PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسپوليس به نيمه نهايی جام حذفي راه يافت

goldenm
18-03-2010, 20:27
ایرنا: تيم فوتبال پرسپوليس با شکست تيم پتروشيمي تبريز به مرحله نيمه نهايي جام حذفي فوتبال باشگاههاي کشور راه يافت.

تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس تهران و پتروشيمي تبريز عصر امروز در چهارچوب مسابقات جام حذفي فوتبال باشگاههاي در ورزشگاه يادگار امام تبريز به مصاف هم رفتند که در نهايت سرخپوشان تهران توانستند با نتيجه 2 بر يک از سد نماينده تبريز عبور کنند.

محسن خليلي در دقايق 24 و 56 براي پرسپوليس گل زني کرد و تک گل تيم پتروشيمي را جوکانويچ در دقيقه 44 به ثمر رساند.

شاگردان علي دايي پيش از اين از سد تيم هاي آلومينيوم اراک و ايرانجوان بوشهر گذشته‌اند و با اين پيروزي يک قدم ديگر به فينال اين رقابت‌ها نزديک شدند.

در ديگر ديدار جام حذفي عصر امروز، تيم فوتبال سپاهان اصفهان در قم ميهمان تيم صبا است.

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دايي: بهترين دوستان من تبريزی هستند

فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي رسيدن به قهرماني در جام حذفي دو فينال ديگر فاصله داريم.

علي دايي پس از برتري 2 بر يك برابر پتروشيمي تبريز در جام حذفي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي سختي بود. من از نتيجه مسابقه راضي هستم اما از كيفيت بازي رضايت ندارم. در نيمه اول پرسپوليس به مراتب بهتر از نيمه دوم بازي كرد و در همان نيمه هم مي‌توانستيم كار را تمام كنيم و چند موقعيت گلزني را از دست داديم و در نهايت با گل استثنايي پتروشيمي بازي به تساوي كشيده شد.

وي ادامه داد: نيمه دوم را هم خوب شروع كرديم و به گل هم رسيديم؛ اما پتروشيمي بازي را با 3 مهاجم دنبال كرد و رو به توپ‌هاي بلند آورد و صاحب يك پنالتي هم شد كه اين ضربه به اوت رفت. خدا را شكر مي‌كنم كه در اين مسابقه برنده شديم.

سرمربي پرسپوليس در مورد فوتبال تبريز گفت: فوتبال تبريز پتانسيلي بالايي دارد، البته اكنون تراكتورسازي تبريز در ليگ برتر است. 3 تيم گسترش فولاد، شهرداري و پتروشيمي نيز در ليگ دسته اول حاضرند و من براي تمام تيم‌هاي تبريزي آرزوي موفقيت مي‌كنم و دوست دارم اين شهر نمايندگان بيشتري در ليگ برتر داشته باشد، البته فوتبال تبريز بايد همزمان با پيشرفت امكاناتش هم گسترش پيدا كند.

دايي در مورد برنامه‌ تيم پرسپوليس در تعطيلات عيد گفت: تا روز سوم عيد تعطيل هستيم و بازيكنان به تعطيلات پنج روزه مي‌روند. پس از آن اردوي خود را در امارات برگزار مي‌كنيم و دو ديدار تداركاتي در اين كشور انجام خواهيم داد تا در ليگ برتر و جام حذفي با تمام قدرت شركت كنيم.

وي افزود: در جام حذفي براي رسيدن به قهرماني فقط دو فينال ديگر پيش رو داريم كه به اميد خدا با سربلندي و پيروزي آن ديدار‌ها را هم پشت سر مي‌گذاريم.

سرمربي سابق تيم ملي در مورد ستارگان فوتبال آذري زبان مانند خودش و كريم باقري در سطح ملي و نبود چنين ستاره‌هايي در تيم ملي فعلي گفت: فوتبال آذربايجان نسبت به چهار پنج سال قبل رشد خوبي داشته است. تيم‌هاي تبريز اكنون در ليگ برتر و ليگ دسته اول خيلي خوب ظاهر مي‌شوند و بسيار بهتر از گذشته شده‌اند. اميدوارم تيم‌هاي فوتبال در سراسر ايران قدرتمند شوند تا شاهد تيم ملي قدرتمندي باشيم و انشا ا... ستارگاني بهتر از من و كريم باقري در تيم ملي ظهور مي‌كنند.

دايي در مورد ديدار پرسپوليس با تراكتور سازي در تبريز در ليگ برتر اظهار داشت: بايد به مردم تبريز تبريك بگويم. آنها مشتاقانه تيم تراكتورسازي را تشويق مي‌كنند و اين مسئله براي هر آذربايجاني مايه افتخار است. با غيرت و تعصبي كه آذري‌ها دارند، همواره كارهاي بزرگي مي‌كنند. مردم آذربايجان ثابت كرده‌اند كه اگر بزرگاني از خطه آذربايجان حضور دارند اين مسئله بي‌مورد نبوده است.

وي ادامه داد: بازي در تبريز براي تمامي تيم‌ها سخت است. تراكتور هم بايد قدر هوادرانش را بداند و ما هم ديدار سختي برابر تراكتور سازي در ليگ در پيش خواهيم داشت.

دايي در مورد مشكلش با احمدرضا عابدزاده گفت: مشكلي با ايشان ندارم. همواره گفته‌ام او يكي از بزرگان فوتبال ايران است و در مورد حضورش در پرسپوليس هم تابع نظر كميته انضباطي فدراسيون فوتبال هستيم.

علي دايي در مورد شايعه اختلافش با مردم تبريز گفت: آنهايي كه چنين جوي را راه‌انداخته‌اند به اين دليل بوده كه مي‌خواستند بين ما اختلاف بياندازند. اين جو بعد از ديدار ايران و آذربايجان به راه افتاد.در همه جاي دنيا گفته‌ام كه از خطه آذربايجان هستم و تبريز هم سرزمين دوم من است. بهترين دوستان من تبريزي هستند.

bbkagp
18-03-2010, 22:12
علي دايي در مورد شايعه اختلافش با مردم تبريز گفت: آنهايي كه چنين جوي را راه‌انداخته‌اند به اين دليل بوده كه مي‌خواستند بين ما اختلاف بياندازند. اين جو بعد از ديدار ايران و آذربايجان به راه افتاد.در همه جاي دنيا گفته‌ام كه از خطه آذربايجان هستم و تبريز هم سرزمين دوم من است. بهترين دوستان من تبريزي هستند.
:40::40::40:ياشاسين علي دايي:40::40::40:

elyartab
19-03-2010, 09:41
حيف كه پنالتي گل نشد.
وگرنه خيلي چيزا عوض ميشد

4870x2
19-03-2010, 09:44
به به سپاهان هم حذف شدش: دی
استقلالم نیست!
باز كی می خواد بیاد جلوی پرسپولیس؟:دی

mehryazdan
19-03-2010, 09:55
ولی انصافا پرسپولیس تماشاگر نداشت خیلی جالب بود 100 تا تماشاگر اونم اکثرا خردبین گفت از تهران آورده بودیم 15000 نفر پتروشیمی رو تشویق میکردن

amir_oyama
19-03-2010, 14:11
ولی انصافا پرسپولیس تماشاگر نداشت خیلی جالب بود 100 تا تماشاگر اونم اکثرا خردبین گفت از تهران آورده بودیم 15000 نفر پتروشیمی رو تشویق میکردن

گزارشگر که میگفت 5000 نفر اومدن
چقدر هم فحش میدادن!

mehryazdan
19-03-2010, 14:52
من نرفته بودم ولی اونایی که رفته بودند 15000 تا میگفتند ولی واقعا خیلی بیشتر از 5000 هزار تا بودند
قضیه فحش هم یکی دوبار فحش دادند نه کل 90 دقیقه
تاکید من بیشتر به تعداد تماشاگرهای پرسپولیس بود که خیلی جالب بود

amir_oyama
19-03-2010, 15:20
نمیدونم والله گزارشگره گفت 5000 تا
ولی فحشای آبداری میدادن از یکی دو بار هم بیشتر بود اینو دیگه خودم شنیدم
صدا و سیما هم ولووم رو میورد پایین
بابا فحش که بد نیست یه چیزه عادیه ;)

ramin1988
19-03-2010, 15:28
به امید قهرمانی پرسپولیس :40:

elyartab
19-03-2010, 15:37
بابا فحش که بد نیست یه چیزه عادیه ;)
آره بابا فحش كه چيزي نيست. نوعش مهمه!
ميخواي تو يه شهر آدرس يه ورزشگاه گنده رو بت بدم كه فحش هاي بد بد ميدن؟! :27:

amir_oyama
19-03-2010, 20:48
اگه بدی خوشحال میشم

elyartab
20-03-2010, 16:34
گرفتم!
پس بچه تهرون نيستي! :3:

amir_oyama
20-03-2010, 21:52
لازم نیست بچه تهرون باشی
همه جا دیده میشه
البته با چشم منطق

MORINIO
20-03-2010, 22:13
حيف كه پنالتي گل نشد.
وگرنه خيلي چيزا عوض ميشد

پنالتی ای که به ناحق گرفته بشه هیچوقت گل نمیشه!

کوچکترین برخوردی شیث با بازیکن حریف نداشت! اونوقت نصیر زاده که سابقه اش رو همتون میدونید که طرفدار کدوم تیمه به راحتی آب خوردن گفت برخورد انجام شده هم با دست هم با پا!

arsess2012
20-03-2010, 22:30
جام حذفی بدون اسقلال معتبر نیست! همه ی قوی ها کنار کشیدن!
سال نو مبارک

MORINIO
20-03-2010, 23:21
همه ی قوی ها کنار کشیدن!

کنار نکشیدن اوت شدن!:دی

*IN*
21-03-2010, 00:23
کنار نکشیدن اوت شدن!:دی

چرا این انجمن دکمه تشکر نداره؟؟؟

CATALONIA
21-03-2010, 00:32
بازي  پيروزي با پتروشيمي خوب بود
چون دو تا تيم در حد هم هستن ;)
البته براي همين نتيجه نزديك بود و 2-1 شد و حتي تيم تبريزي يك پنالتي هم خراب كرد !‌
ميتونين سه شنبه هم بازي استقلال با الغرافه رو ببينيد ! 
( البته توهين به كسي نشه حقيقته !‌ )‌ 

ElmO
21-03-2010, 01:23
بازي  پيروزي با پتروشيمي خوب بود
چون دو تا تيم در حد هم هستن ;)
البته براي همين نتيجه نزديك بود و 2-1 شد و حتي تيم تبريزي يك پنالتي هم خراب كرد !‌
ميتونين سه شنبه هم بازي استقلال با الغرافه رو ببينيد ! 
( البته توهين به كسي نشه حقيقته !‌ )‌ 

پس استقلال چون فراتر از جام حذفی بود اوت شد ؟؟!

بس کن برادر این حرفای بی فایده رو ..
باز مثل سال قبل تو گروهتون اول! میشید و ...

یه جوری حرف بزنید که بعد مجبور نشید بپیچونید ..

هیچکدوم از تیمای ایرانی در سطح آسیا هم نیستن .. این یه واقعیته ..
نه استقلال .. نه پرسپولیس نه .....

منطقی باشید ..

:11: