PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

armdvd
01-03-2011, 18:38
باید حضوری اعتراض کرد
صد رحمت به شاتل
صد رحمت به صبا نت

دزد های کثیف
خیلی پست اند
خیلی بی انصافند

حالا که مشتری هاشون چند هزار تا شدند دارند سرشونا میبرند
عوضی ها
من اگه دیدم با این قیمته میرم سراغ وایمکس

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

مرتیکه پست تلفن به من میگه اون شرکتا خصوصی اند میخواند مشتری جذب کنند

nini bad
01-03-2011, 18:47
دیگه دارم خیلی عصبانی می شم حالم داره بهم می خوره !!
کثیف تر و دزد تر از مخابرات وجود نداره !!
من همینجا حضور خودم پنج شنبه صبح اعلام می کنم اگه کسی از دوستان شما هم از این سرویس استفاده می کنه بهش خبر بدید !!

maziarb
01-03-2011, 18:50
اطلاع رسانی نهایی واسه مراجعه حضوری و.. از طریق ایمیل، یا موبایل باشه بهتر است ،
به نظرتون چند نفر باید باشیم؟

من همینجا حضور خودم پنج شنبه صبح اعلام می کنم اگه کسی از دوستان شما هم از این سرویس استفاده می کنه بهش خبر بدید !!
منم 5شنبه هستم

worldsat
01-03-2011, 18:50
همش تقصیر این یارو زمانی هستش.....منظورم مدیر عامل مخابرات اصفهانه.... اونه که مستقیم رو اینترنت مخابرات اصفهان تصمیم میگیره... یادمه سال پیش که مخابرات اینترنتشو راه اندازی کرد پیگیر این بودم که چرا شبانه راه اندازی نمیشه می گفتند که ایشون با این کار مخالفه وگرنه ما از خدامونه که شبانه رو برا کاربرا راه اندازی کنیم

maziarb
01-03-2011, 18:59
خوب تنوع سرویس و تغییرات میتونه خوب هم باشه، اما نه تغییری که یکدفعه قیمتها دو یا3 برابر بشه! حجمها کم!
بدلیل اینکه فقط مخابرات فقط روی خطوط ما سرویس میده پس باید کاری کنیم و طوری باشه که شرایط و قیمتها متعادل و بهتر باشه، اگه الان اقدام نکنیم تا اطلاع ثانوی(شاید10سال دیگه(تو ایران عجیب نیست) ) قیمتها همینی که زدن خواهد ماند و سرعت و کیفیت به بهانه های مختلف هرروز افتضاح تر میشه! ...

armdvd
01-03-2011, 19:01
من هم پنج شنبه میام

armdvd
01-03-2011, 19:08
به خدا حیف اسم شهید خرازی که روی این مرکز ای دی اس ال گذاشتند

Aless
01-03-2011, 19:39
پنج شنبه ساعت 11 مخابرات خرازی.
خوبه؟

nini bad
01-03-2011, 19:51
پنج شنبه ساعت 11 مخابرات خرازی.
خوبه؟

ساعت 10:30 بهتره چون پنج شنبه است تا 12 بیشتر نیستند !!

کسانی که پنج شنبه حضور پیدا می کنند به دوست خوبمون Aless یک پیغام شخصی بدید تا ببینیم به حد نصاب می رسیم !!

Ebrahim67
01-03-2011, 21:13
منم هستم.

می شه زودتر از 10:30؟

yuzarsiff
01-03-2011, 21:29
من پنجشنبه 8 صبح یه امتحان مهم دارم و بعدش یه سره کلاس دارم ، کاش روز دیگه می انداختید.بدبختی این کلاسها دست و پاگیره.
من وقتی به این حجم و قیمت نگاه می کنم آتیش میگریم .:41:

uuss20ir
01-03-2011, 21:30
سلام دوستان
من هم نمی دونستم قیمت ها را بردند بالا برای همین امروز رفتم مخابرات برای تمدید که متوجه شدم چی شده ..گفتم حتما قیمت را بالا بردند و ترافیک را کم کردند دست کم شاید سرعت را بالا بردند برای همین یک 512 یک ماه گرفتم ببینم چه جوری حالا اومدم خونه می بینم سرعت دانلود که زیاد نشده که هیج یک جور هایی کمتر هم شده!!..

ما پس پنجشنبه هستیم.

nini bad
01-03-2011, 21:37
سلام دوستان
من هم نمی دونستم قیمت ها را بردند بالا برای همین امروز رفتم مخابرات برای تمدید که متوجه شدم چی شده ..گفتم حتما قیمت را بالا بردند و ترافیک را کم کردند دست کم شاید سرعت را بالا بردند برای همین یک 512 یک ماه گرفتم ببینم چه جوری حالا اومدم خونه می بینم سرعت دانلود که زیاد نشده که هیج یک جور هایی کمتر هم شده!!..

ما پس پنجشنبه هستیم.

جدی دوست عزیز کم شده !! شما اشتباه کردید سرویس تمدید کردید !!!

hosein002
01-03-2011, 21:59
ماهم پنج شنبه هستیم

uuss20ir
01-03-2011, 21:59
سرعتم خیلی نوسان داره یعنی ما بین 70 تا 190 کیلوبایت ولی قبلا 150کیلوبایت تقریبا ثابت بود بعدش هم به این خانومه که اونجا بود گفتم که واقعا سرعت ها را تغییر دادید یعنی اگر من 512 بگیریم سرعت همین حدوده یا مثل شرکت دیگه اسمیه.. و بهش هم گفتم قبلا سرعت همه روی 1mbps بود که سرعت دانلودمون تا 150 هم میرسید .. گفت سرعت ها علاوه بر این که واقعیست حتی بالاتر هم میره!!..

حالا که دیدیم این جوری ..دیگه نمودم چه باید گفت همه چیز به نفع خودشونه (سرعت ترافیک قیمت) حداقل یک مورد که به نفع مشتری باشه را تغییر ندادند..!

قبلا از این اتفاق همه دوستانم که از شرکت های دیگه adsl گرفته بودند به من می گفتند گیگی 2500 خیلی خوبه که مخابرات به شما میده.. واقعا هم بد نبود ولی حالا چی..؟!!

shitan
01-03-2011, 22:15
سرعتم خیلی نوسان داره یعنی ما بین 70 تا 190 کیلوبایت ولی قبلا 150کیلوبایت تقریبا ثابت بود بعدش هم به این خانومه که اونجا بود گفتم که واقعا سرعت ها را تغییر دادید یعنی اگر من 512 بگیریم سرعت همین حدوده یا مثل شرکت دیگه اسمیه.. و بهش هم گفتم قبلا سرعت همه روی 1mbps بود که سرعت دانلودمون تا 150 هم میرسید .. گفت سرعت ها علاوه بر این که واقعیست حتی بالاتر هم میره!!..

حالا که دیدیم این جوری ..دیگه نمودم چه باید گفت همه چیز به نفع خودشونه (سرعت ترافیک قیمت) حداقل یک مورد که به نفع مشتری باشه را تغییر ندادند..!

قبلا از این اتفاق همه دوستانم که از شرکت های دیگه adsl گرفته بودند به من می گفتند گیگی 2500 خیلی خوبه که مخابرات به شما میده.. واقعا هم بد نبود ولی حالا چی..؟!!

شما امشب ببین شبانت چجوریه ؟ اگه 512 باشه باز میشه یه جوری ساخت:20:

Ebrahim67
01-03-2011, 22:16
عزیز شما اگر می تونی شبانه رو هم تست بکن ببین که سرعت چجوریه.

مثل روزانه ست یا دوباره همون 16

ممنون.

(ببخشید، وقتی فرستادم، پست بالا رو دیدم! مثل هم شد)

armdvd
01-03-2011, 22:18
پنج شنبه
ساعت رو دوستان تعیین کنید
ساعت قطعی چهارشنبه شب تعیین میشه

Mr. M.S.R
01-03-2011, 22:22
سلام
اگر تعداد به بالای ۲۰ نفر رسید منم میام!

mkh692007
01-03-2011, 23:25
ما هم هستیم
من قبل از این کارها 3 ماهه رو شارژ کردم حالا مثل اینکه همه رو گداشتن رو 128 سرعت که افتضاح شده :(

armdvd
01-03-2011, 23:26
دوستان اطلاع رسانی کنید

پنج شنبه همه با هم
در ضمن ساعت شب پنشنبه تعیین میشه

Aless
01-03-2011, 23:28
به نظرم بهتره پنجشنبه ساعت 10 تا 10.30 صبح دم مخابرات شهید خرازی باشیم.
دوستانی که موافقند تا فردا عصر به یک شکلی خبر بدهند تا ببینیم چند نفر میشیم.
اگه همه به من پیام خصوصی بدید بهتره چون یه تعدادی از دوستان امروز به پیشنهاد دوستمون nini bad برام پیغام خصوصی داده اند.متمرکز باشه بهتره.
ازتون خواهش میکنم اگه کار خیلی ضروری ندارید تشریف بیارید.
مرگ یکبار و شیون هم یکبار!

armdvd
01-03-2011, 23:33
حتما
دوستان میخواید یه نظر سنجی درست کنم؟

Aless
01-03-2011, 23:41
نظر سنجی چی؟

armdvd
01-03-2011, 23:48
که چند نفر میاند

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

البته من خودم 3 نفریم

Aless
02-03-2011, 00:04
کسی میدونه مافوق مخابرات کجاست؟ به اونجا شکایت کنیم.

nini bad
02-03-2011, 00:13
یک پیشنهاد خوب بیاییم یک شکایت تنظیم کنیم بعد تمام کاربر ها زیر اون امضا کنند !!
هر چه تعداد افراد بیشتر باشه بهتره !! با نظر سنجی هم موافقم !! هر چه زودتر کارها پیش بره بهتره چون یک روز بیشتر نمونده.
دوستانی هم که کار دارند نمی توانند بیان یک نفر به جای خودشون بفرستند.

shab_2008
02-03-2011, 10:13
واقعا عجب دزدای کثیفی هستند اینا!

بدون شک الان گرونترین و بی کیفیت ترین سرویس دهنده ADSL در ایران همین مخابرات اصفهانه!!

این آدمای پست تا دیدن یکم سرشون شلوغ شد شروع کردن دزدی های خودشون رو بیشتر کنن !!

uuss20ir
02-03-2011, 11:32
سلام
از لینک زیر هم می تونید برای شکایت استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این لینک شکایات سایت اصلی مخابرات ایرانه که قبلا یک دوستانم مشکل برای گرفتن adsl داشت از این طریق اقدام کرد و حالا چند وقتی مشکلش حل شده..

حالا نمی دونم برای این کار هم جواب میده یا نه ولی بعضی هیچیه..! آخه در تهران مخابرات adsl نامحدود میده با قیمت کمتر (البته با سرعت کمتر از اصفهان)

من از همان زمانی که متوجه شدم مخابرات شبانه رایگان گذاشته فهمیدم که بهانه ای برای افزایش تعرفه هاست .. یک شبانه 15 کیلوبایتی گذاشت که به هیچ دردی نمی خوره.. و بعد هم با خودشون گفتن ما که سرعت و حجم ترافیکیمون از بقیه شرکت بهتره و شبانه هم که گذاشتیم پس بیایم تعرفه ها هم زیاد کنیم و حجم ترافیک هم کم کنیم و....

من هم با نوشتن شکایت کتبی موافقم ولی باید همه در این شکایت یک در خواست مشترک داشته باشیم تا جواب بده..

مثلا درخواست کنیم اگر هم می خواهید تعرفه ها را بالا ببرید مثل تهران حجم ترافیک را نامحدود کنید البته با سرعت قبلی و یا موارد دیگه..

maziarb
02-03-2011, 11:43
بدون شک الان گرونترین و بی کیفیت ترین سرویس دهنده ADSL در ایران همین مخابرات اصفهانه!!

100%
قیمتها کاملاً بی حساب کتاب هستش، هر چقدر سعی کردم نتونستم ارتباطی بین قیمت و خدمات پیدا کنم:18: :2:

roteal2007
02-03-2011, 11:52
من با این شکایته موافقم....اما فردا احتمالا نمیتونم بیام:41:

nini bad
02-03-2011, 11:55
بیانیه جدید شرکت مخابرات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توجه مهم : براي سرعت بيشتر از 128 كيلوبيت يكي از مدارك ذيل نياز است:

1- كپي روزنامه رسمي شركت + درخواست كتبي جهت سرعت بالاتر بروي سربرگ شركت

2- كپي جواز كسب

3- كپي كارت دانشجويي

nini bad
02-03-2011, 12:00
دوستان به احتمال زیاد پنج شنبه خیلی ها حضور ندارند ما هم نمی توانیم با افراد کمی به مخابرات بریم پس برای این که به اون هدف و حق طبیعی خودمون برسیم کسانی که در هفته بعد روز های خالی و بدون کاری دارند همینجا به دوست خوبمون Aless پیغام شخصی بدید تا همه را با هم هماهنگ کنیم !!

uuss20ir
02-03-2011, 12:14
نه بابا اسمیه همان طور که قبلا گفتم من دیروز با کپی کارت دانشجویی یک 512 گرفتم ولی سرعتم فرق زیاد نکرد .. فقط بهانه ایست برای افزایش قیمت.قبلا پهنای باند 1.3mbps بود که حالا 1.6mbps در حداکثر می رسه فکر کنم کسانی حالا 128 بگیرند سرعتشون مثل قبل یا حتی کمتر بشه و اونهایی که مثل من 512 بگیرند سرعت و اقعی تا 190 و افراد که 1mb بگیرند سرعتشون نا 210 یا 220 در حداکثر برسه

و در کل همش برای افزایش قیمت بود نه افزایش کیفیت!

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

از لينک زير هم مي تونيد براي شکايت استفاده کنيد:

اين لينک شکايات سايت اصلي مخابرات ايرانه که قبلا يک دوستانم مشکل براي گرفتن adsl داشت از اين طريق اقدام کرد و حالا چند وقتي مشکلش حل شده..

حالا نمي دونم براي اين کار هم جواب ميده يا نه ولي بعض هيچيه..! آخه در تهران مخابرات adsl نامحدود ميده با قيمت کمتر (البته با سرعت کمتر از اصفهان)

من از همان زماني که متوجه شدم مخابرات شبانه رايگان گذاشته فهميدم که بهانه اي براي افزايش تعرفه هاست .. يک شبانه 15 کيلوبايتي گذاشت که به هيچ دردي نمي خوره.. و بعد هم با خودشون گفتن ما که سرعت و حجم ترافيکيمون از بقيه شرکت بهتره و شبانه هم که گذاشتيم پس بيايم تعرفه ها هم زياد کنيم و حجم ترافيک هم کم کنيم و....

من هم با نوشتن شکايت کتبي موافقم ولي بايد همه در اين شکايت يک در خواست مشترک داشته باشيم تا جواب بده..

مثلا درخواست کنيم اگر هم مي خواهيد تعرفه ها را بالا ببريد مثل تهران حجم ترافيک را نامحدود کنيد البته با سرعت قبلي و يا موارد ديگه..

worldsat
02-03-2011, 12:15
ای بابا حالا ما که دانشگاهمون چند ماهیه تموم شده و کارت دانشجوئیم رو ازمون گرفتند تکلیف چیه اون وقت اگه بخوایم 512 بگیریم

nini bad
02-03-2011, 12:29
اگر بخواهیم از طریق این فرم ها شکایت کنیم باید تا سال دیگه صبر کنیم گفتیم آخر سال میشه حتما سرویس ها بهتر می شه آخر سال که شد هیچی همه چی به ضرر ما و به سود اونا شد !!
یک داوطلب می خوایم که یک شکایت نامه تنظیم کنه تا بقیه زیر اون امضا کنند !!

worldsat
02-03-2011, 12:33
اگه یه نگاه مو شکافانه به جدول قیمت ها بندازین خیلی راحت می فهمین که چه کلاهی دارند سر مشتری ها میزان.مثلا سرویس 128 یک ماه 3 گیگ ترافیک داره و با قیمت 10 تومن .اونوقت سرویس 3 ماهش باید 9 گیگ ترافیک باشه با قیمت 30 تومن که نیست .اومدند از ترافیک 9 گیگ، 1.5 گیگ زدند و قیمت را 25 هزار تومن کردند حالا اگر این 1.5 گیگی که ازش برداشتند را درهر گیگ 5600 تومن ضرب کنید متوجه میشید از 30 هزار تومن باید 8400 تومن کم بشه یعنی به عبارتی باید قیمت 3 ماهه 128 حدود 21 هزار تومن باشه که بجاش 25700 تومان شده .ظاهر جدول قیمت ها جوری که با خرید بیشتر تخفیف بیشتری میگره ولی بجای اینکه کاربر با پرداخت پول بیشتر و خرید سرویس های چند ماهه تخفیف بیشتری بگیره،بدون اینکه بفهمه داره پول زیادتری میده
مصداق کامل دزدی تو روز روشن.

roteal2007
02-03-2011, 12:39
نه بابا اسمیه همان طور که قبلا گفتم من دیروز با کپی کارت دانشجویی یک 512 گرفتم ولی سرعتم فرق زیاد نکرد .. فقط بهانه ایست برای افزایش قیمت.قبلا پهنای باند 1.3mbps بود که حالا 1.6mbps در حداکثر می رسه فکر کنم کسانی حالا 128 بگیرند سرعتشون مثل قبل یا حتی کمتر بشه و اونهایی که مثل من 512 بگیرند سرعت و اقعی تا 190 و افراد که 1mb بگیرند سرعتشون نا 210 یا 220 در حداکثر برسه

من که شکایت خودم رو از طریق همین آدرس ارسال کردم و کد رهگیری هم گرفتم.
توصیه میکنم همگی همین کار رو کنید....

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

اين لينک شکايات سايت اصلي مخابرات ايرانه که قبلا يک دوستانم مشکل براي گرفتن adsl داشت از اين طريق اقدام کرد و حالا چند وقتي مشکلش حل شده..

حالا نمي دونم براي اين کار هم جواب ميده يا نه ولي بعض هيچيه..! آخه در تهران مخابرات adsl نامحدود ميده با قيمت کمتر (البته با سرعت کمتر از اصفهان)

من از همان زماني که متوجه شدم مخابرات شبانه رايگان گذاشته فهميدم که بهانه اي براي افزايش تعرفه هاست .. يک شبانه 15 کيلوبايتي گذاشت که به هيچ دردي نمي خوره.. و بعد هم با خودشون گفتن ما که سرعت و حجم ترافيکيمون از بقيه شرکت بهتره و شبانه هم که گذاشتيم پس بيايم تعرفه ها هم زياد کنيم و حجم ترافيک هم کم کنيم و....

من هم با نوشتن شکايت کتبي موافقم ولي بايد همه در اين شکايت يک در خواست مشترک داشته باشيم تا جواب بده..

مثلا درخواست کنيم اگر هم مي خواهيد تعرفه ها را بالا ببريد مثل تهران حجم ترافيک را نامحدود کنيد البته با سرعت قبلي و يا موارد ديگه..
موافقم هم انفرادی هم به وسیله یه فرم کلی اعتراضمون رو بگیم

ای بابا حالا ما که دانشگاهمون چند ماهیه تموم شده و کارت دانشجوئیم رو ازمون گرفتند تکلیف چیه اون وقت اگه بخوایم 512 بگیریم
کی به کیه یکی درست کن.

shitan
02-03-2011, 13:05

سبام شما دیشب تست نکردی ببینی سرعتت چقدره

uuss20ir
02-03-2011, 13:18
سبام شما دیشب تست نکردی ببینی سرعتت چقدره

اگر خوب شده بود که این چیزها را نمی نوشتم و اصلا من قبلا که در مکان دیگری منزلمون بود پیشگامان داشتم اون هم مثل همین شبانه مخابرات بود .. کلا شبانه گذاشتن بهانه ای برای افزایش قیمته ..به نظر من اگر شبانه هم نمی گذاشتند و به جای حجم ترافیکی ماهانه را زیادتر و با قیمت پاینتر می دادند خیلی بهتر بود.. نظر دوستان در این مورد چی؟

armdvd
02-03-2011, 13:30
دوستان سرعت 128 اش چقدره؟

nini bad
02-03-2011, 13:43
همین الان من که از تعرفه های قبلی استفاده می کنم سرعت به هیچ عنوان از 40 بالاتر نرفته دیگه چه برسه بخوام تمدید کنم !!

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

!! یکی از دوستان من از صبانت 1MB گرفته سرعتش تا 3 مگ هم می رسه بعد شبانه هم همون 1 مگ سرعت داره !! یک ماهه 18 تومان بعد اینجا ما داریم ضرر می کنیم اونم به چه صورتی !!

behtarin000
02-03-2011, 13:59
عجب شانسی دارما!من 4 روز پیش ثبت نام کردم هنوز وصل نشده ای دی اس الم کاش 4 روز زودتر اعلام میکردن این تعرفه ها رو که من حداقل از این مخابرات دزد نمیگرفتم حالام معلوم نیس قیمتا رو با تعرفه ها جدید بام حساب کنن یا قبلی :(

worldsat
02-03-2011, 14:05
ظاهرا مخابرات متوجه شد که به این راحتی ها نمیتونه گرونفروشی کنه چون الان دیدم متن بالای جدول تعرفه ها را تغییر داده و نوشته " همچنين هزينه هر دو گيگابايت حجم اضافه 5665 تومان مي باشد" درصورتی که قبلا هرگیگ 5665 بودش

roteal2007
02-03-2011, 14:19
اگر خوب شده بود که این چیزها را نمی نوشتم و اصلا من قبلا که در مکان دیگری منزلمون بود پیشگامان داشتم اون هم مثل همین شبانه مخابرات بود .. کلا شبانه گذاشتن بهانه ای برای افزایش قیمته ..به نظر من اگر شبانه هم نمی گذاشتند و به جای حجم ترافیکی ماهانه را زیادتر و با قیمت پاینتر می دادند خیلی بهتر بود.. نظر دوستان در این مورد چی؟

100% موافقم من دانلود فیلم اینا ندارم فقط نرم افزار های زیر100 مگ رو می گیرم...و بیشتر وب گردی و وای فای هستش.....منم میگم حجم رو 5 گیگ کنند... و همون سرعت ها شیانه هم نمیخوایم کیفیت هم بخوره تو سر سرشون.

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

همین الان من که از تعرفه های قبلی استفاده می کنم سرعت به هیچ عنوان از 40 بالاتر نرفته دیگه چه برسه بخوام تمدید کنم !!

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

!! یکی از دوستان من از صبانت 1MB گرفته سرعتش تا 3 مگ هم می رسه بعد شبانه هم همون 1 مگ سرعت داره !! یک ماهه 18 تومان بعد اینجا ما داریم ضرر می کنیم اونم به چه صورتی !!

شما یه زنگی بزن واسه من تا 120 میره

roteal2007
02-03-2011, 14:31

شما یه لطفی کن صفحه اول مودمت اون پایین یه down sream/up stream نوشته ببین جلوdata rate چی???ه
از من سایتشون باز نمیشه چرا؟؟؟؟

nini bad
02-03-2011, 14:36
100% موافقم من دانلود فیلم اینا ندارم فقط نرم افزار های زیر100 مگ رو می گیرم...و بیشتر وب گردی و وای فای هستش.....منم میگم حجم رو 5 گیگ کنند... و همون سرعت ها شیانه هم نمیخوایم کیفیت هم بخوره تو سر سرشون.

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

شما یه زنگی بزن واسه من تا 120 میره

زنگ زدم گفتند سرعت های از این به بعد اینجوریه !! چون خطوط پیش شماره ما 1 روز قطع بود بعد سرعت ها اینجوری شد !

roteal2007
02-03-2011, 14:44
زنگ زدم گفتند سرعت های از این به بعد اینجوریه !! چون خطوط پیش شماره ما 1 روز قطع بود بعد سرعت ها اینجوری شد !

ای بابا از ما که هنوز قطع نشده شما هم پست قبلیمو یخون و DOWN STREAM UP STREAM و چک کن

Mr. M.S.R
02-03-2011, 15:29
سلام
یک تاپیک اعتراض درست کنید.
توی ان قیمت ای دی ای ال مخابرات شهر های دیگر را بنوسید و بالای تاپیک هم یک نظر سنجی بگذارید. (آیا شما از سرویس دهی و قیمت های جدید adsl مخابرات راضی هستید؟)

بعد همه ی افرادی که اینجا ازشون اشتراک دارند توی ان تاپیک به صورت کاملا محترمانه اعتراض خودشون را اعمال کنند.
لینک تاپیک را هم از طریق سایتشون براشون ارسال کنید.

roteal2007
02-03-2011, 15:38
دوستان از من که سایت باز نمیشه از کسایی که باز میشه یکی تاپیکشو تقبل کنه

nini bad
02-03-2011, 15:42
سلام
یک تاپیک اعتراض درست کنید.
توی ان قیمت ای دی ای ال مخابرات شهر های دیگر را بنوسید و بالای تاپیک هم یک نظر سنجی بگذارید. (آیا شما از سرویس دهی و قیمت های جدید adsl مخابرات راضی هستید؟)

بعد همه ی افرادی که اینجا ازشون اشتراک دارند توی ان تاپیک به صورت کاملا محترمانه اعتراض خودشون را اعمال کنند.
لینک تاپیک را هم از طریق سایتشون براشون ارسال کنید.

اینم فکر خوییه ولی یعنی به این موضوع اونم تو یک سایت توجه می کنند ؟؟

maziarb
02-03-2011, 15:42
دوستانی که سرویسشون رو تمدید کردن بیشتر توضیح بدن، سرعتا چطوره؟ 128جدید سرعتش چطوره؟ 1مگ چطور؟

Mr. M.S.R
02-03-2011, 15:43
سلام
من الان تاپیک را ایجاد می کنم.
فقط اگر ادرس سابت مخابرات دیگر شهر ها را لطف کنید ممنون می شوم. (قسمت adsl و قیمت ها.)

nini bad
02-03-2011, 15:47
دوستانی که سرویسشون رو تمدید کردن بیشتر توضیح بدن، سرعتا چطوره؟ 128جدید سرعتش چطوره؟ 1مگ چطور؟

فقط یکی از دوستان 512 را گرفته که می گه خیلی سرعت بین 120 تا 190 متغییر و ثابت نیست شبانه هم همون 128 هست !!

roteal2007
02-03-2011, 15:52
فقط یکی از دوستان 512 را گرفته که می گه خیلی سرعت بین 120 تا 190 متغییر و ثابت نیست شبانه هم همون 128 هست !!

پس در این صورت برای 128 همون 120 رو داریم نه؟
جناب نی نی بد....اسمتون رو نمیدونم.....اون صفحه اول مودمتون رو چک کردین؟
دوستان 2 گیگ 5560 تومن خوبه؟ نصبت به بقیه؟
از من 650 مگ مونده و 22 وم قرار دادم تموم میشه و باید شارژ کنم الانم چیزی دانلود نکردم واسه اینکه معرفی آیپد 2 رو ببینم و دانلودش کنم.......اگه دوستان کسی 128 رو داره بگه ببینیم چگونه هست.....سرعت دانلود روزانه.

Mr. M.S.R
02-03-2011, 15:55
امید وارم مورد حمایت دوستان قرار بگیرم.

nini bad
02-03-2011, 15:55
یک نگاه هم به اینجا بندازید بد نیست adsl مخابرات تهران و همدان

nini bad
02-03-2011, 16:01
پس در این صورت برای 128 همون 120 رو داریم نه؟
جناب نی نی بد....اسمتون رو نمیدونم.....اون صفحه اول مودمتون رو چک کردین؟
دوستان 2 گیگ 5560 تومن خوبه؟ نصبت به بقیه؟
از من 650 مگ مونده و 22 وم قرار دادم تموم میشه و باید شارژ کنم الانم چیزی دانلود نکردم واسه اینکه معرفی آیپد 2 رو ببینم و دانلودش کنم.......اگه دوستان کسی 128 رو داره بگه ببینیم چگونه هست.....سرعت دانلود روزانه.

اینجور که ما داریم می بینیم بله انگار برای 128 همون 128 داریم !!
اسم من مهراد هست .... صفحه ی اول مودم چنین چیزی نزده !!
2 گیگ 5560 تومان خوبه ولی بقیه قیمت ها اصلا خوب نیست !!

roteal2007
02-03-2011, 16:04
اینجور که ما داریم می بینیم بله انگار برای 128 همون 128 داریم !!
اسم من مهراد هست .... صفحه ی اول مودم چنین چیزی نزده !!
2 گیگ 5560 تومان خوبه ولی بقیه قیمت ها اصلا خوب نیست !!

در STATUS او ن پایین.
باید دید سرعت که برای 128 روزانه اندیشه کردن چقدر هست منطورم دانلود با IDM هست....

nini bad
02-03-2011, 16:08
در STATUS او ن پایین.
باید دید سرعت که برای 128 روزانه اندیشه کردن چقدر هست منطورم دانلود با IDM هست....

منظورتون قسمت کانکشن کنار ساعت ویندوز می گید ؟

roteal2007
02-03-2011, 16:19
منظورتون قسمت کانکشن کنار ساعت ویندوز می گید ؟

اینجا:

Mr. M.S.R
02-03-2011, 16:52
متن اصلی قرار گرفت!
من برم دستم را بشورم!

worldsat
02-03-2011, 17:24
توی لینکی که برای مخابرات تهران گذاشته بودید بند آخرش چیزی نوشته که فکر کنم به کارمون بیاد.نوشته که:

"همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند. "

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

این صفحه فکر کنم به کارمون بیاد

uuss20ir
02-03-2011, 17:37
توی لینکی که برای مخابرات تهران گذاشته بودید بند آخرش چیزی نوشته که فکر کنم به کارمون بیاد.نوشته که:

"همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند. "

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

این صفحه فکر کنم به کارمون بیاد

بله این لینک بهتر از لینکی که قبلا من برای شکایت داده بودم.

roteal2007
02-03-2011, 17:41
بله این لینک بهتر از لینکی که قبلا من برای شکایت داده بودم.

من که به جفتش فرستادم.
دوستان speedtest.net هم با دستگیری سران فتنه انگاری باز شده

yuzarsiff
02-03-2011, 18:18
وای خدای من یعنی سرعت شبانه روی همون 128 مونده ... تنها امیدم هم ازبین رفت :41:..شیطونه میگه برم شیشه های مخابرات رو بیارم پایین!
---
آقا من یه پیشنهاد دارم...علاوه بر مراجعه ی حضوری من می گم یه کار دیگه هم بکنیم .. توی اون تاپیک مخصوصی که برای اعتراض ساختیم پیشنهادات و انتقاداتون رو بنویسیم . خانم شفیعی که قبلا اینجا مراجعه می کرد و دیگه نمی کنه . اگه بتونیم به خانم شفیعی بگیم که به اون تاپیک سری بزنه و انتقادات و پیشنهادات ما رو انتقال بده و بگه چه تعداد ناراضی داریم شاید کمک کنه.
البته مراجعه ی حضوری هم جای خودشو داره .
مطمئن باشید اعتراضات تاثیر داره چون الان اومدن 2 گیگ را کردن 5660 تومان ! باید تا تنور داغه نون رو بچسبونیم به تنور :46:

roteal2007
02-03-2011, 18:39
وای خدای من یعنی سرعت شبانه روی همون 128 مونده ... تنها امیدم هم ازبین رفت :41:..شیطونه میگه برم شیشه های مخابرات رو بیارم پایین!
---
آقا من یه پیشنهاد دارم...علاوه بر مراجعه ی حضوری من می گم یه کار دیگه هم بکنیم .. توی اون تاپیک مخصوصی که برای اعتراض ساختیم پیشنهادات و انتقاداتون رو بنویسیم . خانم شفیعی که قبلا اینجا مراجعه می کرد و دیگه نمی کنه . اگه بتونیم به خانم شفیعی بگیم که به اون تاپیک سری بزنه و انتقادات و پیشنهادات ما رو انتقال بده و بگه چه تعداد ناراضی داریم شاید کمک کنه.
البته مراجعه ی حضوری هم جای خودشو داره .
مطمئن باشید اعتراضات تاثیر داره چون الان اومدن 2 گیگ را کردن 5660 تومان ! باید تا تنور داغه نون رو بچسبونیم به تنور :46:

برادر من میترسیم تنوره طیادی داغ باشه نونمون بسوزه....باید به به صورت حظوری اعلام شه همچنین یه ایمیلی شماره ای یه کوفتی پیدا کنیم برسونیمش به رئیسشون

Aless
02-03-2011, 18:59
حالا برنامه چیه؟ فردا بریم؟ چند نفر هستیم؟ دسته جمعی بریم یا تک تک؟
به کجاها اعتراض کنیم؟

maziarb
02-03-2011, 19:26
بچه ها گفتن بذاریم توی هفته آینده! که تعداد بیشتر باشه؛ و هماهنگتر بشیم
:20:

behtarin000
02-03-2011, 19:53
الان اومد adsl منو وصل کرد گفت قراره 7/5 گیگه سه ماه بشه 9 گیگ .نمیدونم راست گفت یا دروغ :(

maziarb
02-03-2011, 20:10
فک کنم 6نفری باشیم کسایی که میتونیم فردا بریم؟ بریم؟ میتونیم چند بار بریم!

armdvd
02-03-2011, 20:33
من ساعت 10 دم مخابراتم
فردا

nini bad
02-03-2011, 21:13
فردا لطفا کسی نره چون الان حساب کنید کم کم کاربر های مخابرات 2000 نفر حساب می کنیم بعد از بین این ها 6 نفر بروند مخابرات فقط خودمون خسته کردیم چون اگه تعداد بالا باشه حرفمون ارزش بیشتری داره اونم با شکایتی که تنظیم می کنیم !!
پس واسه هفته بعد باید یک ساعت مناسب تنظیم کنیم !!

armdvd
02-03-2011, 21:22
من که فردا میرم اونجا خین ریزی راه میندازم

roteal2007
03-03-2011, 11:49
امروز رفتم مخابرات شهرمون داد و بی داد یارو ضعیفه نشسته اون پشت میگه ارزونتر شده میگم بابا حجم کمتر شده بع ازای هر گیگ هم 3360 تومن شده در میاد میگه 3*3=6:18:
دوستان مدیر عاملش رو میگن 4 باغ هست دوست های اصفهانی آیا اینطوریه؟
راستی نرخ گیگ هاش فرق داره:
1 گیگ:3360
2 گیگ:5560
4 گیگ 10200 تومن....

armdvd
03-03-2011, 13:49
دوستام من 128 رو تمدید کردم
سرعت کم نشده
بین 80 تا 120 ا
اگه منظقی باشید میبینید فعلا که خوبه

roteal2007
03-03-2011, 14:05
سرعت کم نشده
بین 80 تا 120 ا

ا؟ واقعا؟
انگاری گیگ ها هم بد نشده...1000 تومن رفته روشون....

worldsat
03-03-2011, 14:31
سرعت کم نشده
بین 80 تا 120 ا

قبلا 30 هزار تومن میدادیم 12 گیگ ترافیک می گرفتیم با سرعت ثابت 130 و حتی بالاتر ولی الان اگه 30 هزار تومن بدیم 25 هزار تومنش واسه 7.5 گیگ میره و 5 تومن واسه 2 گیگ که سرجمع میشه 9.5 گیگ که نسبت به قبل 2.5 گیگ کمتر دارند بهم سرویس میدند

armdvd
03-03-2011, 16:41
.............

wwwatiw
03-03-2011, 17:15
من يكي قبلا راضي بودم الان اين چه مسخه بازيه . كلي به ضررمون شد

Aless
03-03-2011, 17:45
دوستانی که جدیدا سرویس 128 یا 512 گرفتند هنوز نمیشه روی سرعتشون اعتماد کرد.شاید هنوز راه اندازی نکردند به طور کامل.فعلا باید صبر کنیم.

maziarb
03-03-2011, 18:07
وضعیت من

:18: :grrr:

yuzarsiff
03-03-2011, 18:16
کسی 1024 نگرفته ؟
آگه ما خوشبینانه حساب کنیم و بگیم قیمت ها متناسبند و حجم ها هم خوبند که نیست باید صد در صد به دانلود شبانه اعتراض کنیم ..آخه نمیشه که 22600 بابت 1024 بدی و 3 گیگ حجم بهت بدهند تازه شبانت هم 128 واقعی باشه که اصلا نمیشه باش دانلود کرد:13:

shitan
03-03-2011, 18:44
کسی 1024 نگرفته ؟
آگه ما خوشبینانه حساب کنیم و بگیم قیمت ها متناسبند و حجم ها هم خوبند که نیست باید صد در صد به دانلود شبانه اعتراض کنیم ..آخه نمیشه که 22600 بابت 1024 بدی و 3 گیگ حجم بهت بدهند تازه شبانت هم 128 واقعی باشه که اصلا نمیشه باش دانلود کرد:13:

اگه اینجوری نباشه اصلا معنی پیدا نمی کنه یکی دو برابر پول بده سرعتش با اونی که 128 داره یکی باشه

roteal2007
03-03-2011, 19:09
اگه اینجوری نباشه اصلا معنی پیدا نمی کنه یکی دو برابر پول بده سرعتش با اونی که 128 داره یکی باشه

تایید میشه....فکر کنم شل گرفتن ماها زده نشیم....

Aless
03-03-2011, 19:39

roteal2007
03-03-2011, 20:21

maziarb
03-03-2011, 20:49
خبر جدید (پاراگ دوم)

شارژ آنلاين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل توجه مشتركين گرامي،
در صورت اتمام زمان سرويس خود، با توجه به اعلام تعرفه جديد قيمتها براي تمديد سرويس با سرعت بالاتر از 128 به صورت حضوري اقدام فرماييد.
و براي تمديد حجم اضافه يا سرويسي با همان سرعت 128، پس از ورود به پروفايل اكانت خود، در قسمت فاكتور مي توانيد به صورت آنلاين شارژ كنيد.

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

چرا قسمت ترافیک اضافه از کار افتاده؟!

میگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Amount is invalid

maziarb
03-03-2011, 20:58
پینگ فعلاً بهتر شده نه؟

maziarb
04-03-2011, 00:14
سرعت شما هم یدفعه پایین اومده؟؟

adsl2+
04-03-2011, 00:31
پینگ فعلاً بهتر شده نه؟

پینگ در حال حاضر واسه من بالای 2000 هست :19:

nini bad
04-03-2011, 01:54
من شنبه قراره واسه تمدید سرویس جدید به مخابرات برم برای 1024 اگر شبانه همون 128 بود ارزش نداره دیگه سرویس بگیرم !!
یک سری افراد هم اینجا هستند که خودشون دارند گول می زنند و می گن سرویس ها خوبه شما یک مقایسه با شرکت های دیگه و تعرفه های قبل همین مخابرات انجام بدبد بازم می بینید که ضرره !!

roteal2007
04-03-2011, 08:48
من شنبه قراره واسه تمدید سرویس جدید به مخابرات برم برای 1024 اگر شبانه همون 128 بود ارزش نداره دیگه سرویس بگیرم !!
یک سری افراد هم اینجا هستند که خودشون دارند گول می زنند و می گن سرویس ها خوبه شما یک مقایسه با شرکت های دیگه و تعرفه های قبل همین مخابرات انجام بدبد بازم می بینید که ضرره !!

ازمن ٣٠٠ مگ مونده و ٢٢بايد تمديد كنم فكر نكنم شبانه فرقي كرده باشه

armdvd
04-03-2011, 09:29
دوستان کلاه گشادی سرمون رفته
شبانه رو برداشتند
من دیگه شبانه ندارم :41:

worldsat
04-03-2011, 10:36
دوستان کلاه گشادی سرمون رفته
شبانه رو برداشتند
من دیگه شبانه ندارم :41:

حالا بازم بیا بگو من از سرویس جدید راضی ام. خیالت راحت شد؟؟؟

از منو که فعلا برنداشتند

armdvd
04-03-2011, 10:42
از کجا میدونی برنداشتند
برو تو پنل ببین night free هست ؟
یه عکس میگیری؟

worldsat
04-03-2011, 11:27
از کجا میدونی برنداشتند
برو تو پنل ببین night free هست ؟
یه عکس میگیری؟

خدمت شما

Ebrahim67
04-03-2011, 12:38
من هم night free رو دارم. اما دوستم که تمدید کرده، نداره.

با این قیمت ها، اگر شبانه رو هم بردارن، دیگه نباید ساکت بشینیم.

جالبه که دوستم وقتی خواسته بود تمدید بکنه، در مورد شبانه پرسیده بود، گفته بودن که متنناسب با سرویسی که می گیرین، شبانه ها متفاوته.

armdvd
04-03-2011, 13:02
خدمت شما

داداش من من تازه با تعرفه جدید که تمدید کردم شبانه برداشته شد در حالی که شما قبلا 3 ماهه تعرفه قبلی شارژ کردی و اگر با تعرفه جدید شارژ کنی شبانه ات میپره

آقا این نمیشه که هم گرونش کنند هم سرعتا بیارند پایین هم شبانه رو بردارند
عجب آدمایی اندا
من شنبه زنگ میزنم ببینم چی میگه و چرا تعرفه جدید شبانه نداره
اینا خیلی پر رو شدند دیگه

roteal2007
04-03-2011, 13:23
داداش من من تازه با تعرفه جدید که تمدید کردم شبانه برداشته شد در حالی که شما قبلا 3 ماهه تعرفه قبلی شارژ کردی و اگر با تعرفه جدید شارژ کنی شبانه ات میپره

آقا این نمیشه که هم گرونش کنند هم سرعتا بیارند پایین هم شبانه رو بردارند
عجب آدمایی اندا
من شنبه زنگ میزنم ببینم چی میگه و چرا تعرفه جدید شبانه نداره
اینا خیلی پر رو شدند دیگه

برادر شما اول سرویست رو خوب بسنج بعد اقذام به اظهار نظر کن....ممنون

worldsat
04-03-2011, 13:31
تورو خدا میبینید همه جا روز به روز قیمت ها را میارند پایین و کیفیتو هم می برند بالا اونقت مخابرات میاد قیمتو میبره بالا کیفیتو میاره پایین. دیگه حالم داره از این مملکت بهم میخوره

yuzarsiff
04-03-2011, 13:49
چرا سرعتها اینقدر اومده پایین .. افتضاح شده :41:
بالاخره چه روزی قرار شد دسته جمعی بریم ؟
پنجشبنه که یه عده می تونستند،رفتند ؟

behtarin000
04-03-2011, 16:07
سرعت افتضاحههههههههههههههههههه ه اه مسخره هااااااا

armdvd
04-03-2011, 17:36
تف به این مخابرات

roteal2007
04-03-2011, 18:17
دوستان از من سرعت عادیه....

armdvd
04-03-2011, 18:33
نه نمیشه
دارند ظلم میکنند به ما

roteal2007
04-03-2011, 19:09
نه نمیشه
دارند ظلم میکنند به ما

شوما که راضی بودی؟!

armdvd
04-03-2011, 20:38
شوما که راضی بودی؟!

میگما بسه دیگه
من یه بار گفتم راضیم ول کنید
اون موقع متوجه نشده بودم شبانه رو برداشتند

uuss20ir
04-03-2011, 21:43
حالا پس همانی که من قبلا گفتم شد همانطور که قبلا گفتم این ها یک شبانه لاک پشتی یک مدت گذاشتند که بهانه ای برای افزایش قیمت ها باشه و حالا همان هم برداشتند..!

Mr. M.S.R
04-03-2011, 22:04
دیشب پینگ من بالای 2000 بود!
اشتباه ندیدی بالای 2 هزار!
دست گلشون درد نکنه!
تاپیک اعتراض هم توسط میدارن پاک شد!

Ebrahim67
04-03-2011, 23:08
بچه ها، اعتراض توی این سایت یا هر سایت دیگه فایده نداره.

باید بریم ببینیم وضعیت چجوریه و چی می گن.

اگه نمی تونید همگی یه روز با هم بیاید، خب لااقل هر کی هر روزی که می تونه بره.

تا دیر نشده باید متوجهشون بکنیم که ناراضی هستیم، وگرنه اگر که یه مدتی گذشت، دیگه این وضعیت قطعی می شه و چیزی تغییر نمی کنه.

armdvd
04-03-2011, 23:11
ما که پنج شنبه قرار گذاشتیم یهو همه زدند زیرش

maziarb
05-03-2011, 00:27
به نظرم باید بیشتر و همه چیز رو تست کنیم و بعد بریم با دلیل کافی، مثلاً روز 1اول قیمت 1گیگ اضافه رو 5660اعلام کردن 2روز بعد 2گیگ 5560 و یک نفر دوستان هم گفت ، قیمت های دیگه هم داره 4گیگ و.. خیلی ها هم هنوز دورشون تموم نشده،

Aless
05-03-2011, 01:32
شبانه کیا را برداشتند؟
اونایی که جدید تمدید کردند؟
نامردای بیشرف.

nini bad
05-03-2011, 01:34
چند نکته جالب خدمت دوستان اینکه از این به این دوره من میتونم سرویس خودم را به صورت اینترنتی 1ماهه تا 12 ماهه انتخاب کنم و از طریق کارت شارژ هم پول را پرداخت کنم !!
با اینکه شبانه من برداشته نشده اما چون تاریخ اعتبارم هم به پایان رسیده از شبانه می تونم استفاده کنم !!

nini bad
05-03-2011, 01:34
راستی من تو قسمت حساب کاربریم نوشته بود 2گیگ شارژ 2560 تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

worldsat
05-03-2011, 09:30
از من قسمت شارژ آنلاین مثل قبله یعنی یه 3 ماهه با قیمت 30660 داره و یه شارژ 2560 تومنی داره

Aless
05-03-2011, 10:24
به نظرم هنوز راه اندازی نشده.

shitan
05-03-2011, 15:59
ما که هنوز نفهمیدم اینا میخوان چه کار کنن .تو کنترل من هنوز شارژ یه ماهه 10220 تومانی با گیگی 2560 را دارم و تو فاکتور هم قیمتهای جدید به پشتیبانی هم زنگ زدم می گم فرق ای سرویسا چیه میگه سرعتهای جدید واقعیه در صورتی که اینایی که تمدید کردن می گن تغییری نکرده شبونه هم که میگه مثل سابق :18:

roteal2007
05-03-2011, 17:15
ما که هنوز نفهمیدم اینا میخوان چه کار کنن .تو کنترل من هنوز شارژ یه ماهه 10220 تومانی با گیگی 2560 را دارم و تو فاکتور هم قیمتهای جدید به پشتیبانی هم زنگ زدم می گم فرق ای سرویسا چیه میگه سرعتهای جدید واقعیه در صورتی که اینایی که تمدید کردن می گن تغییری نکرده شبونه هم که میگه مثل سابق :18:

بله از منم همینطوره...عجیبه!
دوستان من الان زنگیدم گفتن که برای 128 همون 4 گیگ رو دارین (مشترکین قبلی) و برای مشترکین جدید این جدول رو درست کردن برای اینکه توی شارژ مجدد مششکلی پیش نیاد...!
و این قانون رو امروز عملی کردن تا مشترکین قبلی در شارژ کردن مشکلی مثل مراجعا حظوری نداشته باشن
درباره سرعت ها پرسیدم گفتن 128 تا 1 مگ بازه 512 تا 1.5 مگ و 1024 تا 2 مگ واسشون بازه....
خلاصه مطلب اگه از مشترکیت قدیمی مخابرات هستین و 128 استفاده میکنید همون مبالغ قبلی رو باید پرداخت کنید و شارژ 4 گیگ رو دارین (در آنلاین) و سرعتتون هم مثل قبل تا 1 مگ میباشد....

yuzarsiff
05-03-2011, 18:06
دوستان من الان زنگیدم گفتن که برای 128 همون 4 گیگ رو دارین (مشترکین قبلی) و برای مشترکین جدید این جدول رو درست کردن برای اینکه توی شارژ مجدد مششکلی پیش نیاد...!
و این قانون رو امروز عملی کردن تا مشترکین قبلی در شارژ کردن مشکلی مثل مراجعا حظوری نداشته باشن
درباره سرعت ها پرسیدم گفتن 128 تا 1 مگ بازه 512 تا 1.5 مگ و 1024 تا 2 مگ واسشون بازه....
خلاصه مطلب اگه از مشترکیت قدیمی مخابرات هستین و 128 استفاده میکنید همون مبالغ قبلی رو باید پرداخت کنید و شارژ 4 گیگ رو دارین (در آنلاین) و سرعتتون هم مثل قبل تا 1 مگ میباشد....

یعنی چی یعنی قیمت ما مشترکین قبلی هیچ تغییری نکرده همونه ؟ :18: 4 گیگ شارژ قبلی قیمت قبلی من گیج شدم پس این تعرفه ها چیه
گیگ اضافه چی همون 2560 تومانه ؟ ... یعنی برای تمدید سرویس دیگه نریم اونجا ؟!

worldsat
05-03-2011, 18:39

اگه اینجوری باشه که خوبه البته اگه بعدا دوباره قوانینشون عوض نشه

uuss20ir
05-03-2011, 19:26
پس این قانون ها را گفتید چرا شامل ما نشد:41: من هم مشترکین قبلی بودم تا قبل از این که شارژم تمام بشه همه چیز مثل قبل بود ولی زمانی که اعتبار تمام شد و به قسمت پرداخت آنلاین رفتم دیدم که گزینه شارژ سه ماه را برداشته بودند و قفط گزینه یک گیگ 2500 بود.. که زنگ زدم مخابرات گفت باید حضوری شارژ کنی ..حالا هم که چند روز پیش تا حالا تمدید کردم تو قسمت پرداخت آنلاین که میرم تعرفه جدید برام میزنه ..تازه شبانه هم ندارم..

حالا پس اگر دوباره قانون را عوض کردند تکلیف ما که تعرفه های جدید شارژ کردیم (با قیمت بیشتر و حجم ترافیکی کمتر) چی می شه؟

shitan
05-03-2011, 20:35
پس این قانون ها را گفتید چرا شامل ما نشد:41: من هم مشترکین قبلی بودم تا قبل از این که شارژم تمام بشه همه چیز مثل قبل بود ولی زمانی که اعتبار تمام شد و به قسمت پرداخت آنلاین رفتم دیدم که گزینه شارژ سه ماه را برداشته بودند و قفط گزینه یک گیگ 2500 بود.. که زنگ زدم مخابرات گفت باید حضوری شارژ کنی ..حالا هم که چند روز پیش تا حالا تمدید کردم تو قسمت پرداخت آنلاین که میرم تعرفه جدید برام میزنه ..تازه شبانه هم ندارم..

حالا پس اگر دوباره قانون را عوض کردند تکلیف ما که تعرفه های جدید شارژ کردیم (با قیمت بیشتر و حجم ترافیکی کمتر) چی می شه؟

اینا خودشون هم نمیفهمند چکار کنند هر کی هم زنگ میزنه یه چیزی بهش میگند یکی میگه سرعتا واقعی شده یکی میگه نه و...:19:

Ebrahim67
05-03-2011, 20:55
من امروز 1 مگابیت رو گرفتم.

سرعت خیلی متغیره. دائم نوسان داره.

بعضی وقتا حدود 220 و بعضی وقتا حدود 30 !

شما هم نوسان سرعت دارید الآن؟

shitan
05-03-2011, 21:08

سما تو کنترلت شبانه داری بعد یه عکس از قسمت شارژ انلاین و فاکتور بزارید منم فردا می خوام یه مگ بگیرم

uuss20ir
05-03-2011, 21:16

بله من 512 گرفتم همینطوره.. سرعتم هم تا 190 میره..راستی شما شبانه دارید؟در قسمت پرداخت آنلاین وقتی میرید هزینه یک گیگ شارژ اضافه براتون چنده؟

پس با این وجود گرفتن سرعت 512 و 1 مگ همش ضرره چون 128 بگیری سرعتتون تا 150 هم میره ولی حداکثر سرعت 512 و 1 مگ تا 190و220 میره یعنی نصف سرعت واقعی هم بهت نمیده.. ولی با قیمت دوبله..!

Ebrahim67
05-03-2011, 21:17
بله، شبانه هم دارم.

صفحه اول پنل:

فاکتور:

شارژ آنلاین:

armdvd
05-03-2011, 21:59
پس چرا من شبانه ندارم؟

yuzarsiff
05-03-2011, 22:19
من گیج شدم یکی بیاد بگه چکار باید بکنیم ؟ همون تعرفه قبلیه جدیده ؟ چطوریه
اونایی که 1 مگ و 512 گرفتند سرعت شبانشون چطوریه ؟

Ebrahim67
05-03-2011, 22:32
من گیج شدم یکی بیاد بگه چکار باید بکنیم ؟ همون تعرفه قبلیه جدیده ؟ چطوریه
اونایی که 1 مگ و 512 گرفتند سرعت شبانشون چطوریه ؟

امشب شبانه رو تست می کنم و میگم.

فعلا همه چیز پیچیده ست!

maziarb
06-03-2011, 00:04
خودشونم نمیدونن میخوان چکارکنن!:41:

armdvd
06-03-2011, 00:18
من الان چیزی به نام شبانه رایگان ندارم
چقدر اینا شوتند

maziarb
06-03-2011, 00:22
با ماهیانه 3تومن میشه شبانه از همراه اول باسرعت 30دانلود کرد، حداقلش 1گیگ میگیریم،

armdvd
06-03-2011, 00:32
سرعت 10 کیلو
تف

nini bad
06-03-2011, 01:30
کسانی که 1مگ گرفتند سرعت شبانه را بگند چقدر بوده !!

maziarb
06-03-2011, 09:28
پنل کاربری رو دقیقه به دقیقه توش تغییر میدن!

worldsat
06-03-2011, 10:01
ای بابا پس چرا پرداخت آنلاینو برداشتند!!!
اینا هم دارند واسه ما ثانیه ای تصمیم گیری می کنند

r_22009
06-03-2011, 10:36
چرا سایت adsl.tce.ir باز نمی شه؟

maziarb
06-03-2011, 11:15
بعضی وقتا فقط با vpm باز میشه:31:

worldsat
06-03-2011, 12:52
از من هم 95 درصد موارد فقط با وی پی* ان باز می شه. خیلی جالبه که مخابرات یه مملکت یه سرور درست و حسابی نداره

armdvd
06-03-2011, 13:20

uuss20ir
06-03-2011, 13:41
سلام کسی نمی دونه پس چرا در قسمت پرداخت آنلاین من این شکلیه:

یعنی معلوم نیست این UNITS 56,650.00 برای 1 گیگ یا 2 گیگ چون برای بعضی دوستان که دیدم جلوش مشخص کرده بود..

yuzarsiff
06-03-2011, 13:41
اینجوری که تو سایت مخابرات نوشته فقط برای بالاتر از 128 باید حضوری بریم ، پس لازم نیست ما حضوری بریم چون این طوری که معلومه همون 128 بهتره چون اگه قراره شبانه همه یکی باشه که فایده نداره ... فقط یه چیزی می مونه که برای 128 همون 4 گیگ هست یا 3 گیگ شده ؟

worldsat
06-03-2011, 13:51
سلام کسی نمی دونه پس چرا در قسمت پرداخت آنلاین من این شکلیه:

یعنی معلوم نیست این UNITS 56,650.00 برای 1 گیگ یا 2 گیگ چون برای بعضی دوستان که دیدم جلوش مشخص کرده بود..

بازم خوبه که از شما پرداخت آنلاینش فعاله . از من کلا گزینه پرداخت آنلاین خذف شده

این 5660 تومان هم به احتمال 90 درصد همون 2 گیگ هستش

maziarb
06-03-2011, 13:58
من تماس گرفتم گفتم پس گزینه چرا نیستش، در جواب گفتش خراب شده:18: میگم کی درست میشه؟ جواب:معلوم نیست
خدا رحم کنه!

worldsat
06-03-2011, 14:09
احتمالا موتور سوزونده :20:

فکر کنم یه نقشه هایی برای ما کاربران قبلی دارند که می خواند به زودی پیاده ش کنند

armdvd
06-03-2011, 14:53
دهن منا که سرویس کردند

hosein002
06-03-2011, 16:16
وی پی * رو خط من کار نداد کانکت میشه بعد از چند ثانیه ارور میده رو خط غیر مخابرات خوب کار داد لطفا راهنمایی کنید چطور میشه استفاده کرد اخه تو همین سایت میگن رو خط مخابرات کار نمیده ؟

hosein002
06-03-2011, 16:24
بله من 512 گرفتم همینطوره.. سرعتم هم تا 190 میره..راستی شما شبانه دارید؟در قسمت پرداخت آنلاین وقتی میرید هزینه یک گیگ شارژ اضافه براتون چنده؟

پس با این وجود گرفتن سرعت 512 و 1 مگ همش ضرره چون 128 بگیری سرعتتون تا 150 هم میره ولی حداکثر سرعت 512 و 1 مگ تا 190و220 میره یعنی نصف سرعت واقعی هم بهت نمیده.. ولی با قیمت دوبله..!
من 128 دارم سرعتم تا 160 میره پس فایده ای نداره 512 یا 1 مگ بگیرم

maziarb
06-03-2011, 16:34
فک میکنم بعداً توی شبانشون تغییر ایجاد کنن، به نظرم تمام این بازیا واسه 6ساعت شبانه رایگان باشه
:41:

roteal2007
06-03-2011, 16:46
با سلام به دوستان ما امروز شارژمون تموم شد رفتم بهشون گفتم من حسابم هفته دیگه منقضی میشه یا 1 گیگ بم بده یا همین امروز منقضیش کن چون اگه بخوام 2 گیگ بگیرم استفاده ندارم اون حد....دیگه شونصد بار زنگ زدم تا منقضیش کرد الانم رفتم تو فایل دیدم پرداخت آنلاین رو برداشتن! زنگیدم پشتیبانی نمیدونم اون پشت مشتا چی کار کرد یهو ظاهر شد...الانم 128 3 گیگ برداشتم...سرعتمم همونه....!

hosein002
06-03-2011, 17:17
یعنی آخرش 3گیگ شد؟

armdvd
06-03-2011, 17:37
من 128 دارم سرعتم تا 160 میره پس فایده ای نداره 512 یا 1 مگ بگیرم

شبانه رایگان داری؟

roteal2007
06-03-2011, 17:37
ای بابا پس چرا پرداخت آنلاینو برداشتند!!!
اینا هم دارند واسه ما ثانیه ای تصمیم گیری می کنند
آره نوپاست دیگه

چرا سایت adsl.tce.ir باز نمی شه؟
از منم همبنطوره با کوفت پ ان باز میشه

یعنی آخرش 3گیگ شد؟

بله ....فقط هم شارژ 2 گیگ اضافه توی پرداخت آنلاین موجوده....با بانک صادرات پرداخت کردم...

roteal2007
06-03-2011, 17:44
شبانه رایگان داری؟

نه مال من که حذف شده به کارمم نمیاد

yuzarsiff
06-03-2011, 18:05
پس یه نتیجه گیری کلی :
-اونایی که مشترک قبلی بودن و 128 داشتند نیازی نیست 512 یا 1 مگ بردارند چون به هیچ وجه به صرفه نیست !
-حجم از 4 گیگ به 3گیگ کاهش یافته .
-شبانه رایگان برداشته شده.
-قیمت از 10220 ماهیانه شده 10300.
-هر دو گیگ اضافه که بخوای بخری میشه 5665.

البته اینا تا الانه من که شک دارم به اینا فکر کنم برنامه ای تو سرشون باشه!
راستی سایت مخابرات برای من توی اینترنت اکسپلور باز نمی شه اما توی فایرفاکس به راحتی اب خوردن باز میشه نمی دونم چرا .

Ebrahim67
06-03-2011, 20:16
من دیشب نتونتسم شبانه رو چک کنم.

یعنی اینترنتم از دیشب قطع بود و همین الآن وصل شد (اشکال ظاهرا از مودم بود)

امشب اگه اتفاقی نیفته، تست می کنم نتیجه رو می گم!

roteal2007
06-03-2011, 21:02
پس یه نتیجه گیری کلی :
-اونایی که مشترک قبلی بودن و 128 داشتند نیازی نیست 512 یا 1 مگ بردارند چون به هیچ وجه به صرفه نیست !

راستی سایت مخابرات برای من توی اینترنت اکسپلور باز نمی شه اما توی فایرفاکس به راحتی اب خوردن باز میشه نمی دونم چرا .

اما مثلا اگه 1 گیگ میخواستین و شارژتون زودتر از موعد تموم شد میتونید راحت بگید واستون منقضی کنن تا اشتراک جدید رو بردارین...البته باید درست بشه سیستمشون
یا حق

hosein002
06-03-2011, 21:54
شبانه رایگان داری؟
شبانه رایگان دارم ولی سرعتش خیلی پایینه رو10 کیلو تا قطعی نوسان داره اصلا ارزش نداره بهش بگی شبانه رایگان!

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

منم امرز ساعت 5 عصر به بعد خیلی قطعی داشتم ولی حالا بدکی نیست

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

پس یه نتیجه گیری کلی :

انگار اکسپلور با مخابرات ناسازگاری داره کارشناسشون میگفت عیب ویندوزه من ویندوزم عوض کردم ولی بازم فایر فاکس یه چیز دیگیه

Ebrahim67
06-03-2011, 23:26
کارشناسشون میگفت عیب ویندوزه من ویندوزم عوض کردم ولی بازم فایر فاکس یه چیز دیگیه

اشکال از طرف خودشونه.

مربوط به دی ان اس می شه.

هر زمانی که قطع می شه، اگر دی ان اس رو مثلا دی ان اس گوگل ( 8.8.8.8 ) قرار بدید، مشکل حل می شه و می تونید با هر مرورگری سایت رو ببینید.

ehsanre
07-03-2011, 00:55
DNS مودم یا کارت شبکه؟

Ebrahim67
07-03-2011, 01:24
DNS مودم یا کارت شبکه؟

از طریق کارت شبکه (کانکشن)

nini bad
07-03-2011, 01:26
کسی که 1مگ داشت شبانه را تست نکرد

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

دوستانی که مشکل قطعی یا نبودن یک سری از قسمت ها در پروفایل کاربری هستند نگران نباشند تا چند روز دیگه این مشکل حل می شود!!

Ebrahim67
07-03-2011, 01:27
کسی که 1مگ داشت شبانه را تست نکرد

دارم تست می کنم الآن.

فعلا سرعت بین 200 تا 260 هست!

nini bad
07-03-2011, 01:29
دارم تست می کنم الآن.

فعلا سرعت بین 200 تا 260 هست!

سرعت شبانه بین 200 تا 260 ؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

Ebrahim67
07-03-2011, 01:32
سرعت شبانه بین 200 تا 260 ؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

آره. خودمم باورم نمی شه!

مرتب IBSng رو چک می کنم که نکنه یه وقت شبانه غیرفعاله!

nini bad
07-03-2011, 01:35
آره. خودمم باورم نمی شه!

مرتب IBSng رو چک می کنم که نکنه یه وقت شبانه غیرفعاله!

پسر خوشحالم کردی !! یک بار از IBsng بیا بیرون بعد وارد شو ببین فرقی کرده !
واسه گرفت سرویس کارت دانشجویی بردی ؟ مشکل خاصی که پیش نیومد زیاد که طول نکشید ؟

Ebrahim67
07-03-2011, 01:47
پسر خوشحالم کردی !! یک بار از IBsng بیا بیرون بعد وارد شو ببین فرقی کرده !
واسه گرفت سرویس کارت دانشجویی بردی ؟ مشکل خاصی که پیش نیومد زیاد که طول نکشید ؟

همه کار کردم! خارج و وارد شدم، رایگانه.

برای سرویس، کپی کارت دانشجویی رو بردم. اما اصلا نگاهشم نکرد.

یه نفر اومده بود سرعت بالاتر می خواست، مسئول بهش گفت که چه کارتی داری. اونم گفت که کارت بازنشستگی.
مسئول مخابرات هم گفت که یه کپی ازش بگیر تا سرویس بالاتر بهت بدم!!

انگار فقط می خواستن یه کارتی توی مدارک باشه!

شارژ هم مثل اوایل بود. فاکتور رو نوشت. رفتم بانک پرداخت کردم. 2 ساعت بعد هم وصل شد.

worldsat
07-03-2011, 09:40
خوب اگه سرعت شبانه 1 مگ رو 200 به بالا باشه سرعت شبانه 128 باید روی 50 با بالا باشه.دوستانی که سرویس جدید 128 گرفته بودند مشکل شبانه شون هنوز حل نشده؟

armdvd
07-03-2011, 09:58
خوب اگه سرعت شبانه 1 مگ رو 200 به بالا باشه سرعت شبانه 128 باید روی 50 با بالا باشه.دوستانی که سرویس جدید 128 گرفته بودند مشکل شبانه شون هنوز حل نشده؟

خیر حل نشده

foxyjanam
07-03-2011, 11:37
1 مگ اگه 200 باشه ، 128 نهايت 30 بايد بشه ، نه 50

Aless
07-03-2011, 11:57
چرا همه چیز ریخته به هم؟!
این اطلاعیه جدید یعنی چی؟
قدیمی ها شبانشون همون 16 است؟
دوستانی که جدیدا سرعت128و512و1مگ گرفتند سرعت روزانه و شبانشون چنده؟
اصلا شبانه رایگان دارند؟
مرسی

Ebrahim67
07-03-2011, 12:10
چرا همه چیز ریخته به هم؟!
این اطلاعیه جدید یعنی چی؟
قدیمی ها شبانشون همون 16 است؟
دوستانی که جدیدا سرعت128و512و1مگ گرفتند سرعت روزانه و شبانشون چنده؟
اصلا شبانه رایگان دارند؟
مرسی

منظورشون اینه که دیگه "یک ماهه - 4 گیگ" تموم شده.
می خوان همه رو بیارن روی سرویسای جدید.

من 1 مگابیت گرفتم. (1 ماهه، 3 گیگابایت)

اولش خیلی نوسان سرعت داشتم (حالا نمی دونم اشکال از خط بود یا از مخابرات)

اما از دیشب تا حالا سرعت حدود 235 هست. چه روزانه و چه شبانه.

برای اطمینان هم دیشب حدود 3.5 گیگ فایل گذاشتم توی دانلود منیجر.

صبح که چک کردم، کامل دانلود شده بود و چیزی هم از شارژ کم نشده بود.

armdvd
07-03-2011, 13:09
من 128 هستم و چیزی به نام شبانه رایگان ندارم

hosein002
07-03-2011, 13:20
دنبال شبانه نگرد فعلا بدرد نمی خوره

nini bad
07-03-2011, 14:25
من امروز رفتم 1 مگ گرفتم کاملا پشیمونم !! سرعت با 128 هیچ فرقی نداره !! بعضی وقت ها هم اصلا سرعت ندارم

worldsat
07-03-2011, 15:28
ای بابا پس چرا اینقدر این سرویس های جدید بی ثبات شدن
از یکی سرویس 1 مگ سرعتش 230 هستش و از یکی هم سرویس 1 مگ در حد 15 !!!

hosein002
07-03-2011, 15:39
همه چی قاطیه خدا به دادمون برسه

hosein002
07-03-2011, 15:45
سرعتم داغونه

armdvd
07-03-2011, 16:49
ای بابا پس چرا اینقدر این سرویس های جدید بی ثبات شدن
از یکی سرویس 1 مگ سرعتش 230 هستش و از یکی هم سرویس 1 مگ در حد 15 !!!

برا همین من یه با گفتم راضی ام یه بار بهشون فحش دادم

nini bad
07-03-2011, 17:08
یعنی 1 مگ گرفتم سرعتم صبح تا حالا از 1.48 بیشتر نرفته سرعت 128 هم در همین حد بود.

roteal2007
07-03-2011, 17:40
از من سرعت خوبه اما نوسانات واقعا محسوس هست به صورت 10 ثانیه شاید هر دو ساعت یه وقفه بیوفته...

yuzarsiff
07-03-2011, 18:36
سرعت شبانه 200 کیلوبایت :18:
می ترسم منم برم 1 مگ بگیرم با 128 فرقی نداشته باشه.
باید خودم یه سر حضوری برم ته و تو قضیه رو دربیارم..بهشون می گم باید بهم اطمینان بدید 1 مگ گرفتم سرعتش مثه 128 نباشه.
من فکر کنم این مشکلات تا 1 ماه ادامه داشته باشه ، چون هنوز خودشون هم سردرگم هستند.
---
سرعت من خیلی بهتر از قبل شده..اینم نتیجه تست..پینگ هم خوب شده

yuzarsiff
07-03-2011, 18:43
اطلاعیه جدید !

قابل توجه مشتركيني كه از تعرفه قديمي استفاده مي كنند و هنوز زمان سرويسشان به پايان نرسيده است:
با توجه به قيمتهاي جديد، امكان شارژ ترافيك با قيمت قبلي وجود ندارد. لطفا در صورت اتمام سرويس خود (چه از نظر حجمي و چه از نظر زماني) يكي از سرويسهاي 128 جديد را انتخاب و از گزينۀ پرداخت ($) شارژ نماييد.

ضمنا در صورت عدم اتمام ترافيك، امكان شارژ آنلاين فقط از 3 روز مانده به تاريخ انقضا تا 14 روز پس از آن ميسر مي باشد.

maziarb
07-03-2011, 19:07
از گزينۀ پرداخت ($) شارژ نماييد.
خوب من 3ماهه 128دارم، منتظرم ترافیکم تمام بشه، تا این سرویسها رو بگیرم، هنوزم این گزینه $ نیومده

roteal2007
07-03-2011, 19:22
خوب من 3ماهه 128دارم، منتظرم ترافیکم تمام بشه، تا این سرویسها رو بگیرم، هنوزم این گزینه $ نیومده

برادرایی که این مشکل رو دارن به پشتیبانی زنگ بزنید و مشکل رو بگید واستون حل میکنن...سیستم آپدیت نیست دیگه

nini bad
07-03-2011, 19:43
این هم سرعت 1 مگ من !!

یعنی با شما ها فرقی هم داره ؟

roteal2007
07-03-2011, 19:53
این هم سرعت 1 مگ من !!

یعنی با شما ها فرقی هم داره ؟

اسپید تست رو بنداز دور بگو با idm ماکس سرعتت به صورت ثابت پنده؟

maziarb
07-03-2011, 19:55
البته باید بدونیم که سرعت 200آنقدرها هم الان زیاد نیستش، پارس آنلاین هم سرعت 200رو تضمینی روی 256میده، تازه اگه مخابرات پایین نیاره سرعتو

nini bad
07-03-2011, 19:57
ثابت باید بذارم داخل پرانتز چون اصلا ثابت نیست !!
ماکسیمم سرعت 1.46

roteal2007
07-03-2011, 20:18
البته باید بدونیم که سرعت 200آنقدرها هم الان زیاد نیستش، پارس آنلاین هم سرعت 200رو تضمینی روی 256میده، تازه اگه مخابرات پایین نیاره سرعتو

عجب 128 من زور بزنه 132

maziarb
07-03-2011, 20:53
انشا.. سرعتها خوب بمونه

r0ss0neri
07-03-2011, 22:07
خوب من خیلی وقت بود نت نداشتم ! الان رفتم 3گیگ 128 گرفتم !

این قضیه سرعت های بالاتر چطوریه ؟! 128 دارم سرعت دانلودم 128اِ ! پس 512 باید 512 باشه و 1 مگ هم 1مگ نه 200-250 ! که غیر ممکن ِ ! در واقع ما همین الانم 128مون 1مگابیت !

فک کنم 128 روزانش همون 1مگ باشه ولی شبانش 128 (15تا) باشه و بقیه سرویس ها فقط شبانشون بهتر بشه !

امیدوارم هرکاری میکنند به نفع ما باشه :دی

اگه دیدم به صرفس واسه تابستون 3ماهه 512 یا 1مگ میگیرم !

کارت بازنشتگی بابام کارو حل میکنه ؟!

nini bad
07-03-2011, 22:24
خوب من خیلی وقت بود نت نداشتم ! الان رفتم 3گیگ 128 گرفتم !

این قضیه سرعت های بالاتر چطوریه ؟! 128 دارم سرعت دانلودم 128اِ ! پس 512 باید 512 باشه و 1 مگ هم 1مگ نه 200-250 ! که غیر ممکن ِ ! در واقع ما همین الانم 128مون 1مگابیت !

فک کنم 128 روزانش همون 1مگ باشه ولی شبانش 128 (15تا) باشه و بقیه سرویس ها فقط شبانشون بهتر بشه !

امیدوارم هرکاری میکنند به نفع ما باشه :دی

اگه دیدم به صرفس واسه تابستون 3ماهه 512 یا 1مگ میگیرم !

کارت بازنشتگی بابام کارو حل میکنه ؟!

فعلا که ما که 1مگ گرفتیم فرقی با 128 نداره ! الان هم مخابرات رو هواست شما یک برگ سفید هم ببری اصلا نگاه نمی کنند این چی هست کارت دانشجویی همسایتونم ببری قبول می کنند !!
با این تعرفه ها همه چی به سود مخابرات و به ضرر ماست بچه ها اینجا هم روز اول داغ بودن گفتن می ریم مخابرات ولی الان فقط بلندند اینجا اعتراض کنند کم کم هم مجبورند خودشون راضی کنند !!

r0ss0neri
07-03-2011, 22:51
فعلا که ما که 1مگ گرفتیم فرقی با 128 نداره ! الان هم مخابرات رو هواست شما یک برگ سفید هم ببری اصلا نگاه نمی کنند این چی هست کارت دانشجویی همسایتونم ببری قبول می کنند !!
با این تعرفه ها همه چی به سود مخابرات و به ضرر ماست بچه ها اینجا هم روز اول داغ بودن گفتن می ریم مخابرات ولی الان فقط بلندند اینجا اعتراض کنند کم کم هم مجبورند خودشون راضی کنند !!
من امروز رفتم گفتم باو دارن راس راس ازمون دزدی میکنن چرا هیچی نمیگین ؟!

همه ملت تابع ظلمن ...

maziarb
08-03-2011, 00:28
من پایه اعتراض هستم ،اما واسه این نمیشه که هرروز یه اطلاعیه جدید توی سایت میذارن، مگر یدفعه نگفتند که کسانی که مشترک فعلی هستند، میتونند از سرویس قبلی استفاده کنند؟ دیروز اعلام کردن همه باید سرویس جدید بگیرن!

mrmmnb
08-03-2011, 00:47
دوستان اونایی که قبلا از جریان عوض شدن تعرفه های تمدید کردن و بخوان بیان روی این سرویس ها نمیشه؟
کسی رفته اونجا بپرسه؟
من تازه یه 6 ماهه تمدید کردم حدود 10 روز پیش اگه میدونستم صبر میکردم
البته هنوز نمیدونم سود کردم یا ضرر ولی اگه سرعت شبانش واقعی بشه یه مگ اون خیلی به صرفه هست البته اگه اینجوری بشه
حالا اونایی که میتونن یه پرسو جو کنن ببین مشترکین سیستم قبلی میتونن بیان رو تعرفه های جدید یا نه اگه بشه من میخوام بیام رو 1 مگ

worldsat
08-03-2011, 01:16
جالبه . امشب سرعت دانلود من حدود 30 هستش که گاهی تا 40 هم میره .سرویس 128 قدیمی

worldsat
08-03-2011, 01:23
البته اینم بگم که 2 هفته پیش هم یه شب سرعت شبانه رو 130 تنظیم شده بود که حدود 2 گیگ دانلود داشتم بدون اینکه حتی یه ذره از اعتبارم کم بشه

r0ss0neri
08-03-2011, 01:24
من با 128 جدید ! شبانه دارم 128 تا سرعت دانلود !!! فک کنم شانسی باشه !!!

mrmmnb
08-03-2011, 06:32
منم 128 قدیم بودم امشب خیلی سرعتش بالا بود من یه سری فایل گزاشته بودم(حدود 950 مگ) که گفتم تقریبا سه شب طول میکشه الان اومدم همه دانلود شده بود اونم کی ساعت سه شب اگه میدونستم یه چند گیگ فایل میزاشتم خیلی عجیبه بوده دیشب که از دستمون پرید

sss638
08-03-2011, 06:55
دوستان من از مخابرات پهنای 1 مگابایت رو گرفتم تا دیروز سرعت دانلود رو 230 کیلوبایت بود ولی امروز برگشته رو 130 کیلوبایت در کل کار این adsl مخابرات معلوم نیست

armdvd
08-03-2011, 08:38
دوستانی که 128 جدید دارند شبانه رایگان دارند؟
آیا مثل قبل ساعت 1 یه بار قطع و وصل میشه نتتون؟(برای این که بره روی شبانه)

nini bad
08-03-2011, 11:37
دوستانی که 128 جدید دارند شبانه رایگان دارند؟
آیا مثل قبل ساعت 1 یه بار قطع و وصل میشه نتتون؟(برای این که بره روی شبانه)

دوست عزیز برای شبانه دیگه قطع نمی شه مستقیم 1 به بعد می ره رو شبانه !!

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

سرعت شبانه من روی 40 ثابت بود یعنی 1مگ هم گرفنم !!

armdvd
08-03-2011, 13:59
یعنی دیگه مثل قبل قطع و وصل نمیشه؟
مطمئنید؟
من یادمه قبلا ساعت 1.02 تا 1.08 قطع میشد تا بره روی شبانه

hosein002
08-03-2011, 14:14
از من فعلا روزانه وشبانه هر دو افتضاحه!

nini bad
08-03-2011, 14:40
یعنی دیگه مثل قبل قطع و وصل نمیشه؟
مطمئنید؟
من یادمه قبلا ساعت 1.02 تا 1.08 قطع میشد تا بره روی شبانه

نه قطع نمی شه !! مستقم می ره روی شبانه !!
این اتفاق برای من نیافتاد که قطع بشه !!

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

دوستانی که سرویسشون خوب نیست لطفا 3 رقم پیش شمارشون بگند !!

behtarin000
08-03-2011, 16:03
اره از منم ساعت 1 قطع میشه چند دقیقه ای

Aless
08-03-2011, 18:00
نامردا شماها شبانه هاتون سرعتاش خوب شده!
از من دیشب همون 16 اشغالی بود!

nini bad
08-03-2011, 19:27
نامردا شماها شبانه هاتون سرعتاش خوب شده!
از من دیشب همون 16 اشغالی بود!

مگه دست منه گه می گی نامردا !! مگه من که 1مگ گرفتم خیر سرم اصلا هیچ تفاوتی با سرویس قبلی احساس نمی کنم ! شبانه هم که دیشب رو 40 بود تا ولی انگار قطع شده بود صبح هیچی دانلود نکرده بود.

Ebrahim67
08-03-2011, 19:37
مگه دست منه گه می گی نامردا !! مگه من که 1مگ گرفتم خیر سرم اصلا هیچ تفاوتی با سرویس قبلی احساس نمی کنم ! شبانه هم که دیشب رو 40 بود تا ولی انگار قطع شده بود صبح هیچی دانلود نکرده بود.

پس فکر کنم من خیلی خوش شانسم.

چون دیشب بازم سرعتم بالای 200 بود. نزدیک 3 گیگ هم گذاشته بودم که تا ساعت 6 دانلود شده بود.

تماس گرفتید با پشتیبانی که ببینید چرا سرعتتون پایینه؟

چون من دو روز پیش که زنگ زدم، گفتن که قراره دیگه سرعت روزانه و شبانه یکی باشه. و خب الآن برای من همینطوره. حتی شب ها یکم بهتر هم هست!

Aless
08-03-2011, 20:02
کسی از دوستان همون 128 قدیمی را داره ؟ سرعت شبانتون چطوره؟ هنوز سرعت شبانتون 16 هستش؟
ممنونم اگه جواب بدید.
اگه دوستی 128 قدیمی داره و سرعت شبانش بیشتر از 16 هست میشه بگه چطوری؟!

یه سوال:
ما نمیتونیم الان سرویس های جدید را بگیریم؟الان 2ماه دیگه مونده برم و با سرویس های جدید عوض کنم!
عشق شبانه رایگان گرفدتم!

armdvd
08-03-2011, 20:08
آقایون من شبانه ندارم

worldsat
08-03-2011, 20:35
از من 128 قدیمه و دیشب سرعت حدود 40 بود

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

آقایون من شبانه ندارم

یکی از دوستام امروز یه سرویس 128 جدید گرفت که شبانه داشت.بهتره یه زنگ به پشتیبانی بزنی

roteal2007
08-03-2011, 20:43
از منم امروز منوی night free اضافه شده....

hosein002
08-03-2011, 21:12
کسی از دوستان همون 128 قدیمی را داره ؟ سرعت شبانتون چطوره؟ هنوز سرعت شبانتون 16 هستش؟
ممنونم اگه جواب بدید.
اگه دوستی 128 قدیمی داره و سرعت شبانش بیشتر از 16 هست میشه بگه چطوری؟!

یه سوال:
ما نمیتونیم الان سرویس های جدید را بگیریم؟الان 2ماه دیگه مونده برم و با سرویس های جدید عوض کنم!
عشق شبانه رایگان گرفدتم!
منم 128 قدیمی رو دارم یک ماه دیگه مونده سرعت شبانه ام از 16 بیشتر نمیشه

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

از منم امروز منوی night free اضافه شده....
تبریک میگم امشب چک کن ببین سرعت رو چنده به ما هم خبری بده

r0ss0neri
08-03-2011, 21:20
یک هفته تا یک ماه باید صبر کرد تا سرویس ها به ثبات درست و حسابی برسن !

nini bad
08-03-2011, 22:18
سرعت همچنان افتضاح !

worldsat
08-03-2011, 23:10
سرعت همچنان افتضاح !

من الان 150 تا سرعت دارم

worldsat
09-03-2011, 01:04
دوباره امشب از اون شبای هستش که سرعت خیلی بالاست.الان سرعت شبانه ام بین 100 تا 150 هستش اونم روی 128 قدیمی

Aless
09-03-2011, 01:21
خوش به حالت!
الان میشینی چند گیگ میدانلودی!
از من هنوز16 است.منم 128 قدیمی ام ولی...
شما کاری کردی یا خودش سرعتش بالاست؟

maziarb
09-03-2011, 02:05
سرعت 128 قدیم - شبانه من دیشب و امشب تا الان(ساعت2) مث روزانه بودش ولی یدفه 10دقیقه بدون اینکه چراغ internet خاموش بشه قطع شد:18: و سرعت شب مثل قبل شدش! از 16بالاتر نمیره!
speedtest بزور بالا اومد

maziarb
09-03-2011, 02:50
تا اینجا که بررسی کردم ،سیاست مخابراتesf بیشتر با شرکت شاتل شباهت داشته،
سرعتا رو چرا درست نمیکنن؟ سرعت 14که دیال آپه
صد رحمت به edgeهمراه اول 1000تومن میدم یا 10تومن یکماه، سرعت ثابت حجم نامحدود!

roteal2007
09-03-2011, 02:58
ذوستان سلا من 128 جدیدم وسرعت روزانه و شیاتم جفتشون 1 مگ هست فعلن 928 مگ گزاشتم دانلود شه 2 ساعت دیگه تمومه

urumchi
09-03-2011, 06:53

سلام به همه دوستان

من اكانت 256k از مخابرات اروميه گرفتم( تاپيكش نبود نخواستم معطل بشم مزاحم شما دوستان اصفهاني شدم)

لطفا منو راهنمايي كنيد.راستش كمي گيج شدم.در حالي كه كيفيت خطم همونطور كه تو عكس مي بينيد خوبه ولي دانلودم بزور به 50 تا ميرسه. مگه SNR Margin و Downstream ميزان دانلود رو مشخص نميكنه؟ بنظر شما علت ميتونه چي باشه؟
آيا ممكنه از مخابرات باشه؟ من احساس ميكنم مخابرات اروميه كاري كرده كه هيچ كس نتونه از يه حدي بيشتر دانلود داشته باشه حتي اگه بطور تئوريك امكانش باشه

لطف كنيد در مورد وضعيت دانلودتون از مخابرات اصفهان تو روز و شب برام بنويسيد.

ببخشيد كه مزاحمتون شدم. يا علي

roteal2007
09-03-2011, 08:02

سلام به همه دوستان

من اكانت 256k از مخابرات اروميه گرفتم( تاپيكش نبود نخواستم معطل بشم مزاحم شما دوستان اصفهاني شدم)

لطفا منو راهنمايي كنيد.راستش كمي گيج شدم.در حالي كه كيفيت خطم همونطور كه تو عكس مي بينيد خوبه ولي دانلودم بزور به 50 تا ميرسه. مگه SNR Margin و Downstream ميزان دانلود رو مشخص نميكنه؟ بنظر شما علت ميتونه چي باشه؟
آيا ممكنه از مخابرات باشه؟ من احساس ميكنم مخابرات اروميه كاري كرده كه هيچ كس نتونه از يه حدي بيشتر دانلود داشته باشه حتي اگه بطور تئوريك امكانش باشه

لطف كنيد در مورد وضعيت دانلودتون از مخابرات اصفهان تو روز و شب برام بنويسيد.

ببخشيد كه مزاحمتون شدم. يا علي

شما نویز خطط زیاده انگاری زیر 32 خوب نیست از من 41 هست.
خیر snr marigne نویز خطط هست
و down stream /upstream سرعت خطط هست مثلا روی خط شما تا 10 مگ میتونن بدن اما شما که 256 گرفتی روی 2 مگ بستن اما محدودیتش تا 256 هستمیتونی استفاده کنی

worldsat
09-03-2011, 09:25
من که دیشب همون اوایل سرعتم روی 170 ثابت شد و بیشتر از 2 گیگ دانلود کردم. کاش همیشه سرعت شبانه اینجوری بود
فکر کنم سیستمشون یه Bug داره که بعضی موقع ها فراموش می کنه که سرعت بیاره رو 16

roteal2007
09-03-2011, 09:41
من که دیشب همون اوایل سرعتم روی 170 ثابت شد و بیشتر از 2 گیگ دانلود کردم. کاش همیشه سرعت شبانه اینجوری بود
فکر کنم سیستمشون یه Bug داره که بعضی موقع ها فراموش می کنه که سرعت بیاره رو 16

مگه بده یه دلی از عزا در میاریم...من که سرویس پک ویندوز 7 رو دانلود کردم و امروز نصب کردم.....برای امشب هم برنامه داریم چند تا بازی واسه آیپادم دانلود کنم

worldsat
09-03-2011, 09:45
مگه بده یه دلی از عزا در میاریم...من که سرویس پک ویندوز 7 رو دانلود کردم و امروز نصب کردم.....برای امشب هم برنامه داریم چند تا بازی واسه آیپادم دانلود کنم

البته بعید می دونم امشب هم دوباره اینجوری باشه ولی بازم به امتحانش می ارزه

roteal2007
09-03-2011, 10:26
البته بعید می دونم امشب هم دوباره اینجوری باشه ولی بازم به امتحانش می ارزه

والا من که اولین شبیه که تست کردم!
یکی از دوستان میگفت انگاری سرعت شبانه و روزانه رو میخوان یکی کنن....چند صفحه قبل بود فکر کنم....

Roteil
09-03-2011, 11:08
سلام سرعت 128 مخابرات خوبه ارزش داره یا نه؟
اگه نه کدوم isp را پیشنهاد می د ید که هم شبانه و روزانش خوب بشه (حداقل 60 کیلوبایت)
یک سوال بی ربط به موضوع
مودم tp link 8950 با 8960 از نظر امکانت خیلی فرق داره ؟پول بیشتر براش دادن می صرف یا نه؟
ممنون.

Ebrahim67
09-03-2011, 11:09
والا من که اولین شبیه که تست کردم!
یکی از دوستان میگفت انگاری سرعت شبانه و روزانه رو میخوان یکی کنن....چند صفحه قبل بود فکر کنم....

بله، حالا اینکه واقعا اینجوری می شه یا نه رو نمی دونم، اما یکشنبه که تماس گرفتم، گفتن که از این به بعد قراره روزانه و شبانه یکی باشه.

برای من که از همون یکشنبه اینجوری شده. این سه شب، جمعا حدود 9 گیگ دانلود کردم.

البته باید ببینیم که اگر استفاده بالا بره و کاربرای زیادی شب ها دانلود داشته باشن، بازم همین سرعت رو بهمون می دن یا نه.

roteal2007
09-03-2011, 11:17
بله، حالا اینکه واقعا اینجوری می شه یا نه رو نمی دونم، اما یکشنبه که تماس گرفتم، گفتن که از این به بعد قراره روزانه و شبانه یکی باشه.

برای من که از همون یکشنبه اینجوری شده. این سه شب، جمعا حدود 9 گیگ دانلود کردم.

البته باید ببینیم که اگر استفاده بالا بره و کاربرای زیادی شب ها دانلود داشته باشن، بازم همین سرعت رو بهمون می دن یا نه.

خوبه پس....به نظرت من 4 تا فیلم با حجم هر کدوم 400 مگ رو بزارم برای دانلود از 1 تا 6 دانلود میشه همش؟

roteal2007
09-03-2011, 11:57
دوستان الان زنگ زدم گفتن که شبانه ها به هم ریخته و دارن درست میکنن...! و گفتن ممکنه شبا افت سرعت یا قطعی داشته باشین...

maziarb
09-03-2011, 12:58
سلام سرعت 128 مخابرات خوبه ارزش داره یا نه؟
اگه نه کدوم isp را پیشنهاد می د ید که هم شبانه و روزانش خوب بشه (حداقل 60 کیلوبایت)
یک سوال بی ربط به موضوع
مودم tp link 8950 با 8960 از نظر امکانت خیلی فرق داره ؟پول بیشتر براش دادن می صرف یا نه؟
ممنون.
بیشتر فرقشون توی سرعت وایرلس هستش، که 8960واسه HDSTREAMING که سرعت بالای انتقال میخواد کاربرد داره، 8950 هم همه کارها رو انجام میده

roteal2007
09-03-2011, 13:02
بیشتر فرقشون توی سرعت وایرلس هستش، که 8960واسه HDSTREAMING که سرعت بالای انتقال میخواد کاربرد داره، 8950 هم همه کارها رو انجام میده

این رو هم در نظر بگیرید اگر حتی یک وسیله که وایرلس n نداشته باشه کانکت بشه خود روتر اتوماتیک میره رو b/g البته واسه سرعت های لاکپشتی این مملکت هیچ تاثیری نداره....و بحث روی 150 مگ به بالا هست.

Aless
10-03-2011, 01:16

shitan
10-03-2011, 08:48
بالاخره یه مگ من هم امروز وصل شد امیدوارم سرعت شب خوب باشه

roteal2007
10-03-2011, 11:32
بالاخره یه مگ من هم امروز وصل شد امیدوارم سرعت شب خوب باشه

از من که 128 بودم دیشب 1 مگ بود امشبم تا 2 صبح رو 1 مگ بود بعد از 2 شد همون 128 منم کنسل کردم رفتم خوابیدم.:41:
شیطان ما یه تست با idm بزن از یه سرور درست درمون ببین نهایت سرعتت چنده

shitan
10-03-2011, 12:16
16.3 مگ توی حدود 70 ثانیه البته برای تست دقیق باید حجم بیشتری دانلود کرد.

maziarb
10-03-2011, 12:27
دوست عزیز با IDM اینرو تست کنید:
parsonline.com/fa/services/adsl/support/download_test
سرور microsoft

maziarb
10-03-2011, 12:27
................

roteal2007
10-03-2011, 13:17
16.3 مگ توی حدود 70 ثانیه البته برای تست دقیق باید حجم بیشتری دانلود کرد.

خوب تا 2 مگ هست امشبم یه تست بزن ببین چطوره!

shitan
10-03-2011, 17:40
دوست عزیز با IDM اینرو تست کنید:
parsonline.com/fa/services/adsl/support/download_test
سرور microsoft

من بخوام اینا بگیرم یه 50 مگی از حجمم تلف میشه هر وقت دانلود بالا کردم یه میانگین می گیرم اینجا می زارم

Aless
10-03-2011, 20:31

سرعت من که پکیده.نمیدونم چرا؟!
سرعت دانلود را نوشته 630 ولی بیشتر از 240 نمیشه!(کیلو بیت منظورمه)
امیدوارم درستش کنند!

armdvd
11-03-2011, 01:08
سرعت در حد حلزون

shitan
11-03-2011, 01:20
از من که خداست همین الان 200 مگ را توی 15 دقیقه گرفتم

maziarb
11-03-2011, 01:47
سرعت منم الان که شبانست خوبه، روز تا 140میره، الان 120
حیف که دانلود آفلاین کارم، ،دانلود زیاد ندارم

r0ss0neri