PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سپاهان با شكست برابر صبا از گردونه جام حذفي كنار رفت

goldenm
18-03-2010, 20:24
فارس: تيم فوتبال سپاهان با نتيجه يك بر صفر برابر صباي قم شكست خورد و از گردونه جام حذفي كنار رفت.

اين ديدار از ساعت 17:35 در ورزشگاه يادگار امام قم و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر آغاز شد.

محسن بياتي‌نيا در دقيقه 30 براي صبا گلزني كرد. اين مسابقه از نظر فني در سطح قابل قبولي نبود و وزش شديد باد نيز مشكلاتي را براي بازيكنان دو تيم ايجاد كرد.

هدايت ممبيني داور مسابقه به مهدي جعفرپور از سپاهان كارت زرد نشان داد.

سپاهان در نيمه اول اين ديدار با بازيكنان ذخيره‌اش به ميدان رفت و نفراتي مانند مهدي رحمتي، ابراهيم توره، عماد رضا و محرم نويد‌كيا در تركيب اصلي حضور نداشتند. البته توره از ابتداي نيمه دوم به ميدان رفت.

صبا با اين پيروزي به مرحله يك هشتم جام حذفي صعود كرد و در اين مرحله بايد به مصاف مس كرمان برود.

برنده اين بازي در نيمه نهايي حريف پرسپوليس خواهد بود.

MORINIO
18-03-2010, 20:31
آخر بازی کلی خندیدم از شعار تماشاگرای صبا ! :دی

masoudtr
18-03-2010, 20:32
آخر بازی کلی خندیدم از شعار تماشاگرای صبا ! :دی
چی میگفتن من چیزی متوجه نشدم؟؟؟؟؟//

றД ĵ ĭ Đ
18-03-2010, 20:34
برای سپاهان اصلا مهم نبود جام حذفی .

MORINIO
18-03-2010, 20:37
چی میگفتن من چیزی متوجه نشدم؟؟؟؟؟//

یه چیزی تو این مایه ها بود :

حالا لای لای حالا لای لای .... امیر قلعه نوعی خدا نگــهداااار ! : lol

Mr.Crow
18-03-2010, 20:42
گویا برای سپاهان فقط لیگ برتر مهم هست ! جام حذفی که هیچی , آسیا هم توی 4 تا تیم ایرانی فعلآ کمترین امتیاز رو گرفته ...

mahdishata
18-03-2010, 21:21
حالا لای لای حالا لای لای .... امیر قلعه نوعی خدا نگــهداااار

دمشون گرم کلی خندیدم:39::39:

elyartab
19-03-2010, 09:40
به طرفداران صبا تبريك عرض ميكنم. :40:
نوش جونشون!

10
19-03-2010, 11:12
خدا رو شکر که سپاهان حذف شد :27:

sAeEd_kHaAn
19-03-2010, 12:14
خدا رو شکر که سپاهان حذف شد :27:

نظر منم دقیقا همینه خیلی حال کردم
سپاهان تو ایران داره جزو تیم های منفور میشه

mahdishata
19-03-2010, 17:12
قلعه نویی بی احترامی کرد ، سمتش نرفتم

کربکندی معتقد است به دلیل برخورد بد قلعه نویی به استقبال او نرفته است.

او درباره علت عدم استقبال قبل از بازی از قلعه نویی گفت:«‌بعد از بازی گذشته مقابل تیم سپاهان، شاهد یک بحث و جدال طولانی بودیم و آنها چیزهای زیادی را به من گفتند و رعایت سن و سال ما را نکردند و من هم نتوانستم با این موضوع کنار بیایم و این استقبال را به مصلحت ندانستم.»
رسول کربکندی درباره بازی گفت: در روزهای قبل با اعلام باشگاه سپاهان مبنی بر این که با تیم دوم در این دیدار حاضر خواهد شد به بازیکنان خود گفتم‌ به هر حال ما با تیم سپاهان بازی داریم و اسم و رسم بازیکنان زیاد مهم نیست. سپاهان هم با تمام وجودش برای برد تلاش کرد و همه‌ی بازیکنان این تیم در طول فصل و حتی جام باشگاه‌های آسیا نیز بازی کرده بودند.سپاهان یک تیم پرمهره است و هیچ بازیکن ضعیفی ندارد.
مربی تیم صبای قم با بیان اینکه شاهد بازی زیبایی به علت وزش شدید باد نبودیم، افزود: با این برد جام حذفی را یک مرحله به جلو بردیم و یک مانع عظیمی را از سر راه برداشتیم.
کربکندی بیان این که همه‌ی مسئولان استان باید تیم صبا را حمایت کنند، گفت: در هفته‌ی گذشته پرداخت حقوق بازیکنان باعث آن شد که تیم راحت‌تر و بهتر تمرین کند و با خیال آسوده‌تری به این بازی بیاید.عمده دلیل شکست ما برابر تیم راه آهن عدم آرامش روحی بازیکنان به علت مشکلات مالی بود که مسئولان باید توجه کنند تا وظایف خود را به موقع انجام دهند.

hoomaan
20-03-2010, 15:57

میدونستم دو سه تا بازیکنای اصلی رو نمیذاره که بهانه داشته باشه یه چیزی بگه !!
جالب اینجاست که هر سه تاشونو نیمه دوم اورد تو بعد میگه : به چند تا بازیکن استراحت دادم . :2:

نظر منم دقیقا همینه خیلی حال کردم
سپاهان تو ایران داره جزو تیم های منفور میشه

داره میشه نه واقعا ! هست !
دلایل : ساکت - قلعه نویی - بصیرت - داوریهای وحشتناک اول فصل که بعد به خاطر تابلو شدن تعدیل شد .
پول مفت جیب من و تو برای خرید دروازبان 800 میلیونی و 3 دفاع میلیاردی .

றД ĵ ĭ Đ
22-03-2010, 01:22
داره میشه نه واقعا ! هست !
دلایل : ساکت - قلعه نویی - بصیرت - داوریهای وحشتناک اول فصل که بعد به خاطر تابلو شدن تعدیل شد .
پول مفت جیب من و تو برای خرید دروازبان 800 میلیونی و 3 دفاع میلیاردی .

اضافه میکنم دلایل رو :

حسودی + نداشتن چشم :27::27:

far2009
22-03-2010, 11:08
تیمی که اول لیگ هست منفور شده ؟!!! تیمی که استقلال و پیروزی را می بره منفور شده ؟!!! تیمی که توی عربستان حریف را به توپ بسته بود منفور شده ؟!!! تیمی که بیشتر بازی هاش را با اختلاف 2 گل می بره منفور شده ؟!!! تیمی که توی هر ورزشی قهرمان می شود منفور شده ؟!!! تیمی که مدیر عاملش ، ساکت ، فقط یک ماشین سورن داره منفور شده ؟!!! تیمی که آقای گل بازیکنش هست منفور شده ؟!!! تیمی که بهترین خط حمله را دارد منفور شده ؟!!! تیمی که بهترین خط دفاع را دارد منفور شده ؟!!!

اگر به نظر شما این ها دلایل منفور شدن سپاهان هست ! به نظر ما همین دلایل فقط عشق ما را به سپاهان بیشتر کرده است.

amir_oyama
22-03-2010, 12:23
سپاهان با اینکه حق فولاد خوزستان رو تو بودجه خورده ولی‌ منفور نیست

به خاطره ضد حالا که به تیما دیگه می‌زنه اینجوری فکر می‌کنن

hoomaan
22-03-2010, 16:17
سپاهان با اینکه حق فولاد خوزستان رو تو بودجه خورده ولی‌ منفور نیست

به خاطره ضد حالا که به تیما دیگه می‌زنه اینجوری فکر می‌کنن

قصد کری خونی و این حرفا رو ندارم ولی ضدحال اونه که دقیقه 97 گل بخوری دوم شی .
این ضدحال ابدی هیچوقت جواب نداره .
ولی شما ها هم بذارین قهرمانیاتون به انگشتای یه دست برسه بعد کری بخونین .
این مثل اینه که یه بچه دبستانی برا یه لیسانسه کری بخئنه .
فکر جواب دادن نباشین که بن میشیم !!

far2009
22-03-2010, 17:34
قصد کری خونی و این حرفا رو ندارم ولی ضدحال اونه که دقیقه 97 گل بخوری دوم شی .
این ضدحال ابدی هیچوقت جواب نداره .
ولی شما ها هم بذارین قهرمانیاتون به انگشتای یه دست برسه بعد کری بخونین .
این مثل اینه که یه بچه دبستانی برا یه لیسانسه کری بخئنه .
فکر جواب دادن نباشین که بن میشیم !!
این را هم می دانی که همان سال سپاهان نائب قهرمان آسیا شد چیزی که خودش تا ابد یک ضد حال برای تیم های تهرانی خواهد بود !
این را هم می دانی که سپاهان تا حالا 1 بار قهرمان لیگ و بالای 2 بار قهرمان جام حذفی شده !
این را هم می دانی که افتخارات تیم سپاهان در ورزش های مختلف را هیچ تیمی توی تصوراتش هم نمی تواند بگنجاند !

اگر نمی دانی که ... .

10
22-03-2010, 17:35
دوستان سپاهانی در کل تسلیت مارو پذیرا باشید !!!