PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گفتگو در رابطه با مسابقه شماره 9 < Scene >

hadi665
17-03-2010, 16:20
Scene

............مسابقه ي شماره 9

اينجا محل بحثو تبادل نظرتون
:40:

Dark Kingdom
18-03-2010, 01:54
خوب آخر چی شد ؟ محیط ؟ منظره ؟ یا آزاده آزاد ؟

SevenART
18-03-2010, 13:08
خوب آخر چی شد ؟ محیط ؟ منظره ؟؟ یا آزاده آزاد هادی که تو اون تاپیک گفت آزاده ... آزاده آزاد .. البته scene...

Borhan72
19-03-2010, 19:13
ولی هادی وقتش كمه...
كاش تا آخر فروردين وقت بذاری چون من تو عيد نميتونم كار كنم..... :46:

New Ray
20-03-2010, 18:38
حالا وقتش كه تمديد بشه خوبه ، ولي سوالي كه برهان كرد جوابش مثبته يا منفي ؟ استفاده از درخت يا اشياء فرعي ديگه اشكال داره ؟
( البته در مورد جنگل كه درخت هم آماده باشه ... !!! :21: )

hadi665
20-03-2010, 18:46
حالا وقتش كه تمديد بشه خوبه ، ولي سوالي كه برهان كرد جوابش مثبته يا منفي ؟ استفاده از درخت يا اشياء فرعي ديگه اشكال داره ؟
( البته در مورد جنگل كه درخت هم آماده باشه ... !!! :21: )

خوب بستگی داره به خوده طرف
ما که آزاد میزاریم
اما توی رتبه بندی کاملا تاثیر داره

نداره ؟ : دی

hadi665
22-03-2010, 09:43
اینطوری میخواستید مسابقه رو پر رونق کنید آیا ؟!

کجایید پس ؟

Dark Kingdom
23-03-2010, 00:33
خوب گفتیم که یا بعد عید یا قبلش . نه درست وسط :31:

N O V A L I S
23-03-2010, 00:50
خوبی هادی؟!
خوب یکی دو روز اول عیده.. کم کم پیداشون میشه بچه ها..
..
راستی.. زمانش تا کی هست؟
و یه چیز دیگه رندر نهائی فقط یه رندر باید باشه؟ یعنی بیشتر هم می تونه باشه؟
..
من خودم اگه به نتیجه ی مطلوب برسم ایشاا.. تا قبل 13 کارم رو می ذارم.. اگه تا قبل 13 نذاشتم دیگه اصلا نمی رسم بذارم! : دی

b3dnet
23-03-2010, 11:22
اینطوری میخواستید مسابقه رو پر رونق کنید آیا ؟!

کجایید پس ؟

هادی مگه خودت تو مسابقه شرکت نمیکنی...:13:

hadi665
23-03-2010, 11:57
خوبی هادی؟!
خوب یکی دو روز اول عیده.. کم کم پیداشون میشه بچه ها..
..
راستی.. زمانش تا کی هست؟
و یه چیز دیگه رندر نهائی فقط یه رندر باید باشه؟ یعنی بیشتر هم می تونه باشه؟
..
من خودم اگه به نتیجه ی مطلوب برسم ایشاا.. تا قبل 13 کارم رو می ذارم.. اگه تا قبل 13 نذاشتم دیگه اصلا نمی رسم بذارم! : دی

خوب برای مهلتش نگران نباشید ، مدیر مردمیه : دی
هواسش بتون هست
;)

هادی مگه خودت تو مسابقه شرکت نمیکنی...:13:

من چیزه ، جمعه صبح میرم مسافرت ، 13 اوم بر میگردم
حتی نمیتونم توی نت بیام !!!

SevenART
31-03-2010, 14:54
اینطوری میخواستید مسابقه رو پر رونق کنید آیا ؟!بابا بجنبونید دیگه ... چی شده ...

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

هادی بیاد این وضعیت را ببینه خیلی ناراحت می شه ها ...

Sorosh MAX
31-03-2010, 17:48
آره رضا درست میگه ، کلا فقط خودم و خودش و برهان تو فرومیم ، بقیه خوابن ...

:دی

Borhan72
31-03-2010, 18:32
من دليلشو ميدونم....
چون عيده....
مطمئنم بعد عيد همه ميان تو كار.... :10:

hadi665
01-04-2010, 17:11
سلام

تمدید ؟ : دی

Borhan72
01-04-2010, 17:26
آره بابا....
تا آخر فروردين تمديد كن....
راستی خوش گذشت؟؟؟ :31:

sarina_sh
02-04-2010, 08:01
هادی به این بچه ها جایزه چی میخوای بدی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هادی یباشکی به من گفت میخواد تبلتش رو در اقدامی جوانمردانه هدیه بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی همکارمو که غش کرد جم کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi665
02-04-2010, 10:03
آره بابا....
تا آخر فروردين تمديد كن....
راستی خوش گذشت؟؟؟ :31:

اوکی تمدید میشه
آره خوش گذشت ، جا شمام خالی ;)

هادی به این بچه ها جایزه چی میخوای بدی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هادی یباشکی به من گفت میخواد تبلتش رو در اقدامی جوانمردانه هدیه بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی همکارمو که غش کرد جم کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام همکار
ها چی کی کوکجا ؟
نــــه دلت میاد منو دق مرگ کنی
من الآن تبلتمو بخل کردم ، کسی نمیتونه اونو از من بگیره : دی

SevenART
02-04-2010, 11:50
سلام همکار
ها چی کی کوکجا ؟
نــــه دلت میاد منو دق مرگ کنی
من الآن تبلتمو بخل کردم ، کسی نمیتونه اونو از من بگیره : دی هادی ... یه چیزی را بگم تو پرانتز ... ( باحالترین مدیری هستی که تو عمرم دیدم و مطمئنم باحال تر از تو نمی بینم در عین حال خیلی کارت درسته اگر بری یه نگاهی به انجمنهای دیگه بکنی واقعا با نظم ترین انجمن این انجمنه و این حاصل تلاشهای مخصوصا تو و امین هست ... )

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

تشکر ... همین و...

Borhan72
02-04-2010, 12:30
هادی ... یه چیزی را بگم تو پرانتز ... ( باحالترین مدیری هستی که تو عمرم دیدم و مطمئنم باحال تر از تو نمی بینم در عین حال خیلی کارت درسته اگر بری یه نگاهی به انجمنهای دیگه بکنی واقعا با نظم ترین انجمن این انجمنه و این حاصل تلاشهای مخصوصا تو و امین هست ... )

ای پاچه خوار... :31:

ميگم سارينا هم خوب حرفی گفت ها..... :31:
هادی گفتی تبلتتو چند گرفتی؟؟؟ :31:

N O V A L I S
02-04-2010, 15:34
تمدید تا کی؟ برنامه مون رو بدونیم..
وای.. عید تموم شد.. :41: چقد این 13 دلگیره.. خوب شد جائی نرفتیم..

hadi665
02-04-2010, 15:47
خوب تمدید میکنیم تا 25 فروردین
تا دوستان به مسابقه برسن

این یکی رو تمدید نمیکنما

;)

.:PAR3A:.
02-04-2010, 18:28
سلام.
آقایون من از جریان این مسابقه هیچی نمی دونم..
حالا می خوام یه کار بسی افتضاح قرار بدم.
1% هم شک ندارم که در برابر استادان ما که هنوز بسی فنچ هستیم دقیقا رتبه ی آخر رو کسب خواهم کرد!!!!
خوب حالا من می تونم عضو بشم؟
مهلت تا آخر فروردین هست؟
نمی شه بیشترش کنین؟
چون من هیچ کاری هنوز نکردم!
توی 18 روز که نمی شه هیچ کاری کرد!
مخصوصا مدرسه هم که بعد عید میشه فقط و فقط امتحان!
همین فردا هر 4 زنگمون امتحانه!

02-04-2010, 21:21
ببخشید یه موضوعی :
می تونم انیمیشن چند فریمی کار کنم؟
راستی خواهش می کنم مهلت رو بیشتر کنید من هنوز مدل رو هم انتخاب نکردم!

OM3D
03-04-2010, 11:35
هه هه ....
عید که تموم شد...
پس کِی میخواید کار کنید ؟

hrgh2
03-04-2010, 11:39
هادی جون بور جلو
25 فروردین هم زوده پسر
تمدید درست حسابیش کن:31:

Borhan72
03-04-2010, 13:33
خوب تمدید میکنیم تا 25 فروردین
تا دوستان به مسابقه برسن

این یکی رو تمدید نمیکنما

;)

باباااااااا..........
من تازه كم گفتم تا آخر فروردين.....
برو تو كار 10-15 ارديبهشت.....

:31:
;)

SevenART
03-04-2010, 16:42
هادی کسی که کاری نکرده میری یه نگاهی بکن به کارها همه یا دستشون شکسته یا پاشون یا مثل من کلشون (:دی) ... آخه من موندم ... جون من جون این ریشهای بزیم تمدیدش کن تا 15 اردیبهشت ... اینجوری یه ماه وقت داریم کار کنیم .. هم کیفیت کارها میره بالا هم اینکه وقت میشه بسازیمش ... الان که هیچکس هیچی نساخته ...:دی

pclord
03-04-2010, 17:37
من هم موافق هستم،هر چی بیشتر بهتر.

hadi665
03-04-2010, 22:00
دوستان عزیز هر چی مهلت بیشتر شه ، دوستان بازم کارو میزارن واسه لحظات آخر ، شکی نیست : دی

شما طراحی رو شروع کنید ، اگه دیدم مسابقه پیش رفته اما وقت نیاز هست برای پایان کار ها ، تمدیدش میکنیم
اگه دیدم کاری نبودم تخته میکنیم درشو بابا : دی

SevenART
04-04-2010, 18:28
ا دوستان .... اصلا تو اینجا کسی کاری نمی کنه ... ب نظر من هادی درب مسابقه رو تخته کن ..... بچه ها مثل لاکپشت هم نه درخت :دی حرکت می کنن .... اصلا هیچ کس هیچکار نمی کنه .... فقط رضا طیبی با خودم داریم کار می کنیم .... برهان هم که داشت خوب پیش می رفت ولی رفت ... قهر کرد.... سروش هم کار قشنگی ساخته ولی هنوز صحنه نساخته یعنی صفر ... بقیه هم در حد 20 30 درصد ...

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

ب نظر من هادی درب مسابقه رو تخته کنشوخی کردما ... :دی

04-04-2010, 18:52
آقا ما دیدیم روز 14 با این همه درس شروع کنیم ...........میره بخوایم مدل باحال بسازیم به خاطر همین یه مدل خیلی ساده ساختم بقیه منتال ری!:27:

SIMON137
04-04-2010, 19:30
ضمن عرض سلام و خسته نباشید و خیر مقدم به شرکت کنندگان عزیز ، احسنتم بر این همت مضاعف :دی
ببینیم چه می کنیدا ، بترکونید

SevenART
04-04-2010, 19:47
ضمن عرض سلام و خسته نباشید و خیر مقدم به شرکت کنندگان عزیز ، احسنتم بر این همت مضاعف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ببینیم چه می کنیدا ، بترکونید ببه صاب مسابقه ... آقا من از بچه ها گله دارم ... یه نگاه اگه بندازی در واقع هیچکی هیچکار نکرده .... ولی خوب تقصیر شما هم هستا آخه عید هم وقت مسابقه بود ...

SIMON137
05-04-2010, 20:29
ببه صاب مسابقه ... آقا من از بچه ها گله دارم ... یه نگاه اگه بندازی در واقع هیچکی هیچکار نکرده .... ولی خوب تقصیر شما هم هستا آخه عید هم وقت مسابقه بود ...
گفتیم شاید عید دوستان بیکارتر از گذشته باشند :دی
کارم یک حس درونی می خواد ، که بیاد طرف میشینه پاش ...

Dark Kingdom
08-04-2010, 06:09
تاپیک مسابقه وا نمیشه ؟ 5 روز مونده ؟ یا دوباره تمدید ؟

Borhan72
08-04-2010, 13:08
زمانش تا ارديبهشت بشه ديگه...
واقعآ خيلی سر همه شلوغه....

hadi665
09-04-2010, 00:34
تمدید شه ؟

ببینید من دلم میخواد همه ی کسایی که توی مسابقه شرکت کردنو تاپیک زدن کارشونو کامل کنند
مهم بردو باختو اینا نیست

مهم اینه بچه ها کار کنندو کاراشون پیشرفت کنه

یکمی دیگه تمدید بشه یا نه ؟
فقط در نظر داشته باشید این آخرین تمدید باید باشه ها

SevenART
09-04-2010, 00:37
آره بنظرم تا اواسط اردیبهشت .... چون خداییش هنوز هیچ کی تا نزدیک آخر کار هم نرسیده ...

pclord
09-04-2010, 00:56
من الان یک هفته هست دارم روی یه صحنه کار میکنم.بیش از 30 بار تا نصفه ساختمش،اما به دلیل سیستم ضعیفی که دارم وسطای کار قفل میکنه و بسته میشه.اگه تمدید بشه خیلی خوب میشه.حداقل یه صحنه ساده درست میکنم.

zenoos
09-04-2010, 00:58
به نظر من سال بعد همين موقع آخرش باشه بهتره اينطوري همه وقت دارن .. حالا اون موقع ميخواين دوباره تمديد كنيد با خودتونه:31:

Dark Kingdom
09-04-2010, 03:41
سلام .
یه سوال :
میشه دوتا کار ارائه داد ؟؟؟

Borhan72
09-04-2010, 11:53
من كه كارم تمومه....
هر موقع تاپيك رو باز كنيد هم رندرمو ميذارم....
ولی ميخوام همه كاراشونو كامل بكنند و مسابقه سطحش بيشتر بشه كار های بيشتری ارائه بشه....
به نظرم تا اول ارديبهشت خوبه....

hadi665
09-04-2010, 13:41
سلام .
یه سوال :
میشه دوتا کار ارائه داد ؟؟؟

نخیر
از یه کار میشه دو تا رندر بزاری از زوایای مختلف اما اینکه دوتا کار بزاری معنی نداره

N O V A L I S
10-04-2010, 23:03
هادی اگه می تونی آخرین زمان تحویل کارها رو بنداز جمعه. (27 ام) من تو طول روز واقعا گرفتارم و این چند روز هم دیر می یام خونه.. 5 شنبه و جمعه اضافه بشه من (و شاید دیگران) می رسم..
مرسی.. :40:

hadi665
10-04-2010, 23:16
چیزه
زمان افتاده برای اردیبهشت

تو مایه های 10 اردیبهشت اینا
آخه دوستان گفتن که نمیرسیمو اینا !

شمام با خیال راحت تلاشتو کن

آفرین :x

11-04-2010, 14:26
هادی؟
تو که گفتی تمدید نمی شه ما کارو ول کردیم!
یعنی می گی دوباره شروع کنم؟!
Oh Shet!

hadi665
22-04-2010, 09:48
دوستان عزیز یه آمار از کاراتون بدید ببینم چقدر مونده تموم شن
زمان ژایان کی باشه خوبه ؟

دهم خوبه ؟

hrgh2
22-04-2010, 10:11
هادي جون حالا حالاها رو پايان کار من که حساب نکن:31:
اما بچه ها انگار ديگه تمومند

Warden
22-04-2010, 10:50
من هم که مسابقه تابستون که میخواد کاراکتر باشه !! :دی
میگم که همون 9 اردیبهشت تمومش کنین دیگه بسه !!
حمید کارش کار داره ، بقیه نه !!

همه دستشون درد نکنه !

Dark Kingdom
22-04-2010, 12:09
من که تموم کردم بعد از اونم 3 تا کاره دیگه تموم کردم :دی
بقیه که اصلا" ادامه ندادن ...

N O V A L I S
22-04-2010, 23:38
به نظرم همون 10 ام تموم شه.. زیاد فرسایشی نشه!
ایشا ا.. که همه برسن... :40:

m0riiii
23-04-2010, 10:00
اين تن بميره تمومش كنيد :31:
من كه نرسيدم به اين مسابقه چون تازه كار بودم و دير به 3 بعدي كارهاي عزيز p30 رسيدم

اما دفعه بعد ( اگه بعد امتحانات دانشگاهي باشه ) حتماً حتماً حتماً شركت ميكنم .( البته اگه زنده بودم )

اما جان من مسابقه بعدي رو کاراکتر نزاريد :41:
همين صحنه باشه اما با موضوع تخيلي

ما چي از اون خارجيا كم تر داريم كه اونا ميسازن و ما نه ؟؟

زياد حرف زدم :20:

موفق باشيد .:11:

Warden
23-04-2010, 10:03
همیشه مسابقه هایه اینجا طولانی شده >:q

hadi665
23-04-2010, 12:23
خوب مسابقه 9 اردیبهشت 89
یعنی شب پنج شنبه تموم میشه و بنده تاپیکا رو میبندم

الآنم تاپیک مسابقه رو وا میکنم که کارای آماده توش قرار بگیرن

N O V A L I S
26-04-2010, 08:30
یعنی شب پنج شنبه

ببینم هادی خان.. شب پنجشبه منظورت تا ساعت 24 روز چهارشنبه است دیگه؟

SevenART
26-04-2010, 13:08
یعنی شب پنج شنبه

نه فکر کنم شب جمعه منظورش بوده :27:

بعد نوشته شب پنج شنبه : دی

ساعت 24 پنج شنبه منظورم بود

همون شب جمعه :دی

Mostafa_Amol
26-04-2010, 13:59
خوب مسابقه 9 اردیبهشت 89
یعنی شب پنج شنبه تموم میشه و بنده تاپیکا رو میبندم

الآنم تاپیک مسابقه رو وا میکنم که کارای آماده توش قرار بگیرن

سلام

ببخشید منظورتون پنج شنبه شبه(روزی که پنج شنبست ، شبش)؟ یا واقعا شب پنج شنبه(شبی که فرداش پنج شنبست)!

موفق باشید
یا علی :11:

hadi665
26-04-2010, 22:37
سلام

ببخشید منظورتون پنج شنبه شبه(روزی که پنج شنبست ، شبش)؟ یا واقعا شب پنج شنبه(شبی که فرداش پنج شنبست)!

موفق باشید
یا علی :11:
مگه دارم عیده فطرو اعلا میکنم ! : دی

ما به روزو شب های شمسی کار میکنیم
توی هر 24 ساعت ، ساعات های آفتابیو روشنش ، روز ، و تاریکش ، شب همون 24 ساعت میباشد ;)

موفق باشید دوست من :40:

Mostafa_Amol
26-04-2010, 23:11
مگه دارم عیده فطرو اعلا میکنم ! : دی

ما به روزو شب های شمسی کار میکنیم
توی هر 24 ساعت ، ساعات های آفتابیو روشنش ، روز ، و تاریکش ، شب همون 24 ساعت میباشد ;)

موفق باشید دوست من :40:

متشکرم که قضیه رو روشن کردین .... :27:
خوب مگه برای شمسی از این عبارات استفاده نمی کنن؟ خوب قبول کنین که اشتباهی آدرس دادین! :21:
راستی اگه هوا ابری بود یه خورده تاریک شد اون وقت، شبه؟!!! :38:

(ولی جدی واسم مهم بود بدونم دقیقا کی وقت مسابقه تمومه .... :20: )

ممنونم ... شمام موفق باشید داداش :11:

Mostafa_Amol
29-04-2010, 16:32
سلام

اگه می شه یه خورده بیشتر وقت بدین .... مثلا تا فردا صبح .... من یه 2 ساعتی هست گذاشتم رندر نهایی بگیره اما طول می کشه .... خیلی طول می کشه :41:
اگر چه هنوز خیلی نقص داره .... اما دیگه ....

حالا اگه امکانش هست و مشکلی نیست بهم بیشتر وقت بدین

به دلیل دایالاپ بودن اینترنتم نمی تونم تصویر بزرگی آپلود کنم مشکلی که نیست؟ (حداکثر 800*600)

ممنونم

pclord
29-04-2010, 22:31
کار من هم 2 ساعت دیگه تموم میشه،اگه امکان داره تا 2 ساعت دیگه تایپیک رو نبند.

ممنون.

SevenART
30-04-2010, 00:59
خوب هادی جان اصلا نیومد که برو بکس کارها رو بزارن ... فکر کنم دیگه تا فردا صبح (احتمال زیاد ظهر) وقت دارین .. فقط بزارین چون هادی بیاد این وضعیت و ببینه :41: ... دیگه مسابقه نداریما .....

البته معلوم نی یهو دیدین همین الان اومد هم به من یه اخطار داد برا این پست (یعنی چی فضولی می کنی تو کارهای مدیریتی ) هم تاپیک مسابقه را قفلوند درشو ....: دی

Warden
01-05-2010, 11:38
خب داوری کی ؟!

hadi665
01-05-2010, 19:58
خب داوری کی ؟!

من یه وقت کوچیک پیدا کنم ، حتما اینکارو میکنم
تو همین هفته انجام میشه

;)

Borhan72
05-05-2010, 05:35
هادی منتظريما... :10:

Dark Kingdom
05-05-2010, 06:49
سلام :)

من اومدم انتقاد کنم :دی

میخواستم بگم که مسابقه ها خیلی چرت شده مخصوصا" این آخری .
اصلا" جدی گرفته نمیشه از طرف مدیریت . همش شده مسخره بازی .
زمان طولانی و تمدید های الکی و بلاتکلیفی . آخرش هم حق به حق دار نمیرسه و قضاوت بیجا و بی دلیل از این حرفا .
دیدین که 2 ماه شد ولی کی کارشو درست انجام داد ؟
اگه 4 ماه هم میشد آخرش میگفتن وقت نداریم . حالا یه رندر الکی گرفتیم . ادامش میدیم و و و ...
چرا ؟ چون جدی نمیگیرین . اگرم قصد جدی گرفتن و رقابت رو ندارین پس بیخود شرکت نکنین . حالا هادی یه چیزی گفت که شرکت کنین ولی هدف زدن تاپیک نبود .
هرکی هم که گفته وقت ندارم تموم کنم بیخود میگه چون کسی که شرکت میکنه باید فکر آخرشم بکنه .
شما بعضی چیزا رو با دوستی و صمیمیت قاطی کردین که کار اشتباهیه . درسته آدم نباید تو همه ی مسائل خشک و جدی باشه ولی هر چیزی به وقتش ...

کسی ناراحت نشه از این حرفام چون منظور خاصی ندارم و با شخص خاصی ( :دی ) نبودم فقط نظرم رو گفتم .

Warden
05-05-2010, 10:46
حرف بابکو من خیلی تایید میکنم
راس میگه دیگه

کودتا کنیم :دی !!!!

hadi665
05-05-2010, 18:58
هادی منتظريما... :10:

همونطوری که گفتم توی این هفته حتما تاپیک نظر خواهیو میزنم
فردا استادش میکنم

زمان طولانی و تمدید های الکی و بلاتکلیفی . آخرش هم حق به حق دار نمیرسه و قضاوت بیجا و بی دلیل از این حرفا .
اگه 4 ماه هم میشد آخرش میگفتن وقت نداریم . حالا یه رندر الکی گرفتیم . ادامش میدیم و و و ...
چرا ؟ چون جدی نمیگیرین . اگرم قصد جدی گرفتن و رقابت رو ندارین پس بیخود شرکت نکنین . حالا هادی یه چیزی گفت که شرکت کنین ولی هدف زدن تاپیک نبود .
هرکی هم که گفته وقت ندارم تموم کنم بیخود میگه چون کسی که شرکت میکنه باید فکر آخرشم بکنه .
شما بعضی چیزا رو با دوستی و صمیمیت قاطی کردین که کار اشتباهیه . درسته آدم نباید تو همه ی مسائل خشک و جدی باشه ولی هر چیزی به وقتش ...

کسی ناراحت نشه از این حرفام چون منظور خاصی ندارم و با شخص خاصی ( :دی ) نبودم فقط نظرم رو گفتم .

خوب نمیشه بگیم کسی که شرکت کرد اما کارو نذاشت بنش میکنیم ، میشه ؟ : دی
شاید باطره این که جایزه نداره بچه ها تنبلی میکنن

و اما دلیل تمدیدا ، در خواست بچه ها بود
با اولین تاریخی که برای اتمام گذاشته بودیم ، فقط یه نفر کارش کامل شده بود
دومین تمدید هم گمونم همون یه نفر بود

در مورد دیر انجام شدن کار ها هم باید بگم که دست تنهام ، و خیلی سخته هر روز کلی کاره سرکشی و کارای روز مره خودم و اینا رو سره وقت انجام بدم
این مشکل ایشالله زمانی حل میشه که بالا سریا ، همکار بنده رو به من برسونن
اون زمان کار ها تقسیم میشه

حرف بابکو من خیلی تایید میکنم
راس میگه دیگه

کودتا کنیم :دی !!!!

برو بابا : دی

pclord
05-05-2010, 22:51

بی انصافیه دیگه. من نمیخوام کلاس بگیرم بگم وقتم پره ، اما از چند روز قبل از مسابه من عموم یه مغازه داره و ازم خواست کمکش کنم.تا قبل از تعطیلات تا ساعت یک مدرسه بودم، میومدم خونه و ساعت 2 میرفتم مغازه و 11 شب برمیگشتم.توی تعطیلات هم شهر ما شلوغ بود ، ساعت 8 میرفتم مغازه و ظهر فقط برای نهار میومدم خونه و دوباره میرفتم مغازه تا ساعت 11 شب ، وقتی هم میومدم خونه خسته بودم ، کارهای خودم هم مونده بود.نمیتونستم بهش بگم نمیتونم کمکت کنم.
نتونستم کارمو کامل و درست ارائه بدم ، چون واقعا وقت نداشتم.
در ضمن سیستم من فوق العاده ضعیفه و به کندی کارامو انجام میدم.

اما کاش دوستانی که شرکت کردن ، کارشونو همون نصفه گذاشته بودن، به نظر من زیاد مهم نبود، مهم این بود که توی مسابقه شرکت کردن و مثل بعضیا بی حال نیستن که حاضر نیستن یا یه کار ساده توی یه مسابقه شرکت کنن.

در آخر از همه ی دوستان به خاطر کار خیلی ضعیفی که داشتم معذرت میخوام.بهتون قول میدم و مطمئن باشید در مسابقه بعدی جبران میکنم.

با آرزوی موفقیت برای تمام بچه های پی سی ورد و به خصوص سه بعدی کارا. :40:

SevenART
05-05-2010, 23:13
خوب سخنی هم از مادر عروس :دی

خوب اینکه بچه ها تنبلی می کنن تا 50% آره 50% نه ... چون واقعا زندگیها به هم ریخته .. این اصلا ربطی نداره به دنیای تریدی همه چی قاطی پاتی شده ... من خودم 6 روزه می خوام یه چی بسازم هی می شینم پاش هی نمیشه .. یه بار حس نیست یه بار خسته ای یه بار میگی آخرش که چی یه بار میگی ها این اینجوری بشه اونوجوری میشه ک چی میشه که اینجوری میشه (این فلسفه داره زیاد به خودتون فشار نیارید:دی) .. آره ..

حالا در مورد کم کاری مدیر یعنی اینکه بابک گفت :جدی گرفته نمیشه از طرف مدیریت: ... خیر جدی گرفته میشه ولی من فکر می کنم انجمن کلا زیاد لوس شده ... یعنی زیاد تو بخل همدیگه رفتیم ... از اونور هادی با یکی برخورد کنه دوستی بعضیا به هم می خوره از اونور برخورد نکنه چیز میشه .. این میشه که شده ...

در مورد همکار!!!... یه عقده ای که تو دل منه و اینجا باس بگم .. eeeee ... اصلا اولا یعنی چی که امین بازنشسته شد؟؟؟؟!!!!
دوما آها خوب دوست داشتی بازنشسته کنی یه نگاه کن به انجمن ببین اینجا را میشه با یه مدیر چرخوند؟ یه انجمنی که او همه کاربر فعال داره و او همه توصفن فعال شن!!! ... از اونور یه انجمنهای که چهار تا دونه کاربر فعال هم نداره دو تا مدیر داره + یه همکار ... من الان اینجا اعلام میدارم این انجمن به شدت توپ نیاز به یک یا دو همکار توپ داره ...

ولی بابک کلا حرف دلو زدی ... : دی

Dark Kingdom
06-05-2010, 00:05
منم منظورم همینه که لوس شده . اتفاقا" اگه مدیریت برخورد کنه خوبه چون همه حد خودشون رو میدونن و منظم میشه .
مدیر باید بکوبه همرو :دی:دی

Warden
06-05-2010, 10:01
اقا همه با من تکرار کنید :دی

تخم مرغ گندیده
هادی به روحش خندیده = ))

توپ ، تانک ، فشفشه
هادیه ما خط کشه :دی

Like Honey
06-05-2010, 14:52
حالا در مورد کم کاری مدیر یعنی اینکه بابک گفت :جدی گرفته نمیشه از طرف مدیریت: ... خیر جدی گرفته میشه ولی من فکر می کنم انجمن کلا زیاد لوس شده ... یعنی زیاد تو بخل همدیگه رفتیم ... از اونور هادی با یکی برخورد کنه دوستی بعضیا به هم می خوره از اونور برخورد نکنه چیز میشه .. این میشه که شده ...

منم منظورم همینه که لوس شده . اتفاقا" اگه مدیریت برخورد کنه خوبه چون همه حد خودشون رو میدونن و منظم میشه .
مدیر باید بکوبه همرو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif:دی

این قدر غر نزنین بابا. هادی که جرم نکرده مدیر ابنجا شده. اگه هی را به را بخواد به این و اون گیر بده آشوب میشه. دلخوری پیش میاد.حالا اگه یه هفته نظر خواهی دیر شه که چیزی از کارهای شما کم نمیشه.
بعدشم بالایی ها هم که نمیتونن یه روزه یه نفرو بکنن همکار یا مدیر. مشکل از کم کاری بچه های همینجاست.

SevenART
06-05-2010, 16:28
قا همه با من تکرار کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تخم مرغ گندیده
هادی به روحش خندیده = ))

توپ ، تانک ، فشفشه
هادیه ما خط کشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا فروم نیرو امنیتی نداره بیان این شورشی را جم کنن !!! :دی :دی

Borhan72
06-05-2010, 16:41
بچه ها اسپم نديد...

:10:

.:HAMED:.
06-05-2010, 16:50
ايول
ايول خوبه ادامه بدين مشت و لگدش كمه:5:

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

ئه ميگم اين هادي كه از رفقاي خودمونه صب كنين حلش ميكنم
خب هادي جون فيتيلو بكش پائين بينيم داش
جون داش حسين:خخخ

Warden
06-05-2010, 17:43
این قدر غر نزنین بابا. هادی که جرم نکرده مدیر ابنجا شده. اگه هی را به را بخواد به این و اون گیر بده آشوب میشه. دلخوری پیش میاد.حالا اگه یه هفته نظر خواهی دیر شه که چیزی از کارهای شما کم نمیشه.
بعدشم بالایی ها هم که نمیتونن یه روزه یه نفرو بکنن همکار یا مدیر. مشکل از کم کاری بچه های همینجاست.

/: )
من روحیه صلح طلبی شما رو تحسین میکنم
ولی کم کاری هم نمیشه درستو حسابی از گذشت

قبوله هادی که نمیتونه تمام وقت وقتشو بذاره پای سایت
ولی اینطور الاف کردن هم خوب نیس

نه اصن دعبا ندارم فقط میخواستم بگم که نگین نگین
هادی من میکشه الان :دی