PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای اضافه کردن زیرنویس به فیلم ها و همزمان تبدیل فرمت اونها

Golbarg01
12-03-2010, 19:12
با سلام
نرم افزاری می خواستم برای اضافه کردن زیرنویس فارسی به فیلم ها و همزمان تغییر فرمت اونها به فرمت vcd و dvd و غیره که حتی المقدور فرمت mkv رو هم پشتیبانی کنه.

kourosh_sos
12-03-2010, 19:47
شما ميتوني از برنامه Any Video Converter استفاده كني كه تمام مواردي رو كه ميخواي شامل ميشه

vafa1353
12-03-2010, 19:52
بهترينش AVIAddXSubs ميباشد.البته MKV رو نميدونم ساپورت ميكنه يا نه.

Golbarg01
12-03-2010, 19:54
بهترينش AVIAddXSubs ميباشد.

من می خوام زیرنویس با فیلم مرج بشه نه اینکه فیلم و زیرنویسش دو فایل جداگانه باشند.ضمنا این نرم افزار فقط فرمت avi رو ساپورت می کنه همونطور که از اسمش هم پیداست.

Golbarg01
12-03-2010, 20:18
شما ميتوني از برنامه Any Video Converter استفاده كني كه تمام مواردي رو كه ميخواي شامل ميشه

برنامه های دیگری هم در این زمینه معرفی می کنید.ممنون میشم
که از این بهتر باشه.

ghasem13
12-03-2010, 21:45
من معمولا از جت آودیو استفاده می کنم البته یکم زمان میبره و اگه قبلش یه کد پک نصب کنی MKV رو هم ساپورت میکنه.

Golbarg01
12-03-2010, 22:14
من معمولا از جت آودیو استفاده می کنم البته یکم زمان میبره و اگه قبلش یه کد پک نصب کنی MKV رو هم ساپورت میکنه.

ولی وقتی با این نرم افزار می خوایم زیرنویس رو به فیلم ها اضافه کنیم بعد از کانورت شدن نصف تصویر که نصفه پایینی باشه سیاهه و زیرنویس به اونجا اضافه شده و نصفه بالای تصویر تصویر خود فیلم هست.با ورژن های مختلف این نرم افزار و فرمت های مختلف امتحان کردم همین مشکل بود چجوری میشه این مشکل پیش نیاد و در حالت عادی زیرنویس اضافه و کانورت بشه؟
mkv رو هم ساپورت می کنه.اون کد پک رو از کجا میشه گرفت؟برای winaviconverter هم کد پک avi هست؟

ghasem13
14-03-2010, 09:12
ولی وقتی با این نرم افزار می خوایم زیرنویس رو به فیلم ها اضافه کنیم بعد از کانورت شدن نصف تصویر که نصفه پایینی باشه سیاهه و زیرنویس به اونجا اضافه شده و نصفه بالای تصویر تصویر خود فیلم هست.با ورژن های مختلف این نرم افزار و فرمت های مختلف امتحان کردم همین مشکل بود چجوری میشه این مشکل پیش نیاد و در حالت عادی زیرنویس اضافه و کانورت بشه؟
mkv رو هم ساپورت می کنه.اون کد پک رو از کجا میشه گرفت؟برای winaviconverter هم کد پک avi هست؟
برا رفع این مشکل باید بری تو ( Options ) بعد تب (Resize ) رو انتخاب کنی و تیک اون گزینه ای که تو عکس مشخص کردم رو برداری تا مشکلت حل شه.
من از این کد پک استفاده می کنم (klmcodec462 ) با حجم بیست مگ.اگه تو گوگل سرچ کنی لینکش رو پیدا میکنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Golbarg01
14-03-2010, 16:39
برا رفع این مشکل باید بری تو ( Options ) بعد تب (Resize ) رو انتخاب کنی و تیک اون گزینه ای که تو عکس مشخص کردم رو برداری تا مشکلت حل شه.
من از این کد پک استفاده می کنم (klmcodec462 ) با حجم بیست مگ.اگه تو گوگل سرچ کنی لینکش رو پیدا میکنی.

مرسی
البته jet audio mkv رو ساپورت می کنه.این کدپک رو که گفتید روی کانورتر های دیگه هم میشه نصب کرد تا اونا هم فرمت های دیگر رو ساپورت کنن؟مثل کانورتر winaviconverter

ghasem13
15-03-2010, 08:06
مرسی
البته jet audio mkv رو ساپورت می کنه.این کدپک رو که گفتید روی کانورتر های دیگه هم میشه نصب کرد تا اونا هم فرمت های دیگر رو ساپورت کنن؟مثل کانورتر winaviconverter

قربونت.
وقتی این کد پک رو نصب کنی باعث میشه پلیر هایی مثل مدیا و جت اودیو تمام فرمت های صوتی و تصویری رو پخش کنن:31:
اینم لینک دانلود مستقیم و غیر مستقیم

مستقیم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

غیر مستقیم