PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال راجع به مستر و ویزا کارت

MB3d
21-03-2010, 03:02
سلام
آقا من هر چی گشتم بخشی برا این ندیدم اینجا پرسیدم اگه باس جای دیگه بپرسم بگین برم اونجا
من می خواستم یه مستر کارت یا ویزا کارت ردیف کنم ... برای اینکه مثلا آنلاین خودم بتونم از سایت رپیدشیر خرید کنم ... الان دقیقا متوجه نیستم آیا این کارتها مثل مثلا کارت بانک ملت خودمونه که می شه هم توش پول ریخت هم پول برداشت هم سپرده گزاریه یا اینکه نه اینا مثل کارت هدیه خودمون می مونه یعنی فقط توش پوله می شه بباهاش خرید کنی و اینکه تو این سایتهای ایرونی که مستر کارت نوشتن واسه فروش با قابلیت شارژ یعنی یهه حسابه شارژش می کنه یا نه با همون شماره مثلا کارت رو پر می کنه و حسابی در کار نیست ..
اینو می پرسم چون دو نوع تو این سایتها مستر کارت و ویزا کارت می فروشن یکی زدن مثلا مستر کارت قابل شارژ 15 تومن خود کارت بعلاوه دلاری که توش می خوای بریزی ... یه نوعم یه سایته دیگه زده مثلا گلدن مستر کارت پلاتینیوم مستر کارت که اینا کلا از 150 تومن شروع می شه می خواستم ببینم فرق اینا چی چیه ؟
مرسی

amins2007
25-03-2010, 00:40
اگه مدیرای انجمن یه بخشی برای این موضوع هم در نظر بگیرند ممنون میشیم.
منم یه مدت خیلی رفتم دنبالش اما اینقدر قیمت ها و نظرات متفاوت بود که ترسیدم و پشیمون شدم.
کسایی که تجربه دارند مارو راهنمایی کنند

A.M.D.D.E.V.I.L
25-03-2010, 00:47
از اينجور چيزا خاطره ي خوبي ندارم paypal درست كرده بودم ولي چون IP ايراني داشتم 20 دلارم رفت به هيچ

gog2000
31-03-2010, 00:26
خاستین اطلاعاتی در این زمینه داشته باشین به این سایت برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید