PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MP4 پلیر (تا 150 تومن)

Miss Artemis
16-03-2010, 19:52
سلام
من یه mp4 میخوام که حدود 150 قیمتش باشه.ولی برام مهمه که مارک خوب بگیرم برای همین حاضرم قیمتو یه کم دیگه پیاده شم.دی
میخوام 16 گیگ به بالا باشه.با این قیمت سراغ دارین؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seymour
17-03-2010, 19:25
سلام
من یه mp4 میخوام که حدود 150 قیمتش باشه.ولی برام مهمه که مارک خوب بگیرم برای همین حاضرم قیمتو یه کم دیگه پیاده شم.دی
میخوام 16 گیگ به بالا باشه.با این قیمت سراغ دارین؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با 150 تومن یا حتی یه خورده بالاتر شما نمی تونی 16 گیگ بخری ... کارای معتبر که تصویر هم پخش کنن (چون اصطلاح MP4 و MP4 پلیر که یه اصطلاح من در آوردی و نادرسته) با بودجه حدود 150-180 تومن 8 گیگ هستند و 16 گیگشون از 200 تومن به بالا شروع میشه ..

بهرحال گزینه های خوب:

Xfi2 از کریتیو هست که 8 گیگش حدود 150 تومنه و 16 گیگش 200 ... کارت حافظه هم میخوره که میتونه گاهی مفید باشه ..

کمی بالاتر (قیمت)، D2+ از cowon که حدود 170 تومنه و کیفیت و عملکرد و امکاناتش اندکی بالاتر از xfi2 هستش... این هم کارت حافظه میخوره ...

اگه هم مشخصاً یه چیز معتبر 16 گیگ میخوای میتونی بری دنبال creative zen که 16 گیگش حدود 150 تومنه و از نظر کیفیت و امکانات شرایط مشابه xfi2 رو داره تقریباً.

Miss Artemis
17-03-2010, 21:27
اگه هم مشخصاً یه چیز معتبر 16 گیگ میخوای میتونی بری دنبال creative zen که 16 گیگش حدود 150 تومنه و از نظر کیفیت و امکانات شرایط مشابه xfi2 رو داره تقریباً.

خیلی ممنون.یعنی این یکی هم کارت حافظه میخوره؟
Xfi2 کریتیو چی کارت حافظه ش تا چند بهش میخوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seymour
18-03-2010, 19:51
خیلی ممنون.یعنی این یکی هم کارت حافظه میخوره؟
Xfi2 کریتیو چی کارت حافظه ش تا چند بهش میخوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله - هر دو مدل zen و xfi2 کارت حافظه میخورن .. منتها پیاده سازی کارت حافظه در اون مدل cowon بهتر انجام شده ... یعنی حافظه کارت رو با حافظه داخلی دستگاه یکپارچه تر کرده.

//

اصولاً تا 16 گیگ هم که مشکی ندارن.