PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد خرید شامپو.......؟

Vah!d
19-01-2010, 12:57
دوستان متاسفانه موهای من چرب هست ریزش داره و شوره هم داره ! یعنی هر مشکلی که بگید رو این موهای من داره . و همیشه برایا نتخاب نوع شامپو با مشکل مواجه هستم . برای چربی مو از ایو روشه استفاده میکردم که عالی بود ولی خوب اون دو تا مشکل دیگه رو برطرف نمیکنه . برای ضد شوره الان دارم از کلیر Clear استفاده میکنم که خیلی خوبه ولی هم اینکه کاملا چربی رو پاک نمیکنه و هم اینکه مشکل ریزش مو همچنان به جای خودش هست !

حالا میخوام نظر شما رو بدونم که چی استفاده کنم ؟ به نظرتون خرید آلپسین دابل افکت که ضد ریزش مو و ضد شوره هست بهمراه ایو روشه مخصوص موهای چرب و استفاده یکی در مسان این دو شامپو موثره ؟

mamadsaghi
19-01-2010, 13:08
هد اند شودرز واقعاً با همه ی شامپو های موجود فرق میکنه!
یه امتحانی بکنی ضرر نداره:40:

Vah!d
19-01-2010, 13:41
ممنون دوست عزیز ولی با مصرف هد اند شولدرز فقط شوره موهام رو درمان میکنم و چربی و ریزش همچنان به قوت خودش باقی میمونه

mohsenfhm
20-01-2010, 23:58
با هند اند شولدرز نه ريزش موي من كم شد نه شوره سرم

Vah!d
21-01-2010, 18:25
نظر بقیه دوستان چیه ؟

.:HAMED:.
21-01-2010, 23:09
بیا اگه مایل باشی من دوتا نکته خدمتت عرض میکنم:
اول اینکه از روغن زیتون اصل با درصد بالا(غلیظ) بمالی رو نقاط درگیر و یا کل سرت(به ابروهات نخوره)
و روزی نصف فنجان میل کنی (شب ها)
و روز ها که میخوای بشوری از نیم ساعت قبل از شستن از زرده تخم مرغ استفاده کن و بعد از ایم مدت کوتاه ، شروع به آبکشی کامل و ماساژ ملایم میکنی، هم پوست سرت کاملا پاک میشه و هم شوره قطع میشه

دوم اینکه از راه شیمیایی استفاده کنی
شامپوهایی مثله فولیکا ویتامینه + روزانه(تلفیقی از این دوتا رو استفاده کن)
یا از شامپوهای ضد شوره + تقویت کننده سینره میتونه استفاده کنی

مهم:
حمتا اون روغن زیتون رو میل بکن و ادامه بده تا هر وقت که میخوای مو و پوست سالمی داشته باشی(زود نمیشه باید صبر کنی)

میتونی از تقویت کننده فوق العاده قوی رزماری (محلول) استفاده کنی
تجربه:
من خودم از این محلول استفاده میکنم . در عرض یک سال 70 درصو موهای از دست رفتم ترمیم شده و الان مرحله دوم رو شروع کردم

اصلا ناامید نشو و ادامه بده

از روش شیمیایی استفاده نکنی بهتره.من تجربشو داشتم

منبع:
رمز زیبایی پوست و مو- نوشته طیبه پیروی
ممنون

21-01-2010, 23:12
راستی تا تو بیایی همه این شامپوهارو امتحان کنی دیگه کچل شدی رفتی پی کارت
بهتره اونی که از درونت بهش ایمان داری سراغش بری
بهتره از راه سنتی بری و نه درمان شیمیایی
همیشه قبل و بعد از استفاده از یکی از مواردی که گفتم، به خودت تلقین کن
(این چیزی که به موهام میزنم حتما مشکلشو برطرف میکنه)
امیدوار باش و راهت رو ادامه بده

سیدعلی فلاح
21-01-2010, 23:19
شامپو صدر صحت وشامپو زیتون

Vah!d
22-01-2010, 00:28
میتونی از تقویت کننده فوق العاده قوی رزماری (محلول) استفاده کنی
تجربه:
من خودم از این محلول استفاده میکنم . در عرض یک سال 70 درصو موهای از دست رفتم ترمیم شده و الان مرحله دوم رو شروع کردم

اصلا ناامید نشو و ادامه بده
رزماری ؟ اونی که محلولش بوی نسبتا تندی داره ؟

بیا اگه مایل باشی من دوتا نکته خدمتت عرض میکنم:
اول اینکه از روغن زیتون اصل با درصد بالا(غلیظ) بمالی رو نقاط درگیر و یا کل سرت(به ابروهات نخوره)
و روزی نصف فنجان میل کنی (شب ها)
و روز ها که میخوای بشوری از نیم ساعت قبل از شستن از زرده تخم مرغ استفاده کن و بعد از ایم مدت کوتاه ، شروع به آبکشی کامل و ماساژ ملایم میکنی، هم پوست سرت کاملا پاک میشه و هم شوره قطع میشه

آخه من حوصله انجام این کارها تو یک روز رو ندارم . حالا چندتا سوال :

اول اینکه نظرتون چیه همین کلیر رو که ضد شوره هست ادامه بدم با محلول رزماری ؟ یا :

آلپسین ضد ریزش و ضد شوره استفاده کنم همراه با رزماری ؟

و سوال دیگه اینکه استفاده مداوم از شامپوهای ضد شوره خودش موجب افزایش ریزش نمیشه ؟

JIGSA
22-01-2010, 01:14
موهای من هم ریزش داشت و هم شوره میزد.
اما وقتی اولین بار شامپو هداندشولدرز زدم شوره سرم از بین رفت و چربی موهام هم بعد از 2-3 ماه خیلی خوب شده.

Vah!d
22-01-2010, 02:15
سوال دیگه اینکه این شامپوهای ضد ریزش مو واقعا تاثیری دارند ؟

22-01-2010, 09:08
رزماری ؟ اونی که محلولش بوی نسبتا تندی داره ؟

آخه من حوصله انجام این کارها تو یک روز رو ندارم . حالا چندتا سوال :

1.اول اینکه نظرتون چیه همین کلیر رو که ضد شوره هست ادامه بدم با محلول رزماری ؟ یا :

2.آلپسین ضد ریزش و ضد شوره استفاده کنم همراه با رزماری ؟

3. و سوال دیگه اینکه استفاده مداوم از شامپوهای ضد شوره خودش موجب افزایش ریزش نمیشه ؟

جواب:
1. دوست عزیز چون درمان از راه شیمیایی دارای عوارض هستش(اکثرا) پس همون طوری که از دیگران هم کمو بیش میشنوی ، به این کار میگن ریسک کردن و در نهایت خود درمانی(یعنی باید به پژشک مراجعه کنی)
اما درمورد روش سنتی که هیچ گاه عوارضی نداشته _ شاید اثر نکند(حتما موثر است)_ اما ضرری هم نخواهد داشت.
پس من به طور قطع نمیتونم در مورد روش شیمیایی اظهار نظر کنم. باید اول موهاتون دقیق توسط پزشک بررسی بشن تا درصد تاثیر مواد (شامپو) بهش معلوم بشه.(همون طور که میبینی یکی هد اند شولدرز رو تعریف میکنه و او یکی ردش میکنه. یعنی برای موها فرق میکنه تاثیرش)
نتیجه:
در مورد تلفیق این دوتا نمیدونم ولی رزماری به خودیه خود باعث تحریک شدید پیاز مو و شد اون میشه.

2. مشابه جواب 1

3. "" مواد شیمیایی ممکن است از داخل به خارج یا از خارج به داخل ، بر روی فولیکولهای مو تاثیر بذاره.صدمات ناشی از مواد شیمیایی ممکن است پروتئین های سازنده ی مو رو حل کرده یا به آن آسیب وارد سازد.
سولفید سلنیوم که در بعضی از شامپوهای ضد شوره موجود است ، باعث کاهش ریزش مو میشود.
مواد شیمیایی مخصوص مو نظیر رنگ مو ، صاف کننده ها و فر کننده ها باعث سوختگی موها میشه.
دارو های تجویز شده از سوی پزشک ممکن است به مو صدمه بزند."""

(منبع: سلامت و زیبایی مو (دکتر ربانی و دکتر ثنایی)

نتیجه:
تاکید ارجعیت روش سنتی بر شیمیایی
مراجعه به پزشک فوق متخصص و مشورت با وی

ممنون:11:

22-01-2010, 09:13
سوال دیگه اینکه این شامپوهای ضد ریزش مو واقعا تاثیری دارند ؟

سولفید سلنیوم که در بعضی از شامپوهای ضد شوره موجود است ، باعث کاهش ریزش مو میشود.

دارو های تجویز شده از سوی پزشک ممکن است به مو صدمه بزند

ممکنه تاثیر داشته باشه
در یکی داره در یکی نداره

(دوستان پاسخ بنده رو تحلیل کنن)

Vah!d
22-01-2010, 12:21
پس با این تفاسیر میشه گفت همین شامپوهای ضد شوره خاصیت ضد ریزش هم دارند . درسته ؟

22-01-2010, 12:27
پس با این تفاسیر میشه گفت همین شامپوهای ضد شوره خاصیت ضد ریزش هم دارند . درسته ؟
اگه دقت کنی نوشتم در بعضی شامپوها که سولفید سلنیوم ....
در بعضیا
نه در همه شون
فقط اونایی که سولفید سلنیوم دارن

sasan816
22-01-2010, 12:31
سولفید سلنیوم .
نگير که کلچليت حتمي هست بر طبق مصرف من

22-01-2010, 12:39
نگير که کلچليت حتمي هست بر طبق مصرف من
توضیح
تحلیل
تبیین

از تجربت بگو
چیکار کردی مگه؟
استفادت چطوری بود؟

22-01-2010, 12:44
همین الان از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم:

""

SELENIUM SULFIDE

موارد مصرف‌: سولفيد سلنيوم‌ براي‌ درمان‌شوره‌ يا درماتيت‌ سبوره‌اي‌ پوست‌ سر وهمچنين‌ تينه‌آورسيكالر بكار مي‌رود.

مكانيسم‌ اثر: اين‌ دارو ممكن‌ است‌ از طريق‌اثر ضد ميتوزي‌ عمل‌ نمايد و موجب‌ كاهش‌فرآيند ساخت‌ و تكثير سلولهاي‌ اپيدرم‌گردد. بعلاوه‌، سولفيد سلنيوم‌ داراي‌

اثرات‌ تحريك‌ كنندگي‌ موضعي‌، ضدباكتريايي‌ و ضد قارچي‌ خفيف‌ نيز مي‌باشدكه‌ ممكن‌ است‌ در اثر بخشي‌ آن‌ مشاركت‌كند.

هشدارها: در صورت‌ وجود التهاب‌ يااگزوداي‌ حاد پوست‌ (احتمال‌ افزايش‌جذب‌) بايد با احتياط مصرف‌ شود.

عوارض‌ جانبي‌: خشكي‌ يا چرب‌ شدن‌ غيرمعمول‌ مو يا پوست‌ سر، از عوارض‌ شايع‌اين‌ دارو هستند.

نكات‌ قابل‌ توصيه‌: 1 ـ در صورت‌ وجودتاول‌، جراحات‌ يا زخم‌ بهبود نيافته‌ روي‌پوست‌ سر، از مصرف‌ دارو اجتناب‌ شود.

2 ـ از تماس‌ دارو با چشم‌ها خودداري‌گردد. در صورت‌ تماس‌ اتفاقي‌، چشم‌ها باآب‌ شسته‌ شوند.

3 ـ قبل‌ از استعمال‌ دارو لازم‌ است‌ موها وپوست‌ سر با آب‌ نيم‌ گرم‌ خيس‌ شوند وسپس‌ مقدار كافي‌ از شامپو روي‌ سرماليده‌ تا كف‌ نمايد. پس‌ از 3 ـ 2 دقيقه‌ موهاآبكشي‌ شده‌ و مجددŠ شامپو مصرف‌گردد.

4 ـ براي‌ كاهش‌ احتمال‌ تغيير رنگ‌ موها،لازم‌ است‌ پس‌ از استعمال‌ شامپو آنها رابخوبي‌ آبكشي‌ نمود.

مقدار مصرف‌: براي‌ درمان‌ شوره‌ يادرماتيت‌ سبوره‌اي‌ پوست‌ سر، لوسيون‌ 1يا 2/5% دو بار در هفته‌ بمدت‌ دو هفته‌ وسپس‌ بصورت‌ كمتر يك‌ بار در يك‌ يا دوهفته‌ يا بيشتر تكرار مي‌شود. براي‌ درمان‌تينه‌آورسيكالر، مقدار كافي‌ از لوسيون‌ 1%روزانه‌ يك‌ بار بمدت‌ چند روز بر بدن‌ (بجزصورت‌ و نواحي‌ تناسلي‌) استعمال‌ و پس‌از ده‌ دقيقه‌ با آب‌ شسته‌ مي‌شود.

اشكال‌ دارويي‌:

Shampoo (Lotion): 1%, 2.5%""

sasan816
22-01-2010, 13:02
از تجربت بگو
چیکار کردی مگه؟
استفادت چطوری بود؟
از اين شامپو حدود 2 سال طبق دستور روش براي از بين رفتن شوره ي سرم عمل کردم اسمشم سلنيوم سولفايده نه سولفيد سلنيم البته شايد اين يکي ديگه باشه اطلاع ندارم من 1.5 مصرف کردم البته دز هاي بالاتر هم داره

hamed malekpour
12-03-2010, 22:32
الان چه شامپویی در ایران از هر وجه بهترین شامپو است واستاندارد است؟

dsa dsa
12-03-2010, 22:43
panten عالیه !
من برای موهای خشک و مجعدشو گرفتم !
نرم کننده هم دارم ! بسته به نوع موت می تونی انتخاب کنی !

palmolive هم خوبه

head and shoulders

crystal هم عالیه ! هم سیر داره هم فلفل !!

SIMON137
12-03-2010, 23:02
من head and shoulders میزنم ، خیلی خوبه ، موهام رو کاملا نرم می کنه . شوره رو هم کاملا از بین می بره

AIRO
12-03-2010, 23:19
من می گم همون شامپو تخم مرغی از همه ی این شامپو ها بهتره

DaRyUsH AkRaMi
12-03-2010, 23:27
alpecin از همه شامپوها بهتره..
یکبار امتحان کنی میفهمی که head و panten زیاد اش دهن سوزی نیستن..
:46:

SIMON137
12-03-2010, 23:28
البته این سوال ، جنبه کلی نداره ...
باید موهای شما بررسی بشه ، از نظر نوع مو و حساسیت و چرب بودن و خشک بودن و ....
برای بعضی ها همون تخم مرغی خیلی عالی جواب میده.
ولی خب بعضی ها حساس هستن ، یا دچار ریزش مو
مثلا یکی از دوستان من فقط 20 هزار تومن پول شامپو میده.
پاسخ کلی نداره

AIRO
12-03-2010, 23:42
البته این سوال ، جنبه کلی نداره ...
باید موهای شما بررسی بشه ، از نظر نوع مو و حساسیت و چرب بودن و خشک بودن و ....
برای بعضی ها همون تخم مرغی خیلی عالی جواب میده.
ولی خب بعضی ها حساس هستن ، یا دچار ریزش مو
مثلا یکی از دوستان من فقط 20 هزار تومن پول شامپو میده.
پاسخ کلی نداره

بله درست می گین مثلا خود من قبلا تخم مرغی میزدم ولی الان بهم نمی سازه صحت می زنم
یه نکته ی دیگه شامپو های خارجی شامپو های خوبی نیستند کمتر بین مارک های شماپو خارجی مارک خوب پیدا می شه از ما گفتن همین شامپو های ایرانی بهترن

.::SMS::.
12-03-2010, 23:47
خیلی بستگی به موی خود شما داره
چند جور رو باید بزنید تا ببینید کدوم برای شما بهتره
من بعد از کلی شامپو هد اند شودرز رو انتخاب کردم (2در1)

Arpanet
12-03-2010, 23:59
واقعيت اينه كه تبليغاتي كه در مورد شامپوها ميشه اكثرا جنبه تجاري دارن وشامپو در عرض چند دقيقه جذب پوستي خوبي نداره كه بتونه روي فوليكول مو تاثير بذاره فقط روي ساقه مو كه قسمت مرده مو محسوب ميشه اثرات فيزيكي داره پس در رشد تاثيري نداره بعضي از شامپوها حاوي مواد شيمياي براي مثلا شوره هستن كه روي پوست موثرن نه مو /كلا توصيه شده شامپو رو دائما عوض نكنيد چون پوست شما به اون عادت ميكنه- بر خلاف خمير دندان كه بايد عوض بشه-

alidata2010
13-03-2010, 00:03
من می گم همون شامپو تخم مرغی از همه ی این شامپو ها بهتره

منظورت از تخم مرغی چیه:31: همون شامپو زردارو میگی که جاش شبیه تخم مرغه:31:

13-03-2010, 00:06
منظورت از تخم مرغی چیه:31: همون شامپو زردارو میگی که جاش شبیه تخم مرغه:31:
اون یه نمونشه:27:
ولی منظور این رفقا این شامپوهای جدیدن

Grand
13-03-2010, 04:09
panten سبز محشره...

Cleeev
13-03-2010, 04:56
حالا چرا همه ـش شامپوهای خارجی...؟؟؟

شامپوهای ایرانی هم جنساشون خیلی خوبه... گلان (Gelan) و صحت (Sehhat) شامپوهای خوبی میسازن...

برای مشکلات مو و پوست سر هم شامپوهای ایرانی Fulica واقعاً چیزای خوبی هستن به طوری که بسیاری از دکترای پوست و مو الان این شامپوی ایرانی رو تجویز میکنن...

خود من به شدت از شوره سر رنج میبردم و شامپوهای زیادی رو تست کرده بودم (ایرانی و خارجی و آخرشم head and shoulders) ولی دکتر این شامپو فولیکا رو برام تجویز کرد باور نمیکنید در عرض یه ماه با استفاده درست (هر 2-3 روز یه بار هر بار 2 بار و هر بار 3 دقیقه) سرم رو با این شامپو شستم الان هم احساس میکنم موهام بسیار نرم تر شدن و شوره موره هم کل یوم نابود شده...!

البته من سرم چربه قبلش یه بار شامپو گلان 5 گیاه میزنم که چربیا برن بعد از این شامپوهای فولیکا میزنم (که مدلای زیادی برای انواع مشکلات و انواع زمانبندی داره)... من فعلاً یه چند ماهی هست از مدل "شامپو ضد شوره و پوست سر چرب" فولیکا استفاده میکنم که واقعاً در هر دو مورد شوره  وپوست سر چرب تأثیر شگرف و از بین برنده ای داشته و به زودی میرم سراغ "شامپو ضد شوره فولیکا مصرف روزانه به مدت نامحدود"......!

:8:

این جنسای ایرانیم چیزای خوبین (البته به جز خمیر دندون! :دی)... همچنین کرما مثل جی و سینره (که جنسش توپه توپه)...!

dsa dsa
13-03-2010, 07:34
نرم کننده لطیفه هم خوبه ! ولی اگر کچل شدید تعجب نکنید !!

شعار معروف :

از فرانسه برای همه نوع مو !

pan ten واقعا عالیه !

بشاش توی صحت و گلان و اینا ... بدترین موهای ادم رو خراب می کنه !

hamed malekpour
13-03-2010, 12:34
تصمیمم را گرفتم head and shoulders من یک سال پیش از این شامپو استفاده می کردم تو بعضی از مقالات دیدم که گفته شده همش تقلبی دی گه استفاده نکردم ولی از فردا می خرمش ؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

یک سوال دیگه کدومش را بخرم برای تقویت یعنی موهام دیگه نریزه head and shoulders ؟

13-03-2010, 12:47
تصمیمم را گرفتم head and shoulders من یک سال پیش از این شامپو استفاده می کردم تو بعضی از مقالات دیدم که گفته شده همش تقلبی دی گه استفاده نکردم ولی از فردا می خرمش ؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

یک سوال دیگه کدومش را بخرم برای تقویت یعنی موهام دیگه نریزه head and shoulders ؟

بستگی به موهات داره
مثلا خشک، چرب، معمولی
من 2 در 1 میزنم چون بیشتر به موهام میخوره

armin_punisher6
13-03-2010, 13:20
Head & Shoulders کلاسیک

hamed malekpour
13-03-2010, 15:58
از کجا بدونم که موهام خشکه یا چربه یا معمولی؟:46:

SIMON137
13-03-2010, 16:28
از کجا بدونم که موهام خشکه یا چربه یا معمولی؟:46:
اگر چرب باشه بعد از چند روز ، کاملا مشخص میشه ، دست که به مو می زدنید تابلو هست چربه البته اگر حموم نرفته باشید در طی این چند روز ، خشکه که خشکه ولی معمولی نه چربه نه خشکه

AIRO
13-03-2010, 20:27
اون یه نمونشه:27:
ولی منظور این رفقا این شامپوهای جدیدن
بابا همین شامپو تخم مرغی های قدیمی جدید فرقی نمی کنه بابا برین داروخانه بگین شامپو تخم مرغی میخوام وسلام

تازه یه سوال فنی دیگه:
من موهام خیلی خیلی خشکه بی حالت هم است هزار نوع شامپو زدم درست نشد (این تخم مرغی ها یکم بهترن ولی .. .بازم مشکل داره)یه شاپمو خوب می خوام که به موهام حالت بده
:27:

hamed malekpour
14-03-2010, 12:39
امروز شمامپویhead and shoulders 2در1به قیمت 3هزار تومان خریدم بابت مشاوره دستتون درد نکنه؟

S@nti@go_s&k
14-03-2010, 13:03
من موهام خیلی خیلی خشکه بی حالت هم است هزار نوع شامپو زدم درست نشد (این تخم مرغی ها یکم بهترن ولی .. .بازم مشکل داره)یه شاپمو خوب می خوام که به موهام حالت بده

از همون تخم مرغیا بزن انشالا که به موهات حالت میده :31:

*GARFIELD*
14-03-2010, 18:23
من موهای خشکی و بی حالتی دارم و همی این شامپو هارو امتحان کردم ولی Sunsilk یه چیز دیگس

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

sunsilk زرد میزنم.

ariajoker
15-03-2010, 17:38
فقط شامپو بچه بقیش تله پوله اگر شامپو بچه ی خوب میخواهی فقط JOHNSON

AIRO
03-04-2010, 20:23
من هم موافقم شامپو بچه فقط گلرنگ :18:
برای این که بهتر هم بشه یه شیشه شیر وپستونک هم چاشنی اش کنید
البته کالسکه پوشک و غیره هم باشه چه بهتره
ولش کن جمع کن بریم خودمون رو مسخره کردیم
همون تخم مرغی بهتره درست می گم

dsa dsa
03-04-2010, 22:13
دوستان چه راهی برای تقویت ریشه و پیاز مو هست ؟ چه مواد خوراکی خوبه ؟ و با چه راه هایی می توان رشد مو را افزایش داد ؟

mehdider_5
01-05-2010, 09:19
باسلام
شامپو برای ریزش مو سراغ ندارید من شامپو سیر پرژک استفاده میکنم زیاد تاثیری ندارد ممنون میشوم راهنمائی کنید

hamed malekpour
01-05-2010, 18:30
باسلام
شامپو برای ریزش مو سراغ ندارید من شامپو سیر پرژک استفاده میکنم زیاد تاثیری ندارد ممنون میشوم راهنمائی کنید
برای ریزش مو؟:19:

Dr.FANOOS
01-05-2010, 19:01
موهای من لخت و بی حالت بود.اول از panten استفاده کردم جواب نداد و موهام خشک موند یک ماه مصرف کردم و گذاشتمش کنار.سراغ head & shoulders رفتم مثل panten نتیجه نگرفتم. اما سیر پرژک فوق العاده است هنوز که هنوزه دارم استفاده می کنم موهام هم هم خوشبو هم خوش حالت شده . شامپو انار پرژک و صدر صحت هم استفاده کردم اما سیر پرژک انصافا یه چیزه دیگه است. شامپوهای خارجی به درد آب و هوای کثیف تهران نمی خوره.

Arpanet
01-05-2010, 20:12
باسلام
هيچ شامپويي تا به حال براي ريزش مو تاييد نشده. شامپو بايد ثابت باشه و دائم عوض نشه چون مو به اون عادت ميكنه . شامپو فقط تاثير فيزيكي روي ساقه مو كه بخش مرده مو محسوب ميشه داره روي فوليكول مو تاثيري نميتونه داشته باشه / ميشه بجاي شامپو براي افراد حساس از سدر -منظور پودر برگهاي درخته نه شامپو - استفاده كرد كه خاصيت پاك كنندگي داره ولي شيميايي نيست

hamed malekpour
01-05-2010, 22:24
من بعد از فکر کنم40تا شامپو الان شامپو دارمو داروگر می زنم وخیلی راضی هستم.

Vallio
19-05-2010, 23:33
سلام دوستان گفتم دوباره تاپیک نزنم ،
موهای من خیلی چربه و خیلی هم بوره ( نه طلایی و نه قهوه ای ! )
الن دارم شامپو سبوس برنج پرمون میزنم !
میخاستم یه شامپوی خارجی نام ببرید که به موهام بخوره .
فقط خارجی باشه ! جنسش میخام عالی باشه !
سرمم شوره نداره در ضمن ...

ممنون میشم راهنمایی کنید ،

JEskandari
20-05-2010, 00:23
دوست عزیز مارکش خارجی باشه ولی توی زیر زمینی های اطراف میدان شوش پر بشه عیبی که نداره :27:

hamed malekpour
20-05-2010, 10:38
الان خیلی از شامپوهای خارجی تقلبییه به نظر من که همون شامپوی ایرانی بهتره دارموی داروگر را هم امتحان کن.

dsa dsa
20-05-2010, 10:39
برچسب وزارت بهداشت چیه پس روش ؟؟

از جاهای معتبر بخرید مشکلی نداره...

t2download
20-05-2010, 11:01
:46::46::46:
اول بگو مشکل موهات چیه

اگه شوره داره هد اند شولدرز با ساختار موی خود یا واسه تابستان نعنایی عالیه با پی اچ 5/5
یا IROX بگیر یا FULICA
اگه ریزش داره یا ضعیف شدن ECOPHANE بگیر کپسول هم داره و شامپو یا آلپسین بگیر دارای کافیین هست و باعث میشه هـورمـونـی بـنـام "دی هیدرو تستوسترون" (DHT) میباشد.DHT در بدن انسان تولید شده و تحقیقات اخیر نشان داده كه علت اصلی ایجاد اختلال در پیاز و حفره های كوچك تولید مو میباشد. DHT بتدریج باعث نازك، ضعیف شدن و در نهایت ریزش مو میگردد.
یا ریوایوژن بگیر
بگو مشکلت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11:

JEskandari
20-05-2010, 11:39
برچسب وزارت بهداشت چیه پس روش ؟؟

از جاهای معتبر بخرید مشکلی نداره...

اون برچسب مال وزارت بهداشت نیست اون مشخصات شامپو است که بنا به دستور وزارت بهداشت وارد کننده
به فارسی روی شامپو میزنه . به هر حال چند تاشو میخواهی پرینت کنم بدم خدمتتون.

یک سوال از شما آیا خارجیها عاشق چشم و ابروی ما هستند که شامپویی را که تو کشور خودشون دارن 15-20
دلار میدن اینجا به ما 4-5 دلار میدن ؟

mr6768
20-05-2010, 14:38
شامپو های نیوا چطور ؟ اونا هم تقلبین ؟
من اگه یه هفته حموم نرم موهام چرب میشه . این یعنی موهای من چربه ؟

MehranVB
20-05-2010, 16:51
ون برچسب مال وزارت بهداشت نیست اون مشخصات شامپو است که بنا به دستور وزارت بهداشت وارد کننده
به فارسی روی شامپو میزنه . به هر حال چند تاشو میخواهی پرینت کنم بدم خدمتتون.

یک سوال از شما آیا خارجیها عاشق چشم و ابروی ما هستند که شامپویی را که تو کشور خودشون دارن 15-20
دلار میدن اینجا به ما 4-5 دلار میدن ؟
اول اینکه شامپوهای Head and Shoulders که در ایران میبینین توی انگلیس به قیمت 1 تا 2 پوند فروخته میشه!! با 20 دلار که میشه رفت حراجی کفش آدیداس اصل خرید!
و دوم اینکه وقتی میگیم برچسب وزارت بهداشت، یعنی اینکه وزرات بهداشت باید مجوز بده به شرکت وارد کننده که اون شامپو رو وارد کنه، روز اون برچسب شماره پروانه و بارکد و اسم شرکت و تلفن و ... هر چی بخوای هست! اگه هم به اون نخوای اعتماد کنی که اصلاً نباید هیچ جنس غیرایرانی بخری، چون همه تقلبین!!

masud-000000
20-05-2010, 17:07
Head and Shoulders مگه مال انگلیسه؟
اگه آره پس چرا اینی که من خریده بودم روش نوشته بود ساخت عربستان سعودی ؟؟:18:

نظر منم اینه که دیگه پولمون رو صرف این شامپوهای خارجی نکنیم .

همین شامپو های خودمون خیلی عالین
اول صحت
دوم گلان
سوم شبنم
من از اینا استفاده کردم خیلی بهتر بوده نسبت به سایر شامپو ها

MehranVB
20-05-2010, 17:14
Head & Shoulders در اصل متعلق به کمپانی بزرگ امریکایی P&G هست و همینطور پرفروش ترین شامپو در امریکاست. P&G توی اکثر کشورای دنیا کارخونه داره.
شامپوهایی که در ایران وارد میشن اکثراً یا انگلیسی هستن یا فرانسوی. عربستان رو نمیدونم، شاید اونجا هم کارخونه داشته باشه!

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

شامپو های نیوا چطور ؟ اونا هم تقلبین ؟
من اگه یه هفته حموم نرم موهام چرب میشه . این یعنی موهای من چربه ؟

البته این یه موضوع شخصیه، ولی به نظر من هفته ای یه بار واسه حموم رفتن یه کم کمه! موهاتون هم احتمالاً کثیف میشه و شما فکر میکنی چربه!
من خودم هر روز میرم، ولی به نظر یه روز در میون یا حداکثر هفته ای دو بار رو باید رفت حموم!

t2download
20-05-2010, 20:09
Head and Shoulders شامپو مورد نظر ساخت فرانسه هست و تقلبی هم داره ساخت عربستان:11::11:

dsa dsa
21-05-2010, 01:05
Head and Shoulders مگه مال انگلیسه؟
اگه آره پس چرا اینی که من خریده بودم روش نوشته بود ساخت عربستان سعودی ؟؟:18:

نظر منم اینه که دیگه پولمون رو صرف این شامپوهای خارجی نکنیم .

همین شامپو های خودمون خیلی عالین
اول صحت
دوم گلان
سوم شبنم
من از اینا استفاده کردم خیلی بهتر بوده نسبت به سایر شامپو ها

4 - نرم کننده لطیفه ( ولی بعد استفاده معلوم نیست موهاتون بمونه)

چی می گید؟ من panten می زنم هیچ مشکلی هم نداشته ...

ار جاهای معتبر بگیرید..:10:

Vallio
21-05-2010, 10:37
نه من یک روز در میون میرم حموم !
ولی شامپو های ایرانی آشغالن تا حالا 4 - 5 مدل امتحان کردم !
پن تن برای موهای چرب داره ؟ چه رنگیه ساخت کجاست ؟

JEskandari
21-05-2010, 23:47
اول اینکه شامپوهای Head and Shoulders که در ایران میبینین توی انگلیس به قیمت 1 تا 2 پوند فروخته میشه!! با 20 دلار که میشه رفت حراجی کفش آدیداس اصل خرید!
و دوم اینکه وقتی میگیم برچسب وزارت بهداشت، یعنی اینکه وزرات بهداشت باید مجوز بده به شرکت وارد کننده که اون شامپو رو وارد کنه، روز اون برچسب شماره پروانه و بارکد و اسم شرکت و تلفن و ... هر چی بخوای هست! اگه هم به اون نخوای اعتماد کنی که اصلاً نباید هیچ جنس غیرایرانی بخری، چون همه تقلبین!!

اگه جایی انگلیسی و یا آمریکایی اونرا 1-2 دلار دیددید حتما من را خبر کنید.
این شامپو کوچکش توی داروخانه های آمریکا کمی بیشتر از 5$ قیمت داره و
بزرگش یسته به مدل اون بین 12-18دلار .
هیچ از خودتان پرسیدید چرا این شامپو اونجا مدلهای مختلفش قیمتهای متفاوت
دارند ولی توی ایران همه مدلهاش یک قیمت دارند . من هم مدلی را که توی
داروخانه های ایران میفروشن هم مدلی را که نمایندگیش برای نمونه توی نمایشگاه
پخش میکرد و هم مدلی را که از آمریکا برای من آورده بودن امتحان کردم و با اطمینان
میگم مدل آمریکاییش یک چیز دیگه بود .

MehranVB
22-05-2010, 11:20
اگه جایی انگلیسی و یا آمریکایی اونرا 1-2 دلار دیددید حتما من را خبر کنید.
این شامپو کوچکش توی داروخانه های آمریکا کمی بیشتر از 5$ قیمت داره و
بزرگش یسته به مدل اون بین 12-18دلار .
هیچ از خودتان پرسیدید چرا این شامپو اونجا مدلهای مختلفش قیمتهای متفاوت
دارند ولی توی ایران همه مدلهاش یک قیمت دارند . من هم مدلی را که توی
داروخانه های ایران میفروشن هم مدلی را که نمایندگیش برای نمونه توی نمایشگاه
پخش میکرد و هم مدلی را که از آمریکا برای من آورده بودن امتحان کردم و با اطمینان
میگم مدل آمریکاییش یک چیز دیگه بود .

دوست من لطفاً بر اساس حدسیات صحبت نکنید! البته من قصد کل کل و رو کم کنی ندارم و فقط واسه این جوای میدم که اطلاعات من و شما کاملتر شه، پس امیدوارم ناراحتی پیش نیاد!
چ
ند تا سایت معروف فروش کالا رو میذارم اینجا قیمتها رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
توی این سایت انگلیسی شامپو 400 میل قیمت 3.69 پوند داره که اگه هزینه پست که 2.9 پوند هست رو ازش کم کنید میشه چیزی حدود 0.8 پوند یا 1.31 دلار!! یعنی از اون چیزی که خودم گفتم هم ارزونتر در اومد!!!

در ابن سایت امریکایی هم قیمتش بین 5 تا 10 دلار و بعضی مدلا 15 دلار هست که متاسفانه مشخص نکرده چه مقدار بابت پست کالا میگیره!

راه دور نریم نمایندگی خود کمپانی P&G هم هست که قیمتش 8 دلاره:

بقیش هم خودت بگرد، در ضمن خواستی بخری پورسانت من یاد نره!! :46:

MehranVB
22-05-2010, 11:25
در مورد اینکه گفتید همه مدلا یه قیمت هستن هم قبول دارم، سوء استفاده ایه که ایران از ما میکنه و مدلای ارزونتر رو به همون قیمت مدلای گرونتر میده!!

mr6768
22-05-2010, 22:20
کسی در مورد تقلبی بودن شامپو های نیوا خبر نداره ؟

لبته این یه موضوع شخصیه، ولی به نظر من هفته ای یه بار واسه حموم رفتن یه کم کمه!

عزیز من ، من که به شما نگفتم هفته ای حموم می کنم . من گفتم اگه یه هفته حموم نرم اینطور میشم .

آخر ما نفهمیدیم چی بزنیم ؟

ایرانی یا خارجی ؟
Head n sholuders یا Panthen ؟
صدر صحت یا سیر پرژک ؟
چی شد آخر ؟

MehranVB
22-05-2010, 22:38
عزیز من ، من که به شما نگفتم هفته ای حموم می کنم . من گفتم اگه یه هفته حموم نرم اینطور میشم .
خوب پس من اشتباه برداشت کردم!!

کسی در مورد تقلبی بودن شامپو های نیوا خبر نداره ؟
توی بازار که از همه چی تقلبیش هست، حتی این ایرانیهایی که دوستان میگن!
در مورد مارک شامپو خودم شخصاً با ایرانیا زیاد میونه خوبی ندارم، چون واقعاً موهام رو داغون میکنه و تفاوتش با خارجیها کاملاً محسوسه!
اما اگه شما از یه جای معتبر و قابل اطمینان خرید کنی، هم پنتن خوبه هم هد اند شولدرز و هم نیوا و ...!
البته تنوع پنتن و هد اند شولدرز برای انواع موهای خشک و چرب و نرم کننده و ... از نیوا و مارکای دیگه خیلی بیشتره و همونطور که گفتم پرفروشترین شامپو توی امریکا و خیلی کشورهای دیگست.
و جالبه بدونین این دو برند که این همه با هم رقابت دارن هر دو متعلق به کمپانی P&G هستن!!

JEskandari
22-05-2010, 23:18
دوست من لطفاً بر اساس حدسیات صحبت نکنید! البته من قصد کل کل و رو کم کنی ندارم و فقط واسه این جوای میدم که اطلاعات من و شما کاملتر شه، پس امیدوارم ناراحتی پیش نیاد!
چ
ند تا سایت معروف فروش کالا رو میذارم اینجا قیمتها رو ببینید:

توی این سایت انگلیسی شامپو 400 میل قیمت 3.69 پوند داره که اگه هزینه پست که 2.9 پوند هست رو ازش کم کنید میشه چیزی حدود 0.8 پوند یا 1.31 دلار!! یعنی از اون چیزی که خودم گفتم هم ارزونتر در اومد!!!

در ابن سایت امریکایی هم قیمتش بین 5 تا 10 دلار و بعضی مدلا 15 دلار هست که متاسفانه مشخص نکرده چه مقدار بابت پست کالا میگیره!

راه دور نریم نمایندگی خود کمپانی P&G هم هست که قیمتش 8 دلاره:

بقیش هم خودت بگرد، در ضمن خواستی بخری پورسانت من یاد نره!! :46:

خوب موضوع اینجاست من اصلا قیمت سایت را نگاه نکردم . پست من را دوباره بخون من قیمت داروخانه را گفتم با قیمت سایت اصلا هم کاری ندارم.

راستی الان به آمازون نگاه کردم همون قیمت که من گفتم را میگرفتن البته وقتی مالیات و هزینه ارسال هم حساب
میکردن میشد 21-25 دلار ناقابل
شما به یک سایت که کمتر میده نگاه نکنید به قیمت کلی نگاه کنید مثلا قیمت یک پردازنده Core I7 920 توی دنیا 279$ هستش
ولی شما میتونید اونرا از میکروسنتر به قیمت 100$ کمتر از قیمت جهانی خرید کنید . خوب آیا این دلیل میشه قیمت اون پردازنده
را بشینیم و به قیمت میکروسنتر حساب کنیم.

MehranVB
23-05-2010, 06:09
خوب موضوع اینجاست من اصلا قیمت سایت را نگاه نکردم . پست من را دوباره بخون من قیمت داروخانه را گفتم با قیمت سایت اصلا هم کاری ندارم.

راستی الان به آمازون نگاه کردم همون قیمت که من گفتم را میگرفتن البته وقتی مالیات و هزینه ارسال هم حساب
شما به یک سایت که کمتر میده نگاه نکنید به قیمت کلی نگاه کنید مثلا قیمت یک پردازنده Core I7 920 توی دنیا 279$ هستش
ولی شما میتونید اونرا از میکروسنتر به قیمت 100$ کمتر از قیمت جهانی خرید کنید . خوب آیا این دلیل میشه قیمت اون پردازنده
خوب من چند تا سایت معتبر رو معرفی کردم! آمازون هم که همه میدونن قیمتاش رو چند برابر میکنه!! اصلاً اینا رو ولش کن، اون سایت آخری (سایت drugstore به معنی داروخونه!) رو از توی سایت P&G اوردم دیگه!! یعنی خود کارخونه داره میگه انقدر، حالا یکی میاد 10 برابر میده دیگه بحثش جداس!

و در مورد پردازنده هم اصلاً اون رو قاطی ماجرا نکنید چون قیمت قطعات کامپیوتری و الکترونیکی دائماً در حال نوسان هستن و هر روز مدل جدیدتر میاد و مدلای قدیمی ارزون میشن! فکر نکنم ربط زیادی بین شامپو و CPU باشه!
میخوای کلاً بیخیال این بحث شیم؟ چون تاپیک شلوغ میشه و اونقدر هم ارزش نداره!:46:

---------- Post added at 06:09 AM ---------- Previous post was at 06:09 AM ----------

خوب من چند تا سایت معتبر رو معرفی کردم! آمازون هم که همه میدونن قیمتاش رو چند برابر میکنه!! اصلاً اینا رو ولش کن، اون سایت آخری (سایت drugstore به معنی داروخونه!) رو از توی سایت P&G اوردم دیگه!! یعنی خود کارخونه داره میگه انقدر، حالا یکی میاد 10 برابر میده دیگه بحثش جداس!

و در مورد پردازنده هم اصلاً اون رو قاطی ماجرا نکنید چون قیمت قطعات کامپیوتری و الکترونیکی دائماً در حال نوسان هستن و هر روز مدل جدیدتر میاد و مدلای قدیمی ارزون میشن! فکر نکنم ربط زیادی بین شامپو و CPU باشه!
میخوای کلاً بیخیال این بحث شیم؟ چون تاپیک شلوغ میشه و اونقدر هم ارزش نداره!:46:

faded
24-05-2010, 19:35
این شامپوهای هندی به اسم هیمالیا چطوره؟ کسی استفاده کرده؟

AB
04-06-2010, 12:33
من خودم هر چی تو بازار بود امتحان کردم آخر سر هم برگشتم سر جای اولم یعنی Pantene.

توصیه میکنم اصلا سراغ شامپوهای ایرانی نرین.چون هم میزنه مو رو داغون میکنه هم پوست سرو میکنه.

یادش بخیر3-4 سال پیش یه تاپیک تو متفرقه در این مورد زده بودم.خیلی هم جامع بود.:27:

dsa dsa
04-06-2010, 14:54
پن تن مدل سبزش که خیلی عالیه .. مو رو صاف و مرتب می کنه و کلا تنش های مو رو می گیره..

fa13
07-06-2010, 11:23
دوستان شامپو بدن کسی مارک خوب میشناسه(زیاد قیمت بالا نباشه ) ؟
الان جوانان میزنم ولی ازش خسته شدم
ترجیحا ورزشی باشه که چه بهتر!
AB
08-06-2010, 10:34
دوستان شامپو بدن کسی مارک خوب میشناسه(زیاد قیمت بالا نباشه ) ؟
الان جوانان میزنم ولی ازش خسته شدم
ترجیحا ورزشی باشه که چه بهتر!
به نظر من Nivea خیلی خوبه.جوانان داروگر که واقعا آشغاله.نمیدونم چه ماده ای توش داره که پوست رو یه جوری میکنه و شما فکر میکنین خنک شدین.:2:وقتی هم به ناحیه جنیتال(Genital) میخوره به علت این که پوست این ناحیه نازکتره اذیت میکنه.:2:

fa13
08-06-2010, 13:33
به نظر من Nivea خیلی خوبه.جوانان داروگر که واقعا آشغاله.نمیدونم چه ماده ای توش داره که پوست رو یه جوری میکنه و شما فکر میکنین خنک شدین.:2:وقتی هم به ناحیه جنیتال(Genital) میخوره به علت این که پوست این ناحیه نازکتره اذیت میکنه.:2:
ممنون
بله درست میگید یه علت هم همینه که میخوام عوضش کنم
nivea چنده قیمت داری ؟ انواع مختلف هم داره ؟

AIRO
09-06-2010, 20:31
مسئله می دونین چیه؟ مهم مدل شامپو نیست !
مهم تاثیر شامپو روی موهاتونه پس امکان داره یه شامپوی 2000000 هزار تومنی به موهاتون نسازه ولی یه شامپو 200 تومنی بسازه پس ببینین چه شامپوی روی موهاتون تاثیر بهتری داره .

MOHAMMAD2010
09-06-2010, 21:06
من چند ساله Head and Shoulders استفاده میکنم
عالیه ...

majidgenium
10-09-2011, 10:40
شامپو هد اند شولدرز کاملا ضد قارچ و ضد شوره است و مانع ریزش موی سر شما خواهد شد دلیل های علمی زیادی پشت سر عملکرد این شامپو هست اما نکته ای که بایدبدونید اینه که تغذیه شما و نحوه آزاد شدن رادیکال های آزاد در خون شماست که باعث ریزش موی سر می شود.
در مورد خواص ضد شوره باید گفت که مواد از بین برنده دیواره سلولی قارچ ها باعث از بین رفتن شوره ها خواهد شد.
امادر مورد ریزش :
هرچه قدر مقدار هیدروژن آزاد خون یا همون رادیکال های آزاد خون بیشتر باشند ریزش موی سر هم بیشتر می شود این یافته علمی کاملا ثابت شده است.
به این صورت که هیدروژن با اتصال به هورمون تستسترون که از بیضه ها ترشح می شود باعث تولید مولکول دی هیدرو تستسترون خواهد شد که این مولکول در سلول های غلاف ریشه مو تجمع پیدا می کند و cAMP یا همون آدنوزین مونو فسفات های حلقوی که حامل انرژی برای فعالیت های سلول می باشد را از بین می برد.
حالا کاری که شما باید انجام بدهید اینه که مقدار نشاسته و مواد روغنی و سوسیس و کالباس و مواد رنگی و هر ماده ای که فکر می کنید از نگهدارنده درونش استفاده شده است را کنار بگذارید و تا می توانید از میوه و سبزی جات مخصوصا صبح ها استفاده کنید و همراه با غذاهای چرب کمی آب لیمو یا سبزی استفاده کنید .
هرچه مواد غذایی تولید سم بیشتری در خون بکنند تولید هیدروژن های آزاد هم بیشتر خواهد شد .
با این روش شما از ریزش موی خود نه تنها می کاهید بلکه موهای شما شروع به رشد مجدد هم خواهد کرد.
خوب بخوابید خوب بخورید و حرس نخورید.
بازهم همه اینا باعث تولید رادیکال آزاد خواهد شد که باعث انواع بیماری ها بخصوص ریزش موی سر خواهد بود.
البته یک پیشنهاد فوق العاده استفاده از گیاه بهشت یا همان جنسینگ هست که نتیجش با مصرف یکبار نمایان خواهد شد.
کشاورزانی که در چین جنسینگ کشت می دهند در سنین 70 سالگی 50 ساله به نظر می آیند .
مطمئن باشید با تغییر رژیم غذایی از چلوکباب و قیمه پلو چرب به مصرف خورش بیشتر و کمی برنج و مقدار معمول سبزی جات تازه می توانید مانع سفیدی و ریزش موی سر خود و هزار بیماری دیگر شوید.

majidgenium
10-09-2011, 10:58
مراقب باشید
هد اند شلدرز دیگه در ایران وجود ندارد.به علت تحریم
تمام شلدرزهای بازار ایران تقلبی هستند .
از رنگ و بو و غلظت و کشسانی سطحی و رنگ درب براحتی می توانید متوجه تقلبی بودن بشوید .
البته اگر اصل پیدا کردید مطمئن باشید بهترین فرمول شیمیایی کشف شده برای از بین بردن باکتری مالاسزیاگلوبوسا که نوعی مخمر است می باشد.
این مخمر از سبوم (اسید چرب) که از غدد چربی ترشح می شوند تغذیه می کند.
به خاطر همین است که پوست های چرب بیشتر شوره می گیرند.
خلاصه براتون بگم این خانوم مالاسزیا با 8 نوع لیپاز و 3 نوع آنزیم فسفولیپاز دیواره سلول های اپیدرمی پوست سر رو خراب میکند تا مواد غذایی داخل سلول را استفاده کند که گاهی اوقات باعث سوزش پوست سر می شود.

شامپو هد اند شولدرز کاملا ضد قارچ و ضد شوره است و مانع ریزش موی سر شما خواهد شد دلیل های علمی زیادی پشت سر عملکرد این شامپو هست اما نکته ای که بایدبدونید اینه که تغذیه شما و نحوه آزاد شدن رادیکال های آزاد در خون شماست که باعث ریزش موی سر می شود.
در مورد خواص ضد شوره باید گفت که مواد از بین برنده دیواره سلولی قارچ ها باعث از بین رفتن شوره ها خواهد شد.
امادر مورد ریزش :
هرچه قدر مقدار هیدروژن آزاد خون یا همون رادیکال های آزاد خون بیشتر باشند ریزش موی سر هم بیشتر می شود این یافته علمی کاملا ثابت شده است.
به این صورت که هیدروژن با اتصال به هورمون تستسترون که از بیضه ها ترشح می شود باعث تولید مولکول دی هیدرو تستسترون خواهد شد که این مولکول در سلول های غلاف ریشه مو تجمع پیدا می کند و cAMP یا همون آدنوزین مونو فسفات های حلقوی که حامل انرژی برای فعالیت های سلول می باشد را از بین می برد.
حالا کاری که شما باید انجام بدهید اینه که مقدار نشاسته و مواد روغنی و سوسیس و کالباس و مواد رنگی و هر ماده ای که فکر می کنید از نگهدارنده درونش استفاده شده است را کنار بگذارید و تا می توانید از میوه و سبزی جات مخصوصا صبح ها استفاده کنید و همراه با غذاهای چرب کمی آب لیمو یا سبزی استفاده کنید .
هرچه مواد غذایی تولید سم بیشتری در خون بکنند تولید هیدروژن های آزاد هم بیشتر خواهد شد .
با این روش شما از ریزش موی خود نه تنها می کاهید بلکه موهای شما شروع به رشد مجدد هم خواهد کرد.
خوب بخوابید خوب بخورید و حرس نخورید.
بازهم همه اینا باعث تولید رادیکال آزاد خواهد شد که باعث انواع بیماری ها بخصوص ریزش موی سر خواهد بود.
البته یک پیشنهاد فوق العاده استفاده از گیاه بهشت یا همان جنسینگ هست که نتیجش با مصرف یکبار نمایان خواهد شد.
کشاورزانی که در چین جنسینگ کشت می دهند در سنین 70 سالگی 50 ساله به نظر می آیند .
مطمئن باشید با تغییر رژیم غذایی از چلوکباب و قیمه پلو چرب به مصرف خورش بیشتر و کمی برنج و مقدار معمول سبزی جات تازه می توانید مانع سفیدی و ریزش موی سر خود و هزار بیماری دیگر شوید.

saeedehmn
10-09-2011, 13:42
با سلام .موهای من خیلی چرب بود وریزش داشت .از وقتی شامپو بچه فیروز میزنم موهام خیلی بهتر شده . چون شامپو بچه خیلی ملایمه میشه هر روز موها رو شست تا خیلی چرب نشه چون هر چی بیشتر چرب بشه ریزش موها بیشتر میشه:20:

mohamad021
15-09-2011, 12:19
شامپو های ساخت سنیره چطوره؟؟؟بدرد بخور هست؟؟؟

farryad
25-02-2012, 12:14
مثه این که الان شولدرز فقط تقلبیش تو بازار هست.
منم تازه فهمیدم تو این مدت چه کلاهی سرم رفته؛قبلا که میزدم پوست سر رو کاملا خنک میکرد ولی الان انگار نه انگار.
حالا به نظرتون یه جایگزین خوب برای این شامپو چیه؟
هم مو رو شاداب کنه وهم ضد شو شوره باشه.
تنکس

Greedy
25-02-2012, 12:34
شامپو های ساخت سنیره چطوره؟؟؟بدرد بخور هست؟؟؟

اره کلا محصولات سینره خوبن

armin_punisher6
25-02-2012, 13:02
مثه این که الان شولدرز فقط تقلبیش تو بازار هست.
منم تازه فهمیدم تو این مدت چه کلاهی سرم رفته؛قبلا که میزدم پوست سر رو کاملا خنک میکرد ولی الان انگار نه انگار.
حالا به نظرتون یه جایگزین خوب برای این شامپو چیه؟
هم مو رو شاداب کنه وهم ضد شو شوره باشه.
تنکس
فقط و فقط
clear icecool
هم شوره رو کاملا از بین میبره و هم جلوی ریزش رو میگیره.هد اند شولدرز خیلی وقته تقلبیش زیاد شده.loreal هم فکر کنم تقلبیش اومده چون چند ماه پیش استفاده کردم راضی نبودم.
واسه اون شامپویی که گفتم حتما icecool ش رو بگیر.حتی بعضی از دکترها هم برای ریزش تجویز میکنن.قیمت بزرگش هم حدود 6 تومانه.

amin666
27-06-2012, 15:40
دوستان این شامپو کریستالهایی که بیرون هست تو ایران تولید می شه درسته؟کسی می دونه قضیه چیه و واقعا تحت لیسانس اولوشن تولید می شه یا همش الکیه؟اخه مملکت صاحب نداره که.ادم نمی دونه.مواد اولیه اش همینجا درست می شه یعنی؟
سوال دیگه اینکه من شامپو سیرش رو مه زدم خیلی غلیط بود.حد اقل ظاهرش مثل دفعه اولی بود که کریستال اصل گرفتم چند سال پیش.ولی شامپو فلفلش رو که گرفتم خیلی آبکیه نسبت به سیرش.کسی فلفل کریستال استغاده کرده؟همشون اینجورین و با سیر فرق دارن یا مثلا این قلابیه؟البته می شه قلابی اندر قلابی!!
اینم بپرسم که شامپو نیوآ چه طور؟اونم قلابی داره؟معمولا جنسهای آلمانی تقلبیش تو ایران کمتره؟کسی تقلبیش رو دیده؟
ممنون

MAHY@R
10-07-2012, 19:34
این شامپو پنتن هایی که برچسب ندارند تقلبی هستند؟
من یدونه گرفتم بو و رنگش عین همون برچسب دارها میمونه فرقی نداره

moslem47
10-07-2012, 21:33
برای موهای خشک و بد حالت چی پیشنهاد میکنید؟

pourya_92
11-07-2012, 16:09
همون شامپوی کلیر رو ادامه بده که حرف نداره شامپو سدر صحت و سیر پرژک هم خوبه..

moslem47
11-07-2012, 23:16
همون شامپوی کلیر رو ادامه بده که حرف نداره شامپو سدر صحت و سیر پرژک هم خوبه..
این جواب سوال منه.
از همه شون استفاده کردم تاثیر نداره

armin_punisher6
11-07-2012, 23:31
من قبلا کلیر میزدم ریزشم کلا قطع شده بود ولی الان باز ریزش پیدا کرده.چه شامپویی در حال حاضر برای ریزش خوبه.موهامم خشکه.

Mohammad Yek110
13-07-2012, 16:24
من قبلا کلیر میزدم ریزشم کلا قطع شده بود ولی الان باز ریزش پیدا کرده.چه شامپویی در حال حاضر برای ریزش خوبه.موهامم خشکه.

مدل hairfall decrease رو می زدین؟

farryad
24-07-2012, 13:28
یه شامپوی ضد شوره خوب معرفی کنین.به غیر از شولدرز و پرژک.
سرم خارش داره و موهام هم میرزه.
تنکس

T I G E R
24-07-2012, 16:48
تنکس
من موهام چرب بود و ریزش داشت ، شدیدا هم میخوارید شوره میزد
شامپو ضد ریزش سریتا هم به ریزش موهام هم چربی مو و هم خارش و شوره سرم کمک کرد
برای برادرم شامپو فولیکا خیلی موثر بود

البته شامپوها به هر فرد تاثیر متفاوتی داره
اما برای شوره سر معمولا شامپو کتوکونازول رو تجویز میکنن که هفته ای فقط 2 بار باید موها رو شست
نباید بیش از دو ماه هم از این شامپو استفاده کرد

البته ریزش موهای شما شاید دلیل دیگه داشته و شامپو ها تاثیری برای ریزش موی شما نداشته باشه

موفق باشید

asrit.net
24-07-2012, 16:55
من شامپوی Alpecin را می زنم هم ضد شوره است و هم ضدریزش.

قیمت هم 17400 تومان است.

Mohammad Yek110
24-07-2012, 17:03
تنکس

سلام
شامپو CLEAR پیشنهاد میشه

SaMsUnG
24-07-2012, 20:59
من شامپوی Alpecin را می زنم هم ضد شوره است و هم ضدریزش.
قیمت هم 17400 تومان است.

آلپسین را تعریفشو شنیدم
ریزشتون خیلی کم شده؟
قبلا چجوری بود حالا چجوریه؟

-Nikolas-
29-07-2012, 12:58
سلام
من یه مدت هست که شامپو Clear ICE COOL استفاده میکنم اوایل وقتی استفاده میکردم روی پوست سرم خیلی احساس خنک شدن و سرما داشتم اما یه مدته که دیگه از اون خنک شدن و سرما خبری نیست!!! حالا سوالم اینکه بقیه هم همچین تجربه ای داشتن و بنظرتون علتش عادت کردن پوست سر به این شامپو هست یا کلا Clear قلابی شده و یا اون کیفیت قدیم رو نداره؟؟؟ اگه جواب مثبته یه شامپو که تاثیر همین ICE COOL رو داره معرفی کنین .. پوست و موهای سرم چربه و کمی ریزش داره

Mohammad Yek110
29-07-2012, 13:42
سلام
من یه مدت هست که شامپو Clear ICE COOL استفاده میکنم اوایل وقتی استفاده میکردم روی پوست سرم خیلی احساس خنک شدن و سرما داشتم اما یه مدته که دیگه از اون خنک شدن و سرما خبری نیست!!! حالا سوالم اینکه بقیه هم همچین تجربه ای داشتن و بنظرتون علتش عادت کردن پوست سر به این شامپو هست یا کلا Clear قلابی شده و یا اون کیفیت قدیم رو نداره؟؟؟ اگه جواب مثبته یه شامپو که تاثیر همین ICE COOL رو داره معرفی کنین .. پوست و موهای سرم چربه و کمی ریزش داره

من آیس کول نمی زنم و active sport دارم
ولی اونم خنک کننده داره.
برای منم همینطوره کم شده ولی زیاد محسوس نیست

Mr_100_dolari
01-08-2012, 20:31
تنکس

شامپو کتوکونازول طی 1 الی 2 ماه کل شوره های سر رو از بین میبره

من از شماپو فيتوم اكتيف آنتي شوت ایوروشه استفاده میکردم قیمتشم 11 یا 12 تومنه شامپو واقعا خوبی هستش
الانم که دیگه پولی نمونده ایروکس میزنم اما فيتوم اكتيف آنتي شوت ایوروشه یه چیز دیگه بود
البته این شامپو سرم ضد ريزش فيتوم اكتيف آنتي شوت ایوروشه رو هم داره که بهتر همراه شامپوش استفاده شه اما باید پولشم باشه دیگه

armin_punisher6
01-08-2012, 23:39
سلام
منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم البته من مخصوص موهای خشکش رو استفاده میکنم.کیفیت پایین نیومده چون من یه بسته 6 تایی خریده بودم که الان اون تاثیر سابق رو نداره.قبلا خیلی برای ریزش خوب بود و واقعا راضی بودم ولی الان اصلا اینطوری نیست.

-Nikolas-
04-08-2012, 23:24
منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم البته من مخصوص موهای خشکش رو استفاده میکنم.کیفیت پایین نیومده چون من یه بسته 6 تایی خریده بودم که الان اون تاثیر سابق رو نداره.قبلا خیلی برای ریزش خوب بود و واقعا راضی بودم ولی الان اصلا اینطوری نیست.

من آیس کول نمی زنم و active sport دارم
ولی اونم خنک کننده داره.
برای منم همینطوره کم شده ولی زیاد محسوس نیست

پس میشه گفت Clear در دراز مدت اثره خودشو از دست میده ... حیف شد اوایل خیلی تاثیرش خوب بود

armin_punisher6
07-08-2012, 16:29
پس میشه گفت Clear در دراز مدت اثره خودشو از دست میده ... حیف شد اوایل خیلی تاثیرش خوب بود
فکر میکنم همینطوره.قبلا یه ایمیل برام اومده بود که یه سری شامپو که فقط کلیر و اورال رو یادمه توش بود میگفتن یه ماده خیلی خطرناک داره که نباید استفاده کنین.الان منم نمیدونم چی باید مصرف کرد.

rihannablonde
21-08-2012, 20:03
بهترین شامپو شامپویی است که 1 فاقد پارابن باشه چون سرطان زاست 2 فاقد فتالات باشه که متاسفانه تمامی شامپو های ایرانی دارای اون هستن از داروگر گرفته تا سینره و فتالات علاوه بر سرطان زابودن موجب ریزش مو وخشکی ساقه مو و چربی بیش از حد پوست سر میشه 3 دارای ph خنثی یا اسیدی ضعیف باشه 4 اگر از سورفکتانت مضری مثل سدیم لورت سولفات استفاده نکرده باشه که عالیه. من تا به امروز بیش از 400 مدل ونوع مختلف شامپو رو مصرف کردم و در مورد تعداد زیادی شامپو و فرمول اونا تحقیق کردم و متوجه شدم که کیفیت شامپوها میتونه از نظر سلامت و زیبایی مو با هم از زمین تا اسمون فرق کنه. بهترین شامپوهای جهان 1 kiehls گیاهی امریکایی با قیمت 30 دلار وهم چنین شامپویی که ریحانا و خیلی از افراد مشهور از اون میزنن و فاقد sls و پارابن و عطر ورنگه و سرشار از مواد سودمند گیاهیه 2 avalon organics گیاهی امریکایی با قیمت 8 دلار که فاقد sls و پارابنه 3 phyto گیاهی فرانسوی که تو ایران هم هست البه به بعضی از ایرانی ها نمیسازه 4 klorane گیاهی فرانسوی که تو ایران هم هست البته فقط نوع جو و بادام و گل صدتومانیش و شامپو بچش خوبه 5 head&shoulders فرانسوی که جدیدن اصلش با لیبل شبنم در داروخانه ها موجوده ولی فقط نوع کلاسیک و نعنایی و بادوم و الوورا و اکالیپتوسش خوبه 6 pantene nature fusion که گیاهیه و هنوز توی ایران نیست

-Nikolas-
21-08-2012, 23:48
سلام
پوست و موی سرم چرب بود و ریزش شدید داشت یه مدت Clear ICE CooL استفاده میکردم ریزش کم شد و چربیه پوست سرم متعادل شد اما بعد از تقریبا 3 ماه تاثیرش رو از دست داد گذاشتمش کنار ... الان از شامپو Fulica (ضد ریزش و تقویت کننده) ساخت ایران استفاده میکنم و خیلی ازش راضی ام قبلا وقتی دست میکشیدم به موهام امکان نداشت 7/8 لاخ مو توی دستم نمونه اما الان با اینکه مدت خیلی کمی هست که دارم ار Fulica استفاده میکنم ریزش موهام تقریبا میشه گفت متوقف شده و پوست سرم دیگه اصلا چرب نیست موهام خوش حالت شده و حجیم تر شدن بنظره خودم موهام پرپشت تر شده ... ایشون گفتن تمامی شامپوهای ایرانی دارای پارابن و فتالات هستن که سرطان زاست اما Fulica برای من که خیلی عالی بود حتی Head & Shoulders (موهای چرب) استفاده کرده بودم با اینکه ازش خیلی تعریف میکنن اما اصلا ازش راضی نبودم چون روی ریزش مو و از بین بردن چربی پوست سر من هیچ اثری نداشت.
بنظره من هر شامپویی که برای موهای یکی دیگه جواب بده ممکنه برای شخصه دیگه ای اون تاثیر رو نداشته باشه.
ایا سرطان زا بودن شامپوهای ساخت ایران جایی به صورت علمی ثابت شده؟؟؟
ایا Fulica هم که پشتش نوشته ساخت ایران سرطان زاست؟؟؟
یجا توی همین انجمن پزشکی دیدم که گفته شده دکترهای زیادی برای درمان ریزش مو همین شامپوی ایرانی Fulica رو تجویز میکنن.

-Nikolas-
23-08-2012, 19:05
داشتم ترکیبات همین فولیکا که توی پست قبلی دربارش حرف زدم رو میخوندم یه اسم شبیه یکی از اون 2 ماده ای که یکی از کاربران گفتن سرطان زاست رو داره (سدیم متیل پارابن) حالا با این تفاسیر بازم از این فولیکا استفاده کنیم یا نه؟؟؟
یعنی هیشکی نیست روی این شرکت های شامپوسازی ایرانی نظارت بکنه که مواد سرطان زا استفاده نکنن؟؟؟

Abdolreza2012
17-12-2012, 15:27
سلام دوستان
من موهام خیلی شوره میذاره
از چندنوع شامپو استفاده کردم ولی باز بعد اون جوری که باید خوب نبود به جزء سری اول شامپوی Head & shoulders و clear
از شامپو Head & shoulders نعناع و clear و سیر پرزک استفاده کردم
یه مدت تو بازار شامپو Head & shoulders نبود الان دوباره اومده ولی یه جوریه مثله قبلیا نیست و قیمتشم 3 برابر شده الان هم clear نیست
میخواستم ببینم شما چه شامپویی پیشنهاد میکنین؟

m.shahi
23-04-2013, 01:07
بهترین شامپو شامپویی است که 1 فاقد پارابن باشه چون سرطان زاست 2 فاقد فتالات باشه که متاسفانه تمامی شامپو های ایرانی دارای اون هستن از داروگر گرفته تا سینره و فتالات علاوه بر سرطان زابودن موجب ریزش مو وخشکی ساقه مو و چربی بیش از حد پوست سر میشه 3 دارای ph خنثی یا اسیدی ضعیف باشه 4 اگر از سورفکتانت مضری مثل سدیم لورت سولفات استفاده نکرده باشه که عالیه. من تا به امروز بیش از 400 مدل ونوع مختلف شامپو رو مصرف کردم و در مورد تعداد زیادی شامپو و فرمول اونا تحقیق کردم و متوجه شدم که کیفیت شامپوها میتونه از نظر سلامت و زیبایی مو با هم از زمین تا اسمون فرق کنه. بهترین شامپوهای جهان 1 kiehls گیاهی امریکایی با قیمت 30 دلار وهم چنین شامپویی که ریحانا و خیلی از افراد مشهور از اون میزنن و فاقد sls و پارابن و عطر ورنگه و سرشار از مواد سودمند گیاهیه 2 avalon organics گیاهی امریکایی با قیمت 8 دلار که فاقد sls و پارابنه 3 phyto گیاهی فرانسوی که تو ایران هم هست البه به بعضی از ایرانی ها نمیسازه 4 klorane گیاهی فرانسوی که تو ایران هم هست البته فقط نوع جو و بادام و گل صدتومانیش و شامپو بچش خوبه 5 head&shoulders فرانسوی که جدیدن اصلش با لیبل شبنم در داروخانه ها موجوده ولی فقط نوع کلاسیک و نعنایی و بادوم و الوورا و اکالیپتوسش خوبه 6 pantene nature fusion که گیاهیه و هنوز توی ایران نیست

سلام
در مورد بهترین شامپو فکر میکنم شامپو Rigenepure ساخت امریکا باشه همه ترکیبات مفید رو با کیفیت عالی یکجا داره و مواد مضر هم نداره من در موردش زیاد خوندم نظر استفاده کننده ها رو هم خوندم در کل خیلیا راضی بودن کاش وارد میشد. در مورد فیتو هم درست میگین به بعضیا نمیسازه من اولین بار که استفاده کردم کلی از موهام ریخت ادامه ندادم البته بعضی از شامپوها رو اگر ادامه بدین شاید ریزش اولیه اش کم بشه ولی من که جرات نکردم.

hopand
07-05-2013, 12:35
موهای مت هم چرب بود هم شوره داشت از وصتی از هداند شولدرز استفاده میکنم خیلی بهتر شده

moslem47
07-05-2013, 13:48
موهای من به شدت بد حالت و خشک هستند چه شامپویی را پیشنهاد میکنید؟

softday
11-05-2013, 17:07
CLEAR کوچیک شده 8300 4 تومن بود :n02:

SaMsUnG
15-05-2013, 11:53
CLEAR کوچیک شده 8300 4 تومن بود :n02:
چقدر؟8300؟

دوستان در مورد خودم بگم که موهای سرم به شدت چرب هستش شامپوهای زیادی مصرف کردم از جمله head & shouldr ، سریتا ، فولیکا، صحت ، کتوکونازول، سینره و ...
شامپوی خوبی که روی سر من بعد این همه مدت خیلی خوب جواب داده فقط سریتا بوده است و بس ودائم دارم از اون استفاده میکنم فقط موردی که هست اینه که برای اینکه موهام کامل به این شامپو عادت نکنه در کنارش هر چند وقت یکبار هم شامپو فولیکا به جای سریتا استفاده میکنم
در ضمن من قبلا سرم به شدت میخارید و شوره و پوسته داشت که برای رفع اون هم هر وقت این مشکل را داشتم سرم را با شامپو کتوکونازول شستم
اگر خارش شدید و شوره دارید حتما از این شامپو استفاده کنید

خوبی شامپو سریتا به اینه که به موهاتون هم حجم میده ولی فولیکا برای من اینجوری نبود

تعریف clear را هم شنیدم ولی تا حالا استفاده نکردم و فعلا چسبیدم به سریتا :n12::n02:

svb93
15-05-2013, 18:57
سلام دوستان
من یک ماه پیش از یک شامپوی زد شوره استفاده می کردم که فقط اون شامپو تونست شوره سرمو از بین ببره و الان دوباره سرم شوره داره ولی هر چی فکر می کنم اسم اون شامپو یادم نمیاد :n03: یه چند حرفی یادم میاد + شکلش
لوسیون یا سلنیوم ...
ممنون میشم راهنماییم کنید

SIMON137
16-05-2013, 09:16
چقدر؟8300؟

دوستان در مورد خودم بگم که موهای سرم به شدت چرب هستش شامپوهای زیادی مصرف کردم از جمله head & shouldr ، سریتا ، فولیکا، صحت ، کتوکونازول، سینره و ...
شامپوی خوبی که روی سر من بعد این همه مدت خیلی خوب جواب داده فقط سریتا بوده است و بس ودائم دارم از اون استفاده میکنم فقط موردی که هست اینه که برای اینکه موهام کامل به این شامپو عادت نکنه در کنارش هر چند وقت یکبار هم شامپو فولیکا به جای سریتا استفاده میکنم
در ضمن من قبلا سرم به شدت میخارید و شوره و پوسته داشت که برای رفع اون هم هر وقت این مشکل را داشتم سرم را با شامپو کتوکونازول شستم
اگر خارش شدید و شوره دارید حتما از این شامپو استفاده کنید

خوبی شامپو سریتا به اینه که به موهاتون هم حجم میده ولی فولیکا برای من اینجوری نبود

تعریف clear را هم شنیدم ولی تا حالا استفاده نکردم و فعلا چسبیدم به سریتا :n12::n02:

آقا فقط بی زحمت این مدل شامپوهارو هم می گفتی

سریتا شامپو 3*1 مردانه میزنی یا ضد ریزش موهای چرب ؟

بعد این موهارو خوب خشک می کنه ؟ چون واسه من به شدت چربه و بعد از حموم کاملا نرم میشه و اصلا حالت نمی گیره !

مدل فولیکا و بقیش رو هم بی زحمت بگو

فدا مدا :n12:

SaMsUnG
16-05-2013, 09:38
آقا فقط بی زحمت این مدل شامپوهارو هم می گفتی
سریتا شامپو 3*1 مردانه میزنی یا ضد ریزش موهای چرب ؟
بعد این موهارو خوب خشک می کنه ؟ چون واسه من به شدت چربه و بعد از حموم کاملا نرم میشه و اصلا حالت نمی گیره !
مدل فولیکا و بقیش رو هم بی زحمت بگو
فدا مدا :n12:
چاکرم
سریتا را عرض کنم که دو مدل را استفاده کردم :
ضد ریزش من استفاده میکنم مدل 3*1 را تا حالا استفاده نکردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این :
خشک کردنش بد نیست نه خیلی خشک میکنه نه خیلی نرم ، یه حالت معمولی داره

فولیکا هم مدل تقویت کننده مو استفاده میکنم هر چند وقتیکبار بینش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D8%AA&tni=&nid=8

ولی دوست عزیز به نظر من شامپو را باید امتحان کنی ببینی به موهات میخوره یا نه
چون به هر حال تا روی سرت تست نکنی نمیتونی متوجه بشی سازگار هست با موهات و پوستت یا نه
پیشنهاد من دو مورد اول مخصوصا اول هستش

SIMON137
16-05-2013, 11:44
چاکرم
سریتا را عرض کنم که دو مدل را استفاده کردم :
ضد ریزش من استفاده میکنم مدل 3*1 را تا حالا استفاده نکردم

و این :
خشک کردنش بد نیست نه خیلی خشک میکنه نه خیلی نرم ، یه حالت معمولی داره

فولیکا هم مدل تقویت کننده مو استفاده میکنم هر چند وقتیکبار بینش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D8%AA&tni=&nid=8

ولی دوست عزیز به نظر من شامپو را باید امتحان کنی ببینی به موهات میخوره یا نه
چون به هر حال تا روی سرت تست نکنی نمیتونی متوجه بشی سازگار هست با موهات و پوستت یا نه
پیشنهاد من دو مورد اول مخصوصا اول هستش

دست گلت درد نکنه
قدیما Clear مخصوص موهای چرب میزدم ، خیلی عالی بود ، قشنگ خشک می کرد مو رو ، راحت هر طور دست میزدی حالت می گرفت ، دیرتر هر چرب میشد و خارش هم ایجاد نمی کرد ولی دیگه متاسفانه نیست تو بازار :n27:
در حال حاضر بدون شامپو سر می کنیم تخم مرغی میزنیم :n02: :n12:
یکی هم این صابون مراغه رو آورد زدیم ، به شدت وحشتناکی پوست رو خشک می کنه راحت حالت میگیره مو ، حجم میده هلوووو :n19: ولی بدیش اینه که خارش میاره :n13:
منم که موهام بدجور چرب میشه ، نهایتش یک روز و 1 ساعت معمولی می مونه بعد دوباره چرب میشه ! :n29:

Leon-117
23-05-2013, 13:53
دوستان این head an shoulders های موج.ود تو بازار الان چه طورین؟!

Mohammad Yek110
24-05-2013, 13:37
دوستان این head an shoulders های موج.ود تو بازار الان چه طورین؟!

تجارب من در استفاده از سه چهارتا مارک شامپو ( سرم شوره می زنه )
اولش من کلیر گرفتم که کاملا شوره سرم رو از بین برد و مشکل دیگه ای نداشتم
خواستم عوض کنم هد اند شولدرز گرفتم یکم سرم چرب میشد ولی شوره نداشتم
برای همین چربی فولیکا گرفتم که ریزشم شروع شد
دوباره برگشتم به کلیر Hair Fall Defense و الان هیچ مشکلی ندارم

پ.ن : بعد از اینکه فولیکام تموم شد کلیر گیرم نیومد، شامپو سیر پرژک زدم که هم شوره میزدم هم ریزش داشتم هم سرم چرب میشد و هم خارش سر داشتم :دی

moslem47
24-05-2013, 14:13
بری مو های خشک و بد حالت چی پیشنهاد میکنید؟ موهام بعد حمام به شدت پف میکنه و از یه حدی که کوتاه میکنم سیخ میشه.
خواهشا یکی یه راه حل عملی بده

afshar01
07-06-2013, 11:50
clear New و شامپو Head & Shoulders من از هر دو استفاده می کنم بیشتر شامپو رو عوض نکنید یه چیزی بزنید که مو هاتون با اون شامپو سازگار باشه و تا آخر از اون استفاده کنید چند وقتی بود کلییر به بازار نمی اومد از هد اند شولدرز استفاده می کردم اولش یکمی ازیتم کرد بعد که موهام عادت کردن نتیجه خوبی گرفتم و بعد Clear جدید اومد لان هم کلییر می زنم یجورایی احساس می کنم موهام پر پشت شده نه شوره نه چربی مهم ریزش مو نیست عادیه مو بریزه , مهم اینکه موهایی که می ریزه دوباره رشد کنه کچل نشه :n26:.

garaa
11-06-2013, 18:51
دوستان یکی که کچل کرده , شامپویی هست که بزنه زود دوباره موهاش رشد کنه ؟

SaMsUnG
02-07-2013, 19:02
سلام، دوستان بهترین شامپو حجم دهنده برای موهای چرب چیه؟

brad pitt
02-07-2013, 22:53
شامپویی به نام مینوکسا یا ماینوکسا هست ؟

reza_khoshtip
03-07-2013, 13:26
شامپویی به نام مینوکسا یا ماینوکسا هست ؟

بله دوست عزیز هستش

(حذف شد)

BlackSound
03-11-2014, 00:17
دوستان منم یه چند مدتیه موهام شوره داره خارش شدیدم داره بعد زود چرب میشه موقع شستن هم کلی موهام میریزه

ایا شامپویی میشناسید منو از دست شوره و خارش اینا نجات بده ؟

BlackSound
04-11-2014, 16:56
کسی نبود...؟

Meysam Raz
04-11-2014, 19:02
دوستان منم یه چند مدتیه موهام شوره داره خارش شدیدم داره بعد زود چرب میشه موقع شستن هم کلی موهام میریزه

ایا شامپویی میشناسید منو از دست شوره و خارش اینا نجات بده ؟
شامپوی head & shoulders مخصوص موهای چرب ( زرد رنگه ) با قیمت 15 هزار تومن + اگر سرتون و صورتتون رو با صابون در حمام میشورید استفاده از صابون گوگرد دیترون با قیمت 5 هزار تومن هم خوبه

jorj
04-11-2014, 19:08
شامپوی head & shoulders مخصوص موهای چرب ( زرد رنگه ) با قیمت 15 هزار تومن + اگر سرتون و صورتتون رو با صابون در حمام میشورید استفاده از صابون گوگرد دیترون با قیمت 5 هزار تومن هم خوبه

سلام . یه مدت تقلبیش خیلی زیاد شده بود . الان اورجینالش وجود داره و راه تشخیصش به چه صورت هستش ؟

Meysam Raz
05-11-2014, 05:48
سلام . یه مدت تقلبیش خیلی زیاد شده بود . الان اورجینالش وجود داره و راه تشخیصش به چه صورت هستش ؟
از داروخانه بگیر
دوتا برچسب روش داره
یکی روی بدنه هستش و معرف شرکت وارد کنندست
یکی هم چسبیده به دربش ( تا باز نشه ) و روش یک قسمتی داره که میتونی خراش بدی و کد رو پیامک کنی و نتیجه رو ببینی
+
اون صابون رو دست کم نگیرید ، خیلی عالیه