PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا / بارسا - آرسنال / بایرن - منچستر

nw_nk
19-03-2010, 15:21
با صورت گرفتن قرعه کشی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، تکلیف دیدارهای این مرحله و بازیهای مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

سایت گل - مراسم قرعه کشی رقابتهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، دقایقی پیش در نیون سوئیس صورت گرفت و 8 تیم حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند.برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بدین ترتیب خواهد بود:

(1) المپیک لیون - بوردو
(2) بایرن مونیخ - منچستر یونایتد
(3) آرسنال - بارسلونا
(4) اینتر - زسکا مسکو

این خبر تا دقایقی دیگر تکمیل خواهد شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/3/19

nw_nk
19-03-2010, 15:37
با صورت گرفتن قرعه کشی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، تکلیف دیدارهای این مرحله و بازیهای مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

سایت گل - مراسم قرعه کشی رقابتهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، دقایقی پیش در نیون سوئیس صورت گرفت و 8 تیم حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند.برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بدین ترتیب خواهد بود:

(1) المپیک لیون - بوردو
(2) بایرن مونیخ - منچستر یونایتد
(3) آرسنال - بارسلونا
(4) اینتر - زسکا مسکو

دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی در دو مرحله رفت و برگشت دنبال خواهد شد. بازیهای رفت روز سی و یکم ماه مارس برگزار می شود و بازیهای دور برگشت روز هفتم آوریل انجام خواهد شد.

در مرحله نیمه نهایی این رقابتها نیز برنده دیدار (1) (لیون - بوردو)، مقابل برنده دیدار (2) (بایرن - منچستر) قرار می گیرد و تیم صعود کننده از بازی (3) ( آرسنال - بارسلونا)، مقابل تیم برنده بازی (4) (اینتر - زسکا) قرار خواهد گرفت.

دیدارهای مرحله نیمه نهایی نیز در دو دیدار رفت و برگشت و در تاریخهای 21 آوریل و 28 آوریل دنبال خواهد شد تا تکلیف تیمهای فینالیست رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا مشخص گردد.

2010/3/19

nw_nk
19-03-2010, 15:51
بارسلونا عجب مسیری داشت و داره.

اون از گروهش که با خودش هر چهار تا قهرمان بودن. قهرمان روسیه که نزدیک بود دخل یکی از ابر قدرت هارو بیاره. اینتر دومی اون گروه هم چلسی رو دبل کرد.

بعدم با اشتوتگارت در اوج که مثل اینکه از 10 یا 14 بازی اخیرش فقط یکی رو باخته بود و بدنی کم نمی آوردن.

حالا هم آرسنال و بعدش بازم اینتر.

منچسترم به نظر پای فیناله. بایرن تو فیورنتینا مونده بود.

mac_world
19-03-2010, 16:10
آخر بارسا میخوره به پست منچستر

*M!L4D*
19-03-2010, 16:16
اون تیمایی که اول نوشته شدن میزبانن ؟؟
اگه اینطوریه فک کنم بازم فینال منچستر - بارسا تکرار بشه :20:

mehryazdan
19-03-2010, 16:16
با حذف بزرگان از حساسیت این رقابتها کم شده تنها بازی که میتونه واسه من جذاب باشه منچستر و بارسلون هست
امیدوار بودم چلسی و بارسلون به هم برسن ولی حیف نشد

Erfan64
19-03-2010, 16:26
با حذف بزرگان از حساسیت این رقابتها کم شده تنها بازی که میتونه واسه من جذاب باشه منچستر و بارسلون هست
اتفاقا بازی منچستر و بارسلونا اصلا جذابیت نداره !
یه بار این اتفاق افتاد که دیدیم بازی یکطرفه بود

vahidgame
19-03-2010, 16:33
دوستان تیمهایی مثل بوردو رو دست کم نگیرین. من میگم فینال بین بارسا و بوردو هستش یا بارسا و بایرن.

VBYOFSKI
19-03-2010, 16:34
هونی که دوست داشتم، خودم فکر میکردم به بایرن میخوریم ولی اینو بیشتر دوست دارم.
دو تا از تیمهایی که قشنگترین بازیه شناور رو ارائه میدن با هم افتادن.

حالا هم آرسنال و بعدش بازم اینتر.

حالا بزار برین مرحله بعد اون موقع.

اتفاقا بازی منچستر و بارسلونا اصلا جذابیت نداره !
یه بار این اتفاق افتاد که دیدیم بازی یکطرفه بود

موافقم، پارسال همه میگفتن اوج فوتبال اوج فوتبال ............ هیچی تو اون بازی ندیدیم.

vahidgame
19-03-2010, 16:42
ولی چیزی هم معلوم نیست یه دفعه دیدین فینال آرسنال و بوردو شدش. ولی فقط اینو بدونیم دیگه گذشت که منچستر راحت فینال می رفت امسال خوابشو می بینه. اگه تازه بایرن هم ببره به بوردو احتمالا می خوره که بازیکنی مثل گورکوف که بوردو داره گور منچستر رو می کنه:21:

Erfan64
19-03-2010, 16:49
حالا هم آرسنال و بعدش بازم اینتر.فوتبال غیر قابل پیش بینیه
همونطور که هیچکی فکرش و نمیکرد چلسی از اینتر بخوره اونم تو زمین خودش !
خدارو چه دیدی شاید آرسنال تونست بارسلونا رو بزنه
خودم طرفدار آرسنالم ولی می دونم کار آرسنال خیلی سخته ! هیچوقت نمیشه صد در صد گفت یه تیم برنده خواهد شد

nw_nk
19-03-2010, 16:58
پدر سسک فابرگاس بازیکن کاتالان آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که پیش از انجام مراسم قرعه کشی آرزوی رویارویی دو تیم را در سر می پروراند.

سایت گل - پس از انجام مراسم قرعه کشی دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، اولین واکنشی که برروی وب سایتهای خبری اسپانیایی منتشر شد، واکنش فرانسسک فابرگاس، پدر سسک به رویارویی دو تیم آرسنال و بارسلونا بود.

او در صحبتهایی در مورد مصاف بارسا و آرسنال در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا گفت:« دیدار حذفی جذابی خواهد بود. دیداری بسیار هیجان انگیز بین دو تیم که ایده بسیار شفافی از بازی فوتبال دارند، دو تیمی که طرفدار ارائه بازیهای باز هستند. من پیش از این آرزو می کردم که دو تیم آرسنال و بارسلونا در این مرحله مقابل هم قرار بگیرند.»

پدر سسک در پایان صحبتهایش در مورد حضور پسرش در ورزشگاه نوکمپ در یکی از دیدارهای این مرحله گفت:« فوق العاده است. این اتفاقی است که ممکن است رخ دهد و با هیجان فراوانی دنبال خواهد شد.»

جذابیت این ماجرا به این دلیل است که سسک فابرگاس، بازیکنی کاتالان است و پیش از پیوستن به آرسنال، در تیم پایه ای بارسلونا توپ می زده. اکنون هم سران تیم قهرمان اروپا، تمایل زیادی به بازگرداندن سسک به رختکن تیمشان دارند.

2010/3/19

بارسلونا که همین فینال قهرمانان قبلی به منچستر (قهرمان سابق) خورد. نتیجه اش رو هم دیدیم. الان دیگه باید بگید منچستر آخر سر به بارسلونا (قهرمان فعلی و صدرنشین رنکینگ) میخوره. دی

4umbaz
19-03-2010, 17:05
بنظرم غیرمنتظره ترین و سخت ترین تیم بوردو هستو میتونه جزو 4 تا باشه
منچستر راحت بایرن رو نابود میکنه
ارسنال تو نیوکمپ حرفی واسه گفتن نخواهد داشت مگر اینکه تو امارات کاری کنه که بنظرم بعید..
زسکا حریف سختی نیست و اینتر احتمالا جزو 4 تا هستش....

mashhadkhafan
19-03-2010, 17:07
من كه ميگم امسال گوارديولا نميتونه جامي بدست بياره حالا بشينيد نگاه كنيد
امسال هم قهرمان اروپا نميشه

Elendil1
19-03-2010, 17:15
داداش امسال جام ماله یونایتده !!! فینال هم همون فینال قبلی

vahidgame
19-03-2010, 17:21
من طرفدار بارسا هستم ولی بعدش از اون دوست دارم بوردو قهرمان بشه. ولی منچستر فکر کنم جزو 4 تیم هم بره هنر کرده. البته با اون خشنی که منچستر بازی میکنه احتمالا بازی رفت بازیکنانی مثل روبن یا ریبری رو بدجور مصدوم می کنه تا بازی برگشت کارش راحت بشه:31: کلا بازیکنان منچستر به جز فوتبال ورزشا دیگه هم خیلی خوب بلدن!

VBYOFSKI
19-03-2010, 17:21
ارسنال تو نیوکمپ حرفی واسه گفتن نخواهد داشت مگر اینکه تو امارات کاری کنه که بنظرم بعید..

نظرات متعصبانه جوابی نداره.

تنها نگرانیه من در حال حاظر پلاتینیه........

nw_nk
19-03-2010, 17:23
1- هونی که دوست داشتم، خودم فکر میکردم به بایرن میخوریم ولی اینو بیشتر دوست دارم.
دو تا از تیمهایی که قشنگترین بازیه شناور رو ارائه میدن با هم افتادن.

2- حالا بزار برین مرحله بعد اون موقع.

3- موافقم، پارسال همه میگفتن اوج فوتبال اوج فوتبال ............ هیچی تو اون بازی ندیدیم.

2- فوتبال غیر قابل پیش بینیه
همونطور که هیچکی فکرش و نمیکرد چلسی از اینتر بخوره اونم تو زمین خودش !
خدارو چه دیدی شاید آرسنال تونست بارسلونا رو بزنه
خودم طرفدار آرسنالم ولی می دونم کار آرسنال خیلی سخته ! هیچوقت نمیشه صد در صد گفت یه تیم برنده خواهد شد

1- چرا؟ حیف نیست؟
2- نه. پیش بینی نتیجه از دید من نبود. فقط مسیر احتمالی رو گفتم.
3- چیزایی که باید دیده میشد دیده شد. تقابل مسی و رونالدو, گواردیولا و فرگوسن و در نهایت بارسای رویایی و منچستر قدرتمند. کم ارزش داشت؟ قرار بود چی ببینید؟ حمله از این دروازه به اون دروازه؟ اینو که تو بسیاری از بازی های معمولی می شه دید. دیگه بارسلونا و منچستر یونایتد در فینال قهرمانان نمی خواست.

ولی چیزی هم معلوم نیست یه دفعه دیدین فینال آرسنال و بوردو شدش. ولی فقط اینو بدونیم دیگه گذشت که منچستر راحت فینال می رفت امسال خوابشو می بینه. اگه تازه بایرن هم ببره به بوردو احتمالا می خوره که بازیکنی مثل گورکوف که بوردو داره گور منچستر رو می کنه:21:

در مورد بارسلونا میشه گفت واقعا معلوم نیست. چون همواره باز و تهاجمی بازی میکنه و حیله تو کارش نیست. همین ممکنه باعث بشه یک تیم قوی اما ضعیف تر از بارسا حالا با بازی خیلی بسته یا ... نزاره نتیجه بگیره. اما مثلا در مورد منچستر نتیجه حرف اول رو میزنه. یادمه در بازی رفتش با میلان, با اینکه میلان 2 3 گل تو زمین خودش خورده بود و وضع بدی داشت اما بازم بازیکنانش هر از گاهی حرکات تکنیکی و تا حدی نمایشی انجام میدادن. اما بازیکنان منچستر با اینکه در خانه حریف جلو بودن فقط موثر و فیزیکی بازی می کردن و حاضر نبودن محض رضای علاقه مندان به فوتبال یک حرکت نیمه نمایشی انجام بدن.

beckham7
19-03-2010, 17:33
اول از همه طرفدار یعنی تا لحظه آخر تیمشو حمایت کنه نه اینکه الان کم بیاره و بگه شاید و اما (منظورم دوستان ارسنالی هستن)
فوتبال هیچ چیزش قابل پیش بینی نیست اونم در یه همچین سطحی
شما بارسایی ها اینقدر مطمئن نباشید یه پای فینالید خابشو ببینید

nw_nk
19-03-2010, 17:40
ستاره پرتغالی از اینکه اینتر در این مرحله به مصاف تیمی صاحب نام نمی رود بسیار خوشحال است.

سایت گل - لوئیس فیگو نماینده اینتر در صحبتهایی از قرعه این تیم در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا که طی آن نرآتزوری می بایست مقابل زسکا مسکو قرار بگیرد ابراز رضایت کرده است.

فیگو در صحبتهایی در این رابطه گفت:« تو نمی توانی در این مرحله تیم بهتری را برگزینی و واضح است که اکثر تیمها، تیمهایی هستند که دوست داری از رویارویی با آنها اجتناب ورزشی، تیمهایی مثل بارسلونا و یونایتد. به نظر من مصاف با زسکامسکو به مراتب بهتر از صف آرایی مقابل بارسا یا یونایتد است.در مورد اینکه خوشحالم یا نه باید بگویم که بسیار خوشحالم که تیم ما در مرحله یک چهارم پایانی است. تمام تیمهای حاضر در این مرحله تیمهای بزرگی هستند و خوشحالم که به بارسا یا یونایتد نخوردیم.»

این ستاره پرتغالی در ادامه در مورد دیگر دیدارها گفت:« فکر می کنم که در این شرایط می بایست در مورد تیم خودمان فکر کنم. برای قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا می بایست در تمام دیدارها به پیروزی رسید.»

فیگو ادامه داد:« اکنون تنها تیمهای قدرتمند در گردونه رقابتها باقی مانده اند و زسکا مسکو هم تیم قوی ای است. البته ما از قرعه تیممان واقعا راضی هستیم و در انتظار دو دیدار تماشایی خواهیم بود. عادلانه است که خود را مدعی صعود به دور بعدی بدانیم. هر چند که مطمئنم که دو بازی بسیار سخت را پیش رو خواهیم داشت ولی اینتر توانش را نشان خواهد داد.»

2010/3/19

nw_nk
19-03-2010, 17:42
به نظر می رسد که باواریایی ها اعتماد به نفس زیادی دارند، آنها مطمئنند که می توانند تا با شکست دادن قهرمان فصل قبل لیگ برتر، به مرحله نیمه نهایی راه بیابند.

سایت گل - پس از انجام مراسم قرعه کشی دیدارهای یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد که بایرن مونیخ می بایست در این مرحله مقابل منچستریونایتد، نایب قهرمان فصل گذشته این رقابتها قرار بگیرد.
کارل هوپفنر، یکی از مدیران بایرن، اندکی پس از انجام مراسم قرعه کشی در صحبتهایی اعلام کرد که مطمئن است که این تیم آلمانی می تواند با غلبه بر یونایتد در مجموع دو دیدار رفت و برگشت روانه مرحله نیمه نهایی شود.

هوپفنر در این رابطه گفت:« به نظر من قرعه بسیار خوبی است و ما قطعا شانس صعود داریم.فقط بدی ماجرا اینجاست که ما دیدار رفت را در خانه برگزارمی کنیم و در دیدار برگشت در اولدترافورد به میدان خواهیم رفت.»
بایرن در مرحله یک هشتم پایانی موفق شد تا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت از سد فیورنتینا عبور کرده و به این مرحله برسد. هر چند که بسیاری معتقدند که قضاوت تیم داوری ، به ویژه دردیدار رفت دو تیم ،به بایرن کمک اندکی در صعود به این مرحله نموده است.

2010/3/19

beckham7
19-03-2010, 17:42
بازیکنان منچستر با اینکه در خانه حریف جلو بودن فقط موثر و فیزیکی بازی می کردن و حاضر نبودن محض رضای علاقه مندان به فوتبال یک حرکت نیمه نمایشی انجام بدن.

مگه زمین فوتبال میدونه سیرکه؟؟! تیم عقب باشه و حرکت نمایشی! این چیزی جز توهین به طرفدار نیست ما منچستری ها با تیممون رندگی میکنیم ما بازی موثر و فیزیکی رو به بازی نمایشی ولو اینکه ده گل جلو باشیم ترجیح میدیم
در ضمن ما بازیکن که حرکات نمایشی انجام بده و مال سیرک باشه فعلا نداریم یه رونالدو بود که رفت رئال مادرید جایی که بازیکن هم شغلش زیاده و باهم خیلی نمایش میدن

nw_nk
19-03-2010, 18:00
مسئولان باشگاه یونایتد از قرعه تیمشان در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا می گویند.

سایت گل - دیوید جیل، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که مصاف تیمش مقابل بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بسیار هیجان انگیز است.

او معتقد است که دیدار یونایتد مقابل بایرن مونیخ یادآور قهرمانی شیاطین سرخ در سال 1999 است.

جیل در گفتگو با خبرنگاران در این رابطه گفت:« بسیار هیجان زده ام که باردیگر یونایتد مقابل بایرن قرار می گیرد. ما خاطره بسیار خوبی در دیدار فینال مقابل بایرن در اواخر دهه 90 داریم.در پاسخ به این سوال که آیا از رویارویی با بارسا در این مرحله وحشت داشتیم، باید بگویم که نه. تمام تیمهای باقی مانده در این مرحله از رقابتها بازیکنان بزرگی دارند که از آن جمله می توان به بایرن اشاره کرد.»

طبق گفته های جیل، یونایتد با دراختیار داشتن وین رونی با روحیه بیشتری به میدان خواهد رفت، چرا که با حضور رونی در ترکیب یونایتد، این تیم می تواند از سد تمام رقیبان عبور کند.

او در بخش پایانی صحبتهایش در این رابطه گفت:« ما اعتماد به نفس بالایی داریم. وین رونی یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر است و بسیار زیباست که او را در حال لذت بردن از فوتبالش ببینیم.»

2010/3/19

مگه زمین فوتبال میدونه سیرکه؟؟! تیم عقب باشه و حرکت نمایشی! این چیزی جز توهین به طرفدار نیست ما منچستری ها با تیممون رندگی میکنیم ما بازی موثر و فیزیکی رو به بازی نمایشی ولو اینکه ده گل جلو باشیم ترجیح میدیم
در ضمن ما بازیکن که حرکات نمایشی انجام بده و مال سیرک باشه فعلا نداریم یه رونالدو بود که رفت رئال مادرید جایی که بازیکن هم شغلش زیاده و باهم خیلی نمایش میدن

حق دارید به عنوان هوادار منچستر یونایتد میانه خوبی با بازی بسیار زیبا و تا حدی نمایشی نداشته باشید. دوست عزیز منظور ژانگولربازی نیست. کلا بازی های انگلستان بیشتر فیزیکی و موثر و بازی های اسپانیا تکنیکی و هنری هست. البته آرسنال در انگلستان و رئال مادرید فعلی در اسپانیا رو میشه تا حدی خلاف این دسته بندی دونست. رئال بخاطر اینکه اگر دقت کنید الان بازیش شبیه انگلیسی ها شده و با انتقال و ضربه فوری به نتیجه میرسه. حتی می بینیم مالکیت توپ رو در مقابل تیم های ضعیف اسپانیا میده و در ضدحمله های مختصر مفید و سرعتی بهشون گل میزنه.

nw_nk
19-03-2010, 18:11
یکی از مسئولان باشگاه آرسنال در صحبتهایی در مورد رویارویی تیمش با بارسلونا در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا می گوید.

سایت گل - دیوید میلز، مدیر ورزشی باشگاه آرسنال پس از اعلام نتایج قرعه کشی رقابتهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در رابطه با مصاف تیمش مقابل بارسا گفت:« سسک یکی از کلیدی ترین مهره های تیم ما برای آینده است. ما در این قرعه کشی بسیار بدشانس بودیم. چرا که بارسلونا آخرین اولویتی بود که در ذهن ما قرار داشت و ترجیح می دادیم که مقابل هریک از تیمهای حاضر در این مرحله قرار بگیریم و بارسا آخرین گزینه ای بود که می خواستیم با آن رو به رو شویم. ما قرعه دیگری را ترجیح می دادیم.»

او در ادامه صحبتهایش گفت:« بارسلونا یکی از بهترین تیمهای دنیاست و در حال حاضر نیز در شرایط بسیار خوبی به سر می برد.»

2010/3/19

nw_nk
19-03-2010, 18:14
مسئولان باشگاه بوردو ترجیح می دادند تا تیمشان در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم دیگری به جز لیون صف آرایی کند.

سایت گل - پس از آنکه امروز مراسم قرعه کشی رقابتهای دور یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در سوئیس برگزار گردید مشخص شد که بوردو می بایست مقابل لیون قرار بگیرد و در این میان ژان لوئیس تریائو، رئیس باشگاه بوردو در صحبتهایی اعلام کرده که ترجیح می داده که تیمش در این مرحله مقابل حریف فرانسوی قرار نگیرد.

بوردو هرگز در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به موفقیت چشمگیری دست نیافته اند ولی اکنون با حضور در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان این شرایط برای آنها فراهم شده است؛ هرچند که رئیس این باشگاه از قرعه تیمش چندان راضی نیست.

تریائو، در این رابطه به یوروسپورت گفت:« من اندکی ناامید شده ام ولی باید برروی آنچه سرنوشت ما بوده کار کنیم. من ترجیح می دادم که مقابل لیون قرار نگیریم. قطعا شب بزرگی خواهد بود و این بدان معناست که در نهایت یک تیم فرانسوی راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد که البته این هم برای فوتبال فرانسه افتخار بزرگی است.

2010/3/19

vahidgame
19-03-2010, 18:17
یعنی هر تیمی کار نمایشی انجا میده سیرک وا کرده درسته؟
منچستر بدجور فیزیکی بازی میکنه. یه جوری توی پای بازیکنان حریف میرن که انگار می خوان ساقهای اونارو بشکونن! کار فیزیکی بد نیست ولی نه در این حد. بارسلونا از نظر دفاعی هم خوب عمل می کنه و پرس خیلی شدیدی انجام میده و در عین حال کار تکنیکی و تیمی رو بازیکنان خیلی خوب انجام میدن . ولی بازیکنان منچستر به جای فوتبال دارن ورزشهای رزمی بازی می کنن!
متعصبان منچستر اینو بدونن که دیگه گذشت که تیمی از این اسما مثل شیاطین سرخ و این حرفا بترسن وقتی تیمی هایی مثل بایرن یا بوردو شمارو بردن می فهمین یعنی چی. همیشه هم فیزیکی و بدجور خشن بازی کردن جواب نمیده...

starblue7750
19-03-2010, 18:29
ولی چیزی هم معلوم نیست یه دفعه دیدین فینال آرسنال و بوردو شدش.:21:

آمين:31:
و بعدش آرسنال قهرمان

beckham7
19-03-2010, 18:33
حق دارید به عنوان هوادار منچستر یونایتد میانه خوبی با بازی بسیار زیبا و تا حدی نمایشی نداشته باشید. دوست عزیز منظور ژانگولربازی نیست. کلا بازی های انگلستان بیشتر فیزیکی و موثر و بازی های اسپانیا تکنیکی و هنری هست. البته آرسنال در انگلستان و رئال مادرید فعلی در اسپانیا رو میشه تا حدی خلاف این دسته بندی دونست. رئال بخاطر اینکه اگر دقت کنید الان بازیش شبیه انگلیسی ها شده و با انتقال و ضربه فوری به نتیجه میرسه. حتی می بینیم مالکیت توپ رو در مقابل تیم های ضعیف اسپانیا میده و در ضدحمله های مختصر مفید و سرعتی بهشون گل میزنه.

منچستر بدجور فیزیکی بازی میکنه. یه جوری توی پای بازیکنان حریف میرن که انگار می خوان ساقهای اونارو بشکونن! کار فیزیکی بد نیست ولی نه در این حد. بارسلونا از نظر دفاعی هم خوب عمل می کنه و پرس خیلی شدیدی انجام میده و در عین حال کار تکنیکی و تیمی رو بازیکنان خیلی خوب انجام میدن . ولی بازیکنان منچستر به جای فوتبال دارن ورزشهای رزمی بازی می کنن!
متعصبان منچستر اینو بدونن که دیگه گذشت که تیمی از این اسما مثل شیاطین سرخ و این حرفا بترسن وقتی تیمی هایی مثل بایرن یا بوردو شمارو بردن می فهمین یعنی چی. همیشه هم فیزیکی و بدجور خشن بازی کردن جواب نمیده
شما از بارسا تعریف نکنید کی بکنه!
خاهیم دید وقتی به ارسنال باختید شما بودید که به جلوی همیین فوتبال فیزیکی و موثر سال پیش جلوی چلسی کم اوردید و به کمک داوری اومدید بالا و تو فینال هم ما به خودمون باختیم نه به شما
فقط صبر کنید سه هفته دیگه همینجا همدیگه رو می بینیم

pcforlife
19-03-2010, 18:35
تکرار فینال های 99 بایرن منچستر و 2006 آرسنال بارسا!
چه بازی هایی...:18:
قرعه اینتر هم خوب بوده... حیف که تو نیمه نهایی فقط امکان داره یه فرانسوی باشه...
دوستان الان بین چهار تیم بایرن، منچستر، بوردو لیون یه تیم یه پای فیناله و از بین آرسنال، بارسا، اینتر، زسکا هم یه تیم میاد به فینال دیگه.؟ منظورم اینه که واسه مرحله نیمه نهایی قرعه کشی ای نیست دیگه... نه؟
یاعلی:11:

pcforlife
19-03-2010, 18:42
راستی یه پیشنهاد!
تو این تاپیک هم یه نظر سنجی بزارید!:دی

vroom
19-03-2010, 18:47
حیف شد من اصلا دوست نداشتم که منچستر تو این مرحله حذف بشه!:دی

nw_nk
19-03-2010, 19:40
خاهیم دید وقتی به ارسنال باختید شما بودید که به جلوی همیین فوتبال فیزیکی و موثر سال پیش جلوی چلسی کم اوردید و به کمک داوری اومدید بالا و تو فینال هم ما به خودمون باختیم نه به شما

تعریف از بارسا؟ اینکه نوشتم منچستر فیزیکی و بارسلونا تکنیکی هست؟ پس شما هم تکنیکی رو از قدرتی فوتبال بهتر یا حداقل زیباتری می دونید. خوب دیگه چرا همچین ادعایی می کنید:

...
ما منچستری ها با تیممون رندگی میکنیم ما بازی موثر و فیزیکی رو به بازی نمایشی ولو اینکه ده گل جلو باشیم ترجیح میدیم
...

در مورد رجزخوانی هم پاسخی ندارم. فکر کردم بحث مفید فوتبالی می کنید. حداقل به عنوان هوادار منچستر کاش دست به دامن آرسنال و چلسی نمی شدید.

در مورد باخت فینال به خودتون (و بارسای هیچکاره) حداقل فرگوسن نظر دیگه ای داشت. البته نظر شما هم محترمه. نظر منم بماند. هرچند تو تاپیک دیگری خلاصه نوشتم.

به جز خط و نشون کشیدن بحث دیگه ای داشتید منم هستم. مقایسه سبک بازی ها به این کل کل ها چه ربطی داشت من نمی دونم.

cescjoon
19-03-2010, 19:44
به به عجب بازی بشه بازی آرسنال و بارسا هر دو تیم حسابی شناور و حجومی!
واقعا فوتبال توپی میشه من که امیدوارم آرسنال بازی رو ببره هرچند میدونم بسیار کار سختی هست ولی اگر آرسنال هم حذف بشه ناراحتی زیادی ندارم چون بارسلونا تیم بسیار قوی هست!

nw_nk
19-03-2010, 20:00
به به عجب بازی بشه بازی آرسنال و بارسا هر دو تیم حسابی شناور و حجومی!
واقعا فوتبال توپی میشه من که امیدوارم آرسنال بازی رو ببره هرچند میدونم بسیار کار سختی هست ولی اگر آرسنال هم حذف بشه ناراحتی زیادی ندارم چون بارسلونا تیم بسیار قوی هست!

منطقا با توجه به اینکه دیدار رفت در استادیوم اماراته و حریف بارسلوناست, آرسنال باید احتیاط کنه. اما اگر تهاجمی شروع کنه چی میشه. دیدنی محض.

ژاوی باید به برگشت برسه.

cescjoon
19-03-2010, 20:14
آرسن ونگر بر این باور است حضور تیری آنری مقابل آن ها تاثیری بر بازیشان ندارد...
یکی از جذاب ترین صحنه های بازی با بارسلونا بدون شک اولین حضور تیری آنری ستاره سال های قبل آرسنال برابر این تیم است .
با این وجود آرسن ونگر عقیده دارد دوستی میان او و تیری هیچ تاثیری در رویارویی با بارسلونا نخواهد داشت .
تیری که اولین بار در باشگاه موناکو چشمان ونگر را به خود دوخت باید برای اولین بار مقابل این مربی قرار بگیرد . البته برای ونگر این قضیه هیچ سورپریزی به همراه ندارد و آرسن تمام سعی و تلاشش برای فرستادن یک ترکیب قدرتمند و مناسب است .
" ما ( تیری و من ) همیشه با هم در ارتباطیم .
برای چه نباشیم ؟ البته من باور دارم چیزی که آن روز اهمیت دارد این است که همگان یک فوتبال زیبا ببیند و ما پیروز آن باشیم . بهترین راه این است که روی خودمان متمرکز باشیم و زیاد برای هم کری نخوانیم "
در طول این مدت که هانری از باشگاه دور بود همواره اخباری مبنی بر بازگشتش به آرسنال چه به عنوان بازیکن و چه مربی به گوش می رسید .
ونگر عقیده دارد تیری می تواند مربی خوبی باشد اما نه الزاما در شمال لندن:
"او بهترین پاسخگو در این مورد است . اگر شما از من بپرسید جواب من مثبت است . البته من یقین دارم در حال حاضر باشگاه ما به دنبال مربی جدید نیست و برای اتفاقات آینده نیز من تصمیم گیرنده نیستم . "
arsenal.ir

ramin1988
19-03-2010, 20:23
ایول چه خوب باید بین منچستر و بایر مونیخ یکی حذف بشه . کاش میشد جفتشون حذف بشن :31:

قهرمان هم بین اینتر و بارسا هست :11:

vahidgame
19-03-2010, 20:48

بهتر منطقی در نظر بگیرید. من خودم طرفدار چلسی هستم. قبول دارم بازی پارسال چلسی و بارسا در مجموع چلسی از نظر تاکتیکی بهتر بود چون اون موقع یه مربی استثنایی مثل گاس هیدینگ داشتش ولی بارسا همیشه از لحاظ کار تیمی و تکنیکی خیلی خوب عمل می کنه.
چلسی هم تقریبا فیزیکی بازی می کنه ولی در نه حد منچستر . شما با اینکه بازیکن تکنیکی هم زیاد دارید ولی بازم به بازی فیزیکی همش روی میارید به جز دروازه بان تیم هم انگار میخوان با بازیکنان حریف دعوا کنن! یه تیم ایرانی اگر با منچستر بازی کنه آخر بازی فکر کنم هیچ بازیکنی سالم نمی مونه:20:

nw_nk
19-03-2010, 22:00
قرعه کشي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا انجام شد و طي آن تيم بارسلونا قهرمان فصل گذشته بايد به مصاف آرسنال برود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت يوفا امروز (جمعه) نوشت: تيم بارسلونا دارنده سه عنوان قهرماني مسابقات جام باشگاههاي اروپا که فصل گذشته نيز با قدرت جام قهرماني را از آن خود کرد در مرحله يک چهارم نهايي ميهمان تيم جوان آرسنال خواهد بود.

شاگردان "آرسن ونژه" در بازي رفت ميزباني تيم بارسلونا را در ورزشگاه "امارات" لندن بر عهده دارند.

در ديگر بازي اين مرحله تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا دارنده 2 عنوان قهرماني اين پيکارها که با شکست تيم چلسي به جمع هشت تيم برتر پيوسته است، ميزبان تيم زسکا مسکو از روسيه خواهد بود.

تيم بايرن مونيخ آلمان نيز در بازي رفت مرحله يک چهارم نهايي از تيم منچستريونايتد پذيرايي مي کند و تيم هاي فرانسوي Lyon و بوردو در ورزشگاه "ژرلان" شهر Lyon به مصاف هم مي روند.

ديدار هاي دور رفت مرحله يک چهارم نهايي طي روزهاي 17 و 18 فروردين ماه سال آينده و ديدارهاي دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي نيز هشتم و نهم ارديبهشت ماه سال 89 برگزار مي شود.

همچنين ديدار نهايي فصل جاري ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا روز اول خرداد ماه سال 89 در ورزشگاه "سانتياگو برنابئو" شهر مادريد اسپانيا برگزار مي شود.

جمعه 28/12/1388

zahedy2006
19-03-2010, 22:04
با اینکه طرفدار آرسنال هستم ولی امیدی نیس!! - شایدم برد آرسنال عجیب غریبه!!

ولی نکته جالب بازی های انتقامی هست
آرسنال - بارسا برای فینال چند سال قبل که من دیوار خونه رو با جای مشت خراب کردم!!
در صورت برد بارسا و برخورد مرحله بعد
بارسا منچستر هم جالب خواهند بود

بایرن منچستر هم که فینال n سال پیش که با هنر نمایی بکهام منچستر قهرمان شد فکر کنم. (من اون شب همینجوری طرفدار بایرن بودم!!)

آرسنال منچستر هم خیلی زیبا می توانند باشند (خب این هم به نوعی انتقامی میشه!)

VBYOFSKI
19-03-2010, 22:04
1- چرا؟ حیف نیست؟
2- نه. پیش بینی نتیجه از دید من نبود. فقط مسیر احتمالی رو گفتم.
3- چیزایی که باید دیده میشد دیده شد. تقابل مسی و رونالدو, گواردیولا و فرگوسن و در نهایت بارسای رویایی و منچستر قدرتمند. کم ارزش داشت؟ قرار بود چی ببینید؟ حمله از این دروازه به اون دروازه؟ اینو که تو بسیاری از بازی های معمولی می شه دید. دیگه بارسلونا و منچستر یونایتد در فینال قهرمانان نمی خواست.

1- نفمیدم منظورتون کدوم جمله بود.
3- شما از دو تیمی که به گفته خودشون صاحب سبکن و بهترین بازیه شناوره دنیا رو ارائه میدن چیزه دیگه ای انتظار داری؟؟

در مورد بارسلونا میشه گفت واقعا معلوم نیست. چون همواره باز و تهاجمی بازی میکنه و حیله تو کارش نیست. همین ممکنه باعث بشه یک تیم قوی اما ضعیف تر از بارسا حالا با بازی خیلی بسته یا ... نزاره نتیجه بگیره.

یکی از چیزایی که منو خیلی خوشحال کرد اینه که بارسا تیمی نیست که دفاعی و بسته بازی کنه و این نکته خوبی. نه آرسنال نه بارسا بسته بازی نمیکنن و جفتشون هجومین.

اول از همه طرفدار یعنی تا لحظه آخر تیمشو حمایت کنه نه اینکه الان کم بیاره و بگه شاید و اما (منظورم دوستان ارسنالی هستن)

من یکی که هیچ وقت اینو نگفتم، حالا بقیه رو نمیدونم.

منطقا با توجه به اینکه دیدار رفت در استادیوم اماراته و حریف بارسلوناست, آرسنال باید احتیاط کنه. اما اگر تهاجمی شروع کنه چی میشه. دیدنی محض.

شک دارم ونگر بخواد خیلی محتاط بازی کنه، تا الان ندیدم ونگر جلو هیچ تیمی محتاط بازی کنه.

در مورد این بازی میشه به اینا اشاره کرد:

1- بازیه آنری جلو تیمی سابقش
2- بازیه فابرگاس جلو تیم نوجوانیش با توجو به شایعاتی که همیشه دو رو برش بوده.
3- تقابل ونگر با تجربه که یه تیمه جوان رو هدایت میکنه با گواردیولای جوان که یه تیمه با تجربه رو هدایت میکنه.
4- تقابل ونگر بال (سبک بازیه آرسنال) و بازیه شناور بارسا.

اگه آرسنال خودش باشه و روز خوبش باشه بارسا رو حذف میکنه.

با اینکه طرفدار آرسنال هستم ولی امیدی نیس!! - شایدم برد آرسنال عجیب غریبه!!

یعنی انقدر نا امیدی؟؟؟؟؟
من که واقعا از این قرعه خوشحالم.

Erfan64
19-03-2010, 22:23
اول از همه طرفدار یعنی تا لحظه آخر تیمشو حمایت کنه نه اینکه الان کم بیاره و بگه شاید و اما (منظورم دوستان ارسنالی هستن) ما همیشه تیممون و حمایت کردیم ولی امسال آرسنال مشکل زیاد داره ! ولی هیچ وقت نگفتیم که حتما می بازیم یا حتما می بریم ! همیشه امید داشتیم و داریم ، ولی تعصبی هم برخورد نمیکنیم

*M!L4D*
19-03-2010, 22:27
متعصبان منچستر اینو بدونن که دیگه گذشت که تیمی از این اسما مثل شیاطین سرخ و این حرفا بترسن وقتی تیمی هایی مثل بایرن یا بوردو شمارو بردن می فهمین یعنی چی. همیشه هم فیزیکی و بدجور خشن بازی کردن جواب نمیده...
جناب آقای vahidgame
شما از همون اول تاپیک شروع کردید به بد گویی از منچستر ... نمی خوام متعصبانه عمل کنم ولی یکی همین طوری از تیم شما بد بگه چیکار می کنی ؟
دادا احـترام خودتــو نگه داشته باش ...

Sadeq_ME
19-03-2010, 22:37

اون تیمایی که اول نوشته شدن میزبانن ؟؟
اگه اینطوریه فک کنم بازم فینال منچستر - بارسا تکرار بشه :20:
با سیاستهای یوفا و پلاتینی محاله :20:
به نظر من آرسنال بارسا رو میبره

OSEN
19-03-2010, 23:03
دوست داشتم تو فینال بارسلون و اینتر بازی کنن که نمیشه . امیدوارم یه یای فینال بایرن باشه و اونطرف هم بارسا یا اینتر .

vroom
19-03-2010, 23:10
دوستان از نظرسنجی خبری نشد؟

vahidgame
19-03-2010, 23:16
جناب آقای vahidgame
شما از همون اول تاپیک شروع کردید به بد گویی از منچستر ... نمی خوام متعصبانه عمل کنم ولی یکی همین طوری از تیم شما بد بگه چیکار می کنی ؟
دادا احـترام خودتــو نگه داشته باش ...
من چیز خیلی بدی نگفتم. فقط گفتم که این تیم خیلی فیزیکی عمل می کنه. من قبول دارم که نباید به تیمهای هم دیگه بد بگیم و توهین کنیم. ولی الان مثلا به تیمهای من مثل چلسی و بارسا خیلی جاها توهین کردن.
ولی جدی قبول کنید منچستر برای هوادران تیمهای دیگه خیلی محبوب نیست. ولی تیمهای دیگه اینجوری نیستن. یه دلیلی باید داشته باشه. فکر می کنید دلیلش چیه؟
من از لحاظ تاکتیکی و مربی خیلی از منچستر خوشم میاد ولی یه سری چیزها داره که من سعی می کنم دیگه نگم. تازه از بعضی بازیکنان اون خیلی خوشم میاد فقط اگه یکمی اخلاق داشتن خیلی خوب میشد:20:

B L A S T E R
19-03-2010, 23:54
ارسنال که جلو تیمای بزرگ تقریبا کاری نکرده تا حالا...
اینتر خوش شانس بود این وسط ...
بایرن هم فقط یه روبن داره... اونم به منچستر میبازه !
اینا همه احتمال هست :دی

sina1415
20-03-2010, 00:14
ایشالله که بایرن منچستر رو سوراخ می کنه ....از اون ور بخوره به بارسا تو فینال ... بزن بارسا رو با خاک یکسان کنه ... ما یه حالی بکنیم ................

Mohammad
20-03-2010, 00:29
ایشالله که بایرن منچستر رو سوراخ می کنه ....از اون ور بخوره به بارسا تو فینال ... بزن بارسا رو با خاک یکسان کنه ... ما یه حالی بکنیم ................

جان ؟! :18: بایرن ؟!! بله !
چه آرزوی رنگارنگی ! :31:

vahidgame
20-03-2010, 00:37
حالا دیگه بحث این قدر نکنید کی قهرمان میشه. اصلا اگه اینجوری هستش زسکامسکو قهرمان میشه:31:

Erfan64
20-03-2010, 00:37
آرزو بر جوانان عیب نیست : دی

mani_2004_2006
20-03-2010, 00:44
فینال بارسا و منچوستر هست

بارسلون هم میزنه میترکونش :دی

vroom
20-03-2010, 00:47
آرزو بر جوانان عیب نیست : دی

حالا باز خوبه بایرن 4 بار قهرمان اروپا شده ولی خب تیمی مثل ارسنال .......

پ.ن: برای اطلاعات عمومی دوستان ,فعلا تو این 8 تیم پر افتخارترین تیم بایرن هست

Zhangooler
20-03-2010, 00:58
بازم همون فینال پارسال و احتمال زیاد همون نتیجه!!!
بارسا هنوز میره جلو و خرد میکنه استخوانای حریفاشو...اگر تیمی مثل فوتبال شایولین هستش اونوقت میتونی نگران حذف و شکست بارسا باشی.

Ezel
20-03-2010, 01:03
منم امید وارم فینال سال پیش تکرار بشه ،
چلسی و بارسلون بدون گاس هیدینک کبیر غیر قابل تحمل میشد اگه امسال به هم میخوردن.

jingool
20-03-2010, 01:15
قرعه ی بدی نیست میشه گفت خوبه.
از اون بهتر مسیر قهرمانی هستش...
فقط حیف که بایرن بازی اول میزبانه!

amir_rafie
20-03-2010, 02:41
فکر کنم بعد از اون فينال 99 ديگه منچستر نتونسته بايرن رو بزنه ،،،
اينجا ماشالله بازار کرکری خوندن داغه ،،،،
به شخصه فينال بايرن-بارسلون رو دوست دارم.......

Mohammad
20-03-2010, 03:19

باید شرایط حال حاضر تیم رو در نظر گرفت !!
اطلاعات عمومی اینجا به درد نمی خوره !! الان بذاره دم کوزه ... :31:

Mohammad
20-03-2010, 03:21

باید شرایط حال حاضر تیم رو در نظر گرفت !!
اطلاعات عمومی اینجا به درد نمی خوره !! الان بذاره دم کوزه ... :31:

masoudtr
20-03-2010, 08:16
من که از بایرن متنفرم
ببینم هنوز الیور کان دروازه بانه؟؟؟؟؟

*M!L4D*
20-03-2010, 08:58
یکم حافظه ی خوبی داشته باشیم یادمون میاد بایرن تو فیورنتینا خدا بیامرز مونده بود و شوت روبن و کمک داور به دادش رسید !
4 تا تیم که مشخص بشن راحت تر میشه در مورد قهرمان بحث کرد !

---------- Post added at 09:58 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

ببینم هنوز الیور کان دروازه بانه؟؟؟؟؟
خدا بیامرزتش :دی
الان بوت دروازه بانه ... پنالتی زنشونم هست : دی ...
....
فینال پارسال به احتمال زیاد تکرار میشه ولی نتیجش فرق می کنه مگه اینکه پلاتینی یه کارایی بکنه !

Mojtaba-MCI
20-03-2010, 10:21
تقابل بارسلونا ، آرسنال قطعا یکی از جذاب ترین جدال های فوتبالی خواهد بود بدون شک!!!
توو این مدت خیلی بحث های فوتبالی داشتم ، خیلی زیاد!
خیلی جاها گفتم بارسلونا میبره که نشد.از اون موقع یاد گرفتم دیگه هیچوقت در مورد نتیجه ی بازی قضاوت نکنم...
اگرم نظری داشته باشم هیچوقت علنیش نمیکنم چون ممکنه بعدا اون نتیجه بدست نیاد و عملا خودمو با خیلیا درگیر کنم!
فقط می تونم بگم امیدواری خیلی زیادی دارم واسه حذف آرسنال اونم نه به خاطر تفاوت سطح بازی و بازیکنای دو تیم که به خاطر بازی برگشت توو نیوکمپ!
وگرنه ممکنه هر اتفاق دیگه ای بیوفته...
به نظرم اصلا و به هیچ وجه قرعه ی راحتی به بارسا نخورد.حتی یادمه خود گواردیولا هم میگفت امیدوارم به آرسنال نخوریم چون سبک بازی مشابه به بارسا رو ارائه میدن.
به امید حذف آرسنال و صعود به مرحله ی بعد...
==========
اما در مورد منچستر و بایرن.
فک نکنم بایرن بتونه به راحتی از سد منچستر بگذره.واقعا سخته!
منچستر یکی از آماده ترین تیمای این دوره س.
==========
اینتر هم که این دوره خوش شانس ترین تیم بوده تا حالا ولی به هرحال اگه زسکا رو حذف کنه کارش جلوی برنده ی احتمالی بازی منچستر ، بایرن که به نظرم منچستره خیلی خیلی خیلی سخته...

beckham7
20-03-2010, 10:38
فینال منچستر - آرسنال

vahidgame
20-03-2010, 10:55
این چند ساله هر تیمی قهرمان شده یه بازیکن از اون در آخر سال به عنوان بهترین بازیکن جهان شده و همین طور توپ طلای اروپا رو هم برده. امسال فکر می کنید چه کسی میشه؟
من میگم مسی دوباره احتمالا میشه یا اگه اون نشد احتمالا گورکوف از بوردو:20:

Mohammad
20-03-2010, 11:22

باید شرایط حال حاضر تیم ها رو دید !! مگه رئال نبود ؟!! :31:

این افتخارات رو که شما می فرمایید فعلا بذارن دم کوزه ... :31:

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

این چند ساله هر تیمی قهرمان شده یه بازیکن از اون در آخر سال به عنوان بهترین بازیکن جهان شده و همین طور توپ طلای اروپا رو هم برده. امسال فکر می کنید چه کسی میشه؟

مسی الان فوق العادست ! گورچوف هم بازیکن خیلی خوبیه ولی حیف که تویه بوردو هست ... مسی شانس زیادی داره ، شاید هم رونی !

pcforlife
20-03-2010, 11:45
دوست دارم فینال منچستر اینتر باشه... چون هر دوتاشون رو خیلی دوست دارم...
از طرفی دوست دارم باز یه فینال انگلیسی ببینم یعنی منچستر آرسنال!
اما انتقام هم گاهی اوقات شیرینه... پس منچستر بارسا هم فینال عالی ای هستش...!:دی
یاعلی:11:

*M!L4D*
20-03-2010, 11:50
خیلی نسبت به بوردو خوش بین هستی ... بوردو لیون رو ببره کار شاقی کرده .. دیگه فینال یا بایرن هست یا منچستر ...
در مورد بازی منچستر - بایرن و بارسا-آرسنال چیزی نمی گم ... همه چیز تو بازی مشخص میشه !:20:

Ezel
20-03-2010, 12:07
[CODE]

فینال پارسال به احتمال زیاد تکرار میشه ولی نتیجش فرق می کنه مگه اینکه پلاتینی یه کارایی بکنه !
اینطور که شایعه مشکل پلاتینی با فینال تمام انگلیسیه و بطور خاص با چلسی مشکل داره .

zahedy2006
20-03-2010, 12:22

خب به هر حال با در نظر گرفتن مرحله پیش رئال و میلان پر افتخارترینها بودند!!

با اینکه روز به روز شرایط تیم ها فرق می کنه اما آرسنال میلان و رئال رو تو 2006 - فکر کنم - حذف کرد

شایدم رئال و یونتوس بود و سال بعدش میلان رو حذف کرد!! - اصلا من چرا فوتبال نگا می کنم؟!

pcforlife
20-03-2010, 12:47
خب به هر حال با در نظر گرفتن مرحله پیش رئال و میلان پر افتخارترینها بودند!!

با اینکه روز به روز شرایط تیم ها فرق می کنه اما آرسنال میلان و رئال رو تو 2006 - فکر کنم - حذف کرد

شایدم رئال و یونتوس بود و سال بعدش میلان رو حذف کرد!! - اصلا من چرا فوتبال نگا می کنم؟!
همون رئال و یووننتوست درست بود!
سال بعدش هم میلان قهرمان شد نه حذف!!!!:27:
واقعا چرا تو فوتبال نگا می کنی مجتبی!!!!:31::46:

deaddeaddead
20-03-2010, 12:54
کسي شک نکنه که اينتر و بارسا فينالستن​!​ميگي نه؟نگاه کن...همين پست من يادتون باشه .بعد فينال يه سري به اينجا ميزنم و به کسايي که ميگفتن بوردو يا منچستر يا...ميرن بالا ميخندم:46::31:
آخه مرد مومن فينال به اين تابلويي بحث کردن نداره که :-J:-J

pcforlife
20-03-2010, 13:04
کسي شک نکنه که اينتر و بارسا فينالستن​!​
بله...!!!؟؟؟:18::18::31:

King_90
20-03-2010, 13:20
فکر کنم دوباره بارسا و منچستر به هم بخورن.فقط احتمال میدم اینتر بتونه جلوی بارسا وایسه.

vahidgame
20-03-2010, 13:26
کسي شک نکنه که اينتر و بارسا فينالستن​!​ميگي نه؟نگاه کن...همين پست من يادتون باشه .بعد فينال يه سري به اينجا ميزنم و به کسايي که ميگفتن بوردو يا منچستر يا...ميرن بالا ميخندم:46::31:
آخه مرد مومن فينال به اين تابلويي بحث کردن نداره که :-J:-J
برنده بارسا و آرسنال به برنده اینتر و زسکا می خورن بعد چه جوری این دو تا تیم فینال بهم می خورن؟؟؟!!!

zahedy2006
20-03-2010, 13:57
همون رئال و یووننتوست درست بود!
سال بعدش هم میلان قهرمان شد نه حذف!!!!:27:
واقعا چرا تو فوتبال نگا می کنی مجتبی!!!!:31::46:

آخ من یادمه میلان رو 2 - 0 بردیم!!

میلان کی رو برد قهرمان شد؟

mashhadkhafan
20-03-2010, 14:01
سلام
وحيد جان اينو خوب امدي
زسكا كه هيچي به نظرم يا اينتر مياد يا بارسا كه البته شانس اينتر زياد هستش از اون طرف هم بوردو يا منچستر كه منچستر با وجود فرگوسن و روني احتمال زيادي داره
امسال بارسا فقط اسمي كه پارسال بدست آورد رو داره استفاده ميكنه و 1جام هم بزور ميگيره
باتشكر
باي

HOOSEIN 105
20-03-2010, 14:06
من هم طرفدار بایرنم هم منچستر ولی بدون تعصب بگم یه پای فینال منچستره که تو اوج امادگی هستش و با توجه به اینکه بازی 2 بین بایرن و منچستر تو زمین منچستر هست به احتمال قوی منچستر صعود میکنه .
ولی انصافا شانس هم با یونایتد یار بود که با تیم های راحتی افتاد و به پست اینتر و ارسنال و بارسا نخورد . تو نیمه نهایی هم که بردو یا لیون رو اوت میکنه صبر میکنه برا فینال که احتمالا بارسا هست یا ارسنال

*M!L4D*
20-03-2010, 14:14
آخ من یادمه میلان رو 2 - 0 بردیم!!

فصل 2007/2008 ... در مرحله 8/1 تو امیریتس 0-0 شد و تو سن سیرو با گل های فابرگاس و آدبایور آرسنال برنده شد ... حافظه رو حال کنید :دی

nw_nk
20-03-2010, 14:47
به نظر می رسد که مصدومیت مدافع فرانسوی آرسنال همچنان ادامه دارد.

سایت گل - مصدومیتی که اخیرا گریبانگیر ویلیام گالاس، مدافع فرانسوی آرسنال شده است، ممکن است باعث غیبت او در دیدار رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شود.

این ستاره باتجربه ماه گذشته و در جریان دیدار مقابل لیورپول از ناحیه ساق پا مصدوم شد و آرسن ونگر، مربی فرانسوی آرسنال به خوبی می داند که مشکل او به مدت زمانی نسبتا طولانی برای بهبود نیاز خواهد داشت.

مربی توپچی ها، معتقد است که به احتمال 80% این ستاره به دیدار مقابل بارسا که روز سی و یکم مارس برگزار می شود نرسد ولی قطعا به دیدارهای آتی تیمش پیش از پایان رقابتهای فصل خواهد رسید.

ونگر در صحبتهایی که در وب سایت رسمی آرسنال منتشر شد، گفت:« امیدوارم که گالاس به زودی به میادین بازگردد ولی در حال حاضر شرایط خیلی خوب نیست. او در چند دیدار پیش از پایان رقابتهای این فصل به میادین بازخواهد گشت ولی در مورد حضور یا عدم حضور او در دیدار مقابل بارسا باید بگویم که سوالات متعددی در این باره مطرح است. ولی به احتمال 80% گالاس در دیدار رفت غایب خواهد بود.»

2010/3/20

pcforlife
20-03-2010, 15:26
تو فینال فصل 2006 - 2007 تو فینال لیورپول رو برد فکر کنم با نتیجه 2-1.

VBYOFSKI
20-03-2010, 17:09
آرسن ونگر اعلام کرد سیستم 3-3-4 کنونی آرسنال را از بارسلونا الگوبرداری نکرده است.

پایگاه خبری GunnersTrust : تیم بارسلونا با سیستم 3-3-4 که معتقدند مخترع و مبتکر آن بوده اند!!! توانستند کلیه جام های موجود در سال 2009 را از آن خود کنند. این سیستم که در آن یک مهاجم نوک قرار دارد و دو هافبک تهاجمی او را حمایت می کنند، سه هافبک دارد که یکی از آنها نقش هافبک دفاعی را بازی می کند که جلوی 4 مدافع بازی می کند.

آرسن ونگر فصل پیش تیم را برای این سیستم آماده کرد و در این فصل شاهد شکوفایی و استفاده این سیستم در آرسنال بودیم. به همین دلیل خیلی ها باورد دارند ونگر این روش را از بارسلونا الگوبرداری کرده است. اما ونگر توضیح داد که این تاکتیک جدید را از هلند گرفته است نه اسپانیا!!

ونگر می گوید : " من قبل از بارسلونا هم 3-3-4 بازی کرده ام!!! وقتی در موناکو بودم 3-3-4 بازی می کردم و فکر می کنم بارسلونا این سیستم را نساخته باشد!! این یک سیستم هلندی است. یوهان کرایوف آن را عرضه کرد و در این سیستم بازی کرد. هلندی ها این سیستم را در سال 1974 در جام جهانی آلمان، مورد استفاده قرار دادند.

فکر می کنم این سیستم برای کیفیت بازیکنان ما مناسب تر است. مناسب فابرگاس است و به فانپرسی اجازه می دهد در جلو آزادانه عمل کند و به این دلیل که ما بازیکنان چند کاره و حرفه ای زیادی داریم، برای سیستم خشک 2-4-4 ساخته نشده ایم. این سیستم به ما آزادی بیشتری برای سازندگی می دهد.

بازی آرسنال و بارسلونا در سطح تکنیکی بالایی قرار خواهد داشت. در آن روز شما بازیکنان خیلی خوبی را مشاهده خواهید کرد و این مسئله بازی را جذاب خواهد کرد. "

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

نیکولاس: توپچی ها می توانند صعود کنند
مصاحبه اختصاصی اسکای اسپورت با چارلی نیکولاس مهاجم اسبق توپچی ها.

پایگاه خبری GunnersTrust : چارلی نیکولاس مهاجم اسکاتلندی سال های پیش آرسنال طی مصاحبه ای شانس توپچی ها را برای صعود به مرحله بعد، بالا دانست. نیکولاس بین سال های 1983 تا 1987 برای آرسنال بازی کرده است. با هم مصاحبه وی با اسکای اسپورت را می خوانیم.

چارلی معتقد است تیم سابق خود توانایی ورود به چهار تیم دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا را دارد و این بازی یکی از بهترین بازی های این فصل خواهد بود.

" این دیدار یک بازی زیبای فوتبال خواهد بود. شما می توانید این مسئله را تضمین کنید!! این دو تیم، تیم هایی هستند که می خواهند خود را نشاند دهند و رو به جلو حرکت کنند. قرعه بسیار سختی برای آرسنال خواهد بود. مردم در دفاع آنها احساس خطر می کنند اما بارسلونا هم به همین گونه است. "

نیکولاس اعتقاد دارد میزبان بودن در بازی رفت برای توپچی ها یک مزیت محسوب می شود و از رویارویی گواردیولا و آرسن ونگر و تاکتیک های این دو مربی می گوید.

" بازی برگشت در خارج از خانه بی عیب نیست ولی به آرسنال این شانس را می دهد تا یک برتری در امارات در بازی رفت داشته باشد. آرسنال تیمی هجومی است و من فکر نمی کنم وقتی به نیوکمپ سفر می کنند، بیش از حد محتاط باشند. این بازی، دیداری نیست که آنها فقط عقب نشینی کنند!! آرسنال احساس می کند می تواند به بارسلونا صدمه بزند اما باید بدانند تیم مقابل هم توانایی مشابه به این را دارد.

گواردیولا هم در پاسکاری و حرکت، فلسفه ونگر را دارد. مطمئنا بازی پر شور و هیجانی خواهد شد. آنها سه بار دیگر در مقابل یکدیگر بازی کرده اند که آرسنال تا کنون پیروز نشده است. بارسلونا تیم برگزیده دیگران است اما آرسنال هم شانس خوبی دارد. "

این دیدار، بازگشت دوباره هانری در مقابل تیم سابق خود است. چارلی معتقد است او نیز مانند دیوید بکام که به اولدترافورد برگشت، مورد تشویق آرسنالی ها قرار خواهد گرفت.

" وقتی او به امارات برگردد، قکر می کنم تشکر فراوانی از او خواهد شد. قلب او با آرسنال است و همیشه گفته است یک هوادار آرسنال خواهد ماند. برای من بهترین بازیکن آرسنال است که تا کنون دیده ام!! پس از شکست ایرلند مقابل فرانسه و خطای هند او، شرایط برای او کمی دشوار شد اما او به خوبی با آن کنار آمد. "

نیکولاس ایمان دارد که فابرگاس در مقابل تیم سابق خود که دوران جوانی خود را در آنجا گذرانده بود و بازیکنانی مانند ژاوی و اینیستا، درخشش زیادی خواهد داشت.

" بارسلونا برای بازی کردن فوتبالی باز و گسترده خواهد آمد و این مسئله برای فابرگاس بسیار مناسب است. قرعه سختی برای او خواهد بود. جایی که او باید مقابل ژاوی و اینیستا که همیشه آنها را تشویق می کند، قرار گیرد. به علاوه اینکه حرف های زیادی در مورد بازگشت او زده می شود.

آخرین باری که بارسلونا، آرسنال را شکست داد به یاد بیاورید. لمن خیلی زود اخراج شد ولی آرسنال با گل کمپبل بازگشت و هانری شانس خیلی خوبی داشت تا در 15-20 دقیقه پایانی بازی را تمام کند. این گونه نشد ولی بازی خیلی خوبی بود. اکنون نیز همینطور است و من برای این بازی نمی توانم دیگر صبر کنم. "

Mojtaba-MCI
20-03-2010, 17:41
اینتر هم که این دوره خوش شانس ترین تیم بوده تا حالا ولی به هرحال اگه زسکا رو حذف کنه کارش جلوی برنده ی احتمالی بازی منچستر ، بایرن که به نظرم منچستره خیلی خیلی خیلی سخته...
فک کنم یه اشتباهی کردم...
اگه اینتر بتونه زسکا رو حذف کنه و در صورتی که بارسا هم آرسنال رو شکست بده این دو تیم باید با هم بازی کنن و برنده ی این دیدار با برنده ی دیدارهای گروه یک بازی میکنه که میشه فینال!
پس عملا فینالی بین اینتر و بارسا یا بوردو و منچستر یونایتد نخواهد بود!
البته صحبت در مورد صعود هرکدوم از تیما فقط یه احتماله...

nw_nk
20-03-2010, 20:12
مربی فرانسوی از رویارویی تیمش با بارسلونا بسیار هیجان زده است.

سایت گل - آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال بسیار خوش بین است که تیمش می تواند با غلبه بر بارسا راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

پس از انجام قرعه کشی روز جمعه در نیون سوئیس مشخص شد که بارسلونا و آرسنال می بایست در مرحله یک چهارم پایانی این رقابتها مقابل یکدیگر صف ارایی کنند.

بارسلونا در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2006 موفق شده بود تا با نتیجه 1-2 مقابل آرسنال به پیروزی برسد و اکنون نیز با حضور مسی در روزهای اوجش، تیمی آماده و منسجم دارند و آماده تکرار موفقیت سال گذشته شان در رقابتهای اروپایی می باشند.

ونگر در صحبتهایی پس از اعلام حریف تیمش در مرحله یک چهارم پایانی گفت:« فکرمی کنم که ما مدعی صعود از این دور نیستیم ولی بازی برای من، یک بازی 50-50 است و این بستگی به این دارد که چطور به بازی بپردازیم.»

ونگر در ادامه صحبتهایش گفت:« بارسلونا تیم خوبی است. ما هم تیم خوبی هستیم و بازی هیجان انگیز و جذابی برای هر دو تیم خواهد بود و ما این اطمینان را حاصل می کنیم که با دقت و تمرکز و ایمان کامل به توانایی هایمان روانه میدان خواهیم شد.»

این مربی فرانسوی در پایان صحبتهایش در مورد دیدار امشب تیمش مقابل وستهم گفت:« البته مهمتر این است که به دیدار مقابل وستهم تمرکز کنیم و در حال حاضر این دیدار اهمیت بیشتری از قرعه تیممان که به نام بارسا در آمده دارد.»

2010/3/20

nw_nk
20-03-2010, 22:18
بايرن در تاکتيک های فردی بازيکنان از منچستر بسيار بهتر است...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران و به نقل از بيلد، اليور کان، دروازه بان سابق باشگاه بايرن مونيخ، درباره قرعه بايرن مونيخ در مرحله 1/4 ليگ قهرمانان اروپا در مصاحبه اي با بيلد اعلام کرد: به نظر من قرعه بسيار خوبی است و بازی زيبايی خواهد بود، من مطمئن هستم که بايرن مونيخ ميتواند منچستر را شکست دهد، آمار بازيهای اخير نشان ميدهد که بايرن مونيخ هميشه بالاتر از منچستر بوده است و مطمئنم که بايرن فيناليست خواهد بود.

او در ادامه گفت: منچستر تيم بسيار خوبی دارد اما به نظر من بايرن در تاکتيک های فردی بازيکنان از منچستر بسيار بهتر است و اين ميتواند برای منچستر خطرناک باشد، بايرن مونيخ با وجود مربی بسيار خوبی مانند ون گال که تجربه بسيار بالايی دارد، بايد بتواند به راحتی تا فينال پيش برود. من اميدوار هستم که بايرن مونيخ بازی خوبی از خود ارائه دهد و امسال قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شود.

2010/3/20

nw_nk
21-03-2010, 00:50
سرمربی تیم ملی اسپانیا امیدوار است که بارسلونایی ها بتوانند از عنوان قهرمانی فصل قبلشان دفاع کنند.

سایت گل - بیسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی در مورد قرعه کشی رقابتهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان، با اشاره به مصاف دو تیم بارسلونا و آرسنال اعلام کرده که فرصت زیبایی خواهد بود.

مربی سابق رئال مادرید در ادامه صحبتهایش ابراز امیدواری کرده که بارسا بتواند بار دیگر به دیدار فینال این رقابتها راه یافته و از عنوان قهرمانی اش دفاع کند.

دل بوسکه در صحبتهایی در این رابطه گفت:« بازی زیبایی خواهد بود. دو تیم بزرگ هستند که برای بازی فوتبال خوبی به میدان می آیند. امیدوارم که بارسلونا بتواند موفقیت سال گذشته اش را تکرار کند و بسیار تاسف آور است که رئال از گردونه این رقابتها حذف شد ولی اگر بارسلونا شایستگی رسیدن به فینال را داشته باشد، امیدوارم این اتفاق بیفتد.»

دیدار رفت دو تیم بارسلونا و آرسنال روز سی ام ماه مارس در ورزشگاه امیریتس برگزار می شود و بازی برگشت روز هشتم آوریل در نوکمپ برگزار خواهد شد.

2010/3/20

majid_potter7
23-03-2010, 11:49
دوستانی که میگن من یو فیزیکی و آرسنال شناور بازی میکنه یه سر به بازی گذشته آرسنال و من یو تو ورزشگاه آرسنا بزنن...میبینن که شناورترین فوتبال رو دیدن از منچستر..
...
به امید دیدن فینال تماما انگلیسی به کوری چشم جناب پلاتینی..البته از تقابل منچستر و بارسا هم خیلی خوشم میاد...

vahidgame
24-03-2010, 12:33
دوستانی که میگن من یو فیزیکی و آرسنال شناور بازی میکنه یه سر به بازی گذشته آرسنال و من یو تو ورزشگاه آرسنا بزنن...میبینن که شناورترین فوتبال رو دیدن از منچستر..
...
به امید دیدن فینال تماما انگلیسی به کوری چشم جناب پلاتینی..البته از تقابل منچستر و بارسا هم خیلی خوشم میاد...
دیگه واقعیت رو قبول کنید. مثلا بازیکنانی مثل فلچر یا ویدیچ شاید الان یه سری ورزش های دیگه می رفتن از فوتبال موفق تر می شدن. اینم خودش یه تاکتیک هستش دیگه!!! مثلا همین بازی منچستر و لیورپول چند روز پیش که همین فلچر یه تکل دو پای بدجور رفت که هر جای دنیا بود اخراج داشت ولی داور حتی کارت زرد هم نداد.
بعد به فینال تماما انگلیسی دلتون خوش نباشه. الان که به جز منچستر فقط آرسنال از لیگ انگلیس هستش. می خواید بخورید به آرسنال توی فینال که راحت ببرید:27: خودتون بالا بیاد نمی خواد به فکر آرسنال باشید. باز حالا چلسی تو این مرحله بودش یه چیزی. همین بایرن انتقام اون فینال چند سال پیش رو ازتون میگیره:46:

pcforlife
24-03-2010, 12:49
مثلا بازیکنانی مثل فلچر یا ویدیچ شاید الان یه سری ورزش های دیگه می رفتن از فوتبال موفق تر می شدن.
البته نظرت محترمه ها... ولی پیشنهاد میکنم در درجه اول سنگ تیم حذف شده خودتون رو به سینه بزنی و در درجه دوم (جسارت نشه) اطلاعات فوتبالی و البته محاسباتی خودت رو (که استنادش تاپیک زیر هستش) افزایش بدی...:27::46:

vahidgame
24-03-2010, 13:11
البته نظرت محترمه ها... ولی پیشنهاد میکنم در درجه اول سنگ تیم حذف شده خودتون رو به سینه بزنی و در درجه دوم (جسارت نشه) اطلاعات فوتبالی و البته محاسباتی خودت رو (که استنادش تاپیک زیر هستش) افزایش بدی...:27::46:

منظورت چی رو افزایش بدم؟ من فکر کردم این لینک که گذاشتی در مورد میزان خشن بودن این بازیکنان هستش ولی دیدم یه چیزی دیگست:31: بعد درسته تیم من حذف شده ولی یه تیم دیگه که دارم. تازه چلسی اگه اون دو تا پنالتی واضح براش گرفته بودن الان رفته بود بالا و اونوقت بود که یه درس حسابی به تیم شما میداد البته الان این کارو تیمهای دیگه انجام میدن:31:

nw_nk
08-04-2010, 22:57
دور برگشت رقابتهای مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا پایان یافت و اکنون و در آستانه آغاز رقابتهای مرحله نیمه نهایی، از شما می پرسیم که به نظر شما، برترین بازیکن این دور از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا چه کسی بود.

سایت گل- سه شنبه و چهارشنبه شب دیدارهای دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و تیمهای اینتر، بارسلونا، بایرن مونیخ و لیون موفق شدند تا با غلبه بر حریفانشان در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی راه یابند.

شاید درخشش لیونل مسی و آرین روبن در این مرحله از دیدارها، به مراتب چشمگیرتر بود ولی ما اکنون می خواهیم نظر شما را در این رابطه بدانیم. بارسلونا در دیدار حساسش مقابل آرسنال موفق شد تا با 4 گلی که مسی به ثمر رساند، به دور بعدی راه یابد. اسنایدر تک گل اینتر در دیدار برگشت را به ثمر رساند. اولیچ و روبن برای بایرن گلزنی کردند و نانی با دو گل یکی از ستاره های تیمش بود. مائوران شاماخ نیز گرچه در هر دو دیدار رفت و برگشت برای تیمش گلزنی کرد ولی نتوانست همراه با بوردو به مرحله نیمه نهایی این رقابتها صعود کند.

روزنامه مارکا نیز نظرسنجی مشابهی را برروی وب سایتش قرار داده که تاکنون 76 هزار کاربر در آن شرکت کرده اند. 80% شرکت کنندگان (یعنی حدود 60 هزار نفر) ، مسی را به عنوان برترین ستاره دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا می دانند. 10% کاربران، به آرین روبن رای داده اند. 3% شاماخ را انتخاب کرده اند و 2.3% خوانندگان نیز به نانی رای داده اند. وزلی اسنایدر 1.3 % آرا (حدود 1000 نفر) را به خود اختصاص داده و لوریس (دروازه بان لیون) و چابی حدود 1% رای آورده اند. اولیچ 0.6% رای ها را به خود اختصاص داده و والنسیا تنها 0.5% رای آورده و تنها حدود 215 نفر (0.3%) به استانکوویچ رای داده اند.

نظرسنجی: به نظر شما کدامیک از این ستارگان، برترین بازیکن دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بودند. کدام بازیکن بیش از سایرین در جریان این دور از رقابتها خوش درخشید.

2010/4/8

sAeEd_kHaAn
09-04-2010, 09:32
بازی اینتر - بارسا خیلی جذاب خواهد بود
به امید شکست بارسا