PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود از سايت يوتوپ

mmiladd
16-03-2010, 00:36
اگه بخوايم فيلم يا كليپي رو از سايت يوتوپ دي اِل كنيم بايد چي كار كنيم...؟

mmiladd
16-03-2010, 01:57
خوب فكر كنم خودم جوابشو فهميدم...

اول و به نظر من راحت تر از همه استفاده از سایتهایی مثل keepvid.com هست که فقط کافیه لینک کلیپ مورد نظر رو بهشون بدین تا لینک دانلود رو بهتون بده.

دوم استفاده از نرم افزاری مثل Youtube Download هست که با یک سرچ تو گوگل برای دانلود پیداش می کنین.

و سوم هم استفاده از Add-on های FireFox هست مثل Download Helper که به محض ورود به صفحه مورد نظرتون لینک دانلود و یا امکانات دیگه در اختیارتون قرار میده

............

حالا اگه دوستان بازم چيزي مي دونن ممنون ميشم..!

Macushla
16-03-2010, 02:49
3 حالت داره
1. بعضي برنامه ها مثل youtube downloader اين كار رو انجام ميدن

2. بعضي سايت ها اين كار رو انجام ميدن مثل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3. ميتوني ويديو رو با internet explorer پلي كني و بعد از اين كه ويديو كامل لود شد از تو قسمت زير ويديو رو كپي كني تو يكي از درايو ها

tools - internet options- general-browsing history- setting-view files

peahman
16-03-2010, 03:21
یه تاپیک داره به این گندگی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Davood_titan
16-03-2010, 09:00
با  internet Download Maneger   هم  میشه 

P30sis
16-03-2010, 09:10
بله نسخه جدید IDM یا همون Internet Download Manager رو نصب کنین
وارد هر سایتی بشین که فایل Flv داشته باشه بالای صفحه فیلم یه تب باز میشه که به راحتی
و بدون هیچ مشکلی میتونین دانلود کنین ...

mmiladd
16-03-2010, 11:04
مرسي دوستان عالي بود....

H.M.D
17-03-2010, 08:39
خوب فكر كنم خودم جوابشو فهميدم...

اول و به نظر من راحت تر از همه استفاده از سایتهایی مثل keepvid.com هست که فقط کافیه لینک کلیپ مورد نظر رو بهشون بدین تا لینک دانلود رو بهتون بده.

دوم استفاده از نرم افزاری مثل Youtube Download هست که با یک سرچ تو گوگل برای دانلود پیداش می کنین.

و سوم هم استفاده از Add-on های FireFox هست مثل Download Helper که به محض ورود به صفحه مورد نظرتون لینک دانلود و یا امکانات دیگه در اختیارتون قرار میده

............

حالا اگه دوستان بازم چيزي مي دونن ممنون ميشم..!

من يه سوال در مورد Internet Download Manager و download helper موزيلا دارم...

آيا وقتي ميخواهيم با اين ابزار ويديوهاي سايت هاي مختلف رو دانلود كنيم، بايد حتما صبر كنيم اون ويديو كامل تو سايتش load شه تا بتونيم بگييمش، يا همون اولش كه وارد سايت شديم ميتونيم اون ويديو رو دانلود كنيم و نيازي به صبر كردن براي load كامل ويديو نيست؟

mmiladd
17-03-2010, 10:28
من يه سوال در مورد Internet Download Manager و download helper موزيلا دارم...

آيا وقتي ميخواهيم با اين ابزار ويديوهاي سايت هاي مختلف رو دانلود كنيم، بايد حتما صبر كنيم اون ويديو كامل تو سايتش load شه تا بتونيم بگييمش، يا همون اولش كه وارد سايت شديم ميتونيم اون ويديو رو دانلود كنيم و نيازي به صبر كردن براي load كامل ويديو نيست؟

نه دوست من ؛ بايد صبر كني كه ويديو كاملا لود شه بعد ..

vahooli
21-03-2010, 02:20
دوستان من یه 4 روزه به هیج وجه از هیچ طریقی نمی تونم ویدیو های یو تیوب رو دانلود کنم ! کلی سایت هم امتحان کردم با idm میگه سرور اجازه دسترسی نمیده با خود مرور گر هم ارور میده . کلی ویدیو هم تست کردم ! جریان چیه ؟

vahooli
22-03-2010, 21:53
لا اقل یکی یه تست میکرد جواب مارو میداد !

XaniaR_paliz
24-03-2010, 01:05
این ترفندها به دلیل بسته شدن سایتها غیرممکن هستن!

اگر راه جدیدی وجود داره راهنمایی کنید