PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوب Samsung b7330 Omnia Pro

pulp_152
18-03-2010, 17:10
مشخصات کلی :

1- در ابعاد 115x 59 x 10.8 mm

2-صفحه نمایش با ابعاد 2.62 اینچ از نوع TFT با قابلیت ساپورت 65000 سلول رنگی و رزولوشن 320*320

3-کیبورد کامل ثابت

4-با حافظه داخلی 270 مگابایت و قابلیت ساپورت تا 32 گیاگا بایت توسط کارتهای حافظه

5-امکانات ارتباطی از قبیل wi-fi .. gps ..

6- دوربین 3.2 مگاپیکسلی با قابلیت اتوفوکوس و قابلیت فیلمبرداری در حالت qvga و با نرخ 30 فریم

7-وین موبایل 6.5

8-دارای پردازنده 528 MHz

9-باتری با ظرفیت 1500 امپر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pulp_152
18-03-2010, 17:18
عکسهایی از اینترفیس این گوشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salavat252
19-03-2010, 13:20
سلام
من 5 شنبه خریدمش
295 تومن با گارانتی مایکرو تل
تنها نگرانیم این بود که چون تاچ نیست سخت شه باهاش کار کرد اما الان با جرات میگم اگه سرعت کار باهاش بیشتر از تاچ ها نباشه کمتر نیست!
مخصوصا short cut هایی که با گرفتن alt در اختيارته
کلا تو این دو روزه! از خریدم راضیم

yee_pesare
19-03-2010, 14:10
دوست عزیز مبارکت باشه میشه یکم درباره ش توضیح بدی چطوره کیفیت ساخت ،صفحه نمایش ، سرعت اینترنت ، صدا و دوربین

salavat252
20-03-2010, 11:52
دوست عزیز مبارکت باشه میشه یکم درباره ش توضیح بدی چطوره کیفیت ساخت ،صفحه نمایش ، سرعت اینترنت ، صدا و دوربین

ممنون

کیفیت ساخت: بسیار خوش دست و سبکه * ظاهرش فوق العادست*نمیدونم جنسش چیه ولی انقدر شفافه که پشت گوشی کلا مثه آینه میمونه

صفحه نمایش: رزولوشنش منو غافل گیر کرد*من قبلا p1i داشتم که رزولوشن این با اون قابل مقایسه نیست

سرعت اینترنت: فقط کافیه opera 10 for WM Keypad رو روش بریزی و لذت ببری

صدا و دوربین: دوربینش که 3.2 یه و مثه بقیه ی هم ردیفاش کارایی داره* صداشم از p1i خیلی بهتره!!!

اما یه چیزی که خودم میخوام اضافه کنم سرعت *واقعا فوق العاده* سیستمه
چون دوست ندارم بی مدرک حرفی بزنم پیشنهاد میکنم یه سری به این سایت بزنین( بررسی سخت افزاری فوق تخصصی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید data Base

یا تو گوگل اینو سرچ کن: samsung omnia pro B7330 padadb.net

خداییش با diamond 2 مقایسش کن
غیر از اینکه اون تاچ چه مزیتی داره(295000 تومن VS. 455000 تومن !)

pulp_152
20-03-2010, 11:57
سلام .. تو چند تا سایت رفتم وی اطلاعات دقیقی از این گوشی پیدا نکردم

پردازندش از چه مدلی هستش ؟میتونی اسم کاملش رو بزاری

باتریش چطوره ؟ خوب جواب میده ؟

رم و رام هم همینطور ؟

خوشدستیش .. خوشدستر از نوکیا e72 هستش یا نه ؟ بلک بری 8520 چی؟

salavat252
20-03-2010, 19:20
سلام .. تو چند تا سایت رفتم وی اطلاعات دقیقی از این گوشی پیدا نکردم

پردازندش از چه مدلی هستش ؟میتونی اسم کاملش رو بزاری

باتریش چطوره ؟ خوب جواب میده ؟

رم و رام هم همینطور ؟

خوشدستیش .. خوشدستر از نوکیا e72 هستش یا نه ؟ بلک بری 8520 چی؟

سلام
به این لینکها میتونید مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میتونی جواب همه ی سوالای بالا رو از این دو لینک بخصوص اولی بدست بیاری
در مورد خوش دستیشم که هر چی بگم کمه
از E72 که خوش دست تره اما بلک بری رو نمیدونم

راستی چون این گوشی تو رده ی business است باطری فوق العاده ای داره
موفق باشی

salavat252
21-03-2010, 16:58
سلام
دوستان من هرچی نرم افزار بری فارسی کردن تو فروم بوده رو امتحان کردم ولی error میده
یعنی اصلا نصب نمیشه که کار نکنه

بقیه دوستانی هم که این مدل رو دارن با همین مشکل روبرو هستن

با اجازتون تو فروم ir-tci اینو پیدا کردم
ولی هیچکدوم از لینکاش با وجود اینکه تو لینک دومیه عضو شدم کار نمیکنه

***برای فارسی سازی باید اول قابلیت نصب رو اضافه کنی لینک زیر رو دانلود کن و روی حافظه گوشی نصب کن:

بعد که امنیت نصب از بین رفت میتونی لینک زیر رو دانلود کنی و گوشی رو کاملا فارسی کنی البته فقط میتونی فارسی دریافت کنی:

لطفا راهنمایین کنین
ممنون

reza_r
22-03-2010, 15:26
دوستان اگه راهنمایی نیار داشتین تو تاپیک b7320 در خدمت هستم!:46:

salavat252
22-03-2010, 16:06
دوستان اگه راهنمایی نیار داشتین تو تاپیک b7320 در خدمت هستم!:46:

ممنون دوست عزیز

فقط یه سوال ... دیگه هم داشتم:

لطف میکنین نحوه هارد ریست و سافت ریست کردن رو راجع به همین نوع گوشی توضیح بدین
چون من تو بقیه گوشی ها یه دکمه دیدم که وقتی گوشی هنگ میکنه با قلم اونو فشار میدن بعد ری استارت میشه ولی همچین دکمه ای رو تو b7330 ندیدم

بازم ممنون:11:

reza_r
22-03-2010, 19:45
دوست عزیز گوشی گوشی رو خاموش کن کلید 5 رو بگیر رو روشن کن@بعد مراحل رو خودت ادامه بده!
در مورد سافت فقط باتری در اوردن و خاموش کردن!:41:

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

از این به بعد هم برنامه هارو تو همین
تاپیک قرار میدم

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

از این به بعد هم برنامه هارو تو همین
تاپیک قرار میدم

mahyar_61
15-05-2010, 12:00
ممنون.فقط ايكاش يه فكري هم واسه فارسي نوشتنش ميكردين.

زهراخوشحال
18-05-2010, 18:37
سلام
یکی می گفت اگه می خوای به اینترنت وصل بشی زیاد رو سرعت ppc حساب نکن.درسته؟ وایرلس b7330 چطوره؟برام خیلی مهمه.

total_overdose
18-05-2010, 18:39
سلام
یکی می گفت اگه می خوای به اینترنت وصل بشی زیاد رو سرعت ppc حساب نکن.درسته؟ وایرلس b7330 چطوره؟برام خیلی مهمه.
سلام
نه دوست عزیز یه شعری برا خودش گفته:31:
اتفاقا یکی از بهترین ها تو زمینه اینترنت و وایرلس همین پاکت پی سی ها هستن.

زهراخوشحال
18-05-2010, 23:48
آخه سرعتی که من می خوام در حد سرعت wi fi ی لپتاپه!!
دوستم که دایوند 1 داره ترجیح میده از لپتاپشه استفاده کنه.من تا حد امکان نمی خوام اینکارو بکنم.

total_overdose
18-05-2010, 23:55
آخه سرعتی که من می خوام در حد سرعت wi fi ی لپتاپه!!
دوستم که دایوند 1 داره ترجیح میده از لپتاپشه استفاده کنه.من تا حد امکان نمی خوام اینکارو بکنم.
سلام
نه دوست عزیز در حد لپ تاپ کجا بود.
هیچ گوشی اونقدر نیست.
ولی مطمعن باش پاکت پیسی ها یکی از بهترین ها هستن تو موبایلا.

زهراخوشحال
19-05-2010, 18:37
بازم ممنون
امروز شنیدم b7330 دکمه هاش مشکل داره...زیاد ازش استقبال نشده!!
شایعه ی فروشنده هاست دیگه؟

hes_luckey
08-06-2010, 13:19
آقا شما واسه هدفون تبدیل گرفتید یا با هدفون خودش آهنگ گوش میدید ؟

ghariban
18-06-2010, 13:13
سلام .
پیشنهاد میکنم برای فارسی ساز به این لینک برید . هم کیبورد و هم فارسی ساز

vander32
25-06-2010, 15:33
سلام.بابا این لعنتی gps اش چه شکلی فعال میشه؟و1سایتم میخواستم برای download برنامه وبازی برای این گوشی.:23:

digi_tal
26-02-2011, 13:23
وبسایتی برای دریافت نرم افزار های این گوشی ها

yaseryy
12-09-2011, 14:14
گوشی فوق العاده ای است ولی من یک مشکل بزرگ باهاش دارم اونم اینه که واسه ارسال اس ام اس هیچ سرچی تو مخاطبینش نیست و این آزارم میده اگه راهی داره که من بلد نیستم خواهش میکنم کمکم کنننننننننننننننننننننننن ننییییییییید

ali289
11-01-2014, 15:16
دوستان این گوشی رو چطور میشه فارسی کرد!!! فارسی را به صورت مربع نشون میده