PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرار دادن عکس درایمیل

khaiyam
17-03-2010, 15:00
من میخوام تو متن ایمیلم عکس قرار بدم نه Attach کنم چکار باید بکنم
از سرویس یاهو اسنفاده میکنم

UltraForce
17-03-2010, 15:21
باید از تگ image استفاده کنی
نمی دونم از وب نویسی چیزی می دونی
برات یک مثال می زاشتم ولی اگه بزارم یک عکس رو نشون می ده نه این که متن رو
ولی خوب تگ image اینطوریه:
اول می نویسی [IMG] بعد آخرش هم از [IMG/] می نویسی بعد آدرس عکس رو وسط این دو تا می نویسی (عکست قبلا ً باید آپلود شده باشه)
می تونی تو همین فروم ها یک عکس رو وارد کنی ... ببین که از لحاظ نوشتاری چه طوریه .... چی تو متنت ظاهر می شه... تو ایمیل هم فرقی نداره ... همون املا ها رو بکار ببر ولی هر بار که خاستی عکس دیگه ای بزنی آدرس بین این دوتا تگ رو عوض کن!! 

khaiyam
17-03-2010, 22:15
من با تگ img ایمیل میزنم ولی عکس رو نشون نمیده
با کد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sepid12ir
17-03-2010, 22:45
ببینید این تاپیک کمکتون میکنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

khaiyam
18-03-2010, 12:20
تاپیک مفیدی بود ولی من میخوام روش اصولی این را بدانم
چطوریاین ایمیل های تبلیغاتی برام میاد

Dew Drop
18-03-2010, 17:19
سلام
براي اينكار قبلا يه سرويس ياهو بودphotomail كه ميشد بين متن تصوير گذاشت ولي ديگه انگار اين سرويس از كار افتاده,شما ميتونيد ازoutlook يا thunderbird استفاده كنيد.
در ضمن ميتونيد از جيميل استفاده كنيد كه اين سرويس رو خودش داره.

EXTREME
18-03-2010, 17:39
از جیمیل استفاده کن
چون راحت میتونی اینکارو بکنی

M E H R A N
19-03-2010, 15:01
من میخوام تو متن ایمیلم عکس قرار بدم نه Attach کنم چکار باید بکنم
از سرویس یاهو اسنفاده میکنم

دوست عزیز تبلیغات هایی که برای شما میاد, قضیه ساختشون فرق میکنه. این تبلیغات ها و عکس هایی که در این تبلیغات ها وجود دارند بصورت یک صفحه HTML در برنامه های مخصوصی که بهشون میگیند E-mail Client و مشابهش درست میشند و بعد به تعداد زیادی فرستاده میشند. از مابین e-mail client هایی که برای کاربران خانگی و گاهی شرکت های کوچک کفایت میکنه میشه به موارد زیر اشاره کرد.

Mozilla ThunderBird

Outlook

PostBox

Thebat

IncrediMail

FoxMail

و غیره...

در بین این برنامه ها هر کاربری بستگی به کارکرد نرم افزار و قابلیت هایی که نرم افزار در اختیارش قرار میده یکی را انتخاب میکنه اما من خودم از بین اینها Thebat Professional را بیشتر قبول دارم بعد از اون ThunderBird و یا FoxMail میتونند در جایگاه راحتی کار قرار بگیرند. پس من بحث روش استفاده از این برنامه ها و چگونگی وارد کردن عکس رو توضیح نمیدم چون هر کدوم از اینها شیوه و تنظیمات خاص خودشون رو دارند و از عهده من خارجه که بخوام دونه به دونه این برنامه ها را توضیح بدم.

روش دوم شما برای وارد کردن هر عکسی داخل یک ایمیل اول آپلود کردن اون عکس توسط Internet Explorer در یکی از سایت های آپلود عکس است. چون تا وقتی که شما عکسی رو آپلود نکردی نمیشه که با باز کردن ایمیل عکس شما هم اتوماتیک باز بشه.

پس قدم اول آپلود کردن عکس فقط از طریق Internet Explorer است. بعد از اینکه عکس خودتون رو آپلود کردید, لینک مستقیم عکس را در یک تب جداگانه داخل IE باز کنید و با کلیک راست کردن بر روی عکس گزینه Copy را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد هم کپی کردن عکس....روی عکس کلیک باز شده کلیک راست کنید و Copy را بزنید.

عکس رو که کپی کردید وارد هر سرویس ایمیلی که بشید میتونید با کلیک راست کردن در جایی که دوست دارید و انتخاب گزینه ی Paste عکستون رو وارد کنید. من پیشنهاد میکنم که باز هم از IE استفاده کنید تا عکس بصورت مستقیم باز بشه و به صورت لینک قرار نگیره.

با این شیوه چون از تگ استفاده نکردیم, طرفی که ایمیل شما رو دریافت میکنه این عکس ها ف ی ل ت ر نشده اتوماتیک باز میشند. اما اگر از تگ استفاده میکردیم عکس نشون داده نمیشد .معمولا در سرویس های ایمیل تگ عکس ها در حالت پیش فرض بسته است و وقتی کسی یک ایمیلی که عکس قرار داره دریافت میکنه معمولا برای نمایش عکس باید یک کلیک دیگه در خود ایمیل انجام بده.

بعد از کلیک بر روی Display Image

موفق باشید. :20: