PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟ (نسخه دوم)

صفحه ها : [1] 2

nw_nk
20-03-2010, 14:30
سلام

با درخواست دوستان و البته نویسنده تاپیک قبلی نسخه بروز کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایجاد شد.

8 تیم حاضر در این مرحله:

آرسنال Arsenal
بارسلونا Barcelona
اینتر Internazionale
زسکا مسکو CSKA Moscow
منچستر یونایتد Manchester United
بایرن مونیخ Bayern Munich
لیون Lyon
بوردو Bordeaux

پیش بینی کاربران در نسخه اول:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

...

B L A S T E R
20-03-2010, 14:50
بارسلولا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdishata
20-03-2010, 15:21
عقل میگه بارسا:8:
دل میگه ارسنال:40:
فرقی نمیکنه جفتشون خوبن:10:

boy iran
20-03-2010, 15:59
چرا وقت مردم رو تلف ميكنيد

خوب معلومه بارسلونا ديگه :31:

*M!L4D*
20-03-2010, 16:14
Manchester United FC
:40::40::40:

vahidgame
20-03-2010, 16:21
منم میگم بارسلونا.

pcforlife
20-03-2010, 16:25
:40:Manchester United :40:

Rude Boy
20-03-2010, 17:00
B A R C E L O N A

Elendil1
20-03-2010, 17:08
MAN United

VBYOFSKI
20-03-2010, 17:08
َARSENAL
ARSEN WENGER

B L A S T E R
20-03-2010, 17:11
ولی خدا کنه ارسنال قهرمان شه !
زحمت زیاد میکشن!

mashhadkhafan
20-03-2010, 17:16
منچستر يونايتد

Ezel
20-03-2010, 17:47
only RED DEVILS
هرچند که سبک بازی اینتر این فصل کمی باعث نگرانی می باشد .

Kasra 91
20-03-2010, 18:21
INTER MILAN

beckham7
20-03-2010, 18:34
we are champion
ManchesterUnited

nw_nk
20-03-2010, 18:41
FC Barcelona

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بی باک بی بال
20-03-2010, 18:45
من نمی گم بارسا

TR4NC3
20-03-2010, 18:51
Barcelona
..............

masud-000000
20-03-2010, 18:53
بارسلون قهرمان میشه بدون هیچ شکی!!!
پ.ن1:(نیازی هم نبود به تاپیک جدید!!!فکر کنم درخواست کننده می خواستن با بقیه هماهنگ کنن تا بلکه شاید همگی به یه تیم رای بدن و از بارسا رای ها شون جلو بزنه !!!):27:
پ.ن2: اون بالایی رو جدی نگیرید؛ گفتم دم عیدی فضا عوض شه !:31:
راستی عیدتون هم مبارک.:11:

nafas
20-03-2010, 19:11
جالبه !

کاشکی میشد چند گزینه رو زد

اخه عقل میگه منچستر !(آخه تیمی هست که از رونی لولش نکنه امسال ؟)
دل میگوید آرسنال(دوستش دارم تیمش خوبه ولی اگه بازیکناش باشن میشه امید داشت )

این وسط یکیم میگه اینتر :دی(بابا چلسی رو پوکوندن کار شاخی بودا چلسی کم نیستا)

هر کی بشه ولی این بارسا نشه :دی

ghermezeteh
20-03-2010, 19:23
fc bayern munchen

borzeh
20-03-2010, 20:05
FC Bayern Munchen

arsess2012
20-03-2010, 22:16
دل بدبخت که می گفت رئال یا چلسی اما تف به این شانس هر دوتا حذف شدن.
عید همه مبارک

sina1415
21-03-2010, 00:53
FC Bayern Munchen

mani_2004_2006
21-03-2010, 01:01
بارسلونای کبیر قهرمانه

S0R3N4
21-03-2010, 01:05
خب تیم ما حذف شد متاسفانه...
ولی تیم های انگلیسی رو بیشتر دوس دارم...
وای
از بارسا متنفرم
اصلا دوس ندارم قهرمان شه...
البته توهین به هوادارای گلش نشه!نظر شخصیم رو گفتم...
به منچستر رای دادم

Reman
21-03-2010, 01:15
بنظر من اینتر

jingool
21-03-2010, 02:33
FC Bayern Munchen

bleu2u4u
21-03-2010, 02:38
میلان که حذف شد
پس همیجوری زدم بوردو
چه فینالی شود بوردو - زسکا

reza_ballack
21-03-2010, 04:08
FC Bayern Munchen

vroom
21-03-2010, 09:24
FC Bayern Munchen

Mojtaba-MCI
21-03-2010, 09:46
برام خیلی جالبه که بارسلونا مخالف زیاد داره:27:.
همین باعث میشه طرفداری از بارسا برام لذت بخش تر باشه:5:!
viva great BARCELONA

Kaptian Black
21-03-2010, 11:32
Only Man United حالا Arsenal هم شد عیبی نداره هو وطنه :27::31:

نادر1368
21-03-2010, 12:37
اینتر باشه ارسنال هم میتونه بعدش بارسلونا کلا منچستر نشه!یه جورایی زیاد انگلیسیه:31:.

Retired User
21-03-2010, 15:42
بدترین خبر قهرمانی بارسلونا تو سانتیاگو برنابئو است
فقط امیدورام بارسا قهرمان نشه

MB3d
21-03-2010, 16:52
آرسنال شد جایزه ما یادتون نره

Arashdn
21-03-2010, 17:41
من چند وقتیه کلا از بازیا بی خبرم
بازی چلسی اینتر چی شد؟

cescjoon
21-03-2010, 17:53
A r s e n a l

majid_potter7
21-03-2010, 19:30
فقط منچستر.....:40:
از بارسا بسیار متنفرم..(نظر شخصی)
کلا بارسا یه جوری بازی میکنه که هر کسی ببینه میگه واای عجب حرکاتی و این حرفا..واسه همین طرفدار آماتور زیاد داره..البته طرفدار حرفه ای هم خیلی داره ها..
ولی منچستر یه طوری بازی میکنه که تا تاکتیکشو واست شرح ندن هیچی از بازیش نمیفهمی که چقدر خوب بوده...مثل همین فینال پارسال...منچستر از نظر تاکتیکی کم نیاورد جلوی بارسا...فقط چون بازیکناش خیلی بد بازی کردن حقش بود که ببازه و حتی 2،3 تا گل دیگه هم بخوره...اصلا نمیگم که تو اون بازی حق منچستر برد بود..ولی حرفم اینه که منچستر تاکمتیک رو نباخت و این افتخارمه...
بازم بگم من نظر شخصیمو گفتم..

zahedy2006
21-03-2010, 20:31
من میگم مساوی میشه!!

waterpolo
21-03-2010, 21:10
100 درصد منچستر

SA3EDLORD
21-03-2010, 21:20
من خودم رئالیم و تو نظر سنجی منچستر انتخاب کردم که کم نیاره ولی میدونم بارسلونا قهرمان میشه تا وقتی مسی هست.
مگه اینکه مس(ص)دوم بشه که امیدوارم بشه.

rh.mohammad
21-03-2010, 21:55
میلان ما که حذف شد .
امیدوارم آرسنال قهرمان شه ولی فکر کنم بارسا شانسش از همه بیشتره.

aggus
21-03-2010, 22:15
رئال قهرمانه فوراور ( اییییییییییییییی خدا )

nw_nk
21-03-2010, 22:55
1- کلا بارسا یه جوری بازی میکنه که هر کسی ببینه میگه واای عجب حرکاتی و این حرفا..واسه همین طرفدار آماتور زیاد داره..البته طرفدار حرفه ای هم خیلی داره ها..
2- ولی منچستر یه طوری بازی میکنه که تا تاکتیکشو واست شرح ندن هیچی از بازیش نمیفهمی که چقدر خوب بوده...
3- مثل همین فینال پارسال...منچستر از نظر تاکتیکی کم نیاورد جلوی بارسا...فقط چون بازیکناش خیلی بد بازی کردن حقش بود که ببازه و حتی 2،3 تا گل دیگه هم بخوره...اصلا نمیگم که تو اون بازی حق منچستر برد بود..ولی حرفم اینه که منچستر تاکمتیک رو نباخت و این افتخارمه...

1- یه جوری نیست, کاملا باز و اغلب تهاجمیه که تکنیک هم توش موج میزنه. عبارت شناور هم تعریف خوبیه. زیبایی همچین فوتبالی رو حرفه ای ها هم انکار نمی کنند! شاید شما بیشتر با آماتورها سر و کله زدید اما گزارش بازی های بارسلونا که توسط کارشناسان خارجی و داخلی نوشته و گفته میشه به وضوح این قضیه رو نشون میده.

2- اون "طوری" که در مورد منچستر نوشتید موضوعش فرق داره. خوب بارسلونا هم جدا از فوتبال زیبایی که ارائه میده تاکتیک داره که میشه توضیح داد تا بفهمی چقدر خوب بوده. تیم های دیگر هم همینطور. در واقع در مورد زیبایی خود بازی منچستر ننوشتید. شایدم نیست که بنویسید.

3- نقش بارسلونا در اون بازی از دید شما چی بود؟

"افتخار به نباختن تاکتیک در مقابل بارسلونا" صحبت عجیبیه. اول اینکه اغلب تیم ها مغلوب قدرت تهاجمی این تیم و مهارت های بازیکنانش میشن, نه تاکتیک. تفکر بارسلونا حمله است و بازیش مشخصه. حیله های تاکتیکی هم مخصوصا اونایی که منفی تلقی میشن در بازیش دیده نمیشه. دوم اینکه اگر بازی رو درست به یاد بیارید اتفاقا منچستر یونایتد تاکتیکی هم کم آورد و نمیشه برای دلخوشی بگید اشتباه بازیکنان بود. بازیکنان منچستر با اون برنامه حتی نمی تونستن توپو از بارسلونایی ها بگیرن یا کمی حفظش کنن و بیخودی میدویدن. اونم مقابل سبک بازی همیشگی بارسلونا که سورپرایز نبود. البته از من بپرسید تاکتیک و اشتباه فردی رو بزاریم کنار. بارسلونا واقعا قدرتمندتر بود. هم تیمی و هم انفرادی.

هوادار متعصب تیم دیگر شاید در ظاهر علیه بارسلونا صحبت کنه اما درون خودش که آگاهه. همین جمله شما که منچستر جلوی بارسلونا تاکتیکی کم نیاورد. مگه قرار بود کم بیاره؟ این اعتراف به قدرت بارسلونا نیست؟ خوبه که صادقانه می نویسید. حتی شما به عنوان یک هوادار منچستر و متنفر شدید از بارسلونا, نمیگید منچستر تاکتیکی برتر بود و به کم نیاورد قانعید. بگذریم که تاکتیک از اندیشه مربی نشات میگیره و اگر از نظر شما تاکتیکی برابر بودن حتما باید برعکس می نوشتید. به این صورت که گواردیولای جوان در مقابل فرگوسن کم نیاورد.

////////////////////////////////////////

شمارو نمی دونم اما تنفر اخیر بعضی ها از بارسلونا بخاطر موفقیت (در نتیجه قدرت) و محبوبیت (در نتیجه بازی زیبای) این تیم هست. مخصوصا هوادارن تیم های انگلیسی که این مدت بارسلونا حریفشون شده. شما مثلا رئال رو در نظر بگیر. 6 ساله در قهرمانان بالا نیومده و به انگلیسی هم حسابی حال داده. همین سال قبل لیورپول با 5 گل دبلش کرد. خیلی ساده است, شما از تیمی که حرفی برای گفتن نداشته باشه که متنفر نمیشی! باید اون تیم برات مهم باشه و ارزشش رو داشته باشه. فقط بازی ها هم نه, کلا مطرح بودن. مثلا در رنکینگ فقط بارسلوناست که بالای چلسی و منچستر یونایتد قرار گرفته.

در همین نظرسنجی به تعداد نظرهای این چنینی دقت کنید: "فقط بارسلونا نشه." به هر حال بزرگی در مخالفت هم دیده میشه. هر چقدر موفقیت و محبوبیت یک تیم بیشتر بشه مخالفانی هم پیدا میکنه. خود منچستر هم بخاطر آمادگیش, موفقیت هاش یا مسائل دیگه همچین وضعیتی رو داره.

saxiass
21-03-2010, 23:19
Needless to say everyone knows
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40:
:40::40::40::40:MANCHESTER
UNITED:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40:

Big-Boss
21-03-2010, 23:28
MAN UTD

Fate2646
22-03-2010, 00:09
اینتر Internazionale

Elendil1
22-03-2010, 00:27
1- یه جوری نیست, کاملا باز و اغلب تهاجمیه که تکنیک هم توش موج میزنه. عبارت شناور هم تعریف خوبیه. زیبایی همچین فوتبالی رو حرفه ای ها هم انکار نمی کنند! شاید شما بیشتر با آماتورها سر و کله زدید اما گزارش بازی های بارسلونا که توسط کارشناسان خارجی و داخلی نوشته و گفته میشه به وضوح این قضیه رو نشون میده.

2- اون "طوری" که در مورد منچستر نوشتید موضوعش فرق داره. خوب بارسلونا هم جدا از فوتبال زیبایی که ارائه میده تاکتیک داره که میشه توضیح داد تا بفهمی چقدر خوب بوده. تیم های دیگر هم همینطور. در واقع در مورد زیبایی خود بازی منچستر ننوشتید. شایدم نیست که بنویسید.

"افتخار به نباختن تاکتیک در مقابل بارسلونا" صحبت عجیبیه. اول اینکه اغلب تیم ها مغلوب قدرت تهاجمی این تیم و مهارت های بازیکنانش میشن, نه تاکتیک. تفکر بارسلونا حمله است و بازیش مشخصه. حیله های تاکتیکی هم مخصوصا اونایی که منفی تلقی میشن در بازیش دیده نمیشه. دوم اینکه اگر بازی رو درست به یاد بیارید اتفاقا منچستر یونایتد تاکتیکی هم کم آورد و نمیشه برای دلخوشی بگید اشتباه بازیکنان بود. بازیکنان منچستر با اون برنامه حتی نمی تونستن توپو از بارسلونایی ها بگیرن یا کمی حفظش کنن و بیخودی میدویدن. اونم مقابل سبک بازی همیشگی بارسلونا که سورپرایز نبود. البته از من بپرسید تاکتیک و اشتباه فردی رو بزاریم کنار. بارسلونا واقعا قدرتمندتر بود. هم تیمی و هم انفرادی.

هوادار متعصب تیم دیگر شاید در ظاهر علیه بارسلونا صحبت کنه اما درون خودش که آگاهه. همین جمله شما که منچستر جلوی بارسلونا تاکتیکی کم نیاورد. مگه قرار بود کم بیاره؟ این اعتراف به قدرت بارسلونا نیست؟ خوبه که صادقانه می نویسید. حتی شما به عنوان یک هوادار منچستر و متنفر شدید از بارسلونا, نمیگید منچستر تاکتیکی برتر بود و به کم نیاورد قانعید. بگذریم که تاکتیک از اندیشه مربی نشات میگیره و اگر از نظر شما تاکتیکی برابر بودن حتما باید برعکس می نوشتید. به این صورت که گواردیولای جوان در مقابل فرگوسن کم نیاورد.

شمارو نمی دونم اما تنفر اخیر بعضی ها از بارسلونا بخاطر موفقیت (در نتیجه قدرت) و محبوبیت (در نتیجه بازی زیبای) این تیم هست. مخصوصا هوادارن تیم های انگلیسی که این مدت بارسلونا حریفشون شده. شما مثلا رئال رو در نظر بگیر. 6 ساله در قهرمانان بالا نیومده و به انگلیسی هم حسابی حال داده. همین سال قبل لیورپول با 5 گل دبلش کرد. خیلی ساده است, شما از تیمی که حرفی برای گفتن نداشته باشه که متنفر نمیشی! باید اون تیم برات مهم باشه و ارزشش رو داشته باشه. فقط بازی ها هم نه, کلا مطرح بودن. مثلا در رنکینگ فقط بارسلوناست که بالای چلسی و منچستر یونایتد قرار گرفته.

در همین نظرسنجی به تعداد نظرهای این چنینی دقت کنید: "فقط بارسلونا نشه." به هر حال بزرگی در مخالفت هم دیده میشه. هر چقدر موفقیت و محبوبیت یک تیم بیشتر بشه مخالفانی هم پیدا میکنه. خود منچستر هم بخاطر آمادگیش, موفقیت هاش یا مسائل دیگه همچین وضعیتی رو داره.

just calm down boy :10:
این چیزا عادیه ، هر سال هر تیمی اوج بگیره هوادار های بقیه ی تیمها ازش متنفر میشن ، برای مثال من که یونایتدی هستم ! یا اونایی که طرفدار چلسی هستن ، بازی پارسال رو هیچ وقت فراموش نمی کنن.

، فعلآ هیچی معلوم نیست ، امسال جدآ سخت ترین سال برای پیش بینی قهرمان هست ! :13: تشخیصش جدآ سخته ، البته اگه نخوایم سطحی بهش نگاه کنیم.

Jocker
22-03-2010, 00:34
میلان ما که حذف شد.

آخ گفتی...

عیب نداره ولی عشق دوم ما هست یعنی بارسلـــــونــــــا

pcforlife
22-03-2010, 00:39
در همین نظرسنجی به تعداد نظرهای این چنینی دقت کنید: "فقط بارسلونا نشه."
سخت نگیر! من اینقدر پست دیدم که زدن "فقط منچستر قهرمان نشه" که حد نداره...
ضمنا این طبیعی هستش که تیم های نایب قهرمان یا تیم هایی که توسط قهرمان حذف شده باشند، از تیم قهرمان متنفر باشند... اما این دلیل بر این ضعف تیم قهرمان نیست... (چقدر از واژه قهرمان استفاده کردم!!:دی)
حالا که حرف بارسا هستش یه چی بگم... من خودم از سبک بازی بارسا بدم میاد، ولی اون رو به عنوان یه تیم قوی که مربی و بازیکنان خوبی داره قبول دارم...
یاعلی:11:

nw_nk
22-03-2010, 01:05
اکثر اسپانیایی ها امیدوارند تا بارسلونا بتواند با قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، افتخار دیگری را برای فوتبال این کشور کسب کند.

سایت گل - روزنامه آ.اس که به طرفداری اش از رئال مادرید شهرت دارد، گاهی وقتها اخباری مملو از احساسات را با هدف تخریب بارسلونا و یا پر و بال دادن به موفقیتهای رئال مادرید را منتشر می کند. ولی این بار نسخه دیجیتال این روزنامه، نظرسنجی جالبی را قرار داده است. در بخشی از وب سایت روزنامه آ.اس این نظر سنجی قرار داده شده و سوال آن بدین ترتیب است که هواداران تیم مادریدی که مخاطبان اصلی این سایت هستند، اعلام کنند که به نظر آنها چه تیمی در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی خواهد رسید و نکته جالب توجه اینجاست که 63% از شرکت کنندگان در این نظر سنجی اعلام کرده اند که به نظر آنها بارسلونا در ماه می موفق خواهد شد تا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، جام قهرمانی را بالای سر ببرد. نتایج تقریبی این نظرسنجی بدین ترتیب است:

بارسلونا = 63%
منچستر یونایتد = 20%
اینتر = 7%
آرسنال = 4%
بایرن مونیخ = 2%
بوردو = 2%
لیون = 1%
زسکا مسکو = 1%

2010/3/22

cescjoon
22-03-2010, 05:29
به نظر من امسال بارسلونا نمیشه آخه هیچ وقت دو سال پیاپی هیچ تیمی قهرمان نشده البته میدونم ربطی نداره ولی همیشه تیم هایی بودن که دو سال پیاپی خیلی خوب کار کردند اما نتونستن هر دو سال این جام رو ببرن

*M!L4D*
22-03-2010, 09:10
به نظر من امسال بارسلونا نمیشه آخه هیچ وقت دو سال پیاپی هیچ تیمی قهرمان نشده البته میدونم ربطی نداره ولی همیشه تیم هایی بودن که دو سال پیاپی خیلی خوب کار کردند اما نتونستن هر دو سال این جام رو ببرن
درسته ... هیچ تیمی تا الان دوبار پیاپی نتونسته قهرمان بشه ... بهترین رکورد ماله منچستر بوده که بعد از قهرمانی سال بعدش تونسته نایب قهرمان بشه (همین فصل قبل)... تو سال های دیگه مدافع عنوان قهرمانی حتی به نیمه نهایی هم نمی رسیده ! البته این مال چمپیونز لیگ هست !لیگ قهرمانان
اما تو جام باشگاهای اروپا که تیم های کمتری حضور داشتند و زیاد حرفه ای نبود بعضی از تیم ها سابقه ی 5 قهرمانی پیاپی رو هم داشتند !

Mojtaba-MCI
22-03-2010, 09:18

دوست خوبم nw_nk جواب خوب و كاملی داد.فقط یه قسمت موند اونم اینجاست :

کلا بارسا یه جوری بازی میکنه که هر کسی ببینه میگه واای عجب حرکاتی و این حرفا..واسه همین طرفدار آماتور زیاد
میتونی واسم طرفدار آماتور و حرفه ای رو تعریف کنی؟!

من میگم مساوی میشه!!
منظورت بازی رفته دیگه؟!نه ، اصلا همچین نظری ندارم.احتمال مساوی شدن بازی خیلی کمه...
====================

درسته ... هیچ تیمی تا الان دوبار پیاپی نتونسته قهرمان بشه ... بهترین رکورد ماله منچستر بوده که بعد از قهرمانی سال بعدش تونسته نایب قهرمان بشه (همین فصل قبل)...
دوستان تا جائیکه من می دونم رئال 5 بار متوالی تونسته لیگ قهرمانان رو فتح کنه...
البته به عنوان یه بارسائی نباید میگفتم:31:!

*M!L4D*
22-03-2010, 14:55
البته به عنوان یه بارسائی نباید میگفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif!
منم نمی خواستم بگم :دی

pcforlife
22-03-2010, 15:25
البته اون مال زمانی بوده که هنوز لیگ قهرمانان اروپا با نام لگ قهرمانان اروپا شناخته نشده بود و نام اون کاپ اروپا بود... از فصل 92 - 93 به بعد که نام تورنومنت از جام اروپایی به لیگ قهرمانان اروپا تغییر نام پیدا کرد و از اون موقع هیچ تیمی دو بار متوالی قهرمان این مسابقات نشده...

بهترین رکورد ماله منچستر بوده که بعد از قهرمانی سال بعدش تونسته نایب قهرمان بشه (همین فصل قبل)...
نه میلاد جان... بهترین عملکرد از نظر تعداد دفعات پیاپی به فینال رسیدن و قهرمان شدن، از زمانی که نام این مسابقات به لیگ قهرمانان اروپا تغییر نام داده، برای میلان و یوونتوس هستش با 3 بار پیاپی به فینال رسیدن و هر کدام یک فینال رو قهرمان شدن. از فصل 98 - 99 به این ور هم بهترین عملکرد برای یونایتد بوده که دو بار پیاپی به فینال رسیده و یک بارش رو قهرمان شده...(البته طی این سال ها هم والنسیا هم مثل منچستر دو بار به فینال رسیده ولی قهرمان نشده...)
حالا حساب کنید اگه منچستر به فینال برسه و قهرمان بشه به عنوان اولین تیمیه که از سال 92 به بعد تونسته سه بار پیاپی به فینال برسه و دو بارش رو قهرمان بشه و اگر بارسا به فینال برسه و قهرمان بشه، اولین تیمی هست که بعد از سال 92 تونسته دو بار پیاپی قهرمان اروپا بشه...واقعا جالبه!
راستی منبع حرفایی که گفتم، لینک زیر هستش!:

*M!L4D*
22-03-2010, 15:36
البته منظور من مدافع عنوان قهرمانی ای بود بتونه نایب قهرمان بشه ! که فک کنم فقط منچستر بوده ...

majid_potter7
22-03-2010, 16:29
اون "طوری" که در مورد منچستر نوشتید موضوعش فرق داره. خوب بارسلونا هم جدا از فوتبال زیبایی که ارائه میده تاکتیک داره که میشه توضیح داد تا بفهمی چقدر خوب بوده. تیم های دیگر هم همینطور. در واقع در مورد زیبایی خود بازی منچستر ننوشتید. شایدم نیست که بنویسید.
مطمئنا سبک بازی منچستر هم طرفدارای زیلادی مثل من داره...و به خاطر همینم هست که هنوز پرطرفدار ترین تیم دنیاست..اینو دیگه نمیتونین کتمان کنید..اکثر این افراد که طرفدار من یو هستند هم که کارشناس نیستند...پس از زیبایی بازی منچستر خوششون اومده که طرفدارشن...پس اینطوری منچستر و بارسا رو مقایسه نکنید ک هانگار داری ابومسلم رو با بارسا مقایسه میکنین...

"افتخار به نباختن تاکتیک در مقابل بارسلونا" صحبت عجیبیه
افتخارم نباختن تاکتیک به بارسلونا نیست..افتخارم اینه که هیچ تیمی حتی بارسلون هم که اینقد خوب نتیجه میگیره نمیتونه از لحاظ بازی تاکتیکی من یو رو ببره..تو اون بازی هم منظورم از کم نیاوردن تاکتیکی اینه که از نظر تاکتیک ما بارسا رو بردیم...اگه دقت کنی میبینی که تقریبا 70 - 80 درصد زمان اون بازی توپ در اختیار بارسا بود و بیشتر از نصف بازی اونا تو یک سوم ما بودن...ولی اگه آمار رو ببینی میبینی که تعداد دفعاتی که دو تیم تونستن وارد محوطه حریف بشن و موقعیت به وجود بیارن تقریبا مساوی بود..این چیو نشون میده؟؟؟این که منچستر و بارسا هر کدوم رو نقطه قوتشون تاکتیکشونو چید هبودن..بارسا رو خط حمله و من یو تو خط دفاعش..و این که بارسا نتونه با دور زدن تاکتیک دفاعی من یو گل بزنه یعنی تاکتیکو باخته...چون 2 تا گلی هم که خوردیم کاملا روی اشتباه فردی بود مخصوصا گل دوم که فن درسار....:41:(تازه همه این شرایط در حالی بود که بازیکنای منچستر 20% بازی خودشونو همنشون ندادن..اگه خودشون بودن و مثل همیشه بازی میکردن که کار تموم بود...)

اول اینکه اغلب تیم ها مغلوب قدرت تهاجمی این تیم و مهارت های بازیکنانش میشن, نه تاکتیک. تفکر بارسلونا حمله است و بازیش مشخصه. حیله های تاکتیکی هم مخصوصا اونایی که منفی تلقی میشن در بازیش دیده نمیشه.
ببخشید که همین 2 فصل پیش بود تو نیوکمپ پرسینگ کردین که مهاجماتون بیشتر از مدافعاتون وظیفه دفاعی داشتن..:27:
پس لطفا در مورد بارسا از تاکتیک منفی حرف نزنید که زیاد داره...البته در کنارش زیبایی حمله اونو میپوشونه...ولی من یو یکی از معدود تیم هایی که به ندرت توش پرسینگ میبینین...از معدود دفعاتشم همین بازی دیروز با لیورپول بود..

دوم اینکه اگر بازی رو درست به یاد بیارید اتفاقا منچستر یونایتد تاکتیکی هم کم آورد و نمیشه برای دلخوشی بگید اشتباه بازیکنان بود. بازیکنان منچستر با اون برنامه حتی نمی تونستن توپو از بارسلونایی ها بگیرن یا کمی حفظش کنن و بیخودی میدویدن. اونم مقابل سبک بازی همیشگی بارسلونا که سورپرایز نبود.
شما اونچنان میگی که من یو رو برده که انگار همیشه همینطوره..مثل اینکه فصل قبلش بود که تو 180 دقیقه بازی 4 بار تو محوطه ما اومدینا...اونوقت میگی همیشگی..
اینی هم که میگی توپو نمیتونست از بارزسا بگیرن دلیلش همون تاکتیک من یو تو اون بازی بود که توضیح دادم...
شما میگی از نظر تاکتیکی کم آورد بعد میگی چون نمیتونستن توپو از بارسلونایی ها بگیرن؟؟؟ این میشه تاکتیک و برنامه بازی؟؟اینکه میشه قدرت مهره ها..نه تاکتیک..تاکتیک به فرد یا بازیکن کاری نداره..

همین جمله شما که منچستر جلوی بارسلونا تاکتیکی کم نیاورد. مگه قرار بود کم بیاره؟ این اعتراف به قدرت بارسلونا نیست؟

حتی شما به عنوان یک هوادار منچستر و متنفر شدید از بارسلونا, نمیگید منچستر تاکتیکی برتر بود و به کم نیاورد قانعید

اگر از نظر شما تاکتیکی برابر بودن حتما باید برعکس می نوشتید. به این صورت که گواردیولای جوان در مقابل فرگوسن کم نیاورد

منظور از کم نیاوردن ،بردن تاکتیکه...که با وجود فرگوسن اصلا بعید نبود..

شمارو نمی دونم اما تنفر اخیر بعضی ها از بارسلونا بخاطر موفقیت (در نتیجه قدرت) و محبوبیت (در نتیجه بازی زیبای) این تیم هست
این جمله که "فقط بارسا قهرمان نشه" در مورد من یو خیلی بیشتر بوده...به خاطر ثباتش تو ایده آل بودن..ولی بارسلونا خودتم میدونی که افت و خیز زیاد داره...تازه تو اون لیگ ضعیف اسپانیا..اگه تو فشار لیگ انگلیس بود که ...

مثلا در رنکینگ فقط بارسلوناست که بالای چلسی و منچستر یونایتد قرار گرفته.

اون 2 سالی که متوالیا من یو بالای بارسا بود هم این حرفو میزدی؟؟حتی اون سالی هم که من یو قهرمان اروپا نشد من ویو اول بود...
فقط به یه سوال من جواب بدین شما:
تیمی که یه بازیکنش مصدوم شه 4-1 بخوره و بازیکنش برگرده 4-0 ببره اونم چند بار،تاکتیکیه یا بازیکن محور؟؟؟(رونالدینیو رو که یادتونه...)
اونوقت حال و روز من یو که بهترین بازیکن جهان تو سال رو از دست داده ولی حال روزش رو میتونید ببینین که رو اوجه..خود رفتن کریس رونالدو نشون میده که من یو بازیکن محور نیست و تاکتیکی و تیم محوره..

Mojtaba-MCI
22-03-2010, 17:12
فقط به یه سوال من جواب بدین شما:
تیمی که یه بازیکنش مصدوم شه 4-1 بخوره و بازیکنش برگرده 4-0 ببره اونم چند بار،تاکتیکیه یا بازیکن محور؟؟؟(رونالدینیو رو که یادتونه...)
اونوقت حال و روز من یو که بهترین بازیکن جهان تو سال رو از دست داده ولی حال روزش رو میتونید ببینین که رو اوجه..خود رفتن کریس رونالدو نشون میده که من یو بازیکن محور نیست و تاکتیکی و تیم محوره..
یعنی چی؟!چه ربطی داره؟!از اون حرفا بودا!
هربازی شرایط خودشو داره!
پس لابد توو بازی برگشت چون رونالدینیو بود تیم تونست 4 تا گل بزنه و تازه گل نخوره!چون حتما رونالدینیو دفاع هم کرده!

Ezel
22-03-2010, 17:46
کلا بارسا یه جوری بازی میکنه که هر کسی ببینه میگه واای عجب حرکاتی و این حرفا..واسه همین طرفدار آماتور زیاد داره..البته طرفدار حرفه ای هم خیلی داره ها..
ولی منچستر یه طوری بازی میکنه که تا تاکتیکشو واست شرح ندن هیچی از بازیش نمیفهمی که چقدر خوب بوده...مثل همین فینال پارسال...منچستر از نظر تاکتیکی کم نیاورد جلوی بارسا...فقط چون بازیکناش خیلی بد بازی کردن حقش بود که ببازه و حتی 2،3 تا گل دیگه هم بخوره...اصلا نمیگم که تو اون بازی حق منچستر برد بود..ولی حرفم اینه که منچستر تاکمتیک رو نباخت و این افتخارمه...
در تنفر از بارسا باهات شریکم .
در این مورد که حق منچستر باخت بود همونطور که در یک تاپیک دیگه بهش اشاره کردم و اتفاقا در حال مناظره ( :دی) با همین همکار انجمن و دوست خوبمون nw_nk بودم من هم به این نکته معترف بودم و اگه به آخرین پست تاپیک چلسی 0 اینتر 1 / صعود اینتر به ...... نگاه کنی میبینی که چقدر جمله بندیهامون هم شبیه همه ( هم در مورد بردن بارسا و هم در مورد 2-3 گل ) . اما دراین نکته که منچستر تاکتیک رو نباخت کاملا باهات مخالفم و غیر از همون 8 دقیقه اول دیگه منچستر حرفی برای گفتن نداشت ( که اونم همونطور که در همون تاپیک اشاره کردم به ریسک سر الکس بر میگشت نه بازیکنا و نحوه بازی تیم بعد از گل اول و نه حتی سر الکس که انتظار داشتم حداقل همون سر الکس فینال 99 باشه ) . به نظرم تنها تیمی که تونست از لحاظ تاکتیکی بارسا رو مغلوب کنه چلسی بود که اونم از نظر من فقط و فقط به خاطر حضور گاس هیدینک کبیر بود هرچند که برخی دوستان شاید به کوچینگ قوی گاس هیدینگ ( بطور خاص در بازی رفت) لقب ضد فوتبال اطلاق کنند ولی از نظر من شاهکار بود که توی نیوکمپ از بهترین بارسای تاریخ گل نخوری بدون شکست در برابر بارسا حذف بشی .

*M!L4D*
22-03-2010, 17:49
بارسا 28
منچستر 25
آرسنال 14
نتیجه نظر سنجی

Mohammad_666
22-03-2010, 20:37
فقط بایرن مونیخ!

Zhangooler
23-03-2010, 04:57
ببین یه بار تحلیل کردم کسی نبود که جوابمو بده!چون تاپیک Closed شد...اجالتا این تفسیرمو داشته باشید که در جواب حرف دوست عزیزمون pcforlife که گفته بودن بزار بارسا بیاد بالا و در جواب یه سری دوستان دیگه که گفته بارسا اله و بله...البته در نظر داشته باشید که بارسا تقریبا تیمی ملی هستش و مقایسه اش با تیم های و یا کلاب ها دیگر اروپایی یه کار به نظر بیهوده میاد...بدلیل جدا بودن غیر مستقیم ایالت کاتالان و وجود حداقل 200 ورزشگاه آماده در این ایالت و غیرت و تعصب مردمش باعث شده که بازیکنایی مثل پویول و ژاوی و و البته سس فابرگاس رو بده بیرون که ظاهرا جزو بهترین ها هستند.حالا بماند که رنک فیفا در مورد بارسا چیه و یوفا چی میگه....:D
اینم تحلیلم:
دوستان عزیز منچستری مثل اینکه آبی اناری پوشان فنا ناپذیر رو با رنگ شاختار دونسک اشتباه گرفتن...!!!
بزارین یه تحلیل دور از تعصب بکنیم:
پارسال رو اگر یادتون باشه 2 تا نصیب منچستر عزیز شد...با این حال که منچستر پارسال موفق تر بود در حالی که کریس رونالدو و فن در سار رو در فینال داشت و رونی هم اون زمان بازیکن خوبی بود که هنوزم خوبه و محض اطلاعتون منچستر به دوچیزش وابسته ست:رونی و فرگوسن...اگر شناخت فرگوسن از بازیکناش و تعویض های به موقعش نبود و قدرت بدنی بالا و هوشیاری رونی نبود که دیگه منچستر فرقی با روبین کازان نداشت...چرا که 3 بازیکن نزدیک 40 سال در ترکیب منچستر یا به قول خودتون شیاطین سرخ(فقط رونی)در حال حاضر وجود داره و خودتون هم میدونین که گل ها رو کسی به غیر از رونی نمیزنه و گل های دیگرتون مثل گل اسکولز که میخواست با راست بزنه خورد به پای چپ و دیدای بدبخت هر چی زور زد نتونست بگیرش...!پس با یک تیم پیر و خسته که موتورش رونی و دروازبان با حال نامساعد داره و کریس رو در اختیار نداره دیگه میخواین بارسا رو که ولش کن حالا ما تیمی رو مثل اینتر رو مثال میزنیم.شما میخواین ببرین اینتر رو امسال؟؟؟حالا اونم اگر ببرین میرین توی شکم بارسا و خسته و ناامید بر میگردین!
من خودم واقعا جای شانس رو در فوتبال میزارم و اگر تیمم بارسا یا ا ث میلان حذف بشه میگم که شانس بوده یا اینکه مربی آ ث میلان نتونست از ستاره هاش استفاده کنه و یا اشتباه والدز بوده ولی دیگه شما ها دیگه انصافا بیخیال...پس به این نتیجه میرسم که شیاطین سرخ نه بلکه رونی شیطون با فرگوسن سرخ...
سعی کردم توی این پستم بی احترامی نکرده باشم و خواستار بخشش دوستان هستم اگر بی احترامی سهوی صورت گرفته و فقط نظر شخصی رو بیان کردم.
یا حق

Zhangooler
23-03-2010, 05:06
دوستان ببخشید من زیاد حرف میزنم ولی بارسا مثل بچه م میمونه و مجبورم یه سری حقایق در موردش بیان کنم:
نکته اول:به نظر میرسه تنها تیمی که ستاره هاش از همه بیش تره بارساست.
نکته دوم:بازم میبینی که همون بارسا ی پر مهره اصلا خرید خاصی نداشته و همه و یا اکثر بازیکناش رو خودش ساخته.
نکته سوم:پیکه توی منچستر نیمکت نشین بود اومد بارسا غول دفاعی شد.ایبرا تا همین 2 ماه پیش گل هایی میزد که دروازهبان تقریبا با توپ میرفت توی دروازه مثل ضربه آزادش به سویا فکر کنم...همونی که عادل فردوسی پور به هیجان اومده بود از سرعت ضربه...همین ایبرا توی اینتر چیکار می کرد؟!!و غیره
نکته چهارم:ببین من کی گفتم شما زنده و من مرده که ببین همین مایکل بارتا ی 19 ساله چیزی مثل سس یا اتوو بشه...یا همین بویان یا جفرن.
***در مورد بحث تاکتیک هم تا حالا به نظرم پپ گواردیولای کبیر جلوی فرگوسن یا هیدینگ کم نیاورده جوری که اگر اخبار دنبال کرده باشین سر الکس فرگوسن میگه که جانشین احتمالی بعد از برای منچستر رو پپ گواردیولا بر می گزینم...
دوستان خواهشا با تحلیل و دلیل بریم جلو و الکی از سر باد شکم صحبت نکنیم...و لطفا بی احترامی ای به بقیه دوستان که طرفدار تیم های دیگه ای هستن نشه و کلا جوری بحث کنیم که منطقی باشه و دل کسی نشکنه.امیدوارم بحث کاملی از آب دربیاد
اتمام صحبت هام.
یا حق

p3yman_xl
23-03-2010, 08:21
چه حرفهای جالبی در این تاپیک زده میشه...

کلا بارسا یه جوری بازی میکنه که هر کسی ببینه میگه واای عجب حرکاتی و این حرفا..واسه همین طرفدار آماتور زیاد داره
دوست من بیخیال... نظرات کارشناسی و سازنده ات رو برای خودت نگه دار ... این تیم بزرگترین بازیکن های دنیا رو در خودش جمع کرده و در تمام جهان طرفدار داره؛ شما هم با این حرفات نمیتونی کسی رو زیر سوال ببری یا خرابش کنی ...
رها کنید این تیم رو حسودان!

pcforlife
23-03-2010, 10:52
سلام!!!
اول عید همگی مبارک!:31:
دوم: آغاز کل کل!:31::46:

فن در سار رو در فینال داشت
مگه الان نداره؟

منچستر به دوچیزش وابسته ست:رونی و فرگوسن...
بدت نیاد ولی حرفت در این حد مسخرست (البته با عرض پوزش) که من بردارم بگم بارسا هم به دو چیز وابستس، پپ و مسی!

چرا که 3 بازیکن نزدیک 40 سال در ترکیب منچستر
ببخشید، کدوم سه بازیکن؟!!! اون هم 40 سال!!؟!!

گل های دیگرتون مثل گل اسکولز که میخواست با راست بزنه خورد به پای چپ و دیدای بدبخت هر چی زور زد نتونست بگیرش...!
میگن آدمیزاد فراموشکاره واقعا راسته... ژانگولر جون (اسم کوچیکتو نمیدونم:دی) دو سال پیش همین اسکولز پیر و فرتوت حذفتون کرد...اوه اوه... شاید دو سال پیش اسکولز جوون بود...اینم هست... اصلا بیخیال!:31:

شما میخواین ببرین اینتر رو امسال؟؟؟حالا اونم اگر ببرین میرین توی شکم بارسا و خسته و ناامید بر میگردین!
فکر کنم شما باید اینتر رو ببرین (اونم اگه به هم بخورین)!:دی

نکته اول:به نظر میرسه تنها تیمی که ستاره هاش از همه بیش تره بارساست.
هرکی با پدیده ای به نام تی وی آشناست اینو میدون... برو نکته دو!

نکته دوم:بازم میبینی که همون بارسا ی پر مهره اصلا خرید خاصی نداشته و همه و یا اکثر بازیکناش رو خودش ساخته.
زالاتان - سال حضور در بارسا 2009
ماکسول - سال حضور در بارسا 2009
سیدو کیتا - سال حضور در بارسا 2008
دنی آلوز - سال حضور در بارسا - 2008
پیکه - سال حضور در بارسا 2008
یحیی توره - سال حضور در بارسا 2007
تیری آنری - سال حضور در بارسا 2007
اریک آبیدال - سال حضور در بارسا 2007
گابریل میلیتو - سال حضور در بارسا 2007
تمام این بازیکنان بالا که بیشتر مواقع تو ترکیب اصلی بارسا هستند، از تیم های سابق خودشون که البته بارسلونای ب نبوده، با قیمت های نجومی خریده شدند و عضو بارسا شدند.

نکته سوم:پیکه توی منچستر نیمکت نشین بود اومد بارسا غول دفاعی شد.
خیلی جالبه که هر کسی میخواد برتری پپ رو به رخ فرگی بکشه، جریان پیکه رو مطرح میکنه...
سال 2004 وقتی این بازیکن اسپانیایی (کاتالانی) 17 سالش بود از تیم جوانان بارسا، قراردادی یک ساله رو با منچستر می بنده که بعد این قرارداد تمدید میشه... اون موقع تو پست پیکه غول هایی مثل فردیناند، سیلوستره و برون بودند... واسه همین فرگی از پیکه در سمت راست استفاده میکرد و مثل الان که رافائل تو منچستر تعویضی نویل یا اوشی هستش، اون هم تعویضی این دو نفر بود. در فصل 2006 - 2007 به صورت زاراگوسا میره و بعد از یک فصل به یونایتد بر میگرده و سال رویایی 2008 برای منچستر رقم میخوره و...
حالا شما در نظر بگیرید که کدوم مربی میاد مدافعان آماده و باتجربه و نه چندان مسن (برای مثال ریو فردیناند الان 32 سالشه) خودش رو بیخیال بشه و یه جوون رو بزاره جای اون ها؟ بالتبع وقتی به یه بازیکنی بازی نرسه، قطعا میره و عضو یه تیم دیگه میشه... تازه اگه باشگاش هم مشکل مالی داشته باشه که دیگه... الان شما نیگا کن... ریو فردیناند با مارکز و پویول همسن هستند، وقتی پیکه به بارسا رفت، مارکز افت کرد و پیکه جای اون رو گرفت... شاید اگه پیکه تو یونایتد می موند، با افت فردیناند (که شاهدش هستیم) پیکه جای اون رو می گرفت... می خوام بگم شما میای میگی پیکه تو منچستر نیمکت نشین بود و تو بارسا فیکس... ولی نمیای جوونی پیکه رو تو منچستر و شرایط منچستر رو بگی و حتی نمیگی که بارسا تیم شهر آبا اجدادیه پیکه است!!!!

اگر اخبار دنبال کرده باشین سر الکس فرگوسن میگه که جانشین احتمالی بعد از برای منچستر رو پپ گواردیولا بر می گزینم...
کسی منکر موفقیت های گواردیولا نشده... من خودم خیلی قبولش دارم و حتی اگه جانشین فرگی هم بشه، باز هم خوشحال میشم...
قربون همتون:11:
یاعلی

majid_potter7
23-03-2010, 11:28
پس لابد توو بازی برگشت چون رونالدینیو بود تیم تونست 4 تا گل بزنه و تازه گل نخوره!چون حتما رونالدینیو دفاع هم کرده!
نه...با اومدن رونالدینیو شرایط و هماهنگی تیم کلا تغییر میکرد..بهش وابسته بود به عنوان یه ستون که کل نیمو به خودش نگه داره و اگه نبود کل تیم میپاشید..

اما دراین نکته که منچستر تاکتیک رو نباخت کاملا باهات مخالفم و غیر از همون 8 دقیقه اول دیگه منچستر حرفی برای گفتن نداشت ( که اونم همونطور که در همون تاپیک اشاره کردم به ریسک سر الکس بر میگشت نه بازیکنا و نحوه بازی تیم بعد از گل اول و نه حتی سر الکس که انتظار داشتم حداقل همون سر الکس فینال 99 باشه ) .
لطفا کلی صحبت نکنید..حرفی برای گفتن نداشت تحلیل نیست...من نظرمو درباره تاکتیک من یو تو اون بازی گفتم..

پارسال رو اگر یادتون باشه 2 تا نصیب منچستر عزیز شد...
من بو هم 2 سال پیش حذفتون کرد..اگه اون بود،اینم هست..تازه بارسا تو 180 دقیقه خیلی افتضاح تر هم بازی کرد و کاملا ضد فوتبال بود تا گلای بیشتر نخوره...گذشته از این به پرسینگ اون بازی توجه کنید لطفا..

اگر شناخت فرگوسن از بازیکناش و تعویض های به موقعش نبود و قدرت بدنی بالا و هوشیاری رونی نبود که دیگه منچستر فرقی با روبین کازان نداشت...چرا که 3 بازیکن نزدیک 40 سال در ترکیب منچستر یا به قول خودتون شیاطین سرخ(فقط رونی)در حال حاضر وجود داره و خودتون هم میدونین که گل ها رو کسی به غیر از رونی نمیزنه و گل های دیگرتون مثل گل اسکولز که میخواست با راست بزنه خورد به پای چپ و دیدای بدبخت هر چی زور زد نتونست بگیرش...!پس با یک تیم پیر و خسته که موتورش رونی و دروازبان با حال نامساعد داره و کریس رو در اختیار نداره
اگه من یو به بازیکن وابسته بود بعد از رفتن کریس این اوضاع رو نداشت که آب از آب تکون نخوره...من یو یه تیم بازیکن محور نیست و تیم محوره..مثل خیلی های دیگه نیست که قبلا اشاره کردم...شما ژاوی و مسی و اینیستا رو از بارسا بگیری حرفی واسه گفتن نداره

بازم میبینی که همون بارسا ی پر مهره اصلا خرید خاصی نداشته و همه و یا اکثر بازیکناش رو خودش ساخته.
این از اون حرفا بودا....خوشبختانه دوستم جوابتونو کامل دادن...تیمی که تمام مهره هاش مال خودشه و از جوونی اونجا بودن منچستره...فقط هرگریوز و فان در سار توی من یو ساخته نشدن..البته اونا هم تو تیمای قبلیشون اینقدر فروغ ناشتن...
فردیناند توی من یو تبدیل به یکی از بهترین مدافعای دنیا شد..7 سال هم هست که تو منچستره..ویدیچ هم که تابلوه...اورا..اسکولز...گیگز.. .رونی...کریس رونالدو که تا پارسال بود...رافائل...گری نویل...کریک هم تقریبا میشه گفت...فلچر...اینا همه ساخته های خود منچستره که همیشه هم استفاده میکنه ازشون..منچستر تو این سالا کدوم بازیکن یزرگ رو خریده(فقط نگو اوون که دیگه اون بزیکن بزرگ نیست..)..؟؟؟آنری؟ابراهیمووی ؟آبیدال؟توره؟

دوست من بیخیال... نظرات کارشناسی و سازنده ات رو برای خودت نگه دار ... این تیم بزرگترین بازیکن های دنیا رو در خودش جمع کرده و در تمام جهان طرفدار داره؛ شما هم با این حرفات نمیتونی کسی رو زیر سوال ببری یا خرابش کنی ...
اولا شما درست صحبت کنید خواهشا..من به کسی بی احترامی نکردم..فقط در مورد تیم ها صحبت میکنم..
جالبه..نظرات کارشناسی شما هم اینه که تو تمام دنیا طرفدار داره...فیلم های آشغالی ما هم تو سینما چند میلیارد فروش میکنن؟؟فیلمای خوبین؟؟دلیل داشتن طرفدار زیاد برتر بودن تیم نیست...شرط میبندم بیشتر از نصف همین طرفدارای بارسا فقط نتایجون از اخبار ورزشی دنبال میکننو میبینن که اینجا و اونجا قهرمان شده میگن طرفدارشیم...تا حالا 4 تا 90 دقیقه بازی بارسا رو هم ندیدن..اگه هم دیده باشن صرف طرفدارای زیاد دلیل برتری نیست..اگه اینجور باشه هم که الان من یو پر طرفدارترین تیم جهانه...پس باید بگم اون بهتره..نه...دلیل اساسی میخواد دوست من..

*M!L4D*
23-03-2010, 13:04
قابل توجه به کسانی که منچستر رو وابسته به رونی و فرگوسن می دونند :
پارسال می گفتید کریس و فرگوسن ... امسال می گید رونی و فرگوسن ... خسته نباشید ... اصلا همین بارسلون ....به کمک پپ و مسی به اینجا رسید ... بارسا با همون مهره های پارسال 2 سال قبل به منچستر باخت ولی پارسال منچسترو برد .. دلیلش اومدن پپ و رشد مسی بوده ...تو چند باز یاخیر هم بخاطر هنر نمایی مسی بازی ها رو می بره ....در کل الان مسی همه کاره هست تو بارسا .. من منکر مهم بودن نقش رونی در منچستر نمی شم .. اما رونی مهاجم نوک هست و وظیقش گل زدنه ... اما مسی ... ( این خودش نشانگر وابستگی زیاد بارسا به مسی هست )

vahidgame
23-03-2010, 13:55
دوستان می بینم که یه سری چیزهای غیر منطقی و متعصبانه دارید میگید:31:

نقل قول صحبت های majid_potter7

اگه من یو به بازیکن وابسته بود بعد از رفتن کریس این اوضاع رو نداشت که آب از آب تکون نخوره...من یو یه تیم بازیکن محور نیست و تیم محوره..مثل خیلی های دیگه نیست که قبلا اشاره کردم...شما ژاوی و مسی و اینیستا رو از بارسا بگیری حرفی واسه گفتن نداره
پس اگه اینجوری هستش از منچستر هم الان رونی و فردیناند و ویدیچ رو بگیری هیچی نداره.

این از اون حرفا بودا....خوشبختانه دوستم جوابتونو کامل دادن...تیمی که تمام مهره هاش مال خودشه و از جوونی اونجا بودن منچستره...فقط هرگریوز و فان در سار توی من یو ساخته نشدن..البته اونا هم تو تیمای قبلیشون اینقدر فروغ ناشتن...
فردیناند توی من یو تبدیل به یکی از بهترین مدافعای دنیا شد..7 سال هم هست که تو منچستره..ویدیچ هم که تابلوه...اورا..اسکولز...گیگز.. .رونی...کریس رونالدو که تا پارسال بود...رافائل...گری نویل...کریک هم تقریبا میشه گفت...فلچر...اینا همه ساخته های خود منچستره که همیشه هم استفاده میکنه ازشون..منچستر تو این سالا کدوم بازیکن یزرگ رو خریده(فقط نگو اوون که دیگه اون بزیکن بزرگ نیست..)..؟؟؟آنری؟ابراهیمووی �؟آبیدال؟توره؟
این دیگه واقعا از اون حرفهای غیر منطقی بودش. اولا اینو بگم که بارسلونا از لحاظ تیمهای پایه بهترین تیم در دنیا هست و همیشه توی این چند سال اخیر بازیکنان زیادی معرفی کرده که از تیم پایه خودش بودن. اینسیتا و پویول و ژآوی و مسی و پدرو و بویان و... هم از تیم های پایه این تیم هستن.
در مورد منچستر درسته از نظر بازیکن سازی خیلی قوی هست ولی اون بازیکنان که گفتین از تیم پایه منچستر نبودن. رونالدو و رونی و فردیناند و ویدیچ و ... همه از تیمهای دیگه خریدین و تیم پایه شما نبودن. درسته یه سری از این بازیکنان توی منچستر رشد زیادی کردن ولی اینجوری هم نبوده که مثلا اینا بازیکنان ضعیفی بودن که مثلا فقط منچستر می تونسته اینارو به اینجا برسونه. مثلا همین رونی یکی بهترین بازیکنان لیگ بود که شما خردینش تازه با قیمتی حدود 20 میلیون پوند. ریو فردیناند هم همین شرایط رو داشت تازه فکر کنم برای اون قیمت خیلی بالایی دادین که شاید برای یه دفاع بی سابقه بودش.

نقل قول صحبتهای pcforlife

بدت نیاد ولی حرفت در این حد مسخرست (البته با عرض پوزش) که من بردارم بگم بارسا هم به دو چیز وابستس، پپ و مسی!
یعنی الان مثل پپ نباشه بارسا نمی تونه نتیجه بگیره؟ بارسا فقط متکی به مسی هم نیست. تاثیری که فرگوسن و رونی توی منچستر دارن از پپ و مسی بیشتر هستش.الان مثلا توی خط حمله اگر مسی نباشه بازیکنانی مثل آنری یا پدرو یا بویان هستن که جاش باشن. مثلا بازیکنی مثل آنری که من فوق العاده ازش خوشم میاد بارسا درست بلد نیست ازش استفاده کنه وگرنه همین الان با اینکه سنش بالا شده ولی یکی بهترین مهاجم های دنیا هستش. تازه الان مثلا بازی با اشتوتگارت ژآوی که یه فوق ستاره هست نبودش اتفاقی افتاد؟ اینسیتا جاشو راحت پر کرد.

زالاتان - سال حضور در بارسا 2009
ماکسول - سال حضور در بارسا 2009
سیدو کیتا - سال حضور در بارسا 2008
دنی آلوز - سال حضور در بارسا - 2008
پیکه - سال حضور در بارسا 2008
یحیی توره - سال حضور در بارسا 2007
تیری آنری - سال حضور در بارسا 2007
اریک آبیدال - سال حضور در بارسا 2007
گابریل میلیتو - سال حضور در بارسا 2007
تمام این بازیکنان بالا که بیشتر مواقع تو ترکیب اصلی بارسا هستند، از تیم های سابق خودشون که البته بارسلونای ب نبوده، با قیمت های نجومی خریده شدند و عضو بارسا شدند.
در کنار این بازیکنان که با قیمت بالا میخره هر سال یه سری بازیکنان از تیمهای پایه میاره که همشون در حد ستاره میشن و بعضی های اون هم مثل مسی و اینیستا و ... در حد فوق ستاره.
حالا من هم یه سری بازیکن میگم که منچستر با قیمت نجومی خریده. قیمت دقیق نیست ولی به واقعیت نزدیک هستش در ضمن قیمتها همشون به پوند هستش:
اوون و والنسیا و اوبرتان در مجموع 90 میلیون
فردیناند- 25 میلیون
رونی- 22 میلیون
ون در سار 20 میلیون
برباتوف 30 میلیون
توز 25 میلیون

این بازیکنان بالا فکر کنم هیچ کدومشون ستاره نبودن نه؟:20: تازه یه سری ها رو الان یادم نیست

کسی منکر موفقیت های گواردیولا نشده... من خودم خیلی قبولش دارم و حتی اگه جانشین فرگی هم بشه، باز هم خوشحال میشم...
به نظر من اگه گواردیولا به منچستر بره اشتباه بزرگی میکنه چون منچستر فقط فرگوسن میتونه باهاش درست کار کنه. بعد هم با اون سبکی بارسا بازی می کنه اصلا منچستر نمی تونه بازی کنه چون منچستر بیشتر بر قدرت بدنی بازیکنانش متکی هستش تا تکنیک بازیکنان. تازه با اینکه بازیکن تکنیکی هم کم نداره.

Advanced Ali-001
23-03-2010, 14:20
آرسنال0%
بارسلونا0%
اینتر0%
زسکا دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بایر مونیخ0%
منچستر یونایتد100%
لیون0%
بوردو0%

vahidgame
23-03-2010, 14:45
زسکا دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد اینکه زسکا کیه همون تیمی هست که شما توی زمین خودتون داشتید 3 بر یک بهش می باختید و به زور باهاش مساوی کردین.
در ضمن پست قبلی منو بخونین ولی فکر نکنم جوابی اصلا داشته باشید:31:

pcforlife
23-03-2010, 15:12
یعنی الان مثل پپ نباشه بارسا نمی تونه نتیجه بگیره؟ بارسا فقط متکی به مسی هم نیست. تاثیری که فرگوسن و رونی توی منچستر دارن از پپ و مسی بیشتر هستش.الان مثلا توی خط حمله اگر مسی نباشه بازیکنانی مثل آنری یا پدرو یا بویان هستن که جاش باشن. مثلا بازیکنی مثل آنری که من فوق العاده ازش خوشم میاد بارسا درست بلد نیست ازش استفاده کنه وگرنه همین الان با اینکه سنش بالا شده ولی یکی بهترین مهاجم های دنیا هستش. تازه الان مثلا بازی با اشتوتگارت ژآوی که یه فوق ستاره هست نبودش اتفاقی افتاد؟ اینسیتا جاشو راحت پر کرد.

وحید جان... اگه حرفای من رو به دقت خونده باشی، من دارم میگم که چه منچستر چه بارسا متکی به فرد یا چند نفر نیست... متکی به تیمه! اصل فوتیال روز و حرفه ای دنیا داره شرط اول فوتبال بازی کردن 11 نفره بازی کردن میگه نه بازی فردی... تو همین منچستر مگه رونی چند جا از زمین میتونه باشه؟ یا خود مسی؟ تو منچستر دفاع ویدیچ و فردیناند، نفوذ های والنسیا، نانی و حتی اورا و نویل، میدانداری کریک و حملات پارک و رونی باعث شده منچستر منچستر باشه... همینطورر بارسا... منتها تو هر پست یک سری از بازیکنان فراتر از حد معمول و حتی فراتر از حد عالی بازی میکنند... این دلیلیه که بعضی ها فکر میکنند که مثلا رونی تو منچستر نباشه، منچستر تیم نمیشه... دوستان یه خورده عمیق فکر کنید...، داریم راجع به یکی از بزرگترین و معتبرترین تیم دنیا صحبت می کنیم نه راجع لیگ کشورمون و تیماش...!!!!

در کنار این بازیکنان که با قیمت بالا میخره هر سال یه سری بازیکنان از تیمهای پایه میاره که همشون در حد ستاره میشن و بعضی های اون هم مثل مسی و اینیستا و ... در حد فوق ستاره.
حالا من هم یه سری بازیکن میگم که منچستر با قیمت نجومی خریده. قیمت دقیق نیست ولی به واقعیت نزدیک هستش در ضمن قیمتها همشون به پوند هستش:
فردیناند- 25 میلیون
رونی- 22 میلیون
ون در سار 20 میلیون
برباتوف 30 میلیون
توز 25 میلیون
آقا چرا صورت مسئله رو با مقایسه پاک میکنی... ببین... یه بار دیگه نقل قول پایین رو بوخون!

این دوستمون اومد این حرف و زد، من هم گفتم، حداقل نه بازیکنتون که بازم حداقل 4 تاشون فیکسن و بقیشون تعویضی های اول بارسا هستند، تو تیم پایه جوانان بارسا رشد نکردن... حالا شما میگی ما هم ستاره می خریم و هم ستاره می سازیم... والا شما ها که طرفدار های بارسا هستید یه حرف قطعی بگید که آقا معلوم بشه ستاره ساختن خوبه یا ستاره خریدن یا هردو... یا اصلا کلا بده...! یا نمیدونم از وسط به دو طرف!!!!:دی دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو!
ولی.... من فکر کنم شما با قیمت نجومی مشکل داری...! من فقط یه خرید بارسا رو بگم...بارسا همین ژرارد پیکه رو تو سن 21 سالگی با 50 میلیون یورو از یونایتد خرید که به پوند میشه، 40 45 میلیون!... فقط یه خرید...
در کل من نه مخالف بازیکن ساختنم نه مخالف ستاره خریدن... منتها قابل تحمل نیست که یکه عده ای بیاد و بگه که ما خرید خاصی نداشتیم و فقط ستاره می سازیم و بعد بزنه زیر حرفش! :دی

*M!L4D*
23-03-2010, 15:12
روبين كازان هم بارسا رو برد . اين كه دليل به كم شدن ارزش هاي يك تيم نميشه

pinchingholian
23-03-2010, 15:29
فکر کنم آرسلونا یا بارسنال قهرمانه.

vahidgame
23-03-2010, 15:34
روبين كازان هم بارسا رو برد . اين كه دليل به كم شدن ارزش هاي يك تيم نميشه
منم چیزی نگفتم فقط در جواب اینکه زسکا مسکو کیه گفتم .خوب شما معلوم شد که جوابی برای گفتن نداری نفر بعدی:31:

وحید جان... اگه حرفای من رو به دقت خونده باشی، من دارم میگم که چه منچستر چه بارسا متکی به فرد یا چند نفر نیست... متکی به تیمه! اصل فوتیال روز و حرفه ای دنیا داره شرط اول فوتبال بازی کردن 11 نفره بازی کردن میگه نه بازی فردی... تو همین منچستر مگه رونی چند جا از زمین میتونه باشه؟ یا خود مسی؟ تو منچستر دفاع ویدیچ و فردیناند، نفوذ های والنسیا، نانی و حتی اورا و نویل، میدانداری کریک و حملات پارک و رونی باعث شده منچستر منچستر باشه... همینطورر بارسا... منتها تو هر پست یک سری از بازیکنان فراتر از حد معمول و حتی فراتر از حد عالی بازی میکنند... این دلیلیه که بعضی ها فکر میکنند که مثلا رونی تو منچستر نباشه، منچستر تیم نمیشه... دوستان یه خورده عمیق فکر کنید...، داریم راجع به یکی از بزرگترین و معتبرترین تیم دنیا صحبت می کنیم نه راجع لیگ کشورمون و تیماش...!!!!
خوب شاید منچستر متکی به رونی نباشه ولی وقتی مثلا رونی نباشه شما مطمئن باشید امسال برای قهرمانی کار سختی داشتید البته الان هم هنوز قهرمان نشدید. ولی مثلا سال های پیش هم رونالدو تاثیر خیلی فوق العاده ای داشت و اگه نبود مطمئن باشید جامهای کمتری می بردین. توی بارسا هم مسی هستش ولی بارسا اتفاقا بیشتر متکی به کار تیمی هست و مثلا اگر این هافبک وسط های نباشن شاید مسی نتونه به این راحتی بازی کنی.

این دوستمون اومد این حرف و زد، من هم گفتم، حداقل نه بازیکنتون که بازم حداقل 4 تاشون فیکسن و بقیشون تعویضی های اول بارسا هستند، تو تیم پایه جوانان بارسا رشد نکردن... حالا شما میگی ما هم ستاره می خریم و هم ستاره می سازیم... والا شما ها که طرفدار های بارسا هستید یه حرف قطعی بگید که آقا معلوم بشه ستاره ساختن خوبه یا ستاره خریدن یا هردو... یا اصلا کلا بده...! یا نمیدونم از وسط به دو طرف!!!! دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو!

به نظر من پول زیاد دادن برای بازیکن بد نیست. ولی الان بارسا نصف تیمش یعنی بازیکنانی مثل مسی و پویول و اینسیتا و ژآوی و والدس و پدرو و بویان و بوسکتز و پیکه برای تیم های پایه بودن و الان به اینجا رسیدن. خوب بازیکن خریدن هم عیب نداره ولی شما نگید منچستر مثلا اکثر بازیکنانش تیم پایه هستن. شما فکر نکنم به جز دو سه تا بازیکن دیگه بازیکن دیگه ای نداشته باشید که از تیم پایه الان دارن بازی می کنن. من هر جا می بینم همچین مظلوم نمایی می کنن انگار مثلا منچستر هر سال در حد یه تیم لیگ ایران برای خرید بازیکن خرج می کنه:31: و اصلا هیچ بازیکنی نمی خره. این چند سال اخیر این همه بازیکن خریدین. تازه شما حتی بازیکنی که براش 30 میلیون پوند دادین هم بیشتر وقتا نیمکت میذارین. خواهشا مظلوم نمایی نکنین

ولی.... من فکر کنم شما با قیمت نجومی مشکل داری...! من فقط یه خرید بارسا رو بگم...بارسا همین ژرارد پیکه رو تو سن 21 سالگی با 50 میلیون یورو از یونایتد خرید که به پوند میشه، 40 45 میلیون!... فقط یه خرید...
فکر کنم ا تباه گفتی قیمتش حدودا 250 میلیون پوند بودش:31: مرد حسابی اصلا پیکه بازیکن خود بارسا هستش بعد میاد براش 50 میلیون میده. در ضمن من گفتم با قیمت نجومی مشکل ندارم ولی بازم میگم مظلوم نمایی نکنید منچستر یکی از تیمهایی هست هر سال بیشترین خرجو می کنه.

majid_potter7
23-03-2010, 15:56
پس اگه اینجوری هستش از منچستر هم الان رونی و فردیناند و ویدیچ رو بگیری هیچی نداره.

موقعی که کریس رونالدو تو تیممون بود هم همینو میگفتین..:27:ولی منچستر با رفتن کریس و رو اوج موندن نشون داد که به بازیکناش وابسته نیست و به همین علت هم هست که فرگوسن ترسی از اخراج بازیکنای خوبش مثل بکام و نیستلروی و ورون نداره..

این دیگه واقعا از اون حرفهای غیر منطقی بودش. اولا اینو بگم که بارسلونا از لحاظ تیمهای پایه بهترین تیم در دنیا هست و همیشه توی این چند سال اخیر بازیکنان زیادی معرفی کرده که از تیم پایه خودش بودن. اینسیتا و پویول و ژآوی و مسی و پدرو و بویان و... هم از تیم های پایه این تیم هستن.
در مورد منچستر درسته از نظر بازیکن سازی خیلی قوی هست ولی اون بازیکنان که گفتین از تیم پایه منچستر نبودن. رونالدو و رونی و فردیناند و ویدیچ و ... همه از تیمهای دیگه خریدین و تیم پایه شما نبودن. درسته یه سری از این بازیکنان توی منچستر رشد زیادی کردن ولی اینجوری هم نبوده که مثلا اینا بازیکنان ضعیفی بودن که مثلا فقط منچستر می تونسته اینارو به اینجا برسونه. مثلا همین رونی یکی بهترین بازیکنان لیگ بود که شما خردینش تازه با قیمتی حدود 20 میلیون پوند. ریو فردیناند هم همین شرایط رو داشت تازه فکر کنم برای اون قیمت خیلی بالایی دادین که شاید برای یه دفاع بی سابقه بودش.

من نگفتم که منچستر از بازیکنای پایه استفاده میکنه..گفتم بازیکنای گمنام مثل ویدیچ و اورا و نانی و اندرسون و والنسیا و رافائل و کریس رونالدو ...و نیمه گمنام مثل کریک و فردیناند و رونی رو میخره و بازیکنشون میکنه....مهم اینه که اونا تو منچستر میان و به اوج میرسن..ولی بارسا یه عده بازیکن رو اوج و ستاره مثل انری و ابراهیموویچ و ...رو میخره و الانم دنبال رونی هستش...بازم میگین میخوایم بازیکن رو خودمون بسازیم؟؟اگه اینجوریه چرا دنبال رونی ما هستین و قیمت های نجومی رو پیشنهاد میدین؟؟

گل به خودی زدی دوست عزیز.....تو خودت تا قبل از این اسم والنسیا و اوبرتان رو شنیده بودی؟؟حالا الان دارن خیلی عالی تو یکی از بهترین تیم های دنیا بازی میکنن...اوون هم که اصلا نمیتونی بگی بازیکن بزرگیه..چون دیگه تقریبا مرده...تو داری این بازیکنا رو نام میبری که بگی منچستر ستاره خرید میکنه..؟؟اینا گمنام یا افول کرده ان...حرف منم دقیقا همینه که من یو این بازیکنا رو میخره و درستشون میکنه و مثل بارسلونا دنبال خرید ستاره نیست مثل همین آنری وابراهیموویچ و حالا هم که رونی رو میخواین...اینو قبول کن که تو بازیکن سازی نمیتونی منچستر و آرسنال رو با بارسلونا مقایسه کنی...تو همین چند سال فقط فکر کن چند بار تو اخبار شنیدی که فرگوسن دنبال فلان ستاره بوده؟فوقش سالی یه نفر که اونم هر 3،4 سال یه بار میخردشون..حالا بارسا و رئال و چلسی همیشه سر بازیکنا دعوا دارن..

خوب شاید منچستر متکی به رونی نباشه ولی وقتی مثلا رونی نباشه شما مطمئن باشید امسال برای قهرمانی کار سختی داشتید
آقا خواهشا این مطلب ثابت شده رو تکرار نکنین...پارسال هم همینو درباره رونالدو میگفتی..پس چرا نشد؟؟؟خواهشا بگین چرا نشد پس؟؟

ولی شما نگید منچستر مثلا اکثر بازیکنانش تیم پایه هستن. شما فکر نکنم به جز دو سه تا بازیکن دیگه بازیکن دیگه ای نداشته باشید که از تیم پایه الان دارن بازی می کنن
کسی همچین ادعایی نکرد..ما گفتیم بازیکنایی که منچستر داره تو تیم دیگه ای بازیکن بزرگی نشدن،تو خود منچستر به اینجا رسیدن..ولی توره و ابراهیموویچ و آنری هم تو بارسا ستاره شدن؟؟

من هر جا می بینم همچین مظلوم نمایی می کنن انگار مثلا منچستر هر سال در حد یه تیم لیگ ایران برای خرید بازیکن خرج می کنه:دی و اصلا هیچ بازیکنی نمی خره. این چند سال اخیر این همه بازیکن خریدین. تازه شما حتی بازیکنی که براش 30 میلیون پوند دادین هم بیشتر وقتا نیمکت میذارین. خواهشا مظلوم نمایی نکنین
مظلون نمایی نمیکنیم..واقعیته..من یو و فرگوسن میرن بازیکن از صربستان و پرتقال لیگ برزیل پیدا میکنن و میشن این..ولی بارسا تو لیگ انگلیس و ایتالیا و فرانسه دنبال ستاره میگرده..

Mojtaba-MCI
23-03-2010, 16:11
اینقدر بحث ها زیاد و کش دار هستن که حوصله ندارم واسه هرکدومشون یه نقل قول باز کنم.
فقط اینو بگم ، با این حرفا و کل کل ها نظر هیچ طرفداری در مورد تیمش عوض نمیشه...هر چقدر هم که منطقی باشه و منطقی بحث کنه بالاخره یه جا بحث محرف میشه و باعث دلخوری و ناراحتی میشه.تجربه ی این یه مورد رو زیاد دارم!
من فقط میدونم که با تمام وجود بارسا رو دوست دارم و دلم میخواد همیشه موفقیتشو ببینم.
میدونم اونی که طرفدار منچستره همین نظرو داره ، اونی که طرفدار رئاله هم همین نظرو داره حتی با اینکه تیمش از لیگ قهرمانان حذف شده و به همین صورت بقیه ی تیما!
خواهشن این کل کل های بی سروته رو تمومش کنین بره پی کارش...

cazador
23-03-2010, 16:13
VIVA Arsenal! :31:l

pcforlife
23-03-2010, 16:35
شما نگید منچستر مثلا اکثر بازیکنانش تیم پایه هستن. شما فکر نکنم به جز دو سه تا بازیکن دیگه بازیکن دیگه ای نداشته باشید که از تیم پایه الان دارن بازی می کنن
وحید جان... دلیلش اینه که سیاست دو باشگاه منچستر یونایتد و بارسلونا در امر استعداد یابی متفاوته... ببین... ما داریم راجع به پرورش بازیکن حرف میزنیم، نه تیم پایه یه باشگاه!!!...دقت کن... بارسلونا بیشتر به تیم پایش متکی تا به اسکوتینگ! (اونم به دلیل فشار سران فوتبالی اسپانیاست که فدراسیون اونا میخوان استعداد های اسپانیای هم در کنار استعداد های خارجی شکوفا بشن) اما منچستر بیشتر به اتکای ایجنت ها و استعدادیاب هایش، بازیکنای جوان و با استعداد رو در تمام باشگاه های دنیا جستجو می کنه و بازیکنایی رو جذب میکنه که منه هوادار منچستر از خرید اون بازیکنا تعجب میکنم... اما با گذشت زمان شیفته بازی اون بازیکنا می شوم... تردیدی نیست که در زمینه ساخت و پرورش بازیکن، هر دو تیم موفق بودن...

ولی شما نگید منچستر مثلا اکثر بازیکنانش تیم پایه هستن
بگرد ببین من همچین حرفی زدم...!!!

این چند سال اخیر این همه بازیکن خریدین. تازه شما حتی بازیکنی که براش 30 میلیون پوند دادین هم بیشتر وقتا نیمکت میذارین. خواهشا مظلوم نمایی نکنین
گرون ترین بازیکنایی که منچستر تو چند سال اخیر خریده، توز، برباتوف و هارگریوز (حتی هارگریوز هم قیمت زیاد نیست) بوده که در حال حاضر توز رو هم فروختن (با فی بالا).
بعد دوست عزیز... کی مظلوم نمایی می کنه؟! ما داریم با هم مباحثه میکنم... حتما باید مجادله کنیم و به هم توهین کنیم تا شما مطمئن شید ما مظلوم نمایی نمی کنیم...!

فکر کنم ا تباه گفتی قیمتش حدودا 250 میلیون پوند بودش:31: مرد حسابی اصلا پیکه بازیکن خود بارسا هستش بعد میاد براش 50 میلیون میده.
خیر برادر من... پیکه اول فقط عضو تیم پایه بارسا بود و 4 سال به صورت رسمی عضو باشگاه منچستر بوده (که یک سالش هم به صورت قرضی میره زاراگوسا) و نهایتا سران بارسا با 50 میلیون یورو عضور تیم اصلی بارسلونا میشه... شک داری... اینجا رو بوخون!:

vahidgame
23-03-2010, 16:38
من نگفتم که منچستر از بازیکنای پایه استفاده میکنه..گفتم بازیکنای گمنام مثل ویدیچ و اورا و نانی و اندرسون و والنسیا و رافائل و کریس رونالدو ...و نیمه گمنام مثل کریک و فردیناند و رونی رو میخره و بازیکنشون میکنه....مهم اینه که اونا تو منچستر میان و به اوج میرسن..ولی بارسا یه عده بازیکن رو اوج و ستاره مثل انری و ابراهیموویچ و ...رو میخره و الانم دنبال رونی هستش...بازم میگین میخوایم بازیکن رو خودمون بسازیم؟؟اگه اینجوریه چرا دنبال رونی ما هستین و قیمت های نجومی رو پیشنهاد میدین؟؟

چرا فقط شما از بارسا زلاتان و آنری رو می بینید. مسی و اینسیتا و ژآوی و پویول و... هم حتما از تیمهای دیگه اومده نه؟
در مورد خریدهای نجومی بارسا به نظرم بیشتر به خاطر چشم و هم چشمی هستش و به خاطر رقابتی که با رئال داره این کارو کرد وگرنه برای زلاتان همچنین قیمتی نمی داد و همون اتوئو سر می کرد. هر چه اگه زلاتان جا بیفته یه بازیکن استثنایی هست و حتی از رونی هم بهتر هستش. [/QUOTE]

گل به خودی زدی دوست عزیز.....تو خودت تا قبل از این اسم والنسیا و اوبرتان رو شنیده بودی؟؟حالا الان دارن خیلی عالی تو یکی از بهترین تیم های دنیا بازی میکنن...اوون هم که اصلا نمیتونی بگی بازیکن بزرگیه..چون دیگه تقریبا مرده...تو داری این بازیکنا رو نام میبری که بگی منچستر ستاره خرید میکنه..؟؟اینا گمنام یا افول کرده ان...حرف منم دقیقا همینه که من یو این بازیکنا رو میخره و درستشون میکنه و مثل بارسلونا دنبال خرید ستاره نیست مثل همین آنری وابراهیموویچ و حالا هم که رونی رو میخواین...اینو قبول کن که تو بازیکن سازی نمیتونی منچستر و آرسنال رو با بارسلونا مقایسه کنی...تو همین چند سال فقط فکر کن چند بار تو اخبار شنیدی که فرگوسن دنبال فلان ستاره بوده؟فوقش سالی یه نفر که اونم هر 3،4 سال یه بار میخردشون..حالا بارسا و رئال و چلسی همیشه سر بازیکنا دعوا دارن..

وانسیا یعنی بازیکن معروفی نبودش!!! اگه اینجوری بود چه جوری خیلی تیم ها از جمله رئال حاظر بودن براش قیمت بالا بدن. قبول کنید که این بازیکنو شما توی اوج خریدین.
بعد شما فکر کنم روی زلاتان و آنری قفل شدین. هر چی میشه این دو تا رو میگین. یعنی توز و برباتوف مثلا بازیکنانی بزرگی نیستن که شما توی اوج اونارو خریدین. حتما اینارو هم شما ساختین. تازه اگه شما به فکر بازیکن سازی هستین چرا دنبال بازیکنانی بزرگی مثل سیلوا- ویا-آگئرو و ... هستین؟
در ضمن هیچ وقت خودتون رو با آرسنال مقایسه نکنید. پولی که شما یه سال برای بازیکن خرج می کنید اندازه 5 سال آرسنال هستش.

مظلون نمایی نمیکنیم..واقعیته..من یو و فرگوسن میرن بازیکن از صربستان و پرتقال لیگ برزیل پیدا میکنن و میشن این..ولی بارسا تو لیگ انگلیس و ایتالیا و فرانسه دنبال ستاره میگرده..

اولا چه فرق می کنه از چه لیگی بازیکن بگیرن. بعدم منچستر که اکثر بازیکنانشو از لیگ انگلیس می گیره تازه یه جوری قیمت برای بازیکن میده که تیمهای دیگه نتونن اصلا اون بازیکن رو بخرن. تازه یه سری بازیکن هم مثل ماچدا به صورت غیر قانونی می خرید

اینقدر بحث ها زیاد و کش دار هستن که حوصله ندارم واسه هرکدومشون یه نقل قول باز کنم.
فقط اینو بگم ، با این حرفا و کل کل ها نظر هیچ طرفداری در مورد تیمش عوض نمیشه...هر چقدر هم که منطقی باشه و منطقی بحث کنه بالاخره یه جا بحث محرف میشه و باعث دلخوری و ناراحتی میشه.تجربه ی این یه مورد رو زیاد دارم!
من فقط میدونم که با تمام وجود بارسا رو دوست دارم و دلم میخواد همیشه موفقیتشو ببینم.
میدونم اونی که طرفدار منچستره همین نظرو داره ، اونی که طرفدار رئاله هم همین نظرو داره حتی با اینکه تیمش از لیگ قهرمانان حذف شده و به همین صورت بقیه ی تیما!
خواهشن این کل کل های بی سروته رو تمومش کنین بره پی کارش...

اینجوری که شما میگی نمیشه باید معلوم بشه چی درست هستش. من خودم تعصب به بارسا ندارم و تازه اول طرفدار تیم دیگه ای هستم بعد بارسا. به خاطر همین تعصب به بارسا ندارم. ولی دوستان مثل که بدجور تعصب داره.

pcforlife
23-03-2010, 16:51
اوه اوه... این جمله رو ندیدم... به خدا آخره خنده بود!!!!!!!!!:39:
عزیز... اوون که بازیکن آزاد بود... مبلغ ترانسفری رو دست منچستر نذاشت!!!
والنسیا هم کلا 16 میلیون پوند خرجش شد و اوبرتون 3 میلیون پوند...
مجموع مبلغ اینا به 20 میلیون پوند نمیرسه... این 90 میلیون از کجا اومد؟؟؟!
بارالها....!!!!!!!!

nw_nk
23-03-2010, 18:18
...
ببخشید که همین 2 فصل پیش بود تو نیوکمپ پرسینگ کردین که مهاجماتون بیشتر از مدافعاتون وظیفه دفاعی داشتن..:27:
پس لطفا در مورد بارسا از تاکتیک منفی حرف نزنید که زیاد داره...البته در کنارش زیبایی حمله اونو میپوشونه...ولی من یو یکی از معدود تیم هایی که به ندرت توش پرسینگ میبینین
...

پرسینگ از جلو توسط یک تیم تهاجمی قدرتمند از کی تا حالا شده تاکتیک منفی؟ اگر بارسلونا پرس شدید نکنه که به معنای عمدا اجازه دادن به حریف برای پیشروی و برنامه ریزی بارسا روی ضد حمله و بازی دفاعی هست. این پرسینگ دقیقا مخالف منفی هست. به عنوان نمونه پرسینگ منچستر چند دقیقه اول در فینال قهرمانان و رئال مادرید نیمه اول الکلاسیکو بود که باعث ارائه اون بازی تهاجمی در اون بازه زمانی شد. مگر اینکه در منطق شما کلا بازی تهاجمی, منفی باشه.

جمله اولتون که تحسین بارساست و جمله آخرتون هم اگه صحت داشته باشه نقد منچستره. شما به عنوان هوادار منچستر شاید بهتر باشه وارد بحث فنی نشید. حداقل بخاطر منچستر.

در مورد شکست تاکتیکی منچستر در فینال نظر دوستان هوادار منچستر و متنفر از بارسا رو بخونید. شاید از اونا قبول کنید:

...
من بو هم 2 سال پیش حذفتون کرد..اگه اون بود،اینم هست..تازه بارسا تو 180 دقیقه خیلی افتضاح تر هم بازی کرد و کاملا ضد فوتبال بود تا گلای بیشتر نخوره
...

جان؟ دیگه مطمئن شدم شما راجع به بازی هایی صحبت می کنید که اصلا ندیدید. مخصوصا برگشت در الترافورد.

..Parsa..
23-03-2010, 18:32
شکی درش نیست که بارسا قهرمان میشه
هرچند که قرعه سختی خورده بهش اما مطمئنم که بارسا قهرمان میشه

vahidgame
23-03-2010, 18:34
دوستان هر حرف دارید بگین من الان منتظرم ولی فکر کنم حرفاتو با تعصب هستش. الان دیگه حرفی اصلا دارید؟

beckham7
23-03-2010, 19:28
چه خبره اینجا چرا اینهمه بحث الکی؟
ببینید خیلی منطقی میگم
تیمهای پر مدعا بجز منچستر و آرسنال همه پر ستارن و کلی پول خرج کردن و هیچ تیمی هم به اندازه این دوتا تیم مشکل نداره چه مالی چه مدیریتی
حالا شما طرفدرا بارسلون و اینتر و رئال و چلسی(این دوتا آخری که هیچ) اگه قهرمان بشید که به هدف اصلی واسه خرج این همه پول رسیدید و نباید حرف زیادی واسه گفتن داشته باشید اما اگه ما قهرمان شدیم که میشیم اینجاست که شما طبیعتا باید دنبال بهونه باشید البته بهونه های واهی اما اگه ما قهرمان نشدیم که قهرمان میشیم بازم شما باید دست به دعا بردارید و خدا رو شکر کنید که با این همه پول و بودجه و شرایط مهیاتر از ما خدا روتون رو گرفت و بلای چلسی و رئال بدبخت واستون نیافتاد
پس در نتیجه بهترین راه حل واسه شما اینه که همین الان دست به دعا بردارید چون علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد البته دعا هم همیشه خصوصا تو این مورد جواب نمیده
منچستری باشید که دلهره نداشته باشید

Ezel
23-03-2010, 19:51
دوستان ببخشید من زیاد حرف میزنم ولی بارسا مثل بچه م میمونه و مجبورم یه سری حقایق در موردش بیان کنم:

***در مورد بحث تاکتیک هم تا حالا به نظرم پپ گواردیولای کبیر جلوی فرگوسن یا هیدینگ کم نیاورده جوری که اگر اخبار دنبال کرده باشین سر الکس فرگوسن میگه که جانشین احتمالی بعد از برای منچستر رو پپ گواردیولا بر می گزینم...
دوستان خواهشا با تحلیل و دلیل بریم جلو و الکی از سر باد شکم صحبت نکنیم...و لطفا بی احترامی ای به بقیه دوستان که طرفدار تیم های دیگه ای هستن نشه و کلا جوری بحث کنیم که منطقی باشه و دل کسی نشکنه.امیدوارم بحث کاملی از آب دربیاد

گویا نگاه های مستاصل به قول شما ((پپ کبیر)) در بازی برگشت نیمه نهایی فصل قبل مقابل چلسی و گاس هیدینک کبیر توی استمفورد بریج یادتون رفته و اینکه قبل از اون گل کذایی ( از نظر من) ((پپ کبیر)) شما دست انداخته بود پشت گاس هیدینک و داشت باهاش صحبت میکرد که فردوسی پور اینطوری تعبیر کرد که ((پپ کبیر)) داره به گاس هیدینک تبریک میگه . خیلی راحت قابل مشاهده یود کاری که گاس هیدینک کرد ( برای شما که گویا به بحث تاکتیکی علاقه دارید) و آرایش خط اول تیمش که همانا خط دفاعی بود رو دقیقا از داخل محوطه جریمه تیمش شروع کرده بود و فاصله ی بین خطوط سه گانه تیمش رو به قدری کم کرده بود که در حالت عادی مهاجم نوک تیمش قبل از نیمه زمین قرار داشت و به عبارتی با برتری عددی که در سه کانال طولی زمین بوجود آورد فضا رو برای شروع رقص توپ بین بازیکنای بارسا از بین برد وازاونجایی که فضا یکی ازمهمترین عوامل برای بازی به سبک بارساست بارسا در استمفورد بریج به بند کشیده شد و ((پپ کبیر)) شما پس از 90 دقیقه در نیوکمپ و مشاهده سبک بازی چلسی ، در بازی برگشت نه تنها نتونست با سبک بازی چلسی مقابله کنه بلکه ضعیف تر از بازی رفت هم ظاهر شد و دیدیم که تا آستانه حذف شدن هم پیش رفت . در کل اگر اینجوری جمع بندی کنیم که برنامه ی چلسی پرسینگ منطقه ای ( نه پرسینگ شخص) و در وهله ی اول گل نخوردن بود و روی ضد حمله ها طرح ریزی کرده بود میتونیم بگیم که بارسا علاوه بر اینکه در بازی برگشت گل خورد هیچ برنامه مشخصی برای گل زدن و مغلوبه کردن بازی تاکتیکی نداشت تااون شوت کذایی اینیستا ( در ضمن هیچ اشاره ای به اون پنالتیهایی که برای چلسی گرفته نشد نکردم که بعضی میگن 3 تا بود و بعضی تا 5 تا هم اشاره میکنند.)

sinath
24-03-2010, 00:14
فقط بایرن مونیخ کبیر :40:

gh7reza
24-03-2010, 01:31
کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟
این چه سوالیه؟دیگه پرسیدن نداره که معلومه منچستر قهرمانه.:4::devil::40::40::40:
ولی دلم برا owen خیلی میسوزه میگم بیاید یه نامه با امضای اعضا فروم برا تشکر از owen بفرستیم شاید یه فرجی شد:41:

Ezel
24-03-2010, 13:19
---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

شما بهتره در مورد تیم خودتون صحبت کنید و از مال تیمهای دیگه بالا نرید. من خودم هم طرفدار چلسی هستم و هم بارسلونا. بازی چلسی و بارسلونا بحثش جدائه. ولی شما بدجور پارسال توی فینال شکست خورید.. شما همه چی رو باختید. با قویترین تیمی که داشتید هیچ کاری نتونستید مقابل بارسلونا انجام بدین.
1- در رابطه با اینکه بهتره من راجع به چی صحبت کنم فکر میکنم در مودبانه ترین حالت میتونم بگم اجازه بدید خودم در این باره تصمیم بگیرم . تنها تیمی که من هرکس مربیش باشه و هرکس بازیکنش باشه طرفدارش هستم رئاله ، در مورد تیمای دیگه تنها به خاطر سرمربیشونه که طرفدارشونم ( به همین دلیله که از چلسی مورینیو و اسکولاری متنفر بودم ولی عاشق چلسی آورام گرانت و گاس هیدینک بودم) و از نظر من خوب نیست ادبیات کوچه و خیابون رو وارد این فضایی کنیم که همه تاکید میکنند فضایی سالم باشه .
2-در باره اینکه(( ما بدجوری توی فینال پارسال شکست خوردیم و همه چی رو باختیم و هیچ کاری نتونستیم مقابل بارسلونا انجام بدیم )) بهتره اول نظر من رو در مورد اون بازی بدونید اگر پس از خوندن نظرات من در باره اون بازی صحبتی داشتید با کمال میل در خدمتم .
نظر من رو میتونید اینجا بخونید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcforlife
24-03-2010, 15:35
چلسی که اصلا امسال خرید نداشت فقط ژیرکوف رو خرید
بله... به خاطر این خرید نکرده که که وقتی داشت با بازیکناش مد نظرش مذاکرات نهایی رو می کرد، فیفا واسه 2 سال از خرید محرومش کرد... و الا الان چلسی پر از ستاره بود... ضمنا امسال چلسی قبل از محرومیت 4 تا خرید داشت که از بین اونا ژیرکوف و استوریج تقریبا نام آشنا بودند... همین آبراموویچ واسه ژیرکوف 18میلیون پوند داده...

کلا این دو سه سال اخیر خیلی بازیکن نخریده ولی منچستر برعکس حداقل 2 برابر چلسی خرج بازیکن کرده. هر سال این همه خرج می کنید بعد می گید هیچی خرج نکردین. تازه با این حال هم فرگوسن از نقل و انتقالات راضی نیست!
فرگوسن باید از مالک باشگاه بدهکارش راضی باشه یا چلسی از مالک پولدارش که از سال 2003 که اومده تا همین سال 2009 که آخرین فصل نقل و انتقال بازیکن برای چلسی بود بیش از 310 میلیو پوند بازیکن خریده...:18: (شک نکن عددی که گفتم رو از خودم در نیاوردم!) چلسی بازیکنایی مثل مایکلله، داف، کاروالیو، دروگبا، فررا، روبن، اسین، شوشنکو، بالاک، اشلی کول، بلتی، دکو، آنلکا و... رو جذب کرد و با جذب شوشنکو با قیمت 31 میلیون پوند، از سال 2006 تا 2008، دو سال رکورد دار فصل نقل و انتقلالات بازیکن در جزیره شد... و جالبه، در زمان فعلی در ترکیب اصلی و حتی ذخیره های تیمتون یک بازیکن ندارید که ثمره تیم جوانان باشگاهتون باشه...
این هم که میگید تو دو سه سال اخیر چلسی خیلی بازیکن نخریده، به دلیل اینه که از سال 2008 به اینور کلا چلسی 1 بار قهرمان جام حذفی شده و یه بار هم رسیده به فینال لیگ قهرمانان. قطعا هر تیمی با وجود ناکامی زیاد دچار مشکلات مالی میشه و سعی می کنه در امر خریدن بازیکن محطاط باشه... حتی اگه مالک اون باشگاه آبراموویچ باشه...
ضمنا من با خرید مخالف نیستم... حتی دوست دارم منچستر که تیم مورد علاقه منه، بره گرون ترین بازیکن دنیا رو بخره... هیچ وقت هم نیومدم بگم منکر بشم که منچستر اصلا پول خرج بازیکن نکرده...

همین امسال هم بازیکنانی مثل سیلوا و ویا و آگئرو و ... رو می خواستین با قیمت نجومی بخرید که نتوستید بخرید
ما نتونستیم بخریم... شما که از طرف فیفا ممنوع الخرید شدید چرا میخواین آگوئرو بخرین؟ خبر پایین که از وبلاگ هواداراتون هست رو بخون (هر چند شاید فیک نیوز باشه...)

یاعلی

vahidgame
24-03-2010, 17:52
بله... به خاطر این خرید نکرده که که وقتی داشت با بازیکناش مد نظرش مذاکرات نهایی رو می کرد، فیفا واسه 2 سال از خرید محرومش کرد... و الا الان چلسی پر از ستاره بود... ضمنا امسال چلسی قبل از محرومیت 4 تا خرید داشت که از بین اونا ژیرکوف و استوریج تقریبا نام آشنا بودند... همین آبراموویچ واسه ژیرکوف 18میلیون پوند داده...
اون موقع که فصل نقل و انتقالات تابستانی بودش چلسی هنوز محروم نشده بود. چند وقت بعد از اون چلسی محروم شد. بعدش من شنیدم که منچستر همه پولی که بابت رونالدو گرفته بود امسال خرج بازیکن جدید کرده.یعنی سه برابر چلسی امسال خرج کردین

فرگوسن باید از مالک باشگاه بدهکارش راضی باشه یا چلسی از مالک پولدارش که از سال 2003 که اومده تا همین سال 2009 که آخرین فصل نقل و انتقال بازیکن برای چلسی بود بیش از 310 میلیو پوند بازیکن خریده...:18: (شک نکن عددی که گفتم رو از خودم در نیاوردم!) چلسی بازیکنایی مثل مایکلله، داف، کاروالیو، دروگبا، فررا، روبن، اسین، شوشنکو، بالاک، اشلی کول، بلتی، دکو، آنلکا و... رو جذب کرد و با جذب شوشنکو با قیمت 31 میلیون پوند، از سال 2006 تا 2008، دو سال رکورد دار فصل نقل و انتقلالات بازیکن در جزیره شد....
اولا خودت داری میگی از فصل 2003 به بعد یعنی حدود 7 سال. شاید این مبلغ برای 7 سال زیاد نباشه. بعضی تیم های دیگه توی دو فصل همین مقدار برای خرید بازیکن خرج می کنن. به نظرم به جز شوچنکو بقیه اونا با قیمت خوب خریده شدن. حالا من مثل شما حافظه ندارم ولی یه سری بازیکن میگم که شما توی این چند ساله خریدین که قیمت های اون در مجموع بیشتر از خرید های چلسی هستش(تازه اینا همه خریدهای از سال 2003 به اینور نیستش):
برباتوف-توز-والنسیا-کریک-هارگریوز-اورا-ون در سار-نانی-رونی-ویدیچ-پارک
بازیکن دیگه هم هستن که همه رو در مجموع بگم از خرجهایی که چلسی کرده بالا میزنه.

در زمان فعلی در ترکیب اصلی و حتی ذخیره های تیمتون یک بازیکن ندارید که ثمره تیم جوانان باشگاهتون باشه...
شما مثلا الان چند بازیکن دارید که ثمره تیم جوانان باشن؟؟؟ نکنه مثلا رونی و فردیناند و ویدیچ و ... رو میگین که از تیم جوانان اومدن:18: چلسی هم همون طور که بازیکن بزرگ میخره بازیکن هم ساخته مثل جو کول. همین طور یه سری بازیکن توی چلسی به بازیکن بزرگ تبدیل شدن مثل تری و لمپارد و دروگبا و چک و روبن و داف و ... مثلا لمپارد توی وستهام یه بازیکن متوسط بود ولی وقتی به چلسی اومد به یک فوق ستاره تبدیل شد.پس نمیشه گفت مثلا منچستر خیلی تیم جوانان عالی داره. شما بازیکنان زیر 20 سال رو بهشون مثلا 20 میلیون پوند میدین بعد میگین این بازیکن برای تیم جوانانتون هستش در صورتی که اصلا این معنی نمیده که بازیکنی برای تیم جوانان هست این قدر پول بهش بدین بعد تازه از همون اول هم برای تیم بزرگسالان بازی کنه.

ما نتونستیم بخریم... شما که از طرف فیفا ممنوع الخرید شدید چرا میخواین آگوئرو بخرین؟ خبر پایین که از وبلاگ هواداراتون هست رو بخون (هر چند شاید فیک نیوز باشه...)
برای اینکه مثل تیم شما یه گله بازیکن نداشتیم که اگر مثلا 10 تا بازیکن مصدوم شدش جایگزین های زیادی جای اون باشن. در ضمن قیمت هایی که شما برای بازیکنانی مثل آگئرو و ویا و سیلوا می خواستین بدین قیمتهای نجومی بودش که تازه با اون قیمت ها نتونستین اونارو بخرین. تازه من می دونم که شما مثلا بازیکنی مثل سیلوا رو می خرید بعد میگین ما اونو ساختیم در صورتی که سیلوا الان یکی از بهترین بازیکن های اسپانیا هستش و واقعا یه بازیکن تاپ هستش ولی شما کلا دوست دارید هر بازیکنی رو بگید که الکی خودتون ساختین.

majid_potter7
24-03-2010, 18:12
چرا فقط شما از بارسا زلاتان و آنری رو می بینید. مسی و اینسیتا و ژآوی و پویول و... هم حتما از تیمهای دیگه اومده نه؟
در مورد خریدهای نجومی بارسا به نظرم بیشتر به خاطر چشم و هم چشمی هستش و به خاطر رقابتی که با رئال داره این کارو کرد وگرنه برای زلاتان همچنین قیمتی نمی داد و همون اتوئو سر می کرد. هر چه اگه زلاتان جا بیفته یه بازیکن استثنایی هست و حتی از رونی هم بهتر هستش.
جالبه..درباره یه تیم حرفه ای مثل بارسا و رئال از چشم و هم چشمی صحبت میکنین...این باشگاهایی که این همه پول خرج میکنن با هزار جور برنامه وارد مذاکره با این و اون میشن تا یه بازیکن بخرن..دوست عزیز..ما داریم درباره فوتبال و تاکتیک و تیم داری بحث میکنیم..نه درباره بحث های خاله زنکی..

وانسیا یعنی بازیکن معروفی نبودش!!! اگه اینجوری بود چه جوری خیلی تیم ها از جمله رئال حاظر بودن براش قیمت بالا بدن. قبول کنید که این بازیکنو شما توی اوج خریدین.
بعد شما فکر کنم روی زلاتان و آنری قفل شدین. هر چی میشه این دو تا رو میگین. یعنی توز و برباتوف مثلا بازیکنانی بزرگی نیستن که شما توی اوج اونارو خریدین. حتما اینارو هم شما ساختین. تازه اگه شما به فکر بازیکن سازی هستین چرا دنبال بازیکنانی بزرگی مثل سیلوا- ویا-آگئرو و ... هستین؟
در ضمن هیچ وقت خودتون رو با آرسنال مقایسه نکنید. پولی که شما یه سال برای بازیکن خرج می کنید اندازه 5 سال آرسنال هستش.

بودن ولی نه به اندازه برباتوف و آنری....دوست عزیز بازیکنایی که من یو ساخته الان همشون از بهترینای دنیان تو پست خودشون...اورا،ویدیچ،فردینا د،کریس،رونی،نانی،گیگز،او نز هم جدیدا...من یو توی ساختن بازیکن هم کیفیت داره و هم کمیت..ولی یه تیم مثل آرسنال فقط کمیت و بارسلون فقط کیفیت داره..هر وقت تونستین این تعداد بازیکن رو با این کیفیت بسازین ادعا کنید..قبول کنید که فعلا به پای من یو ،هیچ تیمی تو بازیکن سازی نمیرسه..این حرفت که میگی تیمی مثل بارسا بیشتر بازیکن هاش رو خودش ساخته خیلی زور داره...حداقل در مقایسه با من یو نمیشه گفت!

اولا چه فرق می کنه از چه لیگی بازیکن بگیرن. بعدم منچستر که اکثر بازیکنانشو از لیگ انگلیس می گیره تازه یه جوری قیمت برای بازیکن میده که تیمهای دیگه نتونن اصلا اون بازیکن رو بخرن. تازه یه سری بازیکن هم مثل ماچدا به صورت غیر قانونی می خرید
من یو خیلی کمتر از بارسا دنبال ستاره میگرده..تو این چند سال هم از خریداش نشون داده..مثلا همین بنزما رو گلیزر،مالک من یو به فرگوسن گفته بوده که هر مبلغی بخواد واسش میده،ولی فرگوسن گفته بود که این بازیکن بیشتر از 30 ملیون نمیارزه..که آخر هم رئال حدود 45 تا خریدش..این نشون میده که فرگوسن کاملا با برنامه بازیکن میخره و بی جهت و از چشم و هم چشمی پول خرج نمیکنه..

پرسینگ از جلو توسط یک تیم تهاجمی قدرتمند از کی تا حالا شده تاکتیک منفی؟ اگر بارسلونا پرس شدید نکنه که به معنای عمدا اجازه دادن به حریف برای پیشروی و برنامه ریزی بارسا روی ضد حمله و بازی دفاعی هست. این پرسینگ دقیقا مخالف منفی هست. به عنوان نمونه پرسینگ منچستر چند دقیقه اول در فینال قهرمانان و رئال مادرید نیمه اول الکلاسیکو بود که باعث ارائه اون بازی تهاجمی در اون بازه زمانی شد. مگر اینکه در منطق شما کلا بازی تهاجمی, منفی باشه.

جمله اولتون که تحسین بارساست و جمله آخرتون هم اگه صحت داشته باشه نقد منچستره. شما به عنوان هوادار منچستر شاید بهتر باشه وارد بحث فنی نشید. حداقل بخاطر منچستر.

پرسینگ تاکتیک منفی نیست...ولی بازی زیبا رو که اتفاقا بارسا توش خیلی ادعا داره خراب میکنه....بارسا اگه دنبال بازی زیباست بازی تیم حریف رو خراب نمیکنه با پرسینگ..پرسینگ با بازی تهاجمی تیم خودی کاری نداره..پرسینگ برای تخریب بازی سازی از دفاع برای تیم حریفه..شما یه کم اطلاعت فوتبالیتو بیشتر کن تا بتونی جمله های منو حداقل درست نقد کنی..وقتی تو تاکتیک تیمتو بر پایه پرسینگ میزاری یعنی تاکتیک اصلیت خراب کردن تاکتیک حریفه..یعنی خودت برنامه اصلی واسه این بازی نداری و اکثر تیم ها برای مقابله با یه غول تاکتیک مثل فرگوسن مجبور میشن اینکارو بکنن...ولی من یو به خاطر این پرسینگ نمیکنه که خودش تاکتیکاش وحشتناکه و نیازی به تخریب تاکتیک حریف نداره...پس این نقد من یو نیست و تحسینشه!!
اگه هم من یو پرسینگ نمیکنه چون میدونه که زورشو داره که با تیم مقابل از طریق تاکتیک زیبا مبارزه کنه و بازی ر بی ریخت نکنه...همینه که با ثبات ترین تیم دنیاست..اینو که نمیتونی رد کنی!!

جان؟ دیگه مطمئن شدم شما راجع به بازی هایی صحبت می کنید که اصلا ندیدید. مخصوصا برگشت در الترافورد
نه..مثل اینکه شما اصلا بازی های 2 فصل پیش رو دنبال نمیکردین...توی اون بازیا بارسا هیچ حرفی واسه گفتن نداشت...4 بار هم وارد محوطه نشدید.. با پرسینگ سعی میکرد نذاره من یو بازیشو درست پی بگیره...همون طور که بالا توضیح دادم...

ولی شما کلا دوست دارید هر بازیکنی رو بگید که الکی خودتون ساختین.
خواهشا شما بفرما بگو از بین ویدیچ و اورا و رونی و فردیناند و کریس رونالدو و نانی و اندرسون و رافائل کدومشون رو الکی ساختیم؟؟کدومشون تو باشگاه قبلیشون حتی نصف این بازی رو میکردن؟؟اسم ویدیچ و اورا و کریس و نانی به گوشت خورده بود؟؟شاید رونی و فردیناند کمی اسم داشتن ولی تو من یو به این بازی رسیدن..یعنی مثلا فردیناند بعد از 5 سال که تو من یو بود تونست 2 سال پیاپی تو تیم سال فیفا باشه...یا این رونی با رونی سال 2005 قابل مقایسس؟

vahidgame
24-03-2010, 18:27
بودن ولی نه به اندازه برباتوف و آنری....دوست عزیز بازیکنایی که من یو ساخته الان همشون از بهترینای دنیان تو پست خودشون...اورا،ویدیچ،فردینا �د،کریس،رونی،نانی،گیگز،ا � �نز هم جدیدا...من یو توی ساختن بازیکن هم کیفیت داره و هم کمیت..ولی یه تیم مثل آرسنال فقط کمیت و بارسلون فقط کیفیت داره..هر وقت تونستین این تعداد بازیکن رو با این کیفیت بسازین ادعا کنید..قبول کنید که فعلا به پای من یو ،هیچ تیمی تو بازیکن سازی نمیرسه..این حرفت که میگی تیمی مثل بارسا بیشتر بازیکن هاش رو خودش ساخته خیلی زور داره...حداقل در مقایسه با من یو نمیشه گفت!
شما بازیکنی های خیلی خوب رو می خرید بعد میگید که ما اونارو ساختیم. عجبا! آخه دیگه این تابلو هستش که بازیکنانی مثل مسی و اینسیتا و پویول و ژاوی و والدس و بوسکتز و پدرو و بویان و ... از تیم جوانان بارسا اومدن ولی بازیکنانی منچستر اکثرشون ستاره بودن که شما اونراو از تیمهای دیگه خریدیدن.

اگه هم من یو پرسینگ نمیکنه چون میدونه که زورشو داره که با تیم مقابل از طریق تاکتیک زیبا مبارزه کنه و بازی ر بی ریخت نکنه...همینه که با ثبات ترین تیم دنیاست..اینو که نمیتونی رد کنی!!

البته منچستر به جای پرسینگ تاکتیک ساق زنی و تکل دو پا رفتن توی بازیکن حریف رو انجام میده! در ضمن واقعا این حرف که شما میگی پرسینگ تاکتیک منفی نیست...ولی بازی زیبا رو که اتفاقا بارسا توش خیلی ادعا داره خراب میکنه. واقعا مسخرست. یعنی مثلا بارسا اینکارو نکنه بعد بذاره راحت تیمهای دیگه بتونن حمله کنن و گل بزنن. میشه شما تاکتیکهای مورد نظر خوتون رو برای بارسا بگید تا اونا استفاده کنن؟

نه..مثل اینکه شما اصلا بازی های 2 فصل پیش رو دنبال نمیکردین...توی اون بازیا بارسا هیچ حرفی واسه گفتن نداشت...4 بار هم وارد محوطه نشدید.. با پرسینگ سعی میکرد نذاره من یو بازیشو درست پی بگیره...همون طور که بالا توضیح دادم...
مثل اینکه شما اون بازیو ندیدی. اون بازی منچستر توی خونه خودش حتی اکثر بازی داشت دفاع می کرد و مسی توی اون بازی کل تیمتون رو به هم ریخته بود و حتی تاکتیک مصدوم کردن اون هم جواب ندادش. اون بازی شما فقط یه گل زدین که اونم شانسی افتاد جلوی پای یه بازیکنتون وگرنه اون بازی بارسا کل بازی دستش بود.

majid_potter7
24-03-2010, 19:18
شما بازیکنی های خیلی خوب رو می خرید بعد میگید که ما اونارو ساختیم. عجبا! آخه دیگه این تابلو هستش که بازیکنانی مثل مسی و اینسیتا و پویول و ژاوی و والدس و بوسکتز و پدرو و بویان و ... از تیم جوانان بارسا اومدن ولی بازیکنانی منچستر اکثرشون ستاره بودن که شما اونراو از تیمهای دیگه خریدیدن.

مثلا؟
جواب این سوالمم ندادی..:

خواهشا شما بفرما بگو از بین ویدیچ و اورا و رونی و فردیناند و کریس رونالدو و نانی و اندرسون و رافائل کدومشون رو الکی ساختیم؟؟کدومشون تو باشگاه قبلیشون حتی نصف این بازی رو میکردن؟؟اسم ویدیچ و اورا و کریس و نانی به گوشت خورده بود؟؟شاید رونی و فردیناند کمی اسم داشتن ولی تو من یو به این بازی رسیدن..یعنی مثلا فردیناند بعد از 5 سال که تو من یو بود تونست 2 سال پیاپی تو تیم سال فیفا باشه...یا این رونی با رونی سال 2005 قابل مقایسس؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته منچستر به جای پرسینگ تاکتیک ساق زنی و تکل دو پا رفتن توی بازیکن حریف رو انجام میده! در ضمن واقعا این حرف که شما میگی پرسینگ تاکتیک منفی نیست...ولی بازی زیبا رو که اتفاقا بارسا توش خیلی ادعا داره خراب میکنه. واقعا مسخرست. یعنی مثلا بارسا اینکارو نکنه بعد بذاره راحت تیمهای دیگه بتونن حمله کنن و گل بزنن. میشه شما تاکتیکهای مورد نظر خوتون رو برای بارسا بگید تا اونا استفاده کنن؟

شما خهیلی زرنگ تشریف دارین..یه تیکه حرف منو برمیداری نقل قول میکنی؟؟من کل اون پاراگراف درباره پرسینگ توضیح دادم...اینکه بارسا پرسینگ میکنه به خاطر اینه که نمیتونه بازی رو دست بگیره تا تاکتیک خودشو اجرا کنه و مجبوره تاکتیک حریفو به هم بریزه ...پس چرا من یو پرسینگ نمیکنه؟؟؟چون خودش حاکم بازیه و بقیه میان که جلوی تاکتیکش کم نیارن،نه اینکه جلوش تاکتیک و برنامه رو کنن..

مثل اینکه شما اون بازیو ندیدی. اون بازی منچستر توی خونه خودش حتی اکثر بازی داشت دفاع می کرد و مسی توی اون بازی کل تیمتون رو به هم ریخته بود و حتی تاکتیک مصدوم کردن اون هم جواب ندادش. اون بازی شما فقط یه گل زدین که اونم شانسی افتاد جلوی پای یه بازیکنتون وگرنه اون بازی بارسا کل بازی دستش بود
گل از 35 متری شانسی زدیم؟؟خب چرا خودتون گل نزدین؟؟اصلا همون شانسی رو چرا نزدین؟؟بارسا خونه خودش خیلی بهتر از اولدترافورد بازی کرد

vahidgame
24-03-2010, 19:51
مثلا؟
برباتوف- توز- والنسیا- ون در سار- پارک - فردیناند - رونی و...

این بازیکنان اینجوری نبودن که مثلا یه بازیکن معمولی بودن بعد شما اونارو تبدیل به یک بازیکن خیلی خوبی کردین. ویدیچ و اورا و رونی و فردیناند رو من قبل از اینکه منچستر باید قشنگ می شناختم بازیکن خیلی خوبی بودن. بالاخره بازیکن پیشرفت می کنه این بازیکنان مثلا الان یه تیم دیگه می رفتن پیشرفت نمی کردن؟ مثلا رونالدو قبل از اینکه منچستر بره لیورپول هم می خواستش اگه می رفت اون جا هم در این حد می شدش در نتیجه میشه گفت استعدادهای تیمهای دیگه رو می خرید به اسم خودتون تموم می کنید. نمونش همین ماچدا که به طور واضح از تیم جوانان لاتزیو اونو دزدیدین

شما خهیلی زرنگ تشریف دارین..یه تیکه حرف منو برمیداری نقل قول میکنی؟؟من کل اون پاراگراف درباره پرسینگ توضیح دادم...اینکه بارسا پرسینگ میکنه به خاطر اینه که نمیتونه بازی رو دست بگیره تا تاکتیک خودشو اجرا کنه و مجبوره تاکتیک حریفو به هم بریزه ...پس چرا من یو پرسینگ نمیکنه؟؟؟چون خودش حاکم بازیه و بقیه میان که جلوی تاکتیکش کم نیارن،نه اینکه جلوش تاکتیک و برنامه رو کنن..
بالاخره پرسینگ بکنه خیلی بهتره از این هست که بازی خشن و فیزیکی بازی کنه و بازیکن تکنیکی حریف رو تخریب کنه. بارسلونا حداقل هم کار هجومی خوب انجام میده و هم دفاع خوب انجام میده ولی شما چی فقط متکی به بازی فیزیکی و ضد حمله هستین.

گل از 35 متری شانسی زدیم؟؟خب چرا خودتون گل نزدین؟؟اصلا همون شانسی رو چرا نزدین؟؟بارسا خونه خودش خیلی بهتر از اولدترافورد بازی کرد

به خاطر بازی تخریب و خشنی که شما انجام دادین. شما همش توی دفاع بودین با اینکه توی زمین خودتون بازی می کردین.بارسا موقعیت های خیلی بیشتری هم در مجموع اون دو بازی داشتش.

majid_potter7
24-03-2010, 20:03
برباتوف- توز- والنسیا- ون در سار- پارک و فردیناند و رونی و...
رونی و فردیناند قبل از اینکه بیان منچستر اینطوری بودن؟؟نصف اینم نبودن..منچستر باعث غول شدنشون شده..

این بازیکنان اینجوری نبودن که مثلا یه بازیکن معمولی بودن بعد شما اونارو تبدیل به یک بازیکن خیلی خوبی کردین. ویدیچ و اورا و رونی و فردیناند رو من قبل از اینکه منچستر باید قشنگ می شناختم بازیکن خیلی خوبی بودن. بالاخره بازیکن پیشرفت می کنه این بازیکنان مثلا الان یه تیم دیگه می رفتن پیشرفت نمی کردن؟ مثلا رونالدو قبل از اینکه منچستر بره لیورپول هم می خواستش اگه می رفت اون جا هم در این حد می شدش در نتیجه میشه گفت استعدادهای تیمهای دیگه رو می خرید به اسم خودتون تموم می کنید. نمونش همین ماچدا که به طور واضح از تیم جوانان لاتزیو اونو دزدیدین

از این اسعدادا زیاده...چرا فقط منچجستر این همه بازیکن خوب ا این کیفیت ازش میان بیرون؟؟؟
ویدیچ قبل از منچستر تو کدوم تیم بود که شما قشنگ میشناختیش؟؟
ولی کریس رونالدو تو منچستر 7 سال بازی کرد که این شد بقیه این بازیکنا هم که اسم بردم همشون بیشتر از 6 سال تو منچستر بودن و کاملا میتونیم بازی خوبشونو به منچستر وابسته بدونیم...خیلی بی منطقی..نمیخوای قبول کنی که منچستر این بازیکنا رو تحویل داده...یعنی منچستر باعث پیشرفتشون شده...خیلی از استعدادا هم بودن که منچستر نتونسته بخرتشونو رفتن تیم دیگه..چرا این نشدن؟

بالاخره پرسینگ بکنه خیلی بهتره از این هست که بازی خشن و فیزیکی بازی کنه و بازیکن تکنیکی حریف رو تخریب کنه. بارسلونا حداقل هم کار هجومی خوب انجام میده و هم دفاع خوب انجام میده ولی شما چی فقط متکی به بازی فیزیکی و ضد حمله هستین.
جالبه...به منچستر،تیم سراسر تاکتیم،تیمی که مربی ای مثل فرگوسن داره که که کل دنیا حتی مخالفای من یو تحسینش میکنن میگی متکی به ضد حملس..؟؟با ضد حمله 3 سال تو بهترین لیگ دنیا قهرمان بودیم دیگه آره؟؟با ضد حمله 2 سال پشت سر هم فینال اروپا بودیم دیگه؟؟با ضد حمله 3 ساله که تو نیمه نهایی اروپا میایم دیگه؟؟

vahidgame
24-03-2010, 20:17
از این اسعدادا زیاده...چرا فقط منچجستر این همه بازیکن خوب ا این کیفیت ازش میان بیرون؟؟؟
ویدیچ قبل از منچستر تو کدوم تیم بود که شما قشنگ میشناختیش؟؟
ولی کریس رونالدو تو منچستر 7 سال بازی کرد که این شد بقیه این بازیکنا هم که اسم بردم همشون بیشتر از 6 سال تو منچستر بودن و کاملا میتونیم بازی خوبشونو به منچستر وابسته بدونیم...خیلی بی منطقی..نمیخوای قبول کنی که منچستر این بازیکنا رو تحویل داده...یعنی منچستر باعث پیشرفتشون شده...خیلی از استعدادا هم بودن که منچستر نتونسته بخرتشونو رفتن تیم دیگه..چرا این نشدن؟
درسته یه سری بازیکن درست کردین ولی شما که بی منطق تری.این بازیکنان که گفتم همشون 6 سال توی منچستر بودن:18: توز و برباتوف و وانسیا هم حتما 6 سال تیم شما بودن و پیشرفتشون به تیم شما بستگی داشته!!! حالا مثلا فردیناند و رونی بازم میشه گفت پیشرفت زیادی کردن ولی مثلا بازیکنانی مثل توز و برباتوف و پارک و ون در سار و وانسیا و... شما در بهترین شرایط اونارو خریدین و همشون بازیکنان تاپی بودن.

جالبه...به منچستر،تیم سراسر تاکتیم،تیمی که مربی ای مثل فرگوسن داره که که کل دنیا حتی مخالفای من یو تحسینش میکنن میگی متکی به ضد حملس..؟؟با ضد حمله 3 سال تو بهترین لیگ دنیا قهرمان بودیم دیگه آره؟؟با ضد حمله 2 سال پشت سر هم فینال اروپا بودیم دیگه؟؟با ضد حمله 3 ساله که تو نیمه نهایی اروپا میایم دیگه؟؟
کسی نمی گه مثلا فرگوسن مربی خوبی نیست ولی شما قهرمانی های خودتون رو به جز مربی خودتون به چیزهایی مثل بازی فیزیکی و سراسر خشن و ضد حمله و همین طور داورها مدیون هستید البته چیزهایی مثل بازیکن دزدی از تیمهای دیگه(مثل ماچدا) هم تاثیر داشته...

King_90
24-03-2010, 20:33
دوستان من اصلا توی این بحث شرکت نمی کنم چون همتون دارید از روی تعصب حرف می زنید ولی توی این پارگراف هایی که خوندم این از همه جالب تر بود.واقعا نمی دونم از کجا امد این حرف ها.

شما مثلا الان چند بازیکن دارید که ثمره تیم جوانان باشن؟؟؟ نکنه مثلا رونی و فردیناند و ویدیچ و ... رو میگین که از تیم جوانان اومدن چلسی هم همون طور که بازیکن بزرگ میخره بازیکن هم ساخته مثل جو کول. همین طور یه سری بازیکن توی چلسی به بازیکن بزرگ تبدیل شدن مثل تری و لمپارد و دروگبا و چک و روبن و داف و ... مثلا لمپارد توی وستهام یه بازیکن متوسط بود ولی وقتی به چلسی اومد به یک فوق ستاره تبدیل شد.پس نمیشه گفت مثلا منچستر خیلی تیم جوانان عالی داره. شما بازیکنان زیر 20 سال رو بهشون مثلا 20 میلیون پوند میدین بعد میگین این بازیکن برای تیم جوانانتون هستش در صورتی که اصلا این معنی نمیده که بازیکنی برای تیم جوانان هست این قدر پول بهش بدین بعد تازه از همون اول هم برای تیم بزرگسالان بازی کنه.

داداش من منچستر هر سال چندتا بازیکن میاره از تیم های ب و جوانانش.مثل گیبسون.ماکدا.اونتش.و بقیه بازیکنها که همیشه حداقل تو جام حذفی یا اتحادیه بهشون بازی می رسه.
بعد توی این چند سال کدوم بازیکن منسچتر اسم و رسم دار بوده وقتی امده تو منچستر؟رونی وقتی امد تو منسچتر 17 الی 18 سال سن بیشتر نداشت.رونالدو 18 ساله بود.ما هرچی بازیکن خریدیم تقریبا گمنام بودن.اما شما جی ؟ مهم اینکه ما ستاره های تیممون رو خودمون می سازیم کش نمی ریم از تیم های دیگه.بعد میگی چلسی بازیکن می سازه.عزیزم جو کول قبل اینکه بیاد چلسی هم واسه خودش بازیکن معروفی بود.تری از قبلش هم کاپیتان بود بازیکن خوبی هم بود.لمپارد هم اون فصل که تو وستهام بود خدایی به نظره من یکی از بهترین های لیگ بود.بعد میگی روبن و چک.بابا این حرف که دیگه خدای خندست.
بعدم عزیزم ارسنال هم بازیکن جوان میاره اما می بینی تیم ما چه فرقی داره.

vahidgame
24-03-2010, 20:41
دوستان من اصلا توی این بحث شرکت نمی کنم چون همتون دارید از روی تعصب حرف می زنید ولی توی این پارگراف هایی که خوندم این از همه جالب تر بود.واقعا نمی دونم از کجا امد این حرف ها.

داداش من منچستر هر سال چندتا بازیکن میاره از تیم های ب و جوانانش.مثل گیبسون.ماکدا.اونتش.و بقیه بازیکنها که همیشه حداقل تو جام حذفی یا اتحادیه بهشون بازی می رسه.
بعد توی این چند سال کدوم بازیکن منسچتر اسم و رسم دار بوده وقتی امده تو منچستر؟رونی وقتی امد تو منسچتر 17 الی 18 سال سن بیشتر نداشت.رونالدو 18 ساله بود.ما هرچی بازیکن خریدیم تقریبا گمنام بودن.اما شما جی ؟ مهم اینکه ما ستاره های تیممون رو خودمون می سازیم کش نمی ریم از تیم های دیگه.بعد میگی چلسی بازیکن می سازه.عزیزم جو کول قبل اینکه بیاد چلسی هم واسه خودش بازیکن معروفی بود.تری از قبلش هم کاپیتان بود بازیکن خوبی هم بود.لمپارد هم اون فصل که تو وستهام بود خدایی به نظره من یکی از بهترین های لیگ بود.بعد میگی روبن و چک.بابا این حرف که دیگه خدای خندست.
بعدم عزیزم ارسنال هم بازیکن جوان میاره اما می بینی تیم ما چه فرقی داره.
اولا که بازیکنانی مثل ماچدا که از تیم جوانان خودتون نبودش و اونو از لاتزیو به طور آشکار دزدیدین که باعث شاکی شدن باشگاه لاتزیو هم شدش.
بعد اصلا سن بازیکن ربطی به خوب بودن بازیکن نداره. رونی همون موقع که 16 سالش بود حتی توی لیگ برتر گل زدش و جزو بهترین بازیکن لیگ بودش. بعد یه بازیکن اسم و رسم دار نیستش یه تیم هیچ وقت براش 20 میلیون پوند نمیده. چلسی هم به نظرم از نظر بازیکن سازی قوی نیست ولی این حرف که شما میگی بازیکن کش میره مسخرست. شما که خودتون استاد کش رفتن استعدادهای تیم های دیگه هستین.
بارسلونا مثلا الان یه بازیکن رو 13 سالگی میخره ولی شما بازیکن 18 ساله به بالا می خرید که توی تیم خودشون ستاره هستن بعد میگین که خودتون اونو ساختین!!!

cescjoon
24-03-2010, 21:05
رونی توی اورتون غولی بود سالهای زیادی نگذشته نمیدونم چرا همتون یادتون رفت یادمه توی اورتون غوغایی به پا کرده بود به عنوان یک بازیکن جوان!
فردیناند هم که اصلا حرفش رو نزنید که فکر کنم گرونترین خرید منچستر بود یه مدافع تمام عیار!
رونالدو هم که همتون میدونید برباتوف هم که قبول دارید ولی خواستم در مورد این بگم که این دو بازیکن خودشون ساخته و پرداخته بودن.

nw_nk
24-03-2010, 21:42
تو این بحث ساخت یا خرید بازیکن کاش حداقل در مورد بارسلونا منصف باشید. تیمی که در فینال قهرمانان مقابل منچستر یونایتد, با 7 بازیکن حاصل جوانان خودش بازی رو آغاز و پیگیری میکنه. در ضمن, منظور بازیکن نیمه معروف یا 17 18 ساله نیست که به بارسا اومده باشه و سرش بحث بشه. فوق ستاره هایی مثل مسی, ژاوی, اینی یستا و ... که از 11 12 سالگی در آکادمی بارسا بودن. حالا بگید آنری رو گرفته بود.

vahidgame
24-03-2010, 22:42
دو تا پست قبلی صد در صد تایید میشه. واقعا حرف منطقی یعنی این.

beckham7
25-03-2010, 09:31
:31::31:پپ کبیر:31::31:
خواهشا این کلمه مسخره رو دیگه تکرار نکنید طرفدارشی باش اما لقب کسی دیگه رو ندزدید این پپ هنوز خیلی خیلی جا داره تا بخیاید اینقدر تحویلش بگیرید پپ کبیر:31:گفتید هم بگید یکیم بخندیم پپ کبیر:31::31:هنوز نوزادم نشده

majid_potter7
25-03-2010, 09:54
درسته یه سری بازیکن درست کردین ولی شما که بی منطق تری.این بازیکنان که گفتم همشون 6 سال توی منچستر بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif توز و برباتوف و وانسیا هم حتما 6 سال تیم شما بودن و پیشرفتشون به تیم شما بستگی داشته!!! حالا مثلا فردیناند و رونی بازم میشه گفت پیشرفت زیادی کردن ولی مثلا بازیکنانی مثل توز و برباتوف و پارک و ون در سار و وانسیا و... شما در بهترین شرایط اونارو خریدین و همشون بازیکنان تاپی بودن.

نقل قول:

اولا اگه درست ببینی نوشتم بازیکنایی که اسم بردم..نه بازیکنایی که اسم بردی..سعی نکن با مغلطه پیش بری و حرف تو دهن من بذاری...بازیکنایی که من اسم برن همشون بیشتر از 6 سال بودن..
دوما نگفتی ویدیچ که قبل از اینکه بیاد من یو قشنگ میشناختیش کجا بازی میکرد؟؟؟؟؟

کسی نمی گه مثلا فرگوسن مربی خوبی نیست ولی شما قهرمانی های خودتون رو به جز مربی خودتون به چیزهایی مثل بازی فیزیکی و سراسر خشن و ضد حمله و همین طور داورها مدیون هستید البته چیزهایی مثل بازیکن دزدی از تیمهای دیگه(مثل ماچدا) هم تاثیر داشته...
آها...با این چیزایی که گفتی از سه ساله داریم قهرمان انگلیس که بهترین لیگ دنیاست میشیم دیگه..یا 2 ساله پشت هم میایم فینال دیگه..این چیزی که میگی که من یو به این چیزا وابست خیلی مسخرس من یو خودشو به همه ثابت کرده..با این چیزایی که اسم بردی نمیشه تو این سطح از فوتبال دنیا این قدر با ثبات بود...اینا همه از حسادت به ثبات منچستره.....گفتی داوری خندم گرفت..نیمه نهایی پارسالتون با چلسی که یادته..:27:
بله دوستان..ما با اتکا به ماچدا تونستیم اینقدر با ثبات و خوب بازی کنیم...رونی و ویدیچ و فردیناند و اورا و نانی و کریس و فلچر و گیگز و اسکولز و فرگوسنم تاثیر خاصی نداشتن..فقط بازیکنای دزدیمون بوده...البته از شما بعید نیست بیای بگی رونی و کریس هم دزدی بودن..:27:

بارسلونا مثلا الان یه بازیکن رو 13 سالگی میخره ولی شما بازیکن 18 ساله به بالا می خرید که توی تیم خودشون ستاره هستن بعد میگین که خودتون اونو ساختین
نانی و اندرسون و اورا و ویدیچ و کریس کدومشون ستاره بودن؟؟؟یه بازیکن عادی بودن..
در ضمن خریدن و کشف استعداد از افتاخرای باشگاهه که استعدادا رو درست میبینه و پرورش میده..نه اینکه بره ستاره بخره..شما که دنبال پرورش ستاره هستین دست از سر رونی بردارین دیگه..چرا آب دهن همه بارسلونایی ها واسش راه افتاده..چرا سرش با رئال دعوا دارین؟؟

pcforlife
25-03-2010, 11:40
بعدش من شنیدم که منچستر همه پولی که بابت رونالدو گرفته بود امسال خرج بازیکن جدید کرده.یعنی سه برابر چلسی امسال خرج کردین
اگه بخوایم با شنیده ها پیش بریم، به کجا می رسیم؟

اولا خودت داری میگی از فصل 2003 به بعد یعنی حدود 7 سال. شاید این مبلغ برای 7 سال زیاد نباشه

اولا 6 سال، چون تابستان سال 2009 آخرین فصل نقل و انتقالاتی بوده که چلسی توش حاضر بوده... حالا به نظر تو به طور میانگین یه تیمی هر فصل 50 میلیون پوند خرید کنی، کمه؟ منچستر همین فصل کلا 20 میلیون خرج خرید بازیکن کرده...اصلا گیرم که کم باشه... شما تو این 6 سال، نصف مبلغ خرید بازیکنتون بازیکن فروختید؟ شاید یه رونالدو 80 میلیونی فروختید و ما خبر نداریم... یا شاید قهرمان لیگ قهرمانان جام باشگاه های جهان شدید یا شاید 3 سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شدید...

برباتوف-توز-والنسیا-کریک-هارگریوز-اورا-ون در سار-نانی-رونی-ویدیچ-پارک
جمع قیمت تمامی این بازیکنا نهایتا 135 میلییون پونده به استثنای توز (راجع به توز باید یه چیزی بگم)
توز کلا به صورت قرضی اومده بود یونایتد اونم به مدت دو سال... یونایتد میخواست قراردادش رو قطعی کنه و 25 میلیون به توز بده که توز قبول نکرد... باید اعتراف کنم این جریان پول توز من رو هم به اشتباه انداخت و تو پست 80 این تاپیک سوتی دادم و گفتم که یونایتد توز رو با فی بالا فروخته در حالی که میخواستم کریس رونالدو رو بگم...!!!:31:

شما مثلا الان چند بازیکن دارید که ثمره تیم جوانان باشن؟؟؟
گری نویل از 1992
وز برون از 1996
پاول اسکولز از 1994
جان اوشی از 1998
جانی اوانز از 2006
دارن فلچر از 2001
دران گیبسون از 2005
ماچدا از 2007
کری اوانز از 2009
... و البته یه سری بازیکنه دیگه که هنوز مطرح نشدن و دارن تو تیماس دیگه قرضی بازی می کنن...

بازیکن هم ساخته مثل جو کول. همین طور یه سری بازیکن توی چلسی به بازیکن بزرگ تبدیل شدن مثل تری و لمپارد و دروگبا و چک و روبن و داف و ... مثلا لمپارد توی وستهام یه بازیکن متوسط بود ولی وقتی به چلسی اومد به یک فوق ستاره تبدیل شد.پس نمیشه
هیچ کدوم از بازیکنای بالا از تیم پایه چلسی نیومدن به تیم اصلی چلسی... ضمنا بحث رو عوض نکن که فلانی تو فلان تیم ضعیف بود، بعد اومد چلسی شد بازیکن... اگه بخوای راجع به این بحث کنی که منچستر نمونه های بیشتر و بهتری از چلسی شما داره...

شما بازیکنان زیر 20 سال رو بهشون مثلا 20 میلیون پوند میدین بعد میگین این بازیکن برای تیم جوانانتون هستش در صورتی که اصلا این معنی نمیده که بازیکنی برای تیم جوانان هست این قدر پول بهش بدین بعد تازه از همون اول هم برای تیم بزرگسالان بازی کنه.

یه مثال مستند میزنی؟

شما مثلا بازیکنی مثل سیلوا رو می خرید بعد میگین ما اونو ساختیم در صورتی که سیلوا الان یکی از بهترین بازیکن های اسپانیا هستش و واقعا یه بازیکن تاپ هستش ولی شما کلا دوست دارید هر بازیکنی رو بگید که الکی خودتون ساختین.
اولا بزار ما ایشون رو بخریم و همچین نظری رو بدیم، بعد شما انتقاد کن... ثانیا مگه وقتی ما برباتوف رو با قیمت زیاد خریدیم، تا حالا جایی خوندی که یکی بگه برباتوف ساخته پاخته منچستر بوده؟ بربی تو منچستر تا حالاش که بد کار نکرده و میشه گفت با وجود مصدومیت های زیادش خوب کار کرده... ولی شما بگو، تا حالا کسی گفته برباتوفی که تو یونایتدی که خوب کار کرده، پرورش یافته تو یونایتد بوده؟

اولا که بازیکنانی مثل ماچدا که از تیم جوانان خودتون نبودش و اونو از لاتزیو به طور آشکار دزدیدین که باعث شاکی شدن باشگاه لاتزیو هم شدش.
ماچدا فقط واسه تیم پایه لاتزیو بازی کرده اونم واسه یک سال (و اصلا نیومد برای تیم اصلی لاتزیو بازی کنه) بعد تیم پایه منچستر باهاش قرار داد بست و چون خودشو تو تیم پایه نشون داد، واسه تیم اصلی باشگاه شروع به بازی کردن کرد و عضو رسمی باشگاه منچستر یونایتد شد.

بعد اصلا سن بازیکن ربطی به خوب بودن بازیکن نداره. رونی همون موقع که 16 سالش بود حتی توی لیگ برتر گل زدش و جزو بهترین بازیکن لیگ بودش. بعد یه بازیکن اسم و رسم دار نیستش یه تیم هیچ وقت براش 20 میلیون پوند نمیده.
رونی تو اورتون هنوز قراردادش تموم نشده بود که تیم های دیگه خواستار جذبش شدن... خود باشگاه اورتون هم دوست داشت قبل از پایان قرارداد رونی و بازیکن آزاد شدنش، ردش کنن بره... که تو حدفاصل بازار پیشنهادات از سوی نیوکاسل، لیورپول ومنچستر یونایتد، منچستر تونست باپیشنهاد خوب، رونی رو جذب کنن... اینکه هم میگیم رونی تو منچستر شکوفا شد، دروغ نیست... رونی در مجموع دو فصلی که برای اورتون بازی کرد،77 بار بازی کرد و کلا 17 گل زد... اما در اولین فصل حضورش تو منچستر 43 بار بازی کرد و 17 گل زد... تازه خیلی از بازی ها هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدون میشد و فیکس نبود....

رونالدو هم که همتون میدونید
بله ما هممون میدونیم، منتها شما نمیدونی... اون رونالدویی که اسپورتیگ بودو تو دو فصل مجموعا 5 تا گل میزد کجا، اون رونالدویی که تو یه فصل 42 تا گل زد کجا...
بعدش... آقایون طرفدار چلسی و بارسا، اگر میخواین منچستر رو با تیمتون مقایسه کنید، لطفا فقط با تیم خودتون مقایسه کنید با یه تیم دیگه...ما یه کلام میگیم چلسی از جوانانش بازیکنی نداره که تو ترکیب اصلی یا ذخیرش باشه... جواب میاد که بویان و مسی و پدرو ژاوی و... برادر جواب درست بده... درست...

vahidgame
25-03-2010, 12:25
دوستان می بینم که بحث داره به جاهای خوبی می رسه:31: فقط اینو بدونید که 10 تا منچستری هم اینجا بریزن من همشون رو حریفم:31
فقط بگم یکمی خلاصه می کنم چون خیلی صحبتها طولانی هستش

نقل قول صحبتهای pcforlife

اولا 6 سال، چون تابستان سال 2009 آخرین فصل نقل و انتقالاتی بوده که چلسی توش حاضر بوده... حالا به نظر تو به طور میانگین یه تیمی هر فصل 50 میلیون پوند خرید کنی، کمه؟ منچستر همین فصل کلا 20 میلیون خرج خرید بازیکن کرده...اصلا گیرم که کم باشه... شما تو این 6 سال، نصف مبلغ خرید بازیکنتون بازیکن فروختید؟ شاید یه رونالدو 80 میلیونی فروختید و ما خبر نداریم... یا شاید قهرمان لیگ قهرمانان جام باشگاه های جهان شدید یا شاید 3 سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شدید...
درسته توی 3 سال اخیر چلسی جام زیادی نبرده ولی از سال 2003 به اینور حساب کنید جام کم هم نبرده. در ضمن باشگاه ما جوری هست که مثلا آبراموویچ از جیب خوش میده و رئیس باشگاه براش پول مهم نیستش:31: ولی منچستر فکر کنم اینجوری نیست. بعد شما که این قدر جام بردین و بازیکن فروختین چرا 700 میلیون بدهی دارین؟

جمع قیمت تمامی این بازیکنا نهایتا 135 میلییون پونده به استثنای توز (راجع به توز باید یه چیزی بگم)
توز کلا به صورت قرضی اومده بود یونایتد اونم به مدت دو سال... یونایتد میخواست قراردادش رو قطعی کنه و 25 میلیون به توز بده که توز قبول نکرد... باید اعتراف کنم این جریان پول توز من رو هم به اشتباه انداخت و تو پست 80 این تاپیک سوتی دادم و گفتم که یونایتد توز رو با فی بالا فروخته در حالی که میخواستم کریس رونالدو رو بگم...!!!
خدا وکیلی الان مثلا شما یه سایتی پیدا کن که تمام نقل و انتقالات منچستر از سال 2003 به اینور رو نشون بده . مجموع قیمتها چه قدر میشه؟

گری نویل از 1992
وز برون از 1996
پاول اسکولز از 1994
جان اوشی از 1998
جانی اوانز از 2006
دارن فلچر از 2001
دران گیبسون از 2005
ماچدا از 2007
کری اوانز از 2009
... و البته یه سری بازیکنه دیگه که هنوز مطرح نشدن و دارن تو تیماس دیگه قرضی بازی می کنن...
خوب اینا درسته ولی مسئله من این هست که شما نگید مثلا بازیکنان مثل رونی و فردیناند ثمره تیم شما بودن. بعد راجع به تیمهای دیگه انصاف داشته باشید. من خودم طرفدار بارسا هستم ولی تعصب نسبت بهش ندارم ولی واقعا کدوم تیم دیدین که بازیکنانی مثل مسی و اینیستا و ژاوی و پویول و پیکه و ... بسازه که هر کدومشون برای خودشون یه تیم هستن.
الان داشتم یه مستند می دیدم توی تلوزیون که در مورد زیدان بودش به خاطر همین یاد یه حرفی که قبلا زیاد زده بود افتادم:31: زیدان گفتش که بازیکنانی مثل اینسیتا و مسی حتی توی بازی های کامپیوتری هم نمیشه اونارو گرفت و این بازیکنان واقعا فوق ستاره هستن و برای خودشون یه تیم هستن.

هیچ کدوم از بازیکنای بالا از تیم پایه چلسی نیومدن به تیم اصلی چلسی... ضمنا بحث رو عوض نکن که فلانی تو فلان تیم ضعیف بود، بعد اومد چلسی شد بازیکن... اگه بخوای راجع به این بحث کنی که منچستر نمونه های بیشتر و بهتری از چلسی شما داره...

این درسته ولی اینایی که من گفتم دقیقا مثل منچستر هستن. مثلا شما میگید فردیناند و ویدیچ و رونی در مقابل تری و لمپارد و دروگبا هم همین شرایط رو دارن

یه مثال مستند میزنی؟
مثلا وین رونی. به قول دوستمون وین رونی توی اورتون برای خودشون یه غولی بودش. اینجوری نبوده که یه بازیکن معمولی شما خریدین و الان اینجوری شده.

اولا بزار ما ایشون رو بخریم و همچین نظری رو بدیم، بعد شما انتقاد کن... ثانیا مگه وقتی ما برباتوف رو با قیمت زیاد خریدیم، تا حالا جایی خوندی که یکی بگه برباتوف ساخته پاخته منچستر بوده؟ بربی تو منچستر تا حالاش که بد کار نکرده و میشه گفت با وجود مصدومیت های زیادش خوب کار کرده... ولی شما بگو، تا حالا کسی گفته برباتوفی که تو یونایتدی که خوب کار کرده، پرورش یافته تو یونایتد بوده؟
خوب چیزی که تابلو هستش چرا بعدا انتقاد کنیم. همین الان معلومه وقتی مثلا وین رونی و پارک و نانی و ... رو میگین شما تبدیل به بازیکن بزرگش کردین.
راستی شما این همه بازیکن مگید ساختین می دونید که چند بازیکن هم نابود کردین؟

نقل قول صحبتهای majid_potter7

اولا اگه درست ببینی نوشتم بازیکنایی که اسم بردم..نه بازیکنایی که اسم بردی..سعی نکن با مغلطه پیش بری و حرف تو دهن من بذاری...بازیکنایی که من اسم برن همشون بیشتر از 6 سال بودن..
دوما نگفتی ویدیچ که قبل از اینکه بیاد من یو قشنگ میشناختیش کجا بازی میکرد؟؟؟؟؟
ویدیچ قبل از اینکه توی منچستر بیاد توی اسپارتاک مسکو بازی می کرد. چون من بازی های کامپیوتری فوتبال مثل pes خیلی زیاد بازی می کنم بازیکن ها رو قشنگ می شناسم. دلیلش هم شاید این باشه که توی این بازی ها بازیکنان پیشرفت می کنن و مثلا بعد 5-6 فصل پیشرفت زیادی میکنن و اکثر بازیکنان پیشرفتشون به واقعیت نزدیک هستش. مثلا من نانی و رونالدو و پارک و... قشنگ می شناختم. در ضمن مثلا لمپارد وقتی توی وستهام بازی می کرد نسبت به الان خیلی توی بازی ها کامپیوتری ضعیفتر بودش. ولی رونی و رونالدو و پارک و... خیلی خصوصیاتش نسبت به الان کمتر نبود.

آها...با این چیزایی که گفتی از سه ساله داریم قهرمان انگلیس که بهترین لیگ دنیاست میشیم دیگه..یا 2 ساله پشت هم میایم فینال دیگه..این چیزی که میگی که من یو به این چیزا وابست خیلی مسخرس من یو خودشو به همه ثابت کرده..با این چیزایی که اسم بردی نمیشه تو این سطح از فوتبال دنیا این قدر با ثبات بود...اینا همه از حسادت به ثبات منچستره.....گفتی داوری خندم گرفت..نیمه نهایی پارسالتون با چلسی که یادته..
بله دوستان..ما با اتکا به ماچدا تونستیم اینقدر با ثبات و خوب بازی کنیم...رونی و ویدیچ و فردیناند و اورا و نانی و کریس و فلچر و گیگز و اسکولز و فرگوسنم تاثیر خاصی نداشتن..فقط بازیکنای دزدیمون بوده...البته از شما بعید نیست بیای بگی رونی و کریس هم دزدی بودن..
اولا در مورد نیمه نهایی پارسال بارسا با چلسی باید بگم که من خودم بدجور طرفدار چلسی هستم. اون بازی هم خیلی ناراحت شدم چون داوری خیلی تابلو بودش. اگر چلسی سه تا هم می خورد ناراحت نمی شدم ولی اینجوری خیلی بد بودش. من منظورم از داوری توی لیگ جزیره هستش. الان شما داوری هایی که برای منچستر هست رو با چلسی مقایسه کنید بعد معلوم میشه که به نفعش بیشتر هستش. کلا شما تیمتون از همه لحاظ شانس داره اون از اینکه پارسال 20 بازی دقیقا 90 گل می زدین این از این داوری و این هم از این خردین استعدادهای تیمهای دیگه که وقتی ما بازیکنی مثل کاکوتا رو می خریم از نقل و انتقالات محروم مارو می کنن ولی شما دقیقا همین جوری ماچدا رو می خرین و لی هیچ کاری باهاتون ندارن.

نانی و اندرسون و اورا و ویدیچ و کریس کدومشون ستاره بودن؟؟؟یه بازیکن عادی بودن..
در ضمن خریدن و کشف استعداد از افتاخرای باشگاهه که استعدادا رو درست میبینه و پرورش میده..نه اینکه بره ستاره بخره..شما که دنبال پرورش ستاره هستین دست از سر رونی بردارین دیگه..چرا آب دهن همه بارسلونایی ها واسش راه افتاده..چرا سرش با رئال دعوا دارین؟؟
آقا چرا شما منطقی نیستین. دیگه میتونید بگید مثلا چلسی زیاد در زمینه بازیکن سازی قوی نیست ولی دیگه در مورد بارسا کسی نمیتونه اینو بگه.
بعد خرید بازیکن مگه بده. بالاخره نمیشه که کل تیم از تیم جوانان بیاد. کدوم تیم شما توی دنیا دیدن که از کل تیم برای تیم جوانان باشن!!! شما هم بالاخره هر سال خریدهایی با قیمت بالا می کنید و همیشه هم دنبال فوق ستاره ها هستین.
من اینو بگم که بارسا سال دیگه حتما از بین فردیناند و رونی یه دونشون رو میخره. حالا می بنید. شاید هم هر جفتشون رو خرید:21:

majid_potter7
25-03-2010, 13:16
ویدیچ قبل از اینکه توی منچستر بیاد توی اسپارتاک مسکو بازی می کرد. چون من بازی های کامپیوتری فوتبال مثل pes خیلی زیاد بازی می کنم بازیکن ها رو قشنگ می شناسم. دلیلش هم شاید این باشه که توی این بازی ها بازیکنان پیشرفت می کنن و مثلا بعد 5-6 فصل پیشرفت زیادی میکنن و اکثر بازیکنان پیشرفتشون به واقعیت نزدیک هستش. مثلا من نانی و رونالدو و پارک و... قشنگ می شناختم. در ضمن مثلا لمپارد وقتی توی وستهام بازی می کرد نسبت به الان خیلی توی بازی ها کامپیوتری ضعیفتر بودش. ولی رونی و رونالدو و پارک و... خیلی خصوصیاتش نسبت به الان کمتر نبود
دوست من که ادعای منطق داری..تو بازیهای کامپیوتری میشناختیش؟؟؟؟:27::27:دلایله کامپیوتریت واسه خودت بمونه...

اولا در مورد نیمه نهایی پارسال بارسا با چلسی باید بگم که من خودم بدجور طرفدار چلسی هستم. اون بازی هم خیلی ناراحت شدم چون داوری خیلی تابلو بودش. اگر چلسی سه تا هم می خورد ناراحت نمی شدم ولی اینجوری خیلی بد بودش. من منظورم از داوری توی لیگ جزیره هستش. الان شما داوری هایی که برای منچستر هست رو با چلسی مقایسه کنید بعد معلوم میشه که به نفعش بیشتر هستش. کلا شما تیمتون از همه لحاظ شانس داره اون از اینکه پارسال 20 بازی دقیقا 90 گل می زدین این از این داوری و این هم از این خردین استعدادهای تیمهای دیگه که وقتی ما بازیکنی مثل کاکوتا رو می خریم از نقل و انتقالات محروم مارو می کنن ولی شما دقیقا همین جوری ماچدا رو می خرین و لی هیچ کاری باهاتون ندارن.
منم تو اون بازی طرفدار چلسی بودم..منم دارم از بارسا حرف میزنم ...اینکه اگه یوفا طرفش نبود نمیتونست بیاد بالا..با شانس 23 ساله هیشکی به گرد پامون نمیرسه...دوست عزیز حسادت رو بزار کنار..منچستر تو 18 سال 11 بار قهرمان جزیره شده..هر 11 بار شانس بوده دیگه؟؟آره؟..خنده داره این حرفت...

آقا چرا شما منطقی نیستین. دیگه میتونید بگید مثلا چلسی زیاد در زمینه بازیکن سازی قوی نیست ولی دیگه در مورد بارسا کسی نمیتونه اینو بگه.
بعد خرید بازیکن مگه بده. بالاخره نمیشه که کل تیم از تیم جوانان بیاد. کدوم تیم شما توی دنیا دیدن که از کل تیم برای تیم جوانان باشن!!! شما هم بالاخره هر سال خریدهایی با قیمت بالا می کنید و همیشه هم دنبال فوق ستاره ها هستین
بازسا به پای من یو نمیرسه توی بازیکن سازی...شما بازیکن سازی رو فقط موقعی میبینی که از تیم جوانان باشگاه بازیکن اومده باشه..ولی بازیکن سازی یعنی یه بازیکن تو تیمت در حد دنیا بهترین بشه...اگه یه بازیکن معمولی هم تو 28 سالگی بیاد تو یه تیم و توی 34 سالگی بهترین تو دنیا باشه معلومه که ساخته اون باشگاه میشه...
رونی موقع خریدش نصف این بازیکن فعلی هم نبود..6 سال برای اینکه نحوه بازی یه بازیکن رو مال یه تیم بدونیم زمان کافی هست...واسه همین رونی که 6 سال و فردیناند که 8 ساله توی تیم ما هستن کاملا منچسترین و باشگاه باعث این پیشرفت شده و میتونیم گیم منچستر اونا رو به این جا رسونده..8 سال عمر کمی تو فوتبال نیست...ولی وقتی منچستر یه بازیکنی مثل برباتوف رو میخره به هیچ وجه نمیشه الان گفت که ساخته باشگاهه...
خرید بازیکن بد نیست..این که شما ادعا میکنی تیمی به اندازه بارسا بازیکن ساز نیست بده..البته در مقایسه با من یو..بارسا همین الانش دنبال بازیکنای ماست..
اینکه میگی همیشه دنبال فوق ستاره ها هستیم خنده داره...فردیناند و رونی و لمپارد و ریبری رو بارسا نبود که میخواست..تراکتور بود..:27:
ما هم حداقل سالی دنبال یه ستاره هستیم که همونطور که میبینی تقریبا هر 3،4 سال یه بار میخریم..

این درسته ولی اینایی که من گفتم دقیقا مثل منچستر هستن. مثلا شما میگید فردیناند و ویدیچ و رونی در مقابل تری و لمپارد و دروگبا هم همین شرایط رو دارن

اینو قبول دارم..تری و لمپارد و دروگبا کاملا مال چلسی هستن..

مثلا وین رونی. به قول دوستمون وین رونی توی اورتون برای خودشون یه غولی بودش. اینجوری نبوده که یه بازیکن معمولی شما خریدین و الان اینجوری شده.

والا نظر خود اورتونی ها که 180 درجه با شما فرق داره..تیم قبلیش یعنی همین اورتون به شدت میخواست رونی رو ردش کنه بره..وقتی هم که رفت یه مطلب تمسخر آمیز تو سایتش گذاشت که "توپ از اورتون رفت" هیکلشو مسخره کرده بود..

من اینو بگم که بارسا سال دیگه حتما از بین فردیناند و رونی یه دونشون رو میخره. حالا می بنید. شاید هم هر جفتشون رو خرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
همیشه چشموتون دنبال ستاره های ماست...:27: مجبورید بخرید..چون بازیکن سازی تو این حد عرضه میخواد...عرضه فرگوسن..

Ezel
25-03-2010, 13:23
دوستان از نظر من به عنوان یه هوادار منچستر و متنفر از بارسا کیفیت بازیکنان آکادمی بارسا با هیچ تیمی قابل مقایسه نیست و میبینیم بازیکنی مثل فابرگاس که اونم از آکادمی پایه بارسا بوده و به آرسنال میره در آرسنال محور تیم میشه و یا پیکه که به منچستر میره و چندان بهش میدان داده نمیشه وقتی برمیگرده در کنار کارلس پویول به غول دفاعی کاتالان تبدیل میشه و شکی در این ندارم که بارسا از لحاظ بازیکن سازی بهترینه ولی لطفا تیمهای دیگه رو هرچند برخی بازیکنان پایه شون از لحاظ کیفی در سطح پایین تری نسبت به بازیکنان پایه بارسا قرار دارند هم زیر سوال نبرید .

majid_potter7
25-03-2010, 13:31
ولی به نظرم فابرگاس اگه بخواید لیگ انگلیس رو ترک کنه نباید یه لیگ سطح پایین تر بره. به نظرم باید لیگ اسپانیا بره که احتمالش خیلی بیشتره.

این حرفتم توی یه تاپیک دیگه دیدم خیلی جالب بود..لیگ اسپانیا سطحش بالاتر از انگلیسه...جناب بیدار شو...
شما رده بندی فیفا رو نگا کن..بعد سطح مشخص کن..
اگه رده بندی رو هم قبول نداشته باشی واقعیت هم همینو میگه:
لیگی که 3 ساله تو نیمه نهایی اروپا 3 تیم از 4 تا از اون لیگن سطحش پایین تره یا لیگی که فقط 2 تا تیم قدر داره و بقیه زنگ تفریح؟؟
مثل اینکه 2 تا فینال پشت هم اروپا تمام انگلیسی بودن...یادت نره..البته پارسال که به لطف پلاتینی لعنت الله علیه نشد ولی در واقع همون فینال پارسال باید میشد..

یا پیکه که به منچستر میره و چندان بهش میدان داده نمیشه وقتی برمیگرده در کنار کارلس پویول به غول دفاعی کاتالان تبدیل میشه
اشکال از شماست که میخوای پیکه رو در کنار 3 تا غول دفاعیه دنیا یعنی فردیناند و ویدیچ و اورا ببینی..معلومه که نمیشه....دفاع راست هم که نمیتونست باشه..شما میگی میدان داده نشد بگو ببینیم جای کدوم یکی از این 3 تا باید میذاشتیم؟؟از کدوم یکی از این 3 تا بهتر بود؟
تازه پیکه 3 ساله که تو منچستر بوده و تازه یه ساله تو بارسا...شاید بهتر شدنش تقویت توی منچستر باشه و در کنار فردیناند باشه...پیکه که سهله..خود جناب ویول هم میومد توی این دفاع با این بازیکنا جایی نداشت..اوانز خودمونم الان هیچ دست کم از پیکه نداره و به خوبی جای فردیناند مصدوم رو پر کرد..

pcforlife
25-03-2010, 14:13
دوستان می بینم که بحث داره به جاهای خوبی می رسه:31: فقط اینو بدونید که 10 تا منچستری هم اینجا بریزن من همشون رو حریفم:31
جسارت نشه... ولی تا زمانی که شما بخوای رو هوا حرف بزنی و وقتی جواب صحیح و منطقی ای رو که شنیدی، به جای تائید کردنش، خیلی راحت بزنی زیر حرف اولت، تو این تاپیک منچستری ای هم نیاد، شما باز حریفش نمیشی...:31::46: (چی گفتم!) :دی

درسته توی 3 سال اخیر چلسی جام زیادی نبرده ولی از سال 2003 به اینور حساب کنید جام کم هم نبرده. در ضمن باشگاه ما جوری هست که مثلا آبراموویچ از جیب خوش میده و رئیس باشگاه براش پول مهم نیستش:31: ولی منچستر فکر کنم اینجوری نیست. بعد شما که این قدر جام بردین و بازیکن فروختین چرا 700 میلیون بدهی دارین؟
بولد اول:
بله جام برده... واسه همینه که بین سال های 2004 تا 2006 که دوران طلایی چلسی و قهرمانی هاش در لیگ برتر بود، چلسی بیش از 180 میلیون پوند بازیکن خریده... فکر میکنید چرا؟ به خاطر قهرمانی هاش و درآمد حاصل از اون قهرمانی ها وا البته به اضافه ثروت آبراموویچ....
بولد دوم:
به خاطر اینکه گلیزر که مالک باشگاه هستش در تجارت های اصلی خودش که مهمترینش صنعت مواد غذایی هستش بدهی بالا آورده... طبیعتا ایشون یا آبراموویچ عاشق چشم و ابروی منچستر یا چلسی که نیستند... به باشگاه هاشون به چشم یه تجارت نگاه می کنند... پس نتیجه میگیریم، وقتی گلیزر تو صنعت اول خودش بدهی بالا آورده، نمیاد پولش رو تمام و کمال (مثل آبرا) خرج باشگاش کنه... با این حساب منچستر باید بازیکن بفروشه تا هم خرج بدهی این آقا که مرتبط با باشگاه نیست رو بده هم بازیکن بخره... من تو اینترنت خوندم که طرفدارهای منچستر که تو انگلیس زندگی می کنند هم دوست دارند که مالک باشگاشون تاجر نباشه... تو فرض کن اگه فردا نفت چاه های نفت آبراموویچ تموم بشه، چه بلایی سر باشگاه چلسی میاد؟؟؟

خدا وکیلی الان مثلا شما یه سایتی پیدا کن که تمام نقل و انتقالات منچستر از سال 2003 به اینور رو نشون بده . مجموع قیمتها چه قدر میشه؟
دوباره داری بحث میپیچونی... برادر من... مگه من میگم خرج کردن بده؟ باورت میشه... اینقدر این جمله رو تایپ کردم، انگشت هام نا ندارن... من میگم خرج کردن خوبه در صورتی که معقول باشه... در صورتی که بازده داشته... درصورتی که همراه با خرید پرورش بازیکن هم باشه... من نمیگم منچستر خرجی نداشته ولی اینو بدون، درآمد منچستر در این سال های اخیر از تمام تیم های انگلیسی بالاتر بوده... این لینک و ببین...

مثلا شما میگید فردیناند و ویدیچ و رونی در مقابل تری و لمپارد و دروگبا هم همین شرایط رو دارن
راجع به رونی که توضیح دادم... ولی ویدیچ...حرفتون خنده داره... بازیکن ناشناسی که فقط با 7 میلیون پوند میاد به منچستر و اینجوری ستاره میشه که توضیح اضافی راجع بهش دادن گزافه گویی هستش...اما فردیناند... من فردیناند رو قبول دارم... هیچ وقت هم نگفتم که فردیناند رو قبل از اینکه بیاد منچستر بازیکن سرشناسی نبوده... چون وقتی فردیناند از لیدز اومد به منچستر، در عین جوانی مدافع بسیار خوبی بود... چون همون سال بعد از آرستال بهترین خط دفاع لیگ برای لیدز بود... اما افتخاراتی که فردیناند با یونایتد به دست آورد رو هیچ وقت لیدز به دست نیاورد...
ضمنا مقایسه شما به کل غلطه... تری از سال 98 و لمپارد از 2001 عضو چلسی هستند... در صورتی که بین این سه بازیکن منچستر فردیناند قدیمی ترین که اون هم سال 2002 اومد به منچستر...
بعدش کی گفته دیدیه دروگبا رو چلسی ساخته... دروگبا فصل قبل از انتقال به چلسی،تو 55 بازی ای که برای مارسی بازی کرد، 32 تا گل زد... دروگبا تو چلسی هنوز نتونسته همچین رکورد گلی رو از این تعداد بازی بزنه... 24 میلیون پوند دادید به یه بازیکن بعد میگید...!!!!

وین رونی قطعا تو اورتون بازیکن خوبی بود... شکی نیست... ولی مطمئن باش غول نبوده و تو همین منچستر غول شده!!!: دی

خوب چیزی که تابلو هستش چرا بعدا انتقاد کنیم. همین الان معلومه وقتی مثلا وین رونی و پارک و نانی و ... رو میگین شما تبدیل به بازیکن بزرگش کردین.
اگه پارک بازیکن بزرگی بود، ایندهوون با انتقالش به مبلغ ناچیز 4 میلیون پوند اصلا رضایت نمیداد...
نانی تو اسپورتینگ مثلا چه جور غولی بود که ما ازش خبر نداشتیم... اگه غول بود، چرا تو دو فصل فقط 11 تا گل زده بود... به نظر من نانی داره تازه این فصل شکوفا میشه... چون از زیر سایه رونالدو اومد بیرون... نانی تازه سه فصله اومده به منچستر... مسی بعد از این همه سال عضویت در بارسا، تازه دو سه فصله شکوفا شده...

راستی شما این همه بازیکن مگید ساختین می دونید که چند بازیکن هم نابود کردین؟
این جمله یعنی کم آوردی دیگه...؟:31:

vahidgame
25-03-2010, 15:00
دوستان خواهشا یکمی حرفاتونو خلاصه کنید کنید من الان این همه حرفو چه جوری جواب بدم. باید عید کلا بیام اینجا فقط جواب بدم:31:
دو سه تا پست آخری رو فعلا جواب میدم بقیه بعدا. چند نفر به یه نفر:31:

دوستان از نظر من به عنوان یه هوادار منچستر و متنفر از بارسا کیفیت بازیکنان آکادمی بارسا با هیچ تیمی قابل مقایسه نیست و میبینیم بازیکنی مثل فابرگاس که اونم از آکادمی پایه بارسا بوده و به آرسنال میره در آرسنال محور تیم میشه و یا پیکه که به منچستر میره و چندان بهش میدان داده نمیشه وقتی برمیگرده در کنار کارلس پویول به غول دفاعی کاتالان تبدیل میشه و شکی در این ندارم که بارسا از لحاظ بازیکن سازی بهترینه ولی لطفا تیمهای دیگه رو هرچند برخی بازیکنان پایه شون از لحاظ کیفی در سطح پایین تری نسبت به بازیکنان پایه بارسا قرار دارند هم زیر سوال نبرید .
دوستان از ایشون یاد بگیرید. حرف ایشون واقعا درسته. با اینکه طرفدار منچستر هستش.
اصلا این واضح هستش که چه تیمی بازیکن ساز هستش. الان توی ایران مثلا من طرفدار استقلال هستم ولی تابلو هستش که دیگه توی ایران مثلا تیمهای مثل استقلال و پرسپولیس بازیکن ساز نیستن. حداقل این چند سال اخیر که به صورت واضح بوده. تیمی هم که بازیکن میسازه دیگه واضح هست. اگه شما نمی گفتیم که مثلا بارسا بازیکن سازی نمی کنه و همش فقط خرج می کنه شاید این بحث ها پیش نمیومد

این حرفتم توی یه تاپیک دیگه دیدم خیلی جالب بود..لیگ اسپانیا سطحش بالاتر از انگلیسه...جناب بیدار شو...
شما رده بندی فیفا رو نگا کن..بعد سطح مشخص کن..
اگه رده بندی رو هم قبول نداشته باشی واقعیت هم همینو میگه:
لیگی که 3 ساله تو نیمه نهایی اروپا 3 تیم از 4 تا از اون لیگن سطحش پایین تره یا لیگی که فقط 2 تا تیم قدر داره و بقیه زنگ تفریح؟؟
مثل اینکه 2 تا فینال پشت هم اروپا تمام انگلیسی بودن...یادت نره..البته پارسال که به لطف پلاتینی لعنت الله علیه نشد ولی در واقع همون فینال پارسال باید میشد..
من توی این حرفم مثلا گفتم که سطح اسپانیا خیلی بالاتر از انگلیس هستش؟ من گفتم که به ایتالیا که سطحش خیلی پایین تر انگلیس هست نره.به نظر من اسپانیا و انگلیس در یه سطح هستن. شاید انگلیس مثلا اول باشه و اسپانیا دوم ولی این دو تا لیگ در یه سطح هستن ولیگهایی مثل ایتالیا در سطح پایین تری قرار دارن. من منظورم این بود که فابرگاس اگه بخواد یه تیم دیگه بره توی انگلیس احتمالا هیچ تمی دیگه ای به جز آرسنال بازی نمی کنه و به همین خاطر همین از تیمهایی دیگه که اونو می خوان از بین بارسا یا رئال با اینتر صد در صد دو تا تیم اول که توی لیگ اسپانیا هستن برای اون بهتر هستش و عقل حکم می کنه به این تیمها بره.

جسارت نشه... ولی تا زمانی که شما بخوای رو هوا حرف بزنی و وقتی جواب صحیح و منطقی ای رو که شنیدی، به جای تائید کردنش، خیلی راحت بزنی زیر حرف اولت، تو این تاپیک منچستری ای هم نیاد، شما باز حریفش نمیشی... (چی گفتم!)
مثل اینکه هنوز منو نشناختی من توی رفیقام منچستری زیاد هستم یه تنه همشون رو حریفم اصلا اونا می دونن که با من بحث کنن نمی تونن کاری کنن:31: (منم نفهمیدم چی گفتم:31:)

دوباره داری بحث میپیچونی... برادر من... مگه من میگم خرج کردن بده؟ باورت میشه... اینقدر این جمله رو تایپ کردم، انگشت هام نا ندارن... من میگم خرج کردن خوبه در صورتی که معقول باشه... در صورتی که بازده داشته... درصورتی که همراه با خرید پرورش بازیکن هم باشه... من نمیگم منچستر خرجی نداشته ولی اینو بدون، درآمد منچستر در این سال های اخیر از تمام تیم های انگلیسی بالاتر بوده... این لینک و ببین...
درسته بازده باید داشته باشه. خوب حالا مثلا چلسی بازده نداشته؟ درسته یه سری بازیکنان مثل شوچنکو الکی خریداری شدن ول دیگه خریدهای دیگه اکثر خوب بودن. تازه شوچنکو هم توی دوران خوبی بودش که خریداری شدش ولی توی چلسی جواب ندادش و فقط توی میلان می تونست خوب بازی کنه. در مورد بارسلونا که دیگه صحبت نمی کنم چون خریدهایی که می کنه که واقعا بازده داره. مثل دنیل آلوز و آنری و اتوئو و رونالدینیو و ... مثلا آنری با حدود 25 میلیون خریداری شد در صورتی که به نظر من از این بیشتر می ارزه چون یک بازیکن فوق العاده بودش و یکی از 10 بازیکن برتر این دهه که گذشت بودش.

اگه پارک بازیکن بزرگی بود، ایندهوون با انتقالش به مبلغ ناچیز 4 میلیون پوند اصلا رضایت نمیداد...
نانی تو اسپورتینگ مثلا چه جور غولی بود که ما ازش خبر نداشتیم... اگه غول بود، چرا تو دو فصل فقط 11 تا گل زده بود... به نظر من نانی داره تازه این فصل شکوفا میشه... چون از زیر سایه رونالدو اومد بیرون... نانی تازه سه فصله اومده به منچستر... مسی بعد از این همه سال عضویت در بارسا، تازه دو سه فصله شکوفا شده...
بابا دیگه پارک که دیگه همه می شناختن توی آیندهوون یه ستاره بودش. او نیم نهایی با میلان یادتون نیست که میلان رو بدجور اذیت کرد که تازه میلان به زور تونست فینال بره. نانی هم نسبت به قبلش خیلی پیشرفت نکرده و شما نمی تونید بگید مثلا اونو ساختین. کلا از همون اول بازیکن تکنیکی بودش الان هم بازیکن خوبی هست ولی غول نیستش. اصلا من کی گفتم نانی غول هستش؟:31:

ین جمله یعنی کم آوردی دیگه...؟
می خوای چندتاشو نام ببرم؟

اینجوری پیش بره من باید 24 ساعته این جا باشم و کلا عیدو بی خیال بشم:31:

malaki_mall
25-03-2010, 15:26
امسال قطعا قوی ترین و یک دست ترین تیم اینتره ولی فاقد اون طراوت لازمه اول به دلیل اینکه اینتر یه جوارایی مثل ایستگاه آخر ستارگان شده و از طرف دیگه به خاط ایتالیایی بودنشه.

منچستر با سر آلکس هم که مثل همیشه کولاک میکنه.

بایرن هم نباید دست کم گرفته بشه.

بارسا هم که بدون مسی واقعا تیم بی بخاری شده.(تفاوت مربی ها اینجا به خوبی خودنمایی می کنه)

آرسنال،بوردو،لیون و زسکا هم که در حد تیمهای فوق نیستن.

cescjoon
25-03-2010, 17:43
اصلا رده بندی لازم نیست کاملا مشخصه لیگ انگلیس بهترین لیگ جهانه دلیل اینکه این همه بازیکن هم میرن اونجا فقط و فقط گرفتن مالیات کم در اسپانیاست!
شما تیم های مثل استون ویلا رو حتی یا خیلی تیم های دیگه که توی رده 8 یا 9 هستند رو با تیم مثلا سوم اسپانیا یا اصلا همین رئال مادرید مسابقه بده مطمئنم میبره.
این یه بحثی هست که خیلی از کارشناسان بزرگ فوتبال تایید کردند نه اینکه دو تا کارشناس نمیدونم از کجا در رفته شبکه سه بگن :دی
شما برید تحلیل های جالبی رو که انجام دادن بخونید هرچند خیلی کم ترجمه میشن چون به گروه خونیشون نمیاد که بخوان بخونن ولی شما هایی که خیلی طالبید برید بخونید اینقدر قشنگ توضیح دادن که طرفدار دو آتیشه لیگ اسپانیا هم قبول میکنه انگلیس قوی ترین لیگ جهانه!

majid_potter7
25-03-2010, 19:07
چند نفر به یه نفر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

این حرفت با اون حرفت که گفت همه رو حریفم تناقض داره ها...:31:شوخی کردم..:46:

من توی این حرفم مثلا گفتم که سطح اسپانیا خیلی بالاتر از انگلیس هستش؟ من گفتم که به ایتالیا که سطحش خیلی پایین تر انگلیس هست نره.به نظر من اسپانیا و انگلیس در یه سطح هستن. شاید انگلیس مثلا اول باشه و اسپانیا دوم ولی این دو تا لیگ در یه سطح هستن ولیگهایی مثل ایتالیا در سطح پایین تری قرار دارن. من منظورم این بود که فابرگاس اگه بخواد یه تیم دیگه بره توی انگلیس احتمالا هیچ تمی دیگه ای به جز آرسنال بازی نمی کنه و به همین خاطر همین از تیمهایی دیگه که اونو می خوان از بین بارسا یا رئال با اینتر صد در صد دو تا تیم اول که توی لیگ اسپانیا هستن برای اون بهتر هستش و عقل حکم می کنه به این تیمها بره
ولی به نظر من سطح اسپانیا و ایتالیا به هم نزدیک تره تا انگلیس و اسپانیا..انگلیس خیلی سره..
در مورد بازیکن سازی هم که جواب ندادی..ولی این منچستر از همون سال 91 به بعد صادر کردن ستاره هاش خیلی بیشتر از وارد کردنشون بوده..خیلی بیشتر...ولی بازسا صادر کردن ستاره هاشون خیلی کمتر از وارداتشونه..(رفت تو بحث اقتصادی)...تازه ستاره هایی هم که میفروشین رو اوج نیستن..بلکه مثل رونالدینیو و دکو فروغشون دیگه تموم شده...ولی مثلا نیستلروی و بکام و هاینتزه و کریس . ... کاملا رو اوج رفتن..
رونالدینیو و آنری و ابراهیموویچ دیگه فوق ستارن..با برباتوف و توز قابل مقایسه نیستن..هر چند توز رو قبول دارم تو منچستر حیف شد..ولی شما ملاک بازیکن خوب و ستاره رو به قیمتشون نذار..اینکه منچستر واسه بازیکنای جوون پ=ول زیادی میده دلیل بر ستاره بودنشون نیست..چون میخواد که حتما داشته باشدشون و پرورششون بده..مثل رونی و فردیناند که هر کدوم رو 30 ملیون پوند داد.....

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

بارسا هم که بدون مسی واقعا تیم بی بخاری شده.(تفاوت مربی ها اینجا به خوبی خودنمایی می کنه)

آی گفتی.....:46:
واقعا تفاوت مربی تو من یو بارسا خیلی زیاده..

اصلا رده بندی لازم نیست کاملا مشخصه لیگ انگلیس بهترین لیگ جهانه دلیل اینکه این همه بازیکن هم میرن اونجا فقط و فقط گرفتن مالیات کم در اسپانیاست!
شما تیم های مثل استون ویلا رو حتی یا خیلی تیم های دیگه که توی رده 8 یا 9 هستند رو با تیم مثلا سوم اسپانیا یا اصلا همین رئال مادرید مسابقه بده مطمئنم میبره.
این یه بحثی هست که خیلی از کارشناسان بزرگ فوتبال تایید کردند نه اینکه دو تا کارشناس نمیدونم از کجا در رفته شبکه سه بگن :دی
شما برید تحلیل های جالبی رو که انجام دادن بخونید هرچند خیلی کم ترجمه میشن چون به گروه خونیشون نمیاد که بخوان بخونن ولی شما هایی که خیلی طالبید برید بخونید اینقدر قشنگ توضیح دادن که طرفدار دو آتیشه لیگ اسپانیا هم قبول میکنه انگلیس قوی ترین لیگ جهانه!

سونامی
25-03-2010, 19:31
منچستر فقط :دی

vahidgame
25-03-2010, 19:37
ولی به نظر من سطح اسپانیا و ایتالیا به هم نزدیک تره تا انگلیس و اسپانیا..انگلیس خیلی سره..
در مورد بازیکن سازی هم که جواب ندادی..ولی این منچستر از همون سال 91 به بعد صادر کردن ستاره هاش خیلی بیشتر از وارد کردنشون بوده..خیلی بیشتر...ولی بازسا صادر کردن ستاره هاشون خیلی کمتر از وارداتشونه..(رفت تو بحث اقتصادی)...تازه ستاره هایی هم که میفروشین رو اوج نیستن..بلکه مثل رونالدینیو و دکو فروغشون دیگه تموم شده...ولی مثلا نیستلروی و بکام و هاینتزه و کریس . ... کاملا رو اوج رفتن..
رونالدینیو و آنری و ابراهیموویچ دیگه فوق ستارن..با برباتوف و توز قابل مقایسه نیستن..هر چند توز رو قبول دارم تو منچستر حیف شد..ولی شما ملاک بازیکن خوب و ستاره رو به قیمتشون نذار..اینکه منچستر واسه بازیکنای جوون پ=ول زیادی میده دلیل بر ستاره بودنشون نیست..چون میخواد که حتما داشته باشدشون و پرورششون بده..مثل رونی و فردیناند که هر کدوم رو 30 ملیون پوند داد.....
قبول کنید دیگه ایتالیا سطحش داره همین جوری پایینتر میره نمیشه گفت ایتالیا و اسپانیا در یک سطح هستن. حتی الان لیگ فرانسه هم از ایتالیا قوی تر هستش. الان دو تا سهمیه تو لیگ قهرمانان اروپا داره که با هم بازی دارن و صد در صد به خاطر همین یه تیم فرانسوی به نیم نهایی میره.
بعد صادر کردن بازی کن درسته خوبه ولی این دلیل نمیشه که مثلا یه تیم بازیکن کم صادر می کنه چیز بدی باشه. الان مثلا بارسلونا مثلا مگه عقلش کمه که مثلا بازیکنانی مثل مسی و اینسیتا و ژآوی و... رو بفروشه.

این یه بحثی هست که خیلی از کارشناسان بزرگ فوتبال تایید کردند نه اینکه دو تا کارشناس نمیدونم از کجا در رفته شبکه سه بگن
درسته بهترین لیگ در مجموع لیگ انگلیس هست ولی دیگه اون قدر فاصله وجود نداره. الان مثلا شما دو سه تا تیم برتر لیگ اسپانیا با لیگ انگلیس مقایسه کنید خیلی فرق ندارن. من خودم طرفدار چلسی هستم و لیگ انگلیس رو خیلی دنبال می کنم. از این لحاظ قبول دارم که مثلا حتی شاید تیمهای ته جدولی لیگ انگلیس خیلی بازیکنان سرشناسی دارن و تیمهای هستن که در مقایسه با تیمهای مثلا ته جدولی لیگ اسپانیا قوی تر هستن. ولی تیمهای درجه یک لیگ اسپانیا هم کم نداره. به جز بارسلونا و رئال تیمهایی مثل والنسیا و اتلتیکو مادرید و سویا و ویارئال همیشه تیمهای خیلی خوبی بودن که توی این تیمها حتی فوق ستاره هم پیدا میشه.الان والنسیا احتمالش زیاد هست که توی لیگ اروپا قهرمان بشه.
بازم میگم من خودم لیگ جزیره رو خیلی دوست دارم و واقعا بازی های زیبا و سریعی توی انجام میشه ولی دیگه اونجوری که دوستان میگید نیستش که خیلی فاصله داره. من اینو به عنوان طرفدار یه تیم انگلیسی میگم.

آی گفتی.....
واقعا تفاوت مربی تو من یو بارسا خیلی زیاده..
اصلا این حرف معنی نداره. اصلا کاری ندارم کدوم مربی بهتره ولی شما سن مربی هم در نظر بگیرید. این دو تا مربی 30 سال با هم اختلاف سنی دارن. بعد الان 2 سال هم نشده که گواردیولا مربی بارسا شده مثلا این یه فصل و نیم که تقریبا مربی بارسا هست مثلا چی کار باید می کرده که نکرده؟
بعد فکر کنم شما اصلا بازی های بارسا رو نگاه نمی کنید. کجا بارسا فقط متکی به مسی هستش؟؟؟ این همه بازیکن هستن که تاثیر دارن. اینیستا و ژآوی و دنیل آلوز و آنری و رلاتان و ... این وسط الکین؟؟ حتی بازیکنانی مثل بویان و پدرو هم بعضی بازی ها تاثیر گذار هستن. همین بازی دیشب مثلا بویان که به عنوان بازیکن تعویضی اومد گل زدش. دیشب مسی اصلا گل نزد. بارسا مثل منچستر نیست که فقط متکی به رونی باشه. چلسی هم همین شرایط رو داره. حالا شما بگو منچستر متکی به کار تیمی و این حرفاست. شما هر سال نصف گل های خودتون رو بازیکنانی مثل رونی یا رونالدو می زنن. اگه اونا نباشن که شما سوم هم حتی توی لیگ نمی شید. تازه یه سری چیزهای دیگه هم کمکتون می کنه که من قبلا گفتم...

*M!L4D*
25-03-2010, 20:45
رده بندی باشگاهی تو سال 2009
1. انگلستان
2.اسپانیا
3.آلمان
سه تا لیگ برتر دنیا

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

بارسا مثل منچستر نیست که فقط متکی به رونی باشه
اینو خوب اومدی ... پدر بزرگ من تو 5-6 تا بازی اخیر بارسا 2 بار هتریک کرده و تو هر بازی عامل امتیاز گیری بارسا هست ؟:دی

vahidgame
25-03-2010, 20:53
اینو خوب اومدی ... پدر بزرگ من تو 5-6 تا بازی اخیر بارسا 2 بار هتریک کرده و تو هر بازی عامل امتیاز گیری بارسا هست ؟
چه ربطی داره . من در کل فصل دارم میگم. همین پارسال مثلا مسی فقط گل نمی زد و آنری و اتوئو هم خیلی خوب گل می زدن. امسال هم همیجوری هست. تازه مثلا بازی دیشب مسی گل نزد. ولی شما مثلا رونی رو نگاه کنید هر باز منچستر گل میزنه. مسی نباشه جاش بازیکن هست ولی رونی نباشه شما جاش کی رو می خواین بذارین؟

King_90
25-03-2010, 21:15
بارسا مثل منچستر نیست که فقط متکی به رونی باشه
ااا.این جمله قدر واسه من اشناست.
شما همون نبودی که سال پیش می گفتی منچستر به رونالدو وابسته است ؟
فکر کنم جوابت رو گرفتی.

*M!L4D*
25-03-2010, 23:13
چه ربطی داره . من در کل فصل دارم میگم. همین پارسال مثلا مسی فقط گل نمی زد و آنری و اتوئو هم خیلی خوب گل می زدن. امسال هم همیجوری هست. تازه مثلا بازی دیشب مسی گل نزد. ولی شما مثلا رونی رو نگاه کنید هر باز منچستر گل میزنه. مسی نباشه جاش بازیکن هست ولی رونی نباشه شما جاش کی رو می خواین بذارین؟
فصل قبل بارسا منسجم تر از الانش بود ...
مسی گل نمی زنه ؟؟؟ ... بازی با والنسیا که هتریک کرد .. اگه نبود بعید میدونم بارسا میتونست بیشتر 1 امتیاز بگیره ...
بازی با ساراگوسا هم هتریک کرد و یه پنالتی گرفت ... اگه نبود بارسا شاید می باخت یا مساوی فوقش !
بازی های دیگه هم بوده ...
در مورد رونی .. دوست من رونی مهاجم نوک هست و کارش گل زدن هست ... حتی اگه تمام گل های یونایتد رو هم بزنه کسی نباید به یونایتد خرده بگیره چون حدود 80 - 90 درصد گل های رونی روی کار های تیمی بوده !
اما مسی به عنوان یه وینگر winger وظیفی اصلیش گلزنی نیست ...

vahidgame
25-03-2010, 23:40
من جواب میدم ولی تاپیک دیگه کم کم داره منحرف میشه.

ااا.این جمله قدر واسه من اشناست.
شما همون نبودی که سال پیش می گفتی منچستر به رونالدو وابسته است ؟
فکر کنم جوابت رو گرفتی.
من نبودم چون فکر کنم پارسال هنوز این جا عضو نشده بودم:31: چرا قبول نمی کنید منچستر هر سال یه بازیکنش خیلی تاثیر گذار هست. سال های قبل رونالدو بود حال هم رونی هستش. مسی هم به نظرم توی بارسا تاثیرش زیاد هست ولی تو بارسا بازیکنانی مثل اینیستا و ژhوی و دنیل آلوز و ... هم خیلی تاثیر دارن

فصل قبل بارسا منسجم تر از الانش بود ...
مسی گل نمی زنه ؟؟؟ ... بازی با والنسیا که هتریک کرد .. اگه نبود بعید میدونم بارسا میتونست بیشتر 1 امتیاز بگیره ...
بازی با ساراگوسا هم هتریک کرد و یه پنالتی گرفت ... اگه نبود بارسا شاید می باخت یا مساوی فوقش !
بازی های دیگه هم بوده ...
در مورد رونی .. دوست من رونی مهاجم نوک هست و کارش گل زدن هست ... حتی اگه تمام گل های یونایتد رو هم بزنه کسی نباید به یونایتد خرده بگیره چون حدود 80 - 90 درصد گل های رونی روی کار های تیمی بوده !
اما مسی به عنوان یه وینگر winger وظیفی اصلیش گلزنی نیست ...
من نمیگم مسی گل نمی زنه ولی قبول کنید که تاثیر رونی توی منچستر خیلی بیشتر از مسی هستش. بارسلونا حتی وقت ها اینیستا هم مهاجم گوشه میذاره و میتونه جای مسی اگه نباشه بذاردش.توی بارسا بازیکنانی بیشتری خیلی تاثیر گذار هستن
حالا آخر این بحث ها به چی می خوام برسیم؟؟؟
به نظر من یه دو سه هفته صبر کنیم ببینیم چه تیمهایی به نیمه نهایی میرن. حدود 40 روز دیگه هم فکر کنم معلوم بشه چه تیمی هایی فینال رفتن. اون موقع من در خدمت شما هستم:31:

pcforlife
26-03-2010, 00:06
شما یه بار میگی یه منچستر و یه رونیو اگه منچستر رونی رو نداشت ال میشد بل میشد...، الان میگی رونی تو منچستر تاثیر گذاره... برادر من تاثیر گزار یه بحثه، اینکه کل قدرت یه تیم رو دوش یه نفر باشه یه بحثه دیگه...
ضمنا یه بار بشین پست های خودت رو تو این تاپیک بخون، ببین خداوکیلی چند بار زدی زیر حرفایی که خودت زدی...!:20::46:
حالا بیخیال...:31:
آقا یه چیزی بگم... بهتر بگم یه سوال...
دیروز تو سایت یوفا بودم یه خبری رو دیدم... زده بود مسابقات یورو 2012 در تل آویو... دقیقا نفهمیدم منظورش چیه... مگه یورو 2012 تو لهستان و اوکراین نیست؟؟ اینم لینک خبر...

پ.ن: این جمله آخریم کلا مرتبط به تاپیک نبود... شرمنده...:11:

alireza fatemi
26-03-2010, 00:08
عقل میگه بارسلونا

ولی دل میگه چون رئال حذف شده "لیون" یا "زسکا" :دی:27:

---------- Post added at 01:08 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

عقل میگه بارسلونا

ولی دل میگه چون رئال حذف شده "لیون" یا "زسکا" :دی:27:

VBYOFSKI
26-03-2010, 00:20
مثل فابرگاس که اونم از آکادمی پایه بارسا بوده و به آرسنال میره در آرسنال محور تیم میشه

اگه اون آکادمی بارسا فابرگاس رو میخواست و بازیکن خوبی بود مثل مسی نگه میداشتش نه اینکه قبولش نکنه و بفروشدش. (مسی و سسک هم بازی بودن)

سسک بدون شک از کشفهای آرسن ونگره که 16 سالگی اومد آرسنال و کنار بازیکنایی مثل پاتریک ویرا و رابرت پیرس و گیلبرتو سیلوا به اینجا رسیده نه آکادمی بارسا.

vahidgame
26-03-2010, 00:40
اگه اون آکادمی بارسا فابرگاس رو میخواست و بازیکن خوبی بود مثل مسی نگه میداشتش نه اینکه قبولش نکنه و بفروشدش. (مسی و سسک هم بازی بودن)

سسک بدون شک از کشفهای آرسن ونگره که 16 سالگی اومد آرسنال و کنار بازیکنایی مثل پاتریک ویرا و رابرت پیرس و گیلبرتو سیلوا به اینجا رسیده نه آکادمی بارسا.
این حرف درسته. بارسلونا خیلی خوب بازیکن پرورش میده و فابرگاس هم همین جور هست ولی با این تفاوت که ونگر توی اون نقش خیلی زیادی داشتش که به این جا برسه.
حالا این بازیکنانی که شما گفتی باید تیری هانری هم بهش اضافه کنی. هانری(یا آنری:31:) واقعا برای باشگاه آرسنال یه اسطوره هستش. این چیزی که می خوام بگم به این تاپیک هم شاید ربط داشته باشه. به نظر من باید از تیری هانری در بازی بارسلونا و آرسنال هوادارن آرسنال استقبال خیلی گرمی ازش بکنن. واقعا شاید تا چند دهه دیگه همچنین مهاجمی آرسنال پیدا نکنه.

*M!L4D*
26-03-2010, 09:09
آقا میگم همینجوری پیش بریم شلوغ ترین تاپیک p30 میشه ها ...:دی این بحث ها رو بزاریم واسه بعد از دور رفت مرحله 4/1 ...

Ezel
26-03-2010, 12:28
اشکال از شماست که میخوای پیکه رو در کنار 3 تا غول دفاعیه دنیا یعنی فردیناند و ویدیچ و اورا ببینی..معلومه که نمیشه....دفاع راست هم که نمیتونست باشه..شما میگی میدان داده نشد بگو ببینیم جای کدوم یکی از این 3 تا باید میذاشتیم؟؟از کدوم یکی از این 3 تا بهتر بود؟
تازه پیکه 3 ساله که تو منچستر بوده و تازه یه ساله تو بارسا...شاید بهتر شدنش تقویت توی منچستر باشه و در کنار فردیناند باشه...پیکه که سهله..خود جناب ویول هم میومد توی این دفاع با این بازیکنا جایی نداشت..اوانز خودمونم الان هیچ دست کم از پیکه نداره و به خوبی جای فردیناند مصدوم رو پر کرد..
دوست عزیز من هم اعتراض نکردم که چرا به پیکه میدان داده نشد بلکه بحث من بر سر کیفیت بازیکنان آکادمی پایه بارسا بود ( هرچند که دوست داشتم این پیکه ای که الان میبینیم رو در منچستر نگه میداشت سر الکس)

Soheil_Punisher
26-03-2010, 13:48
:40:Manchester United :40:

malaki_mall
26-03-2010, 14:04
شما یه بار میگی یه منچستر و یه رونیو اگه منچستر رونی رو نداشت ال میشد بل میشد...، الان میگی رونی تو منچستر تاثیر گذاره... برادر من تاثیر گزار یه بحثه، اینکه کل قدرت یه تیم رو دوش یه نفر باشه یه بحثه دیگه...
ضمنا یه بار بشین پست های خودت رو تو این تاپیک بخون، ببین خداوکیلی چند بار زدی زیر حرفایی که خودت زدی...!:20::46:
حالا بیخیال...:31:
آقا یه چیزی بگم... بهتر بگم یه سوال...
دیروز تو سایت یوفا بودم یه خبری رو دیدم... زده بود مسابقات یورو 2012 در تل آویو... دقیقا نفهمیدم منظورش چیه... مگه یورو 2012 تو لهستان و اوکراین نیست؟؟ اینم لینک خبر...

پ.ن: این جمله آخریم کلا مرتبط به تاپیک نبود... شرمنده...:11:

یورو 2012 در لهستان و اوکراین.

حداقل ملزومات واگذاری میزبانی یورو 2016 که فرانسه ، ایتالیا و ترکیه نامزدش هستند.(البته به تنهایی) و نروژ و سوئد تواما>>

2 استادیوم 50 هزار نفری
3 استادیوم 40 هزار نفری
4 استادیوم 30 هزار نفری

علاوه بر این 19 فاکتور دیگر دخیل هستند.

pcforlife
26-03-2010, 14:06
یورو 2012 در لهستان و اوکراین.

اونو که خودم میدونم... میگم این لینکه که گذاشتم چیه؟:20:

majid_potter7
26-03-2010, 18:27
ببخشید..چون دوستان جوابم رو دادن..منم باید جوابامو بگم..شرمنده دیگه:

الان مثلا بارسلونا مثلا مگه عقلش کمه که مثلا بازیکنانی مثل مسی و اینسیتا و ژآوی و... رو بفروشه.

منچسترم بازیکنی که نیاز داره نمیفروشه..اینقدر زیادن که دیگه نمیخوادشون یا به دردشون نمیخوره چون مشکل ایجاد میکنن مثل بکام و ورون و نیستلروی و کریس

اصلا این حرف معنی نداره. اصلا کاری ندارم کدوم مربی بهتره ولی شما سن مربی هم در نظر بگیرید. این دو تا مربی 30 سال با هم اختلاف سنی دارن. بعد الان 2 سال هم نشده که گواردیولا مربی بارسا شده مثلا این یه فصل و نیم که تقریبا مربی بارسا هست مثلا چی کار باید می کرده که نکرده؟
اتفاقا دلیل اختلافشون همینجاست که پپ تازه 2 ساله اومده..هر وقن 24 سال موند و همینجوری کار کرد بیا با فرگوسن مقایسه کرد..در ضمن فرگوسن هم تو جوونیش همین کارا رو کرده و حتی تیم اسکاتلندی رو قهرمان اروپا کرده..تو 24 سالگی هم مدرک مربی گری داشته و از همون موقع کار کرده..یادم میاد با ریکارد هم که دوباره رو اوج اومدین خیلی بردینش بالا..من منکر قهرمانی هاش نمیشم..ولی بعضی وقتا راحت میشه ضعف تو تشخیص و ترکیب بندی تاکتیکش دید..مخصوصا وقتی یه تیم جلوش متفاوت بازی میکنه...هنوز کار داره این پپ تا بشه پپ کبیر..!!

بعد فکر کنم شما اصلا بازی های بارسا رو نگاه نمی کنید. کجا بارسا فقط متکی به مسی هستش؟؟؟ این همه بازیکن هستن که تاثیر دارن. اینیستا و ژآوی و دنیل آلوز و آنری و رلاتان و ... این وسط الکین؟؟ حتی بازیکنانی مثل بویان و پدرو هم بعضی بازی ها تاثیر گذار هستن. همین بازی دیشب مثلا بویان که به عنوان بازیکن تعویضی اومد گل زدش. دیشب مسی اصلا گل نزد. بارسا مثل منچستر نیست که فقط متکی به رونی باشه. چلسی هم همین شرایط رو داره. حالا شما بگو منچستر متکی به کار تیمی و این حرفاست. شما هر سال نصف گل های خودتون رو بازیکنانی مثل رونی یا رونالدو می زنن. اگه اونا نباشن که شما سوم هم حتی توی لیگ نمی شید. تازه یه سری چیزهای دیگه هم کمکتون می کنه که من قبلا گفتم...
اولا من نگفتم بارسا متکی به مسیه..گفتم توی تاکتیک فوتبال نسبت به من یو کم میاره..همونطور که من یو هم توی هماهنگی بین بازیکنا در مقابل بارسا کم میاره..(البته منظورم از هماهنگی هماهنگی تاکتیکی نیست،هماهنگی و دوستی بین بازیکنا رو میگم..)
اون حرفتم که دیگه خیلی حرص در بیاره و غیر منطقی و مغرضانه هست..من یو پارسالم که رونالدو رو داشت همینو میگفتین..ولی وقتی رفت همتون ساکت شدین...من یو ثابت کرده که متکی به بازیکن نیست و نمیتونی این ادعا رو کنی...مگه اینکه رو هوا بخوای کل کل کنی...
تازه جناب..اشکال شما اینه که متکی بودن رو فقط به گل زدن میبینی..یه کم عمیق تر نگاه کن...فوتبال فقط گل زدن نیست...

مسی نباشه جاش بازیکن هست ولی رونی نباشه شما جاش کی رو می خواین بذارین؟
جوابی نمیدم..چون باز باید بگم پارسالم همینا رو میگفتین..:27:بی منطق نباش..!!!

ولی تو بارسا بازیکنانی مثل اینیستا و ژhوی و دنیل آلوز و ... هم خیلی تاثیر دارن
تو من یو هم که گیگز و پارک و نانی و کریک نقش بوق رو دارن..فقط و فقط رونی هست..!!!

malaki_mall
26-03-2010, 19:00
کلا بارسا تیم پر فراز و نشیبی هست(البته نه اون نشیب)یعنی تو یه دوره 3 تا 4 ساله با یه ستاره جدید به اوج میرسه و با افول تیم افول ستاره هم شروع میشه.

ولی منچستر اغلب در یه سطح قابل قبولی فوتبال میکنه که یه جورایی بستگی داره به اینکه تیم های دیگه در چه سطحی باشن.

beckham7
26-03-2010, 19:26
دوستان گل منچستری نمیخاد واسه باقی دوستان دلیل بیارید
زمان تا الان خیلی چیزا رو مشخص کرده پس بذارید گذر زمان بازم بهشون ثابت کنه البته اگه چشم بینا و گوش شنوایی باشه که بخاد ببینه و بشنوه
اقا کسی دیگه نگفت پپ کبیر بگید یکم بخندیم :31:
اسم تمام کاربرا اینجا هست فقط دو هفته صبر کنید انوقت ببینم بازم حرفی واسه گفتن دارید!

beckham7
26-03-2010, 19:32
بابا ما تیم هستیم ت ی م نه متکی بازیکن
دادش کوچیکه منم که 7سالشه اینو میدونه این حرفا رو دیگه بچه ها نمیزنن رونی نباشه چی میشه و .....انگار شما از این فصل دارید منچستر رو می بینید یه تیم رو بشناسید بعد پست بزنید که بیست نفر نیان هی جواب یه سوالی که از بیست سال پیش جوابش معلوم شده رو بگن

*M!L4D*
28-03-2010, 14:22
مثل اینکه بازی های دور رفت از شبکه 3 مستقیم پخش نمیشه :blink:

King_90
28-03-2010, 14:42
مگه می شه پخش نکنن؟

s_sarvi
28-03-2010, 14:53
JUST FC BARCELONA
و دیگر هیچ...

davy jones
28-03-2010, 15:21
مثل اینکه بازی های دور رفت از شبکه 3 مستقیم پخش نمیشه :blink:

بازی های دور رفت اصلا کی برگزار میشه. من تو این مدت حساب روزها از دستم رفته:23:

beckham7
28-03-2010, 15:29
پخش نشه ماهواره(ع)
رفت 10و17 برگشت فروردین

Big-Boss
28-03-2010, 15:31
بارسا و غیره و ذلک مثل لباس های مد فصلی هستند (یه مدت رو بورسن تبش همه رو میگیره و طرفدار دو آتشه پیدا میکنه ولی وقتی فصل مدش تموم شد دیگه روت نمیشه نگاش کنی)
طرفداراشون هم هر فصل کوچ میکنن (با کوچ بازیکن یا افت تیم)
طرفدار دوآتشه بارسا میشناسم الان طرفدار میلانه دلیلش : چون رونالدینیو اومده میلان

منچستر یونایتد :40: مثله یه تاکسیدو شکیه همیشه مده همیشه برازندست .

تیم باید تداوم داشته باشه سالهای ساله که منچستر یونایتد در سطح اول فوتبال جهانه.
جورج بست ها,کانتوناها ,بکام ها و ... اومدن و رفتن ولی منچستر یونایتد مونده.

masud-000000
28-03-2010, 15:41
بازی های دور رفت از این قراره:

10فروردین
Bayern Vs Man.Utd
Lion Vs Bord.
11 فرردین
Arsenal Vs Fc Barca
Inter.M Vs CESKA.M
-------------------------------------
پ.ن:الجزیره اسپورت هم بازی های رفت و برگشت رو پخش نمیکنه...فکر کنم واسه همین باشه که ایران هم بازیها رو پخش نمیکنه.:19:

majid_potter7
28-03-2010, 23:16
بارسا و غیره و ذلک مثل لباس های مد فصلی هستند (یه مدت رو بورسن تبش همه رو میگیره و طرفدار دو آتشه پیدا میکنه ولی وقتی فصل مدش تموم شد دیگه روت نمیشه نگاش کنی)
طرفدار دوآتشه بارسا میشناسم الان طرفدار میلانه دلیلش : چون رونالدینیو اومده میلان

تیم باید تداوم داشته باشه سالهای ساله که منچستر یونایتد در سطح اول فوتبال جهانه.
کاملا تایید میشه..طرفدارای بارسا بیشترشون مقطعی هستن و تاریخ مصرف دارن..ولی منچستری ها دائمی هستن....به خاطر ثباتی که تو منچستر هست..

King_90
28-03-2010, 23:55

عجب زیبا گفتی.واقعا افرین.خیلی حال کردم.
بهترین مثال ها رو زدی.:40::11:

ar71
29-03-2010, 00:29
من کلاً یه جوری هستم که تیمی که زیاد طرفدار آماتور داشته باشه رو دوست ندارم مثلاً همین بارسا از بازیشون خوشم میاد ولی به خاطر اینکه همه با یه قهرمانی اومدن طرفدارش شدن ازش بدم میاد و من الان 8 سال یا شاید هم بیشتر هست که طرفدار منچستر هستم ولی 2 سال قبل که قهرمان شد و طرفداراش بیش از حد زیاد شدن میخواستم بیخیالش بشم ولی . . .

در کل به نظر من باید منطقی نظر داد من طرفدار سرسخت منچستر هستم ولی از بازی بارسا و آرسنال هم خوشم میاد ( بیشتر آرسنال به خاطر جوان گرایی ) ولی باید اینو در نظر گرفت که اینتر تیمی هست که چلسی رو از رده به در کرد و لیون هم رئال پس به هیچ وجه نمیشه گفت کدوم قهرمان هستن

امسال نیمه نهایی فوق العاده جذاب هست مخصوصاً بازی آرسنال و بارسا که تقریباً به یک شیوه بازی میکنند

من امیدوارم منچستر قهرمان بشه و ترجیح میدم بازی فینال سال قبل تکرار بشه تا رونی قدرت منچستر رو به بارسا نشون بده و حالیشون کنه که بدون رونالدو قدرت بیشتری داریم ! :21:

Mohammad_666
29-03-2010, 00:38
خودتونو خسته نکنید بایرن منچستر رو حذف میکنه تمام!

سونامی
29-03-2010, 00:41
باشه همه میدونن منچستر قوی تر از بایرن هست

ar71
29-03-2010, 00:49
واسه چی اینقدر بحث میکنید !

اگه کسی هست که رو منطق حرف بزنه بیاد حرفشو بگه و گرنه نمیخواد بیخود تاپیک رو شلوغ کنید

اول فصل اگه یادتون باشه تمام کارشناسای + تمام طرفداران ظاهری منچستر ! میگفتن منچستر بدون کریس امسال به هیچ مقامی نمیرسه ولی حالا میبینید که تو لیگ اول هستیم و تو جام باشگاه ها به 8/1 رسیدیم

کریس دیگه فکر کنم بهترین دنیا بود و اگه تو منچستر میموند هیچ وقت مسی ازش جلو نمیزد ( البته من الان با بهترین بازیکن شدن مسی کمی مخالفم چون کسی که بهترین هست باید تو تیم ملی هم حرف داشته باشه نه فقط در کنار بهترین پاسورهای دنیا ! ) ولی رفت و حالا رونی - اگه اون هم بره یکی مثل نانی یا حتی ماچدا رو پرورش میده تا این مردم واسه موفقیت سال بعد منچستر هم دقیقاً همین حرفا رو بزنن !!!

---------- Post added at 01:49 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

باشه همه میدونن منچستر قوی تر از بایرن هست

دوست عزیز منم منچستری هستم ولی اینو بدون که غرور همیشه به شکست منتهی میشه ، منچستر قوی هست ولی بایرن هم کم تیمی نیست

*M!L4D*
29-03-2010, 08:15
خودتونو خسته نکنید بایرن منچستر رو حذف میکنه تمام!

آرزو در غیاب آرین روبن بر جوانان عیب نیست :دی

Mohammad_222
29-03-2010, 08:18
***Arsenal***
من که به بازی چهارشنبه خیلی امیدوارم
اگه سسک باشه
و به احتمال زیاد اینیستا و ژاوی نباشند بازی مال ماست
در ضمن بازی ظاهرا پخش مستقیم میشه

beckham7
29-03-2010, 09:08
این پستای که دوستان زدن و کسی جواب داد حرف حسابه
خوشم میاد وقتی جوابی واسه گقتن ندارن چیزی نمیگن

vahidgame
29-03-2010, 12:51
این پستای که دوستان زدن و کسی جواب داد حرف حسابه
خوشم میاد وقتی جوابی واسه گقتن ندارن چیزی نمیگن
زیاد دلت خوش نباشه:31: من این چند روزه زیاد وقت نداشتم وگرنه دونه دونه حرفای دوستان رو جواب میدادم.
ولی من حرفهای شمارو ( beckham7 ) هر وقت یادم میاد خندم میگیره. دلیلش نمی گم برای چیه:21: کاری ندارم منچستر چه جور تیمی است ولی بعضی صحبتهای شما یه جوری هستش...

B L A S T E R
29-03-2010, 13:24
ولی بعضی صحبتهای شما یه جوری هستش...
دقیقا همینجوریه...
زیادی خودتونو تحویل میگیرین!

beckham7
29-03-2010, 15:57

دلیلش گفتن نداره ...

mmiladd
29-03-2010, 16:00
بايرن.....!!!

L.A.M.P.A.R.D
29-03-2010, 16:14
امیدوارم که بایرن یا منچستر قهرمان بشند

ghermezeteh
29-03-2010, 17:08
آرزو در غیاب آرین روبن بر جوانان عیب نیست :دی

آرین روبن به احتمال زیاد به بازی میرسه
ضمنا یادت باشه بایرن بدون ریبری و روبن یوونتوس رو در تورین 4-1 برد.
البته منچستر یوونتوس نیست ولی بایرن هم بایرن پارسال نیست.

molaali
29-03-2010, 18:15
به نظر من بارسلونا قهرمان ميشه ولي منچستر هم شانس داره

s-a-l-i-m
29-03-2010, 22:24
بابا ول کنین.......عقل سلیم { خودم } میگه بارسا قهرمانه و تمام.

B L A S T E R
29-03-2010, 22:48
البته چند وقته که بارسا بازیهای لیگ رو به زور میبره !
به هر حال فک کنم قهرمان شه!

ar71
29-03-2010, 23:36
دوستان نمیخواد اینقدر دعوا کنید اگه واقعاً دوست دارین قهرمان بشین امشب یه زنگ فرگوسن میگم تیم ذخیره رو بفرسته شاید بتونن منچستر رو شکست بدن - به هر حال منچستر یکی از پرطرفدارترین و قویترین تیمهاست و این افتخارات واسه شما تا یه کم مشهور بشین !!!

در ضمن اینطور که من فهمیدم فوتبال رو نشون نمیده !!!

pcforlife
29-03-2010, 23:53
دوستان نمیخواد اینقدر دعوا کنید اگه واقعاً دوست دارین قهرمان بشین امشب یه زنگ فرگوسن میگم تیم ذخیره رو بفرسته شاید بتونن منچستر رو شکست بدن
خیلی باحال گفتی!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_potter7
30-03-2010, 11:19
کاری ندارم منچستر چه جور تیمی است ولی بعضی صحبتهای شما یه جوری هستش...
بله یه جوریه...چون واقعیت همیشه آدمو قلقلک میده...:دی

زور تیممون زیاده.....ثبات هم داره..مثل بقیه تیما یه فصل خوب و 2 فصل بد نیست..هر چقدر میخوایم میتونیم تعریف کنیم..حالا حالاها کار داره تا امثال بارسا به ما برسن...:دی

به نظر من بارسلونا قهرمان ميشه ولي منچستر هم شانس داره
مثل این میمونه بگی تو لیگ ایران ابومسلم قهرمان میشه ولی سپاهانم شانس داره....:27::27:

بابا ول کنین.......عقل سلیم { خودم } میگه بارسا قهرمانه و تمام
سلیم جان..عقلت بر خلافه اسمته...:دی
شوخی بودا...:46:
.....
چرا فوتبالو نشون نمیده....مرده شور این زن بابا رو ببره..:13:

vahidgame
30-03-2010, 11:51
می بنیم که جناب majid_potter7 دوباره می خواد بحث شروع کنه. مثل اینکه من چند وقت زیاد اینجا نبودم شما فکر کردین خبریه. ولی سخت در اشتباهید:31:

]بله یه جوریه...چون واقعیت همیشه آدمو قلقلک میده...:دی

زور تیممون زیاده.....ثبات هم داره..مثل بقیه تیما یه فصل خوب و 2 فصل بد نیست..هر چقدر میخوایم میتونیم تعریف کنیم..حالا حالاها کار داره تا امثال بارسا به ما برسن...:دی

مثل این میمونه بگی تو لیگ ایران ابومسلم قهرمان میشه ولی سپاهانم شانس داره....:27::27:
با این حرفا مثل اینکه تعصب شمارو داره کور می کنه.
خیلی جالبه بارسلونا رو به ابومسلم و منچستر رو به سپاهان تشبیه می کنید!!! چه تشبیه شاعرانه ای کردی!
شما فکر می کنید مثلا فقط تیم شما افتخار داره و تیمای دیگه همه کشکن. واقعا عجب هوادارنی تیم شما داره. فکر می کنید فقط تیم شما مثلا جام برده. حالا خوبه توی این 25 ساله اکثر جامهایی که بردین توی انگلیس بوده. توی 25 سال شما 2 بار قهرمان جام باشگهای اروپا شدین. در صورتی که همین بارسا توی 5 سال اخیر دو بار قهرمان شده.
اصلا اینا هیچی من کاری به بارسا و منچستر ندارم. من نمی خوام بحث درست کنم ولی شما خودتون دوست دارید بحث درست کنین. من در جواب beckham7 یه چیزی گفتم. دلیلش این بود که ایشون یه جوری صحبت می کرد انگار مثلا همه از پشت کوه اومدن و اصلا هیچ نمی دونن. با حرفایی که شما هم زدین دقیقا مثل جناب beckham7 شدین. من طرفدارن منچستر دیدم که منطقی باشن ولی شما اصلا به این صورت نیستین و فکر کردین که خبریه.

*M!L4D*
30-03-2010, 12:41
آقا این بحثو ول کنین ... کسایی که مخالف منچسترن حتما منچستر بلایی چیزی سر تیمشون آورده دیگه :دی ... تا باشه از این مخالفتا :دی

vahidgame
30-03-2010, 14:14
من گفتم که بحثی ندارم ولی دوستان یه چه جوری صحبت می کنن که انگار فقط تیم خودشون وجود داره.من اگر بخوام بحث کنم که شما باید کلا از اینجا فرار کنید:31:

*M!L4D*
30-03-2010, 14:22
من گفتم که بحثی ندارم ولی دوستان یه چه جوری صحبت می کنن که انگار فقط تیم خودشون وجود داره.من اگر بخوام بحث کنم که شما باید کلا از اینجا فرار کنید:31:

داداش زیاد دیگه جو گیر نشو (شوخی) ...:دی ... دوستان برای 1 روز آتش بس :دی

B L A S T E R
30-03-2010, 14:34
بله یه جوریه...چون واقعیت همیشه آدمو قلقلک میده...:دی

سلیم جان..عقلت بر خلافه اسمته...:دی
شوخی بودا...:46:
.....
چرا فوتبالو نشون نمیده....مرده شور این زن بابا رو ببره..:13:
خندیدیم حاجی :دی
همین بارسا پارسال کردتون تو لوله :27::27:

Amin-Nasim
30-03-2010, 17:28
بارسلونا قهرمان می شه

Ezel
30-03-2010, 18:24
اقا کسی دیگه نگفت پپ کبیر بگید یکم بخندیم :31:
اسم تمام کاربرا اینجا هست فقط دو هفته صبر کنید انوقت ببینم بازم حرفی واسه گفتن دارید!
اون چند باری هم که من گفتم (( پپ کبیر )) نقل به مضمون از نوشته های یکی از دوستان بود که ایشون رو با این لقب مورد خطاب قرار دادند ، البته هر وقت ایشون هم تیم کوچکی مثل آبردین رو قهرمان لیگ کردند و بایرن مونیخ و (اگه اشتباه نکنم ) رئال رو در اروپا شکست دادند ( کاری که سر الکس در زمان حضورش در آبردین کرد ) و یا مثل گاس هیدینک کبیر تیمی مثل کره رو به نیمه نهایی جام جهانی رسوندند اون موقع اطلاق این القاب بسیار باور پذیر تر خواهد بود هرچند که بارسلونای رویایی 2009 بدون اسم گواردیولا معنی نداره. ( با وجود تنفر شدید از بارسا ولی نباید از حق گذشت)

Alireza.M67
30-03-2010, 18:34
منچستر که قهرمان میشه ، در این بحثی نیست ، سوال پرسیدنم نمیخواست .
در مورد بارسا هم ، از این مرحله بالاتر نمیاد الکی به دلتون صابون نزنید :31:
2 ساله این بارسلونا واسه ما شاخ شده ، فکر کردن دیگه خدای فوتبالن .
شما طرفدارای بارسا از 3 سال پیش به قبل کجا بودید ؟

kasra_khan2003
30-03-2010, 18:52
بارسا و منچستر شانس زیادی دارن

vahidgame
30-03-2010, 19:22
داداش زیاد دیگه جو گیر نشو (شوخی):31: ... ... دوستان برای 1 روز آتش بس :31:
باشه فقط یه روز. بیشتر من قول نمی دم:31:
راستی مثل اینکه بازی منچستر و بایرن رو از نیمه دوم نشون میده.

masud-000000
30-03-2010, 19:49
بابا به جای این بحث ها یکی یه راهی(کانالی) نشون بده که بشه لااقل این بازی ها رو بدون دردسر دید. :19:
ایران که بازی ها رو پخش نمیکنه...
(شاید با تاخیر پخش کنه ولی دیگه اونموقع فایده نداره کل دنیا نتیجه رو فهمیدن و ما...:13:)

pcforlife
30-03-2010, 23:05
بازی زنده پخش میشه...البته اونجوری که زیر نویس زد، 12.15 میده....

pcforlife
30-03-2010, 23:19
البته نیمه دوم... منچستر 1 - هیچ جلوئه!!!! :33:
اه اه... گزارشگر یوسفیه...:2:

Mohammad_666
31-03-2010, 00:07
منچستری ها در چه حالن خوبن یا نه:27::39: من میگم بایرن میزنه میگید نه تازه بیشر از اینا باید میزد!:15::thumbsup:
:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::3 3::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33: :33:
بایرن با تعصب!!

beenHere-doneThat
31-03-2010, 00:10
بایرن قشنگ بازی کرد.حقش بود بیشتر میزد.
به هر حال تبریک به طرفداران بایرن.:20:

vroom
31-03-2010, 00:12
دوستان نمیخواد اینقدر دعوا کنید اگه واقعاً دوست دارین قهرمان بشین امشب یه زنگ فرگوسن میگم تیم ذخیره رو بفرسته شاید بتونن منچستر رو شکست بدن - به هر حال منچستر یکی از پرطرفدارترین و قویترین تیمهاست و این افتخارات واسه شما تا یه کم مشهور بشین !!!

در ضمن اینطور که من فهمیدم فوتبال رو نشون نمیده !!!

دیگه هرچی بازیکن داشتن اوردن تو بازی بندگان خدا , ولی اخرش باختن:31:
ایراد نداره امیدتون به بازی برگشت باشه:5:

corey
31-03-2010, 00:15
واقعا بایر نشون داد که هنوزم باید لقب خوش شانس ترین تیم اروپا داد !!!!!!!!!!!!!
گل اولشون که خب معلومه دیگه کاملا تصادفی بود
بعدش هم توپ به تیر دروازه میخوره و آخر بازی هم اورا اون اشتباه مسخره میکنه

البته جای نگرانی نیست بازی برگشت با یک گل به راحتی صعود میکنیم

pcforlife
31-03-2010, 00:15
خرافاتی نیستم... ولی چرا باید کسی گزارش این بازی رو کنه که همیشه در پایان مسابقه نتیجه باخت واسه منچستر به دست بیاد...!!!
تعویض های فرگی هم افتضاح بود... چرا برباتوف رو جای رونی نیاورد... نکنه رونی مصدوم بشه و به بازی چلسی نرسه... اه اه...

منچستری ها در چه حالن خوبن یا نه من میگم بایرن میزنه میگید نه تازه بیشر از اینا باید میزد!
اگر دیرک ویدیچ تو گل بود حال شما هم دیدنی بود... ولی انصافا بایرن تو 10 دقیقه آخر عالی بود... اگه نویل خطا هند نمیداد، الان... منچستر تا اون موقع عالی دفاع کرده بود... یه مو رافائل رو به این نویل نمیدم!!!! طوری نیست... بازی برگشت تو اولدترافورده...!

B L A S T E R
31-03-2010, 00:16
دیگه هرچی بازیکن داشتن اوردن تو بازی بندگان خدا , ولی اخرش باختن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایراد نداره امیدتون به بازی برگشت باشه
:دی:دی:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
31-03-2010, 00:16
راستی انتقام 99 رو هم گرفت اونم تو دقایق پایانی... وقتی وندرسار اولین شوت گومز رو گرفت، بهم الهام شد که بایرن انتقام 99 رو میگیره...

vroom
31-03-2010, 00:17
واقعا بایر نشون داد که هنوزم باید لقب خوش شانس ترین تیم اروپا داد !!!!!!!!!!!!!
گل اولشون که خب معلومه دیگه کاملا تصادفی بود
بعدش هم توپ به تیر دروازه میخوره و آخر بازی هم اورا اون اشتباه مسخره میکنه

البته جای نگرانی نیست بازی برگشت با یک گل به راحتی صعود میکنیم

اره دیگه یوسفی هم تو گزارشش هی از خوش شانسی هایی بایرن میگفتا ما دقت نمیکردیم!!!:دی
بعدشم 1 گل شانسی زدین یکی هم خوردین دیگه اینکه گله کردن نداره:46:
1 تک به تک هم گومز گل نکرد

Mohammad_666
31-03-2010, 00:19
خرافاتی نیستم... ولی چرا باید کسی گزارش این بازی رو کنه که همیشه در پایان مسابقه نتیجه باخت واسه منچستر به دست بیاد...!!!
تعویض های فرگی هم افتضاح بود... چرا برباتوف رو جای رونی نیاورد... نکنه رونی مصدوم بشه و به بازی چلسی نرسه... اه اه...

اگر دیرک ویدیچ تو گل بود حال شما هم دیدنی بود... ولی انصافا بایرن تو 10 دقیقه آخر عالی بود... اگه نویل خطا هند نمیداد، الان... منچستر تا اون موقع عالی دفاع کرده بود... یه مو رافائل رو به این نویل نمیدم!!!! طوری نیست... بازی برگشت تو اولدترافورده...!
این حرفا چیه پس اگه شوت آلتینتوپ ......اگه اگه اگه اگه این حرفا چیه اگه خدا میخواست اگه نیروی امدادی میرسید اگه معجزه میشد:16::16::16::16::16::16:

corey
31-03-2010, 00:22
اره دیگه یوسفی هم تو گزارشش هی از خوش شانسی هایی بایرن میگفتا ما دقت نمیکردیم!!!:دی
بعدشم 1 گل شانسی زدین یکی هم خوردین دیگه اینکه گله کردن نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
1 تک به تک هم گومز گل نکرد

اون دیگه شعور گزارشگر نشون میده
روی گل اول یونایتد وین رونی به طرز فجیعی مدافع مستقیمش جا گذاشت و گل زد

البته بازی تموم شد و رفت
بازی برگشت همه چیز مشخص میشه

Mohammad_666
31-03-2010, 00:22
اگه این همه موقعیت وندرسار به دادتون نمیرسید که کیسه گلتون میکرد بایرن.

سونامی
31-03-2010, 00:25
مهم نیست .

بازی برگشت ما می بریم گزارشگر هم :دی ولش کن

vroom
31-03-2010, 00:25

البته بازی تموم شد و رفت بازی برگشت همه چیز مشخص میشه

حالا این یوسفی حقیقت را گفت , شد بی شعور؟!:دی
مدافع را جا گذاشت کجا بود؟ توپ خورد به سر مدافع بایرن(فکر کنم فن بومل بود) صاف رو پای این رونی فرود اومد
مثا اینه که من بگم ضربه ی آزاد ریبری اینقدر فنی بود که حتی فندسار تکون هم نتونست بخوره!:31:

beenHere-doneThat
31-03-2010, 00:29

البته بازی تموم شد و رفت
بازی برگشت همه چیز مشخص میشه
بابا تو دیگه کی هستی!آواتارت با امضات آلمانیه ولی طرفدار منچستر؟!:13:

pcforlife
31-03-2010, 00:31
این حرفا چیه پس اگه شوت آلتینتوپ ......اگه اگه اگه اگه این حرفا چیه اگه خدا میخواست اگه نیروی امدادی میرسید اگه معجزه میشد:16::16::16::16::16::16:
فکر کنم هواداران لیون اینقدر از برد تیمشون و صعود تیمشون خوشحال و مطمئن نشدن که شما شدین...:27: طوری نیست... پدیده ای وجود داره به نام زمان! ما چه می بردیم چه می باختیم، باید یه هفته دیگه صبر می کردیم واسه بازی برگشت تو اولدترفورد و جشن صعود... حالا تو این حد فاصل یه خورده شما هم شاد باشین به جایی بر نمیخوره...!!!!:27::31:

vahidgame
31-03-2010, 00:32
دوستان منچستری چه خبرا؟ خوب هستین؟:31:
به نظرم تا هفته دیگه اینجا دیگه نیاد:31:

malaki_mall
31-03-2010, 00:32
بایرن چرا تونی رو فروخت؟

بد شانسی چه موقعی روبن مصدوم شد؟ عجب خر شانس هستن این منچستری ها؟؟

ریبری هم این فصل خیلی افت کرده.

آلتین توپ هم اون طراوت سالهای گذشته رو نداره(عجب بازیکن خر شوتیه)

جای خالی لوسیو هم که پر نشده(واسه خودش یه پا تیم بود)

pcforlife
31-03-2010, 00:37
دوستان منچستری چه خبرا؟ خوب هستین؟:31:
به نظرم تا هفته دیگه اینجا دیگه نیاد:31:
بهتره شما نیای...! چون تیم اولت که کلا تو جام نیست... بعد پیشنهاد می کنم از شنبه به اینور هم اصلا نیا...!:27:

mostafa_khan001
31-03-2010, 00:37
سلام سعید میدونم داری الان اینجا پرسه میزنه
غم اخرتون نباشه:دی غم اخرتون تو اولدترافورد باشه:دی

همینه دیگه فوتبال...یه روز بایرن میبره یه روز هم منچستر میبازه:دی

mmiladd
31-03-2010, 00:40
bayeeeern!

Mohammad_666
31-03-2010, 00:46
من اگه بایرن برگشت هم ببازه و حذف بشه برام مهم نیست به خاطر اینکه تیمه بی ادعاییه و همین که با این بضاعت اومده تا اینجا و روی امثال منچسترو... رو کم کرده کافیه اگه به تاریخم نگاه کنی با این برد سومین باری بود که روتونو کم کرد !
اگه ببازه هم مهم نیست چون هی دم نمیزنه با قهرمانیم بی سر و صدا بازی میکنه و میبره!

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

راستی زمان پدیده نیست!

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

حالا شما نمیخواد واسه جشن صعود آماده بشی بذار ببین اصلا کار به صعودتون میکشه یا نه!

vahidgame
31-03-2010, 00:51
بهتره شما نیای...! چون تیم اولت که کلا تو جام نیست... بعد پیشنهاد می کنم از شنبه به اینور هم اصلا نیا...!:27:
راستی شما چه طوری؟ اینو گفتم که چون شما ویژه بودی:31:
در مورد بازی شنبه هم باشه اگر تیمم باخت اینجا نمیام. البته اگر باختش. اگر تیم شما باختش که پیشنهاد می کنم یه چند وقت انجمن خبر روزشی دیگه نیا:31:
در ضمن این پست منو نقل قول نکن:46:

mmiladd
31-03-2010, 00:51
ما با فوتبال تخمه می خوریم نه حرص..!!

15 سال که طرفداره باریرن هستم..! انتقام گرفتم امشب بعد سال 99 که شریگنهام با سولشایر جامو از ما گرفتن

هنوز مشت های کوفور یادمه..!!!

بازی برگشت زیاد مهم نیست... مهم اینه که بعد این همه سال آدم یهو دقیقه نود ُ دو خالی شه...!

pcforlife
31-03-2010, 00:52
من اگه بایرن برگشت هم ببازه و حذف بشه برام مهم نیست به خاطر اینکه تیمه بی ادعاییه و همین که با این بضاعت اومده تا اینجا و روی امثال منچسترو... رو کم کرده کافیه اگه به تاریخم نگاه کنی با این برد سومین باری بود که روتونو کم کرد !
اگه ببازه هم مهم نیست چون هی دم نمیزنه با قهرمانیم بی سر و صدا بازی میکنه و میبره!
اگه جریان نگاه کردن به تاریخ باشه، به نظرم فینال 99 یه طرف، کل بردای بایرن مقابل منچستر یه طرف... ولی باز این فینال 99 سنگینی میکنه...!!!:31::21:
خداییش با مرامت حال کردم(هر چند تیکه انداختی)!: دی حالا اینقدر آیه یاس نخون...میتونی یه یه هفته ای شاد باشی... چند تا از اون نیشخند هات بفرست!:46::31::27:

mostafa_khan001
31-03-2010, 00:53
mostafa_khan001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Capcom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), corey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), malaki_mall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mmiladd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), osifa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), RAY-MILAD-007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), robert ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), VBYOFSKI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), vroom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), سونامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا چه خبره اینجا ریخته این؟برین خونه هاتون.مثل تمامی پیش بینی ها بایرن باز هم برده و هیچ اتفاق عجیبی نیوفتاده:دی

D r i v e r
31-03-2010, 00:54
هه هه
اوضاع رونی هم زیاد خوب به نظر نمیرسید :دی
پست بالا برای دوستای گلم که بدونین کی به کیه :
URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]mostafa_khan001[/URL], Capcom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), corey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), malaki_mall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mmiladd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), osifa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), RAY-MILAD-007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), robert ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), VBYOFSKI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), vroom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), سونامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcforlife
31-03-2010, 01:00
هنوز مشت های کوفور یادمه..!!!
آره خداییش... هیچی فینال 99 نمیشه... حتی از فینال مسکو هم خاطره انگیز تر بود....

در مورد بازی شنبه هم باشه اگر تیمم باخت اینجا نمیام. البته اگر باختش. اگر تیم شما باختش که پیشنهاد می کنم یه چند وقت انجمن خبر روزشی دیگه نیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
مساوی شد چی؟:31:
وحید جان میتونم میام... حرفی دادا؟ (با استیل حرف زدن مهران غفوریان تو زن بابا بخون|):31::46:

Mohammad_666
31-03-2010, 01:03
اما انگار شما از منم شادتری باشه خوشحال باش عادیه ماله شوکه باخته دیگه!

vahidgame
31-03-2010, 01:23
آره خداییش... هیچی فینال 99 نمیشه... حتی از فینال مسکو هم خاطره انگیز تر بود....

مساوی شد چی؟:31:
وحید جان میتونم میام... حرفی دادا؟ (با استیل حرف زدن مهران غفوریان تو زن بابا بخون|):31::46:
مساوی شد هیچی.
در ضمن اگه می خوای بیایی مشکلی نداره ولی خیلی در امون نیستی:31:

این حرف صد در صد تایید میشه.

D r i v e r
31-03-2010, 02:56
با تمام احترامی که برای بایرنمونیخ قائلم ولی توی بازی برگشت احتمالا به توپ بسته میشه

*M!L4D*
31-03-2010, 08:55
با تمام احترامی که برای بایرنمونیخ قائلم ولی توی بازی برگشت احتمالا به توپ بسته میشه

با بازگشت رونی کار بایرن تمومه !

masud-000000
31-03-2010, 09:54
بسی حالیدم این منچستر باخت...اینقد حالیدم!!! :16:بایرن عجب حالی گرفت ازشون...باید 4-5 تا دیگه هم میزد...
جالب بود تا قبل بازی کلی کری میخوندنن این منچستری ها حالا کوشن؟؟من که هیچ منچستری اینجا نمیبینم کجایین پس؟...
نترسین بابا مثل همیشه باختین دیگه بیایید بچه ها قول میدن سر به سرتون نزارن!:27:

:3:Only FC Barcelona

Mohammad
31-03-2010, 10:03
منچستر باخت ! چون خوب بازی نکرد ! این خیلی عجیب نیست ! مبارک بایرن باشه ... :20:

هم منچستر هم طرفدارانش اینقدر بزرگ هستن که هم باخت رو درک کنن هم پیروزی رو ! و البته منچستر اینقدر غول هست که اهالی زیادی از باختش خوشحال بشن !! :31: اما این خوشحالی دوام زیادی نداره !! :21:

پیشاپیش ورود بایرن رو به جهنم اولدترافورد خوشامد میگم ! اونجا اوضاع خیلی فرق می کنه !!!:46:

*M!L4D*
31-03-2010, 10:06
بسی حالیدم این منچستر باخت...اینقد حالیدم!!! :16:بایرن عجب حالی گرفت ازشون...باید 4-5 تا دیگه هم میزد...
جالب بود تا قبل بازی کلی کری میخوندنن این منچستری ها حالا کوشن؟؟من که هیچ منچستری اینجا نمیبینم کجایین پس؟...
نترسین بابا مثل همیشه باختین دیگه بیایید بچه ها قول میدن سر به سرتون نزارن!:27:

اون چشاتو بازکنو ببین ... پست قبلیو من زدم ...
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 4 (4 کاربران و 0 مهمان)
RAY-MILAD-007, King_90, masud-000000, Mohammad
دو تا منچستری

masud-000000
31-03-2010, 10:23
اون چشاتو بازکنو ببین ... پست قبلیو من زدم ...
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 4 (4 کاربران و 0 مهمان)
RAY-MILAD-007, King_90, masud-000000, Mohammad
دو تا منچستری
حالا چرا عصبانی میشی؟ میخوای بیا دوتا هم بزن تو گوشم :31:
عیبی نداره اثرات باخت دیشبه:46:

منچستر باخت ! چون خوب بازی نکرد ! این خیلی عجیب نیست ! مبارک بایرن باشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
این حرف 100% تایید میشه . برای اولین باره که یه منچستری دست به اعتراف میزنه و از عجیب نبودن باخت تیمش میگه !:27:
حالا شما بگو منچستر کی خوب بازی کرده؟؟؟ آخه تیمی که فقط یه بازیکن گردونندش باشه میشه اسمشو گذاشت تیم؟
پ.ن:
واقعا اگه بقیه تیم ها شانس این منچستر روداشتن چی میشد...
باید اسم این تیمو میزاشتن شانس‌چستر نه منچستر:27:

vroom
31-03-2010, 10:36

عزیز باحاشون کل کل نکن , اعصابشون بدجوری خورده ها:دی
شاید طرفداران منچستر هم مثل بازیکن هاش کار را فیزیکی دنبال کنن ها:دی
دیشب این داور بدبخت نمیتونست این کارت زردش را بذاره تو جیبش از بس این منچستری ها خطا میکردن:2:
بعد جالبیش اینجاس که خودشون خطا میکنن و خودشون هم مسدوم میشن (رونی):دی

:دی

King_90
31-03-2010, 10:39
بابا خوبه فقط یه نیمه تموم شده شما دارید اینطوری خودتون رو می کشید.
عزیزان من منچستر فیورنتیا و اون یوونتوس نیست که همینطوری بریز زمینشون بازی کنید ببرید.
الان که نوبت شماست.بگید.هرچقدر بخواید بگید بالاخره یه 11 سال عقده رو تو دلتون داشتید بریزید بیرون.
منم بردتون رو تبریک می گم اما صبر کنید.
جهنم در راهست ......

majid_potter7
31-03-2010, 11:00
خندیدیم حاجی :دی
همین بارسا پارسال کردتون تو لوله :27::27:

و 2 سال پیش ما کردیمشون تو لوله....:27:

خیلی جالبه بارسلونا رو به ابومسلم و منچستر رو به سپاهان تشبیه می کنید!!! چه تشبیه شاعرانه ای کردی
اونو تابلو بود شوخی کردم..جدی نگفتم..

توی 25 سال شما 2 بار قهرمان جام باشگهای اروپا شدین. در صورتی که همین بارسا توی 5 سال اخیر دو بار قهرمان شده
یکیش 99 یکیش 2008..میشه11 سال اخیر..25 رو چه جوری حساب کردی؟:27:

من گفتم که بحثی ندارم ولی دوستان یه چه جوری صحبت می کنن که انگار فقط تیم خودشون وجود داره.من اگر بخوام بحث کنم که شما باید کلا از اینجا فرار کنید:دی
بله..ما هم اگه بخوایم فقط الکی و رو هوا حرف بزنیم شما باید از اینجا فرار کنیم..هر وقت واقعیتو گفتی اونوقت ادعا کن شما جناب vahidgame...

اگه این همه موقعیت وندرسار به دادتون نمیرسید که کیسه گلتون میکرد بایرن.
همچین میگی انگار فن در سار تماشاگره...اونم بازیکن خودمونه ها...

مدافع را جا گذاشت کجا بود؟ توپ خورد به سر مدافع بایرن(فکر کنم فن بومل بود) صاف رو پای این رونی فرود اومد

تو این که رونی به زیبایی مدافع رو جا گذاشت شکی نیست..اون خیلی بهتر متوجه تغییر مسیر توپ شد و جاگیریشو عوض کرد..ولی دمیکلیس تا اومد بفهمه اوضاع از چه قراره گل شد...

حالا شما بگو منچستر کی خوب بازی کرده؟؟؟ آخه تیمی که فقط یه بازیکن گردونندش باشه میشه اسمشو گذاشت تیم؟
راس میگه دیگه بنده خدا..منچستر که خوب بازی نمیکنه چندین ساله که همینطور رو اوج مونده....فقط شانسه..فقط!!:27:
پارسالم که میگفتن گردونندش فقط کریسه..پس چی شد جناب؟:27:
...
جوابای خودمو به بحثای دوستان دادم..ولی در مورد بازی باید بگم که این منچستر همون منچستره پارسال تو بازی با بارسا بود....ولی فرقش این بود که حداقل اونجا از تاکتیک سر بودیم..ولی اینجا تاکتیکو هم باختیم...بسیاار بد بودیم..:41:رونی هم احتمالا نمیرسه...ولی ایشالا میبریم..
در ضمن معلومه من یو خیلی کارا با خیلیا کرده که این همه آدم از باختش خوشحالن..:27:

pcforlife
31-03-2010, 11:26
اگه نشانه خوشحال بودن به اسمایل فرستادنه که شما بهتره بری اسمایل های ارسالی خودت رو تو پست 185 ببینی:27: ضمنا این استدلال شماست که بند خوشحالم....!:20:(البته من دیشب یه خورده شاد بودم بابت خاطره فینال 99....:27::31:) ولی خوب... بالاخره پشت بند باخت یه تیم، برای طرفدارای اون تیم خوشحالی نمیاره...!:31:

این حرف صد در صد تایید میشه.
:27:
بخونید... اینقدر کری بخونید تا....:31: یکی نیست بگه آخه بزارید بارسای عزیزتون امشب تو ایمیریت یه نتیجه امیدوارکننده بگیره بعد خودتون رو بکشید...!:27:
بعدش، هواداران بایرن، خیلی خودتون رو بالا گرفتید و به قولی دروغ خودتون رو باور کردین!:21: تیمی که تو زمین خودش، 77 دقیقه عقب باشه و با یه شروع مجدد و شانس به گل برسه و یه تیر دروازه به تیم حریف بدهکار باشه و دقیقه 92 ببره آخه تیمه...؟ جالبه که بهترین بازیکن زمین از دید یوفا وین رونی شد!
به قول یکی از بچه های منچستری، ما به این افتخار می کنیم که تیممون اینقدر بدخواه داره! چون کلا تیمای بزرگ و قدرتمند بیشتر از هوادار، بدخواه دارند!:5:
ما که خیالمون راحته... شاهنامه آخرش خوشه...:8:

Mohammad_666
31-03-2010, 11:48
شب درازه دوست من!

Mohammad
31-03-2010, 12:04

این حرف 100% تایید میشه . برای اولین باره که یه منچستری دست به اعتراف میزنه و از عجیب نبودن باخت تیمش میگه !:27:
پ.ن:

خب ... بحث کردن با کسی که فقط از رویه تعصب حرف می زنه و نه منطق مثل این میمونه که با یه آدم بی سواد بحث کنی ! :31:

یه کوچولو واسه اینکه چشمتون باز بشه نگاهی به آخرین نتایج منچستر می اندازیم !

دسامبر 2009 :

برد ویگان با 5 گل !

ژانویه 2010 :

7تا بازی ، 4 تا برد ، 1 ساوی و 2 باخت ! مجموعا 15 گل زده و 6 تا گل خورده !

فوریه 2010 :

6 تا بازی ، 4 تا برد ، 1 مساوی و 1 باخت ! مجموعا 15 گل زده و 7 تا گل خورده !

مارس 2010 :

6 تا بازی ، 5 تا برد ، 1 باخت ! مجموعا 15 تا گل زده و 3 گل خورده !

با یه حساب سر انگشتی خیلی ساده که از عهده بچه های دبستانی هم بر میاد میشه 70% برد با میانگین 2.5 گل در هر بازی !!

نیازی به جواب من یا سایر دوستان نیست چون این تیم اینقدر افتخار داره و بزرگ هست که با یه باخت ( باختی که قابل جبرانه! ) کوچیک نمیشه !! خیلی دور نمیرم ! میلان رو همین چند وقت پیش له کردیم ... ! :46:

Mohammad_666
31-03-2010, 12:27
[همین الان اسکای نیوز اعلام کرد]
رونی بازی شنبه با چلسی رو از دست داد و احتمال داره بازی برگشت با بایرن هم غایب باشه...
حالا ببینم منچستر بدون رونی میخواد چیکار کنه:31:

King_90
31-03-2010, 12:34
رونی بازی شنبه با چلسی رو از دست داد و احتمال داره بازی برگشت با بایرن هم غایب باشه...

همون کاری که بعد رفتن رونالدو انجام دادیم.:21:

pcforlife
31-03-2010, 12:36
نیازی به جواب من یا سایر دوستان نیست چون این تیم اینقدر افتخار داره و بزرگ هست که با یه باخت ( باختی که قابل جبرانه! ) کوچیک نمیشه !! خیلی دور نمیرم ! میلان رو همین چند وقت پیش له کردیم ... ! :46:
جالبه وقتی میلان رو تو خونش بردیم، بعضی از دوستان اومدن گفتن، بالا برید،پایین بیاین، حذفید...شانسی بردیدو... میلان میاد واسه انتقام و رونالدینهو لولتون میکنه و... ولی خوب نهایتا چی شد، روسیاهی موند واسه زغال...!!!!:27:

شخصا بیش از اینکه نگران رسیدن یا نرسیدن رونی باشم، نگرانه کارت زرد ویدیچم که یهو تو نیمه نهایی منچستر رو اذیت نکنه...

vahidgame
31-03-2010, 12:43
بله..ما هم اگه بخوایم فقط الکی و رو هوا حرف بزنیم شما باید از اینجا فرار کنیم..هر وقت واقعیتو گفتی اونوقت ادعا کن شما جناب vahidgame...
حرف روی هوا چیه. من که سعی کردم منطقی صحبت کنم.

بخونید... اینقدر کری بخونید تا.... یکی نیست بگه آخه بزارید بارسای عزیزتون امشب تو ایمیریت یه نتیجه امیدوارکننده بگیره بعد خودتون رو بکشید...!
هر نتیجه ای بگیره خیالی نیست چون من طرفدار هر جفتشون هستم:31:
دوستان منچستری هفته دیگه فکر کنم بازار کری خیلی داغ میشه:31:

راستی امشب توی ورزشگاه ایمیریت اگه طرفداران آرسنال آنری رو تشویق نکنن خیلی نامردن چون آنری یه اسطوره توی باشگاه آرسنال هستش. منظورم اینه که ازش استقبال خیلی گرمی بکنن.

Mohammad
31-03-2010, 12:43
جالبه وقتی میلان رو تو خونش بردیم، بعضی از دوستان اومدن گفتن، بالا برید،پایین بیاین، حذفید...شانسی بردیدو... میلان میاد واسه انتقام و رونالدینهو لولتون میکنه و... ولی خوب نهایتا چی شد، روسیاهی موند واسه زغال...!!!!:27:

شخصا بیش از اینکه نگران رسیدن یا نرسیدن رونی باشم، نگرانه کارت زرد ویدیچم که یهو تو نیمه نهایی منچستر رو اذیت نکنه...

:10:

ممنون میشم لینک خبر رو بدین ...

مهمتر از رونی اینکه مربی به نام سر الکس فرگوسن هست !! حتی اگه رونی هم نباشه تدابیری خواهد اندیشید ...

راستی امشب توی ورزشگاه ایمیریت اگه طرفدران آرسنال آنری رو تشویق نکنن خیلی نامردن چون آنری یه اسطوره توی باشگاه آرسنال هستش.

ایران که نیست که ... :D آنری وقتی تویه آرسنال بود یه فوق ستاره بود !

vahidgame
31-03-2010, 12:49
ایران که نیست که ... :D آنری وقتی تویه آرسنال بود یه فوق ستاره بود !
خوب مگه همین منچستر نبود چه قدر بکام رو تشویق کردن. آنری توی باشگاه آرسنال نقش خیلی مهمی داشته. شاید جزو 5 بازیکن برتر باشگاه باشه.

majid_potter7
31-03-2010, 13:03
حرف روی هوا چیه. من که سعی کردم منطقی صحبت کنم
ولی این دفعه که سعیت زیاد به نتیجه ننشسته بود...:دی

pcforlife
31-03-2010, 13:10

من خبرش رو از خود سایت منچستریونایتد و لیگ برتر انگلیس خوندم...
اینم لینک سایتاش:

اینم فیلم مصدومیت رونی که تو سایت منچستر گذاشته:

masud-000000
31-03-2010, 13:13

مهمتر از رونی اینکه مربی به نام سر الکس فرگوسن هست !! حتی اگه رونی هم نباشه تدابیری خواهد اندیشید ...!

اینم لینک از اسکای نیوز(اسکای اسپرت)

Mohammad
31-03-2010, 13:25
خوب مگه همین منچستر نبود چه قدر بکام رو تشویق کردن. آنری توی باشگاه آرسنال نقش خیلی مهمی داشته. شاید جزو 5 بازیکن برتر باشگاه باشه.

دقیقا دیگه ... همینه . درستش هم همینه .

من سایت ها رو چک کردم ! منچستر ، گاردین و ... هیچکدوم هنوز قطعی نگفتن که به بازی نمی رسه ! واسه همین لینک اسکای نیوز رو خواستم ... همه در حد احتمال و گمانه زنی هست ... فکر کنم تا امشب مشخص میشه قطعا...

United striker may miss date with Blues with ankle injury

"He has got a kick to the ankle, we will just have to wait and see tomorrow (Wednesday)," Ferguson told Sky Sports.

"Hopefully it's not too serious. He may be doubtful for Saturday but we don't know, it's too early to say."

vroom
31-03-2010, 13:32

:دی
باز هم از این جملات طنز امیز برامون بگو:دی

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:29 PM ----------

نیازی به جواب من یا سایر دوستان نیست چون این تیم اینقدر افتخار داره و .....

افتخارات را که خودتون میدونید باید بذارن دم کوزه و.....:31:

Ezel
31-03-2010, 13:44
امید وارم که رونی به بازی برگشت برسه ، حداقل اگر رونی نرسید روبن هم نرسه :دی
به نظر من تعویض های فرگوسن باعث شد منچستر بطور کامل خط میانی رو به بایرن واگذار کنه و باعث اون هجمه سنگین بایرن شد و من خوشحالم که شب خوب فن در سار بود والا فاجعه اتفاق می افتاد . وقتی والنسیا که معمولا گوش بازی میکنه به جای کریک که یک بازیکن تخریبی هست به بازی میاد و برباتف مهاجم به جای پارک که یک بازیکن تقریبا دونده و در خدمت تیم هست به بازی میاد حتی با وجود فلچرواسکولز که کاملا در صحنه هایی که حضور موفق داشت تنها به خاطر تجربه اش بود نه به خاطر جنگندگی قابل پیش بینی بود که بازی به سود منچستر پیش نره ، نیمه اول که پخش نشد ولی نیمه دوم منو یاد خاطرات تلخ فینال فصل پیش انداخت . اما فراموش نکنید که منچستر در بازیهای برگشت حذفی در اولدترافورد مقابل تیمهای بزرگ تیم دیگه ای هستش ، تیمی که امسال 4 تا به میلان زد و فصل پیش هم دوتا به اینتر مورینیوی پر ادعا .

Mohammad
31-03-2010, 14:13
افتخارات را که خودتون میدونید باید بذارن دم کوزه و.....

اصلا نیازی به افتخاراتم نیست !! این تیم ، تواناییش رو داره !! کافیه به آماری که از بازیهاش دادم یه نگاه کوچولو بندازید ... :46:

حالا شما همه چیز رو طنز ببینید ... اینطوری کمتر بهتون فشار میاد ...:31::46:

vroom
31-03-2010, 14:28
ا

اتفاقا گفتم دوستمون از این جملات طنز امیز بگه که شاید طرفداران منچستر فشار دیشب را یادشون بره!!:دی

pcforlife
31-03-2010, 14:50
اصلا نیازی به افتخاراتم نیست !! این تیم ، تواناییش رو داره !! کافیه به آماری که از بازیهاش دادم یه نگاه کوچولو بندازید ... :46:

شما از طرفدار تیمی که بزرگترین افتخارش تو 8 فصل اخیر اروپا (با همین فصل فعلی) 4 بار رسیدن به مرحله یک هشتم و پس از اون حذف شدنه، چه انتظاری داری؟!:27: بنده خدا ها تو این سالها رنگ برد مقابل یه تیم قدر رو ندیده بودن که دیدند... حق دارند!...:27: حالا بذار حالا ایشون طنازی کنند،:46: مهم نیست...:31:

Mohammad
31-03-2010, 14:59
شما از طرفدار تیمی که بزرگترین افتخارش تو 8 فصل اخیر اروپا (با همین فصل فعلی) 4 بار رسیدن به مرحله یک هشتم و پس از اون حذف شدنه، چه انتظاری داری؟!:27: بنده خدا ها تو این سالها رنگ برد مقابل یه تیم قدر رو ندیده بودن که دیدند... حق دارند!...:27: حالا بذار حالا ایشون طنازی کنند،:46: مهم نیست...:31:

جواب از این منطقی تر و قشنگ تر ؟!

کاش همه کنار تعصب و طرفدار بودن ، منطقم داشته باشن ! :46:

VBYOFSKI
31-03-2010, 15:02

تو نظر سنجیه سایت رسمیه باشگاه از دیده هوادارا بهترین بازیکن تاریخ باشگاه انتخاب شد و بعد اون دنیس برگکمپ بود.
مطمعنن استقبال خوبی ازش میشه، شاید خیلی از هوادارا مثل خودم چندان دل خوشی ازش نداشته باشن ولی هیچکس منکر 8 سال زحمتی که برای باشگاه کشید نمیشه و 100 درصد استقبال خوبی ازش میشه امشب.

vahidgame
31-03-2010, 15:20
تو نظر سنجیه سایت رسمیه باشگاه از دیده هوادارا بهترین بازیکن تاریخ باشگاه انتخاب شد و بعد اون دنیس برگکمپ بود.
مطمعنن استقبال خوبی ازش میشه، شاید خیلی از هوادارا مثل خودم چندان دل خوشی ازش نداشته باشن ولی هیچکس منکر 8 سال زحمتی که برای باشگاه کشید نمیشه و 100 درصد استقبال خوبی ازش میشه امشب.
من با اینکه تیمی که طرفدارشم تیم مقابل آرسنال هستش ولی آرسنال رو به خاطر یه سری بازیکنان مثل آنری و دنیس برکمپ و... خیلی دوست داشتم. الان با اینکه تیم رقیب هستش ولی بازی های اونو نگاه می کنم و به جز بازی های رو در رو فرقی هم برام نمی کنه که ببره یا ببازه:31:
ولی آرسنال دیگه شاید توی تاریخش بازیکنی مثل آنری پیدا نکنه. امیدوارم امشب آرسنال فرهنگ خودشو نشون بده:20:

Zhangooler
31-03-2010, 15:48
خب خب خب!یه مدت نبودم بحث بد جوری داغ شده!
من واقعا از بی اطلاعی بعضی دوستان متاسفم....در مورد ساخته شدن بازیکنان توی بارسا باید یه ذره اطلاعات آپ تو دیت بهتون بدم تا جای دیگه از این حرفا نزنین یه وقت!
ژاوی در تیم بارسا از اون اول بوده تا الان که بهترین پلی میکر و پاسور دنیا از نظر فیفا و یوفا و مردم هست.
مسی بهترین و تکنیکی ترین بازیکن جهان هم از 19 سالگی در بارسا ی فعلی بازی می کرده.(سرمایه گذاری رایکارد)
اینیستا که اصلا معلومه چیکاره ست توی بارسا و از کی اومده.
کیتا و توره هم که یادتون باشه که از دو سال پیش ساخته شدن.اونم توی بارسا.
والدس که دیگه سوتی نمیده و یکی از شاخ ترین دروازه باناست که اونم شکی توش نیست که از اون 6 سال پیش فکر کنم توی بارسا از تیم نوجوانان تا الان هنر نمایی میکنه.
و تا همین زلاتان و پیکه و مکسول و غیره که توی همین بارسا اسمی برای خودشون دست و پا کردن.
خواهشا با اطلاع حرف بزنین دوستان.از روی باد شکم که نمیشه که....!!!مستر پی سی فور لایف اون سال های ورودت نصفش غلطه.برو یوفا اطلاع کسب کن.
در مورد بازیکنای 40 سالتونم که باید اسکولز و گیگز و ون در سار رو نام برد.کدوم طرفداری سن بازیکناشو نمیشناسه!؟؟؟!!!
در ضمن شما اگه ژاوی و اینیستا و مسی رو از بارسا بگیری بارسا تموم نمیشه.بویان و پدرو و بارتا و پویول و غیره که جوان هم هستند جای اونا رو پر میکنن.مگه مسی و ژاوی کی بودن؟دو تا جوان که توی بارسا شدن لیونل مسی و ژاویر هرناندز.
بازم میگم دوستان من آدرس سایت های مختلف رو براتون میزارم تا اطلاعات کسب کنین و با اطلاعات موسخ حرف بزنین و توی بحث ها شرکت کنین تا بهتون کم لطفی نشه یه وقت ناراحت شین:

fcbarcelona.cat.es
و غیره
خواهشا با اطلاعات!
در ضمن من موندم که مثلا والنسیا چقدر تکنیک داره که شما میگی رونی و فرگوسنم برداری والنسیا و و مثلا گیگز هستن!؟؟؟
اگر سه تا بازیکن منچستر رو نام ببری به غیر از رونی که در 3 بازی پشت سر هم (با منبع موسخ عزیزان) معجزه آفریدن جایزه دارین.حالا بارسا خودتون هت تریکاشو تا همین دو هفته پیش دیدین.زلاتان تا همین 3 ماه پیش جای هیگواین و توی اسپانیا گرفته بود!دیگه ادامه ندم بهتره میترسم شما شرمتون بشه که الکی صحبت میکنین.
یا حق

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

در مورد بازی امشب آرسنال هم بگم که احتمال برد آرسنال زیاده ولی در کل با کمی تحلیل به این نتیجه میرسی که بازم بارسا توی امیریت حماسه می آفرینه....در ضمن دوست من کجای این جواب منطقیه؟آرسنال یکی از بهترین تیم های جهانه فقط بازیکن کم داره.پس حرف ونگر الکی نیست دوستان

vroom
31-03-2010, 16:06
شما از طرفدار تیمی که بزرگترین افتخارش تو 8 فصل اخیر اروپا (با همین فصل فعلی) 4 بار رسیدن به مرحله یک هشتم و پس از اون حذف شدنه، چه انتظاری داری؟!:27: بنده خدا ها تو این سالها رنگ برد مقابل یه تیم قدر رو ندیده بودن که دیدند... حق دارند!...:27:

1 نفر ندونه قکر میکنه تو این 8 فصل , منچستر 8 بار رسیده فینال و هر 8 بار هم قهرمان شده!!!
چرا فقط همین 8 فصل اخیر؟!
بذار 10 فصل اخیر منچستر را کامل یاداوری کنم:
2000: تو یک چهارم نهایی از رئال باختین و حذف شدین
2001: تو یک چهارم از همین بایرن باختین و حذف شدین
2002: تو نیمه نهایی از لورکوزن باختین و حذف شدین
2003: تو یک چهارم بازم به رئال باختین و حذف شدین
2004: تو دور دوم به پورتو باختین و حذف شدین
2005:تو دور دوم به میلان باختین و حذف شدین
2006: از دور مقدماتی هم بالا نیومدین
2007:نیمه نهایی به میلان باختین حذف شدین
2008: فینال یا چلسی تو پنالتی بردین و قهرمان شدین
2009: تو فینال به بارسا باختین

من نمیگم وضعیت بایرن تو این 10 فصل بهتر از منچستر بوده ولی
منچستر تو این 10 فصل 1 قهرمانی داره , بایرن هم همینطور
ضمنا به تلاشتون ادامه بدین اگه 1 بار دیگه قهرمان بشین و 2 بار دیگه هم نائب قهرمان , میتونید اسم تیمتون را هم ردیف اسم بایرن مونیخ ببینید:46:

حالا بذار حالا ایشون طنازی کنند،:46: مهم نیست...:31:
چرا اینقدر از " حالا " استفاده میکنی حالا؟:دی
طنازی بیشتر هم اگه میخوای پست های خودت را تو همین تاپیک سرچ کن و لذت ببر:46:

علی یارت:46:

boy iran
31-03-2010, 17:28
اسم تاپیک فکر کنم نظر سنجی هست ! البته میگم فکر کنم !!!

vorojax
31-03-2010, 17:31
سلام
تویه این تیما آرسنال...انشالله
یا علی

pcforlife
31-03-2010, 17:45
خب خب خب!یه مدت نبودم بحث بد جوری داغ شده!
من واقعا از بی اطلاعی بعضی دوستان متاسفم....در مورد ساخته شدن بازیکنان توی بارسا باید یه ذره اطلاعات آپ تو دیت بهتون بدم تا جای دیگه از این حرفا نزنین یه وقت!
ژاوی در تیم بارسا از اون اول بوده تا الان که بهترین پلی میکر و پاسور دنیا از نظر فیفا و یوفا و مردم هست.
مسی بهترین و تکنیکی ترین بازیکن جهان هم از 19 سالگی در بارسا ی فعلی بازی می کرده.(سرمایه گذاری رایکارد)
اینیستا که اصلا معلومه چیکاره ست توی بارسا و از کی اومده.
کیتا و توره هم که یادتون باشه که از دو سال پیش ساخته شدن.اونم توی بارسا.
والدس که دیگه سوتی نمیده و یکی از شاخ ترین دروازه باناست که اونم شکی توش نیست که از اون 6 سال پیش فکر کنم توی بارسا از تیم نوجوانان تا الان هنر نمایی میکنه.
و تا همین زلاتان و پیکه و مکسول و غیره که توی همین بارسا اسمی برای خودشون دست و پا کردن.
خواهشا با اطلاع حرف بزنین دوستان.از روی باد شکم که نمیشه که....!!!مستر پی سی فور لایف اون سال های ورودت نصفش غلطه.برو یوفا اطلاع کسب کن.
در مورد بازیکنای 40 سالتونم که باید اسکولز و گیگز و ون در سار رو نام برد.کدوم طرفداری سن بازیکناشو نمیشناسه!؟؟؟!!!
در ضمن شما اگه ژاوی و اینیستا و مسی رو از بارسا بگیری بارسا تموم نمیشه.بویان و پدرو و بارتا و پویول و غیره که جوان هم هستند جای اونا رو پر میکنن.مگه مسی و ژاوی کی بودن؟دو تا جوان که توی بارسا شدن لیونل مسی و ژاویر هرناندز.
بازم میگم دوستان من آدرس سایت های مختلف رو براتون میزارم تا اطلاعات کسب کنین و با اطلاعات موسخ حرف بزنین و توی بحث ها شرکت کنین تا بهتون کم لطفی نشه یه وقت ناراحت شین:

fcbarcelona.cat.es
و غیره
خواهشا با اطلاعات!
در ضمن من موندم که مثلا والنسیا چقدر تکنیک داره که شما میگی رونی و فرگوسنم برداری والنسیا و و مثلا گیگز هستن!؟؟؟
اگر سه تا بازیکن منچستر رو نام ببری به غیر از رونی که در 3 بازی پشت سر هم (با منبع موسخ عزیزان) معجزه آفریدن جایزه دارین.حالا بارسا خودتون هت تریکاشو تا همین دو هفته پیش دیدین.زلاتان تا همین 3 ماه پیش جای هیگواین و توی اسپانیا گرفته بود!دیگه ادامه ندم بهتره میترسم شما شرمتون بشه که الکی صحبت میکنین.
یا حق

البته این بحث شما واسه چند وقت پیشه... اون موقع که رشته کلام دست ما بود، نیومدید جواب بدید، ولی به هر حال...
اولا من هیچ جای پی سی ورلد نگفتم که بارسا بازیکنی تو این چند سال اخیر از طریق تیم پایه اش چهره نکرده، راجع به چلسی گفتم ولی راجع به بارسلونا نه... (بحثی که من با وحیدگیم کردم راجع به تیم جوانان یک باشگاه بود...)
کیتا و توره از تیم جوانان بارسا که نیومدن و ساخته پرداخته بارسا باشن، زالاتان و پیکه و مکسول هم همینطور... منتها پیکه توی تیم جوانان بارسا بازی می کرد اما به طور مستقیم به تیم اصلی بارسا نرفت و بعد از پیوستن به منچستر و زاراگوسا (فکر کنم) به بارسا رفت... من واسه تمامی حرفام میتونم دلایل و لینک های مستند و معتبر بدم... اگر نصفه اون سال هایی که من گذاشتم غلطه، شما برای نمونه دو تا از اشتباه های من به زعم خودتون رو بزارید تا من هم با دلیل بهتون ثابت کنم که اشتباه می کنید...
اما بازیکن 40 ساله... اسکولز و گیگز که 40 سالشون نیست اولا... ثانیا جزء ترکیب ثابت منچستر نیستند... اما فندرسار... قبول 40 سالش هست... ولی شما بیا آمار همین 40 ساله رو با ویکتور والدز 28 سالتون نگاه کن... بعد از گذشت 32 هفته و بازی از لیگ برتر، فندرسار 25 گل دریافت کرده... اما والدز بعد از گذشت 29 هفته از لالیگا 18 گل خورده... این در حالی که طرفدارای بارسا ادعا می کنند بهترین دروازه بان و خط دفاع دنیا رو دارند... و نهایتا همه میدونن که سطح تیم ها و البته پریمیر لیگ از لالیگا خیلی بالاتره... ضمنا فرق پیر و جوون هم فهمیدیم کاملا...:27: پویول 31 ساله شد جوون! جالبه...
با یه مثال یه سوال می پرسم که بفهمید که اطلاعاتتون کاملا موسخه!!! این زالاتانی که تو بارسا شکوفا چرا قبل از ورودش به بارسا 50 60 گل واسه اینتر زده بود؟!!! واقعا چرا!!!!:31:

1 نفر ندونه قکر میکنه تو این 8 فصل , منچستر 8 بار رسیده فینال و هر 8 بار هم قهرمان شده!!!
چرا فقط همین 8 فصل اخیر؟!
بذار 10 فصل اخیر منچستر را کامل یاداوری کنم:
2000: تو یک چهارم نهایی از رئال باختین و حذف شدین
2001: تو یک چهارم از همین بایرن باختین و حذف شدین
2002: تو نیمه نهایی از لورکوزن باختین و حذف شدین
2003: تو یک چهارم بازم به رئال باختین و حذف شدین
2004: تو دور دوم به پورتو باختین و حذف شدین
2005:تو دور دوم به میلان باختین و حذف شدین
2006: از دور مقدماتی هم بالا نیومدین
2007:نیمه نهایی به میلان باختین حذف شدین
2008: فینال یا چلسی تو پنالتی بردین و قهرمان شدین
2009: تو فینال به بارسا باختین

من نمیگم وضعیت بایرن تو این 10 فصل بهتر از منچستر بوده ولی
منچستر تو این 10 فصل 1 قهرمانی داره , بایرن هم همینطور
ضمنا به تلاشتون ادامه بدین اگه 1 بار دیگه قهرمان بشین و 2 بار دیگه هم نائب قهرمان , میتونید اسم تیمتون را هم ردیف اسم بایرن مونیخ ببینید:46:

اولا که چمپیونز لیگا به اون چیزی که ما میشناسیمش از سال 92 شروع شد... این تغییر سیستم مسابقات باعث شد که سطح مسابقات حرفه ای تر بشه به طوری که هیچ تیمی نتونه دوبار پیاپی تو این 18 ساله قهرمان بشه و تیم هایی مثل ناتینگهام فارست از تیمی مثل چلسی بیشتر مقام نداشته باشه یا با تیمی مثل اینتر در عناوین قهرمانی برابر نباشه...

دوما اگه میگی تو ده سال اخیر منچستر از بایرن بهتر بوده، پس دیگه حرف حسابت چیه...:31: مگه من حرفی غیر از این زدم؟ من گفتم تو 8 سال اخیر که ما دو بار تا پای نیمه نهایی اومدیم و دو بار تا فینال، شما با امسال کلا 4 بار رسیدین به مرحله 1/8 .

افتخارات را که خودتون میدونید باید بذارن دم کوزه و.....:31:

سوما چطور موقع افتخارات منچستر که رسید، بزار در کوزه آبش رو بخور... اما واسه افتخارات بایرن...
یاعلی

ارمغان جنون
31-03-2010, 17:49
در مورد خودشانسی منچستر یه آماری قرار میدم دیگه خودتون می تونید قضاوت کنید!

آمار گل بخودی تیمهای مقابل منچستر :

بازی رفت منچستر-ارسنال : دیابی
بازی رفت منچستر-ساندرلند:فردیناند
بازی رفت منچستر-بولتون:نایت
بازی رفت منچستر-هال سیتی:داوسون
بازی برگشت منچستر-بیرمنگام:دان
بازی برگشت منچستر-ارسنال:المونیا
بازی برگشت منچستر-پورتسموث:بورا -هیوز-ویلسون(هت تریک گل به خودی)
بازی برگشت منچستر -استون ویلا:کالینس
بازی برگشت منچستر -بولتون:ساموئل

این مطلب هم در مورد خوش شانسی منچستر یکی از دوستان در یه سایت دیگه نوشته بود به نظرم جالب اومد که اینجا هم بذارم:

فینال سال 99 بایرن همه ی کاره ی میدان بود. منچستر حرفی برای زدن نداشت
تو یه صحنه زیکلر چند نفرو دریبل زد و پاس داد به شول
شول هم با یه ضربه چیپ بسیار زیبا از پشت محوطه جریمه توپ رو به تیرک عمودی دروازه زد
اواخر بازی برگردون کارستن یانکر از توی شیش قدم(!!!) به تیر افقی دروازه ی منچستر خورد
اما در آخر بازی این منچستر بود که با 2 گل مفت و فاقد ارزش فنی تو 3 دقیقه آخر بازی گل زد و قهرمان شد.
مورد دیگه مثلا فینال 2 سال پیش منچستر و چلسی بود که منچستر اسیر قدرت چلسی شده بود اما کار به ضربات پنالتی کشید و برای قهرمانی چلسی تنها کافی بود که پنالتی جان تری گل بشه
اما بازم شانس منچستری ها کار خودشو کرد و جان تری به علت زمین خیس بازی درست وقتی که خواست پنالتی رو بزنه لیز خورد و موجب شد توپ از مسیر اصلیش منحرف بشه و گل نشه و در نهایت منچستر قهرمان بشه
مورد دیگه که در برابر 2 تای قبلی هیچه گل امسال اسکولز به میلان بود که وقتی اومد با پای راست گل بزنه اتفاقی توپ به پای چپش خورد و صاف رفت تو دروازه
موارد بسیار دیگه ای هم هست که من الان ذهنم یاریم نمی کنه بگم
یا مثلا توجه کنید تو چه زمانی منچستر به بایرن خورده
زمانی که بایرن بعد از 19 هفته تو بندسلیگا باخته
زمانی که بایرن دو شکست پیاپی تو بندسلیگا آورده
و از همه مهمتر اینکه این زمانی به بایرن خورده که بایرن قرار سومین بازیشو تو 6 روز اخیر انجام بده(تازه دو بازی قبلی بایرن هم بسیار سنگین و با دو تیم مطرح آلمان بوده که یکیش 120 دقیقه به طول انجامیده)

و در آخر به امید قهرمانی بایرن مونیخ :40:

vahidgame
31-03-2010, 17:50
الان یه سایت معتبر دیدم که نوشته بود رونی بین 2 تا 4 هفته مصدوم هستش. دیگه کار شما تمومه:21:

masud-000000
31-03-2010, 18:00
Zhangoolerو vroom جون می خوامتون اساسی...:33:

همین مردمی بودن بارسلونا به همه افتخارات باقی تیم ها می ارزه .:20:

:3:ما به تیم بودنمون افتخار می کنیم.

pcforlife
31-03-2010, 18:01
الان یه سایت معتبر دیدم که نوشته بود رونی بین 2 تا 4 هفته مصدوم هستش. دیگه کار شما تمومه:21:
خوش به حال شما شد دیگه!!!:27: (راستی لینک خبرو میدی!:10:)
طوری نیست... بدون رونی می بریمتون!:21:

masud-000000
31-03-2010, 18:05
خوش به حال شما شد دیگه!!!:27: (راستی لینک خبرو میدی!:10:)
طوری نیست... بدون رونی می بریمتون!:21:
اینم منبع موثق که میگه رونی 4 هفته مصدومه :27:

masud-000000
31-03-2010, 18:14
اینم نظر سنجی اسکای اسپرت در مورد مصدومیت وین رونی...:27:
ترجمه:اگر وین رونی بهبود نیابد آیا منچستر میتواند بر دو تیم چلسی و بایرن غلبه کند؟
جواب: نه خیـــــــــــــــر:31:

4870x2
31-03-2010, 18:19
بروبچ بازی ارسنال و بارسا ساعت چنده؟

vroom
31-03-2010, 18:20
دوما اگه میگی تو ده سال اخیر منچستر از بایرن بهتر بوده

من کی همچین چیزی گفتم؟
من گفتم:

من نمیگم وضعیت بایرن تو این 10 فصل بهتر از منچستر بوده
ولی نگفتم هم وضعیت منچستر بهتر بوده!:دی
قصدمم فقط این بود که بگم منچستر هم اونطور که باید و شاید , خوب کار نکرده البته تو این 2 سال اخیر یکمی جبران کرده:46:

سوما چطور موقع افتخارات منچستر که رسید، بزار در کوزه آبش رو بخور... اما واسه افتخارات بایرن...

من به همه ی تیم ها و افتخاراتشون احترام میذارم
اون جمله ای هم که گفتم فقط در جواب یکی از دوستان بود که خودشون متوجه شدن:46:

در هر صورت من برای منچستر و بویژه فرگوسن احترام خاصی قائلم:46:

pcforlife
31-03-2010, 18:20
ساعت کل بازی به وقت تهران 11.15 هستش... ولی فکر کنم مثل بازی منچستر نیمه اول رو نشون ندن و 12.15 برن واسه پخش نیمه دوم...

pcforlife
31-03-2010, 18:30
در هر صورت من برای منچستر و بویژه فرگوسن احترام خاصی قائلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
ما هم واسه بایرن و ونگال هم احترام زیادی قائلیم...:20:
راستی یه سوال... شما طرفدار بارسا هستید که masud-000000 از شما اساسی تشکر کرده یا بابت این تشکر کرده که شما با منه منچستری بحث (شاید کل کل!!) می کنید؟؟!!!:31: