PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

LΩRD
10-03-2010, 21:37
1- اطلاعات سرویسهای قابل ارائه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- راهنمای تمدید سرویسها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- کنترل پنل سرویسها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- طرح بی نهایت مخابرات استان اصفهان :
معرفي طرح بي نهايت
شرکت مخابرات استان اصفهان در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین و ارائه سرویسهای متنوع ارزش افزوده اقدام به ارائه "طرح بی نهایت" نموده است.
در این طرح مشترکین ADSL مخابرات استان اصفهان با استفاده از قابلیت Multi PVC به شبکه سرویسهای ارزش افزوده شرکت مخابرات استان اصفهان متصل می شوند و امکان آن را می یابند که بصورت نامحدود از امکانات این شبکه نظیر گیم سرورها، اشتراک فایل و دیگر خدماتی که بزودی اضافه میشود بهره مند شوند
مشترکين اينترنت ADSL شرکت مخابرات استان اصفهان با عضويت در طرح بي نهايت ميتوانند همزمان با اتصال به اينترنت ، به صورت کاملا مجزا به شبکه طرح بي نهايت نيز متصل شده و از مزاياي اين سرويس ويژه بهره مند گردند .

از مزایای فعلی این طرح
1- دانلود با ترافيک بي نهايت از سايت فايل نيکوبدون محاسبه ي ترافيک

2- استفاده از سرورهای بازیهای مختلف در سايت گيم نيکو بصورت 24 ساعته و بدون محدوديت

3-دسترسی به سرويس هاپرداخت بر روي قبض تلفن

لینک دسترسی به سایت سرویسهای ارزش افزوده مخابرات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دسترسی به سایت ثبت نام طرح بی نهایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به روز رسانی تاپیک توسط :
esfahanweb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و بازدیدکننده های عزیز :20:
این تاپیک مربوطه به سرویس ADSL مخابرات استان اصفهان است :46:

قوانین تاپیک :

1 - اگر هرگونه سوال و مشاوره ای در مورد خرید مودم ، نصب مودم و رفع عیوب مودم دارید ، در تاپیک زیر مطرح کنید :

راه اندازی Adsl / خرید مودم - راه اندازی مودم - رفع عیب مودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 - به هیچ عنوان در مورد سرویس های شرکت های دیگر در این تاپیک صحبت نکنید ...
اگر از شرکت دیگه ای سرویس میگیرید و سوالی دارید در تاپیک مربوطه مطرح کنید !

Adsl / شهر اصفهان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکات :

1 - برای اطلاع از تحت پوشش بودن شماره خود برای استفاده از سرویس های شرکت مخابرات با شماره ی 9730030 تماس بگیرید .

2 - برای اطلاع از تعرفه ی سرویس ها به سایت زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3 - جهت اطلاع از چگونگی شارژ و پرداخت اینترنتی سرویس خود به سایت زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4 - خطاهای رایج در اتصال :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

baghozi
12-03-2010, 18:59
سلام

کسی ثبت نام کرده ؟

شرایطش چطوریه؟

LΩRD
12-03-2010, 20:58
سلام

کسی ثبت نام کرده ؟

شرایطش چطوریه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
به سایت سر بزن
تنها مشکلش اینه که نا محدود نداره !
موفق باشید :40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هشت بهشت
12-03-2010, 22:58
سلام .

حتما پیش فروش ADSL مخابرات را شنیدین .

اینجوریه که برای 64 کیلو بیت باید 50 هزار تومان و برای 128 باید 100 هزار تومان بریزی به حساب . بعد از 6 ماه انتظار خط رانژه میشه

و به ازای ترافیک مصرفی از اعتبارتون کم میشه ./ به نظرتون میصرفه ؟

LΩRD
12-03-2010, 23:28
سلام .

حتما پیش فروش ADSL مخابرات را شنیدین .

اینجوریه که برای 64 کیلو بیت باید 50 هزار تومان و برای 128 باید 100 هزار تومان بریزی به حساب . بعد از 6 ماه انتظار خط رانژه میشه

و به ازای ترافیک مصرفی از اعتبارتون کم میشه ./ به نظرتون میصرفه ؟

نه ! اینجوری نیست ! به خود سایت سر بزنید . تعرفه ها رو نوشته و ADSL هم حداکثر ظرف 1 هفته بهتون میدن .

piroooz
13-03-2010, 12:46
به نظر شما وقتی سرعت 128 حدود 130کیلو بایت باشه اونوقت 256 چقدر میشه؟

LΩRD
13-03-2010, 13:17
به نظر شما وقتی سرعت 128 حدود 130کیلو بایت باشه اونوقت 256 چقدر میشه؟

اولا اینکه مخابرات اصلا 256 نمیده ، فقط 128 و 64 ، ثانیا سرعت 128 مخابرات تا 180 تا هم میره !

piroooz
13-03-2010, 17:19
اولا اینکه مخابرات اصلا 256 نمیده ، فقط 128 و 64 ، ثانیا سرعت 128 مخابرات تا 180 تا هم میره !

امروز زنگ زدم گفت مرکز شما پشتیبانی نمیشه (خاتم الانبیا) یه خانم بی حوصله هم بود که بلد نبود محترمانه جواب بده!
اما توی کوچه ما کابل فیبر آوردن اما هنوز نصب نکردن،یعنی قراره تمامی مرکز ها از فیبر پشتیبانی کنن؟

LΩRD
13-03-2010, 19:11
امروز زنگ زدم گفت مرکز شما پشتیبانی نمیشه (خاتم الانبیا) یه خانم بی حوصله هم بود که بلد نبود محترمانه جواب بده!
اما توی کوچه ما کابل فیبر آوردن اما هنوز نصب نکردن،یعنی قراره تمامی مرکز ها از فیبر پشتیبانی کنن؟

خیر ، همه ی مراکز فیبر نوری ندارن . شهرک ها و محل های تازه ساخت جدیدا فیبر نوری میشن ! ولی محل های قدیمی مثل بهارستان و ... چون ساخت قدیم هستند ، کابلی هستند .

r0ss0neri
22-03-2010, 11:12
سلام ...
دوستان برای گرفتن ADSL از مخابرات دقیقا باید چه کرد ؟! هزینه ی مودم و... ؟ ریز تعرفه هاش برای راه اندازی ؟
من تا حالا سرویس ADSL نگرفتم واسه همین به کلی از اصل مطلب دورم ...
ممنون میشم خوب توضیح بدید ...

هشت بهشت
22-03-2010, 14:11
سلام .

اگه روی خطوط فیبر نوری (dlc) میخوای اول ببین خط تلفنت را پشتیبانی میکنه با نه :

اینجا هم قیمتش :

------------------------------------------------------------------------------

سایتADSL مخابرات را هنوز پیدا نکردم . دوستان میتونند آدرس بدند ؟

r0ss0neri
22-03-2010, 14:53
ممنون ... خوشبختانه مخابرات ساپورت میکنه ... قیمتش هم خوبه 4 گیگ 128 را میده 10220 ولی نکته ای که هست سرعتش واسه دانلود خوبه ؟ پینگش چی واسه بازی خوبه ؟
برای گرفتن خدمات باید چه کرد ؟ حضوری یا اینترنتی ؟
مودم را میشه جدا تهیه کرد ؟ آخ ِ میخوام مودم وایرلس بگیرم که با گوشی هم بشه رفت تو نت :8:
کلا یک اسپلینتر میخواد یک مودم میخواد دیگه ؟ جدا باید تهیه کرد یا خود مخابرات میده ؟!
ممنون

r0ss0neri
22-03-2010, 15:31
امکان ویرایش پستم نیست ...
من نظرم روی مودم ASUS AM604G هست ...
نظر شما چیه ؟

هشت بهشت
22-03-2010, 16:54
ممنون ... خوشبختانه مخابرات ساپورت میکنه ... قیمتش هم خوبه 4 گیگ 128 را میده 10220 ولی نکته ای که هست سرعتش واسه دانلود خوبه ؟ پینگش چی واسه بازی خوبه ؟
برای گرفتن خدمات باید چه کرد ؟ حضوری یا اینترنتی ؟
مودم را میشه جدا تهیه کرد ؟ آخ ِ میخوام مودم وایرلس بگیرم که با گوشی هم بشه رفت تو نت :8:
کلا یک اسپلینتر میخواد یک مودم میخواد دیگه ؟ جدا باید تهیه کرد یا خود مخابرات میده ؟!
ممنون

من این سرویس را ندارم . اما دوستان میگند سرعت دانلودش حدود 100 میرسه :18:

برای گرفتن خدمات توضیحات سایت مربوطه را بخونید . فکر کنم تلفنی هم بشه درخواست داد .

برای همه شرکت ها میشه مودم را خودتون بخرید ( خود شرکت ها هم مودم میفروشند). هر مودمی هم اسپلیتر میخاد .

r0ss0neri
22-03-2010, 23:24
نظرت در مورد asus am604g چیه ؟ تو اصفهان تو طالقانی بازار کامپیوتر گیر میاد ؟

هشت بهشت
23-03-2010, 12:42
نظرت در مورد asus am604g چیه ؟ تو اصفهان تو طالقانی بازار کامپیوتر گیر میاد ؟

مودم های وایر لس asus خوب هستند . فقط قیمتشون یه کم بالاست .

مدل مورد نظر شما هم با توجه به قابلیت هایی که داره خوبه . تو بازر طالقانی ( طبقه دوم ) احتمال زیاد باید باشه .

توضیحاتی در مورد asus am604g

r0ss0neri
23-03-2010, 13:07
Linksys wag120n
چطوره ؟ به نظر مودم عالی میاد ولی قیمتش حول 75-80 ه ...

Rude Boy
23-03-2010, 13:24
از توی سایت 311 :

اين سرويس به چه تجهيزاتي نياز دارد؟
ارايه اين خدمات به تجهيزات بسيار اندك و ساده‌اي نيازمند است، يك مودم DSL، يك splitter (جدا کننده) و يك Micro Filter

اين تجهيزات را چگونه بايد تهيه كرد؟
شرکت 311 هر يك از اين تجهيزات را به عنوان بخشي از خدمات خود در اختيار مشترك قرار خواهد داد.

یعنی خودش مودم رایگان می ده ؟

هشت بهشت
23-03-2010, 14:12
شرکت 311 هر يك از اين تجهيزات را به عنوان بخشي از خدمات خود در اختيار مشترك قرار خواهد داد.

بله . ارائه خواهد داد و 30 هزار تومان هم دریافت خواهد کرد :13:

r0ss0neri
24-03-2010, 13:11
بله . ارائه خواهد داد و 30 هزار تومان هم دریافت خواهد کرد :13:
یعنی خرید مودم ازشون اجباریه ؟!

sei_pm
24-03-2010, 13:40

خیر اختیاری میباشد.

هشت بهشت
24-03-2010, 16:55

معمولا مودم هایی که خود شرکت ها میفروشن کیفیت خوبی نداره ( آشغاله ) به غیر از صبانت که TP-LINK میفروشه .

r0ss0neri
05-04-2010, 17:12
سلام ...
من دیروز رفتم یک مودم واسه خودم یکی هم واسه رفیقم خریدم ...
واسه خودم D-LINK 2640U خریدم ...
واسه رفیقم TP-LINK 8811 ...
بعد فردا میخوام برم اول فروغی واسه ثبت نام ...
الان از یکی که این سرویس را میبست پرسیدم گفت ADSL مخابرات روی مودم های TP-LINK خوب جواب نمیده و قطعی زیاد داره ...
به نظر خودم جوکی بیش نیست نظر شما چیه ؟

r0ss0neri
06-04-2010, 11:08
سلام !
این پشتیبانی مودم ها هم واسه خودش فیلمیه ها :دی
امروز رفتیم مخابرات واسه ثبت نام و این حرفا گفت D-LINK ساپورت نمیشه ! ! ( فقط مخابرات پیش شماره ما رو ساپورت میکنه > خطوط DLC :دی )
گفت با D-LINK ممکنه فقط بتونی سایت گوگل را باز کنی ! ! تضمین نمیکنم !
بعد گفت وایرلز ِ ؟ گفتم بله ... گفت 5-6 نفر وایرلز داشتن جواب داده ممکنه روی شما هم جواب بده :دی
تا یک هفته دیگه که خط رانژه میشه ... به نظرتون ممکنه با این مودم به مشکل بر بخورم و ریست کنه ها قطعی داشته باشه و ... ؟ :دی کسی ازش سرویس داره ؟ (اصفهان ، مخابرات خرازی :دی )
اگه نشد که باید بزارم بازیسنتر واسه فروش یا تعویض :دی :دی :دی

هشت بهشت
06-04-2010, 15:04
سلام .

خود مخابرات مودم TP-LINK هم میده ، از کی شنیدید که adsl مخابرات روی این مدل جواب نمیده ؟

D-LINK ها هم مشکلی ندارند

r0ss0neri
06-04-2010, 18:14
سلام .

خود مخابرات مودم TP-LINK هم میده ، از کی شنیدید که adsl مخابرات روی این مدل جواب نمیده ؟

D-LINK ها هم مشکلی ندارند
میدونم ... گفت که بیان هرینه ی مودم و نصب و راه اندازی را با تخفیف ازتون میگیرن :دی
منم گفتم مودم نمیخوام ... خودم هم میتونم نصب کنم ... گفت پس یک هفته ی دیگه تماس بگیر تا یوزر و پسوردت را بهت بدم یک دو تا شماره هم داد >
VPI > 0
VCI > 35
من که نمیدونم چیه اما از روی Eeasy instalition Wizard روی خود سی دی مودم میرم جلو :دی اگه هم مشکلی بود باش ما در میون میزارم :دی حالا اینا چی هستن ؟ :دی فقط اون باید یوزر و پسورد بده ؟ آی پی چی ؟ :دی
ضمنا 2 تا خانوم اونجا بودن که هر دوشون میگفتن D-LINK ها ممکنه فقط گوگل را باز کنند اما چند نفری که وایرلز داشتند دارند راحت کار میکنند شما هم امیدوارم همینطوری باشه ...

هشت بهشت
06-04-2010, 22:47
ضمنا 2 تا خانوم اونجا بودن که هر دوشون میگفتن D-LINK ها ممکنه فقط گوگل را باز کنند اما چند نفری که وایرلز داشتند دارند راحت کار میکنند شما هم امیدوارم همینطوری باشه ...

خانوما حرف مفت زیاد میزنن :27:

برای اینکه ببینید vpi و vci را کجا یاید وارد کنید این جا را ببینید .( درسته که صفحات تنظیم شبیه نیستند اما روش مشابه هست )

roteal2007
07-04-2010, 11:08
سلام دوستان من از شاهین شهرم امروز رفتم مخابرات مرکزی شهرمون گفتن که راه افتاده و برای اطلاعات بیشتر برین به پژواک (isp) بعدش رفتیم و گفتن که ظرف 1 تا 2 روز کاری ارائه میدن فعلا 17 نفر ثبت نام کردن سرویسش هم "اسما" 128 هست تا 1 مگ سرعت دارد. مودمم هم گفتم tp-link wireless w8101g هست که گفتن ساپورت میکنیم حتی خودشونم داشتن...(دیروز راه افتاده)

r0ss0neri
07-04-2010, 19:12
خانوما حرف مفت زیاد میزنن :27:

برای اینکه ببینید vpi و vci را کجا یاید وارد کنید این جا را ببینید .( درسته که صفحات تنظیم شبیه نیستند اما روش مشابه هست )

اون که بله :دی
مرسی ...

piroooz
07-04-2010, 23:46
دوستان یه سوال...
الان ADSL مخابرات تنها با فیبر نوری عرضه میشود؟
راستی لینک تعرفه ها را هم لطف کنید

roteal2007
08-04-2010, 07:58
دوستان یه سوال...
الان ADSL مخابرات تنها با فیبر نوری عرضه میشود؟
راستی لینک تعرفه ها را هم لطف کنید

بعضی جاها کابل ها جدیده و بعضی جاها قدیمی بله باید خطتون DLC باشه ....

توی سایتش باید باشه:

r0ss0neri
08-04-2010, 11:46
بعضی جاها کابل ها جدیده و بعضی جاها قدیمی بله باید خطتون DLC باشه ....

توی سایتش باید باشه:

البت بهتره بری سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ....

هشت بهشت
09-04-2010, 09:19
البته مخابرات هم روی خطوط dlc اینترنت میده هم روی خطوط معمولی ( ADSL )

من نتونستم سایتی که اطلاعاتی درمورد ADSL مخابرات داشته باشه پیداکنم . / برای dlc هم همونی که دوستمون معرفی کردند .

r0ss0neri
11-04-2010, 12:42
آقا ADSL ما ردیف شد و مثل ساعت کار میکنه با این مودم D-LINK ! :دی
سرعت دانلودش هم بین 60 تا 120 میره و عالیه ...
نکته ی دیگه ای هم که هست این ِ خداییش این خطوط فیبر نوری عالیه من 2 سال پیش به خاطر تغییر خط ها بهشون فحش میدادم چون نمیتونستم ADSL بگیرم هر دو ماه 75 هزار تومان در اوج اعتیاد پول نت میدادم :دی الان عالیه :دی

roteal2007
11-04-2010, 18:00
آقا ADSL ما ردیف شد و مثل ساعت کار میکنه با این مودم D-LINK ! :دی
سرعت دانلودش هم بین 60 تا 120 میره و عالیه ...
نکته ی دیگه ای هم که هست این ِ خداییش این خطوط فیبر نوری عالیه من 2 سال پیش به خاطر تغییر خط ها بهشون فحش میدادم چون نمیتونستم ADSL بگیرم هر دو ماه 75 هزار تومان در اوج اعتیاد پول نت میدادم :دی الان عالیه :دی

سلام ایول سرعت !!! یعنی واسه ما هم همینه؟؟؟؟!!!
من 5 شنبه رفتم مدارک بردم ISP گفتن "نهایتا " تا 2 شنبه واست رانژه میشه.
یه سر به این تاپیک بزنید:

r0ss0neri
11-04-2010, 20:09
مخابرات خرازی دیگه ؟ !
آره من 3 شنبه بردم شنبه رانژه شده بود (نشونشم اینه وقتی مودم را همشو وصل کردی به PC و ... بعد از چند دقیقه چراغ DSL یا ADSL روشن میمونه ...
اما چون شنبه بعد از ظهر فهمیدم فرداش که امروز باشه 3387274 زنگ زدم یوز و پسورد را گرفتم ... VPI=0 و VCI=35 ...
یوزرت که شماره تلفنت ِ با 311 قبلش ...
پست هم اولش 311 ه :دی
آره واسه رفیقم هم وصل کردم عالی بود :دی

رئیس
11-04-2010, 20:18
سلام
این اینترنتی که شما گفتید و همون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مال اینترنت پیشگامان و ... هست میخوام بدونم آیا خود خود مخابرات مثل مخابرات تهران اینترنت ارائه میده هموم که دانلودش نامحدوده و 128kbش قیمتش 10000 تومانه

masoudboy
11-04-2010, 21:15
اين اينترنت مخابرات كه روی فيبر نوری هست سرعتش عاليه ولی حيف كه شبانه رايگان نداره و 4 گيگ در ماه فقط شارژ داره ...
فقط برای وبگردی خوبه و دانلود نميشه كرد ...
مخابرات اصفهان روی خط معمولی هم ADSL ميده ؟؟

هشت بهشت
12-04-2010, 03:36
سلام
این اینترنتی که شما گفتید و همون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مال اینترنت پیشگامان و ... هست میخوام بدونم آیا خود خود مخابرات مثل مخابرات تهران اینترنت ارائه میده هموم که دانلودش نامحدوده و 128kbش قیمتش 10000 تومانه

اين اينترنت مخابرات كه روی فيبر نوری هست سرعتش عاليه ولی حيف كه شبانه رايگان نداره و 4 گيگ در ماه فقط شارژ داره ...

سایت 311 اینترنت dlc مخابرات را میفروشه هم مال پیشگامان را . تو بخش تعرفه ها ، قسمت اولش مال مخابراته و پایینش مال پیشگامان .

مخابرات ADSL روی خطوط معمولی هم میده اما وبسایتی که شامل اطلاعاتی در این مورد باشه ندیدم . سایت خود مخابرات هم چیزی نداشت . اگه یه سری به دفاتر خدمات ارتباطی بزنید میتونید چیزایی بفهمید

رئیس
12-04-2010, 05:44
سایت 311 اینترنت dlc مخابرات را میفروشه هم مال پیشگامان را . تو بخش تعرفه ها ، قسمت اولش مال مخابراته و پایینش مال پیشگامان .

مخابرات ADSL روی خطوط معمولی هم میده اما وبسایتی که شامل اطلاعاتی در این مورد باشه ندیدم . سایت خود مخابرات هم چیزی نداشت . اگه یه سری به دفاتر خدمات ارتباطی بزنید میتونید چیزایی بفهمید

عجب پس اینا دیگه کی هستند مگه مخابرات نگفته بود تعرفه اینترنت مخابرات همه جا ی کشور یکسانه و حجمش نامحدود و با سرعت 128 میشه 10000 تومان مثل تعرفه هایی که در تهران یا بندرعباس میده و حجمش نامحدوده؟

roteal2007
13-04-2010, 15:23

من حساب کردم 4 گیگ ب ازای هر هفته میشه تقریبا روزی 145 مگ دانلود . واسه من خوبه چون زیاد دانلود نمیکنم تازشم با 500 تومن میری بقالی محل آخرین نرم افزار ها رو میگیری!!! مگه اینکه چیز دیگه ای دانلود کنی:31::31:

roteal2007
13-04-2010, 15:31
مخابرات خرازی دیگه ؟ !
آره من 3 شنبه بردم شنبه رانژه شده بود (نشونشم اینه وقتی مودم را همشو وصل کردی به PC و ... بعد از چند دقیقه چراغ DSL یا ADSL روشن میمونه ...
اما چون شنبه بعد از ظهر فهمیدم فرداش که امروز باشه 3387274 زنگ زدم یوز و پسورد را گرفتم ... VPI=0 و VCI=35 ...
یوزرت که شماره تلفنت ِ با 311 قبلش ...
پست هم اولش 311 ه :دی
آره واسه رفیقم هم وصل کردم عالی بود :دی

ا؟ اما من مثل این جو گرفته ها همه چیه مودم رو صل کردم و مطمئنم که بهتر isp میتونم کانفیگور کنم مودم رو:46::31:
فقط دوتا عدد میخواد دیگه!
یکم در باره این یوزر پسورد بگو چرا صفر ه!!!
هم چنان چشمم به مودم و چراغ خاموش adsl هست...:41:

r0ss0neri
14-04-2010, 06:57
من حساب کردم 4 گیگ ب ازای هر هفته میشه تقریبا روزی 145 مگ دانلود . واسه من خوبه چون زیاد دانلود نمیکنم تازشم با 500 تومن میری بقالی محل آخرین نرم افزار ها رو میگیری!!! مگه اینکه چیز دیگه ای دانلود کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درست ِ :دی ولی من از یک شنبه تا حالا 1.5 گیگ مصرف کردم ! بعد از این ماه که دیگه نمیگیرم ! (تو درس) ولی واسه 3 ماهه تابستون + اون 12 گیگ حدود 8 گیگ شایدم بیشتر اضافه میگیرم :دی

ا؟ اما من مثل این جو گرفته ها همه چیه مودم رو صل کردم و مطمئنم که بهتر isp میتونم کانفیگور کنم مودم رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط دوتا عدد میخواد دیگه!
یکم در باره این یوزر پسورد بگو چرا صفر ه!!!
هم چنان چشمم به مودم و چراغ خاموش adsl هست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مودم چی گرفتی ؟ رفیقم تی پی لینک گرفته بود همه چیزو واسش OK میکردم سایت باز نمیکرد ! کلا کانفیگ کردنش سخت تره !
البته بعد از کلی بازی باهاش درست شد !
(ببین مودم رو روشن میکنی 2 دقیقه بعدش چراغ DSL ثابت روشن میمونه ها :دی)

roteal2007
14-04-2010, 10:50
درست ِ :دی ولی من از یک شنبه تا حالا 1.5 گیگ مصرف کردم ! بعد از این ماه که دیگه نمیگیرم ! (تو درس) ولی واسه 3 ماهه تابستون + اون 12 گیگ حدود 8 گیگ شایدم بیشتر اضافه میگیرم :دی

مودم چی گرفتی ؟ رفیقم تی پی لینک گرفته بود همه چیزو واسش OK میکردم سایت باز نمیکرد ! کلا کانفیگ کردنش سخت تره !
البته بعد از کلی بازی باهاش درست شد !
(ببین مودم رو روشن میکنی 2 دقیقه بعدش چراغ DSL ثابت روشن میمونه ها :دی)

اوه چه زیاد!!! با این تفاسیر هفته دیگه باید شارژ بستونی!!!!
امروز رفتم isp گفتن شماره حسابی که پول واریز کردی اشتباه بوده . رفتم مخابرات مسئول حسابداری گفتش شماره حساب جدید به ما ابلاغ نشده . فیش هارو (4_5) نفر بودن میبرن مخابرات مرکز ی تایید میکنه میفرسته بانک ملی تا منتقل کنن به حساب بانک ملت (مرگ بر مسئول بی لیاقت)

r0ss0neri
14-04-2010, 17:48
شانس تو شده دیگه ! تو ایران این چیزا عادیه ! این خانوم ِ شرو ور نگفت ؟ :دی

roteal2007
14-04-2010, 19:20
شانس تو شده دیگه ! تو ایران این چیزا عادیه ! این خانوم ِ شرو ور نگفت ؟ :دی

بدبخت نمیتونس حرف بزنه از بس عصبانی شده بودم...!!!
مسئولشم نبود دیگه بدتر.
گفتن تو هفته آینده درست میشه حالا دیگه نیدونم نشه 2 هفته خیلیه.....

roohi_rsh
14-04-2010, 19:51
سلام برادرا میگم برای هر1 گیگ چقدر باید بسرفیم
هرچند تو شهر ما نیومده ولی میخوام بدونم

راستی خبری چیزی ندارید تو شهرستاها ی دیگه مثل شهر ما یعنی ساوه هم میاد یانه اگر هم میاد کی میاد

roteal2007
15-04-2010, 08:30
سلام برادرا میگم برای هر1 گیگ چقدر باید بسرفیم
هرچند تو شهر ما نیومده ولی میخوام بدونم

راستی خبری چیزی ندارید تو شهرستاها ی دیگه مثل شهر ما یعنی ساوه هم میاد یانه اگر هم میاد کی میاد

حدود 2200 تومن.
برو گوگل سرچ کن مخابرات ساوه ببین چیزی میاد!!!

r0ss0neri
18-04-2010, 15:34
البت دقیقا 2560 تومان !
بعد از یک هفته 4 گیگ پهنای باندم پرید ! :18: :31:
امروز رفتم 2 گیگ دیگه گرفتم (باید بری مرکز مخابراتی ! - البت 3 سوت ِ ردیف شد کمتر از یک ساعت) بعد دقیقا 5120 تومان پرداختم :31:

هشت بهشت
18-04-2010, 15:41
البت دقیقا 2560 تومان !
امروز رفتم 2 گیگ دیگه گرفتم (باید بری مرکز مخابراتی ! - البت 3 سوت ِ ردیف شد کمتر از یک ساعت) بعد دقیقا 5120 تومان پرداختم :31:

یه کم به خودت رحم کن . یک هفته 4 گیگ :18:

حالا از سرویسی که گرفتی راضی هستی ؟

roteal2007
18-04-2010, 17:55
یه کم به خودت رحم کن . یک هفته 4 گیگ :18:

خیییییییییییییییلیییییییی ییییییییییییییههههههههههه ههه!!!!!!!!!!!!!
واقعا مواضب چشمات باش!!! این سرویس با وجود سرعت خوب برای دانلود "سنگین" مناسب نیست روزی 145 مگ تا یک ماه میرسونتت.
بلاخره طلسم شکست و امروز چراغ adsl واسم روشن شد زنگیدم isp گفتن که یوزر پسورد میسازیم میایم واست مودمتو کانفیگور میکنیم:20:

roteal2007
18-04-2010, 18:25
البت دقیقا 2560 تومان !
شما برو تو این سایت یه تست سرعت بگیر ببینیم چطوریه؟!

r0ss0neri
18-04-2010, 19:20
یه کم به خودت رحم کن . یک هفته 4 گیگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی :دی بعد از این ماه دیگه سرویس نمیگیرم تا تابستون 3 ماهه میگیرم :31:
خیلی :دی سرعت که عالی :دی پینگم واسه بازی خوب :31:
کلا خوبه ! اون 1 روزی که با دایل آپ سر کردم داشتم خودکشی میکردم :31:

خیییییییییییییییلیییییییی ییییییییییییییههههههههههه ههه!!!!!!!!!!!!!
واقعا مواضب چشمات باش!!! این سرویس با وجود سرعت خوب برای دانلود "سنگین" مناسب نیست روزی 145 مگ تا یک ماه میرسونتت.
بلاخره طلسم شکست و امروز چراغ adsl واسم روشن شد زنگیدم isp گفتن که یوزر پسورد میسازیم میایم واست مودمتو کانفیگور میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:20:
ضمنا من موسیقی زیاد دان میکنم ! ضمنا بعد از کوچ از روی DU خیلی سافت و ... گرفتم !
بازی آنلاین هم هست !
کلا واسه تابستون که میگیرم اینطوری افراطی استفاده نمیکنم ! :31:
ضمنا مبارک باشه ...

شما برو تو این سایت یه تست سرعت بگیر ببینیم چطوریه؟!
گرفتم برو اینجا ...

از دو گیگ یک گیگش پر ! :دی
بقیش فقط وبگردی و موزیک ! :46:

roteal2007
19-04-2010, 12:33
مرسی :دی بعد از این ماه دیگه سرویس نمیگیرم تا تابستون 3 ماهه میگیرم :31:
خیلی :دی سرعت که عالی :دی پینگم واسه بازی خوب :31:
کلا خوبه ! اون 1 روزی که با دایل آپ سر کردم داشتم خودکشی میکردم :31:

:20:
ضمنا من موسیقی زیاد دان میکنم ! ضمنا بعد از کوچ از روی DU خیلی سافت و ... گرفتم !
بازی آنلاین هم هست !
کلا واسه تابستون که میگیرم اینطوری افراطی استفاده نمیکنم ! :31:
ضمنا مبارک باشه ...

گرفتم برو اینجا ...

از دو گیگ یک گیگش پر ! :دی
بقیش فقط وبگردی و موزیک ! :46:

نقطه چین؟؟؟؟

r0ss0neri
19-04-2010, 19:47
فک کنم خودش پاک کرده !
b a z i c e n t e r !

roteal2007
21-04-2010, 15:44
و همچنان منتظر وصل adsl هستم.................

r0ss0neri
21-04-2010, 18:39
هنوز ردیف نشد ؟!

من میخوام فردا برم یک گیگ دیگه بگیرم تو هنوز تو وصل کردنش موندی ؟!

مگه یوزر پست را ازشون نگرفتی ؟!

roteal2007
21-04-2010, 19:47
هنوز ردیف نشد ؟!

من میخوام فردا برم یک گیگ دیگه بگیرم تو هنوز تو وصل کردنش موندی ؟!

مگه یوزر پست را ازشون نگرفتی ؟!

نه هنوز :41:
گفته یوزر پس باید از مخابرات مرکزی(اصفهان) بیاد.....
کم نیاری هااا میگم شارژ یک ماهت تموم شه بعد شارژ نکنی چقدر مهلت میدن تا پرداخت کنی؟
و من همچنان منتظرم....

r0ss0neri
22-04-2010, 21:29
نه هنوز :41:
گفته یوزر پس باید از مخابرات مرکزی(اصفهان) بیاد.....
کم نیاری هااا میگم شارژ یک ماهت تموم شه بعد شارژ نکنی چقدر مهلت میدن تا پرداخت کنی؟
و من همچنان منتظرم....
لعنت ! من که 5 روزه درست شد !
نه ! من 2 گیگ شارژ کردم ولی انگار بیشتره ! :دی
یک ماه شارژ داری یک ماه هم فرصت داری تمومش کنی !
تا روز 30 ام که اکانتت فعال ِ میتونی شارژ کنی و استفاده کنی !
وقتی مهلت یک ماهت تموم شد دیگه نه :دی

roteal2007
23-04-2010, 10:18
لعنت ! من که 5 روزه درست شد !
نه ! من 2 گیگ شارژ کردم ولی انگار بیشتره ! :دی
یک ماه شارژ داری یک ماه هم فرصت داری تمومش کنی !
تا روز 30 ام که اکانتت فعال ِ میتونی شارژ کنی و استفاده کنی !
وقتی مهلت یک ماهت تموم شد دیگه نه :دی
خوب شانسه نه استادمون میگه بگین حتما حکمتی بوده!!!!
بعدش اون 30 روز که مهلت دارم میتونم فقط یک گیگ شارژ کنم تا پورتمو ازم نگیرن یا حتما باید 4 گیگ بخرم؟؟؟؟

mhek
23-04-2010, 19:06
دوستان
پیش شماره خط تلفن ما 230 هستش...هرجا میریم میگه برای adsl ساپرت نمیشه....حتی مخابرات هم ساپرت نمیکنه....به نظر شما راهی هست برای من؟؟(البته به جز وایمکس)

hamid_hashemi
24-04-2010, 09:59
دوستان عزيزم من مي خوام با شاتل خدافظي كنم چون حدود 2 ماه با مودم linksys wireless مشكل پيدا كرده.
مي خواستم بدونم اينترنت مخابرات با مودم من سازگاره
و اينكه سرعت دانلود 10000 توماني مخابرات خوبه؟

roteal2007
25-04-2010, 15:14
دوستان عزيزم من مي خوام با شاتل خدافظي كنم چون حدود 2 ماه با مودم linksys wireless مشكل پيدا كرده.
مي خواستم بدونم اينترنت مخابرات با مودم من سازگاره
و اينكه سرعت دانلود 10000 توماني مخابرات خوبه؟
آره عزیز خوبه 100 تا 140 هست اما شبانه ندارههاااا...

roteal2007
05-05-2010, 20:51
خب خب خب بلاخره سرویس ما هم باز شد و p30world رو توی 1 سوت و نیم باز میکنیم;)
اینم نتیجه تست سرعتم که 3 بار پشت سر هم گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vatan2009
06-05-2010, 10:34
کسی میدونه تو کدوم شهرستانهای استان مخابرات خدمات ای دی اس ال میده؟؟

roteal2007
06-05-2010, 10:49
کسی میدونه تو کدوم شهرستانهای استان مخابرات خدمات ای دی اس ال میده؟؟

این سایتشه میتونی اطلاعات ازش بگیری:

bridge
07-05-2010, 09:50
:19:مخابرات میگه تا 1مگابایت سرعت دانلود بازه ولی بیشتر از 130تا نمیشه

r0ss0neri
07-05-2010, 14:23
عزیز من اصولا سرعت اسمی که میگیری مثلا اگه 128 باشه سرعت دانلودت 16کیلوبایت --- 512 باشه حدود 60-70 کیلوبایت ...
مخابرات هم داره DSL 1مگ رو به ما به اسم 128 با اون قیمت میده !
فکرشو کن ...

roteal2007
07-05-2010, 18:45

بله تایید میکنیم اینا سر عت اسمیه....
امضا بنده رو نگاه کن حدود یک مگ رو داره میده سرعت شبا که به 95 کیلوبایت تو اسپید تست میرسه.
با 10252
تومن همینم غنیمتهههههههههه

piroooz
07-05-2010, 19:36
عزیز من اصولا سرعت اسمی که میگیری مثلا اگه 128 باشه سرعت دانلودت 16کیلوبایت --- 512 باشه حدود 60-70 کیلوبایت ...
مخابرات هم داره DSL 1مگ رو به ما به اسم 128 با اون قیمت میده !
فکرشو کن ...
ولی متاسفانه بدلیل نداشتن شبانه رایگان سرعت هر چقدر هم که بالا باشه صرف نمیکنه

rasoul2005
07-05-2010, 20:17
ولی متاسفانه بدلیل نداشتن شبانه رایگان سرعت هر چقدر هم که بالا باشه صرف نمیکنه
به شدت تایید میشه مثلا خود من برا 3 ماه سرویس 512 رو 42000 میدم با 5 گیگ ترافیک ولی روزی دست کم کمش 1 گیگ دانلود رایگان دارم

ECO 512 شاتل

ولی برا کسانی که فقط فقط از اینترنت واسه دانلود و هرز گاهی یه فایل کم حجم دانلود کنند اینترنت مخابرات میصرفه

موفق باشید

aaeiria
08-05-2010, 10:06
adsl با حجم نامحدود

roteal2007
08-05-2010, 11:51
شماها چی دانلود میکنید؟!!!
من جز وب و فروم گردی و میل چیز دیگه ای استفاده نمیکنم .....
1گیگ دانلود:18:

piroooz
08-05-2010, 12:05
شماها چی دانلود میکنید؟!!!
من جز وب و فروم گردی و میل چیز دیگه ای استفاده نمیکنم .....
1گیگ دانلود:18:
هر چی که باشه:31:
فیلم ، نرم افزار و ...

roteal2007
08-05-2010, 17:33
هر چی که باشه:31:
فیلم ، نرم افزار و ...

من نمیدونم ما ایرانیا واسه چی نرم افزار دان میکنیم ؟وقتی میتونیم بریم بقالی محلمون یه پک لرد 2010 یا کوانتونم فرومی (وطنی:31:) با 80 گیگ نرم افزار بخریم؟!
حالا فیلمو میشه یه کاریش کرد....:20:

r0ss0neri
15-05-2010, 21:38
نه فیلمم میشه دونه ای 100 خرید ولی اینطوری دم دست تره و هر چی لازم داریم میخریم نه یک گله ...
موزیک هم که فقط نت ...
واقعا اینترنت مخابرات صرف نداره ، اما سرعت داره ...
من الان فقط بهترین موزیک ها رو دانلود میکنم ...

piroooz
15-05-2010, 22:55
من نمیدونم ما ایرانیا واسه چی نرم افزار دان میکنیم ؟وقتی میتونیم بریم بقالی محلمون یه پک لرد 2010 یا کوانتونم فرومی (وطنی:31:) با 80 گیگ نرم افزار بخریم؟!
حالا فیلمو میشه یه کاریش کرد....:20:
شرکت های مجموعه نرم افزاری که 6 ماه یکبار آپدیت میکنند (لرد ، کینگ ، گردو و...)
و کلا در حد آماتور کار میکنند (البته کینگ تا حدودی حرفه ای تره)
ولی فعلا تا کپی رایت نیست دانلود میکنیم حالش را میبریم:31:

roteal2007
16-05-2010, 18:30
شرکت های مجموعه نرم افزاری که 6 ماه یکبار آپدیت میکنند (لرد ، کینگ ، گردو و...)
و کلا در حد آماتور کار میکنند (البته کینگ تا حدودی حرفه ای تره)
ولی فعلا تا کپی رایت نیست دانلود میکنیم حالش را میبریم:31:

اوه!
اره خوب اینم هست...ولی بزنم به تخته این سرعت دانلود مخابرات فخیم هم نسبت به مشهد و ... خوبه ها!!

bridge
18-05-2010, 08:49
به شدت تایید میشه مثلا خود من برا 3 ماه سرویس 512 رو 42000 میدم با 5 گیگ ترافیک ولی روزی دست کم کمش 1 گیگ دانلود رایگان دارم

ECO 512 شاتل

ولی برا کسانی که فقط فقط از اینترنت واسه دانلود و هرز گاهی یه فایل کم حجم دانلود کنند اینترنت مخابرات میصرفه

موفق باشید

:19:برای ما که خطوطمون فیبره نوریه مخابرات تنها سرویس دهنده adslمیشه.

bridge
18-05-2010, 15:58
سلام ...
من دیروز رفتم یک مودم واسه خودم یکی هم واسه رفیقم خریدم ...
واسه خودم D-LINK 2640U خریدم ...
واسه رفیقم TP-LINK 8811 ...
بعد فردا میخوام برم اول فروغی واسه ثبت نام ...
الان از یکی که این سرویس را میبست پرسیدم گفت ADSL مخابرات روی مودم های TP-LINK خوب جواب نمیده و قطعی زیاد داره ...
به نظر خودم جوکی بیش نیست نظر شما چیه ؟
:19:من خودم TP-LINK 8811 دارم.قطعی زیاد داره.با روشن و خاموش کردن مشکلش حل میشه.قیمتش هم 25000بود.

r0ss0neri
18-05-2010, 16:12
:19:برای ما که خطوطمون فیبره نوریه مخابرات تنها سرویس دهنده adslمیشه.
اگه یک سرویس نا محدودم بدن خیلی خوب میشه ...

اصلا اینترنت پر سرعت با محدودیت معنی نداره !

roteal2007
18-05-2010, 17:07
اگه یک سرویس نا محدودم بدن خیلی خوب میشه ...

اصلا اینترنت پر سرعت با محدودیت معنی نداره !

نه دوست من این اصلا خوب نیست اگر این فرضیه تحقق پیدا کنه میشه عین مخابرات تهرون یه سر به تاپیکش بزن همه چی میاد دستت.
راستی من چطوری میتونم اکانتمو شارژ کنم؟

bridge
18-05-2010, 17:15
نه دوست من این اصلا خوب نیست اگر این فرضیه تحقق پیدا کنه میشه عین مخابرات تهرون یه سر به تاپیکش بزن همه چی میاد دستت.
راستی من چطوری میتونم اکانتمو شارژ کنم؟
:19:پرداخت آنلاین نداره.باید بری فروغی.

roteal2007
19-05-2010, 10:38
:19:پرداخت آنلاین نداره.باید بری فروغی.

ا؟
من که شاهین شهرم باید برم فروغی پرداخت کنم؟!

gmuosavi
19-05-2010, 22:45
سلام

شماها از اینترنت مخابرات راضی هستین؟
لایزر کیفیتش خوبه ولی خیلی گرونه !

roteal2007
20-05-2010, 07:09
سلام

شماها از اینترنت مخابرات راضی هستین؟
لایزر کیفیتش خوبه ولی خیلی گرونه !

ب___________له
سرعتش که دوتا سرو گردن بهتره پول.
اینطوری بگم در مقابل شرکتای دیگه مخابرات اینطوریه:
پول کمتر=کیفیت بهتر
شما برای هر گیگ اضافه از شاتل باید 9000 تومن بدی اما تو مخابرات 22560 ریال میدی:8:

amir raya
21-05-2010, 16:50
سلام.
مخابرات برای adsl نجف اباد رو هم پوشش میده؟
و همچنین میشه تعرفه هاش رو هم بگین؟

roteal2007
21-05-2010, 17:31
سلام.
مخابرات برای adsl نجف اباد رو هم پوشش میده؟
و همچنین میشه تعرفه هاش رو هم بگین؟

اطلاعات بیشتر در :

roteal2007
25-05-2010, 16:17
اینم تست سرعت دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abbasjun
25-05-2010, 23:13
شماره ما توی لیستشون نیست و فیبر هم هستیم ممکنه هنوز وارد نکرده باشند؟

roteal2007
26-05-2010, 10:34
شماره ما توی لیستشون نیست و فیبر هم هستیم ممکنه هنوز وارد نکرده باشند؟

آقا لیستو بیخیال شو برو مخابرات مرکزی بگو رفتم شرکت های دیگه گفتن فقط مخابرات روی خططون میده البته اگر dlc هستی.
برات راه میندازند.:20:

abbasjun
26-05-2010, 11:18
آقا لیستو بیخیال شو برو مخابرات مرکزی بگو رفتم شرکت های دیگه گفتن فقط مخابرات روی خططون میده البته اگر dlc هستی.
برات راه میندازند.:20:
زنگ زدم بهشون گفتند فعلاً فقط میتونیم براتون فرم پر کنیم!!

xman_v6
26-05-2010, 17:15
سلام کسی از داتک و فن آوا اشتراک گرفته وضعیت پینگش چطوره و همچنین شبانش
wwwatiw
26-05-2010, 17:43
سلام به همه
من 2تا سوال داشتم
اول اين كه براي خطوط مخابرات حدودا چند روز بعد از ثبت نام سرويسم نصب ميشه
دوم اينكه اگه اعتبار يك ماهمون تموم شد براي ماه بعد بايد دوباره به مخابرات خرازي مراجعه كنيم يا روش ديگه اي هم هست

wwwatiw
26-05-2010, 17:54
ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم:31:
آخه من خيلي از مخابرات خرازي دورم و نمي تونم برم و بيام .
قبل از ثبت نام بايد خودت مودم خريده باشي يا خود مخابرات مودم هم ميفروشه. و اگه خودمون بايد بخريم شما چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد؟؟؟؟؟؟
اگه سوالي يادم اومد بازم ميپرسم. خيلي ممنون:20:

roteal2007
26-05-2010, 18:54
ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم:31:
آخه من خيلي از مخابرات خرازي دورم و نمي تونم برم و بيام .
قبل از ثبت نام بايد خودت مودم خريده باشي يا خود مخابرات مودم هم ميفروشه. و اگه خودمون بايد بخريم شما چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد؟؟؟؟؟؟
اگه سوالي يادم اومد بازم ميپرسم. خيلي ممنون:20:

تاپیک مشاوره داریم.
اما tp-link 8901g رو پیشنهاد میکنم 4تا پورت لن+وایرلس.
خودمم 8101 دارم تا الان که مشکلی نداشته خدا رو شکر.
حداکثر 1 هفته ای میدن.

Hamid69
27-05-2010, 16:34
سلام.
جناب roteal2007 مثل اینکه شما توی یکی از پستها نوشته بودی که شما هم شاهین شهر هستی.
شما وقتی آی پی 192.168.1.1 را وارد میکنی همیشه صفحه کانفیگ مودم خودت را باز میکنه یا اینکه مثل مال من هر بار صفحه ی کانفیگ یکی از یوزرها را برات باز میکنه؟مثلاً من مودم دی لینک دارم ولی بیشتر مواقع به جای اینکه کانفیگ مودم خودم را بیاره از مودم های یوزرهای دیگه مثل تی پی لینک ، آلفکس و ... را میاره.

دوستان دیگه همچین مشکلی ندارن؟

roteal2007
27-05-2010, 17:25
سلام.
جناب roteal2007 مثل اینکه شما توی یکی از پستها نوشته بودی که شما هم شاهین شهر هستی.
شما وقتی آی پی 192.168.1.1 را وارد میکنی همیشه صفحه کانفیگ مودم خودت را باز میکنه یا اینکه مثل مال من هر بار صفحه ی کانفیگ یکی از یوزرها را برات باز میکنه؟مثلاً من مودم دی لینک دارم ولی بیشتر مواقع به جای اینکه کانفیگ مودم خودم را بیاره از مودم های یوزرهای دیگه مثل تی پی لینک ، آلفکس و ... را میاره.

دوستان دیگه همچین مشکلی ندارن؟
:18::18::18::18::18::18:
ک_________ف______ میکنیم!!!!
چطور ممکنه آخه؟
نه من 192.168.1.1 که میزنم کانفیگ مربوط به مودم خودم رو میزنه tp-link
عجیییبه اما توی این مخابرات هیچ چیز غیر ممکن نیست.
مثلا من تا وقتی کانکشن پاک نکردم نمیتونم وارد تنظیمات بشم:18:
تازه بعصی وقتا هم ip confling میده!!!!!!!!

abbasjun
28-05-2010, 01:30
زنگ زدم بهشون گفتند فعلاً فقط میتونیم براتون فرم پر کنیم!!
خوب رفتم وخابرات گفتند به شما نمیتونیم سرویس بدیم!!! همونجا سرم را کوبیدم به دیوار!!!:sad::sad::sad::angry:
آخه من چه گناهی کردم که باید اینطوری بشه برم. آخه خط ما که فیبره.
توی شاتل شماره ما را زده اما وقتی زنگ میزنم شرکتشون میگن سرویس برای خطتتون را ما ساپورت نمیکنیم میگم چرا توی سایت زده می کنید میگه سایت الکی زده.
فقط لایزر می مونه که ساپورت می کنه (البته توی سایتش نوشته و زنگ نزدم) اونم که می خواد پول خون باباش را ازم بگیره!!!:37::37::37:

Hamid69
28-05-2010, 04:05
:18::18::18::18::18::18:
ک_________ف______ میکنیم!!!!
چطور ممکنه آخه؟
نه من 192.168.1.1 که میزنم کانفیگ مربوط به مودم خودم رو میزنه tp-link
عجیییبه اما توی این مخابرات هیچ چیز غیر ممکن نیست.
مثلا من تا وقتی کانکشن پاک نکردم نمیتونم وارد تنظیمات بشم:18:
تازه بعصی وقتا هم ip confling میده!!!!!!!!
برای من هم اولا مشکل نداشت.ولی تازگیا اینطور شده.با شرکت پژواک هم که تماس گرفتم گفتند که فعلاً باید بسازید باهاش!

roteal2007
28-05-2010, 10:08
برای من هم اولا مشکل نداشت.ولی تازگیا اینطور شده.با شرکت پژواک هم که تماس گرفتم گفتند که فعلاً باید بسازید باهاش!

شما میتونی با وایرلس مودمت کار کنی؟
منظورم اینه روی بریج تنظیمه یا ppp0e ؟

Hamid69
28-05-2010, 10:27
مودمم وایرلس نیست . روی Bridge تنظیمه.از شما چی؟

roteal2007
28-05-2010, 10:35
مودمم وایرلس نیست . روی Bridge تنظیمه.از شما چی؟

از منم روی بریج تنظیمه ... اما دیروز رفتم پژواک گفت بیارش تا برات وایرلسشو راه بندازم گفت اگر pppoe روی pap تنظیم بشه میشه وایرلس لستفاده کرد مودمم tp-link 8101g هستش.

Hamid69
28-05-2010, 10:39
اگه خود مودم وایرلس نداشته باشه که نمیشه.از شما وایرلسه؟در ضمن فکر نمیکنم این کار مشکلات IP Conflict و ... را حل کنه.

roteal2007
28-05-2010, 10:48
اگه خود مودم وایرلس نداشته باشه که نمیشه.از شما وایرلسه؟در ضمن فکر نمیکنم این کار مشکلات IP Conflict و ... را حل کنه.

بعله که وایرلسه....
این ip conflict هم بعضی وقتا که شدیدا گیج میزنه لتفاق میفته مثلا توی این یک ماه 2 باز اتفاق افتاده.
تازه خونه جفتیمون یه اینترنت وایرلس گرفته از پارت پیام.....

adsl2+
30-05-2010, 22:31
dostan kasi tahala modeme ThYONET dashte? man az mokhaberat kharidam in marko behem dadan :(
dar sorati ke ghablesh gofte bodan tplink miyarim vasaton!!
kasi midone THYONET khobe ya na?!
ye soale digam dashtam,vase sharj hatman bayad beram mokhaberate kharazi? kheili rahesh dore

roteal2007
31-05-2010, 10:33
dostan kasi tahala modeme ThYONET dashte? man az mokhaberat kharidam in marko behem dadan :(
dar sorati ke ghablesh gofte bodan tplink miyarim vasaton!!
kasi midone THYONET khobe ya na?!
ye soale digam dashtam,vase sharj hatman bayad beram mokhaberate kharazi? kheili rahesh dore

ورودت رو به انجمن خوش آمد میگم.
از فونت فارسی استفاده کنید.
نمیدونم تا حالا این مودم رو نشنیدم tp-link که خوبه از بیرون میخریدی خوب....
بله باید برین مخابرات مرکزی....

adsl2+
31-05-2010, 15:08
ورودت رو به انجمن خوش آمد میگم.
از فونت فارسی استفاده کنید.
نمیدونم تا حالا این مودم رو نشنیدم tp-link که خوبه از بیرون میخریدی خوب....
بله باید برین مخابرات مرکزی....

ممنون دوست عزیز از خوشامد گوییت :20:
سرمو کلاه گذاشتن ،نه؟!
اگه خوب در نیومد حالشونو می گیرم

ID M
31-05-2010, 17:07
من که گیج شدم
مخابرات فروقی میگه فقط tp-link رو ساپورت میکنیم بعد توی همین تاپیک گفتند که tp-link بدرد نمیخوره و همش قطع میشه
فکر کنم باید 10 20 30 40 بکنم و بین asus am604 و tp-link 8840 یکی رو بخرم
یا اصلا adsl نگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی نیست منو از این سردر گمی در بیاره

Amir_Niknam
31-05-2010, 17:29
مودم هاي TP-Link با مخابرات زياد خوب كار نميكنه ولي كار مكينه اگر نتونستي تنظيم كني حتما يك پخ به من بزن تا بگم چي كار كني Asus رو هم نميودنم

roteal2007
31-05-2010, 17:58
من که گیج شدم
مخابرات فروقی میگه فقط tp-link رو ساپورت میکنیم بعد توی همین تاپیک گفتند که tp-link بدرد نمیخوره و همش قطع میشه
فکر کنم باید 10 20 30 40 بکنم و بین asus am604 و tp-link 8840 یکی رو بخرم
یا اصلا adsl نگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی نیست منو از این سردر گمی در بیاره

نه عزیزم من خودم از مخابرات سرویس دارم و tp-link 8101g هم دارم مثل شیر هم داره کار میکنه. قطعی ها به طور محسوسی از مخابراته اونم نه زیاد مثلا در طول یک ماه دوبار و به مدت اولی 2 ساعت و دومی 15 دقیقه ارتباطم قطع شد.
اگه تمام چیزا رو درست وصل کرده باشی قطعی از "مودم" نیست.

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

ممنون دوست عزیز از خوشامد گوییت :20:
سرمو کلاه گذاشتن ،نه؟!
اگه خوب در نیومد حالشونو می گیرم

آره حتما برو خفتشون کن.
مومن خب قبل اینکه بخری میومدی مطرح میکردی رهنمودت میکردیم.

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

مودم هاي TP-Link با مخابرات زياد خوب كار نميكنه ولي كار مكينه اگر نتونستي تنظيم كني حتما يك پخ به من بزن تا بگم چي كار كني Asus رو هم نميودنم

من منکر کیفیت خوب اسوس نیستم اما لازمه بگم tp-link بهتر از d-link درومده تو ایران.
در رابطه با کانفیگور مودم با سرچ پست بر اساس نام کاربری "هشت بهشت" یه پست مفید از کانفیگور مودم tp-link 8901g گذاشتند.

ID M
31-05-2010, 18:06
پس بین asus am604 و tp-link 8840 کدوم یکی رو بخرم که بعدا مایه اعصاب خردی نشه:22:
و چرا مخبرات به من گفت فقط tp-link آیا ریگی توی کفششون هست

roteal2007
31-05-2010, 18:41
پس بین asus am604 و tp-link 8840 کدوم یکی رو بخرم که بعدا مایه اعصاب خردی نشه:22:

نه عزیزجون نه ریگ نه پاره آجر:31:
چون کانفیگور کردن ساده ای داره+ارزونه.
به نظرم یه وایرلس از tp-link بخر.

adsl2+
01-06-2010, 19:13
[QUOTE=roteal2007;5005545]نه عزیزم من خودم از مخابرات سرویس دارم و tp-link 8101g هم دارم مثل شیر هم داره کار میکنه. قطعی ها به طور محسوسی از مخابراته اونم نه زیاد مثلا در طول یک ماه دوبار و به مدت اولی 2 ساعت و دومی 15 دقیقه ارتباطم قطع شد.
اگه تمام چیزا رو درست وصل کرده باشی قطعی از "مودم" نیست.

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

آره حتما برو خفتشون کن.
مومن خب قبل اینکه بخری میومدی مطرح میکردی رهنمودت میکردیم.

بابا این مخابرات گفت به من tplink واست میاریم منم گفتم بزار مودم از خودشون بگیرم که بعد بهونه ای نداشته باشند فکر نمی کردم این جوری سرمو کلاه بزارن وگرنه من می خواستم level1 بخرم :41:

adsl2+
01-06-2010, 19:18

asus بهتر از tplinke . مخابرات دروغ میگه، می خوان تا جایی که می تونند مودم های خودشونو به مشترکین بندازن ، سر منم اساسی کلاه گذاشتن تو گولشونو نخور

adsl2+
01-06-2010, 19:28
من زنگ زدم پشتیبانی گفتم واسه چی اسرار دارین فقط مارکی که خودتون می گین مشترکین بخرن گفت چون بعضی از مودما روی روترهای مخابرات جواب نمی ده و مشکل پیدا می کنه!!!:18:
به نظر شما راست می گن؟!! به نظر من که دروغ می گن:21:

piroooz
01-06-2010, 21:03
من زنگ زدم پشتیبانی گفتم واسه چی اسرار دارین فقط مارکی که خودتون می گین مشترکین بخرن گفت چون بعضی از مودما روی روترهای مخابرات جواب نمی ده و مشکل پیدا می کنه!!!:18:
به نظر شما راست می گن؟!! به نظر من که دروغ می گن:21:
آخه کدوم حرفشون راست بوده که این دومیش باشه:31:
ای خدا:19:

adsl2+
01-06-2010, 21:54
آخه کدوم حرفشون راست بوده که این دومیش باشه:31:
ای خدا:19:

آره به خدا، راست می گی:41:

wwwatiw
08-06-2010, 14:29
خوب منم ديگه ثبت نام كردم و ممنون از راهنمايي هايي كه كردين:11:
ديروز هم مودم tp-link td-8811 خريدم . ولي خيلي ميترسم كه خوب از آب در نياد
الانم يه سوال داشتم . الان من تا اومدن كارشناس ها چي كار بايد بكنم . مودم رو بايد وصل كنم يا خودشون اين كارو ميكنن؟؟؟؟؟؟؟

roteal2007
08-06-2010, 17:48
خوب منم ديگه ثبت نام كردم و ممنون از راهنمايي هايي كه كردين:11:
ديروز هم مودم tp-link td-8811 خريدم . ولي خيلي ميترسم كه خوب از آب در نياد
الانم يه سوال داشتم . الان من تا اومدن كارشناس ها چي كار بايد بكنم . مودم رو بايد وصل كنم يا خودشون اين كارو ميكنن؟؟؟؟؟؟؟

کارشناس؟!
هیچکسی نمیاد.
شما مودمتو وصل کن مطابق آنچخ در دفترچه هست.
و منتظر باش که چراغ adsl روشن بشه.:5:

wwwatiw
08-06-2010, 18:22
پس رانژه كردن خط چيه؟؟؟

adsl2+
08-06-2010, 20:35
امروز رفتم شارژمو زودتر از اینکه تموم بشه شارژ کنم گفتن باید همون موقع expaire شدنش بیای شارژ کنی!!!!
آخه این دیگه چه مدلشششششششششه؟!!!!:19:
این همه راه الکی رفتم تا اونجا:41:

roteal2007
09-06-2010, 10:59
امروز رفتم شارژمو زودتر از اینکه تموم بشه شارژ کنم گفتن باید همون موقع expaire شدنش بیای شارژ کنی!!!!
آخه این دیگه چه مدلشششششششششه؟!!!!:19:
این همه راه الکی رفتم تا اونجا:41:

عجبا!
والا منم رفتم مخابرات گفتن چرا میخوای 1 ماهه بگیری تا دوباره بیای شارژش کنی یهو 3 ماهه بگیر گفتم نمیخوام همون یک ماهه رو بده....:5:

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

پس رانژه كردن خط چيه؟؟؟

روشن شدن چراغ ADSL = رانژه شدن خط

wwwatiw
09-06-2010, 13:24
roteal2007@ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من خيلي خيلي از شما ممنونم
تا بحال دو تا مشكل بزرگ منو حل كردين
فقط فقط فقط يه سوال ديگه دارم .
تنظيمات مربوط به كامپيوتر رو بايد وقتي شروع كنم كه چراغ ADSL روشن شد؟؟؟
قول ميدم اين سوال آخرم باشه:20:

Amin_0913
09-06-2010, 14:10
سلام
منطقه زینبیه مخابرات ADSL میده؟؟خطوط همه DLC هست پیش شماره 551؟؟؟
واسه مدرسه مادرم میخوام؟؟؟
تعرفه ها چی شکلیه؟؟؟

Aless
09-06-2010, 15:01
ببخشيد
جديدا خط هاي مارا عوض كردند شديم 581 مخابرات چمران.
581 تحت پوشش نيست ولي چمران تحت پوشش هست.فكر ميكنيد براي ما هم رانژه كنند يا نه؟ممنونم.

adsl2+
09-06-2010, 18:37
[QUOTE=roteal2007;5038151]عجبا!
والا منم رفتم مخابرات گفتن چرا میخوای 1 ماهه بگیری تا دوباره بیای شارژش کنی یهو 3 ماهه بگیر گفتم نمیخوام همون یک ماهه رو بده....:5:

ای بابا اینا به همه همینو میگن پس. به منم همون بار اول که رفتم ثبت نام کنم گفت بیا 3 ماهه بگیر گفتم نه 1 ماهه میخوام ولی نمی دونستم واسه شارژ کردن اینقدر سیستمشون مسخره باشه!! با این حال بازم 1 ماهه می گیرم چون مطمئنم بازم سرم کلاه میزارن:19:

adsl2+
09-06-2010, 18:44
دوستان واسه اینکه بدونین شمارتون ساپورت میشه یا نه برین تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roteal2007
09-06-2010, 20:51
roteal2007@ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من خيلي خيلي از شما ممنونم
تا بحال دو تا مشكل بزرگ منو حل كردين
فقط فقط فقط يه سوال ديگه دارم .
تنظيمات مربوط به كامپيوتر رو بايد وقتي شروع كنم كه چراغ ADSL روشن شد؟؟؟
قول ميدم اين سوال آخرم باشه:20:

خواهش میکنم دوست من.
این انجمن برای پاسخگویی به تمام سئوالات کاربرانش هست.
بله تنظیمات رو وقتی چراغ adsl چشمک زد و سپس روشن و ثابت شد تنظیمات مودم رو انجام میدید.
vpi+vci+password+username
اینا رو باید از مخابرات دریافت کنید. از سایت زیر تلفن گویا و پاسخگو رو در ساعات اداری جوابگو هستند.

و باز هم متذکر میشم که از توی مرورگر و با زدن 192.168.1.1 اقدام به تنظیم مودم کنید.
مشکلی هم در رابطه با تنظیمات داشتین میتونین در تاپیک وصل adsl بپرسید.
کارشناسان p30world بهترین ها هستن.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

[QUOTE=roteal2007;5038151]عجبا!

ای بابا اینا به همه همینو میگن پس. به منم همون بار اول که رفتم ثبت نام کنم گفت بیا 3 ماهه بگیر گفتم نه 1 ماهه میخوام ولی نمی دونستم واسه شارژ کردن اینقدر سیستمشون مسخره باشه!! با این حال بازم 1 ماهه می گیرم چون مطمئنم بازم سرم کلاه میزارن:19:

والا حقیقتش من شاهین شهرم اینجا مخابرات تا خونمون راهی نیست.
تا فیش واریز رو تحویل دادم واسم شارژش کرد سریع و بی دردسر.
اما دوستانی از اصفهان مرکزی داشتم که شارژشون زودتر از موعد (یک ماهه) تمام شده بود و 2 گیگ رو شارژ کردن.

adsl2+
09-06-2010, 21:19
خواهش میکنم دوست من.
این انجمن برای پاسخگویی به تمام سئوالات کاربرانش هست.
بله تنظیمات رو وقتی چراغ adsl چشمک زد و سپس روشن و ثابت شد تنظیمات مودم رو انجام میدید.
vpi+vci+password+username
اینا رو باید از مخابرات دریافت کنید. از سایت زیر تلفن گویا و پاسخگو رو در ساعات اداری جوابگو هستند.

و باز هم متذکر میشم که از توی مرورگر و با زدن 192.168.1.1 اقدام به تنظیم مودم کنید.
مشکلی هم در رابطه با تنظیمات داشتین میتونین در تاپیک وصل adsl بپرسید.
کارشناسان p30world بهترین ها هستن.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

[QUOTE=adsl2+;5039943]

والا حقیقتش من شاهین شهرم اینجا مخابرات تا خونمون راهی نیست.
تا فیش واریز رو تحویل دادم واسم شارژش کرد سریع و بی دردسر.
اما دوستانی از اصفهان مرکزی داشتم که شارژشون زودتر از موعد (یک ماهه) تمام شده بود و 2 گیگ رو شارژ کردن.
من شارژم زودتر تموم نشده ولی می خواستم قبل اینکه expire بشم شارژ کنم که گفتن نمی تونند این کارو بکنن چون امکانش نیست در صورتی که بقیه شرکت ها( لا اقل چند تاشونو که من می دونم) دیدم این کارو انجام میدن
اینا اصلا به فکر مشترکینشون نیستند چون میدونند از هیچ شرکت دیگه ای نمی تونیم سرویس بگیریم هر کاری بخوان می کنن و ما هم نمی تونیم اعتراض کنیم چون راهی غیر از مخابرات نداریم :41:
رفتن به مخابرات خرازی خیلی زور می گه چون خیلی دوره

roteal2007
10-06-2010, 11:01
نمیدونم شما کدوم منطقه هستی که میگی دوره!
اما اگه خیلی مشکل توی رفت و آمد داری یه 3 ماهه بگیر خودتو راحت کن.

adsl2+
10-06-2010, 14:26
می خواستم این کاروبکنم و 3 ماهه بگیرم ولی شنیدم تا 1 ماه دیگه سرعتا همون 128 می شه و دیگه از این سرعت بالا خبری نیست، منم دوباره 1 ماهه گرفتم که اگه سرعتا عوض شد نامه از شرکت بگیرمو سرعتمو بالاتر ببرم، چون سرعت 128 اصلا حال نمی ده

roteal2007
10-06-2010, 17:17
می خواستم این کاروبکنم و 3 ماهه بگیرم ولی شنیدم تا 1 ماه دیگه سرعتا همون 128 می شه و دیگه از این سرعت بالا خبری نیست، منم دوباره 1 ماهه گرفتم که اگه سرعتا عوض شد نامه از شرکت بگیرمو سرعتمو بالاتر ببرم، چون سرعت 128 اصلا حال نمی ده

جدا؟ سرعتا میاد پایین؟
موثقه یا تو هواست؟
دوست من مخابرات بالای 128 به هیچ کس نمیده حالا شما برو از خدا نامه بیار براشون:19:

adsl2+
10-06-2010, 20:00
جدا؟ سرعتا میاد پایین؟
موثقه یا تو هواست؟
دوست من مخابرات بالای 128 به هیچ کس نمیده حالا شما برو از خدا نامه بیار براشون:19:
راستش من از دو نفر شنیدم که با این شرکت ارتباط دارن، گفتن تا 1 ماه الی 1 ماهو نیم دیگه سرعت 128 همون 128 میشه و سرعت های بالاتر از 128 هم می یارن که به شرکت ها بدن ولی با نامه از یه شرکت می تونی بگیری یا این که آشنا داشته باشی:19:
خلاصه اگه واقعا سرعت هام پایین بیاد هیچ کاری نمی شه کرد چون راه دیگه ای وجود نداره واسه مشترکین خط های فیبر نوری
،باید سوخت و ساخت

roteal2007
10-06-2010, 20:06
راستش من از دو نفر شنیدم که با این شرکت ارتباط دارن، گفتن تا 1 ماه الی 1 ماهو نیم دیگه سرعت 128 همون 128 میشه و سرعت های بالاتر از 128 هم می یارن که به شرکت ها بدن ولی با نامه از یه شرکت می تونی بگیری یا این که آشنا داشته باشی:19:
خلاصه اگه واقعا سرعت هام پایین بیاد هیچ کاری نمی شه کرد چون راه دیگه ای وجود نداره واسه مشترکین خط های فیبر نوری
،باید سوخت و ساخت

نهایتا اینی میشه که شما میگی اما قصا نخور.
گوش شیطون کر قرار اینترنت پر سرعت 8 مگابیت بر ثانیه مستفیض بشیم به زودی:20:

adsl2+
10-06-2010, 20:32
نهایتا اینی میشه که شما میگی اما قصا نخور.
گوش شیطون کر قرار اینترنت پر سرعت 8 مگابیت بر ثانیه مستفیض بشیم به زودی:20:
یعنی می گی سرعت اینترنتی که مخابرات می ده قرار بشه 8 مگ؟:18:
من منظورتو نمی فهمم؟ چون از اینا همچین کاری بعید!!!!!

roteal2007
10-06-2010, 20:48
یعنی می گی سرعت اینترنتی که مخابرات می ده قرار بشه 8 مگ؟:18:
من منظورتو نمی فهمم؟ چون از اینا همچین کاری بعید!!!!!

مخابرات نه رو سیم کارت های اپراتور سوم.

adsl2+
10-06-2010, 21:06
مخابرات نه رو سیم کارت های اپراتور سوم.
اهان، یه لحظه فکر کردم مخابرات مهربون شده ها:31:
اپراتور دوم که ایران سل بود بعد این همه وقت چی از آب در اومد که اپراتور سومش باشه
ولی اگه واقعا همچین سرعتی رو سیم کارتشم بده فکر نمی کنم صرفه اقتصادی داشته باشه! احتمالا هزینه هاش خیلی بالا می شه

bridge
12-06-2010, 19:49
:19:سرعت دانلود ما که شد 12 kb/s .اینم شد اینترنت پر سرعت!!!!!!!!!

adsl2+
12-06-2010, 20:34
ای وای فکر می کردم تا 1 ماه دیگه رو سرعتم پایین نیاد ولی امروز سرعت دانلود منم از 14 kb بالاتر نمی ره:41:

abbasjun
13-06-2010, 00:31
ببخشيد
جديدا خط هاي مارا عوض كردند شديم 581 مخابرات چمران.
581 تحت پوشش نيست ولي چمران تحت پوشش هست.فكر ميكنيد براي ما هم رانژه كنند يا نه؟ممنونم.
اگه تازه فیبر شده باید یه 6 ماهی منتظر بمونی:27:
اگه خیلی آتیشت تنده برو به آدس زیر:
دروازه دولت-چهارباغ عباسی-کوچه کازرونی-ته کوچه(تقریباً) (مدیریت برنامه ریزی و رایانه)
شکایت کن و بگو چرا به ما سرویس نمیدن و ...
من که پدرشون را در آوردم دیگه همشون من را میشناسند
حالا بعد از شکایت های زیاد و ... قرار شده 1 ماه دیگه بما هم سرویس بدنند:8:

دوستان واسه اینکه بدونین شمارتون ساپورت میشه یا نه برین تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سایتش اصلاً بروز نیست الآن خیلی از پیش ماره هایی که دارن سرویس میدن اصلاً توی سایتشون نیست

شما شاهین شهری میبری توی مرکز مخابراتیتون و راحتی اما ما که توی اصفهانیم همه باید بریم دروازه تهرون

جدا؟ سرعتا میاد پایین؟
موثقه یا تو هواست؟
به احتمال زیاد این حرف درسته.
چون خودشون هم می گفتند که می خوان مثل تهران نا محدودش کنن به احتمال زیاد برای اینه.

ای وای فکر می کردم تا 1 ماه دیگه رو سرعتم پایین نیاد ولی امروز سرعت دانلود منم از 14 kb بالاتر نمی ره:41:
نترس میاد بالا امروز بخاطر سالگرد ک..دتا سرعت را کم کردن:41:

roteal2007
13-06-2010, 15:29
خدا حافظ سرعت بالا
سلام بر ====>>

سرعت قبلی:

در ایام شورشیه قرار داریم===>دلیل با خودتان.

adsl2+
13-06-2010, 18:35
اگه تازه فیبر شده باید یه 6 ماهی منتظر بمونی:27:
اگه خیلی آتیشت تنده برو به آدس زیر:
دروازه دولت-چهارباغ عباسی-کوچه کازرونی-ته کوچه(تقریباً) (مدیریت برنامه ریزی و رایانه)
شکایت کن و بگو چرا به ما سرویس نمیدن و ...
من که پدرشون را در آوردم دیگه همشون من را میشناسند
حالا بعد از شکایت های زیاد و ... قرار شده 1 ماه دیگه بما هم سرویس بدنند:8:

سایتش اصلاً بروز نیست الآن خیلی از پیش ماره هایی که دارن سرویس میدن اصلاً توی سایتشون نیست

شما شاهین شهری میبری توی مرکز مخابراتیتون و راحتی اما ما که توی اصفهانیم همه باید بریم دروازه تهرون

به احتمال زیاد این حرف درسته.
چون خودشون هم می گفتند که می خوان مثل تهران نا محدودش کنن به احتمال زیاد برای اینه.

نترس میاد بالا امروز بخاطر سالگرد ک..دتا سرعت را کم کردن:41:

ما که فعلا بیشتر از 14 kb دانلود نداریم امیدوارم اگه دلیلش همینیه که می گی زودتر سر عقل بیانو سرعتارو ببرن بالا!
در مورد سایتشونم من نمی دونم به روز هست یا نه ولی از زمانی که خط ما فیبر نوری شد 2 ماه بعدش تو همین سایت دیدم که می تونم سرویس بگیرم در صورتی که به این آدرسی که شما می گی رفتمو با یه آقا یی به نام آقای محمدی حرف زدمو گفتن فعلا نمی تونی سرویس بگری تا چند ماه دیگه، 4روز بعد تو این سایت دیدم که پیش شمارمون ساپورت می شه. خلاصه که برادر من اینا خودشونم از کارا خودشون خبر ندارن!!!!!!!!!! بیچاره ما مشترکین:19:

abbasjun
13-06-2010, 19:20
ما که فعلا بیشتر از 14 kb دانلود نداریم امیدوارم اگه دلیلش همینیه که می گی زودتر سر عقل بیانو سرعتارو ببرن بالا!
در مورد سایتشونم من نمی دونم به روز هست یا نه ولی از زمانی که خط ما فیبر نوری شد 2 ماه بعدش تو همین سایت دیدم که می تونم سرویس بگیرم در صورتی که به این آدرسی که شما می گی رفتمو با یه آقا یی به نام آقای محمدی حرف زدمو گفتن فعلا نمی تونی سرویس بگری تا چند ماه دیگه، 4روز بعد تو این سایت دیدم که پیش شمارمون ساپورت می شه. خلاصه که برادر من اینا خودشونم از کارا خودشون خبر ندارن!!!!!!!!!! بیچاره ما مشترکین:19:
نمیدونم اما من با پیگیری از اینجا و ... فعلاً هنوز به اینترنت نرسیدم اما کارم با رفتن به اینجا سریعتر پیش رفت.
امروز رفتم توی مرکز خرازی یه فرم پر کردم گفتند بهتون زنگ می زنیم.
گفتم چند ماه ممکنه طول بکشه گفت یک ماه(خدا کنه راست بگه) چون الآن نزدیک 7 ماهه خطمون فیبر شده.

adsl2+
13-06-2010, 20:12
نمیدونم اما من با پیگیری از اینجا و ... فعلاً هنوز به اینترنت نرسیدم اما کارم با رفتن به اینجا سریعتر پیش رفت.
امروز رفتم توی مرکز خرازی یه فرم پر کردم گفتند بهتون زنگ می زنیم.
گفتم چند ماه ممکنه طول بکشه گفت یک ماه(خدا کنه راست بگه) چون الآن نزدیک 7 ماهه خطمون فیبر شده.
پس من خیلی شانس آوردم که بعد از حدود 2 ماه که خطمون فیبر نوری شد تونستم سرویس بگیرم، امید وارم شمام زودتر بتونی adsl بگیری و سرعتام دوباره مثل قبل بشه!!! هر چند بعید می دونم

wwwatiw
14-06-2010, 12:03
آخه چرااااااااااااا:19:
امروز روز اولمه كه اينترنت پرسرعت دارم
ولي اين چه سرعتيه؟؟؟؟؟؟:19::41:

roteal2007
14-06-2010, 13:29
قصه نخور سراسریه منم با 7 کیلوبایت دانلود میکنم.....

bridge
14-06-2010, 16:21
زنگ زدم مخابرات میگه تا آخر هفته درست میشه.:19:

roteal2007
15-06-2010, 11:15
زنگ زدم مخابرات میگه تا آخر هفته درست میشه.:19:

امید واریم:41:

wwwatiw
15-06-2010, 12:40
من كه خيلي خيلي اميدوارم . چون دلم مي خواد يه بارم كه شده سرعت بالا رو حس كنم:41:

adsl2+
15-06-2010, 20:17
نه بابا کجا سراسریه من از کسایی که از شرکتای دیگه سرویس دارن پرسیدم گفتن سرعتشون هیچ تغییری نکرده حتی یکیشون گفت بهترم شده:41:

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

من كه خيلي خيلي اميدوارم . چون دلم مي خواد يه بارم كه شده سرعت بالا رو حس كنم:41:
برادر من سرعت بالارو امتحان کنی دیگه تحت هیچ شرایطی به این سرعت فعلی راضی نمی شی ولی منم امیدوارم که سرعتا مثل هفته پیش بشه چون الان خیلی ضد حاله این سرعت نسبت به چیزی که قبلا بود

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

دوست عزیز پیوستنتو به جمع مشترکین اجباری مخابرات تبریک می گم:20: بخوای نخوای مجبوری تحمل کنی چون راه دیگه ای نداری تازه همینم که تونستی سرویس ازشون بگیری کلی منت سرت میزارن

wwwatiw
16-06-2010, 13:54
برادر من سرعت بالارو امتحان کنی دیگه تحت هیچ شرایطی به این سرعت فعلی راضی نمی شی ولی منم امیدوارم که سرعتا مثل هفته پیش بشه چون الان خیلی ضد حاله این سرعت نسبت به چیزی که قبلا بود
اتفاقا امروز داشتم به خودم مي گفتم من كه از ديال آپ 3 كيلويي رسيدم به 15 كيلو زياد سختم نيست . بيچاره اونايي كه از سرعتاي به اون بالايي مجبورن با 15 بسازن:41:

roteal2007
16-06-2010, 19:03
اتفاقا امروز داشتم به خودم مي گفتم من كه از ديال آپ 3 كيلويي رسيدم به 15 كيلو زياد سختم نيست . بيچاره اونايي كه از سرعتاي به اون بالايي مجبورن با 15 بسازن:41:

نه جونم چون من با ایرنسل هم کار میکنم عادت دارم...
از من میشنوی برای اینترنت : سرویس حجمی و سرعت خوب
برای دانلود --- با دانلود آفلاین.

adsl2+
16-06-2010, 20:35
آره خیلی ضد حاله ولی هیچ کاری نمی تونیم بکنیم.مجبریم بسوزیم و بسازیم:41:

r_22009
18-06-2010, 10:33
دوستان می خواستم ببینم الان سرعت adsl مخابرات اصفهان چنده؟
من با نداگستر سرعتم 200 هست و در آینده ای نه چندان دور نجبورم از ADSL مخابرات استفاده کنم:41:
هر کسی در مورد سرعتش یه چیزی می گه
کسانی که ازش استفاده می کنن لطف کنن سرعتش رو با استفاده از نرم افزار IDM (internet download manager که حیلی تو سرعت تاثیر داره اعلام کنند
از همگی ممنونم

roteal2007
18-06-2010, 10:43
دوستان می خواستم ببینم الان سرعت adsl مخابرات اصفهان چنده؟
من با نداگستر سرعتم 200 هست و در آینده ای نه چندان دور نجبورم از ADSL مخابرات استفاده کنم:41:
هر کسی در مورد سرعتش یه چیزی می گه
کسانی که ازش استفاده می کنن لطف کنن سرعتش رو با استفاده از نرم افزار IDM (internet download manager که حیلی تو سرعت تاثیر داره اعلام کنند
از همگی ممنونم

الان که سرعت ها افتضاح شده با idm رو 17 هست.
اما گفتند که به علت این ایام هست.
حالا باید دید از شنبه یکشنبه سرعت به کجا میرسه اما قبلا سرعت دانلودم 120 ثابت بود.

r_22009
18-06-2010, 11:24
اگه 120 باشه که عالیه البته نداگستر هم چند وقتیه رو 20 هست اما سرعت من از سال پیش تا یک ماه قبل ثابت رو 200 بود

roteal2007
18-06-2010, 11:45
اگه 120 باشه که عالیه البته نداگستر هم چند وقتیه رو 20 هست اما سرعت من از سال پیش تا یک ماه قبل ثابت رو 200 بود

سرعت اینترنت را خدا آزاد کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
18-06-2010, 11:55
خدا رو شکر آن ها دست از سر سرعت برداشتند ا!!

اینترنت شما رو نامحدود نکردن بالاخره؟

roteal2007
18-06-2010, 12:04
اینترنت شما رو نامحدود نکردن بالاخره؟

خیر.شما خیلی دوست داری مخابرات اصفهان نا محدود شه؟

Xo0oX
18-06-2010, 13:48
از 128 بیشتر نمیده مخابرات ؟؟
ترافیکش چی ؟؟
هر گیگ اضافه چنده ؟
نامحدود هم داره ؟
به غیر از dlc ها هم میده ؟

wwwatiw
18-06-2010, 13:51
خدارو شكر نمرديم و اينترنت پر سرعت هم ديديم:26:

msg.1993
18-06-2010, 15:28
1.نه
2.هرماه 4گیگ داره .بیشتر هم میتونی بخری
3. 2500
4.فکرکنم
5.نمیدونم

roteal2007
18-06-2010, 19:09
از 128 بیشتر نمیده مخابرات ؟؟
ترافیکش چی ؟؟
هر گیگ اضافه چنده ؟
نامحدود هم داره ؟
به غیر از dlc ها هم میده ؟

خیر.
4گیگ.
هر گیگ اضافه22650 ریال.
خیر.
خیر.
اطلاعات کاملتر :

adsl2+
18-06-2010, 20:35
در حال حاضر بدون دانلود منیجر سرعت تا 140-150 بالا می ره.خدا کنه بمونه همین جور:20:

roteal2007
18-06-2010, 21:08
در حال حاضر بدون دانلود منیجر سرعت تا 140-150 بالا می ره.خدا کنه بمونه همین جور:20:

اسفند دود کن.....
ایشالا بمونه

adsl2+
18-06-2010, 22:40
هورااااا الان دانلودم روی k205 هست:20:
اسفندرو دود کردم که خدایی نکرده دوباره سرعت داغون نشه، البته امیدوارم که نشه!:31:

bridge
19-06-2010, 08:22
هورااااا الان دانلودم روی k205 هست:20:
اسفندرو دود کردم که خدایی نکرده دوباره سرعت داغون نشه، البته امیدوارم که نشه!:31:
:8:کمربندا را ببندید!!!

wwwatiw
19-06-2010, 14:48
عجب
سرعت من از 30 بالاتر نمي ره:13:

r0ss0neri
19-06-2010, 15:05
مفتش گرونه ، بخصوص واسه من که هوار هوار دانلود میکنم :دی
البت من که دانلودامو میدم به رفیقم که شاتلیه از ساعت 2 به بعد :دی

lvlina_r
19-06-2010, 19:39
کسی می دونه پارس آنلاین خوبه یا نه؟؟ ماهیانه 6900 ، سرعت 128 ...

adsl2+
19-06-2010, 20:01
عجب
سرعت من از 30 بالاتر نمي ره:13:
یعنی تو هنوز سرعتت در این حد پایینه؟ چشم نزنم از من الان زیر 210k نمیاد:20:

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

کسی می دونه پارس آنلاین خوبه یا نه؟؟ ماهیانه 6900 ، سرعت 128 ...
دوست عزیز بچه ها اینجا مشترکین اجباریه مخابراتن و امکان تست کردنو استفاده از سرویس های بقیه شرکتا رو ندارن:46:

lvlina_r
19-06-2010, 21:17
می شه بپرسم چرا؟؟ یعنی هیچ کس از سرویس دیگه ای استفاد نمی کنه ؟؟؟

wwwatiw
20-06-2010, 10:59
نمي دونم چرا
موقع نت گردي سرعتم بالاي 100 ولي براي دانلود حدودا10:41:

هشت بهشت
20-06-2010, 16:07
می شه بپرسم چرا؟؟ یعنی هیچ کس از سرویس دیگه ای استفاد نمی کنه ؟؟؟

به خاطر نوع خطوط برخی مناطق ( سیستم dlc ) ، شرکت های adsl اونجا ها نمیتونن سرویس بدن ( سیستمش را ندارن ) و فقط مخابرات اونجاها adsl میده

abbasjun
20-06-2010, 19:20
به خاطر نوع خطوط برخی مناطق ( سیستم dlc ) ، شرکت های adsl اونجا ها نمیتونن سرویس بدن ( سیستمش را ندارن ) و فقط مخابرات اونجاها adsl میده
من تحقیق کردم و میدونم که شرکت های دیگه هم مایل هستند به DLC ها َadsl بدن اما به دلیل این که سیستمی که مخابرات استفاده کرده برای فیبر نوری قدیمیه فقط یک شرکتا میتونه به مشترکان سرویس بده و بس.

adsl2+
20-06-2010, 22:36
من تحقیق کردم و میدونم که شرکت های دیگه هم مایل هستند به DLC ها َadsl بدن اما به دلیل این که سیستمی که مخابرات استفاده کرده برای فیبر نوری قدیمیه فقط یک شرکتا میتونه به مشترکان سرویس بده و بس.
نه عزیز این جوریام نیست.مخابرات از عمد خط های فیبر نوری رو در انحصار خودش در آورده و احتمالا در آینده ای نه چندان دور همه تلفنو هارو چه dlc چه غیر dlc می خواد سرویس بده و کلا برنامش اینه که زیرآب شرکتارو بزنه البته به مرور زمان.

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

نمي دونم چرا
موقع نت گردي سرعتم بالاي 100 ولي براي دانلود حدودا10:41:
من که به همچین مشکلی نخوردم هنوز.دانلودم هنوز روی 120-130 کیلو هست.امیدوارم کمتر نشه:20:

Behrouz_se60
21-06-2010, 23:23
هشدار به کاربران همیشه سعی کنید آدرس مودم را روی 192.168.1.1 تنظیم نکنید چون اگر وصل احتمالا متعلق به شرکت یا یک نفر دیگه .پیشنهاد میکنم اونو به 192.168.1.10 یا هر قدر از 10 به یالا باشه بهتره چون اگه خواستید با 192.168.1.1 وصل بشید به تنظیمات مودم ، ممکن است به مودم دیگری وصل بشید بنابر این سعی کنید یک آدرس منحصر به فرد مثلا 192.168.1.50 انتخاب کنید که اگه خواستید تنظیم مودم سری بزنید با مشکل تداخل مواجه نشید برای من همیشه میاد که مودم من تی پی 8840 هست و اگر با 192.168.1.1 بزنم به جاش مدل 8811 میاد و من مجبورم خط تلفن قطع کنم و برای مودمم یک آدرس انحصاری گذاشتم

یک هشدار دیگر : قانون مک آدرس در مخابرات فروغی پا بجاست و اگر به هر دلیل اینترنت قطع شد شما آمدید pppoe را حذف و به جاش bridge گذاشتید ممکن است با دردسر بزرگ مواجه بشید چون آدرس مک کامپیوتر به جای آدرس مک مودمتون در سرور مخابرات رجیستر میشود و دیگر با مودم نمیتوانید اتوماتیک وصل بشید و مجبورید از کامپیوتر تون وصل بشید در این صورت باید با مخابرات صحبت کنید که آدرس مک را حذف کند.مشکلی که من دارم هنوز 3 هفته است که ادامه دارد و متاسفانه به دلیل اینکه من سر کار میرم نمیتونم پیگیری کنم.من کامپیوتر را شیر کردم تا کامپیوتر داداشم ازش استفاده کنه.پس مواظب باشید.

مزایای این سرویس اینه که سرعت بالاست ولی هیچ وقت بالای 120 نمیره وخب مرا راضی میکنه اما زود تموم میشه چون دیوانه ات میکنه که مجبوری مرتب پول بدی و هی دانلود کنی.ولی متوجه نمیشی چقدر باقی مونده.

abbasjun
22-06-2010, 01:08
نه عزیز این جوریام نیست.مخابرات از عمد خط های فیبر نوری رو در انحصار خودش در آورده و احتمالا در آینده ای نه چندان دور همه تلفنو هارو چه dlc چه غیر dlc می خواد سرویس بده و کلا برنامش اینه که زیرآب شرکتارو بزنه البته به مرور زمان.[COLOR="Silver"]

من میگم تحقیق کردم و از خود کارکنان MDF مخابرات هم پرسیدم.

بگذار توضیح بدم:

اگر خطتتون مسی باشه شما برای این که Adsl را بگیری اول از سالن MDF خطتت به اصطلاح رانژه میشه و بعد میره به تجهیزاتی که شرکت های pap در نزدیکی مخابرات برپا کردن و دیتا میره روی اون و بعد به سالن mdf باز گردانده میشه و به سمت مشترک میره و تمام

اما اگر خطت فیبر باشه به دلیل اینکه نوع سیستم فیبری مخابرات قدیمیه و فیبر نوری توانایی انتقال فرکانس های مختلف را نداره تجهیزاتی مثل همون تجهیزاتی که شرکت های Adsl در پست های محلی شما نصب میشه که بهش Ram میگن و اون وظیفه گذاشتن دیتا روی خط را به عهده داره و از اون به بعد که سیم مسیه دیتا به شما میرسه و به دلیل این شرکت های دیگه نمیتونن به این نوع مشترکین سرویس بدهند و مخابرات هم برای این که بین هیچ کدوم از شرکتا فرقی نذاره خودش روی این خطوط سرویس میده:27::27:

نمیدونم متوجه شدین یا نه؟

adsl2+
22-06-2010, 21:17
من میگم تحقیق کردم و از خود کارکنان MDF مخابرات هم پرسیدم.

بگذار توضیح بدم:

اگر خطتتون مسی باشه شما برای این که Adsl را بگیری اول از سالن MDF خطتت به اصطلاح رانژه میشه و بعد میره به تجهیزاتی که شرکت های pap در نزدیکی مخابرات برپا کردن و دیتا میره روی اون و بعد به سالن mdf باز گردانده میشه و به سمت مشترک میره و تمام

اما اگر خطت فیبر باشه به دلیل اینکه نوع سیستم فیبری مخابرات قدیمیه و فیبر نوری توانایی انتقال فرکانس های مختلف را نداره تجهیزاتی مثل همون تجهیزاتی که شرکت های Adsl در پست های محلی شما نصب میشه که بهش Ram میگن و اون وظیفه گذاشتن دیتا روی خط را به عهده داره و از اون به بعد که سیم مسیه دیتا به شما میرسه و به دلیل این شرکت های دیگه نمیتونن به این نوع مشترکین سرویس بدهند و مخابرات هم برای این که بین هیچ کدوم از شرکتا فرقی نذاره خودش روی این خطوط سرویس میده:27::27:

نمیدونم متوجه شدین یا نه؟
والا تا اونجایی که من میدونم مخابرات قرار بود واگذاری adsl روی خط های فیبر نوری رو به چندتا شرکت مثل پیشگامان و فن آوا و... بده اما بعد تصمیم گرفت این کار درا نحصار خودش باشه. اگه سیستم فیبر نوری اینقدر داغونه اینا مریضن خط های مارو فیبر نوری می کنن، ما که تا 3-4 ماه پیش خط مون عادی بودو مشکلیم نداشتیم ولی از وقتی فیبر نوری شده 1000 تا مشکل تو voice پیدا کردیم و هنوزم مشکلاتش حل نشده:19:
خدا مخابراتو به راه راست هدایت کنه!:31:

abbasjun
22-06-2010, 23:44
والا تا اونجایی که من میدونم مخابرات قرار بود واگذاری adsl روی خط های فیبر نوری رو به چندتا شرکت مثل پیشگامان و فن آوا و... بده اما بعد تصمیم گرفت این کار درا نحصار خودش باشه. اگه سیستم فیبر نوری اینقدر داغونه اینا مریضن خط های مارو فیبر نوری می کنن، ما که تا 3-4 ماه پیش خط مون عادی بودو مشکلیم نداشتیم ولی از وقتی فیبر نوری شده 1000 تا مشکل تو voice پیدا کردیم و هنوزم مشکلاتش حل نشده:19:
خدا مخابراتو به راه راست هدایت کنه!:31:
فکر کنم چون فیبرنوری ارزانتر و سریعتر از سیم مسی است (دقیقشو نمیدونم)

خوب حالا بر می گردیم به حرف خودتون که گفتید این سیاست مخابراته:
مخابرات با برنامه ای که ریخته برای خودش میاد و همه ی خطا را فیبر می کنه تا هیچ شرکتی نتونه بهشون سرویس بده در نتیجه تمام این مشترکین مال خود مخابرات میشن به همین راحتی (مشتری برو تو گلو :21:)

wwwatiw
23-06-2010, 13:36
اگه سرعت همينجور بمونه و دانلودا هم نا محدود بشه مخابرات ميشه بهترين شركت ISP
اما حيف كه نميشه
من ديروز 500 مگ دانلود كردم و امروزم همينجور دارم دانلود مي كنم.جنبه ي سرعت خوبو ندارم
اي كاش.......:20:

adsl2+
23-06-2010, 20:35
فکر کنم چون فیبرنوری ارزانتر و سریعتر از سیم مسی است (دقیقشو نمیدونم)

خوب حالا بر می گردیم به حرف خودتون که گفتید این سیاست مخابراته:
مخابرات با برنامه ای که ریخته برای خودش میاد و همه ی خطا را فیبر می کنه تا هیچ شرکتی نتونه بهشون سرویس بده در نتیجه تمام این مشترکین مال خود مخابرات میشن به همین راحتی (مشتری برو تو گلو :21:)
مخابرات با برنامه ای تعیین شده داره جلو می ره.اول که قرار نبود اصلا adsc به کسی واگذار کنه ، بعد تصمیم گرفت خط های فیبر نوری رو خودش سرویس بده و به شرکتا اجازه این کارو نده، شک نکن که در آینده ای نچندان دور خط های معمولیم شروع می کنه به سرویس دادنو کم کم زیراب همه شرکتارو می زنه و ........:21:

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

اگه سرعت همينجور بمونه و دانلودا هم نا محدود بشه مخابرات ميشه بهترين شركت ISP
اما حيف كه نميشه
من ديروز 500 مگ دانلود كردم و امروزم همينجور دارم دانلود مي كنم.جنبه ي سرعت خوبو ندارم
اي كاش.......:20:
داداش من ذوق 500 مگ دانلود کردنو می کنی؟ درسته که ذوق داره اما چه فایده این جوری شارژت سریع تموم میشه و باید دوباره شارژ کنی در صورتی که بقیه شرکتا یا سرویس نامحدود دارن یا اگه ام سرویس حجمی می دن شبانه رایگان داره و اکثر کسایی که دانلود دارن از شبانه استفاده می کنن اما ما باید بسوزیمو بسازیم:19:

abbasjun
28-06-2010, 00:00
پاک نمیشه!!!

abbasjun
28-06-2010, 00:11
امروز زنگ زدن خونمون گفتن مشکل خطتون درست شده بیاین تا قرارداد را امضا کنید تا بهتون سرویس بدیم منم گفتم نچ دیگه ازتون سرویس نمی خوام.

یارو مونده بود... می گفت مگه شما نبودی که پدر ما را در آوردی تا خطت را سرویس بدیم گفتم چرا خودم هستم!!!
گفت پس برا چی سرویس را نمی خوای ... گفتم دلم نمی خواد و قطع کردم:31:

میگید برا چی نخواستی میگم:
این سرویس مخابرات تا محدودیت حجمی داره و یا لااقل شبانه نداره من نمی خوامش بجاش رفتم اینترنت 1 ماهه نامحدود همراه اول گرفتم دارم با سرعت 40 کیلوبایت دانلود می کنم و حالش را میبرم حالا مگه دیوونه ام بخاطر سرعت بیشتر بیام سرویس حجمی بگیرم.

abbasjun
28-06-2010, 00:17
پاک نمیشه!!!

adsl2+
28-06-2010, 21:18
امروز زنگ زدن خونمون گفتن مشکل خطتون درست شده بیاین تا قرارداد را امضا کنید تا بهتون سرویس بدیم منم گفتم نچ دیگه ازتون سرویس نمی خوام.

یارو مونده بود... می گفت مگه شما نبودی که پدر ما را در آوردی تا خطت را سرویس بدیم گفتم چرا خودم هستم!!!
گفت پس برا چی سرویس را نمی خوای ... گفتم دلم نمی خواد و قطع کردم:31:

میگید برا چی نخواستی میگم:
این سرویس مخابرات تا محدودیت حجمی داره و یا لااقل شبانه نداره من نمی خوامش بجاش رفتم اینترنت 1 ماهه نامحدود همراه اول گرفتم دارم با سرعت 40 کیلوبایت دانلود می کنم و حالش را میبرم حالا مگه دیوونه ام بخاطر سرعت بیشتر بیام سرویس حجمی بگیرم.
ای ول بابا، دمت گرم.
میشه یه کم در مورد اینرنتی که از همراه اول گرفتی توضیح بدی ؟

darksider
29-06-2010, 04:41
سلام
دوستان اینجا کسی هست که از شهرک ولی عصر از مخابرات adsl گرفته باشه؟اصلا dlc های شهرک ولی عصرو ساپورت میکنن؟
شهرک ولی عصر سه راه سیمینو میگم ( برمودا)

adsl2+
29-06-2010, 20:21
سلام
دوستان اینجا کسی هست که از شهرک ولی عصر از مخابرات adsl گرفته باشه؟اصلا dlc های شهرک ولی عصرو ساپورت میکنن؟
شهرک ولی عصر سه راه سیمینو میگم ( برمودا)
اگه می خوای بدونی پیش شمارت ساپورت می شه یا نه زنگ بزن به این شماره ها
2311311-3311311-3387274-3387275
بزنگ ببین کدوم جواب درست بهت می دن

abbasjun
01-07-2010, 01:16
ای ول بابا، دمت گرم.
میشه یه کم در مورد اینرنتی که از همراه اول گرفتی توضیح بدی ؟
لینک زیر را بخون

اگه شانست بگه و توی محلتون E بالای گوشیت بیاد با سرعت 15 تا 40 تا دانلود می کنی اونم نامحدود.
ایرانسل هم این طرح را داده اگه ازون بخری بهتره چون همه جای اصفهان E بالای گوشی هست.

adsl2+
01-07-2010, 17:59
لینک زیر را بخون

اگه شانست بگه و توی محلتون E بالای گوشیت بیاد با سرعت 15 تا 40 تا دانلود می کنی اونم نامحدود.
ایرانسل هم این طرح را داده اگه ازون بخری بهتره چون همه جای اصفهان E بالای گوشی هست.
مرسی دوست عزیز از راهنماییت ، منم sms دادم به این شماره هایی که تو سایت زده بود. منتظر می مونم ببینم چی می شه:20:

farzad_angel
02-07-2010, 03:22
سلام کسی نمیدونه پیش شماره 580 ماله کدوم مرکز مخابراتی هست قبلا ماله چمران بود ولی حالا 118 هم جواب درستی نمیده

mehrdad38
02-07-2010, 03:55
مربوط به مرکز مخابرات شهید قندی هست. :20:

adsl2+
02-07-2010, 11:03
سلام کسی نمیدونه پیش شماره 580 ماله کدوم مرکز مخابراتی هست قبلا ماله چمران بود ولی حالا 118 هم جواب درستی نمیده
یه دوستای منم شمارشون عوض شده و شده 580، پرسیده بود از مرکز چمران بهش گفته بودند مرکزتون شده مرکز زرین کوب که فعلا هم کسی اونجا adsl نمیده

msg.1993
02-07-2010, 11:33
مرسی دوست عزیز از راهنماییت ، منم sms دادم به این شماره هایی که تو سایت زده بود. منتظر می مونم ببینم چی می شه:20:
به جز این هزینه(بسته رویای) هزینه ی دیگری نمی خواد:31:

nini bad
02-07-2010, 14:53
من 2 ماه سفارش دادم هنوز نیومدند وصل کنند !! البته گفتند بهتون زنگ می زنیم !!
فکر کنم ساله دیگه بشه . سرعت سرویس دهیشون زیر خط فقر .

adsl2+
02-07-2010, 15:57
لینک زیر را بخون

میگم من sms زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. باید صبر کنم یا وقتی sms می زنیم همون موقع اس ام اسی چیزی باید بیاد؟

abbasjun
02-07-2010, 17:47
میگم من sms زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. باید صبر کنم یا وقتی sms می زنیم همون موقع اس ام اسی چیزی باید بیاد؟
اول برو برو به لینک زیر

بعد اونجا Gprs ت را فعال کن بعدش تنظیماتش را برای گوشیت از همونجا بگیر
بعدش یا یک اس ام اس خالی بده به 8080 یا برو به آدرس زیر

بعدش ثبت نام کن و کارت حله
البته اگر بالای آنتن گوشیت E نمیاد برای همراه اول ماکزیمم سرعت 7 تا 8 کیلوبایته.
البته ایرانسل همه جای اصفهان E بالای آنتن میاد و سرعتت از 15 تا 35 میشه.
برای ایرانسل هم پست زیر را بخون بدردت میخوره

موفق باشی

من تا حالا با این همراه اول با سرعت 25 تا 30 نزدیک 15 گیگ یا بیشتر (نمیدونم) دانلود کردم.

adsl2+
02-07-2010, 22:35
اول برو برو به لینک زیر

بعد اونجا Gprs ت را فعال کن بعدش تنظیماتش را برای گوشیت از همونجا بگیر
بعدش یا یک اس ام اس خالی بده به 8080 یا برو به آدرس زیر

بعدش ثبت نام کن و کارت حله
البته اگر بالای آنتن گوشیت E نمیاد برای همراه اول ماکزیمم سرعت 7 تا 8 کیلوبایته.
البته ایرانسل همه جای اصفهان E بالای آنتن میاد و سرعتت از 15 تا 35 میشه.
برای ایرانسل هم پست زیر را بخون بدردت میخوره

موفق باشی

من تا حالا با این همراه اول با سرعت 25 تا 30 نزدیک 15 گیگ یا بیشتر (نمیدونم) دانلود کردم.
دستت درد نکنه دوست عزیز، بسیار ممنون از راهنماییت
منم می رم امتحان می کنم ببینم چی می شه :)

nini bad
02-07-2010, 23:37
فکر کنم بحث به بی راهه داره می ره اینترنت موبایل چه ربطی به ADSL مخابرات داره.

deremel400
03-07-2010, 15:34
از دوستان کسی اطلاع داره که میشه اینترنت مخابرات را بدون مراجعه به محل فعال کرد یانه؟من میخام اینترنت adslمخابرات بگیرم میدونم که باید مدارک را ببرم مخابرات فروغی اما بقیه مراحل را اطلاع ندارم اگه دوستان لطف کنند و مراحل را توضیح دهند ممنون میشم؟و من تا حالاadslراه ننداختم میخاستم بدونم میتونم خودم راه بندازم یا باید حتما یکی از شرکت بیاد راه بندازه

adsl2+
05-07-2010, 20:12
از دوستان کسی اطلاع داره که میشه اینترنت مخابرات را بدون مراجعه به محل فعال کرد یانه؟من میخام اینترنت adslمخابرات بگیرم میدونم که باید مدارک را ببرم مخابرات فروغی اما بقیه مراحل را اطلاع ندارم اگه دوستان لطف کنند و مراحل را توضیح دهند ممنون میشم؟و من تا حالاadslراه ننداختم میخاستم بدونم میتونم خودم راه بندازم یا باید حتما یکی از شرکت بیاد راه بندازه
دوست عزیز هیچ راهی نداری، حتما باید بری مخابرات ثبت نام کنی.حتی هر باری هم که خواستی شارژکنی باید بری مخابرات خرازی فیش بگیر، پول بریزی به حساب دوباره بری پسشون بدی:(
عجب امکاناتی داره این مخابرات!!!!!!
اگه تا حالا ADSL نداشتی بهتر بزاری خودشون بیان نصب کنن که بعد بهونه ای واست نیارن، چون اگه نتونی نصب کنی می گن به ما ربطی نداره که راهنماییت کنیم

adsl2+
05-07-2010, 20:21
فکر کنم بحث به بی راهه داره می ره اینترنت موبایل چه ربطی به ADSL مخابرات داره.
برادر من این مخابرات همه رو به بیراهه می بره :)

kingboy_1978
05-07-2010, 21:57
سلام من یه تازه کارم با حدوده 50 هزار تومن چه مودمی بگیرم ؟؟؟؟؟ ممنونم

هشت بهشت
05-07-2010, 22:09
سلام من یه تازه کارم با حدوده 50 هزار تومن چه مودمی بگیرم ؟؟؟؟؟ ممنونم

مودم TP-LINK خوبه .
مدل 8901 وایرلس دار

shitan
06-07-2010, 15:56
سلام
بالاخره اینترنتم من بعد دو هفته وصل شد .
کسی میدونه فرق کانکشن ppope به bridge چیه و شما از کدوم استفاده میکنید.
اگه ممکنه طریقه ساخت ppope را بنویسید

roteal2007
06-07-2010, 16:22
سلام
بالاخره اینترنتم من بعد دو هفته وصل شد .
کسی میدونه فرق کانکشن ppope به bridge چیه و شما از کدوم استفاده میکنید.
اگه ممکنه طریقه ساخت ppope را بنویسید

اگه مودم وایرلس داری و میخوای اینترنت رو وایرلس استفاده کنی :PPPOE
و اگر وایرلس نداری و با PC کانکت میشیBRIDGE .
توی بریج باید کانکشن بسازی و توی PPPOE نه هر وقت مودم روشن کردی اتوماتیک کانکت میشی به نت.

kingboy_1978
07-07-2010, 19:40
مودم TP-LINK خوبه .
مدل 8901 وایرلس دار

ممنون با ADSL پیشگامان سازگاره؟ اصلا از پیشگامان بگیرم یا ندا گستر؟؟؟؟

roteal2007
08-07-2010, 07:33
ممنون با ADSL پیشگامان سازگاره؟ اصلا از پیشگامان بگیرم یا ندا گستر؟؟؟؟

پیشگامان که میگن خیلی منصفه و کیفیتش بالاست

r0ss0neri
24-07-2010, 14:42
سلام ! از دیشب ساعت 2 تا الان نتم قطع شده ! مطما هستم که شارژ دارم ! نمیدونم مشکل از کجاست ؟! از شما هم مشکل داره ؟!

adsl2+
25-07-2010, 23:14
سلام ! از دیشب ساعت 2 تا الان نتم قطع شده ! مطما هستم که شارژ دارم ! نمیدونم مشکل از کجاست ؟! از شما هم مشکل داره ؟!
من که تو این چند روز مشکلی نداشتم

roteal2007
28-07-2010, 11:24

طی امروز و دیروز 2 بار نتم قطع شده نمیدونم مشکل از کجاست اما الان وصله!

shitan
03-08-2010, 18:04
سلام من الان اشتراکم را تو سایت دیدم مثل اینکه یه شارژ انلاین اضافه کردند .و شارژیک ماه را زده 12 گیگ با همون قیمت کسی میدونه قضیه چیه و تا حالا ازش استفاده کردین؟

roteal2007
04-08-2010, 10:35
سلام من الان اشتراکم را تو سایت دیدم مثل اینکه یه شارژ انلاین اضافه کردند .و شارژیک ماه را زده 12 گیگ با همون قیمت کسی میدونه قضیه چیه و تا حالا ازش استفاده کردین؟

نه بابا سیستمش مضخرفه کوجا 12 گیگ وقتی هر گیگ 2250 تومنه *12 =27000 تومن .
جالبه وقتی میخوای بری مرحله بعد گیر میکنه اما اینکه نمودار واست میکشه خیلی خوب شده.
اینم چارت:

roteal2007
04-08-2010, 10:41
طی امروز و دیروز 2 بار نتم قطع شده نمیدونم مشکل از کجاست اما الان وصله!

مال من که 2 روزی قطع بود تا که داشتم تو محلمون میچرخیدم که مهندسین فخیم شرکت مخابرات تشریف آوردن و در یکی از این ZTE ها رو باز کردن و لپ تاپ و سیم و مودم و تشکیلات رو وصل کردن و دارن خونه ها رو یکی یکی چک میکنند ما هم رفتیم عرض ادب و گفتیم که خطمون اینه و قطعه بیچاره 3 سوت چند تا سیم رو وسل کرد با لپ تاپش هم چک کرد گفت حله.... اما حیف که 700 مگ دارم که تا فردا میسوزه!!! به شما ها هم توصیه دارم که اگر قطع شد برین و گزارش بدین ما که شاهین شهریم جواب دادن شما که اصفهانی دیگه زودتر جواب میگیرین.
با تشکر...

behnam-k
04-08-2010, 16:10
سلام دوستان میشه قمیت سرویس های مخابرات اصفهان رو بزارید
راستی فکر کنم محدودیت حجمی داره -- نامحدود هم داره ؟
شبانه رایگان سرعتش افت نداره ؟ و شبانه از ساعت چند تا چنده ؟
ببخشید سوال هم زیاد شد :31:

sise
04-08-2010, 16:28
سلام همگی:
سرویس مخابرات واسه ADSL در بهارستان چه وضعیتی داره؟ بعضی میگم که جاهایی این سرویس نداره

roteal2007
04-08-2010, 16:58
سلام همگی:
سرویس مخابرات واسه ADSL در بهارستان چه وضعیتی داره؟ بعضی میگم که جاهایی این سرویس نداره

این لینک از سایتشه.

اما همونطور که صفحه اول سایت زده میتونی با اون شماره تماس بگیری و اگر تحت پوشش باشه بهت میگه:

shitan
04-08-2010, 18:17
نه بابا سیستمش مضخرفه کوجا 12 گیگ وقتی هر گیگ 2250 تومنه *12 =27000 تومن .
جالبه وقتی میخوای بری مرحله بعد گیر میکنه اما اینکه نمودار واست میکشه خیلی خوب شده.
اینم چارت:

حالا حجم را درست کرده.برای من صفحه پرداخت بانک ملت می اد منتها کسی نمی دونه شناسه پرداخت کننده را باید چی بزنم .بدون اون پرداخت نمی کنه.

roteal2007
04-08-2010, 18:23
حالا حجم را درست کرده.برای من صفحه پرداخت بانک ملت می اد منتها کسی نمی دونه شناسه پرداخت کننده را باید چی بزنم .بدون اون پرداخت نمی کنه.

فکر کنم شناسه قبضی باشه که اولش بهت میدن میتونی بپرسی از مخابرات توی فیشی که باید پرداخت کنی هست.....فکر کنم شماره یوزرت هست!!!
من امتحان نکردم و فقط حدسیات رو گفتم:20:

shitan
05-08-2010, 08:04
فکر کنم شناسه قبضی باشه که اولش بهت میدن میتونی بپرسی از مخابرات توی فیشی که باید پرداخت کنی هست.....فکر کنم شماره یوزرت هست!!!
من امتحان نکردم و فقط حدسیات رو گفتم:20:

شناسه پرداخت کننده را همان دشناسه فیش زدم پرداخت کرد .فعلا تو قسمت voip نوشته .باید صبر کنم ببینم اضافه می کنه یا نه.

roteal2007
05-08-2010, 08:30
شناسه پرداخت کننده را همان دشناسه فیش زدم پرداخت کرد .فعلا تو قسمت voip نوشته .باید صبر کنم ببینم اضافه می کنه یا نه.

منظورتون شناسه پرداخت قبض تلفن ؟؟؟؟
نتیجش رو به ما هم بگو اگه مثبت بود برم بانک ملت یه حساب باز کنم.

adsl2+
06-08-2010, 00:25
سلام دوستان میشه قمیت سرویس های مخابرات اصفهان رو بزارید
راستی فکر کنم محدودیت حجمی داره -- نامحدود هم داره ؟
شبانه رایگان سرعتش افت نداره ؟ و شبانه از ساعت چند تا چنده ؟
ببخشید سوال هم زیاد شد :31:
دوست عزیز سرویس مخابرات فقط سرعت 128 داره که فعلا داره 1مگ کار می کنه با 4gig ترافیک در ماه که ماهی 10220 تومان میشه.هر گیگ اضافه 2560 تومانه. سرویس نا محدود نداره مخابرات، شبانه رایگانم نداره!:19:

adsl2+
06-08-2010, 00:28
این online payment کجاست؟ چرا من پیداش نمی کنم؟:41:

shitan
07-08-2010, 11:33
این online payment کجاست؟ چرا من پیداش نمی کنم؟:41:

وقتی وارد اکانت بشی صفحه اول.

shitan
07-08-2010, 11:47
منظورتون شناسه پرداخت قبض تلفن ؟؟؟؟
نتیجش رو به ما هم بگو اگه مثبت بود برم بانک ملت یه حساب باز کنم.

نه . کد شناسه ای که توی فیش پرداخت نوشته را باید بزنی.فکر کنم فقط به مبلغ پرداخت بستگی داره بهتره چند نفر بنویسند تا مطمئن بشیم که همینه و عدد ثابتی.
بهتره من تجربم را بگم تا کسی مثل من سرویس نشه و پولش نپره.فعلا 10 تومن من توی سایت هست ولی به خاطر یک اشتباه کوچیک چیزی به من نمیدند .مجبور شدم فعلا با فیش بانک شارژ کنم تا شاید معادل پولی که اینترنتی دادم بهم شارژ بدن.(هیچی معلوم نیست شاید پول من را خوردند :41:)
صبر کنید تا شارژتون کاملا تموم شه منظورم هم زمانی وهم حجمی.بعد شارژ کنید.
من 20 دقیقه مونده بود که زمان اکانت تموم شه اومدم و شارژ کردم تا اینجا مشکلی نبود بعد 40 مگ اخر اکانت را مصرف کردم و گفتم هر وقت تموم شد خودش قطع می کنه ولی قطع که نکرد هیچ! 1 گیگ از حجم را به عنوان شارژ مجدد در نظر گرفت و از مبلغ توی سایت کم کرد . چند دقیقه بعدش هم تاریخ اکانت تموم شد وچیزی را شارژ نکرد .پس شما حوا ستون را جمع مثل من گیر نیفتید.
کسی شماره تلفن پشتیبانی را نداره.ان شماره توی سایت خودشون که اصلا جواب نمیده.اگه ایمیلی هم ازشون دارید لطفا بنویسید.

r0ss0neri
07-08-2010, 17:38
به تماس ها جواب نمیدن ، ایمیل چیه برادر :دی

اما من امروز 2 گیگ نتم رو شارژ کردم ! اما نمیتونم کانکت بشم با مودمم ! دهنم قیچی شد همه جوره کانفیگورش کردم ولی مودمم Default gatway رو اتوماتیک نمیشناسه و فک میکنم مشکل از اینجاس !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 30pedia.com/uploads/1281282818.jpg

واسه اینکه عکس رو باز کنید فاصله ی بین p و 30 را پاک کنید ...

از دوستان ممنون میشم این Default Gateway و کلا تنظیمات این قسمت رو اگه دستی دارید بزارید ...

ممنون

adsl2+
07-08-2010, 22:52
نه . کد شناسه ای که توی فیش پرداخت نوشته را باید بزنی.فکر کنم فقط به مبلغ پرداخت بستگی داره بهتره چند نفر بنویسند تا مطمئن بشیم که همینه و عدد ثابتی.
بهتره من تجربم را بگم تا کسی مثل من سرویس نشه و پولش نپره.فعلا 10 تومن من توی سایت هست ولی به خاطر یک اشتباه کوچیک چیزی به من نمیدند .مجبور شدم فعلا با فیش بانک شارژ کنم تا شاید معادل پولی که اینترنتی دادم بهم شارژ بدن.(هیچی معلوم نیست شاید پول من را خوردند :41:)
صبر کنید تا شارژتون کاملا تموم شه منظورم هم زمانی وهم حجمی.بعد شارژ کنید.
من 20 دقیقه مونده بود که زمان اکانت تموم شه اومدم و شارژ کردم تا اینجا مشکلی نبود بعد 40 مگ اخر اکانت را مصرف کردم و گفتم هر وقت تموم شد خودش قطع می کنه ولی قطع که نکرد هیچ! 1 گیگ از حجم را به عنوان شارژ مجدد در نظر گرفت و از مبلغ توی سایت کم کرد . چند دقیقه بعدش هم تاریخ اکانت تموم شد وچیزی را شارژ نکرد .پس شما حوا ستون را جمع مثل من گیر نیفتید.
کسی شماره تلفن پشتیبانی را نداره.ان شماره توی سایت خودشون که اصلا جواب نمیده.اگه ایمیلی هم ازشون دارید لطفا بنویسید.
اینم کد شناسه من برای شارژ ماهانه(1 ماه) بقیه هم اگه دارند بنویسند.
1321589585258
این جور که پیداست بهتره برم همون مرکز خرازی شارژ کنم!!!!!!!!!!:9:

behi2.12
11-08-2010, 14:41
كسي ميدونه هزينه هاي ابونمان اينترنت مخابرات چقدره؟:20:

Ebrahim67
12-08-2010, 11:17
سلام.

تو سایتش نوشته:

دقت كنيد كه بايد با مراجعه به مركز شهيد خرازي يك شناسه پرداخت كننده دريافت كنيد تا بتوانيد توسط وارد كردن آن شناسه پرداخت را انجام دهيد

nini bad
12-08-2010, 12:01
بلخره بعد 3 ماه بهمون زنگ زدن واسه adsl اخه اشتباهی برگه ما را داده بودن سبزی فروشه !!
ولی اگه ترافیک شبانه رایگان داشت خوب بود بیشتر راضی می شدیم !!

wwwatiw
12-08-2010, 15:24
به تماس ها جواب نمیدن ، ایمیل چیه برادر :دی

اما من امروز 2 گیگ نتم رو شارژ کردم ! اما نمیتونم کانکت بشم با مودمم ! دهنم قیچی شد همه جوره کانفیگورش کردم ولی مودمم Default gatway رو اتوماتیک نمیشناسه و فک میکنم مشکل از اینجاس !

واسه اینکه عکس رو باز کنید فاصله ی بین p و 30 را پاک کنید ...

از دوستان ممنون میشم این Default Gateway و کلا تنظیمات این قسمت رو اگه دستی دارید بزارید ...

ممنون

من تازه امروز پرداخت اينترنتي رو ديدم . كلي هم خوشحال شدم . الان اومدم اينجا ميبينم اينقدر دردسر داره دوباره نا اميد شدم . راستي شما شناسه پرداخت كننده رو چي نوشتيد . حتما بايد بريم خرازي؟؟؟:13:

adsl2+
12-08-2010, 21:35
من تازه امروز پرداخت اينترنتي رو ديدم . كلي هم خوشحال شدم . الان اومدم اينجا ميبينم اينقدر دردسر داره دوباره نا اميد شدم . راستي شما شناسه پرداخت كننده رو چي نوشتيد . حتما بايد بريم خرازي؟؟؟:13:
من که رفتم مرکز خرازی فیش بانک رو واسه شارژ بدم از خانمِ پرسیدم شناسه پرداختو از کجا بیاریم گفت یا زنگ بزنید تا بهتون بدیم یا الان صبر کنید تا کدرو بدم بهتون.گفت کد رو هم نباید گم کنید!
من نمیدونم یعنی اینا اینقدر دسترسی به هیچی ندارن که اگه یه وقت کسی کدشو گم کنه دوباره بهش بدن!!!!!!!

masoudkzm
13-08-2010, 12:25
شناسه پرداخت را باید از اپراتور سرویس دهنده بگیرید با این سریال مبلغ واریزی به بانک فقط به نام خودتون واریز میشه .من که شاتل دارن به این صورته

behi2.12
13-08-2010, 12:26
خيلي خوب مي شد اگه يه تاپيك جدا واسه اينترنت مخابرات گذاشته ميشد كه تمام مسائل و مشكلات بررسي ميشد:46:

behi2.12
13-08-2010, 12:42
سلام من حدود يك هفته است ياهو مسنجرم بالا نمياد از اينترنت مخابراتم سرويس ميگيرم كسي اين مشكلا داره؟؟:41:ممنون.

adsl2+
14-08-2010, 16:07
شناسه پرداخت را باید از اپراتور سرویس دهنده بگیرید با این سریال مبلغ واریزی به بانک فقط به نام خودتون واریز میشه .من که شاتل دارن به این صورته
هر شرکتی یه سیستمی داره، این شناسه پرداختی که مخابرات میده واسه پرداخت آنلاینه ، اگه کسی بخواد بره بانک پول واریز کنه شناسه پرداخت نداره و هر دفعه باید بری ازشون فیش بگیری!!!!

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

سلام من حدود يك هفته است ياهو مسنجرم بالا نمياد از اينترنت مخابراتم سرويس ميگيرم كسي اين مشكلا داره؟؟:41:ممنون.
من که همچین مشکلی ندارم:20:

shitan
15-08-2010, 07:12
هر شرکتی یه سیستمی داره، این شناسه پرداختی که مخابرات میده واسه پرداخت آنلاینه ، اگه کسی بخواد بره بانک پول واریز کنه شناسه پرداخت نداره و هر دفعه باید بری ازشون فیش بگیری!!!!

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

من که همچین مشکلی ندارم:20:

فیش مخابرات فرق می کنند .غیر از شماره حساب یه کد شناسه داره که این همون شناسه پرداخت.

adsl2+
15-08-2010, 21:12
فیش مخابرات فرق می کنند .غیر از شماره حساب یه کد شناسه داره که این همون شناسه پرداخت.
والا نمی دونم.من که پرسیدمو گفتن باید شناسه پرداختو ما بهتون بدیم البته شناسه پرداخت آنلاینو، حالا یا حضوری یا با تلفن زدن!
به من که این جوری گفتنو شناسه پرداختو از خودشون گرفتم

f1056291
16-08-2010, 06:25
دوستان سلام.
من حدود یکساله که از سرویس ADSL مخابرات خرازی دارم استفاده میکنم و تا الان مشکلی نبوده و قطعی ها هم فوقش یکی دو یاعته بوده. الان نزدیک 10 روزه که بصورت مداوم قطعی دارم. این پشتیبانی مخابرات "3387275" هم که هرچی تماس میگیرم کسی گوشی رو بر نمیداره!
هفته پیش از طریق یکی از مراکز پشتیبانیشون تماس گرفتن گفتن شما ADSLت قطعه گفتم آره گفت مشکل داریم سعی میکنیم تا عصر همون روز درستش کنیم. دوباره بعد 2 روز قطع شد. با اون مرکز که تماس میگیرم میگه شما باید با پشتیبانتون تماس بگیرید که اونم جواب نمیده.

حالا میخوام بدونم کسی هست که پیش شمارش 2270 باشه؟ و الان از ADSL مخابرات استفاده کنه؟

مودم رو ریست و دوباره کانفیگ هم کردم جواب نداد! من قبلا از Bridge استفاده میکردم حالا میخوام با PPOE تست کنم اطلاعات VPI-VCI رو ندارم یه جا هم میپرسه MTU چقدره ؟

در ضمن تو ساختن کانکشن --- مرحله ای که میپرسه آدرس آی پی بده چه آدرسی باید بدم؟

مودمم D-Link هست.

لطفا راهنمایی کنید. این سایت 311.ir هم ظاهرا دان شده. آدرس عوض شده؟

behi2.12
16-08-2010, 08:10
دوستان سلام.
من حدود یکساله که از سرویس ADSL مخابرات خرازی دارم استفاده میکنم و تا الان مشکلی نبوده و قطعی ها هم فوقش یکی دو یاعته بوده. الان نزدیک 10 روزه که بصورت مداوم قطعی دارم. این پشتیبانی مخابرات "3387275" هم که هرچی تماس میگیرم کسی گوشی رو بر نمیداره!
هفته پیش از طریق یکی از مراکز پشتیبانیشون تماس گرفتن گفتن شما ADSLت قطعه گفتم آره گفت مشکل داریم سعی میکنیم تا عصر همون روز درستش کنیم. دوباره بعد 2 روز قطع شد. با اون مرکز که تماس میگیرم میگه شما باید با پشتیبانتون تماس بگیرید که اونم جواب نمیده.

حالا میخوام بدونم کسی هست که پیش شمارش 2270 باشه؟ و الان از ADSL مخابرات استفاده کنه؟

مودم رو ریست و دوباره کانفیگ هم کردم جواب نداد! من قبلا از Bridge استفاده میکردم حالا میخوام با PPOE تست کنم اطلاعات VPI-VCI رو ندارم یه جا هم میپرسه MTU چقدره ؟

در ضمن تو ساختن کانکشن --- مرحله ای که میپرسه آدرس آی پی بده چه آدرسی باید بدم؟

مودمم D-Link هست.

لطفا راهنمایی کنید. این سایت 311.ir هم ظاهرا دان شده. آدرس عوض شده؟

سلام دوست عزيز منم از مخابرات ولي عصرم با پيش شماره 227 .
كلا مخابرات ولي عصر بخاطر بالا بردن كيفيت يا هر دليل ديگه خطوطشون يه هفته اي قطع شده بود.حدودا از سه چهار روز پيش درست شد؟
شما از چه موقعي سرويس گرفتي؟
چراغ adsl مودمت روشن ميشه يا نه؟
پشتيبانم تنظيماتما رو bridge گذاشته بود ولي بعد از اين بازم مشكل داشتم تا اينكه كانفيگ مودم را روي pppoe گذشتم ولي بايد دستي يه كانكشن broadband بسازي و بعد يوزر و پسوردت شركت وارد بشي.
vpi=0 vci=35
MTU هم نميخواد بزني.
IP=192.168.1.1
سايت 311 هم چند روزي خرابه شما از اين سايت وارد شو.
اگه بازم مشكلت حل نشد با من تماس بگير 09383972277:20:

f1056291
17-08-2010, 18:25
سلام عزیز. بله شما درست میگفتید. انقدر با پشتیبان مخابرات تماس گرفتم تا بالاخره تلفن رو جواب داد و جالب اینکه میگفت من هرچه تاحالا تلفن زنگ زده جواب میدادم!

خلاصه که گفت درسته روی این رنج یه سری مشکلات پیش اومده و مشکل از تجهیزات شما نیست و بچه های فنی دارن روش کار میکنن. تا دیروز که دیگه درست شد.

با تشکر از شما.

LΩRD
22-08-2010, 22:14
دوستان عزیز
صفحه ی اول تاپیک بروز شد
شاد باشید :40:

sei_pm
22-08-2010, 22:29
دوستان عزیز
صفحه ی اول تاپیک بروز شد

مخابرات اصفهان فقط رو فیبر سرویس میده؟
الان شما خطتون نوریه که روش سرویس گرفتید؟

roteal2007
23-08-2010, 08:28

برپایه فیبر نوری وگرنه کابلی که میاد توخونه مسی هست....
بله فقط به مشترکین dlc میده سرعت هم که به اسم 128 هست و میتونی توی امضام ببینی چی هست.
مثلا پیش شماره ما 520 هست که از مخابرات گرفتیم.

yuzarsiff
23-08-2010, 12:51
تو منطقه ی ولیعصر کسی افت سرعت داره ؟
من سرعت دانلودم توی اپرا رسید به 10 !!!
زنگ که زدم گفت تا دو سه روز همینطوره

فکر نکنم هیچ جایی مثه ولیعصر اینقدر مشکل داشته باشه :13:

roteal2007
23-08-2010, 16:44

نه عزیز واسه ما توپه!
دلایل ملیتی نداره؟ یه نیگا به تقویم بنداز:20:

LΩRD
24-08-2010, 13:29

متاسفانه یا خوشبختانه بله ...
فقط روی خطوط DLC ( فیبر نوری ) سرویس میده
خیر ...
جایی که بنده زندگی میکنم هنوز مخابرات سرویس نمیده ! ( مرکز استقلال )

مطمئنی تنظیمات مودم درسته ؟!
چون دوست عزیزمون ( roteal2007 ) مشکلی ندارن !
مشکلتون رو در تاپیک رفع عیوب مودم ( لینک تاپیک در صفحه ی نخست همین تاپیک موجوده ) مطرح کنید

nini bad
24-08-2010, 13:43
دیگه مخابرات اصفهان روی خطوط DLC سرویس نمی ده البته فعلا !!
با مراجعه های پیاپی فعلا port خالی وجود ندارد و فقط می توانیم فرم پر کنیم که 3.4 ماه دیگه زنگ بزنند و بریم فزم درخواست بدیم !!
اینم شانس ماست !!

adsl2+
24-08-2010, 16:36

من که تو مرکز فیض گوش شیطون کر فعلا مشکل سرعت ندارمو 110 -120 کیلو دانلود دارم:20: