بزرک کنی و شکات پیکسل پیکسلی نشه
اما تو فتوشاپ تا اندازه کمی میشه بزرگ کرد
در ضمن در فیری هند و کورل فقط اشکالی که تو خود این برنامه ها طراحی شدن رو میتونی بزرگ کنی
یعنی نمیشه عکس رو بزرگ کنی و تغییری نکنه
در این دو نرم افزار گرافیکی برای طراحی مثلا آرم این گونه باید عمل کنی:اول طرحت رو روی کاغذ میکشی بعد از اتمام کار اونو اسکن میکنی و در نرم افزار مورد نظر ایمپورت میکنی و عملیات رو روش اعمال میکنی.

اگه سوالی بود من در خدمتم

موفق باشید...../

fanoos1
23-03-2010, 10:48
ممنون از همگی ولی کسی اینجا نیست که با نرم افزار های اموزشی پارسیان کار کرده باشه؟!
اینم سایت شرکت
parsiansoft.ir

fanoos1
23-03-2010, 10:54
ممنون از همگی دوستان
وای اینجا کسی نیست که با نرم افزار های اموزشی پارسیان کار کرده باشه؟
اینم سایت شرکت
parsiansoft.ir/

fanoos1
25-03-2010, 19:21
لطفا جواب بدین

spiring water
09-04-2010, 14:07
سلام.
دوست عزیز من cd های اموزشی parand رو مطالعه کردم. خیلی خوبن.
ولی شما در مدت کمی میخواید طراح شید! بنابراین من خرید همچین مجموعه ای(نه تنها parand بلکه سایر محصولات) رو به شما پیشنهاد نمیکنم.
این مجموعه ها محیط نرم افزار رو به شما یاد میدن از قبیل: menu bar option bar palets tools و..........

mortezaon
25-05-2010, 19:34
سلام دوست
اگه مي خواي يك كتاب مرجع داشته باشي كه هر وقت گير كردي كمكت كنه من
كتاب فتوشاپ در اعماق مسعود شباهنگ پيشنهاد مي كنم

.

.

t2download
14-06-2010, 23:27
کتاب فتوشاپ رو بگیر عزیز کمکت میکنه .