PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای بلند فن لپ تاپ

farshidcivil
12-03-2010, 20:06
با سلام
فنه لپ تاپم یه مدتیه هر 20 ثانیه یه صدایه بلندی میده، یکمم جیر جیر میکنه دلیلش چی میتونه باشه؟ قبلا اینجوری نبود،
my laptop is sony (VAIO)

saman3230
12-03-2010, 20:19
کثیفیه فنه سریعا تمیزش کنید

biostar
12-03-2010, 23:57
خوب بستگی به لپتاپ شما ، داره
اگر لپتاپ نو هست و یا مدت زمانی که داریدش ، کمتر از یک سال هست ، پس فن تمیز هست و مشکل از گرد و غبار نیست.

لپتاپ شما از کدام سری سونی هست >؟؟؟ برای برخی سری ها مثل CS شاید این موضوع چندان عجیب نباشد!

اگ این صدا به تازگی ایجاد شده و قبلا این مشکل نبوده هم بحث جداگانه ایست

farshidcivil
13-03-2010, 19:19
خوب بستگی به لپتاپ شما ، داره
اگر لپتاپ نو هست و یا مدت زمانی که داریدش ، کمتر از یک سال هست ، پس فن تمیز هست و مشکل از گرد و غبار نیست.

لپتاپ شما از کدام سری سونی هست >؟؟؟ برای برخی سری ها مثل CS شاید این موضوع چندان عجیب نباشد!

اگ این صدا به تازگی ایجاد شده و قبلا این مشکل نبوده هم بحث جداگانه ایست

بله از سری CS هستش 6-7 ماهه دارمش، با فن پایه ای حل میشه؟

Pami
14-03-2010, 00:36
سری CS ، تنها راه رهایی از این مشکل = تعویض فن و تمام ، یکی از اشتباهات بزرگ سونی تولید سری CS بود و بزرگترین مشکل سری CS مشکل فن اون هست .
باید تعویض بشه و هیچ راهی نیست

farshidcivil
15-03-2010, 15:11
سری CS ، تنها راه رهایی از این مشکل = تعویض فن و تمام ، یکی از اشتباهات بزرگ سونی تولید سری CS بود و بزرگترین مشکل سری CS مشکل فن اون هست .
باید تعویض بشه و هیچ راهی نیست

خودم میتونم عوضش کنم؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین، چه فنی خوبه و بقیه موارد

Pami
15-03-2010, 15:25
خودم میتونم عوضش کنم؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین، چه فنی خوبه و بقیه موارد

قابل انتخاب نیست که دوست عزیز چند تا گزینه داشته باشید ، باید خوش شانس باشید ببرید مرکز تعمیرات مثل مجتمع پاییتخت یک مورد فن سالم CS داشته باشند از روی یک لپ تاپ خراب شده برات عوض کنند ( میگم اگه خوش شانس باشی )
بدبختانه خیلی از شرکت ها برای فرار از این مشکل ، این رو جزو موارد ضمانت نمیکنن .
بهتره خودت دست نزنی
این هیتسینک و فن سری CS هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.afkarian
16-04-2010, 12:22
سلام به همه
من هم يك لپ تاپ cs 290 سوني دارم از پايتخت خريدم و گارانتي شركت الماس بود و البته ميگفتن لپ تاپ امريكاييه و بايد خدمتتون عرض كنم فنش 1 ماهه به صدا در اومد و بردم گارانتي و درست كردن بعد دوباره يك ماهه ديگر خراب شد و بردم گارانتي و دوباره يكي دو ماه بعد خراب شد و حالا تازه فهميدم كه دوستان گارانتي الماس فن را تعويض نمي كردند و فقط با كمي دستكاري و رگلاژ كردن آن تحويل اينجانب دادند تا گارانتي تموم بشه و بعد بگن حالا براي تعويضش بايد پول بدي و متاسفم واسه اينجور گارانتيها و خواهش ميكنم هيچ وقت لپ تاپ با گارانتي الماس نخريد چون خدمات پس از فروشش صفر هستش.
در مورد لپ تاپ سوني cs290 بايد بگم توي سايت سوني فراخوان زدن براي تعويض فن و فن سالم اين لپ تاپها تو خارج توليد شده و عوض ميشه ولي تو ايران چون گارانتي رسمي و درست و حسابي نداريم اين مشكل هنوز رفع نشده و همينجا از شركت ايران رهجو كه به تازگي نماينده لپ تاپهاي سوني شده خواهش ميكنم لپ تاپ ما را كه گارانتي شركتهاي ديگر هست با دريافت قيمت تعويض فن درست كنه چون شنيدم خدماتشون عاليه.
كلا لپ تاپهاي سوني كه ميگن امريكاييه نخريد چون اينها جنس مرجوعي از امريكاست و هيچ جا بهتر از ايران نميشه به مشتري فروخت.