PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Medal of Honor - نسخه PC

صفحه ها : [1] 2 3

sinak3
19-03-2010, 23:43
Medal of Honor

مشخصات بازی:
نام: Medal Of Honor
ناشر: Electronic Arts
سازنده: EA Los Angeles
پلتفرم: PC,XBOX360,PS3
تاریخ انتشار: Q3 2010
سبک: First-Person Shooter
رده بندی سنی:+18

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Medal of Honor نام جدیدی برای فنهای شوتر نیست،اما این بار به سرزمین جدیدی آمده است.این بار سربازان و نیروهای مدرن آمریکا وارد منطقه ای پر از دشمنان خشمگین به نام افغانستان شده اند.single-player بازی توسط استودیوی EA Los Angeles ساخته شده است،و آنها با از سربازان آمریکایی برای قسمت هایی مانند صدا گذاری و و حس اعتماد سازی برای قسمت هایی که انتظار داشتند استفاده کرده اند.در مورد قسمت مولتی پلیر هنوز اطلاعات زیادی در دسترس نیست و آن پس از پایان ساخت بازی شروع خواهد شد.به نظر در آینده شرکت از قسمت های ساخت قسمت آنلاین بازی ضبط خواهد کرد که به نظر خوب می آید و یا می توانیم به آن امیدوار باشیم.تمرکز این پیش نمایش بر رویcampaign بازی هست . ( آنچه که در دمو دیده شد )

در بازی شما نقش یک operator را دارید، سربازی برگزیده که فقط ماموریت های سخت و خطرناک را بر عهده میگیرد.این به معنیست که شما با چیز هایی روبرو میشوید که دوست ندارید،این با کار شما آمیخته شده است.شما تنها نخواهید بود،بلکه بک گروه از operator ها از Tier 1 نیز در افغانستان خواهد بود.

یک موضوع وجود دارد و آن اینست که چگونه سربازان با درجات مختلفی بازی را تمام می کنند، EA LA خیلی خوب در این مورد توضیح نداد،اما حتما شما دوست دارید که گزارش آنرا از کارگردان بازی در ایالات متحده آمریکا بشنوید.
آیا آن به این معنی است که cut-scenes هایی وجود خواهد داشت که قسمت به قسمت برای کاراکتر نشان داده خواهد شد یا اینکه شما داستان را از طریق صحیت در بیسیم خواهید شنید یا هیچ کدام،اما دیدن هر کدام می تواند جالب باشد.

اما شما می توانید درهر مرحله از بازی بازیکنان قابل بازی را بردارید یا بین آنها switch کنید،احتمالا در بازی اطلاعات شما از operators و منطقه بیشتر خواهد شد.

سربازان را از ماشینشان بیرون بکشید

مرحله اول پهنه ای از کوهستان افغانستان را نمایش می دهد.تیم operators شما از میان صخره ها راهی برای نابود کردن یک ضد هوایی و فشار بر دشمن باز کرده.این تجربه ای راحت نیست در حالی که سربازان دشمن از بالا به شما فشار می آورند تا شما را نابود کنند و به پایین کوه برسند.اما در عوض کانون تمرکز شما باید به مخفی کاری و دقت باشد تا به نتیجه برسید.صحبت بین سربازا گاهی اوقات تکراری می شود اما همیشه آنها به جا هستند و خوب کار شده اند.اما من (نویسنده) هیچ وقت در یک ماموریت سری در افغانستان نبوده ام و نمی توانم واقعا بگویم چه چیز هایی در آنجا رخ میدهد اما حتما آنرا در این بازی خواهم دید.

تعدادی از سرباز ها در روشنایی در حال بالا رفتن از تپه بودند ، یکی از هم رزمان ما به آرامی موقعیت دشمنان را اعلام کرد، برای مثال دو نفر از دشمنان بالای تپه ایستاده بودند که ممکن بود شناخته شویم.اگر به بالا نگاه میکردید پاترول دشمن را میدید که سرگردان بود.به نظر می آمد که شما نمی توانید تمام قسمت های درگیری را تنهایی انجام دهید پس آتش را به سوی یکی از آنها باز کردید تا آنها بیرون بیایند . هم رزمان شما در حال استراحت بودند زیرا می دانستند شما به تنهایی می توانید بدون در گیر شدن با دشمنان ماموریت خودرا انجام بدهید.

گروهی از دشمنان بالای تپه در حال تماس با تیم های بزرگتری بودند . یک گروه از آنها چراغ قوه بدست داشتند بنابرین شما باید چند لحظه قبل از ماموریت منتظر می ماندید تا چراغ آنها مشکل پیدا کند و شما به آنها حمله ای غافلگیرانه می کردید.حالا تیم شما به ماموریت خود نزدیک شده بود و شما باید به صورت غیر آشکار قبل از حمله دیده بانی می کردید و ثانیا سربازانی را که در یک متری شما بودند را نابود می کردید.

بعد از این اکشن بازی یک مقدار افزایش یافت ، بطوریکه در یک حمله رعد آسا در مسیری صدای نبرد به گوش رسید،به گونه ای که نبرد تا مرز های ما کشیده شد اما یاران ما از هوا با هواپیماهایشان در حال نابودی اهداف بودند اما متاسفانه دشمنان شما یک ضد هوایی بزرگ در لبه ی محل ماموریت شما دایر کرده بودند . این وظیفه شما بود که آنرا نابود کنید.حواس شما در این قسمت بسیار مهم بود. باید صدایی با حیوانات وحشی درست میکردید و نمایی از دیوار های صخره می ساختید .آن راه خوبی بود تا مقداری حواس دشمنان را پرت کنید تا یاران شما آنها را نابود می کردند.

آتش از بالا

برای اولین بار که شما شروع به جنگ با دشمنان از نزدیک میکنید احساس میکنید که تغییراتی در first-person shooter ایجاد شده است جایی که شما دولا شده اید تا پناه بگیرید و از گلوله ها در امان بمانید تا زمانی که خطایی در gune fire دشمن رخ دهد.من نتونستم خوب بازی کنم و نمی تونم واقعا بگم چه احساسی در جنگ با تفنگ داشتم اما رویارویی هوایی بسیار خوب بود.با همرزمانتان از میان دشمن رد می شدید و در ارتفاعات با دشمن در گیر می شدید .AA gun ها می توانستند از مسافت های دور هدف را نابود کنند. سپس تیم شما وارد روستایی مکانی تنگ شد.اما همان موقع دمو به پایان رسید.

تمام چیز هایی که گفته شد گوشه از جنگ در منطقه ای کوچک بود همراه با یک cutscene .

-------------------------------------
اخبار مربوط به بازی:

سایت CVG تازگی پستی داده است که در آن گفته شده است قرار است اطلاعات و تصاویر جدیدی از شماره ی جدید Medal Of Honor در شماره جدید مجله ی OXM منتشر شود.

سایت OXM اطلاعات کمی در مورد این بازی داده است:

- این بازی در افغانستان خواهد بود.

- شما می توانید به چراغ ها شلیک کنید و بعد از night-vision استفاده کنید.

- در بازی شما با کاراکتر های متفاوتی بازی خواهید کرد.

- شما می توانید بدوید و از چاقو هم برای حمله استفاده کنید مانند Call of Duty

------------

در طی خبری که صفحه نخست سایت Twitter منتشر شده است نشان از کار جدید شرکت EA دارد این خبر حاکی از ان است که تیم سازنده بازی یعنی EA Los Angeles در حال استفاده از موتور قدتمند Unreal Engine 3 در قسمت داستانی یعنی تک نفره سری جدید بازی Medal of Honor میباشد و خبر جالب تر ان است که برای ساخت قسمت multiplayer بازی که E DICE مسئولیت ان را دارد از ENGINE دیگر استفاده خواهد شد این موتور گرافیکی پیش از این در بازی معروف"Battlefield: Bad Company استفاده میشد که نامش Frosbite Engine میباشد در طی نمایش تریلیر بازی شاهد گرافیک خوب این بازی بودیم حال باید دید این حرکت عجیب ایا تاثیری بر بازی دارد یا خیر

------------

طبق اطلاعاتی که تهیه کننده بازی Medal of Honor داده است شماره جدید این بازی اولین قسمت در این سری است که دارای درجه( M ( +18 خواهد بود.

Greg Goodrich همچنین تایید کرد تمامی صحنه های به نمایش در امده در تریلر بازی از گیم پلی اصلی بازی بوده است. وی همچنین در مورد وسایل نقلیه اعلام کرد که در کمترین حالت شاهد حضور ATV و هلیکوپتر در بازی خواهید بود.

-------------------------------------

تصاویر:

از چپ به راست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکاور بازی: نهایی نمی باشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنطقه درگیری:

تریلر های بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ign.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ign.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تاپیک به مرور زمان آپدیت خواهد شد.

-----------------
منابع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------------

این مطلب توسط Sinak3 ترجمه شده و در فروم P30world قرار داده شده است.هرگونه کپی برداری از آن نیازمند ذکز دقیق آدرس فروم p30world می باشد.

Bs_panzer
20-03-2010, 01:26
Delete.........

Mostafa NBA
20-03-2010, 01:50
جدیدا لوگوی PS رو کاور رفته بالاش ؟ :دی

اگه میتونی ویرایش کن

آره رفته بالا ! تو سایت ها رو نگاه بنداز بازی های جدید همینطوری شده .
..

راستی من تریلر های این بازی رو دیدم ظاهرا باید جالب باشه ولی در اولین نگاه که به شخصیت اصلی بازی یعنی همین که روی کاور بازی هست نگاه کردم, یاد سید علی خ افتادم :31: عجب چفیه باحالی هم داره :2:

Fatman 37
20-03-2010, 10:17
میدونید این بازی مدال افتخار رو اولین بار روی PS1 بازی کردم وخیلی باهاش حال کردم.مثل این که این نسخه جدید هم حرف های زیادی واسه گفتن داره.ضمنا آقا مصطفی من یه اخطار گرفتم شما هم مواظب باشید:27::27:

gap
20-03-2010, 12:46
آره رفته بالا ! تو سایت ها رو نگاه بنداز بازی های جدید همینطوری شده .
..

راستی من تریلر های این بازی رو دیدم ظاهرا باید جالب باشه ولی در اولین نگاه که به شخصیت اصلی بازی یعنی همین که روی کاور بازی هست نگاه کردم, یاد سید علی خ افتادم :31: عجب چفیه باحالی هم داره :2:
کلی حال کردم با حرفت =)):دی
_
در کل بازی جالبی باید باشه...
چقدر جالب بود تریلراش:دی اولش تریلر final fantasy نشون داد،گفتم عجیبه،چرا اینجوری شده بازیش؟:دی
ولی وقتی تریلر خودشو دیدم حالی کردم بسی عجیب...گرافیکشم جالب بود...
باید دید دشمناش هم همینجوری واقعا شبیه افغانیا هستن یا نه:دی

CATALONIA
24-03-2010, 16:36

اطلاعاتي در مورد سري بازي هاي Medal of Honor :  

Medal of Honor يا به اختصار MoH يك بازي اول شخص ( first-person shooter ) است كه بيشتر در مورد جنگ جهاني دوم و جنگ هاي افغانستان ساخته ميشد تا سازندگان بازي تصميم گرفتند كه نسخه ي جديد اين بازي رو در مورد جنگ هاي نوين بسازند . اقدامي كه باعث خوشحالي گيمر ها در سرتاسر دنيا شد ! اولين بازي از سري Medal of Honor در سال 1999 توسط DreamWorks Interactive  توسعه  داده شد و توسط  Electronic Arts  نشر يافت . اولين بازي هاي Medal of Honor فقط براي Play Station ها عرضه ميشدند اما رفته رفته در PC هم عرضه شدند و بعد از آن براي PS3 و XBOX 360 .  

بازي هاي اين سري كه براي PC عرضه شده اند : 

Medal of Honor: Allied Assault (Lt. Mike Powell) - (Linux, Windows, Mac OS) - 2002

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead (Sgt. Jack Barnes) - (Linux, Windows, Mac OS)

Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough (Sgt. John Baker) - (Linux, Windows, Mac OS)

Medal of Honor: Pacific Assault (Pvt/Pfc/Lcpl/Cpl/Sgt. Tommy Conlin) - (Windows) - 2004

Medal of Honor: Airborne (Pfc/Cpl. Boyd Travers) - (Windows) - 2007

Medal of Honor (2010) - (PC) - 2010

بازي هاي اين سري كه براي كنسول هاي خانگي عرضه شده اند : 

Medal of Honor (Lt. Jimmy Patterson) - (PlayStation) - 1999

Medal of Honor: Underground (Manon Batiste) - (PlayStation) - 2000

Medal of Honor: Frontline (Lt. Jimmy Patterson) - (Xbox, PlayStation 2, GameCube) - 2002

Medal of Honor: Rising Sun (Cpl/Sgt. Joseph Griffin) - (Xbox, PlayStation 2, GameCube) - 2003

Medal of Honor: European Assault (Lt. William Holt) - (Xbox, PlayStation 2, GameCube) - 2005

Medal of Honor: Vanguard (Cpl/Sgt. Frank Keegan) - (PlayStation 2, Wii) - 2007

Medal of Honor: Airborne (Pfc/Cpl. Boyd Travers) - (Xbox 360, Playstation 3) - 2007

Medal of Honor: Heroes 2 (Lt. John Berg) - (Wii) - 2007

Medal of Honor (2010) - (PlayStation 3, Xbox 360) - 2010

بازي هاي اين سري كه براي كنسول هاي دستي عرضه شده اند : 

Medal of Honor: Underground (Manon Batiste) - (Game Boy Advance) - 2000

Medal of Honor: Infiltrator (Cpl. Jake Murphy) - (Game Boy Advance) - 2003

Medal of Honor: Heroes (Lt. Jimmy Patterson, Lt. William Holt, Sgt. John Baker) - (PlayStation Portable) - 2006

Medal of Honor: Heroes 2 (Lt. John Berg) - (PlayStation Portable) - 2007

در 22 سپتامبر سال 2008 مدال افتخار يك باندل با نام ر عرضه كرد كه در اين باندل بازي هاي Medal of Honor: Allied Assault, Medal of Honor: Spearhead , Medal of Honor: Breakthrough, Medal of Honor: Pacific Assault Director's Edition, Medal of Honor: Airborne  همگي براي PC ب هبازار آمد . همچنين در 6 مارس 2007 هم بسته ي نرم افزاري به نام ر به بازار آمد كه شامل بازي هاي Medal of Honor: Frontline, Medal of Honor: Rising Sun,و  Medal of Honor: European Assault  براي كنسول PS2 و همچنين بازي هاي Medal of Honor: Allied Assault, Medal of Honor: Pacific Assault وMedal of Honor: Airborne  براي PC به بازار آمد . 

اخرين نسخه از سري بازي هاي مدال افتخار قرار است امسال عرضه شود و ما صد داريم در اين تاپيك به بحث درباره ي اين بازي بپردازيم .

Medal of Honor (2010 video game)d

سازنده ها : 

EA Los Angeles (singleplayer)b

EA Digital Illusions CE (multiplayer)

ناشر: 

Electronic Arts

سري : 

Medal of Honor

موتور : 

Unreal Engine 3 (singleplayer)

Frostbite Engine (multiplayer)

b

چنانکه دیده شده در: Gears of War, Mass Effect, BioShock, Unreal Tournament, Deus Ex, GRAW, Red Steel, Borderlands, Brothers in Arms, Homefront, Mirror's Edge, Singularity, Rainbow Six: Vegas and a gazillion more

پلتفرم : 

Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360

تاريخ عرضه : 

Fall 2010

سبك : 

First person shooter

مود ها :

Single-player, multiplayer

Medal of Honor يك بازي اول شخص ( FPS ) است كه جديد ترين نسخه از سري بازي هاي Medal of Honor مي باشد . اين بازي توسط شعبه ي لس آنجلس EA و DICE  توسعه مي يابد . بازي براي PC و همچنين كنسول هاي PS3 و XBOX 360 عرضه خواهد شد .

نسخه ي جديد بازي از جنگ هاي مدرن در افغانستان آغاز ميشود . قسمت single-player مدال افتخار توسط موتور قدرتمند Unreal Engine 3 و سمت multiplayer بازي توسط Frostbite engine ساخته خواهد شد . اين اولين باري است كه يك بازي با دو موتور ساخته ميشود.

Bs_panzer
29-03-2010, 15:39
Medal of Honor يك بازي اول شخص ( FPS ) است كه جديد ترين نسخه از سري بازي هاي Medal of Honor مي باشد . اين بازي توسط شعبه ي لس آنجلس EA و DICE توسعه مي يابد . بازي براي PC و همچنين كنسول هاي PS3 و XBOX 360 عرضه خواهد شد .

میگم همه بازی های EA رو Dice داره میسازه :دی باید به EA کلا بگیم تاس (همون دایس :دی)

pedram_sad
29-03-2010, 15:52
MOH بعد از اومدن COD خیلی افت کرد و اصلا قابل قیاس نبوددیگه
ولی من به این یکی خیلی امید دارم
بازی خوبی به نظر میرسه

gap
29-03-2010, 20:00
MOH بعد از اومدن COD خیلی افت کرد و اصلا قابل قیاس نبوددیگه
ولی من به این یکی خیلی امید دارم
بازی خوبی به نظر میرسه
اگه این بازی درخشش خوبی بکنه،میشن 3 تا رقیب سر سخت!MOH,COD و BF ! چه شود: دی
کلی خوش میگذره اگه این بازی رو خوب کار کنن.....

hacpdvp
29-03-2010, 20:07
تو مرحله های این بازی چند تا ماموریت طرفای خاک ایران نداره؟:31:

کسی خبر نداره؟!!!

sinak3
27-04-2010, 16:51
تریلر جدید از بازی و از سایته فارسی پردیس ( تو گیم تریلر هم بود ولی هیتلر ) واسه همین از خود پردیس میذارم:

ویرایش: همون تریلری هست که 15 مارچ منتشر شده بود.

pedram_sad
27-04-2010, 18:55
من دانلودش کردم به حجم 24 مگ
همونی بود که 15 مارچ اومده بود

sinak3
27-04-2010, 19:16
من دانلودش کردم به حجم 24 مگ
همونی بود که 15 مارچ اومده بود

واقعا ؟ پس ویرایشش میکنم.من که Speed بالایی ندارم.تو پردیس گفته بود تازست.

pedram_sad
27-04-2010, 19:23
لینکی که برای دانلود گذاشته رو که از gamespot هست اگه دقت کنی روی همون ادرس توی اسم فایل نوشته
031510
که منم بهش دقت نکردم و الان دیدم
لینکی هم که برای دیدن گذاشته برای من باز نشد

hosseincode2008
05-05-2010, 16:46
تاريخ عرضه ي بازي اعلام شد . 15 اكتبر در اروپا و 12 اكتبر در امريكا . يعني تقريبا يك ماه زود تر از Call of Duty: Black Ops
همچنين ساعت 2pm به وقت اونجا تريلر جديدي از بازي با عنوان Leave A Message منتشر ميشه .

hosseincode2008
05-05-2010, 21:57
تريلر بازي هم اومد . چيز خاصي نداره و فقط ميخواد يكم احساسات رو قلقلك بده . يكي از سرباز ها به خونوادش زنگ ميزنه و روي پيغام گير يه سري حرف هايي ميزنه . خودتون ببينيد :

pedram_sad
09-05-2010, 10:29
دوستان این Trailer جدید بازی که اولش صدای پیغام تلفنی میاد همش in game بود یا cg movie هم بود ؟ :18:
اگه in game بوده باشه که بعید میدونم , واقعا گرافیک بازی mind blowing شده

resident_evil
09-05-2010, 12:30
من كه كلا احساس ميكنم اين بازي منتشر بشه به دوره ي طلايي COD پايان ميده مخصوصا از نوع MW ( البته MW2 براي من كه چيز خاصي نداشت )
اون تريلر هم كه عالي بود حالا بايد منتظر يه تريلر از Gameplay بازي باشيم كه اگر تا قبل E3 نياد تو E3 حتما مياد .

djmd
09-05-2010, 22:04
تریلر بسیار عالی و قابل ستایش بود ... نور پردازی بسیار عالی بود ولی از سایر جزئیات کاملا مشخص هست که CG نمی تونه باشه ...
البته ممکنه که در ingame بازی حداقل در Dx9 همچین نور پردازی شاید نداشته باشه ولی خوب شاید در جزئیات کامل همچین چیزی رو در نظر گرفته باشند .. البته اینا همش شاید و اما و اگر هست ..

saman3230
09-05-2010, 22:06
ایول چند وقت پیش داشتم فکر می کردم که چرا دیگه ورژن جدید نیومده

این MEDAL OF HONOR خالیه ؟

Turok-71
15-05-2010, 00:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bs_panzer
15-05-2010, 00:51
wow

امیدوارم مولتی پلیرش مثل BF عالی باشه :5:

mes que un club
15-05-2010, 09:23
سلام:31:
بابا اين حرفا چيه:31:
من كه عاشق سري مدال هستم
و ميخوام اگه خدا عنايت بده پول جمع كنم يه كي برا مولتيش بخرم:5:(اولين بازي ارجينال تو عمرم:27:)
راستي اي بازي چندم مياد؟به وقت خودمون؟

pedram_sad
29-07-2010, 13:57
trailer جدیدی از بازی اومده
زمان : 1:05
حجم : حدود 6 مگ

گرافیک خیلی باحالی داره بازی

Abas1100
29-07-2010, 15:48
trailer جدیدی از بازی اومده
زمان : 1:05
حجم : حدود 6 مگ

گرافیک خیلی باحالی داره بازی

سلام راستی سیستم مورد نیاز بازی اعلام نشده ؟گرافیکش عالیه ولی ساپورت سیستم های خانگی از بازی مهمه

B.3.S.T
29-07-2010, 16:30
من یک دمو از این دیده بودم آقا عجب گرافیکی داشت خدایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به تاریخ خودمون کی میاد دقیق چون بی صبرانه منتظرشم؟راستی آهنگ دموشم از گروه متال linkin park هست که نشون میده بازی ریشه دار و قوی داره میاد...امیدوارم گرافیکش مانند دموهاش فوق العاده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
02-08-2010, 14:40
سلام

نمیدونم تریلر جدید بازی رو دیدین با نه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-110177
تریلر تلفیقی از گیم پلی لایو اکشن و چیزایی دیگه+ آهنگ زیبای لینکین پارک هستش!
واقعا انیمیشن ها بازی بسیار نرم واقعیه و کلا EA سلطان انیمیشن هستش!!

B.3.S.T
03-08-2010, 10:37
موزیک زیبای linkin park جدآ برازنده این بازیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

َalireza
04-08-2010, 16:40
بازی قشنگی میشه؟
من فقط بخاطر آهنگ لینکین پارک اومدم دنبالش!
امیدوارم خوب بشه!

gap
04-08-2010, 17:16
بازی قشنگی میشه؟
من فقط بخاطر آهنگ لینکین پارک اومدم دنبالش!
امیدوارم خوب بشه!
به نظر من خیلییی جالب بود،من دموش رو بازی کردم.با حال به نظر میومد.(ولی به cod - mw2) نمیرسه(طبیعی هست که به اون نمیرسه) - من مولتیش رو بازی کردم،جالب بود.

B.3.S.T
05-08-2010, 09:57
به نظر من خیلییی جالب بود،من دموش رو بازی کردم.با حال به نظر میومد.(ولی به cod - mw2) نمیرسه(طبیعی هست که به اون نمیرسه) - من مولتیش رو بازی کردم،جالب بود.

ایشالا MOH 2 به MW 2 میرسه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خب تا بیاد معلوم میشه کجای کار قرار داره...

MobinS
08-08-2010, 17:04
بازیش واسه wii هم میاد؟

pedram_sad
09-08-2010, 00:57
اون trailer همراه با اهنگ linkin park رو امروز دیدم
عجب چیزی شده بازیش
واقعا فوق العادست کارگردانی بازی

بازیش واسه wii هم میاد؟

نه عزیز
برای xbox 360 و Ps3 و PC

Yi Yi
09-08-2010, 09:24
اون trailer همراه با اهنگ linkin park رو امروز دیدم
عجب چیزی شده بازیش
واقعا فوق العادست کارگردانی بازی
بازی‌ها هم مگه کارگردان دارند؟!
تریلر نسبتا قشنگیه، ولی نمی شه از روی این تریلر در مورد خود بازی نظر خاصی داد.

masoud93
09-08-2010, 10:04

خب معلومه که داره.
پس فکر کردی یه نفر میشینه پا کامپیوتر و یه بازی میده بیرون.

نه داداش بازی ها هم مثل یه فیلم کارگردان دارن.

B.3.S.T
09-08-2010, 10:07

فکر کنم دارن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_sad
09-08-2010, 10:13
سوالت جنبه شوخی داشت ؟ :31:

اون که اره ولی صحنه های سینماتیک که عالی کار گردانی شده به خصوص اونجایی که یارو با ماشین دنده عقب میرفت فوق العاده هیجان تزریق میکنه به ادم

Yi Yi
09-08-2010, 10:15
خب معلومه که داره.
پس فکر کردی یه نفر میشینه پا کامپیوتر و یه بازی میده بیرون.

نه داداش بازی ها هم مثل یه فیلم کارگردان دارن. نه! من یه همچنین فکری نکردم!
اگر هم داشته باشه، من در قسمت Credits بازی ها باید دنبال چه عنوانی باشم؟
کارگردانی یک بازی چه فرقی با کارگردانی یک فیلم می کنه؟

سوالت جنبه شوخی داشت ؟نه! جدی بود. کنجکاو شدم بدونم.:20:

اون که اره ولی صحنه های سینماتیک که عالی کارگردانی شده به خصوص اونجایی که یارو با ماشین دنده عقب میرفت فوق العاده هیجان تزریق میکنه به ادم
شاید ابهام تو همین کلمه ی کارگردانی باشه. اگه من بودم می گفتم صحنه های سینماتیک ingame این تریلر، عالی روایت شده یا فیلم برداری شده و از کلمه ی کارگردانی استفاده نمی کردم. هر چند من نمی دونم کارگردان - Director - وظیفش توی بازی و حتی فیلم دقیقا چه چیزهاییه.

vegas
09-08-2010, 10:46
نه! من یه همچنین فکری نکردم!

نه! جدی بود. کنجکاو شدم بدونم.:20:

شاید ابهام تو همین کلمه ی کارگردانی باشه. اگه من بودم می گفتم صحنه های سینماتیک ingame این تریلر، عالی روایت شده یا فیلم برداری شده و از کلمه ی کارگردانی استفاده نمی کردم. هر چند من نمی دونم کارگردان - Director - وظیفش توی بازی و حتی فیلم دقیقا چه چیزهاییه.
شما اگر MODERN WARFARE 2 رو تمام کرده باشید بعد از پایان بازی و شروع Credit بازی مینویسه Directed By Jason West
کارگردان بازی هم فکر کنم نقشش این هست که مثلا کدام قسمت بازی باید اکشن باشه و کدام قسمت درماتیک و ....

pedram_sad
09-08-2010, 12:09
نه! من یه همچنین فکری نکردم!

نه! جدی بود. کنجکاو شدم بدونم.:20:

دنبال عنوان directed by باید باشی
وظیفش دقیقا مثل وظیفه کارگردان فیلم هست
یکی از مهمترین کارهاش هم زاویه دوربین و نحوه روایت قصه که تو بازی ها اکثرا تو cutscence ها روایت میشه هست
مثلا همین صحنه عقب اومدن ماشین و این که زاویه دوربین کجا باشه
چقدر به اطراف بچرخه
لرزش داشته باشه یا ثابت باشه
جلوی ماشین چه اتفاقی بیفته همه با کارگردانه بازی هست

نمونه بارز کارگردانی داخل بازی هم hideo kojima هست و سری metal gear solid
که از روند بازی بگیر تا بیان داستان و به خصوص سینماتیک ها همش زاده ذهن خلاق این بشره

MobinS
10-08-2010, 00:01
معمولا اسم کارگدانا رو اینطری می زنن :
TOM CLINY's ********
SID MEYER's ******
&...:d

Yi Yi
10-08-2010, 09:06
TOM CLINY'sاین شخص تا اونجا که من می دونم حداکثر وظیفه ی نویسندگی رو برعهده داره.

SID MEYERاین شخص هم وظیفش فراتر از کارگردانیه و در واقع خالق و سازنده ی Civilization به حساب میاد.

MobinS
10-08-2010, 19:21
این شخص تا اونجا که من می دونم حداکثر وظیفه ی نویسندگی رو برعهده داره.

این شخص هم وظیفش فراتر از کارگردانیه و در واقع خالق و سازنده ی Civilization به حساب میاد.

بهرحال این دوتا کارگردان حساب میشن!

MOHAMMAD2010
10-08-2010, 21:44
شدیدا منتظر این بازی هستم چون کلا از medal of honor خاطره دارم
به تاریخ شمسی کی میاد ؟

.:DJ HADI:.
10-08-2010, 21:58
اگه این Medal Of Honor بیاد رقابت شدید بین اکتیویژن و EA میفته (البته Battlefield هم به کلکسیون اضافه کنید) که بازی های جالبی میدن تا ما حال کنیم:31:
امیدوارم گرافیک و صداگذاری این بازی در حد خوب باشه... و مثل Battlefield ناامیدمون نکنه!

pedram_sad
10-08-2010, 23:18
شدیدا منتظر این بازی هستم چون کلا از medal of honor خاطره دارم
به تاریخ شمسی کی میاد ؟
برای XBOX 360 میشه اواخر مهر ماه منتظرش بود

وین رونی
11-08-2010, 09:29
هروقت اسم بازی مدال میاد یاد اون قسمتی می افتم که اول بازی باید از قایق پیاده می شدیم و می رفتیم به ساحل نرماندی(درسته نرماندی بود؟)
هر وقت هم فیلم نجات سرباز رایان رو می بینم یاد مدال می افتم.عجب بازی بود

Khashayar King
11-08-2010, 12:37
بابا عجب گرافیکی داره ...!!

مطمئنید که این آخرین تریلر که مثل in game هست از قبل رندر نشده ؟!

vegas
11-08-2010, 13:00
بابا عجب گرافیکی داره ...!!

مطمئنید که این آخرین تریلر که مثل in game هست از قبل رندر نشده ؟!
بعضی از قسمت ها ingame هست بعضی از قسمت ها هم تصاویر واقعی (فیلم) هست !!!!:31:

Abas1100
11-08-2010, 13:10
سلام
من هم امیدوارم این بازی خوبو بتونن همه دوستان بازی کنن( توی سیستم های خانگی راحت جواب بده)
سیستم مورد نیاز بازی اعلام شده ؟
پیشاپیش ماه مبارک رمضان بر تمامی دوستان مبارک باشه

B.3.S.T
11-08-2010, 15:56
سلام
من هم امیدوارم این بازی خوبو بتونن همه دوستان بازی کنن( توی سیستم های خانگی راحت جواب بده)
سیستم مورد نیاز بازی اعلام شده ؟
پیشاپیش ماه مبارک رمضان بر تمامی دوستان مبارک باشه

فکر نمی کنم ولی به نظر گرافیک بالاتر از mw2 می خواد...بعد از وقفه ای که از نسخه قبلیه این بازی تا الان به وجود اومده مطمئنن هدفشون این نیست که بخوان از نقطه ای که سری cod با اقتدار شروع کرد,همون کارو کنن.100% شک نکنید که گرافیک MOH یک قدم جلوتر از mw2 خواهد بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Abas1100
13-08-2010, 01:57
فکر نمی کنم ولی به نظر گرافیک بالاتر از mw2 می خواد...بعد از وقفه ای که از نسخه قبلیه این بازی تا الان به وجود اومده مطمئنن هدفشون این نیست که بخوان از نقطه ای که سری cod با اقتدار شروع کرد,همون کارو کنن.100% شک نکنید که گرافیک MOH یک قدم جلوتر از mw2 خواهد بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اون که مسلمه چون اون بازی سال قبله و از بازیای امسال انتظار بالاتره
گرافیک بازی دست خودشونه و می تونن بالاترین کیفیت رو ارائه کنن ولی به خاطر فروش بیشتر کاری می کنن تو همه ی سیستم ها جواب بده

Konami_Pc
13-08-2010, 04:46
سلام

اگرافیک بازی دست خودشونه و می تونن بالاترین کیفیت رو ارائه کنن ولی به خاطر فروش بیشتر کاری می کنن تو همه ی سیستم ها جواب بده

فدات فکر کردی پس این تنظیمات گرافیکی برای ابجکت های مختلف تو بازیهای کامپیوتری واسه چیه

واسه همینه هر کسی نسبت به قدرت سیستمش بتونه تنظیم کنه بتونه بازی کنه

نه اینکه شما میگید بخاطر فروش بازی گرافیک رو بالاتر نمیزنن نه عزیزم هر شرکتی تا یک حدی توان برنامه نویسی و قدرت خلاقیت و بودجه کافی برای گرافیست و موتور بازیها داره که با توجه به این خلاقیت ها میتونه گرافیک بازیهاش رو توسعه بده که هر ساله بازیها بخاطر تغییرات در موتور ساخت بازیها و بالا رفتن هنر برنامه نویس ها و بازی سازها گرافیک بازیها هم رو به جلو میره

نه اینکه خودشون بخوان گرافیک رو پائین تر بزنن فعلا شاید قدرتشون در همین حده :10:

vegas
13-08-2010, 08:21
سلام

اون که مسلمه چون اون بازی سال قبله و از بازیای امسال انتظار بالاتره
گرافیک بازی دست خودشونه و می تونن بالاترین کیفیت رو ارائه کنن ولی به خاطر فروش بیشتر کاری می کنن تو همه ی سیستم ها جواب بده
از اونجا که engine های گرافیکی بازی Unreal engine و Frostbite هست گرافیک بازی نباید خیلی بهتر از COD باشه ... !
البته Unreal engine رفلکس خیلی خوبی داره و به این هم بستگی داره که سازنده بازی چطور ازش استفاده کنه ....

IRAN_KING
23-09-2010, 11:56
عالیست تاریخ انتشار برای کنسول کی هست ؟

این دیگه فکر کنم تانک داشته باشه ؟ با RPG بترکونیم ! ! !

halflife g
23-09-2010, 12:05
خیلی بحث گرافیکو نکنید.....چون مشکل اصلی این بازی گیم پلیش ....مولتیشم اگه بازی کرده باشید(نسخه بتا)می بینید حرفی در مقابل cod نداره....... .

masoud93
23-09-2010, 13:09
والا من چند تا تریلر دیدم که این بازی امسال خیلی خوب کار کرده بود و کال اف به جاش خراب کرده بود.

حالا باید بیاد ببینیم چی میشه.

شایدم کال اف بهتر باشه.

halflife g
23-09-2010, 13:21
والا من چند تا تریلر دیدم که این بازی امسال خیلی خوب کار کرده بود و کال اف به جاش خراب کرده بود.

حالا باید بیاد ببینیم چی میشه.

شایدم کال اف بهتر باشه.

قسمت داستانیش شاید بد نباشه ولی قسمت مولتی بازی رو ما بازی کردیم که در حد چغندر هستش:31:(واسه بازی مثه این که اکثر فروشش به خاطر مولتیشه تاسف انگیزه)

راستی cod بد نبوده تا حالا چون بالاخره ساخت inifity نیس و به جاش tery داره میسازتش و گرنه خوب کار شده.......

vahidgame
23-09-2010, 14:40
اصل این COD و MOH کلا به مولتی پلیر اوناست
ولی برای ما که همون سینگل پلیر اون خوب باشه کافیه :31:

B.3.S.T
23-09-2010, 14:57
بازی تا وقتی کاملآ عرضه نشده نمیشه راجب هیچ قسمتش نظر دقیقی داد و از محاسن و معایبش چیزی گفت ولی اگر قرار باشه با چیزی که از تریلر بازی دیدیم نظر بدیم همه چی گویای یک بازی فوق العاده در داستان پردازی و گیم پلی هست.گرافیکشم به نظر قابل قبول میومد
من که امید زیادی به این بازی دارم ....(فکر کنید تو کابل 90 درصد مردم فارسی هم بلدن و مطمئنن صحنه هایی از بازی متوجه گفتار شخصیتها میشید)!!!:27:

halflife g
23-09-2010, 17:17
بازی تا وقتی کاملآ عرضه نشده نمیشه راجب هیچ قسمتش نظر دقیقی داد و از محاسن و معایبش چیزی گفت

عرضه چیه دوست من...؟میگم نسخه بتای مولتی پلیر رو بازی کردیم(قابل بازی بود) و با اینکه سازندش شرکت dice همون سازنده bf هستش ولی خیلی بی حس و حال بود........ به نظر هم نمیرسه خیلی بتونن ایرادای این قسمت رو درست کنن .

صددرصد بازی خوبی میشه ولی فکر رقابت با cod با bf رو باید از سرش بیرون کنه این بازی..همین.

B.3.S.T
24-09-2010, 02:27
عرضه چیه دوست من...؟میگم نسخه بتای مولتی پلیر رو بازی کردیم(قابل بازی بود) و با اینکه سازندش شرکت dice همون سازنده bf هستش ولی خیلی بی حس و حال بود........ به نظر هم نمیرسه خیلی بتونن ایرادای این قسمت رو درست کنن.

با کمال احترام در جوابتون باید بگم:
من کاری به مولتیش در حال حاضر ندارم...چیزی که معلومه مراحل بازی از نظر داستان پردازی و شخصیتها خیلی قوی و پر محتوا کار شدن و مورد دیگه اینکه همه قادر به بازی کردن در بخش مولتی پلیر بازی نیستن در حالی که همه قادرن تا یک بازی رو تا مرحله آخرش در بخش single player ادامه بدن...جای تعجبه از شما که تو کشور عزیزمون زندگی می کنی و اطلاع ندارید اینجا اسم دومش تحریمه و همه چی اعم از cd,dvd,...اصلی به چه بدبختی و مصیبتی یافت میشه(تازه بماند که اگر هم جایی داشته باشن همه دسترسی ندارن و تعدا محدود و با چه قیمتهای گذاف هست)از این مسئله بگذریم تازه اگر حالا مثلآ نسخه کپی شده بازی رو داشته باشین و نیاز به کرک و دمبک دستک واسه مولتی بازی کردن باشه آیا با این سرعت نفتی که باز هم به لطف نعمات زیادی که تو کشور عزیزمون هست و عده ی خاصی قادرن از اینها استفاده کنن رو در نظر نمی گیرید...(PC)

صددرصد بازی خوبی میشه ولی فکر رقابت با cod با bf رو باید از سرش بیرون کنه این بازی..همین
این بحثش میمونه واسه بعد از ریلیز شدنش(به استثناء مولتیش که از قول شما جالب نبوده!)
فقط مطمئن باشید داستان پردازی و مراحل و همینطور شخصیتهای متنوع بازی اینقدر گیرا و قوی کار شدن که حداقل انتقاد از بخش مولتیه بازی میشه.

با تشکر:11:

Mostafa NBA
24-09-2010, 03:35
با کمال احترام در جوابتون باید بگم:
من کاری به مولتیش در حال حاضر ندارم...چیزی که معلومه مراحل بازی از نظر داستان پردازی و شخصیتها خیلی قوی و پر محتوا کار شدن و مورد دیگه اینکه همه قادر به بازی کردن در بخش مولتی پلیر بازی نیستن در حالی که همه قادرن تا یک بازی رو تا مرحله آخرش در بخش single player ادامه بدن...جای تعجبه از شما که تو کشور عزیزمون زندگی می کنی و اطلاع ندارید اینجا اسم دومش تحریمه و همه چی اعم از cd,dvd,...اصلی به چه بدبختی و مصیبتی یافت میشه(تازه بماند که اگر هم جایی داشته باشن همه دسترسی ندارن و تعدا محدود و با چه قیمتهای گذاف هست)از این مسئله بگذریم تازه اگر حالا مثلآ نسخه کپی شده بازی رو داشته باشین و نیاز به کرک و دمبک دستک واسه مولتی بازی کردن باشه آیا با این سرعت نفتی که باز هم به لطف نعمات زیادی که تو کشور عزیزمون هست و عده ی خاصی قادرن از اینها استفاده کنن رو در نظر نمی گیرید...(PC)

این بحثش میمونه واسه بعد از ریلیز شدنش(به استثناء مولتیش که از قول شما جالب نبوده!)
فقط مطمئن باشید داستان پردازی و مراحل و همینطور شخصیتهای متنوع بازی اینقدر گیرا و قوی کار شدن که حداقل انتقاد از بخش مولتیه بازی میشه.

کسانی که مولتی رو بازی کردند دارند میگن خوب نبوده چون با چشم و وجودشون حس کردن. گیم پلای هم جدای از بخش مولتی نیست. پس باید به این نتیجه رسید که گیم پلای بازی هم چنگی به دل نزنه.

احیاناً شما با سازندگان بازی در ارتباط نیستید ؟ :31:

halflife g
24-09-2010, 08:54

من بحث رو ادامه نمیدم .......منتظر میشیم تا خود بازی بیاد ببینیم چی میشه....تو مولتی پلیر گیم پلی یه بازی بطور کامل به بوته آزمایش گذاشته میشه....... .بقیه موارد رو هم که گفتین "مطمین باشید" فلان و بهمانه با چند تریلر که چیزی نمیشه گفت.....فقط با دیدن این تریلرها به شباهت بسیار زیادش به cod میشه پی برد.(من خودم هم از cod خوشم نماد)

بهرحال امیدوارم حرف شما درست از آب دربیاد.

Prince_M
24-09-2010, 11:34
سلام بر همگی رفقا

تاریخ دقیق عرضه ی نسخه ی کامل بازی کی هست؟

popowoody
24-09-2010, 11:40
سلام بر همگی رفقا

تاریخ دقیق عرضه ی نسخه ی کامل بازی کی هست؟

12 اکتبر سال 2010

B.3.S.T
24-09-2010, 13:20
کسانی که مولتی رو بازی کردند دارند میگن خوب نبوده چون با چشم و وجودشون حس کردن. گیم پلای هم جدای از بخش مولتی نیست
کاملآ درسته...فقط بخش مولتی پلیر.اما گیم پلی بازی رو باید اعم دوستان تجربه کنن تا نتیجه گیری کرد خوب یا بد بودنش رو

احیاناً شما با سازندگان بازی در ارتباط نیستید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
نه والا....ولی قدرت تله پاتیم بالاست!:31:

من بحث رو ادامه نمیدم .......منتظر میشیم تا خود بازی بیاد ببینیم چی میشه....تو مولتی پلیر گیم پلی یه بازی بطور کامل به بوته آزمایش گذاشته میشه....... .بقیه موارد رو هم که گفتین "مطمین باشید" فلان و بهمانه با چند تریلر که چیزی نمیشه گفت.....فقط با دیدن این تریلرها به شباهت بسیار زیادش به cod میشه پی برد.(من خودم هم از cod خوشم نماد)
هر کس اینجا نظر شخصیش رو بیان می کنه و هیچ بحثی نیست و منم به نظر دوستان احترام میزارم

بهرحال امیدوارم حرف شما درست از آب دربیاد.

همه طرفداران گیم امیدوارن و مطمئنن کسی از اینکه یک بازی ضعیف کار شده باشه راضی نمیشه.منم امیدوارم

با تشکر

Prince_M
24-09-2010, 17:26
غیر مجاز اعلام شدن بازی تو آمریکا تاثیری در ارائه ی بازی یا تاریخ ارائه ی بازی نداره؟:13:

GUNSHIP
24-09-2010, 20:02
غیر مجاز اعلام شدن بازی تو آمریکا تاثیری در ارائه ی بازی یا تاریخ ارائه ی بازی نداره؟:13:
کجا این حرف رو شنیدید؟؟؟

halflife g
24-09-2010, 20:14

اولا به نظرم تو انگلیس غیر مجاز اعلام شده اونم به خاطر اینکه تو بازی شما در نقش سربازای طالبان دارین انگلیسیها رو می کشید....... .

تا زه اگه تو آمریکا هم این اتفاق بیفته ربطی به بازی کردن من یا شما نداره ماها از نسخه های لیک شده ای که برای نقد به سایتها میفرستن استفاده می کنیم (چه کنسول چه pc)

حالا اگه تاخیر بخوره بله دیر منتشر میشه ولی تاخیر نخورده فقط تو بعضی کشرها غیرمجاز اعلام شده....... .

halflife g
25-09-2010, 00:30
Medal of Honor Beta برای pc

بتا بخش مولتی پلی مدال از تاریخ 4الی7 اکتبر در دسترس خواهد بود. این بخش شامل 2 نقشهShahikot mountains و Kunar Base است. در این نسخه 2 مود جدید Combat Mission و Sector Control اضافه شده است.
از نکات جالب توجه این بازی اختصاصی بودن اسلحه ها برای طرفین است( طالبان با اسلحه های روسی و نظامیان ناتو با اسلحه های آمریکایی)
این نسخه برای عموم آزاد است و مانند Battlefield: Bad Company 2 نیازی به کد فعال سازی ندارد.

این بخش قبلا برای کنسول ها هم بوده.

سیستم مورد نیاز جهت اجرای بهینه:

Operating System: Windows Vista (SP2), Windows 7. *Processor: QuadCore 2.0Ghz.* Memory: 2GB RAM+.* Video Card: A video card with 512MB of VRAM and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce GTX260; ATI Raedeon 4870.* HDD Space: 2GB. Soundcard: Soundcard with DirectX 10 compatibility. DirectX: DirectX 10.* Disc Drive: 16X CD/DVD Drive.*

sima_6600
25-09-2010, 11:00
Medal of Honor Beta برای pc

بتا بخش مولتی پلی مدال از تاریخ 4الی7 اکتبر در دسترس خواهد بود. این بخش شامل 2 نقشهShahikot mountains و Kunar Base است. در این نسخه 2 مود جدید Combat Mission و Sector Control اضافه شده است.
از نکات جالب توجه این بازی اختصاصی بودن اسلحه ها برای طرفین است( طالبان با اسلحه های روسی و نظامیان ناتو با اسلحه های آمریکایی)
این نسخه برای عموم آزاد است و مانند Battlefield: Bad Company 2 نیازی به کد فعال سازی ندارد.

این بخش قبلا برای کنسول ها هم بوده.

سیستم مورد نیاز جهت اجرای بهینه:

Operating System: Windows Vista (SP2), Windows 7. *Processor: QuadCore 2.0Ghz.* Memory: 2GB RAM+.* Video Card: A video card with 512MB of VRAM and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce GTX260; ATI Raedeon 4870.* HDD Space: 2GB. Soundcard: Soundcard with DirectX 10 compatibility. DirectX: DirectX 10.* Disc Drive: 16X CD/DVD Drive.*
والا تا جای که من خبر دارم Free نیست.:20:.
حالا نمیدونم شما درست میگید یا من :31:.

halflife g
25-09-2010, 11:19
والا تا جای که من خبر دارم Free نیست.:20:.
حالا نمیدونم شما درست میگید یا من :31:.

تو سایت خودش که گفته :

Anyone can download and play. All that is required is an EA Account when you launch the game and to accept the beta agreement
همه میتونن دانلود و بازی کنن فقط زمان بالا اومدن بازی ازتون یه اکانت EA خواسته میشه.

حالا نمیدوینم این اکانت رو باید داشته باشید یا ea میده واسه همه.........

djmd
25-09-2010, 20:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو سایت خودش که گفته :

Anyone can download and play. All that is required is an EA Account when you launch the game and to accept the beta agreement
همه میتونن دانلود و بازی کنن فقط زمان بالا اومدن بازی ازتون یه اکانت EA خواسته میشه.

حالا نمیدوینم این اکانت رو باید داشته باشید یا ea میده واسه همه.........

والا تقریبا یه ماه پیش بود شاید هم بیشترک ... این بتا اومد حدود 700 مگ بود ما دانلود کردیم یه چند وقتی کار کرد و بسته شد (یعنی درواقع دیگه سرور پیدا نمی کرد !) ... ما هم بیخیال شدیم دیگه ... الان شما دارین در مورد کدوم بتا صحبت می کنید؟ یعنی دوباره می خواد بتا بده ؟

halflife g
25-09-2010, 20:10
والا تقریبا یه ماه پیش بود شاید هم بیشترک ... این بتا اومد حدود 700 مگ بود ما دانلود کردیم یه چند وقتی کار کرد و بسته شد (یعنی درواقع دیگه سرور پیدا نمی کرد !) ... ما هم بیخیال شدیم دیگه ... الان شما دارین در مورد کدوم بتا صحبت می کنید؟ یعنی دوباره می خواد بتا بده ؟

آره ...... یکی دو مد جدید و جزییات به بازی اضافه شده........... .

راستی خوشت اومد مجید از مولتیش؟

djmd
25-09-2010, 21:44
آره ...... یکی دو مد جدید و جزییات به بازی اضافه شده........... .

راستی خوشت اومد مجید از مولتیش؟

چی بگم والا یه جورای عجیبی از cod رفته بودن بالا ... دقیقا یه چیزی تو همون مایه هایی که مد نظرشون بود دیگه BF با سبک COD قاطی بشن دیگه ازین بهتر نمیشه :27: ... ولی خوب در مجموع بدک نبود تنوعیه واسه خودش . فکر نکنم کسی به صورت حرفه ای رو این بازی وقت بزاره (از نظر مولتی زدن و مچ و اینها) بیشتر همون حالت fun خودش رو حفظ می کنه اکثرا حرفه ای رو BF و COD وقت میزارن ...

halflife g
25-09-2010, 21:51
چی بگم والا یه جورای عجیبی از cod رفته بودن بالا ... دقیقا یه چیزی تو همون مایه هایی که مد نظرشون بود دیگه BF با سبک COD قاطی بشن دیگه ازین بهتر نمیشه :27: ... ولی خوب در مجموع بدک نبود تنوعیه واسه خودش . فکر نکنم کسی به صورت حرفه ای رو این بازی وقت بزاره (از نظر مولتی زدن و مچ و اینها) بیشتر همون حالت fun خودش رو حفظ می کنه اکثرا حرفه ای رو BF و COD وقت میزارن ...

آره نظر منم همینه.....کلا تنها امیدم سینگلشه.

B.3.S.T
25-09-2010, 23:24
الان شما دارین در مورد کدوم بتا صحبت می کنید؟ یعنی دوباره می خواد بتا بده ؟

فقط یک مشکلی هست...فقط 3 روز میشه از این مود استفاده کرد
بعد از 3 روز نسخه اصلی منتشر میشه و نسخه بتا قفل!

کلا تنها امیدم سینگلشه.

دقیقآ..منم که زیاد وقت واسه مولتی زدن ندارم
دلمو به همین سینگلش خوش کردم:41:فقط امیدوارم داستان متنوعی ارائه بده

Prince_M
26-09-2010, 14:12
اولا به نظرم تو انگلیس غیر مجاز اعلام شده اونم به خاطر اینکه تو بازی شما در نقش سربازای طالبان دارین انگلیسیها رو می کشید....... .

تا زه اگه تو آمریکا هم این اتفاق بیفته ربطی به بازی کردن من یا شما نداره ماها از نسخه های لیک شده ای که برای نقد به سایتها میفرستن استفاده می کنیم (چه کنسول چه pc)

حالا اگه تاخیر بخوره بله دیر منتشر میشه ولی تاخیر نخورده فقط تو بعضی کشرها غیرمجاز اعلام شده....... .

آره رفیق منظورم همون انگلیس بود.

با تشکر از راهنمایی.

iCe m@n
26-09-2010, 21:15
سلام دوستان

بازی به تاریخ هجری شمسی کی میاد؟
ممنون

popowoody
26-09-2010, 21:49
20 مهر میاد

Zaghan_13
29-09-2010, 15:52
سیستم من اینه:

cpu:AMD Athlon(tm) II X2 245 Processor 2.90 GHz
RAM:2.00 GB
اون یارو گرافیک هم:NVIDIA GeForce 9400 GT
یعنی امیدی هست که کامل نه روون و خوب طوریکه بشه بازی کردو لذت برد؟

vahidgame
30-09-2010, 10:34
Soundtrack های بازی چند روز پیش توی سایت EA گذاشته شدش
از اینجا می تونید همه اونارو گوش کنید یا اینکه دانلود کنید:

djmd
30-09-2010, 14:41
سیستم من اینه:

cpu:AMD Athlon(tm) II X2 245 Processor 2.90 GHz
RAM:2.00 GB
اون یارو گرافیک هم:NVIDIA GeForce 9400 GT
یعنی امیدی هست که کامل نه روون و خوب طوریکه بشه بازی کردو لذت برد؟

دوست عزیز لطفا این سبک سوالهاتون رو در تاپیک زیر مطرح بفرمائید ....

--------------
یه جواب کلی اگر می خواهید خیالتون بابت گرافیک راحت بشه ! یه جی فورس 9800 حداقل تهیه بفرمائید تا از نظر اجرای بازی ها خیالتون راحت بشه که اکثر بازی هارو بتونید با بالاترین جزئیات در رزلوشن HD (و بعضی از عناوین درFULL HD ) اجرا کنید و لذت ببرید ! قبلا هم گفته شد که از 9400 نباید انتظار بالایی داشته باشید ! شاید در پایین ترین حالت MOH رو بتونه روون اجرا کنه ! 9400 برای لذت بردن از بازیها طراحی نشده دوست عزیز ! چه این بازی , چه بازی هایی که در راه هستند ... متشکر از همکاری شما .

JUSTIN11
02-10-2010, 12:43
خب بالاخره EA هم تسلیم شد و گروه طالبان از بخش مولتی پلیر حذف کرد:

Amin.P30
02-10-2010, 17:18

Year: 2010
Genre: Action (Shooter) / 3D / 1st Person
Developer: Danger Close Games and EA Digital Illusions Creative Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Platform: PC
Released: October 14, 2010

Recommended system requirements:
* Operating system Windows 7/XP/Vista;
Processor QuadCore 2.0Ghz.
* 2 GB of RAM;
* 2 GB free hard disk space;
* Video Card NVIDIA GeForce GTX260; ATI Raedeon 4870
* Sound card compatible with Direct 1910
* Keyboard and mouse.

Publication Type: BETA
Tablet: Not required
Language: Russian
Language: English
Size: 1,6 GB

mosolim
02-10-2010, 18:07
20 مهر میاد
نه به چند روز پیش داشتیم از خماری بازی میمردیم نه به حالا که همینطور پشت سر هم داره باز ی میاد. آخه این چه سیاست مسخره ای که شرکت ها دارن. تازه اینطوری ممکنه به بازی ای لطمه بخوره . چون تو اوج شلوغی بازی اون بازی که از همه بهتره مورد توجه قرار میگیره و بازی ضعیفتر بش توجه نمیشه و بعدا هم که تب بازی ها خوابید ممکنه فراموش بشه. البته منظور از این صحبتم ضعف مدال نبود. ایراد به سیاست های غلط شرکت ها بود.

Armin 7
02-10-2010, 21:20
اقایون عذر میخوام
نسخه Beta اومده ؟

SA3EDLORD
02-10-2010, 23:12
دانلود کنین:11::46:

Medal of Honor Open Beta 2010 Multi 5
PC Game | English | Developer: Danger Close | Publisher: EA | 1.59 GB
Genre: Action | Shooter | 1st Person | FPS

Operating directly under the National Command Authority, a relatively unknown entity of handpicked warriors are called on when the mission must not fail. They are the Tier 1 Operators.Over 2 million Soldiers, Sailors, Airmen and Marines wear the uniform. Of those, approximately 50 thousand fall under the direct control of the Special Operations Command. The Tier 1 Operator functions on a plane of existence above and beyond even the most highly trained Special Operations Forces. Their exact numbers, while classified, hover in the low hundreds. They are living, breathing, precision instruments of war. They are experts in the application of violence. The new Medal of Honor is inspired by and has been developed with Tier 1 Operators from this elite community. Players will step into the boots of these warriors and apply their unique skill sets to a new enemy in the most unforgiving and hostile battlefield conditions of present day Afghanistan.

System requirements:

* Processor: Core 2 Duo@2.0GHz
* Main memory: 2GB
* Graphics card: GeForce 7800 GT / ATI X1900
* Graphics memory: 256MB
* Free HDD space:
* 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version
* 10GB for Digital Version, 4GB for Disc Version

Install notes:

* Install

* Wait until 12th October 2010 to play ( You must have an internet conection)

Download Hotfile
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Fileserve

Download Filesonic

Armin 7
03-10-2010, 00:37
با سلام خدمت اساتید محترم
ایا تک لینک مستقیمی وجود داره برا دانلود ؟
سپاسگذارم.

Amin.P30
03-10-2010, 06:24
با سلام خدمت اساتید محترم
ایا تک لینک مستقیمی وجود داره برا دانلود ؟
سپاسگذارم.

havas_1980
03-10-2010, 21:26
خب بالاخره EA هم تسلیم شد و گروه طالبان از بخش مولتی پلیر حذف کرد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسمشو به نیروی مخالف (Opposing Force) تغییر داده نه اینکه به کل حذفش کرده باشه!

shahabprince
04-10-2010, 16:42
این یارو اینگار که از جنگل فرار کرده.:31:
من موندم این چه شخصیتی که درست کردن.

havas_1980
04-10-2010, 18:33
این یارو اینگار که از جنگل فرار کرده.:31:
من موندم این چه شخصیتی که درست کردن.اسم مستعار این سرباز نیروی ویژه آمریکایی, هست, کابوی (Cowboy)... شاید قیافه این فرد خوشایند نباشه اما واقعیت اینه که سربازان ویژه آمریکایی اون موقع همچین سر وضعی داشتند. (اتفاقا من یکی خوشم میاد از این قیافه!)

عکس اول در بخش ضمیمه هم مربوط میشه به 24 آگوست 2002, که کابوی رو کنار سربازهای افغانی در یکی از روستاهای شمال افغانستان نشون میده. چهار عکس دیگه هم وضعیت سرباز های دیگر رو نشون میده... با دیدن این عکس ها فکر می کنم دیگه میشه وضعیت رو درک کرد.

Sam Fisher 11
04-10-2010, 19:42
اسم مستعار این سرباز نیروی ویژه آمریکایی, هست, کابوی (Cowboy)... شاید قیافه این فرد خوشایند نباشه اما واقعیت اینه که سربازان ویژه آمریکایی اون موقع همچین سر وضعی داشتند. (اتفاقا من یکی خوشم میاد از این قیافه!)

عکس اول در بخش ضمیمه هم مربوط میشه به 24 آگوست 2002, که کابوی رو کنار سربازهای افغانی در یکی از روستاهای شمال افغانستان نشون میده. چهار عکس دیگه هم وضعیت سرباز های دیگر رو نشون میده... با دیدن این عکس ها فکر می کنم دیگه میشه وضعیت رو درک کرد.
یه دلیل ریش گذاشتنشون هوای بشدت خشک و آفتاب تیز اون مناطقه...اینجوری اقلن وقتی برمیگردن پیش جی افاشون پوستشون زیاد به فنا نرفته: دی

+
این اسمی که گذاشتن یه چی تو مایه های اسمیه که کانال voa تو اخبارش وقتی از طالبانیا حرف میزنه میگه...هی میگه نیروهای ستیزه جو
هر اسمی بذارن مهم نیس مهم اینه که گیمرا میدونن منظور طالبانه...

+
چند شات از مولتی پلیر بازی:

ASM Gamer
06-10-2010, 11:29
سلام این تک لینکیه تو توضیحاتش نوشته تا 4 oct یعنی الان که 6 oct کار نمیکنه؟؟
من تا 35% ازش دانلود کردم. چکار کنم بقیشم بگیرم یا بی خیال شم؟؟؟

B.3.S.T
06-10-2010, 14:17
سلام این تک لینکیه تو توضیحاتش نوشته تا 4 oct یعنی الان که 6 oct کار نمیکنه؟؟
من تا 35% ازش دانلود کردم. چکار کنم بقیشم بگیرم یا بی خیال شم؟؟؟

دوست من نسخه دموی این بازی فقط 3 روز free خواهد بود و بعد از این 3 روز نسخه اصلیه بازی ریلیز میشه پس بهتره بیخیال بشی...

GAM3-OV3R
08-10-2010, 14:01
بیا دیگه_:20:
خسته شدیم بس بازی مسخره دیدیم تو این چند وقته
این بازی سر و صدا زیاد کرده به خاطر مسائل حاشیه ای ایشالا خوب کار شده باشه ما هم لذت فراوان ببریم

*IN*
08-10-2010, 18:42
باری pc هم اومده؟؟؟
با گرافیک 8600 میشه اجراش کرد؟؟؟

Amin.P30
08-10-2010, 20:29
باری pc هم اومده؟؟؟
با گرافیک 8600 میشه اجراش کرد؟؟؟
برای pc هنوز نیومده.
اجرا میشه اما نه روی high.
روی متوسط شاید.

ShayaN3K
09-10-2010, 13:11
من بازی رو با تورنت دانلود کردم ولی چون ایران نیستم نمی تونم فعلا تست کنم

ولی سایتی که ازش گرفتم معتبره

بهتره تاپیک بره بخش بازی

S@nti@go_s&k
09-10-2010, 17:46
سلام دوستان
بروبچ کرجی فکر میکنید مدال رو کی زود تر از همه میاره تو کرج؟؟؟؟؟منظورم بازی فروشی ها هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرکی گرفت به ما هم بگه بریم بگیریم دم همتون گرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برو 45 متری بازار علی

وارد پاساژ شدی از پله ها برو بالا

طبقه اول میری سمت راست ته پاساژ سام سی دی

R O O T
09-10-2010, 21:21
سلام ایا این بازی تو ایران اومده؟ممنون:46:

mohammad_twe
09-10-2010, 22:03
لطفا رعایت کنین اینجا پروفایل کاربریتون نیست که در مورده فروشگاه ها یا جاهایی که بازیرو اوردن صحبت میکنین که !! یا تلفن میدین !
بازی برای xb360 لیک شده فعلا ! اینقدر سر و کله نزنین میاد بلاخره !
تاپیک برای مشکلات و بحث های کیلیدی بازی هست نه اینکه ادرس فروشگاه های بازی ...

mosolim
09-10-2010, 23:00
سلام
نسخه pal ایکس باکس اومده ؟ برا کامپیوتر 2 روز دیگه میاد؟

mohammad_twe
09-10-2010, 23:57
نسخه pal ایکس باکس اومده ؟ برا کامپیوتر 2 روز دیگه میاد؟
Uc اومده فعلا

S@nti@go_s&k
10-10-2010, 00:16
تاپیک برای مشکلات و بحث های کیلیدی بازی هست نه اینکه ادرس فروشگاه های بازی ...

قربون آدم چیز فهم

تاپیکها برای حل مشکلات کاربران هم هستن:46:

amirpers
10-10-2010, 08:24
Medal of Honor بازي خاطه انگيزي بود كه فكر كنم با اين قسمت ، خاطره انگيز تر هم ميشه.
يادم نميره اون قسمت كه توي پايگاه بوديم و با ماشين مي رفتيم كه يه دفعه حمله هوايي شد.انگار واقعا وسط جنگ بوديم.

mosolim
10-10-2010, 11:18
Medal of Honor بازي خاطه انگيزي بود كه فكر كنم با اين قسمت ، خاطره انگيز تر هم ميشه.
يادم نميره اون قسمت كه توي پايگاه بوديم و با ماشين مي رفتيم كه يه دفعه حمله هوايي شد.انگار واقعا وسط جنگ بوديم.

سلام
اون موقع مدال برای خودش دورانی داشت که طرفدارای دو آتیشه و متعصب زیادی داشت ( یکی خودم ) اما با اومدن کال اف سایه سنگین این بازی روش افتاد دیگه نتونست به روزای اوج خودش برگرده . امیدوارم که با این نسخه جدید بتونه خاطرات و افتخارت گذشته رو برا همه زنده کنه . ( بماند که دیگه الان منم کال افیم اما مدالم برا خودش مداله نمیشه ازش صرفه نظر کرد).

Reza Razor
10-10-2010, 11:33
COD بازیه خاطره سازی نیست هرشمارش خیلی هارو جذب میکنه ولی شاید سال بعد که شماره ی بعدی اومد کسی چیز زیادی از شماره قبلی یادش نباشه ولی MoH اصالت داره یجورایی !
هیچوقت خاطرات شماره های اول مدال افتخار روی PS1, PS2 یادم نمیره...
مخصوصا Frontline ! با اون موزیک های متن زیباش ! چه روزایی رو اون زمان با دوستان محو بازی کردنش کیفور میشدیم !
هی... پیر شدیم رفت !:41:

iCe m@n
10-10-2010, 13:54
خبری از نسخه pc نشده؟:19::41:
البته میدونم که 20 مهر release میشه ولی چون تو ایران همیشه یکی دو روز زود تر میاد پرسیدم:21:
از بروبچ کرجی هرکسی برای pc رو گرفت یه خبری هم به ما بده.
ممنون:40:

AlexMercer
10-10-2010, 19:21

OR

OR

OR

UPLOADING

OR

Megaupload:

mehdy.z
10-10-2010, 19:36
بالاخره پرجنجال ترین بازی سال هم اومد!!
فقط خدا کنه اینهمه سر وصداش به خود بازی بیارزه:20:
فقط بچه ها نظر یادتون نره:46:

Amin.P30
10-10-2010, 21:22
بالاخره برای PC هم منتشر شد.

starn
10-10-2010, 21:30
لینک های دانلود بازی برای نسخه ی pc پخش شد

aha2012
10-10-2010, 21:55
کسی بازیش کرده؟فکر کنم بترکونه مخصوصا تو آنلاینش

xeNociDe
10-10-2010, 22:03
لینک های دانلود بازی برای نسخه ی pc پخش شد

حجمشم میزدی بد نبود!!!:46:
مخصوصاً اگر کسی بخواد دانلود کنه!

S A M S U N G
10-10-2010, 23:01
سلام .

حجمش 7.3 گیگ هستش .

کرک نداره .

مخلصیم .

S A M S U N G
10-10-2010, 23:11
NO CRACK

Developer: EA Los Angeles / DICE
size:6.96GB

USE NEW DEAMON TOOL

RS 500 mb link

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدFS 500 mb link

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMU

SERIAL

مخلصیم .

B.3.S.T
10-10-2010, 23:13
به به ... بلاخره تشریف آوردن مدال افتخار عزیز..!(پر حاشیه ترین بازی سال بدون شک Medal Of Honor خواهد بود)
اولین نفری که بازی رو رو pc تست کرد به بقیه هم اطلاع بده از چگونگی قسمتهای بازی و هر چیزی که لازم هست بدونیم.
ممنون

mohammad_twe
11-10-2010, 00:50
یکی زودتر تاپیک بازیرو برای نسخه pc بزنه وگرنه اینجا دهنمون صاف میشه ها :دی یه پست بدیم بعدش 1998 تا پست میاد همه چی قاطی میشه :دی

Mostafa NBA
11-10-2010, 00:55
دوستان این limited edition که نوشته, منظورش دقیقاً چیه ؟

B.3.S.T
11-10-2010, 01:10

دقیقآ منم الان می خواستم همینو بپرسم...
+
این بلاخره نسخه کامل هست یا دمو؟

Amin.P30
11-10-2010, 07:09
بازی فعلا با 3 نسخه P2P & iRelizer وlimited edition منتشر شده.

hobgoblin
11-10-2010, 12:08
لينك به درد بخوري اگه داريد بزاريد لطفا

S A M S U N G
11-10-2010, 13:21
سلام .

Medal of Honor LE|2010|MULTi3 + install screens

wait for crack

Developer: EA Los Angeles / DICE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدintall creens:

- unrar

- mount "Medal of Honor [iRelizer] Epidemz.net.mdx"

- u need the newest daemon tool or take from me "ultra iso" great software

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

you can install the game but not start playing....... install game and wait for crack
you can install the game but not start playing....... install game and wait for crack

بدون کرک . بازی اجرا نمیشه . منتظر کرک باشید .

مخلصیم .

vahidgame
11-10-2010, 13:32
آقا خواهشا تمام کنید این بحث تکراری رو.....فقط بدونین که با کنسول هم میشه راحت بازی کرد........

بقیه بحث ها رو اینجا نکنید لطفا لطفا ...مرسی:11:
منم موافقم
دیگه مشخصه که بازی اول شخص هم کنترل اون توی کنسول و پی سی فرقی نداره. بیشتر بستگی به این داره که چه قدر هر کسی با کنسول یا پی سی تسلط داشته باشه...

یکی زودتر تاپیک بازیرو برای نسخه pc بزنه وگرنه اینجا دهنمون صاف میشه ها یه پست بدیم بعدش 1998 تا پست میاد همه چی قاطی میشه
غصه نخور یه نفر می زنه :31:

دقیقآ منم الان می خواستم همینو بپرسم...
چیز خاصی نیست :31:
یه Collector's Edition مثل بازی های دیگه این بازی داره که یه سری امکانات اضافی داره و قیمت اون هم بیشتره
این Limited Edition هم احتمالا این امکانات اضافی رو دیگه نداره
برای ما که فرقی نداره. بازی رو که اورجینال نمی خریم!

این بلاخره نسخه کامل هست یا دمو؟
نسخه کامله

Amin.P30
11-10-2010, 13:54
بازی با این اجرا میشه قبل از امدن کرک.

iCe m@n
11-10-2010, 13:58
سلام دوستان
چند روز دیگه کرک میاد؟؟؟:13: :19::19::19:
چون تا کرک نیاد مغازه ها نمیارن برای فروش. :41::41::41:

AlexMercer
11-10-2010, 14:14
شهرام تو کرج گفت امشب ساعت 7 شب میاره. کرجی ها برن بخرن

iCe m@n
11-10-2010, 16:12
شهرام تو کرج گفت امشب ساعت 7 شب میاره. کرجی ها برن بخرن

نسخه PC یا Xbox360?

iCe m@n
11-10-2010, 19:46
هنوز از نسخه PC خبری نیست؟:19::19::19:

Amin.P30
11-10-2010, 21:09
کرکی از VONAN31337 منتشر شده.

iCe m@n
11-10-2010, 21:12
کرکی از VONAN31337 منتشر شده.

ایول یعنی بازی فردا برای فروش تو مغازه ها موجود هست دیگه آره؟:21:

MobinS
11-10-2010, 21:26
هم آره ، هم نه ، شاید منتظر skidrow یا razor باشن.

iCe m@n
11-10-2010, 21:34
هم آره ، هم نه ، شاید منتظر skidrow یا razor باشن.

فکر کنم با همین کرک بدن بیرون چون من از چند جا پرسیدم امروز نسخه XBOX 360 رو آورده بودن گفتن تا فردا هم نسخه PC میاد یعنی با این حساب با همین کرک میاد دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

plsboy
11-10-2010, 23:18
خواهش می کنم دوست عزیز...... .

با دو مرحله بازی کردن که نمیشه گفت من یه نتیجه از این دو مرحله گرفتم گفتم....از نظر گیم پلی که به نظر من کمی پایینتر....گرافیک ولی خوب..... .کلا حس بازی خیلی بالا نیس.....خیلی حال نمیده...... .انشالله یکم بیشتر برم جلوتر یه نقد کوچولویی مینویسم

مگه کرک بازی اومده؟

iCe m@n
12-10-2010, 01:18
هنوز خبری از نسخه PC نیست؟؟؟؟؟؟:19::19:
من که با این توضیحات گیج شدم یکی میگه گرافیک خوبی نداره یکی میگه گرافیکش قشنگه آخر خوب هست یا نه :18:
در کل میشه روش به عنوان یک گیم عالی حساب باز کرد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟:13:
اگر از بروبچ کرجی کسی نسخه PC رو گرفت حتما اطلاع بده
ممنون
:40:

S A M S U N G
12-10-2010, 10:48
سلام .

کرک :

برای ویندوزهای Vista و 7 :

Download and replace files.... I've installed with CD authentication....

Windows 7/Vista

1. Run CMD and type.
2. bcdedit.exe /set NX AlwaysOff Enter.
3. Restart PC

لذت ببرید :دی

مخلصیم .

iCe m@n
12-10-2010, 12:15
هنوز از نسخه PC خبری نیست؟؟؟؟؟:19::19::19::19::19::19::19:
من که کف کردم هرکی میاد یه چیزی راجع به بازی میگه من دیگه نمیتونم صبر کنم:41:

mosolim
12-10-2010, 13:42
مراد جان من اون پست رو ثانیه هایی بعد از ارسالش خوندم

همون چیزی که به خودم گفتم به تو هم میگم :
بیخیال !

ای ول منم که جواب دوستان رو دیدم گفتم بیخیال. راستی کرکی که یکی قرار داده بود برای ویستا و 7 معتبره . برا کدوم گروهه.

mehdy.z
12-10-2010, 13:43
میگم اگه استثنائا برای این بازی هم تاپیک جدا بری pc زده بشه بد نیست!!
باعث میشه هم خدا راضی میشه هم بنده خدا:31::31:

piroooz
12-10-2010, 16:12
سلام .

کرک :

برای ویندوزهای Vista و 7 :

Download and replace files.... I've installed with CD authentication....

Windows 7/Vista

1. Run CMD and type.
2. bcdedit.exe /set NX AlwaysOff Enter.
3. Restart PC

لذت ببرید :دی

مخلصیم .

متاسفانه نه این کرک و نه 2 تا کرکی که توی دی وی دی بازی بود و نه کرکی که سایت دانلود ها گذاشته همگی کار نمیکنند
اگه کسی میتونه هلپ می

xeNociDe
12-10-2010, 16:42
سیستم مورد نیاز بازی چیه!؟
ممنون میشم قرار بدید!

MILAD2799
12-10-2010, 17:11
Minimum System requirements:

* Operating System : Microsoft Windows XP/Vista/7
* Processor : Intel Pentium IV at 3.0Ghz / AMD Athlon 64 Processor 3800+ at 2.4Ghz
* Video Card : Nvidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1900 256MB
* Memory : 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista & 7)
* Hard Disk : 12 GB of free Hard Drive Space
* Sound : DirectX 9.0c compatible sound card
* Direct X : 9.0c

Recommend System requirements:

* Operating System : Microsoft Windows XP/Vista/7
* Processor : Intel Core 2 Duo E6420 2.13Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.60Ghz
* Video Card : NVidia GeForce 9800 GT / ATI Radeon HD 3870 512MB
* Memory : 2 GB RAM (XP) / 3 GB RAM (Vista & 7)
* Hard Disk : 12 GB of free Hard Drive Space
* Sound : DirectX 9.0c compatible sound card
* Direct X : 9.0c

HADI ONLY
12-10-2010, 17:17
هنوز خبری از نسخه PC نیست؟؟؟؟؟؟:19::19:
من که با این توضیحات گیج شدم یکی میگه گرافیک خوبی نداره یکی میگه گرافیکش قشنگه آخر خوب هست یا نه :18:
در کل میشه روش به عنوان یک گیم عالی حساب باز کرد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟:13:
اگر از بروبچ کرجی کسی نسخه PC رو گرفت حتما اطلاع بده
ممنون
:40:

آومده که داداش . نسخه limited Edition هستش . کاملش هفته آینده . زیاد فرقی با کاملش نداره فقط چند تا Bonus اضافه میشه .

starn
12-10-2010, 17:38
نسخه ی کامل بازی با کرک سال به گفته ی سایت دانلود ها اومد و این سایت بازی رو برای دانلود با کرک سالم گذاشته برا دانلود و کفته شده که کرک فقط با نسخه ای که خود سایت اونو برا دانلود گذاشته سازگار

halflife g
12-10-2010, 18:43
شما یه جایی گفتی 'کار کشیدن از یه موتور به بهترین وجه' حالا اینو میگی!

منظورم همینه یعنی می بینن که تو شماره3 جا برای کار هست و دارن ازش کار می کشن.... پروفسور

راستی دو خبر مهم:

1-سازنده بازی گفته بازی برای pc دو تا نصب خواهد داشت....یعنی یک بار برای بخش داستانی بازی رو نصب خواهید کرد و یک بار دیگه برای بخش مولتی پلیر...... .

2-IGN هم به بازی 6 داد...... .

vegas
12-10-2010, 18:49
Medal of Honor reviews

Eurogamer – 8/10
* Kotaku – No score
* RPS – No score
* Associated Press – No score
* Videogamer – 7/10
* G4 – 4/5
* GamePro – 4/5
* TheSixthAxis – 8/10
* NowGamer – 8.6 (PS3), 6.6 (360)
* GiantBomb – 3/5
* GamesRadar – 8/10
* Ars – No score
* Game Informer – 7.0/10
* IGN UK – 6.0/10
* Joystiq – 4/5
* Big Download – Wait
* Gamers.at – 87%
* CVG – 8.5/10
* PlanetXbox360 – 77%
* IncGamers – 8/10
* Looki.de single-player video review – no score
* InGame.de – 8.2/10
* Gameswelt.de – 360/PS3 – 76%, PC – 79%
* GamePro.de – 75%
* BoomtownX – 6/10
* Games.cz – 7/10
* Hrej.cz – 7/10

mehdy.z
12-10-2010, 18:52
ای بابا این نمرات چرا اینقدر درهم برهمه:18:
دیگه 6 IGN که نوبره!!

Advanced Ali-001
12-10-2010, 19:32
کی عرضه شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ماکه هرروزازجلوی مغازه هاردمیشیم ندیدیم!!!!!!!!!!
خب امیدوارم بازی خوبی بشه.
درضمن زنده بادنسخه:دئ

halflife g
12-10-2010, 19:56
خوب کلی از امتیاز از بازی اودمده و میانگین امتیازات به نحو زیر میباشد:

ps3=74.2
x360=73.8
pc=73.6

IGN هم در نقدش فقط به بازی توپیده و اون رو به عنوان ناامید کننده ترین بازی 2010 معرفی کرده......... .

دوستان توجه کنند من فقط خبر رسانی کردم همین.....خوب و بد این مطالب به عهده من نیس....

plsboy
12-10-2010, 20:04
عزیزان من نسخه limited edition رو دان کردم و با کرک ---------- یا همون کرک NoGrp به راحتی اجرا کردم...
البته باید قبلش این دستور رو توی cmd تایپ کنید ویه restart برید...

valapeji
12-10-2010, 20:04
فردا بازی دستم میاد اینشالا که بازی خوبی باشه

mohsen_simon
12-10-2010, 20:17
کسی جایی تو شرق تهران میشناسه که بازیارو بشه سریع تهیه کرد؟

abbas_p
12-10-2010, 22:35
این هم یک کرک جدید ....که ظاهرا کار میکنه!!!

mosolim
12-10-2010, 22:41
Medal of Honor reviews

Eurogamer – 8/10
* Kotaku – No score
* RPS – No score
* Associated Press – No score
* Videogamer – 7/10
* G4 – 4/5
* GamePro – 4/5
* TheSixthAxis – 8/10
* NowGamer – 8.6 (PS3), 6.6 (360)
* GiantBomb – 3/5
* GamesRadar – 8/10
* Ars – No score
* Game Informer – 7.0/10
* IGN UK – 6.0/10
* Joystiq – 4/5
* Big Download – Wait
* Gamers.at – 87%
* CVG – 8.5/10
* PlanetXbox360 – 77%
* IncGamers – 8/10
* Looki.de single-player video review – no score
* InGame.de – 8.2/10
* Gameswelt.de – 360/PS3 – 76%, PC – 79%
* GamePro.de – 75%
* BoomtownX – 6/10
* Games.cz – 7/10
* Hrej.cz – 7/10

سلام
نمرات واقعا عجیب و غریبه و تناقض زیاد داره.

vahidgame
12-10-2010, 23:12
سلام
نمرات واقعا عجیب و غریبه و تناقض زیاد داره.

شما زیاد به امتیاز IGN توجه نکن! تازگی ها زیاد اوضاعش رو به راه نیست :31: به فیفا 11 که میاد 8.5 میده! به Splinter Cell: Conviction هم که 9.3 میده! و خیلی امتیاز های عجیب دیگه که این چند وقته داده. فکر کنم می خواد امتیاز بده قرعی کشی می کنه هر چی در اومد همونو میده :38:
بازی فکر کنم میانگین امتیازش حدود همین 8 بشه

B.3.S.T
12-10-2010, 23:32
ای بابا این نمرات چرا اینقدر درهم برهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
دیگه 6 IGN که نوبره!!

ای بابا مهدی جان زیاد توجه نکن به این امتیاز سایتها و منتقدها....اینا هر جور حال کنن امتیاز میدن به بازی...اصلآ از تناقض امتیازات معلومه چی تو فکرشون میگذره که یک بازی رو فقط نقد کوبنده می کنن
به نظر من تا خودتون بازی رو نگرفتین و تا آخرش نرسیدین نه زود قضاوت کنین راجب نقاط ضعفش و نه به این امتیازهای متناقض نما توجه کنین...

plsboy
12-10-2010, 23:49
ای بابا مهدی جان زیاد توجه نکن به این امتیاز سایتها و منتقدها....اینا هر جور حال کنن امتیاز میدن به بازی...اصلآ از تناقض امتیازات معلومه چی تو فکرشون میگذره که یک بازی رو فقط نقد کوبنده می کنن
به نظر من تا خودتون بازی رو نگرفتین و تا آخرش نرسیدین نه زود قضاوت کنین راجب نقاط ضعفش و نه به این امتیازهای متناقض نما توجه کنین...

عزیز اگه قرار بود که بازی رو بگیریم که دیگه چکار داشتم که ign یا هر سایت دیگه ای بهش چه نمره ای میده...:5::5::5:
منظورم اینه که کسیکه یازی رو اوریجینال میخره و 60-50 $ میخواد پول بده میره و این سایتهارو چک میکنه تا بفهمه پول الکی بابت game نمیده...:46::46::46::46:
وگرنه ما که 3000 تومان پول میدیم بابت گیم که دیگه این چیزارو نداریم...:27::27::27:
در ضمن چرا gamespot هنوز نمره نداده؟
اینو بدون که gamespot با EA دستشون تو یه کاسست...:31::31::31:
از نظر من بازی بالاتر از 8 نباید بگیره تازه با ارفاق...:8::8::8:

S A M S U N G
13-10-2010, 00:02
Medal of Honor. Limited Edition (RUS/ENG/MULTI3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدRS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHF

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCrack

مخلصیم .

B.3.S.T
13-10-2010, 00:30
منظورم اینه که کسیکه یازی رو اوریجینال میخره و 60-50 $ میخواد پول بده میره و این سایتهارو چک میکنه تا بفهمه پول الکی بابت game نمیده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
خب عزیز جان شما اینجوری فکر می کنی خیلیها اصلا به امتیاز و نقد این و اون کاری ندارن که بازی رو بگیرن یا نگیرن...من فقط میگم خودتون باید بازی کنید تا متوجه شید بازی چی به کجاست...

masoud93
13-10-2010, 00:35
بازی از نظر کرک و ... مشکلی داره یا نه ؟

اگه داره که بریم نسخه 360 رو بگیریم.

ممنون.

mehdiporbaba
13-10-2010, 09:39
سلام
عزیز قضیه این limited edition چی چی بیده؟؟؟
میشه یکی یک توضیح بده؟؟؟

S A M S U N G
13-10-2010, 09:40
سلام .

تست شده 100%

کرک جدید واسه نسخه Limited Edition :

Password

مخلصیم .

beckham7
13-10-2010, 10:17
اقا میگم این مولتی پلیرش که میگن خیلی غوغا کرده انلاینه یا لن ؟البته اگه بازیش کردین

S A M S U N G
13-10-2010, 10:21
سلام .

من آنلاین بازی نکردم ولی تا مرحله 2 گرافیک بازی فوق العادعه عالی هستش و در حد COD . گیم پلی هم خوب هستش .

در کل نمره من به بازی 9 .

مخلصیم .

mehdiporbaba
13-10-2010, 10:59
اینم از لینکهای 500mb بصورت مستیقیم
البته فقط فایل اخر مستقیم نیست

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

کسی نبید بگه این قضیه Limited.Edition چی هستش؟؟؟؟؟؟

hamed30
13-10-2010, 11:02
کرک جدید واسه نسخه Limited Edition :
منظور از limited چیه ؟یعنی باید منتظر نسخه کاملتر از این بود؟!

ArashNAM
13-10-2010, 11:50
عزیزان من نسخه limited edition رو دان کردم و با کرک ---------- یا همون کرک NoGrp به راحتی اجرا کردم...
البته باید قبلش این دستور رو توی cmd تایپ کنید ویه restart برید...

cmd رو از کجا میشه پیدا کرد چی هست
من بازی رو کامل نصب کردم ولی تو بازی نمیره هیچ اروری هم نمیده میشه کاملتر توضیح بدین در اینباره:11:

beckham7
13-10-2010, 11:54
سلام .

من آنلاین بازی نکردم ولی تا مرحله 2 گرافیک بازی فوق العادعه عالی هستش و در حد COD . گیم پلی هم خوب هستش .

در کل نمره من به بازی 9 .

بازی لن ساپورت هست؟

plsboy
13-10-2010, 11:58
cmd رو از کجا میشه پیدا کرد چی هست
من بازی رو کامل نصب کردم ولی تو بازی نمیره هیچ اروری هم نمیده میشه کاملتر توضیح بدین در اینباره:11:

بابا همون dos توی windows رو میگم... توی run برو cmd تایپ کن تا اجرا بشه...
و اون عبارت رو توش تایپ کن و enter بزن و بعد restart کن...

توی این بازی از همه چیز مسخره تر دویدن خود یارو...:2::2::2:
سرعت دویدن با راه رفتن آنچنان تفاوتی نداره....:2::2::2:

beckham7
13-10-2010, 12:07
دوستانی که اینترنت پرسرعت دارید و بازی رو دان کردید و دارید حالشو میبرید اول خوش به حالتون بعدم جواب ما رو که باید صبر کنیم تا بازی بیاد بازار بخریم چون اینترنتمون یه عکسم دان نمیکنه بدید !تو منوی مولتی پیر لن هم داره یا نه؟ مرسی

halflife g
13-10-2010, 12:24
GAMESPOT هم به بازی نمره 7.5 داده............

mehdiporbaba
13-10-2010, 12:25
اگه هم یکی وقت کرد جواب مارو بده منظور از Limited Edition چی بیده؟؟

piroooz
13-10-2010, 15:50
دوستان این کرک هایی که میذارید هیچ کدوم روی ویندوز 7 جواب نداد به نظرتون علتش چیه؟؟

hamed30
13-10-2010, 17:52
GAMESPOT هم به بازی نمره 7.5 داده............
از بازی های شرکت EA بیشتر از این توقعی نیست .:5:

MaSoUd555
13-10-2010, 17:54
بچه ها بازی پخش شده؟؟؟

من برای دانلود دیدم اما رفتم انقلاب از وارز فروش ها پرسیدم نداشتند

چطوره؟کسی تاحالا بازی کرده؟

ArashNAM
13-10-2010, 18:24
بابا همون dos توی windows رو میگم... توی run برو cmd تایپ کن تا اجرا بشه...
و اون عبارت رو توش تایپ کن و enter بزن و بعد restart کن...

توی این بازی از همه چیز مسخره تر دویدن خود یارو...:2::2::2:
سرعت دویدن با راه رفتن آنچنان تفاوتی نداره....:2::2::2:

run تو seven کجاست؟؟؟/

*IN*
13-10-2010, 18:30
run تو seven کجاست؟؟؟/

اون دکمه تو کیبردت شکل پنجره ویندزرو نگه دار R رو بزن
win+R

MaSoUd555
13-10-2010, 18:30
run تو seven کجاست؟؟؟/

توی اون باکس پایین بنویس RUN!!!!اینتر کن!!!

popowoody
13-10-2010, 18:38
run تو seven کجاست؟؟؟/

با دکمه های Windows + R می تونید بیارید

MaSoUd555
13-10-2010, 18:42
اینهمه آدم میان میرن یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟

mehdy.z
13-10-2010, 20:01
run تو seven کجاست؟؟؟/
بابا run همون پنجره_ی پایین نوار وظایفه که توی seven با search یه جورایی ترکیب شده!!

silent-assassin
13-10-2010, 21:22
سلام

دوستان این نسخه lan داره یا نداره

ممنون

ma4nafar
13-10-2010, 22:11
دوستان برای من این پیغام میاد باید چیکار کرد ؟

plsboy
13-10-2010, 22:40
اینهمه آدم میان میرن یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟

عزیزم برو از ---------- آخرین کرک رو بگیر که دیگه این دنگو فنگارو نداره...
نه نمیخوای برو از این لینک مستقیم آخرین کرک رو دان کن...

دوستان برای من این پیغام میاد باید چیکار کرد ؟

عزیز شما بازی رو بدون کرک کردن میخوای اجرا کنی؟:13::13::13:

ma4nafar
13-10-2010, 22:55
عزیز شما بازی رو بدون کرک کردن میخوای اجرا کنی؟:13::13::13:

این فایل paul.dll را کجا باید نصب کنم ؟

plsboy
13-10-2010, 23:08
این فایل paul.dll را کجا باید نصب کنم ؟
همه فایلها میرن توی یه فولدر.... Binaries

Armin 7
13-10-2010, 23:19
با سلام.
اقایون یکی من رو روشن میکنه
این بازی ریلیز شده ؟
یعنی چی که Limited Edition ؟
تو بازار هستش که فردا برم بگیرم ؟
سپاسگذارم.

mInI_ClockEr
13-10-2010, 23:33
سریال بازی رو ندارم یکی کمک کنه

kaktuz
13-10-2010, 23:48
سریال بازی رو ندارم یکی کمک کنه

سریال بازی:
2NH9-37LE-TV6K-M2YS-VJB8

Steps-Rap
13-10-2010, 23:56
الان واسه pc اومده؟؟؟

hoomi_gta
14-10-2010, 00:12
بله اومده من امشب گرفتم خیلی خوب هم اجرا شد. مرحله اولش که خیلی جذابه! ولی مدل تیراندازیش اصلا مثل COD هیجانی نیست. در کل فعلا که جالبناکه!

MaSoUd555
14-10-2010, 00:19
عزیزم برو از ---------- آخرین کرک رو بگیر که دیگه این دنگو فنگارو نداره...

سلام ممنون دوست عزیز که توجه کردی
اما من حرفی از کرک نزدم:46:

اگه خدا بخواد شروع به دانلود میکنیم که به حول قوه ی الهی و اگه سرعت شبانه میزون باشه بعد 1 هفته به پایان برسونیمش:31::31::31:

شایدم واممون جور شد رفتیم خریدیم:8::8::8::26::26::26:

mInI_ClockEr
14-10-2010, 05:22
منم بالاخره بازی رو نصب کردم تو کراکش هم مشکلی نداشتم تو ویندوز 7 میتونم بازی کنم یا مشکل داره
بازی بدی نیست ولی من که 3 .4 تا مرحلهشو امشب رفتم به نظرم امتیازش بیشتر از 7.5 یا 8 نباشه هنوز خیلی با COD فاصله داره

silent-assassin
14-10-2010, 05:44
کسی نبود بگه این بازی Lan داره یا نه؟

ممنون میشم زود جواب بدید

tranceyou
14-10-2010, 09:13
دید کلی از بازی

سلام
دیشب بازی رو نصب کردیم و با گرافیکی خوب اجرا شد ، تنظیمات بازی رو روی
بالاترین کیفیت قرار دادیم تا جزئیات کار رو مشاهده کنیم.
این بازی رو با ATI 5770 تست کردیم و با بالاترین حالت ممکن و بسیار عالی جواب
گرفتیم، کارکترها ، حیوانات ، شعله های آتش و... بازی بیشتر از لحاظ تکنولوژی
صلاح پیشرفت واقعا عالی رو داره اما باید این رو بگم که از لحاظ گرافیک حرفه ای
به پای کرایسسی که مدتها پیش منتشر شد نمیرسه و این نشون میده بازی سازا
بیشتر روی تکنولوژی بازی کار کردن که به نظر من این عالیه و گرافیک هم در حد
خودش عالی بود.

نظر باقی دوستان رو خوشحال میشیم بدونیم.

beckham7
14-10-2010, 09:34
من نمیدونم این رفتار عجیب چیه تو پی سی ورد !!!تا الان پنج نفر سوال پرسیدن این بازی لن میشه یا نه؟؟؟!!!!!!
آره ،نه ،نمیدونم ، یه جواب کوچولو .. شایدم سوال مشخص نیست!
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
شاید اینجوری جواب بدید ندادیدم بازی دو روز دیگه تو بازاره

hobgoblin
14-10-2010, 09:50
من نمیدونم این رفتار عجیب چیه تو پی سی ورد !!!تا الان پنج نفر سوال پرسیدن این بازی لن میشه یا نه؟؟؟!!!!!!
آره ،نه ،نمیدونم ، یه جواب کوچولو .. شایدم سوال مشخص نیست!
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
این بازی لن میشه؟
شاید اینجوری جواب بدید ندادیدم بازی دو روز دیگه تو بازاره

دوست عزيز كسي اينجا به كسي بدهكار نيست كه. دوستان ميان سوال مي پرسن اگه كسي مي دونست و دلشم مي خواست كه جواب بده اونوقت جواب مي ده

و در صورتي كه كسي جواب داد لطف كرده

اين رفتار عجيبه كه بعضي ها فكر مي كنن هر چي اينجا مي پرسن سريع بايد به جواب برسن.

در مورد اين بازي هم كه از ديروز واسش كرك اومده كه تازه اون كرك هم واسه بعضي ها جواب نداده چه انتظاري ميشه داشت؟

tranceyou
14-10-2010, 10:03
دوست عزيز كسي اينجا به كسي بدهكار نيست كه. دوستان ميان سوال مي پرسن اگه كسي مي دونست و دلشم مي خواست كه جواب بده اونوقت جواب مي ده

و در صورتي كه كسي جواب داد لطف كرده

اين رفتار عجيبه كه بعضي ها فكر مي كنن هر چي اينجا مي پرسن سريع بايد به جواب برسن.

در مورد اين بازي هم كه از ديروز واسش كرك اومده كه تازه اون كرك هم واسه بعضي ها جواب نداده چه انتظاري ميشه داشت؟

باید عرض کنم نسخه بدون نیاز به کرک این بازی هم اومده و ما دیشب تست کردیم و مشکلی هم
نداشت.

miladddd
14-10-2010, 13:45
بازی در چه حدیه؟
امتیاز ها که خیلی پایینه!
میتونه با call of duty قابل رقابت باشه؟

hobgoblin
14-10-2010, 15:08
باید عرض کنم نسخه بدون نیاز به کرک این بازی هم اومده و ما دیشب تست کردیم و مشکلی هم
نداشت.

بدون نياز به كرك كه نميشه

احتمالا كاري كردن كه كرك با اينستالر بازي اتوماتيك نصب ميشه.

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

بازی در چه حدیه؟

در كل بازي بدي نيست ولي قابل رقابت با COD هم نيست.

من فقط مرحله اول رو بازي كردم. خيلي هم بد نبوده فقط باگ زياد داره

Arrowtic
14-10-2010, 15:09
آقا این bcdedit.exe/set nx AlwaysOff رو که میزنم میگه Acces denied و موقع رفتن تو بازی ارور Close the program میده.
در ضمن Punkbuster را باید نصب کرد یا نه؟

piroooz
14-10-2010, 15:21
بازی در چه حدیه؟
والا من یه 4 ساعتی که بازی کردم نظرم این بود:
سرشار از باگ...
گیم پلی ضعیف ...
تا الان که به نظرم نمره بیشتر از 6 نمیشه بهش داد
و کلا باهاش حال نکردم...
باید منتظر Call of Duty Black ops 7 بود

Khashayar King
14-10-2010, 17:33
در یک کلام .... فاجعه.

واقعا cod کار بزرگی انجام داد که هرکسی نیتونه انجام بده

چون واقعا این بازی حتی قابل قیاس از نظر گیم پلی با MW 1 هم نیست چه برسه به 2 واسه همین نا امید شدم ، ولی شدیدا به BO امیدوارم.

مشکلات بازی :
- دیالوگ ها خیلی خشک و بی روح هستند بر خلاف سری کال اف ...
- گرافیک پر از باگ
- خسته کننده
- هوش مصنوعی ضعیف !( حتی رو Hard)
- الگو برداری بد از صحنه های سینماتیک cod mw , cod mw 2 !

در کل بازی لیاقت 5.8 رو داره !

choory
14-10-2010, 18:15
سلام دوستان.
من مرحله ای که باید با دوربین گرا بدیم و پشتیلن نیرو های خودی باشیم گیر کردم.

2 تا ماشین سمت که از سمت چپ میایند و 2 تا ماشین که از سمت راست میاد را با مکافاتی میزنم(آخه بعضی جاها گرا قبول نمیکنه و نمیشه زدشون)سپس از سمت راست 3 تا تانک میاد که انها را هم میزنم.بعد از سمت چپ 2 تا ماشین با 1 تانک میان که اینجا دیگه اصلا دوربین کاز نمیکنه و نمیشه باهاش گرا داد.
برای همین ماشین ها به نیروها نزدیک میشن و میزنه mission failed

نکته خاصی برای رد کردنش هست؟

piroooz
14-10-2010, 18:35
سلام دوستان.
من مرحله ای که باید با دوربین گرا بدیم و پشتیلن نیرو های خودی باشیم گیر کردم.

2 تا ماشین سمت که از سمت چپ میایند و 2 تا ماشین که از سمت راست میاد را با مکافاتی میزنم(آخه بعضی جاها گرا قبول نمیکنه و نمیشه زدشون)سپس از سمت راست 3 تا تانک میاد که انها را هم میزنم.بعد از سمت چپ 2 تا ماشین با 1 تانک میان که اینجا دیگه اصلا دوربین کاز نمیکنه و نمیشه باهاش گرا داد.
برای همین ماشین ها به نیروها نزدیک میشن و میزنه mission failed

نکته خاصی برای رد کردنش هست؟
والا من که همین طوری ردش کردم رفت...
یعنی کل خودروهای زرهی و تانک ها را با همون گرا از بین بردم ...
راستی با دکمه وسط ماوس هم نوع اسلجه را عوض کردی؟(همون موقع گرا)

Arrowtic
14-10-2010, 18:49
آقا این bcdedit.exe/set nx AlwaysOff رو که میزنم میگه Acces denied و موقع رفتن تو بازی ارور Close the program میده.
جواب منو نمیدید؟منم میخوام بازی کنم!:31:

choory
14-10-2010, 19:03
والا من که همین طوری ردش کردم رفت...
یعنی کل خودروهای زرهی و تانک ها را با همون گرا از بین بردم ...
راستی با دکمه وسط ماوس هم نوع اسلجه را عوض کردی؟(همون موقع گرا)

راستش من دیروز تا حالا اینجا گیر کردم به هیچ وجه هم رد نمیشه.
بله عوض میکنم.اما موقعی که سری چهارم نیرو های زرهی میان هیچ کدوم از اون 3 تا اسلحه کار نمیکنه و نمیتونم بزنمشون.
دیگه داره خستم میکنه.

یعنی ممکنه از کرک باشه؟شما از کدام کرک استفاده میکنید؟

h_zaman06
14-10-2010, 20:10
راستش من دیروز تا حالا اینجا گیر کردم به هیچ وجه هم رد نمیشه.
بله عوض میکنم.اما موقعی که سری چهارم نیرو های زرهی میان هیچ کدوم از اون 3 تا اسلحه کار نمیکنه و نمیتونم بزنمشون.
دیگه داره خستم میکنه.

یعنی ممکنه از کرک باشه؟شما از کدام کرک استفاده میکنید؟

آخ گفتی
منم همین بلا سرم اومده
اعصابمو خورد کرده
یکی بگه من چی کارش کنم اینو ... دقیقا تو حمله دوم بعد از اون سه تا تانک ... یه دفعه انتخاب سلاح ها قفل میشه و دیگه اصلا نمیشه زد

کد رمزی چیزی هم اگه داره بدید .. این شب و فردا را از دست ندم .. تموم کنم بره پی کارش

ma4nafar
14-10-2010, 22:43
از دوستان کسی میدونه این قسمت هلیکوپتر را که صفحه آبی میشه و باید خمپاره اندازها را زد چطوری باید با موشک بزنیم .چون من فقط میتونم با تیربار هلیکوپتر بزنم . و نمیدونم چطور باید آماده بشم برای شلیک موشک .:41:

h_zaman06
14-10-2010, 23:38
آقا اون مرحله ماشین و تانک زنی حله ... اگه کسی مثل من مشکل داشت یه بار مرحله از اول بیاد و توی این قسمت همون بار اول باید تمام تانکها و ماشین ها رو بزنه ... اگه ببازید و از هم اینجا بیاد دیگه نمیتونین ببرین

توی اون مرحله هلیکوچتر هم باید عدد 4 را بگیری تا روش لود بشه و لاک کنه ... بعدش بهش شلیک می کنه
رسما از بازی ایرانی ها هم گندتره ... هیچ جاش نمیزنه عدد 4 را بگیرین ... خودت باید کشف کنی :))

plsboy
14-10-2010, 23:46

جواب منو نمیدید؟منم میخوام بازی کنم!:31:

windows چی استفاده میکنی؟
برو کرک های دیگه رو استفاده کن که دیگه این مشکل رو ندارن...

choory
14-10-2010, 23:58
توی این بازی ما از همه قد کوتاه تر هستیم یا اینکه معلولیت جسمی داریم؟؟؟
آخه وقتی از جایی میخواند برن بالا همه خودشون میرن و ما هستیم که یکی دستمون را میگیره و کمکمون میکنه از صخره یا ارتفاعی بریم بالا.اما بقیه به راحتی خودشون میرن بالا.

mInI_ClockEr
15-10-2010, 00:56
آخه وقتی از جایی میخواند برن بالا همه خودشون میرن و ما هستیم که یکی دستمون را میگیره و کمکمون میکنه از صخره یا ارتفاعی بریم بالا.اما بقیه به راحتی خودشون میرن بالا.

ها ها ها ..... به خوب نکته ای اشاره کردی جزو سوتی های کارگردانی:39::31::biggrin:

آقا اون مرحله ماشین و تانک زنی حله ... اگه کسی مثل من مشکل داشت یه بار مرحله از اول بیاد و توی این قسمت همون بار اول باید تمام تانکها و ماشین ها رو بزنه ... گه ببازید و از هم اینجا بیاد دیگه نمیتونین ببرینمنظورت اینه که اگه مرحله فیلد بشه دیگه نمیشه ردش کرد یا چیز دیگه ایی
آخه من هم همین جا گیر کردم همش مرحلم فیلد میشه اصلا تو این مرحله چیکار باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم اون مرحله است که باید گرا بدید تا براتون ماشین ها و تانکها رو بزنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

darBdarII
15-10-2010, 01:39
از دوستان کسی میدونه این قسمت هلیکوپتر را که صفحه آبی میشه و باید خمپاره اندازها را زد چطوری باید با موشک بزنیم .چون من فقط میتونم با تیربار هلیکوپتر بزنم . و نمیدونم چطور باید آماده بشم برای شلیک موشک .:41:
باید کلید شماره 4 رو نگه داری

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:35 AM ----------

آقا اون مرحله ماشین و تانک زنی حله ... اگه کسی مثل من مشکل داشت یه بار مرحله از اول بیاد و توی این قسمت همون بار اول باید تمام تانکها و ماشین ها رو بزنه ... اگه ببازید و از هم اینجا بیاد دیگه نمیتونین ببرین

توی اون مرحله هلیکوچتر هم باید عدد 4 را بگیری تا روش لود بشه و لاک کنه ... بعدش بهش شلیک می کنه
رسما از بازی ایرانی ها هم گندتره ... هیچ جاش نمیزنه عدد 4 را بگیرین ... خودت باید کشف کنی :))
درسته که اون مرحله خیلی سخته ولی نیازی نیست که بازی رو از اول شروع کنی !
تو دیالوگش میگه چهار رو بزن (اون زیر تو سابتایتلش هم مینویسه)

MILAD2799
15-10-2010, 08:53
درود تا اینجا که من بازی کردم اصلا موتور گرافیکیه بازی بهینه سازی نشده و همینطور یه چیزه بیخودیه واسه خودش

Khashayar King
15-10-2010, 09:32

این قسمت به قول دوستمون یک باگ بزرگه ! چون این باید اول ما براشون قلاب بگیریم تا اونا برن بالا و دست مارو بگیرن این

قسمتم یک دزدی از بازی های دیگه است ، واقعا متاسفم پیشنمایش های بازی خیلی خوب بودن واسه همینه که میگن از روی

تریلر ها و اسکرین ها قضاوت نکنید جالبه که گیم اسپات به این بازی نمره 7.5 رو داده ولی به Lost planet 2 که یک بازی فوق العاده

سر تر نمره 5.5 رو داده ، باعث تعجبه ... !

tranceyou
15-10-2010, 09:42

دوست من اول اینکه بد نیست یه سر به نمایشگاه بزنی و فاجعه بازیها و کل نمایشگاه رو ببینی دوم اینکه
هنوز بازی رو به جاهای حساس نرسیدی لطفا نظر نده من نمیخوام طرفداری کنم از این بازی و تو نوشته ی
قبلی هم گفتم که به گرافیک کرایسس نمیرسه ولی از لحاظ گرافیک بد نیست و از لحاظ تکنولوژی صلاح
هم بسیار عالی و خوب شده.

MILAD2799
15-10-2010, 10:19
اقایون ببخشید من اونجایی که به هلی کوپتر دارم میرم بعد از اون 3 تا توپ یه دفعه از توی کوه بهم حمله میشه من میزنمشون ولی نمیدونم چی میشه یهو منو میزنن
چکار باید بکنم؟
اینجا رو میگم

plsboy
15-10-2010, 12:40
این قسمت به قول دوستمون یک باگ بزرگه ! چون این باید اول ما براشون قلاب بگیریم تا اونا برن بالا و دست مارو بگیرن این

قسمتم یک دزدی از بازی های دیگه است ، واقعا متاسفم پیشنمایش های بازی خیلی خوب بودن واسه همینه که میگن از روی

تریلر ها و اسکرین ها قضاوت نکنید جالبه که گیم اسپات به این بازی نمره 7.5 رو داده ولی به Lost planet 2 که یک بازی فوق العاده

سر تر نمره 5.5 رو داده ، باعث تعجبه ... !

عزیز درسته که 7.5 از سر moh هم زیاده و EA با gamespot دستش تو یه کاسست ولی همه میدونن که LP 2 یک افتضاح بدتر از moh بوده که باعث شده امسال capcom بیاد و 486 میلیون دولار ضرر کنه...-زیاد راست نکنید اینارو الکی نگفتم و خود capcom گفته در ضمن ضرر اینجوری نبوده که فقط بخاطر فروش این بازی ضرر کرده باشه چون فقط 48 میلیون دولار واسه این بازی ضرر کرده که باعث شده dead rising 2 رو کمتر واسه فروش بذاره و کمتر فروش کنه و مشتری هاشو از دست بده و غیره...
از نظر من 5.5 هم از سر LP 2 زیاده...

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

دوست من اول اینکه بد نیست یه سر به نمایشگاه بزنی و فاجعه بازیها و کل نمایشگاه رو ببینی دوم اینکه
هنوز بازی رو به جاهای حساس نرسیدی لطفا نظر نده من نمیخوام طرفداری کنم از این بازی و تو نوشته ی
قبلی هم گفتم که به گرافیک کرایسس نمیرسه ولی از لحاظ گرافیک بد نیست و از لحاظ تکنولوژی صلاح
هم بسیار عالی و خوب شده.
عزیز من نمیدونم شما چرا این بازی رو با crysis مقایسه میکنی؟:13::13::13:
بیا با mw 2 مقایسه کن و باگهای گرافیکی رو ببین و فقط بخند که همچین بازی تو سال 2010 از شرکت EA وارد بازار شده...
:27::27::27::27:

h_zaman06
15-10-2010, 13:05
باید کلید شماره 4 رو نگه داری

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:35 AM ----------

درسته که اون مرحله خیلی سخته ولی نیازی نیست که بازی رو از اول شروع کنی !
تو دیالوگش میگه چهار رو بزن (اون زیر تو سابتایتلش هم مینویسه)

من که نمی گم بازی را از اول بازی کنه ... میگم مرحله را از اول بیاد .... شما یه بار تست کن ببین اگه موقع گرا دادن ببازی میتونی از همونجا این تیکه را رد کنی یا نه ... من بعد از 4 ساعت نتونستم (شاید من پینچرم) ... اما وقتی مرحله را از اول اومدم به راحتی همون بار اول این تیکه را رد کردم .

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

هم بسیار عالی و خوب شده.

خوب البته من غیر از چند سری بازی ... بازیه دیگه ای نمیکنم ... اما نه این انجمن و نه سابقه شما و نه رتبه شما و نه هیچ چیزی دیگه ای به شما این حق رو نمیده که به من بگی نظر ندم ;)

من بازی را با همتایان خودش و توی این سطح که مقایسه میکنم به نظرم میاد که باید بهتر از این روش دقت میشد ... حالا شما هر فکری دوست داری بکن

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

اقایون ببخشید من اونجایی که به هلی کوپتر دارم میرم بعد از اون 3 تا توپ یه دفعه از توی کوه بهم حمله میشه من میزنمشون ولی نمیدونم چی میشه یهو منو میزنن
چکار باید بکنم؟
اینجا رو میگم

فکر کنم شما هم باید اینجا با گرفتن 4 روش لاک کنی و بهش شلیک کنی تا منفجر بشه (البته خیلی یادم نمیاد :) )

ali6803
15-10-2010, 14:32
هوش مصنوعی این بازی فاجعه هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!! من که کلی خندیدم بعضی جاها !!!!یک فاجعه کامله این بازی .....

mosolim
15-10-2010, 14:55
سلام
اقا من هنوز بازی رو نگرفتم . یعنی نگیرم. البته برام lp2 دانلود شده همون بازی که خیلی سرش بحث بود. فعلا با این سرگرم شیم انگار بهتره.

piroooz
15-10-2010, 15:06
سلام
اقا من هنوز بازی رو نگرفتم . یعنی نگیرم. البته برام lp2 دانلود شده همون بازی که خیلی سرش بحث بود. فعلا با این سرگرم شیم انگار بهتره.
من که کلا باهاش از هر لحاظ حال نکردم ...
همون طوری هم که همه دوستان اتفاق نظر داشتند گیم پلی و هوش مصنوعی و ... واقعا در سطح پایینی بود...
باگ هایی که تو بازی هست هم که دوستان یه چند تا عکس گذاشتن دیگه خیلی ضایع بود

kane32
15-10-2010, 17:29
پس باید منتظر کال بمونیم اقا مدال بازی جنگی بد نمی ساخت عجیبه اینو اینطوری کرده

ArashNAM
15-10-2010, 18:07
من شنیدم واسه این بازی به direct x 11 نیازه درسته ؟
واسه همین واسه من نمیاد؟

MILAD2799
15-10-2010, 18:43
چه بازیه کوووتاهی . خیلی زود تموم شد که . اه

masoud93
15-10-2010, 18:51
من یه جا گیر کردم :

تو اون مرحله که اولش با هلکوپتر هستی.

سه تا خمپاره زن هستن هرچی آدماشون رو میزنم معموریت تموم نمیشه.

هی دوباره آدم میاد میره پشت خمپاره ها.

hoomi_gta
15-10-2010, 19:10
به نظر من که سرعت بازی بالاس و هیجان خوبی هم داره. ولی هوش مصنوعی و قبول دارم خیلی ضعیفه من لول هارد دارم میرم فرقی با easy نداره!! در کل خواسته شبیه COD باشه ولی به پای اون هم نمیرسه. به هر حال برای سرگرم شدن بازی خوبیه . باید ببینیم COD Black ops چطور از آب در میاد . به نظر من COD های Activition ضعیف هستند و با COD های Infinity بیشتر حال می کنم. هرچند آخرین بازی که از Activition کردن خیلی بهم حال داد یعنی همون Singularity. ببینیم این بار تو COD چه می کنه.

h_zaman06
15-10-2010, 19:48
من یه جا گیر کردم :

تو اون مرحله که اولش با هلکوپتر هستی.

سه تا خمپاره زن هستن هرچی آدماشون رو میزنم معموریت تموم نمیشه.

هی دوباره آدم میاد میره پشت خمپاره ها.

3تا پست بالاتر جوابت داده شده ... باید 4 رو بگیری روشون قفل کنه تا بهشون شلیک کنه و منفجر بشن

plsboy
15-10-2010, 20:26
به نظر من که سرعت بازی بالاس و هیجان خوبی هم داره. ولی هوش مصنوعی و قبول دارم خیلی ضعیفه من لول هارد دارم میرم فرقی با easy نداره!! در کل خواسته شبیه COD باشه ولی به پای اون هم نمیرسه. به هر حال برای سرگرم شدن بازی خوبیه . باید ببینیم COD Black ops چطور از آب در میاد . به نظر من COD های Activition ضعیف هستند و با COD های Infinity بیشتر حال می کنم. هرچند آخرین بازی که از Activition کردن خیلی بهم حال داد یعنی همون Singularity. ببینیم این بار تو COD چه می کنه.
شک نکن که COD هایی که IW میسازه بسیار سر تر هستن...
واسه همینه که این BO یکم ناامید کنندست...

h_zaman06
15-10-2010, 21:02
خدایی خیلی کم بود ... ولی در کل خوب بود و جمعه خوبی را باهاش داشتم

The Rover
15-10-2010, 21:18
Activition ناشر همه بازیهای cod هستش. اون سری رو treyarch میسازه

B.3.S.T
16-10-2010, 00:07
دوستان من بازی رو نصبیدم ولی نمیدونم چرا وقتی رو بالاترین تنظیمات گرافیکی میزارم دیگه از حالت فول اسکرین میاد بیرون!
کسی این مشکل رو داشته؟

9vin
16-10-2010, 00:12
بازی پر از باگه !!! اه اه اه

اونجا که باید با دوربین ماشینارو بزنی هر چی چپ کلیک میکنم بیفایدس !!!! :41:

night lord
16-10-2010, 00:18
دوستان من بازی رو نصبیدم ولی نمیدونم چرا وقتی رو بالاترین تنظیمات گرافیکی میزارم دیگه از حالت فول اسکرین میاد بیرون!
کسی این مشکل رو داشته؟

برای اینکه ریزولوشن بازی از آخرین حد ریزولوشن مانیتورتون بالاتر میره . پس تصویر کوچیک میشه . باید ریزولوشن را در حد مانیتورتون انتخاب کنید .

LiverBarca
16-10-2010, 00:18
بازی چطوره؟؟؟؟ارزش بازی کردن داره؟؟؟؟با 8600 جی تی تو چه رزولیشنی میتونم بازی کنم؟؟؟؟؟؟

B.3.S.T
16-10-2010, 00:26
برای اینکه ریزولوشن بازی از آخرین حد ریزولوشن مانیتورتون بالاتر میره . پس تصویر کوچیک میشه . باید ریزولوشن را در حد مانیتورتون انتخاب کنید .

نه مشکل جای دیگه ای بود.... من کلیک windowed (البته درست تایپ کردم یا نه رو نمیدونم)رو زده بودم به اشتباه..در هر صورت ممنون
صداگذاری بازی تا اینجا خیلی خوب بوده فقط..!
گرافیکش هم آنچنان بد نیست واسه بازی که تازه میخواد مدعی بشه تو سبک خودش
گیم پلی هم متوسط...
البته فعلآ...جلوتر برم شاید نظرم عوض شه

ArashNAM
16-10-2010, 12:20
این بازی با کسپر مشکل داره حس میکنم یه چیه بازی رو پاک میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای این بازی به direct x 11 نیازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هنوز نتونستم بازی کنم میزنم بره تو بازی بعده چند دقیقه این علامت موس هست تغییر میکنه یعنی میخواد بره تو بازی میاد ولی بعدش انگار نه انگار نه اروری نه چیزی
ولی تو قسمت مولتی هست که باید سرور بسازی تو اون میره
نمیدونید مشکل من از کجاس؟؟؟؟؟
راهنمایی کنید

Sam Fisher 11
16-10-2010, 13:21
چی فکر میکردیم چی شد....
این تریلرا خیلی توقعمو بالا برده بودن ولی بازیو که شروع کردم خورد تو ذوقم بخصوص همون اولش که مجبور میشی نایت ویژنتو روشن کنی!!! نایت ویژن MW1 کجا و این کجا... گردوغبار از تو لیزرت رد میشد اما تو این فقط یه خطه در ضمن رنگ سبزش هم طبیعی نیست...
کلا بازی نیم ساعت اول اصلا بهتون فاز نمیده و مدام میگید e؟ ایجاش عین کال آف دیوتی ... عین که چه عرض کنم شبیهِ وگرنه نه صحنه های درگیری که حالت سینمایی میشه و نه دیگر الهامات از MW هیچکدوم به خوبی mw درنیومدن.

اما اگر جلو تر برید از بازی کم کمک خوشتون میاد و سرگرم میشید... نورپردازی بازی انصافا فوق العاده است و همین گرافیک بازیو در نظر گیمر خوب جلوه میده بخصوص تو روز.
تخریب صخره ها و سنگ ها و پاشیدن سنگ و کلوخ و سیمان و خاک خیلی خوب درومده و مشخصه خیلی رو این بخش کار کردن...کلا حال میده یکیو که کاور گرفته بگیریش زیر بار گلوله... بعضی دیوارهای گلی و سیمانی هم قابل تخریبن و همچین واسه کاور گرفتن ایمن نیستن. البته نباید نگران بود چون دشمنا یا همون طالبانیا دائم میگن پلیز کیل می... کیل می پلیـــــــــــز! البته به زبون نمیارن من از چشماشون خوندم : دی خیلی پیش میاد که دوس داری دشمنا ببیننت ولی اصلا انگار نه انگار که یه امریکایی نزدیکشونه... به شخصه به من یکی برخورد، دارم التماسش میکنم میگم هوی طالبانی هوی نا مسلمون یه نیگا به ما بنداز مارو ببین منم آدمم توروخدا منو به حساب بیار: دی تو مرام من نیس جز از روبرو کسیو بترکونم اما چه کنیم که هوش پلاستیکی!!! بازی مجبور میکنه...

درگیری های شلوغش تو بیابونای بگرام + با وینچستر ترکوندن افغانیا(بداشون... اون بدجنساشون: دی وگرنه افغانیا که مـــــــاهن: دی) + آپاچی سواری+این شیرجه زدنش رو زمین وقتی میدویی و دکمه C رو میزنی + اسنایپش که البته میتونست بهتر هم باشه + کات سنس های سیجیه بازی جالبن.

در کل با اینکه تو این نسل من شماره قبلی(ایربورن) رو به این ترجیح میدم اما تا اومدن کال آف دیوتی میتونه سرگرم کننده باشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _140.jpg

L.A.M.P.A.R.D
16-10-2010, 13:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی میگههههههههههههههههه؟ :دی

hamed30
16-10-2010, 13:55
چی فکر میکردیم چی شد....
این تریلرا خیلی توقعمو بالا برده بودن ولی بازیو که شروع کردم خورد تو ذوقم بخصوص همون اولش که مجبور میشی نایت ویژنتو روشن کنی!!! نایت ویژن MW1 کجا و این کجا... گردوغبار از تو لیزرت رد میشد اما تو این فقط یه خطه در ضمن رنگ سبزش هم طبیعی نیست...
کلا بازی نیم ساعت اول اصلا بهتون فاز نمیده و مدام میگید e؟ ایجاش عین کال آف دیوتی ... عین که چه عرض کنم شبیهِ وگرنه نه صحنه های درگیری که حالت سینمایی میشه و نه دیگر الهامات از MW هیچکدوم به خوبی mw درنیومدن.

اما اگر جلو تر برید از بازی کم کمک خوشتون میاد و سرگرم میشید... نورپردازی بازی انصافا فوق العاده است و همین گرافیک بازیو در نظر گیمر خوب جلوه میده بخصوص تو روز.
تخریب صخره ها و سنگ ها و پاشیدن سنگ و کلوخ و سیمان و خاک خیلی خوب درومده و مشخصه خیلی رو این بخش کار کردن...کلا حال میده یکیو که کاور گرفته بگیریش زیر بار گلوله... بعضی دیوارهای گلی و سیمانی هم قابل تخریبن و همچین واسه کاور گرفتن ایمن نیستن. البته نباید نگران بود چون دشمنا یا همون طالبانیا دائم میگن پلیز کیل می... کیل می پلیـــــــــــز! البته به زبون نمیارن من از چشماشون خوندم : دی خیلی پیش میاد که دوس داری دشمنا ببیننت ولی اصلا انگار نه انگار که یه امریکایی نزدیکشونه... به شخصه به من یکی برخورد، دارم التماسش میکنم میگم هوی طالبانی هوی نا مسلمون یه نیگا به ما بنداز مارو ببین منم آدمم توروخدا منو به حساب بیار: دی تو مرام من نیس جز از روبرو کسیو بترکونم اما چه کنیم که هوش پلاستیکی!!! بازی مجبور میکنه...

درگیری های شلوغش تو بیابونای بگرام + با وینچستر ترکوندن افغانیا(بداشون... اون بدجنساشون: دی وگرنه افغانیا که مـــــــاهن: دی) + آپاچی سواری+این شیرجه زدنش رو زمین وقتی میدویی و دکمه C رو میزنی + اسنایپش که البته میتونست بهتر هم باشه + کات سنس های سیجیه بازی جالبن.

در کل با اینکه تو این نسل من شماره قبلی(ایربورن) رو به این ترجیح میدم اما تا اومدن کال آف دیوتی میتونه سرگرم کننده باشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _140.jpg

با سلام
چه عجب یکی پیدا شد از بازی تعریف کرد من می خواستم بازی رو بخرم پشیمون شدم از بس بد تعریف کردند،بالاخره EA هست دیگه زیاد ازش توقع نداشته باشید .در ضمن بازی در حد arma ,opration flash point نیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی میگههههههههههههههههه؟ :دی
دوست عزیز مشکل به احتمال زیاد از directx سیستم شما هست.بهتره directx سیستمتون رو دوباره نصب و یا به روز کنید.
یه سری هم به این سایت بزنید:

piroooz
16-10-2010, 14:14
ولی واقعا این کجا و کالاف کجا ...
یادش بخیر یه ماه پیش کلا سری کامل کالاف را زدیم (البته غیر از یک و سه:31:)
هیجان بازی اصلا قابل قیاس با سایر گیم ها ی رغیب نبود ...
ولی چه کنیم که گیم دردی بد دردی هست:31:
در کل برا دست گرمی بد نبود ...

silsin
16-10-2010, 14:15
سلام
من وقتی بازی رو می خوام اجرا کنم این پیام میاد و دیگه اجرا نمی شه

کسی می تونه یاری برسانه!

واقعا هیچ کسی نمی دونه؟

popowoody
16-10-2010, 16:18
برید تو صفحه زیر روی Download ... .DLL کلیک کنید بعد فایل که دانلود شد محتواشو تو پوشه بازی بریزید

vegas
16-10-2010, 18:49
سلام
من وقتی بازی رو می خوام اجرا کنم این پیام میاد و دیگه اجرا نمی شه

کسی می تونه یاری برسانه!
یا کرکت مشکل داره یا درست مراحل کرک کردن رو انجام ندادی !

mosolim
16-10-2010, 18:56
سلام
اقا ما هم بازی رو گرفتیم یه دو مرحله ای هم جلو رفتیم . بر حسب تصادف 2 روز پیشم lp2 رو شروع کرده بودم. راستش رو بخواید این بازی بد نیست. اما به نظر من بهتره اول لاست پلانت رو برید بعد بیاد سراغ این. لاست پلانت هر چی نداشته باشه گرافیک فوق العاده ای داره و از باگ های عجیب توش خبری نیست. البته مدال هم بد نیست اما من که همزمان دو تا دارم اول دارم LP2 رو میرم.

The Rover
16-10-2010, 20:07
با سلام
چه عجب یکی پیدا شد از بازی تعریف کرد من می خواستم بازی رو بخرم پشیمون شدم از بس بد تعریف کردند،بالاخره EA هست دیگه زیاد ازش توقع نداشته باشید .در ضمن بازی در حد arma ,opration flash point نیست؟
به نظر من نباید با هم مقایسشون کرد چون ARMA شبیه سازی جنگه