PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دلیل تغییر imei گوشی و یه سؤال در مورد پیگیری گوشی سرقتی

jangaleshab7770
14-03-2010, 17:02
سلام به همه اساتید و دوستان
میخواستم فواید و دلایل تغییر imei گوشیها رو بدونم
و یه راهنمایی دیگه هم در مورد گوشیم که گم کردم میخواستم بهم بدین
من چند وقت قبل دو تا گوشی e71 چینی خریدم(دو سیمکارت) ، یکیشونو خودمم نفهمیدم کجا و چه جوری گم کردم ، از چند تا موبایل فروشی شهرمونم برا پیگیری و ردیابیشون سؤال کردم که همشون تقریبا میگفتن بیخیال این کار بشم چون وقتمو الکی هدر میدم
خواستم بدونم میشه از طریق مخابرات پیگیرشون بشم یا نه؟ آخه میگن سریال گوشی های چینی رو خیلی راحت و حتی با نرم افزار میشه عوض کرد و دیگه ردیابیشون بی فایدست
راستی منظور از سریال همون imei هست یا نه؟همونی که کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که میزنی یه سریال میده؟ پس رجیستر کردن گوشی چی میشه؟
از اینهمه سؤال شرمنده ولی خواهشا راهنماییم کنین
اگه جای سؤالام اینجا نبود از مدیران انجمن عذر میخوام
موفق باشین
یا علی

...abadiyat
05-05-2010, 12:41
سلام به همه اساتید و دوستان
میخواستم فواید و دلایل تغییر imei گوشیها رو بدونم
و یه راهنمایی دیگه هم در مورد گوشیم که گم کردم میخواستم بهم بدین
من چند وقت قبل دو تا گوشی e71 چینی خریدم(دو سیمکارت) ، یکیشونو خودمم نفهمیدم کجا و چه جوری گم کردم ، از چند تا موبایل فروشی شهرمونم برا پیگیری و ردیابیشون سؤال کردم که همشون تقریبا میگفتن بیخیال این کار بشم چون وقتمو الکی هدر میدم
خواستم بدونم میشه از طریق مخابرات پیگیرشون بشم یا نه؟ آخه میگن سریال گوشی های چینی رو خیلی راحت و حتی با نرم افزار میشه عوض کرد و دیگه ردیابیشون بی فایدست
راستی منظور از سریال همون imei هست یا نه؟همونی که کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که میزنی یه سریال میده؟ پس رجیستر کردن گوشی چی میشه؟
از اینهمه سؤال شرمنده ولی خواهشا راهنماییم کنین
اگه جای سؤالام اینجا نبود از مدیران انجمن عذر میخوام
موفق باشین
یا علی
سلام بله همه میگن خیلی راحت میشه سریال گوشی رو عوض کرد ولی اینم شنیدم که گوشی رو ریسیت کنن سریال قبلیه بر می گرده ولی حتما حتما به مخابرات سر بزن شاید یارو دزده سریالشو عوض نکرده باشه من خودم از طریق مخابرات تونستم گوشیمو پیدا کنم به دفتر ایرانسلم برو بگو که می خوای گوشیتو ردیابی کنی (شاید دزده ایرانسل بندازه تو گوشیت)دنگ و فنگ داره ولی احتمال پیدا شدنش هم هست باید بری دادسرا هم شکایت کنی