PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای خوندن و دانلود کردن و پخش کردن فیلمهای سایت filestube

ila
12-03-2010, 20:02
نرم افزاری برای خوندن و دانلود کردن و پخش کردن فیلمهای سایت filestube

Masоud
13-03-2010, 14:13
سلام

اینکه نیاز به نرم افزار نداره.روی لینک کلیک کرده و در صفحه ی بعد Download رو بزنید تا به سایت Rapidshare منتقل شده و بتونید دانلود کنید.

فیلم هاش هم چون از Youtube میاد نمیشه دانلود کرد.

موفق باشید :40:

ila
14-03-2010, 15:46
سلام

اینکه نیاز به نرم افزار نداره.روی لینک کلیک کرده و در صفحه ی بعد Download رو بزنید تا به سایت Rapidshare منتقل شده و بتونید دانلود کنید.

فیلم هاش هم چون از Youtube میاد نمیشه دانلود کرد.

اینکه روش کلیک میکنم یک صفحه تبلیغاتی مانند باز میشه:31:
بعد سایت xvideo چطور؟
ممنون

.::SMS::.
14-03-2010, 16:33
برای دانلود از سایت یو تیووب من با IDM نسخه 5.18 و build4 بدون هیچ مشکلی استفاده میکنم
خودش بالای فایلهای ویدئویی میاد و میتونید راحت دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر وقت با فرمت فایل ویدئویی مشکل داشتی این پلیر رو امتحان کن: The KMPlayer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hfj
14-03-2010, 16:45
برای دانلود فیلم های یو.تیوب می تونی هم از Orbit Downloader یا IDM و هم از این سایت استفاده کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نرم افزار KM Player هم برای پخش عالیه. :20:

ila
14-03-2010, 21:57
ولی این ها یوتیوب نیست
اگه میشه امتحان کنید خودتون متوجه میشید

hfj
14-03-2010, 22:08
لینک صفحه ای که میگی رو بزار، تا ببینیم منظورت چه جور فایل هایی هستن. سایت Filestube برای جستجو کردن فایل های روی اینترنت هستش و وظیفه اش هم پیدا کردن لینک هست. این لینک ها هر چیزی می تونن باشن. به عنوان مثال لینک rapidshare یا hotfile یا هر چیز دیگه. در هر صورت برای دانلود هر چیزی از اینترنت، یه راهی وجود داره. فقط یه لینک بده تا منظورت رو متوجه بشیم. :46:

Masоud
14-03-2010, 22:49
ولی این ها یوتیوب نیست
اگه میشه امتحان کنید خودتون متوجه میشید
سلام

نباید روی لینک هایی که با رنگ قرمز مشخص شده اند کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلکه باید روی دکمه ی Download که با رنگ سبز مشخص شده کلیک کنید و وقتی روی Download کلیک کردید در پنجره ی بعدی لینک ها در اختیار شما قرار میگیره و میتونید ازشون استفاده کنید .